specifikace a ceník inzerce 2009 speciální nabídka

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "specifikace a ceník inzerce 2009 speciální nabídka"

Transkript

1 specifikace a ceník inzerce 2009 speciální nabídka

2 ÚVOD Satisfakce je neformálně laděný lifestylový magazín s pestrou skladbou rubrik, který je nositelem exkluzivního životního stylu. Časopis je vydávaný Unií pro rozhodčí a mediační řízení ČR, a.s. společností specializovanou na mimosoudní řešení majetkových sporů. Nejedná se primárně o odborné periodikum, ale o časopis s původními reportážemi, rozhovory, story a recenzemi, které představují špičkové odborníky a zajímavé osobnosti mnoha oborů, atraktivní místa, události, aktivity i díla. Satisfakce staví na kvalitních textech, velkých fotografiích a originálním designu. Kromě pravidelných a nepravidelných rubrik také nabízí inzertní prostor firmám, které mají v oblasti svého působení co sdělit a nabídnout. Satisfakce je určena především pro osoby ve vedoucím postavení v ekonomicky významných a činných subjektech, a to ze všech oblastí podnikání i státní sféry. Cílem distribuce jsou ředitelé, představenstva a dozorčí orgány firem, jednatelé a majitelé firem, nejméně cílíme na vysoce postavené manažery; dále odborní opinion makers (právníci, soudci, politici apod.). ZÁKLADNÍ POPIS NÁZEV CHARAKTERISTIKA CÍLOVÁ SKUPINA PERIODICITA ZÁKLADNÍ ROZSAH DISTRIBUCE CENA VÝTISKU satisfakce lifestylový magazín partneři a klienti Unie pro rozhodčí a mediační řízení ČR, a.s., ředitelé společností, management, právníci, soudci, politici čtvrtletník (únor, květen, srpen, listopad) stran klientská základna a partneři účastníci vzdělávacích akcí cíleně, na vyžádání zdarma OBECNÉ INFORMACE EVIDENCE ČASOPISU NA MKČR 2007 pod evidenčním číslem MK ČR E ZAČÁTEK VYDÁVÁNÍ jaro 2007 FORMA - KVALITA PAPÍRU A TISKU obálka - KM 250 g, matné lamino + parciální lesklý lak; vnitřní listy - KM 130 g; obálka i vnitřek barevný GRAFIKA DISTRIBUCE FORMÁT časopisecká - více grafických prvků, velké fotografie, méně faktograficky nasyceného textu, odborné texty uchopitelné laikem v rámci firmy a poboček, obchodním partnerům, na semináře a veletrhy, prostřednictvím některých inzerentů; přímo jmenovitě je rozesíláno cca 1200 ks, tato databáze konkrétních osob narůstá s klientelou Unie (cca 100 a více osob měsíčně) mm NÁKLAD ks (listopad 2008)

3 PRAVIDELNÉ RUBRIKY Recenze Lidé z Unie Expert Zdraví a krása Rozhovor Bydlení Reportáž Umění Móda Cesty Pozvánka Golf Gourmet Akt Kultura Kaleidoskop Partneři Celebrita Styl Auto-moto Právní téma Naši experti seznamují s aktuálními právními publikacemi zaměřenými na arbitráž, mediaci a příbuzná témata. Představení zaměstnanců a spolupracujících partnerů naší společnosti formou rozhovoru nebo story. Exkluzivní interview s nejvýznamnějšími osobnostmi české právní scény. Prezentace moderních trendů v péči o tělo i duši. Interview seznamuje s úspěšnými podnikateli, jejich životními osudy a vizemi. Rady, jak a s kým vylepšit svůj domov. Náhled na každodenní práci neziskových, vzdělávacích a obecně prospěšných organizací. Svůj pohled na život a umění formou rozhovoru nebo story prezentují slavní i teprve se proslavující zajímaví autoři. Exkluzivní interview s osobnostmi módního designu. Pozvánka do míst po celém světě, která stojí za to navštívit. Představení zajímavé sportovní, kulturní či další akce nejen z ČR i ze světa. Návštěva atraktivních golfových lokalit a golfového prostředí z celého světa. Seznámení s netradičními restauracemi, jejichž návštěva přináší jedinečný kulinářský prožitek. Barvitý a atmosférou nabitý článek o akcích, o kterých jste si vždy říkali: Tam se jednou musím podívat! Celostránkový snímek od věhlasného uměleckého fotografa a představení autora. Čtyři sondy do světa divadla, literatury, výtvarného umění, výstav a hudby. Doporučení zajímavých oddechových i adrenalinových činností, které zkvalitní trávení volného času. Krátká prezentace exkluzivních výrobků a služeb. Vizitka firem spolupracujících s naší společnosti, které ve svém oboru dosahují výjimečných výsledků. Interview s populární osobností. Vše, co souvisí s životem na úrovni a obohatí jeho pracovní i osobní stránku. Rubrika prezentující zajímavé automobily či motocykly. Shrnutí aktuálního právního problému či jevu některým z našich expertů. NEPRAVIDELNÉ RUBRIKY Vzdělávání Finance Luxus Přiblížení moderních metod a postupů firemního vzdělávání a jejich představitelů. Totéž v oblasti finančnictví. Seznámení s kvalitními luxusními produkty z různých oblastí.

4 STATISTICKÉ INFORMACE GRAFY ROZČLENĚNÍ ABONENTŮ A ČTENÁŘŮ PODLE VYBRANÝCH KRITÉRIÍ A JEJICH HODNOCENÍ SATISFAKCE Čtenáři pracují ve firmách s obratem Obory podnikání společností Průměrný měsíční příjem domácností čtenářů Pracovní pozice čtenáře Čtenost magazínu Hodnocení kvality čtenáři

5 INZERCE FORMÁTY A CENY Možné formáty inzerce (R) / PR článků (PR) jsou uvedeny v mm, ceny jsou uvedeny bez DPH: dvoustrana 420x310 mm R: Kč PR: Kč celá strana 210x310 mm zrcadlo 181x278 mm R: Kč* PR: Kč půl strana 210x155 mm zrcadlo 181x133,5 mm R: Kč PR: Kč dvě a půl strany PR: Kč tři strany PR: Kč třetina 68x310 mm zrcadlo 56,3x278 mm R: Kč třetina 210x100 mm zrcadlo 181x87 mm R: Kč čtvrtina 210x77 mm zrcadlo 181x66,5 mm R: Kč devítina zrcadlo 56,3x87 mm R: Kč * Cena celostránkové inzerce umístěné na vnitřní straně obálky: Kč * Cena celostránkové inzerce umístěné na zadní straně obálky: Kč vkládaná a příbalová inzerce: dohodou SPECIÁLNÍ FORMÁTY PREZENTACE Speciální formáty prezentace představují plochy pro propagaci firem, značek a služeb mimo rámec rubrik magazínu. Cena pro tyto prezentace je dohadována individuálně.

6 SPECIÁLNÍ NABÍDKY BENEFITY PRO VÍCENÁSOBNÉ ZVEŘEJNĚNÍ INZERCE sleva 10 % za 2 vydání, sleva 15 % za 3 vydání, sleva 25 % za 4 vydání. MULTIPACK Kombinace PR článku v rubrikách magazínu a inzercí v následujících číslech. PR 2 3 str. + 2x R 1 2 str.* + získáte 1x R 1 2 str.** ZDARMA PR 2 3 str. + 4x R 1 2 str.* + získáte 2x R 1 2 str.** ZDARMA PR 1 str. + 2x R 1/4 1/2 str.* + získáte 1x R 1/4 1/2 str.** ZDARMA PR 1 str. + 4x R 1/4 1/2 str.* + získáte 2x R 1/4 1/2 str.** ZDARMA PR 2 3 str. + 2x R 1/4 1/2 str.* + získáte 1x R 1/4 1/2 str.** ZDARMA PR 2 3 str. + 4x R 1/4 1/2 str.* + získáte 2x R 1/4 1/2 str.** ZDARMA Ke každému MULTIPACKU inzerent navíc ZDARMA získává: Příslušný počet opakování navíc Prezentaci v sekci Partneři na webových stránkách Unie pro rozhodčí a mediační řízení ČR, a.s. (www.urmr.cz) Prezentaci jako partner na výroční společenské akci pořádané Unií pro rozhodčí a mediační řízení ČR, a.s. a magazínem Satisfakce * U opakujících se inzercí v následujících číslech jsou slevy za opakování zachovány (viz BENEFITY). ** Formát inzerce ZDARMA je vždy stejný jako objednaný placený formát. Vhodné rubriky pro MULTIPACK: Zdraví a krása Rozhovor Bydlení Pozvánka Golf Gourmet Styl Auto-moto Vzdělávání Finance Luxus PŘÍKLAD VÝPOČTU CENY ZA MULTIPACK: Máte zájem o úvodní dvoustránkový PR článek a o 4 připomenutí v následujících číslech 1/2 stránkovou inzercí. K takovéto kombinaci navíc získáte další 2 připomenutí v podobě 1/2 stránkové inzerce ZDARMA. Dále budete také ZDARMA prezentováni v sekci Partneři na webových stránkách Unie a budete prezentován jako partner na výroční společenské akci pořádané Unií a magazínem Satisfakce. PR 2 str Kč + 4x R 1/2 str. 4x Kč 25% sleva za 4 opakování = Kč + 2x R 1/2 str. 2x Kč ZDARMA = 0 Kč Běžná cena celkem Ušetříte Zvýhodněná cena celkem Kč Kč Kč

7 VÝBĚ R ZE SEZNAMU ABONENTŮ SATISFAKCE 03/2008 Top management a majitelé uvedených společností a organizací.a.s.a., spol. s r.o. 3 P, spol. s r.o. A. Holas & partner A.S. MY DVA holding a.s Abbott Laboratories, s.r.o. ABRIA spol. s r.o. AD SECURITY s.r.o. ADAPO v.o.s. AG Blatná, družstvo AG COM, a.s. AG FOODS Group a.s. A-Geos, s.r.o. Ager, spol. s r.o. AGORA plus, a.s. AGRALL Havlíčkův Brod s.r.o. AGROBET CZ, s.r.o. AGROPODNIK, akciová společnost AGROZA, spol. s r.o. AIRCONDITION.CZ,s.r.o AISE, s.r.o. AK Dr. Rezek & Partner AK Gabriela Dudášová AK Jeřábek AK Mgr. Miroslav Doseděl AKCENTA CZ, a.s. ALCAD, s.r.o. ALCOMA spol. s r.o. ALEF NULA, a.s. ALERA, s.r.o. Aleš Brychta Alfa Agro Brno s.r.o. ALFA COLLECT s.r.o. ALFE BRNO, s.r.o. ALFEKO s.r.o. ALPHA Group CZ spol. s r.o. ALTEC a.s. ALTRONIK s.r.o. Alu König Frankstahl s.r.o. ALUMISTR, s.r.o AMAX, s.r.o. Amber Hotel Černigov AMC Zábřeh spol. s r.o. AMON System s.r.o. Amylon, a.s. AMZ Financial Group, s.r.o. Anect a.s. ANICO floor, s.r.o. ANNAPURNA s.r.o. ANTICORO Bábík Josef s.r.o. ANTRE Plus s.r.o. APM inženýring a. s. APOS - Hotel Koupaliště, s.r.o. APOS - MAXIMA, s.r.o. APOS-AUTO, s.r.o. APOS-TRADE, s.r.o. AQUA product trade s.r.o. AQUAPROTEC, s.r.o. ARaPO spol. s r.o. ARBOmedia.net Praha, spol. s r.o. AREA TZB a.s. Argona, a.s. Arch.Design, s.r.o. ARIES DATA a.s. ARIS, řídící systémy, s.r.o. ARMOSPOL CZ s.r.o. ARNOS s.r.o. ART- IZOL s.r.o. ARVAL CZ s.r.o. ARWEN, spol. s r.o. ASBIS CZ, spol. s r.o. ASPI, a.s. Asset Portfolio Servicing CR, a.s. ASTRA 92 a.s. ATLANTIK finanční trhy, a.s. ATLAS.CZ, a.s. AUDIOTEK s.r.o. AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o. AUTO DRUŽSTVO PODBABSKÁ AUTO Heller s.r.o. Autocentrum ESA, a.s. Autodoprava Tumpach s.r.o. AUTOGARD spol. s r.o. Autoklub Bohemia Assistance, a.s. AVIA KAROSERIA BRNO,a.s. AVIMA BRNO s.r.o. AVION spol. s r.o. AWATTECH s.r.o. Aysen, s.r.o. AZ EKOTHERM spol. s r.o. AZ SERVIS, s.r.o. AZ-DIALOG s.r.o. BAJA Group s.r.o. BALUS Stavebniny, a.s. BARTOŇ - textilní závody a.s. Barum Continental spol. s r.o. BaS, stavební a obchodní spol. s r.o. BAU-EUROPE s.r.o. BAUSERVIS CZ spol. s r.o. BEARS s.r.o. BeF Home, s.r.o. Bertrams Pečky, s.r.o. BETVAR a. s. BGS LEVI Czech a.s. BIERHANZL GROUP, a.s. BIOFERM CZ, spol. s r.o. BIO-GEO-EKO, spol. s r.o. BIOPHARM, spol. s r.o. Biosféra eshop s.r.o. BIOSTA Blučina s.r.o. Blatenská ryba, spol. s r.o. BM KLIMA, s.r.o. BO - IMPORT s.r.o. BONA CR,spol. s r.o. BOS, spol. s r.o. Bosák,spol.s r.o BRASSICA-PAP, spol. s r.o. BRATEX CZ, s.r.o. Brněnská továrna plstí, s.r.o. BRNOCAR a.s. Brnoform, s.r.o. Brother International CZ s.r.o. Brusnická zemědělská, spol. s r.o. BS vinařské potřeby s.r.o. Budějovický Budvar, n.p. BUFAB CZ s.r.o. BUILDSYS,a.s. BURIAN PROJEKT s.r.o. Business Lease s.r.o. BUSSMARK, s.r.o. BV EXPO s.r.o. C O L O R A spol. s r.o. C.I.P.A. spol. s r.o. Canmet s.r.o. CARLA spol. s r. o. CARLING, spol.s r.o. CDC Data s.r.o. Cech malířů a lakýrníků ČR o.s. CNM COMPANY OLOMOUC s.r.o. Coca-Cola Beverages ČR, spol.s r.o. COMA ZÁLOHOVACÍ SYSTÉMY a.s. Computer Press, a.s. CONDOR CS, s.r.o. ConsultAmt CONSULTEST s.r.o. CONY CZ, s.r.o. Cooptel, stavební a.s. Coty Česká republika k.s. Creditinfo Czech Republic, s.r.o. Credium, a.s. CSAS SPR, spol. s r.o. CSC Computer Sciences s.r.o. ČADA - CORPORATION s.r.o. ČECHOSPED, spol. s r. o. ČEKO IMPORT a.s. Červinka, s.r.o. Česká centra ČESKÉ HOUBY a.s. Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s. Čokoládovny Fikar, s.r.o. ČSAD Tišnov, spol. s r.o. D & S Brno,s.r.o. D.R. spol. s r.o. DaimlerChrysler Financial Services Bohemia s.r.o. DASOS TRADE, s.r.o. DE Jong Liften CO, s.r.o. DE REM s.r.o. DEKTRADE a.s. De-Metal, s.r.o. Devils, s.r.o. DHD Břeclav spol. s r.o. DN FORMED Brno s.r.o. Dolfin AM, s.r.o. Donaldsons, a.s. Doppelmayr lanové dráhy, spol. s r.o. Dopravní podnik města Hradec Králové, a.s. Dopravní podnik Ostrava a.s. Dopravní stavby Brno,s.r.o. Dopravoprojekt Brno a.s. DOSTING, spol. s r. o. DPC SYSTEMS s.r.o. DRAHOŠ s.r.o. DRUSA s.r.o. Dýhovaný nábytek Říčany a.s. EBA, s.r.o. ECKOLD & VAVROUCH, spol. s r.o. ed system Czech, a.s. EFAFLEX - CZ s.r.o. EFEKTA CONSULTING, a.s. e-finance Reality, s.r.o. EFT Eurofreight Brno, spol. s r.o. EGO Zlín, spol. s r.o. EICO Nářadí s.r.o. EISBERG, a.s. EKO-BIO VYSOČINA, spol. s r.o EKOIZOL, s.r.o. ELBAX, s.r.o. ELCAN spol. s r.o. ELEKTRO - BAU OLOMOUC, s.r.o. Elektro - viola s.r.o. ELEKTROLICHT CZ s.r.o. ELEKTRO-LUMEN, s. r. o. ELMONT Brno engineering, s.r.o. ELTSEN a.s. EMILAK, spol. s r.o. EMOS spol. s r.o. EMP s.r.o. EMPIRIA CONSULTING, s.r.o. Emtandem s.r.o. enářadí s.r.o ENETEX-KIA s.r.o. EO servis, s.r.o. EP servis, spol. s r.o. ERDING, a.s. ESAB VAMBERK, s.r.o. ESmont, spol. s r.o. ESOX, spol. s r.o. EURO EXPRES autobusová EUROBET, spol. s r.o. EUROČAS Group a.s. EUROP TRADE CAPITAL s.r.o. EUROSAT CS, spol. s r.o. Eurostavebniny s.r.o. EXIMET TRAFO spol. s.r.o. ExpoGlobal Group CZ, s.r.o. F.S. Trans s.r.o. Factoring České spořitelny, a.s. Factoring KB, a.s. Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně Faraheit servis, s.r.o. Farmet a.s. FASTENERS CZ, a.s. FAVEA engineering, s.r.o. FEBEX BRNO s.r.o. FEM consulting,s.r.o. FERROS PRAHA s.r.o. FERTILIS s.r.o. FILOGROUP akciová společnost FIMOZ-Finanční poradenství, s.r.o. FOFRNET spol. s r.o. Fontána P.M. s.r.o. FoodPack s.r.o. FORMTRADE, a.s. FORST CZ, s.r.o. FRÁ, spol. s r.o. Frema, s.r.o. FULGUR BATTMAN, spol. s r.o. FULGUR, spol. s r. o. G 2 - trans, s.r.o. G5, s.r.o. Gama Pardubice s.r.o. GAMMA EASTERN s.r.o. Garant Logistik, s.r.o. GarFen.cz,s.r.o. GAROMA Plus, s.r.o. Gemite EU s.r.o. GEOCOMP, spol. s r.o. GEOINDUSTRIE s.r.o. GeoPart, s.r.o. GEOtest Brno, a.s. GERBRICH s.r.o. GEVO TRANSPORT s.r.o. GGP CZECH REPUBLIC s.r.o. GIENGER CENTRON, s.r.o. Giese & Partner, v.o.s. GIST, s.r.o. GLANC, s.r.o. Global Reality Hradec Králové, s.r.o. Global Tele Sales Brno s.r.o. Goldfein CZ s.r.o Gotech, s.r.o. GOZ METAL s.r.o. gromathic s.r.o. GUTEA spol. s r.o. Gutta ČR-PRAHA s.r.o. H + H s.r.o. HAIMEX, s.r.o. HaKne, spol. s r.o. Hanácká realitní kancelář s.r.o. Hanák-PRINT Consulting s.r.o. HAPex s.r.o. HELP STUDIO spol. s r.o. Hema puls, s.r.o. Hempel Czech Republic, s.r.o. HEPRO, spol. s r.o. HOBRA s.r.o. Holiday Inn Home Credit a. s. HOME FIN s.r.o. Hornická poliklinika s.r.o. HORTISCENTRUM s.r.o. Hotel International Brno, a.s. Hotel Labe Pardubice Hrnčíř, s.r.o. HV ELEKTRO s.r.o. HVB Bank Czech Republic a.s. HYDRAULICS s.r.o. HYDROCOM, spol. s r.o. HYDROPROJEKT CZ a.s. HYDROTECH s.r.o. CHEMING, a.s. CHEMPEX - HTE, a.s. Chironax, spol. s r.o. Chrt Trans s.r.o. I.M.Z.ex, spol. s r.o. IDEMA FOODS spol. s r.o. Identcode s.r.o. IKAST s.r.o. Imeso, s.r.o. IMONT, s.r.o. IMPRA spol. s r.o. IMPS a.s. INCAFIN s.r.o. INFA trade s.r.o. INGOLS s.r.o. Initiative Media Prague s.r.o. INKU International, s.r.o. INSTALA-MONT, s. r. o. INTAC, spol. s r.o. INTEKA Brno spol.s r.o. Inter Cars Česká republika s.r.o. INTER EXPRES servis s.r.o. INTEREXPO BRNO, spol. s r.o. Intergram, o.s. Interhotel Moskva International mail service, s.r.o. Inženýrské stavby Brno, s.r.o. Iridium, spol. s r.o. IRON - ART, s.r.o. IRON & STEEL GROUP, s.r.o. IRSTAV, s.r.o. ITECO s.r.o. IZO spol. s r.o. JACOB trade,s.r.o. JANK GROUP, spol. s r.o. JARO Česká Skalice s.r.o. JAROSLAV DOBEŠ, s.r.o. JASO-DISTRIBUTOR, spol. s r.o. JB Stavební, s.r.o. Jerewan s.r.o. Jetarrows s.r.o. Jež spol. s r.o. Jihomoravská plynárenská, a.s. JK Drinks s.r.o. JK TECHNIK s.r.o. JOBIprofi s.r.o. Johnson Controls International, s.r.o. JOSTA VSETÍN, s. r. o. JR Profimat CZ s.r.o. JUDr. Lenka Vojáčková JUNKER Industrial Equipment s.r.o. K.O. - ocel, s.r.o. K4 a.s. KALAS Sportswear, s.r.o. KAMENA výrobní družstvo Brno Kamion servis spol. s r. o. KANA, spol. s r.o. Kantek & sons, s.r.o. Karel Kaňák, s.r.o. Karotáž a cementace, s.r.o. KAVIS, spol. s r.o. KCK Cyklosport-Mode, s.r.o. KELLER- speciální zakládání, s.r.o. KERAMONT group, s.r.o. KETRIS, s.r.o. KING STYLE s.r.o. Kinský dal Borgo, a.s. Klasik CZ, s.r.o. KODEK - PRODEJ UHLÍ KOMA MODULAR CONSTRUCTION s.r.o. Komerční banka, a.s. KOMUTEX, spol. s r.o. KONDOR, s.r.o. Kongresové centrum Praha KONTRAWEB, spol. s r.o. Kovoartikl CZ, s.r.o. Kovostroj Bohemia,s.r.o. Krematorium Ostrava, a.s. KUBI, spol. s r.o. Kubový s.r.o. KUPR OPP, s.r.o. KUPR plus CZ, s.r.o. LARS CZ, spol. s r.o. LARS Chemie, spol. s r.o. LASER CENTRUM CZ, s.r.o. LASER-TECH, spol. s r.o. LAUREA, spol. s r.o. LAVIMONT ELEKTRIC, spol. s r.o. LB 2000, s.r.o. LESÁK-ZEMAN s.r.o. Lesy města Brna, a.s. Letostav, spol. s r.o. LIFOCOLOR, s.r.o. Linde Material Handling ČR s.r.o. LISI AUTOMOTIVE FORM a.s. Liveon s.r.o. LogicaCMG s.r.o. LOVY, s.r.o. LP-mont,s.r.o. Luxart, s.r.o. M13, s.r.o. Madal Bal a.s. MaDe, spol. s r.o. MAGIC SPELL, s.r.o. MAGNUM a.s. MAGNUM Parket, a.s. MAKA THERM CZ s.r.o. Marius Pedersen a.s. MATTES AD, spol. s r.o. MAXIMVS a.s. MBG, spol. s r. o. MBG, spol. s r.o. MBK Consulting, s.r.o. Město Vyškov MĚSTSKÁ JATKA s. r. o. Meteor, spol. s r.o. METRA BLANSKO, a.s. METROS, s.r.o. MEVA-BRNO, s.r.o. MICROTEX a.s. MICROWELL CZ s.r.o. MIKROP ČEBÍN a.s. MINERVA BOSKOVICE a.s. Miroslav Tito MIRROR CZ, spol. s r.o. MiTTaG spol. s r.o. MONA Znojmo s.r.o. Montáže inženýrských sítí s.r.o. MONTGAS, a.s. Moravské keramické závody a.s. Morn, s.r.o. MOS CZ, s.r.o. MOS Šitbořice, spol. s r.o. Mostní vývoj, s.r.o. Motortec spol. s r.o. MPL TRADING, spol. s r.o. MSV Metal Studénka, a.s. MT a.s. MTE spol. s r.o. Multiexpo, s.r.o. MULTIRENT a.s. Münchinger Czechia, s.r.o. MUREXIN spol. s r.o.

8 MYKOL spol. s r. o. Nábytek Brno s.r.o. Naděžda Sündermannová NADOP - VÝROBA NÁBYTKU, s.r.o. NAMRON, a.s. NEDFORM s.r.o. Němec Jiří stavitel s.r.o. NERUDA Industrietechnik s.r.o. NetSERV, s.r.o. NextiraOne Czech s.r.o. NH - Roadtrans, s.r.o. Nimotech s.r.o. NOEMO STEEL CZ, s.r.o. NOVESTA a.s. NOVESTA SPORT, spol. s r.o. O.K. SPEKT, s.r.o. OCEAN export-import, a. s. Ohňostroje SIPO s.r.o. OK Weld s.r.o. Okna - Doležal spol. s r.o. Okrasná školka Telnice, s.r.o OLAER CZ, s.r.o. OLOMOUC TRAINING CENTRE, s.r.o. Olomoucké stavebniny s.r.o. Omko Digital a.s. Ondřejovická strojírna, spol. s r. o. OPTIMI, spol. s r.o. OPTYS, spol. s r.o. ORGREZ, a.s. ORTO plus s.r.o. OSEVA AGRO Brno, spol. s r.o. OSPAP Velkoobchod papírem a.s. OVB Allfinanz, a.s. P.F. art, spol. s r.o. PAPILLONS a.s. PAPÍRNY BRNO a.s. PATRIA Kobylí, a.s. PATRIOT, spol. s r. o. Pavigo s.r.o. Pavlínek s.r.o. PBS Industry, a.s. PEMA Praha spol. s r.o. PEMAG, spol. s r.o. PENTO, s.r.o. PERI, spol. s r. o. Petrisk International a.s. Peugeot česká republika s.r.o. PEVEKO, spol. s r. o. PF NÁBYTEK spol. s r. o. PILA BELCREDI LÍŠEŇ s.r.o. Pittel+Brausewetter s.r.o. Plast Brno, spol. s r.o. PLIVA - Lachema a.s. PLUS - DISCOUNT spol. s r.o. PMP Prostějov, s.r.o. PMS Přerov a.s. PNS Grosso s.r.o. Podzemní stavby Probeton, s.r.o. POINT CZ, s.r.o. POIS, spol. s r.o. POLYMER INSTITUTE BRNO, s.r.o. POPP s.r.o. Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. Portabell s.r.o. Povodí Labe, státní podnik POZEMSTAV Prostějov - servis, s.r.o. Prádelny a čistírny Náchod a.s. Pražská teplárenská a.s. PREFA PRAHA a.s. PREST PŘEROV a.s. PREVIA, s.r.o. Princ parket s.r.o. PROBET s.r.o. PROBO GROUP a.s. Procartech s.r.o. PROCESINVEST, a.s. ProCom, s.r.o. PRO-DOMA, spol. s r.o. PROFI am BAU CM, spol.s r.o. PROFIDACH s.r.o. PROFI-ELRO s.r.o. PROFIL Team s.r.o. PROFOTO Brno, spol. s r.o. PROG4 s.r.o. PROGRES Hodonín, s.r.o. PROGRES OCEL Hradec Králové s.r.o. Progres, s.r.o. ProInterier s.r.o. Pro-Line comp s.r.o. ProMinent Dosiertechnik CS, s.r.o. Průmyslové podlahy Švec s.r.o. PRŮMYSLOVÝ INTERIER-PRIN, s.r.o. První brněnská kovárna s.r.o. PURITY CONTROL, spol. s r.o. PVT ESO, spol. s r.o. PZ Trading, s.r.o. PZB spol. s r.o. QESTO s.r.o. QUALIFORM, a.s. R E C, spol. s r.o. R.E.N.MORAWA spol. s r.o. R.S. AQUATECH CZ, s.r.o. R.S.B., spol.s.r.o. RACIO, s.r.o. RADOM, s.r.o. RaMu - Plus s.r.o. Ranger Czech Republic a.s. RAPO BRNO,s.r.o. RAŠINO s.r.o. Rašínova vysoká škola s.r.o. RAVELTIK, s. r. o. Readymix Bohemia, s.r.o. REAL KREDIT a.s. REAL SPEKTRUM, a.s. Reality Gaia, spol. s r.o. reality OSKAR s.r.o. REALITY TRENDY, Czech Trend s.r.o. reca spol. s r.o. RECYDO ULEHLA, s.r.o. REDA a.s. Regionální centrum Olomouc REKSTAV, spol. s r.o. REMING, spol. s r. o. REMIS, s.r.o. RENOMAG spol. s r.o. Renomia, a.s. RENOP STAVBY s.r.o. REVITAL GARANT, s.r.o. RHENO,s.r.o. RIGAMI s.r.o. Rigips, s.r.o. RIK-FER CZ s.r.o. ROLS Lešany, spol. s r.o. Roman Vágner Ronn-Drain-Complet s.r.o. ROSTEX VYŠKOV, s.r.o. ROVA-CZECH, a.s. ROVEL, spol. s r.o. RS-ISCAR s.r.o. Rybníkářství Pohořelice a.s. ŘETĚZY VAMBERK spol. s r.o. S.G. CZ, spol. s r.o. S.P.M.B., a.s. S+S Kärcher, s.r.o. SAINT-GOBAIN SKLO ČR spol. s.r.o. Saint-Gobain Weber Terranova, a.s. SANTOP, s.r.o. SÁRA, s.r.o. Savvy, s.r.o. SDS EXMOST spol.s r.o. Seco Tools CZ,s.r.o. Seft Ferak a.s. SEMIX PLUSO, spol. s r.o. SENZOR BOHEMIA s. r. o. SERVIS CENTRUM spol. s r. o. SEŽEV-REKO, s.r.o. SHB, a. s. Schachermayer, spol. s r.o. Schenk - sportovní povrchy, s.r.o. SCHUPKE s.r.o. Schuss Praha spol. s r.o. Signit s.r.o. Silicium computers s.r.o. SITEL spol. s r.o. Skanska CZ a.s., Divize Project Development Sklárny Moravia, akciová společnost Sklopísek Střeleč, a. s. SMART Financial s.r.o. Smítko, s.r.o. Smurfit Kappa Olomouc s.r.o. SOLAR, spol. s r.o. SOLIDWOOD s.r.o. SoNeT, s. r. o. SOS stavebniny s.r.o. SPAR Česká obchodní společnost s.r.o. Spica & Sirius, s.r.o. Společnost pro rozhodčí řízení, a.s. STAS, s.r.o. STÁTNÍ TISKÁRNA CENIN, s.p. STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o. Stavební služba Znojmo, s.r.o. STAVEBNINY A ATELIÉR FASÁD, s.r.o. Stavebniny KRKONOŠE, s.r.o. STAVEBNINY PLUS, spol. s r.o. Stavebniny Trade s.r.o. STAVEBNINY ZÁMEČNÍK a.s. Stavitelství Delta Brno, spol. s r.o. STAVIVA Brno GROUP s.r.o. STAVIVA Praha TEAM s.r.o. StavMaChem, s.r.o. Stavos Brno,a.s. STISPROJEKT ZNOJMO s.r.o. Stomix České Budějovice s.r.o. STRAPPING s.r.o. STROJEXPORT a.s. Strojírna Pálava, a.s. Strojírny Brno, a.s. STROJOSVIT a.s. Střechy PILNÝ s.r.o. SWN Moravia s.r.o. SYSTEMOTRONIC, s.r.o. Š T A N C L, spol. s r.o. ŠKODAEXPORT, as. T.A.U.NET s.r.o. Tabák Plus, spol. s r.o. T-Agro Plus, s.r.o. TANABYT s.r.o. TASK s.r.o. TDC BOHEMIA, s.r.o. Tech Data Distribution s.r.o. TECHNISERV IT, spol. s r.o. Techno Trade Consult spol. s r.o. Techservice CZ, s.r.o. Tempo Trans s.r.o. TEOZ, spol. s r.o. Teplárny Brno, a.s. TEPLO BRUNTÁL a. s. TERM, spol. s r.o. TERMO KOMFORT, s.r.o. TeS, spol. s r. o. Chotěboř TESPRA Hodonín, s.r.o. Texmerkur s.r.o. THERMACUT, s.r.o. ThyssenKrupp stavební systémy s.r.o. TISKÁRNA REPROPRINT s.r.o. TOCOEN s.r.o. TOP IZOL s.r.o. TOP MORAVIS Q, s.r.o. TOP servis spol. s r.o. TOPGEO BRNO, spol. s r.o. TOPIGS CZ s.r.o. TOS SVITAVY - SLOVAKIA, s.r.o. TOS Svitavy, a.s. TPI Česká republika s.r.o. TPN cargo, s.r.o. TRANS - TECHNIK, spol. s r.o. TRANSFINANCE a.s. TRANSFORM a.s. Lázně Bohdaneč Transportbeton Morava s.r.o. TRASTA, spol. s r.o. Trenkwalder KAPPA people a.s. TREY CZ spol. s r.o. TRICATEL spol. s.r.o. Trigema Building a.s. TRIPROX, spol. s r.o. TROJA Catering, s.r.o. TVIN, a.s. Tyco Electronics Czech s.r.o. UMIKOV CZ s.r.o. UNI market gastro s.r.o. UNICARS CZ s.r.o. UNICOM Agro, a.s. UNIKO ZLÍN, a.s. UNIMAN Engliš s.r.o. UNIQA pojišťovna, a.s. UNITES Systems a.s. Univerzální stavební, a.s. UTILCELL, s.r.o. V PRINT, s.r.o. VaK Bruntál a.s. Van den Berg, a.s. van Gansewinkel, a.s. Vanderlaan s.r.o. VAPA stav, s.r.o. VEDAG - ČR spol. s r.o. Vega Vita Brno, s.r.o. VELOX - WERK s.r.o. VELUM, s.r.o. VENIMPORT, spol. s r.o. VHS Břeclav s.r.o. VIA CARGO LOGISTICS s.r.o. VICTORIA,a.s. VIKO s.r.o. Vinařství Bíza Vink - Plasty s.r.o. VÍNO BLATEL, a.s. VMS VISION, s.r.o. VODOEKOSTAV s r.o. Vodoinstalo Neuman spol. s r.o. Volksbank CZ, a.s. VONEKL s.r.o. VPO Protivanov, a.s. Vše pro podlahy s.r.o. VT Hranice s.r.o. VUT v Brně VVISS a.s. VYDOS SERVIS a.s. WALTER CZ s.r.o. Wenzel, s.r.o. Wer liefert was? spol. s r.o. WEST STEEL, s.r.o WHA systém - CZ s.r.o. Wimmer International CZ s.r.o. WOHA CZ s.r.o. WRAP, s.r.o. XERTEC a.s. XODAX, a.s YARIS s.r.o. YODA s.r.o. Zarges CZ, s.r.o. Zdravotní pojišťovna MVČR ZETOR P.D.C., a.s. ZKM Praha, s.r.o. ZONER software, s.r.o.

9 TECHNICKÁ SPECIFIKACE Inzerci je nutno dodat v elektronické podobě ve formátu PDF (určeném pro tisk) spolu s certifikovaným barevným nátiskem. V opačném případě nepřebíráme garanci za požadovanou barevnost. Nepřijímáme inzerci na filmech, použitelné datové nosiče: CD a DVD. Soubory lze zasílat také em (viz kontakt uvedený níže). Pro výrobu souboru PDF doporučujeme kompozitní (tj. neseparovaný) postscript, s vloženým nebo zkřivkovaným písmem. Rozlišení obrázků v PDF musí být min. 220 dpi a barevný režim CMYK, bez ICC profilů a přímých barev. V názvech souborů nesmí být použita diakritika ani speciální znaky. Na spadové straně je nutno přidat 3 mm na ořez. Doporučujeme odsadit text alespoň 5 mm od čistého formátu dovnitř. V případě dvoustrany požadujeme každou stranu samostatně. Použijte pouze ořezové značky (pasovací značky vypněte). PR články (viz speciální formáty inzerce) umísťujeme do zrcadla sazby. Okraje strany ( mm) jsou: 20 mm shora, 17 mm u vnější a spodní strany a 12 mm u vnitřní strany. Články mají 3 sloupce, mezi sloupci je 6 mm. Komerční prezentace musí být zřetelně označena zkratkou (PR). Podklady pro tvorbu inzerce: texty ve formátu DOC, TXT veškerá vektorová grafika ve formátu EPS, AI (Adobe Illustrator) obrázky ve formátu EPS, TIFF, JPG v rozlišení 300 dpi, fotografie minimálně 1:1 na lesklém papíře V případě zájmu o grafické zpracování inzerce kontaktujte produkci studia: Kobra Design, s. r. o., tel.: , mobil: , Ceny zhotovení inzerátů: 2/ Kč 1/ Kč 1/ Kč 1/ Kč 1/ Kč 1/9 500 Kč V ceně je jedna korektura. Další nadpráce budou fakturovány hodinovou sazbou 600 Kč. Uvedené ceny jsou bez DPH. Práce na zhotovení inzerce budou účtovány přímo společností Kobra Design, s. r. o. KONTAKTY VYDAVATEL ŠÉFREDAKTOR GRAFICKÉ STUDIO TISK Unie pro rozhodčí a mediační řízení ČR, a.s. Sídlo: Mlýnská 13, Brno Office: Cejl 91, Brno Tel.: , Web: Mgr. Miroslav Mašek Tel.: Kobra design, s.r.o. Jaroslav Kobylinský Tel.: , STUARE, s.r.o. Tel.: ,

10 02 07 U n i e p r o r o z h o d č í a m e d i a č n í ř í z e n í Č R U n i e p r o r o z h o d č í a m e d i a č n í ř í z e n í Č R Když se řekne Champagne... Předseda senátu Nejvyššího správního soudu říká: Česká justice potřebuje kvalitní lidi, klid na práci a výrazné tváře Red Bull Air Race létání na ostří nože Jachtařský ráj za humny Carving když hůlky můžete nechat doma Předseda Ústavu pro ochranu hospodářské soutěže Martin Pecina říká: Chceme chránit spotřebitele, ne zájmové skupiny Předvánoční Vídeň žije punčem, řemesly a hudbou Ať žije karneval! Jarní Chamonix Co takhle spojit lyžování s golfem? Prezident Exekutorské komory České republiky Juraj Podkonický říká: Exekutor by neměl být jen výkonným úředníkem, ale i dobrým psychologem Čína vítá rok potkana rok agilních a pilných lidí Cesty Ve večerních Benátkách potkáte romantiku, hru barev i vůni kávy U n i e p r o r o z h o d č í a m e d i a č n í ř í z e n í Č R U n i e p r o r o z h o d č í a m e d i a č n í ř í z e n í Č R U n i e p r o r o z h o d č í a m e d i a č n í ř í z e n í Č R Veřejný ochránce práv Otakar Motejl říká: Mou povinností je objektivita Encierro v Pamploně: Buďte rychlejší než býk! Cesty Izmir: velkoměsto, které voní jasmínem Bikerský ráj v Dolomitech Děkanka Právnické fakulty Masarykovy univerzity Naděžda Rozehnalová říká: Akademický život mi dává volnost Oktoberfest: A pivo teče proudem Cesty Jak pralinky přicestovaly do Belgie Podmořské safari na Filipínách Ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil říká: Jsem spíš právník než politik Jean-Jacques Godet: Koňak je pro mě vášeň Když jachty plují s větrem o závod Cesty Jak se žije mezi pastevci Ledový hotel v Jukkasjärvi KONTAKTY VYDAVATEL ŠÉFREDAKTOR Unie pro rozhodčí a mediační řízení ČR, a.s. Sídlo: Mlýnská 13, Brno Office: Cejl 91, Brno Tel.: , Web: Mgr. Miroslav Mašek Tel.: GRAFICKÉ STUDIO TISK Kobra design, s.r.o. Jaroslav Kobylinský Tel.: , STUARE, s.r.o. Tel.: ,

Distribuce: Distribuce je zajištěna přímým rozesíláním na exkluzivní seznam nejvlivnějších osob v businessu, na majitele

Distribuce: Distribuce je zajištěna přímým rozesíláním na exkluzivní seznam nejvlivnějších osob v businessu, na majitele Luxusní magazín věnovaný českému realitnímu trhu prezentující rozsáhlou nabídku prémiových nemovitostí od renomovaných realitních kanceláří. Aktuální nabídka nemovitostí zahrnuje luxusní apartmány, vily,

Více

We Build Your Goodwill.

We Build Your Goodwill. Celobarevný měsíčník věnovaný českému realitnímu trhu prezentující rozsáhlou nabídku nejlepších převážně pražských nemovitostí od významných realitních kanceláří. Aktuální nabídka nemovitostí zahrnuje

Více

O ČASOPISU NÁKLAD A DISTRIBUCE KONCEPT ČASOPISU HARMONOGRAM VYDÁNÍ INZERCE & TECHNICKÁ SPECIFIKACE KONTAKTY

O ČASOPISU NÁKLAD A DISTRIBUCE KONCEPT ČASOPISU HARMONOGRAM VYDÁNÍ INZERCE & TECHNICKÁ SPECIFIKACE KONTAKTY O ČASOPISU NÁKLAD A DISTRIBUCE KONCEPT ČASOPISU HARMONOGRAM VYDÁNÍ INZERCE & TECHNICKÁ SPECIFIKACE KONTAKTY VÁŠ PRŮVODCE ŽIVOTEM PRO NÁROČNÉ LA BOHÈME je lifestylový magazín určený každému, kdo se nespokojí

Více

DOPRAVA SPEDICE LOGISTIKA MEDIADATA 2012

DOPRAVA SPEDICE LOGISTIKA MEDIADATA 2012 DOPRAVA SPEDICE LOGISTIKA MEDIADATA 2012 www.dnoviny.cz Dopravní noviny jsou odborné periodikum pro vnitrostátní a mezinárodní dopravu, spedici a logistiku. Jednotlivé strany jsou periodicky věnovány následujícím

Více

Komplexní přehled. NÁKLAD : 10 000 ks. We Build Your Goodwill.

Komplexní přehled. NÁKLAD : 10 000 ks. We Build Your Goodwill. Ročenka Travel & Event Manager s HANDBOOK je určena všem manažerům, kteří mají na starosti marketing, získávání nových zákazníků a s tím spojené organizování firemních akcí a večírků, konferencí a kongresů.

Více

Představení Pražského fotbalového speciálu

Představení Pražského fotbalového speciálu 1 Představení Pražského fotbalového speciálu Pražský fotbalový speciál je nový měsíčník vydávaný Pražským fotbalovým svazem především pro své členy, tedy aktivní fotbalové hráče, trenéry, klubové funkcionáře

Více

CENÍK INZERCE 2010 ORIGINÁLNÍ TIPY A INSPIRACE

CENÍK INZERCE 2010 ORIGINÁLNÍ TIPY A INSPIRACE platný od 1. 12. 2009 CENÍK INZERCE 2010 listopad-prosinec 2009» ROČNÍK 1 ZDARMA průvodce předvánočními nákupy ORIGINÁLNÍ TIPY A INSPIRACE MEDIA HILL, s. r. o., Luční 26, 616 00 Brno, IČ: 25587749, bankovní

Více

CENÍK INZERCE 2010. příloha časopisu Kult nejen o módě

CENÍK INZERCE 2010. příloha časopisu Kult nejen o módě platný od 1. 12. 2009 CENÍK INZERCE 2010 ŘÍJEN 2008 příloha časopisu Kult nejen o módě Foto: Chopard, Klenotnictví a hodinářství Carollinum MÓDNÍ TRENDY PRO PODZIM A ZIMU MEDIA HILL, s. r. o., Luční 26,

Více

IT S ONLY ROCK & POP BUT I LIKE IT. Inzerce

IT S ONLY ROCK & POP BUT I LIKE IT. Inzerce Obsah Obsah One & One Company / Preview...... 3 Rock & Pop / Preview...... 4 Cílová skupina... 5 Graf výzkum čtenosti........... 6 Náklad tisku, prodej, remitenda... 7 Technické specifikace.... 8 Inzertní

Více

Magazín OSOBNÍ ROZVOJ. OSOBNÍ ROZVOJ je výjimečný projekt, který představuje novou vizi a klade důraz na originalitu a kvalitu života.

Magazín OSOBNÍ ROZVOJ. OSOBNÍ ROZVOJ je výjimečný projekt, který představuje novou vizi a klade důraz na originalitu a kvalitu života. PROFIL ČASOPISU je unikátní titul, který nabízí pestrý mix témat, příběhů a inspirací pro zkvalitnění soukromého i profesního života, věnuje se aktuálním současným fenoménům a trendům života ve všech oblastech

Více

Media Kit. Olomouc magazine. Reality Olomouc. magazine.cz. lifemagazine.cz. realityolomouc.cz

Media Kit. Olomouc magazine. Reality Olomouc. magazine.cz. lifemagazine.cz. realityolomouc.cz Media Kit 2015 Olomouc magazine Reality Olomouc magazine.cz lifemagazine.cz realityolomouc.cz Časopis OLOMOUC MAGAZINE je o stylovém životě v moderním městě. Exkluzívní rozhovory, výjimečné fotografie,

Více

NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o., www.mise.cz. Mediaplán 2014. Stavební tituly

NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o., www.mise.cz. Mediaplán 2014. Stavební tituly NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o., www.mise.cz Mediaplán 2014 Stavební tituly Střechy-Fasády-Izolace Mediaplán 2014 Měsíčník pro profesionály v oboru pláště budov Specifikace Základní informace: Ročník: 21.

Více

Inzerce 2015: Legalizace magazín, který vám rozšíří zorničky. Magazín, který vám rozšíří zorničky. Ceník inzerce 2015. www.magazin-legalizace.

Inzerce 2015: Legalizace magazín, který vám rozšíří zorničky. Magazín, který vám rozšíří zorničky. Ceník inzerce 2015. www.magazin-legalizace. Magazín, který vám rozšíří zorničky Ceník inzerce 2015 www.magazin-legalizace.cz Drazí partneři, nabízíme vám ceník inzerce na rok 2015 prvního českého magazínu o konopí Legalizace. Časopis Legalizace

Více

Mediaplán 2013. NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o., www.mise.cz. média pro volný čas

Mediaplán 2013. NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o., www.mise.cz. média pro volný čas Mediaplán 2013 NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o., www.mise.cz média pro volný čas Kempy v české a slovenské republice 2014 Jediný katalog kempů v České a Slovenské republice MAPA KEMPŮ + PRŮVODCE Specifikace

Více

REDAKCE, PŘEDPLATNÉ, INZERCE

REDAKCE, PŘEDPLATNÉ, INZERCE MEDIADATA 2016 Dopravní noviny jsou odborné periodikum pro dopravu, spedici a logistiku. Jednotlivé strany jsou věnovány následujícím oblastem: Dopravní politika Silniční doprava Železniční doprava Kombinovaná

Více

Mediaplán 2013. NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o., www.mise.cz. média pro volný čas

Mediaplán 2013. NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o., www.mise.cz. média pro volný čas Mediaplán 2013 NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o., www.mise.cz média pro volný čas camping, cars & caravans 2014 Nejlepší český časopis o kempinku a karavaninku Specifikace Základní informace: Ročník: 10. Periodicita:

Více

Cílová skupina: Ceník inzerce. Technické parametry. Formáty inzerce. Lékaři, odborníci ve specializacích dle zaměření jednotlivých titulů

Cílová skupina: Ceník inzerce. Technické parametry. Formáty inzerce. Lékaři, odborníci ve specializacích dle zaměření jednotlivých titulů Media kit 2011 Lékaři, odborníci ve specializacích dle zaměření jednotlivých titulů 2. strana 40 000 Kč 3. strana 35 000 Kč 4. strana 60 000 Kč 210 x 270 na spad 155 x 102 na zrcadlo 210 x 135 na spad

Více

Součástí projektu je webová stránka, která díky propojení s nejčtenějším zpravodajským týdeníkem v ČR Týdnem zaručuje zásah u klíčových zadavatelů.

Součástí projektu je webová stránka, která díky propojení s nejčtenějším zpravodajským týdeníkem v ČR Týdnem zaručuje zásah u klíčových zadavatelů. MarketingSalesMedia je první titul v České republice určený primárně pro zadavatele reklamy s řízenou distribucí, která pokrývá 5000 odběratelů na Českém trhu. Projekt MarketingSalesMedia dodává lidem

Více

Mediainfo základní údaje nový design reklamní plochy

Mediainfo základní údaje nový design reklamní plochy Mediainfo základní údaje nový design reklamní plochy Profil serveru Nejnavštěvovanější informačně-zpravodajský server ve Zlínském kraji ZPRÁVY Co se děje Politika a ekonomika Hasiči a policie Kultura Sport

Více

Obsah: edstavení produktu ník Transport magazín www.prodopravce.cz portál Service Clubu publikace vydávané Sdružením akce po ádané Sdružením

Obsah: edstavení produktu ník Transport magazín www.prodopravce.cz portál Service Clubu publikace vydávané Sdružením akce po ádané Sdružením Obsah: představení produktu měsíčník Transport magazín www.prodopravce.cz portál Service Clubu publikace vydávané Sdružením akce pořádané Sdružením další možnosti plnění Partnerství v Service Clubu Vám

Více

Náklad: 5 000 ks Remintenda: 0 ks Periodicita: dvouměsíčník Distribuce: formou předplatného a direct mailu (zdarma zasílání na konkrétní firmy,

Náklad: 5 000 ks Remintenda: 0 ks Periodicita: dvouměsíčník Distribuce: formou předplatného a direct mailu (zdarma zasílání na konkrétní firmy, Náklad: 5 000 ks Remintenda: 0 ks Periodicita: dvouměsíčník Distribuce: formou předplatného a direct mailu (zdarma zasílání na konkrétní firmy, osoby) Mediální partnerství: Cech podlahářů ČR, Cech parketářů

Více

Součástí projektu je webová stránka, která díky propojení s nejčtenějším zpravodajským týdeníkem v ČR Týdnem zaručuje zásah u klíčových zadavatelů.

Součástí projektu je webová stránka, která díky propojení s nejčtenějším zpravodajským týdeníkem v ČR Týdnem zaručuje zásah u klíčových zadavatelů. MarketingSalesMedia je první titul v České republice určený primárně pro zadavatele reklamy s řízenou distribucí, která pokrývá 5000 odběratelů na Českém trhu. Projekt MarketingSalesMedia dodává lidem

Více

TRENDY CAR MAGAZINE. Trendy časopis pro milovníky automobilů

TRENDY CAR MAGAZINE. Trendy časopis pro milovníky automobilů TRENDY CAR MAGAZINE Trendy časopis pro milovníky automobilů Affinity Media 2013 4. ročník, dvouměsíčník Distribuce v síti prodejen s tiskem celé ČR, zejména - Benzínová čerpadla - Nákupní centra - Centra

Více

SALON METROPOLIS listopad 2010

SALON METROPOLIS listopad 2010 SALON METROPOLIS listopad 2010 Nabídka účasti v měsíčníku vydavatelství Metropolis live gourmet sport / wellness styl Měsíčník SALON Metropolis je novým, unikátním projektem vydavatelství Metropolislive,

Více

NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o., www.mise.cz. Mediaplán 2014. Stavební tituly

NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o., www.mise.cz. Mediaplán 2014. Stavební tituly NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o., www.mise.cz Mediaplán 2014 Stavební tituly Střechy-Fasády-Izolace Mediaplán 2014 Měsíčník pro profesionály v oboru pláště budov Specifikace Základní informace: Ročník: 21.

Více

Univerzita Palackého v Olomouci CENÍK INZERCE 2012. Žurnál UP Žurnál+ KudyKam upol.cz. www.propagace.upol.cz

Univerzita Palackého v Olomouci CENÍK INZERCE 2012. Žurnál UP Žurnál+ KudyKam upol.cz. www.propagace.upol.cz Univerzita Palackého v Olomouci CENÍK INZERCE 2012 Žurnál UP Žurnál+ KudyKam upol.cz www.propagace.upol.cz Žurnál UP náklad: 2.000 ks čtenost: 4.000 čtenářů / vydání periodicita: týdeník formát: A4 (210

Více

REGENERACE, REKONSTRUKCE, FINANCOVÁNÍ 22. - 24. 2. 2007 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA

REGENERACE, REKONSTRUKCE, FINANCOVÁNÍ 22. - 24. 2. 2007 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 1 REGENERACE, REKONSTRUKCE, FINANCOVÁNÍ 22. - 24. 2. 2007 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 2007 2 Ročník 1. ZÁKLADNÍ STATISTICKÉ ÚDAJE Datum konání 22. 2. 24. 2. 2007 Termín pronájmu 20. 2. - 25. 2. 2007 Místo konání

Více

Stereo & Video. cílová skupina. charakteristika

Stereo & Video. cílová skupina. charakteristika Stereo & Video cílová skupina muži 30-49 manažeři, vedoucí pracovníci/ soukr. podnikatelé, hifisti B2B segment prodavači, market. specialisti, dealeři, distributoři středoškolské, vysokoškolské vzdělání

Více

INSPIRACE PRO VÁŠ BYZNYS A INOVACE MEDIA INFORMACE 2015/2016

INSPIRACE PRO VÁŠ BYZNYS A INOVACE MEDIA INFORMACE 2015/2016 INSPIRACE PRO VÁŠ BYZNYS A INOVACE MEDIA INFORMACE 015/016 Packaging Herald je moderní BB magazín o novinkách a trendech v obalovém průmyslu a souvisejících odvětvích. Každé dva měsíce přináší svým čtenářům

Více

TURISTICKÝ INFORMAČNÍ MAGAZÍN O ČESKÉ REPUBLICE A SLOVENSKU WWW.CZECH-TIM.CZ MEDIAINFO

TURISTICKÝ INFORMAČNÍ MAGAZÍN O ČESKÉ REPUBLICE A SLOVENSKU WWW.CZECH-TIM.CZ MEDIAINFO TURISTICKÝ INFORMAČNÍ MAGAZÍN O ČESKÉ REPUBLICE A SLOVENSKU WWW.CZECH-TIM.CZ MEDIAINFO 2016 Náklad max. 20 000 ks 9 x ročně Nulová remitenda jdeme na dračku Distribuce také prostřednictvím PNS Informace

Více

časopis ediční plán 2016 www.casopisstavebnictvi.cz

časopis ediční plán 2016 www.casopisstavebnictvi.cz Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě Český svaz stavebních inženýrů Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR časopis ediční plán 2016 www.casopisstavebnictvi.cz Profil časopisu

Více

PROFIL MAGAZÍNU VÍKEND DNES

PROFIL MAGAZÍNU VÍKEND DNES PROFIL MAGAZÍNU VÍKEND DNES suplement sobotního vydání MF DNES v atraktivním formátu tabloidu s moderní grafikou důraz na kvalitní obsah i zajímavé fotografie vysoká čtenost a prodaný náklad v cílových

Více

a jsme doma Vydavatelství Media Concept s.r.o. představuje časopisy a weby

a jsme doma Vydavatelství Media Concept s.r.o. představuje časopisy a weby Vydavatelství Media Concept s.r.o. představuje časopisy a weby a jsme doma Časopisy, vycházející v souhrnném nákladu 80 000 výtisků, zasahuji katastry měst, příměstských částí a obcí a vybraných okolních

Více

Informace o časopisech, podmínky inzerce, ceníky a formáty, harmonogramy

Informace o časopisech, podmínky inzerce, ceníky a formáty, harmonogramy Media infa Informace o časopisech, podmínky inzerce, ceníky a formáty, harmonogramy SVĚT TISKU - časopis o předtiskové přípravě, tisku a dokončujícím zpracovaní PAPÍR A CELULÓZA - časopis českého a slovenského

Více

EDIČNÍ KALENDÁŘ A CENÍK 2015/16

EDIČNÍ KALENDÁŘ A CENÍK 2015/16 EDIČNÍ KALENDÁŘ A CENÍK 2015/16 www.automatizacevpotravinarstvi.cz Představení Ceník inzerce v časopisu Automatizace v potravinářství Časopis Automatizace v potravinářství je určen producentům potravin

Více

Magazín deníku MF DNES o Praze a pro Pražany. Volný čas Nakupování Kultura Sport Reality

Magazín deníku MF DNES o Praze a pro Pražany. Volný čas Nakupování Kultura Sport Reality Magazín deníku MF DNES o Praze a pro Pražany Volný čas Nakupování Kultura Sport Reality 2014 Obsah Obsah prezentace 2 Profil magazínu Mediální data Rubriky Možnosti inzerce Ceník Kontakty Profil 3 Průvodce

Více

Organizační struktury velkých stavebních firem v ČR SSŽ, a.s.

Organizační struktury velkých stavebních firem v ČR SSŽ, a.s. Organizační struktury velkých stavebních firem v ČR SSŽ, a.s. Organizační struktury velkých stavebních firem v ČR METROSTAV, a.s. přímé řízení ovlivňování Valná hromada akcionářů Metrostav a.s. Subbterra

Více

Základní ceník a formáty inzerce 2012

Základní ceník a formáty inzerce 2012 Vydavatel časopisu Základní ceník a formáty inzerce 2012 Technická specifikace inzertních podkladů měsíčník o spotřební elektronice Stereo & Video je nejstarší a nejprestižnější český měsíčník o spotřební

Více

29/2016 30/2016 31/2016 32/2016 33/2016 34/2016 35/2016 36/2016 37/2016 38/2016 39/2016 40/2016 41/2016 42/2016 3/2016 11. 1. 44/2016 5. 8.

29/2016 30/2016 31/2016 32/2016 33/2016 34/2016 35/2016 36/2016 37/2016 38/2016 39/2016 40/2016 41/2016 42/2016 3/2016 11. 1. 44/2016 5. 8. Časopis TÝDEN patří již více než dvacet let mezi nejčtenější a nejprodávanější zpravodajské časopisy na českém trhu. V posledních letech udržuje kontinuální růst prodaného nákladu, který se pohybuje kolem

Více

Zakládající signatáři Charty

Zakládající signatáři Charty Zakládající signatáři Charty Jan Fischer, předseda vlády ČR Vladimír Tošovský, ministr průmyslu a obchodu ČR Robert Szurman, předseda Rady kvality ČR Petr Kužel, prezident Hospodářské komory ČR Zdeněk

Více

NABÍDKA REKLAMY. CENÍK INZERCE SOUBOR VELETRHŮ FOR FAMILY zahrnuje: VELETRŽNÍ PRŮVODCE V RÁMCI SOUBORU VELETRHŮ FOR FAMILY

NABÍDKA REKLAMY. CENÍK INZERCE SOUBOR VELETRHŮ FOR FAMILY zahrnuje: VELETRŽNÍ PRŮVODCE V RÁMCI SOUBORU VELETRHŮ FOR FAMILY NABÍDKA REKLAMY V RÁMCI SOUBORU VELETRHŮ FOR FAMILY CENÍK INZERCE SOUBOR VELETRHŮ FOR FAMILY zahrnuje: 17. veletrh bydlení FOR HABITAT, 4. veletrh zahradní architektury nábytku a techniky FOR GARDEN, 6.

Více

TURISTICKÝ INFORMAČNÍ MAGAZÍN O ČESKÉ REPUBLICE A SLOVENSKU WWW.CZECH-TIM.CZ MEDIAINFO

TURISTICKÝ INFORMAČNÍ MAGAZÍN O ČESKÉ REPUBLICE A SLOVENSKU WWW.CZECH-TIM.CZ MEDIAINFO TURISTICKÝ INFORMAČNÍ MAGAZÍN O ČESKÉ REPUBLICE A SLOVENSKU WWW.CZECH-TIM.CZ MEDIAINFO 2015 Náklad max. 20 000 ks Nulová remitenda jdeme na dračku Nově distribuce v PNS Informace o předplatném na www.czech-tim.cz

Více

Inzerce 2014: Legalizace magazín, který vám rozšíří zorničky. Magazín, který vám rozšíří zorničky. Ceník inzerce 2014. www.magazin-legalizace.

Inzerce 2014: Legalizace magazín, který vám rozšíří zorničky. Magazín, který vám rozšíří zorničky. Ceník inzerce 2014. www.magazin-legalizace. Magazín, který vám rozšíří zorničky Ceník inzerce 2014 www.magazin-legalizace.cz Drazí partneři, nabízíme vám ceník inzerce na rok 2014 prvního českého magazínu o konopí Legalizace. Časopis Legalizace

Více

ŽURNÁL UP Okno do světa Univerzity Palackého v Olomouci...

ŽURNÁL UP Okno do světa Univerzity Palackého v Olomouci... ŽURNÁL UP Okno do světa Univerzity Palackého v Olomouci... náklad: 2.000 ks čtenost: 4.000 čtenářů / vydání periodicita: týdeník formát: A4 (210 x 297 mm) rozsah: 8-12 stran Tímto oknem je týdeník Žurnál

Více

Svět knihy Praha 17. 20. 5. 2012 NABÍDKA INZERCE V PROPAGAČNÍCH MATERIÁLECH VELETRHU SVĚT KNIHY PRAHA 2012

Svět knihy Praha 17. 20. 5. 2012 NABÍDKA INZERCE V PROPAGAČNÍCH MATERIÁLECH VELETRHU SVĚT KNIHY PRAHA 2012 NABÍDKA NZERCE V PROPAGAČNÍCH MATERÁLECH VELETRHU SVĚT KNHY PRAHA 2012 Ceny se nezvyšují! Výrazné slevy pro vystavovatele! Vážení přátelé, představujeme Vám propagační materiály 18. ročníku mezinárodního

Více

TÉMATA SOUHRNNÝCH PŘEHLEDŮ

TÉMATA SOUHRNNÝCH PŘEHLEDŮ Náklad: 5 ks Remintenda: 0 ks Periodicita: dvouměsíčník Distribuce: formou předplatného a direct mailu (zdarma zasílání na konkrétní firmy, osoby) Mediální partnerství: Cech malířů a lakýrníků ČR, Asociace

Více

Hospodářská komora, její historie, struktura, význam a ekonomické dopady na společnost přednáška

Hospodářská komora, její historie, struktura, význam a ekonomické dopady na společnost přednáška Hospodářská komora, její historie, struktura, význam a ekonomické dopady na společnost přednáška 6. května 1851 byla zahájena činnost Obchodní a živnostenské komory v Olomouci. V listopadu 1991 byla obnovena

Více

STANDARDNÍ FORMÁTY INZERCE - PŘÍLOHA CENÍKU NA ROK 2010

STANDARDNÍ FORMÁTY INZERCE - PŘÍLOHA CENÍKU NA ROK 2010 STANDARDNÍ FORMÁTY INZERCE - PŘÍLOHA CENÍKU NA ROK 2010 Platnost od 1. 2. 2010 Deník Blesk byl založen v roce 1992 a od roku 2002 je nejprodávanějším a nejčtenějším celostátním deníkem v České republice.

Více

profil časopisu a ceník inzerce 2016

profil časopisu a ceník inzerce 2016 bydlení rekonstrukce přestavby proměny bytu bytová družstva časopis o bydlení nejen pro čtyři miliony obyvatel panelových bytů profil časopisu a ceník inzerce 2016 PANEL PLUS praktický průvodce bydlením

Více

lidovky.cz Zpravodajský server Lidových novin Deník těch, kteří rozhodují

lidovky.cz Zpravodajský server Lidových novin Deník těch, kteří rozhodují lidovky.cz Zpravodajský server Lidových novin Deník těch, kteří rozhodují fakta Fakta LIDOVÉ NOVINY, nejstarší český deník, založený v roce 1893, se dlouhodobě profilují jako kvalitní celostátní zpravodajský

Více

ZEN Ma g a z í n je no v ý st y l o v ý měsíčník, k te r ý od ří jn a 2010 na j d e t e

ZEN Ma g a z í n je no v ý st y l o v ý měsíčník, k te r ý od ří jn a 2010 na j d e t e Stylový měsíčník ZEN: Život je krásný. A vy to víte. ZEN Ma g a z í n je no v ý st y l o v ý měsíčník, k te r ý od ří jn a 2010 na j d e t e v distribuční síti ekonomického deníku Mladá fronta E15. ZEN.

Více

STANDARDNÍ FORMÁTY INZERCE - PŘÍLOHA CENÍKU Č. 19

STANDARDNÍ FORMÁTY INZERCE - PŘÍLOHA CENÍKU Č. 19 STANDARDNÍ FORMÁTY INZERCE - PŘÍLOHA CENÍKU Č. 19 Deník Blesk je plnobarevný celostátní deník nové doby nevyhýbající se žádným tématům a přinášející přehledné aktuální zpravodajství, zajímavosti a senzace

Více

TÉMATA SOUHRNNÝCH PŘEHLEDŮ

TÉMATA SOUHRNNÝCH PŘEHLEDŮ Náklad: 5 ks Remintenda: 0 ks Periodicita: dvouměsíčník Distribuce: formou předplatného a direct mailu (zdarma zasílání na konkrétní firmy, osoby) Mediální partnerství: Cech podlahářů ČR, Cech parketářů

Více

TÉMATA SOUHRNNÝCH PŘEHLEDŮ

TÉMATA SOUHRNNÝCH PŘEHLEDŮ Náklad: 5 000 ks Remintenda: 0 ks Periodicita: dvouměsíčník Distribuce: formou předplatného a direct mailu (zdarma zasílání na konkrétní firmy, osoby) Mediální partnerství: Cech podlahářů ČR, Cech parketářů

Více

I AM CREATIVE I AM FULL OF IDEAS I AM IMAGINEO!

I AM CREATIVE I AM FULL OF IDEAS I AM IMAGINEO! PORTFOLIO I AM CREATIVE I AM FULL OF IDEAS I AM IMAGINEO! Naše portfolio Internetové prezentace 3 35 Logotyp a visuální styl 36 43 Obalový design 44 48 Další tiskoviny 49 56 Kde nás najdete? imagineo.cz

Více

PROFIL MAGAZÍNU VÍKEND DNES

PROFIL MAGAZÍNU VÍKEND DNES PROFIL MAGAZÍNU VÍKEND DNES suplement sobotního vydání MF DNES v atraktivním formátu tabloidu s moderní grafikou důraz na kvalitní obsah i zajímavé fotografie vysoká čtenost a prodaný náklad v cílových

Více

Magazín deníku MF DNES o Brně a pro Brňany. Volný čas Kultura Sport Nákupy Výlety

Magazín deníku MF DNES o Brně a pro Brňany. Volný čas Kultura Sport Nákupy Výlety Magazín deníku MF DNES o Brně a pro Brňany Volný čas Kultura Sport Nákupy Výlety 2012 Obsah 2 Obsah prezentace Profil magazínu Mediální data Rubriky Možnosti inzerce Ceník Kalendář vydání 2012 Kontakty

Více

CENÍK. Ceník je platný od 1. září 2010 a veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH. www.sreality.cz m.sreality.cz časopisy Sreality

CENÍK. Ceník je platný od 1. září 2010 a veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH. www.sreality.cz m.sreality.cz časopisy Sreality CENÍK Ceník je platný od 1. září 2010 a veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH. www.sreality.cz m.sreality.cz časopisy Sreality www.seznam.cz...najdu tam, co neznám! Zveřejnění inzerátu pro soukromé osoby Cena

Více

Media Kit skupina MAGAZINE.CZ

Media Kit skupina MAGAZINE.CZ Media Kit skupina MAGAZINE.CZ 2016 Olomouc magazine Reality Olomouc magazine.cz photomagazine.cz realityolomouc.cz tituly vydávané skupinou MAGAZINE.cz jsou o stylovém životě, exkluzívních rozhovorech,

Více

Magazín deníku MF DNES o Brně a pro Brňany. Volný čas Kultura Sport Nákupy Výlety

Magazín deníku MF DNES o Brně a pro Brňany. Volný čas Kultura Sport Nákupy Výlety Magazín deníku MF DNES o Brně a pro Brňany Volný čas Kultura Sport Nákupy Výlety 2013 Obsah 2 Obsah prezentace Profil magazínu Mediální data Rubriky Možnosti inzerce Ceník Kontakty Profil 3 Průvodce životem

Více

Statistika vyplněnosti databáze HBI www.hbi.cz 3Q / 2012

Statistika vyplněnosti databáze HBI www.hbi.cz 3Q / 2012 Statistika vyplněnosti databáze HBI www.hbi.cz 3Q / 2012 1. Kompletní databáze firem (RES) Vyplněnost RES firem Popis Záznamů Firem Název firmy 816 282 635 150 Adresa 635 212 635 184 Tel. 173 117 138 815

Více

POPIS ČÍSELNÍKU Akronym:

POPIS ČÍSELNÍKU Akronym: POPIS ČÍSELNÍKU : BA0001 : Vykazující subjekty SUBJBIS Seznam a číselné kódy všech vykazujících subjektů. Vykazujícími subjekty jsou banky a pobočky zahraničních bank s bankovní licencí platnou v České

Více

dvouměsíčník o řízení lidských zdrojů

dvouměsíčník o řízení lidských zdrojů dvouměsíčník o řízení lidských zdrojů Časopis Profi HR je odborný dvouměsíčník, který se zabývá problematikou HR a je určen pro odbornou veřejnost, jako jsou HR manažeři, personalisté a ostatní pracovníci

Více

MEDIAKIT2014. Inzerce v tištěných a on-line titulech mediální skupiny Smile Music. Reklamní zastoupení:

MEDIAKIT2014. Inzerce v tištěných a on-line titulech mediální skupiny Smile Music. Reklamní zastoupení: MEDIKIT2014 Inzerce v tištěných a on-line titulech mediální skupiny Smile Music Reklamní zastoupení: CYRRUS MRKETING, s. r. o. Veveří 111 (PLTINIUM), 616 00 Brno Česká republika tel.: 538 705 748 www.cyrrusmarketing.cz

Více

Mediainfo základní údaje nový design reklamní plochy

Mediainfo základní údaje nový design reklamní plochy Mediainfo základní údaje nový design reklamní plochy Profil serveru Nejnavštěvovanější informačně-zpravodajský server ve Zlínském kraji ZPRÁVY Co se děje Politika a ekonomika Hasiči a policie Kultura Sport

Více

Pravidla inzerce v Novinách města Český Krumlov

Pravidla inzerce v Novinách města Český Krumlov Pravidla inzerce v Novinách města Český Krumlov Formát: křídový papír, celobarevný tisk, formát A4 Náklad: minimálně 6 100 ks Distribuce: českokrumlovské domácnosti a podniky Web: www.ckrumlov.cz/noviny

Více

Variaposter. 252 x 119 NÁDRAŽÍ FORMÁT CENA + TERMÍNY PROVOZOVÁNÍ

Variaposter. 252 x 119 NÁDRAŽÍ FORMÁT CENA + TERMÍNY PROVOZOVÁNÍ Variaposter Variaposter přináší mimořádně účinnou kombinaci středního formátu (3 x A0) a umístění ve výši očí. Variapostery jsou umístěné na nejfrekventovanějších místech nádraží, často ve spojení s moderními

Více

FAKTA. Čtenáři LN rozhodují národní socio-ekonomická klasifikace ABCDE, složení % e - nejnižší do 10 000 Kč. A - nejvyšší

FAKTA. Čtenáři LN rozhodují národní socio-ekonomická klasifikace ABCDE, složení % e - nejnižší do 10 000 Kč. A - nejvyšší FAKTA LIDOVÉ NOVINY, nejstarší český deník, založený v roce 1893, se dlouhodobě profilují jako kvalitní celostátní zpravodajský list se speciálním zájmem o politiku, ekonomiku, kulturu a vzdělání. LIDOVÉ

Více

PŘEDSTAVENÍ PROJEKTU

PŘEDSTAVENÍ PROJEKTU PŘEDSTAVENÍ PROJEKTU ZNOVUZROZENÍ V květnu 2013 se vydavatelství Burda Praha rozhodlo ze strategických důvodů po osmnácti letech ukončit vydávání populárního herního časopisu LEVEL. V reakci na to se tři

Více

Heдвижимость. Nemovitosti MEDIA KIT 2015

Heдвижимость. Nemovitosti MEDIA KIT 2015 Heдвижимость Nemovitosti MEDIA KIT 2015 CZE 15 LET FROM THE CZE TEAM CZE CZE 15 15 LET LET Vydavatelem časopisu je společnost CZECH Exclusive s.r.o., která působí na trhu v České republice od roku 2000.

Více

MEDIAinfo 2015 základní údaje reklamní plochy

MEDIAinfo 2015 základní údaje reklamní plochy MEDIAinfo 2015 základní údaje reklamní plochy Profil serveru zlin.cz Nejsledovanější regionální informačně-zpravodajský server ve Zlínském kraji ZPRÁVY Co se děje Politika a ekonomika Hasiči a policie

Více

Sreality.cz. Cena inzerce pro soukromé osoby. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací. Cena inzerce pro klienty s aktivací

Sreality.cz. Cena inzerce pro soukromé osoby. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací. Cena inzerce pro klienty s aktivací Sreality.cz Cena inzerce pro soukromé osoby Inzerát 60 Kč/den Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací Topování 60 Kč/inzerát V rozmezí od do Koeficient Cena inzerce pro klienty

Více

přehled 2010 VYCHÁZÍ ČYŘIKRÁT ROČNĚ: čtvrtletník Podzim 15. září 15. listopadu

přehled 2010 VYCHÁZÍ ČYŘIKRÁT ROČNĚ: čtvrtletník Podzim 15. září 15. listopadu Zdejcina Jarov Zavadilka Vráž profil časopisů Časopis Nové Bydlení vychází již patnáctý rok. Nové Bydlení je čtvrtletník, který čtenářům předkládá nejširší nabídku a přehled bytů, rodinných domů a pozemků.

Více

CENÍK 2016 www.profipress.cz

CENÍK 2016 www.profipress.cz CENÍK 2016 www.profipress.cz Společný měsíčník pro čtenáře z České republiky a Slovenské republiky je zaměřený na veškerou techniku pro komunální služby, tedy celoroční údržbu, čištění a opravy komunikací

Více

ČTENÁŘI MAGAZÍNU VÍKEND DNES

ČTENÁŘI MAGAZÍNU VÍKEND DNES ČTENÁŘI MAGAZÍNU VÍKEND DNES PROFIL MAGAZÍNU VÍKEND DNES suplement sobotního vydání MF DNES v atraktivním formátu tabloidu s moderní grafikou důraz na kvalitní obsah i zajímavé fotografie vysoká čtenost

Více

MAGAZÍN ESPRIT LIDOVÝCH NOVIN

MAGAZÍN ESPRIT LIDOVÝCH NOVIN MAGAZÍN ESPRIT LIDOVÝCH NOVIN Magazín Esprit Lidových novin je stylový magazín Lidových novin, který vychází každý měsíc. Lidové noviny jsou deníkem vzdělaných lidí, kteří ekonomicky patřímezi střednínebo

Více

Zveřejňované údaje a výsledky k 31. 3. 2013

Zveřejňované údaje a výsledky k 31. 3. 2013 Zveřejňované údaje a výsledky k 31. 3. 2013 dle vyhlášky č. 434/2009 Sb. OBSAH ÚDAJE O SLAVIA POJIŠŤOVNĚ A.S.... 3 ÚDAJE O SLOŽENÍ AKCIONÁŘŮ...12 a) Právnické osoby s kvalifikovanou účastí.... 10 ÚDAJE

Více

SVĚT KNIHY PRAHA 15. 18. 5. NABÍDKA INZERCE V PROPAGAČNÍCH MATERIÁLECH VELETRHU SVĚT KNIHY PRAHA 2014. mezinárodní knižní veletrh a literární festival

SVĚT KNIHY PRAHA 15. 18. 5. NABÍDKA INZERCE V PROPAGAČNÍCH MATERIÁLECH VELETRHU SVĚT KNIHY PRAHA 2014. mezinárodní knižní veletrh a literární festival Svět knihy, s.r.o. Fügnerovo nám. 3 120 00 Praha 2 info@svetknihy.cz MAĎARSKO KOLIK PODOB MÁ KNIHA? ČTEME JEDNÍM DECHEM II. FANTASY & SCI-FI HISTORICKÝ ROMÁN SVĚT KNIHY PRAHA Čestný host: Témata: Jsme

Více

Mediakit 2015 VYDAVATELSTVÍ AMBIT MEDIA, A. S. Urologické listy

Mediakit 2015 VYDAVATELSTVÍ AMBIT MEDIA, A. S. Urologické listy Mediakit 2015 VYDAVATELSTVÍ AMBIT MEDIA, A. S. Urologické listy obalka_ul:obalka_01_09 12.4.2013 13:25 Stránka 1 Urologické listy 1 2014 12. ročník Erektilní dysfunkce Renální karcinom zpřesnění operační

Více

ČTENÁŘI MAGAZÍNU DOMA DNES

ČTENÁŘI MAGAZÍNU DOMA DNES ČTENÁŘI MAGAZÍNU DOMA DNES PROFIL MAGAZÍNU Motto: s námi vám bude doma lépe píšeme o všem, co dělá domov domovem píšeme o zdravém a hezkém prostředí pro život píšeme pro čtenáře MF DNES jsme primárně orientováni

Více

Nabídka inzerce na obsahovém portále ŽIŽKOV.INFO

Nabídka inzerce na obsahovém portále ŽIŽKOV.INFO Nabídka inzerce na obsahovém portále ŽIŽKOV.INFO O portále www.žižkov.info Portál www.žižkov.info funguje již od roku 2006 pod hlavičkou skupiny žižkovských patriotů z občanského sdružení Žižkov.info o.s.

Více

media akce konference reklama + + MEDIA KIT

media akce konference reklama + + MEDIA KIT MEDIA KIT kompetence Economia největšívydavatel ekonomického (Hospodářskénoviny, Ekonom) a odborného tisku v ČR (celkem 19 titulů); leader na mediálním trhu v segmentech marketing, management, logistika,

Více

Rok 2013 - ve znamení proměny

Rok 2013 - ve znamení proměny Rok 2013 - ve znamení proměny Souběžně pořádané akce: Veletrhy URBIS INVEST, URBIS TECHNOLOGIE a ENVIBRNO propojení novinek a trendů v oborech komunálních a enviromentálních technologií a služeb s regionálními

Více

DOMA DNES. magazín o bydlení

DOMA DNES. magazín o bydlení DOMA DNES magazín o bydlení Obsah OBSAH PREZENTACE 2 Profil magazínu Mediální data Rubriky Ceník Kontakt Profil magazínu MAGAZÍN O BYDLENÍ 3 Motto: s námi vám bude doma lépe píšeme o všem, co dělá domov

Více

NABÍDKOVÝ LIST 2014 - 1 -

NABÍDKOVÝ LIST 2014 - 1 - NABÍDKOVÝ LIST 2014 Česká stomatologická komora pořádá řadu akcí a vyvíjí aktivity v oblastech, které Vám nabízejí možnost prezentace jména, výrobků a služeb. Přehled a stručnou charakteristiku naší nabídky

Více

Sreality.cz. Další možnosti pro klienty s aktivací. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací

Sreality.cz. Další možnosti pro klienty s aktivací. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací Sreality.cz Další možnosti pro klienty s aktivací Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací Topování Developerský projekt 25 Kč/inzerát 5 Kč/den V rozmezí od do Koeficient 11 30

Více

média 2015 Přehled inzerce v našich médiích

média 2015 Přehled inzerce v našich médiích média 2015 Přehled inzerce v našich médiích ZAMĚŘENO NA SPORTOVCE NÁŠ ČASOPIS VYCHÁZÍ JIŽ OD 1996 RŮZNÉ KOMBINACE A SLEVY RINGNEWS SLEDUJE AŽ 6000 LIDÍ DENNĚ TIŠTĚNÝ MAGAZÍN Přehled tištěné inzerce v magazínu

Více

Již šestnáct let jsme s Vámi!

Již šestnáct let jsme s Vámi! Již šestnáct let jsme s Vámi! 2014 První číslo časopisu Rodiče vyšlo v listopadu 1997 a okamžitě zaznamenalo ze strany čtenářů nevšední zájem. Jeho informace dodnes vyhledávají především rodiče vzdělaní,

Více

Sreality.cz. Další možnosti pro klienty s aktivací. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací

Sreality.cz. Další možnosti pro klienty s aktivací. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací Sreality.cz Další možnosti pro klienty s aktivací Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací Topování Developerský projekt 25 Kč/inzerát 5 Kč/den V rozmezí od do Koeficient 11 30

Více

Představení titulu a ceník inzerce. Vydává Unijazz sdružení pro podporu kulturních aktivit. www.magazinuni.cz

Představení titulu a ceník inzerce. Vydává Unijazz sdružení pro podporu kulturních aktivit. www.magazinuni.cz Představení titulu a ceník inzerce Vydává Unijazz sdružení pro podporu kulturních aktivit www.magazinuni.cz Představení titulu UNI je kulturní magazín, který se za čtvrtstoletí své existence vyprofiloval

Více

ČTENÁŘI MAGAZÍNU DOMA DNES

ČTENÁŘI MAGAZÍNU DOMA DNES ČTENÁŘI MAGAZÍNU DOMA DNES PROFIL MAGAZÍNU Motto: s námi vám bude doma lépe píšeme o všem, co dělá domov domovem píšeme o zdravém a hezkém prostředí pro život píšeme pro čtenáře MF DNES jsme primárně orientováni

Více

ODBORNÝ ČASOPIS PRO PROFESIONÁLNÍ FINANCE

ODBORNÝ ČASOPIS PRO PROFESIONÁLNÍ FINANCE MediaKit 2016 ODBORNÝ ČASOPIS PRO PROFESIONÁLNÍ FINANCE Měsíčník je určen zejména pro vyšší a vrcholový management odpovědný za řízení a tržní úspěch finančních společností, pro pracovníky podílející se

Více

PROJEKTY ROP Střední Morava turistická destinace Moravská jantarová stezka

PROJEKTY ROP Střední Morava turistická destinace Moravská jantarová stezka Střední Morava Sdružení cestovního ruchu PROJEKTY ROP Střední Morava turistická destinace Moravská jantarová stezka Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí

Více

Deník SVOBODNÝ MONITOR www.svobodnymonitor.cz ZÁKLADNÍ INFORMACE

Deník SVOBODNÝ MONITOR www.svobodnymonitor.cz ZÁKLADNÍ INFORMACE Nezávislý ekonomicko-politický deník Deník SVOBODNÝ MONITOR www.svobodnymonitor.cz ZÁKLADNÍ INFORMACE + PŘEHLED INZERTNÍCH PRODUKTŮ NA ROK 2015 KVĚTEN 2015 Svobodný monitor s.r.o. www.svobodnymonitor.cz

Více

1. JAK SI ÚSPĚŠNĚ A PROFESIONÁLNĚ DOMLUVIT OBCHODNÍ SCHŮZKU PO TELEFONU

1. JAK SI ÚSPĚŠNĚ A PROFESIONÁLNĚ DOMLUVIT OBCHODNÍ SCHŮZKU PO TELEFONU Návrh vzdělávání: 1. JAK SI ÚSPĚŠNĚ A PROFESIONÁLNĚ DOMLUVIT OBCHODNÍ SCHŮZKU PO TELEFONU 2. JAK SE STÁT ÚSPĚŠNÝM OBCHODNÍKEM 3. JAK BÝT ÚSPĚŠNÝM MANAŽEREM CÍLOVÁ SKUPINA - Obchodní zástupci, makléři -

Více

Mediaplán 2013. NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o., www.mise.cz. média pro volný čas

Mediaplán 2013. NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o., www.mise.cz. média pro volný čas Mediaplán 2013 NAKLADATELSTVÍ MISE, s.r.o., www.mise.cz média pro volný čas camping, cars & caravans 2014 Nejlepší český časopis o kempinku a karavaninku Specifikace Základní informace: Ročník: 10. Periodicita:

Více

půjčky bez registru javorniky., člen AGC Group IČO:60714778Silniční motorová doprava - tuny,,výroba, obchod a služby neuvedené v přílohamk KNÍNICE -

půjčky bez registru javorniky., člen AGC Group IČO:60714778Silniční motorová doprava - tuny,,výroba, obchod a služby neuvedené v přílohamk KNÍNICE - půjčky bez registru javorniky., člen AGC Group IČO:60714778Silniční motorová doprava - nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly o největší povolené hmotnosti do 3,5 tuny včetně, - nákladní vnitrostátní

Více

DOMA DNES. magazín o bydlení

DOMA DNES. magazín o bydlení DOMA DNES magazín o bydlení Obsah OBSAH PREZENTACE 2 Profil magazínu Mediální data Rubriky Ceník + nabídka START Kontakt Profil magazínu MAGAZÍN O BYDLENÍ 3 Motto: s námi vám bude doma lépe píšeme o všem,

Více

Co je to DTP. Albrechtova střední škola, Český Těšín, p.o. Označení materiálu (přílohy):

Co je to DTP. Albrechtova střední škola, Český Těšín, p.o. Označení materiálu (přílohy): Číslo projektu: Název projektu: Subjekt: Označení materiálu (přílohy): CZ.1.07/1.1.24/02.0118 Polygrafie v praxi Albrechtova střední škola, Český Těšín, p.o. Prezentace Co je to Autor: Mgr. MgA. Michal

Více

Pravidla inzerce. Ceník inzerce bez DPH. 1/1 190 mm x 265 mm 10 200 Kč. 1/2 190 mm x 131,8 mm 5 200 Kč. 1/3 190 mm x 87,5 mm 3 400 Kč

Pravidla inzerce. Ceník inzerce bez DPH. 1/1 190 mm x 265 mm 10 200 Kč. 1/2 190 mm x 131,8 mm 5 200 Kč. 1/3 190 mm x 87,5 mm 3 400 Kč Pravidla inzerce Formát: křídový papír, celobarevný, formát A4 Náklad: minimálně 6 100 ks Distribuce: českokrumlovské domácnosti a podniky Web: www.ckrumlov.cz/zpravodaj Zodpovědný redaktor: Jitka Augustinová

Více