>> Skvělý nápad do města. smart fortwo pure, pulse, passion, smart BRABUS a BRABUS Xclusive.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download ">> Skvělý nápad do města. smart fortwo pure, pulse, passion, smart BRABUS a BRABUS Xclusive."

Transkript

1 >> Skvělý nápad do města. smart fortwo pure, pulse, passion, smart BRABUS a BRABUS Xclusive.

2 Nikde jinde není život tak různorodý jako ve městě. Dalším rysem městského života je jeho unikátní požadavek na mobilitu. Velké množství vozů na jednom místě vždy povede k hustému provozu a nedostatku parkovacích míst. V takovém prostředí dosáhnou běžné vozy zakrátko svého limitu. Naopak smart fortwo je v městských ulicích ve svém živlu:

3 je určen pro městské prostředí a ukazuje, že "velká myšlenka" souvisí s inovacemi, a nikoli s centimetry. Díky své jedinečné celkové koncepci dokazuje, že městský provoz nemusí jen přinášet problémy, nýbrž může být i potěšením. Díky svému novému dynamickému a přesvědčivému vzhledu je smart fortwo připraven jít dychtivě dopředu.

4

5 >> Nadále nezaměnitelný a nyní ještě výraznější. smart fortwo v nové podobě vypadá nyní sportovněji než předtím. Výjimečně široké přívody vzduchu a speciální voštinová struktura mu propůjčují novou linii vzhledu. Logo smart nyní zaujímá čestné místo v přepracované masce chladiče.

6 >> Zcela nový charakter. Vylepšený dynamický a sebevědomý vzhled, který poskytuje smart fortwo mnohem silnější pozici na silnici, umocňují jeho nové, výrazné boční prahy, zadní lem a nový zadní spoiler s voštinovou strukturou.

7

8

9 >> Interiér: vypadá velký, cítíte se v něm prostorně. Překvapivě prostorný a velmi příjemný. Díky nové volitelné sadě v křišťálově šedé barvě působí celý interiér velice příjemným dojmem. Čalounění sedadel a dveří se může pochlubit vysoce kvalitním barevným a materiálovým provedením v kombinaci křišťálově šedé kůže a tkaniny. Ochrana kolen je provedena v umělé kůži rovněž křišťálově šedé barvy a přístrojová deska je v umělé kůži barvy černé. Skutečným vrcholem v této třídě je dvojité kontrastní šití na všech prvcích.

10 >> Malý zvenku, velký uvnitř. Pojetí prostoru. Velkorysý smart. Díky velkému přednímu sklu a vzpřímené pozici posedu nabízí interiér smart fortwo stejný pocit prostoru jako minivan. To znamená, že dokonce i vyšší příznivci smartu se mohou těšit na vysokou úroveň komfortu. Díky zvýšenému posazu je z vozu výborný výhled do všech stran, a to i ve velice hustém provozu. A díky délce 2,69 m se smart fortwo vejde na každé parkovací místo.

11 340 l 1 Po střechu; dle normy DIN

12 >> Méně je více. Motory. Můžete si vybrat mezi čtyřmi motory, přičemž všechny jsou skvěle přizpůsobeny smart fortwo a městskému provozu. Všechny nabízejí při jízdě plno zábavy a nízkou spotřebu paliva. Všechny rovněž splňují přísné emisní normy EU5 a vypouštějí méně než 120 g CO 2 na 1 km. V podstatě 80 % všech nových modelů smart fortwo po celém světě vyprodukuje méně než 100 g/km (smíšený cyklus, softip). Nejúčinnějším motorem u smart fortwo je naftový turbo motor s common-rail, který se může pochlubit spotřebou pouhých 3,3 l a emisemi CO 2 86 g/km (smíšený cyklus, softip). Ať už se rozhodnete pro naftový turbo motor, benzinový motor micro hybrid drive, benzínový turbo motor, nebo benzinový přeplňovaný motor BRABUS, nezvolíte nikdy špatně.

13 cdi mhd turbo BRABUS > 40 kw (54 k) 1 > spotřeba paliva 4,2 l/100 km 2 > emise CO 2 86 g/km 2 > 45 kw (61 k) 1 nebo 52 kw (71 k) 1 > spotřeba paliva 4,2 l/100 km 2 > emise CO 2 97 g/km 2 > 62 kw (84 k) 1 > spotřeba paliva 4,9 l/100 km 2 > emise CO g/km 2 > 75 kw (102 k) 1 > spotřeba paliva 5,2 l/100 km 2 > emise CO g/km 2 Výjimečně ekonomický: Naftový turbo motor s common-rail a filtrem pevných částic je vpravdě minimalistický: nízká spotřeba paliva, nízké emise CO 2 (86 g/km v kombinovaném cyklu; softip) a s tím související mimořádně nízké provozní náklady. Úspora jako bonus: Díky inteligentnímu systému start-stop se výkonný benzinový atmosférický motor v městském provozu automaticky vypíná a znovu se zapíná, pokud je načase pokračovat v cestě (funkce "stop-and-go"). Vyšší výkon: To znamená více zábavy turbo motor smart umí rychle zaútočit, ale k životnímu prostředí je stále velmi šetrný. Silák: Turbo motor BRABUS se může pochlubit maximálním točivým momentem 147 Nm, přičemž z 0 na 100 km/h s ním dokážete zrychlit za pouhých 8,9 s. 1 Dle směrnice 80/1269/EHS v platném znění. 2 Uvedené údaje byly určeny podle stanovené metodiky měření (směrnice 80/1268/EHS v aktuálně platném znění). Údaje se nevztahují ke konkrétnímu vozidlu ani netvoří součást této nabídky, nýbrž slouží pouze k porovnání různých typů automobilů. Uvedené údaje závisejí na rozměru pneumatik.

14 >> Bezpečnost nesouvisí pouze s velikostí. Inovativní bezpečnostní koncept smart. Navrhování vozu, který má být malý, kompaktní a pohodlný, je samo o sobě výzvou. U nás i malý automobil nabízí úroveň bezpečnosti, za kterou by se nemusely stydět ani velké vozy - koncepci bezpečnosti tvoří mnoho jednotlivých bezpečnostních prvků, které společně zajišťují maximální bezpečnost. smart jako součást skupiny Daimler AG využívá rozsáhlých zkušeností společnosti Mercedes-Benz, která je v oblasti bezpečnosti považována za průkopníka. Bezpečnostní rám tridion je na strategicky důležitých bodech posílen vysokopevnostními ocelovými plechy. Energie nárazu je rovnoměrně rozložena do podélných a příčných prvků, a tím je účinně snížena. Robustní, pevná a houževnatá konstrukce.

15 Crash boxy: Přední a zadní ocelové deformační prvky absorbují v nízkých rychlostech energii z drobných kolizí a zajišťují, že bezpečnostní rám tridion zůstává nepoškozen. Vysoko umístěná sedadla: Nejenže vám umožňují mít lepší přehled o tom, co se děje na silnici, nýbrž vám také zaručí větší bezpečí, protože v případě nehody budete celkově nad zónou přímého ohrožení. Bezpečnostní sedadla s integrovanými bezpečnostními pásy a předpínači bezpečnostních pásů: Ocelový plech konstrukce s integrovanými opěrkami hlavy propůjčuje sedadlům vysokou mechanickou stabilitu. Při čelním nárazu sníží napínače veškerou vůli bezpečnostních pásů během několika málo milisekund. Velkoobjemové airbagy a hlavo-hrudní boční airbagy: Při čelním nárazu nabízejí dva velkoobjemové airbagy řidiči i spolujezdci maximální ochranu. V případě bočního nárazu poskytují robustní ocelová konstrukce dveří a volitelné hlavo-hrudní boční airbagy dostatečnou ochranu oběma jmenovaným částem těla. Kola jako deformační prvky: Při čelní srážce jsou přední kola zapřena o speciálně navržené boční opěry a absorbují podstatnou část energie nárazu. esp : Hrozí-li vozidlu nebezpečí smyku, sníží elektronický stabilizační program (esp ) točivý moment motoru a začne přibržďovat jednotlivá kola, aby smyku zabránil. abs: Antiblokovací brzdový systém (abs), který je součástí elektronického stabilizačního programu esp, udrží smart pod kontrolou i při nouzovém brždění. Elektronika zabrání zablokování kol, což vám umožní bezpečně pokračovat v řízení smart fortwo a zároveň brzdit.

16 >> Pravý model pro všechny vaše potřeby. Typy výbavy a modely smart BRABUS. Každý řidič má své vlastní, osobní požadavky na auto. To je důvod, proč se smart fortwo nabízí ve třech typech výbavy společně se dvěma modely BRABUS. Všechny modely - od puristického přes dynamický, stylový, vysoce temperamentní až po nekompromisní - jsou k dispozici jak ve variantě cabrio, tak coupé. Díky novému stylu se může smart fortwo chlubit ještě atraktivnějším a sebevědomějším vzhledem. Na následujících stránkách naleznete veškeré informace, které potřebujete pro to, abyste se mohli správně rozhodnout, který smart fortwo se pro vás nejlépe hodí.

17

18 >> Fokus na to nejpodstatnější. smart fortwo pure. Vše, co potřebujete. Dokonce i základní verze zahrnuje vše, co potřebujete k městské přepravě - od prostorového konceptu smart až po rozsáhlé bezpečnostní prvky. Pokrokový smart ve své nejčistší podobě. Bezpečnostní rám tridion, kryty zpětných zrcátek a maska chladiče ve standardní černé barvě. Součástí výbavy jsou dále plechové disky kol, možnost výběru ze tří motorů (dvou benzinových micro hybrid drive a naftového turbo motoru cdi). >2 >1 Pevná střecha (coupé): z robustního černého plastu s texturovanou povrchovou úpravou. >1 >2 Čalounění: v černé funkční barvě, barevně sladěné s látkovými doplňky přístrojové desky. >3 Dvouramenný volant: z protiskluzového plastu pro lepší držení v každé situaci. >3

19

20

21 >> Dynamická odezva. Sportovní vzhled. smart fortwo pulse. Přesvědčivý, temperamentní a hbitý - smart fortwo pulse je připraven pro městskou přepravu a nejen to. Díky sportovnímu vybavení bude působit dobrým dojmem všude, kde to jen půjde. Bezpečnostní rám tridion se dodává standardně v černé barvě a volitelně je k dispozici i v barvě stříbrné nebo bílé. Kryty vnějších zpětných zrcátek jsou ve stejné barvě. Aby vůz působil celkově harmonicky, jsou spoilery a boční prahy lakovány v barvě bodypanelů, zatímco stříbrná maska chladiče vytváří poutavý kontrast. 3-dvouloukoťové disky z lehkých slitin se širokými pneumatikami jsou ideální pro sportovně zaměřené motoristy. Převodovka softip - standardní výbava - dále zvyšuje agilitu tohoto modelu a umožňuje manuální řazení bez nutnosti použití spojky, a to buď pomocí řadicích pádel na tříramenném sportovním koženém volantu, nebo lehkým poklepáním na řadicí páku. >2 >1 Ukazatele na přístrojové desce řidiče (hodiny a otáčkoměr): s vnitřním podsvícením a možností otočného nastavení pro pocit, jako v závodním speciálu. >1 >2 Tříramenný kožený sportovní volant s řadicími pádly (včetně kožené hlavice řadicí páky): vaše ruce mohou zůstat při řazení pevně na volantu pro větší potěšení z řízení. >3 Panoramatická střecha (coupé; včetně sluneční clony): vyrobena z kouřového polykarbonátu odolného proti rozbití. >3

22 >> Elegantní vzhled. Dostatek pohodlí. smart fortwo passion. smart fortwo passion je ideální pro stylového motoristu a dodává nový význam slovnímu spojení stylová jízda. Důraz se v tomto případě klade na dvě věci: pohodlí a eleganci. Díky převodovce softouch s automatickým programem budete měnit převodové stupně s nadšením. Pokud dáváte přednost ručnímu řazení rychlostí, můžete využít "softip". Bezpečnostní rám tridion se dodává ve stříbrném provedení, alternativně může být i v barvě černé nebo bílé. Kryty zpětných zrcátek jsou ve stejné barvě. Stejně jako u verze pulse jsou bodypanely, spoilery a boční prahy v jednotné barvě s nápadně zvýrazněnou, stříbrnou maskou chladiče. Elegantní vzhled vozu doplňují stříbrné a výrazné 9-paprskové disky z lehké slitiny. >1 >2 >1 Čalounění: abyste si mohli vybrat podle svého vkusu, můžete volit ze tří barevných variant - béžová se vzorem, červená se vzorem nebo černá se vzorem. >2 Automatický řadicí program softouch: pro lepší komfort v městském provozu. Ke změně z automatického řazení na manuální stačí jediné stisknutí tlačítka. >3 >3 Interiér a klimatizace s automatickou regulací teploty (včetně prachového a pylového filtru): vnitřní kontrastní prvky a materiál (na přístrojové desce, čalounění dveří a ochraně kolen) jsou barevně sladěné s čalouněním. Klimatizace s automatickou regulací teploty (včetně prachového a pylového filtru) zajišťuje optimální teplotu bez ohledu na počasí.

23

24 >1 BRABUS turbo motor 75 kw (102 k.): maximální točivý moment 147 Nm a maximální rychlost 155 km/h (elektronicky limitována). >2 Čalounění: látka/černá se vzorem. Bezpečnostní sedadla s integrovanými bezpečnostními pásy nabízejí skvělé boční vedení. Čalounění je barevně sladěné s látkovými doplňky přístrojové desky, výplní dveří a ochranou kolen. >2 >1 >> Výkon a zdrženlivost. smart BRABUS. Pokud hledáte opravdu dynamický model, pak je pro vás smart BRABUS tou správnou volbou. Jeho turbo motor o výkonu 75 kw (102 k) zrychluje z 0 na 100 km/h za 8,9 s, a to s maximálním točivým momentem 147 Nm. Díky sportovní převodovce, sportovnímu podvozku BRABUS, sníženému o 10 mm a sportovnímu výfukovému systému BRABUS disponuje smart fortwo všestrannou sportovní dynamikou a sportovním vzhledem. Dynamický vzhled doplňují disky "BRABUS Monoblokc VII" z lehké slitiny v barevných variantách stříbrná, matně šedá a lesklá černá.

25

26 >1 Ukazatele na přístrojové desce: hodiny a otáčkoměr s orámováním v hliníkovém vzhledu dodávají interiéru ještě sportovnější nádech. >1 >2 Sportovní výfukový systém BRABUS s lakovaným zadním spoilerem: elegantní vzhled a plný zvuk. Se dvěma centrálně umístěnými chromovanými koncovkami, které jsou orámovány zadním difusorem BRABUS v matně šedé barvě. >2 >> Nekompromisní sportovec. smart BRABUS Xclusive. smart skrz naskrz! Jemné materiály, exkluzivní vzhled a spousta energie: od dynamického exteriéru po kvalitní interiér, a to s turbo motorem 75 kw (102 k). smart fortwo BRABUS Xclusive plní všechny požadavky i ty nejnáročnější. Exkluzivita má svůj vlastní styl - což je důvod, proč jsou bodypanely a bezpečnostní rám tridion u smart BRABUS Xlusive sladěny v elegantní černé, leskle stříbrné nebo zářivě bílé. Přední spoiler BRABUS s doplňkovým sáním vzduchu v barvě bodypanelů charakterizuje BRABUS Xclusive. Projektorové přední světlomety H7 s titanovým vnitřním zabarvením dodávají vozu dynamickou tvář. Díky LED dennímu svícení v designu BRABUS Xclusive se vůz ukazuje v pravém světle.

27

28 >> Na první pohled. Základní výbava nabízených modelů. Exteriér Bodypanely v tmavě černé, červené rally nebo křišťálově bílé barvě víčko palivové nádrže v barvě bodypanelů projektorové přední světlomety H7 Boční ukazatele směru jízdy v bílé Servisní kryt Třetí brzdové světlo Interiér Opěradlo sedadla spolujezdce sklopné do vodorovné polohy Síťové kapsy ve dveřích a na boku sedadla Odkládací prostor vedle volantu a před spolujezdcem Držák na mince (coupé) Vnitřní osvětlení Odkládací prostor ve víku zavazadlového prostoru Komfort softip automatizované manuální řazení rychlostních stupňů včetně funkce kickdown Centrální dálkové zamykání s integrovaným imobilizérem - třítlačítkový klíč včetně zamykání víčka palivové nádrže Přístrojová deska s multifunkčním displejem (ukazatel servisních intervalů, doporučený rychlostní stupeň, stav nádrže, hodiny) Ukazatel vnější teploty s indikací bodu mrazu Komfortní stěrače předního skla s cyklovačem a automatickou funkcí stírání/ostřik Stěrač zadního okna s automatickou funkcí stírání/ ostřik a automatickým zapnutím při zařazení zpátečky (coupé) Nastavení sklonu předních světlometů (ručně) Ovládání víka zavazadlového prostoru jednou rukou Odjištění zadního okna (coupé) nebo dálkové odjištění střechy (cabrio) třítlačítkovým klíčem Krytá zásuvka na 12 V Bezpečnost Bezpečnostní rám tridion esp - elektronický stabilizační program abs - antiblokovací brzdový systém s elektronickým rozdělovačem brzdné síly Velkoobjemový airbag řidiče a spolujezdce Bezpečnostní sedadla s integrovanými bezpečnostními pásy Bezpečnostní pásy s předpínači a omezovači síly Hydraulický brzdový asistent Deformační zóny s crash-boxy vpředu a vzadu Nárazový senzor (automatická aktivace varovných světel a interiérového osvětlení při nehodě) Automatický zámek - automatické zamčení při rozjezdu Asistent pro rozjezd do kopce

29 Doplňková výbava jednotlivých modelů. pure Pevná střecha (coupé) Bezpečnostní rám tridion v černé barvě Kryty zpětných zrcátek a maska chladiče v černé Plechové disky s pneumatikami vpředu 155/60 R15, vzadu 175/55 R 15 Přední a zadní spoiler a boční prahy v matně černém plastu pulse Panoramatická střecha se sluneční clonou Bezpečnostní rám tridion v černé, za příplatek ve stříbrné nebo bílé barvě Kryty vnějších zrcátek v barvě bezpečnostního rámu tridion Maska chladiče a zadní ozdobná lišta ve stříbrné barvě 3-dvouloukoťové disky z lehké slitiny 15" s pneumatikami vpředu 175/55 R15, vzadu 195/50 R15 Sada bodypanel plus (přední a zadní spoiler a boční prahy v barvě bodypanelů) Přední mlhová světla Logo pulse v trojúhelníku u zpětných zrcátek passion Panoramatická střecha se sluneční clonou Bezpečnostní rám tridion ve stříbrné nebo černé, za příplatek v bílé barvě Kryty vnějších zrcátek v barvě bezpečnostního rámu tridion Maska chladiče a zadní ozdobná lišta ve stříbrné barvě 12-loukoťové disky z lehké slitiny s pneumatikami vpředu 155/60 R 15, vzadu 175/55 R 15 Sada bodypanel plus (přední a zadní spoiler a boční prahy v barvě bodypanelů) Logo passion v trojúhelníku u zpětných zrcátek Čalounění sedadel - látka černá Kontrastní doplňky: perleťově černé Látkové doplňky na přístrojové desce: barevně sladěné s čalouněním Čalounění sedadel - barva černá - látka/koženka Kontrastní doplňky: perleťově černá Látkové doplňky na přístrojové desce, výplni dveří a ochraně kolen: barevně sladěné s čalouněním Čalounění sedadel - látka: barva černá, červená nebo béžová se vzorem Kontrastní doplňky: perleťově černé, červené nebo béžové, barevně sladěné s čalouněním Látkové doplňky na přístrojové desce, výplni dveří a ochraně kolen: barevně sladěné s čalouněním Dvouramenný volant softip manuální řazení rychlostních stupňů Manuální ovládání okének Tříramenný kožený sportovní volant s řadicími pádly (včetně kožené hlavice řadicí páky) Ukazatele na přístrojové desce (hodiny a otáčkoměr) softip manuální řazení rychlostních stupňů (doplňková řadicí pádla pod volantem) Elektricky ovládaná okénka Dvouramenný kožený volant (včetně hlavice řadicí páky) softouch automatický řadicí program, lze přepnout na softip Elektricky ovládaná okénka Klimatizace s automatickou regulací teploty (včetně pylového a prachového filtru) Zatahovací kryt zavazadlového prostoru včetně odkládací síťky Uvedena výbava modelu coupé. Rozdíl ve výbavě pro model cabrio: plně elektrická plátěná střecha s vyhřívaným zadním skleněným oknem, odnímatelné střešní rámy a skladovací prostor pro střešní rámy ve výklopné zádi.

30 Vybavení a charakteristika modelů BRABUS. smart BRABUS Turbo motor BRABUS 75 kw (102 k) se sportovním nastavením převodovky Disky z lehké slitiny BRABUS "Monoblock VII" s pneumatikami vpředu 175/50 R 16, vzadu 225/35 R 17 ve stříbrné, leskle černé nebo matně šedé barvě Podvozek BRABUS, snížený o 10 mm Sportovní výfukový systém BRABUS včetně difusoru BRABUS v matně černém provedení Přední mlhová světla Přední spoiler a boční prahy v barvě bodypanelů Panoramatická střecha se sluneční clonou (coupé) Bezpečnostní rám tridion a kryty vnějších zrcátek v černé, alternativně ve stříbrné nebo bílé barvě Maska chladiče ve stříbrné barvě Logo BRABUS v trojúhelníku u zpětných zrcátek Hlavice řadicí páky BRABUS kůže/hliník Madlo ruční brzdy BRABUS hliník/umělá kůže Sportovní pedály BRABUS Tříramenný kožený sportovní volant s řadicími pádly Ukazatele BRABUS na přístrojové desce (hodiny a otáčkoměr) softouch automatický řadicí program, lze přepnout na softip Klimatizace s automatickou regulací teploty (včetně pylového a prachového filtru) Zatahovací kryt zavazadlového prostoru včetně odkládací síťky Čalounění sedadel látka: barva černá se vzorem Kontrastní doplňky: perleťově černé Látkové doplňky na přístrojové desce, výplni dveří a ochraně kolen: barevně sladěné s čalouněním Uvedena výbava modelu coupé. Rozdíl ve výbavě pro model cabrio: plně elektrická plátěná střecha s vyhřívaným zadním skleněným oknem, odnímatelné střešní rámy a skladovací prostor pro střešní rámy ve výklopné zádi.

31 BRABUS Xclusive Turbo motor BRABUS 75 kw (102 k) se sportovním nastavením převodovky Disky z lehké slitiny BRABUS "Monoblock VII" s pneumatikami vpředu 175/50 R 16, vzadu 225/35 R 17 v barvě stříbrné, leskle černé nebo matně šedé Sportovní podvozek BRABUS, snížený o 10 mm Přední spoiler BRABUS a boční prahy v barvě bodypanelů Sportovní výfukový systém BRABUS včetně difusoru BRABUS v matně černém provedení Přední světlomety BRABUS s vnitřním titanovým zabarvením LED denní svícení - vzhled BRABUS Xclusive Panoramatická střecha se sluneční clonou (coupé) Bezpečnostní rám tridion a kryty vnějších zrcátek v černé, alternativně ve stříbrné nebo bílé barvě Maska chladiče ve stříbrné barvě Logo BRABUS Xclusive v trojúhelníku u zpětných zrcátek Hlavice řadicí páky BRABUS kůže/hliník Madlo ruční brzdy BRABUS hliník/umělá kůže Sportovní pedály BRABUS Velurové koberce BRABUS Tříramenný kožený sportovní volant BRABUS s řadicími pádly Ukazatele BRABUS na přístrojové desce (hodiny a otáčkoměr) softouch automatický řadicí program, lze přepnout na softip Boční airbagy včetně ochrany hlavy Klimatizace s automatickou regulací teploty (včetně pylového a prachového filtru) Zatahovací kryt zavazadlového prostoru včetně odkládací síťky Vyhřívaná kožená sedadla BRABUS se stříbrným obšitím (střed opěradla v provedení černá látka, boky a záda sedadla v černé kožence) Barevné kontrastní doplňky: hliníkový vzhled Přístrojová deska BRABUS a výplně dveří v imitaci kůže

32 >> Vůz navržený pro znalce, jako jste vy. Barvy. Díky široké paletě barev si můžete vybrat, můžete si vytvořit svůj vlastní smart fortwo, stejně takový, jako jste vy. Bodypanely jsou k dispozici v sedmi různých barevných variantách. Typický dvoubarevný vzhled smart vytváří kontrastní barva bezpečnostního rámu tridion, kde je na výběr ze tří barev. Plátěná střecha tritop je k dispozici pro smart fortwo cabrio v celkem devíti barvách tři ze základního programu smart a dalších šest z programu BRABUS tailor made. Se smart fortwo budete řídit opravdu vy. Bodypanely: dodávají se v barvě křišťálově bílé, tmavě černé nebo červené rally. Matná tmavě šedá - antracit, šedá metalická, stříbrná metalická nebo světle modrá metalická barva jsou k dispozici za příplatek.

33 Plátěná střecha tritop z programu BRABUS tailor made: pro ty, kteří hledají něco speciálního, je plátěná střecha k dispozici v barvě šedé, zelené, modré, java, béžové nebo hnědé. Plátěná střecha tritop pro smart cabrio: v černé a červené nebo za příplatek v modré barvě (denim blue). Bezpečnostní rám tridion: dostupný v bílé, stříbrné nebo černé. Kryty zpětných zrcátek ve stejné barvě.

34 >> Sportovní vzhled pro sportovně založené zákazníky. Výběr z nabídky nové volitelné výbavy. Nová volitelní výbava Sada sport smart zaručuje vozu všetranný sportovní vzhled. Stejně jako 5-loukoťové disky z lehké slitiny se širokými pneumatikami (175/50 R 16 vpředu a 215/40 R 16 vzadu). Sada obsahuje elektrický posilovač řízení a sportovní podvozek BRABUS, snížený o 10 mm. Ti, kteří chtějí jít v životě vlastní cestou, mají na výběr ze tří modelů nových disků z lehké slitiny (9-loukoťových, 3-loukoťových nebo 3-dvoulokoťových) a zároveň si můžou vybrat denní svícení LED nového vzhledu.

35 >3 >2 >1 >4 >1 9-loukoťové disky z lehké slitiny 15" s pneumatikami vpředu 155/60 R 15, vzadu 175/55 R15 - základní výbava pro model passion, příplatková pro model pure. >2 3-loukoťové disky z lehké slitiny 15" s pneumatikami vpředu 175/55 R 15, vzadu 195/50 R15. >3 3-dvouloukoťové disky z lehké slitiny 15" s pneumatikami vpředu 175/55 R 15, vzadu 195/50 R15. >4 Denní svícení LED: sportovní detail pro zvýšení bezpečnosti.

36 >2 >3 >1 >1 Audiosystém navigace smart/autorádio: multimediální systém s dotykovou obrazovkou 16,6 cm (6,5"), s navigací s perspektivním zobrazením map a s hlasovým ovládáním, systémem Bluetooth hands-free pro mobilní telefon, vstupem AUX/USB pro mobilní hudební přehrávač, rozhraním ipod, které vám umožní využívat i dotykový displej vašeho ipod, přehrávačem CD/DVD/SD, prohlížečem obrázků, dvěma reproduktory ve dveřích a mnoha dalšími funkcemi. Funkce: >2 Rádio, >3 Přehrávač CD/DVD, >4 Navigace >4 >> Podívejte se, co můžete poslouchat. Výběr z nabídky audio & ozvučení. smart fortwo odpovídá nejen požadavkům měst dneška i zítřka, nýbrž dokáže také splnit všechna vaše osobní přání v oblasti zábavy. Ve smart fortwo máte na výběr ze dvou audiosystémů a dvou stupňů ozvučení, tudíž si můžete vytvořit vlastní audiozážitek.

37 >5 >5 smart držák na iphone 1, 2, 3 : dejte vašemu iphone podporu a energii, kterou potřebuje. Ve spojení s doplňkovým "smart drive app" můžete svůj iphone rychle změnit na multifunkční navigaci. >6 ipod integrační sada 1 : pro smart Bluetooth hands-free, s interface v odkládací schránce. >6 >7 >8 >7 Základní audiosystém: s USB a AUX vstupem pro MP3 nebo CD přehrávač, dva reproduktory ve dveřích a odkládací schránka pod jednotkou. >8 Surround sound system: pro zcela nový zážitek z plného zvuku. Subwoofer, 8-kanálový digitální zesilovač, dokonale sladěné výškové reproduktory i reproduktory mid-range a reproduktory v zadní výplni. Vaše oblíbené písničky budou znít naprosto báječně! 1 Předpoklad: tovární příprava pro rádio nebo základní audiosystém. Upozorňujeme, že použití je možné pouze ve spojení se smart drive app. Ujistěte se rovněž, že při používání neporušujete dopravní předpisy příslušné země, ve které se právě nacházíte. 2 Nelze ve spojení se systémem smart Bluetooth hands-free. 3 Kompatibilní s iphone s modely 3, 3G, 4 a 4S. 4 Pouze v kombinaci se základním audiosystémem, ukazateli na přístrojové desce a systémem smart Bluetooth hands-free.

38 >> Nejlepší sedadlo je rezervováno pro vás. Chcete-li automobil, jako je smart fortwo, skutečně poznat, musíte ho zažít na vlastní kůži. Nejlepším způsobem, jak to provést, je vydat se na zkušební jízdu. Navštivte prodejce smart a posaďte se do smart fortwo. Prodejce vám rád poradí při výběru vašeho osobního vozu smart fortwo, pomůže vám vybrat motor, barvu i modelovou variantu. Samozřejmě vám rovněž rád zodpoví veškeré dotazy týkající se financování, leasingu a doplňkových služeb. smart centrum je tu od toho, aby vám pomohlo.

39

40 >> Motory. smart BRABUS smart fortwo coupé pure pulse passion BRABUS Xclusive benzinový motor mhd, 45 kw (61 k) 1 řadový tříválec, 999 cm 3 benzinový motor mhd, 52 kw (71 k) 1 řadový tříválec, 999 cm 3 benzinový turbo motor, 62 kw (84 k) 1 řadový tříválec, 999 cm 3 naftový turbo motor cdi, 40 kw (54 k) 1 řadový tříválec se vstřikováním common-rail, 799 cm 3 BRABUS benzinový turbo motor, 75 kw (102 k) 1 řadový tříválec, 999 cm 3 smart BRABUS smart fortwo cabrio pure pulse passion BRABUS Xclusive benzinový motor mhd, 52 kw (71 k) 1 řadový tříválec, 999 cm 3 benzinový turbo motor, 62 kw (84 k) 1 řadový tříválec, 999 cm 3 naftový turbo motor cdi, 40 kw (54 k) 1 řadový tříválec se vstřikováním common-rail, 799 cm 3 benzinový turbo motor BRABUS, 75 kw (102 k) 1 řadový tříválec, 999 cm 3 disponibilní není k dispozici 1 Dle směrnice 80/1269/EHS v platném znění.

41 >> Barvy. smart BRABUS smart fortwo coupé/cabrio pure pulse passion BRABUS Xclusive bodypanely křišťálově bílá 2 červená rally tmavě černá 3 stříbrná metalická 4 světle modrá metalická šedá metalická matná antracitová sada bodypanel plus 5 bezpečnostní rám tridion černá stříbrná bílá plátěná střecha (cabrio) černá červená modrá (denim look) šedá (tailor made) zelená (tailor made) modrá (tailor made) java (tailor made) béžová (tailor made) hnědá (tailor made) čalounění látka, černá látka/koženka, černá látka, černá se vzorem látka, červená se vzorem látka, béžová se vzorem kožená sedadla (černá) vyhřívaná kožená sedadla BRABUS (černá) 5 základní výbava k dispozici bez příplatku P k dispozici za příplatek není k dispozici 2 Pouze v kombinaci s bezpečnostním rámem tridion v bílé. 3 Pouze v kombinaci s bezpečnostním rámem tridion v černé. 4 Pouze v kombinaci s bezpečnostním rámem tridion ve stříbrné. 5 V designu BRABUS Xclusive.

42 >> Motory a technické informace. > Benzinový motor 45 kw (61 k) coupé mhd > Benzinový motor 52 kw (71 k) coupé & cabrio mhd > Benzinový motor 62 kw (84 k) coupé & cabrio turbo Motor/typ Objem motoru v cm 3 Max. výkon v kw (koních) při ot./min 1 Max. točivý moment v Nm při ot./min 1 Vrtání zdvih v mm Kompresní poměr Dodávka paliva Maximální rychlost v km/h Zrychlení km/h v s Umístění motoru/pohonu Převodovka Spotřeba paliva, městský cyklus 3 Spotřeba paliva, mimoměstský cyklus 3 Kombinovaná spotřeba paliva 3 Typ paliva Čištění zplodin/emisní norma Kombinované emise CO 2 v g/km 3 Brzdy/dynamický kontrolní systém Disky/kola pure (přední; zadní) Disky/kola pulse (přední; zadní) Disky/kola passion (přední; zadní) Disky/kola BRABUS (přední; zadní ) Délka/šířka/výška automobilu v mm Rozchod kol (přední; zadní) v mm 5 Rozvor kol v mm Průměr otáčení v m Vlastní hmotnost (bez řidiče)/zatížení v kg Objem zavazadlového prostoru v l Maximální zatížení v kg Objem palivové nádrže/z toho rezerva v l Servisní interval Záruka řadový tříválcový motor (61)/ / : 1 vícebodové vstřikování paliva s elektronickým akcelerátorem zadní automatizovaná manuální 5stupňová převodovka coupé: 4.5 (softip); 4.6 (softouch) coupé: 3.9 (softip); 4.0 (softouch) coupé: 4.2 (softip); 4.3 (softouch) kvalitní bezolovnatý benzin 4 trojcestný katalyzátor/eu5 coupé: 97 (softip); 98 (softouch) esp - elektronický stabilizační systém s asistentem pro rozjezd do kopce, antiblokovací brzdový systém (ABS) s elektronickým rozdělovačem brzdné síly a hydraulický brzdový asistent; kotoučové brzdy vpředu a bubnové brzdy vzadu 4.5 J 15"/155/60 R 15; 5.5 J 15"/175/55 R /1559/ / coupé: 750/ / km/1 rok řadový tříválcový motor (71)/ / : 1 vícebodové vstřikování paliva s elektronickým akcelerátorem zadní automatizovaná manuální 5stupňová převodovka coupé/cabrio: 4.5/4.6 (softip); 4.6/4.7 (softouch) coupé/cabrio: 3.9/4.0 (softip); 4.0/4.1 (softouch) coupé/cabrio: 4.2/4.3 (softip); 4.3/4.4 (softouch) kvalitní bezolovnatý benzin 4 trojcestný katalyzátor/eu5 coupé/cabrio: 97/99 (softip); 98/100 (softouch) esp - elektronický stabilizační systém s asistentem pro rozjezd do kopce, antiblokovací brzdový systém (ABS) s elektronickým rozdělovačem brzdné síly a hydraulický brzdový asistent; kotoučové brzdy vpředu a bubnové brzdy vzadu 4.5 J 15"/155/60 R 15; 5.5 J 15"/175/55 R J 15"/175/55 R 15; 6.5 J 15"/195/50 R J 15"/155/60 R 15; 5.5 J 15"/175/55 R /1559/ / coupé: 750/270; cabrio: 780/ / km/1 rok řadový tříválcový turbo motor (84)/ / : 1 vícebodové vstřikování paliva s elektronickým akcelerátorem zadní automatizovaná manuální 5stupňová převodovka coupé/cabrio: 6.2 (softip); 6.3 (softouch) coupé/cabrio: 4.0 (softip); 4.1 (softouch) coupé/cabrio: 4.9 (softip); 4.9 (softouch) kvalitní bezolovnatý benzin 4 trojcestný katalyzátor/eu5 coupé/cabrio: 114 (softip); 115 (softouch) esp - elektronický stabilizační systém s asistentem pro rozjezd do kopce, antiblokovací brzdový systém (ABS) s elektronickým rozdělovačem brzdné síly a hydraulický brzdový asistent; kotoučové brzdy vpředu a bubnové brzdy vzadu 5.0 J 15 /175/55 R 15; 6.5 J 15 /195/50 R J 15 /155/60 R 15; 5.5 J 15 /175/55 R /1559/ / coupé: 770/280; cabrio: 800/ / km/1 rok 8 2 9

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 Ceník M{zd{ MX-5 Výkon kw (k) Převodovka Emotion Challenge Revolution 1.8 Roadster 93 (126) man. 5st. 574 900 631 900-1.8 Roadster Coupé 93 (126) man. 5st. - 681

Více

>> Nový smart. forfour. Ceník. Platnost od 17. listopadu 2014.

>> Nový smart. forfour. Ceník. Platnost od 17. listopadu 2014. >> Nový smart forfour Ceník. Platnost od 17. listopadu 2014. >> smart forfour. Motory. Motor/typ 45 kw (61 k) 1 benzín Řadový tříválcový motor, 999 cm 3, 5stupňová manuální převodovka s automatickým systémem

Více

*Výbava na obrázku exteriéru a interiéru nemusí odpovídat specifikaci tohoto nabízeného vozidla. A03 Passion 0,00

*Výbava na obrázku exteriéru a interiéru nemusí odpovídat specifikaci tohoto nabízeného vozidla. A03 Passion 0,00 Cenová nabídka vozu *Výbava na obrázku exteriéru a interiéru nemusí odpovídat specifikaci tohoto nabízeného vozidla. Všechny ceny jsou v CZK. Ceny jsou platné k 13.04.2015. Nabídka byla naposledy aktualizována

Více

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000 Modelový rok '12 LS LT LT+ LTZ 351 000 377 000 395 000 415 000 442 200 1,7D 96 kw/130 k ECO 461 400 493 000 2,0 VCDi 120 kw/163 k 462 000 500 200 AKČNÍ 1,7D 96 kw/130 k ECO 2,0 VCDi 120 kw/163 k LS LT

Více

>> Nový smart. fortwo. Ceník. Platnost od 2. února 2015.

>> Nový smart. fortwo. Ceník. Platnost od 2. února 2015. >> Nový smart fortwo Ceník. Platnost od 2. února 2015. >> smart fortwo. Motory. Motor/typ 45 kw (61 k) 1 benzín Řadový tříválcový motor, 999 cm 3, 5stupňová manuální převodovka s automatickým systémem

Více

OSOBNÍ AUTOMOBIL STŘEDNÍ TŘÍDY TYP A

OSOBNÍ AUTOMOBIL STŘEDNÍ TŘÍDY TYP A Příloha č. 1 - Technická specifikace vozidel Parametry požadované zadavatelem sedan (4dveřový) / liftback (5dveřový) 5ti místný (homologováno pro řidiče + 4 cestující) motor zážehový, přeplňovaný (palivo

Více

LAUNCh CONTROL SYSTÉM KONTROLOVANÉhO NEJRYChLEJŠÍhO ROZJEZDU S PEVNÝM STARTEM. CENÍKOVÁ CENA Clio R.S. 1,6 TURBO R.S. 200/147 kw EDC 564 900

LAUNCh CONTROL SYSTÉM KONTROLOVANÉhO NEJRYChLEJŠÍhO ROZJEZDU S PEVNÝM STARTEM. CENÍKOVÁ CENA Clio R.S. 1,6 TURBO R.S. 200/147 kw EDC 564 900 CLIO ZÁVODNÍM JEZDCEM KAŽDÝ DEN Od 564 900 Kč QQ LAUNCh CONTROL SYSTÉM KONTROLOVANÉhO NEJRYChLEJŠÍhO ROZJEZDU S PEVNÝM STARTEM QQ DRIVE VOLBA 3 REŽIMŮ NASTAVENÍ VOZU MOTOR CENÍKOVÁ CENA Clio 1,6 TURBO

Více

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ CENÍK PLATNÝ OD 1.4.2012 CENA 1.2 Edice 100 CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA 273 900 Kč Interiér Kapsa na zadní straně sedadla řidiče Kapsa na zadní straně sedadla spolujezdce Sluneční

Více

Technická specifika zboží

Technická specifika zboží Technická specifika zboží Příloha č. 2 zadávací dokumentace 1 ks automobilu ve specifikaci: Model: typ: provedení: automobil osobní silniční vyšší střední třída; sedan; počet dveří: minimálně 4; počet

Více

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč MEGANE COUPÉ Od 299 900 Kč RENAULT MÉGANE COUPÉ LIMITED OD 284 900 Kč SLEVA 40 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč* SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Více

VAŠE TOYOTA HILUX. 2.5l D-4D 145 DPF STUPEŇ STANDARDNÍ VÝBAVY. Červená - chilli (3E5) Tmavě šedá látka (FX10) ZÁKLADNÍ CENA (vč.

VAŠE TOYOTA HILUX. 2.5l D-4D 145 DPF STUPEŇ STANDARDNÍ VÝBAVY. Červená - chilli (3E5) Tmavě šedá látka (FX10) ZÁKLADNÍ CENA (vč. VAŠE TOYOTA HILUX ZÁKLADNÍ ÚDAJE KAROSERIE MOTOR PŘEVODOVKA STUPEŇ STANDARDNÍ VÝBAVY Double Cab 2.5l D-4D 145 DPF 5 M/T Luna BARVY EXTERIÉR INTERIÉR Červená - chilli (3E5) Tmavě šedá látka (FX10) CENA

Více

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ!

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ! NOVÉ TWINGO Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky AKTUÁLNÍ AKCE S Novým Twingem vám bude město ležet u nohou! Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle

Více

NOVÝ MEgaNE COUPÉ. od 279 900 Kč*

NOVÝ MEgaNE COUPÉ. od 279 900 Kč* NOVÝ MEgaNE COUPÉ od 279 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 60 000 Kč* FINANCOVáNÍ ALL4LimiteD první rok havarijního pojištění zdarma další roky za zvýhodněnou sazbu 1,8 % s 10% spoluúčastí bez poplatků za zpracování

Více

Camaro Hot Wheels splněný sen

Camaro Hot Wheels splněný sen Camaro Hot Wheels splněný sen S e n m i l i ó n ů f a n o u š k ů H o t W h e e l s v š e c h v ě k o v ý c h k a t e g o r i í s e s t a l s k u t e č n o s t í. V ý r a z n ý, o d v á ž n ý a a t r a

Více

Kombinovaná spotřeba (l / 100km) Kombinované emise CO 2 (g / km)

Kombinovaná spotřeba (l / 100km) Kombinované emise CO 2 (g / km) CENÍK Mii TECHNOLOGY TO ENJOY Ceník Mii Ceny Motory Výkon kw/k Kombinovaná spotřeba (l / 100km) Kombinované emise CO 2 (g / km) Mii 3dveřové Mii 5dveřové 44/60 4,5 105 193 900 Kč 202 900 Kč 55/75 4,7 108

Více

SIMPLY CLEVER. ŠkodaOctavia Edition AKČNÍ NABÍDKA

SIMPLY CLEVER. ŠkodaOctavia Edition AKČNÍ NABÍDKA SIMPLY CLEVER ŠkodaOctavia Edition AKČNÍ NABÍDKA Akční ceník Octavia Edition OCTAVIA OCTAVIA COMBI PRIMA EDITION CZ 1,2 TSI/77 kw 334 900 Kč 39 000 Kč 364 900 Kč 49 000 Kč 1,4 TSI/90 kw 374 900 Kč nově

Více

NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč. ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0 % ÚROKEM NEBO 30 000 Kč BONUS PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE

NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč. ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0 % ÚROKEM NEBO 30 000 Kč BONUS PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč OOEXKLUZIVNÍ LIMITOVANÁ SÉRIE CLIO R.S. MONACO GP OOLAUNCh CONTROL SYSTÉM KONTROLOVANÉhO NEJRYChLEJŠÍhO ROZJEZDU S PEVNÝM STARTEM OOR.S. DRIVE VOLBA 3 REŽIMŮ NASTAVENÍ VOZU

Více

Navíc oproti výbavě Trend:

Navíc oproti výbavě Trend: FORD KA I CENÍK Výbava Motor Palivo Výkon Převodovka Cena vč. DPH Trend 1.2 Duratec benzín 69 k (51 kw) 5st. manuální 184 990 Trend Plus 1.2 Duratec benzín 69 k (51 kw) 5st. manuální 199 990 Titanium 1.2

Více

VÝBAVY A CENY CAMARO

VÝBAVY A CENY CAMARO VÝBAVY A CENY CAMARO CENÍK PLATNÝ OD 1.1.2013 CENA kupé kabriolet CENÍKOVÁ CENA EMISE CO2 1024000 Kč 1074500 Kč 329 g/km 304 g/km 1154000 Kč 1204500 Kč 329 g/km 304 g/km VÝBAVA KUPÉ KABRIOLET Vnější vzhled

Více

CENÍK TOLEDO. Basis Reference Style ENJOYNEERING

CENÍK TOLEDO. Basis Reference Style ENJOYNEERING CENÍK TOLEDO Reference Style ENJOYNEERING Ceník Toledo Ceny Motory Výkon kw/k Kombinovaná spotřeba (l / 100km) Kombinované emise CO 2 (g / km) Toledo 1.2 55/75 5,9 137 269 900 Kč Reference 1.2 TSI 63/85

Více

VÝBAVY A CENY AVEO 4DVEŘOVÉ

VÝBAVY A CENY AVEO 4DVEŘOVÉ VÝBAVY A CENY AVEO 4DVEŘOVÉ CENÍK PLATNÝ OD 1.4.2012 CENA 1.2 Edice 100 1.4 Edice 100 CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA 279 900 Kč 286 900 Kč \ Interiér Kapsa na zadní straně sedadla řidiče Zapalovač a popelník

Více

VITO 116CDI KB SPORT

VITO 116CDI KB SPORT VITO 116CDI KB SPORT Cena základního modelu VITO 116CDI/K KB SPORT Cena s DPH (Kč) 774 000,- Cena bez DPH (Kč) 645 000,- Základní technická specifikace vozu Označení motoru 116CDI Typ Vznětový Počet válců

Více

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 Ceník M{zd{ MX-5 Výkon kw (k) Převodovka Emotion Challenge Revolution 1.8 Roadster 93 (126) man. 5st. 574 900 631 900-1.8 Roadster Coupé 93 (126) man. 5st. - 681

Více

Ceník Mercedes-Benz Viano FUN osobní vůz s lůžkovou úpravou (5-7 sedadel) Platné od výrobního měsíce Duben 2014

Ceník Mercedes-Benz Viano FUN osobní vůz s lůžkovou úpravou (5-7 sedadel) Platné od výrobního měsíce Duben 2014 5 sériově 4,65 6 sériově, 7 jako prostoru DxŠxV * 2422 (2624) x 1650 x 1353 Ceník Mercedes-Benz Viano FUN osobní vůz s lůžkovou úpravou (5-7 sedadel) Platné od výrobního měsíce Duben 2014 Viano CDI 2.0

Více

Ceník platný od 1. července 2015

Ceník platný od 1. července 2015 Ceník platný od 1. července 2015 3050 kg 4,65 2422 (2624) x 1650 x 1353 5,19 2667 (2869) x 1650 x 1353 Ceník Mercedes-Benz třída V velkoprostorový osobní vůz (6-8 sedadel) V 200d K 1 070 245,- V 220d K

Více

Akční ceník Platný od 1. ledna 2013. Užitkové vozy. Caddy

Akční ceník Platný od 1. ledna 2013. Užitkové vozy. Caddy Akční ceník Platný od 1. ledna 2013 Užitkové vozy Caddy Akční ceník může obsahovat modely a výbavy, které budou do výroby zařazeny později. Aktuální nabídka může být ovlivněna změnami vyvolanými např.

Více

VÝBAVY A CENY SPARK CENÍK PLATNÝ OD 1.7.2013

VÝBAVY A CENY SPARK CENÍK PLATNÝ OD 1.7.2013 VÝBAVY A CENY SPARK CENÍK PLATNÝ OD 1.7.2013 CENA CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENÍK EMISE CO2 205900 Kč 240900 Kč 225 600 Kč 235 600 Kč 207 500 Kč 260900 Kč 270900 Kč 195 500 Kč 252900 Kč 170 600 Kč 287900 Kč

Více

CENÍK. Mii. Style TECHNOLOGY TO ENJOY

CENÍK. Mii. Style TECHNOLOGY TO ENJOY CENÍK Mii Style TECHNOLOGY TO ENJOY Ceník Mii Ceny Motory Výkon kw/k Kombinovaná spotřeba (l / 100km) Kombinované emise CO 2 (g / km) Mii 3dveřové Mii 5dveřové Style 1.0 44/60 4,5 105 197 900 Kč 206 900

Více

TOYOTA HILUX. Prodej a servis vozů

TOYOTA HILUX. Prodej a servis vozů TOYOTA CENÍK TOYOTA který si tato značka zaslouží. Double Cab 5 místná verze motor výkon (kw) převodovka Terra Luna Sol 2,5 l D-4D 120 88 kw 5 A/T 719 950 Kč 1 950 000 Kč 3,0 l D-4D 170 126 kw 5 A/T 856

Více

teploty Chromované kliky dveří Výškově nastavitelný volant Systém UConnect Radio s 6 reproduktory, vstupy AUX-IN a USB a ovládáním na volantu

teploty Chromované kliky dveří Výškově nastavitelný volant Systém UConnect Radio s 6 reproduktory, vstupy AUX-IN a USB a ovládáním na volantu N O V Ý POP 500 Verze POP vás vítá ve světě 500. Nabízí ležérní styl, který je ideální pro každý den. POP 7 airbagů LED světla denního svícení Nová elipsovitá světla 14 ocelová kola* Elektricky ovládaná

Více

Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 55 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 30 000 Kč.

Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 55 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 30 000 Kč. Nový Auris - ceník Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 55 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 30 000 Kč. Výbava Motor Výkon Převodovka Standardní cena Zvýhodnění Zaváděcí cena Power

Více

Dacia Logan & Logan MCV

Dacia Logan & Logan MCV Dacia Logan & Logan MCV Komfort a inteligentní technologie Dotykový multimediální systém Media Nav 2.0*. Tempomat s omezovačem rychlosti*. Zadní parkovací senzor. * Dostupný v závislosti na verzi. Nevídaný

Více

Kombinovaná spotřeba l/100 km. Výkon kw (k)

Kombinovaná spotřeba l/100 km. Výkon kw (k) Ceník Polo Zdvihový objem (l) Manuální 5 st. pr./manuální 6 st. pr. Kombinovaná spotřeba l/100 km Výkon kw (k) Comfort Edition 1,2 TSI BMT 4.7 66 (90) 324 900 1,2 TSI BMT 4.7 66 (90) 316 900 342 900 1,0

Více

CENÍK SEAT EXEO. Reference Style Sport ENJOYNEERING

CENÍK SEAT EXEO. Reference Style Sport ENJOYNEERING CENÍK SEAT EXEO Style Sport ENJOYNEERING Ceník Exeo Ceny Motory Výkon kw/k Spotřeba paliva (l / 100km) Emise CO 2 (g / km) Exeo Exeo ST 1.8 TSI 88/120 7,3/7,4* 169/172* 545 900 Kč 582 900 Kč 88/120 4,9/5,0*

Více

OPEL Combo Combi. Diesel. Combo Combi (N1) www.opel.cz. Motor. Převodovka 335.000 405.350 350.000 423.500 380.000 459.800 365.000 441.

OPEL Combo Combi. Diesel. Combo Combi (N1) www.opel.cz. Motor. Převodovka 335.000 405.350 350.000 423.500 380.000 459.800 365.000 441. Diesel OPEL Combo Combo (N1) L1H1 L2H1 Motor Převodovka 1.4 70kW (95k) 5-st. manuální 33 405.350 350.000 423.500 1.3 CDTI 66kW (90k) 5-st. manuální 36 441.650 380.000 459.800 1.6 CDTI 66kW (90k) 5-st.

Více

Seznam výbav. Cenová nabídka vozu. Auftrag: 04-576-30134 Výroba: leden 2014 stav k: 13. duben 2015

Seznam výbav. Cenová nabídka vozu. Auftrag: 04-576-30134 Výroba: leden 2014 stav k: 13. duben 2015 Cenová nabídka vozu Auftrag: 04-576-30134 Výroba: leden 2014 stav k: 13. duben 2015 přihlášeno: 9.10.2014 najeto (o aktuálnímu stavu km vás bude kontaktovat prodejce): 16 000 NABÍZENÁ PRODEJNÍ CENA VČ.

Více

NOVÝ grand SceNic AKTUÁLNÍ AKCE. již od 394 900 Kč

NOVÝ grand SceNic AKTUÁLNÍ AKCE. již od 394 900 Kč NOVÝ grand SceNic již od 394 900 Kč AKTUÁLNÍ AKCE OOSLEVA 50 000 Kč na všechny verze OOExtra zvýhodněný úrok při financování Renault Finance VÝBAVA MOTOR CENÍK SLEVA AKČNÍ CENA 5místný 7místný (každá verze)

Více

5-st. manuální. 6-st. manuální. 6-st. manuální. 5-st. automatická. 6-st. manuální. 6-st. manuální. 5-st. manuální. 6-st. manuální. 5-st.

5-st. manuální. 6-st. manuální. 6-st. manuální. 5-st. automatická. 6-st. manuální. 6-st. manuální. 5-st. manuální. 6-st. manuální. 5-st. Diesel Diesel Benzín OPEL Combo Tour 1,2 Combo Tour L1H1 Motor 1.4 70kW (95k) Převodovka 5st. manuální 325.000 341.250 350.000 390.000 409.500 420.000 1.4 CNG Turbo 88kW (120k) 66kW (90k) 6st. manuální

Více

NISSAN NV200 FURGON ZMĚNÍ VAŠE PODNIKÁNÍ. od 278 240 Kč bez DPH* 21% Fleetové slevy již při nákupu 1 vozu

NISSAN NV200 FURGON ZMĚNÍ VAŠE PODNIKÁNÍ. od 278 240 Kč bez DPH* 21% Fleetové slevy již při nákupu 1 vozu ZMĚNÍ VAŠE PODNIKÁNÍ od 278 240 Kč * 21% Fleetové slevy již při nákupu 1 vozu MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR Nákladový prostor NV200 je dostatečně dlouhý pro dvě europalety Nákladový prostor NV200 byl chytře

Více

POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ

POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ PŘIZPŮSOBÍ SE VAŠEMU PODNIKÁNÍ Sleva 17% již od 395 900 Kč 22% Fleetové slevy již při nákupu 1 vozu POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ Nissan NV200 Combi poskytuje více prostoru, je flexibilní a nabízí širokou

Více

VÝBAVY A CENY CRUZE SW

VÝBAVY A CENY CRUZE SW VÝBAVY A CENY CRUZE SW CENÍK PLATNÝ OD 1.9.2012 CENA CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA EMISE CO2 380 000 Kč + 1.7D Eco 1.4 Turbo 1.7D Eco 2.0 VCDi AT 1.4 Turbo 2.0 VCDi 2.0 VCDi AT 302900 Kč 317900 Kč 415900 Kč

Více

PNEU. ZiMNÍ MATIKY ** NOVÝ MEGANE. ZÍsKáTE. od 234 900 Kč*

PNEU. ZiMNÍ MATIKY ** NOVÝ MEGANE. ZÍsKáTE. od 234 900 Kč* NOVÝ MEGANE od 234 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 75 000 Kč SLEVA 40 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč SPECIÁLNÍ NABÍDKA NA VYBRANÉ SKLADOVÉ

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Magic. Fotografie jsou pouze ilustrativní. Akční nabídka. Fabia Fabia Combi Roomster

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Magic. Fotografie jsou pouze ilustrativní. Akční nabídka. Fabia Fabia Combi Roomster SIMPLY CLEVER ŠKODA Magic Fotografie jsou pouze ilustrativní. Akční nabídka Fabia Fabia Combi Roomster Akční ceník Magic (ceny jsou uvedeny včetně zákaznické výhody) Fabia Classic 1,2 HTP/44 kw 229 900

Více

VITO 110CDI/K EXPRES. 2257 x 1650 x 1353 890

VITO 110CDI/K EXPRES. 2257 x 1650 x 1353 890 VITO 110CDI EXPRES Cena základního modelu VITO 110CDI/K EXPRES Cena s DPH (Kč) 478 800,- Cena bez DPH (Kč) 399 000,- Základní technická specifikace vozu Označení motoru 110CDI Typ Vznětový Počet válců

Více

Renault FLUENCE CLIO CENÍK. ZÍSKEJTE BONUS 15 000 Kč. SLEVA 30 000 Kč NA VŠECHNY VERZE. RENAULT FLUENCE LIMITED OD 294 900 Kč*

Renault FLUENCE CLIO CENÍK. ZÍSKEJTE BONUS 15 000 Kč. SLEVA 30 000 Kč NA VŠECHNY VERZE. RENAULT FLUENCE LIMITED OD 294 900 Kč* CLIO Renault FLUENCE CENÍK MOTOR Authentique LIFE Limited Intens 1,6 16V 115 304 900 319 900 344 900 364 900 Energy dci 110 404 900 424 900 RENAULT FLUENCE LIMITED OD 294 900 Kč* SLEVA 30 000 Kč NA VŠECHNY

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia a Roomster Scout Ceník

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia a Roomster Scout Ceník SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia a Roomster Scout Ceník Fabia Scout a Fabia Combi Scout Střešní nosič, černo-stříbrný Kola z lehké slitiny Arktos 6,5J 16" Motorizace ŠKODA Fabia Scout ŠKODA Fabia Combi Scout

Více

VITO 110 CDI EXPRES VITO 110CDI/K EXPRES. Cena základního modelu. Cena bez DPH (Kč) 404 000,- Základní technická specifikace vozu Označení motoru

VITO 110 CDI EXPRES VITO 110CDI/K EXPRES. Cena základního modelu. Cena bez DPH (Kč) 404 000,- Základní technická specifikace vozu Označení motoru VITO 110 CDI EXPRES Cena základního modelu VITO 110CDI/K EXPRES Cena s DPH (Kč) 484 800,- Cena bez DPH (Kč) 404 000,- Základní technická specifikace vozu Označení motoru 110CDI Typ Vznětový Počet válců

Více

CENÍK FORD KUGA. Titanium. Trend. Feel the difference. Trend. Titanium. Trend. Titanium. Náš tip

CENÍK FORD KUGA. Titanium. Trend. Feel the difference. Trend. Titanium. Trend. Titanium. Náš tip CENÍK FORD KUGA Základní ceny Motor Výkon Převodovka Pohon Cena včetně DPH 2.0 Duratorq TDCi 103 kw / 140 k 6st. manuální 4x2 587 990 2.0 Duratorq TDCi 103 kw / 140 k 6st. manuální 4x4 679 990 2.0 Duratorq

Více

Technické podmínky dodávky

Technické podmínky dodávky Digitálně podepsal Radomír Doležel DN: c=cz, o=povodí Odry, státní podnik [IČ 70890021], ou=105916, cn=radomír Doležel, serialnumber=p434615 Datum: 2015.05.29 12:46:55 +02'00' Příloha č. 1 Technické podmínky

Více

Kombinovaná spotřeba l/100 km. Výkon kw (k)

Kombinovaná spotřeba l/100 km. Výkon kw (k) Ceník Beetle Cabrio Zdvihový objem (l) Manuální 6 st. pr./manuální 5 st. pr. Kombinovaná spotřeba l/100 km Výkon kw (k) 1,2 TSI BMT 5.5 77 (105) 521 900 549 900 549 900 1,4 TSI BMT 5.8 110 (150) 599 900

Více

V zdání se odpovědnosti

V zdání se odpovědnosti Shrnutí Vaší Volvo XC90 Vaše konfigurace Exteriér Barva Kola 717 - černá Onyx Black Metallic 19" kola z lehké slitiny, 10 paprsků v provedení turbíny, stříbrná Turbine Silver, pneumatiky 235/55 Interiér

Více

Porsche Brno. Citigo Elegance 1,0 MPI AP 55kW (75 PS) 158115. Citigo Elegance 1,0 MPI 44kW (60 PS) 132740

Porsche Brno. Citigo Elegance 1,0 MPI AP 55kW (75 PS) 158115. Citigo Elegance 1,0 MPI 44kW (60 PS) 132740 Motorizace modelu Fabia: /63kW EU5-5,2 l/100km - 121 g/km CO2, Motorizace modelu Roomster: /63kW EU5-5,7 l/100km - 134 g/kmco2, Motorizace modelu : /63kW EU5-6,1 l/100km - 119 g/kmco2, /77kW EU5-6,4 l/100km

Více

Akční ceník s nabídkou Trumf a Magic

Akční ceník s nabídkou Trumf a Magic SIMPLY CLEVER Akční ceník s nabídkou Trumf a Magic Akční nabídka Trumf a Magic s cenovou výhodou až 90 000 Kč Fabia Magic 189 900 Kč 86 300 Kč Fabia Easy Magic Fabia Active Magic Fabia Ambition Magic Akční

Více

FORD RANGER I CENÍK. Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 424 900 Kč bez DPH / 514 129 Kč s DPH

FORD RANGER I CENÍK. Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 424 900 Kč bez DPH / 514 129 Kč s DPH FORD RANGER I CENÍK Mimořádná nabídka* Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 424 900 Kč bez DPH / 514 129 Kč s DPH Výhodné financování od Ford Credit *Zvýhodněná nabídka platí do 31.3.2015.

Více

Ceník NOVÝ FORD FOCUS

Ceník NOVÝ FORD FOCUS Ceník NOVÝ FORD FOCUS Feel the difference Základní ceny motor výkon převodovka Trend Titanium Cena včetně DPH 5dv. sedan kombi 1.6 Duratec Ti-VCT 77 kw / 105 k 5st. manuální 424 990 Kč 449 990 Kč 458 990

Více

Požadované údaje. Stránka 3 z 10

Požadované údaje. Stránka 3 z 10 Technické podmínky Každé vozidlo musí být jiné tovární značky! Uchazeč musí použít technické podmínky zadavatele a bude specifikovat údaje podle předem připravené barevné legendy: konkrétní údaj obchodní

Více

-activsense -El oop m{zd{ 6 Ceník platnost od 1. 7. 2014

-activsense -El oop m{zd{ 6 Ceník platnost od 1. 7. 2014 -activsense -Eloop m{zd{ 6 Ceník platnost od 1. 7. 2014 wagon za cenu verze sedan technologie SKYACTIV - lehká a odolná karoserie - přesné řízení - výkonné a úsporné motory - přesné a rychlé řazení technologie

Více

NA PRVNÍ SETKÁNÍ NIKDY NEZAPOMENETE! RENAULT CLIO, VÍTĚZ CENY ZLATÝ VOLANT 2012

NA PRVNÍ SETKÁNÍ NIKDY NEZAPOMENETE! RENAULT CLIO, VÍTĚZ CENY ZLATÝ VOLANT 2012 NOVÉ CLIO již od 229 900 Kč NA PRVNÍ SETKÁNÍ NIKDY NEZAPOMENETE! OO7" MULTIMEDIÁLNÍ DOTYKOVÝ DISPLEJ S NAVIGACÍ OOMOTORY ENERGY TCe 90 SE SPOTŘEBOU 4,5 l/100 km O O 5 HVĚZDIČEK EURO NCAP RENAULT CLIO,

Více

od 99 990 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 nebo Financování s 0% navýšením

od 99 990 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 nebo Financování s 0% navýšením S městem na jedné vlně od 99 990 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 nebo Financování s 0% navýšením VÍTĚZ 2013 MALÉ VOZY ŠESTÝ SMYSL PRO MĚSTO NOVÝ NISSAN MICRA Systém Inteligentního klíče rozpozná

Více

VOZY K OKAmŽitÉmU ODBĚRU S AKČNÍ SLeVOU NA WWW.ReNAULt.CZ

VOZY K OKAmŽitÉmU ODBĚRU S AKČNÍ SLeVOU NA WWW.ReNAULt.CZ NOVÝ MegaNe grandtour od 274 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 60 000 Kč* FINANCOVáNÍ ALL4LimiteD první rok havarijního pojištění zdarma další roky za zvýhodněnou sazbu 1,8 % s 10% spoluúčastí bez poplatků za zpracování

Více

VÝBAVY A CENY MALIBU

VÝBAVY A CENY MALIBU VÝBAVY A CENY MALIBU CENÍK PLATNÝ OD 15.5.2012 CENA CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA METALÍZA EMISE CO2 2.4L AT Z 2.4L AT 547 490 Kč 597 490 Kč 497490 Kč 537490 Kč 564990 Kč 604990 Kč 614 990 Kč 664 990 Kč 184

Více

MEGANE GRANDTOUR. Od 294 900 Kč

MEGANE GRANDTOUR. Od 294 900 Kč MEGANE GRANDTOUR Od 294 900 Kč ZVÝHODNĚNÍ AŽ 75 000 Kč SLEVA 40 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč* SPECIÁLNÍ NABÍDKA NA VYBRANÉ SKLADOVÉ

Více

CLIO. V RYTMU VAŠEHO SRDCE Od 229 900 Kč

CLIO. V RYTMU VAŠEHO SRDCE Od 229 900 Kč CLIO V RYTMU VAŠEHO SRDCE Od 229 900 Kč ZVÝHODNĚNÍ AŽ 40 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 10 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 30 000 Kč* SPECIÁLNÍ NABÍDKA NA VYBRANÉ SKLADOVÉ

Více

Terénní užitkové vozidlo

Terénní užitkové vozidlo Terénní užitkové vozidlo Společník pro práci a volný čas Mechron Je jedno, zda chcete pracovat na farmě nebo v lese, Kioti Mechron 4 4 se hodí pro všechny práce. Se čtyřmi nezávisle zavěšenými koly zadní

Více

STANDARDNÍ VÝBAVA. Bezpečnost a zabezpečení

STANDARDNÍ VÝBAVA. Bezpečnost a zabezpečení CENÍK LEXUS IS 1 STANDARDNÍ VÝBAVA Bezpečnost a zabezpečení Vybavení exteriéru ABS (protiblokovací brzdový systém) s EBD (elektronická distribuce brzdné síly) TRC (systém řízení trakční síly) VSC (řízení

Více

PULSAR Chytrý, praktický, překvapivý

PULSAR Chytrý, praktický, překvapivý Chytrý, praktický, překvapivý od 299 900 Kč s financováním Nissan Finance Interiér nového NISSANU PULSAR je pojatý opravdu velkoryse. Je neuvěřitelně světlý a vzdušný se spoustou místa pro pohodlné sezení

Více

Nový model GLA. Svoboda je nakažlivá.

Nový model GLA. Svoboda je nakažlivá. Třída GLA. Nový model GLA. Svoboda je nakažlivá. Nový model GLA na první pohled odkrývá nekonečně mnoho možností. Čím začít? Nejlépe propracovaným a zároveň aerodynamickým designem s touhou drát se kupředu.

Více

NOVÝ NISSAN MICRA. S městem na jedné vlně. od 164 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč. od 97 450 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50

NOVÝ NISSAN MICRA. S městem na jedné vlně. od 164 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč. od 97 450 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 S městem na jedné vlně od 164 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč od 97 450 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 VÍTĚZ 2013 MALÉ VOZY ŠESTÝ SMYSL PRO MĚSTO NOVÝ NISSAN MICRA Systém Inteligentního

Více

Kit Corporate 2008 2

Kit Corporate 2008 2 Kit Corporate 2008 2 Kit Corporate 2008 3 Kit Corporate 2008 4 Kit Corporate 2008 5 1 2 3 4 5 Kit Corporate 2008 7 Kit Corporate 2008 8 Model Délka Rozměry v mm Šířka (bez zpětných zrcátek) Výška Objem

Více

Můžete se spolehnout na její všestrannost

Můžete se spolehnout na její všestrannost Dacia Lodgy Můžete se spolehnout na její všestrannost Stačí otevřít dveře a okamžitě se přesvědčíte o dokonalém smyslu pro praktičnost Dacie Lodgy. Prostorný interiér, do kterého se pohodlně vejde celá

Více

Akční ceny se zvýhodněním až 31 000 Kč. Speciální edice S-Edition. Sleva 10 000 Kč na jeden z výhodných paketů. Atraktivní paket Super Design.

Akční ceny se zvýhodněním až 31 000 Kč. Speciální edice S-Edition. Sleva 10 000 Kč na jeden z výhodných paketů. Atraktivní paket Super Design. NOVÝ YARIS Ceník - zaváděcí ceny Akční ceny se zvýhodněním až 31 000 Kč. Speciální edice S-Edition. Sleva na jeden z výhodných paketů. Atraktivní paket Super Design. Akční - zaváděcí ceny Entry Power Active

Více

Akční ceník Platný od 1. ledna 2013. Užitkové vozy. Transporter

Akční ceník Platný od 1. ledna 2013. Užitkové vozy. Transporter Akční ceník Platný od 1. ledna 2013 Užitkové vozy Transporter Akční ceník může obsahovat modely a výbavy, které budou do výroby zařazeny později. Aktuální nabídka může být ovlivněna změnami vyvolanými

Více

BEZBARIÉROVÉ VOZIDLO ÚPRAVA PRO VOZÍČKÁŘE

BEZBARIÉROVÉ VOZIDLO ÚPRAVA PRO VOZÍČKÁŘE NOVÉ KANGOO BEZBARIÉROVÉ VOZIDLO ÚPRAVA PRO VOZÍČKÁŘE AKTUÁLNÍ AKCE OOKlimatizace, rádio s MP3 a Bluetooth, dvoje posuvné dveře a bohatá standardní výbava OODodatečná sleva ve výši 20 000 Kč při financování

Více

Získejte časově omezenou nabídku v podobě pohonných hmot v hodnotě 5 000 Kč při financování prostřednictvím Dacia Finance.

Získejte časově omezenou nabídku v podobě pohonných hmot v hodnotě 5 000 Kč při financování prostřednictvím Dacia Finance. 0800 700 112 Již od 249 900 Kč Aktuální akce Dny Dacia během měsíce září. Získejte časově omezenou nabídku v podobě pohonných hmot v hodnotě 5 000 Kč při financování prostřednictvím Dacia Finance. VÝBAVA

Více

SWIFT 1,2 GL/AC SE LIMITOVANÁ EDICE

SWIFT 1,2 GL/AC SE LIMITOVANÁ EDICE VOZIDLA IHNED K ODBĚRU: SWIFT 1,2 GL/AC SE LIMITOVANÁ EDICE BÍLÁ METALÍZA ABS + EBD + posilovač brzdné síly, ESP + TCS, elektricky ovládaná přední okna, posilovač řízení, immobilizér, centrální zamykání

Více

VAN MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR

VAN MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR NISSAN NV200 VAN Fleetová sleva již při nákupu 1 vozu 288 810 Již od 288 810 Kč MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR Nákladový prostor NV200 byl chytře navržen tak, aby byly vnitřní rozměry co největší a je tak

Více

Standardní výbava Gratulujeme k vytvoření konfigurace Vašeho nového vozu Mazda. Zde naleznete standardní výbavu a vybrané doplňkové příslušenství.

Standardní výbava Gratulujeme k vytvoření konfigurace Vašeho nového vozu Mazda. Zde naleznete standardní výbavu a vybrané doplňkové příslušenství. Standardní výbava Gratulujeme k vytvoření konfigurace Vašeho nového vozu Mazda. Zde naleznete standardní výbavu a vybrané doplňkové příslušenství. Mazda CX-3 Kč666,682 Barva karoserie a některé prvky interiéru/exteriéru

Více

Prohlédněte si video na téma personalizace vozu 208

Prohlédněte si video na téma personalizace vozu 208 PŘÍSLUŠENSTVÍ 208 OSOBITOST Vybrali jste si vůz Peugeot 208 a uskutečnili jste tak opravdový generační skok. Je to moderní a technologicky dokonalý vůz a jeho přirozená intuice vás nepřestává příjemně

Více

Třída GT. Ceník, platnost od 1. února 2016

Třída GT. Ceník, platnost od 1. února 2016 Třída GT Ceník, platnost od 1. února 2016 1 Obsah Ceník základních modelů 3 Standardní výbava 4 Příplatkové výbavy Barvy 8 Čalounění a výplně 9 Telematika 11 Druhy ráfků a pneu 12 Příplatkové sady 13 Příplatkové

Více

Avensis Wagon 1,6 D-4D Stop & Start 6 M/T. Kombinace šedá Alcantara / černá látka (FA10)

Avensis Wagon 1,6 D-4D Stop & Start 6 M/T. Kombinace šedá Alcantara / černá látka (FA10) Avensis Wagon 1,6 D-4D Stop & Start 6 M/T Active Model Avensis Wagon 1,6 D-4D Stop & Start 6 M/T Active Barva exteriéru Bílá - čistá (040) Čalounění Pakety Kombinace šedá Alcantara / černá látka (FA10)

Více

DaciaBox 5 super výhod v jednom balíčku. pojištění s 10% nebo 100 000 km**

DaciaBox 5 super výhod v jednom balíčku. pojištění s 10% nebo 100 000 km** Nový Již od 249 900 Kč Pro prvních 150 klientů balíček příslušenství za poloviční cenu.* Aktuální Akce DaciaBox 5 super výhod v jednom balíčku BeZ poplatků Prodloužená smluvní 1,8 % záruka na Snížené +

Více

Nový SEAT Leon je vozem pro srdce i hlavu

Nový SEAT Leon je vozem pro srdce i hlavu Nejkrásnější způsob, jak řídit praktický automobil Nový SEAT Leon je vozem pro srdce i hlavu / Ohromující design překypující emocemi / Inovace jako například přední LED světlomety / Příkladná dynamika

Více

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ NOVÝ NISSAN NOTE CENY OD 179 900 KČ S BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB - SLEVA AŽ 60 000 KČ PROSTORNOST PROSTORNÝ INTERIÉR S POSUVNÝMI ZADNÍMI SEDADLY UMOŽŇUJE ZVĚTŠENÍ

Více

Kombinovaná spotřeba l/100 km. Výkon kw (k)

Kombinovaná spotřeba l/100 km. Výkon kw (k) Ceník Golf Sportsvan Zdvihový objem (l) Manuální 6 st. pr./manuální 5 st. pr. Kombinovaná spotřeba l/100 km Výkon kw (k) Comfortline 3.6 81 (110) 527 900 1,2 TSI BMT 5.1 81 (110) 467 900 496 900 1,2 TSI

Více

FORD RANGER I CENÍK. Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 436 900 Kč bez DPH / 528 649 Kč s DPH

FORD RANGER I CENÍK. Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 436 900 Kč bez DPH / 528 649 Kč s DPH FORD RANGER I CENÍK Mimořádná nabídka* Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 436 900 Kč bez DPH / 528 649 Kč s DPH Výhodné financování od Ford Credit *Zvýhodněná nabídka platí do 30. 9. 2015.

Více

MotoR LIMITED BOSE. RenaULt LaGUna GRanDtoUR LiMiteD od 509 900 kč

MotoR LIMITED BOSE. RenaULt LaGUna GRanDtoUR LiMiteD od 509 900 kč CLio Renault LaGUna GRanDtoUR Ceník MotoR LIMITED BOSE 16v 140 569 900 dci 130 607 900 dci 150 627 900 677 900 energy dci 150 637 900 dci 175 at esm 735 900 RenaULt LaGUna GRanDtoUR LiMiteD od 509 900

Více

CENÍK SEAT IBIZA. Reference Style FR Cupra ENJOYNEERING

CENÍK SEAT IBIZA. Reference Style FR Cupra ENJOYNEERING CENÍK SEAT IBIZA Style FR Cupra ENJOYNEERING Ceník Ibiza Ceny Motory Výkon kw/k Spotřeba paliva (l / 100km) Emise CO 2 (g / km) SC 5dv. ST 1.2 12V 44/60 5,4/5,5* 125/128* 227 900 Kč 237 900 Kč 254 900

Více

www.kiamotors.cz Kia Soul Originální příslušenství

www.kiamotors.cz Kia Soul Originální příslušenství www.kiamotors.cz Kia Soul Originální příslušenství Kia Soul osvoboďte svoji mysl Městský crossover Kia Soul je dalším výrazem revolučního rozšiřování produktové řady osobních automobilů značky Kia. Jako

Více

4 v řadě - umístěné vpředu napříč. Vrtání x zdvih v mm 75 x 88,3 85 x 88 85 x 88

4 v řadě - umístěné vpředu napříč. Vrtání x zdvih v mm 75 x 88,3 85 x 88 85 x 88 JUMPY_TCH_06-2008.qxd 22.5.2008 15:58 Page 1 CITROËN JUMPY TECHNICKÉ PARAMETRY 1.6 HDi 90 k 2.0 HDI 120 k 2.0 HDi 138 k FAP MOTOR Typ vstřikování Turbodiesel Turbodiesel Turbodiesel přímé vysokotlaké s

Více

Za 12 045 Kč Úrok 0 % + měsíčně + Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Cena

Za 12 045 Kč Úrok 0 % + měsíčně + Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Cena Nový RAV4 Ceník Za 12 045 Kč = Úrok 0 % + měsíčně + Garance budoucí hodnoty vozu Kombinace paketů se zvýhodněním až 50 000 Kč! Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Cena Power 2,0 Valvematic 111 kw 6 M/T

Více

OPEL Vivaro Tour. Diesel. Vivaro Tour L1H1. ecoflex. ecoflex. www.opel.cz. 2.0 CDTI 66kW (90k) 502.500 608.025 522.500 632.225. 6-st.

OPEL Vivaro Tour. Diesel. Vivaro Tour L1H1. ecoflex. ecoflex. www.opel.cz. 2.0 CDTI 66kW (90k) 502.500 608.025 522.500 632.225. 6-st. Diesel OPEL Vivaro Tour 1,21 Vivaro Tour L1H1 Motor Převodovka 66kW (90k) 502.500 608.025 522.500 632.225 66kW (90k) ecoflex 510.000 617.100 530.000 641.300 84kW (114k) 6-st. automatická 530.000 641.300

Více

Ceník Mercedes-Benz Vito KAWA skříňová dodávka (2 místa k sezení) Platné od výrobního měsíce Září 2014

Ceník Mercedes-Benz Vito KAWA skříňová dodávka (2 místa k sezení) Platné od výrobního měsíce Září 2014 2800 kg 3430 4,65 5,19 (6,49) 5,68 2257(2624) x 1650 x 1353 Ceník Mercedes-Benz Vito KAWA skříňová dodávka (2 místa k sezení) Platné od výrobního měsíce Září 2014 109 CDI / K KAWA* 611 050,- 111 CDI /

Více

CENÍK. Leon CUPRA TECHNOLOGY TO ENJOY

CENÍK. Leon CUPRA TECHNOLOGY TO ENJOY CENÍK Leon TECHNOLOGY TO ENJOY Ceník Leon 5dv. Motory Výkon kw/k Kombinovaná spotřeba (l / 100km) Kombinované emise CO 2 (g / km) Základní cena Sleva Akční cena 2.0 TSI 206/280 6,6 154 695 900 Kč 26 000

Více

Technické specifikace. Auris TS 1,6 Valvematic 6 M/T Executive. Toyota kód 1kXzxSf. Změna cen vyhrazena. Vytištěno 24.6.2016:

Technické specifikace. Auris TS 1,6 Valvematic 6 M/T Executive. Toyota kód 1kXzxSf. Změna cen vyhrazena. Vytištěno 24.6.2016: Toyota kód 1kXzxSf Auris TS 1,6 Valvematic 6 M/T Executive Model Auris TS 1,6 Valvematic 6 M/T Executive 497 900 Kč Barva exteriéru Modrá Denim metalíza (8U6) 15 000 Kč Čalounění Pakety Černá látka s koženými

Více

Vznětové motory. dvě souosé spojky, suché, vícelamelové, elektrohydraulicky ovládané

Vznětové motory. dvě souosé spojky, suché, vícelamelové, elektrohydraulicky ovládané Vznětové motory Technické údaje 1,6 TDI CR DPF/77 kw 1,6 TDI CR DPF/77 kw (A) 2,0 TDI CR DPF/110 kw 2,0 TDI CR DPF/110 kw (A) vznětový, přeplňovaný turbodmychadlem s nastavitelnou geometrií lopatek, řadový,

Více

Farmall U Pro Efficient Power Představení prémiového traktoru

Farmall U Pro Efficient Power Představení prémiového traktoru 1 Nabídka modelů Farmall U Pro pro rok 2013 Tier 4a made in Aust r ia Model Motor jmenovitý výkon při 2300 min -1 (k) max. výkon při 1900 min -1 (k) Převodovka Hydraulika Max. zdvihací síla Hmotnost Min.

Více

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU Inovace představující špičku ve své třídě od 199 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč V případě využití financování Nissan Finance sada zimních pneumatik zdarma NOVÝ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM NISSAN

Více

2.0i BASE 2.0i 2.0i PREMIUM 2.0XT 6MT Lineartronic 6MT Lineartronic Motor 4 válcový přeplňovaný

2.0i BASE 2.0i 2.0i PREMIUM 2.0XT 6MT Lineartronic 6MT Lineartronic Motor 4 válcový přeplňovaný SPECIFIKACE Symmetrical AWD (All-Wheel Drive) BASE 2.0XT Motor 4 válcový přeplňovaný Typ 4 válcový benzínový motor typu Boxer benzínový motor typu Boxer DOHC 16-ventilů Vrtání X Zdvih mm 84,0 90,0 86,0

Více

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ NOVÝ MICRA CENY OD BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ S 164 900 KČ 30 000 KČ 50 FINANCE 50 PROSTORNOST Interiér nové Micry je prostornější než kdy dřív. Navíc je vybaven mnoha novými kvalitními materiály

Více

Na obrázku je model Jazz 1.3 i-vtec Elegance v barvě Sunset Orange s 16" koly z lehkých slitin a volitelným systémem Honda CONNECT s navigací Garmin.

Na obrázku je model Jazz 1.3 i-vtec Elegance v barvě Sunset Orange s 16 koly z lehkých slitin a volitelným systémem Honda CONNECT s navigací Garmin. NOVÝ JAZZ Na obrázku je model Jazz 1.3 i-vtec Elegance v barvě Sunset Orange s 16" koly z lehkých slitin a volitelným systémem Honda CONNECT s navigací Garmin. [MALÉ AUTO VELKÝ DOJEM Nový tvar karoserie

Více