>> Skvělý nápad do města. smart fortwo pure, pulse, passion, smart BRABUS a BRABUS Xclusive.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download ">> Skvělý nápad do města. smart fortwo pure, pulse, passion, smart BRABUS a BRABUS Xclusive."

Transkript

1 >> Skvělý nápad do města. smart fortwo pure, pulse, passion, smart BRABUS a BRABUS Xclusive.

2 Nikde jinde není život tak různorodý jako ve městě. Dalším rysem městského života je jeho unikátní požadavek na mobilitu. Velké množství vozů na jednom místě vždy povede k hustému provozu a nedostatku parkovacích míst. V takovém prostředí dosáhnou běžné vozy zakrátko svého limitu. Naopak smart fortwo je v městských ulicích ve svém živlu:

3 je určen pro městské prostředí a ukazuje, že "velká myšlenka" souvisí s inovacemi, a nikoli s centimetry. Díky své jedinečné celkové koncepci dokazuje, že městský provoz nemusí jen přinášet problémy, nýbrž může být i potěšením. Díky svému novému dynamickému a přesvědčivému vzhledu je smart fortwo připraven jít dychtivě dopředu.

4

5 >> Nadále nezaměnitelný a nyní ještě výraznější. smart fortwo v nové podobě vypadá nyní sportovněji než předtím. Výjimečně široké přívody vzduchu a speciální voštinová struktura mu propůjčují novou linii vzhledu. Logo smart nyní zaujímá čestné místo v přepracované masce chladiče.

6 >> Zcela nový charakter. Vylepšený dynamický a sebevědomý vzhled, který poskytuje smart fortwo mnohem silnější pozici na silnici, umocňují jeho nové, výrazné boční prahy, zadní lem a nový zadní spoiler s voštinovou strukturou.

7

8

9 >> Interiér: vypadá velký, cítíte se v něm prostorně. Překvapivě prostorný a velmi příjemný. Díky nové volitelné sadě v křišťálově šedé barvě působí celý interiér velice příjemným dojmem. Čalounění sedadel a dveří se může pochlubit vysoce kvalitním barevným a materiálovým provedením v kombinaci křišťálově šedé kůže a tkaniny. Ochrana kolen je provedena v umělé kůži rovněž křišťálově šedé barvy a přístrojová deska je v umělé kůži barvy černé. Skutečným vrcholem v této třídě je dvojité kontrastní šití na všech prvcích.

10 >> Malý zvenku, velký uvnitř. Pojetí prostoru. Velkorysý smart. Díky velkému přednímu sklu a vzpřímené pozici posedu nabízí interiér smart fortwo stejný pocit prostoru jako minivan. To znamená, že dokonce i vyšší příznivci smartu se mohou těšit na vysokou úroveň komfortu. Díky zvýšenému posazu je z vozu výborný výhled do všech stran, a to i ve velice hustém provozu. A díky délce 2,69 m se smart fortwo vejde na každé parkovací místo.

11 340 l 1 Po střechu; dle normy DIN

12 >> Méně je více. Motory. Můžete si vybrat mezi čtyřmi motory, přičemž všechny jsou skvěle přizpůsobeny smart fortwo a městskému provozu. Všechny nabízejí při jízdě plno zábavy a nízkou spotřebu paliva. Všechny rovněž splňují přísné emisní normy EU5 a vypouštějí méně než 120 g CO 2 na 1 km. V podstatě 80 % všech nových modelů smart fortwo po celém světě vyprodukuje méně než 100 g/km (smíšený cyklus, softip). Nejúčinnějším motorem u smart fortwo je naftový turbo motor s common-rail, který se může pochlubit spotřebou pouhých 3,3 l a emisemi CO 2 86 g/km (smíšený cyklus, softip). Ať už se rozhodnete pro naftový turbo motor, benzinový motor micro hybrid drive, benzínový turbo motor, nebo benzinový přeplňovaný motor BRABUS, nezvolíte nikdy špatně.

13 cdi mhd turbo BRABUS > 40 kw (54 k) 1 > spotřeba paliva 4,2 l/100 km 2 > emise CO 2 86 g/km 2 > 45 kw (61 k) 1 nebo 52 kw (71 k) 1 > spotřeba paliva 4,2 l/100 km 2 > emise CO 2 97 g/km 2 > 62 kw (84 k) 1 > spotřeba paliva 4,9 l/100 km 2 > emise CO g/km 2 > 75 kw (102 k) 1 > spotřeba paliva 5,2 l/100 km 2 > emise CO g/km 2 Výjimečně ekonomický: Naftový turbo motor s common-rail a filtrem pevných částic je vpravdě minimalistický: nízká spotřeba paliva, nízké emise CO 2 (86 g/km v kombinovaném cyklu; softip) a s tím související mimořádně nízké provozní náklady. Úspora jako bonus: Díky inteligentnímu systému start-stop se výkonný benzinový atmosférický motor v městském provozu automaticky vypíná a znovu se zapíná, pokud je načase pokračovat v cestě (funkce "stop-and-go"). Vyšší výkon: To znamená více zábavy turbo motor smart umí rychle zaútočit, ale k životnímu prostředí je stále velmi šetrný. Silák: Turbo motor BRABUS se může pochlubit maximálním točivým momentem 147 Nm, přičemž z 0 na 100 km/h s ním dokážete zrychlit za pouhých 8,9 s. 1 Dle směrnice 80/1269/EHS v platném znění. 2 Uvedené údaje byly určeny podle stanovené metodiky měření (směrnice 80/1268/EHS v aktuálně platném znění). Údaje se nevztahují ke konkrétnímu vozidlu ani netvoří součást této nabídky, nýbrž slouží pouze k porovnání různých typů automobilů. Uvedené údaje závisejí na rozměru pneumatik.

14 >> Bezpečnost nesouvisí pouze s velikostí. Inovativní bezpečnostní koncept smart. Navrhování vozu, který má být malý, kompaktní a pohodlný, je samo o sobě výzvou. U nás i malý automobil nabízí úroveň bezpečnosti, za kterou by se nemusely stydět ani velké vozy - koncepci bezpečnosti tvoří mnoho jednotlivých bezpečnostních prvků, které společně zajišťují maximální bezpečnost. smart jako součást skupiny Daimler AG využívá rozsáhlých zkušeností společnosti Mercedes-Benz, která je v oblasti bezpečnosti považována za průkopníka. Bezpečnostní rám tridion je na strategicky důležitých bodech posílen vysokopevnostními ocelovými plechy. Energie nárazu je rovnoměrně rozložena do podélných a příčných prvků, a tím je účinně snížena. Robustní, pevná a houževnatá konstrukce.

15 Crash boxy: Přední a zadní ocelové deformační prvky absorbují v nízkých rychlostech energii z drobných kolizí a zajišťují, že bezpečnostní rám tridion zůstává nepoškozen. Vysoko umístěná sedadla: Nejenže vám umožňují mít lepší přehled o tom, co se děje na silnici, nýbrž vám také zaručí větší bezpečí, protože v případě nehody budete celkově nad zónou přímého ohrožení. Bezpečnostní sedadla s integrovanými bezpečnostními pásy a předpínači bezpečnostních pásů: Ocelový plech konstrukce s integrovanými opěrkami hlavy propůjčuje sedadlům vysokou mechanickou stabilitu. Při čelním nárazu sníží napínače veškerou vůli bezpečnostních pásů během několika málo milisekund. Velkoobjemové airbagy a hlavo-hrudní boční airbagy: Při čelním nárazu nabízejí dva velkoobjemové airbagy řidiči i spolujezdci maximální ochranu. V případě bočního nárazu poskytují robustní ocelová konstrukce dveří a volitelné hlavo-hrudní boční airbagy dostatečnou ochranu oběma jmenovaným částem těla. Kola jako deformační prvky: Při čelní srážce jsou přední kola zapřena o speciálně navržené boční opěry a absorbují podstatnou část energie nárazu. esp : Hrozí-li vozidlu nebezpečí smyku, sníží elektronický stabilizační program (esp ) točivý moment motoru a začne přibržďovat jednotlivá kola, aby smyku zabránil. abs: Antiblokovací brzdový systém (abs), který je součástí elektronického stabilizačního programu esp, udrží smart pod kontrolou i při nouzovém brždění. Elektronika zabrání zablokování kol, což vám umožní bezpečně pokračovat v řízení smart fortwo a zároveň brzdit.

16 >> Pravý model pro všechny vaše potřeby. Typy výbavy a modely smart BRABUS. Každý řidič má své vlastní, osobní požadavky na auto. To je důvod, proč se smart fortwo nabízí ve třech typech výbavy společně se dvěma modely BRABUS. Všechny modely - od puristického přes dynamický, stylový, vysoce temperamentní až po nekompromisní - jsou k dispozici jak ve variantě cabrio, tak coupé. Díky novému stylu se může smart fortwo chlubit ještě atraktivnějším a sebevědomějším vzhledem. Na následujících stránkách naleznete veškeré informace, které potřebujete pro to, abyste se mohli správně rozhodnout, který smart fortwo se pro vás nejlépe hodí.

17

18 >> Fokus na to nejpodstatnější. smart fortwo pure. Vše, co potřebujete. Dokonce i základní verze zahrnuje vše, co potřebujete k městské přepravě - od prostorového konceptu smart až po rozsáhlé bezpečnostní prvky. Pokrokový smart ve své nejčistší podobě. Bezpečnostní rám tridion, kryty zpětných zrcátek a maska chladiče ve standardní černé barvě. Součástí výbavy jsou dále plechové disky kol, možnost výběru ze tří motorů (dvou benzinových micro hybrid drive a naftového turbo motoru cdi). >2 >1 Pevná střecha (coupé): z robustního černého plastu s texturovanou povrchovou úpravou. >1 >2 Čalounění: v černé funkční barvě, barevně sladěné s látkovými doplňky přístrojové desky. >3 Dvouramenný volant: z protiskluzového plastu pro lepší držení v každé situaci. >3

19

20

21 >> Dynamická odezva. Sportovní vzhled. smart fortwo pulse. Přesvědčivý, temperamentní a hbitý - smart fortwo pulse je připraven pro městskou přepravu a nejen to. Díky sportovnímu vybavení bude působit dobrým dojmem všude, kde to jen půjde. Bezpečnostní rám tridion se dodává standardně v černé barvě a volitelně je k dispozici i v barvě stříbrné nebo bílé. Kryty vnějších zpětných zrcátek jsou ve stejné barvě. Aby vůz působil celkově harmonicky, jsou spoilery a boční prahy lakovány v barvě bodypanelů, zatímco stříbrná maska chladiče vytváří poutavý kontrast. 3-dvouloukoťové disky z lehkých slitin se širokými pneumatikami jsou ideální pro sportovně zaměřené motoristy. Převodovka softip - standardní výbava - dále zvyšuje agilitu tohoto modelu a umožňuje manuální řazení bez nutnosti použití spojky, a to buď pomocí řadicích pádel na tříramenném sportovním koženém volantu, nebo lehkým poklepáním na řadicí páku. >2 >1 Ukazatele na přístrojové desce řidiče (hodiny a otáčkoměr): s vnitřním podsvícením a možností otočného nastavení pro pocit, jako v závodním speciálu. >1 >2 Tříramenný kožený sportovní volant s řadicími pádly (včetně kožené hlavice řadicí páky): vaše ruce mohou zůstat při řazení pevně na volantu pro větší potěšení z řízení. >3 Panoramatická střecha (coupé; včetně sluneční clony): vyrobena z kouřového polykarbonátu odolného proti rozbití. >3

22 >> Elegantní vzhled. Dostatek pohodlí. smart fortwo passion. smart fortwo passion je ideální pro stylového motoristu a dodává nový význam slovnímu spojení stylová jízda. Důraz se v tomto případě klade na dvě věci: pohodlí a eleganci. Díky převodovce softouch s automatickým programem budete měnit převodové stupně s nadšením. Pokud dáváte přednost ručnímu řazení rychlostí, můžete využít "softip". Bezpečnostní rám tridion se dodává ve stříbrném provedení, alternativně může být i v barvě černé nebo bílé. Kryty zpětných zrcátek jsou ve stejné barvě. Stejně jako u verze pulse jsou bodypanely, spoilery a boční prahy v jednotné barvě s nápadně zvýrazněnou, stříbrnou maskou chladiče. Elegantní vzhled vozu doplňují stříbrné a výrazné 9-paprskové disky z lehké slitiny. >1 >2 >1 Čalounění: abyste si mohli vybrat podle svého vkusu, můžete volit ze tří barevných variant - béžová se vzorem, červená se vzorem nebo černá se vzorem. >2 Automatický řadicí program softouch: pro lepší komfort v městském provozu. Ke změně z automatického řazení na manuální stačí jediné stisknutí tlačítka. >3 >3 Interiér a klimatizace s automatickou regulací teploty (včetně prachového a pylového filtru): vnitřní kontrastní prvky a materiál (na přístrojové desce, čalounění dveří a ochraně kolen) jsou barevně sladěné s čalouněním. Klimatizace s automatickou regulací teploty (včetně prachového a pylového filtru) zajišťuje optimální teplotu bez ohledu na počasí.

23

24 >1 BRABUS turbo motor 75 kw (102 k.): maximální točivý moment 147 Nm a maximální rychlost 155 km/h (elektronicky limitována). >2 Čalounění: látka/černá se vzorem. Bezpečnostní sedadla s integrovanými bezpečnostními pásy nabízejí skvělé boční vedení. Čalounění je barevně sladěné s látkovými doplňky přístrojové desky, výplní dveří a ochranou kolen. >2 >1 >> Výkon a zdrženlivost. smart BRABUS. Pokud hledáte opravdu dynamický model, pak je pro vás smart BRABUS tou správnou volbou. Jeho turbo motor o výkonu 75 kw (102 k) zrychluje z 0 na 100 km/h za 8,9 s, a to s maximálním točivým momentem 147 Nm. Díky sportovní převodovce, sportovnímu podvozku BRABUS, sníženému o 10 mm a sportovnímu výfukovému systému BRABUS disponuje smart fortwo všestrannou sportovní dynamikou a sportovním vzhledem. Dynamický vzhled doplňují disky "BRABUS Monoblokc VII" z lehké slitiny v barevných variantách stříbrná, matně šedá a lesklá černá.

25

26 >1 Ukazatele na přístrojové desce: hodiny a otáčkoměr s orámováním v hliníkovém vzhledu dodávají interiéru ještě sportovnější nádech. >1 >2 Sportovní výfukový systém BRABUS s lakovaným zadním spoilerem: elegantní vzhled a plný zvuk. Se dvěma centrálně umístěnými chromovanými koncovkami, které jsou orámovány zadním difusorem BRABUS v matně šedé barvě. >2 >> Nekompromisní sportovec. smart BRABUS Xclusive. smart skrz naskrz! Jemné materiály, exkluzivní vzhled a spousta energie: od dynamického exteriéru po kvalitní interiér, a to s turbo motorem 75 kw (102 k). smart fortwo BRABUS Xclusive plní všechny požadavky i ty nejnáročnější. Exkluzivita má svůj vlastní styl - což je důvod, proč jsou bodypanely a bezpečnostní rám tridion u smart BRABUS Xlusive sladěny v elegantní černé, leskle stříbrné nebo zářivě bílé. Přední spoiler BRABUS s doplňkovým sáním vzduchu v barvě bodypanelů charakterizuje BRABUS Xclusive. Projektorové přední světlomety H7 s titanovým vnitřním zabarvením dodávají vozu dynamickou tvář. Díky LED dennímu svícení v designu BRABUS Xclusive se vůz ukazuje v pravém světle.

27

28 >> Na první pohled. Základní výbava nabízených modelů. Exteriér Bodypanely v tmavě černé, červené rally nebo křišťálově bílé barvě víčko palivové nádrže v barvě bodypanelů projektorové přední světlomety H7 Boční ukazatele směru jízdy v bílé Servisní kryt Třetí brzdové světlo Interiér Opěradlo sedadla spolujezdce sklopné do vodorovné polohy Síťové kapsy ve dveřích a na boku sedadla Odkládací prostor vedle volantu a před spolujezdcem Držák na mince (coupé) Vnitřní osvětlení Odkládací prostor ve víku zavazadlového prostoru Komfort softip automatizované manuální řazení rychlostních stupňů včetně funkce kickdown Centrální dálkové zamykání s integrovaným imobilizérem - třítlačítkový klíč včetně zamykání víčka palivové nádrže Přístrojová deska s multifunkčním displejem (ukazatel servisních intervalů, doporučený rychlostní stupeň, stav nádrže, hodiny) Ukazatel vnější teploty s indikací bodu mrazu Komfortní stěrače předního skla s cyklovačem a automatickou funkcí stírání/ostřik Stěrač zadního okna s automatickou funkcí stírání/ ostřik a automatickým zapnutím při zařazení zpátečky (coupé) Nastavení sklonu předních světlometů (ručně) Ovládání víka zavazadlového prostoru jednou rukou Odjištění zadního okna (coupé) nebo dálkové odjištění střechy (cabrio) třítlačítkovým klíčem Krytá zásuvka na 12 V Bezpečnost Bezpečnostní rám tridion esp - elektronický stabilizační program abs - antiblokovací brzdový systém s elektronickým rozdělovačem brzdné síly Velkoobjemový airbag řidiče a spolujezdce Bezpečnostní sedadla s integrovanými bezpečnostními pásy Bezpečnostní pásy s předpínači a omezovači síly Hydraulický brzdový asistent Deformační zóny s crash-boxy vpředu a vzadu Nárazový senzor (automatická aktivace varovných světel a interiérového osvětlení při nehodě) Automatický zámek - automatické zamčení při rozjezdu Asistent pro rozjezd do kopce

29 Doplňková výbava jednotlivých modelů. pure Pevná střecha (coupé) Bezpečnostní rám tridion v černé barvě Kryty zpětných zrcátek a maska chladiče v černé Plechové disky s pneumatikami vpředu 155/60 R15, vzadu 175/55 R 15 Přední a zadní spoiler a boční prahy v matně černém plastu pulse Panoramatická střecha se sluneční clonou Bezpečnostní rám tridion v černé, za příplatek ve stříbrné nebo bílé barvě Kryty vnějších zrcátek v barvě bezpečnostního rámu tridion Maska chladiče a zadní ozdobná lišta ve stříbrné barvě 3-dvouloukoťové disky z lehké slitiny 15" s pneumatikami vpředu 175/55 R15, vzadu 195/50 R15 Sada bodypanel plus (přední a zadní spoiler a boční prahy v barvě bodypanelů) Přední mlhová světla Logo pulse v trojúhelníku u zpětných zrcátek passion Panoramatická střecha se sluneční clonou Bezpečnostní rám tridion ve stříbrné nebo černé, za příplatek v bílé barvě Kryty vnějších zrcátek v barvě bezpečnostního rámu tridion Maska chladiče a zadní ozdobná lišta ve stříbrné barvě 12-loukoťové disky z lehké slitiny s pneumatikami vpředu 155/60 R 15, vzadu 175/55 R 15 Sada bodypanel plus (přední a zadní spoiler a boční prahy v barvě bodypanelů) Logo passion v trojúhelníku u zpětných zrcátek Čalounění sedadel - látka černá Kontrastní doplňky: perleťově černé Látkové doplňky na přístrojové desce: barevně sladěné s čalouněním Čalounění sedadel - barva černá - látka/koženka Kontrastní doplňky: perleťově černá Látkové doplňky na přístrojové desce, výplni dveří a ochraně kolen: barevně sladěné s čalouněním Čalounění sedadel - látka: barva černá, červená nebo béžová se vzorem Kontrastní doplňky: perleťově černé, červené nebo béžové, barevně sladěné s čalouněním Látkové doplňky na přístrojové desce, výplni dveří a ochraně kolen: barevně sladěné s čalouněním Dvouramenný volant softip manuální řazení rychlostních stupňů Manuální ovládání okének Tříramenný kožený sportovní volant s řadicími pádly (včetně kožené hlavice řadicí páky) Ukazatele na přístrojové desce (hodiny a otáčkoměr) softip manuální řazení rychlostních stupňů (doplňková řadicí pádla pod volantem) Elektricky ovládaná okénka Dvouramenný kožený volant (včetně hlavice řadicí páky) softouch automatický řadicí program, lze přepnout na softip Elektricky ovládaná okénka Klimatizace s automatickou regulací teploty (včetně pylového a prachového filtru) Zatahovací kryt zavazadlového prostoru včetně odkládací síťky Uvedena výbava modelu coupé. Rozdíl ve výbavě pro model cabrio: plně elektrická plátěná střecha s vyhřívaným zadním skleněným oknem, odnímatelné střešní rámy a skladovací prostor pro střešní rámy ve výklopné zádi.

30 Vybavení a charakteristika modelů BRABUS. smart BRABUS Turbo motor BRABUS 75 kw (102 k) se sportovním nastavením převodovky Disky z lehké slitiny BRABUS "Monoblock VII" s pneumatikami vpředu 175/50 R 16, vzadu 225/35 R 17 ve stříbrné, leskle černé nebo matně šedé barvě Podvozek BRABUS, snížený o 10 mm Sportovní výfukový systém BRABUS včetně difusoru BRABUS v matně černém provedení Přední mlhová světla Přední spoiler a boční prahy v barvě bodypanelů Panoramatická střecha se sluneční clonou (coupé) Bezpečnostní rám tridion a kryty vnějších zrcátek v černé, alternativně ve stříbrné nebo bílé barvě Maska chladiče ve stříbrné barvě Logo BRABUS v trojúhelníku u zpětných zrcátek Hlavice řadicí páky BRABUS kůže/hliník Madlo ruční brzdy BRABUS hliník/umělá kůže Sportovní pedály BRABUS Tříramenný kožený sportovní volant s řadicími pádly Ukazatele BRABUS na přístrojové desce (hodiny a otáčkoměr) softouch automatický řadicí program, lze přepnout na softip Klimatizace s automatickou regulací teploty (včetně pylového a prachového filtru) Zatahovací kryt zavazadlového prostoru včetně odkládací síťky Čalounění sedadel látka: barva černá se vzorem Kontrastní doplňky: perleťově černé Látkové doplňky na přístrojové desce, výplni dveří a ochraně kolen: barevně sladěné s čalouněním Uvedena výbava modelu coupé. Rozdíl ve výbavě pro model cabrio: plně elektrická plátěná střecha s vyhřívaným zadním skleněným oknem, odnímatelné střešní rámy a skladovací prostor pro střešní rámy ve výklopné zádi.

31 BRABUS Xclusive Turbo motor BRABUS 75 kw (102 k) se sportovním nastavením převodovky Disky z lehké slitiny BRABUS "Monoblock VII" s pneumatikami vpředu 175/50 R 16, vzadu 225/35 R 17 v barvě stříbrné, leskle černé nebo matně šedé Sportovní podvozek BRABUS, snížený o 10 mm Přední spoiler BRABUS a boční prahy v barvě bodypanelů Sportovní výfukový systém BRABUS včetně difusoru BRABUS v matně černém provedení Přední světlomety BRABUS s vnitřním titanovým zabarvením LED denní svícení - vzhled BRABUS Xclusive Panoramatická střecha se sluneční clonou (coupé) Bezpečnostní rám tridion a kryty vnějších zrcátek v černé, alternativně ve stříbrné nebo bílé barvě Maska chladiče ve stříbrné barvě Logo BRABUS Xclusive v trojúhelníku u zpětných zrcátek Hlavice řadicí páky BRABUS kůže/hliník Madlo ruční brzdy BRABUS hliník/umělá kůže Sportovní pedály BRABUS Velurové koberce BRABUS Tříramenný kožený sportovní volant BRABUS s řadicími pádly Ukazatele BRABUS na přístrojové desce (hodiny a otáčkoměr) softouch automatický řadicí program, lze přepnout na softip Boční airbagy včetně ochrany hlavy Klimatizace s automatickou regulací teploty (včetně pylového a prachového filtru) Zatahovací kryt zavazadlového prostoru včetně odkládací síťky Vyhřívaná kožená sedadla BRABUS se stříbrným obšitím (střed opěradla v provedení černá látka, boky a záda sedadla v černé kožence) Barevné kontrastní doplňky: hliníkový vzhled Přístrojová deska BRABUS a výplně dveří v imitaci kůže

32 >> Vůz navržený pro znalce, jako jste vy. Barvy. Díky široké paletě barev si můžete vybrat, můžete si vytvořit svůj vlastní smart fortwo, stejně takový, jako jste vy. Bodypanely jsou k dispozici v sedmi různých barevných variantách. Typický dvoubarevný vzhled smart vytváří kontrastní barva bezpečnostního rámu tridion, kde je na výběr ze tří barev. Plátěná střecha tritop je k dispozici pro smart fortwo cabrio v celkem devíti barvách tři ze základního programu smart a dalších šest z programu BRABUS tailor made. Se smart fortwo budete řídit opravdu vy. Bodypanely: dodávají se v barvě křišťálově bílé, tmavě černé nebo červené rally. Matná tmavě šedá - antracit, šedá metalická, stříbrná metalická nebo světle modrá metalická barva jsou k dispozici za příplatek.

33 Plátěná střecha tritop z programu BRABUS tailor made: pro ty, kteří hledají něco speciálního, je plátěná střecha k dispozici v barvě šedé, zelené, modré, java, béžové nebo hnědé. Plátěná střecha tritop pro smart cabrio: v černé a červené nebo za příplatek v modré barvě (denim blue). Bezpečnostní rám tridion: dostupný v bílé, stříbrné nebo černé. Kryty zpětných zrcátek ve stejné barvě.

34 >> Sportovní vzhled pro sportovně založené zákazníky. Výběr z nabídky nové volitelné výbavy. Nová volitelní výbava Sada sport smart zaručuje vozu všetranný sportovní vzhled. Stejně jako 5-loukoťové disky z lehké slitiny se širokými pneumatikami (175/50 R 16 vpředu a 215/40 R 16 vzadu). Sada obsahuje elektrický posilovač řízení a sportovní podvozek BRABUS, snížený o 10 mm. Ti, kteří chtějí jít v životě vlastní cestou, mají na výběr ze tří modelů nových disků z lehké slitiny (9-loukoťových, 3-loukoťových nebo 3-dvoulokoťových) a zároveň si můžou vybrat denní svícení LED nového vzhledu.

35 >3 >2 >1 >4 >1 9-loukoťové disky z lehké slitiny 15" s pneumatikami vpředu 155/60 R 15, vzadu 175/55 R15 - základní výbava pro model passion, příplatková pro model pure. >2 3-loukoťové disky z lehké slitiny 15" s pneumatikami vpředu 175/55 R 15, vzadu 195/50 R15. >3 3-dvouloukoťové disky z lehké slitiny 15" s pneumatikami vpředu 175/55 R 15, vzadu 195/50 R15. >4 Denní svícení LED: sportovní detail pro zvýšení bezpečnosti.

36 >2 >3 >1 >1 Audiosystém navigace smart/autorádio: multimediální systém s dotykovou obrazovkou 16,6 cm (6,5"), s navigací s perspektivním zobrazením map a s hlasovým ovládáním, systémem Bluetooth hands-free pro mobilní telefon, vstupem AUX/USB pro mobilní hudební přehrávač, rozhraním ipod, které vám umožní využívat i dotykový displej vašeho ipod, přehrávačem CD/DVD/SD, prohlížečem obrázků, dvěma reproduktory ve dveřích a mnoha dalšími funkcemi. Funkce: >2 Rádio, >3 Přehrávač CD/DVD, >4 Navigace >4 >> Podívejte se, co můžete poslouchat. Výběr z nabídky audio & ozvučení. smart fortwo odpovídá nejen požadavkům měst dneška i zítřka, nýbrž dokáže také splnit všechna vaše osobní přání v oblasti zábavy. Ve smart fortwo máte na výběr ze dvou audiosystémů a dvou stupňů ozvučení, tudíž si můžete vytvořit vlastní audiozážitek.

37 >5 >5 smart držák na iphone 1, 2, 3 : dejte vašemu iphone podporu a energii, kterou potřebuje. Ve spojení s doplňkovým "smart drive app" můžete svůj iphone rychle změnit na multifunkční navigaci. >6 ipod integrační sada 1 : pro smart Bluetooth hands-free, s interface v odkládací schránce. >6 >7 >8 >7 Základní audiosystém: s USB a AUX vstupem pro MP3 nebo CD přehrávač, dva reproduktory ve dveřích a odkládací schránka pod jednotkou. >8 Surround sound system: pro zcela nový zážitek z plného zvuku. Subwoofer, 8-kanálový digitální zesilovač, dokonale sladěné výškové reproduktory i reproduktory mid-range a reproduktory v zadní výplni. Vaše oblíbené písničky budou znít naprosto báječně! 1 Předpoklad: tovární příprava pro rádio nebo základní audiosystém. Upozorňujeme, že použití je možné pouze ve spojení se smart drive app. Ujistěte se rovněž, že při používání neporušujete dopravní předpisy příslušné země, ve které se právě nacházíte. 2 Nelze ve spojení se systémem smart Bluetooth hands-free. 3 Kompatibilní s iphone s modely 3, 3G, 4 a 4S. 4 Pouze v kombinaci se základním audiosystémem, ukazateli na přístrojové desce a systémem smart Bluetooth hands-free.

38 >> Nejlepší sedadlo je rezervováno pro vás. Chcete-li automobil, jako je smart fortwo, skutečně poznat, musíte ho zažít na vlastní kůži. Nejlepším způsobem, jak to provést, je vydat se na zkušební jízdu. Navštivte prodejce smart a posaďte se do smart fortwo. Prodejce vám rád poradí při výběru vašeho osobního vozu smart fortwo, pomůže vám vybrat motor, barvu i modelovou variantu. Samozřejmě vám rovněž rád zodpoví veškeré dotazy týkající se financování, leasingu a doplňkových služeb. smart centrum je tu od toho, aby vám pomohlo.

39

40 >> Motory. smart BRABUS smart fortwo coupé pure pulse passion BRABUS Xclusive benzinový motor mhd, 45 kw (61 k) 1 řadový tříválec, 999 cm 3 benzinový motor mhd, 52 kw (71 k) 1 řadový tříválec, 999 cm 3 benzinový turbo motor, 62 kw (84 k) 1 řadový tříválec, 999 cm 3 naftový turbo motor cdi, 40 kw (54 k) 1 řadový tříválec se vstřikováním common-rail, 799 cm 3 BRABUS benzinový turbo motor, 75 kw (102 k) 1 řadový tříválec, 999 cm 3 smart BRABUS smart fortwo cabrio pure pulse passion BRABUS Xclusive benzinový motor mhd, 52 kw (71 k) 1 řadový tříválec, 999 cm 3 benzinový turbo motor, 62 kw (84 k) 1 řadový tříválec, 999 cm 3 naftový turbo motor cdi, 40 kw (54 k) 1 řadový tříválec se vstřikováním common-rail, 799 cm 3 benzinový turbo motor BRABUS, 75 kw (102 k) 1 řadový tříválec, 999 cm 3 disponibilní není k dispozici 1 Dle směrnice 80/1269/EHS v platném znění.

41 >> Barvy. smart BRABUS smart fortwo coupé/cabrio pure pulse passion BRABUS Xclusive bodypanely křišťálově bílá 2 červená rally tmavě černá 3 stříbrná metalická 4 světle modrá metalická šedá metalická matná antracitová sada bodypanel plus 5 bezpečnostní rám tridion černá stříbrná bílá plátěná střecha (cabrio) černá červená modrá (denim look) šedá (tailor made) zelená (tailor made) modrá (tailor made) java (tailor made) béžová (tailor made) hnědá (tailor made) čalounění látka, černá látka/koženka, černá látka, černá se vzorem látka, červená se vzorem látka, béžová se vzorem kožená sedadla (černá) vyhřívaná kožená sedadla BRABUS (černá) 5 základní výbava k dispozici bez příplatku P k dispozici za příplatek není k dispozici 2 Pouze v kombinaci s bezpečnostním rámem tridion v bílé. 3 Pouze v kombinaci s bezpečnostním rámem tridion v černé. 4 Pouze v kombinaci s bezpečnostním rámem tridion ve stříbrné. 5 V designu BRABUS Xclusive.

42 >> Motory a technické informace. > Benzinový motor 45 kw (61 k) coupé mhd > Benzinový motor 52 kw (71 k) coupé & cabrio mhd > Benzinový motor 62 kw (84 k) coupé & cabrio turbo Motor/typ Objem motoru v cm 3 Max. výkon v kw (koních) při ot./min 1 Max. točivý moment v Nm při ot./min 1 Vrtání zdvih v mm Kompresní poměr Dodávka paliva Maximální rychlost v km/h Zrychlení km/h v s Umístění motoru/pohonu Převodovka Spotřeba paliva, městský cyklus 3 Spotřeba paliva, mimoměstský cyklus 3 Kombinovaná spotřeba paliva 3 Typ paliva Čištění zplodin/emisní norma Kombinované emise CO 2 v g/km 3 Brzdy/dynamický kontrolní systém Disky/kola pure (přední; zadní) Disky/kola pulse (přední; zadní) Disky/kola passion (přední; zadní) Disky/kola BRABUS (přední; zadní ) Délka/šířka/výška automobilu v mm Rozchod kol (přední; zadní) v mm 5 Rozvor kol v mm Průměr otáčení v m Vlastní hmotnost (bez řidiče)/zatížení v kg Objem zavazadlového prostoru v l Maximální zatížení v kg Objem palivové nádrže/z toho rezerva v l Servisní interval Záruka řadový tříválcový motor (61)/ / : 1 vícebodové vstřikování paliva s elektronickým akcelerátorem zadní automatizovaná manuální 5stupňová převodovka coupé: 4.5 (softip); 4.6 (softouch) coupé: 3.9 (softip); 4.0 (softouch) coupé: 4.2 (softip); 4.3 (softouch) kvalitní bezolovnatý benzin 4 trojcestný katalyzátor/eu5 coupé: 97 (softip); 98 (softouch) esp - elektronický stabilizační systém s asistentem pro rozjezd do kopce, antiblokovací brzdový systém (ABS) s elektronickým rozdělovačem brzdné síly a hydraulický brzdový asistent; kotoučové brzdy vpředu a bubnové brzdy vzadu 4.5 J 15"/155/60 R 15; 5.5 J 15"/175/55 R /1559/ / coupé: 750/ / km/1 rok řadový tříválcový motor (71)/ / : 1 vícebodové vstřikování paliva s elektronickým akcelerátorem zadní automatizovaná manuální 5stupňová převodovka coupé/cabrio: 4.5/4.6 (softip); 4.6/4.7 (softouch) coupé/cabrio: 3.9/4.0 (softip); 4.0/4.1 (softouch) coupé/cabrio: 4.2/4.3 (softip); 4.3/4.4 (softouch) kvalitní bezolovnatý benzin 4 trojcestný katalyzátor/eu5 coupé/cabrio: 97/99 (softip); 98/100 (softouch) esp - elektronický stabilizační systém s asistentem pro rozjezd do kopce, antiblokovací brzdový systém (ABS) s elektronickým rozdělovačem brzdné síly a hydraulický brzdový asistent; kotoučové brzdy vpředu a bubnové brzdy vzadu 4.5 J 15"/155/60 R 15; 5.5 J 15"/175/55 R J 15"/175/55 R 15; 6.5 J 15"/195/50 R J 15"/155/60 R 15; 5.5 J 15"/175/55 R /1559/ / coupé: 750/270; cabrio: 780/ / km/1 rok řadový tříválcový turbo motor (84)/ / : 1 vícebodové vstřikování paliva s elektronickým akcelerátorem zadní automatizovaná manuální 5stupňová převodovka coupé/cabrio: 6.2 (softip); 6.3 (softouch) coupé/cabrio: 4.0 (softip); 4.1 (softouch) coupé/cabrio: 4.9 (softip); 4.9 (softouch) kvalitní bezolovnatý benzin 4 trojcestný katalyzátor/eu5 coupé/cabrio: 114 (softip); 115 (softouch) esp - elektronický stabilizační systém s asistentem pro rozjezd do kopce, antiblokovací brzdový systém (ABS) s elektronickým rozdělovačem brzdné síly a hydraulický brzdový asistent; kotoučové brzdy vpředu a bubnové brzdy vzadu 5.0 J 15 /175/55 R 15; 6.5 J 15 /195/50 R J 15 /155/60 R 15; 5.5 J 15 /175/55 R /1559/ / coupé: 770/280; cabrio: 800/ / km/1 rok 8 2 9

Viano. TREND, AMBIENTE a AVANTGARDE.

Viano. TREND, AMBIENTE a AVANTGARDE. Viano. TREND, AMBIENTE a AVANTGARDE. Viano 3 Via no. Svoboda pohybu. Obsah To, že velikost je relativní, víme už od dob Alberta Einsteina. Že může být velikost také komfortní, účinná a šetrná k životnímu

Více

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34 Nové Vito. Kombi. Obsah Vito kombi 4 Interiér 10 Flexibilita 10 Komfort a funkčnost 12 Vito CREW 14 Technika 16 Motory a BlueEFFICIENCY 16 Podvozek a pohon všech kol 4x4 18 Technické údaje 30 Údaje o motoru

Více

Uvolnění pro jízdu: všechno o audiovizuálních, multimediálních a jízdních systémech, klimatizaci a komfortních sedadlech. Komfort od strany 20

Uvolnění pro jízdu: všechno o audiovizuálních, multimediálních a jízdních systémech, klimatizaci a komfortních sedadlech. Komfort od strany 20 Třída CL. Fascinace. CL není jenom synonymem pro eleganci a luxus, je mistrovským technickým dílem. Generace motorů V8 s technologií BlueDIRECT stanovuje měřítka v oblasti efektivity a výkonu. Četné senzory

Více

Skříňová dodávka & Mixto.

Skříňová dodávka & Mixto. Vito. Skříňová dodávka & Mixto. Obsah Skříňová dodávka Vito 4 Vito Mixto 12 Řešení pro jednotlivé obory/ Nástavby a vestavby 16 Interiér 18 Komfort a funkčnost 18 Technika 20 Motory 20 BlueEFFICIENCY 22

Více

Kvalita není pro Toyotu jen slibem, je to její životní styl

Kvalita není pro Toyotu jen slibem, je to její životní styl Corolla 02 Kvalita není pro Toyotu jen slibem, je to její životní styl Nic není tak dobré, aby se to nedalo dělat lépe. I to je jedním z důvodů, proč se neustále snažíme zlepšovat vše, co děláme. Nechápeme

Více

Užitkové vozy. Caravelle. Caravelle 01

Užitkové vozy. Caravelle. Caravelle 01 Užitkové vozy aravelle aravelle 01 Vaše motto: každý host si zaslouží jen to nejlepší. Již při příjezdu. Příjemný pobyt by měl začít už při příjezdu. Volkswagen aravelle odveze Vaše hosty tak, jak to očekávají

Více

Obdiv zaručen. Přidejte k tomu jedinečnou 7letou Kia záruku a získáte vůz, u něhož si můžete být jisti, že bude obdivován.

Obdiv zaručen. Přidejte k tomu jedinečnou 7letou Kia záruku a získáte vůz, u něhož si můžete být jisti, že bude obdivován. 02 NOVÁ KIA RIO Obdiv zaručen Zrozena pro Váš život Nová Kia Rio nenechá nikoho chladným, v každém ohledu. Dynamický hatchback s ohromujícím designem má v této třídě skutečně co nabídnout. Neočekávanou

Více

Obsah. 8 Ford Focus. Vůz, kterému můžete důvěřovat. 10 Typy karoserie a modelová řada

Obsah. 8 Ford Focus. Vůz, kterému můžete důvěřovat. 10 Typy karoserie a modelová řada FordFocus Obsah 8 Ford Focus. Vůz, kterému můžete důvěřovat 10 Typy karoserie a modelová řada 11 Vnější a vnitřní rozměry 12 Ambiente 14 Comfort 16 Ghia 18 Trend 20 ST170 22 Jízdní a technické parametry

Více

Obsah. Připravte se TOTO JE MODERNÍ ŽIVOTNÍ STYL. AYGO STYL. 04 Exteriér a interiér Skvělý design vnějšku i vnitřku vozu

Obsah. Připravte se TOTO JE MODERNÍ ŽIVOTNÍ STYL. AYGO STYL. 04 Exteriér a interiér Skvělý design vnějšku i vnitřku vozu Aygo Připravte se Obsah TOTO JE MODERNÍ ŽIVOTNÍ STYL. AYGO STYL. 04 Exteriér a interiér Skvělý design vnějšku i vnitřku vozu 08 Jízdní vlastnosti a motor Usnadněte si jízdu přeplněnými ulicemi 12 Bezpečnost

Více

Sprinter. Podvozky pro obytné automobily.

Sprinter. Podvozky pro obytné automobily. Sprinter. Podvozky pro obytné automobily. Vítejte doma. Bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Klidně si stanovte neobyčejné cíle. S podvozkem Sprinter pro obytné automobily Mercedes-Benz jste v kritických

Více

TISKOVÁ INFORMACE FORD KA TISKOVÁ MAPA. 1 Úvod a přehled vlastností 2 Předmluva Johna Fleminga Ka v kostce Umístění na trhu Historie Ka

TISKOVÁ INFORMACE FORD KA TISKOVÁ MAPA. 1 Úvod a přehled vlastností 2 Předmluva Johna Fleminga Ka v kostce Umístění na trhu Historie Ka TISKOVÁ INFORMACE FORD KA TISKOVÁ MAPA 1 Úvod a přehled vlastností 2 Předmluva Johna Fleminga Ka v kostce Umístění na trhu Historie Ka 2 Styl Ka 10 Design exteriéru Design interiéru Personalizace vozu

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Je až neuvěřitelné, kolik variant nabízí modelová řada ŠKODA Fabia. Nový výraz důvěrně známé tváře. S příchodem nového loga ŠKODA získávají vozy Fabia působivý dynamický výraz.

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Je až neuvěřitelné, kolik nabízí proměn: modelová řada ŠKODA Fabia se svými devíti variantami. Kompaktní vůz s mimořádným vnitřním prostorem: ŠKODA Fabia hatchback. Design vozů

Více

Renault kadjar. Objevte Renault Kadjar na www.renault.cz

Renault kadjar. Objevte Renault Kadjar na www.renault.cz Objevte Renault Kadjar na www.renault.cz Renault kadjar Obsahu této publikace, její přesnosti a aktuálnosti k datu jejího tisku jsme věnovali veškerou péči. Tento dokument byl zpracován na základě nulté

Více

Nový Sprinter. Valníky a podvozky.

Nový Sprinter. Valníky a podvozky. Nový Sprinter. Valníky a podvozky. Nejlepší Sprinter všech dob. Výkonný a pracovitý nový Sprinter je víc než jen vozidlo. Je to pravý partner, na kterého se můžete ve všem spolehnout a který Vám důsledně

Více

Nové BMW řady 2 Active Tourer. Obsah.

Nové BMW řady 2 Active Tourer. Obsah. Média Strana 1 BMW Group Česká republika Nové BMW řady 2 Active Tourer. Obsah. 1. Nové BMW řady 2 Active Tourer: Krátká verze. 2 2. Koncept: Kompaktní odpověď na moderní nároky na dopravu. 4 3. Design:

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Superb

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Superb SIMPLY CLEVER ŠKODA Superb Elegance se setkává s účelností a opravdová velikost s dokonalými liniemi. ŠKODA Superb a Superb Combi. Design byl vytvářen s ohledem na eleganci a celkovou harmonii stejně jako

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER ŠKODA Octavia Jedinečné spojení kvality, designu a dostupnosti. Prostor pro všechny Vaše cíle. Elegantní vzhled se známou tváří. ŠKODA Octavia. Maska chladiče s výrazným chromovaným rámečkem

Více

Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING

Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING Vítejte v novém světě, kde se vše točí jen kolem vás. Kde inovace a technologie jsou vaším sluhou k poskytnutí skvělého jízdního zážitku. Svět, kde technologie denně

Více

California znamená zažít každý den něco jiného.

California znamená zažít každý den něco jiného. Nová alifornia alifornia znamená zažít každý den něco jiného. 04 Koncepce vozu 06 Bezpečnost a asistenční systémy 10 Motory 14 4Motion 18 Nová alifornia omfortline 18 Vnitřní výbava 20 Vnější výbava 22

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti SIMPLY CLEVER ŠKODA Yeti Objevte nepoznaný svět plný zážitků s vozem ŠKODA Yeti. Některá místa na mapě nenajdete. Malá dobrodružství mohou čekat hned za Vaším domem. Perfektní pro dlážděné cesty, nákupní

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Rapid Spaceback

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Rapid Spaceback SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Rapid Spaceback Prostor z nové perspektivy. Prostor, kde se cítíme nejlépe, je obvykle ten, který jsme spoluvytvářeli. Odrážejí se v něm naše emoce, temperament i kreativita, a

Více

www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive

www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive Kvalita není pro Toyotu jen slibem, je to její životní styl Nic není tak dobré, aby se to nedalo dělat lépe. I to je jedním z důvodů, proč se neustále

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

ŠKODA RAPID SPACEBACK

ŠKODA RAPID SPACEBACK SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID SPACEBACK ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 Prostor se nedá uchopit, ale každodenně se nás dotýká. A tak do něj můžeme promítnout svoje emoce a kreativitu, aby se z něj

Více

ŠkodaSuperb Combi SIMPLY CLEVER

ŠkodaSuperb Combi SIMPLY CLEVER ŠkodaSuperb Combi SIMPLY CLEVER Design definuje prostor. Linie se setkají a spoutají svět mezi sebou. Tvary se protnou a vytvoří novou dimenzi. Umělecké dílo, které nemusíte obdivovat jen zvenčí, ale můžete

Více

scenic & grand scenic drive the change focus Design a technologie RENAULT QUALITY MADE Závazek, ne pouhá etiketa www.renault.cz

scenic & grand scenic drive the change focus Design a technologie RENAULT QUALITY MADE Závazek, ne pouhá etiketa www.renault.cz Renault scenic & grand scenic focus Design a technologie RENAULT QUALITY MADE Závazek, ne pouhá etiketa www.renault.cz Grafické zpracování MARTEN spol. s r. o. Realizace Renault ČR, a.s. listopad 2014

Více

Emoce, dynamika a high-tech: Nové Audi TT

Emoce, dynamika a high-tech: Nové Audi TT Audi komunikace press@audi.cz www.audi-mediaservices.com Emoce, dynamika a high-tech: Nové Audi TT Praha, 4. března 2014 Na Autosalonu Ženeva 2014 slaví světovou premiéru Audi TT a Audi TTS, moderní klasické

Více

captur focus Crossover, který změní váš každodenní život

captur focus Crossover, který změní váš každodenní život renault captur focus Crossover, který změní váš každodenní život CAPTUR POD RENTGENEM Objevte a upravte si jeho interiér www.renault.cz Grafické zpracování MARTEN, spol. s r.o. Realizace Renault ČR, a.s.

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více