ContiEuroService. ContiTireManagement ContiBreakdownService

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ContiEuroService. ContiTireManagement ContiBreakdownService"

Transkript

1 ContiEuroService ContiTireManagement ContiBreakdownService

2 ContiEuroService Komplexní služba Nákladní pneumatiky Continental jsou konstruovány pro vaši maximální hospodárnost. Ovšem nejsou to jenom pneumatiky, do nichž se vyplatí investovat, ale jsou to také naše služby, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Za pomoci služeb ContiTireManagement pro pneuhospodářství a ContiBreakdownService pro rychlou pomoc v případě poškozené pneumatiky vám ContiEuroService nabízí balíky služeb, které je možno přizpůsobit tak, aby vyhověly vašim specifickým potřebám. ContiEuroService Cenově optimalizované pneuhospodářství Mezinárodní servisní služba

3 ContiEuroService Vývoj Dlohodobé zkušenosti 1978 Start ContiEuroService Před 30 lety dopravní společnosti operující v celé Evropě hledaly hlavně způsoby řešení poruch v zahraničí. Jako odpověď na tento požadavek Continental zřídil službu ContiEuroService a založil na všech trzích v západní Evropě svoje kanceláře. Byly uzavřeny smlouvy s prodejci pneumatik ve všech zemích, které poskytovaly spolehlivé servisní partnery v případě poškození pneumatik, což zvyšovalo schopnost reagovat na poškození a zajišťovalo pevné podmínky prodeje. ContiEuroService se stal prvním poskytovatelem služeb pro poškozené pneumatiky po celé Evropě, když začal poskytovat servisní službu ContiBreakdownService.

4 ContiEuroService Vývoj Dlohodobé zkušenosti Vývoj ContiTireManagement Na konci 80. let začali výrobci reagovat na skutečnost, že mnoho zákazníků se již dále po koupi automobilu na výrobce neobracelo a oni tím ztráceli lukrativní část obchodu. Zrodil se jednoduchý a přece složitý nápad: spojit prodejní servis se smlouvou na poprodejní péči. To znamenalo, že servis pneumatik byl předán výrobcům pneumatik.

5 ContiEuroService Vývoj Dlohodobé zkušenosti Vývoj podnikání Internacionalizace, nové struktury řízení a nárůst konkurence vedly k poklesu zájmu o pneuhospodářství. Výsledkem bylo hledání vhodných řešení přímo v pneumatikářském průmyslu. ContiEuroService také začal prodávat svoje služby přímo na základě požadavků zákazníka.

6 ContiEuroService Vývoj Dlohodobé zkušenosti Dnes ContiEuroService funguje ve 24 zemích po celé Evropě se sítí více než servisních partnerů 24 hodin denně, 365 dní v roce.

7 ContiTireManagement Komplexní. Kvalitní. ContiTireManagement je služba, kterou je možno přizpůsobit vaší flotile a optimalizovat vaše provozní náklady spojené s pneumatikami. Poskytuje nepřetržitou komplexní analýzu veškerých dat ohledně pneumatik a služeb pro všechna vaše vozidla a stanovuje optimální okamžik pro výměnu pneumatik. Do životního cyklu pneumatik rovněž vkládá správu koster. Na základě garantovaných vysokých standardů kvality všech partnerů ContiEuroService zvyšuje spolehlivost vašeho plánování a uvolňuje zatížení vašich zdrojů, což vám umožňuje koncentraci na vaši práci. Zajišťuje, že každá takto spravovaná pneumatika dosáhne svého plného ekonomického potenciálu, což optimalizuje efektivitu celého vašeho vozového parku.

8 ContiTireManagement Fakta Efektivní. Profesionální ContiTireManagement analyzuje vaše náklady na pneumatiky a služby, optimalizuje sestavování rozpočtu pro váš vozový park. Administrativa Nové pneumatiky Protektory Rozhodování, řízení Logistika, skladování Servis na silnici Pneuservis

9 ContiTireManagement Fakta Včas. Efektivní. ContiTireManagement určuje optimální dobu pro výměnu vašich pneumatik tak, aby bylo zaručeno úplné využití jejich životnosti. Hloubka dezénu (mm) Potenciál kilometrového výkonu Skutečná průměrná hloubka dezénu (3,7 mm) Kalkulovaná hloubka dezénu (2,5 mm) Hloubka dezénu požadovaná legislativou (1,6 mm) Kilometrový výkon (1000 km)

10 ContiTireManagement Přínosy Absolutní. Přesný. ContiTireManagement řeší všechny aspekty vybavení vozidel pneumatikami: Dodávku pneumatik a protektorů Servis pneumatik, montáž, opravy a prořezávání dezénu Manipulaci, prodej, protektorování a likvidaci koster Elektronickou správu a poskytování informací o pneuhospodářství 24-hodinový mezinárodní servis pro poškozené pneumatiky: ContiBreakdownService

11 ContiTireManagement Kontrola flotily Komplexní. Cílená. Zkontrolujeme pneumatiky vaší flotily tím, že změříme huštění pneumatik, hloubku dezénu a vyhodnotíme stav pneumatik, což samozřejmě zahrnuje i protokol a vyhodnocení. ContiTireManagement dostane z vašich pneumatik nejvíc a snižuje dlouhodobě náklady.

12 ContiTireManagement Mobilní servis Všude. Kompletní. Jsme tam, kde nás potřebujete, od celkového servisu pneumatiky po kontrolu celého vozového parku. Náš mobilní servis můžeme poskytnou u vašich bran a požadovanou službu provedeme tam, kde vám to nejlépe vyhovuje ve vašich prostorách, v dílně nebo během nakládky či vykládky. To vám ušetří jak čas, tak peníze.

13 ContiTireManagement CESAR online Snadný. Informativní. ContiTireManagement je založen na rozsáhlém, specifikovaném, internetovém pneuhospodářství a fakturačním systému, který monitoruje a vyhodnocuje veškeré činnosti, týkající se pneumatik: CESAR online. CESAR online je moderní komunikační báze, která umožňuje spolupráci mezi ContiEuroService, servisními partnery a manažery vozových parků. Systém poskytuje široký rozsah elektronických služeb pro správu vozidel, tvořící průkazný nástroj, který pomáhá sledovat a řídit náklady na pneuhospodářství.

14 ContiBreakdownService 24 hodin po ruce. Již téměř 30 let vede Continental sféru poruchových služeb pneumatik - jeho spolehlivý a nekomplikovaný systém vás po poškození pneumatiky rychle znovu uvede do pohybu. Proto si ho vybrali přední evropští dopravci. Pomocí sítě s více než servisními partnery ve 24 zemích zprovozníme vaše vozidlo v nejkratší možné době a za garantovanou pevnou cenu 24 hodin denně, 365 dní v roce v celé Evropě.

15 ContiBreakdownService Garance včasného příjezdu Zaručená. Rychlá. Servisní služba ContiBreakdownService zaručuje, že váš defekt bude maximální rychlostí vyřešen kdekoliv v Evropě. V případě, že servis pneumatiky bude v regionech A zaručujeme maximální výpadek 3 hodiny; v regionech B 4 hodiny. Pokud musíte ve výjimečných případech čekat déle, obdržíte náhradu 100 EUR.

16 ContiBreakdownService Naváděcí služba GoTo Kooperativní. Pružná. Je vaše vozidlo ještě pojízdné? Pomocí služby GoTo ukážeme vašemu řidiči cestu k nejbližšímu servisnímu partnerovi. Vy pouze zavoláte naši servisní službu ContiBreakdownService a provedete identifikaci svým zákaznickým číslem. Sdělíme vám nejrychlejší cestu k nejbližší autorizované opravně. Tímto způsobem ušetříte čas a peníze a ještě využijete veškeré výhody servisní služby ContiBreakdownService.

17 ContiBreakdownService Servisní karta EuroServiceCard Jednoduchá. Bezhotovostní. Jestliže máte defekt, servisní karta EuroServiceCard je vaší osobní pojistkou pro snadné řešení problémů s pneumatikami a jejich servisem bez starostí o peníze a hotovost, ať už jste kdekoliv v Evropě. Karta vám poskytuje přístup k síti EuroServicePartners ve 24 zemích v Evropě, kteří udělají maximum pro to, aby jste byli co nejrychleji zpět na cestách.

18 ContiBreakdownService Partneři Po celé Evropě. Kdekoliv k dispozici. Služba ContiBreakdownService poskytuje síť více než partnerů ve 24 zemích po celé Evropě.

19 ContiBreakdownService Proces Vždy. Jednoduché Poškození pneumatiky K dispozici 24 hodin denně: Zavolejte na ContiEuroService ve svém mateřském jazyce. Vaše pneumatika je vyměněna co nejrychleji. Řidič potvrdí servisní protokol. Šťastnou cestu!

DISTRIBUCE. Efektivita v pohybu

DISTRIBUCE. Efektivita v pohybu DISTRIBUCE Efektivita v pohybu MNOHO ÚKOLŮ V JEDINÉM DNI 2 Nejspíše máte obrovské množství závazků. Musíte stíhat doručit zboží v termínu a udržovat náklady pod kontrolou. Není snadné zajistit, aby vše

Více

A Daimler company. FleetBoard Management vozidla Snížit spotřebu. Zvýšit efektivitu. Pro všechny značky.

A Daimler company. FleetBoard Management vozidla Snížit spotřebu. Zvýšit efektivitu. Pro všechny značky. A Daimler company FleetBoard Management vozidla Snížit spotřebu. Zvýšit efektivitu. Pro všechny značky. FleetBoard Vám pomůže optimálně řídit Váš vozový park! Vhodné pro dálkovou, distribuční a stavební

Více

Mobilní telefon namiřte na kód a pomocí čtecího softwaru vyfotografujte. Čtečka kódů převede QR kód a připojí vás přímo na internetovou stránku.

Mobilní telefon namiřte na kód a pomocí čtecího softwaru vyfotografujte. Čtečka kódů převede QR kód a připojí vás přímo na internetovou stránku. Openmatics s.r.o. Poděbradova 2842/1 301 00 Plzeň Czech Republic Tel.: +420 371 150 000 Fax: +420 371 150 001 E-mail: info.openmatics@zf.com www.openmatics.com Mobilní telefon namiřte na kód a pomocí čtecího

Více

Udržujeme vaše podnikání. podnikání v pohybu! TomTom. Správa vozového parku ihned k použití. Let s drive business. www.tomtom.

Udržujeme vaše podnikání. podnikání v pohybu! TomTom. Správa vozového parku ihned k použití. Let s drive business. www.tomtom. www.tomtom.com/business TomTom Business Solutions Správa vozového parku ihned k použití Udržujeme vaše podnikání podnikání v pohybu! 20110509_WorkSmart_Sol_bro_CZ TomTom Business Solutions Oosterdoksstraat

Více

6 Společnost T-Mobile Czech Republic a.s.

6 Společnost T-Mobile Czech Republic a.s. 54 6 Společnost T-Mobile Czech Republic a.s. Představení společnosti a stručná fakta Jsme dynamická telekomunikační společnost, zaměřená na poskytování kvalitních služeb prostřednictvím nejmodernějších

Více

Individuální nabídka na míru pro firmy.

Individuální nabídka na míru pro firmy. Individuální nabídka na míru pro firmy. Vy máte speciální cíle a nároky. My máme na míru šitá řešení pro váš vozový park. Firemní vozy jsou jednou z našich specialit. Koneckonců právě my jsme sestrojili

Více

Podnikové informační systémy

Podnikové informační systémy PŘÍPADOVÉ STUDIE: Scania....................... 1 Automobilový průmysl Lorenc Logistic............... 2 Doprava Sodexo Pass.................. 2 Finance ČD Telematika............... 3 Informační technologie

Více

KAŽDÝ VÝVOJ ZAČÍNÁ OTÁZKOU: JAK PŘISPĚJEME KE ZVÝŠENÍ VAŠÍ EFEKTIVITY?

KAŽDÝ VÝVOJ ZAČÍNÁ OTÁZKOU: JAK PŘISPĚJEME KE ZVÝŠENÍ VAŠÍ EFEKTIVITY? VÁŠ ZISK JE NÁŠ CÍL KAŽDÝ VÝVOJ ZAČÍNÁ OTÁZKOU: JAK PŘISPĚJEME KE ZVÝŠENÍ VAŠÍ EFEKTIVITY? SKUTEČNÁ EFEKTIVITA Společnost DAF rozumí vašemu podnikání a chápe, jak je pro vás důležitá efektivita. Při vývoji

Více

KEMAS O PCS. PCS spol. s r. o., divize Security je autorizovaným partnerem a servisním střediskem depotních systémů KEMAS.

KEMAS O PCS. PCS spol. s r. o., divize Security je autorizovaným partnerem a servisním střediskem depotních systémů KEMAS. KEMAS O PCS PCS spol. s r. o., divize Security poskytuje dodávky kvalitních technologií vyhovujících velkým, středním i malým aplikacím s profesionální technickou podporou a servisem. V rámci nabízených

Více

Actros. Dálková doprava. 18 26 tun. Těžká nákladní doprava. Do 250 tun.

Actros. Dálková doprava. 18 26 tun. Těžká nákladní doprava. Do 250 tun. Actros. Dálková doprava. 18 26 tun. Těžká nákladní doprava. Do 250 tun. RoadStars: Nastupte a uvidíte. RoadStars. Nová interaktivní komunikační platforma Mercedes-Benz pro řidiče, podnikatele a fanoušky

Více

Management času FleetBoard Transparentnost již od prvního kilometru pro optimální plánování provozu.

Management času FleetBoard Transparentnost již od prvního kilometru pro optimální plánování provozu. A Daimler company Transparentnost již od prvního kilometru pro optimální plánování provozu. 2014 Driver and logistics management Daimler FleetBoard 1 To se vyplatí. Ekonomicky, efektivně a transparentně

Více

Vysoká škola logistiky o.p.s. Návrh distribuční logistiky vybrané společnosti

Vysoká škola logistiky o.p.s. Návrh distribuční logistiky vybrané společnosti Vysoká škola logistiky o.p.s. Návrh distribuční logistiky vybrané společnosti (Bakalářská práce) Přerov 2012 Petr Kobliha Čestné prohlášení Prohlašuji, že předložená bakalářská práce je původní a vypracoval

Více

BRNO UNIVERSITY OF TECHNOLOGY FAKULTA PODNIKATELSKÁ ÚSTAV FACULTY OF BUSINESS AND MANAGEMENT INSTITUT OF

BRNO UNIVERSITY OF TECHNOLOGY FAKULTA PODNIKATELSKÁ ÚSTAV FACULTY OF BUSINESS AND MANAGEMENT INSTITUT OF VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ BRNO UNIVERSITY OF TECHNOLOGY FAKULTA PODNIKATELSKÁ ÚSTAV FACULTY OF BUSINESS AND MANAGEMENT INSTITUT OF STUDIE LOGISTICKÝCH SLUŽEB PRO KONKURENČNÍ VÝHODU THE STUDY OF LOGISTIC

Více

ZÁSOBOVACÍ LOGISTIKA PODNIKU Bakalářská práce

ZÁSOBOVACÍ LOGISTIKA PODNIKU Bakalářská práce Masarykova univerzita v Brně Ekonomicko-správní fakulta Studijní obor: Management ZÁSOBOVACÍ LOGISTIKA PODNIKU Bakalářská práce Vedoucí bakalářské práce: Doc. Ing. Antonín Stehlík, CSc. Autor: Gabriela

Více

ZÍSKEJTE VÍCE S BYZNYS ERP

ZÍSKEJTE VÍCE S BYZNYS ERP ZÍSKEJTE VÍCE S BYZNYS ERP R R BYZNYS ERP Informační systémy BYZNYS ERP nabízejí nejmodernější technologie, pohodlnou každodenní práci a rozsáhlé možnosti ve zpracování dat, včetně správy dokumentů, obchodních

Více

T-DOC INTELIGENTNÍ ŘÍZENÍ OBĚHU INSTRUMENTÁRIA ZÍSKEJTE KONTROLU NAD VŠEMI PROCESY

T-DOC INTELIGENTNÍ ŘÍZENÍ OBĚHU INSTRUMENTÁRIA ZÍSKEJTE KONTROLU NAD VŠEMI PROCESY T-DOC INTELIGENTNÍ ŘÍZENÍ OBĚHU INSTRUMENTÁRIA ZÍSKEJTE KONTROLU NAD VŠEMI PROCESY 2 T-DOC MĚJTE VŠE POD KONTROLOU POSUŇTE VAŠE PROCESY NA ZCELA NOVOU ÚROVEŇ Mnoho nemocnic nemá dostatečný přehled o svém

Více

Průvodce ERP pro efektivní řízení

Průvodce ERP pro efektivní řízení Průvodce ERP pro efektivní řízení Obsah 1. Shrnutí 3 2. Nejlepší společnosti se neustále snaží zvyšovat výkony 4 3. Jak ERP zvyšuje výkonnost 5 4. Výsledky 8 5. Závěr 9 2 Sage ERP X3 I Efektivní řízení

Více

Fleet Management. Radovan Kalous

Fleet Management. Radovan Kalous Fleet Management Radovan Kalous Bakalářská práce 2011 ABSTRAKT Tato bakalářská práce je se zabývá problematiku fleet managementu a specifiky této oblasti v České republice. V teoretické části jsou charakterizovány

Více

Umíme toho daleko víc. Katalog partnerských řešení

Umíme toho daleko víc. Katalog partnerských řešení Umíme toho daleko víc Katalog partnerských řešení 1 Obsah 06 Lokalizace vozidel 14 Lokalizace osob 20 Zabezpečení vozidel 24 Zabezpečení objektů 28 Mobilní sběr dat 34 Vzdálený sběr dat 38 SMS aplikace

Více

Bankovní institut vysoká škola Praha. Katedra financí a účetnictví. Operativní leasing. Bakalářská práce. Tereza Snížková. Autor: Bankovní management

Bankovní institut vysoká škola Praha. Katedra financí a účetnictví. Operativní leasing. Bakalářská práce. Tereza Snížková. Autor: Bankovní management Bankovní institut vysoká škola Praha Katedra financí a účetnictví Operativní leasing Bakalářská práce Autor: Tereza Snížková Bankovní management Vedoucí práce: Ing.Tomáš Marek Praha Duben, 2010 Prohlášení:

Více

Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří

Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří Brožura franšizing Obsah brožury Profil společnosti Historie společnosti 4 Současné postavení a zahraniční expanze 5 Členstvi v organizacich

Více

1l11. CASE STUDY Argo logistické centrum. 6 SKVĚLÝCH NABÍDEK SAS Čelní vozíky Toyota Tonero s velkorysou podporou

1l11. CASE STUDY Argo logistické centrum. 6 SKVĚLÝCH NABÍDEK SAS Čelní vozíky Toyota Tonero s velkorysou podporou MAGAZÍN O LOGISTICE, SKLADOVÁNÍ A MANIPULAČNÍ TECHNICE 1l11 ROČNÍK VI. l ÚNOR 2011 NOVÝ BT RADIOSHUTTLE Nejrychlejší na trhu REGÁLOVÉ PROFILY EAB OMEGA Typy regálů a jejich výhody CASE STUDY Argo logistické

Více

Technické služby Cisco pro komerční segment

Technické služby Cisco pro komerční segment Průvodce službami Technické služby Cisco pro komerční segment Provedení prvního prodeje Technické služby Cisco pro komerční segment Provedení prvního prodeje Obsah V tomto průvodci... Strana Větší prodej,

Více

White Paper SAP inovace

White Paper SAP inovace White Paper SAP inovace Vysoce výkonné produkty pro efektivní a flexibilní řízení firmy. HANA TM in-memory technologie podniková mobilita cloud computing. Obsah 1. Úvod 5 2. SAP v kontextu práce s daty

Více

ARTNER 1. T7000 Auto Command Srdcem této řady traktorů, zkonstruovaných pro maximální výkon, je nová převodovka a inovovaná multifunkční ovládací páka

ARTNER 1. T7000 Auto Command Srdcem této řady traktorů, zkonstruovaných pro maximální výkon, je nová převodovka a inovovaná multifunkční ovládací páka ARTNER 1 P artnerství trvá. Časopis Partner vychází celoevropsky. Na svých stránkách přináší majitelům strojům a příznivcům značky New Holland zajímavé informace o novinkách a aktivitách značky na různých

Více

výroční zpráva annual report

výroční zpráva annual report výroční zpráva annual report 2010 Obsah 4 5 6 7 8 9 10 11 14 18 19 20 21 22 23 24 25 26 28 30 31 32 33 34 56 Profil společnosti Struktura skupiny Celosvětové koncernové zásady Složení vrcholových orgánů

Více

Podnikové informační systémy

Podnikové informační systémy Podnikové informační systémy 1 2 BYZNYS EVO 3 MODERNÍ BYZNYS EVO je moderní a vyspělý podnikový informační systém kategorie ERP. Jedná se o komplexní software, který je postaven na technologiích 21. století,

Více

Obsah. Naše IT Váš úspěch efektivně. Slovo generálního ředitele. Představení společnosti. Významné události roku 2011. Očekávaný vývoj v roce 2012

Obsah. Naše IT Váš úspěch efektivně. Slovo generálního ředitele. Představení společnosti. Významné události roku 2011. Očekávaný vývoj v roce 2012 Firemní profil 2012 Obsah 4 6 8 10 11 16 20 21 22 23 Slovo generálního ředitele Představení společnosti Významné události roku 2011 Očekávaný vývoj v roce 2012 Podnikové aplikace pro váš úspěch Infrastrukturní

Více

PODNIKOVÁ ŘEŠENÍ. Microsoft Dynamics Systémy pro řízení firem

PODNIKOVÁ ŘEŠENÍ. Microsoft Dynamics Systémy pro řízení firem PODNIKOVÁ ŘEŠENÍ Microsoft Dynamics Systémy pro řízení firem Integrované a adaptabilní systémy poskytující přehled a kontrolu nad aktivitami vaší firmy. 007735_MS_Profilova_brozura_BMS_1 1 20.8.2007 17:35:22

Více

DOKONALÁ PŘÍPRAVA NA DOVOLENOU.

DOKONALÁ PŘÍPRAVA NA DOVOLENOU. DOKONALÁ PŘÍPRAVA NA DOVOLENOU. LÉTO 2013 S BMW PŘÍSLUŠENSTVÍM, SLUŽBAMI A NÁPADY Z KOLEKCÍ LIFESTYLE. DOKONALÁ PŘÍPRAVA. Než se nadějete, přijde opět čas dovolených. Proto jsme pro Vás připravili praktický

Více