Nový standard v řízení přístupu

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Nový standard v řízení přístupu"

Transkript

1 Nový standard v řízení přístupu Řešení platformy iclass SE

2 Platforma iclass SE Řešení platformy iclass SE Nová generace řešení řízení přístupu, která zvyšuje zabezpečení, je lépe přizpůsobitelná a má vyšší výkonnost. Podporuje mnoho technologií karet, včetně karet typu iclass, MIFARE Classic a MIFARE DESFire EV1. Plnící současné i budoucí požadavky Dnešní organizace se musejí nepřetržitě vyrovnávat s neustále se měnícími technologiemi. Neustálý vývoj požadavků předkládá ředitelům bezpečnostních sekcí, kteří spravují současně používané identifikační průkazy a stávající systémy, jedinečnou výzvu k vybudování správy a řízení přístupu do budovy. Při konkretizaci tohoto problému si mohou tito pracovníci klást klíčové otázky, a to: Bude můj současný systém řízení přístupu funkční s novými směrnicemi a požadavky? Pokud ne, co pro to mám udělat? Jak mám využít výhod zdokonalených bezpečnostních technologií pro správu dokladů ke zlepšení bezpečnostního profilu mé firmy? Odpovědi na tyto otázky jsou různé, v závislosti na organizačních systémech, politice a struktuře dané organizace. Zároveň nastal fundamentální posuv v řízení přístupu, který má rovněž významný dopad na tvorbu, používání a správu prvků totožnosti. S vylepšeními v řízení přístupu nebudete již nadále muset nepřetržitě měnit technologii vašeho systému, který při odchodu z práce zamykáte. Nejnovější řešení vám totiž umožní v průběhu času dynamicky vylepšovat a měnit stávající technologii tak, aby splňovala vyvíjející se požadavky vašeho podnikání. Nový standard v řízení přístupu, platforma iclass SE korporace HID Global poskytuje otevřené a pro budoucnost přizpůsobivé řešení, které vám umožní snadno upravit váš systém pro: vyšší úroveň zabezpečení zlepšení utajení spolupráci různých systémů flexibilitu a výkonnost vyšší mobilitu

3 Zjednodušení tvorby, používání a správy prvků totožnosti Řešení platformy iclass SE Platforma iclass SE, která získala hlavní cenu, se vyznačuje rozsáhlým portfoliem ekologicky přívětivých čteček karet, které lze zprovoznit přímo u zákazníka, řešeními pro kódování osobních dokladů, kartami vybavenými mikroprocesorem, kartami typu smart a digitálními osobními doklady pro mobilní přístup. Obsahuje rovněž sadu výkonných nástrojů zjednodušujících nasazení produktů jiných výrobců. Řešením iclass Seos přidán mobilní přístup Malé i velké organizace se stávají den ode dne mobilnější a zabezpečení, které je má podporovat, musí tuto mobilitu následovat. Osobní doklady iclass Seos této platformy jsou přenosné a používají se s mobilními zařízeními vybavenými technologií komunikace v blízkém poli (Near Field Communications - NFC), což zákazníkům umožňuje používat pro řízení přístupu a další aplikace NFC chytré telefony, USB tokeny a podobná zařízení. Zjednodušuje tvorbu, používání a správu prvků totožnosti a umožňuje implementovat nejvhodnější kombinaci technologií, mobilních zařízení, běžných karet a průkazů, která splňuje specifické potřeby dané organizace. Ať ve Vaší organizaci zavádíte nový systém řízení přístupu, přecházíte na vyšší úroveň zabezpečení nebo začleňujete do stávajícího systému mobilní přístup pomocí chytrých telefonů s NFC komunikací, platforma iclass vám poskytuje záruku, že vaši současnou investici do technologií bude možné v budoucnu povýšit na vyšší úroveň. Ta pravá volba pro řízení přístupu Platforma iclass SE, podporující celý rozsah dřívějších, současných a budoucích technologií, je založena na standardech, což vám umožňuje používat ve vašem systému řízení přístupu technologii dle vlastní volby.

4 Výkonnější a bezpečnější SIO Enabled (SE) Objekt zabezpečující identitu ( Secure Identity Object -SIO ) je na dané technologii nezávislý, na standardech založený datový model sloužící k bezpečnému ukládání a přenosu informací o totožnosti v rámci jednoho objektu. SIO se skládá z několika nezávislých, avšak navzájem propojených datových objektů pro řízení fyzického přístupu (například čísel karet), biometrických vzorů otisků prstů, pokladních karet a dalších aplikací. Vysoká úroveň zabezpečení, odolné utajení Platforma iclass SE zajišťuje, že řízení přístupu je výkonnější a bezpečnější, neboť mimo rámec modelu běžné smart karty s vícevrstvým zabezpečením vytváří zabezpečení, které je nezávislé na technologii karty. Vychází z datového modelu objektu zabezpečujícího identitu (Secure Identity Object -SIO ) korporace HID, poskytuje přídavnou ochranu dat totožnosti a přídavnou diverzifikaci, ověřování a kódování klíče. Tyto funkce přinášejí zvýšené zabezpečení dat přenášených z karty do čtečky, vyšší úroveň utajení a maximální zabezpečení vašeho systému řízení přístupu. Bezpečnost založená na ověřování Platforma iclass SE používá ke komunikaci založené na ověřování současný stav šifrování a protokol zabezpečení zpráv (SMP). Komunikace pracuje na základě platformy důvěryhodné identity (TIP ) korporace HID Global. Platforma TIP dále zajišťuje ověřování prvků v rámci bezpečného ekosystému vzájemně spolupracujících produktů. iclass Seos Dalším zvýšením laťky zabezpečení jsou průkopnické osobní doklady iclass Seos této platformy, které umožňují vložit do jediného dokladu nebo zařízení několik objektů zabezpečujících identitu (SIO). To poskytuje individuální ochranu dat totožnosti každé aplikace, kromě již zmíněné vysoké úrovně zabezpečení, kterou zajišťuje platforma iclass SE. Přídavné bezpečnostní funkce: Hardwarový bezpečnostní prvek s certifikátem EAL5+ pro čtečky karet chránící klíče a šifrovací operace před neoprávněnou manipulací Propojení dat objektu SIO, které zabraňuje klonování dat spojením objektu s daným dokladem Zabezpečená komunikace pomocí protokolu OSDP (protokolu otevřeně spravovaného zařízení) s protokolem zabezpečujícím přenosový kanál (Secure Channel Protocol) Program Expanded iclass Elite zvyšující úroveň zabezpečení ochranou jednoznačně zaklíčovaných dokladů, SIO objektů a programovacích klíčů Vzájemné ověřování, přenos šifrovaných dat a 64-bitové diverzifikované klíče pro funkce čtení/zápisu

5 Schopnost spolupráce a přechod na vyšší úroveň Platforma iclass SE nabízí nejrozsáhlejší portfolio multitechnologických čteček karet a smart karet přizpůsobitelných širokému spektru vydávaných karet. Tato nabídka usnadňuje a zefektivňuje plánovaný přechod na bezpečnější a flexibilnější technologii na základě daných požadavků. Snadné aktualizace S ohledem na nepřetržitě probíhající průmyslové změny podporuje platforma iclass SE budoucí technologie a aplikace, aby bylo zajištěno, že váš systém řízení přístupu bude schopen spolupráce s nejnovějšími zlepšeními, které se objeví na trhu. Čtečky karet platformy iclass SE jsou ideální pro prostředí se smíšenými technologiemi, neboť podporují karty typů iclass Seos, iclass SE, standardní karty iclass, MIFARE, a MIFARE DESFire EV1. Podporují rovněž čipy 125 khz HID Prox, Indala, AWID a EM4102 pro zákazníky přecházející z nízkofrekvenční na vysokofrekvenční technologii. Čtečky umožňují současně používat jak nízko, tak i vysokofrekvenční technologii a podporují rovněž používání digitálních dokladů v chytrých telefonech s NFC komunikací a jiných mobilních zařízeních. Kódujte doklady přímo na místě a na požádání Přechod stávajících systémů na provoz se čtečkami karet typu iclass SE pomocí řešení této platformy pro kódování dokladů nebylo nikdy snadnější. Zákazníci mohou pomocí jednoduchého a přímočarého procesu, bez problémů a na požádání, kódovat širokou škálu technologií osobních dokladů. Nyní je možné snadno vyjmout z dané karty data pro řízení přístupu a zapsat je na novou kartu nebo vložit data daného osobního dokladu do objektu SIO, čímž se zvýší jejich zabezpečení a takto zabezpečená data opět zapsat na tutéž kartu. Zákazníci mohou kódovat doklady standardu Genuine HID a doklady jiných výrobců, jako například MIFARE a tím aktualizovat doposud vydané karty tak, aby byly použitelné v rámci platformy iclass SE. HID Prox Indala EM iclass DESFire MIFARE Classic iclass Seos iclass SE SIO Enabled DESFire EV1 SIO Enabled MIFARE Classic Seos Ekosystém Seos je vysoce zabezpečený, na standardech založený ekosystém pro generování, dodávky a rušení digitálních klíčů pro otevírání dveří a ověřování totožnosti pomocí mobilních zařízení, který poskytuje samostatný vstupní bod pro zavedení mobilního přístupu a zajišťuje schopnost vzájemné spolupráce zámků, čteček a karet jako celku. Je zaměřen na náhradu mechanických klíčů a karet pro otevírání domovních, hotelových, kancelářských, nemocničních a jiných dveří mobilními telefony..

6 Platforma iclass SE korporace HID Global Vám poskytne budoucí ekosystém Mobilní zařízení s NFC komunikací (BYOD/NFC-Enabled) Bezpečně a zabezpečeně vložené digitální doklady v chytrých telefonech vybavených NFC komunikací a v jiných zařízeních používané v širokém spektru aplikací pro tvorbu dokladů typu Seos. Ověřování Správa bezpečného přihlašování ke zdrojům informací a ověřování totožnosti pomocí řešení ActiviD a pomocí tokenů s jednorázovým heslem (OTP). Zámky ASSA ABLOY Platforma iclass SE umožňuje používat NFC zámky mateřské společnosti korporace HID ASSA ABLOY. Podporuje rovněž digitální klíče Seos této společnosti a ekosystém Seos pro výdej, dodávky a rušení digitálních klíčů v mobilních telefonech vybavených NFC komunikací. Osobní doklady Genuine HID Investice do systému řízení přístupu použitelného i v budoucnosti umožňující používat celou řadu technologií a usnadňující budoucí přechod na nejnovější technologie. PLATFORMA iclass SE Tiskárny a kodéry FARGO Tvorba, návrh, programování, kódování a tisk dokonale zašifrovaných karet. Aplikace Používání jediné smart karty nebo chytrého telefonu k řízení fyzického přístupu, k přihlašování do počítače, k biometrice, k přístupu do systémů automatizace budovy, k určování přítomnosti v práci, ověřování zabezpečeného tisku, bezhotovostním platbám a dalším službám.

7 Správa dokladů Bezproblémový výdej a správa smart karet typu PKI a jiných dokladů pomocí řešení ActivID. Služby zabezpečující identitu (Secure Identity Services ) Služby spravující každodenní tok dat na identifikačních průkazech zákazníků, projekty výdeje velkého počtu nových průkazů a kombinace několika technologických platforem na jediném dokladu. Řešení Seos pro mobilní přístup Používání chytrých telefonů s NFC komunikací, USB tokenů a jiných mobilních zařízení v systémech řízení přístupu. Čtečky karet Genuine HID Bezproblémový přechod na vyšší úroveň zabezpečení a na mobilní přístup z dřívějších a jiných technologií. Vývojové nástroje pro partnery Řešení pro kódování Kódování současných a budoucích technologií osobních dokladů na požádání. Zákazníci mohou snadno a lokálně vytvářet a spravovat klíče. Řešení pro vývoj, která jsou funkční v rámci platformy iclass SE a ekosystému Genuine HID, používající sady vývojových nástrojů a zakomponovaných modulů.

8 Severní Amerika: bez poplatku: Evropa, Střední východ, Afrika: Jihovýchodní Asie: HID Global Corporation/ASSA ABLOY AB. Všechna práva vyhrazena. HID, HID Global, logo HID Blue Brick, Chain Design, iclass, iclass SE, FARGO, Genuine HID, HID Secure Identity Services, ActivID, multiclass, Seos, SIO a TIP jsou obchodní známky nebo registrované obchodní známky korporace HID Global nebo jejích licenčních partnerů/dodavatelů platné v USA a jiných zemích a nesmějí být používány bez svolení. Všechny ostatní známky, servisní značky a názvy výrobků nebo služeb jsou obchodní známky nebo registrované obchodní známky jiných společností iclass-se-platform-solutions-br-ces hidglobal.com Autorizovaný distributor a servisní středisko tiskáren FARGO a PRIMERA pro Českou a Slovenskou republiku Hodkovická 8, Praha 4 Lhotka tel.: , , Fax: www:

Řešení pro tisk a kódování karet

Řešení pro tisk a kódování karet Řešení pro tisk a kódování karet FARGO HDP8500 Tiskárna/kodér karet pro průmyslové použití Produkujte spolehlivě a nepřetržitě identifikační (ID) karty - i v nejnáročnějších prostředích Tisk ve vysokém

Více

SBORNÍK Z KONFERENCE PØÍSPÌVKY PARTNERÙ 22. 24. 5. 2013, IDET BRNO, CZECH REPUBLIC

SBORNÍK Z KONFERENCE PØÍSPÌVKY PARTNERÙ 22. 24. 5. 2013, IDET BRNO, CZECH REPUBLIC of Information 2013 SBORNÍK Z KONFERENCE PØÍSPÌVKY PARTNERÙ 22. 24. 5. 2013, IDET BRNO, CZECH REPUBLIC Konferenci poøádají Úvodem Ve dnech 22. až 24. května 2013 se v administrativní budově (sály místnosti

Více

Aastra IntelliGate. Inovativní komunikační systémy

Aastra IntelliGate. Inovativní komunikační systémy Aastra IntelliGate Inovativní komunikační systémy Systémová architektura Inovace váš komunikační partner Úspěch v podnikání je závislý na efektivitě, zejména v oblasti komunikací. K úspěchu společnosti

Více

SYSTÉM KX-NCP500/1000 NA KAŽDÉM A KAŽDÉM ŽZÁLEŽÍ HOVORU HOVORU ÁLEŽÍ

SYSTÉM KX-NCP500/1000 NA KAŽDÉM A KAŽDÉM ŽZÁLEŽÍ HOVORU HOVORU ÁLEŽÍ SYSTÉM KX-NCP500/1000 NA KAŽDÉM A KAŽDÉM ŽZÁLEŽÍ Ž VO HOVORU HOVORU ORU ÁLEŽÍ SJEDNOCENÁ KOMUNIKACE LEPŠÍ A SOUČASNĚ JEDNODUŠŠÍ Síťové komunikační platformy Panasonic (KX-NCP) představují pokročilá řešení

Více

Microsoft Dynamics AX 2012

Microsoft Dynamics AX 2012 Microsoft Dynamics AX 2012 Náhled Komplexní řešení pro řízení kusové, procesní a štíhlé výroby Jednoduše výkonné Vyšší přínosy rychleji Předem definované oborové funkce pro výrobu, distribuci, služby a

Více

Dokumentace k systému Windows Server 2008 pro osoby s rozhodovací pravomocí v technické oblasti zkrácená verze

Dokumentace k systému Windows Server 2008 pro osoby s rozhodovací pravomocí v technické oblasti zkrácená verze Dokumentace k systému Windows Server 2008 pro osoby s rozhodovací pravomocí v technické oblasti zkrácená verze Obsah... 2 Přehled... 2 Více kontroly... 2 Lepší ochrana... 2 Větší flexibilita... 6 Virtualizace...

Více

WorkCentre 5632/5638/5645/5655 Černobílé multifunkční zařízení formátu A3 ++ Xerox WorkCentre 5632/5638/5645/5655 Multifunkční zařízení Nový design

WorkCentre 5632/5638/5645/5655 Černobílé multifunkční zařízení formátu A3 ++ Xerox WorkCentre 5632/5638/5645/5655 Multifunkční zařízení Nový design WorkCentre 5632/5638/5645/5655 Černobílé multifunkční zařízení formátu A3 ++ Xerox WorkCentre 5632/5638/5645/5655 Multifunkční zařízení Nový design WorkCentre 5632/5638/5645/5655 Tiskněte. Kopírujte. Skenujte.

Více

KX-NCP500/1000. Síťová komunikační platforma. Na každém hovoru záleží. KX-NCP500 a KX-NCP1000 Řešení jednotné komunikace. www.panasonic.

KX-NCP500/1000. Síťová komunikační platforma. Na každém hovoru záleží. KX-NCP500 a KX-NCP1000 Řešení jednotné komunikace. www.panasonic. KX-NCP500/1000 www.panasonic.cz Panasonic je obchodní značka firmy Panasonic Corporation Co. Ltd. Design a technické specifikace výrobků sa neustále zdokonalují a mění v zájmu vylepšení. Ačkoli byla přípravě

Více

Jako ve všech předchozích šesti ročnících soutěže IT produkt

Jako ve všech předchozích šesti ročnících soutěže IT produkt O soutěži Cílem soutěže IT produkt 2013 je vyzdvihnout zařízení s takovými vlastnostmi, které je pozitivně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově inovativní

Více

PROFINET Komunikační síť, s investicí do budoucnosti

PROFINET Komunikační síť, s investicí do budoucnosti PROFINET Komunikační síť, s investicí do budoucnosti» Redundantní přenosová média» O t e v ře n ý s t a n d a r d» S n a d n á ko n f i g u ra c e PROFINET Otevřený průmyslový standard vycházející z technologie

Více

KOMeRČnÍ PřÍLOHA SPOLeČnOSTI MeDIAPLAneT DIVIZE DATAGUARD IT SECURITY. nebuďte na Bezpečnost sami

KOMeRČnÍ PřÍLOHA SPOLeČnOSTI MeDIAPLAneT DIVIZE DATAGUARD IT SECURITY. nebuďte na Bezpečnost sami KOMeRČnÍ PřÍLOHA SPOLeČnOSTI MeDIAPLAneT DIVIZE DATAGUARD Čtěte také online na www.itzabezpeceni.cz www.managementrizika.cz březen 2014 IT SECURITY & RISK MANAGEMENT Uvnitř 100% Bezpečná síť Dříve mýtus

Více

Autodesk Inventor Series

Autodesk Inventor Series Autodesk Inventor Professional Autodesk Inventor Series Správně začít. První skončit. Získat náskok. Software firmy Autodesk je navržen tak, aby vaše výrobky byly lepší a abyste je mohli dodávat na trh

Více

Spolupráce na vyšší úrovni

Spolupráce na vyšší úrovni Spolupráce na vyšší úrovni E-maily a týmová spolupráce Sdílení a schvalování dokumentů Správa znalostí, aktivit a informací v týmu Instant messaging a videokonference Integrovaný editor textů, tabulek

Více

Jako ve všech předchozích kolech soutěže platila i v tomto případě

Jako ve všech předchozích kolech soutěže platila i v tomto případě IT PRODUKT 2011 O soutěži Cílem soutěže IT produkt 2011 je vyzdvihnout zařízení s takovými vlastnostmi, které je pozitivně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově

Více

Zákon o e-governmentu

Zákon o e-governmentu Právní základ Na rozdíl od jiných států Evropské unie se Rakousko rozhodlo již od samého počátku zavést celostátní, jednotný systém elektronické veřejné správy (e-government). Prioritou tohoto programu

Více

LiborDokoupil SEMESTRÁLNÍ PRÁCE Z PŘEDMĚTU KONSTRUOVÁNÍ S PODPOROU POČÍTAČŮ ELECTRONIC DATA INTERCHANGE

LiborDokoupil SEMESTRÁLNÍ PRÁCE Z PŘEDMĚTU KONSTRUOVÁNÍ S PODPOROU POČÍTAČŮ ELECTRONIC DATA INTERCHANGE LiborDokoupil SEMESTRÁLNÍ PRÁCE Z PŘEDMĚTU KONSTRUOVÁNÍ S PODPOROU POČÍTAČŮ - ELECTRONIC DATA INTERCHANGE 1.OBSAH 1. 1. OBSAH...2 2. EXECUTIVE SUMMARY...3 3. TEMATICKÁ ČÁST... 3 3.1. EDI DEFINICE A SOUVISEJÍCÍ

Více

Firma, která vymyslela fi rewall Snadná Barracuda Networks Přidaná hodnota Šifrování

Firma, která vymyslela fi rewall Snadná Barracuda Networks Přidaná hodnota Šifrování ČERVEN 2011 / ročník XII, č. 3 BEZPEČNOST V ICT Firma, která vymyslela firewall Rozhovor se šéfem české pobočky Check Pointu Miloslavem Lujkou Snadná a efektivní obrana Barracuda Networks nedostižná hodnota

Více

Inovujte a prosperujte v éře mobilních zařízení a cloudu. Cesta k softwarově definovanému podniku

Inovujte a prosperujte v éře mobilních zařízení a cloudu. Cesta k softwarově definovanému podniku Inovujte a prosperujte v éře mobilních zařízení a cloudu Cesta k softwarově definovanému podniku Neztraťte vítr z plachet Poskytujte nové produkty a služby rychleji. Přibližte se zákazníkům. Zajistěte

Více

MEASUREUP ČTVRTÁ PRŮMYSLOVÁ REVOLUCE. Inteligentní budoucnost: Od revoluce k objevům STRANA 8. Uživatelský komfort a vy STRANA 18

MEASUREUP ČTVRTÁ PRŮMYSLOVÁ REVOLUCE. Inteligentní budoucnost: Od revoluce k objevům STRANA 8. Uživatelský komfort a vy STRANA 18 Inteligentní budoucnost: Od revoluce k objevům STRANA 8 Uživatelský komfort a vy STRANA 18 25 let softwaru PC-DMIS STRANA 30 MEASUREUP Magazín Hexagon Metrology Vydání 2/2014 WWW.HEXAGONMETROLOGY.COM ČTVRTÁ

Více

MC35. Podnikový digitální asistent

MC35. Podnikový digitální asistent MC35 Podnikový digitální asistent Komplexní funkce pro mobilní Snadné použití...přenositelnost... a přizpůsobení podnikovým potřebám. Všechny podnikové funkce v jediném odolném kapesním zařízení Podnikový

Více

Posunout se dál, směrem k budoucnosti.

Posunout se dál, směrem k budoucnosti. Posunout se dál, směrem k budoucnosti. Posunout se dál, směrem k budoucnosti. Budoucnost oboru určují ti, kdo jsou připraveni na to, co přijde. Posunout se dál znamená zavést IT prostředí, které si umí

Více

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2015. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2015 na platformě Microsoft

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2015. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2015 na platformě Microsoft Nejlepší řešení Microsoft Awards 2015 Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2015 na platformě Microsoft Vážení partneři, do sedmnáctého ročníku prestižní soutěže Microsoft Awards přihlásili

Více

KEMAS O PCS. PCS spol. s r. o., divize Security je autorizovaným partnerem a servisním střediskem depotních systémů KEMAS.

KEMAS O PCS. PCS spol. s r. o., divize Security je autorizovaným partnerem a servisním střediskem depotních systémů KEMAS. KEMAS O PCS PCS spol. s r. o., divize Security poskytuje dodávky kvalitních technologií vyhovujících velkým, středním i malým aplikacím s profesionální technickou podporou a servisem. V rámci nabízených

Více

Ive druhém kole samozřejmě platila tatáž

Ive druhém kole samozřejmě platila tatáž IT PRODUKT ROKU 2009 COMPUTERWORLD 11, 2009 21 Druhé letošní kolo soutěže IT produkt roku právě skončilo a v jeho průběhu postoupila do finále další skupina zajímavých produktů. Tentokrát jich redakce

Více

INFORMACE O PARTNERECH KONFERENCE 5. 7. 5. 2009, IDET BRNO, CZECH REPUBLIC

INFORMACE O PARTNERECH KONFERENCE 5. 7. 5. 2009, IDET BRNO, CZECH REPUBLIC INFORMACE O PARTNERECH KONFERENCE 5. 7. 5. 2009, IDET BRNO, CZECH REPUBLIC Konferenci pořádají INFORMACE O PARTNERECH KONFERENCE 5. 7. 5. 2009, IDET BRNO, CZECH REPUBLIC 2009 Univerzita obrany Kounicova

Více

Všechny informace a vyobrazení obsažené v tomto dokumentu mají informativní charakter. Výrobce si vyhrazuje právo na změnu sortimentu, technické

Všechny informace a vyobrazení obsažené v tomto dokumentu mají informativní charakter. Výrobce si vyhrazuje právo na změnu sortimentu, technické Všechny informace a vyobrazení obsažené v tomto dokumentu mají informativní charakter. Výrobce si vyhrazuje právo na změnu sortimentu, technické specifikace nebo designu bez předchozího upozornění. Kopírování

Více

PANASONIC NS1000 FIREMNÍ SIP KOMUNIKAČNÍ SERVER VŽDY VÍCE, NEŽ OČEKÁVÁTE

PANASONIC NS1000 FIREMNÍ SIP KOMUNIKAČNÍ SERVER VŽDY VÍCE, NEŽ OČEKÁVÁTE VŽDY VÍCE, NEŽ OČEKÁVÁTE PANASONIC NS1000 FIREMNÍ SIP KOMUNIKAČNÍ SERVER S HD KVALITOU HLASU PLNĚ TRANSPARENTNÍ SÍŤOVÉ FUNKCE ROZŠÍŘENÍ KAPACITY NA PŘÁNÍ STRUČNÝ PŘEHLED O SERVERU NS1000 SIP a IP server

Více

T E C H N O L O G I E V H L E D Á Č K U

T E C H N O L O G I E V H L E D Á Č K U T E C H N O L O G I E V H L E D Á Č K U I D C F l e x i b i l n í kapacita: š k álo va t e l n á p l a t f o r m a d a t o vé h o c e n t r a s ve ř e j n ý m c l o u d e m přímo v o b j e k t u Březen

Více

White Paper Nové přístupy k bezpečnosti cloudu

White Paper Nové přístupy k bezpečnosti cloudu White Paper Nové přístupy k bezpečnosti cloudu Obsah 1. Bezpečnost a cloud computing 1.1 Veřejný, hybridní a privátní cloud 1.2 Specifická legislativa ochrany dat v jednotlivých zemích 1.3 In-house provoz

Více

Bezpečnost cloud computingu

Bezpečnost cloud computingu Bezpečnost cloud computingu Jak bezpečně využívat výhody cloud computingu 1 Obsah 4 6 7 9 10 10 11 12 12 13 13 14 16 18 19 20 21 22 1. Úvod 2. Požadavky na bezpečnost cloud computingu oproti klasickým

Více