Pomocné pravítko. Odmerajte vzdialenosť medzi osou kľučky a osou kľúča (rozteč) Štandardné Rozměry sú zvýraznené červenou čiarou.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Pomocné pravítko. Odmerajte vzdialenosť medzi osou kľučky a osou kľúča (rozteč) Štandardné Rozměry sú zvýraznené červenou čiarou."

Transkript

1 K O V Á N Í

2 Pomocné pravítko Odmerajte vzdialenosť medzi osou kľučky a osou kľúča (rozteč) Štandardné Rozměry sú zvýraznené červenou čiarou os kľučky 72 pre rozetové (delené) kovania s preskrutkovaním sú potrebné uvedené otvory otvor WC otvor BB 0 os kľúča otvor WC otvor BB otvor PZ otvor PZ 1

3 Vážení zákazníci, formou našeho nového katalogu Vám chceme představit sortiment, který jsme pro Vás připravili. Naší snahou je vybrat ty nejlepší modely od renomovaných evropských výrobců. Při výběru sortimentu jsme kladli důraz na kvalitu, příznivé ceny a zároveň zajímavý design. Společnost MP Kování je fi rma se slovensko-českým kapitálem založená v roce Od tohoto období působí v oblasti dveřního kování a doplňků na celém území České republiky. Nabízíme velkoobchodní i maloobchodní prodej se sítí maloobchodních partnerů na celém území ČR. V této oblasti budujeme jméno kvalitního a spolehlivého partnera. Naše společnost ve své činnosti sází na stabilitu, spolehlivost v poskytování produktů a služeb, na kvalitní obchodní servis. S pozdravem kolektiv MP KOVÁNÍ Několik rad před zakoupením klik Základní rozdělení interiérových klik: Štítové kliky U štítových klik je důležité znát vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč). Standartní vzdálenost je 72, nebo 90 mm. U bezpečnostního kování se používá i rozteč 92 mm (prosím, věnujte pozornost měření). Vzdálenost (rozteč) si můžete změřit pomocným pravítkem, které najdete na první straně katalogu. UPOZORNĚNÍ: Pokud otvory do štítových klik vyrábíme na objednávku, je nevyhnutelné, aby jste při zadávání objednávky přesně uvedli typ a rozteč otvorů. Pokud si objednáte nesprávně, nemusí být jejich výměna samozřejmostí. Rozetové kliky Typy otvorů Rozetové, neboli dělené kliky, označujeme velkým písmenem R (kulatá rozeta) nebo HR (čtvercová rozeta). Pokud se většina rozetových klik upevňuje proušroubováním přes celou hloubku dveří v místě zámku, je zapotřebí, aby byly v zámku na to určené otvory. Jsou znázorněny v nákresu na první straně katalogu na pomocném pravítku. Zkratkou BB označujeme otvor pro interiérový klíč (dózický) Zkratkou PZ označujeme otvor pro vložku (fabku) Zkratkou WC označujeme WC sadu s vmontovaným klíčem (k WC sadě je zapotřebí zámek se spodním čtyřhranným otvorem 6 x 6 mm) BB PZ WC - sada Koule / Klika Madlo / Klika U klik s koulí uvádíme všechny předešlé údaje plus upřesnění, zda-li se jedná o kliku pravou (označujeme RE) nebo levou (označujeme LI). Koule, nebo madlo může být pevné nebo otočné. od osy doleva od osy doprava osa osa Levá klika - LI Pravá klika - RE 2

4 Povrchové úpravy Vybraný sortiment v tomto katalogu je v různých povrchových úpravách. Výrobky jsou ošetřené kvalitními povrchovými úpravami, ale ne každá povrchová úprava je vhodná do daného prostředí. U každé povrchové úpravy jsme vyznačili vhodnost použití symbolem: * určeno pro domácí prostředí (byty, domy, malé penziony) ** určeno pro prostředí se zvýšenou frekvencí pohybu lidí (rodinné domy, hotely, ubytovny, méně frekventované prostory, penzióny) *** určeno pro prostředí s vysokou frekvencí pohybu lidí (administrativní prostory, prodejny, čerpací stanice, nákupní centra) a jsou vhodné i do vlhkého prostředí. * * * * * Zlatá Bílá Stříbrná Hnědá Antik zlatý komaxit bílý komaxit stříbrný komaxit hnědý komaxit antik komaxit ** ** ** ** ** F1 F2 F F4 F9 přírodní elox šampáňo elox zlatý elox bronz elox nerez elox * ** * *** *** *** * * ** * * *** ** ** * * ** * ** * *** ANS AOC BVOC LN N N/OC/N OBA BAN OC OC/B OC/BVOC OC/N OC/ONS OCS OCS/CH OCS/W OCS/OC OGR OGS OLS OLS/N hliník poniklovaný hliník pochromovaný černý velvet chrom leštěná nerez nerez nerez/chrom lesklý/nerez antik bronz antik černý chrom lesklý chrom lesklý/černý chrom lesklý/černý velvet chrom chrom lesklý/nerez chrom lesklý/nikl broušený chrom broušený chrom broušený/třešeň chrom broušený/wenge chrom broušený/chrom lesklý bronz česaný bronz česaný mat mosaz broušená a lakovaná mosaz broušená a lakovaná/nerez * *** * * * * * ** *** *** ** *** ** *** ** *** *** ** ** * * OLV mosaz leštěná a lakovaná OLV/N mosaz leštěná a lakovaná/nerez OLV/OLS mosaz leštěná a lakovaná/mosaz broušená ONL/ONS nikl lesklý/nikl broušený ONS nikl broušený ONS/CH nikl broušený/třešeň ONS/W nikl broušený/wenge ONS/OC nikl broušený/chrom lesklý PVD INOX 10 let záruka PVD ZLATÁ 10 let záruka VOC velvet chrom VOC/N velvet chrom/nerez VONS velvet nikl VONS/NL velvet nikl/nerez lesklá B bílý komaxit Kovaná černá Kovaná šedá OC/OC/OCS OCS/OC/OCS ONL/ONL/ONS ONS/ONL/ONS zkratka před prvním lomítkem označuje povrchovou úpravu štítu nebo rozety, druhé dvě zkratky označují kombinaci povrchu na klice U některých výrobků se stejným označením povrchu (např. F1 přírodní elox) se mohou vyskytnout minimální barevné odchylky, hlavně pokud jde o výrobky od různých výrobců.

5 Montáž Montáž je velmi důležitou součástí funkčnosti výrobku. Dbejte prosím na její správnost, a to důkladným, přesným, přímým zaměřením a vrtáním otvorů. Doporučujeme Vám používat montážní návody (jsou součástí balení klik, případně je najdete na našich webových stránkách, nebo se poraďte s prodejcem. U rozetových kování doporučujeme používat montážní šablonu TUPAI (je vyobrazena v katalogu na str. 48). Neupravujte prosím kování při montáži a použijte na montáž příslušné díly, které se nacházejí v balení. Nezapomeňte před instalací mechaniku promazat univerzálním mazivem např. WD-40. Balení výrobku Pro dokonalé zajištění ochrany výrobků a komfort přepravy jsme pro Vás připravili rozličné balení výrobků (sáčky, krabičky, kartóny, blistry, atd.) Používáme jednotný design, který je charakteristický pro značku MP Kování. Ošetřování Na čištění a ošetřování nepoužívejte žádné agresivní chemikálie a čistící prostředky. Čistěte pouze měkkým vlhkým hadrem. Při vydávání nestandartních (pískavých) zvuků nebo při drhnutí použijte univerzální mazivo, např. WD 40. Záruka Záruka na výrobky uvedené v katalogu je minimálně 2 roky od datumu prodeje na prodejním dokladu. Výrobky s prodlouženou zárukou jsou označené symbolem, nebo 10 let. Záruka se nevztahuje na poškození výrobku nesprávným ošetřováním, na opotřebení výrobku používáním, případně mechanickým poškozením (např. klíči, prstýnky a pod.). Záruka se též nevztahuje na výrobky, které byly po zakoupení dodatečně upravované zákazníkem a nebo montážníkem. Dále také na výrobky znehodnocené nekvalitní montáží, na znehodnocení výrobku manipulací a vlastní přepravou. Zrovna tak na umístění výrobku do nevhodného prostředí viz. Povrchové úpravy symboly. Garance kvality 10 Při dodržování všech našich pokynů a upozornění (vhodný výběr do prostředí, manipulace s výrobkem, kvalitní montáž a ošetřování výrobku) Vám garantujeme dlouhodobou životnost výrobku. 4

6 Výměna zboží Při jakémkoliv nároku na výměnu nebo reklamaci zboží žádáme zákazníky, aby jednotlivé díly zabalili tak, aby nedošlo k jejich dalšímu poškození. V opačném případě poškozené díly nebudou vyměněny. Ceny Ceny v katalogu jsou platné od Jsou uvedené za kompletní výrobek, v případě klik za pár. Ceny jsou uvedené v: Kč (bez DPH) Kč (s DPH) Při odběru zboží v hodnotě nižší než 100 Kč bez DPH bude k ceně připočítáno přepravné a balné ve výši 100,- Kč bez DPH. Při dodání zboží na dobírku platí zákazník zboží při převzetí. Z důvodu nestability cen materiálů na světovém trhu, si vyhrazujeme právo na úpravu cen. Aktualizace cen a sortimentu najdete na adrese: Zboží uvedené v katalogu je skladový sortiment, ale vzhledem k široké škále může dojít ke krátkodobým položkovým výpadkům zboží. Za pochopení děkujeme a věříme, že budete s naším zbožím i poskytovanými službami spokojeni. Jak správně objednávat kování Při objednávce štítového kování je důležité uvést rozteč, vzdálenost v milimetrech od osy kliky po osu klíče (k zaměření vám pomůže pravítko, které najdete na přední straně katalogu). Objednávka klik Štítové kliky: 1. Název modelu např. LEA 1941 (uvedení příslušného číselného kódu výrobku - pokud se u daného medelu udává) 2. Povrch např. OGS nebo OCS nebo OLV. Typ otvoru BB nebo PZ nebo WC 4. Rozteč 72 nebo 90 nebo 92 mm. Provedení klika/klika nebo koule/klika nebo madlo/klika 6. U provedení koule/klika nebo madlo/klika uvést, zda-li pravá nebo levá podle obrázku na str. 2 v dolní části 7. Počet kusů např. 8 ks Objednáv.bude potom vypadat následovně: LEA 1941 OGS BB 72 klika/klika 8 ks Rozetové kliky (dělené): 1. Název modelu např. KLASIK R (uvést R nebo HR a příslušného číselného kódu výrobku, pokud se u daného modelu udává) 2. Povrch např. F1 nebo OC nebo ONS.... Typ otvoru BB nebo PZ nebo WC 4. Provedení klika/klika nebo koule/klika nebo madlo/klika. U provedení koule/klika nebo madlo/klika uvést, zda-li pravá nebo levá podle obrázku na str. 2 v dolní části 6. Počet kusů např. 10 ks Objednáv.bude potom vypadat následovně: KLASIK R F1 PZ koule/klika pravá 10 ks Poznámka: Standardní tloušťka interiérových dveří je 40 mm. Pokud máte jinou tloušťkou dveří, uveďte to prosím v objednávce.

7 Rozdělení sérií HLINÍK (str. 9-0) jedná se o ekonomickou třídu klik. Vzhledem k dobrým a dlouhodobým zkušenostem, které máme déle než šest let, jsme záruku zvýšili o dalších 12 měsíců. NEREZ - NEREZOVÁ OCEL (str. 1-6) hlavní zastoupení v této sérii klik má portugalský výrobce TUPAI. Modely jsou vyrobeny z kvalitní ušlechtilé nerezové oceli. Ve výrobcích je použita vysokokvalitní patentovaná mechanika uložená v zinkovém pouzdře. Od roku 2009 v prodeji s klikovým systémem nacvakávání krytek mechaniky. Kliky jsou vhodné do prostor s vysokou frekvencí pohybu lidí. Poskytovaná záruka je let na kompletní výrobek. NEREZ/MOSAZ nebo SLITINA ZINKU kombinované (str. 7-47) pro výrobu se používají velmi kvalitní materiály nerezavějící ocel, mosaz nebo slitina zinku. Mechanické části klik jsou stejně tak kvalitní jako v předcházející sérii NEREZ. Kliky jsou vhodné do prostor s vysokou frekvencí pohybu lidí. Výrobce poskytuje zvýšenou záruku let. MOSAZ nebo SLITINA ZINKU (str ) kliky v této sérii jsou starostlivě vybrány od renomovaných evropských výrobců (TUPAI Portugalsko, MARIANI a jiných, většinou italských výrobců). Uvedená série zahrnuje jednodušší a lacinější modely, střední třídu, až po designové kliky. U většiny klik z této série je použita nově vyvinutá šroubovací rozeta, kterou oceníte pro její jednoduchou montáž a dokonalou funkčnost. Velká část klik v této sérii (TUPAI) má nové zdokonalené uchycení krytky rozety speciálním klikem (podrobnějsí popis najdete na str. 42). V této sérii klik je především důležité vybrat správný povrch kliky vzhledem k umístění a použití kliky ve vybraném prostředí (informace o povrchových úpravách najdete v našem katalogu v části Povrchové úpravy na straně ). Na většinu uvedených modelů poskytujeme zvýšenou záruku (všimněte si prosím, piktogramy označují délku záruky). Podmínkou splnění maximální záruky je dodržování našich upozornění a doporučení. KOULE, MADLA A ROZETY (str ) Koule a madla mohou být pevné i otočné. V naší nabídce najdete různé designy, tvary, materiály a povrchové úpravy. Rozety jsou použity u jednotlivých sérií klik a zároveň slouží i jako náhradní díly. BEZPEČNOSTNÍ KOVÁNÍ (str ) v nabídce máme bohatý výběr certifi kovaných bezpečnostních kování v bezpečnostní třídě (BT). Kování je přizpůsobeno v Čechách používaným zámkům v rozteči 72, 90, 92 mm. Velkou výhodou je možnost jejich sladění s interiérovým kováním v různých povrchových úpravách a barevných odstínech. V nabídce máme i rozetové (dělené) bezpečnostní kování. Bezpečnostní kování se montuje pomocí dlouhých šroubů z vnitřní strany. Z venkovní strany může být koule, madlo nebo klika s ochranným štítem proti rozlomení a odvrtání bezpečnostní vložky. Některé typy mají ochrannou krytku (překrytí), které zabraňuje nežádoucí manipulaci s vložkou. KOVANÉ KLIKY (str. 11-1) jedná se o individuální sérii klik vhodnou zejména pro venkovní použití (brány, vstupy do domů a budov s osobitým charakterem). Kliky jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a jsou vhodné do jakéhokoliv prostředí. OKENNÍ KLIKY (str ) k většině klik na dveře nabízíme ke sladění Vašeho interiéru i kliky na okna (převážně na euro okna). Na ceny jednotlivých okenních klik se můžete podívat přímo v cenovce u daného modelu kliky na dveře, případně v části věnované okenním klikám. DOPLŇKY (str ) v závěru katalogu si můžete vybrat z množství doplňků k dveřnímu kování, jako jsou např. zámky a vložky do dveří, hliníkové a plastové větrací mřížky, samozavírače dveří, zarážky dveří, držáky dřevěných madel, dřevěná madla, nerezová madla, okopové plechy, dřevěné prahy, číslice, atd... 6

8 Abecední seznam klik A B C série název kliky strana A NOX CO - R 0 A NOX FA - HR 29 A NOX FA - R 0 A NOX MO - R 0 A NOX NE - HR 29 A NOX NE - R 0 A NOX SW - HR 29 A NOX SW - R 0 A NOX WA - R 0 ADONIS - R 8 AGAVE 12 ALBAN 11 ALEX 0 ALEX - R 0 ALISSE -R 4 ALT WIEN 2 ARCH 19 ARCH - R 19 ARTE ARTE - HR ATZ 1 - HR 2277 Q 42 ATZ 2 - HR 2278 Q 42 ATZ 1 - HRN 2277 Q 42 ATZ 2 - HRN 2278 Q 42 BALI - R 40 BALI HRN Q 40 BARON - R 40 BONA - R BREMEN 12 BREST - HR 200 / B Q 4-44 BREST - HR 201 / A Q 4-44 BREST - HR 2040 / C Q 4-44 BREST - HRN 201 A / Q 8 BREST - R 200 / B 4-44 BREST - R 201 / A 4-44 BREST - R 2040/C 4-44 BURACO 2 - HR 27 Q 8 CAIRO - HR 271 Q 84 CARINA 7 CARINA - R 7 CARLA - R 78 7 CARLA CAST 6-66 CAST - R 6-66 CINTO - HR 272 Q 8 CLAUDIA - R CLERMONT - HR 2026 / B Q 4-46 CLERMONT - HR 2027 / A Q 4-46 CLERMONT - HR 208 / C Q 4-46 CLERMONT - R 2026 / B 4-46 CLERMONT - R 2027 / A 4-46 CLERMONT - R 208 / C 4-46 CLOUD - HR 92 COMET 9-94 D E F G CH J K série název kliky strana COMET - HR 9-94 COSLAN 2 COSLAN - R 2 COSLAN - R COSLAN - R OVÁL 2 COSLAN - R OVÁL COSLAN COSLAN SPECIAL CRONO 18 CRONO - R 18 CUBE - HR 274 Q 104 DACAPO - HRN 791 A / Q 8 DACAPO - R 791 / A 8 DAFNE 22 DAFNE - R 22 DANIELA - HR 22 Q DANIELA - R 22 DEA DEA - R DENVER - R 47 DIAGO - HR 79 Q 7 DIAGO - HRN 79 Q 8 DIAGO - R 79 7 DIANA - HR 221 Q 6 DIANA - R DOTS - HR Q 80 DOTS - R 80 DUCON - R 40 EAGLE - R 77 ELIPSE - HR Q 4 ELIPSE - R 4 ELEGANT 2 FAN FAN - R FAVORIT 26 FAVORIT - HR 2002 Q FAVORIT - R 26 FAVORIT - R 2002 FAVORIT - R 2002 LN 2 FAVORIT - R OVÁL FAVORIT FAVORIT SPECIAL FLORENZ 1 GARDA 27 GARDA - R 27 GARDA - R ANS 26 GARDA - R AOC 26 GIADA GIADA - R GOLF 97 GOLF - HR 97 CHERRY PRISMA - HR Q 88 JENNY - R KLASIK 1 L M N O P série název kliky strana KLASIK - R 1 KNUT - R OVÁL 12 KONSTANZ 1 KRISTINA KRISTINA 2 - R 7-8 LAGUNA - HR 224 Q LAGUNA - R 224 LAURA 9 LAURA - R 9 LAURA 2-6 LAURA 2 - R -6 LEA - R LEA LINHA 1 - HR 276 Q 86 LUCIA 12 LUCIA - R 12 LUXOR 11 LUXOR - R 11 MARENA - HR 794 Q 9 MARENA - R MARIANE - R 4 MEDOX 16 MEDOX - R 16 META META - HR 79 Q 41 META - HRN 79 Q 41 META - R MICHAELA 10 MILA 7-74 MILA - R 7-74 MILENA 1-2 MILENA - R 1-2 MILLY 74 MILLY - R 74 MIRA 1 MIRA - R 1 MONA - R MONA - R OVÁL MONA MONA SPECIAL MONIKA 9-10 NÁHRADNÝ DÍL NA DŘEVO 88 NERO - HR 22 Q NERO - R 22 NETUNO 28 NETUNO - R 28 NINA - R NÜRBERG 12 ORION ORION 2 - R 6-64 OVER - HR 92 PETRA 2 PETRA 2 - R 7

9 Abecední seznam klik R S série název kliky strana POLO - HR 222 Q 6 POLO - R PORT - R OVÁL 12 PRADO - HR 792 Q 7 PRADO - HRN 792 Q 8 PRADO - R PRELUDE PRELUDE 2 - R 9-60 PRISMA - HR 1921 Q REAL 20 REAL - R 20 ROMBO - R 4 SABINA 17 SABINA - R 17 SAMBA 14 SAMBA - R 14 SCAN - R 94 SECO - HR 1964 Q 81 SECO - R SINUA - R 94 SOFIA - R SOFIA T U V série název kliky strana SOUND - R 94 SQUARE - HR 227 Q 82 SUN 1 - HR 9 SUN 2 - HR 96 SUN - HR 96 SWING - HR 222 Q SWING - R 222 TARO - R TARO THEMA 49 THEMA - R 49 TILLY 11 TILLY - R OVÁL 11 TILLY - ÚZKY ŠTÍT 11 TORNÁDO - HR Q TORNÁDO - R TRENDY - R 4 URBAN 12 VEGA - HR 220 Q 4 VEGA - R VERONA 2 W X Z série název kliky strana VERONA - R 2 VERONA - R VERONA - R VIENNA 21 VIENNA - R 21 VIKTORIA - R 202 / A 47 VIKTORIA - R 2041 / C 47 VIKTORIA - R 2042 / B 47 VIRGINIA - R VITO 24 VITO - R 24 WENGE PRISMA - HR Q 88 WIGO - R 80 XENA - HR 2021 Q 6 XENA - R ZANO ZANO - R ZENITH 91 ZENITH - HR 91 ZOE 98 ZOE - R 98 strana Hliník strana Bezpečnostní kování Nerez - nerezová ocel Kované kliky Nerez / mosaz a nebo slitina zinku Okenní kliky Mosaz nebo slitina zinku Doplňky Koule, madla a rozety Šablona TUPAI - 48 Piktogramy vysvětlivky 10 záruka, nebo 10 let dodací lhůtu si, prosím, prověřte vratná pružina kliky b.t. certifi kované kování bezpečnostní třída prošroubování přes dveře F vhodný na protipožární dveře (samozavírače GEZE) klikové nasazení krytky rozety (TUPAI) závitové nasazení krytky rozety 8

10 LAURA povrch zlatá LAURA povrch bílá série HLINÍK BB - otvor pro klíč 108,- 10,- PZ - otvor pro vložku 108,- 10,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- BB - otvor pro klíč 108,- 10,- PZ - otvor pro vložku 108,- 10,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- LAURA povrch stříbrná LAURA povrch hnědá BB - otvor pro klíč 108,- 10,- PZ - otvor pro vložku 108,- 10,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- BB - otvor pro klíč 108,- 10,- PZ - otvor pro vložku 108,- 10,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- LAURA povrch antik LAURA - R povrch stříbrná BB - otvor pro klíč 108,- 10,- PZ - otvor pro vložku 108,- 10,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- BB - otvor pro klíč 11,- 18,- PZ - otvor pro vložku 11,- 18,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- MONIKA povrch zlatá MONIKA povrch bílá BB - otvor pro klíč 11,- 18,- PZ - otvor pro vložku 11,- 18,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- BB - otvor pro klíč 11,- 18,- PZ - otvor pro vložku 11,- 18,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- 9

11 MONIKA povrch stříbrná MONIKA povrch hnědá BB - otvor pro klíč 11,- 18,- PZ - otvor pro vložku 11,- 18,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- BB - otvor pro klíč 11,- 18,- PZ - otvor pro vložku 11,- 18,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- série HLINÍK MONIKA povrch antik MICHAELA povrch zlatá BB - otvor pro klíč 11,- 18,- PZ - otvor pro vložku 11,- 18,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- BB - otvor pro klíč 11,- 18,- PZ - otvor pro vložku 11,- 18,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- MICHAELA povrch bílá MICHAELA povrch stříbrná BB - otvor pro klíč 11,- 18,- PZ - otvor pro vložku 11,- 18,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- BB - otvor pro klíč 11,- 18,- PZ - otvor pro vložku 11,- 18,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- MICHAELA povrch hnědá MICHAELA povrch antik BB - otvor pro klíč 11,- 18,- PZ - otvor pro vložku 11,- 18,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- BB - otvor pro klíč 11,- 18,- PZ - otvor pro vložku 11,- 18,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- 10

12 LUXOR povrch F1 - přírodní elox LUXOR - R povrch F1 - přírodní elox série HLINÍK BB - otvor pro klíč 199,- 29,- PZ - otvor pro vložku 199,- 29,- WC - sada WC s klíčem 28,- 42,- koule / klika PZ 280,- 6,- BB - otvor pro klíč 229,- 27,- PZ - otvor pro vložku 229,- 27,- WC - sada WC s klíčem 7,- 40,- koule / klika PZ 8,- 462,- LUXOR povrch F2 - šampáňo elox LUXOR - R povrch F2 - šampáňo elox BB - otvor pro klíč 199,- 29,- PZ - otvor pro vložku 199,- 29,- WC - sada WC s klíčem 28,- 42,- koule / klika PZ 280,- 6,- BB - otvor pro klíč 229,- 27,- PZ - otvor pro vložku 229,- 27,- WC - sada WC s klíčem 7,- 40,- koule / klika PZ 8,- 462,- LUXOR povrch F4 - bronz elox LUXOR - R povrch F4 - bronz elox BB - otvor pro klíč 199,- 29,- PZ - otvor pro vložku 199,- 29,- WC - sada WC s klíčem 28,- 42,- koule / klika PZ 280,- 6,- BB - otvor pro klíč 229,- 27,- PZ - otvor pro vložku 229,- 27,- WC - sada WC s klíčem 7,- 40,- koule / klika PZ 8,- 462,- LUXOR povrch F9 - nerez elox LUXOR - R povrch F9 - nerez elox BB - otvor pro klíč 22,- 270,- PZ - otvor pro vložku 22,- 270,- WC - sada WC s klíčem 16,- 80,- koule / klika PZ 08,- 70,- BB - otvor pro klíč 24,- 0,- PZ - otvor pro vložku 24,- 0,- WC - sada WC s klíčem 72,- 447,- koule / klika PZ 42,- 19,- 11

13 LUCIA povrch F1 - přírodní elox LUCIA - R povrch F1 - přírodní elox BB - otvor pro klíč 219,- 26,- PZ - otvor pro vložku 219,- 26,- WC - sada WC s klíčem 0,- 64,- koule / klika PZ 289,- 47,- BB - otvor pro klíč 24,- 294,- PZ - otvor pro vložku 24,- 294,- WC - sada WC s klíčem 1,- 422,- koule / klika PZ 92,- 471,- série HLINÍK LUCIA povrch F2 - šampáňo elox LUCIA - R povrch F2 - šampáňo elox BB - otvor pro klíč 219,- 26,- PZ - otvor pro vložku 219,- 26,- WC - sada WC s klíčem 0,- 64,- koule / klika PZ 289,- 47,- BB - otvor pro klíč 24,- 294,- PZ - otvor pro vložku 24,- 294,- WC - sada WC s klíčem 1,- 422,- koule / klika PZ 92,- 471,- LUCIA povrch F4 - bronz elox LUCIA - R povrch F4 - bronz elox BB - otvor pro klíč 219,- 26,- PZ - otvor pro vložku 219,- 26,- WC - sada WC s klíčem 0,- 64,- koule / klika PZ 289,- 47,- BB - otvor pro klíč 24,- 294,- PZ - otvor pro vložku 24,- 294,- WC - sada WC s klíčem 1,- 422,- koule / klika PZ 92,- 471,- LUCIA povrch F9 - nerez elox LUCIA - R povrch F9 - nerez elox BB - otvor pro klíč 28,- 286,- PZ - otvor pro vložku 28,- 286,- WC - sada WC s klíčem 29,- 9,- koule / klika PZ 1,- 76,- BB - otvor pro klíč 264,- 17,- PZ - otvor pro vložku 264,- 17,- WC - sada WC s klíčem 82,- 49,- koule / klika PZ 47,- 2,- 12

14 KLASIK povrch F1 - přírodní elox KLASIK - R povrch F1 - přírodní elox série HLINÍK BB - otvor pro klíč 28,- 10,- PZ - otvor pro vložku 28,- 10,- WC - sada WC s klíčem 44,- 41,- koule / klika PZ 08,- 70,- BB - otvor pro klíč 288,- 46,- PZ - otvor pro vložku 288,- 46,- WC - sada WC s klíčem 96,- 476,- koule / klika PZ 41,- 496,- KLASIK povrch F2 - šampáňo elox KLASIK - R povrch F2 - šampáňo elox BB - otvor pro klíč 28,- 10,- PZ - otvor pro vložku 28,- 10,- WC - sada WC s klíčem 44,- 41,- koule / klika PZ 08,- 70,- BB - otvor pro klíč 288,- 46,- PZ - otvor pro vložku 288,- 46,- WC - sada WC s klíčem 96,- 476,- koule / klika PZ 41,- 496,- KLASIK povrch F4 - bronz elox KLASIK - R povrch F4 - bronz elox BB - otvor pro klíč 28,- 10,- PZ - otvor pro vložku 28,- 10,- WC - sada WC s klíčem 44,- 41,- koule / klika PZ 08,- 70,- BB - otvor pro klíč 288,- 46,- PZ - otvor pro vložku 288,- 46,- WC - sada WC s klíčem 96,- 476,- koule / klika PZ 41,- 496,- KLASIK povrch F9 - nerez elox KLASIK - R povrch F9 - nerez elox BB - otvor pro klíč 287,- 4,- PZ - otvor pro vložku 287,- 4,- WC - sada WC s klíčem 77,- 4,- koule / klika PZ 9,- 407,- BB - otvor pro klíč 16,- 80,- PZ - otvor pro vložku 16,- 80,- WC - sada WC s klíčem 44,- 21,- koule / klika PZ 46,- 6,- 1

15 SAMBA povrch F1 - přírodní elox SAMBA - R povrch F1 - přírodní elox série HLINÍK BB - otvor pro klíč 6,- 404,- PZ - otvor pro vložku 6,- 404,- WC - sada WC s klíčem 418,- 02,- koule / klika PZ 69,- 44,- BB - otvor pro klíč 29,- 9,- PZ - otvor pro vložku 29,- 9,- WC - sada WC s klíčem 4,- 22,- koule / klika PZ 44,- 21,- SAMBA povrch F4 - bronz elox SAMBA - R povrch F4 - bronz elox BB - otvor pro klíč 6,- 404,- PZ - otvor pro vložku 6,- 404,- WC - sada WC s klíčem 418,- 02,- koule / klika PZ 69,- 44,- BB - otvor pro klíč 29,- 9,- PZ - otvor pro vložku 29,- 9,- WC - sada WC s klíčem 4,- 22,- koule / klika PZ 44,- 21,- SAMBA povrch F9 - nerez elox SAMBA - R povrch F9 - nerez elox BB - otvor pro klíč 71,- 446,- PZ - otvor pro vložku 71,- 446,- WC - sada WC s klíčem 461,- 4,- koule / klika PZ 40,- 484,- BB - otvor pro klíč 61,- 44,- PZ - otvor pro vložku 61,- 44,- WC - sada WC s klíčem 480,- 76,- koule / klika PZ 0,- 606,- 14

16 série HLINÍK MIRA povrch F1 - přírodní elox BB - otvor pro klíč 29,- 2,- PZ - otvor pro vložku 29,- 2,- WC - sada WC s klíčem 76,- 42,- koule / klika PZ 46,- 416,- MIRA - R povrch F1 - přírodní elox BB - otvor pro klíč 287,- 4,- PZ - otvor pro vložku 287,- 4,- WC - sada WC s klíčem 9,- 472,- koule / klika PZ 41,- 496,- MIRA povrch F4 - bronz elox MIRA - R povrch F4 - bronz elox BB - otvor pro klíč 29,- 2,- PZ - otvor pro vložku 29,- 2,- WC - sada WC s klíčem 76,- 42,- koule / klika PZ 46,- 416,- BB - otvor pro klíč 287,- 4,- PZ - otvor pro vložku 287,- 4,- WC - sada WC s klíčem 9,- 472,- koule / klika PZ 41,- 496,- MIRA povrch F9 - nerez elox MIRA - R povrch F9 - nerez elox BB - otvor pro klíč 24,- 89,- PZ - otvor pro vložku 24,- 89,- WC - sada WC s klíčem 41,- 496,- koule / klika PZ 80,- 46,- BB - otvor pro klíč 1,- 76,- PZ - otvor pro vložku 1,- 76,- WC - sada WC s klíčem 42,- 19,- koule / klika PZ 461,- 4,- 1

17 MEDOX povrch F1 - přírodní elox MEDOX - R povrch F1 - přírodní elox série HLINÍK BB - otvor pro klíč 0,- 64,- PZ - otvor pro vložku 0,- 64,- WC - sada WC s klíčem 87,- 46,- koule / klika PZ 1,- 422,- BB - otvor pro klíč 297,- 7,- PZ - otvor pro vložku 297,- 7,- WC - sada WC s klíčem 40,- 484,- koule / klika PZ 418,- 02,- MEDOX povrch F4 - bronz elox MEDOX - R povrch F4 - bronz elox BB - otvor pro klíč 0,- 64,- PZ - otvor pro vložku 0,- 64,- WC - sada WC s klíčem 87,- 46,- koule / klika PZ 1,- 422,- BB - otvor pro klíč 297,- 7,- PZ - otvor pro vložku 297,- 7,- WC - sada WC s klíčem 40,- 484,- koule / klika PZ 418,- 02,- MEDOX povrch F9 - nerez elox MEDOX - R povrch F9 - nerez elox BB - otvor pro klíč 4,- 401,- PZ - otvor pro vložku 4,- 401,- WC - sada WC s klíčem 424,- 09,- koule / klika PZ 8,- 462,- BB - otvor pro klíč 24,- 89,- PZ - otvor pro vložku 24,- 89,- WC - sada WC s klíčem 442,- 1,- koule / klika PZ 466,- 60,- 16

18 série HLINÍK SABINA povrch F1 - přírodní elox BB - otvor pro klíč 278,- 4,- PZ - otvor pro vložku 278,- 4,- WC - sada WC s klíčem 61,- 44,- koule / klika PZ 9,- 407,- SABINA - R povrch F1 - přírodní elox BB - otvor pro klíč 271,- 26,- PZ - otvor pro vložku 271,- 26,- WC - sada WC s klíčem 78,- 44,- koule / klika PZ 40,- 486,- SABINA povrch F4 - bronz elox SABINA - R povrch F4 - bronz elox BB - otvor pro klíč 278,- 4,- PZ - otvor pro vložku 278,- 4,- WC - sada WC s klíčem 61,- 44,- koule / klika PZ 9,- 407,- BB - otvor pro klíč 271,- 26,- PZ - otvor pro vložku 271,- 26,- WC - sada WC s klíčem 78,- 44,- koule / klika PZ 40,- 486,- SABINA povrch F9 - nerez elox SABINA - R povrch F9 - nerez elox BB - otvor pro klíč 18,- 82,- PZ - otvor pro vložku 18,- 82,- WC - sada WC s klíčem 408,- 490,- koule / klika PZ 76,- 42,- BB - otvor pro klíč 08,- 70,- PZ - otvor pro vložku 08,- 70,- WC - sada WC s klíčem 426,- 12,- koule / klika PZ 48,- 0,- 17

19 CRONO povrch F1 - přírodní elox CRONO - R povrch F1 - přírodní elox série HLINÍK BB - otvor pro klíč 20,- 84,- PZ - otvor pro vložku 20,- 84,- WC - sada WC s klíčem 40,- 484,- koule / klika PZ 61,- 44,- BB - otvor pro klíč 1,- 76,- PZ - otvor pro vložku 1,- 76,- WC - sada WC s klíčem 419,- 0,- koule / klika PZ 426,- 12,- CRONO povrch F4 - bronz elox CRONO - R povrch F4 - bronz elox BB - otvor pro klíč 20,- 84,- PZ - otvor pro vložku 20,- 84,- WC - sada WC s klíčem 40,- 484,- koule / klika PZ 61,- 44,- BB - otvor pro klíč 1,- 76,- PZ - otvor pro vložku 1,- 76,- WC - sada WC s klíčem 419,- 0,- koule / klika PZ 426,- 12,- CRONO povrch F9 - nerez elox CRONO - R povrch F9 - nerez elox BB - otvor pro klíč,- 422,- PZ - otvor pro vložku,- 422,- WC - sada WC s klíčem 44,- 29,- koule / klika PZ 96,- 471,- BB - otvor pro klíč 4,- 414,- PZ - otvor pro vložku 4,- 414,- WC - sada WC s klíčem 46,- 6,- koule / klika PZ 497,- 97,- 18

20 série HLINÍK ARCH povrch F1 - přírodní elox BB - otvor pro klíč 71,- 446,- PZ - otvor pro vložku 71,- 446,- WC - sada WC s klíčem 44,- 4,- koule / klika PZ 86,- 464,- ARCH - R povrch F1 - přírodní elox BB - otvor pro klíč 6,- 48,- PZ - otvor pro vložku 6,- 48,- WC - sada WC s klíčem 471,- 66,- koule / klika PZ 41,- 42,- ARCH povrch F4 - bronz elox ARCH - R povrch F4 - bronz elox BB - otvor pro klíč 71,- 446,- PZ - otvor pro vložku 71,- 446,- WC - sada WC s klíčem 44,- 4,- koule / klika PZ 86,- 464,- BB - otvor pro klíč 6,- 48,- PZ - otvor pro vložku 6,- 48,- WC - sada WC s klíčem 471,- 66,- koule / klika PZ 41,- 42,- ARCH povrch F9 - nerez elox ARCH - R povrch F9 - nerez elox BB - otvor pro klíč 408,- 490,- PZ - otvor pro vložku 408,- 490,- WC - sada WC s klíčem 00,- 600,- koule / klika PZ 422,- 07,- BB - otvor pro klíč 99,- 479,- PZ - otvor pro vložku 99,- 479,- WC - sada WC s klíčem 18,- 622,- koule / klika PZ 04,- 60,- 19

21 REAL povrch F1 - přírodní elox REAL - R povrch F1 - přírodní elox série HLINÍK BB - otvor pro klíč 21,- 02,- PZ - otvor pro vložku 21,- 02,- WC - sada WC s klíčem 4,- 401,- koule / klika PZ 2,- 90,- BB - otvor pro klíč 24,- 294,- PZ - otvor pro vložku 24,- 294,- WC - sada WC s klíčem 1,- 422,- koule / klika PZ 92,- 471,- REAL povrch F4 - bronz elox REAL - R povrch F4 - bronz elox BB - otvor pro klíč 21,- 02,- PZ - otvor pro vložku 21,- 02,- WC - sada WC s klíčem 4,- 401,- koule / klika PZ 2,- 90,- BB - otvor pro klíč 24,- 294,- PZ - otvor pro vložku 24,- 294,- WC - sada WC s klíčem 1,- 422,- koule / klika PZ 92,- 471,- REAL povrch F9 - nerez elox REAL - R povrch F9 - nerez elox BB - otvor pro klíč 294,-,- PZ - otvor pro vložku 294,-,- WC - sada WC s klíčem 8,- 462,- koule / klika PZ 66,- 440,- BB - otvor pro klíč 284,- 41,- PZ - otvor pro vložku 284,- 41,- WC - sada WC s klíčem 40,- 484,- koule / klika PZ 446,- 6,- 20

22 série HLINÍK VIENNA povrch F1 - přírodní elox BB - otvor pro klíč 04,- 6,- PZ - otvor pro vložku 04,- 6,- WC - sada WC s klíčem 40,- 484,- koule / klika PZ 428,- 14,- VIENNA - R povrch F1 - přírodní elox BB - otvor pro klíč 276,- 2,- PZ - otvor pro vložku 276,- 2,- WC - sada WC s klíčem 82,- 49,- koule / klika PZ 407,- 489,- VIENNA povrch F4 - bronz elox VIENNA - R povrch F4 - bronz elox BB - otvor pro klíč 04,- 6,- PZ - otvor pro vložku 04,- 6,- WC - sada WC s klíčem 40,- 484,- koule / klika PZ 428,- 14,- BB - otvor pro klíč 276,- 2,- PZ - otvor pro vložku 276,- 2,- WC - sada WC s klíčem 82,- 49,- koule / klika PZ 407,- 489,- VIENNA povrch F9 - nerez elox VIENNA - R povrch F9 - nerez elox BB - otvor pro klíč 6,- 404,- PZ - otvor pro vložku 6,- 404,- WC - sada WC s klíčem 40,- 40,- koule / klika PZ 476,- 72,- BB - otvor pro klíč 0,- 64,- PZ - otvor pro vložku 0,- 64,- WC - sada WC s klíčem 422,- 07,- koule / klika PZ 476,- 72,- 21

BB - otvor pro klíč 115,- 138,- koule / klika PZ 145,- 174,- povrch F4 - bronz elox ZÁRUKA

BB - otvor pro klíč 115,- 138,- koule / klika PZ 145,- 174,- povrch F4 - bronz elox ZÁRUKA MICHAELA povrch bílá MICHAELA povrch stříbrná LAURA povrch bílá BB - otvor pro klíč,- 8,- PZ - otvor pro vložku,- 8,- WC - sada WC s klíčem 4,- 74,- koule / klika PZ 4,- 74,- BB - otvor pro klíč,- 8,-

Více

Line. Platný od 1. 2. 2015. www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz

Line. Platný od 1. 2. 2015. www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz Line 2015 Platný od 1. 2. 2015 www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz Pomocné pravítko Změřte vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč) 92 88 85 90 72 pro rozetové (dělené) kování s prošroubováním

Více

Italy line. Platný od 1.1.2012

Italy line. Platný od 1.1.2012 Italy line 2012 Platný od 1.1.2012 Pomocné pravítko Pro štítové kliky je nezbytné uvést vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč). Odměřte vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč) Standartní

Více

WB Antifire 2015/2016. Platný od 15. 7. 2015. www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz

WB Antifire 2015/2016. Platný od 15. 7. 2015. www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz Antifire 2015/2016 Platný od 15. 7. 2015 www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz Důležité otvory v zámku pro rozetové (dělené) kování s přešroubováním jsou potřebné uvedeny otvory otvor WC otvor BB otvor

Více

WB Line. Platný od 1. 6. 2014. www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz

WB Line. Platný od 1. 6. 2014. www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz WB Line 2014 Platný od 1. 6. 2014 www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz Pomocné pravítko Změřte vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč) Standardní rozměry jsou zvýrazněny barevnou čarou. 92 88

Více

2011-2012 Platný od 01.09.2011

2011-2012 Platný od 01.09.2011 2011-2012 Platný od 01.09.2011 Pomocné pravítko Pro štítové kliky je nezbytné uvést vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč). Odměřte vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč) Standartní

Více

Line 2015/

Line 2015/ Line 2015/2016 www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz www.tupai.cz Pomocné pravítko Změřte vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč) 92 88 85 90 72 pro rozetové (dělené) kování s prošroubováním jsou

Více

Slim Line Aluminium. Platný od 1. 7. 2014. w w w.kliky na dvere. cz

Slim Line Aluminium. Platný od 1. 7. 2014. w w w.kliky na dvere. cz Slim Line Aluminium 2014 Platný od 1. 7. 2014 w w w.kliky na dvere. cz w w w.m pka t a l o g y. cz Pomocné pravítko Změřte vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč)) Standardní rozměry jsou zvýrazněny

Více

Eco Line. Platný od 1. 6. 2014. www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz

Eco Line. Platný od 1. 6. 2014. www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz Eco Line 2014 Platný od 1. 6. 2014 www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz Pomocné pravítko Pro štítové kliky je nezbytné uvést vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč). Změřte vzdálenost mezi osou

Více

Italy EPR Line.

Italy EPR Line. Italy EPR Line 04 www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz Pomocné pravítko Změřte vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč)) 9 88 85 90 7 pro rozetové (dělené) kování s prošroubováním jsou zapotřebí

Více

Italy EPR Line. Platný od 1. 6. 2014. www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz

Italy EPR Line. Platný od 1. 6. 2014. www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz Italy EPR Line 04 Platný od. 6. 04 www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz Pomocné pravítko Změřte vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč)) Standardní rozměry jsou zvýrazněny barevnou čarou. 9 88

Více

2011-2012 Platný od 1.4.2011

2011-2012 Platný od 1.4.2011 2011-2012 Platný od 1.4.2011 Pomocné pravítko U štítových klik je důležité znát vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč). Odměřte vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč) Standartní rozměry

Více

Vážení zákazníci, Záruka. Garance kvality. Ceny. Rozdělení sérií. ABS (plast) pozinkovaný a lakovaný plech. nerez/pozinkovaný a lakovaný plech.

Vážení zákazníci, Záruka. Garance kvality. Ceny. Rozdělení sérií. ABS (plast) pozinkovaný a lakovaný plech. nerez/pozinkovaný a lakovaný plech. Vážení zákazníci, Formou našeho nového katalogu Vám chceme představit náš nový sortiment poštovních schránek. Nabízíme široký výběr klasických, moderních, elegantních i rustikálních modelů různých tvarů,

Více

DESIGN LINE. 2012 Platný od 01.04.2012. www.klikynadvere.cz

DESIGN LINE. 2012 Platný od 01.04.2012. www.klikynadvere.cz DESIGN LINE 2012 Platný od 01.04.2012 www.klikynadvere.cz Pomocné pravítko Pro štítové kliky je nutné uvedení vzdálenosti mezi osou kliky a osou klíče (rozteč). Odměřte vzdálenost mezi osou kliky a osou

Více

EPR. Pomocné pravítko. Povrchové úpravy. Piktogramy - vysvetlivky

EPR. Pomocné pravítko. Povrchové úpravy. Piktogramy - vysvetlivky 2011-2012 Pomocné pravítko Pre štítové kľučky je nevyhnutné uviesť vzdialenosť medzi osou kľučky a osou kľúča (rozteč). Odmerajte vzdialenosť medzi osou kľučky a osou kľúča (rozteč) Štandardné rozmery

Více

Mariani Italy Line. Platný od

Mariani Italy Line. Platný od Mariani Italy Line 2015 Platný od 1. 4. 2015 www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz P R O D U C T Pomocné pravítko Změřte vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč) Standardní rozměry jsou zvýrazněny

Více

EPR EPR EPR. Pomocné pravítko. Ekonomická plastová rozeta - R. Ekonomická plastová rozeta - HR. Piktogramy - vysvětlivky. b.t.3

EPR EPR EPR. Pomocné pravítko. Ekonomická plastová rozeta - R. Ekonomická plastová rozeta - HR. Piktogramy - vysvětlivky. b.t.3 Pomocné pravítko Odměřte vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč) Standartní rozměry jsou zvýrazněny červenou čarou 90 9 88 85 osa kliky 7 pro rozetové(dělené) kování s prošroubováním jsou zapotřebí

Více

Mušle na posuvné dveře

Mušle na posuvné dveře na posuvné dveře 2014 Platný od 1. 7. 2014 w w w.kliky na dvere. cz w w w.m pka t a l o g y. cz Ovál OLV mosaz leštěná lak. OLV mosaz leštěná lak. OLS mosaz broušená lak. OLS mosaz broušená lak. za kus

Více

PullBloc & SlideBloc Line

PullBloc & SlideBloc Line PullBloc & SlideBloc Line 2014 Platný od 1. 6. 2014 www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz Pomocné pravítko Změřte vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč) Standardní rozměry jsou zvýrazněny barevnou

Více

Dresden. g Berlin. Hannover

Dresden. g Berlin. Hannover Le Hannover kyhamburg Graciosa Novinky Hambu so Kiel g Berlin nn Flores inkyhannover Bremen aial Novinky Be NovinkyUlm Ho 3Coimbra Ci annover Horta Corvo Porto Kiel 201 Corvo Flores Leipzig Dresden Berlin

Více

PROJEKT INOX Platný od

PROJEKT INOX Platný od PROJEKT INOX 016 016 Platný od 1.1.016 www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz Pomocné pravítko Změřte vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč) více na 9 88 85 90 7 pro rozetové (dělené) kování s

Více

ZPEVNĚNÉ KOVÁNÍ ROZETY

ZPEVNĚNÉ KOVÁNÍ ROZETY SLIM LINE ALUMINIUM 2013 2013 Platný od 01.02.2013 www.klikynadvere.cz ZPEVNĚNÉ KOVÁNÍ ROZETY MADLA O BSAH Zpevněné kování PIKTOGRAMY - VYSVETLIVKY *Záruka 3 roky *Vratná pružina kliky *Záruka 5 let *Prošroubování

Více

Katalog / ceník 2010

Katalog / ceník 2010 Katalog / ceník 2010 Ni lesklý nikl SNi matný nikl www.kliky-mt.cz/nikl-chrom-titan/ SNi matný nikl broušeno TiN-C titan chrom mat TiN-B titan braun mat TiN-K titan černá mat TiN-S titan bronz mat TiN-A

Více

Ni lesklý nikl. SNi matný nikl. www.kliky-mt.cz/povrchy SNi matný nikl broušeno. TiN-C titan chrom mat. TiN-K titan černá mat. TiN-S titan bronz mat

Ni lesklý nikl. SNi matný nikl. www.kliky-mt.cz/povrchy SNi matný nikl broušeno. TiN-C titan chrom mat. TiN-K titan černá mat. TiN-S titan bronz mat 2009 Ni lesklý nikl SNi matný nikl www.kliky-mt.cz/povrchy SNi matný nikl broušeno TiN-C titan chrom mat TiN-K titan černá mat TiN-S titan bronz mat TiN-A titan mosaz mat kliky/kulaté rozety str. 1 2 Fábi

Více

Ni lesklý nikl. SNi matný nikl. www.kliky-mt.cz/povrchy SNi matný nikl broušeno. TiN-C titan chrom mat. TiN-K titan černá mat. TiN-S titan bronz mat

Ni lesklý nikl. SNi matný nikl. www.kliky-mt.cz/povrchy SNi matný nikl broušeno. TiN-C titan chrom mat. TiN-K titan černá mat. TiN-S titan bronz mat 2008 Ni lesklý nikl SNi matný nikl www.kliky-mt.cz/povrchy SNi matný nikl broušeno TiN-C titan chrom mat TiN-K titan černá mat TiN-S titan bronz mat TiN-A titan mosaz mat Fábi Garanti madlo Entero Entero

Více

Vážení zákazníci, Martinelli, s. r. o.

Vážení zákazníci, Martinelli, s. r. o. Vážení zákazníci, dovolujeme si představit Vám náš nový katalog, který jak doufáme šířkou sortimentu uspokojí všechny Vaše představy a požadavky. Vybrali jsme pro Vás kliky a kování vysoké kvality výhradně

Více

garnitura 8032 garnitura 8033 garnitura 8034

garnitura 8032 garnitura 8033 garnitura 8034 2014 black style garnitura 8026 garnitura 8027 garnitura 8028 1160,- Kč 1508,- Kč 1160,- Kč 1508,- Kč 1160,- Kč 1508,- Kč garnitura 8029 garnitura 8030 garnitura 8031 1230,- Kč 1600,- Kč 1230,- Kč 1600,-

Více

ANOX Line Platný od MP KOVANIA

ANOX Line Platný od MP KOVANIA ANOX Line 2016 Platný od 1. 10. 2016 www.kluckynadvere.sk www.mpkatalogy.sk MP KOVANIA Pomocné pravítko Odmerajte vzdialenosť mzdzi osou kľučky a osou kľúča (rozteč). Štandardné rozmery sú zvýraznené farebnou

Více

2. Stavební kování. Nabízíme základní sortiment dveřního a okenního kování pro profesionály i kutily.

2. Stavební kování. Nabízíme základní sortiment dveřního a okenního kování pro profesionály i kutily. 2. Stavební kování Nabízíme základní sortiment dveřního a okenního kování pro profesionály i kutily. 329 ZÁVĚSY STAVEBNÍ ZÁVĚS DVEŘNÍ 60/10 M8 VD bílý zinek D039036 SD bílý zinek D012737 VD žlutý zinek

Více

GARNITURA 72/90 mm 673.36 Falcon. BB/PZ 700,- Kč 847,- Kč WC 910,- Kč 1002,- Kč Štít 46 x 240 mm BB/PZ WC. GARNITURA 973.36 Falcon

GARNITURA 72/90 mm 673.36 Falcon. BB/PZ 700,- Kč 847,- Kč WC 910,- Kč 1002,- Kč Štít 46 x 240 mm BB/PZ WC. GARNITURA 973.36 Falcon 2015 ZKRATKY POUŽÍVANÉ V KATALOGU: TŘÍDA POUŽITÍ DVEŘNÍHO KOVÁNÍ 4 7-0 1 3 0 B L - levá klika P - pravá klika vrtaná pružina třída bezpečnosti 0,2,3,4 odolnost proti korozi 0-4 zvláštní požadavky na bezpečnost

Více

ELEGANT ELEGANT ELEGANT ELEGANT ELEGANT ALT WIEN. povrch OLV - Mosaz leštěná a lakovaná. povrch OC - Chrom lesklý

ELEGANT ELEGANT ELEGANT ELEGANT ELEGANT ALT WIEN. povrch OLV - Mosaz leštěná a lakovaná. povrch OC - Chrom lesklý 0 povrch OLV - Mosaz leštěná a lakovaná povrch OC - Chrom lesklý BB - otvor pro klíč 88,- 86,- PZ - otvor pro vložku 88,- 86,- WC - sada s WC klíčem 68,- 766,- koule / klika PZ 68,- 766,- klika na eurookno

Více

GARNITURA 72/90 mm 673.36 Falcon

GARNITURA 72/90 mm 673.36 Falcon 2015 ZKRATKY POUŽÍVANÉ V KATALOGU: TŘÍDA POUŽITÍ DVEŘNÍHO KOVÁNÍ 4 7-0 1 3 0 B vrtaná pružina třída bezpečnosti 0,2,3,4 odolnost proti korozi 0-4 L - levá klika P - pravá klika zvláštní požadavky na bezpečnost

Více

Interiérové dveřní kování a madla. The global leader in door opening solutions

Interiérové dveřní kování a madla. The global leader in door opening solutions Interiérové dveřní kování a madla The global leader in door opening solutions Stavební kování Dveřní štíty, kliky a knoflíky (koule) EN1906:2010 Tato norma popisuje požadavky na kování a určuje zkušební

Více

M inimum T ime. Morgan. je inovativní řešení s dokonalým vzhledem a patentovaným systémem montáže. Entero II

M inimum T ime. Morgan. je inovativní řešení s dokonalým vzhledem a patentovaným systémem montáže. Entero II P r o j e k t 2 0 1 2 1 Morgan P r o j e k t je inovativní řešení s dokonalým vzhledem a patentovaným systémem montáže Entero II M inimum T ime Kování M&T řady Projekt přináší zásadní inovaci v konstrukčním

Více

SYSTÉM ČLENĚNÍ A ZNAČENÍ KLIK HOPPE V CENÍKU R.S.P. s.r.o. 1. DLE URČENÍ POUŽITÍ okenní a balkónové soupravy soupravy pro profilové dveře bezpečnostní kování madla+štíty+rozety+1/2garnitury doplňky 2.

Více

DOMA V BEZPEČÍ OD ROKU 1925 KOVÁNÍ

DOMA V BEZPEČÍ OD ROKU 1925 KOVÁNÍ DOMA V BEZPEČÍ OD ROKU 1925 KOVÁNÍ ÚVODEM ROSTEX VYŠKOV, S.R.O., ČESKÁ VÝROBNÍ SPOLEČNOST S 90LETOU TRADICÍ Za dobu své existence získala značka ROSTEX významné postavení na domácím trhu především díky

Více

Nabídkový katalog. Bezpečnostní kování

Nabídkový katalog. Bezpečnostní kování Bezpečnostní kování 051801 B.K A1/90 klika-madlo s krytkou F1 051802 B.K A1/72 klika-madlo s krytkou F1 051803 B.K A1/92 klika-madlo s krytkou F1 051806 B.K A1/90 klika-madlo s krytkou F4 051807 B.K A1/72

Více

MP Zámky VR - 035 DIN

MP Zámky VR - 035 DIN VR - 035 DIN 2014 Platný od 1. 7. 2014 www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz široká škála povrchových úprav EVROPSKÝ výrobek tichý chod zboží SKLADEM dlouhodobá životnost Technické parametry k zámkům DIN

Více

Celý projekt - jeden design. Hranaté panty na dřevěné dveře [ ] Dveřní kliky DESIGN 2009 [38 43] Madla dlouhá [ ] Dveřní zarážky [ ]

Celý projekt - jeden design. Hranaté panty na dřevěné dveře [ ] Dveřní kliky DESIGN 2009 [38 43] Madla dlouhá [ ] Dveřní zarážky [ ] Celý projekt - jeden design Dveřní kliky DESIGN 2009 [38 43] Dveřní zarážky [204 209] Madla a koule na skleněné a dřevěné dveře [174 179] Hranaté panty na dřevěné dveře [200 203] Okenní kliky 3 a 4 polohové

Více

Dveřní garnitura klika/klika Hoppe TOKYO 1710RH/3346

Dveřní garnitura klika/klika Hoppe TOKYO 1710RH/3346 Katalog doplňků garnitury - Tisk č.: 0 0 CZ - garnitura klika/klika Hoppe TOKYO 0RH/ - garnitura klik (vnitřní a venkovní klika) bez přizvedávání včetně štítků a třech upevňovacích šroubů M - štítek vybaven

Více

Vario Line. Vario line. Trendové kliky s vyměnitelnou výplní. Platný od 1. 6. 2014. w w w.kliky na dvere. cz

Vario Line. Vario line. Trendové kliky s vyměnitelnou výplní. Platný od 1. 6. 2014. w w w.kliky na dvere. cz Vario Line 2014 Platný od 1. 6. 2014 rendové kliky s vyměnitelnou výplní Vario line w w w.kliky na dvere. cz w w w.m pka t al o g y. cz Pomocné pravítko Změřte vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč)

Více

elegant klasik akční nabídka

elegant klasik akční nabídka elegant klasik akční nabídka 2012 1 1 VLASTNOSTI 2 VÝPLNĚ DVEŘÍ O3 hrana O3 Protipožární dveře klima dveře zvukově izolační dveře bezpečnostní dveře ODLEHČENÁ DTD DESKA nejčastěji používaná výplň u dveří

Více

Příbuzný sortiment. detail upevnění kliky v 6 bodech. Madla dlouhá [ ] Madla a koule na skleněné a dřevěné dveře [ ]

Příbuzný sortiment. detail upevnění kliky v 6 bodech. Madla dlouhá [ ] Madla a koule na skleněné a dřevěné dveře [ ] detail upevnění kliky v 6 bodech Příbuzný sortiment Madla a koule na skleněné a dřevěné dveře [174 179] Okenní kliky 3 a 4 polohové [116 123] Bezpečnostní madla Entero [94 99] Madla dlouhá [108 115] Bezpečnostní

Více

ELEGANT KLASIK AKČNÍ NABÍDKA 2012

ELEGANT KLASIK AKČNÍ NABÍDKA 2012 ELEGANT KLASIK AKČNÍ NABÍDKA 2012 1 1 VLASTNOSTI 2 VÝPLNĚ DVEŘÍ O3 HRANA O3 PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE KLIMA DVEŘE ZVUKOVĚ IZOLAČNÍ DVEŘE BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE ODLEHČENÁ DTD DESKA nejčastěji používaná výplň u dveří

Více

katalog 2013/14 levné kování

katalog 2013/14 levné kování katalog 2013/14 levné kování kování za výhodné ceny Vážené dámy, vážení pánové, představujeme Vám zcela nový katalog kvalitního levného kování. Při vytváření nabídky klik řady LEKO jsme si kladli za cíl

Více

elegant klasik akční nabídka

elegant klasik akční nabídka elegant klasik akční nabídka 2012 1 1 VLASTNOSTI 2 VÝPLNĚ DVEŘÍ O3 hrana O3 Protipožární dveře ODLEHČENÁ DTD DESKA nejčastěji používaná výplň u dveří SAPELI, dveřní křídlo má potřebnou tuhost a pevnost,

Více

Bezpečnostní a interiérové dveřní kování

Bezpečnostní a interiérové dveřní kování Bezpečnostní a interiérové dveřní kování Stavební kování Dveřní štíty, kliky a knoflíky (koule) EN1906:2010 Tato norma popisuje požadavky na kování a určuje zkušební metody v odolnosti ke korozi klik s

Více

Maloobchodní katalog / ceník

Maloobchodní katalog / ceník Maloobchodní katalog / ceník 2014-2015 V katalogu je shrnuto více jak 15 let tvůrčí práce, osobitého přístupu, nových konstrukčních řešení a neustálých inovací vyjádřených řadou patentů a průmyslových

Více

1 VLASTNOSTI 2 VÝPLNĚ DVEŘÍ

1 VLASTNOSTI 2 VÝPLNĚ DVEŘÍ 1 VLASTNOSTI 2 VÝPLNĚ DVEŘÍ O3 hrana O3 Protipožární dveře ODLEHČENÁ DTD DESKA nejčastěji používaná výplň u dveří SAPELI, dveřní křídlo má potřebnou tuhost a pevnost, je vhodná pro standardně používané

Více

OBSAH KAMÉLIE...24 JUKA...26 PETÚNIE...28 MALVA...30 IRIS...32 AZALKA...34 HYACINT...36 FRAGI NOVINKA...38

OBSAH KAMÉLIE...24 JUKA...26 PETÚNIE...28 MALVA...30 IRIS...32 AZALKA...34 HYACINT...36 FRAGI NOVINKA...38 INTERIÉROVÉ 2 - - OBSAH...4 LEVANDULE...8 FRÉZIE... 10 NEMÉZIE...12 BERBERIS... 14 FLOX... 16 KROKUS...18 DAHLIA...20 MAGNÓLIE...22 KAMÉLIE...24 JUKA...26 PETÚNIE...28 MALVA...30 IRIS...32 AZALKA...34

Více

KATALOG 2014/15 LEVNÉ KOVÁNÍ

KATALOG 2014/15 LEVNÉ KOVÁNÍ KATALOG 2014/15 LEVNÉ KOVÁNÍ Dobrý den, děkujeme, že Vás zaujal nový katalog levného kování LEKO ze skupiny kvalitního kování značky TWIN. Sortiment jsme obohatili o novinky, které atraktivně dotvoří Váš

Více

ENTERO. M&T značka kování, která je inovativní ve všech produktových řadách dveřního a okenního kování.

ENTERO. M&T značka kování, která je inovativní ve všech produktových řadách dveřního a okenního kování. GL ASS M&T značka kování, která je inovativní ve všech produktových řadách dveřního a okenního kování. Jsme jediný výrobce kování v Evropě, který na trh dodává kování na sklo a řadu dalších doplňků na

Více

Kování a zvláštní produkty

Kování a zvláštní produkty Kování a zvláštní produkty Série 2600 B.2 - B.9 Bezpečnostní kování 2600 Příslušenství Rozety Série 2500 B.10 - B.19 Bezpečnostní kování 2500, 2550, 2530 Štítkové garnitury pro interiérové dvěře, Rozety

Více

C E N Í K L U X U S S E L E C T I O N K A T A L O G 2 0 1 5

C E N Í K L U X U S S E L E C T I O N K A T A L O G 2 0 1 5 CNÍK LUXUS SLCTION KATALOG 2015 CZ SK Ceny jsou platné od 16. 3. 2015 a tímto se ruší všechny ceny předešlé. Ceny uvedeny v Kč vč. DPH a bez DPH. Uvedené ceny vč. DPH, tím se rozumí s DPH 21 %. Firma TWIN

Více

Rozcestník. www.bopal.eu 03. Dveřníkliky. Okenníkliky. Madla

Rozcestník. www.bopal.eu 03. Dveřníkliky. Okenníkliky. Madla 1/2012 Rozcestník Dveřníkliky Okenníkliky Madla 03 Dveřníkliky BOPAL Technické informace Dveřní i okenní kování je zhotoveno z hliníku. Povrchová úprava je tvořena eloxací nebo práškovou barvou. Eloxování

Více

PEVNÉ A POSUVNÉ SÍTĚ PROTI HMYZU KATALOG 2016

PEVNÉ A POSUVNÉ SÍTĚ PROTI HMYZU KATALOG 2016 PEVNÉ A POSUVNÉ SÍTĚ PROTI HMYZU KATALOG 016 - technické informace - zaměření - montáž V0160701 OBSAH Všeobecné podmínky Typy sítí OKENNÍ PROFIL VÁLCOVANÝ - OV 5x10 OKENNÍ PROFIL EXTRUDOVANÝ - OE 4x4 OKENNÍ

Více

Celý projekt - jeden design. Okenní kliky 3 a 4 polohové [ ] Štítové kování DESIGN 2000, 2004 [78 87] Dveřní kliky DESIGN 2000, 2004 [22 33]

Celý projekt - jeden design. Okenní kliky 3 a 4 polohové [ ] Štítové kování DESIGN 2000, 2004 [78 87] Dveřní kliky DESIGN 2000, 2004 [22 33] Celý projekt - jeden design Štítové kování DESIGN 2000, 2004 [78 87] Dveřní kliky DESIGN 2000, 2004 [22 33] Kliky a zámky na skleněné dveře [154 163] Panty na skleněné dveře [164 167] Hranaté panty na

Více

>>> DVEŘNÍ KOVÁNÍ [ Výběr 2012]

>>> DVEŘNÍ KOVÁNÍ [ Výběr 2012] >>> DVEŘNÍ KOVÁNÍ [ Výběr 2012] >>> KATALOG 2012 Hlavní katalog 2012 Hlavní katalog 2012 s kompletní nabídkou našeho sortimentu žádejte u svých prodejců Virtuální katalog najdete na >>> www.kliky.eu >>>

Více

mezinárodní prestižní ocenění za design

mezinárodní prestižní ocenění za design KLIKY A KOVÁNÍ mezinárodní prestižní ocenění za design Klika MAXIMAL získala mezinárodní prestižní ocenění za design Reddot award. Nabízí mnoho možností povrchových úprav a kombinací výplní s dekory dveří

Více

Český výrobek se světovými parametry

Český výrobek se světovými parametry Český výrobek se světovými parametry Výroba, prodej.. kování je vyráběno a montováno v České republice. Expedováno ze skladů v Praze, Brně, Plzni, Dobrušce, Bratislavě a z mnoha dalších značkových prodejen

Více

Hlavní části a rozměry zámků

Hlavní části a rozměry zámků Dveřní zámky Gege Hlavní části a rozměry zámků protiplech E H POZOR: schéma bez pláště zámku Hlavní části Hlavní části 1 čelo zámku 2 plášť zámku 3 střelka 4 přítlačná pružina střelky 5 ořech zámku 6 pružina

Více

KATALOG 2015 PEVNÉ A POSUVNÉ SÍTĚ PROTI HMYZU. - technické informace - zaměření - montáž - ceníky hotových výrobků

KATALOG 2015 PEVNÉ A POSUVNÉ SÍTĚ PROTI HMYZU. - technické informace - zaměření - montáž - ceníky hotových výrobků KATALOG 015 PEVNÉ A POSUVNÉ SÍTĚ PROTI HMYZU - technické informace - zaměření - montáž - ceníky hotových výrobků www.kasko-vs.cz V0140101 OBSAH Všeobecné podmínky Typy sítí Okenní profil válcovaný - OV

Více

Materiál klik a povrchy. 3 garance. 15 garance. 5 garance. SNi matný nikl

Materiál klik a povrchy. 3 garance. 15 garance. 5 garance. SNi matný nikl Materiál klik a povrchy Pro kování M&T je základním materiálem masivní mosaz, zpracována technologií zápustkového kování, dále strojně opracována, broušena, leštěna a finálně povrchově upraveno galvanickým

Více

An ASSA ABLOY Group company

An ASSA ABLOY Group company An ASSA ABLOY Group company Kování INOX EUROLINE střední zátěž balení i hromadné 131/6420: - U tvar kliky - 19 mm - na rozetách 52 mm s pružinou, šroubové propojení rozet dveřmi 139/6420: - L tvar kliky

Více

P ANIKOVÉ KOVÁNÍ PHA Platný od

P ANIKOVÉ KOVÁNÍ PHA Platný od P ANIKOVÉ KOVÁNÍ 2013 Platný od 01.02.2013 www.klikynadvere.cz Produkty panikového kování DORMA jsou přezkoušeny a certifikovány podle EN 1125, uzávěry nouzových východů řady DORMA EXIT PAD podle EN 179.

Více

ROSTEX 01/ Váš prodejce: ROVEL CZ s.r.o. U trati 3328/38 B Praha 10-Strašnice tel.

ROSTEX 01/ Váš prodejce: ROVEL CZ s.r.o. U trati 3328/38 B Praha 10-Strašnice tel. ROSTEX 01/2017 2017 www.adway.cz Váš prodejce: ROSTEX VYŠKOV, s.r.o. Dědická 190/17 682 01 Vyškov Czech Republic e-mail: odbyt@rostex.cz tel.: +420 517 316 415 www.rostex.cz ROVEL CZ s.r.o. U trati 3328/38

Více

CENÍK DOMA V BEZPEČÍ OD ROKU 1925. ROSTEX 07/2015 2015 www.adway.cz. ROSTEX VYŠKOV, s.r.o. Dědická 190/17 682 01 Vyškov Czech Republic

CENÍK DOMA V BEZPEČÍ OD ROKU 1925. ROSTEX 07/2015 2015 www.adway.cz. ROSTEX VYŠKOV, s.r.o. Dědická 190/17 682 01 Vyškov Czech Republic ROSTEX 07/2015 2015 www.adway.cz DOMA V BEZPEČÍ OD ROKU 1925 ROSTEX VYŠKOV, s.r.o. Dědická 190/17 682 01 Vyškov Czech Republic e-mail: odbyt@rostex.cz tel.: +420 517 316 415 www.rostex.cz CENÍK ÚVODEM

Více

ISG stínící technika KATALOG SÍTĚ PROTI HMYZU. - technické informace - zaměření - montáž.

ISG stínící technika KATALOG SÍTĚ PROTI HMYZU. - technické informace - zaměření - montáž. ISG stínící technika KATALOG SÍTĚ PROTI HMYZU - technické informace - zaměření - montáž OSAH Všeobecné podmínky Typy sítí Okenní profil válcovaný - OV 19 x 8 Okenní profil válcovaný - OV 5 x 10 Okenní

Více

PROMO 1390,- 990,- klika / koule 1590,- povrchová úprava: nerez broušený. cena 890,- cena 890,- cena 1190,- cena. cena. cena 990,- cena 1350,- cena

PROMO 1390,- 990,- klika / koule 1590,- povrchová úprava: nerez broušený. cena 890,- cena 890,- cena 1190,- cena. cena. cena 990,- cena 1350,- cena KLIKY A KOVÁNÍ 2014 PROMO 890,- 890,- 1190,- 1390,- 990,- 990,- 1350,- 1590,- 2 nova 790,- 790,- 1090,- 1290,- 990,- 990,- 1350,- 1590,- 3 entero 1090,- 1090,- 1390,- 1590,- 1190,- 1190,- 1550,- 1790,-

Více

Dresden. g Berlin. Hannover

Dresden. g Berlin. Hannover Le Hannover kyhamburg Graciosa Novinky Hambu so Kiel g Berlin nn Flores inkyhannover Bremen aial Novinky Be NovinkyUlm Ho 3Coimbra Ci annover Horta Corvo Porto Kiel 201 Corvo Flores Leipzig Dresden Berlin

Více

ABUS TSS550 rozvorový dveřní zámek

ABUS TSS550 rozvorový dveřní zámek ABUS TSS550 rozvorový dveřní zámek Montáž a obsluha dveřního zámku ABUS TSS550 I. Obsah balení II. Všeobecná upozornění III. Možnosti použití TSS550 IV. Nářadí pro montáž V. Nastavení směru uzamykání VI.

Více

OBSAH MIC SYSTÉM...5 ZÁSUVKOVÉ ZÁMKY...6-11, 23 STŘELKOVÉ ZÁMKY...12-13 ROLETOVÉ ZÁMKY...14 ZÁMKY POSUVNÝCH DVEŘÍ...15 JAZÝČKOVÉ ZÁMKY...

OBSAH MIC SYSTÉM...5 ZÁSUVKOVÉ ZÁMKY...6-11, 23 STŘELKOVÉ ZÁMKY...12-13 ROLETOVÉ ZÁMKY...14 ZÁMKY POSUVNÝCH DVEŘÍ...15 JAZÝČKOVÉ ZÁMKY... OBSAH MIC SYSTÉM... ZÁSUVKOVÉ ZÁMKY...-11, STŘELKOVÉ ZÁMKY...1-1 ROLETOVÉ ZÁMKY...14 ZÁMKY POSUVNÝCH DVEŘÍ... JAZÝČKOVÉ ZÁMKY...1-19 BAJONETOVÉ ZÁMKY...-1 BAJONETOVÉ OKENNÍ ZÁMKY...- PETLICOVÝ ZÁMEK...4

Více

Interiérové dveřní kování a madla

Interiérové dveřní kování a madla Interiérové dveřní kování a madla Stavební kování Dveřní štíty, kliky a knoflíky (koule) EN1906:2010 Tato norma popisuje požadavky na kování a určuje zkušební metody v i ke klik s pružinami a bez pružin,

Více

Krok k vyšší bezpečnosti: Bezpečnostní kování Gege

Krok k vyšší bezpečnosti: Bezpečnostní kování Gege Krok k vyšší bezpečnosti: Bezpečnostní kování Gege Bezpečnost ve stylu: Bezpečnostní kování Gege serie 2600 Bezpečnost ve stylu Kování Gege serie 2600 spojuje funkční techniku s náročným designem. Tři

Více

Objektové kování pro okna a dveře

Objektové kování pro okna a dveře Objektové kování pro okna a dveře Katalog objektového kování EFB obsahuje modely kování pro stavby, kde se předpokládá velmi časté používání oken nebo dveří. Typicky se jedná o kancelářské budovy, hotely,

Více

Maloobchodní katalog / ceník

Maloobchodní katalog / ceník Maloobchodní katalog / ceník 2014-2015 V katalogu je shrnuto více jak 15 let tvůrčí práce, osobitého přístupu, nových konstrukčních řešení a neustálých inovací vyjádřených řadou patentů a průmyslových

Více

XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 3 ROKY KATALOG 2013. 0000 Kč. Xxxxxxxxxxh. Xxxxxxxxxxh. DVEŘNÍ KOVÁNÍ A DOPLŇKY. BB = PRO OBYČEJNÝ KLÍČ 0000 Kč

XXXXX XXXXX XXXXX XXXXX 3 ROKY KATALOG 2013. 0000 Kč. Xxxxxxxxxxh. Xxxxxxxxxxh. DVEŘNÍ KOVÁNÍ A DOPLŇKY. BB = PRO OBYČEJNÝ KLÍČ 0000 Kč Xxxxxxxxxxh. XXXXX XXXXX = PRO OBYČEJNÝ KLÍČ 0000 Kč = NA CYLINDRICKOU VLOŽKU 0000 Kč = SADA 0000 Kč Xxxxxxxxxxh. XXXXX XXXXX = PRO OBYČEJNÝ KLÍČ 0000 Kč = NA CYLINDRICKOU VLOŽKU 0000 Kč = SADA 0000 Kč

Více

... KLIKA JAKO ŠPERK 2009

... KLIKA JAKO ŠPERK 2009 ... KLIKA JAKO ŠPERK 2009 METAL TUBE DVEŘNÍ KLIKY Z NEREZ OCELI DIN 1.4301 MT 00 (PZ, BB) MT 01 (PZ, BB) MT 02 (PZ, BB) 2 MT 03 (PZ, BB) MT 04 (PZ, BB) MT 05 (PZ, BB) MT 06 (PZ, BB) MT 07 (PZ, BB) MT 08

Více

Ceník výrobků. Ceník výrobků Platnost od 1.1.2013 1/16. Balení (ks)

Ceník výrobků. Ceník výrobků Platnost od 1.1.2013 1/16. Balení (ks) Ceník výrobků OKENNÍ Ceník výrobků Platnost od 1.1.2013 dop.moc kat. Číslo výrobku Název Povrch Kč/100 ks bez DPH Pravý / levý Okenní 60 6 90100000 / 90110000 Závěs okenní 60 P / L Bez PÚ 100 1132,50 6

Více

Okenní klika Hoppe BASIC 0756/U26

Okenní klika Hoppe BASIC 0756/U26 - Tisk č.: 0 0 CZ - Okenní klika Hoppe BASIC 0/U - polohování kliky - délka kliky mm - rozměry štítku kliky: x mm - tloušťka štítku mm - osová rozteč otvorů k našroubování kliky mm - plný čtyřhran (trn):

Více

RYCHLÁ ORIENTACE V NAŠEM KATALOGU (CZ)

RYCHLÁ ORIENTACE V NAŠEM KATALOGU (CZ) KATALOG 2009 RYCHLÁ ORIENTACE V NAŠEM KATALOGU (CZ) OBSAH INTERIÉROVÉ KOVÁNÍ 4 19 NEREZOVÉ KOVÁNÍ 20 25 HLINÍKOVÉ A JINÉ KOVÁNÍ 26 28 BEZPEČNOSTNÍ A OCHRANNÉ KOVÁNÍ 31 34 VÝBĚHOVÉ MODELY 35 36 37 52 KOVANÉ

Více

DOMA V BEZPEČÍ OD ROKU 1925

DOMA V BEZPEČÍ OD ROKU 1925 ROSTEX 05/2015 2015 www.adway.cz DOMA V BEZPEČÍ OD ROKU 1925 ROSTEX VYŠKOV, s.r.o. Dědická 190/17 682 01 Vyškov Czech Republic e-mail: odbyt@rostex.cz tel.: +420 517 316 415 www.rostex.cz Váš prodejce:

Více

PRODUKTOVÝ KATALOG. www.rostex.cz. ROSTEX 02/2016 2016 www.adway.cz. ROSTEX VYŠKOV, s.r.o. Dědická 190/17 682 01 Vyškov Czech Republic

PRODUKTOVÝ KATALOG. www.rostex.cz. ROSTEX 02/2016 2016 www.adway.cz. ROSTEX VYŠKOV, s.r.o. Dědická 190/17 682 01 Vyškov Czech Republic ROSTEX 02/2016 2016 www.adway.cz ROSTEX VYŠKOV, s.r.o. Dědická 190/17 682 01 Vyškov Czech Republic e-mail: odbyt@rostex.cz tel.: +420 517 316 415 www.rostex.cz PRODUKTOVÝ KATALOG Společnost Rostex je předním

Více

manufacture 1997 Maloobchodní katalog / ceník

manufacture 1997 Maloobchodní katalog / ceník manufacture 1997 Maloobchodní katalog / ceník 2017 V katalogu je shrnuto více jak 20 let tvůrčí práce, osobitého přístupu, nových konstrukčních řešení a neustálých inovací vyjádřených řadou patentů a

Více

6.1 DVEŘNÍ KOVÁNÍ Premium, Plus, Pure

6.1 DVEŘNÍ KOVÁNÍ Premium, Plus, Pure 6.1 DVEŘNÍ KOVÁNÍ Premium, Plus, Pure 6.2 KOVÁNÍ DORMA PREMIUM Popis a parametry objektové kování pro nejvyšší zatížení s 10ti letou garancí od výrobce klasifikace kvalitativní třída 4 dle EN 1906 pro

Více

Nabídkový katalog. Úchytky DIANA

Nabídkový katalog. Úchytky DIANA Úchytky DIANA 062111 úchytka DIANA 14 / 96/136 mm Ni-broušený 062112 úchytka DIANA 14 / 128/168 mm Ni-broušený 062113 úchytka DIANA 14 / 160/200 mm Ni-broušený 062114 úchytka DIANA 14 / 224/264 mm Ni-broušený

Více

... KLIKA JAKO ŠPERK 2010

... KLIKA JAKO ŠPERK 2010 ... KLIKA JAKO ŠPERK 2010 METAL TUBE DVEŘNÍ KLIKY Z NEREZ OCELI DIN 1.4301 MT 00 (PZ, BB) MT 01 (PZ, BB) MT 02 (PZ, BB) 2 MT 03 (PZ, BB) MT 04 (PZ, BB) MT 05 (PZ, BB) MT 06 (PZ, BB) MT 07 (PZ, BB) MT 08

Více

Přídavné zámky, bezpečnostní soupravy a celoplošné závory

Přídavné zámky, bezpečnostní soupravy a celoplošné závory Přídavné zámky, bezpečnostní soupravy a celoplošné závory Přídavné zámky FAB, s.r.o., člen celosvětového zámkařského koncernu ASSA ABLOY AB, zaujímá vedoucí postavení na českém trhu zaměřeném na bezpečnostní

Více

help@demos-trade.com

help@demos-trade.com Víte, že... výběr dveří a klik do interiéru bychom neměli podceňovat? Na rozdíl od nábytku je jejich následná výměna nákladná a pouhá výměna klik je velmi omezená. 16.1 +420 596 223 455 Potřebovali byste

Více

IKON. Elektrické zámky. Kování a příslušenství. Elektrické otvírače. Elektromagnety. Pohony dveří. Panikové hrazdy. Komponenty pro ACS.

IKON. Elektrické zámky. Kování a příslušenství. Elektrické otvírače. Elektromagnety. Pohony dveří. Panikové hrazdy. Komponenty pro ACS. IKON Značka s velmi dlouhou tradicí. Původně součást ZEISS IKON AG, která byla založena již v roce 1926. IKON je jedna z nejúspěšnějších značek koncernu ASSA ABLOY v oblasti uzamykacích technologií v Německu.

Více

Celomasivní rámové dveře a zárubně DÝHOVANÉ PŘÍRODNÍ A MODIFIKOVANOU DÝHOU

Celomasivní rámové dveře a zárubně DÝHOVANÉ PŘÍRODNÍ A MODIFIKOVANOU DÝHOU 6 Unikátní oblé hrany dveří Cenová hladina Celomasivní rámové dveře a zárubně DÝHOVANÉ PŘÍRODNÍ A MODIFIKOVANOU DÝHOU 211 Materiál: rám dveří je vyroben z vysoce Jádro celomasivních dýhovaných rámových

Více

Bezpečnostní kování a příslušenství Obsah

Bezpečnostní kování a příslušenství Obsah Bezpečnostní kování a příslušenství Obsah Bezpečnostní kování BT4 IKON SX08 a SX48... 86 Bezpečnostní kování BT4 IKON SX03 a SX43... 87 Univerzální bezpečnostní kování BT3 Lapua a Vaasa... 88 Kování pro

Více

Visací a lankové zámky

Visací a lankové zámky Visací a lankové zámky Visací a lankové zámky FAB, s.r.o., člen celosvětového zámkařského koncernu ASSA ABLOY AB, zaujímá vedoucí postavení na českém trhu zaměřeném na bezpečnostní systémy, zámky a ochranu

Více

Foliované dveře a zárubně BÍLÉ

Foliované dveře a zárubně BÍLÉ Unikátní oblé hrany dveří Foliované dveře a zárubně BÍLÉ 3 Cenová hladina 1 Materiál: jednopásové rám dveří je vyroben z MDF desky jádro dveří je standardně vyrobené z voštinové desky, za příplatek je

Více

Příbuzný sortiment. Rozetové kování [12 63] Posuvný systém MINIMA pro dřevěné a skleněné dveře [ ] Panty na skleněné dveře [ ]

Příbuzný sortiment. Rozetové kování [12 63] Posuvný systém MINIMA pro dřevěné a skleněné dveře [ ] Panty na skleněné dveře [ ] Příbuzný sortiment Rozetové kování [12 63] Panty na skleněné dveře [164 167] Mušle Minimal / na skleněné posuvné dveře [150 153] Madla dlouhá [108 115] Posuvný systém MINIMA pro dřevěné a skleněné dveře

Více

dveřní a jistící madla beryl

dveřní a jistící madla beryl dveřní a jistící maa beryl 30 (ø40) ø* maa rovná typ A30 skladové. 230, 3, 6, 8 mm ostatní. volitelně povrch: RAL, NEREZ zakázkově lze i ø20 mm ø40 typ A40. volitelně zakázkové provedení povrch: RAL, NEREZ

Více

Zadlabací zámky POPIS ZADLABACÍHO ZÁMKU

Zadlabací zámky POPIS ZADLABACÍHO ZÁMKU Zadlabací zámky Zadlabací zámky FAB, s.r.o., člen celosvětového zámkařského koncernu ASSA ABLOY AB, zaujímá vedoucí postavení na českém trhu zaměřeném na bezpečnostní systémy, zámky a ochranu majetku.

Více

help@demos-trade.com

help@demos-trade.com Víte že... výběr dveří a klik do interiéru bychom neměli podceňovat? Na rozdíl od nábytku je jejich následná výměna nákladná a pouhá výměna klik je velmi omezená. 16.1 +420 596 223 455 Potřebovali byste

Více

Foliované dveře a zárubně RÁMOVÉ CELOMASIVNÍ

Foliované dveře a zárubně RÁMOVÉ CELOMASIVNÍ Unikátní oblé hrany dveří Cenová hladina 4 Foliované dveře a zárubně RÁMOVÉ CELOMASIVNÍ 161 Materiál: rám dveří je vyroben z vysoce kvalitního vrstveného dřeva opláštěného MDF deskou výplň dveří je vyrobená

Více

VÝMĚNA OKEN A DVEŘÍ Z PVC

VÝMĚNA OKEN A DVEŘÍ Z PVC 04.11.2015 NABÍDKA ČÍSLO > 1/2015/117 VÝMĚNA OKEN A DVEŘÍ Z PVC OBSAH > ZÁKAZNÍK > Úvod Technické provedení výrobků Specifikace a ocenění Podmínky pro realizaci zakázky Platební podmínky Služby Doplňky

Více