Pomocné pravítko. Odmerajte vzdialenosť medzi osou kľučky a osou kľúča (rozteč) Štandardné Rozměry sú zvýraznené červenou čiarou.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Pomocné pravítko. Odmerajte vzdialenosť medzi osou kľučky a osou kľúča (rozteč) Štandardné Rozměry sú zvýraznené červenou čiarou."

Transkript

1 K O V Á N Í

2 Pomocné pravítko Odmerajte vzdialenosť medzi osou kľučky a osou kľúča (rozteč) Štandardné Rozměry sú zvýraznené červenou čiarou os kľučky 72 pre rozetové (delené) kovania s preskrutkovaním sú potrebné uvedené otvory otvor WC otvor BB 0 os kľúča otvor WC otvor BB otvor PZ otvor PZ 1

3 Vážení zákazníci, formou našeho nového katalogu Vám chceme představit sortiment, který jsme pro Vás připravili. Naší snahou je vybrat ty nejlepší modely od renomovaných evropských výrobců. Při výběru sortimentu jsme kladli důraz na kvalitu, příznivé ceny a zároveň zajímavý design. Společnost MP Kování je fi rma se slovensko-českým kapitálem založená v roce Od tohoto období působí v oblasti dveřního kování a doplňků na celém území České republiky. Nabízíme velkoobchodní i maloobchodní prodej se sítí maloobchodních partnerů na celém území ČR. V této oblasti budujeme jméno kvalitního a spolehlivého partnera. Naše společnost ve své činnosti sází na stabilitu, spolehlivost v poskytování produktů a služeb, na kvalitní obchodní servis. S pozdravem kolektiv MP KOVÁNÍ Několik rad před zakoupením klik Základní rozdělení interiérových klik: Štítové kliky U štítových klik je důležité znát vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč). Standartní vzdálenost je 72, nebo 90 mm. U bezpečnostního kování se používá i rozteč 92 mm (prosím, věnujte pozornost měření). Vzdálenost (rozteč) si můžete změřit pomocným pravítkem, které najdete na první straně katalogu. UPOZORNĚNÍ: Pokud otvory do štítových klik vyrábíme na objednávku, je nevyhnutelné, aby jste při zadávání objednávky přesně uvedli typ a rozteč otvorů. Pokud si objednáte nesprávně, nemusí být jejich výměna samozřejmostí. Rozetové kliky Typy otvorů Rozetové, neboli dělené kliky, označujeme velkým písmenem R (kulatá rozeta) nebo HR (čtvercová rozeta). Pokud se většina rozetových klik upevňuje proušroubováním přes celou hloubku dveří v místě zámku, je zapotřebí, aby byly v zámku na to určené otvory. Jsou znázorněny v nákresu na první straně katalogu na pomocném pravítku. Zkratkou BB označujeme otvor pro interiérový klíč (dózický) Zkratkou PZ označujeme otvor pro vložku (fabku) Zkratkou WC označujeme WC sadu s vmontovaným klíčem (k WC sadě je zapotřebí zámek se spodním čtyřhranným otvorem 6 x 6 mm) BB PZ WC - sada Koule / Klika Madlo / Klika U klik s koulí uvádíme všechny předešlé údaje plus upřesnění, zda-li se jedná o kliku pravou (označujeme RE) nebo levou (označujeme LI). Koule, nebo madlo může být pevné nebo otočné. od osy doleva od osy doprava osa osa Levá klika - LI Pravá klika - RE 2

4 Povrchové úpravy Vybraný sortiment v tomto katalogu je v různých povrchových úpravách. Výrobky jsou ošetřené kvalitními povrchovými úpravami, ale ne každá povrchová úprava je vhodná do daného prostředí. U každé povrchové úpravy jsme vyznačili vhodnost použití symbolem: * určeno pro domácí prostředí (byty, domy, malé penziony) ** určeno pro prostředí se zvýšenou frekvencí pohybu lidí (rodinné domy, hotely, ubytovny, méně frekventované prostory, penzióny) *** určeno pro prostředí s vysokou frekvencí pohybu lidí (administrativní prostory, prodejny, čerpací stanice, nákupní centra) a jsou vhodné i do vlhkého prostředí. * * * * * Zlatá Bílá Stříbrná Hnědá Antik zlatý komaxit bílý komaxit stříbrný komaxit hnědý komaxit antik komaxit ** ** ** ** ** F1 F2 F F4 F9 přírodní elox šampáňo elox zlatý elox bronz elox nerez elox * ** * *** *** *** * * ** * * *** ** ** * * ** * ** * *** ANS AOC BVOC LN N N/OC/N OBA BAN OC OC/B OC/BVOC OC/N OC/ONS OCS OCS/CH OCS/W OCS/OC OGR OGS OLS OLS/N hliník poniklovaný hliník pochromovaný černý velvet chrom leštěná nerez nerez nerez/chrom lesklý/nerez antik bronz antik černý chrom lesklý chrom lesklý/černý chrom lesklý/černý velvet chrom chrom lesklý/nerez chrom lesklý/nikl broušený chrom broušený chrom broušený/třešeň chrom broušený/wenge chrom broušený/chrom lesklý bronz česaný bronz česaný mat mosaz broušená a lakovaná mosaz broušená a lakovaná/nerez * *** * * * * * ** *** *** ** *** ** *** ** *** *** ** ** * * OLV mosaz leštěná a lakovaná OLV/N mosaz leštěná a lakovaná/nerez OLV/OLS mosaz leštěná a lakovaná/mosaz broušená ONL/ONS nikl lesklý/nikl broušený ONS nikl broušený ONS/CH nikl broušený/třešeň ONS/W nikl broušený/wenge ONS/OC nikl broušený/chrom lesklý PVD INOX 10 let záruka PVD ZLATÁ 10 let záruka VOC velvet chrom VOC/N velvet chrom/nerez VONS velvet nikl VONS/NL velvet nikl/nerez lesklá B bílý komaxit Kovaná černá Kovaná šedá OC/OC/OCS OCS/OC/OCS ONL/ONL/ONS ONS/ONL/ONS zkratka před prvním lomítkem označuje povrchovou úpravu štítu nebo rozety, druhé dvě zkratky označují kombinaci povrchu na klice U některých výrobků se stejným označením povrchu (např. F1 přírodní elox) se mohou vyskytnout minimální barevné odchylky, hlavně pokud jde o výrobky od různých výrobců.

5 Montáž Montáž je velmi důležitou součástí funkčnosti výrobku. Dbejte prosím na její správnost, a to důkladným, přesným, přímým zaměřením a vrtáním otvorů. Doporučujeme Vám používat montážní návody (jsou součástí balení klik, případně je najdete na našich webových stránkách, nebo se poraďte s prodejcem. U rozetových kování doporučujeme používat montážní šablonu TUPAI (je vyobrazena v katalogu na str. 48). Neupravujte prosím kování při montáži a použijte na montáž příslušné díly, které se nacházejí v balení. Nezapomeňte před instalací mechaniku promazat univerzálním mazivem např. WD-40. Balení výrobku Pro dokonalé zajištění ochrany výrobků a komfort přepravy jsme pro Vás připravili rozličné balení výrobků (sáčky, krabičky, kartóny, blistry, atd.) Používáme jednotný design, který je charakteristický pro značku MP Kování. Ošetřování Na čištění a ošetřování nepoužívejte žádné agresivní chemikálie a čistící prostředky. Čistěte pouze měkkým vlhkým hadrem. Při vydávání nestandartních (pískavých) zvuků nebo při drhnutí použijte univerzální mazivo, např. WD 40. Záruka Záruka na výrobky uvedené v katalogu je minimálně 2 roky od datumu prodeje na prodejním dokladu. Výrobky s prodlouženou zárukou jsou označené symbolem, nebo 10 let. Záruka se nevztahuje na poškození výrobku nesprávným ošetřováním, na opotřebení výrobku používáním, případně mechanickým poškozením (např. klíči, prstýnky a pod.). Záruka se též nevztahuje na výrobky, které byly po zakoupení dodatečně upravované zákazníkem a nebo montážníkem. Dále také na výrobky znehodnocené nekvalitní montáží, na znehodnocení výrobku manipulací a vlastní přepravou. Zrovna tak na umístění výrobku do nevhodného prostředí viz. Povrchové úpravy symboly. Garance kvality 10 Při dodržování všech našich pokynů a upozornění (vhodný výběr do prostředí, manipulace s výrobkem, kvalitní montáž a ošetřování výrobku) Vám garantujeme dlouhodobou životnost výrobku. 4

6 Výměna zboží Při jakémkoliv nároku na výměnu nebo reklamaci zboží žádáme zákazníky, aby jednotlivé díly zabalili tak, aby nedošlo k jejich dalšímu poškození. V opačném případě poškozené díly nebudou vyměněny. Ceny Ceny v katalogu jsou platné od Jsou uvedené za kompletní výrobek, v případě klik za pár. Ceny jsou uvedené v: Kč (bez DPH) Kč (s DPH) Při odběru zboží v hodnotě nižší než 100 Kč bez DPH bude k ceně připočítáno přepravné a balné ve výši 100,- Kč bez DPH. Při dodání zboží na dobírku platí zákazník zboží při převzetí. Z důvodu nestability cen materiálů na světovém trhu, si vyhrazujeme právo na úpravu cen. Aktualizace cen a sortimentu najdete na adrese: Zboží uvedené v katalogu je skladový sortiment, ale vzhledem k široké škále může dojít ke krátkodobým položkovým výpadkům zboží. Za pochopení děkujeme a věříme, že budete s naším zbožím i poskytovanými službami spokojeni. Jak správně objednávat kování Při objednávce štítového kování je důležité uvést rozteč, vzdálenost v milimetrech od osy kliky po osu klíče (k zaměření vám pomůže pravítko, které najdete na přední straně katalogu). Objednávka klik Štítové kliky: 1. Název modelu např. LEA 1941 (uvedení příslušného číselného kódu výrobku - pokud se u daného medelu udává) 2. Povrch např. OGS nebo OCS nebo OLV. Typ otvoru BB nebo PZ nebo WC 4. Rozteč 72 nebo 90 nebo 92 mm. Provedení klika/klika nebo koule/klika nebo madlo/klika 6. U provedení koule/klika nebo madlo/klika uvést, zda-li pravá nebo levá podle obrázku na str. 2 v dolní části 7. Počet kusů např. 8 ks Objednáv.bude potom vypadat následovně: LEA 1941 OGS BB 72 klika/klika 8 ks Rozetové kliky (dělené): 1. Název modelu např. KLASIK R (uvést R nebo HR a příslušného číselného kódu výrobku, pokud se u daného modelu udává) 2. Povrch např. F1 nebo OC nebo ONS.... Typ otvoru BB nebo PZ nebo WC 4. Provedení klika/klika nebo koule/klika nebo madlo/klika. U provedení koule/klika nebo madlo/klika uvést, zda-li pravá nebo levá podle obrázku na str. 2 v dolní části 6. Počet kusů např. 10 ks Objednáv.bude potom vypadat následovně: KLASIK R F1 PZ koule/klika pravá 10 ks Poznámka: Standardní tloušťka interiérových dveří je 40 mm. Pokud máte jinou tloušťkou dveří, uveďte to prosím v objednávce.

7 Rozdělení sérií HLINÍK (str. 9-0) jedná se o ekonomickou třídu klik. Vzhledem k dobrým a dlouhodobým zkušenostem, které máme déle než šest let, jsme záruku zvýšili o dalších 12 měsíců. NEREZ - NEREZOVÁ OCEL (str. 1-6) hlavní zastoupení v této sérii klik má portugalský výrobce TUPAI. Modely jsou vyrobeny z kvalitní ušlechtilé nerezové oceli. Ve výrobcích je použita vysokokvalitní patentovaná mechanika uložená v zinkovém pouzdře. Od roku 2009 v prodeji s klikovým systémem nacvakávání krytek mechaniky. Kliky jsou vhodné do prostor s vysokou frekvencí pohybu lidí. Poskytovaná záruka je let na kompletní výrobek. NEREZ/MOSAZ nebo SLITINA ZINKU kombinované (str. 7-47) pro výrobu se používají velmi kvalitní materiály nerezavějící ocel, mosaz nebo slitina zinku. Mechanické části klik jsou stejně tak kvalitní jako v předcházející sérii NEREZ. Kliky jsou vhodné do prostor s vysokou frekvencí pohybu lidí. Výrobce poskytuje zvýšenou záruku let. MOSAZ nebo SLITINA ZINKU (str ) kliky v této sérii jsou starostlivě vybrány od renomovaných evropských výrobců (TUPAI Portugalsko, MARIANI a jiných, většinou italských výrobců). Uvedená série zahrnuje jednodušší a lacinější modely, střední třídu, až po designové kliky. U většiny klik z této série je použita nově vyvinutá šroubovací rozeta, kterou oceníte pro její jednoduchou montáž a dokonalou funkčnost. Velká část klik v této sérii (TUPAI) má nové zdokonalené uchycení krytky rozety speciálním klikem (podrobnějsí popis najdete na str. 42). V této sérii klik je především důležité vybrat správný povrch kliky vzhledem k umístění a použití kliky ve vybraném prostředí (informace o povrchových úpravách najdete v našem katalogu v části Povrchové úpravy na straně ). Na většinu uvedených modelů poskytujeme zvýšenou záruku (všimněte si prosím, piktogramy označují délku záruky). Podmínkou splnění maximální záruky je dodržování našich upozornění a doporučení. KOULE, MADLA A ROZETY (str ) Koule a madla mohou být pevné i otočné. V naší nabídce najdete různé designy, tvary, materiály a povrchové úpravy. Rozety jsou použity u jednotlivých sérií klik a zároveň slouží i jako náhradní díly. BEZPEČNOSTNÍ KOVÁNÍ (str ) v nabídce máme bohatý výběr certifi kovaných bezpečnostních kování v bezpečnostní třídě (BT). Kování je přizpůsobeno v Čechách používaným zámkům v rozteči 72, 90, 92 mm. Velkou výhodou je možnost jejich sladění s interiérovým kováním v různých povrchových úpravách a barevných odstínech. V nabídce máme i rozetové (dělené) bezpečnostní kování. Bezpečnostní kování se montuje pomocí dlouhých šroubů z vnitřní strany. Z venkovní strany může být koule, madlo nebo klika s ochranným štítem proti rozlomení a odvrtání bezpečnostní vložky. Některé typy mají ochrannou krytku (překrytí), které zabraňuje nežádoucí manipulaci s vložkou. KOVANÉ KLIKY (str. 11-1) jedná se o individuální sérii klik vhodnou zejména pro venkovní použití (brány, vstupy do domů a budov s osobitým charakterem). Kliky jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a jsou vhodné do jakéhokoliv prostředí. OKENNÍ KLIKY (str ) k většině klik na dveře nabízíme ke sladění Vašeho interiéru i kliky na okna (převážně na euro okna). Na ceny jednotlivých okenních klik se můžete podívat přímo v cenovce u daného modelu kliky na dveře, případně v části věnované okenním klikám. DOPLŇKY (str ) v závěru katalogu si můžete vybrat z množství doplňků k dveřnímu kování, jako jsou např. zámky a vložky do dveří, hliníkové a plastové větrací mřížky, samozavírače dveří, zarážky dveří, držáky dřevěných madel, dřevěná madla, nerezová madla, okopové plechy, dřevěné prahy, číslice, atd... 6

8 Abecední seznam klik A B C série název kliky strana A NOX CO - R 0 A NOX FA - HR 29 A NOX FA - R 0 A NOX MO - R 0 A NOX NE - HR 29 A NOX NE - R 0 A NOX SW - HR 29 A NOX SW - R 0 A NOX WA - R 0 ADONIS - R 8 AGAVE 12 ALBAN 11 ALEX 0 ALEX - R 0 ALISSE -R 4 ALT WIEN 2 ARCH 19 ARCH - R 19 ARTE ARTE - HR ATZ 1 - HR 2277 Q 42 ATZ 2 - HR 2278 Q 42 ATZ 1 - HRN 2277 Q 42 ATZ 2 - HRN 2278 Q 42 BALI - R 40 BALI HRN Q 40 BARON - R 40 BONA - R BREMEN 12 BREST - HR 200 / B Q 4-44 BREST - HR 201 / A Q 4-44 BREST - HR 2040 / C Q 4-44 BREST - HRN 201 A / Q 8 BREST - R 200 / B 4-44 BREST - R 201 / A 4-44 BREST - R 2040/C 4-44 BURACO 2 - HR 27 Q 8 CAIRO - HR 271 Q 84 CARINA 7 CARINA - R 7 CARLA - R 78 7 CARLA CAST 6-66 CAST - R 6-66 CINTO - HR 272 Q 8 CLAUDIA - R CLERMONT - HR 2026 / B Q 4-46 CLERMONT - HR 2027 / A Q 4-46 CLERMONT - HR 208 / C Q 4-46 CLERMONT - R 2026 / B 4-46 CLERMONT - R 2027 / A 4-46 CLERMONT - R 208 / C 4-46 CLOUD - HR 92 COMET 9-94 D E F G CH J K série název kliky strana COMET - HR 9-94 COSLAN 2 COSLAN - R 2 COSLAN - R COSLAN - R OVÁL 2 COSLAN - R OVÁL COSLAN COSLAN SPECIAL CRONO 18 CRONO - R 18 CUBE - HR 274 Q 104 DACAPO - HRN 791 A / Q 8 DACAPO - R 791 / A 8 DAFNE 22 DAFNE - R 22 DANIELA - HR 22 Q DANIELA - R 22 DEA DEA - R DENVER - R 47 DIAGO - HR 79 Q 7 DIAGO - HRN 79 Q 8 DIAGO - R 79 7 DIANA - HR 221 Q 6 DIANA - R DOTS - HR Q 80 DOTS - R 80 DUCON - R 40 EAGLE - R 77 ELIPSE - HR Q 4 ELIPSE - R 4 ELEGANT 2 FAN FAN - R FAVORIT 26 FAVORIT - HR 2002 Q FAVORIT - R 26 FAVORIT - R 2002 FAVORIT - R 2002 LN 2 FAVORIT - R OVÁL FAVORIT FAVORIT SPECIAL FLORENZ 1 GARDA 27 GARDA - R 27 GARDA - R ANS 26 GARDA - R AOC 26 GIADA GIADA - R GOLF 97 GOLF - HR 97 CHERRY PRISMA - HR Q 88 JENNY - R KLASIK 1 L M N O P série název kliky strana KLASIK - R 1 KNUT - R OVÁL 12 KONSTANZ 1 KRISTINA KRISTINA 2 - R 7-8 LAGUNA - HR 224 Q LAGUNA - R 224 LAURA 9 LAURA - R 9 LAURA 2-6 LAURA 2 - R -6 LEA - R LEA LINHA 1 - HR 276 Q 86 LUCIA 12 LUCIA - R 12 LUXOR 11 LUXOR - R 11 MARENA - HR 794 Q 9 MARENA - R MARIANE - R 4 MEDOX 16 MEDOX - R 16 META META - HR 79 Q 41 META - HRN 79 Q 41 META - R MICHAELA 10 MILA 7-74 MILA - R 7-74 MILENA 1-2 MILENA - R 1-2 MILLY 74 MILLY - R 74 MIRA 1 MIRA - R 1 MONA - R MONA - R OVÁL MONA MONA SPECIAL MONIKA 9-10 NÁHRADNÝ DÍL NA DŘEVO 88 NERO - HR 22 Q NERO - R 22 NETUNO 28 NETUNO - R 28 NINA - R NÜRBERG 12 ORION ORION 2 - R 6-64 OVER - HR 92 PETRA 2 PETRA 2 - R 7

9 Abecední seznam klik R S série název kliky strana POLO - HR 222 Q 6 POLO - R PORT - R OVÁL 12 PRADO - HR 792 Q 7 PRADO - HRN 792 Q 8 PRADO - R PRELUDE PRELUDE 2 - R 9-60 PRISMA - HR 1921 Q REAL 20 REAL - R 20 ROMBO - R 4 SABINA 17 SABINA - R 17 SAMBA 14 SAMBA - R 14 SCAN - R 94 SECO - HR 1964 Q 81 SECO - R SINUA - R 94 SOFIA - R SOFIA T U V série název kliky strana SOUND - R 94 SQUARE - HR 227 Q 82 SUN 1 - HR 9 SUN 2 - HR 96 SUN - HR 96 SWING - HR 222 Q SWING - R 222 TARO - R TARO THEMA 49 THEMA - R 49 TILLY 11 TILLY - R OVÁL 11 TILLY - ÚZKY ŠTÍT 11 TORNÁDO - HR Q TORNÁDO - R TRENDY - R 4 URBAN 12 VEGA - HR 220 Q 4 VEGA - R VERONA 2 W X Z série název kliky strana VERONA - R 2 VERONA - R VERONA - R VIENNA 21 VIENNA - R 21 VIKTORIA - R 202 / A 47 VIKTORIA - R 2041 / C 47 VIKTORIA - R 2042 / B 47 VIRGINIA - R VITO 24 VITO - R 24 WENGE PRISMA - HR Q 88 WIGO - R 80 XENA - HR 2021 Q 6 XENA - R ZANO ZANO - R ZENITH 91 ZENITH - HR 91 ZOE 98 ZOE - R 98 strana Hliník strana Bezpečnostní kování Nerez - nerezová ocel Kované kliky Nerez / mosaz a nebo slitina zinku Okenní kliky Mosaz nebo slitina zinku Doplňky Koule, madla a rozety Šablona TUPAI - 48 Piktogramy vysvětlivky 10 záruka, nebo 10 let dodací lhůtu si, prosím, prověřte vratná pružina kliky b.t. certifi kované kování bezpečnostní třída prošroubování přes dveře F vhodný na protipožární dveře (samozavírače GEZE) klikové nasazení krytky rozety (TUPAI) závitové nasazení krytky rozety 8

10 LAURA povrch zlatá LAURA povrch bílá série HLINÍK BB - otvor pro klíč 108,- 10,- PZ - otvor pro vložku 108,- 10,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- BB - otvor pro klíč 108,- 10,- PZ - otvor pro vložku 108,- 10,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- LAURA povrch stříbrná LAURA povrch hnědá BB - otvor pro klíč 108,- 10,- PZ - otvor pro vložku 108,- 10,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- BB - otvor pro klíč 108,- 10,- PZ - otvor pro vložku 108,- 10,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- LAURA povrch antik LAURA - R povrch stříbrná BB - otvor pro klíč 108,- 10,- PZ - otvor pro vložku 108,- 10,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- BB - otvor pro klíč 11,- 18,- PZ - otvor pro vložku 11,- 18,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- MONIKA povrch zlatá MONIKA povrch bílá BB - otvor pro klíč 11,- 18,- PZ - otvor pro vložku 11,- 18,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- BB - otvor pro klíč 11,- 18,- PZ - otvor pro vložku 11,- 18,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- 9

11 MONIKA povrch stříbrná MONIKA povrch hnědá BB - otvor pro klíč 11,- 18,- PZ - otvor pro vložku 11,- 18,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- BB - otvor pro klíč 11,- 18,- PZ - otvor pro vložku 11,- 18,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- série HLINÍK MONIKA povrch antik MICHAELA povrch zlatá BB - otvor pro klíč 11,- 18,- PZ - otvor pro vložku 11,- 18,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- BB - otvor pro klíč 11,- 18,- PZ - otvor pro vložku 11,- 18,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- MICHAELA povrch bílá MICHAELA povrch stříbrná BB - otvor pro klíč 11,- 18,- PZ - otvor pro vložku 11,- 18,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- BB - otvor pro klíč 11,- 18,- PZ - otvor pro vložku 11,- 18,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- MICHAELA povrch hnědá MICHAELA povrch antik BB - otvor pro klíč 11,- 18,- PZ - otvor pro vložku 11,- 18,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- BB - otvor pro klíč 11,- 18,- PZ - otvor pro vložku 11,- 18,- WC - sada WC s klíčem 14,- 174,- koule / klika PZ 14,- 174,- 10

12 LUXOR povrch F1 - přírodní elox LUXOR - R povrch F1 - přírodní elox série HLINÍK BB - otvor pro klíč 199,- 29,- PZ - otvor pro vložku 199,- 29,- WC - sada WC s klíčem 28,- 42,- koule / klika PZ 280,- 6,- BB - otvor pro klíč 229,- 27,- PZ - otvor pro vložku 229,- 27,- WC - sada WC s klíčem 7,- 40,- koule / klika PZ 8,- 462,- LUXOR povrch F2 - šampáňo elox LUXOR - R povrch F2 - šampáňo elox BB - otvor pro klíč 199,- 29,- PZ - otvor pro vložku 199,- 29,- WC - sada WC s klíčem 28,- 42,- koule / klika PZ 280,- 6,- BB - otvor pro klíč 229,- 27,- PZ - otvor pro vložku 229,- 27,- WC - sada WC s klíčem 7,- 40,- koule / klika PZ 8,- 462,- LUXOR povrch F4 - bronz elox LUXOR - R povrch F4 - bronz elox BB - otvor pro klíč 199,- 29,- PZ - otvor pro vložku 199,- 29,- WC - sada WC s klíčem 28,- 42,- koule / klika PZ 280,- 6,- BB - otvor pro klíč 229,- 27,- PZ - otvor pro vložku 229,- 27,- WC - sada WC s klíčem 7,- 40,- koule / klika PZ 8,- 462,- LUXOR povrch F9 - nerez elox LUXOR - R povrch F9 - nerez elox BB - otvor pro klíč 22,- 270,- PZ - otvor pro vložku 22,- 270,- WC - sada WC s klíčem 16,- 80,- koule / klika PZ 08,- 70,- BB - otvor pro klíč 24,- 0,- PZ - otvor pro vložku 24,- 0,- WC - sada WC s klíčem 72,- 447,- koule / klika PZ 42,- 19,- 11

13 LUCIA povrch F1 - přírodní elox LUCIA - R povrch F1 - přírodní elox BB - otvor pro klíč 219,- 26,- PZ - otvor pro vložku 219,- 26,- WC - sada WC s klíčem 0,- 64,- koule / klika PZ 289,- 47,- BB - otvor pro klíč 24,- 294,- PZ - otvor pro vložku 24,- 294,- WC - sada WC s klíčem 1,- 422,- koule / klika PZ 92,- 471,- série HLINÍK LUCIA povrch F2 - šampáňo elox LUCIA - R povrch F2 - šampáňo elox BB - otvor pro klíč 219,- 26,- PZ - otvor pro vložku 219,- 26,- WC - sada WC s klíčem 0,- 64,- koule / klika PZ 289,- 47,- BB - otvor pro klíč 24,- 294,- PZ - otvor pro vložku 24,- 294,- WC - sada WC s klíčem 1,- 422,- koule / klika PZ 92,- 471,- LUCIA povrch F4 - bronz elox LUCIA - R povrch F4 - bronz elox BB - otvor pro klíč 219,- 26,- PZ - otvor pro vložku 219,- 26,- WC - sada WC s klíčem 0,- 64,- koule / klika PZ 289,- 47,- BB - otvor pro klíč 24,- 294,- PZ - otvor pro vložku 24,- 294,- WC - sada WC s klíčem 1,- 422,- koule / klika PZ 92,- 471,- LUCIA povrch F9 - nerez elox LUCIA - R povrch F9 - nerez elox BB - otvor pro klíč 28,- 286,- PZ - otvor pro vložku 28,- 286,- WC - sada WC s klíčem 29,- 9,- koule / klika PZ 1,- 76,- BB - otvor pro klíč 264,- 17,- PZ - otvor pro vložku 264,- 17,- WC - sada WC s klíčem 82,- 49,- koule / klika PZ 47,- 2,- 12

14 KLASIK povrch F1 - přírodní elox KLASIK - R povrch F1 - přírodní elox série HLINÍK BB - otvor pro klíč 28,- 10,- PZ - otvor pro vložku 28,- 10,- WC - sada WC s klíčem 44,- 41,- koule / klika PZ 08,- 70,- BB - otvor pro klíč 288,- 46,- PZ - otvor pro vložku 288,- 46,- WC - sada WC s klíčem 96,- 476,- koule / klika PZ 41,- 496,- KLASIK povrch F2 - šampáňo elox KLASIK - R povrch F2 - šampáňo elox BB - otvor pro klíč 28,- 10,- PZ - otvor pro vložku 28,- 10,- WC - sada WC s klíčem 44,- 41,- koule / klika PZ 08,- 70,- BB - otvor pro klíč 288,- 46,- PZ - otvor pro vložku 288,- 46,- WC - sada WC s klíčem 96,- 476,- koule / klika PZ 41,- 496,- KLASIK povrch F4 - bronz elox KLASIK - R povrch F4 - bronz elox BB - otvor pro klíč 28,- 10,- PZ - otvor pro vložku 28,- 10,- WC - sada WC s klíčem 44,- 41,- koule / klika PZ 08,- 70,- BB - otvor pro klíč 288,- 46,- PZ - otvor pro vložku 288,- 46,- WC - sada WC s klíčem 96,- 476,- koule / klika PZ 41,- 496,- KLASIK povrch F9 - nerez elox KLASIK - R povrch F9 - nerez elox BB - otvor pro klíč 287,- 4,- PZ - otvor pro vložku 287,- 4,- WC - sada WC s klíčem 77,- 4,- koule / klika PZ 9,- 407,- BB - otvor pro klíč 16,- 80,- PZ - otvor pro vložku 16,- 80,- WC - sada WC s klíčem 44,- 21,- koule / klika PZ 46,- 6,- 1

15 SAMBA povrch F1 - přírodní elox SAMBA - R povrch F1 - přírodní elox série HLINÍK BB - otvor pro klíč 6,- 404,- PZ - otvor pro vložku 6,- 404,- WC - sada WC s klíčem 418,- 02,- koule / klika PZ 69,- 44,- BB - otvor pro klíč 29,- 9,- PZ - otvor pro vložku 29,- 9,- WC - sada WC s klíčem 4,- 22,- koule / klika PZ 44,- 21,- SAMBA povrch F4 - bronz elox SAMBA - R povrch F4 - bronz elox BB - otvor pro klíč 6,- 404,- PZ - otvor pro vložku 6,- 404,- WC - sada WC s klíčem 418,- 02,- koule / klika PZ 69,- 44,- BB - otvor pro klíč 29,- 9,- PZ - otvor pro vložku 29,- 9,- WC - sada WC s klíčem 4,- 22,- koule / klika PZ 44,- 21,- SAMBA povrch F9 - nerez elox SAMBA - R povrch F9 - nerez elox BB - otvor pro klíč 71,- 446,- PZ - otvor pro vložku 71,- 446,- WC - sada WC s klíčem 461,- 4,- koule / klika PZ 40,- 484,- BB - otvor pro klíč 61,- 44,- PZ - otvor pro vložku 61,- 44,- WC - sada WC s klíčem 480,- 76,- koule / klika PZ 0,- 606,- 14

16 série HLINÍK MIRA povrch F1 - přírodní elox BB - otvor pro klíč 29,- 2,- PZ - otvor pro vložku 29,- 2,- WC - sada WC s klíčem 76,- 42,- koule / klika PZ 46,- 416,- MIRA - R povrch F1 - přírodní elox BB - otvor pro klíč 287,- 4,- PZ - otvor pro vložku 287,- 4,- WC - sada WC s klíčem 9,- 472,- koule / klika PZ 41,- 496,- MIRA povrch F4 - bronz elox MIRA - R povrch F4 - bronz elox BB - otvor pro klíč 29,- 2,- PZ - otvor pro vložku 29,- 2,- WC - sada WC s klíčem 76,- 42,- koule / klika PZ 46,- 416,- BB - otvor pro klíč 287,- 4,- PZ - otvor pro vložku 287,- 4,- WC - sada WC s klíčem 9,- 472,- koule / klika PZ 41,- 496,- MIRA povrch F9 - nerez elox MIRA - R povrch F9 - nerez elox BB - otvor pro klíč 24,- 89,- PZ - otvor pro vložku 24,- 89,- WC - sada WC s klíčem 41,- 496,- koule / klika PZ 80,- 46,- BB - otvor pro klíč 1,- 76,- PZ - otvor pro vložku 1,- 76,- WC - sada WC s klíčem 42,- 19,- koule / klika PZ 461,- 4,- 1

17 MEDOX povrch F1 - přírodní elox MEDOX - R povrch F1 - přírodní elox série HLINÍK BB - otvor pro klíč 0,- 64,- PZ - otvor pro vložku 0,- 64,- WC - sada WC s klíčem 87,- 46,- koule / klika PZ 1,- 422,- BB - otvor pro klíč 297,- 7,- PZ - otvor pro vložku 297,- 7,- WC - sada WC s klíčem 40,- 484,- koule / klika PZ 418,- 02,- MEDOX povrch F4 - bronz elox MEDOX - R povrch F4 - bronz elox BB - otvor pro klíč 0,- 64,- PZ - otvor pro vložku 0,- 64,- WC - sada WC s klíčem 87,- 46,- koule / klika PZ 1,- 422,- BB - otvor pro klíč 297,- 7,- PZ - otvor pro vložku 297,- 7,- WC - sada WC s klíčem 40,- 484,- koule / klika PZ 418,- 02,- MEDOX povrch F9 - nerez elox MEDOX - R povrch F9 - nerez elox BB - otvor pro klíč 4,- 401,- PZ - otvor pro vložku 4,- 401,- WC - sada WC s klíčem 424,- 09,- koule / klika PZ 8,- 462,- BB - otvor pro klíč 24,- 89,- PZ - otvor pro vložku 24,- 89,- WC - sada WC s klíčem 442,- 1,- koule / klika PZ 466,- 60,- 16

18 série HLINÍK SABINA povrch F1 - přírodní elox BB - otvor pro klíč 278,- 4,- PZ - otvor pro vložku 278,- 4,- WC - sada WC s klíčem 61,- 44,- koule / klika PZ 9,- 407,- SABINA - R povrch F1 - přírodní elox BB - otvor pro klíč 271,- 26,- PZ - otvor pro vložku 271,- 26,- WC - sada WC s klíčem 78,- 44,- koule / klika PZ 40,- 486,- SABINA povrch F4 - bronz elox SABINA - R povrch F4 - bronz elox BB - otvor pro klíč 278,- 4,- PZ - otvor pro vložku 278,- 4,- WC - sada WC s klíčem 61,- 44,- koule / klika PZ 9,- 407,- BB - otvor pro klíč 271,- 26,- PZ - otvor pro vložku 271,- 26,- WC - sada WC s klíčem 78,- 44,- koule / klika PZ 40,- 486,- SABINA povrch F9 - nerez elox SABINA - R povrch F9 - nerez elox BB - otvor pro klíč 18,- 82,- PZ - otvor pro vložku 18,- 82,- WC - sada WC s klíčem 408,- 490,- koule / klika PZ 76,- 42,- BB - otvor pro klíč 08,- 70,- PZ - otvor pro vložku 08,- 70,- WC - sada WC s klíčem 426,- 12,- koule / klika PZ 48,- 0,- 17

19 CRONO povrch F1 - přírodní elox CRONO - R povrch F1 - přírodní elox série HLINÍK BB - otvor pro klíč 20,- 84,- PZ - otvor pro vložku 20,- 84,- WC - sada WC s klíčem 40,- 484,- koule / klika PZ 61,- 44,- BB - otvor pro klíč 1,- 76,- PZ - otvor pro vložku 1,- 76,- WC - sada WC s klíčem 419,- 0,- koule / klika PZ 426,- 12,- CRONO povrch F4 - bronz elox CRONO - R povrch F4 - bronz elox BB - otvor pro klíč 20,- 84,- PZ - otvor pro vložku 20,- 84,- WC - sada WC s klíčem 40,- 484,- koule / klika PZ 61,- 44,- BB - otvor pro klíč 1,- 76,- PZ - otvor pro vložku 1,- 76,- WC - sada WC s klíčem 419,- 0,- koule / klika PZ 426,- 12,- CRONO povrch F9 - nerez elox CRONO - R povrch F9 - nerez elox BB - otvor pro klíč,- 422,- PZ - otvor pro vložku,- 422,- WC - sada WC s klíčem 44,- 29,- koule / klika PZ 96,- 471,- BB - otvor pro klíč 4,- 414,- PZ - otvor pro vložku 4,- 414,- WC - sada WC s klíčem 46,- 6,- koule / klika PZ 497,- 97,- 18

20 série HLINÍK ARCH povrch F1 - přírodní elox BB - otvor pro klíč 71,- 446,- PZ - otvor pro vložku 71,- 446,- WC - sada WC s klíčem 44,- 4,- koule / klika PZ 86,- 464,- ARCH - R povrch F1 - přírodní elox BB - otvor pro klíč 6,- 48,- PZ - otvor pro vložku 6,- 48,- WC - sada WC s klíčem 471,- 66,- koule / klika PZ 41,- 42,- ARCH povrch F4 - bronz elox ARCH - R povrch F4 - bronz elox BB - otvor pro klíč 71,- 446,- PZ - otvor pro vložku 71,- 446,- WC - sada WC s klíčem 44,- 4,- koule / klika PZ 86,- 464,- BB - otvor pro klíč 6,- 48,- PZ - otvor pro vložku 6,- 48,- WC - sada WC s klíčem 471,- 66,- koule / klika PZ 41,- 42,- ARCH povrch F9 - nerez elox ARCH - R povrch F9 - nerez elox BB - otvor pro klíč 408,- 490,- PZ - otvor pro vložku 408,- 490,- WC - sada WC s klíčem 00,- 600,- koule / klika PZ 422,- 07,- BB - otvor pro klíč 99,- 479,- PZ - otvor pro vložku 99,- 479,- WC - sada WC s klíčem 18,- 622,- koule / klika PZ 04,- 60,- 19

21 REAL povrch F1 - přírodní elox REAL - R povrch F1 - přírodní elox série HLINÍK BB - otvor pro klíč 21,- 02,- PZ - otvor pro vložku 21,- 02,- WC - sada WC s klíčem 4,- 401,- koule / klika PZ 2,- 90,- BB - otvor pro klíč 24,- 294,- PZ - otvor pro vložku 24,- 294,- WC - sada WC s klíčem 1,- 422,- koule / klika PZ 92,- 471,- REAL povrch F4 - bronz elox REAL - R povrch F4 - bronz elox BB - otvor pro klíč 21,- 02,- PZ - otvor pro vložku 21,- 02,- WC - sada WC s klíčem 4,- 401,- koule / klika PZ 2,- 90,- BB - otvor pro klíč 24,- 294,- PZ - otvor pro vložku 24,- 294,- WC - sada WC s klíčem 1,- 422,- koule / klika PZ 92,- 471,- REAL povrch F9 - nerez elox REAL - R povrch F9 - nerez elox BB - otvor pro klíč 294,-,- PZ - otvor pro vložku 294,-,- WC - sada WC s klíčem 8,- 462,- koule / klika PZ 66,- 440,- BB - otvor pro klíč 284,- 41,- PZ - otvor pro vložku 284,- 41,- WC - sada WC s klíčem 40,- 484,- koule / klika PZ 446,- 6,- 20

22 série HLINÍK VIENNA povrch F1 - přírodní elox BB - otvor pro klíč 04,- 6,- PZ - otvor pro vložku 04,- 6,- WC - sada WC s klíčem 40,- 484,- koule / klika PZ 428,- 14,- VIENNA - R povrch F1 - přírodní elox BB - otvor pro klíč 276,- 2,- PZ - otvor pro vložku 276,- 2,- WC - sada WC s klíčem 82,- 49,- koule / klika PZ 407,- 489,- VIENNA povrch F4 - bronz elox VIENNA - R povrch F4 - bronz elox BB - otvor pro klíč 04,- 6,- PZ - otvor pro vložku 04,- 6,- WC - sada WC s klíčem 40,- 484,- koule / klika PZ 428,- 14,- BB - otvor pro klíč 276,- 2,- PZ - otvor pro vložku 276,- 2,- WC - sada WC s klíčem 82,- 49,- koule / klika PZ 407,- 489,- VIENNA povrch F9 - nerez elox VIENNA - R povrch F9 - nerez elox BB - otvor pro klíč 6,- 404,- PZ - otvor pro vložku 6,- 404,- WC - sada WC s klíčem 40,- 40,- koule / klika PZ 476,- 72,- BB - otvor pro klíč 0,- 64,- PZ - otvor pro vložku 0,- 64,- WC - sada WC s klíčem 422,- 07,- koule / klika PZ 476,- 72,- 21

Line. Platný od 1. 2. 2015. www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz

Line. Platný od 1. 2. 2015. www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz Line 2015 Platný od 1. 2. 2015 www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz Pomocné pravítko Změřte vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč) 92 88 85 90 72 pro rozetové (dělené) kování s prošroubováním

Více

Slim Line Aluminium. Platný od 1. 7. 2014. w w w.kliky na dvere. cz

Slim Line Aluminium. Platný od 1. 7. 2014. w w w.kliky na dvere. cz Slim Line Aluminium 2014 Platný od 1. 7. 2014 w w w.kliky na dvere. cz w w w.m pka t a l o g y. cz Pomocné pravítko Změřte vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč)) Standardní rozměry jsou zvýrazněny

Více

Italy EPR Line. Platný od 1. 6. 2014. www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz

Italy EPR Line. Platný od 1. 6. 2014. www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz Italy EPR Line 04 Platný od. 6. 04 www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz Pomocné pravítko Změřte vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč)) Standardní rozměry jsou zvýrazněny barevnou čarou. 9 88

Více

2011-2012 Platný od 1.4.2011

2011-2012 Platný od 1.4.2011 2011-2012 Platný od 1.4.2011 Pomocné pravítko U štítových klik je důležité znát vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč). Odměřte vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč) Standartní rozměry

Více

DESIGN LINE. 2012 Platný od 01.04.2012. www.klikynadvere.cz

DESIGN LINE. 2012 Platný od 01.04.2012. www.klikynadvere.cz DESIGN LINE 2012 Platný od 01.04.2012 www.klikynadvere.cz Pomocné pravítko Pro štítové kliky je nutné uvedení vzdálenosti mezi osou kliky a osou klíče (rozteč). Odměřte vzdálenost mezi osou kliky a osou

Více

EPR EPR EPR. Pomocné pravítko. Ekonomická plastová rozeta - R. Ekonomická plastová rozeta - HR. Piktogramy - vysvětlivky. b.t.3

EPR EPR EPR. Pomocné pravítko. Ekonomická plastová rozeta - R. Ekonomická plastová rozeta - HR. Piktogramy - vysvětlivky. b.t.3 Pomocné pravítko Odměřte vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč) Standartní rozměry jsou zvýrazněny červenou čarou 90 9 88 85 osa kliky 7 pro rozetové(dělené) kování s prošroubováním jsou zapotřebí

Více

Dresden. g Berlin. Hannover

Dresden. g Berlin. Hannover Le Hannover kyhamburg Graciosa Novinky Hambu so Kiel g Berlin nn Flores inkyhannover Bremen aial Novinky Be NovinkyUlm Ho 3Coimbra Ci annover Horta Corvo Porto Kiel 201 Corvo Flores Leipzig Dresden Berlin

Více

Vážení zákazníci, Martinelli, s. r. o.

Vážení zákazníci, Martinelli, s. r. o. Vážení zákazníci, dovolujeme si představit Vám náš nový katalog, který jak doufáme šířkou sortimentu uspokojí všechny Vaše představy a požadavky. Vybrali jsme pro Vás kliky a kování vysoké kvality výhradně

Více

2. Stavební kování. Nabízíme základní sortiment dveřního a okenního kování pro profesionály i kutily.

2. Stavební kování. Nabízíme základní sortiment dveřního a okenního kování pro profesionály i kutily. 2. Stavební kování Nabízíme základní sortiment dveřního a okenního kování pro profesionály i kutily. 329 ZÁVĚSY STAVEBNÍ ZÁVĚS DVEŘNÍ 60/10 M8 VD bílý zinek D039036 SD bílý zinek D012737 VD žlutý zinek

Více

SYSTÉM ČLENĚNÍ A ZNAČENÍ KLIK HOPPE V CENÍKU R.S.P. s.r.o. 1. DLE URČENÍ POUŽITÍ okenní a balkónové soupravy soupravy pro profilové dveře bezpečnostní kování madla+štíty+rozety+1/2garnitury doplňky 2.

Více

MP Zámky VR - 035 DIN

MP Zámky VR - 035 DIN VR - 035 DIN 2014 Platný od 1. 7. 2014 www.klikynadvere.cz www.mpkatalogy.cz široká škála povrchových úprav EVROPSKÝ výrobek tichý chod zboží SKLADEM dlouhodobá životnost Technické parametry k zámkům DIN

Více

elegant klasik akční nabídka

elegant klasik akční nabídka elegant klasik akční nabídka 2012 1 1 VLASTNOSTI 2 VÝPLNĚ DVEŘÍ O3 hrana O3 Protipožární dveře klima dveře zvukově izolační dveře bezpečnostní dveře ODLEHČENÁ DTD DESKA nejčastěji používaná výplň u dveří

Více

Maloobchodní katalog / ceník

Maloobchodní katalog / ceník Maloobchodní katalog / ceník 2014-2015 V katalogu je shrnuto více jak 15 let tvůrčí práce, osobitého přístupu, nových konstrukčních řešení a neustálých inovací vyjádřených řadou patentů a průmyslových

Více

elegant klasik akční nabídka

elegant klasik akční nabídka elegant klasik akční nabídka 2012 1 1 VLASTNOSTI 2 VÝPLNĚ DVEŘÍ O3 hrana O3 Protipožární dveře ODLEHČENÁ DTD DESKA nejčastěji používaná výplň u dveří SAPELI, dveřní křídlo má potřebnou tuhost a pevnost,

Více

1 VLASTNOSTI 2 VÝPLNĚ DVEŘÍ

1 VLASTNOSTI 2 VÝPLNĚ DVEŘÍ 1 VLASTNOSTI 2 VÝPLNĚ DVEŘÍ O3 hrana O3 Protipožární dveře ODLEHČENÁ DTD DESKA nejčastěji používaná výplň u dveří SAPELI, dveřní křídlo má potřebnou tuhost a pevnost, je vhodná pro standardně používané

Více

Hlavní části a rozměry zámků

Hlavní části a rozměry zámků Dveřní zámky Gege Hlavní části a rozměry zámků protiplech E H POZOR: schéma bez pláště zámku Hlavní části Hlavní části 1 čelo zámku 2 plášť zámku 3 střelka 4 přítlačná pružina střelky 5 ořech zámku 6 pružina

Více

mezinárodní prestižní ocenění za design

mezinárodní prestižní ocenění za design KLIKY A KOVÁNÍ mezinárodní prestižní ocenění za design Klika MAXIMAL získala mezinárodní prestižní ocenění za design Reddot award. Nabízí mnoho možností povrchových úprav a kombinací výplní s dekory dveří

Více

Maloobchodní katalog / ceník

Maloobchodní katalog / ceník Maloobchodní katalog / ceník 2014-2015 V katalogu je shrnuto více jak 15 let tvůrčí práce, osobitého přístupu, nových konstrukčních řešení a neustálých inovací vyjádřených řadou patentů a průmyslových

Více

Rozcestník. www.bopal.eu 03. Dveřníkliky. Okenníkliky. Madla

Rozcestník. www.bopal.eu 03. Dveřníkliky. Okenníkliky. Madla 1/2012 Rozcestník Dveřníkliky Okenníkliky Madla 03 Dveřníkliky BOPAL Technické informace Dveřní i okenní kování je zhotoveno z hliníku. Povrchová úprava je tvořena eloxací nebo práškovou barvou. Eloxování

Více

ENTERO. M&T značka kování, která je inovativní ve všech produktových řadách dveřního a okenního kování.

ENTERO. M&T značka kování, která je inovativní ve všech produktových řadách dveřního a okenního kování. GL ASS M&T značka kování, která je inovativní ve všech produktových řadách dveřního a okenního kování. Jsme jediný výrobce kování v Evropě, který na trh dodává kování na sklo a řadu dalších doplňků na

Více

Objektové kování pro okna a dveře

Objektové kování pro okna a dveře Objektové kování pro okna a dveře Katalog objektového kování EFB obsahuje modely kování pro stavby, kde se předpokládá velmi časté používání oken nebo dveří. Typicky se jedná o kancelářské budovy, hotely,

Více

Krok k vyšší bezpečnosti: Bezpečnostní kování Gege

Krok k vyšší bezpečnosti: Bezpečnostní kování Gege Krok k vyšší bezpečnosti: Bezpečnostní kování Gege Bezpečnost ve stylu: Bezpečnostní kování Gege serie 2600 Bezpečnost ve stylu Kování Gege serie 2600 spojuje funkční techniku s náročným designem. Tři

Více

RYCHLÁ ORIENTACE V NAŠEM KATALOGU (CZ)

RYCHLÁ ORIENTACE V NAŠEM KATALOGU (CZ) KATALOG 2009 RYCHLÁ ORIENTACE V NAŠEM KATALOGU (CZ) OBSAH INTERIÉROVÉ KOVÁNÍ 4 19 NEREZOVÉ KOVÁNÍ 20 25 HLINÍKOVÉ A JINÉ KOVÁNÍ 26 28 BEZPEČNOSTNÍ A OCHRANNÉ KOVÁNÍ 31 34 VÝBĚHOVÉ MODELY 35 36 37 52 KOVANÉ

Více

PROMO 1390,- 990,- klika / koule 1590,- povrchová úprava: nerez broušený. cena 890,- cena 890,- cena 1190,- cena. cena. cena 990,- cena 1350,- cena

PROMO 1390,- 990,- klika / koule 1590,- povrchová úprava: nerez broušený. cena 890,- cena 890,- cena 1190,- cena. cena. cena 990,- cena 1350,- cena KLIKY A KOVÁNÍ 2014 PROMO 890,- 890,- 1190,- 1390,- 990,- 990,- 1350,- 1590,- 2 nova 790,- 790,- 1090,- 1290,- 990,- 990,- 1350,- 1590,- 3 entero 1090,- 1090,- 1390,- 1590,- 1190,- 1190,- 1550,- 1790,-

Více

... KLIKA JAKO ŠPERK 2010

... KLIKA JAKO ŠPERK 2010 ... KLIKA JAKO ŠPERK 2010 METAL TUBE DVEŘNÍ KLIKY Z NEREZ OCELI DIN 1.4301 MT 00 (PZ, BB) MT 01 (PZ, BB) MT 02 (PZ, BB) 2 MT 03 (PZ, BB) MT 04 (PZ, BB) MT 05 (PZ, BB) MT 06 (PZ, BB) MT 07 (PZ, BB) MT 08

Více

Přídavné zámky, bezpečnostní soupravy a celoplošné závory

Přídavné zámky, bezpečnostní soupravy a celoplošné závory Přídavné zámky, bezpečnostní soupravy a celoplošné závory Přídavné zámky FAB, s.r.o., člen celosvětového zámkařského koncernu ASSA ABLOY AB, zaujímá vedoucí postavení na českém trhu zaměřeném na bezpečnostní

Více

Český výrobek se světovými parametry

Český výrobek se světovými parametry Český výrobek se světovými parametry Výroba, prodej.. kování je vyráběno a montováno v České republice. Expedováno ze skladů v Praze, Brně, Plzni, Dobrušce, Bratislavě a z mnoha dalších značkových prodejen

Více

Zadlabací zámky POPIS ZADLABACÍHO ZÁMKU

Zadlabací zámky POPIS ZADLABACÍHO ZÁMKU Zadlabací zámky Zadlabací zámky FAB, s.r.o., člen celosvětového zámkařského koncernu ASSA ABLOY AB, zaujímá vedoucí postavení na českém trhu zaměřeném na bezpečnostní systémy, zámky a ochranu majetku.

Více

Okenní klika Hoppe BASIC 0756/U26

Okenní klika Hoppe BASIC 0756/U26 - Tisk č.: 0 0 CZ - Okenní klika Hoppe BASIC 0/U - polohování kliky - délka kliky mm - rozměry štítku kliky: x mm - tloušťka štítku mm - osová rozteč otvorů k našroubování kliky mm - plný čtyřhran (trn):

Více

help@demos-trade.com

help@demos-trade.com Víte, že... výběr dveří a klik do interiéru bychom neměli podceňovat? Na rozdíl od nábytku je jejich následná výměna nákladná a pouhá výměna klik je velmi omezená. 16.1 +420 596 223 455 Potřebovali byste

Více

www.holar.cz PRODUKT KATALOG

www.holar.cz PRODUKT KATALOG www.holar.cz PRODUKT KATALOG Vážení zákazníci, dostává se Vám do rukou náš nový katalog se svrchním dveřním kováním, dveřními a interiérovými doplňky. Naší snahou je ukázat Vám námi dodávané druhy kování

Více

Návod k montáži a obsluze okenní kliky ABUS FO 400. Obsah: I. Všeobecné informace. II. Možnosti umístění kliky FO 400. Obsah balení a potřebné nářadí

Návod k montáži a obsluze okenní kliky ABUS FO 400. Obsah: I. Všeobecné informace. II. Možnosti umístění kliky FO 400. Obsah balení a potřebné nářadí Návod k montáži a obsluze okenní kliky ABUS FO 400 Obsah: I. Všeobecné informace II. Možnosti umístění kliky FO 400 III. IV. Obsah balení a potřebné nářadí Návod k montáži V. Obsluha I. Všeobecné informace

Více

Vaše vizitka domu : Program HOPPE pro vchodové dveře

Vaše vizitka domu : Program HOPPE pro vchodové dveře Vaše vizitka domu : Program HOPPE pro vchodové dveře 1 Záruka funkčnosti Záruka funkčnosti poskytovaná společností HOPPE Podle našeho pojetí je značkové kování HOPPE splněním záruky kvality vůči uživateli.

Více

dveřní a jistící madla beryl

dveřní a jistící madla beryl dveřní a jistící maa beryl 30 (ø40) ø* maa rovná typ A30 skladové. 230, 3, 6, 8 mm ostatní. volitelně povrch: RAL, NEREZ zakázkově lze i ø20 mm ø40 typ A40. volitelně zakázkové provedení povrch: RAL, NEREZ

Více

help@demos-trade.com

help@demos-trade.com Víte že... výběr dveří a klik do interiéru bychom neměli podceňovat? Na rozdíl od nábytku je jejich následná výměna nákladná a pouhá výměna klik je velmi omezená. 16.1 +420 596 223 455 Potřebovali byste

Více

INTERIÉROVÉ DVEŘE REVOLUČNÍ ŘEŠENÍ MODERNÍ TECHNOLOGIE: BEZPEČNOST A FUNKČNOST ATRAKTIVNÍ VZORY. dveře, které otevíráš. www.erkado.

INTERIÉROVÉ DVEŘE REVOLUČNÍ ŘEŠENÍ MODERNÍ TECHNOLOGIE: BEZPEČNOST A FUNKČNOST ATRAKTIVNÍ VZORY. dveře, které otevíráš. www.erkado. dveře, které otevíráš INTERIÉROVÉ DVEŘE REVOLUČNÍ ŘEŠENÍ MODERNÍ : STANDARD SOFT STILE TWIN BEZPEČNOST A FUNKČNOST ATRAKTIVNÍ VZORY dveře, které otevíráš ERKADO je příkladem výjimečného úspěchu rodinné

Více

Platnost ceníku od 1.8.2011 INTERIÉROVÉ DVEŘE A ZÁRUBNĚ CENÍK 2011

Platnost ceníku od 1.8.2011 INTERIÉROVÉ DVEŘE A ZÁRUBNĚ CENÍK 2011 Platnost ceníku od 1.8.2011 INTERIÉROVÉ DVEŘE A ZÁRUBNĚ CENÍK 2011 2 LAMINOVANÉ DVEŘE PLNÉ 2/3 3/4 VERTIKA PLNÉ VERTIKUS VERTIKA SKLO šíře voština DTD PO** voština DTD voština DTD voština DTD voština DTD

Více

4Spodní Rozeta. 1 tvar. 5 závěs. 2 design. 6 zámek. Jak správně vybrat kliku a kování. obyčejný klíč. Otvor pro. vložku fab

4Spodní Rozeta. 1 tvar. 5 závěs. 2 design. 6 zámek. Jak správně vybrat kliku a kování. obyčejný klíč. Otvor pro. vložku fab Kliky a kování 2013 Jak správně vybrat kliku a kování 1 tvar Určitě se shodneme na tom, že není šťastné do dětského pokojíku zvolit stejné kliky jako do rockového klubu. Pokud toto kritérium opomenete,

Více

Zadlabací zámky. Zadlabací zámky FAB

Zadlabací zámky. Zadlabací zámky FAB Zadlabací zámky 1 Zadlabací zámky FAB, s.r.o., člen celosvětového zámkařského koncernu ASSA ABLOY AB, zaujímá vedoucí postavení na českém trhu zaměřeném na bezpečnostní systémy, zámky a ochranu majetku.

Více

TWIN LEKO E - nerez LEKO UFO H 1891R/EN 1906 tř.2

TWIN LEKO E - nerez LEKO UFO H 1891R/EN 1906 tř.2 TWIN LEKO E - nerez LEKO UFO H 1891R/EN 1906 tř.2 Kč 2 roky záruka H 1891R BB klika - klika otvor na obyčejný klíč 342 Kč H 1891R PZ klika - klika otvor na cylindrickou vložku 342 Kč H 1891R WC klika -

Více

IHNED K DODÁNÍ, SKLADEM

IHNED K DODÁNÍ, SKLADEM CENÍK KOVOVÝCH DVEŘÍ SMART dle ČSN V CENĚ: AKUSTICKÁ VOŠTINA Rw=31 db KOVÁNÍ Všechny dveřní jsou opatřeny ochrannou folií (po montáži nutné odstranit) a poté zabaleny. SKLO Standartně jsou dveřní vyráběny

Více

HOPPE Rychločtyřhran plus Méně znamená více

HOPPE Rychločtyřhran plus Méně znamená více HOPPE Rychločtyřhran plus Méně znamená více HOPPE Rychločtyřhran plus Model Marseille s plochou rozetou 2 Inovace v oblasti vnitřních dveří HOPPE Rychločtyřhran plus znamená důsledný další vývoj inovačního

Více

Visací a lankové zámky

Visací a lankové zámky Visací a lankové zámky The global leader in door opening solutions Nejlepší přítel, kterému můžete důvěřovat Na výrobky s logem psa je spolehnutí. Česká značka FAB díky stoleté tradici dobře rozumí potřebám

Více

NABÍDKA OKEN A DVEŘÍ

NABÍDKA OKEN A DVEŘÍ EXPOL INDUSTRYspol.s.r.o., Telefon: 271 742 422, 602 727 658, fax: 271 742 422 Zákazník: Adresa: Telefon: 271 742 422 Fax: EXPOL INDUSTRY spol. s r.o. - "VÝPRODEJ" NABÍDKA OKEN A DVEŘÍ Nabídka: N 8560

Více

Kolín. Prodejna Trutnov Zahradní ulice 541 02 Trutnov mob. 602 184 487 trutnov@drevotrust.cz

Kolín. Prodejna Trutnov Zahradní ulice 541 02 Trutnov mob. 602 184 487 trutnov@drevotrust.cz STAVEBNÍ KOVÁNÍ Kompletní seznam prodejen v etn včetně kontaktních údaj údajů naleznete na www.drevotrust.cz Kolín Moravskoslezský kraj Prodejna Bohumín 1. máje 122 735 31 Bohumín tel. 596 033 142 mob.

Více

Zvyšování kvality výuky technických oborů

Zvyšování kvality výuky technických oborů Zvyšování kvality výuky technických oborů Klíčová aktivita V.2 Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji odborných kompetencí žáků středních škol Téma V.2.20 Stavebně truhlářské výrobky a jejich

Více

Zadlabací zámky. Interiérové zadlabací zámky, série T.4 T.11. Zadlabací zámky pro vchodové dveře, série T.12 T.29

Zadlabací zámky. Interiérové zadlabací zámky, série T.4 T.11. Zadlabací zámky pro vchodové dveře, série T.12 T.29 Zadlabací zámky Interiérové zadlabací zámky, série T.4 T.11 101 Silencio 121 170 - DIN 190 Zadlabací zámky pro vchodové dveře, série T.12 T.29 171 - DIN 127 127.KF 127.FB 127.MF2 122 Závorové a střelkové

Více

DĚKUJEME, ŽE VÁS ZAUJAL NOVÝ KATALOG KVALITNÍHO KOVÁNÍ TWIN A TWIN LUXUS SELECTION.

DĚKUJEME, ŽE VÁS ZAUJAL NOVÝ KATALOG KVALITNÍHO KOVÁNÍ TWIN A TWIN LUXUS SELECTION. LUXUS SELECTION KATALOG 2015 DOBRÝ DEN, DĚKUJEME, ŽE VÁS ZAUJAL NOVÝ KATALOG KVALITNÍHO KOVÁNÍ TWIN A TWIN LUXUS SELECTION. NOVINKOU V KATALOGU JE PROPOJENÍ TIŠTĚNÉ A WEBOVÉ PREZENTACE FORMOU ZKRÁCENÉ

Více

Bezpečnostní kování. Bezpečnostní kování K O V Á N Í R101PZ R101ZA. 760,- ( 904,- vč. DPH ) F4. 1.110,- ( 1.321,- vč. DPH ) RAL 8019M (hnědá)

Bezpečnostní kování. Bezpečnostní kování K O V Á N Í R101PZ R101ZA. 760,- ( 904,- vč. DPH ) F4. 1.110,- ( 1.321,- vč. DPH ) RAL 8019M (hnědá) atalog zboží 2009 R101ZA Bezpečnostní kování Masivní hliníkové kování eobsahuje středový šroub = snadná montáž Čtyřhran 8 mm v systému uchycení kliky fix gap arianta PZ nebo ZA (s překrytím vložky) Třída

Více

Sklo Matelux jako standard bez příplatku

Sklo Matelux jako standard bez příplatku INTERIÉROVÉ DVEŘE A ZÁRUBNĚ CENÍK 2012 U H A S B O V E T NĚ E D Ř É E L V ásob) H D E É Ř P ez N c a E L d i N É P H (likv D U B í z á k l a d cm n 60-90 sníže -90 cm 60 BUK cm 60-90 cm OLŠE H 60-90 cm

Více

Antipaniková madla s integrovanými antipanikovými zámky DORMA PHA 2500 PHA 2555

Antipaniková madla s integrovanými antipanikovými zámky DORMA PHA 2500 PHA 2555 Antipaniková madla s integrovanými antipanikovými zámky DORMA PHA 2500 PHA 2555 DORMA PHA 2500 Antipaniková madla s integrovanými Gleitschienenantipanikovými Türschließersystem zámky Moderní a progresivní

Více

Dveře a zárubně pro hotely A restaurace. dveře a zárubně pro hotely a restaurace

Dveře a zárubně pro hotely A restaurace. dveře a zárubně pro hotely a restaurace Dveře a zárubně pro hotely A restaurace dveře a zárubně pro hotely a restaurace 1 Dveře na chodbách - design - mechanická odolnost - požární odolnost - kouřotěsnost - kyvný Doporučení: Použijte kalené

Více

Kování. Kvalita, která dveře otevírá. od věcné moderny až po klasickou eleganci

Kování. Kvalita, která dveře otevírá. od věcné moderny až po klasickou eleganci Kvalita, která dveře otevírá. od věcné moderny až po klasickou eleganci Kování 2 Setkávání Představte si, že jste doma. Nyní jdete z obývacího pokoje do kuchyně, přes předsíň do koupelny, z pokoje pro

Více

ZÁZRAK! Slevy až 30 % na vybraný sortiment Sapeli. www.sapeli.cz. v období od 1. 11. do 20. 12. 2013 u vybraných obchodních partnerů SAPELI.

ZÁZRAK! Slevy až 30 % na vybraný sortiment Sapeli. www.sapeli.cz. v období od 1. 11. do 20. 12. 2013 u vybraných obchodních partnerů SAPELI. ZÁZRAK! Slevy až 30 % na vybraný sortiment Sapeli Akční slevy lze uplatnit při objednání kompletu (dveře + zárubeň) v období od 1. 11. do 20. 12. 2013 u vybraných obchodních partnerů SAPELI. www.sapeli.cz

Více

TECHNICKÝ MANUÁL PLISSÉ

TECHNICKÝ MANUÁL PLISSÉ TECNICKÝ MNUÁL PLISSÉ Obsah - Plissé Základní specifikace produktu 4-5 Objednávkový formulář 6 Přehled typů 6-12 Návod na vyměření 13-14 Návod na montáž 15-17 Značka symbolizující mnohaletou tradici, nevyčíslitelné

Více

CENÍK. Bezpečnostní dveře. Fólie na sklo. Bezpečnostní mříže. Rolovací mříže

CENÍK. Bezpečnostní dveře. Fólie na sklo. Bezpečnostní mříže. Rolovací mříže CENÍK Bezpečnostní dveře Fólie na sklo Bezpečnostní mříže Rolovací mříže Ceník platí do vydání nového ceníku. Jednotlivé slevy či cenové akce nelze vzájemně kombinovat. Vždy je možno zvolit pouze jeden

Více

ŽaluzieHIT. HIT II system jsou převážně určeny k montáži do okenního křídla plastových a dřevěných eurooken.

ŽaluzieHIT. HIT II system jsou převážně určeny k montáži do okenního křídla plastových a dřevěných eurooken. HLINÍKOVÉ ŽALUZIE HIT návod na zaměření a montáž 2015 ZAMĚŘENÍ ŽaluzieHIT. HIT II system jsou převážně určeny k montáži do okenního křídla plastových a dřevěných eurooken. ŠÍŘKU A VÝŠKU ŽALUZIE MĚŘÍME

Více

Tisk dne: 25.02.2014 Typ ceny: Cena 1 Ceník Číslo Název MJ Cena bez DPH DPH Cena s DPH NA0000001131 Zárubeň hranatá H 110 / 600 LEVÁ ks 462,00 21%

Tisk dne: 25.02.2014 Typ ceny: Cena 1 Ceník Číslo Název MJ Cena bez DPH DPH Cena s DPH NA0000001131 Zárubeň hranatá H 110 / 600 LEVÁ ks 462,00 21% Tisk dne: 25.02.2014 Typ ceny: Cena 1 Ceník Číslo Název MJ Cena bez DPH DPH Cena s DPH NA0000001131 Zárubeň hranatá H 110 / 600 LEVÁ ks 462,00 21% 559,02 NA0000001132 Zárubeň hranatá H 110 / 600 PRAVÁ

Více

Kovové vchodové dveře. Vaše pohodlí, Vaše bezpečnost

Kovové vchodové dveře. Vaše pohodlí, Vaše bezpečnost Kovové vchodové dveře Vaše pohodlí, Vaše bezpečnost KATALOG 014 Vaše pohodlí, Vaše bezpečnost, Vaše vizitka O FIRMĚ Od začátku hlavní prioritou společnosti KOMSTA je její neustálý rozvoj a péči o potřeby

Více

PLISSÉ NÁVOD NA VYMĚŘENÍ A MONTÁŽ 1.1. VYMĚŘENÍ PLISSÉ DO PRAVOÚHLÝCH OKEN. Montáž do křídla do otvoru. Montáž na křídlo na otvor

PLISSÉ NÁVOD NA VYMĚŘENÍ A MONTÁŽ 1.1. VYMĚŘENÍ PLISSÉ DO PRAVOÚHLÝCH OKEN. Montáž do křídla do otvoru. Montáž na křídlo na otvor PLISSÉ 1.1. VYMĚŘENÍ PLISSÉ DO PRAVOÚHLÝCH OKEN Montáž do křídla do otvoru Montáž na křídlo na otvor Objednací rozměry (rozměry hotového plissé): Šířka (mm) = světlá šířka otvoru v okenním křídle Výška

Více

Kování a příslušenství pro vstupní dveře z PVC

Kování a příslušenství pro vstupní dveře z PVC Kování a příslušenství pro vstupní dveře z PVC PRAHA správní centrála: VBH s r.o. Praha Žitavského 496 156 00 Praha 5 tel. 257 922 334 fax.257 921 396 e-mail: stepanka.adamcikova@vbh.cz TÁBOR sklad firmy:

Více

INTERIÉROVÉ DVEŘE A ZÁRUBNĚ

INTERIÉROVÉ DVEŘE A ZÁRUBNĚ MALOOBCHOD Í CE ÍK INTERIÉROVÉ DVEŘE A ZÁRUBNĚ Prodejní centrum Sedmihorky: Sedmihorky 10b, 511 01 Turnov, tel.: 481389007, turnov@kinghouse.cz Prodejní centrum Svetlá n/s: Lánecká 149, 582 91 Svetlá n/s,

Více

DOM CZECH spol.s r.o., U Pekařky 484/1a, 180 00 Praha 8 tel.+ 420 222 781 441 fax.+420 222 783 006 mailto:info@dom-czech.cz http://www.dom-czech.

DOM CZECH spol.s r.o., U Pekařky 484/1a, 180 00 Praha 8 tel.+ 420 222 781 441 fax.+420 222 783 006 mailto:info@dom-czech.cz http://www.dom-czech. DOM CZECH spol.s r.o., U Pekařky 484/1a, 180 00 Praha 8 tel.+ 420 222 781 441 fax.+420 222 783 006 mailto:info@dom-czech.cz http://www.dom-czech.cz Kód: 7 Zámek určený pro hliníkové profily, rozteč 70mm

Více

KATALOG 2014 KVALITNÍ KOVÁNÍ

KATALOG 2014 KVALITNÍ KOVÁNÍ KATALOG 2014 KVALITNÍ KOVÁNÍ Vážené dámy a pánové, Společnost TWIN připravuje pro Vás již 22 let ucelenou nabídku kování pro všechny interiéry od bytů, rodinných domů, až po namáhané interiéry v kancelářských

Více

PLISSE NÁVOD NA VYMĚŘENÍ A MONTÁŽ 1.1. VYMĚŘENÍ PLISSE DO PRAVOÚHLÝCH OKEN. Montáž do křídla do otvoru. Montáž na křídlo na otvor

PLISSE NÁVOD NA VYMĚŘENÍ A MONTÁŽ 1.1. VYMĚŘENÍ PLISSE DO PRAVOÚHLÝCH OKEN. Montáž do křídla do otvoru. Montáž na křídlo na otvor PLISSE 1.1. VYMĚŘENÍ PLISSE DO PRAVOÚHLÝCH OKEN Montáž do křídla do otvoru Montáž na křídlo na otvor Objednací rozměry (rozměry hotového plisse): Šířka (mm) = světlá šířka otvoru v okenním křídle Výška

Více

CENÍK VÝROBCE DRE PLATNÝ OD 24.4.2015 interiérové fóliované dveře.

CENÍK VÝROBCE DRE PLATNÝ OD 24.4.2015 interiérové fóliované dveře. CENÍK VÝROBCE DRE PLATNÝ OD 24.4.2015 interiérové fóliované dveře. bílá, buk, calvados, dub, olše, ořech,virginia, niagara, jilm bělený LACK 10 946 20 1 535 30 1 720 20s 1 720 30s 1 910 40-40s 1 958 50-50s

Více

opřete se o nás KATALOG NEREZOVÉHO ZÁBRADLÍ

opřete se o nás KATALOG NEREZOVÉHO ZÁBRADLÍ opřete se o nás KATALOG NEREZOVÉHO ZÁBRADLÍ sloupek s bočním kotvením, oblý držák skla, s kaleným bezpečnostním sklem (5 5 2) float čirý, dřevěné madlo sloupek s horním kotvením, 5 prutů, dřevěné madlo

Více

F1.10 VÝPIS PRVKŮ PSV. Depozitář mapových sbírek Univerzita Karlova v Praze, Přírodovědecká fakulta, Albertov 2038/6, Praha 2.

F1.10 VÝPIS PRVKŮ PSV. Depozitář mapových sbírek Univerzita Karlova v Praze, Přírodovědecká fakulta, Albertov 2038/6, Praha 2. F1.10 VÝPIS PRVKŮ PSV Depozitář mapových sbírek Univerzita Karlova v Praze, Přírodovědecká fakulta, Albertov 2038/6, Praha 2 index E_1 Vypracoval: Ing. arch. Tomáš Kalvach P R A H A Listopad 2012 DVEŘE

Více

Otevírač nadsvětlíků GEZE OL90 N

Otevírač nadsvětlíků GEZE OL90 N - Tisk č.: 0 0 CZ - Otevírač nadsvětlíků GEZE OL0 N - Nahoře uložený otevírač oken a nadsvětlíků pro svisle osazovaná okna pravoúhlého tvaru s šířkou otevření 0 mm - velká šířka otevření 0 mm - plná šířka

Více

ISOTRA ENERGY. Žaluzie Isotra system jsou převážně určeny k montáži do okenního křídla plastových a dřevěných eurooken.

ISOTRA ENERGY. Žaluzie Isotra system jsou převážně určeny k montáži do okenního křídla plastových a dřevěných eurooken. SOLÁRNÍ ŽALUZIE - ISOTRA ENERGY Pravoúhlé okno 1. VYMĚŘENÍ Žaluzie Isotra system jsou převážně určeny k montáži do okenního křídla plastových a dřevěných eurooken. ŠÍŘKU A VÝŠKU ŽALUZIE MĚŘÍME TÍMTO ZPŮSOBEM:

Více

Žaluzie Isolite a Isolite Plus jsou převážně určeny k montáži do okenního křídla plastových a dřevěných

Žaluzie Isolite a Isolite Plus jsou převážně určeny k montáži do okenního křídla plastových a dřevěných ISOLITE-ISOLITE PLUS Pravoúhlé okno Atypické okno 1. VYMĚŘENÍ Žaluzie Isolite a Isolite Plus jsou převážně určeny k montáži do okenního křídla plastových a dřevěných eurooken. ŠÍŘKU A VÝŠKU ŽALUZIE MĚŘÍME

Více

Truhlářská výroba. Dřevěná okna Na obrázku (obr.1) máme části okna. Obr.1 Části okna

Truhlářská výroba. Dřevěná okna Na obrázku (obr.1) máme části okna. Obr.1 Části okna Truhlářská výroba Dřevěná okna Na obrázku (obr.1) máme části okna. Obr.1 Části okna Základní druhy: Jednoduché okno- s jedním rámem a jedním nebo několika křídly vedle sebe. Např. jednoduché okno dvoukřídlé.

Více

Firma Metoděj Dobeš Kovovýroba působí na trhu již od roku 1992. Jsme rodinná firma s moderními metodami vedení lidských zdrojů, jsme tu pro Vás.

Firma Metoděj Dobeš Kovovýroba působí na trhu již od roku 1992. Jsme rodinná firma s moderními metodami vedení lidských zdrojů, jsme tu pro Vás. NABÍDKOVÝ KATALOG Město Zlín - průmyslové centrum regionu Střední Moravy, proslavené mnohými podnikatelskými aktivitami, spojenými především se jménem Tomáš Baťa, světově proslulými cestovateli Zikmundem

Více

Popis firmy VŠÍM, CO DĚLÁME, CHCEME I NADÁLE PŘISPÍVAT K POVĚSTI SILNÉHO ČESKÉHO TRADIČNÍHO VÝROBCE ZÁMKŮ A KOVÁNÍ.

Popis firmy VŠÍM, CO DĚLÁME, CHCEME I NADÁLE PŘISPÍVAT K POVĚSTI SILNÉHO ČESKÉHO TRADIČNÍHO VÝROBCE ZÁMKŮ A KOVÁNÍ. Stavební kování Popis firmy Firma TOKOZ a.s. působí v oblasti zabezpečovacích mechanismů a kování více než 90 let. Díky těmto dlouholetým zkušenostem jsme se stali skutečnými specialisty na výrobu visacích

Více

Dveře HÖRMANN rozměry CZ

Dveře HÖRMANN rozměry CZ Dveře HÖRMANN rozměry CZ Obsah bez požární odolnosti rozměry CZ Popis Cena Vnitřní dveře ZK - rozměry CZ Strana Strana ZK-1 standard - výplň voština (výška 1970) 587, 595 252 ZK-2 standard - výplň voština

Více

Technická specifikace

Technická specifikace Veřejná zakázka malého rozsahu Výměna prosklené stěny a vchodových dveří Technická specifikace Položka 6-8 pouze montáž 1 1 4 ks 1 2 500 1375 1375 2750 Křídlo: 2 * bez křídla Těsnění: Šedé/Šedé 2 F Pevné

Více

Kování na historická okna

Kování na historická okna Kliková rozvora rozvorový mechanismus je přímo v těle kliky, ovládá táhlo ø 6 mm ceny jsou pro uvedené tvary klik, další tvary jsou možné na základě poptávky President President - satén chrom 17229 Lesklá

Více

6 modelů dveří, 12 barev za stejnou cenu včetně 9bodového bezpečnostního zámku! 54.998 Kč. jen. Ušetřete až 30 % od 01.01.2013 do 30.06.

6 modelů dveří, 12 barev za stejnou cenu včetně 9bodového bezpečnostního zámku! 54.998 Kč. jen. Ušetřete až 30 % od 01.01.2013 do 30.06. 6 modelů dveří, 12 barev za stejnou cenu včetně 9bodového bezpečnostního zámku! jen 54.998 Kč * Týdny domovních dveří Hörmann 2013 Ušetřete až 30 % od 01.01.2013 do 30.06.2013 Značková kvalita společnosti

Více

CENÍK platný od 1.3.2013

CENÍK platný od 1.3.2013 1. DIČ CZ25391941 CENÍK platný od 1.3.2013 ( CENY UVEDENY BEZ DPH ) 2. VŠEOBECNÉ INFORMACE Dodací a platební podmínky : Dodací a platební podmínky jsou uváděny v kupní smlouvě a při potvrzení kupní smlouvy

Více

Securidev CZ spol.s r.o., U Pekařky 1a/484, 180 00 Praha 8 tel.+ 420 222 781 441 fax.+420 222 783 006 mailto:info@securidev.cz http://www.securidev.

Securidev CZ spol.s r.o., U Pekařky 1a/484, 180 00 Praha 8 tel.+ 420 222 781 441 fax.+420 222 783 006 mailto:info@securidev.cz http://www.securidev. Securidev CZ spol.s r.o., U Pekařky 1a/484, 180 00 Praha 8 tel.+ 420 222 781 441 fax.+420 222 783 006 mailto:info@securidev.cz http://www.securidev.cz Dovolujeme si vám nabídnout výběr z nejprodávanějších

Více

harmony Plastové vchodové dveře

harmony Plastové vchodové dveře harmony Plastové vchodové dveře 08 09 Trvalá hodnota Einbauen. Wohlfühlen. V mnoha zemích Evropy jsou plastové vchodové dveře používány již desítky let. Jsou vždy na prvním místě, pokud musí uživatel brát

Více

MANUÁL ALUZIE IDK IDK S RONDO LIŠTOU. SERVIS CLIMAX s.r.o. Jasenice 1253 755 01 Vsetín. Tel./fax: 571 405 601. Manuál 1 (6/2005)

MANUÁL ALUZIE IDK IDK S RONDO LIŠTOU. SERVIS CLIMAX s.r.o. Jasenice 1253 755 01 Vsetín. Tel./fax: 571 405 601. Manuál 1 (6/2005) MANUÁL INTERIÉROVÉ HORIZONTÁLNÍ ALUZIE IDK A IDK S RONDO LIŠTOU Tel./fax: 571 405 601 SERVIS CLIMAX s.r.o. Jasenice 1253 755 01 Vsetín Manuál 1 (6/2005) 1. ÚČEL POUŽITÍ Tento typ je dnes nejpoužívanější

Více

DVEŘE A ZÁRUBNĚ PRO DŮM A BYT 2015. Ceník Sapglass

DVEŘE A ZÁRUBNĚ PRO DŮM A BYT 2015. Ceník Sapglass DVEŘE A ZÁRUBNĚ PRO DŮM A BYT 2015 Ceník Sapglass Sapglass TYPOVÉ DVEŘE 600, 700, 800, 900 / 1970 Sklo Cena Float čiré 2990 Sapelux bílé 4890 Planibel bronz 3790 Planibel zelené 3790 Planibel šedé 3790

Více

www.hobes.cz PŘEHLED SORTIMENTU ZÁMKŮ DO DVEŘÍ A PROTIPLECHŮ

www.hobes.cz PŘEHLED SORTIMENTU ZÁMKŮ DO DVEŘÍ A PROTIPLECHŮ www.hobes.cz PŘEHLED SORTIMENTU ZÁMKŮ DO DVEŘÍ A PROTIPLECHŮ Držitel certifikátů ČSN EN ISO 01, ISO 001, ISO/TS 1949 Leden C0, M5, Y0, K5 Výrobce zámků do dveří a dílů pro autoprůmysl Výroba zámků do dveří

Více

...tabulky dveří,,novostavba víceúčelového domu a jednoho bytového domu s parkováním v parteru v Přerově - objekt I"

...tabulky dveří,,novostavba víceúčelového domu a jednoho bytového domu s parkováním v parteru v Přerově - objekt I VEŠKERÉ KONSTRUKCE URČENÉ PRO MONTÁŽ DVEŘÍ SE MUSÍ PŘED ZAPOČETÍM VÝROBY PŘEMĚŘIT PŘÍMO NA STAVBĚ KOVÁNÍ DVEŘÍ OD FIRMY TWIN, MATERIÁL KARTÁČOVANÁ NEREZ VŠECHNY DVEŘE A STĚNY BUDOU PŘED ZAHÁJENÍM JEJICH

Více

32 2xproužek. 33 3xproužek. 1xproužek

32 2xproužek. 33 3xproužek. 1xproužek DVEŘE A ZÁRUBNĚ JAVAB I. MODEL 60, 70, 80, 90/197 11 12 13 14 15 16 17 krono* BUK, DUB, OLŠE, JAVOR, MHG, OŘECH 1140 1680 1780 2450 3350 2600 2700 OŘECH, gravír BÍLÁ, TŘEŠEŇ, BÍLÁ HLADKÁ 1550 2400 2500

Více

ISOTRA SYSTEM CLASSIC, HIT, HIT II

ISOTRA SYSTEM CLASSIC, HIT, HIT II ISOTRA SYSTEM CLASSIC, HIT, HIT II Pravoúhlé okno Atypické okno 1. VYMĚŘENÍ Žaluzie Isotra system jsou převážně určeny k montáži do okenního křídla plastových a dřevěných eurooken. ŠÍŘKU A VÝŠKU ŽALUZIE

Více

Informace k placenému servisu

Informace k placenému servisu Okna Macek a.s. Nádražní 1701, 696 03 Dubňany IČ: 26906724, DIČ: CZ26906724 OR: KS Brno, oddíl B, vložka 6522 Informace k placenému servisu Servis je zdarma prováděn pouze do 6 měsíců od data zdanitelného

Více

akce 2015 podmínky a ceník VCHODOVÉ DVEŘE ALUHAUS 90 ELITE

akce 2015 podmínky a ceník VCHODOVÉ DVEŘE ALUHAUS 90 ELITE VCHODOVÉ DVEŘE Nicolaus Aulus Marcus Saturnus Adrea Hubertus Taurus Cilla Jednostranně předsazená výplň 6 499 6 414 6 499 6 583 6 583 zł 6 576 6 598 6 647 Standardní barvy RAL 9016 RAL 9006 RAL 7016 RAL

Více

K L J O. ± 0.000 = 206,50 m.n.m.

K L J O. ± 0.000 = 206,50 m.n.m. I K L H M G J O N ± 0.000 = 206,50 m.n.m. VÝŠKOVÝ SYSTÉM Bpv - - 12/2013 DPS 01.AST DPS 01 AST 412 - A TABULKA OKEN - objekt H TABULKA OKEN OBJEKT "H" POZNÁMKY: napojovací prvky na konstrukci (např. nesystémové

Více

KATALOG A CENÍK ROLETY

KATALOG A CENÍK ROLETY KATALOG A CENÍK ROLETY 01 OBSAH ŘETÍZKOVÁ ROLETA mm STANDARD 1 ŘETÍZKOVÁ ROLETA mm LUX ŘETÍZKOVÁ ROLETA mm LUX - AL ŘETÍZKOVÁ ROLETA mm KOMPAKT ŘETÍZKOVÁ ROLETA 8 mm LUX ŘETÍZKOVÁ ROLETA 8 mm LUX - AL

Více

CENÍK PORTA. ceny bez DPH INTERIÉROVÉ DVEŘE. lakované, folie Portadecor. 1 280,- 1 790,- 2 100,- 1 790,- 2 100,- 2 300,- folie PORTADECOR - voština

CENÍK PORTA. ceny bez DPH INTERIÉROVÉ DVEŘE. lakované, folie Portadecor. 1 280,- 1 790,- 2 100,- 1 790,- 2 100,- 2 300,- folie PORTADECOR - voština MINIMAX "60-90" lakované bílé - voština 1 280,- 1 790,- 2 100,- 1 790,- 2 100,- 2 300,- folie PORTADECOR - voština 1 400,- 1 800,- 2 175,- 2 200,- 2 250,- 2 500,- Příplatky : sklo MATOVÉ 160,- 460,- 160,-

Více

DŘEVOINTEXT KATALOG VSTUPNÍCH A VCHODOVÝCH DVEŘÍ

DŘEVOINTEXT KATALOG VSTUPNÍCH A VCHODOVÝCH DVEŘÍ DŘEVOINTEXT KATALOG VSTUPNÍCH A VCHODOVÝCH DVEŘÍ OBSAH Vstupní dveře - masiv smrk Tl. 42 mm bez zárubně tl. 42 mm včetně zárubně vchodové dveře - masiv smrk tl. 68 mm včetně zárubně Sendvičové tl. 50 MM

Více

PLANŽETY PŘESNÉ KALENÉ OCELOVÉ A MOSAZNÉ, PODKLADOVÉ FÓLIE A PÁSY

PLANŽETY PŘESNÉ KALENÉ OCELOVÉ A MOSAZNÉ, PODKLADOVÉ FÓLIE A PÁSY PLANŽETY PŘESNÉ KALENÉ OCELOVÉ A MOSAZNÉ, PODKLADOVÉ FÓLIE A PÁSY Váš partner pro přesné podkladové oceli Nabízíme širokou škálu podkladových podložek, pásů z oceli, která pokrývají většinu poptávky na

Více

VCHODOVÉ DVEŘE HERSE. 32dB. čepy proti vysazení. horní 3-bodový zámek. křídlo 46 mm s ocelovou výztuhou. dolní 3-bodový zámek. dveře, které otevíráš

VCHODOVÉ DVEŘE HERSE. 32dB. čepy proti vysazení. horní 3-bodový zámek. křídlo 46 mm s ocelovou výztuhou. dolní 3-bodový zámek. dveře, které otevíráš HERSE dveře, které otevíráš horní 3-bodový zámek čepy proti vysazení dolní 3-bodový zámek křídlo 46 mm s ocelovou výztuhou 38 HERSE FINISH, GREKO 4000,-/ 4840,-/ 4600,-* TWIN 6000,-/ 7260,-/ 6900,-* www.erkado.cz

Více

KATALOG A CENÍK ROLETY

KATALOG A CENÍK ROLETY KATALOG A CENÍK ROLETY 0 ROLETA STANDARD - ŘETÍZKOVÁ Standardní řetízková roleta pro menší rozměry, vyznačuje se pevnými ocelovými držáky pro stěnovou nebo stropní montáž, jako závaží je použit žaluziový

Více

Odtoky pro dřezy, výlevky a přístroje. CZ 3/15 Ceník 2015 Změny vyhrazeny. Odvodňovací technika

Odtoky pro dřezy, výlevky a přístroje. CZ 3/15 Ceník 2015 Změny vyhrazeny. Odvodňovací technika Odtoky pro, výlevky a přístroje CZ 3/ Ceník 20 Změny vyhrazeny. Odvodňovací technika Odtoky, zápachové uzávěry a příslušenství pro, výlevky a přístroje, podle DIN EN 274. Vysoce kvalitní technické vybavení

Více

VÝROBA INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ A ZÁRUBNÍ

VÝROBA INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ A ZÁRUBNÍ ... O D N Á V R H U A Ž P O R E A L I Z A C I VÝROBA INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ A ZÁRUBNÍ O B S A H Smart................................ 4 Inox.................................. 6 Tora..................................

Více

NEXT SD 101, SD 111 BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE EVROPSKÝ STANDARD

NEXT SD 101, SD 111 BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE EVROPSKÝ STANDARD NEXT SD 0, SD BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE EVROPSKÝ STANDARD BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE SD 0, SD Nejvyšší bezpečnost a komfort poskytují při použití se zárubní NEXT SF. Bezpečnostní dveře NEXT SD 0 jsou nejpoužívanější

Více

SANITÁRNÍ PŘÍČKY ŠIKOVNÉ ŘEŠENÍ PRO ROZDĚLENÍ TOALET SPRCH A PŘEVLÉKACÍCH KABIN ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY SPORTOVIŠTĚ A STADIONY OBCHODNÍ CENTRA ŠKOLY

SANITÁRNÍ PŘÍČKY ŠIKOVNÉ ŘEŠENÍ PRO ROZDĚLENÍ TOALET SPRCH A PŘEVLÉKACÍCH KABIN ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY SPORTOVIŠTĚ A STADIONY OBCHODNÍ CENTRA ŠKOLY SANITÁRNÍ PŘÍČKY ŠIKOVNÉ ŘEŠENÍ PRO ROZDĚLENÍ TOALET SPRCH A PŘEVLÉKACÍCH KABIN ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY SPORTOVIŠTĚ A STADIONY OBCHODNÍ CENTRA ŠKOLY Systém montovaných dělících příček a předních stěn s

Více