Unified Communications. Customer Contact. Cisco Unified Contact Center Enterprise. Hlavní výhody. Způsoby nasazení

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Unified Communications. Customer Contact. Cisco Unified Contact Center Enterprise. Hlavní výhody. Způsoby nasazení"

Transkript

1 Unified Communications Customer Contact Cisco Unified Contact Center Enterprise Cisco Unified Contact Center Enterprise přináší ucelené řešení poskytující inteligentní směrování a obsloužení hovorů. Jedná se o strategickou platformu, která umožňuje posun k další fázi kontaktů se zákazníkem od současných kontaktních center k síti zajišťující vzájemnou interakci se zákazníkem. Taková síť je realizována distribuovanou infrastrukturou založenou na IP komunikaci, která zahrnuje průběžně se rozvíjející sadu služeb a CRM aplikací. Cisco Unified Contact Center Enterprise rozděluje zákazníky, monitoruje dostupné prostředky a předává zákaznický kontakt příslušnému zdroji kdekoliv v podniku. Software vytváří profil každého zákaznického kontaktu s použitím relevantních dat, jako jsou číslo volajícího a volaného, číslice vložené do IVR systému, zaslaný webový formulář a informace získané o uživateli z databáze. Zároveň systém monitoruje zdroje v kontaktním centru zahrnující dostupnost operátorů s příslušnými znalostmi, stav IVR systému nebo velikosti front. Další možnost komunikace představuje webové rozhraní, přes které může agent v kontaktním centru komunikovat se zákazníkem v textové podobě pomocí sdílených webových stránek a formulářů. Systém rovněž poskytuje prostředí pro správu velkých objemů ů, které do společnosti přicházejí. Systém umožňuje jejich třídění, přidělení správnému agentovi, nabízí šablony odpovědí, a je-li třeba, i automatické odpovědi. Za zmínku stojí i modul pro podporu kampaní. Velká škálovatelnost od instalace v jedné lokalitě až po instalace distribuované Možnost integrace CRM třetích stran (Oracle, Microsoft, SAP, Remedy) Možnost používat mobilní agenty, kteří se nacházejí mimo budovu Rozsáhlá podpora supervizorských funkcí Aplikace je vhodná pro nasazení v callcentrech velkých společností.

2 Cisco Unified Contact Center Express Cisco Unified Contact Center Express splňuje nároky středních podniků nebo jejich poboček, které potřebují jednoduše nasaditelnou, lehce použitelnou a přitom bezpečnou a vysoce dostupnou správu kontaktu se zákazníky. Aplikace umožňuje sofistikovanou automatickou distribuci volání (ACD), IVR, integraci telefonu s počítačem (CTI) a služby pro agenty, a to vše na jednom serveru. Systém je schopný kategorizovat zákaznické kontakty, přidělovat jim prioritu a zajišťovat, aby byl každý kontakt zpracováván správným agentem na základě jeho schopností. Proces směrování hovorů může být podmíněn podle konkrétního dne či hodiny. Program dále dokáže pracovat s příchozími y, zpracovávat je a popř. navrhovat doporučenou odpověď. Supervizoři mají k dispozici prostředí, ve kterém mohou sledovat aktuální zátěž ve frontách, využití agentů a případně podle potřeby přeřazovat agenty k daným frontám. Redundance a vysoká dostupnost Možnost integrace s Microsoft CRM Rozsáhlá podpora supervizorských funkcí Produkt je vhodný pro nasazení v menších callcentrech, kde nejsou třeba funkce dostupné v produktu Cisco Unified Contact Center Enterprise.

3 Unified Communications Customer Contact Cisco Agent Desktop Cisco Agent Desktop je výkonná sada softwarových řešení pro Cisco Unified Contact Center. Přináší nástroje, jež umožňují agentům v centru zvyšovat produktivitu, zlepšovat spokojenost zákazníků a snižovat náklady. Balík obsahuje Cisco Supervisor desktop pro řízení týmu, Cisco Agent Desktop poskytující agentům prostředí pro jejich činnost a Cisco Desktop Administrator, který má na starosti konfiguraci agentských aplikací. Supervizorská aplikace řídí prostředí a procesy kontaktního centra, zobrazuje v reálném čase klíčové parametry provozu, informuje o kritických událostech, monitoruje a zaznamenává hovory agentů. Umí rovněž přeřazovat agenty podle aktuální zátěže v kontaktním centru. Agentská aplikace informuje o volajícím zákazníkovi, umožňuje integraci s aplikacemi poskytujícími data o zákaznících, zjednodušuje rutinní procesy. Aplikace je nedílnou součástí pracoviště agenta callcentra využívajícího produkty Cisco Unified Contact Center. Cisco Unified Interaction Manager Ačkoliv zákazníci většinou vyhledávají informace o produktech a službách na webových stránkách, určité procento z nich přistoupí ke komunikaci prostřednictvím u. S přibývajícím počtem takových zpráv může v kontaktním centru vzrůstat potřeba nástroje, který pomůže zprávy efektivně směrovat a zpracovávat. Pokud přijde od uživatele nebo vyplněný webový formulář, zašle Cisco Unified Interaction Manager automaticky potvrzení v závislosti na době, kdy byl dotaz obdržen, na předmětu zprávy a podle profilu zákazníka. Systém dále analyzuje obsah zprávy a připraví seznam doporučených odpovědí. Systém může být nakonfigurován buď tak, že pošle sám odpověď, pokud je charakter dotazu zřejmý, nebo předá zprávu k vyřízení příslušnému týmu nebo agentovi. Agent pak může při formulování odpovědi vycházet z navrhovaných vzorů. Sdílené prostředí s Cisco Unified Web Interaction Managerem Napomáhá při tvorbě konzistentních a kvalitních reakcí

4 Zajišťuje ové služby pro více klientů na jedné instalaci Součást prostředí Cisco Unified Contact Center Enterprise nebo Express Produkt je vhodný pro kontaktní centra, která umožňují kontakt se zákazníky pomocí u a chtějí mít nad tímto kanálem lepší správu. Cisco Unified Web Interaction Manager Agenti kontaktního centra mohou využívat díky tomuto produktu výkonný web-chat a další funkce podporující spolupráci v rámci webového prostředí. Cisco Unified Web Interaction Manager podporuje dvoucestnou webovou komunikaci typu následuj mne, která pomáhá agentům a jejich zákazníkům vzájemně se navádět na konkrétní web stránky, a vyřešit tak problém rychle a efektivně. Podpora samoobslužnosti ze strany zákazníků Web callback zákazník si může vyžádat pomocí formuláře zavolání a nemusí čekat ve frontě na volného agenta Sdílené prostředí s aplikací Cisco Unified Interaction Manager Produkt je vhodný pro kontaktní centra, která umožňují kontakt se zákazníky pomocí webového rozhraní a chtějí mít nad tímto kanálem lepší správu. Cisco Unified Web Workforce Optimization Cisco Unified Web Workforce je volitelným doplňkem k aplikaci Cisco Unified Contact Center Express. Může být použit spolu s aplikacemi Cisco Agent Desktop a Cisco Supervisor Desktop. Pomáhá supervizorům a ostatním řídicím pracovníkům sladit výkon kontaktního centra s pracovními cíli. Umožňuje manažerům kontaktních center zajistit plánování zdrojů pro různá pracoviště, řídit kritické indikátory výkonu a zachovávat soulad mezi plánem a reálným stavem. Produkt je vhodný pro společnosti používající produkt Cisco Unified Contact Center Express, které chtějí mít lepší možnosti řízení zdrojů v něm.

5 Unified Communications Customer Contact Cisco Unified Customer Voice Portal Cisco Unified Customer Voice Portal přináší organizacím inteligentní personalizovanou hlasovou samoobsluhu, která umožňuje zákazníkům efektivně získávat informace, jež potřebují. Pokud zákazník zjistí, že potřebuje asistenci agenta, Cisco Unified CVP je schopen předat informace získané od zákazníka příslušnému agentovi, což zajistí přívětivější způsob komunikace mezi zákazníkem a agentem. Podpora standardů SIP, VoiceXML. Produkt je vhodný pro společnosti, které využijí pro své zákazníky výhody hlasové samoobsluhy, jež může být integrována jako součást kontaktního centra. Cisco Unified IP Intercative Voice Response Cisco Unified IP IVR je prostředí pro tvorbu a provozování IVR skriptů, tedy jakéhosi systému nabídek, které jsou dostupné volajícímu a v nichž se lze pohybovat pomocí tónové volby telefonního přístroje. Produkt se skládá z několika částí: IP IVR Editor je grafické prostředí pro vývoj skriptů IP IVR Engine je proces, ve kterém se jednotlivé skripty pouštějí Step library je knihovna procedur a programovacích konstrukcí, jež se používají při vývoji skriptů Flow reposiotory je uložiště skriptů a konfiguračních dat využívající LDAP Reporing application je nástroj zpřístupňující aktuální a historické reporty Celá administrace systému je plně realizována přes webové rozhraní. IVR Engine podporuje debugovací režim, který umožňuje vývojářům lépe ladit programované skripty. Produkt je určený společnostem, které potřebují realizovat IVR systém, ať už samostatně nebo jako součást kontaktního centra.

6 Cisco Unified Customer Interaction Analyzer Cisco Unified Customer Interaction Analyzer je služba umožňující kontaktním centrům rychle vyhodnocovat, analyzovat a porozumět způsobu, jak komunikují zákazníci s agenty kontaktního centra, a průběžně tak zlepšovat dojem, který si zákazníci z takového kontaktu odnášejí. Cisco Unified Customer Interaction Analyzer zachycuje, ukládá a analyzuje komunikaci mezi zákazníkem a agentem. Výsledky hodnocení jsou dostupné ve formě reportů a ukazatelů prostřednictvím webového rozhraní. Jsou přitom nastaveny tak, aby vyhovovaly záměrům požadovaným vedoucími pracovníky centra.

Informace. OpenScape Contact Center Agile V8 Spokojenost zákazníků na dosah

Informace. OpenScape Contact Center Agile V8 Spokojenost zákazníků na dosah Informace OpenScape Contact Center Agile V8 Spokojenost zákazníků na dosah Pro mnoho malých a středních podniků představuje dokonalý zákaznický servis rozhodující konkurenční výhodu. OpenScape TM Contact

Více

Alcatel-Lucent OmniTouch Contact Center Standard Edition. Spolehlivé škálovatelné kontaktní centrum pro zvýšení produktivity Vaší firmy

Alcatel-Lucent OmniTouch Contact Center Standard Edition. Spolehlivé škálovatelné kontaktní centrum pro zvýšení produktivity Vaší firmy Alcatel-Lucent OmniTouch Contact Center Standard Edition Spolehlivé škálovatelné kontaktní centrum pro zvýšení produktivity Vaší firmy Firemní řešení se strategickým významem Kontaktní centra představují

Více

HiPath ProCenter Agile. Zaručená spokojenost zákazníka

HiPath ProCenter Agile. Zaručená spokojenost zákazníka HiPath ProCenter Agile Zaručená spokojenost zákazníka Zvyšování míry zpracování prvního kontaktu díky jednotným nástrojům pro zjišťování přítomnosti a podporu spolupráce Lepší produktivita s intuitivními

Více

HiPath ProCenter Agile. Zaručená spokojenost zákazníka

HiPath ProCenter Agile. Zaručená spokojenost zákazníka HiPath ProCenter Agile Zaručená spokojenost zákazníka Zvyšování míry zpracování prvního kontaktu díky jednotným nástrojům pro zjišťování přítomnosti a podporu spolupráce. Lepší produktivita s intuitivními

Více

PANASONIC NS1000 FIREMNÍ SIP KOMUNIKAČNÍ SERVER VŽDY VÍCE, NEŽ OČEKÁVÁTE

PANASONIC NS1000 FIREMNÍ SIP KOMUNIKAČNÍ SERVER VŽDY VÍCE, NEŽ OČEKÁVÁTE VŽDY VÍCE, NEŽ OČEKÁVÁTE PANASONIC NS1000 FIREMNÍ SIP KOMUNIKAČNÍ SERVER S HD KVALITOU HLASU PLNĚ TRANSPARENTNÍ SÍŤOVÉ FUNKCE ROZŠÍŘENÍ KAPACITY NA PŘÁNÍ STRUČNÝ PŘEHLED O SERVERU NS1000 SIP a IP server

Více

Spolupráce na vyšší úrovni

Spolupráce na vyšší úrovni Spolupráce na vyšší úrovni E-maily a týmová spolupráce Sdílení a schvalování dokumentů Správa znalostí, aktivit a informací v týmu Instant messaging a videokonference Integrovaný editor textů, tabulek

Více

NetSuite CRM+ Výkonný systém CRM, který podporuje celou interakci se zákazníkem

NetSuite CRM+ Výkonný systém CRM, který podporuje celou interakci se zákazníkem NetSuite CRM+ Výkonný systém CRM, který podporuje celou interakci se zákazníkem NetSuite CRM+ Výkonný systém CRM, který podporuje celou interakci se zákazníkem PŘÍNOSY ŘEŠENÍ NETSUITE Přínosy zjištěné

Více

SYSTÉM KX-NCP500/1000 NA KAŽDÉM A KAŽDÉM ŽZÁLEŽÍ HOVORU HOVORU ÁLEŽÍ

SYSTÉM KX-NCP500/1000 NA KAŽDÉM A KAŽDÉM ŽZÁLEŽÍ HOVORU HOVORU ÁLEŽÍ SYSTÉM KX-NCP500/1000 NA KAŽDÉM A KAŽDÉM ŽZÁLEŽÍ Ž VO HOVORU HOVORU ORU ÁLEŽÍ SJEDNOCENÁ KOMUNIKACE LEPŠÍ A SOUČASNĚ JEDNODUŠŠÍ Síťové komunikační platformy Panasonic (KX-NCP) představují pokročilá řešení

Více

INFORMACE V CESTOVNÍM RUCHU. www.vzdelavanivcr.cz INFORMAČNÍ KIOSKY, CALL A HELP CENTRA, SPECIFIKA IT PRO TURISTICKÁ A INFORMAČNÍ CENTRA

INFORMACE V CESTOVNÍM RUCHU. www.vzdelavanivcr.cz INFORMAČNÍ KIOSKY, CALL A HELP CENTRA, SPECIFIKA IT PRO TURISTICKÁ A INFORMAČNÍ CENTRA INFORMACE V CESTOVNÍM RUCHU INFORMAČNÍ KIOSKY, CALL A HELP CENTRA, SPECIFIKA IT PRO TURISTICKÁ A INFORMAČNÍ CENTRA www.vzdelavanivcr.cz Informace v cestovním ruchu Informa ní kiosky, call a help centra,

Více

HiPath otevřená komunikace

HiPath otevřená komunikace Siemens Enterprise Communications, s.r.o., člen skupiny Siemens Průmyslová 1306/7 102 00 Praha 10 Kontaktní centrum: Tel.: +420 266 066 606 e-mail: siemens.cz@siemens.com HiPath otevřená komunikace Přehled

Více

Nová generace IP telefonie Aastra 5000. Aastra 5000 Jádro bezpečných telekomunikačních řešení

Nová generace IP telefonie Aastra 5000. Aastra 5000 Jádro bezpečných telekomunikačních řešení Nová generace IP telefonie Aastra 5000 Aastra 5000 Jádro bezpečných telekomunikačních řešení Spolehlivý partner v oblasti telekomunikací Aastra Technologies Limited je mezinárodní společnost výhradně zaměřená

Více

Wave IP Firemní komunikační systémy. Výkonné. Flexibilní. Spolehlivé.

Wave IP Firemní komunikační systémy. Výkonné. Flexibilní. Spolehlivé. Wave IP Firemní komunikační systémy Výkonné. Flexibilní. Spolehlivé. Vyšší produktivita. Nižší náklady. telefon Edge 700 Wave IP - Applications Inside TM Systémy Wave IP společnosti Vertical Communications

Více

Wonderware Historian. Výkonná průmyslová historizační databáze. Hlavní funkčnosti a přínosy. Vysoce výkonná historizační databáze

Wonderware Historian. Výkonná průmyslová historizační databáze. Hlavní funkčnosti a přínosy. Vysoce výkonná historizační databáze Výkonná průmyslová historizační databáze Úplný a přesný záznam skutečné historie výrobních procesů Otevřený a rychlý přístup k informacím pro efektivní podporu rozhodování Škálovatelnost od jednoduché

Více

Dostupnost business intelligence pro všechny

Dostupnost business intelligence pro všechny Dostupnost business intelligence pro všechny Obsah 1. Úvod... 3 2. Předejděte neúspěšné implementaci business intelligence... 4 2.1 Demokratizace business intelligence v praxi...4 3. Poskytnutí obchodního

Více

OBJEVTE SVĚT VÝHOD V JEDNOTNÉM ŘEŠENÍ FIREMNÍ KOMUNIKACE

OBJEVTE SVĚT VÝHOD V JEDNOTNÉM ŘEŠENÍ FIREMNÍ KOMUNIKACE OBJEVTE SVĚT VÝHOD V JEDNOTNÉM ŘEŠENÍ FIREMNÍ KOMUNIKACE FIREMNÍ KOMUNIKAČNÍ SERVER TECHNOLOGIE PRO LÉPE FUNGUJÍCÍ SVĚT IP platforma řešení firemní komunikace Komunikační servery používané ve firemním

Více

- 1 - Tento materiál vznikl překladem originálu Microsoft SharePoint 2010 Evaluation Guide Beta version firmy Microsoft ve firmě EMRIS, spol. s r.o.

- 1 - Tento materiál vznikl překladem originálu Microsoft SharePoint 2010 Evaluation Guide Beta version firmy Microsoft ve firmě EMRIS, spol. s r.o. - 1 - Obsah ÚVOD... - 4 - SHAREPOINT 2010... - 5 - SHAREPOINT FOUNDATION... - 5 - WEBY... - 8 - Uživatelské rozhraní... - 8 - Snadné úpravy webu... - 8 - Vícejazyčné uživatelské rozhraní (MUI)... - 9 -

Více

Call centrum jako součást podpory klienta

Call centrum jako součást podpory klienta Bankovní institut vysoká škola Praha Katedra financí a ekonomie Call centrum jako součást podpory klienta Diplomová práce Autor: Bc. Adéla Jílková Finance Vedoucí práce: Ing. Marcela Soldánová Praha Duben

Více

VYŠŠÍ DOSTUPNOST VYŠŠÍ KVALITA KOMUNIKACE CONNECTING YOUR FUTURE PLATFORMA JEDNOTNÉ KOMUNIKACE KX-NS500

VYŠŠÍ DOSTUPNOST VYŠŠÍ KVALITA KOMUNIKACE CONNECTING YOUR FUTURE PLATFORMA JEDNOTNÉ KOMUNIKACE KX-NS500 VYŠŠÍ DOSTUPNOST VYŠŠÍ KVALITA KOMUNIKACE PLATFORMA JEDNOTNÉ KOMUNIKACE KX-NS500 CONNECTING YOUR FUTURE 1 SYSTÉM, KTERÝ ROSTE S VAŠÍ FIRMOU Úspora nákladů na komunikaci Úspora síťových nákladů Úspora počáteční

Více

Komunikační platforma VOIPEX 3. generace

Komunikační platforma VOIPEX 3. generace Splníme to, o čem jste ve světě fi remní komunikace dlouho jen snili O IPEX Společnost IPEX dodává svým zákazníkům Komunikační řešení VOIPEX F1, které jim zajišťuje veškeré požadované telekomunikační služby.

Více

Microsoft Dynamics AX 2012

Microsoft Dynamics AX 2012 Microsoft Dynamics AX 2012 Náhled Komplexní řešení pro řízení kusové, procesní a štíhlé výroby Jednoduše výkonné Vyšší přínosy rychleji Předem definované oborové funkce pro výrobu, distribuci, služby a

Více

KX-NCP500/1000. Síťová komunikační platforma. Na každém hovoru záleží. KX-NCP500 a KX-NCP1000 Řešení jednotné komunikace. www.panasonic.

KX-NCP500/1000. Síťová komunikační platforma. Na každém hovoru záleží. KX-NCP500 a KX-NCP1000 Řešení jednotné komunikace. www.panasonic. KX-NCP500/1000 www.panasonic.cz Panasonic je obchodní značka firmy Panasonic Corporation Co. Ltd. Design a technické specifikace výrobků sa neustále zdokonalují a mění v zájmu vylepšení. Ačkoli byla přípravě

Více

Fukce pro všechna oddělení

Fukce pro všechna oddělení Přehled funkcí Funkce pro všechna oddělení Fukce pro všechna oddělení Dashboardy pro vlastní přehled Každý pracovní den začíná dashboardem. Ihned po otevření CAS genesisworld získává každý zaměstnanec

Více

Moderní telefonní ústředna

Moderní telefonní ústředna Moderní telefonní ústředna ATEUS Omega - Profesionální - Efektivní - Dostupné ATEUS Omega Business Komunikační řešení pro malé a střední firmy Propojení všech telekomunikačních služeb firmy Přímé připojení

Více

IBM Cognos Express Verze 10.1.0. Správa produktu IBM Cognos Express

IBM Cognos Express Verze 10.1.0. Správa produktu IBM Cognos Express IBM Cognos Express Verze 10.1.0 Správa produktu IBM Cognos Express Poznámka Před použitím těchto informací a produktu, který podporují, si přečtěte informace v umístění Upozornění na stránce 169. Informace

Více

PANASONIC KX-NS1000 NEXTGEN FIREMNÍ IP KOMUNIKAČNÍ SERVER

PANASONIC KX-NS1000 NEXTGEN FIREMNÍ IP KOMUNIKAČNÍ SERVER PANASONIC KX-NS1000 NEXTGEN FIREMNÍ IP KOMUNIKAČNÍ SERVER KOMUNIKACE O KROK NAPŘED STRUČNÝ PŘEHLED SERVERU KX-NS1000 NEXTGEN IP a SIP síťový komunikační server Integrované jednotné zasílání zpráv s až

Více

Řízení telekomunikačních sítí a služeb. Zdenek Brabec

Řízení telekomunikačních sítí a služeb. Zdenek Brabec Řízení telekomunikačních sítí a služeb Zdenek Brabec Autor: Zdenek Brabec Název díla: Řízení telekomunikačních sítí a služeb Zpracoval(a): České vysoké učení technické v Praze Fakulta elektrotechnická

Více

Informace HiPath 4000 V5 Nejlepší konvergovaná komunikace pro střední a velké podniky

Informace HiPath 4000 V5 Nejlepší konvergovaná komunikace pro střední a velké podniky Informace HiPath 4000 V5 Nejlepší konvergovaná komunikace pro střední a velké podniky Prodáno více než 15 milionů portů HiPath 4000 do 80 zemí světa. Jako osvědčené konvergované komunikační řešení umožňuje

Více

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA ELEKTROTECHNICKÁ

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA ELEKTROTECHNICKÁ ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA ELEKTROTECHNICKÁ KATEDRA TECHNOLOGIÍ A MĚŘENÍ DIPLOMOVÁ PRÁCE Identifikace procesních vazeb mezi ERP a CRM vedoucí práce: Doc. Ing. Jiří Tupa, Ph.D. 2012 autor: Bc.

Více