D e s e t d ů v o d ů p r o v o l b u k o v á n í F S B

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "D e s e t d ů v o d ů p r o v o l b u k o v á n í F S B"

Transkript

1 D e s e t d ů v o d ů p r o v o l b u k o v á n í F S B Oceňte kvalitu S touto brožurou se snažíme oslovit naše prodejce a nebo výrobce proč pracovat s výrobky firmy FSB.Firma FSB nabízí široký sortiment v oblasti dveřních klik, okenních kliček a příslušenství, které jsou dokonalou prací slavných evropských architektů a designérů jako velmi přesvědčivá alternativa anonymního a masově vyráběného kování pro dveře a okna. Naši obchodní partneři tak mohou dosahovat vyšších zisků díky výrobkům firmy FSB, které povznesou celkový dojem z oken či dveří na kterých budou tyto výrobky použity.a právě touto cestou produkty FSB přidávají hodnotu Vašim výrobkům, která umocní kvalitu a celkovou hodnotu výrobku.deset důvodů pro úspěšnou spolupráci, které budou citovány na dalších stránkách vycházejí z materiálů, kvality výroby, designu výrobků, organizace dodávek, technologie, péče o zákazníka, seminářů, komunikace, cenové politiky a historie společnosti. Výrobní Materiály Je pravdou, že existuje mnoho zajímavých materiálů pro výrobu kování. FSB vyrábí své produkty pouze z ušlechtilých kovů, protože není jiný lepší materiál pro výrobu kvalitního dveřního či okenního kování. Dokonce ani nejlepší modely ze syntetického materiálu by pravděpodobně nebyly schopny přežít každodenní používání bez toho, aby v jejich jádru nebyla kovová výstuž.. Naše dva nejoblíbenější materiály jsou nerezová ocel a eloxovaný hliník. Oba jsou naprosto ideální materiály pro výrobu dveřních či okenních klik, jelikož nejvíce splňují náročné požadavky pro funkčnost, cenu, užitou hodnotu, kompaktibilitu a neškodnost vůči životnímu prostředí. Prakticky nezničitelná nerezová ocel je zvláště vhodná pro velmi často užívané dveře či okna u komerčních budov či společenských zařízení. Silnou stránkou hliníku je jeho odolnost díky anodizaci a jeho neprodyšnosti. S ohledem na životní prostředí jsou potom výrobky z nerezové oceli recyklovatelné z více jak 50% a hliník z 85 %. Náklady a spotřeba energií při výrobě hliníku jsou sice vysoké, ale jeho výroba je podporována hlavně kvůli své šetrnosti vůči životnímu prostředí a recyklovatelnosti.firma FSB byla jako jedna z prvních společností v Německu certifikována v rámci Evropské normy Eco-Audit Regulation a věnuje zvláštní pozornost dodržování ekologických norem při výrobě.

2 Kvalita výroby Více než 120 let firma FSB vyrábí výhradně kování pro okna a dveře. Během této doby FSB získala mnoho zkušeností s výrobou a stále zdokonalovala její kvalitu. V současné době FSB využívá nejmodernější výrobní systémy, které vykonávají obrovské množství práce a splňují tak velké nároky na pružnost a kvalitu výroby.pro odlévání hliníkových produktů jsou využity počítačem řízené robotické systémy a pro formování nerezových komponentů je zase využito hydraulické síly. Konečnou fází výroby je však stejně nenahraditelná lidská ruka zkušených pracovníků FSB, která dodá výrobku finální podobu. Tento způsob manuálního dokončení výroby je již letitou praxí a důležitým prvkem ve výrobě každého výrobku FSB. V konečné fázi výroby podstupují všechny produkty řadu testů a prohlídek, díky nimž je zabezpečena maximální kvalita výrobku. A pouze takovýmto postupem výroby může být dosaženo garance kvality, kterou poskytuje FSB.Vysoká kvalita tohoto typu výrobků je zásadní, protože okenní a dveřní kování podléhá poměrně vysokým tlakům při dlouhodobém používání.při ovládání dveří na kliku a její příslušenství působí silné axiální a vertikální síly a podle toho jsou také FSB kliky zkonstruovány. Design výrobků Dveřní a okenní kování FSB je známé svým jemným provedením, vizuálními a ergonomickými vlastnostmi. Ergonomie téměř sta modelů klik FSB se řídí čtyřmi body důležitými pro každou kliku: 1. Prostor pro palec, 2. Místo pro ukazováček, 3. Opora pro bříško palce 4. Pohodlné místo pro stisk celé ruky.jednoduše řečeno je design všech klik FSB založen na uvědomění si kliky a ovládání dveří. Vzhledem k tomu, že klika je také zboží dlouhodobé spotřeby je kladen velký důraz na kvalitu a účelnost u všech výrobků FSB. Každý model se vyznačuje svými charakteristickými rysy patrnými na první pohled a právě výběr designu klik může také vypovídat i o ososbnosti jejich uživatele.právě tato strategie kvalitního produktu přiměla FSB k oslovení 12 předních světových designérů a architektů, kteří se podíleli na vypracování dokonalých projektů dveřních a okenních klik.díky této spolupráci došlo ke změně pohledu na jinak obyčejnou věc jako je dveřní kování.všechny výrobky FSB tak v současnosti splňují veškeré nároky moderních doplňků současné architektury

3 Logistika Dodejte své výrobky ke svému zákazníkovi co nejrychleji a bude spokojený ( spokojený zákazník pak znamená větší úspěch na trhu ). Tak to je důvod proč FSB stále investuje do své logistiky. Díky těmto investicím je značně redukována dodací lhůta. V srdci logistického systému je plně automatizovaný sklad obsahující více jak 8000 položek výrobků FSB. Díky tomuto systému může být zboží, které je na skladě, dodáno maximálně do tří dnů. V nutnějších případech může být zboží odesláno ještě v den objednávky. Je však nutno počítat s vyššími náklady za expresní dopravu. Standardní termín dodání do ČR je pak nejvýše 3 týdny.speciální požadavky od zákazníka zaberou samozřejmě o něco delší dobu, ale díky dokonalému elektronickému systému zpracování objednávek, který je propojen s projekcí, skladem a výrobou je maximální doba zpracování objednávky 4 týdny. Dokonalou výrobu pak ukončí spolehliví smluvní speditéři, kteří doručí zboží do ČR v optimálním čase. Podpora při montáži Dokonce i ta nejkvalitnější dveřní či okenní klika se může stát bezcennou díky nesprávném postupu při montáži.a to je hlavní důvod proč jsou vývojáři FSB velmi pečliví na podrobné montážní návody u každého výrobku. Postupy montáže jsou vždy pečlivě a jasně v montážních návodech popsány krok za krokem. Použití těchto dokonalých montážních návodů zajistí, že kování FSB bude splňovat všechny očekávané nároky. Montážní návody získáte automaticky zakoupením jakéhokoliv výrobku FSB nebo si je můžete stáhnout z internetu na samozřejmé, že všechny produkty FSB jsou vybaveny vrtacími šablonami, které usnadní značné množství práce s vyměřováním. Jestliže používáte produkty FSB pravidelně můžeme Vám poskytnout šablonu vyhotovenou z kovu. K dispozici jsou také univerzální šablony mnohostranného použití, které by neměly chybět v základním vybavení montážní firmy. Díky šablonám od FSB ušetříte peníze a čas při montážích právě vy!

4 Péče o zákazníka Kompletní sortiment FSB je spojen s propracovanou poradenskou službou, která je Vám k dispozici v každé zemi, kde se výrobky FSB prodávají. Prodejci kování FSB poskytují poradenské služby výrobcům, montážním firmám, prodejcům a samozřejmě projektantům a architektům. Prodejci FSB jsou schopni poskytnout informace nejen o jednotlivých produktech FSB, ale poskytnou Vám informace o vhodných kombinacích výrobků FSB a ostatních doplňků pro okna a dveře. ( panty, zadlabací zámky, cylindrické vložky atd. )U každého prodejce samozřejmě naleznete vzorové panely, na kterých je možné shlédnout výrobky FSB ve všech dostupných povrchových úpravách. V České republice můžete výrobky FSB shlédnout v centrálním showroomu v Kladně a další vzorové stojany naleznete v Liberci, Praze, Brně, Zlíně, Pardubicích, Třebíči a na dalších místech celé republiky. Navštivte tedy jednu z těchto vzorkoven a sami posuďte, proč vybrat právě výrobky FSB. Semináře Stálé zdokonalování znalostí daného předmětu zkvalitňují výrobu FSB produktů. To je hlavní myšlenka, která stojí za semináři pořádanými ve výrobním závodě v Brakelu. Zde máte možnost seznámit se podrobně s výrobou příslušenství pro dveře a okna. Díky prohlídce výrobního závodu a seznámení se s technologiemi použitými při výrobě tak získáte dokonalý přehled o produktech FSB a můžete jej uplatnit dále.dobře informovaní lektoři, Vám pak mohou předat důležité informace o standardech Evropské unie a hlavně o novém standardu EN 1906.Takovéto technické semináře jsou pořádány hlavně kvůli prezentaci nových trendů a nápadů a ke zkvalitnění Vaší práce.vaši zákazníci budou díky Vašim znalostem a kvalitnějšímu servisu lépe informováni a tím také spokojenější.

5 Komunikace FSB je dodavatel, který je v těsném spojení s významnými architekty, maloobchodními dodavateli, výrobci a koncovými zákazníky. Je typycký svou vysokou kvalitou výrobků, které dodávají moderní vzhled dveřím, oknům a také nábytku.tak to je dosavadní post FSB na trhu. Jak je možné, že FSB tohoto postu dosahuje s poměrně nízkými náklady na propagaci?receptem na správnou propagaci FSB je zapojení nových nápadů a umisťování jednotlivých reklamních kampaní dle typu zákazníka.architekt bude určitě vyhledávat jiné informace nežli prodejce dveří. Vcelku je ale hlavním cílem FSB vyjít vstříc každému zákazníkovi. Můžeme se také zmínit o faktu, že reklamní kampaně firmy FSB již získaly několik ocenění za své provedení. Klíčovým nástrojem propagace však stále zůstává dokonale propracovaný 500 stránkový manuál, který je distribuován v několika světových jazycích.dalším obsáhlým zdrojem informací je také internet, kde naleznete všechny informace o FSB.www.fsb.cz Cenová politika Jedním z klíčových kritérií výrobků FSB je dlouhodobá životnost. FSB tohoto kritéria dosahuje tak, že při výrobě se používá velmi kvalitních materiálů, během výroby probíhá pečlivá kontrola a díky vyspělým strojírenským technologiím je dosaženo originálního designu na rozdíl od sériově vyráběných výrobků.všechny tyto skutečnosti se následně odrážejí v cenách. Výrobky firmy FSB nemohou být levné protože při výrobě není použito levných materiálů. Zákazníci by měly ocenit poměr mezi cenou a poctivou kvalitou produktů. Dveřní a okenní kliky by měli poskytovat svou službu po několik let aniž by byly obměňovány.mnohé řeknou kliky i o majiteli, který si je opatřil a proto by rozhodnutí jaké okenní či dveřní kování bude zdobit Váš interiér, nemělo být učiněno bez rozvážení.dlouhodobá spokojenost s dobrým výrobkem je zpravidla více než jednodenní radost z výhodné koupě.a to je důvod, který firmu FSB pobízí k vývoji a obchodování s produkty, které mají vysokou hodnotu na trhu. Historie firmy FSB je typická německá firma středního rozsahu se zhruba šesti sty zaměstnanci. Celá firma je stále v rodinném vlastnictví. FSB je úzce spjata se svými pracovníky, zákazníky i s polohou svého umístění.společnost byla založena v Iserlohnu v roce 1881 Franzem Schneiderem a zpočátku vyráběla výrobky z mosazi pro nábytek.po první světové válce se společnost přestěhovala do východovestfálského Brakelu. Výroba poté začala měnit svou orientaci z nábytkářského kování na designerské kování pro okna

6 a dveře. Do 80. let 20. století se pak mnoho ve výrobě neměnilo, společnost měla stejné postavení na trhu jako její konkurence. Změny nastaly až v roce 1981, kdy se hlavní filozofií firmy FSB stala snaha o to vtisknout značku jinak banální věci jako je klika. Díky tomuto snažení se značka FSB začala dostávat ze stínu standardu a vtiskla se do povědomí mnoha zákazníků především díky kvalitě a jménu. Dnes je evidentní, že tato strategie uspěla. A to nejen pro výrobní závod FSB, ale i pro celé odvětví.

Řízení vztahů se zákazníky a tvorba hodnoty a přidané hodnoty produktu

Řízení vztahů se zákazníky a tvorba hodnoty a přidané hodnoty produktu Bankovní institut vysoká škola Praha Katedra managementu firem a institucí Řízení vztahů se zákazníky a tvorba hodnoty a přidané hodnoty produktu Bakalářská práce Autor: Petr Pavlas Bankovní management

Více

Materiál od ing. Pinkasové

Materiál od ing. Pinkasové Obchodní logistika a provoz Materiál od ing. Pinkasové I. Pojetí logistiky a jeho vývoj Definice logistiky podle Evropské logistické asociace: " Organizace, plánování, řízení a výkon toků zboží vývojem

Více

Schindler 6300 Jednoduché řešení pro dokonalé využití

Schindler 6300 Jednoduché řešení pro dokonalé využití Jednoduché řešení pro dokonalé využití Schindler Modernizace Hlavní výhody na první pohled. Okamžité použití Kombinace standardních součástí a flexibilní kabiny tam, kde je to potřeba. Tato výměna nabízí

Více

Podnikové činnosti. Pavla Kudělková. Elektronická učebnice

Podnikové činnosti. Pavla Kudělková. Elektronická učebnice Podnikové činnosti Elektronická učebnice Pavla Kudělková Tento materiál byl vytvořen v rámci projektu CZ.1.07/1.1.07/03.0027 Tvorba elektronických učebnic O B S A H 1 Podnikové činnosti... 4 2 Marketing...

Více

Firma jde buď nahoru, anebo dolů. Je omyl si myslet, že lze udržet status quo. speciální příloha časopisu Technický týdeník Řezné nástroje a upínání

Firma jde buď nahoru, anebo dolů. Je omyl si myslet, že lze udržet status quo. speciální příloha časopisu Technický týdeník Řezné nástroje a upínání 21. 04. 2015 speciální příloha časopisu Technický týdeník Řezné nástroje a upínání 14/ Nový Dragonskin pro frézování Společnost WNT navazuje na úspěšnou řadu Dragonskin pro soustružení 16/ iscar v roce

Více

2012Rok značky ŠKODA

2012Rok značky ŠKODA 2012 Rok značky ŠKODA 8 40 16 42 22 49 26 35 Obsah 2012 Rok značky ŠKODA Předmluva předsedy představenstva Prof. Dr. h.c. Winfrieda Vahlanda 4 Představenstvo 6 Třída sama pro sebe třetí generace zcela

Více

VYUŽITÍ POČÍTAČŮ V ÚČETNICTVÍ

VYUŽITÍ POČÍTAČŮ V ÚČETNICTVÍ SOUKROMÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ ZNOJMO VYUŽITÍ POČÍTAČŮ V ÚČETNICTVÍ distanční studijní opora Břetislav Andrlík, Jiří Mikulica Soukromá vysoká škola ekonomická Znojmo říjen 2014 Využití počítačů v účetnictví

Více

TÜV SÜD Journal Česká republika

TÜV SÜD Journal Česká republika 3/2010 TÜV SÜD Journal Česká republika MSV 2010 - Představujeme nejlepší stroj na světě 4 Úsporná opatření ve veřejných budovách 9 Co vlastně ti solárníci dělají? 10-11 Posuzování funkční bezpečnosti 12-13

Více

MARKETING MARKETING CÍL MARKETINGU

MARKETING MARKETING CÍL MARKETINGU MARKETING OSNOVA: Marketing Cíl marketingu Historie marketingu Marketingový vývoj Nástroje marketingu Marketingové řízení Základní marketingové strategie MARKETING Jde o proces zaměřený na uspokojování

Více

STUDIJNÍ OPORA PODNIKÁNÍ V CESTOVNÍM RUCHU

STUDIJNÍ OPORA PODNIKÁNÍ V CESTOVNÍM RUCHU STUDIJNÍ OPOR RA PODNIKÁNÍ V CESTOVNÍM RUCHU Lenka Švajdová Ostrava 2011 Název: Autoři: Vydání: Počet stran: Tisk: Podnikání v cestovním ruchu a volnočasových aktivitách Ing. Bc. Lenka Švajdová, Ph.D.

Více

PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU

PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU DAF VŽDY SPRÁVNÉ ROZHODNUTÍ Žádná kategorie dopravy není tak různorodá a náročná jako doprava ve stavebnictví. Společnost DAF vyvinula skutečně komplexní řadu vozidel pro toto

Více

PŘEDVÍDÁNÍ KVALIFIKAČNÍCH POTŘEB TRHU PRÁCE. Národní observatoř zaměstnanosti a vzdělávání

PŘEDVÍDÁNÍ KVALIFIKAČNÍCH POTŘEB TRHU PRÁCE. Národní observatoř zaměstnanosti a vzdělávání PŘEDVÍDÁNÍ KVALIFIKAČNÍCH POTŘEB TRHU PRÁCE Národní observatoř zaměstnanosti a vzdělávání Kolektiv autorů Národní observatoř zaměstnanosti a vzdělávání NVF Ing. Věra Czesaná, CSc. odborná editace Ing.

Více

Kvalita a benchmarking ve veřejné dopravě 1

Kvalita a benchmarking ve veřejné dopravě 1 Kvalita a benchmarking ve veřejné dopravě 1 K použití tohoto materiálu Cílem projektu PORTAL je zrychlení průniku výsledků výzkumu EU do oblasti lokální a regionální dopravy prostřednictvím vytvoření nových

Více

Důvodová zpráva. I. Obecná část. Zhodnocení platného právního stavu

Důvodová zpráva. I. Obecná část. Zhodnocení platného právního stavu Důvodová zpráva I. Obecná část Zhodnocení platného právního stavu Platnou právní úpravu v oblasti audiovize představuje zákon č. 273/1993 Sb., o některých podmínkách výroby, šíření a archivování audiovizuálních

Více

NASTAVTE SI SAMI CYKLISTICKÝ POSED NA VAŠEM KOLE Napsal: Jiří Strnad

NASTAVTE SI SAMI CYKLISTICKÝ POSED NA VAŠEM KOLE Napsal: Jiří Strnad NASTAVTE SI SAMI CYKLISTICKÝ POSED NA VAŠEM KOLE Napsal: Jiří Strnad 1 Úvod Cyklistice se věnuji celý život. Svůj první závod jsem absolvoval již v deseti letech. Od té doby jsem se pohyboval v cyklistickém

Více

Heidelberg. Info. Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2011!

Heidelberg. Info. Přejeme vám klidné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2011! Heidelberg Heidelberg Praha spol. s r. o. Číslo 2 2010 Info HEIDELBERG SYSTEMSERVICE: SERVISNÍ SLUŽBY HEIDELBERG PRAHA V PRAXI // Představení servisních služeb VÝROBA KRABIČKY SE SAMOSVORNÝM DNEM A VÍKEM

Více

Výrobní systém Toyota TPS

Výrobní systém Toyota TPS www.toyota-forklifts.cz Výrobní systém Toyota TPS a jeho přínosy pro podnikání Obsah Toyota Way 4 Definice Výrobního systému Toyota 5 Historie TPS 6 Just-in-Time 8 Jidoka 10 Kaizen 12 Životní prostředí

Více

Univerzita Pardubice. Fakulta ekonomicko-správní Ústav podnikové ekonomiky a managementu

Univerzita Pardubice. Fakulta ekonomicko-správní Ústav podnikové ekonomiky a managementu Univerzita Pardubice Fakulta ekonomicko-správní Ústav podnikové ekonomiky a managementu Řízení změn v podniku Veronika Gajdošíková Bakalářská práce 2013 PROHLÁŠENÍ Prohlašuji, že jsem tuto práci vypracovala

Více

Ek onomický s ystém POHOD STORMWARE s.r.o.

Ek onomický s ystém POHOD STORMWARE s.r.o. Příručka uživatele Příručka uživatele Ekonomický systém POHODA Příručka uživatele 2010 STORMWARE s.r.o. Příručka k programu POHODA pro Windows ve verzi Říjen 2010, release 9600 Příručka popisuje program

Více

SKLADOVÉ A PRŮMYSLOVÉ STĚNY, OCHRANA PROTI PÁDU PŘEDMĚTU Z REGÁLU A ROŠTY DO PALETOVÝCH REGÁLŮ MANIPULACE S MATERIÁLEM A LOGISTIKA

SKLADOVÉ A PRŮMYSLOVÉ STĚNY, OCHRANA PROTI PÁDU PŘEDMĚTU Z REGÁLU A ROŠTY DO PALETOVÝCH REGÁLŮ MANIPULACE S MATERIÁLEM A LOGISTIKA SKLADOVÉ A PRŮMYSLOVÉ STĚNY, OCHRANA PROTI PÁDU PŘEDMĚTU Z REGÁLU A ROŠTY DO PALETOVÝCH REGÁLŮ MANIPULACE S MATERIÁLEM A LOGISTIKA Protecting People, Property & Processes www.troax.com Jednou věcí je být

Více

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a státním rozpočtem České republiky. Projekt. Evropa pro učitele, učitelé pro Evropu

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a státním rozpočtem České republiky. Projekt. Evropa pro učitele, učitelé pro Evropu Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a státním rozpočtem České republiky Projekt Evropa pro učitele, učitelé pro Evropu Realizátor projektu: Vyšší odborná škola, Střední pedagogická škola a

Více

INTEGROVANÉ ŘETĚZCE A FRANŠÍZINGOVÉ SYST ÉMY

INTEGROVANÉ ŘETĚZCE A FRANŠÍZINGOVÉ SYST ÉMY Hotelnictví a turismus 3. tisíciletí I INTEGROVANÉ ŘETĚZCE A FRANŠÍZINGOVÉ SYST ÉMY Určeno pro další vzdělávání pedagogických pracovníků středních odborných škol gastronomických oborů Střední škola hotelnictví

Více

Analýza vybraného procesu ve středně velké potravinářské firmě

Analýza vybraného procesu ve středně velké potravinářské firmě Vysoká škola ekonomická v Praze Fakulta informatiky a statistiky Vyšší odborná škola informačních služeb v Praze Adéla Weinsteinová Analýza vybraného procesu ve středně velké potravinářské firmě Bakalářská

Více

Je Amerika po krizi stejně dravá, jako byla před ní? str. 18 25

Je Amerika po krizi stejně dravá, jako byla před ní? str. 18 25 NOVINKY 3 / 2011 Je Amerika po krizi stejně dravá, jako byla před ní? str. 18 25 Vítěz kybernetických válek má na prsou lvíčka str. 14 15 Dnešní Švédsko je neformální, ale vysoce profesionální str. 28

Více

Informační příručka o aplikacích termografie v průmyslu

Informační příručka o aplikacích termografie v průmyslu Využití termografie v průmyslu Informační příručka o aplikacích termografie v průmyslu Obsah page 1. Termokamera a princip jejich funkce 6 2. Jaké je využití termografie? 8 3. Využití termokamer v průmyslu

Více

POUŽITÍ BEZKONTAKTNÍCH BANKOVNÍCH KARET VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ

POUŽITÍ BEZKONTAKTNÍCH BANKOVNÍCH KARET VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ PRACOVNÍ SKUPINA PRO POUŽITÍ BEZKONTAKTNÍCH BANKOVNÍCH KARET VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ ÚVODNÍ STUDIE POPIS METODY VERZE 1.0 ČERVEN 2014 i Úvod Platební karty právě procházejí jedním z nejvýznamnějších období

Více

Janáčkův máj z hlediska marketingu

Janáčkův máj z hlediska marketingu JANÁČKOVA AKADEMIE MÚZICKÝCH UMĚNÍ V BRNĚ Hudební fakulta Katedra hudebních a humanitních věd a hudebního manažerství Hudební manažerství Janáčkův máj z hlediska marketingu Bakalářská práce Autor práce:

Více

KATALOG 2014 KVALITNÍ KOVÁNÍ

KATALOG 2014 KVALITNÍ KOVÁNÍ KATALOG 2014 KVALITNÍ KOVÁNÍ Vážené dámy a pánové, Společnost TWIN připravuje pro Vás již 22 let ucelenou nabídku kování pro všechny interiéry od bytů, rodinných domů, až po namáhané interiéry v kancelářských

Více

Přípojnicové systémy, které lze použít prakticky v každé aplikaci

Přípojnicové systémy, které lze použít prakticky v každé aplikaci Přípojnicové systémy Power Xpert Přípojnicové systémy s hliníkovými a měděnými vodiči Řada přípojnicových systémů pro osvětlení LUX 25-63 A Řada přípojnicových systémů pro malé výkony LP 40-125 A Řada

Více