jsem nabitá k zbláznění. brožura výhod k zážitkové kartě. Nabízím více než 50 bonusů a slev po celé Toulavě

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "2014-15. ...jsem nabitá k zbláznění. www.toulava.cz. brožura výhod k zážitkové kartě. Nabízím více než 50 bonusů a slev po celé Toulavě"

Transkript

1 Toulavka brožura výhod k zážitkové kartě jsem nabitá k zbláznění Nabízím více než 50 bonusů a slev po celé Toulavě Mám neomezenou platnost, jsem přenosná Sloužím také jako e-skipas do lyžařského areálu Monínec

2 Toulavka Zážitková karta turistické oblasti Toulava vám umožní čerpat množství slev a bonusů v restauracích, památkách, atrakcích i penzionech a slouží i jako skipass. Prožijte řadu nezapomenutelných chvil s rodinou, přáteli i single, v létě, v zimě, pěšky, autem, na kole, na lodi i na lyžích Sedlčany 22 Vysoký Chlumec Výdejní a sběrná místa Zde můžete Toulavku získat a vrátit Zde můžete Toulavku pouze získat Milevsko 7 4 Zážitková místa Památky Povyražení Pohyb Pohostinství Upozornění: Na bonusy a slevy není právní nárok a nejsou právně vymahatelné.

3 Toulavku získáte po složení zálohy 100 Kč na libovolném místě, které kartu distribuuje. Kartu zde můžete vrátit a zálohu obdržíte zpět. Tato místa jsou v mapce označena černým či červeným kroužkem. Seznam výdejních míst najdete na konci brožury. Toulavkou se k získání bonusu či slevy stačí prokázat na kterémkoli zážitkovém místě. Karta má neomezenou platnost, slevu nebo bonus můžete čerpat i víckrát. Všechna zážitková místa a slevy jsou uvedeny v této brožuře. Aktuální jsou od prosince 2014 do konce listopadu Případné změny najdete na Toulavka je přenosná. To znamená, že ji můžete půjčit kamarádovi, manželce, přítelkyni, rodičům nebo dětem. Ti potom mohou čerpat všechny výhody, které z karty plynou. Toulavka slouží zároveň jako e-skipas v lyžařském areálu Monínec. E-skipas lze nabíjet přes internet. Toulavka vám umožní zúčastnit se soutěže o hodnotné ceny. Stačí získat razítko na 15 zážitkových místech a jste zařazeni do slosování Votice Sedlec-Prčice Mladá Vožice 29 Borotín Tábor Chýnov Sezimovo Ústí Bechyně 1 39 Soběslav 10

4 Stačí vytáhnout z kapsy Toulavku a na následujících zážitkových místech získáte zajímavý bonus nebo slevu. Bonusy platí do a mohou v průběhu roku přibývat. Pro aktuální informace sledujte stránky Památky 1. Bechyně historická - AVANTI Travel Malé občerstvení zdarma ke komentovaným prohlídkám kláštera, okruhům a výletům, platí při min. účasti 5 plně platících osob, v případě zámku 10 osob. Kontakt: Nám. T. G. M. 5, Bechyně - - tel: Bechyňská brána a věž Kotnov Tábor Sleva 10 Kč ze základního a sníženého vstupného, případně sleva 30 Kč z rodinné vstupenky (platí pro společnou vstupenku do expozice Život ve středověku a na věž Kotnov). Kontakt: Klokotská, Tábor - - tel: Husitské muzeum Tábor - radnice Sleva 20 Kč ze základního a sníženého vstupného, sleva 30 Kč z rodinného vstupného. (Platí jen pro společnou vstupenku do expozice Husité, podzemí a gotického sálu). Kontakt: Žižkovo náměstí 1, Tábor - tel:

5 4. Klášter Milevsko Každé pondělí v červenci a srpnu 50% sleva na prohlídku pro dospělé, nebo kdykoli k plné vstupence pro rodiče děti do 15 let zdarma. Nebo 10% sleva v klášterním obchůdku. 1 den lze využít jen 1 bonus. Kontakt: U Bažantnice 556, II. nádvoří, Milevsko - tel: Kozí hrádek K zakoupení jedné vstupenky na Kozí hrádek, druhá vstupenka zdarma. Kontakt: Kozí hrádek, Sezimovo Ústí - kozihradek.zde.cz tel: , Město Tábor Vstup do Galerie U Radnice zdarma po předložení platné vstupenky z expozice Táborský poklad. 50% sleva na zhotovení fotografické pohlednice v Infocentru Město Tábor. Kontakt: Infocentrum Město Tábor, Žižkovo náměstí 2, Tábor - tel: Milevské muzeum Možnost detailní prohlídky vybraných sbírkových předmětů (zbraně a ruční granáty). Kontakt: Klášterní 557, Milevsko - tel: Muzeum a Obrazárna Špejchar Želeč Pro dvojici či rodinu zdarma grafický list malířů Dagmar Černé, nebo Vlastislava Boháče. Pro jednotlivce grafický list s 50% slevou. Kontakt: Želeč tel:

6 9. Památník dr. E. Beneše v Sez. Ústí Sleva 20 Kč ze základního a rodinného vstupného do Památníku dr. Edvarda Beneše v Sezimově Ústí. Kontakt: Třída dr. E. Beneše 1138, Sezimovo Ústí - tel: , Rožmberský dům v Soběslavi Sleva 20 Kč ze základního a rodinného vstupného. Sleva 10 Kč ze sníženého vstupného. Kontakt: Petra Voka 152/I, Soběslav - tel: Skanzen Vysoký Chlumec K zakoupení jedné plnohodnotné vstupenky druhá vstupenka do skanzenu zdarma. Kontakt: Skanzen Vysoký Chlumec - tel: , Povyražení 12. Botanická zahrada Tábor K jedné zakoupené vstupence dítě do 15 let zdarma. Kontakt: Nám. T. G. Masaryka 788, Tábor- szestabor.cz/botanicka tel:

7 13. Čapí letka ekofarma se zvířátky Sleva 20 % na mléčné výrobky z kravského i kozího mléka. Sleva 50 % na nákup v sýrárně pro hosty ubytované na farmě. Při prohlídkách ochutnávka produktů zdarma. Kontakt: Mokřice 7, Krásná Hora nad Vltavou - tel: , Housův mlýn Sleva 20 % ze základní ceny vstupného do filmové zbrojnice. Jediná filmová zbrojnice v Evropě, kde můžete fotografovat i zkoušet. Pokud vám ovšem nevadí, že zbroj před vámi nosil třeba Brad Pitt. Kontakt: Pod Holečkovými sady 383, Tábor - tel: J. Dvořák - DOPRAVA - SERVIS Ke každé zakoupené noci v penzionu 1 lahev piva nebo nealko nápoje na osobu zdarma. 5% sleva na autobusovou dopravu dle individuální objednávky. Kontakt: Noskov 27, Mladá Vožice - tel: Letní kino Sezimovo Ústí 10% sleva na vstupné do Letního kina Sezimovo Ústí. Kontakt: Ke Hvězdárně 667, Sezimovo Ústí - tel: Muzeum LEGA 10% sleva na rodinné vstupné. 15% sleva na vstupné pro jednotlivce. Kontakt: Špitálské náměstí 275, Tábor - tel:

8 18. Muzeum čokolády a marcipánu 10% sleva na vstupenku pro rodinu. 20% sleva na vstupenku pro jednotlivce. Kontakt: Kotnovská 138, Tábor - - tel: Pivovar Vysoký Chlumec 10% sleva ze vstupného na exkurzi do prostor pivovaru. Kontakt: Vysoký Chlumec tel: Rozhledna Kovářka s muzeem Ke vstupu do rozhledny a muzea výklad o kovářském řemesle zdarma. Kontakt: Moraveč 18, Mladá Vožice - tel: Rozhledna Václavka Votice Při zakoupení vstupenky do Václavky dostanete 1x presso s mlékem zdarma v restauraci U Modré kočky (oproti vstupence). Kontakt: Kostel sv. Václava, Votice - tel: , Smolotelský dvůr Ke každé návštěvě semináře pořádaného na Smolotelském dvoře nebo k nabízené terapii dostanete bylinkový čaj z bylinek z naší přírodní zahrady. Kontakt: Smolotely 23, Kamýk nad Vltavou - tel:

9 23. Uhřický mlýn pro děti Sleva na víkendové a prázdninové pobyty pro děti v Uhřickém mlýně na českém venkově 7 % a na hodinové hlídání dětí 5 %. Kontakt: Uhřice 1, Sedlec-Prčice - - tel: Velbloudí farma Záhostice Pro držitele karty a doprovod vstupné na farmu zdarma. Kontakt: Záhostice 38, Chýnov - tel: Zážitkový park Zeměráj Zdarma mapa k dobrodružné cestě s hledáním ztraceného pokladu. Zdarma výroba hliněného amuletu pro štěstí. Kontakt: Kovářov tel: Pohyb 26. Adventure golf Počepice K zakoupené 1 hodině golfu druhá hodina zdarma. Kontakt: Počepice 115, Petrovice - tel:

10 27. Adrenalin sport - Vít Novák Při skalním lezení s průvodcem v přírodě zapůjčení potřebného vybavení, doprava do lokalit do 50 km od Tábora a účast dětí do 15 let věku v doprovodu rodiče zdarma. Kontakt: ČSLA 405, Planá nad Lužnicí - tel: Sportovní rybolov FOREST-FISH Zapůjčení základního rybářského vybavení pro rybolov zdarma. Kontakt: Srub u rybníka Velký Vrchotický, Sedlec-Prčice - tel: GOLF ČERTOVO BŘEMENO Bezplatný vstup na tréninkové plochy + zdarma zapůjčení golfové hole. Kontakt: Alenina Lhota 7, Jistebnice - - tel: Jezdecký klub Oldřichovská konírna K hodinové vyjížďce pro jednoho druhá hodina zdarma. K jedné výukové hodině další půlhodina zdarma. K rodinné vyjížďce pro dospělé povození dětí zdarma. Kontakt: Oldřichov 6, Mladá Vožice - tel: PAINTBALL PERLOT Při zapůjčení kompletního vybavení včetně kombinézy 100 kuliček zdarma. Kontakt: Nové Dvory 20, Heřmaničky - - tel:

11 32. Sportovní hala Borotín 15% sleva na víkendový pobyt (pá - ne) s pronájmem haly, 15% sleva na ubytování, 15% sleva na pronájem haly, při týdenním ubytování (6 nocí) 15% sleva na dopravu busem. Kontakt: Borotín tel: WALL CLUB caffe a lezecké centrum Ke vstupu do lezeckého centra zdarma zapůjčení lezeckých bot nebo sedacího úvazku. Kontakt: Kánišova 239/28, Sezimovo Ústí - tel: Zelená zahrada - apartmány Půjčovna koloběžek při Apartmánech Zelená zahrada poskytne při zapůjčení 2 a více koloběžek 25% slevu z celkové ceny. Kontakt: Ronovská 676, Mladá Vožice - tel: Pohostinství 35. Hospoda U Škrpálu Při objednání večeře nad 100 Kč po 17. hodině pivní speciál 0,5 l dle aktuální nabídky v hodnotě 32 Kč zdarma. Kontakt: Vítkovo náměstí 94, Sedlec-Prčice - tel:

12 36. Hostinec Na Růžku 10% sleva na odběr jednoho hlavního jídla ze stálého jídelního lístku. Kontakt: Jana Jeníka z Bratřic 94, Mladá Vožice- tel: Hostinec u kostela K celému menu (polévka + hlavní jídlo) zákusek linecké srdíčko. Cyklomapy, průvodce Borotínskem s mapou naučné stezky na zříceninu hradu a mapy běžeckých stop zdarma. Kontakt: Borotín tel: Hostinec U Námořníka Ke konzumaci hlavního jídla zdarma káva v hodnotě 28 Kč. Kontakt: Chrást 32, Kovářov - facebook.com/hostinecunamornika tel: Hotel a restaurace Panská 10% sleva na ubytování v hotelu nebo na konzumaci v hotelové restauraci. Kontakt: Náměstí TGM 54, Bechyně - tel: Hotel Gold Chotoviny Pro ubytované hosty mapa okolí zdarma. Při ubytování na 2 a více nocí zapůjčení kola zdarma. K večeři Chotovinský ležák zdarma. Kontakt: Táborská 68, Chotoviny - tel:

13 41. Hotel Hrazany vstup do bazénu pro 2 osoby zdarma při ubytování na 1 a více nocí parafinový obklad nebo oxygenoterapie pro 2 os. zdarma při ubytování min. na 1 noc. Kontakt: Hrazany 11, Sedlčany - tel: Jetmarský mlýn Pro ubytované na týden 1x aromamasáž poloviny těla zdarma. Pro ubytované na prodloužený víkend 1x láhev vína. Kontakt: Skopytce 39, Soběslav - tel: Monínec Wellness zdarma pro ubytované v apartmánech Monínec a penzionu Monínec v období Kontakt: Monínec 7, Sedlec-Prčice - tel: Parkhotel Mozolov Bazén na 1 hodinu pro 1 osobu zdarma. Dítě do 6 let ubytování zdarma (ke každé dospělé osobě). Kontakt: Mozolov 6, Nadějkov- tel: Pension Hůrka Každá 5. noc pobytu v pensionu Hůrka zdarma. Kontakt: Hůrka 34, Jistebnice - tel:

14 46. Penzion Kateřina Pro ubyt. v sezoně ( ) využití grilu a pingpongového stolu zdarma. Na prodl. víkend mimo sezonu k ubyt. 6 osob ubyt. pro další 2 osoby zdarma. Na týd. pobyty mimo sezonu k ubyt. 7 osob ubyt. pro další 2 osoby + zapůj. grilu, pingpong. stolu a dříví do krbu po dobu pobytu zdarma. Kontakt: Nepřejov 3, Milevsko-Nadějkov - tel: Penzion NA RYNKU Každá 6. a 7. noc zdarma. Cyklomapy a běžecké mapy zdarma. Tatranka ke kávě zdarma. Kontakt: Borotín www. borotinska.cz/pension tel: Penzion Na Tvrzi Pro ubytované láhev vína na pokoji. K hlavnímu jídlu uvítací přípitek naší Tvrzovicí. Pro zákazníky zpřístupnění let starého sklepa pozůstatek tvrze rodu Rožmberků. Kontakt: Zahradní 88, Sedlec-Prčice - tel: Penzion Pod Moníncem 50 % sleva na 1 noc ubytování u pobytu na 4 a více nocí s polopenzí. 100 % sleva na 1 noc ubytování u pobytu na 7 a více nocí. Kontakt: Jetřichovice 4, Sedlec-Prčice - tel: Penzion a restaurace U Modré kočky Pro ubytované vstup na rozhlednu Václavka a cyklomapa Votická kopretina zdarma. Vstup zdarma na všechna představení pro 1 osobu na Pohádkové léto. Sleva 20 % na pohádkovou knihu Tajemství Modré kočky a stolní hru Putování s Modrou kočkou. Kontakt: Táborská 71, Votice - tel:

15 51. Pobytové středisko PROSAZ V rámci týdenního pobytu sedmá noc zdarma + sedmý den snídaně a oběd zdarma. Bonus nelze využít na Toulavku získanou ve středisku Líchovy během pobytu. Kontakt: Líchovy tel: RS Lužnice Parkování po celou dobu pobytu zdarma. Kontakt: Dobronice u Bechyně tel: Strnadovský mlýn Pro hladové tuláky: Zdarma exkurse na historickou Francisovu turbínu. Pro zvídavé děti: Prohlídka farmy (ovce, kozy, koně, čuníci, husy). Pro ubytované poutníky: Při pobytu nad 2 noci finská sauna zdarma a lahev kvalitního vína na pokoj. Kontakt: Vršovice 1, Sedlčany - tel: Sbírejte razítka a vyhrajte poklad S Toulavkou získáte nejen bonusy, můžete i vyhrát. Seberte razítka s čísly ve slevových místech ve čtyřech kategoriích Památky, Povyražení, Pohyb a Pohostinství a získejte Poklad v podobě e-skipasu na Monínec a další ceny. Vyhrává každý. Razítka otiskněte do herního plánu na další straně. Brožuru s razítky a vyplněnými údaji pak odevzdejte do na kterémkoli sběrném místě (jejich seznam je na předposlední straně), nebo pošlete na adresu: Monínec 7, Sedlec-Prčice. Na obálku napiště TOULAVA. Otoč list a začni sbírat!

16 Cesta za pokladem K zařazení do slosování o ceny seberte razítka na slevových místech následovně: 5 razítek Památky (č. 1 až 11) 5 razítek Povyražení (č. 12 až 25) 1 razítko Pohyb (č. 26 až 34) 4 razítka Pohostinství (č. 35 až 53) Glejt hledače pokladů Jméno: Bydliště:... Telefon:... Brožuru s razítky a výše vyplněnými údaji odevzdejte do na kterémkoli sběrném místě (jejich seznam je na předposlední straně), nebo pošlete poštou na adresu: Monínec 7, Sedlec-Prčice. Na obálku napiště TOULAVA. Odhalte obsah Pokladu na další stránce.

17

18 Poklad Na každého, kdo získá 15 razítek a odevzdá nebo pošle brožurku s vyplněnými osobními údaji, čeká poklad v podobě množství cen. Vyhrává každý, protože všichni, kdo brožurku s razítky a osobními údaji odevzdají nebo pošlou, získávají automaticky tričkotoulava. Každá vyplněná brožurka bude zařazena do losování o ceny. To proběhne koncem roku O termínu slosování a cenách budete informováni na webu karty: Ceny Celosezónní skipass vč. večerního lyžování v hodnotě Kč Skiareál Monínec Útrata v restauraci za Kč, víkend pro 4 os. se snídaní za Kč, Pohádkové léto pro 4 os. gratis. Penzion a restaurace U Modré kočky Poukaz na roční hru adventure golfu pro 1 osobu (nepřenosné) v hodnotě Kč. Adventure golf Počepice Poukaz na služby autobusové dopravy nebo ubytování v penzionu v hodnotě Kč. J. Dvořák - Doprava - Servis 2 noci s polopenzí pro 2 osoby včetně hodinového programu v hodnotě Kč. Strnadovský mlýn Jednodenní skalní lezení pro jednoho v okruhu 50 km od Tábora v hodnotě Kč - Adrenalin sport; Zapůjčení 4 koloběžek na 1 den zdarma - Apartmány Zelená zahrada; Okruh městem Bechyně vozidlem zdarma - AVANTI Travel; Výklad průvodce v botanické zahradě v Táboře pro výherce + 4 další osoby - Botanická zahrada Tábor; Dojení koz a výroba sýra s ochutnávkou pro 2 osoby - Ekofarma Čapí letka; Jednodenní povolenka k rybaření metodou chyť a pusť - FOREST-FISH; Poukaz na oběd v restauraci golfového areálu Čertova břemene v hodnotě 200 Kč - GOLF ČERTOVO BŘEMENO; Publikace Zmizelé Čechy - Sedlčansko - Skanzen Vysoký Chlumec; Sud pivního speciálu 30 l - Hospoda U Škrpálu; Poukaz v hodnotě 500 Kč na stravování - Hostinec Na Růžku; Poukaz na oběd (polévka + hlavní jídlo z denní nabídky) pro 1 osobu - Hostinec u kostela; Poukázka na konzumaci v hodnotě 100 Kč - Hostinec U Námořníka; Poukázka na 250 Kč do hotelové restaurace - Hotel Gold Chotoviny; Vstup do wellness clubu pro 2 osoby na 2 hodiny zdarma - Hotel Hrazany; Individuální prohlídka filmové zbrojnice v historických kostýmech zdarma - Housův mlýn; Publikace z produkce Husitského muzea (3 ks) - Husitské muzeum Tábor; 1 noc pro dva zdarma - Jetmarský mlýn; Vyjížďka na koni pro 2 osoby na rozhlednu Kovářka s prohlídkou muzea a zpět - JK Oldřichovská konírna; Kniha Panoptikum jihočeského zločinu - Milevské muzeum; Kniha Kolovrz, starý reklamní plakát- Muzeum a Obrazárna Špejchar Želeč; 4x dětské volné vstupenky, 2x 100g balíčky pralinek - Muzeum čokolády a marcipánu Tábor; Poukázka v hodnotě 500 Kč na stavebnici LEGO - Muzeum LEGA Tábor; Dárkový balíček výrobků výtvarné dílny zdravotně postižených - PROSAZ; Poukaz pro 2 osoby na ubytování na jednu noc se snídaní - PARKHOTEL MOZOLOV; Víkendový pobyt pro 2 osoby zdarma - Penzion Hůrka; Poukaz ve výši Kč na pobyt - Penzion Kateřina; Ubytování pro 2 osoby na 1 noc s polopenzí zdarma - Penzion NA RYNKU Borotín; Odvoz lyžařů, turistů i cyklistů ubytovaných Na Tvrzi na Monínec - Penzion Na Tvrzi; Ubytování pro 2 dospělé na 2 noci - Penzion Pod Moníncem; Karton piv (10 x 0,5 l) - Pivovar Vysoký Chlumec; Návštěva rozhledny Václavky s výkladem pro skupinu 5 až 15 osob v hodnotě 500 Kč a Pohádková kniha Tajemství Modré kočky - Rozhledna Václavka; Poukaz na terapii dle vlastní volby - Smolotelský dvůr; Poukaz na víkendový pobyt pro 2 osoby vč. využití haly - Sportovní hala Borotín; Víkendový pobyt (ubytování) pro rodiče zdarma - Uhřický mlýn pro děti; Keramický hrníček s vypáleným velbloudem - Velbloudí farma Záhostice; Tričko s logem WALLCLUB - WALL CLUB caffe a lezecké centrum; Volná rodinná vstupenka 2+2 (hodnota 340 Kč) - Zážitkový park Zeměráj.

19 Kde získat a vrátit Toulavku? Výdejní a sběrná místa Táborsko: Botanická zahrada Tábor - Nám. T. G. M. 788, Tábor, Hotel Gold Chotoviny - Táborská 68, Chotoviny, Housův mlýn - Pod Holečkovými sady 383, Tábor, Město Chýnov - Gabrielovo náměstí 7, Chýnov. Sedlčansko: Adventure golf Počepice - Počepice 115, Ekofarma Čapí letka - Mokřice 7, Krásná Hora nad Vltavou, IC Vys. Chlumec - Vysoký Chlumec 14, Bezbariérové pobytové středisko Líchovy - Líchovy 24, Smolotelský dvůr - Smolotely 23, Kamýk nad Vltavou, Strnadovský mlýn - Vršovice 1, Sedlčany. Sedlecko-Prčicko: IC Sedlec-Prčice - Vítkovo nám. 69, Sedlec-Prčice, Milan Písařík - PAINTBALL PERLOT - Nové Dvory 20, Heřmaničky, Monínec - Monínec 7, Sedlec-Prčice, Penzion Na Tvrzi - Zahradní 88, Sedlec-Prčice, Penzion Pod Moníncem - Jetřichovice 4, Sedlec-Prčice Jistebnicko: Hostinec u kostela - Borotín 78, Parkhotel Mozolov - Mozolov 6, Nadějkov, Penzion Kateřina - Nepřejov 3, Nadějkov, Penzion Na Rynku - Borotín 133, Sportovní hala Borotín - Borotín 146. Bechyňsko: Kulturní středisko Města Bechyně - Nám. T. G. Masaryka 140, Bechyně Milevsko a okolí: TIC Milevsko - Husovo nám. 391, Milevsko Mladovožicko: IC Mladá Vožice - Žižkovo nám. 80, Mladá Vožice Soběslavsko: IC Soběslav - Nám. Republiky 148/4, Soběslav Votice: Penzion a restaurace U Modré kočky- Táborská 71, Votice Pouze výdej Infocentrum Město Tábor - Žižkovo nám. 2, Tábor, IC Sedlčany - Nám. T. G. M. 32, Sedlčany

20 E-skipas do lyžařského areálu Monínec...z auta rovnou na sjezdovku Nečekejte frontu u pokladny Pořiďte si e-skipas, který si nabijete doma. E-skipas šetří čas E-skipas slouží také jako zážitková karta turistické oblasti Toulava

SPORT A RELAXACE V SEDLČANECH A OKOLÍ Haly a víceúčelová hřiště

SPORT A RELAXACE V SEDLČANECH A OKOLÍ Haly a víceúčelová hřiště Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Sedlčany Nádražní 70, 264 80 Sedlčany Střední odborné učiliště Sedlčany Petra Bezruče 364, 264 80 Sedlčany Víceúčelová tělocvična Celoročně dle domluvy Víceúčelová

Více

NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU

NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU Ideální řešení pro Vaši konferenci, meeting i firemní večírek. Hotel GOLD**** Chotoviny, Táborská 68, Chotoviny * www.hotelchotoviny.cz * recepce@hotelchotoviny.cz * 398 998

Více

Tento dárkový poukaz do Šiklova mlýna obdrželi návštěvníci např. od svého zaměstnavatele.

Tento dárkový poukaz do Šiklova mlýna obdrželi návštěvníci např. od svého zaměstnavatele. PRAVIDLA PRO DRŽITELE DÁRKOVÝCH POUKAZŮ Dárkový poukaz 2 000 Kč Tento dárkový poukaz do Šiklova mlýna obdrželi návštěvníci např. od svého zaměstnavatele. Vstupenka ZDARMA Platí jako volná vstupenka pro

Více

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ PRO HANDICAPOVANÉ

NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ PRO HANDICAPOVANÉ NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ PRO HANDICAPOVANÉ BEZBARIÉROVÉ SLUŽBY Informační centrum Sídlí na Husově náměstí 1225 a je bezbariérové. Vstup do prostoru IC je lehce vyvýšený (1 schod), na zazvonění je možno přistavit

Více

HOTEL KRAMOLÍN. Kdo jsme - co umíme HOTEL KRAMOLÍN GOLF

HOTEL KRAMOLÍN. Kdo jsme - co umíme HOTEL KRAMOLÍN GOLF HOTEL KRAMOLÍN GOLF HOTEL KRAMOLÍN 382 78, Lipno nad Vltavou 55 tel./fax. +420 380 736 147 mobil +420 777 786 870 benes-kramolin@quick.cz Kdo jsme - co umíme Hotel Kramolín leží v příjemném prostředí vrcholové

Více

Program pro skupiny: Cena: Kč 1.150, -/os.ubytování v hotelu (Kč 990,-/os. ubytování nad vinnými sklepy)

Program pro skupiny: Cena: Kč 1.150, -/os.ubytování v hotelu (Kč 990,-/os. ubytování nad vinnými sklepy) Krajinou Lichtenštejnů Přijeďte se přesvědčit o jedinečnosti Lednicko-valtického areálu. Tento unikátní park o rozloze okolo 280 km2 tvořil mocný rod Lichtenštejnů po dobu tří staletí a od roku 1996 je

Více

Státní hrad a zámek Český Krumlov

Státní hrad a zámek Český Krumlov Ceník platný: 01.01.2012-31.12.2012 Státní hrad a zámek Český Krumlov I. prohlídková trasa zámku Český Krumlov Mj Cena/mj Prohlídka s příplatkem za tlumočení os. 200 Kč Prohlídka s příplatkem za tlumočení

Více

Největším bohatstvím je zdraví (Virgil. 70 př. n. l.) CENÍK 2013

Největším bohatstvím je zdraví (Virgil. 70 př. n. l.) CENÍK 2013 Největším bohatstvím je zdraví (Virgil. 70 př. n. l.) CENÍK 2013 Hotel SwissHouse Apartments & Spa Zeyerova 87, 353 01 Mariánské Lázně, Česká republika Tel +420 354 602 200 GSM +420 777 602 213 www.swisshouse.cz

Více

Ubytování Hotely. Hotel Gurmán. Detail Detail. Detail [ ] [ ] [ ]

Ubytování Hotely. Hotel Gurmán. Detail Detail. Detail [ ] [ ] [ ] Ubytování Hotely Hotel Gurmán 10 kompletně vybavených pokojů, nejnáročnějším zákazníkům můžeme nabídnout zámecké či královské apartmá s výhledem na zámek a vybavením pro prožití těch nejkrásnějších chvil.

Více

HOTEL. Monínec 7, 257 91 Sedlec-Prčice GPS souřadnice hotelu: N 49 32 37.97 E 14 30 58.90 www.moninec.cz www.moninec-hotel.cz

HOTEL. Monínec 7, 257 91 Sedlec-Prčice GPS souřadnice hotelu: N 49 32 37.97 E 14 30 58.90 www.moninec.cz www.moninec-hotel.cz konference, školení, relaxační pobyty Relax hotel Monínec*** leží na Javorové skále 70 km na jih od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje nedaleko města Sedlec-Prčice. Je nejvyšším bodem v

Více

Panství Bechyně. Významnou součástí nabídky Panství Bechyně je ubytování v několika lokacích.

Panství Bechyně. Významnou součástí nabídky Panství Bechyně je ubytování v několika lokacích. Panství Bechyně Panství Bechyně Společnost Panství Bechyně s.r.o. Vám nabízí široké spektrum služeb, a to nejen pronájem konferenčních a školicích prostor, ale také zajištění programu, koordinace akcí,

Více

Náměstí Republiky 33 Kladruby 349 01 Stříbro

Náměstí Republiky 33 Kladruby 349 01 Stříbro Školicí a ubytovací středisko IAT v Náměstí Republiky 33 Kladruby 349 01 Stříbro v v Školicí středisko Vážený zákazníku, rádi bychom Vaší firmě nabídli prostory, zázemí a služby pro školení, porady a semináře

Více

Vepřové speciality. Cena od 2.610,- Kč. Termíny a ceny. osoba / pobyt. 4 dny / 2 noci. V ceně:

Vepřové speciality. Cena od 2.610,- Kč. Termíny a ceny. osoba / pobyt. 4 dny / 2 noci. V ceně: od 2.610,- Kč Vepřové speciality 4 dny / 2 noci 3 x ubytování 3 x snídaně formou švédských stolů 1 x večeře formou bufetu 1 x večerní bufet obohacen o zabíjačkové speciality taneční večer s konzumací -

Více

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ PRO ZAMĚSTNANCE DOPRAVNÍHO PODNIKU PRAHA PRO ROK 2015

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ PRO ZAMĚSTNANCE DOPRAVNÍHO PODNIKU PRAHA PRO ROK 2015 NABÍDKA UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ PRO ZAMĚSTNANCE DOPRAVNÍHO PODNIKU PRAHA PRO ROK 2015 POZNÁMKA: Pro uplatnění příslušné slevy předloží zaměstnanec DPP služební průkaz a Průkaz člena dané odborové organizace

Více

Manuál pro uživatele akce Harrachov za polovinu HappyWeekend

Manuál pro uživatele akce Harrachov za polovinu HappyWeekend Manuál pro uživatele akce za polovinu HappyWeekend Zakoupení návštěvnického poukazu na akci za polovinu HappyWeekend opravňuje uživatele využít vyznačené služby se slevami. Platí přitom: 1) Návštěvnický

Více

Nabídka na léto. Léto, prázdniny, dovolená, zážitky,. poznejte náš region a užijte si hotel Sladovna nebo Pivovarský penzion.

Nabídka na léto. Léto, prázdniny, dovolená, zážitky,. poznejte náš region a užijte si hotel Sladovna nebo Pivovarský penzion. Nabídka na léto Léto, prázdniny, dovolená, zážitky,. poznejte náš region a užijte si hotel Sladovna nebo Pivovarský penzion Pobytové balíčky Letní hýčkání - zaměřeno na páry Sport a relax - skupinová i

Více

Rodinný WELLNESS HOTEL CENTRÁL***

Rodinný WELLNESS HOTEL CENTRÁL*** Rodinný WELLNESS HOTEL CENTRÁL*** dokončil v roce 2013 další krok ke zkvalitnění služeb Vám, našim hostům. V letech 2009-2013 dokončil výstavbu WELLNESS CENTRA II na ploše dalších 400m 2 ve venkovních

Více

Datum Místo Čas Popis akce poznámky. Večer zážitkové gastronomie na téma Pokrmy a nápoje Opavského Slezska v Gastrocentru SLU, ul.

Datum Místo Čas Popis akce poznámky. Večer zážitkové gastronomie na téma Pokrmy a nápoje Opavského Slezska v Gastrocentru SLU, ul. Otevírání turistické sezóny v Opavském Slezsku 2013 PROGRAM Datum Místo Čas Popis akce poznámky Pátek 5.4. Opava 19 22 h. SLU Večer zážitkové gastronomie na téma Pokrmy a nápoje Opavského Slezska v Gastrocentru

Více

Otevření turistické sezony 2012

Otevření turistické sezony 2012 Otevření turistické sezony 2012 České Švýcarsko 21. 22. 4. 2012 Vydejte se za zážitky v Českém Švýcarsku Jetřichovické skály otevření naučné stezky Janovský trhák - cyklistická časovka do vrchu Tramvají

Více

Ceník ubytování. Malý dvoulůžkový pokoj detail kategorie Délka pobytu 1 osoba 2 osoby 1-4 noci 899 Kč 999 Kč 5 a více nocí 799 Kč 899 Kč

Ceník ubytování. Malý dvoulůžkový pokoj detail kategorie Délka pobytu 1 osoba 2 osoby 1-4 noci 899 Kč 999 Kč 5 a více nocí 799 Kč 899 Kč Ceník ubytování Malý dvoulůžkový pokoj detail kategorie Délka pobytu 1 osoba 2 osoby 1-4 noci 899 Kč 999 Kč 5 a více nocí 799 Kč 899 Kč Malý dvoulůžkový Deluxe + bezbariérový pokoj detail kategorie Délka

Více

T i p y n a c y k l i s t i c k é v ý l e t y I. Z ČESKÉHO KRUMLOVA DO HOLAŠOVIC II. Z ČESKÉHO KRUMLOVA NA DÍVČÍ KÁMEN

T i p y n a c y k l i s t i c k é v ý l e t y I. Z ČESKÉHO KRUMLOVA DO HOLAŠOVIC II. Z ČESKÉHO KRUMLOVA NA DÍVČÍ KÁMEN Č e s k ý K r u m l o v s l á v a, n a z d a r v ý l e t u! a n e b A H O J N A K O L E K O N C E P T C Y K L I S T I C K Ý C H V Ý L E T Ů v o k o l í Č e s k é h o K r u m l o v a r o k 2 0 1 1 T i p

Více

NABÍDKA pro společnost Synthesia, a.s. SKIAREÁLY - Snowhill a.s.

NABÍDKA pro společnost Synthesia, a.s. SKIAREÁLY - Snowhill a.s. NABÍDKA pro OSŽ Mladá Boleslav SKIAREÁLY Snowhill a.s. - 2011/2012 NABÍDKA pro společnost Synthesia, a.s. 2011/2012 SKIAREÁLY - Snowhill a.s. Snowhill a.s. leden 2012 Nabídka vybraných produktů: V rámci

Více

Zimní stadion Ostrov

Zimní stadion Ostrov Zimní stadion Ostrov Tréninkové pobyty a soustředění v Ostrově Vážení manažeři sportovních klubů, sportovci a obchodní přátelé, Rádi bychom Vám představili možnosti Zimního stadionu v Ostrově u Karlových

Více

Dopřejte Vaší lásce luxus!

Dopřejte Vaší lásce luxus! Dopřejte Vaší lásce luxus! Budete ubytováni v jedné z nejúžasnějších historických budov jižní Moravy. Dům Pánů z Vizovic je zařazen mezi kulturní památky a představuje tak ideální místo pro Váš romantický

Více

160 408 Modul č. 1 TURISTIKA dopoledne: Příjezd, ubytování, seznámení s režimem pobytu a nejbližším okolím odpoledne: Výlet přes tři kopce - podzemí Jiřetína pod Jedlovou (štola J. Evangelisty) -

Více

Korutany - Innerkrems, hotel Smileys s all inclusive a wellness, skipas v ceně / č.6461

Korutany - Innerkrems, hotel Smileys s all inclusive a wellness, skipas v ceně / č.6461 CK TURISTA Korutany - Innerkrems, hotel Smileys s all inclusive a wellness, skipas v ceně / č.6461 4,5,7 - denní zájezd Děti skipas zdarma Rodinné lyžování v Alpách se službami all inclusive (bez alkoholických

Více

WELLNESS & RELAX. v Mariánských Lázních. marienbad.danubiushotels.cz

WELLNESS & RELAX. v Mariánských Lázních. marienbad.danubiushotels.cz WELLNESS & RELAX v Mariánských Lázních marienbad.danubiushotels.cz CÍSAŘSKÉ DNY 3 noci v hotelu Nové Lázně ***** Cena od 9 270 Kč dárek na pokoji 1x minerální koupel v historické Císařské nebo Královské

Více

Zajímavosti v našem okolí

Zajímavosti v našem okolí Zajímavosti v našem okolí Přepadávací vodní nádrž Dlouhé stráně - exkurzi nutno dopředu objednat na těchto tel. číslech: 602 322 244, 585 283 282 - exkurze probíhají denně od 8-15 hodin (včetně víkendů

Více

Lyžařský kurz 2010/2011 v Branné

Lyžařský kurz 2010/2011 v Branné Lyžařský kurz 2010/2011 v Branné Zážitek na celý rok Dobrý den, z pozice provozního manažera Relax centra Kolštejn v Branné si Vás dovoluji oslovit se zajímavou nabídkou spolupráce mezi Vaší školou a našim

Více

1. Varianta prohlídkový zámek + galerie. 2. Varianta prohlídkový zámek + hotel. 3. Varianta prohlídkový zámek + seniorský program

1. Varianta prohlídkový zámek + galerie. 2. Varianta prohlídkový zámek + hotel. 3. Varianta prohlídkový zámek + seniorský program Zámek Brtnice Program investora pro vyhledávací studii k jednotlivým variantám využití zámku v Brtnici. 1. Varianta prohlídkový zámek + galerie Využití celého zámku jako universálního turistického cíle

Více

Hotel U Tří volů. Nabídka pro firmy. Ubytování, stravování, školení

Hotel U Tří volů. Nabídka pro firmy. Ubytování, stravování, školení Hotel U Tří volů Nabídka pro firmy Ubytování, stravování, školení www.utrivolu.cz Platné pro rok 2014 Úvod Pension U Tří volů se nachází cca 28km severně od Brna. Nabízíme vhodné prostory pro školení,

Více

LIPNO NAD VLTAVOU - LIPNO LAKE RESORT *****

LIPNO NAD VLTAVOU - LIPNO LAKE RESORT ***** LIPNO NAD VLTAVOU - LIPNO LAKE RESORT ***** 3,4,5,6,8 - denní zájezd Luxusní apartmánový komplex. Sjezdovky Lipno 200m, Frymburk 10 km, Rakousko 20-50 km. Poloha: cca 200 m nad nádrží Lipno, cca 100m od

Více

A. Všeobecná ustanovení:

A. Všeobecná ustanovení: A. Všeobecná ustanovení: Pořadatel: Tech. zajištění: Český lukostřelecký svaz Lukostřelecký klub Votice Datum: 16. června 2012 Místo konání: Lukostřelecký areál ve Voticích Činovníci: zástupce ČLS: Martina

Více

Výlety po Hradecku HK->ORLICE->SVINARY->BLEŠNO->KRŇOVICE->TŘEBECHOVICE. cenová relace 95-300 Kč. cenová relace 35-150 Kč

Výlety po Hradecku HK->ORLICE->SVINARY->BLEŠNO->KRŇOVICE->TŘEBECHOVICE. cenová relace 95-300 Kč. cenová relace 35-150 Kč Výlety po Hradecku Varianta A HK->ORLICE->SVINARY->BLEŠNO->KRŇOVICE->TŘEBECHOVICE - náročnost: nenáročná - stravování: Třebechovice pod Orebem Restaurace Černý kůň Restaurace u Kocoura (Masarykovo nám.

Více

Monte Bondone Program a časový harmonogram Sportkids pobytu jarní prázdniny 2016

Monte Bondone Program a časový harmonogram Sportkids pobytu jarní prázdniny 2016 Monte Bondone Program a časový harmonogram Sportkids pobytu jarní prázdniny 2016 Po cca 800km jízdy po dálnici z Prahy sjedete v Itálii u města Trento. Pokračujete jízdou do kopce (20 min.) a jste v Monte

Více

MAĎARSKO. Termální lázně - Maďarská kuchyně - Péče delegátů VÁNOCE & SILVESTR - AUTOBUSEM

MAĎARSKO. Termální lázně - Maďarská kuchyně - Péče delegátů VÁNOCE & SILVESTR - AUTOBUSEM MAĎARSKO Termální lázně - Maďarská kuchyně - Péče delegátů & - AUTOBUSEM 2015 Vánoce a Silvestr autobusem hotel Répce Gold**** - polopenze řádné l. ve 2 lůžk. pokoji 6 790, 8 290, 1 lůžkový pokoj 8 290,

Více

Statistika návštěvnosti města Český Krumlov za rok 2011

Statistika návštěvnosti města Český Krumlov za rok 2011 Statistika návštěvnosti města Český Krumlov za rok 2011 Českokrumlovský rozvojový fond, spol. s.r.o. Úsek cestovního ruchu Destinační management Náměstí Svornosti 2 381 01 Český Krumlov www.ckrumlov.cz/destination

Více

Mapa 1: Celkové zobrazení okolních atraktivních měst kolem Chýnova

Mapa 1: Celkové zobrazení okolních atraktivních měst kolem Chýnova Obsah 1. Chýnov..2 1.Směr Pelhřimov... 2 2.Směr Kamenice nad Lipou... 4 3.Směr Milevsko... 7 4.Směr České Budějovice... 9 5. Atraktivní města tentokrát od Tábora... 13 5.1 Z Tábora na Týn... 13 5.2 Z Tábora

Více

ZIMA NA HORÁCH 2011/2012

ZIMA NA HORÁCH 2011/2012 Benecko / Krkonoše Hotel Star*** Hotel leží v srdci Krkonoš, přímo ve středu lyžařského a turistického střediska Benecko, na jižně orientované straně vrchu Žalý (1036 m.n.m.) v těsné blízkosti lyžařských

Více

NABÍDKA FESTIVALOVÝCH BALÍČKŮ

NABÍDKA FESTIVALOVÝCH BALÍČKŮ 2016 Svátky Písní Olomouc 2016 NABÍDKA FESTIVALOVÝCH BALÍČKŮ 1 44. Mezinárodní festival pěveckých sborů Svátky písní 2016 Pobytové balíčky Cestovní náklady, ubytování a stravování si hradí každý sbor na

Více

SVATEBNÍ NABÍDKA. Ideální řešení pro Vaši jedinečnou a romantickou svatbu. Svěřte svůj důležitý den do rukou našeho svatebního koordinátora.

SVATEBNÍ NABÍDKA. Ideální řešení pro Vaši jedinečnou a romantickou svatbu. Svěřte svůj důležitý den do rukou našeho svatebního koordinátora. SVATEBNÍ NABÍDKA Ideální řešení pro Vaši jedinečnou a romantickou svatbu. Svěřte svůj důležitý den do rukou našeho svatebního koordinátora. Hotel GOLD****, Táborská 68, Chotoviny * www.hotelchotoviny.cz

Více

PROGRAM MUZEJNÍ NOCI VE SVITAVÁCH V SOBOTU 2. ČERVNA 2012

PROGRAM MUZEJNÍ NOCI VE SVITAVÁCH V SOBOTU 2. ČERVNA 2012 PROGRAM MUZEJNÍ NOCI VE SVITAVÁCH V SOBOTU 2. ČERVNA 2012 PO CELÉ ODPOLEDNE A VEČER VSTUP ZDARMA!!! OD 12:15 FAKULTATIVNĚ SPOLEČNÝ OBĚD ESPERANTSKÝCH NÁVŠTĚVNÍKŮ V RESTAURACI ASTRA - v návaznosti na příjezd

Více

Ceník lázeňských a wellness pobytů

Ceník lázeňských a wellness pobytů WELLNESS SPA Ceník lázeňských a wellness pobytů 2015 1. 4. - 31. 10. 29. 12. - 1. 1. Ceník lázeňských a wellness pobytů 2015 2. 1. - 31. 3. 1. 11. - 28. 12. PODĚBRADY Platnost ceníku od 2. 1. 2015 LÁZEŇSKÉ

Více

Monte Bondone (jarní prázdniny) Program a časový harmonogram Sportkids pobytu

Monte Bondone (jarní prázdniny) Program a časový harmonogram Sportkids pobytu Monte Bondone (jarní prázdniny) Program a časový harmonogram Sportkids pobytu Po cca 800km jízdy po dálnici z Prahy sjedete v Itálii u města Trento. Pokračujete jízdou do kopce (20 min.) a jste v Monte

Více

portovní hala Louny Městská spo Penzion Alena Hotel & Café Caramell Hotel Černý Kůň více na http://www.mulouny.cz/infocentrum/ Ubytování Louny

portovní hala Louny Městská spo Penzion Alena Hotel & Café Caramell Hotel Černý Kůň více na http://www.mulouny.cz/infocentrum/ Ubytování Louny více na http://www.mulouny.cz/infocentrum/ Ubytování Louny Městská spo portovní hala Louny cena: Rybalkova 2673, Louny p. Svoboda, +420 774 225 590, tjloko@ln.cz 50Kč /os/noc, karimatka, spacák vlastní

Více

Karta Hochkönig Card

Karta Hochkönig Card Karta Hochkönig Card S kartou "Hochkönig Card" můžete zdarma navštívit různé přírodní a kulturní zajímavosti, lanovky, koupaliště atd. v regionu Hochkönig s městečky Maria Alm, Dienten a Mühlbach. Kartu

Více

Autor: Ossis - http://gimik.borec.cz. Itinerář OBSAH: PŘÍLOHY: 1)Orientační plán Kutné Hory 2)Seznam památek 3)Ceník Pražského hradu - 1 -

Autor: Ossis - http://gimik.borec.cz. Itinerář OBSAH: PŘÍLOHY: 1)Orientační plán Kutné Hory 2)Seznam památek 3)Ceník Pražského hradu - 1 - Itinerář OBSAH: Obsah: Úvod: 1.den: 2.den: 3.den: 4.den: 5.den: 6.den: 7.den: Shrnutí: Prameny čerpání: 1.strana 2.strana 3.strana 4.strana 5.strana 6.strana 7.strana 8.strana 9.strana 9.strana 10.strana

Více

REKONDICE 2014. Celostátní rekondiční pobyty pro členy Klubu bechtěreviků o. s. TÝDENNÍ REKONDIČNÍ POBYTY

REKONDICE 2014. Celostátní rekondiční pobyty pro členy Klubu bechtěreviků o. s. TÝDENNÍ REKONDIČNÍ POBYTY REKONDICE 2014 Celostátní rekondiční pobyty pro členy Klubu bechtěreviků o. s. Jáchymov (neděle sobota) TÝDENNÍ REKONDIČNÍ POBYTY Termín: 16. 22. února, 23. 1. března, 2. 8. března 2014 Ubytování: 2 lůžkové

Více

Závěrečné semináře, leden 2016. 1. KS Oslavany, úterý 19. ledna 2016

Závěrečné semináře, leden 2016. 1. KS Oslavany, úterý 19. ledna 2016 Ukončení zimního semestru 2015 / 2016 Vážení tutoři, Vážení posluchači, zasílám Vám informace k promoci a Závěrečným seminářům pro leden 2016. Promoce se bude konat v úterý 26. 1. 2016 od 11,00 hodin v

Více

Produkt LIPNO BEZ BARIÉR je nabízen jako komplex zahrnující širokou nabídku:

Produkt LIPNO BEZ BARIÉR je nabízen jako komplex zahrnující širokou nabídku: LIPNO BEZ BARIÉR Lipno bez bariér je jediný produkt svého druhu obsahující komplexní nabídku s celoročním využitím nejen pro handicapované, a to díky svým synergickým efektům. Přednosti: vše na jednom

Více

POJEĎTE S NÁMI NA HORY. Milé rodiny, vážení přátelé,

POJEĎTE S NÁMI NA HORY. Milé rodiny, vážení přátelé, POJEĎTE S NÁMI NA HORY Milé rodiny, vážení přátelé, prožijte s námi pololetní a jarní prázdniny. Vybrali jsme pro Vás čtyři horská střediska v Jeseníkách, Beskydech, Krkonoších a Orlických horách. Kromě

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce OREA HOTEL IRIS *** Pálava - Pavlov Lokalita OREA Hotel IRIS stojí uprostřed vinařské vesnice Pavlov, rozložené na úpatí Pálavy, 60 km jižně od Brna směr Mikulov. Kapacita

Více

Pivní kuponová knížka Platnost po dobu kampaně Do Prahy za pivem 27. 10. 30. 11. 2014

Pivní kuponová knížka Platnost po dobu kampaně Do Prahy za pivem 27. 10. 30. 11. 2014 Pivní kuponová knížka Platnost po dobu kampaně Do Prahy za pivem 27. 10. 30. 11. 2014 www.doprahyzapivem.cz 37 speciálních nabídek a spousta pivních zážitků! Poznejte a ochutnejte pražskou pivní kulturu

Více

Albánie. Hotel Vivas*** Novinka! www.cdtravel.cz. ALBÁNIE / Durres (Drač) Kontakt: Kateřina Štěchová, tel. 602 397 359, email: stechova@cdtravel.

Albánie. Hotel Vivas*** Novinka! www.cdtravel.cz. ALBÁNIE / Durres (Drač) Kontakt: Kateřina Štěchová, tel. 602 397 359, email: stechova@cdtravel. Hotel Vivas*** Novinka! Kontakt: Kateřina Štěchová, tel. 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz ALBÁNIE / Durres (Drač) www.cdtravel.cz Albánie / / / Poloha: hotel se nachází přímo na pláži a zároveň

Více

Komplexní lázeňská péče Premium

Komplexní lázeňská péče Premium Komplexní lázeňská péče Premium Minimální délka pobytu 12 nocí, doporučeno nejméně 14 nocí ubytování plná penze uvítací nápoj vstupní vyšetření u lékaře laboratorní vyšetření dle indikace lékaře pitná

Více

Karta Sommercard Schladming Dachstein

Karta Sommercard Schladming Dachstein Karta Sommercard Schladming Dachstein S kartou "Sommercard" můžete navštívit 100 různých přírodních a kulturních zajímavostí, lanovek, koupališť atd. v regionu Schladming - Dachstein. Kartu obdržíte u

Více

Julské Alpy - Vogel - hotel **** Jezero - skipas, bazén a wellness v ceně /č.2131

Julské Alpy - Vogel - hotel **** Jezero - skipas, bazén a wellness v ceně /č.2131 CK TURISTA Julské Alpy - Vogel - hotel **** Jezero - skipas, bazén a wellness v ceně /č.2131 4,5,6,8 - denní zájezd Lyžování ve Slovinsku, v nádherných Julských Alpách. Ubytování v luxusním hotelu****

Více

Ubytování v Novém Jičíně

Ubytování v Novém Jičíně Ubytování v Novém Jičíně 1. Hotely 2. Penziony 3. Ubytování v soukromí 4. Ubytovny 1 1. Hotely Hotel Kalač *** hotel se nachází asi 10 minut od centra přijímáme platbu kreditními kartami všech druhů Dvořákova

Více

SPES Hotel, Schlierbach. SPES Hotel, Schlierbach. Zajímavé nabídky:

SPES Hotel, Schlierbach. SPES Hotel, Schlierbach. Zajímavé nabídky: Horní Rakousko / Oberösterreich Stůl č. 17A SPES Hotel, Schlierbach SPES Hotel, Schlierbach Adresa: Panoramaweg 1, A-4553 Schlierbach E-mail: hotel@spes.co.at Internet: www.spes.co.at Lisa Losbichler,

Více

w w w.h usto p e ce - cit y. cz sport senioři

w w w.h usto p e ce - cit y. cz sport senioři w w w.h usto p e ce - cit y. cz rodina sport senioři víno PRO SENIORY Seniorský věk už dnes nemusí být obdobím stráveným v ústraní aktivního společenského života. Stále více institucí myslí na lidi seniorského

Více

Nabídka výletů na rok 2012

Nabídka výletů na rok 2012 Nabídka výletů na rok 2012 SEKO BUS Plzeň s. r. o. dopravní kancelář a cestovní agentura Mikulášská 12 326 00 Plzeň tel.: 377 240 995 602 462 700 e-mail: sekobus@volny.cz www.sekobus.cz 1. Pičín (Pohádková

Více

LÁZNĚ KEHIDAKUSTÁNY - KEHIDA THERMAL HOTEL, ČERSTVÁ NOVINKA 2015, 2, 3 NEBO 4 NOCI

LÁZNĚ KEHIDAKUSTÁNY - KEHIDA THERMAL HOTEL, ČERSTVÁ NOVINKA 2015, 2, 3 NEBO 4 NOCI LÁZNĚ KEHIDAKUSTÁNY - KEHIDA THERMAL HOTEL, ČERSTVÁ NOVINKA 2015, 2, 3 NEBO 4 NOCI 3,4,5 - denní zájezd Moderní lázeňský areál s komfortním hotelovým wellness blízko Balatonu a Hévízu. Vnitřní a venkovní

Více

MAPA POLABÍ. nejzajímavějších míst. Infocentra. Zajímavá místa Polabí. Hrady a zámky. Ubytování / Restaurace. Lázně / Sport.

MAPA POLABÍ. nejzajímavějších míst. Infocentra. Zajímavá místa Polabí. Hrady a zámky. Ubytování / Restaurace. Lázně / Sport. i 3 MAPA nejzajímavějších míst 12 13 POLABÍ 10 3 16 i 2 8 6 14 i 5 i 17 3 12 i Infocentra 4 Zajímavá místa Polabí Hrady a zámky 4 14 11 Muzea / Galerie / Expozice 15 16 1 1 i 2 Ubytování / Restaurace 5

Více

Milí přátelé, turisté a milovníci přírody, Tomíci,

Milí přátelé, turisté a milovníci přírody, Tomíci, Milí přátelé, turisté a milovníci přírody, Tomíci, dostává se Vám do rukou první oficiální zpravodaj 10. Mezinárodní olympiády TOM, který jsme v návaznosti na legendu o vzniku našeho města nazvali Paví

Více

MALEVILSKÉ BALÍČKY 2012

MALEVILSKÉ BALÍČKY 2012 MALEVILSKÉ BALÍČKY 2012 GOLFOVÝ BALÍČEK VÍKEND Jste-li golfista, je tento balíček pro Vás ideální. Probudit se uprostřed 18ti jamkového hřiště je sen každého golfisty. GOLFOVÝ BALÍČEK VÍKEND pro dvě osoby

Více

Zpravodaj. Vydání č. 1 /2016 Strana 1. březen 2016. Uvnitř tohoto vydání: Cíle A.T.I.C. ČR a Fórum cestovního ruchu. Redakce:

Zpravodaj. Vydání č. 1 /2016 Strana 1. březen 2016. Uvnitř tohoto vydání: Cíle A.T.I.C. ČR a Fórum cestovního ruchu. Redakce: Vydání č. 1 /2016 Strana 1 Uvnitř tohoto vydání: Cíle A.T.I.C. ČR a Fórum cestovního ruchu 1 Cíle asociace a Fórum cestovního ruchu 1 Jaký byl seminář v Ostravě 4.3.2016 2 Vzdělávání 2015, akce Turistická

Více

Apartmánový dům Billis

Apartmánový dům Billis Apartmánový dům Billis ŘECKO / Leptokarie 52 Poloha: apartmánový dům s menší zahradou a zahram krbem, kde si můžete příjemně posedět s přáteli, se nachází v klidné části nedaleko hlavní turistické třídy

Více

RELAXAČNÍ A REGENERAČNÍ CENTRUM HLUBOKÁ NAD VLTAVOU. aktuality

RELAXAČNÍ A REGENERAČNÍ CENTRUM HLUBOKÁ NAD VLTAVOU. aktuality aktuality Le t n í Ak č n í Ce n y Je d n o r á z o v ý c h Vs t u p ů vstup do Relaxačního a Regeneračního Centra zahrnuje neomezené využití bazénu, vířivky, solné jeskyně, klimatizovaného fitness a saunového

Více

HŘIŠTĚ A CVIČNÉ PLOCHY

HŘIŠTĚ A CVIČNÉ PLOCHY GOLF PARK PLZEŇ Golf Park Plzeň je špičkový golfový resort, který leží na severovýchodním okraji Plzně u obce Dýšina. Areál byl vybudován v letech 2003-2004 za přispění uznávaného německého architekta

Více

Slovinské Alpy - hotel **** Park, superskipas a bazén v ceně, dítě zdarma / č.2112

Slovinské Alpy - hotel **** Park, superskipas a bazén v ceně, dítě zdarma / č.2112 CK TURISTA Slovinské Alpy - hotel **** Park, superskipas a bazén v ceně, dítě zdarma / č.2112 3,4,5,6,7 - denní zájezd Lyžování ve slovinských Alpách je znamenité. V Julských Alpách sice nejsou gigantická

Více

Activity Golf Tour 2013 Mgr. Milan Suchan tel.: 602 119 845, suchan@agspromotion.cz ACTIVITY GOLF TOUR 2013

Activity Golf Tour 2013 Mgr. Milan Suchan tel.: 602 119 845, suchan@agspromotion.cz ACTIVITY GOLF TOUR 2013 Activity Golf Tour 2013 Mgr. Milan Suchan tel.: 602 119 845, suchan@agspromotion.cz ACTIVITY GOLF TOUR 2013 Program Activity Golf Tour 2013 květen červen Golf Resort Black Bridge (ČR) Úterý 14.5.2013 Golf

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20%

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20% CHORVATSKO CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna Nečekejte na LAST MINUTE! Do 19.12.2014 slevy za včasný nákup - Využijte speciálních nabídek a slev!!! 20% ze zaplacené částky

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20%

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20% CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna Nečekejte na LAST MINUTE! Do 19.12.2014 slevy za včasný nákup - Využijte speciálních nabídek a slev!!! 20% ze zaplacené částky ( základní

Více

Czech version 2015 / 2016

Czech version 2015 / 2016 Czech version 2015 / 2016 spa PackagES obsah Balíček Vítejte v hotelu Savoy Westend Balíček Vítejte v Karlových Varech Balíček Zpátky do budoucnosti Balíček Dny pro Vaši krásu Sportovní balíček Balíček

Více

MAĎARSKO 2013. BALATON _ Zamárdi _ Tihany _ Siófok

MAĎARSKO 2013. BALATON _ Zamárdi _ Tihany _ Siófok MAĎARSKO 2013 BALATON _ Zamárdi _ Tihany _ Siófok Zamárdi HOTEL WELLAMARIN**** Nově postavený hotel se nachází přímo na jižním břehu jezera Balaton v malebném prostředí, s krásným výhledem na severní břeh

Více

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914 CK TURISTA Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914 4,5,7 - denní zájezd Akce: jedno dítě do 7 let ZDARMA Úžasné lyžování v Tatrách, nejbližších velehorách (především z

Více

Alpy: Nassfeld a Lienzské Dolomity - Erlenhof **** apartmány - aquapark v ceně / č.2244

Alpy: Nassfeld a Lienzské Dolomity - Erlenhof **** apartmány - aquapark v ceně / č.2244 CK TURISTA Alpy: Nassfeld a Lienzské Dolomity - Erlenhof **** apartmány - aquapark v ceně / č.2244 5,7 - denní zájezd Nádherné lyžování v Alpách takřka na rakousko italské hranici. Výborné ubytování v

Více

Klub českých turistů ve Šluknově ze SEVERNÍHO KRÁLOVSTVÍ organizuje pro rodiny s dětmi VI.ročník celoročního turistického soutěžení.

Klub českých turistů ve Šluknově ze SEVERNÍHO KRÁLOVSTVÍ organizuje pro rodiny s dětmi VI.ročník celoročního turistického soutěžení. Klub českých turistů ve Šluknově ze SEVERNÍHO KRÁLOVSTVÍ organizuje pro rodiny s dětmi VI.ročník celoročního turistického soutěžení Táta, máma a já Vyberte si aktivity z doporučeného přehledu turistických

Více

Jižní Morava. Penzion a chaty Erat. RS Prudká. www.cdtravel.cz Česká republika. Vranovská přehrada Oslnovice. Českomoravská vrchovina Doubravník

Jižní Morava. Penzion a chaty Erat. RS Prudká. www.cdtravel.cz Česká republika. Vranovská přehrada Oslnovice. Českomoravská vrchovina Doubravník Jižní Morava Penzion a chaty Erat Vranovská přehrada Oslnovice 32 Penzion s chatovou osadou se nachází v rekreační oblasti, asi 50 m od písečné pláže Vranovské přehrady, která je centrem vodních sportů.

Více

Ceník svatebních obřadů a doplňkových služeb pro rok 2014 Zámek Karlova Koruna

Ceník svatebních obřadů a doplňkových služeb pro rok 2014 Zámek Karlova Koruna Ceník svatebních obřadů a doplňkových služeb pro rok 2014 Zámek Karlova Koruna Nabízíme tato místa obřadů: 1) Svatební obřad v Mramorovém sále zámku Karlova Koruna Počet míst k sezení: 50 osob, kapacita

Více

GOLF PARK PLZEŇ. Série Ladies European Tour se v roce 2013 bude hrát jako Pilsen Golf Masters na našem domovském hřišti Golf Parku Plzeň!

GOLF PARK PLZEŇ. Série Ladies European Tour se v roce 2013 bude hrát jako Pilsen Golf Masters na našem domovském hřišti Golf Parku Plzeň! GOLF PARK PLZEŇ Golf Park Plzeň je špičkový golfový resort, který leží na severovýchodním okraji Plzně u obce Dýšina. Areál byl vybudován v letech 2003 2004 za přispění uznávaného německého architekta

Více

PROGRAM MUZEJNÍ NOCI VE SVITAVÁCH V SOBOTU 2. ČERVNA 2012

PROGRAM MUZEJNÍ NOCI VE SVITAVÁCH V SOBOTU 2. ČERVNA 2012 PROGRAM MUZEJNÍ NOCI VE SVITAVÁCH V SOBOTU 2. ČERVNA 2012 PO CELÉ ODPOLEDNE A VEČER VSTUP ZDARMA!!! OD 12:15 FAKULTATIVNĚ SPOLEČNÝ OBĚD ESPERANTSKÝCH NÁVŠTĚVNÍKŮ V RESTAURACI ASTRA - v návaznosti na příjezd

Více

České Budějovice Dvořiště Lomnice Rožmberk Třeboň Č.B.

České Budějovice Dvořiště Lomnice Rožmberk Třeboň Č.B. Cyklovýlet č. 6 České Budějovice Dvořiště Lomnice Rožmberk Třeboň Č.B. Trasa : Č.B. pravý břeh Vltavy Hrdějovice Borek Dvořiště Lomnice Rožmberk Stará Hlína Třeboň rybník Svět Zvíkov Kaliště Dobrá Voda

Více

Studánka 2016. POBYTOVÉ - Balíčky WELLNESS - RELAX PRO ŽENY WELLNESS - RELAX PRO MUŽE WELLNESS - VÍKEND PRO DVA ROMANTICKÝ POBYT PRO DVA

Studánka 2016. POBYTOVÉ - Balíčky WELLNESS - RELAX PRO ŽENY WELLNESS - RELAX PRO MUŽE WELLNESS - VÍKEND PRO DVA ROMANTICKÝ POBYT PRO DVA POBYTOVÉ - Balíčky Studánka 2016 WELLNESS - RELAX PRO ŽENY WELLNESS - RELAX PRO MUŽE WELLNESS - VÍKEND PRO DVA ROMANTICKÝ POBYT PRO DVA POBYT PRO SENIORY 55 + POHÁDKOVÁ DOVOLENÁ Hotel STUDÁNKA **** Letovisko

Více

Vesnice ve století služeb

Vesnice ve století služeb O čem to dnes bude? Vesnice ve století služeb Ing. Zdenka Nosková 17.5.2013 Venkovský cestovní ruch u nás a v zahraničí Včelí farma Nosek Projekt Prázdniny na venkově Úspěch závisí na mnoha faktorech.

Více

1 z 5 24.7.2013 14:22

1 z 5 24.7.2013 14:22 1 z 5 24.7.2013 14:22 Česky English Česká republika Česká republika - památky, kultura, kina, galerie, výstavy, zábava, příroda, sport, Unesco Úvod Česká republika Praha Aktuálně Města a obce Ubytování

Více

Pozvánka. na XV. ročník rybářské sportovní soutěže CLO KAPR 2013. ve dnech 31. 5. 2. 6. 2013

Pozvánka. na XV. ročník rybářské sportovní soutěže CLO KAPR 2013. ve dnech 31. 5. 2. 6. 2013 Pozvánka na XV. ročník rybářské sportovní soutěže CLO KAPR 2013 ve dnech 31. 5. 2. 6. 2013 1 Vážené dámy a pánové, milovníci rybářského sportu a turistiky!! Dovolujeme si Vás co nejsrdečněji ji pozvat

Více

Česká ráj pohádková dovolená

Česká ráj pohádková dovolená Česká ráj pohádková dovolená Hlavní turistická nabídka Českého ráje Pohádková dovolená Zpátky k přírodě Po stopách času Krajina s tradicí Relaxuj aktivně Český ráj bez bariér 3 Sdružená Český ráj zájmové

Více

U B Y T O V Á N Í V LEDČI NAD SÁZAVOU A BLÍZKÉM OKOLÍ

U B Y T O V Á N Í V LEDČI NAD SÁZAVOU A BLÍZKÉM OKOLÍ U B Y T O V Á N Í V LEDČI NAD SÁZAVOU A BLÍZKÉM OKOLÍ Turistické informační centrum Husovo náměstí 60 584 01 Ledeč nad Sázavou Tel.: 569 721 471 Email: info@ledecsko.cz www.ledecsko.cz PENZION AEBI Adresa:

Více

DOVOLENÁ V ALPÁCH 2015 ZELL AM SEE KAPRUN - HOTEL LATINI 4* - SLEVOVÁ KARTA A WELLNESS ZÓNA V CENĚ

DOVOLENÁ V ALPÁCH 2015 ZELL AM SEE KAPRUN - HOTEL LATINI 4* - SLEVOVÁ KARTA A WELLNESS ZÓNA V CENĚ DOVOLENÁ V ALPÁCH 2015 ZELL AM SEE KAPRUN - HOTEL LATINI 4* - SLEVOVÁ KARTA A WELLNESS ZÓNA V CENĚ 5,6,8 - denní zájezd Dovolená v Alpách 2015 Zell am See Kaprun hotel 4* SLEVOVÁ karta Zell am See Kaprun

Více

Karta Sommercard Schladming Dachstein

Karta Sommercard Schladming Dachstein Karta Sommercard Schladming Dachstein S kartou "Sommercard" můžete navštívit 100 různých přírodních a kulturních zajímavostí, lanovek, koupališť atd. v regionu Schladming - Dachstein. Kartu obdržíte u

Více

VAL DI ISARCO KRONPLATZ NEJLEVNĚJŠÍ LYŽAŘSKÉ BUSOVÉ ZÁJEZDY - PENZIONY NATZ - PESTROST LYŽOVÁNÍ

VAL DI ISARCO KRONPLATZ NEJLEVNĚJŠÍ LYŽAŘSKÉ BUSOVÉ ZÁJEZDY - PENZIONY NATZ - PESTROST LYŽOVÁNÍ VAL DI ISARCO KRONPLATZ NEJLEVNĚJŠÍ LYŽAŘSKÉ BUSOVÉ ZÁJEZDY - PENZIONY NATZ - PESTROST LYŽOVÁNÍ 5,6,7 - denní zájezd ZÁLOHA pouze 1.000 Kč/os. při objednání zájezdu do 16.11.2015!!! Val di Isarco Kronplatz

Více

svými 140 místnostmi, bohatě vybavenými, nabízí několik variant prohlídek. 2015 Přijměte pozvání na půjčka hluboká nad vltavou

svými 140 místnostmi, bohatě vybavenými, nabízí několik variant prohlídek. 2015 Přijměte pozvání na půjčka hluboká nad vltavou půjčka hluboká nad vltavou zámek otevírací doba. Podívejte se jaká je Otevírací doba PENN lokalitě. sociální dávky 2012 Nebankovní půjčky bez příjmu Levné nebankovní půjčky rychle. více Pomoc pro zoo v

Více

Seznam prospektů v Bílých Poličanech (aktualizován k 8.4.2011)

Seznam prospektů v Bílých Poličanech (aktualizován k 8.4.2011) Seznam prospektů v Bílých Poličanech (aktualizován k 8.4.2011) Brožury Adršpašsko-Teplické skály Anenské slatinné lázně, Lázně Bělohrad Brány Orlických hor Cesta kamene turistický produkt Cestujeme po

Více

Zámek Bechyne! Černický zámecek

Zámek Bechyne! Černický zámecek Panství Bechyne Nachází se v lázeňském městečku Bechyně, 120 km jižně od Prahy. Nabízíme příjemný rustikální styl Hotelu a restaurace Panská, sportovně laděné prostředí residence Golf, jedinečnou atmosféru

Více

LÉČEBNÉ LÁZNĚ JÁCHYMOV 2016

LÉČEBNÉ LÁZNĚ JÁCHYMOV 2016 LÉČEBNÉ LÁZNĚ JÁCHYMOV 2016 Město Jáchymov Město Jáchymov ležící na severozápadním okraji Čech v Karlovarském kraji, pod hřbetem hory Klínovec, bude v roce 2016 slavit 500 let od svého založení. Jáchymov

Více

Vítáme Vás v rekreačním areálu Stříbrný rybník

Vítáme Vás v rekreačním areálu Stříbrný rybník Stříbrný rybník Vítáme Vás v rekreačním areálu Stříbrný rybník Na pomezí Přírodního parku řeky Orlice a Novohradeckých lesů U největšího z rybníků v okolí Hradce Králové Adrenalin park Vodní centrum Celoroční

Více

Open přebor HZS ČR a mistrovství ČHSF v obřím slalomu

Open přebor HZS ČR a mistrovství ČHSF v obřím slalomu Open přebor HZS ČR a mistrovství ČHSF v obřím slalomu 24. - 25. 1. 2016 Skiareál Herlíkovice Pořádá: SK Hasiči Praha a GŘ HZS ČR + HZS hl.m. Prahy + Snowhill a.s. + ČHSF OPEN PŘEBOR HZS ČR a MISTROVSTVÍ

Více

V LEDČI NAD SÁZAVOU A BLÍZKÉM OKOLÍ

V LEDČI NAD SÁZAVOU A BLÍZKÉM OKOLÍ U B Y T O V Á N Í V LEDČI NAD SÁZAVOU A BLÍZKÉM OKOLÍ Turistické informační centrum Husovo náměstí 60 584 01 Ledeč nad Sázavou Tel.: 569 721 471 Email: info@ledecsko.cz www.ledecsko.cz HOTEL KASKÁDA ***

Více

ŠKOLNÍ LYŽAŘSKÉ KURZY

ŠKOLNÍ LYŽAŘSKÉ KURZY cestovní kancelář ŠKOLNÍ LYŽAŘSKÉ KURZY V Ý J I M E Č N Á N A B Í D K A MOŽNOST OKAMŽITÉ NEZÁVAZNÉ REZERVACE e - m a i l : c k @ l o u d a t o u r. c z 3 7 7 2 2 6 0 6 8 J I Ž 1 6 L E T P R O Š K O L Y

Více