jsem nabitá k zbláznění. brožura výhod k zážitkové kartě. Nabízím více než 50 bonusů a slev po celé Toulavě

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "2014-15. ...jsem nabitá k zbláznění. www.toulava.cz. brožura výhod k zážitkové kartě. Nabízím více než 50 bonusů a slev po celé Toulavě"

Transkript

1 Toulavka brožura výhod k zážitkové kartě jsem nabitá k zbláznění Nabízím více než 50 bonusů a slev po celé Toulavě Mám neomezenou platnost, jsem přenosná Sloužím také jako e-skipas do lyžařského areálu Monínec

2 Toulavka Zážitková karta turistické oblasti Toulava vám umožní čerpat množství slev a bonusů v restauracích, památkách, atrakcích i penzionech a slouží i jako skipass. Prožijte řadu nezapomenutelných chvil s rodinou, přáteli i single, v létě, v zimě, pěšky, autem, na kole, na lodi i na lyžích Sedlčany 22 Vysoký Chlumec Výdejní a sběrná místa Zde můžete Toulavku získat a vrátit Zde můžete Toulavku pouze získat Milevsko 7 4 Zážitková místa Památky Povyražení Pohyb Pohostinství Upozornění: Na bonusy a slevy není právní nárok a nejsou právně vymahatelné.

3 Toulavku získáte po složení zálohy 100 Kč na libovolném místě, které kartu distribuuje. Kartu zde můžete vrátit a zálohu obdržíte zpět. Tato místa jsou v mapce označena černým či červeným kroužkem. Seznam výdejních míst najdete na konci brožury. Toulavkou se k získání bonusu či slevy stačí prokázat na kterémkoli zážitkovém místě. Karta má neomezenou platnost, slevu nebo bonus můžete čerpat i víckrát. Všechna zážitková místa a slevy jsou uvedeny v této brožuře. Aktuální jsou od prosince 2014 do konce listopadu Případné změny najdete na Toulavka je přenosná. To znamená, že ji můžete půjčit kamarádovi, manželce, přítelkyni, rodičům nebo dětem. Ti potom mohou čerpat všechny výhody, které z karty plynou. Toulavka slouží zároveň jako e-skipas v lyžařském areálu Monínec. E-skipas lze nabíjet přes internet. Toulavka vám umožní zúčastnit se soutěže o hodnotné ceny. Stačí získat razítko na 15 zážitkových místech a jste zařazeni do slosování Votice Sedlec-Prčice Mladá Vožice 29 Borotín Tábor Chýnov Sezimovo Ústí Bechyně 1 39 Soběslav 10

4 Stačí vytáhnout z kapsy Toulavku a na následujících zážitkových místech získáte zajímavý bonus nebo slevu. Bonusy platí do a mohou v průběhu roku přibývat. Pro aktuální informace sledujte stránky Památky 1. Bechyně historická - AVANTI Travel Malé občerstvení zdarma ke komentovaným prohlídkám kláštera, okruhům a výletům, platí při min. účasti 5 plně platících osob, v případě zámku 10 osob. Kontakt: Nám. T. G. M. 5, Bechyně - - tel: Bechyňská brána a věž Kotnov Tábor Sleva 10 Kč ze základního a sníženého vstupného, případně sleva 30 Kč z rodinné vstupenky (platí pro společnou vstupenku do expozice Život ve středověku a na věž Kotnov). Kontakt: Klokotská, Tábor - - tel: Husitské muzeum Tábor - radnice Sleva 20 Kč ze základního a sníženého vstupného, sleva 30 Kč z rodinného vstupného. (Platí jen pro společnou vstupenku do expozice Husité, podzemí a gotického sálu). Kontakt: Žižkovo náměstí 1, Tábor - tel:

5 4. Klášter Milevsko Každé pondělí v červenci a srpnu 50% sleva na prohlídku pro dospělé, nebo kdykoli k plné vstupence pro rodiče děti do 15 let zdarma. Nebo 10% sleva v klášterním obchůdku. 1 den lze využít jen 1 bonus. Kontakt: U Bažantnice 556, II. nádvoří, Milevsko - tel: Kozí hrádek K zakoupení jedné vstupenky na Kozí hrádek, druhá vstupenka zdarma. Kontakt: Kozí hrádek, Sezimovo Ústí - kozihradek.zde.cz tel: , Město Tábor Vstup do Galerie U Radnice zdarma po předložení platné vstupenky z expozice Táborský poklad. 50% sleva na zhotovení fotografické pohlednice v Infocentru Město Tábor. Kontakt: Infocentrum Město Tábor, Žižkovo náměstí 2, Tábor - tel: Milevské muzeum Možnost detailní prohlídky vybraných sbírkových předmětů (zbraně a ruční granáty). Kontakt: Klášterní 557, Milevsko - tel: Muzeum a Obrazárna Špejchar Želeč Pro dvojici či rodinu zdarma grafický list malířů Dagmar Černé, nebo Vlastislava Boháče. Pro jednotlivce grafický list s 50% slevou. Kontakt: Želeč tel:

6 9. Památník dr. E. Beneše v Sez. Ústí Sleva 20 Kč ze základního a rodinného vstupného do Památníku dr. Edvarda Beneše v Sezimově Ústí. Kontakt: Třída dr. E. Beneše 1138, Sezimovo Ústí - tel: , Rožmberský dům v Soběslavi Sleva 20 Kč ze základního a rodinného vstupného. Sleva 10 Kč ze sníženého vstupného. Kontakt: Petra Voka 152/I, Soběslav - tel: Skanzen Vysoký Chlumec K zakoupení jedné plnohodnotné vstupenky druhá vstupenka do skanzenu zdarma. Kontakt: Skanzen Vysoký Chlumec - tel: , Povyražení 12. Botanická zahrada Tábor K jedné zakoupené vstupence dítě do 15 let zdarma. Kontakt: Nám. T. G. Masaryka 788, Tábor- szestabor.cz/botanicka tel:

7 13. Čapí letka ekofarma se zvířátky Sleva 20 % na mléčné výrobky z kravského i kozího mléka. Sleva 50 % na nákup v sýrárně pro hosty ubytované na farmě. Při prohlídkách ochutnávka produktů zdarma. Kontakt: Mokřice 7, Krásná Hora nad Vltavou - tel: , Housův mlýn Sleva 20 % ze základní ceny vstupného do filmové zbrojnice. Jediná filmová zbrojnice v Evropě, kde můžete fotografovat i zkoušet. Pokud vám ovšem nevadí, že zbroj před vámi nosil třeba Brad Pitt. Kontakt: Pod Holečkovými sady 383, Tábor - tel: J. Dvořák - DOPRAVA - SERVIS Ke každé zakoupené noci v penzionu 1 lahev piva nebo nealko nápoje na osobu zdarma. 5% sleva na autobusovou dopravu dle individuální objednávky. Kontakt: Noskov 27, Mladá Vožice - tel: Letní kino Sezimovo Ústí 10% sleva na vstupné do Letního kina Sezimovo Ústí. Kontakt: Ke Hvězdárně 667, Sezimovo Ústí - tel: Muzeum LEGA 10% sleva na rodinné vstupné. 15% sleva na vstupné pro jednotlivce. Kontakt: Špitálské náměstí 275, Tábor - tel:

8 18. Muzeum čokolády a marcipánu 10% sleva na vstupenku pro rodinu. 20% sleva na vstupenku pro jednotlivce. Kontakt: Kotnovská 138, Tábor - - tel: Pivovar Vysoký Chlumec 10% sleva ze vstupného na exkurzi do prostor pivovaru. Kontakt: Vysoký Chlumec tel: Rozhledna Kovářka s muzeem Ke vstupu do rozhledny a muzea výklad o kovářském řemesle zdarma. Kontakt: Moraveč 18, Mladá Vožice - tel: Rozhledna Václavka Votice Při zakoupení vstupenky do Václavky dostanete 1x presso s mlékem zdarma v restauraci U Modré kočky (oproti vstupence). Kontakt: Kostel sv. Václava, Votice - tel: , Smolotelský dvůr Ke každé návštěvě semináře pořádaného na Smolotelském dvoře nebo k nabízené terapii dostanete bylinkový čaj z bylinek z naší přírodní zahrady. Kontakt: Smolotely 23, Kamýk nad Vltavou - tel:

9 23. Uhřický mlýn pro děti Sleva na víkendové a prázdninové pobyty pro děti v Uhřickém mlýně na českém venkově 7 % a na hodinové hlídání dětí 5 %. Kontakt: Uhřice 1, Sedlec-Prčice - - tel: Velbloudí farma Záhostice Pro držitele karty a doprovod vstupné na farmu zdarma. Kontakt: Záhostice 38, Chýnov - tel: Zážitkový park Zeměráj Zdarma mapa k dobrodružné cestě s hledáním ztraceného pokladu. Zdarma výroba hliněného amuletu pro štěstí. Kontakt: Kovářov tel: Pohyb 26. Adventure golf Počepice K zakoupené 1 hodině golfu druhá hodina zdarma. Kontakt: Počepice 115, Petrovice - tel:

10 27. Adrenalin sport - Vít Novák Při skalním lezení s průvodcem v přírodě zapůjčení potřebného vybavení, doprava do lokalit do 50 km od Tábora a účast dětí do 15 let věku v doprovodu rodiče zdarma. Kontakt: ČSLA 405, Planá nad Lužnicí - tel: Sportovní rybolov FOREST-FISH Zapůjčení základního rybářského vybavení pro rybolov zdarma. Kontakt: Srub u rybníka Velký Vrchotický, Sedlec-Prčice - tel: GOLF ČERTOVO BŘEMENO Bezplatný vstup na tréninkové plochy + zdarma zapůjčení golfové hole. Kontakt: Alenina Lhota 7, Jistebnice - - tel: Jezdecký klub Oldřichovská konírna K hodinové vyjížďce pro jednoho druhá hodina zdarma. K jedné výukové hodině další půlhodina zdarma. K rodinné vyjížďce pro dospělé povození dětí zdarma. Kontakt: Oldřichov 6, Mladá Vožice - tel: PAINTBALL PERLOT Při zapůjčení kompletního vybavení včetně kombinézy 100 kuliček zdarma. Kontakt: Nové Dvory 20, Heřmaničky - - tel:

11 32. Sportovní hala Borotín 15% sleva na víkendový pobyt (pá - ne) s pronájmem haly, 15% sleva na ubytování, 15% sleva na pronájem haly, při týdenním ubytování (6 nocí) 15% sleva na dopravu busem. Kontakt: Borotín tel: WALL CLUB caffe a lezecké centrum Ke vstupu do lezeckého centra zdarma zapůjčení lezeckých bot nebo sedacího úvazku. Kontakt: Kánišova 239/28, Sezimovo Ústí - tel: Zelená zahrada - apartmány Půjčovna koloběžek při Apartmánech Zelená zahrada poskytne při zapůjčení 2 a více koloběžek 25% slevu z celkové ceny. Kontakt: Ronovská 676, Mladá Vožice - tel: Pohostinství 35. Hospoda U Škrpálu Při objednání večeře nad 100 Kč po 17. hodině pivní speciál 0,5 l dle aktuální nabídky v hodnotě 32 Kč zdarma. Kontakt: Vítkovo náměstí 94, Sedlec-Prčice - tel:

12 36. Hostinec Na Růžku 10% sleva na odběr jednoho hlavního jídla ze stálého jídelního lístku. Kontakt: Jana Jeníka z Bratřic 94, Mladá Vožice- tel: Hostinec u kostela K celému menu (polévka + hlavní jídlo) zákusek linecké srdíčko. Cyklomapy, průvodce Borotínskem s mapou naučné stezky na zříceninu hradu a mapy běžeckých stop zdarma. Kontakt: Borotín tel: Hostinec U Námořníka Ke konzumaci hlavního jídla zdarma káva v hodnotě 28 Kč. Kontakt: Chrást 32, Kovářov - facebook.com/hostinecunamornika tel: Hotel a restaurace Panská 10% sleva na ubytování v hotelu nebo na konzumaci v hotelové restauraci. Kontakt: Náměstí TGM 54, Bechyně - tel: Hotel Gold Chotoviny Pro ubytované hosty mapa okolí zdarma. Při ubytování na 2 a více nocí zapůjčení kola zdarma. K večeři Chotovinský ležák zdarma. Kontakt: Táborská 68, Chotoviny - tel:

13 41. Hotel Hrazany vstup do bazénu pro 2 osoby zdarma při ubytování na 1 a více nocí parafinový obklad nebo oxygenoterapie pro 2 os. zdarma při ubytování min. na 1 noc. Kontakt: Hrazany 11, Sedlčany - tel: Jetmarský mlýn Pro ubytované na týden 1x aromamasáž poloviny těla zdarma. Pro ubytované na prodloužený víkend 1x láhev vína. Kontakt: Skopytce 39, Soběslav - tel: Monínec Wellness zdarma pro ubytované v apartmánech Monínec a penzionu Monínec v období Kontakt: Monínec 7, Sedlec-Prčice - tel: Parkhotel Mozolov Bazén na 1 hodinu pro 1 osobu zdarma. Dítě do 6 let ubytování zdarma (ke každé dospělé osobě). Kontakt: Mozolov 6, Nadějkov- tel: Pension Hůrka Každá 5. noc pobytu v pensionu Hůrka zdarma. Kontakt: Hůrka 34, Jistebnice - tel:

14 46. Penzion Kateřina Pro ubyt. v sezoně ( ) využití grilu a pingpongového stolu zdarma. Na prodl. víkend mimo sezonu k ubyt. 6 osob ubyt. pro další 2 osoby zdarma. Na týd. pobyty mimo sezonu k ubyt. 7 osob ubyt. pro další 2 osoby + zapůj. grilu, pingpong. stolu a dříví do krbu po dobu pobytu zdarma. Kontakt: Nepřejov 3, Milevsko-Nadějkov - tel: Penzion NA RYNKU Každá 6. a 7. noc zdarma. Cyklomapy a běžecké mapy zdarma. Tatranka ke kávě zdarma. Kontakt: Borotín www. borotinska.cz/pension tel: Penzion Na Tvrzi Pro ubytované láhev vína na pokoji. K hlavnímu jídlu uvítací přípitek naší Tvrzovicí. Pro zákazníky zpřístupnění let starého sklepa pozůstatek tvrze rodu Rožmberků. Kontakt: Zahradní 88, Sedlec-Prčice - tel: Penzion Pod Moníncem 50 % sleva na 1 noc ubytování u pobytu na 4 a více nocí s polopenzí. 100 % sleva na 1 noc ubytování u pobytu na 7 a více nocí. Kontakt: Jetřichovice 4, Sedlec-Prčice - tel: Penzion a restaurace U Modré kočky Pro ubytované vstup na rozhlednu Václavka a cyklomapa Votická kopretina zdarma. Vstup zdarma na všechna představení pro 1 osobu na Pohádkové léto. Sleva 20 % na pohádkovou knihu Tajemství Modré kočky a stolní hru Putování s Modrou kočkou. Kontakt: Táborská 71, Votice - tel:

15 51. Pobytové středisko PROSAZ V rámci týdenního pobytu sedmá noc zdarma + sedmý den snídaně a oběd zdarma. Bonus nelze využít na Toulavku získanou ve středisku Líchovy během pobytu. Kontakt: Líchovy tel: RS Lužnice Parkování po celou dobu pobytu zdarma. Kontakt: Dobronice u Bechyně tel: Strnadovský mlýn Pro hladové tuláky: Zdarma exkurse na historickou Francisovu turbínu. Pro zvídavé děti: Prohlídka farmy (ovce, kozy, koně, čuníci, husy). Pro ubytované poutníky: Při pobytu nad 2 noci finská sauna zdarma a lahev kvalitního vína na pokoj. Kontakt: Vršovice 1, Sedlčany - tel: Sbírejte razítka a vyhrajte poklad S Toulavkou získáte nejen bonusy, můžete i vyhrát. Seberte razítka s čísly ve slevových místech ve čtyřech kategoriích Památky, Povyražení, Pohyb a Pohostinství a získejte Poklad v podobě e-skipasu na Monínec a další ceny. Vyhrává každý. Razítka otiskněte do herního plánu na další straně. Brožuru s razítky a vyplněnými údaji pak odevzdejte do na kterémkoli sběrném místě (jejich seznam je na předposlední straně), nebo pošlete na adresu: Monínec 7, Sedlec-Prčice. Na obálku napiště TOULAVA. Otoč list a začni sbírat!

16 Cesta za pokladem K zařazení do slosování o ceny seberte razítka na slevových místech následovně: 5 razítek Památky (č. 1 až 11) 5 razítek Povyražení (č. 12 až 25) 1 razítko Pohyb (č. 26 až 34) 4 razítka Pohostinství (č. 35 až 53) Glejt hledače pokladů Jméno: Bydliště:... Telefon:... Brožuru s razítky a výše vyplněnými údaji odevzdejte do na kterémkoli sběrném místě (jejich seznam je na předposlední straně), nebo pošlete poštou na adresu: Monínec 7, Sedlec-Prčice. Na obálku napiště TOULAVA. Odhalte obsah Pokladu na další stránce.

17

18 Poklad Na každého, kdo získá 15 razítek a odevzdá nebo pošle brožurku s vyplněnými osobními údaji, čeká poklad v podobě množství cen. Vyhrává každý, protože všichni, kdo brožurku s razítky a osobními údaji odevzdají nebo pošlou, získávají automaticky tričkotoulava. Každá vyplněná brožurka bude zařazena do losování o ceny. To proběhne koncem roku O termínu slosování a cenách budete informováni na webu karty: Ceny Celosezónní skipass vč. večerního lyžování v hodnotě Kč Skiareál Monínec Útrata v restauraci za Kč, víkend pro 4 os. se snídaní za Kč, Pohádkové léto pro 4 os. gratis. Penzion a restaurace U Modré kočky Poukaz na roční hru adventure golfu pro 1 osobu (nepřenosné) v hodnotě Kč. Adventure golf Počepice Poukaz na služby autobusové dopravy nebo ubytování v penzionu v hodnotě Kč. J. Dvořák - Doprava - Servis 2 noci s polopenzí pro 2 osoby včetně hodinového programu v hodnotě Kč. Strnadovský mlýn Jednodenní skalní lezení pro jednoho v okruhu 50 km od Tábora v hodnotě Kč - Adrenalin sport; Zapůjčení 4 koloběžek na 1 den zdarma - Apartmány Zelená zahrada; Okruh městem Bechyně vozidlem zdarma - AVANTI Travel; Výklad průvodce v botanické zahradě v Táboře pro výherce + 4 další osoby - Botanická zahrada Tábor; Dojení koz a výroba sýra s ochutnávkou pro 2 osoby - Ekofarma Čapí letka; Jednodenní povolenka k rybaření metodou chyť a pusť - FOREST-FISH; Poukaz na oběd v restauraci golfového areálu Čertova břemene v hodnotě 200 Kč - GOLF ČERTOVO BŘEMENO; Publikace Zmizelé Čechy - Sedlčansko - Skanzen Vysoký Chlumec; Sud pivního speciálu 30 l - Hospoda U Škrpálu; Poukaz v hodnotě 500 Kč na stravování - Hostinec Na Růžku; Poukaz na oběd (polévka + hlavní jídlo z denní nabídky) pro 1 osobu - Hostinec u kostela; Poukázka na konzumaci v hodnotě 100 Kč - Hostinec U Námořníka; Poukázka na 250 Kč do hotelové restaurace - Hotel Gold Chotoviny; Vstup do wellness clubu pro 2 osoby na 2 hodiny zdarma - Hotel Hrazany; Individuální prohlídka filmové zbrojnice v historických kostýmech zdarma - Housův mlýn; Publikace z produkce Husitského muzea (3 ks) - Husitské muzeum Tábor; 1 noc pro dva zdarma - Jetmarský mlýn; Vyjížďka na koni pro 2 osoby na rozhlednu Kovářka s prohlídkou muzea a zpět - JK Oldřichovská konírna; Kniha Panoptikum jihočeského zločinu - Milevské muzeum; Kniha Kolovrz, starý reklamní plakát- Muzeum a Obrazárna Špejchar Želeč; 4x dětské volné vstupenky, 2x 100g balíčky pralinek - Muzeum čokolády a marcipánu Tábor; Poukázka v hodnotě 500 Kč na stavebnici LEGO - Muzeum LEGA Tábor; Dárkový balíček výrobků výtvarné dílny zdravotně postižených - PROSAZ; Poukaz pro 2 osoby na ubytování na jednu noc se snídaní - PARKHOTEL MOZOLOV; Víkendový pobyt pro 2 osoby zdarma - Penzion Hůrka; Poukaz ve výši Kč na pobyt - Penzion Kateřina; Ubytování pro 2 osoby na 1 noc s polopenzí zdarma - Penzion NA RYNKU Borotín; Odvoz lyžařů, turistů i cyklistů ubytovaných Na Tvrzi na Monínec - Penzion Na Tvrzi; Ubytování pro 2 dospělé na 2 noci - Penzion Pod Moníncem; Karton piv (10 x 0,5 l) - Pivovar Vysoký Chlumec; Návštěva rozhledny Václavky s výkladem pro skupinu 5 až 15 osob v hodnotě 500 Kč a Pohádková kniha Tajemství Modré kočky - Rozhledna Václavka; Poukaz na terapii dle vlastní volby - Smolotelský dvůr; Poukaz na víkendový pobyt pro 2 osoby vč. využití haly - Sportovní hala Borotín; Víkendový pobyt (ubytování) pro rodiče zdarma - Uhřický mlýn pro děti; Keramický hrníček s vypáleným velbloudem - Velbloudí farma Záhostice; Tričko s logem WALLCLUB - WALL CLUB caffe a lezecké centrum; Volná rodinná vstupenka 2+2 (hodnota 340 Kč) - Zážitkový park Zeměráj.

19 Kde získat a vrátit Toulavku? Výdejní a sběrná místa Táborsko: Botanická zahrada Tábor - Nám. T. G. M. 788, Tábor, Hotel Gold Chotoviny - Táborská 68, Chotoviny, Housův mlýn - Pod Holečkovými sady 383, Tábor, Město Chýnov - Gabrielovo náměstí 7, Chýnov. Sedlčansko: Adventure golf Počepice - Počepice 115, Ekofarma Čapí letka - Mokřice 7, Krásná Hora nad Vltavou, IC Vys. Chlumec - Vysoký Chlumec 14, Bezbariérové pobytové středisko Líchovy - Líchovy 24, Smolotelský dvůr - Smolotely 23, Kamýk nad Vltavou, Strnadovský mlýn - Vršovice 1, Sedlčany. Sedlecko-Prčicko: IC Sedlec-Prčice - Vítkovo nám. 69, Sedlec-Prčice, Milan Písařík - PAINTBALL PERLOT - Nové Dvory 20, Heřmaničky, Monínec - Monínec 7, Sedlec-Prčice, Penzion Na Tvrzi - Zahradní 88, Sedlec-Prčice, Penzion Pod Moníncem - Jetřichovice 4, Sedlec-Prčice Jistebnicko: Hostinec u kostela - Borotín 78, Parkhotel Mozolov - Mozolov 6, Nadějkov, Penzion Kateřina - Nepřejov 3, Nadějkov, Penzion Na Rynku - Borotín 133, Sportovní hala Borotín - Borotín 146. Bechyňsko: Kulturní středisko Města Bechyně - Nám. T. G. Masaryka 140, Bechyně Milevsko a okolí: TIC Milevsko - Husovo nám. 391, Milevsko Mladovožicko: IC Mladá Vožice - Žižkovo nám. 80, Mladá Vožice Soběslavsko: IC Soběslav - Nám. Republiky 148/4, Soběslav Votice: Penzion a restaurace U Modré kočky- Táborská 71, Votice Pouze výdej Infocentrum Město Tábor - Žižkovo nám. 2, Tábor, IC Sedlčany - Nám. T. G. M. 32, Sedlčany

20 E-skipas do lyžařského areálu Monínec...z auta rovnou na sjezdovku Nečekejte frontu u pokladny Pořiďte si e-skipas, který si nabijete doma. E-skipas šetří čas E-skipas slouží také jako zážitková karta turistické oblasti Toulava

Karta hosta. pro letní sezónu 2011. www.lipnocard.cz

Karta hosta. pro letní sezónu 2011. www.lipnocard.cz Karta hosta pro letní sezónu 2011 www.lipnocard.cz VÍTEJTE V JIHOČESKÉM KRAJI Zavedeme vás do doby slavných Rožmberků. Prožijte spolu s námi Rožmberský rok 2011 ve víru dobové hudby, městských slavností,

Více

LIPNO - ideální místo pro vaši rodinnou dovolenou

LIPNO - ideální místo pro vaši rodinnou dovolenou Léto 2014 LIPNO - ideální místo pro vaši rodinnou dovolenou Sezóna na Lipně nikdy nekončí! Díky široké nabídce volnočasových aktivit si pobyt na Lipně užije každý člen vaší rodiny. Letní koupání, vodní

Více

Česká republika. Česká republika. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah

Česká republika. Česká republika. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah 1 Vážení přátelé, milí klienti, pro rok 2015 jsme pro vás připravili řadu zajímavých ubytovacích kapacit v České republice. Nabídka je postavena na tradičních a vyzkoušených hotelech a penzionech, lázeňské

Více

Pobyty na VYSOČINĚ. Pobyty pro rodiny s dětmi

Pobyty na VYSOČINĚ. Pobyty pro rodiny s dětmi Pobyty na VYSOČINĚ Pobyty pro rodiny s dětmi Vysočina kraj, který hladí duši Máte-li dost uspěchaného života, zajeďte si odpočinout na Vysočinu. Najdete tu panenskou přírodu vybízející k toulkám mírně

Více

kalendář kulturních, společenských a sportovních akcí Tábor a okolí 2011

kalendář kulturních, společenských a sportovních akcí Tábor a okolí 2011 Česky kalendář kulturních, společenských a sportovních akcí Tábor a okolí 2011 kulturní kalendář 2011 zveme vás k návštěvě Galerie U Radnice expozice výtvarného umění, pravidelné vánoční a velikonoční

Více

Hradební 3037, 390 01 Tábor, +420 381 207 211, fax +420 381 207 333, dvoraktabor@dvoraktabor.cz, www: www.dvoraktabor.cz. Hotel DVOŘÁK.

Hradební 3037, 390 01 Tábor, +420 381 207 211, fax +420 381 207 333, dvoraktabor@dvoraktabor.cz, www: www.dvoraktabor.cz. Hotel DVOŘÁK. Hotel DVOŘÁK Tábor NABÍDKA PRO VOLNÝ ČAS Doprovodný program přímo v hotelu Sportovní a relaxační zázemí hotelu: Ceník viz. samostatný soubor Hotelový bazén + whirlpool Hotelová sauna (max.4 os.) Masáže,

Více

MANUÁL PRO ODBORNÍKY V CESTOVNÍM RUCHU

MANUÁL PRO ODBORNÍKY V CESTOVNÍM RUCHU MANUÁL PRO ODBORNÍKY V CESTOVNÍM RUCHU BŘEZEN 2013 REGION JIŽNÍ ČECHY Jihočeská centrála cestovního ruchu B. Němcové 12/2 370 76 České Budějovice Telefon: +420 387 201 283 e-mail: info@jccr.cz www.jiznicechy.cz

Více

LETNÍ DOVOLENÁ JIŽNÍ ČECHY HORNÍ RAKOUSKO WALDVIERTEL. www.dovolenabezhranic.cz

LETNÍ DOVOLENÁ JIŽNÍ ČECHY HORNÍ RAKOUSKO WALDVIERTEL. www.dovolenabezhranic.cz LETNÍ DOVOLENÁ JIŽNÍ ČECHY HORNÍ RAKOUSKO WALDVIERTEL 2009 www.dovolenabezhranic.cz 2008 2 LETNÍ DOVOLENÁ JIŽNÍ ČECHY HORNÍ RAKOUSKO WALDVIERTEL 2009 Jihočeská centrála cestovního ruchu Jírovcova 1, P.O.BOX

Více

Hotel Bezděz*** Penzion Fami. Rezidence Fami. Novinka! Staré Splavy. Staré Splavy. Staré Splavy

Hotel Bezděz*** Penzion Fami. Rezidence Fami. Novinka! Staré Splavy. Staré Splavy. Staré Splavy Penzion Fami Staré Splavy Hotel Bezděz*** Novinka! Staré Splavy Kontakt: Kateřina Štěchová, tel: 97 22 43 053, mob: 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz Kontakt: Jana Handrejchová, tel: 972 243 055,

Více

LETNÍ DOVOLENÁ JIŽNÍ ČECHY VÝCHODNÍ BAVORSKO

LETNÍ DOVOLENÁ JIŽNÍ ČECHY VÝCHODNÍ BAVORSKO LETNÍ DOVOLENÁ JIŽNÍ ČECHY VÝCHODNÍ BAVORSKO 2009 www.dovolenabezhranic.cz Jihočeská centrála cestovního ruchu Jírovcova 1, P.O.BOX 80 CZ-370 21 České Budějovice e-mail: info@jccr.cz web: www.jiznicechy.cz

Více

Lázně 2012. Wellness, termální koupaliště Seniorské pobyty. Sleva na 1. chvíli. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah. www.cdtravel.

Lázně 2012. Wellness, termální koupaliště Seniorské pobyty. Sleva na 1. chvíli. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah. www.cdtravel. Lázně 2012 Wellness, termální koupaliště Seniorské pobyty 46 Vážení přátelé, milí klienti, novým způsobem trávení dovolené je lázeňská turistika a wellness. Lázeňské, rekondiční a wellness pobyty mají

Více

ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO NĚMECKO LÁZNĚ TERMÁLY NEJZNÁMĚJŠÍ LÁZNĚ A TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY

ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO NĚMECKO LÁZNĚ TERMÁLY NEJZNÁMĚJŠÍ LÁZNĚ A TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY NĚMECKO ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO LÁZNĚ TERMÁLY NEJZNÁMĚJŠÍ LÁZNĚ A TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY 2013 2 NĚMECKO Bad Füssing str. 2 MAĎARSKO Bükfürdö str. 3-4 Hevíz

Více

VZP pojišťovna na celý život

VZP pojišťovna na celý život VZP pojišťovna na celý život Staňte se členy Klubu pevného zdraví VZP a získejte celoroční výhody a slevy nejen ve svém regionu. Pro všechny klienty VZP, kteří jsou členy Klubu pevného zdraví, jsme připravili

Více

C E S T O V N Í R U C H V T Á B O Ř E

C E S T O V N Í R U C H V T Á B O Ř E C E S T O V N Í R U C H V T Á B O Ř E ZPRÁVA INFOCENTRA MĚSTA TÁBOR ZA ROK 2007 Obsah: 1. Úvod...1 2. Provoz infocentra a jeho pobočky v ČD centru a expozice Táborský poklad...2 2.1. OTEVÍRACÍ DOBA...2

Více

Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za

Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za C e s t o v n í k a n c e l á ř SATELIT KLADNO Rodinná rekreace Školy a školky v přírodě Dětské tábory Dovolte nám úvodem poděkovat jak našim stálým klientům za projevenou důvěru, tak i Vám, kteří jste

Více

UŠETŘETE AŽ 400 KČ. 20.9. PRAHA 27.9. olomouc 4.10. pardubice 11.10. liberec 18.10. c. budejovice 8.11. brno 15.11. ostrava RODINNÉ VSTUPNÉ

UŠETŘETE AŽ 400 KČ. 20.9. PRAHA 27.9. olomouc 4.10. pardubice 11.10. liberec 18.10. c. budejovice 8.11. brno 15.11. ostrava RODINNÉ VSTUPNÉ NOVÁ SHOW NA LEDĚ PRO CELOU RODINU JEN POCKEJ, ZAJICI! ÚČINKUJÍ: MICHAL NESVADBA A TOMÁŠ VERNER SCÉNÁŘ: ALEXEJ KOTĚNOČKIN 20.9. PRAHA 27.9. olomouc 4.10. pardubice 11.10. liberec 18.10. c. budejovice 8.11.

Více

PRO SNADNOU ORIENTACI

PRO SNADNOU ORIENTACI Vážení a milí klienti, dovolte, abych Vám poděkovala za Vaši věrnost našim službám. Vaše přízeň je pro nás závazkem a důvodem pro neustálé zkvalitňování služeb. Je již mnohaletým pravidlem, že Vám touto

Více

Tipy na v lety. Projekt spolufi nancuje Středočeský kraj

Tipy na v lety. Projekt spolufi nancuje Středočeský kraj Tipy na v lety Projekt spolufi nancuje Středočeský kraj Zážitky na venkově 11 7 9 14 18 19 8 22 17 26 10 21 27 25 16 15 27 23 6 5 13 12 27 27 24 20 Tip na výlet najdete na uvedeném čísle stránky: 5 6 7

Více

německo lázně termály nejznámější lázně a termální koupaliště

německo lázně termály nejznámější lázně a termální koupaliště německo ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO lázně termály nejznámější lázně a termální koupaliště LÁZEŇSKÉ, REGENERAČNÍ, RELAXAČNÍ A WELLNESS POBYTY 2014 2 NĚMECKO Bad Füssing str. 2 MAĎARSKO Bükfürdö str. 3-4 Hevíz

Více

Nabídka rekreací a ozdravných pobytů v r. 2014

Nabídka rekreací a ozdravných pobytů v r. 2014 SVAZ DŮCHODCŮ ČESKÉ REPUBLIKY, o. s., nám. W. Churchilla 2, 113 59 Praha 3 Nabídka rekreací a ozdravných pobytů v r. 2014 Vážení členové Svazu důchodců České republiky, o. s., a další přátelé-důchodci,

Více

www.cedok.cz REHABILITACE REGENERACE WELLNESS BALNEO LÁZEŇSKÉ A RELAXAČNÍ POBYTY

www.cedok.cz REHABILITACE REGENERACE WELLNESS BALNEO LÁZEŇSKÉ A RELAXAČNÍ POBYTY www.cedok.cz REHABILITACE REGENERACE WELLNESS BALNEO LÁZEŇSKÉ A RELAXAČNÍ POBYTY ČESKÁ REPUBLIKA 2014/2015 PRO NEJLEVNĚJŠÍ LETENKY DO ČEDOKU letenky do celého světa linkové charterové low cost......vždy

Více

ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO SLOVINSKO RAKOUSKO NĚMECKO ITÁLIE CHORVATSKO DOVOLENÁ PRO SENIORY POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO SLOVINSKO RAKOUSKO NĚMECKO ITÁLIE CHORVATSKO DOVOLENÁ PRO SENIORY POZNÁVACÍ ZÁJEZDY ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO SLOVINSKO RAKOUSKO NĚMECKO ITÁLIE CHORVATSKO DOVOLENÁ PRO SENIORY POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2014 Kompletní nabídka na SLOVO ÚVODEM Vážení klien, jako každý rok i letos listujete novým

Více

LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR

LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR LÁZEŇSKÉ POBYTY SENIOR 2012 Vážení klienti, právě jste obdrželi nabídkový katalog Lázeňských pobytů pro rok 2012 se širokou škálou poskytovaných služeb prestižních lázeňských subjektů České republiky

Více

Koordinátor projektu Senior pasy a zpracovatel tohoto katalogu neručí za případné tiskové chyby a správnost uvedených dat. Změny jsou vyhrazeny.

Koordinátor projektu Senior pasy a zpracovatel tohoto katalogu neručí za případné tiskové chyby a správnost uvedených dat. Změny jsou vyhrazeny. Obal_KatalPoskyt_SP_podzimA5 9/10/14 11:51 AM Stránka 1 Koordinátor projektu Senior pasy a zpracovatel tohoto katalogu neručí za případné tiskové chyby a správnost uvedených dat. Změny jsou vyhrazeny.

Více

JIŽNÍ ČECHY. SLUŽBY A INFORMACE SERVICE Agentura Irsko, www.aupair.cz, poskytuje slevu 100 Kč na

JIŽNÍ ČECHY. SLUŽBY A INFORMACE SERVICE Agentura Irsko, www.aupair.cz, poskytuje slevu 100 Kč na JIŽNÍ ČECHY Autoturist, a.s., www.autoturist.cz, poskytuje slevu 5% na zahraniční zájezdy v těchto pobočkách: - Karla IV. 14, České Budějovice, tel. 386 350 316 - Dopravní 35, Strakonice, tel. 383 321

Více

ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO SLOVINSKO RAKOUSKO NĚMECKO ITÁLIE CHORVATSKO POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO SLOVINSKO RAKOUSKO NĚMECKO ITÁLIE CHORVATSKO POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2013 ČESKO SLOVENSKO MAĎARSKO SLOVINSKO RAKOUSKO NĚMECKO ITÁLIE CHORVATSKO POZNÁVACÍ ZÁJEZDY Kompletní nabídka na www.daen.cz SLOVO ÚVODEM Vážení klien, děkujeme Vám. Děkujeme Vám za Vaši přízeň, díky

Více

ZIMNÍ DOVOLENÁ JIŽNÍ ČECHY HORNÍ RAKOUSKO WALDVIERTEL 2008 / 2009

ZIMNÍ DOVOLENÁ JIŽNÍ ČECHY HORNÍ RAKOUSKO WALDVIERTEL 2008 / 2009 ZIMNÍ DOVOLENÁ JIŽNÍ ČECHY HORNÍ RAKOUSKO WALDVIERTEL 2008 / 2009 Turistické informace Horní Rakousko Freistädter Straße 119 A-4041 Linz tel.: +43/732/221022 fax: +43/732/7277-701 e-mail: info@oberoesterreich.at

Více

průvodce Manuál pro průvodce v cestovním ruchu Turistická destinace Šumava www.isumava.cz

průvodce Manuál pro průvodce v cestovním ruchu Turistická destinace Šumava www.isumava.cz průvodce Manuál pro průvodce v cestovním ruchu Turistická destinace Šumava únor 2012 Regionální rozvojová agentura Šumava, o.p.s. 384 73 Stachy 422, info@rras.cz, www.rras.cz tel. 380 120 263, 380 120

Více