jsem nabitá k zbláznění. brožura výhod k zážitkové kartě. Nabízím více než 50 bonusů a slev po celé Toulavě

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "2014-15. ...jsem nabitá k zbláznění. www.toulava.cz. brožura výhod k zážitkové kartě. Nabízím více než 50 bonusů a slev po celé Toulavě"

Transkript

1 Toulavka brožura výhod k zážitkové kartě jsem nabitá k zbláznění Nabízím více než 50 bonusů a slev po celé Toulavě Mám neomezenou platnost, jsem přenosná Sloužím také jako e-skipas do lyžařského areálu Monínec

2 Toulavka Zážitková karta turistické oblasti Toulava vám umožní čerpat množství slev a bonusů v restauracích, památkách, atrakcích i penzionech a slouží i jako skipass. Prožijte řadu nezapomenutelných chvil s rodinou, přáteli i single, v létě, v zimě, pěšky, autem, na kole, na lodi i na lyžích Sedlčany 22 Vysoký Chlumec Výdejní a sběrná místa Zde můžete Toulavku získat a vrátit Zde můžete Toulavku pouze získat Milevsko 7 4 Zážitková místa Památky Povyražení Pohyb Pohostinství Upozornění: Na bonusy a slevy není právní nárok a nejsou právně vymahatelné.

3 Toulavku získáte po složení zálohy 100 Kč na libovolném místě, které kartu distribuuje. Kartu zde můžete vrátit a zálohu obdržíte zpět. Tato místa jsou v mapce označena černým či červeným kroužkem. Seznam výdejních míst najdete na konci brožury. Toulavkou se k získání bonusu či slevy stačí prokázat na kterémkoli zážitkovém místě. Karta má neomezenou platnost, slevu nebo bonus můžete čerpat i víckrát. Všechna zážitková místa a slevy jsou uvedeny v této brožuře. Aktuální jsou od prosince 2014 do konce listopadu Případné změny najdete na Toulavka je přenosná. To znamená, že ji můžete půjčit kamarádovi, manželce, přítelkyni, rodičům nebo dětem. Ti potom mohou čerpat všechny výhody, které z karty plynou. Toulavka slouží zároveň jako e-skipas v lyžařském areálu Monínec. E-skipas lze nabíjet přes internet. Toulavka vám umožní zúčastnit se soutěže o hodnotné ceny. Stačí získat razítko na 15 zážitkových místech a jste zařazeni do slosování Votice Sedlec-Prčice Mladá Vožice 29 Borotín Tábor Chýnov Sezimovo Ústí Bechyně 1 39 Soběslav 10

4 Stačí vytáhnout z kapsy Toulavku a na následujících zážitkových místech získáte zajímavý bonus nebo slevu. Bonusy platí do a mohou v průběhu roku přibývat. Pro aktuální informace sledujte stránky Památky 1. Bechyně historická - AVANTI Travel Malé občerstvení zdarma ke komentovaným prohlídkám kláštera, okruhům a výletům, platí při min. účasti 5 plně platících osob, v případě zámku 10 osob. Kontakt: Nám. T. G. M. 5, Bechyně - - tel: Bechyňská brána a věž Kotnov Tábor Sleva 10 Kč ze základního a sníženého vstupného, případně sleva 30 Kč z rodinné vstupenky (platí pro společnou vstupenku do expozice Život ve středověku a na věž Kotnov). Kontakt: Klokotská, Tábor - - tel: Husitské muzeum Tábor - radnice Sleva 20 Kč ze základního a sníženého vstupného, sleva 30 Kč z rodinného vstupného. (Platí jen pro společnou vstupenku do expozice Husité, podzemí a gotického sálu). Kontakt: Žižkovo náměstí 1, Tábor - tel:

5 4. Klášter Milevsko Každé pondělí v červenci a srpnu 50% sleva na prohlídku pro dospělé, nebo kdykoli k plné vstupence pro rodiče děti do 15 let zdarma. Nebo 10% sleva v klášterním obchůdku. 1 den lze využít jen 1 bonus. Kontakt: U Bažantnice 556, II. nádvoří, Milevsko - tel: Kozí hrádek K zakoupení jedné vstupenky na Kozí hrádek, druhá vstupenka zdarma. Kontakt: Kozí hrádek, Sezimovo Ústí - kozihradek.zde.cz tel: , Město Tábor Vstup do Galerie U Radnice zdarma po předložení platné vstupenky z expozice Táborský poklad. 50% sleva na zhotovení fotografické pohlednice v Infocentru Město Tábor. Kontakt: Infocentrum Město Tábor, Žižkovo náměstí 2, Tábor - tel: Milevské muzeum Možnost detailní prohlídky vybraných sbírkových předmětů (zbraně a ruční granáty). Kontakt: Klášterní 557, Milevsko - tel: Muzeum a Obrazárna Špejchar Želeč Pro dvojici či rodinu zdarma grafický list malířů Dagmar Černé, nebo Vlastislava Boháče. Pro jednotlivce grafický list s 50% slevou. Kontakt: Želeč tel:

6 9. Památník dr. E. Beneše v Sez. Ústí Sleva 20 Kč ze základního a rodinného vstupného do Památníku dr. Edvarda Beneše v Sezimově Ústí. Kontakt: Třída dr. E. Beneše 1138, Sezimovo Ústí - tel: , Rožmberský dům v Soběslavi Sleva 20 Kč ze základního a rodinného vstupného. Sleva 10 Kč ze sníženého vstupného. Kontakt: Petra Voka 152/I, Soběslav - tel: Skanzen Vysoký Chlumec K zakoupení jedné plnohodnotné vstupenky druhá vstupenka do skanzenu zdarma. Kontakt: Skanzen Vysoký Chlumec - tel: , Povyražení 12. Botanická zahrada Tábor K jedné zakoupené vstupence dítě do 15 let zdarma. Kontakt: Nám. T. G. Masaryka 788, Tábor- szestabor.cz/botanicka tel:

7 13. Čapí letka ekofarma se zvířátky Sleva 20 % na mléčné výrobky z kravského i kozího mléka. Sleva 50 % na nákup v sýrárně pro hosty ubytované na farmě. Při prohlídkách ochutnávka produktů zdarma. Kontakt: Mokřice 7, Krásná Hora nad Vltavou - tel: , Housův mlýn Sleva 20 % ze základní ceny vstupného do filmové zbrojnice. Jediná filmová zbrojnice v Evropě, kde můžete fotografovat i zkoušet. Pokud vám ovšem nevadí, že zbroj před vámi nosil třeba Brad Pitt. Kontakt: Pod Holečkovými sady 383, Tábor - tel: J. Dvořák - DOPRAVA - SERVIS Ke každé zakoupené noci v penzionu 1 lahev piva nebo nealko nápoje na osobu zdarma. 5% sleva na autobusovou dopravu dle individuální objednávky. Kontakt: Noskov 27, Mladá Vožice - tel: Letní kino Sezimovo Ústí 10% sleva na vstupné do Letního kina Sezimovo Ústí. Kontakt: Ke Hvězdárně 667, Sezimovo Ústí - tel: Muzeum LEGA 10% sleva na rodinné vstupné. 15% sleva na vstupné pro jednotlivce. Kontakt: Špitálské náměstí 275, Tábor - tel:

8 18. Muzeum čokolády a marcipánu 10% sleva na vstupenku pro rodinu. 20% sleva na vstupenku pro jednotlivce. Kontakt: Kotnovská 138, Tábor - - tel: Pivovar Vysoký Chlumec 10% sleva ze vstupného na exkurzi do prostor pivovaru. Kontakt: Vysoký Chlumec tel: Rozhledna Kovářka s muzeem Ke vstupu do rozhledny a muzea výklad o kovářském řemesle zdarma. Kontakt: Moraveč 18, Mladá Vožice - tel: Rozhledna Václavka Votice Při zakoupení vstupenky do Václavky dostanete 1x presso s mlékem zdarma v restauraci U Modré kočky (oproti vstupence). Kontakt: Kostel sv. Václava, Votice - tel: , Smolotelský dvůr Ke každé návštěvě semináře pořádaného na Smolotelském dvoře nebo k nabízené terapii dostanete bylinkový čaj z bylinek z naší přírodní zahrady. Kontakt: Smolotely 23, Kamýk nad Vltavou - tel:

9 23. Uhřický mlýn pro děti Sleva na víkendové a prázdninové pobyty pro děti v Uhřickém mlýně na českém venkově 7 % a na hodinové hlídání dětí 5 %. Kontakt: Uhřice 1, Sedlec-Prčice - - tel: Velbloudí farma Záhostice Pro držitele karty a doprovod vstupné na farmu zdarma. Kontakt: Záhostice 38, Chýnov - tel: Zážitkový park Zeměráj Zdarma mapa k dobrodružné cestě s hledáním ztraceného pokladu. Zdarma výroba hliněného amuletu pro štěstí. Kontakt: Kovářov tel: Pohyb 26. Adventure golf Počepice K zakoupené 1 hodině golfu druhá hodina zdarma. Kontakt: Počepice 115, Petrovice - tel:

10 27. Adrenalin sport - Vít Novák Při skalním lezení s průvodcem v přírodě zapůjčení potřebného vybavení, doprava do lokalit do 50 km od Tábora a účast dětí do 15 let věku v doprovodu rodiče zdarma. Kontakt: ČSLA 405, Planá nad Lužnicí - tel: Sportovní rybolov FOREST-FISH Zapůjčení základního rybářského vybavení pro rybolov zdarma. Kontakt: Srub u rybníka Velký Vrchotický, Sedlec-Prčice - tel: GOLF ČERTOVO BŘEMENO Bezplatný vstup na tréninkové plochy + zdarma zapůjčení golfové hole. Kontakt: Alenina Lhota 7, Jistebnice - - tel: Jezdecký klub Oldřichovská konírna K hodinové vyjížďce pro jednoho druhá hodina zdarma. K jedné výukové hodině další půlhodina zdarma. K rodinné vyjížďce pro dospělé povození dětí zdarma. Kontakt: Oldřichov 6, Mladá Vožice - tel: PAINTBALL PERLOT Při zapůjčení kompletního vybavení včetně kombinézy 100 kuliček zdarma. Kontakt: Nové Dvory 20, Heřmaničky - - tel:

11 32. Sportovní hala Borotín 15% sleva na víkendový pobyt (pá - ne) s pronájmem haly, 15% sleva na ubytování, 15% sleva na pronájem haly, při týdenním ubytování (6 nocí) 15% sleva na dopravu busem. Kontakt: Borotín tel: WALL CLUB caffe a lezecké centrum Ke vstupu do lezeckého centra zdarma zapůjčení lezeckých bot nebo sedacího úvazku. Kontakt: Kánišova 239/28, Sezimovo Ústí - tel: Zelená zahrada - apartmány Půjčovna koloběžek při Apartmánech Zelená zahrada poskytne při zapůjčení 2 a více koloběžek 25% slevu z celkové ceny. Kontakt: Ronovská 676, Mladá Vožice - tel: Pohostinství 35. Hospoda U Škrpálu Při objednání večeře nad 100 Kč po 17. hodině pivní speciál 0,5 l dle aktuální nabídky v hodnotě 32 Kč zdarma. Kontakt: Vítkovo náměstí 94, Sedlec-Prčice - tel:

12 36. Hostinec Na Růžku 10% sleva na odběr jednoho hlavního jídla ze stálého jídelního lístku. Kontakt: Jana Jeníka z Bratřic 94, Mladá Vožice- tel: Hostinec u kostela K celému menu (polévka + hlavní jídlo) zákusek linecké srdíčko. Cyklomapy, průvodce Borotínskem s mapou naučné stezky na zříceninu hradu a mapy běžeckých stop zdarma. Kontakt: Borotín tel: Hostinec U Námořníka Ke konzumaci hlavního jídla zdarma káva v hodnotě 28 Kč. Kontakt: Chrást 32, Kovářov - facebook.com/hostinecunamornika tel: Hotel a restaurace Panská 10% sleva na ubytování v hotelu nebo na konzumaci v hotelové restauraci. Kontakt: Náměstí TGM 54, Bechyně - tel: Hotel Gold Chotoviny Pro ubytované hosty mapa okolí zdarma. Při ubytování na 2 a více nocí zapůjčení kola zdarma. K večeři Chotovinský ležák zdarma. Kontakt: Táborská 68, Chotoviny - tel:

13 41. Hotel Hrazany vstup do bazénu pro 2 osoby zdarma při ubytování na 1 a více nocí parafinový obklad nebo oxygenoterapie pro 2 os. zdarma při ubytování min. na 1 noc. Kontakt: Hrazany 11, Sedlčany - tel: Jetmarský mlýn Pro ubytované na týden 1x aromamasáž poloviny těla zdarma. Pro ubytované na prodloužený víkend 1x láhev vína. Kontakt: Skopytce 39, Soběslav - tel: Monínec Wellness zdarma pro ubytované v apartmánech Monínec a penzionu Monínec v období Kontakt: Monínec 7, Sedlec-Prčice - tel: Parkhotel Mozolov Bazén na 1 hodinu pro 1 osobu zdarma. Dítě do 6 let ubytování zdarma (ke každé dospělé osobě). Kontakt: Mozolov 6, Nadějkov- tel: Pension Hůrka Každá 5. noc pobytu v pensionu Hůrka zdarma. Kontakt: Hůrka 34, Jistebnice - tel:

14 46. Penzion Kateřina Pro ubyt. v sezoně ( ) využití grilu a pingpongového stolu zdarma. Na prodl. víkend mimo sezonu k ubyt. 6 osob ubyt. pro další 2 osoby zdarma. Na týd. pobyty mimo sezonu k ubyt. 7 osob ubyt. pro další 2 osoby + zapůj. grilu, pingpong. stolu a dříví do krbu po dobu pobytu zdarma. Kontakt: Nepřejov 3, Milevsko-Nadějkov - tel: Penzion NA RYNKU Každá 6. a 7. noc zdarma. Cyklomapy a běžecké mapy zdarma. Tatranka ke kávě zdarma. Kontakt: Borotín www. borotinska.cz/pension tel: Penzion Na Tvrzi Pro ubytované láhev vína na pokoji. K hlavnímu jídlu uvítací přípitek naší Tvrzovicí. Pro zákazníky zpřístupnění let starého sklepa pozůstatek tvrze rodu Rožmberků. Kontakt: Zahradní 88, Sedlec-Prčice - tel: Penzion Pod Moníncem 50 % sleva na 1 noc ubytování u pobytu na 4 a více nocí s polopenzí. 100 % sleva na 1 noc ubytování u pobytu na 7 a více nocí. Kontakt: Jetřichovice 4, Sedlec-Prčice - tel: Penzion a restaurace U Modré kočky Pro ubytované vstup na rozhlednu Václavka a cyklomapa Votická kopretina zdarma. Vstup zdarma na všechna představení pro 1 osobu na Pohádkové léto. Sleva 20 % na pohádkovou knihu Tajemství Modré kočky a stolní hru Putování s Modrou kočkou. Kontakt: Táborská 71, Votice - tel:

15 51. Pobytové středisko PROSAZ V rámci týdenního pobytu sedmá noc zdarma + sedmý den snídaně a oběd zdarma. Bonus nelze využít na Toulavku získanou ve středisku Líchovy během pobytu. Kontakt: Líchovy tel: RS Lužnice Parkování po celou dobu pobytu zdarma. Kontakt: Dobronice u Bechyně tel: Strnadovský mlýn Pro hladové tuláky: Zdarma exkurse na historickou Francisovu turbínu. Pro zvídavé děti: Prohlídka farmy (ovce, kozy, koně, čuníci, husy). Pro ubytované poutníky: Při pobytu nad 2 noci finská sauna zdarma a lahev kvalitního vína na pokoj. Kontakt: Vršovice 1, Sedlčany - tel: Sbírejte razítka a vyhrajte poklad S Toulavkou získáte nejen bonusy, můžete i vyhrát. Seberte razítka s čísly ve slevových místech ve čtyřech kategoriích Památky, Povyražení, Pohyb a Pohostinství a získejte Poklad v podobě e-skipasu na Monínec a další ceny. Vyhrává každý. Razítka otiskněte do herního plánu na další straně. Brožuru s razítky a vyplněnými údaji pak odevzdejte do na kterémkoli sběrném místě (jejich seznam je na předposlední straně), nebo pošlete na adresu: Monínec 7, Sedlec-Prčice. Na obálku napiště TOULAVA. Otoč list a začni sbírat!

16 Cesta za pokladem K zařazení do slosování o ceny seberte razítka na slevových místech následovně: 5 razítek Památky (č. 1 až 11) 5 razítek Povyražení (č. 12 až 25) 1 razítko Pohyb (č. 26 až 34) 4 razítka Pohostinství (č. 35 až 53) Glejt hledače pokladů Jméno: Bydliště:... Telefon:... Brožuru s razítky a výše vyplněnými údaji odevzdejte do na kterémkoli sběrném místě (jejich seznam je na předposlední straně), nebo pošlete poštou na adresu: Monínec 7, Sedlec-Prčice. Na obálku napiště TOULAVA. Odhalte obsah Pokladu na další stránce.

17

18 Poklad Na každého, kdo získá 15 razítek a odevzdá nebo pošle brožurku s vyplněnými osobními údaji, čeká poklad v podobě množství cen. Vyhrává každý, protože všichni, kdo brožurku s razítky a osobními údaji odevzdají nebo pošlou, získávají automaticky tričkotoulava. Každá vyplněná brožurka bude zařazena do losování o ceny. To proběhne koncem roku O termínu slosování a cenách budete informováni na webu karty: Ceny Celosezónní skipass vč. večerního lyžování v hodnotě Kč Skiareál Monínec Útrata v restauraci za Kč, víkend pro 4 os. se snídaní za Kč, Pohádkové léto pro 4 os. gratis. Penzion a restaurace U Modré kočky Poukaz na roční hru adventure golfu pro 1 osobu (nepřenosné) v hodnotě Kč. Adventure golf Počepice Poukaz na služby autobusové dopravy nebo ubytování v penzionu v hodnotě Kč. J. Dvořák - Doprava - Servis 2 noci s polopenzí pro 2 osoby včetně hodinového programu v hodnotě Kč. Strnadovský mlýn Jednodenní skalní lezení pro jednoho v okruhu 50 km od Tábora v hodnotě Kč - Adrenalin sport; Zapůjčení 4 koloběžek na 1 den zdarma - Apartmány Zelená zahrada; Okruh městem Bechyně vozidlem zdarma - AVANTI Travel; Výklad průvodce v botanické zahradě v Táboře pro výherce + 4 další osoby - Botanická zahrada Tábor; Dojení koz a výroba sýra s ochutnávkou pro 2 osoby - Ekofarma Čapí letka; Jednodenní povolenka k rybaření metodou chyť a pusť - FOREST-FISH; Poukaz na oběd v restauraci golfového areálu Čertova břemene v hodnotě 200 Kč - GOLF ČERTOVO BŘEMENO; Publikace Zmizelé Čechy - Sedlčansko - Skanzen Vysoký Chlumec; Sud pivního speciálu 30 l - Hospoda U Škrpálu; Poukaz v hodnotě 500 Kč na stravování - Hostinec Na Růžku; Poukaz na oběd (polévka + hlavní jídlo z denní nabídky) pro 1 osobu - Hostinec u kostela; Poukázka na konzumaci v hodnotě 100 Kč - Hostinec U Námořníka; Poukázka na 250 Kč do hotelové restaurace - Hotel Gold Chotoviny; Vstup do wellness clubu pro 2 osoby na 2 hodiny zdarma - Hotel Hrazany; Individuální prohlídka filmové zbrojnice v historických kostýmech zdarma - Housův mlýn; Publikace z produkce Husitského muzea (3 ks) - Husitské muzeum Tábor; 1 noc pro dva zdarma - Jetmarský mlýn; Vyjížďka na koni pro 2 osoby na rozhlednu Kovářka s prohlídkou muzea a zpět - JK Oldřichovská konírna; Kniha Panoptikum jihočeského zločinu - Milevské muzeum; Kniha Kolovrz, starý reklamní plakát- Muzeum a Obrazárna Špejchar Želeč; 4x dětské volné vstupenky, 2x 100g balíčky pralinek - Muzeum čokolády a marcipánu Tábor; Poukázka v hodnotě 500 Kč na stavebnici LEGO - Muzeum LEGA Tábor; Dárkový balíček výrobků výtvarné dílny zdravotně postižených - PROSAZ; Poukaz pro 2 osoby na ubytování na jednu noc se snídaní - PARKHOTEL MOZOLOV; Víkendový pobyt pro 2 osoby zdarma - Penzion Hůrka; Poukaz ve výši Kč na pobyt - Penzion Kateřina; Ubytování pro 2 osoby na 1 noc s polopenzí zdarma - Penzion NA RYNKU Borotín; Odvoz lyžařů, turistů i cyklistů ubytovaných Na Tvrzi na Monínec - Penzion Na Tvrzi; Ubytování pro 2 dospělé na 2 noci - Penzion Pod Moníncem; Karton piv (10 x 0,5 l) - Pivovar Vysoký Chlumec; Návštěva rozhledny Václavky s výkladem pro skupinu 5 až 15 osob v hodnotě 500 Kč a Pohádková kniha Tajemství Modré kočky - Rozhledna Václavka; Poukaz na terapii dle vlastní volby - Smolotelský dvůr; Poukaz na víkendový pobyt pro 2 osoby vč. využití haly - Sportovní hala Borotín; Víkendový pobyt (ubytování) pro rodiče zdarma - Uhřický mlýn pro děti; Keramický hrníček s vypáleným velbloudem - Velbloudí farma Záhostice; Tričko s logem WALLCLUB - WALL CLUB caffe a lezecké centrum; Volná rodinná vstupenka 2+2 (hodnota 340 Kč) - Zážitkový park Zeměráj.

19 Kde získat a vrátit Toulavku? Výdejní a sběrná místa Táborsko: Botanická zahrada Tábor - Nám. T. G. M. 788, Tábor, Hotel Gold Chotoviny - Táborská 68, Chotoviny, Housův mlýn - Pod Holečkovými sady 383, Tábor, Město Chýnov - Gabrielovo náměstí 7, Chýnov. Sedlčansko: Adventure golf Počepice - Počepice 115, Ekofarma Čapí letka - Mokřice 7, Krásná Hora nad Vltavou, IC Vys. Chlumec - Vysoký Chlumec 14, Bezbariérové pobytové středisko Líchovy - Líchovy 24, Smolotelský dvůr - Smolotely 23, Kamýk nad Vltavou, Strnadovský mlýn - Vršovice 1, Sedlčany. Sedlecko-Prčicko: IC Sedlec-Prčice - Vítkovo nám. 69, Sedlec-Prčice, Milan Písařík - PAINTBALL PERLOT - Nové Dvory 20, Heřmaničky, Monínec - Monínec 7, Sedlec-Prčice, Penzion Na Tvrzi - Zahradní 88, Sedlec-Prčice, Penzion Pod Moníncem - Jetřichovice 4, Sedlec-Prčice Jistebnicko: Hostinec u kostela - Borotín 78, Parkhotel Mozolov - Mozolov 6, Nadějkov, Penzion Kateřina - Nepřejov 3, Nadějkov, Penzion Na Rynku - Borotín 133, Sportovní hala Borotín - Borotín 146. Bechyňsko: Kulturní středisko Města Bechyně - Nám. T. G. Masaryka 140, Bechyně Milevsko a okolí: TIC Milevsko - Husovo nám. 391, Milevsko Mladovožicko: IC Mladá Vožice - Žižkovo nám. 80, Mladá Vožice Soběslavsko: IC Soběslav - Nám. Republiky 148/4, Soběslav Votice: Penzion a restaurace U Modré kočky- Táborská 71, Votice Pouze výdej Infocentrum Město Tábor - Žižkovo nám. 2, Tábor, IC Sedlčany - Nám. T. G. M. 32, Sedlčany

20 E-skipas do lyžařského areálu Monínec...z auta rovnou na sjezdovku Nečekejte frontu u pokladny Pořiďte si e-skipas, který si nabijete doma. E-skipas šetří čas E-skipas slouží také jako zážitková karta turistické oblasti Toulava

HOTEL KRAMOLÍN. Kdo jsme - co umíme HOTEL KRAMOLÍN GOLF

HOTEL KRAMOLÍN. Kdo jsme - co umíme HOTEL KRAMOLÍN GOLF HOTEL KRAMOLÍN GOLF HOTEL KRAMOLÍN 382 78, Lipno nad Vltavou 55 tel./fax. +420 380 736 147 mobil +420 777 786 870 benes-kramolin@quick.cz Kdo jsme - co umíme Hotel Kramolín leží v příjemném prostředí vrcholové

Více

HOTEL. Monínec 7, 257 91 Sedlec-Prčice GPS souřadnice hotelu: N 49 32 37.97 E 14 30 58.90 www.moninec.cz www.moninec-hotel.cz

HOTEL. Monínec 7, 257 91 Sedlec-Prčice GPS souřadnice hotelu: N 49 32 37.97 E 14 30 58.90 www.moninec.cz www.moninec-hotel.cz konference, školení, relaxační pobyty Relax hotel Monínec*** leží na Javorové skále 70 km na jih od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje nedaleko města Sedlec-Prčice. Je nejvyšším bodem v

Více

Nabídka na léto. Léto, prázdniny, dovolená, zážitky,. poznejte náš region a užijte si hotel Sladovna nebo Pivovarský penzion.

Nabídka na léto. Léto, prázdniny, dovolená, zážitky,. poznejte náš region a užijte si hotel Sladovna nebo Pivovarský penzion. Nabídka na léto Léto, prázdniny, dovolená, zážitky,. poznejte náš region a užijte si hotel Sladovna nebo Pivovarský penzion Pobytové balíčky Letní hýčkání - zaměřeno na páry Sport a relax - skupinová i

Více

NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU

NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU Ideální řešení pro Vaši konferenci, meeting i firemní večírek. Hotel GOLD**** Chotoviny, Táborská 68, Chotoviny * www.hotelchotoviny.cz * recepce@hotelchotoviny.cz * 398 998

Více

Největším bohatstvím je zdraví (Virgil. 70 př. n. l.) CENÍK 2013

Největším bohatstvím je zdraví (Virgil. 70 př. n. l.) CENÍK 2013 Největším bohatstvím je zdraví (Virgil. 70 př. n. l.) CENÍK 2013 Hotel SwissHouse Apartments & Spa Zeyerova 87, 353 01 Mariánské Lázně, Česká republika Tel +420 354 602 200 GSM +420 777 602 213 www.swisshouse.cz

Více

Program pro skupiny: Cena: Kč 1.150, -/os.ubytování v hotelu (Kč 990,-/os. ubytování nad vinnými sklepy)

Program pro skupiny: Cena: Kč 1.150, -/os.ubytování v hotelu (Kč 990,-/os. ubytování nad vinnými sklepy) Krajinou Lichtenštejnů Přijeďte se přesvědčit o jedinečnosti Lednicko-valtického areálu. Tento unikátní park o rozloze okolo 280 km2 tvořil mocný rod Lichtenštejnů po dobu tří staletí a od roku 1996 je

Více

160 408 Modul č. 1 TURISTIKA dopoledne: Příjezd, ubytování, seznámení s režimem pobytu a nejbližším okolím odpoledne: Výlet přes tři kopce - podzemí Jiřetína pod Jedlovou (štola J. Evangelisty) -

Více

ZIMA NA HORÁCH 2011/2012

ZIMA NA HORÁCH 2011/2012 Benecko / Krkonoše Hotel Star*** Hotel leží v srdci Krkonoš, přímo ve středu lyžařského a turistického střediska Benecko, na jižně orientované straně vrchu Žalý (1036 m.n.m.) v těsné blízkosti lyžařských

Více

MAPA POLABÍ. nejzajímavějších míst. Infocentra. Zajímavá místa Polabí. Hrady a zámky. Ubytování / Restaurace. Lázně / Sport.

MAPA POLABÍ. nejzajímavějších míst. Infocentra. Zajímavá místa Polabí. Hrady a zámky. Ubytování / Restaurace. Lázně / Sport. i 3 MAPA nejzajímavějších míst 12 13 POLABÍ 10 3 16 i 2 8 6 14 i 5 i 17 3 12 i Infocentra 4 Zajímavá místa Polabí Hrady a zámky 4 14 11 Muzea / Galerie / Expozice 15 16 1 1 i 2 Ubytování / Restaurace 5

Více

Kulturní akce. Nabízíme zapůjčení stolních a zahradních her (kroket, petanque, karty, míče) K potěše ducha vybízí dřevěná kaple sv. Anežky.

Kulturní akce. Nabízíme zapůjčení stolních a zahradních her (kroket, petanque, karty, míče) K potěše ducha vybízí dřevěná kaple sv. Anežky. Kulturní akce Stylově vybavený klub Špejchar je vhodným místem pro konání soukromých akcí, jako jsou oslavy narozenin, výročí, rodinná či jiná setkání. Prostor je vhodný k uspořádání koncertu, či jako

Více

1. Varianta prohlídkový zámek + galerie. 2. Varianta prohlídkový zámek + hotel. 3. Varianta prohlídkový zámek + seniorský program

1. Varianta prohlídkový zámek + galerie. 2. Varianta prohlídkový zámek + hotel. 3. Varianta prohlídkový zámek + seniorský program Zámek Brtnice Program investora pro vyhledávací studii k jednotlivým variantám využití zámku v Brtnici. 1. Varianta prohlídkový zámek + galerie Využití celého zámku jako universálního turistického cíle

Více

PROGRAM MUZEJNÍ NOCI VE SVITAVÁCH V SOBOTU 2. ČERVNA 2012

PROGRAM MUZEJNÍ NOCI VE SVITAVÁCH V SOBOTU 2. ČERVNA 2012 PROGRAM MUZEJNÍ NOCI VE SVITAVÁCH V SOBOTU 2. ČERVNA 2012 PO CELÉ ODPOLEDNE A VEČER VSTUP ZDARMA!!! OD 12:15 FAKULTATIVNĚ SPOLEČNÝ OBĚD ESPERANTSKÝCH NÁVŠTĚVNÍKŮ V RESTAURACI ASTRA - v návaznosti na příjezd

Více

WELLNESS & RELAX. v Mariánských Lázních. marienbad.danubiushotels.cz

WELLNESS & RELAX. v Mariánských Lázních. marienbad.danubiushotels.cz WELLNESS & RELAX v Mariánských Lázních marienbad.danubiushotels.cz CÍSAŘSKÉ DNY 3 noci v hotelu Nové Lázně ***** Cena od 9 270 Kč dárek na pokoji 1x minerální koupel v historické Císařské nebo Královské

Více

w w w.h usto p e ce - cit y. cz sport senioři

w w w.h usto p e ce - cit y. cz sport senioři w w w.h usto p e ce - cit y. cz rodina sport senioři víno PRO SENIORY Seniorský věk už dnes nemusí být obdobím stráveným v ústraní aktivního společenského života. Stále více institucí myslí na lidi seniorského

Více

Panství Bechyně. Významnou součástí nabídky Panství Bechyně je ubytování v několika lokacích.

Panství Bechyně. Významnou součástí nabídky Panství Bechyně je ubytování v několika lokacích. Panství Bechyně Panství Bechyně Společnost Panství Bechyně s.r.o. Vám nabízí široké spektrum služeb, a to nejen pronájem konferenčních a školicích prostor, ale také zajištění programu, koordinace akcí,

Více

Zimní stadion Ostrov

Zimní stadion Ostrov Zimní stadion Ostrov Tréninkové pobyty a soustředění v Ostrově Vážení manažeři sportovních klubů, sportovci a obchodní přátelé, Rádi bychom Vám představili možnosti Zimního stadionu v Ostrově u Karlových

Více

Korutany - Innerkrems, hotel Smileys s all inclusive a wellness, skipas v ceně / č.6461

Korutany - Innerkrems, hotel Smileys s all inclusive a wellness, skipas v ceně / č.6461 CK TURISTA Korutany - Innerkrems, hotel Smileys s all inclusive a wellness, skipas v ceně / č.6461 4,5,7 - denní zájezd Děti skipas zdarma Rodinné lyžování v Alpách se službami all inclusive (bez alkoholických

Více

Vesnice ve století služeb

Vesnice ve století služeb O čem to dnes bude? Vesnice ve století služeb Ing. Zdenka Nosková 17.5.2013 Venkovský cestovní ruch u nás a v zahraničí Včelí farma Nosek Projekt Prázdniny na venkově Úspěch závisí na mnoha faktorech.

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce OREA Wellness Hotel Horizont *** & OREA Hotel Špičák*** Železná Ruda - Špičák Lokalita OREA Wellness Hotel Horizont *** a OREA Hotel Špičák *** se nacházejí na jižním svahu

Více

SVATEBNÍ NABÍDKA. Ideální řešení pro Vaši jedinečnou a romantickou svatbu. Svěřte svůj důležitý den do rukou našeho svatebního koordinátora.

SVATEBNÍ NABÍDKA. Ideální řešení pro Vaši jedinečnou a romantickou svatbu. Svěřte svůj důležitý den do rukou našeho svatebního koordinátora. SVATEBNÍ NABÍDKA Ideální řešení pro Vaši jedinečnou a romantickou svatbu. Svěřte svůj důležitý den do rukou našeho svatebního koordinátora. Hotel GOLD****, Táborská 68, Chotoviny * www.hotelchotoviny.cz

Více

Ubytování Hotely. Hotel Gurmán. Detail Detail. Detail [ ] [ ] [ ]

Ubytování Hotely. Hotel Gurmán. Detail Detail. Detail [ ] [ ] [ ] Ubytování Hotely Hotel Gurmán 10 kompletně vybavených pokojů, nejnáročnějším zákazníkům můžeme nabídnout zámecké či královské apartmá s výhledem na zámek a vybavením pro prožití těch nejkrásnějších chvil.

Více

Ceník lázeňských a wellness pobytů

Ceník lázeňských a wellness pobytů WELLNESS SPA Ceník lázeňských a wellness pobytů 2015 1. 4. - 31. 10. 29. 12. - 1. 1. Ceník lázeňských a wellness pobytů 2015 2. 1. - 31. 3. 1. 11. - 28. 12. PODĚBRADY Platnost ceníku od 2. 1. 2015 LÁZEŇSKÉ

Více

Rodinný WELLNESS HOTEL CENTRÁL***

Rodinný WELLNESS HOTEL CENTRÁL*** Rodinný WELLNESS HOTEL CENTRÁL*** dokončil v roce 2013 další krok ke zkvalitnění služeb Vám, našim hostům. V letech 2009-2013 dokončil výstavbu WELLNESS CENTRA II na ploše dalších 400m 2 ve venkovních

Více

Komplexní lázeňská péče Premium

Komplexní lázeňská péče Premium Komplexní lázeňská péče Premium Minimální délka pobytu 12 nocí, doporučeno nejméně 14 nocí ubytování plná penze uvítací nápoj vstupní vyšetření u lékaře laboratorní vyšetření dle indikace lékaře pitná

Více

Czech version 2015 / 2016

Czech version 2015 / 2016 Czech version 2015 / 2016 spa PackagES obsah Balíček Vítejte v hotelu Savoy Westend Balíček Vítejte v Karlových Varech Balíček Zpátky do budoucnosti Balíček Dny pro Vaši krásu Sportovní balíček Balíček

Více

Monte Bondone (jarní prázdniny) Program a časový harmonogram Sportkids pobytu

Monte Bondone (jarní prázdniny) Program a časový harmonogram Sportkids pobytu Monte Bondone (jarní prázdniny) Program a časový harmonogram Sportkids pobytu Po cca 800km jízdy po dálnici z Prahy sjedete v Itálii u města Trento. Pokračujete jízdou do kopce (20 min.) a jste v Monte

Více

Seznam prospektů v Bílých Poličanech (aktualizován k 8.4.2011)

Seznam prospektů v Bílých Poličanech (aktualizován k 8.4.2011) Seznam prospektů v Bílých Poličanech (aktualizován k 8.4.2011) Brožury Adršpašsko-Teplické skály Anenské slatinné lázně, Lázně Bělohrad Brány Orlických hor Cesta kamene turistický produkt Cestujeme po

Více

Hotel Fontána. Nabídka rekreačních pobytů dobrovolným i profesionálním hasičům a jejich rodinným příslušníkům pro rok 2012

Hotel Fontána. Nabídka rekreačních pobytů dobrovolným i profesionálním hasičům a jejich rodinným příslušníkům pro rok 2012 Hotel Fontána Hrdoňov Tel.: 380 735 211, 737 234 578, 737 234 598 382 26 Horní Planá Fax: 380 735 241 E-mail: hotel.fontana@uamk.cz www.hotel-fontana.cz Kontaktní osoba: Němečková Jana, vedoucí recepce

Více

Open přebor HZS ČR a mistrovství ČHSF v obřím slalomu skiareál KAMENEC Jablonec nad Jizerou 25. - 26.1. 2015

Open přebor HZS ČR a mistrovství ČHSF v obřím slalomu skiareál KAMENEC Jablonec nad Jizerou 25. - 26.1. 2015 Open přebor HZS ČR a mistrovství ČHSF v obřím slalomu skiareál KAMENEC Jablonec nad Jizerou 25. - 26.1. 2015 Pořádá: SK Hasiči Praha a GŘ HZS ČR + HZS hl.m. Prahy + Snowhill a.s. + ČHSF Open přebor HZS

Více

MAĎARSKO. Termální lázně - Maďarská kuchyně - Péče delegátů VÁNOCE & SILVESTR - AUTOBUSEM

MAĎARSKO. Termální lázně - Maďarská kuchyně - Péče delegátů VÁNOCE & SILVESTR - AUTOBUSEM MAĎARSKO Termální lázně - Maďarská kuchyně - Péče delegátů & - AUTOBUSEM 2015 Vánoce a Silvestr autobusem hotel Répce Gold**** - polopenze řádné l. ve 2 lůžk. pokoji 6 790, 8 290, 1 lůžkový pokoj 8 290,

Více

Seznam prospektů v Bílých Poličanech (aktualizován k 1. 1. 2014)

Seznam prospektů v Bílých Poličanech (aktualizován k 1. 1. 2014) Brožury (větší letáky) Adršpašsko-Teplické skály Anenské slatinné lázně, Lázně Bělohrad Brány Orlických hor Cesta kamene turistický produkt Seznam prospektů v Bílých Poličanech (aktualizován k 1. 1. 2014)

Více

Lyžařské kurzy pro školy 2011/12

Lyžařské kurzy pro školy 2011/12 Lyžařské kurzy pro školy 2011/12 Informace o lyžařských střediscích 1.Nassfeld nadmořská výška 686 m 2.278 m. největší lyžařské vysokohorské středisko 110 km upravovaných sjezdovek všech druhů obtížnosti

Více

POJEĎTE S NÁMI NA HORY. Milé rodiny, vážení přátelé,

POJEĎTE S NÁMI NA HORY. Milé rodiny, vážení přátelé, POJEĎTE S NÁMI NA HORY Milé rodiny, vážení přátelé, prožijte s námi pololetní a jarní prázdniny. Vybrali jsme pro Vás čtyři horská střediska v Jeseníkách, Beskydech, Krkonoších a Orlických horách. Kromě

Více

Tipatour - doprodej volných míst. Česká republika

Tipatour - doprodej volných míst. Česká republika Tipatour - doprodej volných míst Česká republika Západní Čechy Mariánské Lázně Hotel KRAKONOŠ***+, polopenze, vstup do krytého bazénu ZDARMA. Balneoprovoz, solná jeskyně. Veškeré procedury probíhají na

Více

REKONDICE 2015. Celostátní rekondiční pobyty pro členy Klubu bechtěreviků. Týdenní rekondiční pobyty. Jáchymov (neděle sobota)

REKONDICE 2015. Celostátní rekondiční pobyty pro členy Klubu bechtěreviků. Týdenní rekondiční pobyty. Jáchymov (neděle sobota) REKONDICE 2015 Celostátní rekondiční pobyty pro členy Klubu bechtěreviků Jáchymov (neděle sobota) Týdenní rekondiční pobyty Termín: 15. 21. února, 22. 28. února, 1. 7. března 2015 Ubytování: 2lůžkové pokoje

Více

Jak se naučná stezka doplňuje s nabídkou pro turisty na české straně. Destinační agentura Krušné hory, o. p. s.

Jak se naučná stezka doplňuje s nabídkou pro turisty na české straně. Destinační agentura Krušné hory, o. p. s. Jak se naučná stezka doplňuje s nabídkou pro turisty na české straně Destinační agentura Krušné hory, o. p. s. Proč navštívit plavební kanál a jeho okolí? Přehrada Fláje Dřevěný kostel v Českém Jiřetíně

Více

TURISTICKÝ INFORMAČNÍ MAGAZÍN O ČESKÉ REPUBLICE A SLOVENSKU WWW.CZECH-TIM.CZ MEDIAINFO

TURISTICKÝ INFORMAČNÍ MAGAZÍN O ČESKÉ REPUBLICE A SLOVENSKU WWW.CZECH-TIM.CZ MEDIAINFO TURISTICKÝ INFORMAČNÍ MAGAZÍN O ČESKÉ REPUBLICE A SLOVENSKU WWW.CZECH-TIM.CZ MEDIAINFO 2015 Náklad max. 20 000 ks Nulová remitenda jdeme na dračku Nově distribuce v PNS Informace o předplatném na www.czech-tim.cz

Více

Návštěvnické trasy Plzeňského Prazdroje Významné destinace cestovního ruchu v ČR

Návštěvnické trasy Plzeňského Prazdroje Významné destinace cestovního ruchu v ČR Návštěvnické trasy Plzeňského Prazdroje Významné destinace cestovního ruchu v ČR 15. 3. 2011 Hlásíme rekordní návštěvnost za rok 2010! V roce 2010 překročila poprvé návštěvnost všech turistických destinací

Více

ÚVODEM. Vážené klientky, vážení klienti,

ÚVODEM. Vážené klientky, vážení klienti, NEWSLETTER SRPEN 2011 ÚVODEM Vážené klientky, vážení klienti, Poslední prázdninový měsíc bychom vám rádi zpestřili několika novinkami naší cafeterie. Relax v pivní lázni či finské sauně, řízená degustace

Více

Klub českých turistů ve Šluknově ze SEVERNÍHO KRÁLOVSTVÍ organizuje pro rodiny s dětmi VI.ročník celoročního turistického soutěžení.

Klub českých turistů ve Šluknově ze SEVERNÍHO KRÁLOVSTVÍ organizuje pro rodiny s dětmi VI.ročník celoročního turistického soutěžení. Klub českých turistů ve Šluknově ze SEVERNÍHO KRÁLOVSTVÍ organizuje pro rodiny s dětmi VI.ročník celoročního turistického soutěžení Táta, máma a já Vyberte si aktivity z doporučeného přehledu turistických

Více

Ubytování v Novém Jičíně

Ubytování v Novém Jičíně Ubytování v Novém Jičíně 1. Hotely 2. Penziony 3. Ubytování v soukromí 4. Ubytovny 1 1. Hotely Hotel Kalač *** hotel se nachází asi 10 minut od centra přijímáme platbu kreditními kartami všech druhů Dvořákova

Více

Pivní kuponová knížka Platnost po dobu kampaně Do Prahy za pivem 27. 10. 30. 11. 2014

Pivní kuponová knížka Platnost po dobu kampaně Do Prahy za pivem 27. 10. 30. 11. 2014 Pivní kuponová knížka Platnost po dobu kampaně Do Prahy za pivem 27. 10. 30. 11. 2014 www.doprahyzapivem.cz 37 speciálních nabídek a spousta pivních zážitků! Poznejte a ochutnejte pražskou pivní kulturu

Více

CENÍK. Termální vodní SPA Saunový svět Privátní SPA Fitness. www.infinit-maximus.cz

CENÍK. Termální vodní SPA Saunový svět Privátní SPA Fitness. www.infinit-maximus.cz CENÍK Termální vodní SPA Saunový svět Privátní SPA Fitness www.infinit-maximus.cz Vstup do termálního vodního SPA a saunového světa Areál je určen pro dospělé a osoby vyšší než 145 cm. Doporučená doba

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce OREA Wellness Hotel Horizont *** & OREA Hotel Špičák*** Železná Ruda - Špičák Lokalita OREA Wellness Hotel Horizont *** & OREA Hotel Špičák *** se nacházejí na jižním svahu

Více

Kjaůldsfjalkjdfkajdkjafdlksa

Kjaůldsfjalkjdfkajdkjafdlksa Zámek a park Vlašim OBNOVA KULTURNÍ PAMÁTKY Společný regionální operační program 1. kolo výzvy červenec 2004 Priorita 4 Rozvoj cestovního ruchu Opatření 4.2 Rozvoj infrastruktury pro cestovní ruch Podopatření

Více

Panství Bechyně s.r.o.

Panství Bechyně s.r.o. Panství Bechyně Panství Bechyně s.r.o. Firma Panství Bechyně Vám nabízí k pronájmu reprezentativní prostory zámku Bechyně, elegantní prostředí Černického zámečku nebo sportovní a rodinné prostředí Penzionu

Více

Hotel Amaraigua 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 14 720 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13

Hotel Amaraigua 3* Ceník Dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, 1 přistýlka) Dospělá osoba v jednolůžkovém 14 720 Kč. Datum 03.08.13-10.08.13 Hotel Amaraigua 3* Typ zájezdu Stát Destinace Lokace u moře Španělsko Costa Brava Malgrat de Mar Datum 03.08.13-10.08.13 Délka Strava Odjezd z Typ ubytování Cena od 8 dní all inclusive vlastní hotel 11

Více

ZIMA NA HORÁCH 2011/2012

ZIMA NA HORÁCH 2011/2012 Štrbské Pleso/Vysoké Tatry Hotel FIS*** Štrbské Pleso je nejvýše položenou oblastí na Slovensku s nejčistějším vzduchem. Hotel FIS se úrovní ubytování a službami řadí k nejlepším ve Vysokých Tatrách. K

Více

TEMPLÁŘSKÉ SLAVNOSTI JSOU ZA DVEŘMI

TEMPLÁŘSKÉ SLAVNOSTI JSOU ZA DVEŘMI Tisková zpráva Dne: 9. srpna 2012 Místo: Vsetín Organizace: Město Vsetín a Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace Zlínského kraje, Dům Kultury Vsetín, Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska,

Více

ŠKOLNÍ/SKUPINOVÉ POBYTY NA LIPNĚ

ŠKOLNÍ/SKUPINOVÉ POBYTY NA LIPNĚ ŠKOLNÍ/SKUPINOVÉ POBYTY NA LIPNĚ Chata Lanovka moderní komplexní zázemí pro školní a skupinové pobyty nebo sportovní soustředění 20 pohodlných apartmánů s vlastním sociálním zařízením 2 bezbariérové apartmány

Více

ŠKOLNÍ LYŽAŘSKÉ KURZY

ŠKOLNÍ LYŽAŘSKÉ KURZY cestovní kancelář ŠKOLNÍ LYŽAŘSKÉ KURZY V Ý J I M E Č N Á N A B Í D K A MOŽNOST OKAMŽITÉ NEZÁVAZNÉ REZERVACE e - m a i l : c k @ l o u d a t o u r. c z 3 7 7 2 2 6 0 6 8 J I Ž 1 6 L E T P R O Š K O L Y

Více

Zlín (nejenom) na víkend. Bc. Ľudmila Vašková Bc. David Klouda

Zlín (nejenom) na víkend. Bc. Ľudmila Vašková Bc. David Klouda Zlín (nejenom) na víkend Insight Zlín má mnoho atrakcí, a je zajímavý i pro několikadenní pobyty. Turisté však získají představu o tom, co se dá ve Zlíně dělat, až po návštěvě turistického centra Našim

Více

Ceník svatebních obřadů a doplňkových služeb pro rok 2014 Zámek Karlova Koruna

Ceník svatebních obřadů a doplňkových služeb pro rok 2014 Zámek Karlova Koruna Ceník svatebních obřadů a doplňkových služeb pro rok 2014 Zámek Karlova Koruna Nabízíme tato místa obřadů: 1) Svatební obřad v Mramorovém sále zámku Karlova Koruna Počet míst k sezení: 50 osob, kapacita

Více

PŘÍLOHA: AKČNÍ PLÁN 2014-2018 Koordinátor aktivit: Mgr. Tomáš Černý, Manažer cestovního ruchu

PŘÍLOHA: AKČNÍ PLÁN 2014-2018 Koordinátor aktivit: Mgr. Tomáš Černý, Manažer cestovního ruchu PŘÍLOHA: AKČNÍ PLÁN 2014-2018 Koordinátor aktivit: Mgr. Tomáš Černý, 1. MARKETINGOVÁ ZNAČKA A PROPAGACE Marketingová značka Kvalitní a reprezentativní materiál o městě Turistické informace Cizojazyčné

Více

Firemní zážitkové akce Teambuildingy 2013/2014

Firemní zážitkové akce Teambuildingy 2013/2014 Firemní zážitkové akce Teambuildingy 2013/2014 Nabídku zpracovala: Bc. Anna Frantalová Vážení partneři, Dovolujeme si Vám představit nabídku firemních akcí, které pořádáme v roce 2013/2014. Věříme, že

Více

Vítáme Vás v rekreačním areálu Stříbrný rybník

Vítáme Vás v rekreačním areálu Stříbrný rybník Stříbrný rybník Vítáme Vás v rekreačním areálu Stříbrný rybník Na pomezí Přírodního parku řeky Orlice a Novohradeckých lesů U největšího z rybníků v okolí Hradce Králové Adrenalin park Vodní centrum Celoroční

Více

Soutěž. eská Kamenice B Jindřichův. radec B Kadaň F Klášterec ad Ohří G Kroměříž D Kutná ora G Litomyšl C Nový Jičín olná C Prachatice G Spálené

Soutěž. eská Kamenice B Jindřichův. radec B Kadaň F Klášterec ad Ohří G Kroměříž D Kutná ora G Litomyšl C Nový Jičín olná C Prachatice G Spálené eská Kamenice B Jindřichův www.historickeputovani.cz radec B Kadaň F Klášterec ad Ohří G Kroměříž D Kutná Třeboň Nový Jičín Kutná Hora ora G Litomyšl C Nový Jičín olná C Prachatice G Spálené Jindřichův

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20%

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20% CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna Nečekejte na LAST MINUTE! Do 19.12.2014 slevy za včasný nákup - Využijte speciálních nabídek a slev!!! 20% ze zaplacené částky ( základní

Více

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20%

CHORVATSKO. CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna 20% CHORVATSKO CRIKVENICA, KAČJAK, DRAMALJ - vila Dragan odjezdy z Prahy a Brna Nečekejte na LAST MINUTE! Do 19.12.2014 slevy za včasný nákup - Využijte speciálních nabídek a slev!!! 20% ze zaplacené částky

Více

Nabídka animačních programů RC Sepetná

Nabídka animačních programů RC Sepetná Nabídka animačních programů RC Sepetná Indoor programy a) Relaxcentrum Sepetná b) Zábavné večery Outdoor programy a) Areál penzionu Sluníčko b) Okolí RC Sepetná Indoor programy a) Relaxcentrum Sepetná

Více

ZÁMECKÝ HOTEL CTĚNICE

ZÁMECKÝ HOTEL CTĚNICE KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE, ŠKOLENÍ, FIREMNÍ PLESY, GARDEN PARTY S GRILOVÁNÍM, INCENTIVNÍ A TEAM-BULDINGOVÉ AKCE ZÁMECKÝ HOTEL CTĚNICE Zámecký hotel Ctěnice Zámek Ctěnice 190 17 Praha 9

Více

Návštěva vinařství a vinného sklepa VÍNO HRUŠKA BLATNIČKA

Návštěva vinařství a vinného sklepa VÍNO HRUŠKA BLATNIČKA firemní večírky školení rodinné oslavy svatby Návštěva vinařství a vinného sklepa VÍNO HRUŠKA BLATNIČKA Rádi Vás přivítáme ve vinném sklípku VÍNO HRUŠKA ve vinařské obci Blatnička. Nabízíme Vám stylové

Více

R E S T A U R A C E BARY - PIVNICE V LEDČI NAD SÁZAVOU A BLÍZKÉM OKOLÍ

R E S T A U R A C E BARY - PIVNICE V LEDČI NAD SÁZAVOU A BLÍZKÉM OKOLÍ R E S T A U R A C E BARY - PIVNICE V LEDČI NAD SÁZAVOU A BLÍZKÉM OKOLÍ Turistické informační centrum Husovo náměstí 60 584 01 Ledeč nad Sázavou Tel.: 569 721 471 Email: info@ledecsko.cz www.ledecsko.cz

Více

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY A PRAVIDLA VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU LECHOVICKÉ DÁRKOBRANÍ

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY A PRAVIDLA VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU LECHOVICKÉ DÁRKOBRANÍ VŠEOBECNÉ PODMÍNKY A PRAVIDLA VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU LECHOVICKÉ DÁRKOBRANÍ 1. Věrnostní program Lechovické dárkobraní Věrnostní program Lechovické dárkobraní je dlouhodobý program, který společnost Vinné

Více

REGIONÁLNÍ OPERAČNÍ PROGRAM NUTS II JIHOZÁPAD. výtah

REGIONÁLNÍ OPERAČNÍ PROGRAM NUTS II JIHOZÁPAD. výtah REGIONÁLNÍ OPERAČNÍ PROGRAM NUTS II JIHOZÁPAD výtah Aktualizováno červen 2015 Stručný výčet zpracovaných projektů do ROP NUTS II JZ: Zakázka Zadavatel Název programu Rekonstrukce ulice Pod Zámkem v Rudolfově

Více

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914 CK TURISTA Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914 4,5,7 - denní zájezd Akce: jedno dítě do 7 let ZDARMA Úžasné lyžování v Tatrách, nejbližších velehorách (především z

Více

NĚMECKO - Údolí Mosely

NĚMECKO - Údolí Mosely NĚMECKO - Údolí Mosely Nabídka incentivní cesty spojené s degustací vín Termín: 26. 30.8. 2015 Počet: 10-15 osob rodí se zde ta nejušlechtilejší vína z odrůdy Ryzlink rýnský Program cesty Během tohoto

Více

dárek od Nás srdeční záležitost! www.emotion.eu , na, pad na da Idealn , rek emotion rekreační šeky

dárek od Nás srdeční záležitost! www.emotion.eu , na, pad na da Idealn , rek emotion rekreační šeky dárek od Nás srdeční záležitost! www.emotion.eu Idealn,, na, pad na da, rek emotion rekreační šeky Nezapomenutelné dárky pro každou příležitost EMOTION MARKETING & TOURISMUS emotion rekreační šek IncentIVa

Více

1 z 5 24.7.2013 14:22

1 z 5 24.7.2013 14:22 1 z 5 24.7.2013 14:22 Česky English Česká republika Česká republika - památky, kultura, kina, galerie, výstavy, zábava, příroda, sport, Unesco Úvod Česká republika Praha Aktuálně Města a obce Ubytování

Více

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2009

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2009 TOP 10 (20) nejnavštěvovanějších turistických cílů v ČR pořadí turistický cíl počet pořadí návštěvníků 2008 1. ZOO Praha 1,3 milionu (2.) 2. Pražský hrad 1,21milionu (1.) 3. Aquapalace Praha 760 tisíc

Více

CENÍK POBYTŮ REHABILITAČNÍ LÉČEBNĚ REKREAČNÍ WELLNESS REKREAČNÍ HOTELOVÉ MIMOSEZÓNA: OD 1. ŘÍJNA DO 31. KVĚTNA HLAVNÍ SEZÓNA: OD 1. ČERVNA DO 30.

CENÍK POBYTŮ REHABILITAČNÍ LÉČEBNĚ REKREAČNÍ WELLNESS REKREAČNÍ HOTELOVÉ MIMOSEZÓNA: OD 1. ŘÍJNA DO 31. KVĚTNA HLAVNÍ SEZÓNA: OD 1. ČERVNA DO 30. BESKYDSKÉ REHABILITAČNÍ CENTRUM 739 12 Čeladná 42; info@brc.cz; www.brc.cz CENÍK POBYTŮ REHABILITAČNÍ LÉČEBNĚ REKREAČNÍ WELLNESS REKREAČNÍ HOTELOVÉ MIMOSEZÓNA: OD 1. ŘÍJNA DO 31. KVĚTNA HLAVNÍ SEZÓNA:

Více

Turistický zpravodaj č.1/ 2011

Turistický zpravodaj č.1/ 2011 Vážení turisté, vážení přátelé, Turistický zpravodaj č.1/ 2011 dostává se k Vám první číslo Turistického zpravodaje oblasti Klubu českých turistů Jižní Čechy. V tomto zpravodaji bychom Vám chtěli čtyřikrát

Více

Staňte se členem Clubu Atrium Leisure, sbírejte body a užijte si lákavé odměny za Vaše rezervace!

Staňte se členem Clubu Atrium Leisure, sbírejte body a užijte si lákavé odměny za Vaše rezervace! Staňte se členem Clubu Atrium Leisure, sbírejte body a užijte si lákavé odměny za Vaše rezervace! 1 Pravidla a podmínky členství Jak členství získat... Členství v Clubu Atrium vzniká na základě pozvání

Více

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA NA VÝSTAVU

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA NA VÝSTAVU ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA NA VÝSTAVU NOVINKA! ÚČAST NA KONFERENCI A STRAVOVÁNÍ BĚHEM VÝSTAVY V CENĚ VÝSTAVNÍCH SLUŽEB! OBJEDNÁVKY VÝSTAVNÍCH STÁNKŮ + BONUS! MOŽNOST OBJEDNÁNÍ FIREMNÍ PREZENTACE 20 % SLEVA PRO

Více

ŠPANĚLSKO KATALÁNSKO A BARCELONA

ŠPANĚLSKO KATALÁNSKO A BARCELONA LAST MINUTE ZÁJEZD ZA POZNÁNÍM ŠPANĚLSKO Pobyt u moře s výlety KATALÁNSKO A BARCELONA BARCELONA GOTICKÁ KLÁŠTER MONTSERRAT FIGUERAS (MUZEUM DALÍHO) CASTELLO D EMPÚRIAS CADAQUES BARCELONA MODERNISTICKÁ

Více

BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102

BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102 CK TURISTA BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102 5 - denní zájezd Již v úvodu naší golfové nabídky jsme uvedli, že golf již zdaleka není drahým sportem (i když tomu ceny v mnoha

Více

Obsah informačního systému cestovního ruchu Jihočeského kraje (ISCR) v 1. fázi vzniká sjednocením stávajících internetových informačních zdrojů

Obsah informačního systému cestovního ruchu Jihočeského kraje (ISCR) v 1. fázi vzniká sjednocením stávajících internetových informačních zdrojů Obsah informačního systému cestovního ruchu Jihočeského kraje (ISCR) v 1. fázi vzniká sjednocením stávajících internetových informačních zdrojů Realizujeme úzkou a vzájemně výhodnou spolupráci s vybranými

Více

LÁZNĚ A UBYTOVÁNÍ U HASTRMANA

LÁZNĚ A UBYTOVÁNÍ U HASTRMANA LÁZNĚ A UBYTOVÁNÍ U HASTRMANA představení společnosti Jsme silnou, dynamickou společností a spolehlivým partnerem na trhu gastronomie. Svým zákazníkům i obchodním partnerům nabízíme široké portfolio produktů,

Více

Týden 7. 12. - 13. 12. 2013

Týden 7. 12. - 13. 12. 2013 správný cíl Vaší cesty Týden 7. 12. - 13. 12. 2013 Hradecké lyžaře odveze do Deštného v Orlických horách přímou linkou skibus. Provoz skibusu, který vznikl v roce 2011 jako společný projekt dopravního

Více

Slevová knížka ODMAMINKY FOR KIDS 2015. Prolistujte před nákupem!

Slevová knížka ODMAMINKY FOR KIDS 2015. Prolistujte před nákupem! Slevová knížka ODMAMINKY FOR KIDS 2015 Prolistujte před nákupem! Kde kupóny uplatnit? Nejlepší slevový portál pro děti www.odmaminky.cz Chytré mámy šetří s námi! Na veletrhu V e-shopech Při aktivitách

Více

Komplexní lázeňská péče Premium

Komplexní lázeňská péče Premium Komplexní lázeňská péče Premium Minimální délka pobytu 12 nocí, doporučeno nejméně 14 nocí ubytování plná penze uvítací nápoj vstupní vyšetření u lékaře laboratorní vyšetření dle indikace lékaře pitná

Více

nabídka konferenčních a hotelových služeb

nabídka konferenčních a hotelových služeb nabídka konferenčních a hotelových služeb Vážení hosté, dovolte, abychom Vám představili naše konferenční a hotelové služby. Čtyřhvězdičkový Hotel Michael se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 4 Hodkovičky,uprostřed

Více

LYŽAŘSKÉ KURZY PRO ŠKOLY

LYŽAŘSKÉ KURZY PRO ŠKOLY LYŽAŘSKÉ KURZY PRO ŠKOLY RAKOUSKO 2013 www.ckpk.cz I www.rakousko.cz I www.molltal.cz I www.nassfeld.cz LYŽAŘSKÁ STŘEDISKA WWW.CKPK.CZ NASSFELD nadmořská výška 686 m 2.278 m. největší lyžařské vysokohorské

Více

ZIMA NA HORÁCH 2011/2012

ZIMA NA HORÁCH 2011/2012 Železná Ruda / Šumava Hotel Belveder*** Hotel je situován na louce u lesa na kopci Belveder asi 800 metrů od Železné Rudy, je třípodlažní, nově zrekonstruovaný a je otevřený po celý rok. Najdete zde příjemné

Více

RADOST. Svatby. Rekreační zařízení. Malá svatba: FORMANKA 22 35 osob. Střední svatba: SALAŠ 35 45 osob

RADOST. Svatby. Rekreační zařízení. Malá svatba: FORMANKA 22 35 osob. Střední svatba: SALAŠ 35 45 osob Rekreační zařízení RADOST Svatby Malá svatba: FORMANKA 22 35 osob Střední svatba: SALAŠ 35 45 osob Velká svatba: STYLOVÁ JÍDELNA 60 80 osob Kontakt www.rz-radost.cz info@rz-radost.cz tel: 608 071 009 RADOST

Více

Ebnerwirt. Odjezdy: Odjezdy jsou stanoveny jednotně a to ve 4:30 hod!

Ebnerwirt. Odjezdy: Odjezdy jsou stanoveny jednotně a to ve 4:30 hod! Odjezdy: Na všechny naše zájezdy a jednodenní výlety odjíždí autobusy z Českých Budějovic, z nákladového nádraží, konec Nádražní ulice vlečka ČD, asi 100 m za TSE a 200 m od MERCURY CENTRA. Odjezdy jsou

Více

Tipy pro volný čas. Kultura Kina. Cinestar České Budějovice Tel.: 385 79 99 99

Tipy pro volný čas. Kultura Kina. Cinestar České Budějovice Tel.: 385 79 99 99 Tipy pro volný čas Kultura Kina Cinestar České Budějovice Tel.: 385 79 99 99 Vzdálenost: autem: 11km, 16min Souřadnice: 48 58'58.699"N 14 26'30.184"E http://cinestar.cz/ceske-budejovice/ Kino Kotva - ČB

Více

Golfový klub se spoustou výhod

Golfový klub se spoustou výhod Golfový klub se spoustou výhod S ERBIÍ ZÍSKÁTE AŽ 120x VÍCE. VÝHODY, KTERÉ JINDE NENAJDETE: Členství v ČGF Slevy až 50% na 30 partnerských hřištích Po dobu členství předplatné časopisu ForGolf S Erbií

Více

PŘEDSTAVENÍ PROJEKTU MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE SE SDRUŽENÍM

PŘEDSTAVENÍ PROJEKTU MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE SE SDRUŽENÍM PŘEDSTAVENÍ PROJEKTU MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE SE SDRUŽENÍM KRKONOŠE REGIONCARD ojedinělý projekt zaměřený na marketing celého regionu včetně polské strany cílem je přilákat nové klienty a navýšit počet dní

Více

KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE,

KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE, KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE, ŠKOLENÍ, FIREMNÍ PLESY, GARDEN PARTY S GRILOVÁNÍM, INCENTIVNÍ A TEAM-BULDINGOVÉ AKCE HOTEL MEDLOV Hotelonline a.s., Hotel Medlov, Fryšava pod Žákovou Horou 143,

Více

PROVOZNÍ ŘÁD školní jídelny Střední školy technické Žďár nad Sázavou

PROVOZNÍ ŘÁD školní jídelny Střední školy technické Žďár nad Sázavou strana: 1/5 PROVOZNÍ ŘÁD školní jídelny Střední školy technické Žďár nad Sázavou dle zákona č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů Obsah dokumentu: 1. Předmět

Více

HOTEL APOLLON *** Petra Bezruče 720, 691 42 Valtice tel: +420 519 352 625 www.hotel-apollon.cz

HOTEL APOLLON *** Petra Bezruče 720, 691 42 Valtice tel: +420 519 352 625 www.hotel-apollon.cz HOTEL APOLLON *** Petra Bezruče 720, 691 42 Valtice tel: +420 519 352 625 www.hotel-apollon.cz 260 km zprahy směr Brno Břeclav hlídané venkovní parkoviště ve dvoře hotelu s kapacitou míst celková kapacita

Více

Více možností. Přihlásit

Více možností. Přihlásit 1 z 7 10.7.2013 12:47 Více možností Přihlásit Kam pojedete? Praha Střední Čechy Jižní Čechy Šumava Plzeňsko a Český les Západočeské lázně Severozápadní Čechy Českolipsko a Jizerské hory Český ráj Krkonoše

Více

Nový Wellness & Sport Hotel v CHKO Železné Hory, Pardubický kraj

Nový Wellness & Sport Hotel v CHKO Železné Hory, Pardubický kraj ZÁKLADNÍ INFORMAČNÍ MEMORANDUM Nový Wellness & Sport Hotel v CHKO Železné Hory, Pardubický kraj Management Contract Smlouva o řízení Česká republika Zpracoval Labartt Hospitality s.r.o. (Pouze pro určené

Více

www.hustopece-city.cz ubytováníá í zajímavosti kultura

www.hustopece-city.cz ubytováníá í zajímavosti kultura www.hustopece-city.cz sport kultura ubytováníá í zajímavosti Hustopeèe ubytování, restaurace, sklípky 1 Město Hustopeče nabízí svým obyvatelům a návštěvníkům celou řadu vyžití: kulturního, společenského

Více

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2008

Návštěvnost turistických cílů v ČR 2008 TOP 10 (20) nejnavštěvovanějších turistických cílů v ČR pořadí turistický cíl počet pořadí návštěvníků 2007 1. Pražský hrad 1,34 milionu (1.) 2. Zoo Praha 1,20 milionu (2.) 3. Židovské muzeum, Praha 612

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce Orea Resort Devět Skal*** Vysočina Žďárské vrchy Lokalita Hotel byl postaven vedle původního turistického hotelu pana Chocholáče - dnes zrekonstruovaná Milovská restaurace.

Více

Českosaské Švýcarsko Sächsisch-Böhmische Schweiz. Turistické balíčky jako výstup koncepce cestovního ruchu

Českosaské Švýcarsko Sächsisch-Böhmische Schweiz. Turistické balíčky jako výstup koncepce cestovního ruchu Českosaské Švýcarsko Sächsisch-Böhmische Schweiz Turistické balíčky jako výstup koncepce cestovního ruchu Českosaské Švýcarsko modelový region pro turistiku v EU o Spolupráce dvou klíčových aktérů: Turistického

Více

Předmět: Regionální turistické služby. Ročník: IV. Téma: Regiony ČR. Vypracoval: Mgr. Jaromír Šebek Materiál: VY_32_INOVACE_128 Datum: 7.3.

Předmět: Regionální turistické služby. Ročník: IV. Téma: Regiony ČR. Vypracoval: Mgr. Jaromír Šebek Materiál: VY_32_INOVACE_128 Datum: 7.3. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Horky nad Jizerou 35 Obor: 65-42-M/02 Cestovní ruch Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0985 Předmět: Regionální turistické služby Ročník: IV.

Více