inels inels v 5 bodech uvadime Inteligentni a komfortni Od ELKO EP držitele stříbrné medaile v soutěži FIRMA ROKU 2012

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "inels inels v 5 bodech uvadime www.inels.cz Inteligentni a komfortni Od ELKO EP držitele stříbrné medaile v soutěži FIRMA ROKU 2012"

Transkript

1 o chytrou domacnosti

2 uvadime v 5 bodech Inteligentni a komfortni Elektroinstalace je všude. Je součástí každé budovy, neobejde se bez ní žádná moderní technologie. Rozsvítit, zhasnout nebo spustit žaluzie dnes zvládne každý. Více než realizací v 60 zemích světa Výjimečné řešení inteligentní elektroinstalace Česká jednička v oblasti inteligentního bydlení Dostupný systém fungující na bázi modulů Od ELKO EP držitele stříbrné medaile v soutěži FIRMA ROKU 2012 My jsme však chtěli jít o krok dál. Přáli jsme si vytvořit skutečně inteligentní systém. Systém, který by přemýšlel za vás a šetřil vám čas, energii i peníze. Vyvinuli jsme inovativní řešení systém inteligentní elektroinstalace, který dokáže řídit provoz celého domu, od regulace vytápění, klimatizace a rekuperace, rolet a žaluzií, ovládání spotřebičů, až po zabezpečení domu. Při jeho vývoji jsme se mohli opřít o více než dvacetiletou zkušenost v oblasti elektronických modulových přístrojů. Od inteligentních relé jsme se propracovali k inteligentní elektroinstalaci, která umí propojit celou domácnost.

3 1000 realizaci mnoha tvari Za dobu, kdy úspěšně dodáváme, jsme zrealizovali více než 1000 instalací. Zde vám přinášíme jejich výběr. Kompletně na dálku řízené squashové centrum v Maďarsku, francouzská restaurace v Obecním domě v Praze, diskotéka v ukrajinském Kyjevě, letní sídlo na Mallorce a mnoho bytů i domů. Naše realizace najdete na stovkách míst po celém světě. Systém můžeme implementovat v různých projektech, ať už se jedná o rezidentní sektor, tak v komerčních prostorech.

4 co umi ridit Rolety a žaluzie Spotřebiče Bezpečnost Ovládání rolet a žaluzií podle intenzity slunce a změn počasí je plně automatické. Spínání veškerých spotřebičů je samozřejmostí. Ventilátor, zavlažování, čerpadlo jednoduše a snadno. Chybovat je lidské, a proto dům přemýšlí za zapomnětlivého majitele. Zapne nebo vypne co je třeba. Multimedia Funkce multiroom umožňuje vybírat si z centrálního úložiště (imm Serveru) fotky, filmy, hudbu, sledovat TV nebo prohlížet internet. Garážová vrata, brány uzamkne příjezdovou bránu a garážová vrata ještě než se posadíte k televizi. Topení a klimatizace Pohodlí a úspora energií. Ve všech místnostech je přesně takové teplo, jaké právě potřebujete. Rychlé ovládání Kombinace a sdružování funkcí Jediným stiskem můžete změnit světelnou scénu a současně zatáhnout žaluzie. vse jako na dlani Osvětlení Jednoduché spínání i stmívání světel v celém domě. Vše funguje zcela automaticky přesně podle přání a nastavení uživatele. Kromě základních věcí, jako je regulace vytápění nebo sepnutí osvětlení při pohybu, lze nastavit řadu sofistikovaných funkcí dokáže natáčet lamely žaluzií při východu nebo západu slunce, nebo pošle SMS zprávu varovnou v případě nebezpečí nebo oznamovací, při nějaké změně. Každý senzor a každý děj je možné zaznamenat a nastavit pro něj nějakou akci. Akce se dají kombinovat tak, že dům funguje zcela automaticky.

5 snadne ovladani NÁSTĚNNÉ VYPÍNAČE BEZDRÁTOVÁ KLÍČENKA DÁLKOVÝ OVLADAČ SMART PHONE DOTYKOVÝ PANEL OVLÁDÁNÍ PŘES TV Můžeme jimi ovládat světla, žaluzie, příjezdovou bránu nebo střechu bazénu. V inteligentní elektroinstalaci je možné vypínače libovolně přemisťovat a měnit jejich funkce. Kdykoliv potřebujete a cokoliv chcete. Praktickým pomocníkem Vám bude klíčenka, která umí ovládat veškeré prvky systému RF Control. Na hlavní pozice je možné nastavit nejčastěji využívané funkce. Uplatní se v autě při otevírání příjezdových bran i garážových vrat, na zahradě nebo doma při ovládání osvětlení. Designový dálkový ovladač prvků systému RF Control rozšiřuje možnosti jejich ovládání. Kromě regulace světel a ovládání žaluzií, rolet, markýz i garážových vrat, lze kombinovat akce tak, že je několik povelů provedeno současně. Na OLED displeji ovladače je možné naplnit složku oblíbených, nejčastěji požadovaných povelů (až 40 zařízení). Nevytváříme jen další ovladače, ale vyvíjíme aplikace, které udělají z každého chytrého telefonu dokonalý ovladač. Nejen, že se kdykoliv můžete do svého domu podívat, můžete jej i vzdáleně kontrolovat a dát do pořádku - například zhasnout světla, spustit zavlažování, zatopit si, či vypnout zapomenutou žehličku. Dotykové panely jsou konstruovány pro snadné a přehledné ovládání. Veškeré funkce inteligentní elektroinstalace můžete ovládat přes panel zabudovaný do zdi nebo tablet, který máte vždy po ruce. Uvidíte, kdo právě zvoní, na dálku otevřete dveře nebo se podíváte jaké bude počasí. K oblíbeným televizním stanicím přibude nový program jmenuje se DOMA. Z pohodlí pohovky je možné kontrolovat celý dům, surfovat na internetu, prohlížet si fotky, dívat se na filmy, poslouchat hudbu. Žádné přenášení disků s daty! Vše je uloženo v centrálním Úložišti a obsah je k dispozici kdekoliv v domě.

6 staly prehled s PŘEHLED SVĚTLA ŽALUZIE Absolutní kontrola nad spínáním veškerých spotřebičů. Rozsvítit, zhasnout, nastavit romantickou scénu. Magie se světlem. Zapomněli jste nastavit žaluzie s ohledem na počasí? To není problém. VYTÁPĚNÍ/KLIMA KAMERY V každé místnosti si nastavíte přesně takovou teplotu, jakou potřebujete. Kdekoli na světě máte přehled o bezpečí svého domu. Snadno a rychle si pustíte oblíbený film, hudbu nebo pořad. Jednou nohou doma Systém inteligentní elektroinstalace řídí vše, od regulace vytápění a klimatizace, ovládání osvětlení, rolet a jiných spotřebičů až po zabezpečení domu a ochranu Vašeho majetku. Díky aplikaci ihc máte celý dům neustále pod palcem přímo na displeji vašeho chytrého telefonu. S jste vždy jednou nohou doma. Kdykoli a kdekoli chcete. Bezplatná aplikace pro ovládání systému a technologií v něm integrovaných z mobilního telefonu. Hlavní výhodou je to, že všechny technologie ovládají přímo z této aplikace, ať už jste připojeni v domácí síti (LAN) nebo používáte mobilní data na cestách.

7 DOMOVNÍ VYPÍNAČE A ZÁSUVKY V LUXUSNÍM DESIGNU LOGUS90 luxusni vypinace Metalické provedení Sklo LARA LUXUS, OSOBITOST, KRÁSA Díky připojení k internetu umí LARA přehrávat stream internetových rádií. To ale v oblasti hudby není zdaleka vše, co LARA nabízí. Přehrává také multimediální soubory ze síťového úložiště a je možné k ní připojit i externí zdroj hudby. Na výběr je široká škála barevných kombinací plastových rámečků i ryze přírodních materiálů, jako je sklo, dřevo, kov nebo žula. Moderní design a perfektní zpracování v dokonalé symetrii - čtverce, ostré hrany, pravé úhly. Magie dokonalé geometrie. Přestože se vypínače montují jako poslední, jsou vstupní bránou do nové epochy bydlení. Vítejte v epoše chytrého bydlení. Ušlechtilé kovy Propracovaný design a vysoká životnost a odolnost. To jsou charakteristické vlastnosti vypínačů. Důraz na kvalitu nekončí na pohledových částech krytů, ale týká se i samotného mechanizmu vypínače. Myslíme i na prvky, které ulehčí montáž, zkrátí čas instalace a zaručí bezpečnost při používání. Speciální konstrukce umožňuje vypínačům vypořádat se s nerovnostmi stěn. Žula NÁSTĚNNÉ SKLENĚNÉ DOTYKOVÉ OVLADAČE 4 tlačítkový vypinace v designu logus 90 Dřevo 6 tlačítkový 8 tlačítkový

8 evoluce vypinace v NĚJAK ZAPNOUT DNES SE VRACÍ OBDOBÍ TOTALITY DOBA NOVÁTORSTVÍ RÁMEČKY Z PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ UŽ NEMAČKÁME... DOTÝKAME SE! od klicenky k centralnimu mozku STÁLE JEDNOU NOHOU DOMA Veškeré prvky elektroinstalací se neustále vyvíjí a zdokonalují. Přizpůsobují se módním trendům a pružně reagují na technologický pokrok. Ani my nestojíme na místě, sledujeme, co se děje a sami vyvíjíme stále dokonalejší zařízení. KLÍČENKA DÁLKOVÝ OVLADAČ DOTYKOVÁ JEDNOTKA CONNECTION SERVER imm CLIENT DOCK STATION Přenosný vysílač, který slouží k ovládání jednotek RF Control. Klíčenka může současně ovládat neomezený počet přiřazených aktorů a díky malým rozměrům ji můžete mít stále u sebe. RF Pilot v elegantním designu s OLED displejem přináší komfortní kontrolu a ovládání se zpětnou informací o stavu spotřebičů a zařízení. Měří a zobrazuje teplotu, umožňuje skupinové řízení přijímačů. Ovládací dotyková jednotka EST s barevným dotykovým displejem vám umožňuje regulovat vytápění, řídit RGB světelné zdroje a ovládat např. světelné scény či žaluzie. Je prostředníkem mezi jednotlivými prvky systému Bus a zařízeními třetích stran, pro které překládá jejich protokoly. Zařízení imm Client slouží k propojení téměř všech technologií v domě se systémem inteligentní elektroinstalace BUS System. Nabíjecí designové řešení pro tablet, který slouží jako centrální ovládací prvek celého systému.

9 osvetleni LED ŽÁROVKY SPECIÁLNÍ LED ŽÁROVKY LED BODOVKY LED TRUBICE LED PANELY LED DOWNLIGHT Ekonomické, stmívané, vysokosvítívé a RGB žárovky. Nahrazují klasické 35W a 40W žárovky. Různé designové tvary (baňka, svíčka, se širokým úhlem svitu, atd.) Lze použít jako samostatné bodové světlo, nebo do bodových svítidel. Náhrada za 30W a 35W halogenku. Praktické a elegantní svícení. Možnost využití jak v domácnostech, tak v komerčních prostorech. Elegantní a úsporné řešení určené díky svým rozměrům přímo na vložení do kazetových stropů, či přímo k zavěšení na lanka pod strop. Svítidlo do podhledu pro zapuštěnou montáž. Nahrazuje klasické svítidlo 60W, 75W, 100W.

10 BENEŠ NÁBYTEK České Budějovice (CZ) CUKRÁRNA HARRER Šoproň (HU) RODINNÝ DŮM Lubina (CZ) REFERENCE Jedno z největších kuchyňských studií v České republice a zároveň jeden z největších výrobců zakázkového nábytku v jižních Čechách. Rodinná firma, výrobce vysoce kvalitních čokolád a zákusků, který zásobuje mnoho dalších cukráren a obchodů. Od novostaveb až pro rekonstrukce... Všude je potřeba kvalitní elektroinstalace. ŘÍZENÍ ŘÍZENÍ ŘÍZENÍ Spínání osvětlení Spínání osvětlení Spínání osvětlení Stmívání osvětlení Stmívání osvětlení Stmívání osvětlení Ovládání spotřebičů Ovládání spotřebičů Ovládání spotřebičů Vytápění Vytápění Vytápění Klimatizace Klimatizace Klimatizace Tepelné čerpadlo Tepelné čerpadlo Tepelné čerpadlo Žaluzie / Rolety Žaluzie / Rolety Žaluzie / Rolety Alarm Alarm Alarm OVLÁDÁNÍ OVLÁDÁNÍ OVLÁDÁNÍ Prostřednictvím PC Prostřednictvím PC Prostřednictvím PC Aplikací Android Aplikací Android Aplikací Android Aplikací ios Aplikací ios Aplikací ios se prizpusobi jakemukoli provozu Modularita systému i sofistikované řízení a programování dávají inteligentní elektroinstalaci možnost uplatnění v nejrůznějších typech provozů. Cukrárna, diskotéka, logistické centrum, domov důchodců, koupaliště nebo luxusní hotel. se uplatní kdekoli. GSM telefonem IR ovladačem Touch Panelem imm AXIS elan-rf elan-ir GSM telefonem IR ovladačem Touch Panelem imm AXIS elan-rf elan-ir GSM telefonem IR ovladačem Touch Panelem imm AXIS elan-rf elan-ir

11 ELKO EP, s.r.o. MIELE GALLERY BRNO SYKORA PRŮHONICE Holešov Spielberk Office Center OD Shoppark showroom Palackého 493, Holešov - Všetuly Bezplatná infolinka: Holandská 4, Brno Tel.: Průhonická 119, Průhonice - Čestlice Tel.: ŘÍZENÍ ŘÍZENÍ ŘÍZENÍ Spínání osvětlení Spínání osvětlení Spínání osvětlení Stmívání osvětlení Stmívání osvětlení Stmívání osvětlení Ovládání spotřebičů Ovládání spotřebičů Ovládání spotřebičů Vytápění Vytápění Vytápění Klimatizace Klimatizace Klimatizace Tepelné čerpadlo Tepelné čerpadlo Tepelné čerpadlo Žaluzie / Rolety Žaluzie / Rolety Žaluzie / Rolety Alarm Alarm Alarm OVLÁDÁNÍ OVLÁDÁNÍ OVLÁDÁNÍ Prostřednictvím PC Prostřednictvím PC Prostřednictvím PC Aplikace Android Aplikace Android Aplikace Android Aplikace ios Aplikace ios Aplikace ios sykora home Seznámíme Vás se systémem, který je schopen řídit provoz domu od regulace vytápění, rekuperace a klimatizace, ovládání osvětlení, rolet, žaluzií, spotřebičů, bazénů, až po zabezpečení domu a ochranu majetku. Ovládání domácnosti pomoci smartphonu či tabletu je již standardem. Zveme Vás a rádi Vám předvedeme kompletní systém smart home solutions. Vyškoleného personálu se můžete zeptat na cokoli, co Vás v souvislosti s moderní elektroinstalací napadne. Využijte možnosti seznámit se s nejmodernějšími technologiemi na jednom místě., Sykora Home Českomoravská Praha 9 Vysočany Tel.: Web: GSM telefonem IR ovladačem Touch Panelem imm AXIS elan-rf elan-ir GSM telefonem IR ovladačem Touch Panelem imm AXIS elan-rf elan-ir GSM telefonem IR ovladačem Touch Panelem imm AXIS elan-rf elan-ir

12 prinos KOMFORT ÚSPORY DOHLED OPERATIVNOST ZMĚN A ROZŠÍŘENÍ stmívací funkce (postupný náběh/doběh, soft start, světelné scény) součástí je regulace vytápění a/nebo klimatizace systém Vás informuje o zvolené události/událostech SMS zprávou v budoucnosti lze doplnit nebo zaměnit jednotky ovládání přes dotykový displej (zabudovaný ve stěně, kompletní přehled) ovládání běžným dálkovým ovladačem (například od Vaší TV nebo HIFI) regulace teploty podle předem nastavených programů a to v každé místnosti samostatně možnost ovládání přes mobilní telefon, počítač a internet časové nebo časově omezené spínání regulace osvětlení (lze dosáhnout až 10 % úspor elektrické energie) závislé spínání (např. při soumraku, při nastavené teplotě, ) blokování vybraných spotřebičů při vysokém tarifu elektroměru, eliminace nechtěně zapnutých spotřebičů (např. při absenci pohybu vypne světlo) kdekoliv na světě, kde máte přístup na internet, se můžete ke svému domu připojit a zkontrolovat a změnit stav integrovaný zabezpečovací systém může být propojen na bezpečnostní agenturu BEZPEČNOST funkce lze měnit přes PC a to i vzdáleně (není nutný výjezd technika) VYUŽITELNÉ PRVKY PRO HANDICAPOVANÉ alarm s rozšířenými funkcemi je součástí systému hlasové a dálkové ovládání pro imobilní AUTOMATIZACE funkce se provádí automaticky na základě určené veličiny (čas, teplota, úroveň osvětlení, pohybu osob, síly větru) je možno vykonat několik funkcí na základě jednoho povelu nebo události (např. při setmění zatáhne žaluzie, rozsvítí světla, zvýší pokojovou teplotu a sepne televizi...) příchodové/odchodové funkce: po zadání kódu (nebo přečtení karty) na klávesnici systém automaticky nastaví elektrické spotřebiče podle rozpoznaného uživatele DESIGN moderní design ovládacích tlačítek, termostatů, hlasových senzorů, zvonků vypínačů a zásuvek vše v provedení LOGUS 90 možnost kombinace v různých barvách a ve vícenásobných rámečcích dotykový displej jako příjemné zpestření Vašeho domu systém je vybaven vlastní klávesnicí, která může být ovládána kódem nebo přístupovou kartou veškeré nastavení a přístupy jsou zaheslovány v několika úrovních ochrana domu při špatném počasí (žaluzie při silném větru nebo bouřce), nečekaných událostech (poruchy v síti, přepětí, přetížení), živelných pohromách (senzor zatopení, kouřový senzor) bioinstalace: vypnutí nepoužívaného elektrického okruhu (např. ložnice při spánku) nastavení ideálních podmínek pro spánek Vašich dětí (postupné zhasínání, příjemná teplota, hlídání pohybu - babysiting) dotykové části senzorů jsou napájené bezpečným napětím 24 V zvukové zprávy pro nevidomé (jednotka Sophy reprodukuje předem namluvené zprávy) jedním povelem lze provést několik akcí (pro nemohoucí) ovládání počítačem z jednoho místa (pro imobilní) FLEXIBILITA instalatér může mít vzdálený dohled přes internet jednotky lze kdykoliv postupně doplňovat (např. při rozšíření domu)

13 BEZPLATNÁ INFOLINKA ELKO EP, s.r.o. Palackého Holešov, Všetuly Česká republika tel.: fax:

Editorial. Obsah. ÚSPĚCHY 10 let na stejné adrese. DŘEVOSTAVBY Si s inelsem rozumí! inels Nové stránky, 10tipů jak ušetřit. CHYTRÉ SADY Pro Váš domov.

Editorial. Obsah. ÚSPĚCHY 10 let na stejné adrese. DŘEVOSTAVBY Si s inelsem rozumí! inels Nové stránky, 10tipů jak ušetřit. CHYTRÉ SADY Pro Váš domov. Obsah Editorial VŠE, CO NAJDETE V TOMTO ČÍSLE Vážení čtenáři, 4 7 8 10 14 19 20 ÚSPĚCHY 10 let na stejné adrese. DŘEVOSTAVBY Si s inelsem rozumí! inels Nové stránky, 10tipů jak ušetřit. CHYTRÉ SADY Pro

Více

www.elkoep.cz M O D E R N Í P Ř Í S T R O J E P R O E L E K T R O I N S T A L A C I ELEKTRONICKÉ MODULOVÉ PŘÍSTROJE INTELIGENTNÍ ELEKTROINSTALACE

www.elkoep.cz M O D E R N Í P Ř Í S T R O J E P R O E L E K T R O I N S T A L A C I ELEKTRONICKÉ MODULOVÉ PŘÍSTROJE INTELIGENTNÍ ELEKTROINSTALACE M O D E R N Í P Ř Í S T R O J E P R O E L E K T R O I N S T A L A C I www.elkoep.cz ELEKTRONICKÉ MODULOVÉ PŘÍSTROJE INTELIGENTNÍ ELEKTROINSTALACE BEZDRÁTOVÉ OVLÁDÁNÍ JISTIČE & CHRÁNIČE & POJISTKY DOMOVNÍ

Více

ELKO EP Russia ELKO EP Poland ELKO EP Ukraine ELKO EP Germany ELKO EP Austria ELKO EP Espana ELKO EP Slovakia inels Asia (China) ELKO EP Hungary

ELKO EP Russia ELKO EP Poland ELKO EP Ukraine ELKO EP Germany ELKO EP Austria ELKO EP Espana ELKO EP Slovakia inels Asia (China) ELKO EP Hungary BEZDRÁTOVÁ ELEKTROINSTALACE EKTROINSTA AC TECHNICKÝ KATALOG www.elkoep.cz Představujeme společnost ELKO EP Společnost ELKO EP prožívá dvacátý druhý rok na stále se zrychlujícím trhu elektroniky. Své postavení

Více

Ovládej svůj dům KOMFORT BEZPEČÍ ZÁBAVA ZDRAVÍ ÚSPORY. Foxtrot www.ovladejsvujdum.cz

Ovládej svůj dům KOMFORT BEZPEČÍ ZÁBAVA ZDRAVÍ ÚSPORY. Foxtrot www.ovladejsvujdum.cz Ovládej svůj dům KOMFORT BEZPEČÍ ZÁBAVA ZDRAVÍ ÚSPORY Foxtrot www.ovladejsvujdum.cz 1 Foxtrot dostupný systém domácí automatizace bez omezení FOXTROT je systém inteligentního ovládání domu a domácí automatizace,

Více

Zkuste novou úroveň bydlení ABB i-bus KNX Řízení vašeho domova. Living Space

Zkuste novou úroveň bydlení ABB i-bus KNX Řízení vašeho domova. Living Space Zkuste novou úroveň bydlení ABB i-bus KNX Řízení vašeho domova Living Space My My Mood My Home M 02 Úvod ABB i-bus KNX Life y Control Vyzkoušejte si, jak můžete ovládat svůj dům prostřednictvím systému

Více

Průvodce moderní elektroinstalací Komfort a bezpečnost

Průvodce moderní elektroinstalací Komfort a bezpečnost Průvodce moderní elektroinstalací Komfort a bezpečnost ABB s.r.o. Elektro-Praga Nové bydlení = moderní elektroinstalace A jaké jsou její možnosti? Obsah Komfort Stmívání 6 7 Spínání na základě pohybu 8

Více

Stmívání žárovek. Skvělý nápad.

Stmívání žárovek. Skvělý nápad. Stmívání žárovek. Skvělý nápad. Stmívejte. Cokoliv chcete.... V dnešní době se setkáváme se spustou typů světelných zdrojů a vyznat se v nich je pro laika poměrně těžké. Proto se Vám v následujících řádcích

Více

Chcete inspiraci? Moderní elektroinstalace Elektro-Praga Pro vyšší komfort a bezpečnost

Chcete inspiraci? Moderní elektroinstalace Elektro-Praga Pro vyšší komfort a bezpečnost Chcete inspiraci? Moderní elektroinstalace Elektro-Praga Pro vyšší komfort a bezpečnost 02 Úvod Průvodce moderní elektroinstalací Obsah Průvodce moderní elektroinstalací Komfort 04 Stmívání 06 Spínání

Více

DŮM POD PALCEM SADA PRO OVLÁDÁNÍ DOMÁCNOSTI POMOCÍ CHYTRÉHO TELEFONU

DŮM POD PALCEM SADA PRO OVLÁDÁNÍ DOMÁCNOSTI POMOCÍ CHYTRÉHO TELEFONU DŮM POD PALCEM SADA PRO OVLÁDÁNÍ DOMÁCNOSTI POMOCÍ CHYTRÉHO TELEFONU USPORA ENERGIE RYCHLA INSTALACE LET ZARUKA VŠECHNY ZAŘÍZENÍ VE VAŠEM DOMĚ MÁTE DOKONALE POD PALCEM VE VAŠEM CHYTRÉM TELEFONU. www.dumpodpalcem.cz

Více

Moderní domovní instalace

Moderní domovní instalace TIME-Moderní domovní instalace Název vzdělávacího programu Moderní domovní instalace Určeno pro potřeby dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků středních odborných škol Kolektiv autorů Vladimír Maršálek

Více

Mohli byste dokonce ledabyle opustit

Mohli byste dokonce ledabyle opustit PB RADÍME Elektroinstalace chytřejší než člověk Představte si, že byste žili na planetě, kde byste nemuseli vynaložit ani trochu energie k tomu, aby vám bylo tak akorát, co se tepla týče, kde byste nemuseli

Více

Navýšili jsme obrat o 24% Úvodní slovo obchodního ředitele

Navýšili jsme obrat o 24% Úvodní slovo obchodního ředitele TECO INFO Březen 2012 INFORMACE PRO UŽIVATELE SYSTÉMŮ FIRMY TECO 33 Tecomat Foxtrot řídí ropný terminál Black Sea Terminal v Gruzii Řídicí systém Tecomat TC700 byl nasazen pro řízení ropného terminálu

Více

INSIGHT HOME FOTO 128

INSIGHT HOME FOTO 128 128 FOTO INSIGHT HOME PROGRESIVNÍ TÉMA INTELIGENTNÍCH DOMÁCNOSTÍ PRONIKÁ VELMI RYCHLE DO VŠECH MOŽNÝCH MÉDIÍ. NÁŠ ČASOPIS SE MU V OBECNÉ ROVINĚ VĚNOVAL V POSLEDNÍM LOŇSKÉM ČÍSLE. PŘEDSTAVILI JSME SI, CO

Více

Elektrotechnický průmysl. Informační a výukový manuál pro žáky základních a středních škol

Elektrotechnický průmysl. Informační a výukový manuál pro žáky základních a středních škol Informační a výukový manuál pro žáky základních a středních škol Elektrotechnický průmysl Vypracoval: Mgr. Lubomír Franek Bc. Miroslav Maďa Ing. Petr Literák Tomáš Nevřela Podpora a rozvoj elektrotechnických

Více

JEDEN OVLADAČ ZA VŠECHNY

JEDEN OVLADAČ ZA VŠECHNY JEDEN OVLADAČ ZA VŠECHNY SADA PRO OVLÁDÁNÍ IR ZAŘÍZENÍ POMOCÍ CHYTRÉHO TELEFONU NAHRADA ZA OVLADACE RYCHLA INSTALACE LET ZARUKA UŽ NEPOTŘEBUJETE HROMADU OVLADAČŮ, POSTAČÍ VÁM JEDEN... TEN, KTERÝ MÁTE VŽDY

Více

Informační bulletin pro uživatele systémů firmy Teco a.s.

Informační bulletin pro uživatele systémů firmy Teco a.s. Informační bulletin pro uživatele systémů firmy Teco a.s. Březen 2013 34 Systém Foxtrot řídí všechny ventily testovací stanice solárních panelů firmy Regulus Další úspěšný rok je za námi! Úvodník ředitele

Více

Profil. Technik Vlastimil Švec: Vždycky jsem chtěl stát na vlastních nohou /str/6 9. Představujeme vám Nové gsm komunikátory a ovladače /str/10 11

Profil. Technik Vlastimil Švec: Vždycky jsem chtěl stát na vlastních nohou /str/6 9. Představujeme vám Nové gsm komunikátory a ovladače /str/10 11 2015 Profil Technik Vlastimil Švec: Vždycky jsem chtěl stát na vlastních nohou /str/6 9 Představujeme vám Nové gsm komunikátory a ovladače /str/10 11 Webová Samoobsluha pro montéry MyCompany /str/12 13

Více

Profesionální elektroinstalace. Jak na to!

Profesionální elektroinstalace. Jak na to! Profesionální elektroinstalace. Jak na to! S námi ovládáte světlo Stmívače Snímače pohybu Žaluziové spínače Určeno EEKTRO specialistům ABB s.r.o. Elektro-Praga Vážení elektromontéři, projektanti a všichni

Více

Bezdrátová elektroinstalace pro chytré domy EATON xcomfort

Bezdrátová elektroinstalace pro chytré domy EATON xcomfort This is a photographic template your photograph should fit precisely within this rectangle. Bezdrátová elektroinstalace pro chytré domy EATON xcomfort Mějte svůj dům pod kontrolou Ing. Jaromír Pávek Produktový

Více

KATALOG 2014. 1. vydání VÝBĚR ZE SORTIMENTU ZABEZPEČENÍ GSM RFID OVLÁDÁNÍ VIDEO SVĚTLO

KATALOG 2014. 1. vydání VÝBĚR ZE SORTIMENTU ZABEZPEČENÍ GSM RFID OVLÁDÁNÍ VIDEO SVĚTLO KATALOG 2014 VÝBĚR ZE SORTIMENTU 1. vydání ZABEZPEČENÍ GSM RFID OVLÁDÁNÍ VIDEO SVĚTLO Nástěnný GSM alarm nejjednodušší zabezpečení nemovitostí přes mobil detekuje pohyb osob v prostoru na vzdálenost až

Více

inhome Inteligentní domácnost

inhome Inteligentní domácnost inhome Inteligentní domácnost Pohodlí Zábava Bezpečí Úspora Ekologie 2009 Insight Home, a.s. inhome Moderní bydlení Stavíte nový dům, děláte rekonstrukci nebo chcete si usnadnit a zpříjemnit bydlení? Chcete,

Více

Úvod 2. Ovládání systému JABLOTRON 100 2. Ovládání systémovou klávesnicí 3. Zajištění 6. Odjištění 6. Částečné zajištění 7

Úvod 2. Ovládání systému JABLOTRON 100 2. Ovládání systémovou klávesnicí 3. Zajištění 6. Odjištění 6. Částečné zajištění 7 OBSAH 1 Úvod 2 Ovládání systému JABLOTRON 100 2 Ovládání systémovou klávesnicí 3 Zajištění 6 Odjištění 6 Částečné zajištění 7 Přerušení probíhajícího poplachu 7 Ovládání systému dálkovým ovladačem 8 Ovládání

Více

Téma prezentace. Kontrola energií a ekonomická návratnost inteligentních budov

Téma prezentace. Kontrola energií a ekonomická návratnost inteligentních budov Téma prezentace Kontrola energií a ekonomická návratnost inteligentních budov Asociace chytrého bydlení POSLÁNÍ Asociace chytrého bydlení je spojením odborníků a firem, které mají prokazatelné zkušenosti

Více

2015 GEOVAP, spol. s r. o. Všechna práva vyhrazena.

2015 GEOVAP, spol. s r. o. Všechna práva vyhrazena. 2015 GEOVAP, spol. s r. o. Všechna práva vyhrazena. GEOVAP, spol. s r. o. Čechovo nábřeží 1790 530 03 Pardubice Česká republika +420 466 024 618 http://www.geovap.cz V dokumentu použité názvy programových

Více

STUDIJNÍ MATERIÁL. k modulu Inteligentní budovy. k projektu. Rozvoj dalšího profesního vzdělávání v Jihomoravském kraji CZ.1.07/3.2.04/01.

STUDIJNÍ MATERIÁL. k modulu Inteligentní budovy. k projektu. Rozvoj dalšího profesního vzdělávání v Jihomoravském kraji CZ.1.07/3.2.04/01. STUDIJNÍ MATERIÁL k modulu Inteligentní budovy k projektu Rozvoj dalšího profesního vzdělávání v Jihomoravském kraji CZ.1.07/3.2.04/01.0045 INTELIGENTNÍ BUDOVY Ing. Michaela Burdková, Ing. Petr Veselý

Více

Vytápění plynem vždy čistá záležitost

Vytápění plynem vždy čistá záležitost Vytápění plynem 2/3 Vytápění plynem vždy čistá záležitost Na následujících stránkách vám poskytneme mnoho informací o technických zařízeních, která dnes můžete mít ve svém domě nebo bytě k dispozici pro

Více

2015 / 16 CONTROLS OVLADAČE A ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY

2015 / 16 CONTROLS OVLADAČE A ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY 2015 / 16 CONTROLS OVLADAČE A ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY 2 I TOSHIBA CONTROLS Lokální ovladače TOSHIBA nabízí ke klimatizačním zařízením širokou škálu různých ovladačů, které umožňují snadné a přehledné ovládání jak

Více

Inteligentní dům s chytrou domácností

Inteligentní dům s chytrou domácností Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích Pedagogická fakulta Katedra informatiky Bakalářská práce Inteligentní dům s chytrou domácností Vypracoval: Vojtěch Kokeš Vedoucí práce: PaedDr. Petr Pexa, Ph.D.

Více

Digitální zobrazovací plochy a online ovládací aplikace www.ki-wi.cz

Digitální zobrazovací plochy a online ovládací aplikace www.ki-wi.cz DIGITÁLNÍ ZOBRAZOVACÍ PLOCHY ONLINE OVLÁDACÍ APLIKACE Digitální zobrazovací plochy a online ovládací aplikace Snadná volba jen v 5 krocích 1. 2. 3. 4. 5. Na konzultaci nám sdělíte svá přání a cíle. Zvolíme

Více

www.domat.cz DOMAT PŘEHLEDOVÝ KATALOG

www.domat.cz DOMAT PŘEHLEDOVÝ KATALOG www.domat.cz DOMAT PŘEHLEDOVÝ KATALOG OBSAH O společnosti 3 Přednosti systému 4 Novinky 5 Přehled systému 6 Topologie systému 7 Regulátory MiniPLC 8 Vývojové prostředí SoftPLC 9 Podstanice a I/O moduly

Více