Konferenční centrum Akademie věd ČR zámek Liblice Moderní centrum konferenčních, vzdělávacích, hotelových a kulturních aktivit

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Konferenční centrum Akademie věd ČR zámek Liblice Moderní centrum konferenčních, vzdělávacích, hotelových a kulturních aktivit"

Transkript

1 Váţení hosté, jsme potěšeni Vašim zájmem o Konferenční centrum Akademie věd ČR - zámek Liblice. Pokud potřebujete zorganizovat jakýkoli druh setkání, konference nebo jiné společenské události, obraťte se na náš tým profesionálů, kteří jsou zárukou úspěchu. Na následujících stránkách naleznete nabídku sluţeb, které jak věříme, splní Vaše individuální poţadavky. Těšíme se na spolupráci s Vámi. S pozdravem Tým Konferenčního centra Akademie věd ČR zámku Liblice Konferenční centrum Akademie věd ČR zámek Liblice Moderní centrum konferenčních, vzdělávacích, hotelových a kulturních aktivit tel.: fax:

2 ZÁKLADNÍ INFORMACE Ceník je platný od KONTAKTY Adresa: Liblice 61, Byšice Telefon: Fax: Internet: LOKALITA A DOPRAVNÍ SPOJENÍ Liblice leţí v regionu Mělnicka a Kokořínska, který je rájem pro milovníky historických památek a příjemných procházek přírodou. GPS: Dopravní dostupnost silniční: Dopravní dostupnost ţelezniční: Dopravní dostupnost autobusová: 50 18'42.32"N, 14 35'11.409"E celková vzdálenost z centra Prahy je 35 km dálnice D8 exit N. Ves > po silnici I. třídy č. 16 směr Mělník > před Mělníkem po silnici I. třídy č. 16 směr Mladá Boleslav do Liblic Hlavní nádraţí Praha > stanice Byšice Praha Holešovice > Mělník > (přestup) Liblice UBYTOVÁNÍ Konferenční centrum akademie věd ČR Zámek Liblice disponuje 53 pokoji se 110 lůţky v budově zámku, východním a západním křídle. Pokoje jsou vybaveny milibary, koupelnou s WC, sprchou nebo vanou, fénem, LCD-TV, trezorem a telefonem. Luxusní pokoje ve vlastní budově zámku jsou navíc vybaveny historickým nábytkem. HOTELOVÉ SLUŽBY ubytovací sluţby v kategorii **** bezplatné parkování pro hotelové hosty v zámeckém areálu shuttle bus, taxi, půjčovna vozů, aerotaxi informační sluţby agenturní sluţby, výběr registračních poplatků doplňkový prodej prodej suvenýrů a drobného občerstvení zprostředkování sluţeb okolních subjektů organizace výletů wellness relaxační centrum, masáţe GASTRONOMIE Zámecká restaurace Letní terasa zámecké restaurace vhodné pro letní barbecue Zahradní altán vhodné pro teambuilding a letní posezení u táboráku Zámecký bar Letní terasa zámeckého baru Zámecká vinárna Akademický salónek Pikniky Catering (coffeebreak a lehké občerstvení na výletech po Kokořínsku)

3 KONFERENČNÍ PROSTORY Konferenční centrum akademie věd ČR Zámek Liblice Vám nabízí Konferenční sál vybavený nejmodernějšími high-technologiemi a další prostory vhodné pro vaše jednání. Orientace v prostoru zámku prostřednictvím 3D modelu: Prosím klikněte na následující odkaz a pak na 3D model zámku v pravém horním rohu, dále vybírejte jednotlivá patra Orientace v prostoru zámku prostřednictvím virtuální prohlídky: Místnost Welcome Stolová Divadlo Škola U-tabule drink úprava Banket Konferenční sál Mramorový sál Akademický salónek Zámecká restaurace Zámecká vinárna Konferenční sál Mramorový sál Akademický salónek Zámecká restaurace

4 KONFERENČNÍ CENÍK Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Zvukové zařízení Mikrofon bezdrátový od 500,-/den Mikrofon drátový od 250,-/den Ozvučení mobilní od 1000,-/den Ozvučení integrované od 2500,-/den CD, MP3 od 500,-/den Zobrazovací zařízení Vizualizér od 1000,-/den LCD monitor 40 od 1000,-/den DVD od 500,-/den Projekční plátno mobilní 210x290 cm (přední a zadní projekce)od 1500,-/den Data projektor ANSI 5000 od 6000,-/den Kancelářské zařízení a prezentační pomůcky Notebook od 1500,-/den Tiskárna od 1000,-/den Laserové ukazovátko se stránkovačem od 150,-/den Flipchart od 350,-/den Nástěnka na špendlíky 56x86 cm od 100,-/den Vývěska oboustranná 97x127 cm od 350,-/den Lidské zdroje Technická asistence od 300,-/hod Výběr registračních poplatků, e-shop grafické práce, administrace 680,-/hod Administrativní asistence od 250,-/hod Hosteska od 250,-/hod Obsluha šatny od 150,-/hod Internetové připojení WIFI LAN zdarma zdarma Ostatní Konferenční balíček (blok, pero, větrové bonbóny) 60,-/os. Jmenovky. visačky (grafika, tisk) 60,-/os. Pódium 12m2, výška 40cm 9.300,- Fotokopie A4 od 5,- Fotokopie A3 od 7,- Květinový servis (1ks dekorace do 30cm) od 400,- Doprava individuální a skupinová od 26,-/km Orientační běh zámeckou oborou od 900,-/os. Hotelové disciplíny (čtyřkolky, seagway, horská kola, petangue, kroket, metaná ) ind. Doprovodný & outdoor program, organizované výlety (hrady, zámky, lodě, turistika aj.) * Uvedené ceny jsou v období mimosezóny, pro zjištění aktuální ceny pronájmu prostor nás neváhejte kontaktovat.

5 SEZÓNA A MIMOSEZÓNA Sezóna Svátky Mimosezóna EXKLUSIVNÍ PRONÁJMY Využijte naší nabídky exkluzivního pronájmu na celý den (od 14:00 hod. 11:00 hod.) za Kč. V ceně této exklusivity je pronájem celé hlavní budovy (Zámecká restaurace, Akademický salónek, Mramorový sál a 21 pokojů). Prostory 1 hodina Dopoledne (7:00 14:00 hod.) odpoledne (14:00 21:00 hod.) celý den Konferenční sál Kč Kč Kč Kč Mramorový sál Kč Kč Kč Kč Zámecká restaurace Kč Kč Kč Kč Akademický salónek Kč KČ Kč Kč Zámecká vinárna Kč Kč Kč Kč Letní terasa Kč Kč Kč Kč Francouzská zahrada Kč Kč Kč Anglický park Kč Kč Kč Jiné rozvržení času je nutno dohodnout předem.

6 PŘÍPITEK Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Welcome cocktail vám rádi připravíme od 15 a více osob. WELCOME DRINK 1 Basic Sklenka sektu nebo juice 55,-/osoba WELCOME FOOD 1 Snack domácí sýrové tyčinky, praţené mandle, španělské olivy 30,-/osoba WELCOME DRINK 2 Standard Sekt, víno, cocktail, juice nebo voda volná konzumace po dobu 30 minut 75,-/osoba WELCOME FOOD 2 Premium kanapky s marinovaným lososem, kanapky s pikantní klobáskou a okurčičkou a kanapky se sýrem s modrou plísní a zelenou olivou 70,-/osoba WELCOME DRINK 3 Champagne Sklenka Champagne nebo čerstvá ovocná šťáva 240,-/osoba (min 5 osob)

7 PŘESTÁVKA NA KÁVU / OBČERSTVENÍ Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Snack drink je kalkulován na 30 minut. Snack food je kalkulován na 1 osobu. Přestávky na kávu vám rádi připravíme od 15 a více osob. SNACK DRINK 1 basic Káva, výběr čajů, minerální voda 50,-/osoba SNACK DRINK 2 standard Káva, výběr čajů, minerální voda, dţus 80,-/osoba SNACK DRINK 3 energy Káva, výběr čajů, minerální voda, energy drink 120,-/osoba SNACK DRINK 4 vital Káva, káva bez kofeinu, výběr čajů, minerální voda, čerstvá šťáva z ovoce 120,-/osoba OPEN BAR (neomezená konzumace po dobu 30 minut) Káva, káva bez kofeinu, výběr čajů, minerální voda, dţus, sandwich a moučník nebo čerstvé ovoce 190,-/osoba SNACK FOOD 1 fitness Sezónní ovoce, jogurt, cereální sušenky 45,-/osoba SNACK FOOD 2 sweet moučník 1 ks/os. druh dle výběru (karamelový, cappuccinový, jahodový nebo borůvkovojablečný moučník, vanilkový mufin se švestkou, jablečný závin, rebarborový nebo švestkový koláč) 40,-/osoba SNACK FOOD 3 sandwich Sandwich 1 ks/os. druh dle výběru (se šunkou a sýrem, s tuňákem, salámový, s uzeným lososem, vegetariánský) 45,-/osoba SNACK FOOD 4 picnic Sezónní ovoce, moučník a sandwich 110,-/osoba Tip: Coffeebreak formou zahradního pikniku Co takhle vyzkoušet netradiční servis coffeebreaku v zámecké zahradě. (Minimum pro 10 os., příplatek 50,-/osoba vč. DPH) Rádi Vám zajistíme catering Vyberte si občerstvení podle chuti a my Vám jej doručíme a naservírujeme například při výletu do Kokořínska. (Minimum pro 10 os., příplatek 100,-/osoba vč. DPH)

8 SERVÍROVANÝ OBĚD A VEČEŘE Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Doporučujeme vybírat vždy pouze 1 menu. Máte-li požadavek na speciální diety, pokrmy vegetarián aj. sdělte nám prosím tyto informace na e- mail: Servírovaný oběd a večeři z této nabídky vám rádi připravíme od 15 a více osob. Cena menu classic je 240,-/osoba. MENU classic 1 MENU classic 2 Čočková polévka s vinnou klobásou a petrţelkou Vepřový steak na ţampionech s bramborovými hranolky Ovocný salát se šlehačkou Hovězí vývar s masem a fritátovými nudlemi Kuřecí stehno na paprice s haluškami a zakysanou smetanou Domácí perník s brusinkovou polevou MENU classic 3 MENU classic 4 Ţampiónový krém s restovanou šalotkou Uzená vepřová krkovice se špenátem a bramborovým knedlíkem Jablkový závin s ořechy a skořicí Drůbeţí krém s fazolkami Segedínský guláš s houskovými Tvarohový závin s jahodovou polevou MENU classic 5 MENU classic 6 Tradiční bramboračka s lesními houbami Pečené králičí stehno na smetaně s karlovarským knedlíkem Čokoládový pudink s višněmi Frankfurtská polévka s párkem Vařené hovězí maso s čerstvým křenem, vývarem a brambory Jablkový koláč s drobenkou a mandlemi MENU classic 7 MENU classic 8 Bílá zelná polévka s uzeninou Kuřecí galantina s bramborovou kaší a okurkový salát se smetanou Zmrzlina s ovocem a griliášem Drůbeţí vývar s masem a domácími nudlemi Španělský ptáček s dušenou rýţí Jogurtovník s malinami a citrónovým krémem MENU classic 9 MENU classic 10 Krkonošská kulajda Smaţený vepřový řízek s bramborovým salátem Koláč z rebarbory s ořechovou drobenkou Gulášová polévka Kuřecí prsní steak s gratinovanými brambory a omáčkou ze smrkových hřibů Palačinka s borůvkovým dţemem a šlehačkou MENU classic 11 MENU classic 12 Zeleninový krém s chlebovými krutony Pečený pstruh na másle s petrţelovými a rajčatovým salátkem Sacher dort Hovězí vývar s játrovými knedlíčky, se zeleninou a domácími nudlemi Moravský vrabec s bramborovými knedlíky a bílým zelím Makový závin se švestkovou omáčkou

9 MENU classic 13 MENU classic 14 Polévka z rajských jablíček a pórku Hovězí přírodní roštěná s mačkaným bramborem a smaţenou cibulkou Tiramisu MENU classic 15 Drůbeţí vývar s celestýnskými nudlemi a zeleninou juliene Hovězí svíčková na smetaně s karlovarským knedlíkem a brusinkami Vanilková panna cotta s mátou Hráškový krém s krutony Pečená krůtí prsa s mandlovou nádivkou a paţitkovým máslem Brownies s citrónovým krémem SERVÍROVANÝ OBĚD A VEČEŘE Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Doporučujeme vybírat vždy pouze 1 menu. Máte-li požadavek na speciální diety, pokrmy vegetarián aj. sdělte nám prosím tyto informace na e- mail: Součástí ceny je slavnostní prostření stolu (na přání též na kulatých banketových stolech pro 7 10os. u stolu s květinovou dekorací. Cena gala menu je 600,-/osoba. GALA MENU 1 GALA MENU 2 Hovězí carpaccio clasico s rucolou, kapary a parmezánem Dýňová polévka s domácími nudlemi a vlašskými ořechy Kuřecí stehenní steak s krupicovými noky, baby zeleninou a omáčkou red wine Tiramisu s jahodami a mátou Caprese z čerstvých rajčat a mozzarelli s teplým bazalkovým olejem Špenátová polévka s uzeným lososem a zastřeným vejcem Pečený candát na másle s bramborovo-limetkovým pyré, jarní cibulkou a ořechovým glaze Jogurtový mousse s malinovou omáčkou GALA MENU 3 Salát ze špenátu a rucoly se sušenými rajčaty, parmezánem a teplým česnekovým dresinkem Bramborovo-mrkvový krém s bazalkovým pestem GALA MENU podle šéfkuchaře Chtěli byste někoho mile překvapit, čekáte zahraniční návštěvu a rádi byste ji něčím oslnili? Prozraďte nám svá přání, chutě a případný cenový limit. Připravíme Vám nabídku šitou na míru. Kuřecí prsní steak s Fettucine, tymiánem a smetanou Vanilková panacotta s borůvkovou omáčkou

10 SERVÍROVANÝ OBĚD A VEČEŘE Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Doporučujeme vybírat vždy pouze 1 menu. Máte-li požadavek na speciální diety, pokrmy vegetarián aj. sdělte nám prosím tyto informace na e- mail: Součástí ceny je slavnostní prostření stolu (na přání též na kulatých banketových stolech pro 7 10os. u stolu s květinovou dekorací. GOURMET MENU 1 Zprudka pečená kachní foie gras s hruškovým chutnej a rucolou, grilovaný chléb Vývar z volské oháňky s houbovými ravioli, zeleninou a lanýţovým olejem Grilovaný mořský vlk s bramborovým pyré s estragonem a omáčkou portugais Čokoládová whisky terina s malinovou omáčkoou a griliášem Cena Kč za osobu GOURMET MENU 2 Salát z rokety a pečených hrušek se šalotkou a malinovým dresinkem Květákový krém s mušlemi svatého Jakuba a šafránovou pěnou Hovězí steak s pečenými baby brambůrky a omáčkou robert Kořeněné kostky z hořké a bílé čokolády s vanilkou a jahodami Cena Kč za osobu

11 OBĚD A VEČEŘE FORMOU BUFETU Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Doporučujeme vybírat vždy pouze 1 bufet. Máte-li požadavek na speciální diety, pokrmy vegetarián aj. sdělte nám prosím tyto informace na e- mail: Cena je 330,-/osoba. Připravujeme pro 30 a více osob. Rádi Vám připravíme bufet i pro menší počet osob, minimálně však pro 10. Cena nezůstane stejná, je třeba ji stanovit individuálně. BUFFET 1 BUFFET 2 Grilovaná zelenina, rajská jablka, okurky, papriky, listový salát, Mozzarella, máslo, olivy, míchaný salát, dresinky, olivový olej Grilovaná zelenina, rajská jablka, okurky, papriky, listový salát, Mozzarella, máslo, olivy, míchaný salát, dresinky, olivový olej Krkonošská kulajda Vařené kukuřičné klasy Špagety s mořskými plody a bílým vínem Filet z bílé ryby pečený na másle podávaný s bramborovou kaší Vepřová pečeně na houbách s dušenou rýţí Hovězí svíčková s houskovým knedlíkem Profiteroles Čerstvé sezónní ovoce Ţampiónový krém Baby karotka dušená na másle Gratinované brambory Kuřecí stehna pečené na másle a rozmarýnu podávaná s dušenou rýţí Pečená vepřová krkovice s bramborovým knedlíkem a bílé zelí Čevapčiči s hořčicí a šťouchanými brambory Čokoládový dort Čerstvé sezónní ovoce BUFFET 3 BUFFET 4 Grilovaná zelenina, rajská jablka, okurky, papriky, listový salát, Mozzarella, máslo, olivy, míchaný salát, dresinky, olivový olej Grilovaná zelenina, rajská jablka, okurky, papriky, listový salát, Mozzarella, máslo, olivy, míchaný salát, dresinky, olivový olej Slepičí vývar s masem a nudlemi Ţampióny dušené v bílém víně Restované fazolky na slanině a česneku Kachní stehna pečená na jablkách podávaná se zelím a chlupatými knedlíky Steaky z vepřové krkovice podávané se smaţenými bramborovými hranolky Hovězí guláš s houskovým knedlíkem Tiramisu s jahodovou omáčkou Čerstvé sezónní ovoce Fazolová polévka se smetanou Bramborové gnocchi s houbami a smetanou Zelenina dušená na másle Kuřecí kostky s anglickou slaninou a cibulí se smaţenými bramborovými hranolky Moravský vrabec s bramborovým knedlíkem a dušené zelí Hovězí pečeně na rozmarýnu s dušenou rýţí Sacher dort Čerstvé sezónní ovoce

12 BUFFET 5 BUFFET 6 Grilovaná zelenina, rajská jablka, okurky, papriky, listový salát, mozzarella, máslo, olivy, dresinky, olivový olej Gulášová polévka Dušená brokolice na másle Penne s anglickou slaninou, smetanou a bazalkovým pestem Pečená vepřová kolena s jablkovým křenem a hořčicí Kuřecí mini řízečky s domácím bramborovým salátem Hovězí pečeně s rajskou omáčkou a houskovým knedlíkem Tvarohový dort s malinami Čerstvé sezónní ovoce Vařený hovězí jazyk s celerovým salátem Trhaný listový salát s jablky, anglickou slaninou, a citrónovým dresinkem Rajská jablka, okurky, papriky, olivový olej, balsamicový ocet, jogurtový a francouzský dresink Variace českých sýrů se sušeným ovocem a ořechy Hráškový krém Domácí paštika z husích jater s topinkou z dýňového chleba Pečená vepřová plec s růţičkovou kapustou a omáčkou z dijónské hořčice Cuketové řízečky s mačkaným bramborem a omáčkou amatriciana Cappuccinový dort Čerstvě krájené sezónní ovoce

13 SPECIÁLNÍ OBĚD A VEČEŘE Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Máte-li požadavek na speciální diety, pokrmy vegetarián aj. sdělte nám prosím tyto informace na Cena je 330,-/osoba. Připravujeme pro 30 a více osob. Rádi Vám připravíme bufet i pro menší počet osob, minimálně však pro 10. Cena nezůstane stejná, je třeba ji stanovit individuálně COUNTRY BUFFET grilování a trampské opékaní u zámeckého altánu Marinovaná vepřová krkovice s česnekem a rozmarýnem Ostravské a maďarské klobásy Špekáčky s hořčicí, křenem a kečupem Míchaný zeleninový salát s olivami a sýrem feta Zelný salát s křenem Jablkový závin se skořicí a ořechy Výběr z tmavého, světlého a cereálního pečiva NA ROŽNI PEČENÉ CELÉ UZENÉ SELÁTKO cca 25Kg, 340 Kč/Kg Hořčice, křen, jablkový křen Domácí povidlové buchty Výběr z tmavého, světlého a cereálního pečiva

14 RAUT Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Máte-li požadavek na speciální diety, pokrmy vegetarián aj. sdělte nám prosím tyto informace na Připravujeme pro 30 a více osob. Rádi Vám připravíme rauty i pro menší počet osob, minimálně však pro 10. Cena nezůstane stejná, je třeba ji stanovit individuálně. GALA BUFFET 1 barbecue GALA BUFFET 2 classic Krájená praţská šunka a domácí uzené vepřové, Jemná domácí paštika z vepřového bůčku doplněné nakládanou zeleninou a kachních jater s brusinkami Výběr českých sýrů Výběr uzenářských specialit (niva, hermelín, eidam, ementál, blaťácké zlato ) (šunka, klobásy, anglická slanina,vysočina, doplněné sušeným ovocem a ořechy mortadella, herkules) doplněno znojemskými okurkami a cibulkami Grilovaná zelenina s balsamicovou emulzí Výběr českých sýrů ( lilek, cuketa, paprika, ţampióny ) (eidam, niva, hermelín, blaťácké zlato, ementál) doplněno ořechy a sušeným ovocem Řecký salát s olivami a sýrem feta Salát Nicoise s tuňákem, fazolkami, vejcem Dresink bylinkový, francouzský, jogurtový Grilované tygří krevety s omáčkou beurre blanc Grilovaný pangasius s parmskou šunkou a bazalkou Grilovaný kuřecí stehenní steak s omáčkou kardinál Grilovaná vepřová ţebírka s česnekovou omáčkou Grilovaný hermelín s brusinkovou omáčkou Uzená šunková kýta s kostí, křenem a hořčicí Pečené brambory s anglickou slaninou a cibulí Řecký salát s olivami, sýrem feta Trhaný listový salát se šalotkovým dresinkem Zelný salát s čerstvým koprem nebo křenem Marinovaná vepřová krkovice s česnekem a rozmarýnem Kuřecí mini řízečky s citrónem Pečené brambory s anglickou slaninou a petrţelkou Grilovaná zelenina s balsamicovou emulzí Variace mini dezertů Jahodové cappucino s vanilkovou zmrzlinou Čerstvě krájené ovoce a griliášem ( dle sezónní nabídky ) Jablkový závin s ořechy a skořicí Čerstvě krájené sezónní ovoce Výběr z tmavého, světlého a cereálního pečiva ( dle sezónní nabídky ) Výběr z tmavého, světlého a nereálního 660,- Kč / osoba pečiva 660,- Kč / osoba

15 RAUT Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Máte-li požadavek na speciální diety, pokrmy vegetarián aj. sdělte nám prosím tyto informace na Připravujeme pro 30 a více osob. Rádi Vám připravíme rauty i pro menší počet osob, minimálně však pro 10. Cena nezůstane stejná, je třeba ji stanovit individuálně. GALA BUFFET 3 GALA BUFFET 4 Skládaný anglický roastbeef s omáčkou aioli Skládaný anglický roastbeef Šunková huspenina s křenovou omáčkou se sterilovanou zeleninou Kuřecí galantina s máslem a sušenými švestkami Nakládaný losos gravlax Sýrová variace s hořčično-koprovým dresinkem ( eidam, niva, hermelín, bla tácké zlato, ementál ) Hovězí tatarák z pravé svíčkové, doplněno sušeným ovocem a ořechy opečený chléb Sýrová variace Salát z grónských krevet skagen (eidam, niva, hermelín, blaťácké zlato, s citrónovým creme fraiche ementál, ořechy, sušené ovoce ) Salát z čerstvých rajčat a mozzarelli Hruškový salát s rukolou, s octem balsamico a bazalkou vlašskými ořechy a šalotkovým dresinkem Zeleninové dipy Caprese z rajčat a mozzarelli (karotka, paprika, okurka, řapíkatý celer, s balsamicovou redukcí a bazalkou omáčky-česneková, s nivou, pikantní salsa) Grilovaná vepřová panenka s anglickou slaninou Grilovaná vepřová panenka s anglickou slaninou Pečené kuřecí paličky s medovým demi-glace Losos pečený v listovém těstě Pečené brambory s olivovým olejem a se špenátem a karotkou mořskou solí Dušená baby zeleninka na másle Dušená baby zeleninka na másle Vařené grenaile s máslovou omáčkou Výběr z tmavého, světlého a cereálního pečiva Čokoládový mousse s višněmi Čerstvě krájené ovoce Čokoládový mousse s višněmi (dle sezónní nabídky) Čerstvě krájené ovoce (dle sezónní nabídky) Výběr z tmavého, světlého a cereálního pečiva Výběr z tmavého, světlého a cereálního pečiva 880,- Kč / osoba 770,- Kč / osoba

16 RAUT Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Máte-li požadavek na speciální diety, pokrmy vegetarián aj. sdělte nám prosím tyto informace na Doporučujeme pro 80 osob a více. Rádi Vám připravíme rauty i pro menší počet osob, minimálně však pro 10. Cena nezůstane stejná, je třeba ji stanovit individuálně. GALA BUFFET 5 exclusive Kuřecí galantina se sušenými švestkami a citrónovým aioli Norský losos pečený v listovém těstě se špenátem a karotkou Jemná domácí paštika z vepřového bůčku a kachních jater s brusinkami Výběr českých sýrů (eidam, niva, hermelín, bla tácké zlato, ementál) doplněno ořechy a sušeným ovocem Anglický skládaný roastbeef aioli a stříbřitými cibulkami Pečená kachní prsa s pomerančovým coulis Hruškový salát s rukolou, vlašskými ořechy, balsamicovou redukcí a sýrem roche baron Římský salát se ţampióny, citrónem a rozmarýnem Jemně uzené celé selátko ( cca 25kg ) Gratinované brambory s muškátem Grilovaná toskánská zelenina Výběr tmavého, světlého a cereálního pečiva Cheesecake s malinovou omáčkou Výběr mini dezertů ( 5druhů ) Krájené sezónní ovoce Výběr z tmavého, světlého a cereálního pečiva 900,- Kč / osoba

17 RAUT Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Máte-li požadavek na speciální diety, pokrmy vegetarián aj. sdělte nám prosím tyto informace na Připravujeme pro 30 a více osob. Rádi Vám připravíme rauty i pro menší počet osob, minimálně však pro 10. Cena nezůstane stejná, je třeba ji stanovit individuálně. GALA BUFFET 6 grand château Hruškový salát s rucolou, vlašskými ořechy, balsamicovou redukcí a sýrem roche baron Krevetový salát skagen s čerstvým koprem a craime fraiche Římský salát s houbami shitake, šalotkou a dresinkem saiko miso Salát z čerstvých cherry rajčat a mozzarelli s bazalkou a olivovým olejem Nakládaný losos gravlax s hořčično-koprovým dresinkem a listovým salátem Hovězí tatarák z pravé svíčkové s olivami, opečený bílý chléb Tuna sushimi s dijónskou hořčicí a sezamovým olejem Skládaný anglický roastbeef s aioli a stříbřitými cibulkami Výběr francouzských sýrů se sušeným ovocem a ořechy Pečené jehněčí hřebínky se smrţovou omáčkou Pečená kachní prsa s pomerančovým coulis Kuřecí galantina s máslem a tymiánem Grilovaná zelenina s balsamicovou emulzí Jasmínová rýţe Gratinované, smetanové brambory Vařené grenaille s omáčkou beurre blanc Čokoládová fontána s čerstvým sezónním ovocem Výběr mini dezertů ( 5druhů ) Výběr z bílého, tmavého a cereálního pečiva 1375,- Kč / osoba

18 NÁPOJE Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do KONZUMACE Z NÁPOJOVÉHO LÍSTKU (Na základě vašeho upřesnění vybereme sortiment nápojů. Běţná nabídka je 1ks na osobu výběr z nealkoholických nápojů a nealkoholické pivo. Vyúčtujeme Vám skutečný odběr, při větším počtu odebraných nápojů vám poskytneme slevu). OPEN BAR 1 classic OPEN BAR 2 premium Pivo sudové leţák, jakostní víno, Pivo sudové leţák, jakostní víno, sekt, minerální voda, dţus, minerální voda, dţus, nápoje od fa. Coca-cola, nápoje od fa. Coca-cola, káva, výběr čajů káva, výběr čajů, 210,-/1 hod./osoba základní lihoviny a likéry (whisky, brandy, 340,-/2 hod./osoba vodka, gin, rum, Becherovka), 400,-/3 hod./osoba praţené mandle, kořeněné tyčinky 500,-/1 hod./osoba 800,-/2 hod./osoba 1000,-/3 hod./osoba DOPLŇTE SI SVÁ MENU, BUFETY A RAUTY Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Pokrmy ze zvěřiny Zvěřinový vývar s masovými kuličkami a zeleninou Srnčí steak s cibulovou krustou, šafránovým rizotem a rajčatovým glazé Pečená baţantí prsa s gratinovanými brambory, zeleným chřestem a jalovcovou omáčkou Kančí guláš s bylinkovými knedlíky, restovanou slaninou a smaţenou cibulkou Dančí ragú s dýňovým pyré a pečenými kaštany 55 Kč/por. 355 Kč/por. 355 Kč/por. 355 Kč/por. 355 Kč/por. Nabídka á la carte

19 CENÍK UBYTOVÁNÍ Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH a platí od do Ceník ubytování 2012 Rack rates Sezóna / High Season Svátky / Holidays Mimosezóna / Low Season JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ / Single room Pokojů Rooms Sezóna High Season Svátky Holidays Mimosezóna Low Season Pokoje celkem / Rooms total 53 Zámek Executive / Château Executive Kč Kč Kč Dependance Business / Dependance Business Kč Kč Kč DVOULŮŽKOVÝ POKOJ / Double room Zámek Executive / Château Executive Kč Kč Kč Zámek apartmá Romantik / Château Romantic Suite Kč Kč Kč Zámek apartmá Superior / Château Superior Suite Kč Kč Kč Dependance Business / Dependance Business Kč Kč Kč Dependance apartmá Junior / Dependance Junior Suite Kč Kč Kč TŘÍLŮŽKOVÝ POKOJ / Triple room Zámek Executive / Château Executive Kč Kč Kč Přistýlka / Extra bed Kč Kč 800 Kč Pes na pokoji / Pets 300 Kč 400 Kč 200 Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně snídaně, DPH a místních poplatků. All rates are with breakfast and they are quoted in CZK including VAT and local taxes. Ceník je platný od / Rates are valid from Děti do 3 let zdarma, do 12 let na pokoji s rodiči sleva 50% Children till 3 years are free of charge, 4-12 years they have discount 50% if they are in the room with their parents. Dětskou postýlku poskytujeme zdarma.

20 FOTOGALERIE ČSN EN ISO 9001:2001 :2001

21 CENÍK WELLNESS Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH a platí od do Platnost ceníku / VALID PRICE LIST Běţná otevírací doba / OPEN Objednávky přijímáme na: ORDERS ARE ACCEPTED AT: Děti / CHILDREN Platba / PAYMENT Wellness Provozní doba / OPENING HOURS Nehoteloví hosté NON HOTEL GUESTS Whirpool (volný vstup do tepidária, hydromasáţní sprchy a odpočinková zóna) Sauna (hydromasáţní sprchy a odpočinková zóna) Whirpool + sauna Solárium "Sluneční louka" / SOLARIUM "Sun Meadow" Každá další započatá minuta Rádi vám za příplatek zapůjčíme WE ARE HAPPY TO LEND YOU ON REQUEST Froté ţupan / TERRY BATHROBE Bederní rouška / SAUNA SKIRT Jednorázové froté pantofle / TERRY SLIPPERS Hoteloví hosté HOTEL GUESTS Whirpool (volný vstup do tepidária, hydromasáţní sprchy a odpočinková zóna) Sauna (hydromasáţní sprchy a odpočinková zóna) Whirpool + sauna Solárium "Sluneční louka" / SOLARIUM "Sun Meadow" Každá další započatá minuta Rádi vám za příplatek zapůjčíme WE ARE HAPPY TO LEND YOU ON REQUEST Froté ţupan / TERRY BATHROBE Bederní rouška / SAUNA SKIRT Jednorázové froté pantofle / TERRY SLIPPERS od / from Pondělí - Neděle 10:00-22:00 hod. MO - SO 10 AM - 10 PM. Pondělí je celý den pouze na objednání, jinak na tento den připadá pravidelná sanitace tel.: , nebo (rezervace je platná aţ po zpětném potvrzení) do 10 let zdarma v doprovodu minimálně 1 dospělé osoby / CHILDREN UNDER 10 YEARS OF AGE HAVE FREE ENTRANCE ACCOMPANIED BY AT LEAST ONE ADULT PERSON Masáţe přímo u maséra, vstup do wellness na hlavní recepci zámku Liblice. Přijímáme platby v hotovosti, kreditní kartou / MASSAGE DIRECTLY BY THE MASSEUR, WELLNESS AT THE MAIN RECEPTION Chateau Liblice - ACCEPT PAYMENT BY CASH OR BY CREDIT CARD Kapacita wellness (max. 10 osob). Pro uzavřenou společnost s více osobami doporučujeme rezervovat Zámeckou vinárnu jako odpočinkovou zónu. ţeny a muţi / WOMEN AND MEN (privátní rezervace / PRIVATE BOOKING) 10:00-15:00 cena za 60 minut whirpool od 1-6 osob, sauna od 1-4 osob 60 Kč/10 minut 20 Kč/1 minuta Kromě solária je v ceně vždy 10 min. na převlečení, dále chlazená pramenitá voda s citrusy, čerstvé ovoce, froté osuška a prostěradlo) 10 MINUTES FOR CHANGE OF YOUR CLOTHES, THEN CHILLED WATER WITH LEMON, FRESH FRUIT, TERRY TOWEL AND BED SHEET ARE INCLUDED. IT IS NOT APPLY TO SOLARIUM. 50 Kč 460 Kč 220 Kč 280 Kč 590 Kč 740 Kč 60 Kč/10 minut 100 Kč/10 minut 20 Kč/1 minuta 20 Kč/1 minuta cena za 1 ks cena za 1 ks 100 Kč 100 Kč 50 Kč cena za 60 minut whirpool od 1-6 osob, sauna od 1-4 osob 380 Kč 100 Kč/10 minut 20 Kč/1 minuta 100 Kč 50 Kč 50 Kč 50 Kč cena za 60 minut whirpool od 1-6 osob, sauna od 1-4 osob Kromě solária je v ceně vždy 10 min. na převlečení, dále chlazená pramenitá voda s citrusy, čerstvé ovoce, froté osuška a prostěradlo) 10 MINUTES FOR CHANGE OF YOUR CLOTHES, THEN CHILLED WATER WITH LEMON, FRESH FRUIT, TERRY TOWEL AND BED SHEET ARE INCLUDED. IT IS NOT APPLY TO SOLARIUM. PERMANENTNÍ VSTUPENKY Wellness + sauna pro 1 osobu, přenosné Whirpool, tepidárium, hydromasážní sprchy, citrusová voda, čerstvé ovoce, osuška a prostěradlo 580 Kč 300 Kč 850 Kč cena za 1 ks 100 Kč cena za 60 minut whirpool od 1-6 osob, sauna od 1-4 osob 380 Kč ţeny a muţi / WOMEN AND MEN (privátní rezervace / PRIVATE BOOKING) 15:00-22:00 a mimo otevírací dobu 680 Kč Kč cena za 1 ks 50 Kč 50 Kč 50 Kč Provozovatel Konferenčního centra Av ČR - zámku Liblice si vyhrazuje právo na změny, které včas umístí na Tyto vstupenky lze uplatnit kdykoliv v průběhu dne, doporučujeme rezervaci na tel.: Uvedené ceny jsou včetně DPH, slevy pro skupiny od 10 osob a od pronájmu na 3 a více hodin THE PRICES ARE INCLUSIVE OF VAT, DISCOUNTS FOR GROUPS FROM 10 PERSON AND FOR UP 3 HOURS 5 hodin 10 hodin 15 hodin 50 hodin Kč Kč Kč Kč

22

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce Lokalita HOTEL Orea Hotel Pyramida je nejen kongresové centrum s ideální polohou v Praze, ale také moderní fitness centrum s bazénem a hotel se špičkovým servisem nacházející

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce Hotel Kongres Akční nabídka Ceník Fotogalerie Kontakty OREA Wellness Hotel Horizont *** Železná Ruda - Špičák Lokalita OREA Wellness Hotel Horizont *** se nacházejí na

Více

Hotel Černigov Hradec Králové Konferenční nabídka pro rok 2014

Hotel Černigov Hradec Králové Konferenční nabídka pro rok 2014 Hotel Černigov Hradec Králové Konferenční nabídka pro rok 2014 Kategorie Tříhvězdičkový hotel vhodný jak pro obchodní, tak i individuální klientelu z celého světa. Nabízí variabilní konferenční prostory

Více

Konferenc. nference. Recepce / Rauty. Svatební hostiny. Nápojové balíčk. Welcome drink a kanapky. Welcome drink Welcome a kanap.

Konferenc. nference. Recepce / Rauty. Svatební hostiny. Nápojové balíčk. Welcome drink a kanapky. Welcome drink Welcome a kanap. Vychutnejte si to s námi na ex... Galavečeře Koktejly / ecepce Rauty / Rauty Nápojové balíčky Konference Konf Recepce Svatební / Rauty Galavečeře hostiny onference pce / Recepce / Rauty Nápojové Nápo Welcome

Více

Svatební nabídka s popisem prostor, služeb a cenovou nabídkou

Svatební nabídka s popisem prostor, služeb a cenovou nabídkou Svatební nabídka s popisem prostor, služeb a cenovou nabídkou Prostory greenyacht Hotel & Restaurant: Parkování: Zajištěno na 2 parkovištích pro minimálně 100 vozů. Hosty je možné také přepravit na palubu

Více

Svatební nabídka s popisem prostor, služeb a cenovou nabídkou

Svatební nabídka s popisem prostor, služeb a cenovou nabídkou Svatební nabídka s popisem prostor, služeb a cenovou nabídkou Prostory greenyacht Hotel & Restaurant: Parkování: je zajištěno na 2 parkovištích pro min. 100 vozů Dále je možné hosty přepravit na greenyacht

Více

Hotel Černigov Hradec Králové Konferenční nabídka pro rok 2015

Hotel Černigov Hradec Králové Konferenční nabídka pro rok 2015 Hotel Černigov Hradec Králové Konferenční nabídka pro rok 2015 Kategorie Tříhvězdičkový hotel vhodný jak pro obchodní, tak i individuální klientelu z celého světa. Nabízí variabilní konferenční prostory

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce Orea Hotel Atrium Otrokovice**** Zlínský kraj Otrokovice Lokalita Orea Hotel Atrium Otrokovice **** se nachází v těsné blízkosti Zlína. A právě na jihovýchodní Moravě,

Více

Nabídka služeb s popisem prostor, služeb a cenovou nabídkou

Nabídka služeb s popisem prostor, služeb a cenovou nabídkou Nabídka služeb s popisem prostor, služeb a cenovou nabídkou Prostory hotelu greenyacht hotel & restaurant Parkoviště parkování je zajištěno na 2 parkovištích pro min. 100 vozů Dále je možné hosty přepravit

Více

Nabídka rautů a bufetů

Nabídka rautů a bufetů Nabídka rautů a bufetů Rauty se rozlišují různou úrovní a více nebo méně slavnostním pojetím. Často se pořádají v rámci obchodních nebo reklamních akcí v atraktivním prostředí a s neobvyklým sortimentem.

Více

BANKETNÍ MAPA 2015 (Ceny jsou uvedené vč. DPH)

BANKETNÍ MAPA 2015 (Ceny jsou uvedené vč. DPH) 1 BANKETNÍ MAPA 2015 (Ceny jsou uvedené vč. DPH) K o n f e r e n č n í m í s t n o s t i Konferenční místnost m² Denní světlo Divadlo Škola Koktejl Banket Uspoř. do U Sál Boccaccio 108 Ne 120 70 130 110

Více

KONFERENČNÍ A BANKETOVÉ MENU HILTON PRAGUE

KONFERENČNÍ A BANKETOVÉ MENU HILTON PRAGUE KONFERENČNÍ A BANKETOVÉ MENU HILTON PRAGUE Vážení hosté, s potěšením oznamujeme, že v průběhu uplynulých let byl náš tým oceněn několika mezinárodními cenami v oblasti kulinářského umění, cukrářství a

Více

KAMPA GROUP CATERING SERVICES 2014

KAMPA GROUP CATERING SERVICES 2014 KAMPA GROUP CATERING SERVICES 2014 Muzeum hudby / Louis Vuitton Pražská křižovatka Sacré Coeur Zámek Troja KAMPA GROUP s potěšením představuje svou cateringovou nabídku pro rok 2014 Organizujeme Full-service

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce Orea Hotel Voroněž II*** Brno Lokalita Orea Hotel Voroněž II*** se nachází v těsné blízkosti brněnského výstaviště s výbornou dostupností z centra města a dálnice D1 Exit

Více

Nabízíme Kreativní šéfkuchaře a vysokou gastronomii Zkušený a profesionální personál Vhodné lokality Top reference

Nabízíme Kreativní šéfkuchaře a vysokou gastronomii Zkušený a profesionální personál Vhodné lokality Top reference CA TERING ه ى م ف ك م ك ى م 2 0 1 2 Organizujeme Full-service catering Gala-večeře, gala-obědy Recepce a cocktail party Soukromé oslavy Svatební oslavy Obchodní obědy a večeře Firemní akce Degustační večeře

Více

www.zbraslavice.eu NABÍDKA PRO FIREMNÍ AKCE 2012

www.zbraslavice.eu NABÍDKA PRO FIREMNÍ AKCE 2012 www.zbraslavice.eu NABÍDKA PRO FIREMNÍ AKCE 2012 Rekreační a sportovní středisko U Starého rybníka se nachází v klidném prostředí rekreační zóny středočeské obce Zbraslavice, 20 km na jih od starobylé

Více

www.vysehrad2000.cz Nabídka dovozového pohoštění cateringových služeb Vyšehrad 2000 Group

www.vysehrad2000.cz Nabídka dovozového pohoštění cateringových služeb Vyšehrad 2000 Group Nabídka dovozového pohoštění cateringových služeb Vyšehrad 2000 Group OBSAH dovozové pohoštění 1. STUDENÁ MASA A NÁŘEZOVÉ MÍSY 8. MINI DEZERTY 2. RYBY A VÝROBKY Z PLODŮ MOŘE 9. NÁPOJOVÝ SERVIS 3. SALÁTY

Více

Seminář pro 20 osob gastronomické služby (ceny jsou uvedeny bez DPH)

Seminář pro 20 osob gastronomické služby (ceny jsou uvedeny bez DPH) PARKHOTEL Privat hotel - Veslařská 250, 637 00 Brno, tel: + 420 543236350, fax: + 420 543235191 Seminář pro 20 osob gastronomické služby (ceny jsou uvedeny bez DPH) Výběr z coffee breaků Coffee break jednoduchý

Více

Konferenční nabídka. +420 380 602 440 latran@hotely-krumlov.cz www.hotely-krumlov.cz

Konferenční nabídka. +420 380 602 440 latran@hotely-krumlov.cz www.hotely-krumlov.cz Konferenční nabídka +420 380 602 440 latran@hotely-krumlov.cz www.hotely-krumlov.cz OBSAH Nabídka konferenčních místností a technického vybavení Konferenční balíčky Gastronomické služby Volný čas a doprovodný

Více

SVATEBNÍ PRŮVODCE. Academic Hotel & Congress Centre a.s.

SVATEBNÍ PRŮVODCE. Academic Hotel & Congress Centre a.s. SVATEBNÍ PRŮVODCE Milí snoubenci, Academic Hotel a malebné městečko Roztoky je místo jako stvořené pro Vaší svatbu a svatební hostinu. Dobře si uvědomujeme, jak je pro Vás tento den důležitý, a proto jsme

Více

VÍTEJTE V GREEN GARDEN HOTELU

VÍTEJTE V GREEN GARDEN HOTELU VÍTEJTE V GREEN GARDEN HOTELU 4* rodinný hotel v historickém centru Prahy Green Garden Hotel se nachází přímo v historickém centru Prahy, pouze několik minut chůze od proslulého Václavského náměstí, hlavní

Více

Where business and wellness go together...

Where business and wellness go together... BANKETNÍ MAPA AQUAPALACE HOTEL PRAGUE Where business and wellness go together... Aquapalace Hotel Prague Pražská 137, 251 01 Čestlice, Praha Východ Tel.: +420 225 108 830 e-mail: conference.mgr@aquapalacehotel.cz

Více

SVATEBNÍ NABÍDKA. Platná od 1. 4. 2014 do 31. 3. 2015

SVATEBNÍ NABÍDKA. Platná od 1. 4. 2014 do 31. 3. 2015 SVATEBNÍ NABÍDKA Platná od 1. 4. 2014 do 31. 3. 2015 Nabídka Svatební den v netradičních prostorách Obřad Obřad v Pivovarském muzeu Hostina Obřad v pivovaru Svatební hostina v Plzeňském Prazdroji Doplňkové

Více

Clarion Congress Hotel Ostrava Nabídka kongresových služeb

Clarion Congress Hotel Ostrava Nabídka kongresových služeb Clarion Congress Hotel Ostrava Nabídka kongresových služeb Popis hotelu Kategorie Mezinárodní 4* hotel se zázemím největšího hotelového kongresového sálu v moravskoslezském kraji, člen celosvětové sítě

Více

CATERING NA PŘÁNÍ. CITYcatering - cateringové služby pro společenské i soukromé příležitosti:

CATERING NA PŘÁNÍ. CITYcatering - cateringové služby pro společenské i soukromé příležitosti: CATERING NA PŘÁNÍ Narozeninové oslavy, firemní akce a večírky, občerstvení na semináře, konference, kongresy, svatby a další události všeho druhu. Nejen to nabízí CITYcatering! Rádi Vám zajistíme catering

Více

Dokonalá svatba v Palace Hotelu Praha. www.palacehotel.cz www.vi-hotels.com

Dokonalá svatba v Palace Hotelu Praha. www.palacehotel.cz www.vi-hotels.com www.palacehotel.cz www.vi-hotels.com Dokonalá svatba v Palace Hotelu Praha romantická svatba Praha patří mezi nejkrásnější města světa a je jako stvořená pro uspořádání luxusní a romantické svatby. Rádi

Více

NABÍDKA PRO SKUPINY. Nabídka menu. Platí od 1.1.2011 31.12.2011. Trvale zvýhodněná cena. 191,-Kč/7,80

NABÍDKA PRO SKUPINY. Nabídka menu. Platí od 1.1.2011 31.12.2011. Trvale zvýhodněná cena. 191,-Kč/7,80 Nabídka menu NABÍDKA PRO SKUPINY Menu č. 1 Pivovarské 242,-Kč/9,90 Založit na stoly : Uzenářské prkénko 80g/os. ( ½ ks utopenec, 30g škvarková pomazánka, 30g tlačenka, 2 ks chléb) Kuřecí vývar s masem

Více

ŘÍJEN 2009 ÚNOR 2010» ROČNÍK 9

ŘÍJEN 2009 ÚNOR 2010» ROČNÍK 9 ŘÍJEN 2009 ÚNOR 2010» ROČNÍK 9 TÉMA Svatební hostina» VAŘÍME Káva s požitkem, káva s chutí STOLOVÁNÍ Menu jako zážitek chutí Rozvoz není jenom pizza ADRESÁŘ Přehledný adresář restaurací a hotelů 02 Svatební

Více

Vítejte v naší restauraci!

Vítejte v naší restauraci! Vítejte v naší restauraci! Zažijte příjemně strávené chvíle v naší restauraci, s rodinou a přáteli u dobrého jídla a pití. Naše kuchyně Vám jídla připraví vždy s láskou a péčí, a to ze surovin z nejbližšího

Více

Panský dvůr Dolní Počernice - firemní akce, konference a školení. member of gastrogroup www.gastrogroup.cz

Panský dvůr Dolní Počernice - firemní akce, konference a školení. member of gastrogroup www.gastrogroup.cz Panský dvůr Dolní Počernice - firemní akce, konference a školení member of gastrogroup www.gastrogroup.cz Panský dvůr Dolní Počernice - úvod Úvod Panský dvůr v Počernicích se nachází v příjemném prostředí

Více