Konferenční centrum Akademie věd ČR zámek Liblice Moderní centrum konferenčních, vzdělávacích, hotelových a kulturních aktivit

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Konferenční centrum Akademie věd ČR zámek Liblice Moderní centrum konferenčních, vzdělávacích, hotelových a kulturních aktivit"

Transkript

1 Váţení hosté, jsme potěšeni Vašim zájmem o Konferenční centrum Akademie věd ČR - zámek Liblice. Pokud potřebujete zorganizovat jakýkoli druh setkání, konference nebo jiné společenské události, obraťte se na náš tým profesionálů, kteří jsou zárukou úspěchu. Na následujících stránkách naleznete nabídku sluţeb, které jak věříme, splní Vaše individuální poţadavky. Těšíme se na spolupráci s Vámi. S pozdravem Tým Konferenčního centra Akademie věd ČR zámku Liblice Konferenční centrum Akademie věd ČR zámek Liblice Moderní centrum konferenčních, vzdělávacích, hotelových a kulturních aktivit tel.: fax:

2 ZÁKLADNÍ INFORMACE Ceník je platný od KONTAKTY Adresa: Liblice 61, Byšice Telefon: Fax: Internet: LOKALITA A DOPRAVNÍ SPOJENÍ Liblice leţí v regionu Mělnicka a Kokořínska, který je rájem pro milovníky historických památek a příjemných procházek přírodou. GPS: Dopravní dostupnost silniční: Dopravní dostupnost ţelezniční: Dopravní dostupnost autobusová: 50 18'42.32"N, 14 35'11.409"E celková vzdálenost z centra Prahy je 35 km dálnice D8 exit N. Ves > po silnici I. třídy č. 16 směr Mělník > před Mělníkem po silnici I. třídy č. 16 směr Mladá Boleslav do Liblic Hlavní nádraţí Praha > stanice Byšice Praha Holešovice > Mělník > (přestup) Liblice UBYTOVÁNÍ Konferenční centrum akademie věd ČR Zámek Liblice disponuje 53 pokoji se 110 lůţky v budově zámku, východním a západním křídle. Pokoje jsou vybaveny milibary, koupelnou s WC, sprchou nebo vanou, fénem, LCD-TV, trezorem a telefonem. Luxusní pokoje ve vlastní budově zámku jsou navíc vybaveny historickým nábytkem. HOTELOVÉ SLUŽBY ubytovací sluţby v kategorii **** bezplatné parkování pro hotelové hosty v zámeckém areálu shuttle bus, taxi, půjčovna vozů, aerotaxi informační sluţby agenturní sluţby, výběr registračních poplatků doplňkový prodej prodej suvenýrů a drobného občerstvení zprostředkování sluţeb okolních subjektů organizace výletů wellness relaxační centrum, masáţe GASTRONOMIE Zámecká restaurace Letní terasa zámecké restaurace vhodné pro letní barbecue Zahradní altán vhodné pro teambuilding a letní posezení u táboráku Zámecký bar Letní terasa zámeckého baru Zámecká vinárna Akademický salónek Pikniky Catering (coffeebreak a lehké občerstvení na výletech po Kokořínsku)

3 KONFERENČNÍ PROSTORY Konferenční centrum akademie věd ČR Zámek Liblice Vám nabízí Konferenční sál vybavený nejmodernějšími high-technologiemi a další prostory vhodné pro vaše jednání. Orientace v prostoru zámku prostřednictvím 3D modelu: Prosím klikněte na následující odkaz a pak na 3D model zámku v pravém horním rohu, dále vybírejte jednotlivá patra Orientace v prostoru zámku prostřednictvím virtuální prohlídky: Místnost Welcome Stolová Divadlo Škola U-tabule drink úprava Banket Konferenční sál Mramorový sál Akademický salónek Zámecká restaurace Zámecká vinárna Konferenční sál Mramorový sál Akademický salónek Zámecká restaurace

4 KONFERENČNÍ CENÍK Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Zvukové zařízení Mikrofon bezdrátový od 500,-/den Mikrofon drátový od 250,-/den Ozvučení mobilní od 1000,-/den Ozvučení integrované od 2500,-/den CD, MP3 od 500,-/den Zobrazovací zařízení Vizualizér od 1000,-/den LCD monitor 40 od 1000,-/den DVD od 500,-/den Projekční plátno mobilní 210x290 cm (přední a zadní projekce)od 1500,-/den Data projektor ANSI 5000 od 6000,-/den Kancelářské zařízení a prezentační pomůcky Notebook od 1500,-/den Tiskárna od 1000,-/den Laserové ukazovátko se stránkovačem od 150,-/den Flipchart od 350,-/den Nástěnka na špendlíky 56x86 cm od 100,-/den Vývěska oboustranná 97x127 cm od 350,-/den Lidské zdroje Technická asistence od 300,-/hod Výběr registračních poplatků, e-shop grafické práce, administrace 680,-/hod Administrativní asistence od 250,-/hod Hosteska od 250,-/hod Obsluha šatny od 150,-/hod Internetové připojení WIFI LAN zdarma zdarma Ostatní Konferenční balíček (blok, pero, větrové bonbóny) 60,-/os. Jmenovky. visačky (grafika, tisk) 60,-/os. Pódium 12m2, výška 40cm 9.300,- Fotokopie A4 od 5,- Fotokopie A3 od 7,- Květinový servis (1ks dekorace do 30cm) od 400,- Doprava individuální a skupinová od 26,-/km Orientační běh zámeckou oborou od 900,-/os. Hotelové disciplíny (čtyřkolky, seagway, horská kola, petangue, kroket, metaná ) ind. Doprovodný & outdoor program, organizované výlety (hrady, zámky, lodě, turistika aj.) * Uvedené ceny jsou v období mimosezóny, pro zjištění aktuální ceny pronájmu prostor nás neváhejte kontaktovat.

5 SEZÓNA A MIMOSEZÓNA Sezóna Svátky Mimosezóna EXKLUSIVNÍ PRONÁJMY Využijte naší nabídky exkluzivního pronájmu na celý den (od 14:00 hod. 11:00 hod.) za Kč. V ceně této exklusivity je pronájem celé hlavní budovy (Zámecká restaurace, Akademický salónek, Mramorový sál a 21 pokojů). Prostory 1 hodina Dopoledne (7:00 14:00 hod.) odpoledne (14:00 21:00 hod.) celý den Konferenční sál Kč Kč Kč Kč Mramorový sál Kč Kč Kč Kč Zámecká restaurace Kč Kč Kč Kč Akademický salónek Kč KČ Kč Kč Zámecká vinárna Kč Kč Kč Kč Letní terasa Kč Kč Kč Kč Francouzská zahrada Kč Kč Kč Anglický park Kč Kč Kč Jiné rozvržení času je nutno dohodnout předem.

6 PŘÍPITEK Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Welcome cocktail vám rádi připravíme od 15 a více osob. WELCOME DRINK 1 Basic Sklenka sektu nebo juice 55,-/osoba WELCOME FOOD 1 Snack domácí sýrové tyčinky, praţené mandle, španělské olivy 30,-/osoba WELCOME DRINK 2 Standard Sekt, víno, cocktail, juice nebo voda volná konzumace po dobu 30 minut 75,-/osoba WELCOME FOOD 2 Premium kanapky s marinovaným lososem, kanapky s pikantní klobáskou a okurčičkou a kanapky se sýrem s modrou plísní a zelenou olivou 70,-/osoba WELCOME DRINK 3 Champagne Sklenka Champagne nebo čerstvá ovocná šťáva 240,-/osoba (min 5 osob)

7 PŘESTÁVKA NA KÁVU / OBČERSTVENÍ Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Snack drink je kalkulován na 30 minut. Snack food je kalkulován na 1 osobu. Přestávky na kávu vám rádi připravíme od 15 a více osob. SNACK DRINK 1 basic Káva, výběr čajů, minerální voda 50,-/osoba SNACK DRINK 2 standard Káva, výběr čajů, minerální voda, dţus 80,-/osoba SNACK DRINK 3 energy Káva, výběr čajů, minerální voda, energy drink 120,-/osoba SNACK DRINK 4 vital Káva, káva bez kofeinu, výběr čajů, minerální voda, čerstvá šťáva z ovoce 120,-/osoba OPEN BAR (neomezená konzumace po dobu 30 minut) Káva, káva bez kofeinu, výběr čajů, minerální voda, dţus, sandwich a moučník nebo čerstvé ovoce 190,-/osoba SNACK FOOD 1 fitness Sezónní ovoce, jogurt, cereální sušenky 45,-/osoba SNACK FOOD 2 sweet moučník 1 ks/os. druh dle výběru (karamelový, cappuccinový, jahodový nebo borůvkovojablečný moučník, vanilkový mufin se švestkou, jablečný závin, rebarborový nebo švestkový koláč) 40,-/osoba SNACK FOOD 3 sandwich Sandwich 1 ks/os. druh dle výběru (se šunkou a sýrem, s tuňákem, salámový, s uzeným lososem, vegetariánský) 45,-/osoba SNACK FOOD 4 picnic Sezónní ovoce, moučník a sandwich 110,-/osoba Tip: Coffeebreak formou zahradního pikniku Co takhle vyzkoušet netradiční servis coffeebreaku v zámecké zahradě. (Minimum pro 10 os., příplatek 50,-/osoba vč. DPH) Rádi Vám zajistíme catering Vyberte si občerstvení podle chuti a my Vám jej doručíme a naservírujeme například při výletu do Kokořínska. (Minimum pro 10 os., příplatek 100,-/osoba vč. DPH)

8 SERVÍROVANÝ OBĚD A VEČEŘE Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Doporučujeme vybírat vždy pouze 1 menu. Máte-li požadavek na speciální diety, pokrmy vegetarián aj. sdělte nám prosím tyto informace na e- mail: Servírovaný oběd a večeři z této nabídky vám rádi připravíme od 15 a více osob. Cena menu classic je 240,-/osoba. MENU classic 1 MENU classic 2 Čočková polévka s vinnou klobásou a petrţelkou Vepřový steak na ţampionech s bramborovými hranolky Ovocný salát se šlehačkou Hovězí vývar s masem a fritátovými nudlemi Kuřecí stehno na paprice s haluškami a zakysanou smetanou Domácí perník s brusinkovou polevou MENU classic 3 MENU classic 4 Ţampiónový krém s restovanou šalotkou Uzená vepřová krkovice se špenátem a bramborovým knedlíkem Jablkový závin s ořechy a skořicí Drůbeţí krém s fazolkami Segedínský guláš s houskovými Tvarohový závin s jahodovou polevou MENU classic 5 MENU classic 6 Tradiční bramboračka s lesními houbami Pečené králičí stehno na smetaně s karlovarským knedlíkem Čokoládový pudink s višněmi Frankfurtská polévka s párkem Vařené hovězí maso s čerstvým křenem, vývarem a brambory Jablkový koláč s drobenkou a mandlemi MENU classic 7 MENU classic 8 Bílá zelná polévka s uzeninou Kuřecí galantina s bramborovou kaší a okurkový salát se smetanou Zmrzlina s ovocem a griliášem Drůbeţí vývar s masem a domácími nudlemi Španělský ptáček s dušenou rýţí Jogurtovník s malinami a citrónovým krémem MENU classic 9 MENU classic 10 Krkonošská kulajda Smaţený vepřový řízek s bramborovým salátem Koláč z rebarbory s ořechovou drobenkou Gulášová polévka Kuřecí prsní steak s gratinovanými brambory a omáčkou ze smrkových hřibů Palačinka s borůvkovým dţemem a šlehačkou MENU classic 11 MENU classic 12 Zeleninový krém s chlebovými krutony Pečený pstruh na másle s petrţelovými a rajčatovým salátkem Sacher dort Hovězí vývar s játrovými knedlíčky, se zeleninou a domácími nudlemi Moravský vrabec s bramborovými knedlíky a bílým zelím Makový závin se švestkovou omáčkou

9 MENU classic 13 MENU classic 14 Polévka z rajských jablíček a pórku Hovězí přírodní roštěná s mačkaným bramborem a smaţenou cibulkou Tiramisu MENU classic 15 Drůbeţí vývar s celestýnskými nudlemi a zeleninou juliene Hovězí svíčková na smetaně s karlovarským knedlíkem a brusinkami Vanilková panna cotta s mátou Hráškový krém s krutony Pečená krůtí prsa s mandlovou nádivkou a paţitkovým máslem Brownies s citrónovým krémem SERVÍROVANÝ OBĚD A VEČEŘE Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Doporučujeme vybírat vždy pouze 1 menu. Máte-li požadavek na speciální diety, pokrmy vegetarián aj. sdělte nám prosím tyto informace na e- mail: Součástí ceny je slavnostní prostření stolu (na přání též na kulatých banketových stolech pro 7 10os. u stolu s květinovou dekorací. Cena gala menu je 600,-/osoba. GALA MENU 1 GALA MENU 2 Hovězí carpaccio clasico s rucolou, kapary a parmezánem Dýňová polévka s domácími nudlemi a vlašskými ořechy Kuřecí stehenní steak s krupicovými noky, baby zeleninou a omáčkou red wine Tiramisu s jahodami a mátou Caprese z čerstvých rajčat a mozzarelli s teplým bazalkovým olejem Špenátová polévka s uzeným lososem a zastřeným vejcem Pečený candát na másle s bramborovo-limetkovým pyré, jarní cibulkou a ořechovým glaze Jogurtový mousse s malinovou omáčkou GALA MENU 3 Salát ze špenátu a rucoly se sušenými rajčaty, parmezánem a teplým česnekovým dresinkem Bramborovo-mrkvový krém s bazalkovým pestem GALA MENU podle šéfkuchaře Chtěli byste někoho mile překvapit, čekáte zahraniční návštěvu a rádi byste ji něčím oslnili? Prozraďte nám svá přání, chutě a případný cenový limit. Připravíme Vám nabídku šitou na míru. Kuřecí prsní steak s Fettucine, tymiánem a smetanou Vanilková panacotta s borůvkovou omáčkou

10 SERVÍROVANÝ OBĚD A VEČEŘE Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Doporučujeme vybírat vždy pouze 1 menu. Máte-li požadavek na speciální diety, pokrmy vegetarián aj. sdělte nám prosím tyto informace na e- mail: Součástí ceny je slavnostní prostření stolu (na přání též na kulatých banketových stolech pro 7 10os. u stolu s květinovou dekorací. GOURMET MENU 1 Zprudka pečená kachní foie gras s hruškovým chutnej a rucolou, grilovaný chléb Vývar z volské oháňky s houbovými ravioli, zeleninou a lanýţovým olejem Grilovaný mořský vlk s bramborovým pyré s estragonem a omáčkou portugais Čokoládová whisky terina s malinovou omáčkoou a griliášem Cena Kč za osobu GOURMET MENU 2 Salát z rokety a pečených hrušek se šalotkou a malinovým dresinkem Květákový krém s mušlemi svatého Jakuba a šafránovou pěnou Hovězí steak s pečenými baby brambůrky a omáčkou robert Kořeněné kostky z hořké a bílé čokolády s vanilkou a jahodami Cena Kč za osobu

11 OBĚD A VEČEŘE FORMOU BUFETU Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Doporučujeme vybírat vždy pouze 1 bufet. Máte-li požadavek na speciální diety, pokrmy vegetarián aj. sdělte nám prosím tyto informace na e- mail: Cena je 330,-/osoba. Připravujeme pro 30 a více osob. Rádi Vám připravíme bufet i pro menší počet osob, minimálně však pro 10. Cena nezůstane stejná, je třeba ji stanovit individuálně. BUFFET 1 BUFFET 2 Grilovaná zelenina, rajská jablka, okurky, papriky, listový salát, Mozzarella, máslo, olivy, míchaný salát, dresinky, olivový olej Grilovaná zelenina, rajská jablka, okurky, papriky, listový salát, Mozzarella, máslo, olivy, míchaný salát, dresinky, olivový olej Krkonošská kulajda Vařené kukuřičné klasy Špagety s mořskými plody a bílým vínem Filet z bílé ryby pečený na másle podávaný s bramborovou kaší Vepřová pečeně na houbách s dušenou rýţí Hovězí svíčková s houskovým knedlíkem Profiteroles Čerstvé sezónní ovoce Ţampiónový krém Baby karotka dušená na másle Gratinované brambory Kuřecí stehna pečené na másle a rozmarýnu podávaná s dušenou rýţí Pečená vepřová krkovice s bramborovým knedlíkem a bílé zelí Čevapčiči s hořčicí a šťouchanými brambory Čokoládový dort Čerstvé sezónní ovoce BUFFET 3 BUFFET 4 Grilovaná zelenina, rajská jablka, okurky, papriky, listový salát, Mozzarella, máslo, olivy, míchaný salát, dresinky, olivový olej Grilovaná zelenina, rajská jablka, okurky, papriky, listový salát, Mozzarella, máslo, olivy, míchaný salát, dresinky, olivový olej Slepičí vývar s masem a nudlemi Ţampióny dušené v bílém víně Restované fazolky na slanině a česneku Kachní stehna pečená na jablkách podávaná se zelím a chlupatými knedlíky Steaky z vepřové krkovice podávané se smaţenými bramborovými hranolky Hovězí guláš s houskovým knedlíkem Tiramisu s jahodovou omáčkou Čerstvé sezónní ovoce Fazolová polévka se smetanou Bramborové gnocchi s houbami a smetanou Zelenina dušená na másle Kuřecí kostky s anglickou slaninou a cibulí se smaţenými bramborovými hranolky Moravský vrabec s bramborovým knedlíkem a dušené zelí Hovězí pečeně na rozmarýnu s dušenou rýţí Sacher dort Čerstvé sezónní ovoce

12 BUFFET 5 BUFFET 6 Grilovaná zelenina, rajská jablka, okurky, papriky, listový salát, mozzarella, máslo, olivy, dresinky, olivový olej Gulášová polévka Dušená brokolice na másle Penne s anglickou slaninou, smetanou a bazalkovým pestem Pečená vepřová kolena s jablkovým křenem a hořčicí Kuřecí mini řízečky s domácím bramborovým salátem Hovězí pečeně s rajskou omáčkou a houskovým knedlíkem Tvarohový dort s malinami Čerstvé sezónní ovoce Vařený hovězí jazyk s celerovým salátem Trhaný listový salát s jablky, anglickou slaninou, a citrónovým dresinkem Rajská jablka, okurky, papriky, olivový olej, balsamicový ocet, jogurtový a francouzský dresink Variace českých sýrů se sušeným ovocem a ořechy Hráškový krém Domácí paštika z husích jater s topinkou z dýňového chleba Pečená vepřová plec s růţičkovou kapustou a omáčkou z dijónské hořčice Cuketové řízečky s mačkaným bramborem a omáčkou amatriciana Cappuccinový dort Čerstvě krájené sezónní ovoce

13 SPECIÁLNÍ OBĚD A VEČEŘE Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Máte-li požadavek na speciální diety, pokrmy vegetarián aj. sdělte nám prosím tyto informace na Cena je 330,-/osoba. Připravujeme pro 30 a více osob. Rádi Vám připravíme bufet i pro menší počet osob, minimálně však pro 10. Cena nezůstane stejná, je třeba ji stanovit individuálně COUNTRY BUFFET grilování a trampské opékaní u zámeckého altánu Marinovaná vepřová krkovice s česnekem a rozmarýnem Ostravské a maďarské klobásy Špekáčky s hořčicí, křenem a kečupem Míchaný zeleninový salát s olivami a sýrem feta Zelný salát s křenem Jablkový závin se skořicí a ořechy Výběr z tmavého, světlého a cereálního pečiva NA ROŽNI PEČENÉ CELÉ UZENÉ SELÁTKO cca 25Kg, 340 Kč/Kg Hořčice, křen, jablkový křen Domácí povidlové buchty Výběr z tmavého, světlého a cereálního pečiva

14 RAUT Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Máte-li požadavek na speciální diety, pokrmy vegetarián aj. sdělte nám prosím tyto informace na Připravujeme pro 30 a více osob. Rádi Vám připravíme rauty i pro menší počet osob, minimálně však pro 10. Cena nezůstane stejná, je třeba ji stanovit individuálně. GALA BUFFET 1 barbecue GALA BUFFET 2 classic Krájená praţská šunka a domácí uzené vepřové, Jemná domácí paštika z vepřového bůčku doplněné nakládanou zeleninou a kachních jater s brusinkami Výběr českých sýrů Výběr uzenářských specialit (niva, hermelín, eidam, ementál, blaťácké zlato ) (šunka, klobásy, anglická slanina,vysočina, doplněné sušeným ovocem a ořechy mortadella, herkules) doplněno znojemskými okurkami a cibulkami Grilovaná zelenina s balsamicovou emulzí Výběr českých sýrů ( lilek, cuketa, paprika, ţampióny ) (eidam, niva, hermelín, blaťácké zlato, ementál) doplněno ořechy a sušeným ovocem Řecký salát s olivami a sýrem feta Salát Nicoise s tuňákem, fazolkami, vejcem Dresink bylinkový, francouzský, jogurtový Grilované tygří krevety s omáčkou beurre blanc Grilovaný pangasius s parmskou šunkou a bazalkou Grilovaný kuřecí stehenní steak s omáčkou kardinál Grilovaná vepřová ţebírka s česnekovou omáčkou Grilovaný hermelín s brusinkovou omáčkou Uzená šunková kýta s kostí, křenem a hořčicí Pečené brambory s anglickou slaninou a cibulí Řecký salát s olivami, sýrem feta Trhaný listový salát se šalotkovým dresinkem Zelný salát s čerstvým koprem nebo křenem Marinovaná vepřová krkovice s česnekem a rozmarýnem Kuřecí mini řízečky s citrónem Pečené brambory s anglickou slaninou a petrţelkou Grilovaná zelenina s balsamicovou emulzí Variace mini dezertů Jahodové cappucino s vanilkovou zmrzlinou Čerstvě krájené ovoce a griliášem ( dle sezónní nabídky ) Jablkový závin s ořechy a skořicí Čerstvě krájené sezónní ovoce Výběr z tmavého, světlého a cereálního pečiva ( dle sezónní nabídky ) Výběr z tmavého, světlého a nereálního 660,- Kč / osoba pečiva 660,- Kč / osoba

15 RAUT Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Máte-li požadavek na speciální diety, pokrmy vegetarián aj. sdělte nám prosím tyto informace na Připravujeme pro 30 a více osob. Rádi Vám připravíme rauty i pro menší počet osob, minimálně však pro 10. Cena nezůstane stejná, je třeba ji stanovit individuálně. GALA BUFFET 3 GALA BUFFET 4 Skládaný anglický roastbeef s omáčkou aioli Skládaný anglický roastbeef Šunková huspenina s křenovou omáčkou se sterilovanou zeleninou Kuřecí galantina s máslem a sušenými švestkami Nakládaný losos gravlax Sýrová variace s hořčično-koprovým dresinkem ( eidam, niva, hermelín, bla tácké zlato, ementál ) Hovězí tatarák z pravé svíčkové, doplněno sušeným ovocem a ořechy opečený chléb Sýrová variace Salát z grónských krevet skagen (eidam, niva, hermelín, blaťácké zlato, s citrónovým creme fraiche ementál, ořechy, sušené ovoce ) Salát z čerstvých rajčat a mozzarelli Hruškový salát s rukolou, s octem balsamico a bazalkou vlašskými ořechy a šalotkovým dresinkem Zeleninové dipy Caprese z rajčat a mozzarelli (karotka, paprika, okurka, řapíkatý celer, s balsamicovou redukcí a bazalkou omáčky-česneková, s nivou, pikantní salsa) Grilovaná vepřová panenka s anglickou slaninou Grilovaná vepřová panenka s anglickou slaninou Pečené kuřecí paličky s medovým demi-glace Losos pečený v listovém těstě Pečené brambory s olivovým olejem a se špenátem a karotkou mořskou solí Dušená baby zeleninka na másle Dušená baby zeleninka na másle Vařené grenaile s máslovou omáčkou Výběr z tmavého, světlého a cereálního pečiva Čokoládový mousse s višněmi Čerstvě krájené ovoce Čokoládový mousse s višněmi (dle sezónní nabídky) Čerstvě krájené ovoce (dle sezónní nabídky) Výběr z tmavého, světlého a cereálního pečiva Výběr z tmavého, světlého a cereálního pečiva 880,- Kč / osoba 770,- Kč / osoba

16 RAUT Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Máte-li požadavek na speciální diety, pokrmy vegetarián aj. sdělte nám prosím tyto informace na Doporučujeme pro 80 osob a více. Rádi Vám připravíme rauty i pro menší počet osob, minimálně však pro 10. Cena nezůstane stejná, je třeba ji stanovit individuálně. GALA BUFFET 5 exclusive Kuřecí galantina se sušenými švestkami a citrónovým aioli Norský losos pečený v listovém těstě se špenátem a karotkou Jemná domácí paštika z vepřového bůčku a kachních jater s brusinkami Výběr českých sýrů (eidam, niva, hermelín, bla tácké zlato, ementál) doplněno ořechy a sušeným ovocem Anglický skládaný roastbeef aioli a stříbřitými cibulkami Pečená kachní prsa s pomerančovým coulis Hruškový salát s rukolou, vlašskými ořechy, balsamicovou redukcí a sýrem roche baron Římský salát se ţampióny, citrónem a rozmarýnem Jemně uzené celé selátko ( cca 25kg ) Gratinované brambory s muškátem Grilovaná toskánská zelenina Výběr tmavého, světlého a cereálního pečiva Cheesecake s malinovou omáčkou Výběr mini dezertů ( 5druhů ) Krájené sezónní ovoce Výběr z tmavého, světlého a cereálního pečiva 900,- Kč / osoba

17 RAUT Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Máte-li požadavek na speciální diety, pokrmy vegetarián aj. sdělte nám prosím tyto informace na Připravujeme pro 30 a více osob. Rádi Vám připravíme rauty i pro menší počet osob, minimálně však pro 10. Cena nezůstane stejná, je třeba ji stanovit individuálně. GALA BUFFET 6 grand château Hruškový salát s rucolou, vlašskými ořechy, balsamicovou redukcí a sýrem roche baron Krevetový salát skagen s čerstvým koprem a craime fraiche Římský salát s houbami shitake, šalotkou a dresinkem saiko miso Salát z čerstvých cherry rajčat a mozzarelli s bazalkou a olivovým olejem Nakládaný losos gravlax s hořčično-koprovým dresinkem a listovým salátem Hovězí tatarák z pravé svíčkové s olivami, opečený bílý chléb Tuna sushimi s dijónskou hořčicí a sezamovým olejem Skládaný anglický roastbeef s aioli a stříbřitými cibulkami Výběr francouzských sýrů se sušeným ovocem a ořechy Pečené jehněčí hřebínky se smrţovou omáčkou Pečená kachní prsa s pomerančovým coulis Kuřecí galantina s máslem a tymiánem Grilovaná zelenina s balsamicovou emulzí Jasmínová rýţe Gratinované, smetanové brambory Vařené grenaille s omáčkou beurre blanc Čokoládová fontána s čerstvým sezónním ovocem Výběr mini dezertů ( 5druhů ) Výběr z bílého, tmavého a cereálního pečiva 1375,- Kč / osoba

18 NÁPOJE Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do KONZUMACE Z NÁPOJOVÉHO LÍSTKU (Na základě vašeho upřesnění vybereme sortiment nápojů. Běţná nabídka je 1ks na osobu výběr z nealkoholických nápojů a nealkoholické pivo. Vyúčtujeme Vám skutečný odběr, při větším počtu odebraných nápojů vám poskytneme slevu). OPEN BAR 1 classic OPEN BAR 2 premium Pivo sudové leţák, jakostní víno, Pivo sudové leţák, jakostní víno, sekt, minerální voda, dţus, minerální voda, dţus, nápoje od fa. Coca-cola, nápoje od fa. Coca-cola, káva, výběr čajů káva, výběr čajů, 210,-/1 hod./osoba základní lihoviny a likéry (whisky, brandy, 340,-/2 hod./osoba vodka, gin, rum, Becherovka), 400,-/3 hod./osoba praţené mandle, kořeněné tyčinky 500,-/1 hod./osoba 800,-/2 hod./osoba 1000,-/3 hod./osoba DOPLŇTE SI SVÁ MENU, BUFETY A RAUTY Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH a platí od do Pokrmy ze zvěřiny Zvěřinový vývar s masovými kuličkami a zeleninou Srnčí steak s cibulovou krustou, šafránovým rizotem a rajčatovým glazé Pečená baţantí prsa s gratinovanými brambory, zeleným chřestem a jalovcovou omáčkou Kančí guláš s bylinkovými knedlíky, restovanou slaninou a smaţenou cibulkou Dančí ragú s dýňovým pyré a pečenými kaštany 55 Kč/por. 355 Kč/por. 355 Kč/por. 355 Kč/por. 355 Kč/por. Nabídka á la carte

19 CENÍK UBYTOVÁNÍ Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH a platí od do Ceník ubytování 2012 Rack rates Sezóna / High Season Svátky / Holidays Mimosezóna / Low Season JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ / Single room Pokojů Rooms Sezóna High Season Svátky Holidays Mimosezóna Low Season Pokoje celkem / Rooms total 53 Zámek Executive / Château Executive Kč Kč Kč Dependance Business / Dependance Business Kč Kč Kč DVOULŮŽKOVÝ POKOJ / Double room Zámek Executive / Château Executive Kč Kč Kč Zámek apartmá Romantik / Château Romantic Suite Kč Kč Kč Zámek apartmá Superior / Château Superior Suite Kč Kč Kč Dependance Business / Dependance Business Kč Kč Kč Dependance apartmá Junior / Dependance Junior Suite Kč Kč Kč TŘÍLŮŽKOVÝ POKOJ / Triple room Zámek Executive / Château Executive Kč Kč Kč Přistýlka / Extra bed Kč Kč 800 Kč Pes na pokoji / Pets 300 Kč 400 Kč 200 Kč Ceny jsou uvedeny v Kč včetně snídaně, DPH a místních poplatků. All rates are with breakfast and they are quoted in CZK including VAT and local taxes. Ceník je platný od / Rates are valid from Děti do 3 let zdarma, do 12 let na pokoji s rodiči sleva 50% Children till 3 years are free of charge, 4-12 years they have discount 50% if they are in the room with their parents. Dětskou postýlku poskytujeme zdarma.

20 FOTOGALERIE ČSN EN ISO 9001:2001 :2001

21 CENÍK WELLNESS Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH a platí od do Platnost ceníku / VALID PRICE LIST Běţná otevírací doba / OPEN Objednávky přijímáme na: ORDERS ARE ACCEPTED AT: Děti / CHILDREN Platba / PAYMENT Wellness Provozní doba / OPENING HOURS Nehoteloví hosté NON HOTEL GUESTS Whirpool (volný vstup do tepidária, hydromasáţní sprchy a odpočinková zóna) Sauna (hydromasáţní sprchy a odpočinková zóna) Whirpool + sauna Solárium "Sluneční louka" / SOLARIUM "Sun Meadow" Každá další započatá minuta Rádi vám za příplatek zapůjčíme WE ARE HAPPY TO LEND YOU ON REQUEST Froté ţupan / TERRY BATHROBE Bederní rouška / SAUNA SKIRT Jednorázové froté pantofle / TERRY SLIPPERS Hoteloví hosté HOTEL GUESTS Whirpool (volný vstup do tepidária, hydromasáţní sprchy a odpočinková zóna) Sauna (hydromasáţní sprchy a odpočinková zóna) Whirpool + sauna Solárium "Sluneční louka" / SOLARIUM "Sun Meadow" Každá další započatá minuta Rádi vám za příplatek zapůjčíme WE ARE HAPPY TO LEND YOU ON REQUEST Froté ţupan / TERRY BATHROBE Bederní rouška / SAUNA SKIRT Jednorázové froté pantofle / TERRY SLIPPERS od / from Pondělí - Neděle 10:00-22:00 hod. MO - SO 10 AM - 10 PM. Pondělí je celý den pouze na objednání, jinak na tento den připadá pravidelná sanitace tel.: , nebo (rezervace je platná aţ po zpětném potvrzení) do 10 let zdarma v doprovodu minimálně 1 dospělé osoby / CHILDREN UNDER 10 YEARS OF AGE HAVE FREE ENTRANCE ACCOMPANIED BY AT LEAST ONE ADULT PERSON Masáţe přímo u maséra, vstup do wellness na hlavní recepci zámku Liblice. Přijímáme platby v hotovosti, kreditní kartou / MASSAGE DIRECTLY BY THE MASSEUR, WELLNESS AT THE MAIN RECEPTION Chateau Liblice - ACCEPT PAYMENT BY CASH OR BY CREDIT CARD Kapacita wellness (max. 10 osob). Pro uzavřenou společnost s více osobami doporučujeme rezervovat Zámeckou vinárnu jako odpočinkovou zónu. ţeny a muţi / WOMEN AND MEN (privátní rezervace / PRIVATE BOOKING) 10:00-15:00 cena za 60 minut whirpool od 1-6 osob, sauna od 1-4 osob 60 Kč/10 minut 20 Kč/1 minuta Kromě solária je v ceně vždy 10 min. na převlečení, dále chlazená pramenitá voda s citrusy, čerstvé ovoce, froté osuška a prostěradlo) 10 MINUTES FOR CHANGE OF YOUR CLOTHES, THEN CHILLED WATER WITH LEMON, FRESH FRUIT, TERRY TOWEL AND BED SHEET ARE INCLUDED. IT IS NOT APPLY TO SOLARIUM. 50 Kč 460 Kč 220 Kč 280 Kč 590 Kč 740 Kč 60 Kč/10 minut 100 Kč/10 minut 20 Kč/1 minuta 20 Kč/1 minuta cena za 1 ks cena za 1 ks 100 Kč 100 Kč 50 Kč cena za 60 minut whirpool od 1-6 osob, sauna od 1-4 osob 380 Kč 100 Kč/10 minut 20 Kč/1 minuta 100 Kč 50 Kč 50 Kč 50 Kč cena za 60 minut whirpool od 1-6 osob, sauna od 1-4 osob Kromě solária je v ceně vždy 10 min. na převlečení, dále chlazená pramenitá voda s citrusy, čerstvé ovoce, froté osuška a prostěradlo) 10 MINUTES FOR CHANGE OF YOUR CLOTHES, THEN CHILLED WATER WITH LEMON, FRESH FRUIT, TERRY TOWEL AND BED SHEET ARE INCLUDED. IT IS NOT APPLY TO SOLARIUM. PERMANENTNÍ VSTUPENKY Wellness + sauna pro 1 osobu, přenosné Whirpool, tepidárium, hydromasážní sprchy, citrusová voda, čerstvé ovoce, osuška a prostěradlo 580 Kč 300 Kč 850 Kč cena za 1 ks 100 Kč cena za 60 minut whirpool od 1-6 osob, sauna od 1-4 osob 380 Kč ţeny a muţi / WOMEN AND MEN (privátní rezervace / PRIVATE BOOKING) 15:00-22:00 a mimo otevírací dobu 680 Kč Kč cena za 1 ks 50 Kč 50 Kč 50 Kč Provozovatel Konferenčního centra Av ČR - zámku Liblice si vyhrazuje právo na změny, které včas umístí na Tyto vstupenky lze uplatnit kdykoliv v průběhu dne, doporučujeme rezervaci na tel.: Uvedené ceny jsou včetně DPH, slevy pro skupiny od 10 osob a od pronájmu na 3 a více hodin THE PRICES ARE INCLUSIVE OF VAT, DISCOUNTS FOR GROUPS FROM 10 PERSON AND FOR UP 3 HOURS 5 hodin 10 hodin 15 hodin 50 hodin Kč Kč Kč Kč

22

Dle denní nabídky 35.-

Dle denní nabídky 35.- Studené předkrmy: 100g Zvěřinová paštika s brusinkovou omáčkou, pomerančem a opečeným toastem 47.- 100g Tlačenka s cibulí 30.- 100g Niva s jablky a vlašskými ořechy 45.- Polévka: Dle denní nabídky 35.-

Více

Informace o obsažených alergenech Vám poskytne obsluha na vyžádání. Předkrmy

Informace o obsažených alergenech Vám poskytne obsluha na vyžádání. Předkrmy Informace o obsažených alergenech Vám poskytne obsluha na vyžádání. Předkrmy Paštika z vepřových jater a líček s brusinkovým želé, šalotkovou marmeládou a topinkou ze selského chleba 70 Kč Námi zauzená

Více

Restaurace Na Svaté Svatá 31 Zdice 314/003 699

Restaurace Na Svaté Svatá 31 Zdice 314/003 699 Studené předkrmy: 100g Pikantní salátek z olomouckých tvarůžků, pečivo 65.- 100g Talíř sušené šunky 75.- 100g Variace sýrů- niva, hermelín, olomoucké tvarůžky, máslo, pečivo 85.- 1ks Domácí nakládaný hermelín,

Více

Studené předkrmy. 50 g Domácí zvěřinová paštika 55,- s brusinkovou omáčkou a opečeným toastem (alergeny obsažené v pokrmu: 1, 3, 7, 12)

Studené předkrmy. 50 g Domácí zvěřinová paštika 55,- s brusinkovou omáčkou a opečeným toastem (alergeny obsažené v pokrmu: 1, 3, 7, 12) Studené předkrmy 50 g Domácí zvěřinová paštika 55,- s brusinkovou omáčkou a opečeným toastem (alergeny obsažené v pokrmu: 1, 3, 7, 12) 50 g Šunkový závitek 45,- se štýrským křenem a šlehačkou 50 g Prosciutto

Více

Lázeňský hotel Jirásek

Lázeňský hotel Jirásek studené předkrmy Domácí zvěřinová paštika na jablkách s brusinkami 62,00 Capresse salát ze sýra mazzarella a rajčat 85,00 Koktejl ze sýra Camembert, šunky, ananasu a zeleniny polévky Slepičí polévka s

Více

Dezerty Palačinky se smetanovou náplní a teplými lesními plody Domácí jablečný štrúdl s vanilkovou omáčkou Domácí tvarohový koláč s malinovou omáčkou

Dezerty Palačinky se smetanovou náplní a teplými lesními plody Domácí jablečný štrúdl s vanilkovou omáčkou Domácí tvarohový koláč s malinovou omáčkou Adagio, nápojový balíček na celý večer, welcome drink a 3 kanapky Allegro, nápojový balíček na celý večer, welcome drink a 3 kanapky Furioso, nápojový balíček na celý večer, welcome drink a 3 kanapky Adagio,

Více

BUFET ŠÉFKUCHAŘE I. POLÉVKA Silný hovězí vývar s vaječným svítkem

BUFET ŠÉFKUCHAŘE I. POLÉVKA Silný hovězí vývar s vaječným svítkem BUFET ŠÉFKUCHAŘE I Zelný salát s vaječným dresinkem a bylinkami Jablečný salát s červeným vínem a banány Kapustovo kedlubnový salát Mrkvový salát s červenou řepou Těstovinový salát se zelenými fazolkami

Více

Česneková polévka s opečenou slaninou, sýrem a chlebovými krutony (1,3,7)

Česneková polévka s opečenou slaninou, sýrem a chlebovými krutony (1,3,7) P o l é v k y Česneková polévka s opečenou slaninou, sýrem a chlebovými krutony (1,3,7) Hovězí vývar (1,3,7) s masem a domácími nudlemi Jihočeská kulajda (1,3,7) s h o u b a m i P ř e d k r m y 20 Kč 25

Více

Hotel Opat - Restaurant

Hotel Opat - Restaurant 70g Předkrmy Grilované kuřecí prsíčko s cibulovou marmeládou na havířském chlebíčku 69,- (kuřecí prso, červená cibule, pomeranč, balsamico, rukola, chléb) 70g Hovězí carpaccio s pestem, parmazánem a toastem

Více

80g Zvěřinová paštika v uzené slanině s borůvkovou omáčkou. 100g Kachní jatýrka s višňovou omáčkou

80g Zvěřinová paštika v uzené slanině s borůvkovou omáčkou. 100g Kachní jatýrka s višňovou omáčkou Předkrmy 80g Zvěřinová paštika v uzené slanině s borůvkovou omáčkou 100g Kachní jatýrka s višňovou omáčkou 80g Zapečený kozí sýr s medovým pórkem a cherry rajčatkem 59 Kč 79 Kč 69Kč Polévky 0,33l Silný

Více

MALÁ JÍDLA, PŘEDKRMY. Plátky domácí malostranské šunky s křenovým máslem, hořčičnou omáčkou a farmářským chlebem

MALÁ JÍDLA, PŘEDKRMY. Plátky domácí malostranské šunky s křenovým máslem, hořčičnou omáčkou a farmářským chlebem MALÁ JÍDLA, PŘEDKRMY Plátky domácí malostranské šunky s křenovým máslem, hořčičnou omáčkou a farmářským chlebem Paštika z kuřecích jatýrek s pistáciemi, listovými saláty a brusinkovým vinegretem Salát

Více

Grundle smažené dozlatova, koprový dip, citron 100g 65,-

Grundle smažené dozlatova, koprový dip, citron 100g 65,- Jídelní lístek Předkrmy Grilovaný ovčí sýr na salátku s cherry rajčátky 100g 85,- Staročeská šunka od kosti (křen, hořčice, okurka) 100g 75,- Tatarský biftek z pravé svíčkové, topinky 100g 140,- Carpaccio

Více

Restaurace Lovecká Bašta Jídelní lístek

Restaurace Lovecká Bašta Jídelní lístek Restaurace Lovecká Bašta Jídelní lístek PŘEDKRMY 100g Zvěřinová paštika se šalotkovo-brusinkovým čatní (alergen 3, 7, 12) 73 Kč 100g Filírované vlažné kachní prsíčko pečené do růžova na trhaném salátu

Více

80 g Plátky uzeného lososa s malým rukolovým salátem, citronem 125,- a parmazánem, bagetka

80 g Plátky uzeného lososa s malým rukolovým salátem, citronem 125,- a parmazánem, bagetka Jídelní lístek Studené předkrmy 80 g Plátky uzeného lososa s malým rukolovým salátem, citronem 125,- a parmazánem, bagetka 80 g Pečené papriky, marinované ve vinném octu, olivovém oleji 85,- a česneku,

Více

150g Cuketový salátek s grilovaným hermelínem, toast 99,- 1ks Šunková rolka s křenovou šlehačkou 40,-

150g Cuketový salátek s grilovaným hermelínem, toast 99,- 1ks Šunková rolka s křenovou šlehačkou 40,- Apetizéry 150g Cuketový salátek s grilovaným hermelínem, toast 99,- 1ks Šunková rolka s křenovou šlehačkou 40,- 150g Grilovaný balkánský sýr balený v parmské šunce, toast 95,- 100g Tatarský biftek, 3ks

Více

Občerstvení formou rautu:

Občerstvení formou rautu: Krakonošův raut: sortiment Občerstvení formou rautu: Okurkový řez se sýrovou pěnou s ořechy Plněné rajské jablíčko pěnou z modrého sýra Rostbífová rolka s pěnou ze žervé Kanapky s různými pěnami Sušená

Více

Restaurace Lovecká Bašta Jídelní lístek

Restaurace Lovecká Bašta Jídelní lístek Restaurace Lovecká Bašta Jídelní lístek PŘEDKRMY 101 100g Zvěřinová paštika se šalotkovo-brusinkovým čatní (alergen 3, 7, 12) 73 Kč 102 100g Filírované vlažné kachní prsíčko pečené do růžova na trhaném

Více

MALÁ JÍDLA, PŘEDKRMY. Teplá šunka od kosti na farmářském chlebu, sýr gruyère, pečené vejce a studená křenová omáčka

MALÁ JÍDLA, PŘEDKRMY. Teplá šunka od kosti na farmářském chlebu, sýr gruyère, pečené vejce a studená křenová omáčka MALÁ JÍDLA, PŘEDKRMY Teplá šunka od kosti na farmářském chlebu, sýr gruyère, pečené vejce a studená křenová omáčka Grilovaná vepřová panenka s vlažným salátem ze zelené čočky Domácí paštika z husích jater

Více

Clarion Grandhotel Zlatý Lev****

Clarion Grandhotel Zlatý Lev**** Catering Coffee break Standard Ekonom Komfort Business Obchodní snídaně Clarion Konferenční menu 3chodové á 250 Kč 3chodové á 350 Kč Konferenční bufet od 450 Kč Večerní rauty od 500 Kč Coffee break Ekonom,

Více

Vývar s masem a nudlemi 32,00 Česneková se šunkou a sýrem 32,00 Dle denního menu 32,00

Vývar s masem a nudlemi 32,00 Česneková se šunkou a sýrem 32,00 Dle denního menu 32,00 JÍDELNÍ LÍSTEK POLÉVKY Vývar s masem a nudlemi 32,00 Česneková se šunkou a sýrem 32,00 Dle denního menu 32,00 PŘEDKRMY TATARÁKY Hovězí tatarák 150g 215,00 čerstvě připravený, namíchaný a podáváme se čtyřmi

Více

Restaurace Altány Kampa

Restaurace Altány Kampa Restaurace Altány Kampa Rautová nabídka Aktualizováno v únoru 2014 Prostory v naší restauraci jsou ideální pro různé typy akcí, jako jsou svatby, firemní večírky, společenské akce či různé oslavy. Občerstvení

Více

MALÁ JÍDLA, PŘEDKRMY. Paštika z kuřecích jatýrek s pistáciemi, listovými saláty, brusinkovým vinegretem a černým chlebem se soleným máslem s pažitkou

MALÁ JÍDLA, PŘEDKRMY. Paštika z kuřecích jatýrek s pistáciemi, listovými saláty, brusinkovým vinegretem a černým chlebem se soleným máslem s pažitkou MALÁ JÍDLA, PŘEDKRMY Tenké plátky uzené šunky s nakládanými okurčičkami, křenovou pěnou, pikantní hořčicí a opečeným chlebem s hermelínovou pomazánkou Paštika z kuřecích jatýrek s pistáciemi, listovými

Více

0,33 l Silný hovězí vývar s masem, zeleninou a. 0,33 l Česneková polévka s klobáskou a krutóny, 0,33 l Capuccino z lesních hříbků s kapkou dýňového

0,33 l Silný hovězí vývar s masem, zeleninou a. 0,33 l Česneková polévka s klobáskou a krutóny, 0,33 l Capuccino z lesních hříbků s kapkou dýňového 100 g Hovězí Carpaccio / jemný plátek z hovězí svíčkové s bazalkovým pestem, hoblinkami parmazánu, lístky rukoly a olivovým olej / 154,- Kč 100 g Variace sýrů /servírovaná s ořechy a hrozny / 55,- Kč 100

Více

70 g Carpaccio (dekorované sušenými rajčátky a hoblinkami parmazánu)

70 g Carpaccio (dekorované sušenými rajčátky a hoblinkami parmazánu) Studené předkrmy 70 g Carpaccio (dekorované sušenými rajčátky a hoblinkami parmazánu) 169, 100 g Mozzarella Caprese 99, 80 g Prosciutto Crudo con Melone (dekorované černými olivami) 50 g Uzený losos na

Více

BANKETOVÁ NABÍDKA. Uvedené ceny jsou v CZK za osobu a včetně platné DPH Nabídka je platná od 1. 1. 2016

BANKETOVÁ NABÍDKA. Uvedené ceny jsou v CZK za osobu a včetně platné DPH Nabídka je platná od 1. 1. 2016 Přinášíme Vám kompletní nabídku cateringu pro konference, školení, teambuildingové aktivity, svatby a nejrůznější oslavy. KÁVOVÉ PŘESTÁVKY STRANA 2, 3 PRACOVNÍ OBĚDY STRANA 4 PRACOVNÍ VEČEŘE STRANA 5 BUFETY

Více

Speciality regionální kuchyně:

Speciality regionální kuchyně: 1 2 Studené předkrmy: 80 g Uzený pstruh servírovaný s křenovou pěnou, cibulkou, mladým citronem a toustem 80 g Domácí paštika z husích jater v jemné pepřové krustě, s brusinkami a čerstvým chlebem 78,-

Více

Minutky restaurace : Ryby :

Minutky restaurace : Ryby : Studené předkrmy : 60 g Nakládaný kozí sýr v olivovém oleji s paprikou, česnekem a bylinkami podávaný s rozpečenou bagetkou 59,- 60 g Matjesy ala losos ložené na jablečném salátku s cibulí, zdobené kapary

Více

Gastro speciality na objednávku

Gastro speciality na objednávku Gastro speciality na objednávku Grilované sele (20-30 kg) (1,10) (chléb, okurek, křen, hořčice) objednávka 7 dní předem Pečená kačena - pro 4 osoby (1,3,7) (předkrm, 2 druhy zelí, 3 druhy knedlíků, dezert,

Více

Jídelní lístek. Restaurant. U Patrona

Jídelní lístek. Restaurant. U Patrona Jídelní lístek Restaurant U Patrona Předkrmy: Foie gras s karamelizovanými jablíčky na víně a malinovým coulis 280,- Kč Ratatouille Provensal v grilované cuketě 210,- Kč Tygří krevety Gambas de ajo na

Více

JÍDELNÍ LÍSTEK. Předkrmy. Polévky. Metody vaření. 80 g Restovaná husí játra na portském víně 93 Kč. 100 g Tatarský biftek 129 Kč

JÍDELNÍ LÍSTEK. Předkrmy. Polévky. Metody vaření. 80 g Restovaná husí játra na portském víně 93 Kč. 100 g Tatarský biftek 129 Kč JÍDELNÍ LÍSTEK Předkrmy 80 g Restovaná husí játra na portském víně 93 Kč s jablky a tymiánem 100 g Tatarský biftek 129 Kč s křepelčím vajíčkem, topinkami a česnekem 120 g Carpaccio z červené řepy 89 Kč

Více

Něco na zub k pivu. Speciality. Pokrmy z vepřového masa. 80g Carpaccio 119,- tence krájená hovězí svíčková s olivovým olejem, parmezánem a rukolou

Něco na zub k pivu. Speciality. Pokrmy z vepřového masa. 80g Carpaccio 119,- tence krájená hovězí svíčková s olivovým olejem, parmezánem a rukolou Něco na zub k pivu 80g Carpaccio 119,- tence krájená hovězí svíčková s olivovým olejem, parmezánem a rukolou 150g Ďábelská topinka 89,- s pikantní masovou směsí, zeleninou a sýrem 150g Topinka s tvarůžky

Více

Sokolovská 67, 136 00 Praha 8. Platný k 31.8.2012 Zdroj: Oficiální stránky restaurace Karlínský mlýn

Sokolovská 67, 136 00 Praha 8. Platný k 31.8.2012 Zdroj: Oficiální stránky restaurace Karlínský mlýn Sokolovská 67, 136 00 Praha 8 Platný k 31.8.2012 Zdroj: Oficiální stránky restaurace Karlínský mlýn Předkrmy 100g Buffalo Mozzarella Caprese 85,- Kč (Mozzarella, rajčata, bazalka, olivový olej) 100g Pikantní

Více

Restaurace AJETO Ajeto FIRMA ROKU 2014 Ajeto FIRMA ROKU 2014

Restaurace AJETO Ajeto FIRMA ROKU 2014 Ajeto FIRMA ROKU 2014 Restaurace AJETO Ajeto FIRMA ROKU 2014 PŘEDKRMY 80g 80g 100g CARPACCIO AJETO marinované plátky svíčkové v bylinkách, olivový olej, hobliny parmazánu, balsamico Rozpečený kozí sýr s ořechy a medovou zálivkou,

Více

Co tak něco na zub k pivu..

Co tak něco na zub k pivu.. Škvar ky, chléb 1 ks Co tak něco na zub k pivu.. 100g Grilované koleno bez kosti, hořčice, křen, okurek, chléb (1,3,10) 30,- 5 ks Grilovaná křidélka (1,3,10) (Okurek, hořčice, křen, chléb) 1 ks Topinka

Více

Jídelní lístek Předkrmy:

Jídelní lístek Předkrmy: Předkrmy: 1140 70g Domácí zvěřinová paštika s cibulovou marmeládou, 71,- chléb 2 ks 1141 100g Grilovaná cuketa zapečná kozím sýrem, 77,- čerstvě rozpečená bagetka 1142 2 ks Bruschetta s bylinkami, čerstvými

Více

Jídelní lístek. Předkrmy. Polévky. Hlavní nabídka

Jídelní lístek. Předkrmy. Polévky. Hlavní nabídka Jídelní lístek Předkrmy Marinovaný norský losos - se salátem z rukoly, cherry rajčátek a artyčoku, toast Rolované Carpaccio - z argentinské svíčkové s parmazánem, bazalkou a toastem Zapečený kozí sýr -

Více

Vyberte si menu za zvýhodněnou cenu:

Vyberte si menu za zvýhodněnou cenu: Vyberte si menu za zvýhodněnou cenu: Aperitiv 0,05l Graham s porto nebo 0,05l Sandeman sherry Nápoje 0,5l Starobrno, nebo 0,2l rozlévané víno nebo 0,75l voda Káva dle výběru 1 káva MENU 399,- CZK Grilovaná

Více

restaurace & penzion s trhanými saláty, hoblinkami parmazánu Grana Padano a limetkou, ochucené bazalkovým pestem a balzamikovým glazé

restaurace & penzion s trhanými saláty, hoblinkami parmazánu Grana Padano a limetkou, ochucené bazalkovým pestem a balzamikovým glazé Předkrmy 80g Carpaccio z hovězí svíčkové 135,- s trhanými saláty, hoblinkami parmazánu Grana Padano a limetkou, ochucené bazalkovým pestem a balzamikovým glazé 90g Nugety čerstvého kozího sýru 125,- balené

Více

ZÁMECKÁ SVATEBNÍ GASTRONOMIE

ZÁMECKÁ SVATEBNÍ GASTRONOMIE ZÁMECKÁ SVATEBNÍ GASTRONOMIE STUDENÉ PŘEDKRMY Carpaccio- syrové plátky z pravé svíčkové s kapkou olivového oleje, strouhaným parmezánem a čtyřmi druhy pepře, podávané s bílým pečivem Tatarák z lososa limetka,

Více

PROSINCOVÉ SPECIALITY ŠÉFKUCHAŘE

PROSINCOVÉ SPECIALITY ŠÉFKUCHAŘE PROSINCOVÉ SPECIALITY ŠÉFKUCHAŘE Hovězí líčka po Burgundsku s bramborovo - celerovým pyré 195 Kč Staročeská krkovička (vepřová krkovice, bramborové noky, slanina, cibulka, zelí) 165 Kč Hovězí burger BBQ

Více

15. 300g Caesar salát 139,- (římský salát, kuřecí maso, parmazán, ančovičkový dresink, krutony)

15. 300g Caesar salát 139,- (římský salát, kuřecí maso, parmazán, ančovičkový dresink, krutony) Předkrmy 1. 100g Tataráček z lososa na listovém salátu, toustový chléb 92,- 2. 100g Domácí paštika na brusinkovém soté s konfitovaným pomerančem 79,- a omáčkou z červeného vína, pečivo 3. 100g Na plátky

Více

Rybí hody. Polévka: Nabídka: Rybí polévka se smaženými krutónky 25,- 200 g Smažené kapří hranolky s francouzským bramborovým salátem 129,-

Rybí hody. Polévka: Nabídka: Rybí polévka se smaženými krutónky 25,- 200 g Smažené kapří hranolky s francouzským bramborovým salátem 129,- Rybí hody Polévka: Rybí polévka se smaženými krutónky 25,- Nabídka: 200 g Smažené kapří hranolky s francouzským bramborovým salátem 129,- 150 g Rybí guláš se žemlovými knedlíčky 129,- 270 g Pstruh, obalený

Více

Objednejte si hlavní chod a dostanete od nás polévku nebo dezert zdarma! Jídla označená * jsou připravována jako minutka!

Objednejte si hlavní chod a dostanete od nás polévku nebo dezert zdarma! Jídla označená * jsou připravována jako minutka! Pondělí 12. květen Hovězí polévka s játrovými knedlíčky Krémová česnečka s krutóny Pečený kapr na česneku s vařeným bramborem Kuřecí medailonky na lůžku fazolových lusku na slanině a šťouchaný brambor

Více

Pod čísly u všech pokrmů obsažen seznam alergenů

Pod čísly u všech pokrmů obsažen seznam alergenů Předkrmy: (doba přípravy 20-25 min) 1011 100g Grilovaný hermelín s brusinkami a vlašskými ořechy, 99,- domácí pečivo (1,5,7,8) 2284 70g Kachní paštika s mandlemi na pomerančích, 99,- domácí pečivo (1,5,8)

Více

Česneková s chlebovými krutony a sýrem dle denní nabídky

Česneková s chlebovými krutony a sýrem dle denní nabídky 10g 150g 80g 80g 80g PŘEDKRMY Domácí utopenec v zavařovačce, chléb Nakládaný hermelín s chilli a česnekem, chléb Grilovaná klobása s čerstvým křenem, chléb Carpaccio z hovězí svíčkové s bylinkovým pestem,

Více

Carpaccio di Manzo (z pravé svíčkové) s bazalkovým přelivem a hoblinkami parmezánu, teplé toasty

Carpaccio di Manzo (z pravé svíčkové) s bazalkovým přelivem a hoblinkami parmezánu, teplé toasty Předkrmy 100g Carpaccio di Manzo (z pravé svíčkové) s bazalkovým přelivem a hoblinkami parmezánu, teplé toasty 169 Kč 100g Carpaccio z červené řepy s kozím sýrem a rukolou, teplé toasty 89 Kč 150g Tatarský

Více

Ukázka jídelníčku. Alergeny: Obiloviny obsahující lepek, Vejce, Mléko a výrobky z něj, Celer

Ukázka jídelníčku. Alergeny: Obiloviny obsahující lepek, Vejce, Mléko a výrobky z něj, Celer Pátek, 27. 3. 2015 Ukázka jídelníčku Mrkvový krém s krupicovými noky, Celer Pečené rybí filé s nivou, bramborové pyré s hráškem, rajčatový salát s cibulí, BUDOVA B Alergeny: Ryby, Mléko a výrobky z něj

Více

CATERINGOVÉ SLUŽBY RESTAURACE BOBOVÁ DRÁHA PRAHA

CATERINGOVÉ SLUŽBY RESTAURACE BOBOVÁ DRÁHA PRAHA , www.restaurace-bobovka.cz CATERINGOVÉ SLUŽBY RESTAURACE BOBOVÁ DRÁHA PRAHA Kontakt Bobová dráha Tel: 284 840 524 Mobil: 739 571 276 E-mail: info@restpoint.cz Web: www.restaurace-bobovka.cz Restpoint

Více

Studené předkrmy. 50 g Parmská šunka se žlutým melounem a toastem 79,- 50 g Šunkové kornoutky s křenem a šlehačkou 55,-

Studené předkrmy. 50 g Parmská šunka se žlutým melounem a toastem 79,- 50 g Šunkové kornoutky s křenem a šlehačkou 55,- Studené předkrmy 50 g Parmská šunka se žlutým melounem a toastem 79,- 50 g Šunkové kornoutky s křenem a šlehačkou 55,- 100 g Mozarella s rajčaty a bazalkou, toast 75,- 50 g Carpaccio s hoblinkami parmazánu

Více

Restaurace Altány Kampa

Restaurace Altány Kampa Restaurace Altány Kampa Nabídka pro cestovní kanceláře Aktualizováno v únoru 2014 Prostory restaurace a lokace v centru Prahy jsou ideální pro cestovní agentury. Naše restaurace se nachází 300m od Karlova

Více

Bufety. Bufet č. 1-500 Kč /os. Studené

Bufety. Bufet č. 1-500 Kč /os. Studené Bufety Bufet č. 1-500 Kč /os. Studené Okurka plněná koprovou pěnou Závin z listového těsta plněný šunkou a sýrem Teplé Česneková polévka s opečeným chlebem Vykostěné vepřové koleno pečené na černém pivě

Více

POLÉVKY HOTOVÁ JÍDLA MINUTKY

POLÉVKY HOTOVÁ JÍDLA MINUTKY POLÉVKY 3 dcl Hovězí vývar s játrovými knedlíčky a nudlemi 36 Kč 3 dcl Poctivá domácí zelňačka s klobásou 36 Kč 3 dcl Krémová česneková s bylinkovými krutony a restovaným uzeným masem 39 Kč HOTOVÁ JÍDLA

Více

0,3l Slezská česnečka (1,3,7,9) 39,00 Kč 0,3l Zelňačka (1,3,7,9) 39,00 Kč

0,3l Slezská česnečka (1,3,7,9) 39,00 Kč 0,3l Zelňačka (1,3,7,9) 39,00 Kč Jídelní lístek STUDENÉ PŘEDKRMY A SALÁTY 200g Uzený talíř (1,10) 69,00 Kč (uzené maso, klobása, angl. slanina, šunka, feferonky, zelenina) 200g Sýrový talíř (7) 79,00 Kč (eidam, camembert, sýr s modrou

Více

Nabídka dovozového pohoštění do firem

Nabídka dovozového pohoštění do firem Nabídka dovozového pohoštění do firem Zajistíme Vám: firemní snídaně, občerstvení na coffee break, pohoštění na podnikové oslavy, denní stravování a občerstvení. BAGETY Cena je kalkulována za 1ks, pokud

Více

Dle denní nabídky 35. 150g Uzené maso z naší udírny, křen, hořčice, pečivo 62.- 150g Pečené papriky plněné sýrem 68.-

Dle denní nabídky 35. 150g Uzené maso z naší udírny, křen, hořčice, pečivo 62.- 150g Pečené papriky plněné sýrem 68.- Studené předkrmy: 100g Pikantní salátek z olomouckých tvarůžků,pečivo 55.- 100g Talíř sušené šunky 75.- 200g Variace sýrů- niva, hermelín, olomoucké tvarůžky, máslo, pečivo 75.- 1ks Nakládaný hermelín,

Více

studené předkrmy polévky teplé předkrmy něco k pivu bagetka bagetka pečivo

studené předkrmy polévky teplé předkrmy něco k pivu bagetka bagetka pečivo studené předkrmy 01 sekaný tatarák z hovězí svíčkové nemíchaný, topinky 02 sekaný tatarák z hovězí svíčkové míchaný, topinky 03 carpaccio s rukolou, parmezánem, bazalkovým pestem, bagetka 04 caprese s

Více

OBĚD: VEČEŘE: Polévka: 1. Kuřecí vývar s drobením dietní 2. Zelná s klobásou. Hlavní chod: Hlavní chod:

OBĚD: VEČEŘE: Polévka: 1. Kuřecí vývar s drobením dietní 2. Zelná s klobásou. Hlavní chod: Hlavní chod: PONDĚLÍ I. 1. Kuřecí vývar s drobením dietní 2. Zelná s klobásou 1. Hovězí vařené maso, dušené zelené fazolky 7. Dušené telecí kostky se smetanovou omáčkou Doporučená příloha: dušená rýže Doporučená příloha:

Více

PŘEDKRMY. Dále polévky dle denní nabídky

PŘEDKRMY. Dále polévky dle denní nabídky PŘEDKRMY 1. Tatarák z lososa 100g losos, limetka, tousty 2. Tatarský biftek 200g mletá hovězí svíčková, vejce, česnek, topinky TOPINKY 3. Topinka s kuřecí směsí a sýrem 100g 2 ks topinky, kuřecí maso,

Více

PŘEDKRMY Domácí kachní paštika s brusinkami a cibulovým chlebem 80g 85 kč

PŘEDKRMY Domácí kachní paštika s brusinkami a cibulovým chlebem 80g 85 kč PŘEDKRMY Domácí kachní paštika s brusinkami a cibulovým chlebem 80g 85 kč Tataráček ze zauzeného lososa s mladou cibulkou a kytičkou salátu,opečený domácí chléb 60g 89 kč POLÉVKY Krémová dýňová zjemněná

Více

Předkrmy. Polévky. Dětská jídla

Předkrmy. Polévky. Dětská jídla Předkrmy 50g 80g Bruschetta se salátkem z pečených paprik a polníčku, zdobená parmazánovými hoblinami a redukcí z balsamica Carpaccio z pravé hovězí svíčkové v parmazánové krustě, toust Marinované plátky

Více

Zajistíme Vám rauty, svatební hostiny a další události. Možnost uzavřené společnosti, salonku. www.mediterrano.cz.

Zajistíme Vám rauty, svatební hostiny a další události. Možnost uzavřené společnosti, salonku. www.mediterrano.cz. Vítáme Vás v restauraci Mediterrano. Nabízíme Vám příjemné posezení v klimatizovaném prostředí, ve kterém můžete ochutnat velké množství zeleninových salátů, steaku,rybích specialit a jiných pochoutek.

Více

MALÁ JÍDLA, PŘEDKRMY DOPORUČUJEME K PIVU

MALÁ JÍDLA, PŘEDKRMY DOPORUČUJEME K PIVU MALÁ JÍDLA, PŘEDKRMY Domácí paštika z kuřecích jater s topinkami ze světlé bagety 129 Kč Pečený rostbíf s řeřichou, parmazánem, rukolou a olivami Kalamata 159 Kč Uzená šunka od kosti s čerstvě strouhaným

Více

100g Hruška s nivou 38,- 100g Šunkový a sýrový kornout plněný žampiónovým salátem 38,- 50g Tatarák z lososa 48,-

100g Hruška s nivou 38,- 100g Šunkový a sýrový kornout plněný žampiónovým salátem 38,- 50g Tatarák z lososa 48,- Studené předkrmy 100g Hruška s nivou 38,- 100g Šunkový a sýrový kornout plněný žampiónovým salátem 38,- 50g Tatarák z lososa 48,- 150g Krevetový koktejl s citronem, 52,- 50g Salát Caprese s parmskou šunkou

Více

100g Tatarský biftek, 4 ks topinek 148,- 80g Domácí kachní paštika, rozpečená bageta 108,- 80g Carpaccio Con Roma 155,-

100g Tatarský biftek, 4 ks topinek 148,- 80g Domácí kachní paštika, rozpečená bageta 108,- 80g Carpaccio Con Roma 155,- J Í D E L N Í L Í S T E K Studené předkrmy 100g Tatarský biftek, 4 ks topinek 148,-,6,10 80g Domácí kachní paštika, rozpečená bageta 108,-,6 80g Carpaccio Con Roma 155,- Plátky svíčkové z mladého býčka,

Více

11. 0,3 l Tomatový krém se smetanou 25,- a bazalkou

11. 0,3 l Tomatový krém se smetanou 25,- a bazalkou PŘEDKRMY 1. 120 g Rajčata s mozzarellou,bazalkou 59,- a olivovým oleje 2. 100 g Carpaccio z hovězí svíčkové 149,- s olivovým olejem a p 3. 120 g Toasty s rajčaty,česnekem 49,- a bazalkou zapékané m 4.

Více

Něco k zakousnutí. Šumava, Zadov 312 384 73 Stachy gsm: +420 776 069 756 tel.: +420 388 428 204 e mail: chata@dobrachata.cz www.dobrachata.

Něco k zakousnutí. Šumava, Zadov 312 384 73 Stachy gsm: +420 776 069 756 tel.: +420 388 428 204 e mail: chata@dobrachata.cz www.dobrachata. Něco k zakousnutí Masové Kanapky 2 Rybí Kanapky 3 Bezmasé Kanapky 3 Sýrové Kanapky 3 Coffee Breaky 4 Obložené mísy 5 Teplý raut nebo grilování 5 Saláty 6 1 Masové Kanapky (minimum 15 porcí od jednoho druhu)

Více

MINUTKOVÝ JÍDELNÍ LÍSTEK

MINUTKOVÝ JÍDELNÍ LÍSTEK MINUTKOVÝ JÍDELNÍ LÍSTEK PŘEDRKMY 50g Topinka s kuřecím masem 65,00 Kč (kuřecí maso, cibule, ţampiony, kečup, sýr) 50g Topinka s vepřovým masem 69,00 Kč (vepřová kotleta, cibule, feferonky, kečup, sýr)

Více

PŘEDKRMY BEZMASÉ POKRMY

PŘEDKRMY BEZMASÉ POKRMY PŘEDKRMY 50g Ravioli z červené řepy plněné kozím sýrem 126,- dekorované opečenými piniovými oříšky doplněné rozpečenou francouzskou bagetkou 100g Krevetový koktejl s grilovanými toasty 84,- 1ks Topinka

Více

Restaurace 8OSMA. Vítáme Vás v naší restauraci. Přejeme Vám příjemné chvíle a dobrou chuť. Vedoucí restaurace 8OSMA Jiří Šwigost 8OSMA

Restaurace 8OSMA. Vítáme Vás v naší restauraci. Přejeme Vám příjemné chvíle a dobrou chuť. Vedoucí restaurace 8OSMA Jiří Šwigost 8OSMA Restaurace 8OSMA Vítáme Vás v naší restauraci Přejeme Vám příjemné chvíle a dobrou chuť. Vedoucí restaurace 8OSMA Jiří Šwigost 8OSMA Restaurace 8OSMA Nabízíme: rodinné oslavy svatební hostiny promoce smuteční

Více

PŘEDKRMY. Marinovaný losos s máslovými toasty, listovými saláty a vinegretem

PŘEDKRMY. Marinovaný losos s máslovými toasty, listovými saláty a vinegretem PŘEDKRMY Tatarský biftek s česnekovými topinkami a jarní cibulkou 189 Kč Marinovaný losos s máslovými toasty, listovými saláty a vinegretem 119 Kč Domácí paštika z husích jater a libové slaniny s brusinkovým

Více

125,- Kč. 280,- Kč. 55,- Kč. 60,- Kč. 60,- Kč. 50,- Kč POLÉVKY. 25,- Kč. 25,- Kč. 280,- Kč

125,- Kč. 280,- Kč. 55,- Kč. 60,- Kč. 60,- Kč. 50,- Kč POLÉVKY. 25,- Kč. 25,- Kč. 280,- Kč PŘEDKRMY 1.Tatarák z lososa 100g losos, limetka, tousty 2.Tatarský biftek 200g mleté hov. svíčková, vejce, česnek, topinky 3.Krabí koktejl 100g krabí tyčinky se zeleninou a majonézou 55,- Kč TOPINKY 4.Topinka

Více

rodinných či firemních oslav, svateb, promocí, smutečních hostin nebo rautů.

rodinných či firemních oslav, svateb, promocí, smutečních hostin nebo rautů. Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám nabídnout uspořádání společenských akcí pro 10 a více osob včetně zajištění obsluhy a kompletního servisu dle Vašeho přání. Naše nově moderně zařízené salonky s výhledem

Více

Při útratě nad 100 Kč Vám poskytneme v čase od 11:00 do 17:00 parkovné zdarma.

Při útratě nad 100 Kč Vám poskytneme v čase od 11:00 do 17:00 parkovné zdarma. Při útratě nad Vám poskytneme v čase od 11:00 do 17:00 parkovné zdarma. Pondělí 23. listopadu 0,3l / 0,2l Hovězí vývar se zeleninou a domácími nudlemi 38 Kč/ 25Kč (1,3,9) 0,3l / 0,2l Gulášová polévka (1)

Více

Studené předkrmy. Saláty. Studená kuchyně. Šunkový koktejl na listu salátu, zdobený vlašskými ořechy a jablky, podávaný s opečeným toastem.

Studené předkrmy. Saláty. Studená kuchyně. Šunkový koktejl na listu salátu, zdobený vlašskými ořechy a jablky, podávaný s opečeným toastem. 80g Studené předkrmy Šunkový koktejl na listu salátu, zdobený vlašskými ořechy a jablky, podávaný s opečeným toastem 43 Kč 80g Variace šunkových roliček s křenovou šlehačkou a chřestem, pečivo Saláty Těstovinový

Více

Objednejte si hlavní chod a dostanete od nás polévku nebo dezert zdarma! Jídla označená * jsou připravována jako minutka!

Objednejte si hlavní chod a dostanete od nás polévku nebo dezert zdarma! Jídla označená * jsou připravována jako minutka! Pondělí 7. duben Hovězí vývar s vaječným svítkem a zeleninou Frankfurtská polévka s bramborem a párkem Pstruh pečený po budějovicku s bylinkovými brambory a řezem citronu Kuřecí steak na grilu na variaci

Více

K pivu, vínu i limonádě

K pivu, vínu i limonádě K pivu, vínu i limonádě 1ks Domácí utopenec 59,- se zelím, nakládanou okurkou a chlebem 1ks Pikantní Hermelín 69,- náš nakládaný hermelín s cibulí a chlebem 350 g Buffalo kuřecí křídla 94,- s řapíkatým

Více

Studené předkrmy. Teplé předkrmy. Saláty. Chuťovky. Polévky. Bezmasá jídla

Studené předkrmy. Teplé předkrmy. Saláty. Chuťovky. Polévky. Bezmasá jídla Studené předkrmy 120g Domácí srnčí paštika s brusinkami, chléb 75,- 100g Uzený pstruh s lehkým bramborovým salátem 75,- Teplé předkrmy 120g Husí játra po myslivecku, česneková topinka 75,- Vaječná omeleta

Více

DENNÍ MENU 31. 8. 2015

DENNÍ MENU 31. 8. 2015 31. 8. 2015 Fazolová bílá Smažený kuřecí stehenní řízek Pečené vepřové koleno s hořčicí, křenem, okurkou a opečeným chlebem Chilli con carne Domácí pečená sekaná, sterilovaná okurka Míchaný zeleninový

Více

100 g Tatarský biftek z pravé hovězí svíčkové s česnekovými topinkami 160,-

100 g Tatarský biftek z pravé hovězí svíčkové s česnekovými topinkami 160,- Předkrmy 100 g Tatarský biftek z pravé hovězí svíčkové s česnekovými topinkami 160,- 60 g Kuřecí prso pečené v panchettě se salátem tzatziky a česnekovou bagetou 62,- 80 g Tatarský biftek z lososa s kopečkem

Více

PŘEDKRMY. 149,- Kč POLÉVKY. 42,- Kč BAROVÁ JÍDLA. 89,- Kč. 100g Topinky s kuřecím masem tři topinky s restovaným kuřecím masem a strouhaným sýrem

PŘEDKRMY. 149,- Kč POLÉVKY. 42,- Kč BAROVÁ JÍDLA. 89,- Kč. 100g Topinky s kuřecím masem tři topinky s restovaným kuřecím masem a strouhaným sýrem PŘEDKRMY 80g Carpaccio ze svíčkové s jemným dresinkem z hrubozrnné hořčice, parmazánem a bylinkovou bagetou 100g Pralinky z červené řepy s domácí ricottou, bylinkový toust 89,- Kč POLÉVKY 0,33l Poctivá

Více

Pražská 2639, 276 01 Mělník, 315 602 709, restaurace@ludmila.cz, www.restaurace.ludmila.cz

Pražská 2639, 276 01 Mělník, 315 602 709, restaurace@ludmila.cz, www.restaurace.ludmila.cz Jídelní lístek Teplé a studené předkrmy 0101 60g Carpaccio roastbeef s parmazánovými lupínky a nasekaným listovým salátem 98,- a hořčičnou zálivkou, opečená bagetka 0102 100g Polabští utopenci na vinném

Více

Myslivecká restaurace - Vila Háj Třeština u Mohelnice

Myslivecká restaurace - Vila Háj Třeština u Mohelnice Studené předkrmy 0,33l Sklenička zvěřinové paštiky podávaná s chlebem (pro 2 aţ 3 osoby) (dle denní nabídky) 100g Obloţený talíř (50g eidam, 50g dušená šunka) Polévky 0,33l Myslivecká česnečka se sýrem

Více

POLEDNÍ MENU podáváme denně pondělí - pátek od 11:30 do 14:30 hod

POLEDNÍ MENU podáváme denně pondělí - pátek od 11:30 do 14:30 hod Pondělí 2. září Bramborová polévka s houbami Znojemská hovězí pečeně servírovaná s domácími houskovými knedlíky Grilovaná krkovice s BBQ omáčkou podávaná s kukuřičnými klasy a opékanými bramborami Špagety

Více

Svatební menu Svatební menu. zámek Nové Hrady

Svatební menu Svatební menu. zámek Nové Hrady Svatební menu Svatební menu zámek Nové Hrady Nabídka svatebního menu 2008 Polední menu cena: 350,- Kč za osobu zahrnuje následující položky: aperitiv studený předkrm s pečivem polévka hlavní jídlo nealkoholický

Více

0,25l Silný zeleninový vývar s jižní zeleninou, tomaty, 42 Kč kapkou bazalkového pesta a parmazánem

0,25l Silný zeleninový vývar s jižní zeleninou, tomaty, 42 Kč kapkou bazalkového pesta a parmazánem P O L É V K Y 0,25l Silný zeleninový vývar s jižní zeleninou, tomaty, 42 Kč kapkou bazalkového pesta a parmazánem 0,25l Tomatová polévka z pečených rajčat s bylinkami 42 Kč 0,25l Fazolová krémová polévka

Více

saláty /salátový základ z trhaného ledového salátu, paprik, okurek a rajčat /

saláty /salátový základ z trhaného ledového salátu, paprik, okurek a rajčat / předkrmy / všechny předkrmy jsou podávané s toasty / 100g pečená mozzarella v parmské šunce s balsamicovým krémem a rukolou 99,- 1,3,6,7,8,11 100g grilovaný hermelín balený ve slanině s brusinkami 95,-

Více

Pondělí 2.11.2015. Úterý 3.11.2015. Středa 4.11.2015. Čtvrtek 5.11.2015. Pátek 6.11.2015. 02.11.2015 do 30.11.2015

Pondělí 2.11.2015. Úterý 3.11.2015. Středa 4.11.2015. Čtvrtek 5.11.2015. Pátek 6.11.2015. 02.11.2015 do 30.11.2015 Pondělí 2.11.2015 Úterý 3.11.2015 Středa 4.11.2015 Čtvrtek 5.11.2015 Pátek 6.11.2015 Asijská polévka s kuřecím masem (obsahuje al.: 01, 07, 09) Zeleninový guláš, celozrnné pečivo (obsahuje al.: 01, 03,

Více

Jídelní lístek Třebovický mlýn

Jídelní lístek Třebovický mlýn Jídelní lístek Třebovický mlýn Na Heleně 5004/2 722 00 Ostrava Třebovice Platný k 6.7.2012 Zdroj: Oficiální stránky restaurace Třebovický mlýn Chuťovky k pivu 100 g Tvarůžky s cibulí, máslem a chlebem

Více

Studené předkrmy. Chuťovky, předkrmy a něco dobrého k pivu

Studené předkrmy. Chuťovky, předkrmy a něco dobrého k pivu Studené předkrmy 50g Šunkový kornoutek plněný křenem a šlehačkou 55,- 1ks Avokádo plněné lehkým kuřecím salátem 75,- 80g Jemný tartar z lososa s limetkou a toastem 95,- 80g Carpaccio z pravé svíčkové s

Více

Jídelní lístek. Studené předkrmy. Polévky. Teplé předkrmy. Restaurace Lidový dům

Jídelní lístek. Studené předkrmy. Polévky. Teplé předkrmy. Restaurace Lidový dům Restaurace Lidový dům Jídelní lístek Studené předkrmy 20103 50g Krevetový koktejl, toast... 85,- 20104 100g Hovězí tataráček, topinka (2 ks)... 125,- 20105 100g Tresčí jatýrka s cibulkou a citrónem...

Více

polévky 300ml hovězí vývar s játrovými knedlíčky, zeleninou a nudlemi 49,- 1,3,9 300ml česnečka s uzeným masem a strouhaným eidamem 49,- 7

polévky 300ml hovězí vývar s játrovými knedlíčky, zeleninou a nudlemi 49,- 1,3,9 300ml česnečka s uzeným masem a strouhaným eidamem 49,- 7 předkrmy / všechny předkrmy jsou podávané s toasty / 100g pečená mozzarella v parmské šunce s balsamicovým krémem a rukolou 99,- 1,3,6,7,8,11 100g grilovaný hermelín balený ve slanině s brusinkami 95,-

Více

PRESTO ve Vaší kanceláři. OFFICE CATERING zajišťují moderní kantýny Presto

PRESTO ve Vaší kanceláři. OFFICE CATERING zajišťují moderní kantýny Presto PRESTO ve Vaší kanceláři OFFICE CATERING zajišťují moderní kantýny Presto Florentinum The Park Chodov Na jaře roku 2015 přibyla v Praze druhá samoobslužná restaurace Presto v Business Centru - The Park

Více

Předkrmy 69,-- 79,-- 69,-- 75,-- 49,-- 69,--

Předkrmy 69,-- 79,-- 69,-- 75,-- 49,-- 69,-- Předkrmy 100g Pomazánka z vepřových výpečků s cibulkou, čerstvý chléb 90g Uzené pstruží filátko, bylinkové máslo, toast 120g Špízky z baby mozzarellky a cherry rajčátek na čerstvém salátu 150g Kuřecí ragů

Více

Dvůr Krutěnice hotel & jezdecký areál

Dvůr Krutěnice hotel & jezdecký areál Dvůr Krutěnice hotel & jezdecký areál..kongresová turistika v oblasti jihozápadních Čech. Plzeňský kraj okres Klatovy oblast Sušicko (vzdálenost do: Klatov - 20 km, Sušice - 20 km, Nalžovských Hor 6 km,

Více

Vítáme Vás v restauraci Mediterrano.

Vítáme Vás v restauraci Mediterrano. Vítáme Vás v restauraci Mediterrano. Nabízíme Vám příjemné posezení v klimatizovaném prostředí, ve kterém můžete ochutnat velké množství zeleninových salátů, steaku, rybích specialit a jiných pochoutek.

Více

Předkrmy. 70g Kachní carpaccio s bazalkovým pestem, kapary, parmazánem a rozpečenou rukolovou bagetkou 138,-

Předkrmy. 70g Kachní carpaccio s bazalkovým pestem, kapary, parmazánem a rozpečenou rukolovou bagetkou 138,- Předkrmy 70g Kachní carpaccio s bazalkovým pestem, kapary, parmazánem a rozpečenou rukolovou bagetkou 138,- 120g Topinka s masovou směsí zapečená sýrem 78,- 140g Fidelova domácí grilovaná klobása s čerstvým

Více

Seminář pro 10 osob gastronomické služby (ceny jsou uvedeny bez DPH)

Seminář pro 10 osob gastronomické služby (ceny jsou uvedeny bez DPH) PARKHOTEL Privat hotel - Veslařská 250, 637 00 Brno, tel: + 420 543236350, fax: + 420 543235191 Seminář pro 10 osob gastronomické služby (ceny jsou uvedeny bez DPH) Výběr z coffee breaků Coffee break jednoduchý

Více

BUSINESS LUNCH MENU. Pondělí 9. března. Lišky na smetaně

BUSINESS LUNCH MENU. Pondělí 9. března. Lišky na smetaně Pondělí 9. března Černá houbová polévka s česnekem a opečeným chlebem (1,9) Polévka z mangoldu se sýrem niva a tousty z bagetky (1,3,7,9) Salátová mísa se smaženými krůtími nugetami, tousty a francouzským

Více

Předkrmy. 120 g Broskev plněná jemným kuřecím koktejlem, toast 75 Kč. 100 g Mozzarella Capresse s rajčaty a bylinkami, toast 65 Kč

Předkrmy. 120 g Broskev plněná jemným kuřecím koktejlem, toast 75 Kč. 100 g Mozzarella Capresse s rajčaty a bylinkami, toast 65 Kč Předkrmy 120 g Broskev plněná jemným kuřecím koktejlem, toast 75 Kč 100 g Mozzarella Capresse s rajčaty a bylinkami, toast 65 Kč 100 g Šunková rolka s křenem a šlehačkou, pečivo 69 Kč 100 g Topinka s kuřecím

Více

CATERINGOVÉ SLUŽBY RESTAURACE BOBOVÁ DRÁHA PRAHA

CATERINGOVÉ SLUŽBY RESTAURACE BOBOVÁ DRÁHA PRAHA CATERINGOVÉ SLUŽBY RESTAURACE BOBOVÁ DRÁHA PRAHA Nabídka občerstvení říjen 2012 duben 2013 kapacita až 70 osob Kontakt Bobová dráha Tel: 284 840 524 Mobil: 739 571 276 E-mail: info@restpoint.cz Web: www.restaurace-bobovka.cz

Více