Praha v pohybu. Doporučená místa pro aktivní trávení volného času

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Praha v pohybu. Doporučená místa pro aktivní trávení volného času"

Transkript

1 Praha v pohybu Název: Praha v pohybu Text: Prague City Tourism ve spolupráci s Outfanatic.com Foto: Prague City Tourism, Outfanatic.com a fotoarchiv institucí Grafický návrh a sazba: Dynamo design s.r.o. Tisk: freytag & berndt Praha 4/ vydání Neprodejné Prague City Tourism Arbesovo náměstí 70/4 / Praha 5 / / CZ Doporučená místa pro aktivní trávení volného času

2 02 Kapitola Náš tip: Portál Outfanatic.com (www.outfanatic.com) je ideální rozcestník pro všechny, kdo sportují v přírodě. Vedle tematických článků, kalendáře akcí, inzerátů a lidí hledajících parťáky na sportování tu naleznete i první interaktivní outdoorovou mapu Prahy se spoustou detailních a užitečných informací. Web je dostupný v češtině a angličtině. Poznámka: GPS souřadnice jsou funkční a platné na Google Maps (www.google.cz/maps) k dubnu 2015.

3 Praha je na první pohled městem s velkolepou historií a dominantními památkami Pražským hradem, Karlovým mostem či orlojem na Staroměstském náměstí. Pravdou však je, že město svým návštěvníkům nabízí daleko víc. Bez nadsázky lze říct, že Praha je také sportovní metropolí, což potvrzuje i průvodce, kterého právě držíte v ruce. Praha je protkaná bezpočtem míst, kde můžete aktivně trávit svůj volný čas. Na své si tu přijde skutečně každý. Navíc můžete objevovat a vyzkoušet něco nového a poznat podobně naladěné lidi. Sport neuvěřitelně sbližuje! A jako bonus poodhalíte taje metropole z trochu jiné perspektivy. Nezáleží na tom, jestli preferujete dynamické sporty, toužíte po klidném protažení těla a zklidnění mysli nebo si chcete nahnat do žil trochu adrenalinu. Nesejde ani na tom, kolik stupňů ukazuje teploměr, jestli je město zrovna ozářeno slunečními paprsky nebo jej právě zahalil sníh. Můžete se chtít pobavit se svými přáteli, poznat nový kolektiv či pobýt chvíli o samotě. Ať už se rozhodnete jakkoliv, Praha má pro vás vždy odpověď a nespočet možností. Najdete tu moderní itness centra sledující aktuální trendy, a to i přímo v centru města. Díky řece Vltavě je Praha otevřená i vodním sportům. Uprostřed shonu velkoměsta lze nalézt hned několik parků nebo zahrad, které jsou nejen oázami klidu a relaxace, ale vybízejí i ke stále oblíbenějšímu běhání nebo nordic walkingu. Tím tento malý výčet rozhodně nekončí, o čemž se sami můžete přesvědčit v našem průvodci. Jeho smyslem není poskytnout kompletní a ucelený přehled všech sportovních možností v Praze, tak tlustou knížku byste s sebou nosit nejspíš nechtěli. Přesto věříme, že pro vás bude cennou inspirací a vy si tak českou metropoli vychutnáte také po stránce sportovní.

4 Obsah Parky & přírodní lokality... 5 Parky... 6 Přírodní lokality... 8 Plavání & relax na vodě Aquaparky Bazény Koupaliště Půjčovny lodiček a šlapadel Vodácké sporty Fitness Indoor itness Pilates Outdoor itness Běh & turistika Běh Nordic walking Geocaching Cyklistika, in-line & skateboard Cyklistika s průvodcem Bikeparky In-line Půjčovny in-line vybavení Skateboard Víceúčelové sportovní areály Stadiony Fotbalové stadiony Zimní stadiony Bruslení pro veřejnost Další stadiony Dostihy & jezdectví Dostihy Jezdectví Golf & minigolf Golf Minigolf... 64

5 Raketové sporty Tenis Squash Plážový volejbal Lezení, bouldering & lanová centra Lezení & bouldering Lanová centra Moderní sporty Discgolf Kiting Paddleboard Slackline Sportflight Relaxace & meditace Historické zahrady Botanické zahrady a zoo Jóga Taj-či Bobová dráha & motokáry Bobová dráha Motokáry Turistická informační centra Prague City Tourism... 94

6

7 Parky & přírodní lokality

8 6 Parky Parky Petřínské sady Praha 1 Malá Strana GPS: , Vrch Petřín patří mezi nejrozlehlejší městské zelené plochy a jeho stráně jsou oázou klidu v centru Prahy. Oblast má podobu lesoparku se spoustou soch, zahrad, sadů a klikatících se dlážděných i asfaltových cest v prudkém svahu. Na jeho vrcholu uvidíte Petřínskou rozhlednu, která skýtá úchvatný pohled na celou metropoli. Riegrovy sady Praha 2 Vinohrady GPS: , Více než sto let starý park ukrývá intimní zákoutí i místa s lesním prostředím, volné louky a neobvyklé průhledy na Prahu. Na poměrně malé ploše 11 ha je tu k dispozici hustá síť úzkých asfaltových cest pro romantické procházky i sportování. Vítkov Praha 3 Žižkov GPS: , Vrch Vítkov, protkaný sítí procházkových stezek, nabízí pozoruhodný výhled na téměř celé město. Celému parku, který stále dýchá atmosférou 30. let 20. století, vévodí monumentální bronzová socha Jana Žižky. Majitelé in-line bruslí ocení tříkilometrovou in-line stezku, jejíž část vede osvětleným tunelem vedoucím z jednoho konce vrchu na druhý.

9 Parky 7 Centrální park Praha 5 Stodůlky GPS: , Centrální park v pražských Stodůlkách je zajímavou alternativou pro aktivní trávení volného času. Vedle venkovních trenažérů zde je i veřejně přístupná fourcrossová (MTB) dráha. Park je vhodný také pro in-line bruslení. Výhodou je noční osvětlení a vynikající návaznost na Prokopské údolí. Obora Hvězda Praha 6 Liboc GPS: , Rozlehlá obora se třemi majestátními alejemi kdysi sloužila pro zábavu a lovy renesanční šlechty. Dnes je oblíbeným místem, kam se chodí na procházky, se psy, za relaxací, zaběhat si, projet se na kole či na běžkách anebo s dětmi na hřiště.

10 8 Parky / Přírodní lokality Stromovka Praha 7 Holešovice GPS: , Zelená oáza nedaleko centra města je vyhledávaným místem pro sport i relaxaci bez ohledu na věk. Naleznete tu hustou síť asfaltových cest s mírným převýšením a nočním osvětlením. Stromovka je populární zejména u běžců, in-line bruslařů a maminek s kočárky. Součástí parku jsou i 2 pikniková místa se základní výbavou a speciální itness prvky pro dospělé a seniory. Letenské sady Praha 7 Holešovice GPS: , Rozlehlý park s travnatými plochami, vzrostlými stromy a pestrou směsicí dřevin poskytuje jedinečné výhledy na Prahu. Téměř čtyři kilometry dlouhá asfaltová dráha je vhodná pro rekreační in-line bruslení, cyklistiku i běh. V parných měsících můžete doplnit tekutiny ve zdejší letní zahrádce, která je oblíbená u mnoha Pražanů. Přírodní lokality Modřanská rokle a okolí Praha 4 Modřany, Komořany GPS: , Krásná a rozsáhlá přírodní oblast na jihu Prahy vybízí zejména k pěším výletům. Navštívit můžete Cholupický vrch, hradiště Šance nebo se projít po Keltské naučné stezce. Za průzkum stojí i lesy a rokle spadající směrem ke Komořanům.

11 Přírodní lokality 9 Kunratický les Praha 4 Krč, Chodov, Kunratice, Michle GPS: , Kunratický les, nazývaný také Krčský nebo Michelský, má hustou síť stezek a pěšin a krásné přírodní prostředí. Mezi hlavní zajímavosti patří přírodní památka Údolí Kunratického potoka nebo volně přístupná zřícenina gotického Nového hradu krále Václava IV. Jako bonus je možné při vycházce s trochou štěstí narazit na muflony, jejichž stádo údajně čítá 30 až 50 kusů. Prokopské údolí Praha 5 Hlubočepy, Jinonice, Butovice, Stodůlky GPS: , Tato přírodní rezervace, nejsevernější výběžek Českého krasu, je jako stvořená pro množství outdoorových aktivit namátkou pro běžce, horolezce, běžkaře, cyklisty, jezdce na koních i turisty. Při toulkách rezervací můžete objevit třeba staré lomy, nádherné skalní jezírko a jeskyně. Chuchelský háj Praha 5 Velká a Malá Chuchle GPS: , Chuchelský háj je zajímavý zejména pro běžce, a to díky klidnému prostředí bez velkého množství lidí a značnému převýšení, které se tu dá naběhat. Příjemným zpestřením je tamější minizoo, kde lze spatřit muflony, daňky, polární lišku, mluvícího krkavce a další zvířata. Opominout byste neměli ani poutní kostelík sv. Jana Nepomuckého a tzv. areál zdraví, kde se můžete potrápit na několika druzích venkovního cvičebního nářadí.

12 10 Přírodní lokality Divoká Šárka Praha 6 Vokovice GPS: , Přírodní romantika na okraji Prahy. Vzhledem k rozsáhlosti této přírodní rezervace a krásnému prostředí je Divoká Šárka výborná pro menší procházky i celodenní výlety. Vedle okouzlujících výhledů do okolní krajiny zde najdete značené turistické trasy, vysoké skály, historické usedlosti, staré štoly a další zajímavá místa. Přírodní park Drahaň Troja Praha 7 Troja, Praha 8 Bohnice GPS: , Přírodní park se rozprostírá na pravém břehu Vltavy a zahrnuje část trojské kotliny se strmými srázy a přilehlými údolími. Součástí parku jsou mj. trojské vinice a pražská zoo. Oblast nabízí řadu krásných vyhlídek do údolí Vltavy i na vnitřní Prahu a prochází jí několik turistických tras. Za pozornost rozhodně stojí Černá rokle vedoucí od bohnického sídliště k Vltavě a zejména v době květu vřesu pak vřesoviště na Salabce a Havránce. Sportovci ocení cyklostezku vedoucí Trojou a vynikající vodní slalomový kanál.

13 Přírodní lokality 11 Klánovický les Praha 9 Klánovice GPS: , Největší lesnatá plocha na území Prahy se rozkládá na ploše ha a představuje tak fantastickou oblast pro výlety, běhání a další outdoorové aktivity. Z hlediska terénu jde o hustou síť asfaltových i nezpevněných cest v převážně rovinatém terénu. Naleznete tu jak turistické značky, tak například i dva značené cyklistické okruhy (5 a 10 km). Můžete využít například i 12,5 km dlouhý okruh po zelené naučné stezce, která vás provede většinou Klánovického lesa. Hostivařský lesopark a meandry Botiče Praha 10 Záběhlice, Hostivař, Horní Měcholupy GPS: , Jeden z nejvýznamnějších rekreačních areálů v Praze si užijí milovníci zeleně i sportovci všeho druhu. Uprostřed lesoparku se nachází Hostivařská přehrada s písečnými a travnatými plážemi, kterou protéká potok Botič. V lesoparku zároveň najdete velké množství altánů, laviček, cyklotras i naučnou stezku Povodím Botiče. Milovníci koní pak využijí značenou trasu pro jízdu na koních.

14 Plavání & relax na vodě

15 Aquaparky 13 Aquaparky Aquapalace Praha Pražská 138, Průhonice Čestlice tel / GPS: , Největší zábavní aquapark ve střední Evropě právem patří k nejnavštěvovanějším volnočasovým atrakcím. Potěší nejen milovníky adrenalinu, ale i vyznavače mořského vlnobití, kondiční plavce a hlavně rodiny s dětmi. Informace: 8 toboganů dlouhých až 250 metrů, umělé vlnobití, vířivky, relaxační terasy, 450 m dlouhá divoká řeka, vrak pirátské lodi pro děti, vnitřní i venkovní zóna, saunový svět, spa wellness, fitness, rehabilitace Aquadream K Barrandovu 8, Praha 5 Hlubočepy tel / GPS: , Centrum vodních radovánek na Praze 5 poskytuje široké možnosti sportovního i relaxačního vyžití. Informace: bazén 25 m, 2 tobogany, divoká řeka s umělým protiproudem, venkovní louka, sauna a pára, itness, solárium

16 14 Aquaparky Aquacentrum Šutka Čimická 41, Praha 8 Kobylisy tel / GPS: , V nedávno otevřeném vodním světě se nalézá jeden ze dvou krytých padesátimetrových bazénů v Praze. Všechny prostory areálu jsou bezbariérově přístupné. Informace: bazén 50 m, vířivka, divoká řeka, 2 tobogany, vodopád, dětské brouzdaliště, vodní bar, inské sauny, parní lázně Letňany Lagoon Tupolevova 665, Praha 9 Letňany tel / GPS: , Aquacentrum Letňany Lagoon je bezbariérový komplex zahrnující plavecký bazén, relaxační centrum, itness a další služby. Informace: bazén 25 m, tobogan, masážní bazén, dětské brouzdaliště se skluzavkou a malou divokou řekou

17 Bazény 15 Bazény Bazén AXA Na Poříčí 40, Praha 1 Nové Město tel / GPS: , Plavecký bazén je součástí komplexu Lázně AXA, jehož tradice sahá až do 30. let 20. století. Naleznete ho přímo v centru metropole. Informace: bazén 25 m, sauna, pára, relaxační a ochlazovací bazének, masáže Sportcentrum YMCA Na Poříčí 12, Praha 1 Nové Město tel / GPS: , Nedaleko od Lázní AXA je další krytý bazén, který je součástí širšího sportovního centra. Oblíbený je zejména mezi studenty díky sympatickému vstupnému. Informace: bazén 25 m, aqua aerobik, posilovna, tělocvična, sauna, solárium, běžecká dráha Sportovní centrum Olšanka Táboritská 1000/23, Praha 3 Žižkov tel / GPS: , Sportovní centrum je součástí hotelového komplexu Olšanka. Pod jednou střechou zde najdete více než 10 sportovišť pro širokou veřejnost. Informace: bazén 25 m, sauna, masáže, aqua aerobik, krytá hala na badminton, stolní tenis

18 16 Bazény Plavecký stadion Podolí Podolská 74, Praha 4 Podolí tel / GPS: , Nejznámější pražský plavecký stadion přivítal svého prvního návštěvníka již v roce Díky dvěma padesátimetrovým bazénům je vyhledávaným místem i profesionálních plavců. Informace: vnitřní bazén 50 m, venkovní bazény 50 a 33 m, dětský venkovní bazén, tobogan, sauna, solárium, itness Sportovní klub Motorlet Praha Radlická 105, Praha 5 Radlice tel / GPS: , Plavecký bazén a víceúčelový sportovní areál se nachází přímo u stanice metra B Radlická. Celý komplex je zasazen do příjemné zeleně. Informace: bazén 25 m, venkovní nerezový bazén 13 x 7 m, velká letní zahrada, sauny, whirlpool, krytá hala (badminton, volejbal, basketbal, malá kopaná, nohejbal)

19 Bazény 17 Sportcentrum Hotel Duo Teplická 492, Praha 9 Střížkov tel GPS: , Krytý vyhřívaný bazén je přístupný jak hotelovým hostům, tak široké veřejnosti. Informace: bazén 20 m, posilovna, sauna, masáže, bowlingové centrum Plavecký a sportovní areál Hloubětín Hloubětínská 80, Praha 9 Hloubětín tel / GPS: , Jediný pražský bazén s přisolovanou vodou (0,5 %), která působí regeneračně, je přirozeně antiseptická a nezpůsobuje pálení očí. Informace: dva kryté bazény (25 a 15 m), jeden venkovní (12 m), parní lázně, sauna, itness, výcvikové středisko potápěčů a akvabel, tenisové kurty Plavecký stadion SK Slavia Vladivostocká 10, Praha 10 Vršovice tel / GPS: , Sportovní komplex s krytým i venkovním plaveckým bazénem a dalšími možnostmi sportovního vyžití. Informace: bazén 25 m (vnitřní), bazén 50 m (venkovní), dětský výukový bazén, kurzy plavání a potápění, rozsáhlá opalovací plocha, hřiště na plážový volejbal

20 18 Koupaliště Koupaliště Venkovní koupaliště jsou otevřena zpravidla denně od června do září v závislosti na počasí. Sportovní a rekreační areál Pražačka Za Žižkovskou vozovnou 19, Praha 3 Žižkov tel / GPS: , Sportovní komplex Pražačka je hojně vyhledávaný mezi milovníky plavání a koupání. V létě příjemně osvěží venkovní bazén s přilehlým travnatým pozemkem. Doporučujeme zejména večerní plavání při umělém osvětlení. Informace: venkovní bazén (25 m), krytý bazén (16,6 m), sauna, posilovna, atletická dráha s umělým povrchem, tenisové kurty, fotbalové hřiště Biotopové koupaliště Radotín K Lázním, Praha 5 Radotín tel / GPS: , Umělá vodní nádrž vybudovaná v bezprostřední blízkosti řeky Berounky disponuje přírodním systémem iltrace, kdy je voda čištěna biologickými zónami bez použití jakýchkoliv chemikálií. Informace: velká opalovací louka, sauny, občerstvení

21 Koupaliště 19 Koupaliště Petynka Otevřená 4, Praha 6 Střešovice tel / GPS: , Prostorné travnaté pláže, dlouhý vyhřívaný bazén a kvalitní čistá voda to jsou základní atributy zázemí tohoto plaveckého areálu, který je zároveň i bezbariérově přístupný. Informace: bazén (50 m), tobogan, hřiště na plážový volejbal, plážový bar, brouzdaliště, dětské hřiště Koupaliště Divoká Šárka Divoká Šárka 41, Praha 6 Liboc tel / GPS: , Jedno z nejklidnějších pražských koupališť napájené studenou, ale čistou pramenitou vodou. Informace: dva bazény (30 m), tobogan, dětské hřiště, tenis, volejbal, kuželky, občerstvení Hostivařská přehrada K Jezeru, Praha 10 Hostivař tel / GPS: , Přehrada se rozprostírá v nádherné a klidné lokalitě uprostřed Hostivařského lesoparku. Naleznete tu travnaté a písčité pláže včetně pláže nudistické. Informace: půjčovna lodiček, šlapadel, kajaků, plachetnic, plážový volejbal, tenis, nohejbal

22 20 Půjčovny lodiček a šlapadel Půjčovny lodiček a šlapadel Vychutnejte si krásu Prahy z hladiny Vltavy. Oblíbená šlapadla či lodičky jsou zajímavou alternativou pro trávení volného času v rozpálené Praze. A ta romantika! Slovanka Slovanský ostrov, Praha 1 Nové Město tel / GPS: , Informace: šlapadla, pramice s vesly, šlapací labuť, lodička s motorem, speedboat S.P.L.A.V. Praha Slovanský ostrov 8, Praha 1 Nové Město tel GPS: , Informace: klasické pramice a laminátová šlapadla Půjčovna lodiček Staré Město Smetanovo nábřeží, Praha 1 Staré Město tel / GPS: , Informace: plastové pramice a šlapadla Půjčovna šlapadel Žluté lázně Podolské nábřeží 3, Praha 4 Podolí tel / GPS: , Informace: šlapadla, lodě a motorové čluny Půjčovna lodiček Smíchov Strakonická ul., Praha 5 Smíchov tel / GPS: , Informace: kromě pramic si lze vypůjčit i motorové čluny nebo výletní vor s grilem

23

24 Vodácké sporty

25 Vodácké sporty 23 Vodácký areál Praha Troja (Kanál Troja) Vodácká 8, Praha 7 Troja tel / GPS: , Bezpečný a dobře dostupný vodní kanál je nedaleko pražské zoo. Přestože si ve spodní a vrchní části zajezdí i začátečníci, klíčová část kanálu je určena pokročilým vodákům s obtížností do WW III+. Vedle kanálu se nachází lezecká stěna, in-line trasa a další sportovní příležitosti. Informace: půjčovna vodáckého materiálu (kánoe, kajaky, pádla, vesty, neopreny), rafting, jízda na kánoích a kajacích na klidné i divoké vodě, kurzy raftingu a základů kanoistiky, kurzy vodní záchrany Adrenaline Centre Lodnická 1, Praha 4 Hodkovičky tel / GPS: , Plavby na ratových člunech z Palackého náměstí na Malou Stranu zpestřené splutím dvou jezů. První jezová propust má spád a voda v úzkém korytu doslova letí, ve druhé propusti se naopak vytváří několik velmi pěkných vln. Výlety probíhají od května do října po předchozí rezervaci. Kajaky.cz U Topíren 2, Praha 7 Holešovice tel / GPS: , Prodejna a půjčovna vodáckého vybavení pořádá mj. i kajakářské kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé. Naučíte se základní vodácké termíny a situace na vodě. Kurzy probíhají od dubna do října.

26 24 Vodácké sporty Vodácký Ráj Císařská louka 27, Praha 5 Smíchov tel / GPS: , Nechcete se mačkat v davu v ulicích centra? Prohlédněte si pražské památky přímo z vody na kánoi nebo kajaku. Vyrazíte z Císařské louky, dojedete k Jiráskovu mostu, kde se pokocháte výhledem na Národní divadlo, Hradčany či Petřínskou rozhlednu a kolem Vyšehradu se vrátíte zpět. Nebo si udělejte romantickou vyjížďku ve dvou směrem z centra města k Velké Chuchli a do Modřan. Vodácký Ráj poskytuje také prodej a půjčovnu lodí i ratů a prakticky veškerého vodáckého vybavení. HG Sport Vodácká 12, Praha 7 Troja tel / GPS: , Sea kajaking je rychle se rozvíjející druh vodácké aktivity, který si užijete i na Vltavě. HG Sport zajišťuje v Praze dvě zajímavé trasy, které vám představí metropoli z trochu netradičního úhlu. Jedna trasa je učena pro milovníky přírody a vede vltavským údolím z Troje do Klecan. Zde si můžete vyzkoušet, jak sea kajak opravdu funguje. Pokročilejší paddleři si zase mohou užít výlet z Troje do centra města a zpět. Kajaky si lze vypůjčit i individuálně. A v Troji je možné si navíc užít i divokou vodu slalomového kanálu. Začátečníci se mohou v obou aktivitách přihlásit do vodácké školy HG Sport.

27

28 Fitness

29 Indoor itness 27 Indoor itness Fitness centrum R5 Růžová 5, Praha 1 Nové Město tel / GPS: , Dopřejte si svou pravidelnou dávku pohybu a relaxace přímo v centru Prahy. Informace: itness, spinning, bodystyling, power jóga, it ball, pilates, hatha jóga, TRX, bosu, badminton Fitness Kotva & Fitstudio Kotva náměstí Republiky 8, Praha 1 Staré Město tel (Fitness Kotva), tel (Fitstudio Kotva) GPS: , Fitness ve 4. patře obchodního domu Kotva je vybaveno řadou posilovacích strojů Cybex, aerobním sálem či solárním studiem. Informace: itness, aerobní cvičení, solárium, cross training, multifunkční sportovní sál, solné jeskyně, sauny Fitness Vagon Národní 25 (Palác Metro), Praha 1 Staré Město tel / GPS: , Moderní a oblíbené itness centrum ve středu Prahy je nedaleko stanice Národní třída. Informace: posilovací stroje, běžecké pásy, veslovací trenažér, steppery, solárium, infra sauna, bar

30 28 Indoor itness HIT Fitness Flóra Chrudimská 2b, Praha 3 Vinohrady tel / GPS: , Tradiční sportovní centrum s vysokou společenskou úrovní, motivační atmosférou a netradičním designem. Poskytuje širokou škálu sportovních aktivit i regeneračních a relaxačních služeb. Informace: itness, aerobik, squash, spinning, solárium, zumba Health & Fitness Olgy Šípkové 5. května 65, Praha 4 Nusle tel / GPS: , Profesionálně vybavené itness přední české sportovkyně a představitelky zdravého životního stylu sídlí přímo v Kongresovém centru. Informace: posilovna, spinning, body step, pilates, power jóga, TRX, aqua aerobik, sauna a pára, bazén a vířivka, solárium Ladies it club Stroupežnického 21, Praha 5 Smíchov tel / GPS: , Fit club nabízí široký rejstřík pohybových aktivit především pro ženy. Cvičí se jak ve studiu, tak i v okolních venkovních lokalitách. Informace: kruhový trénink, TRX, outdoor running, zumba, pilates, kickbox, zdravotní cvičení, Port De Bras Factory PRO Prague Nádražní 32, Praha 5 Smíchov tel / GPS: , Ochutnejte příval energie a užijte si cvičení na špičkových strojích značky Gym80 a Precor. Kromě profesionálně vybavené posilovny vyzkoušejte třeba lekce jógy a aerobiku pod vedením zkušených lektorů. Sportcentrum Evropská José Martího 31, Praha 6 Veleslavín tel / GPS: , V moderním multifunkčním sportovním centru je pro vás připraveno bohaté vyžití v mnoha sportovních odvětvích. Informace: aerobik, alpinning, horolezecká stěna, veslovací trenažéry, posilovna, power plate, solárium, cycling, squash, masáže

31 Indoor itness 29 BodyBody Fitness Revolution Plzeňská 16, Praha 5 Smíchov tel / GPS: , Časově nejefektivnější trénink současnosti. BodyBody je tréninková metoda založená na elektrické stimulaci svalů, při které zatěžujete své tělo pouze přirozeným pohybem. Každá svalová reakce je ale zesílena elektrickým impulzem, který výrazně zvyšuje a prohlubuje účinnost cvičení. Během 20minutového tréninku tak procvičíte až 90 % svalové hmoty. Fittop Wellness Centrum Seifertova 49, Praha 3 Žižkov tel / GPS: , Moderní wellness centrum poskytuje kvalitní služby v oblasti aktivního životního stylu v kombinaci s různými druhy relaxace. Informace: posilovna Technogym, TRX, indoor cycling, solária Ergoline, inská sauna, whirlpool V Praze působí i hustá síť známých itness řetězců. Vstup do nich je ovšem podmíněn členstvím. Bližší informace naleznete na jejich webových stránkách: Solárium Fitness BBC (www.itnessbbc.cz), Holmes Place (www.holmesplace.cz) či World Class (www.worldclass.cz). Chcete-li upustit trochu adrenalinu a dáváte přednost bojovým sportům, jako šikovný rozcestník poslouží stránky České unie bojových sportů (www.cubu.cz) nebo Českého svazu full-contactu a ostatních bojových sportů (www.csfu.cz).

32 30 Pilates / Outdoor itness Pilates Pilates Academy Senovážné náměstí 23, Praha 1 Nové Město tel / GPS: , Cvičení pilates rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a dýchání. Propracovává zádové, břišní a hýžďové svalstvo jako základ správného držení těla. Lekce probíhají v českém a anglickém jazyce. mypilates Academy Ostrovského 3, Praha 5 Smíchov tel / GPS: , Největší a nejdéle působící specializované pilates studio v Čechách se nalézá na pražském Smíchově. Studio má 4 moderní sály, široký výběr pomůcek (Foam Roller, Magic Circle, BOSU, Arc Barrel ad.) a pilates stroje z USA. Outdoor itness Sportovní areál Na Františku Kozí ul., Praha 1 Staré Město tel / GPS: , Veřejně přístupné hřiště přímo v centru Prahy umožňuje cvičení na hrazdách, horizontálních žebřících a dalších cvičebních

33 Outdoor itness 31 konstrukcích. Za poplatek je možné si víceúčelové hřiště pronajmout nebo si zahrát minigolf. Během zimní sezony je tu udržovaná ledová plocha na bruslení. Kublov Praha 4 Podolí GPS: , Na Kublově najdete park projektovaný pro parkour, kde si zacvičte na hrazdách, bradlech či strojích pro trénování rovnováhy. V období od listopadu do března je park zavřený. Park Sacré Coeur Kartouzská ul., Praha 5 Smíchov GPS: , Menší malebný park na vyvýšeném místě vznikl po roce 2004 na území bývalé vinice. Ráno zde potkáte zejména běžce. Vedle posezení na lavičkách si tu můžete zacvičit na venkovních strojích, které byly projektovány převážně pro seniory. Děti pak určitě ocení extra dlouhou skluzavku. Fialka Praha 6 Řepy GPS: , Vynikající venkovní posilovna pro workout. K dispozici jsou hrazdy různých výšek, bradla, několik lavic, kladiny, balanční prvky ad.

34 32 Outdoor itness Stromovka Praha 7 Holešovice GPS: , Pokud máte chuť posilovat v přírodě, zajděte si určitě do Stromovky. Běh zde můžete spojit s posilovacím tréninkem. První outdoor itness (GPS: , ) nabízí hrazdy tří různých výšek včetně doskočné, kladinu a překážky na přeskakování, druhé pak (GPS: , ) železná bradla a lavičky na posilování břišních a zádových svalů. Fitness stezka Rokytka Praha 9 Vysočany GPS: , Velmi dobře vybavená itness stezka se skládá z 25 stanovišť doplněných informačními tabulemi. Jsou tu například benčové lavice, činky na dřepy, předkopávání, žebřiny a samozřejmě i hrazdy a bradla. Pravidelně tu probíhají bezplatné tréninky. Podvinný mlýn Praha 9 Libeň GPS: , Venkovní itness s možností cvičení na hrazdách tří výšek, vodorovném žebříku na ručkování, krátkých a dlouhých bradlech a poměrně vysokých překážkách. Jsou zde i stroje na posilování (převážně pro seniory).

35 Běh & turistika

36 34 Běh Díky svému mírnému terénu a celé řadě parků a přírodních lokalit je Praha dokonalým místem pro běhání a pěší turistiku. Seznam konkrétních doporučených tras naleznete na našich stránkách Inspirovat se zároveň můžete i v kapitole Parky a přírodní lokality. Běh Running Tours Prague náměstí Jiřího z Lobkovic 4, Praha 3 Vinohrady tel / GPS: , Proběhněte se historickým centrem Prahy pod vedením zkušeného běžeckého instruktora. Trasy jsou dlouhé od 7 do 14 km a běžet lze přímo od vašeho hotelu. Běh s holemi Ladronka, Praha 6 Břevnov tel / GPS: , Praktická výuka běhu a cvičení s runningovými holemi. Polodenní akce probíhají o víkendech na pražské Ladronce. Pokud nemáte vlastní hole, je možné si testovací páry v potřebné velikosti zapůjčit.

37 Nordic walking / Geocaching 35 Nordic walking Nordic Walking centrum Barborka Praha Jasná II 16, Praha 4 Braník tel / GPS: , Pravidelné kurzy populárního nordic walkingu pro začátečníky i pokročilé probíhají v Kunratickém lese. Lekce jsou vhodné i pro osoby s pohybovým handicapem a trvají zhruba 2 hodiny. Škola chůze Klírova 1916, Praha 4 Chodov tel / GPS: , Kurzy nordic walkingu pod vedením zkušených instruktorů je možné absolvovat také individuálně v jakémkoliv pražském lese či parku. Geocaching Geocaching je hra na pomezí turistiky a sportu, jejímž cílem je nalézt skrytou schránku (kešku), přičemž znáte jen její zeměpisné souřadnice. Po celé Praze je rozmístěno několik stovek aktivních a důmyslně maskovaných kešek, a to i na velmi frekventovaných místech. Zkuste si najít tu svou. Bližší informace na a

38 Cyklistika, in-line & skateboard

39 Cyklistika s průvodcem 37 Na území Prahy a v přilehlém okolí jsou desítky kilometrů značených a dobře udržovaných cyklostezek. Zkušení cyklisté mohou prozkoumávat Prahu bez problémů, doporučeno je horské nebo alespoň trekingové kolo a dobrá orientace v provozu. Milovníci in-line bruslení si také mohou vybrat z celé řady in-line tras, z nichž některé vedou poblíž centra a jsou opravdu perfektní. Námi vytipované zajímavé trasy si prohlédněte na webu Cyklistika s průvodcem City Bike Králodvorská 5, Praha 1 Staré Město tel / GPS: , City Bike organizuje dvouhodinové projížďky po Praze s anglicky mluvícím průvodcem. Pokud chcete objevovat město sami, je možné si půjčit kolo i bez průvodce.

Golf a minigolf. Praha sportovní

Golf a minigolf. Praha sportovní Golf a minigolf Praha sportovní Obsah Projekt čisté a zelené Prahy... 2 Vysvětlivky...3 A Golfová hřiště 1. Golf & Country Club Hodkovičky... 4 2. Golf Hostivař... 4 3. Golf Club Čechie... 5 4. Golf Club

Více

BOWLING, KUŽELKY A ŠIPKY BOWLING, KUŽELKY A ŠIPKY Turistická informační centra na Hustopečsku Poskytování veškerých. nabídka kulturních.

BOWLING, KUŽELKY A ŠIPKY BOWLING, KUŽELKY A ŠIPKY Turistická informační centra na Hustopečsku Poskytování veškerých. nabídka kulturních. BOWLING, KUŽELKY A ŠIPKY BOWLING, KUŽELKY A ŠIPKY Turistická informační centra na Hustopečsku Poskytování veškerých turistických informací o celém mikroregionu a okolí, nabídka kulturních akcí, prodej

Více

Turistická chata ve Špindlerově Mlýně

Turistická chata ve Špindlerově Mlýně Turistická chata ve Špindlerově Mlýně Nově zrekonstruovaná Turistická chata ve Špindlerově Mlýně nabízí velmi levné a stylové ubytování v srdci lyžařského areálu Svatý Petr. Cena od 150,-Kč na osobu. -

Více

Vodní sporty. Praha sportovní

Vodní sporty. Praha sportovní Vodní sporty Praha sportovní 2 Obsah Projekt čisté a zelené Prahy... 2 Vysvětlivky... 3 A Plavecké areály 1. Plavecký bazén USK Strahov... 4 2. Koupaliště Čakovice... 4 3. Aquapark a koupaliště Aquadream

Více

SPORT. Vážení přátelé, nabízíme Vám možnost uspořádání sportovního soustředění v Děčíně.

SPORT. Vážení přátelé, nabízíme Vám možnost uspořádání sportovního soustředění v Děčíně. Vážení přátelé, nabízíme Vám možnost uspořádání sportovního soustředění v Děčíně. K dispozice je pro Vás připraven zimní stadion, aquapark s ubytováním a sportovištěm, fotbalové hřiště, tělocvična nebo

Více

Ukázka knihy z internetového knihkupectví www.kosmas.cz

Ukázka knihy z internetového knihkupectví www.kosmas.cz Ukázka knihy z internetového knihkupectví www.kosmas.cz outdoor 55 tipů, kam na výlet Outdoorový průvodce PRAHA a okolí Grada Publishing Jakub Turek a kolektiv Outdoorový průvodce PRAHA a okolí Kolektiv

Více

INFORMACE O SPORTOVIŠTÍCH

INFORMACE O SPORTOVIŠTÍCH AQUADREAM BARRANDOV, vodní atrakce KDY: NE 25.12. 12:00 14:00 SO 31.12. 12:00 14:00 KDE: K Barrandovu 8, Praha 5 Hlubočepy INFORMACE O SPORTOVIŠTÍCH V areálu naleznete 25 m dlouhý plavecký bazén, dětské

Více

HOTEL. Buly Aréna - Kravaře, Kostelní 360/28, Kravaře - Kouty 747 21

HOTEL. Buly Aréna - Kravaře, Kostelní 360/28, Kravaře - Kouty 747 21 HOTEL Hotelový a sportovní komplex Buly Aréna je unikátním zařízením svého druhu v České republice. Sdružuje hotel, restauraci, konferenční sály, sportoviště i relaxační zónu na jednom prostoru v malebném

Více

v Praze a na Kokořínsku

v Praze a na Kokořínsku Na výletech s mobilem Agentura Koniklec představuje virtuální naučné stezky v Praze a na Kokořínsku Co jsou virtuální naučné stezky? Jedná se o nový moderní způsob značení přírodních, kulturních a turistických

Více

SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ Hledáte-li ty pravé prostory pro sportovní soustředění svého týmu, zvolte hotel VEGA! Svou polohou a šíří služeb je ideálním místem pro pořádání tohoto typu akcí.. Hotel Vega disponuje

Více

Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o.

Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o. Sportplex Frýdek-Místek, s.r.o. Prezentace společnosti Výhled fungování střediska Polárka 2.4.2013 Ing. Petr Slunský Motto společnosti Cílem společnosti je spokojený zákazník, který se rád vrací. Motem

Více

VSTUPENKU ZDARMA AQUA CZECH 2012/2013 JIHOČESKÝ KRAJ. Ke každé zakoupené vstupence od nás dostanete druhou

VSTUPENKU ZDARMA AQUA CZECH 2012/2013 JIHOČESKÝ KRAJ. Ke každé zakoupené vstupence od nás dostanete druhou AQUA CZECH 2012/2013 JIHOČESKÝ KRAJ Ke každé zakoupené vstupence od nás dostanete druhou VSTUPENKU ZDARMA ve stejné, nebo nižší ceně na vstup do areálu hotelového aquaparku. NABÍZÍME NÁVŠTĚVNÍKŮM CELOROČNÍ

Více

Zimní stadion Ostrov

Zimní stadion Ostrov Zimní stadion Ostrov Tréninkové pobyty a soustředění v Ostrově Vážení manažeři sportovních klubů, sportovci a obchodní přátelé, Rádi bychom Vám představili možnosti Zimního stadionu v Ostrově u Karlových

Více

HOTEL. Monínec 7, 257 91 Sedlec-Prčice GPS souřadnice hotelu: N 49 32 37.97 E 14 30 58.90 www.moninec.cz www.moninec-hotel.cz

HOTEL. Monínec 7, 257 91 Sedlec-Prčice GPS souřadnice hotelu: N 49 32 37.97 E 14 30 58.90 www.moninec.cz www.moninec-hotel.cz konference, školení, relaxační pobyty Relax hotel Monínec*** leží na Javorové skále 70 km na jih od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje nedaleko města Sedlec-Prčice. Je nejvyšším bodem v

Více

BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102

BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102 CK TURISTA BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102 5 - denní zájezd Již v úvodu naší golfové nabídky jsme uvedli, že golf již zdaleka není drahým sportem (i když tomu ceny v mnoha

Více

residential golf lifestyle

residential golf lifestyle residential golf lifestyle AURA je prvním rezidenčním resortem v České republice, který svým obyvatelům přináší unikátní řešení venkovského, ale zároveň moderního životního stylu a bydlení uprostřed přírody

Více

nabídka konferenčních a hotelových služeb

nabídka konferenčních a hotelových služeb nabídka konferenčních a hotelových služeb Vážení hosté, dovolte, abychom Vám představili naše konferenční a hotelové služby. Čtyřhvězdičkový Hotel Michael se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 4 Hodkovičky,uprostřed

Více

Kam za zábavou přímo v Hostivaři?

Kam za zábavou přímo v Hostivaři? Kam za zábavou přímo v Hostivaři? http://www.parkhostivar.cz/ Obchodní centrum Park Hostivař nejen centrálním obchodním střediskem v Hostivaři, co se nákupů týče, ale také příjemným místem aktivního odpočinku.

Více

www.golfove-cesty.cz Nabídka golfového pobytu Turecko 17. 24.3.2012 S golfovým profesionálem Robertem Schovánkem Informace a rezervace

www.golfove-cesty.cz Nabídka golfového pobytu Turecko 17. 24.3.2012 S golfovým profesionálem Robertem Schovánkem Informace a rezervace Nabídka golfového pobytu Turecko 17. 24.3.2012 S golfovým profesionálem Robertem Schovánkem Informace a rezervace S-GUIDE, s.r.o., Erbenova 8, 602 00 Brno Tel: 515 917 119 GSM: 775 587 232 E-mail: dana.cernoskova@sguide.cz

Více

Území podél toku řek Ohře a Rolavy nebylo možné před územním vyjasněním a před realizací páteřních dopravních staveb nadmístního významu využívat pro

Území podél toku řek Ohře a Rolavy nebylo možné před územním vyjasněním a před realizací páteřních dopravních staveb nadmístního významu využívat pro Karlovy Vary 12.11.2009 Území podél toku řek Ohře a Rolavy nebylo možné před územním vyjasněním a před realizací páteřních dopravních staveb nadmístního významu využívat pro další odpovídající investice

Více

ČESKY. Osvěžení ve vodě NEJLEPŠÍ RYBNÍKY A KOUPALIŠTĚ

ČESKY. Osvěžení ve vodě NEJLEPŠÍ RYBNÍKY A KOUPALIŠTĚ ČESKY 17 Osvěžení ve vodě NEJLEPŠÍ RYBNÍKY A KOUPALIŠTĚ 1 Panenské koupání V letních měsících se můžeme osvěžit v rozmanitém množství Komáří rybníky přírodních 2 se nachází a umělých na žluté koupališť.

Více

HOTEL KRAMOLÍN. Kdo jsme - co umíme HOTEL KRAMOLÍN GOLF

HOTEL KRAMOLÍN. Kdo jsme - co umíme HOTEL KRAMOLÍN GOLF HOTEL KRAMOLÍN GOLF HOTEL KRAMOLÍN 382 78, Lipno nad Vltavou 55 tel./fax. +420 380 736 147 mobil +420 777 786 870 benes-kramolin@quick.cz Kdo jsme - co umíme Hotel Kramolín leží v příjemném prostředí vrcholové

Více

PRímEstské tábory se školkou

PRímEstské tábory se školkou PRímEstské tábory se školkou Stejně jako v letech 2007, 2008, 2009, 2010 připravujeme pro Vaše děti Příměstské tábory Sluníčka se školkou 2011. PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY SLUNÍČKA SE ŠKOLKOU VE ŽLUTÝCH LÁZNÍCH

Více

HOTEL ŠUMAVA *** Vítejte!

HOTEL ŠUMAVA *** Vítejte! HOTEL ŠUMAVA *** Vítejte! HOTEL ŠUMAVA *** Hotel Šumava***, Kašperské Hory se nachází v klidném prostředí horského lesa u Zlatého potoka v Amálině údolí, v srdci Národního parku Šumava. Je umístěn 1,5

Více

Trail running / Singltrek CENTRUM CHUCHELSKÝ HÁJ

Trail running / Singltrek CENTRUM CHUCHELSKÝ HÁJ CENTRUM CHUCHELSKÝ HÁJ 1. Záměr Trail running / Singltrek centrum v Chuchelském háji je určeno pro sportovce všech věkových kategorií se zaměřením na běh, cyklistiku a běh na lyžích. Cílem tohoto centra

Více

Lezení. Praha sportovní

Lezení. Praha sportovní Lezení Praha sportovní Obsah Projekt čisté a zelené Prahy... 2 Vysvětlivky...3 A Umělé lezecké stěny 1. Venkovní umělá lezecká stěna...4 2. Horolezecká stěna a boulder...4 3. Lezecké centrum Mammut...5

Více

Katalog OOH media Visual Agency Prague s.r.o.,

Katalog OOH media Visual Agency Prague s.r.o., Katalog OOH media Seznam reklamních zařízení Bigboardy ČÍSLO ROZMĚR (m) OSVĚTLENÍ MĚST. ČÁST KATASTR. ÚZEMÍ SMĚR ORIENTAČNÍ BOD 84 00 9,6 3,6 Ano 4 Krč z centra od metra Kačerov směr Krč 84 00 2 9,6 3,6

Více

Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok

Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok GREECE TOUR 2012 Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok Po úspěších v minulých letech pokračujeme v pořádání oblíbené dovolené spojené se sportovním vyžitím.

Více

Město Tábor. starosta města

Město Tábor. starosta města Město Tábor Ing Jiří Fišer, starosta města Město Tábor 35 tis. obyvatel příjmy 940 mio Kč výdaje 915 mio Kč saldo 25 mio Kč Historie: 1420 založení města husity. Spojení se jménem Jana Husa, duchovním

Více

Nabídka animačních programů RC Sepetná

Nabídka animačních programů RC Sepetná Nabídka animačních programů RC Sepetná Indoor programy a) Relaxcentrum Sepetná b) Zábavné večery Outdoor programy a) Areál penzionu Sluníčko b) Okolí RC Sepetná Indoor programy a) Relaxcentrum Sepetná

Více

Statutární město Jihlava, Masarykovo nám. 1, 586 01 Jihlava. Koncepce sportu a volnočasových aktivit statutárního města Jihlavy

Statutární město Jihlava, Masarykovo nám. 1, 586 01 Jihlava. Koncepce sportu a volnočasových aktivit statutárního města Jihlavy Statutární město Jihlava, Masarykovo nám. 1, 586 01 Jihlava Koncepce sportu a volnočasových aktivit statutárního města Jihlavy Dokument upravující poskytování dotací z rozpočtu statutárního města Jihlavy

Více

Restaurace. Wellness. Sport. Výlety. Obsah. Ochutnejte speciality našeho šefkuchaře. Dopřejte vašemu tělu zasloužený odpočinek.

Restaurace. Wellness. Sport. Výlety. Obsah. Ochutnejte speciality našeho šefkuchaře. Dopřejte vašemu tělu zasloužený odpočinek. Restaurace Ochutnejte speciality našeho šefkuchaře. Wellness Dopřejte vašemu tělu zasloužený odpočinek. Sport Vydejte se za sportem sami nebo s rodinou. Výlety Pešky, na kole nebo rovnou autem. Obsah 2.

Více

Příloha č. 7 k zápisu z 1. jednání Výboru pro územní rozvoj a územní plán ZHMP ze dne 12. 2. 2015

Příloha č. 7 k zápisu z 1. jednání Výboru pro územní rozvoj a územní plán ZHMP ze dne 12. 2. 2015 číslo úpravy MČ katastrální území, parc. č. předmět stav návrh 819 Praha 7 826 Praha 7 909 Praha 5 Holešovice p.č. 438/2 a části p.č. 438/3,10 a 11 Holešovice p.č. 89/7-8, 111, 160/2; a části 153, 160/1,

Více

POKYNY PRO ZÁPIS. do tělesné výchovy na zimní semestr 2009-2010

POKYNY PRO ZÁPIS. do tělesné výchovy na zimní semestr 2009-2010 POKYNY PRO ZÁPIS do tělesné výchovy na zimní semestr 2009-2010 Do nepovinného předmětu tělesná výchova se studenti všech ročníků řádného studia na VUT v Brně (bakalářské, magisterské, doktorandské) zapisují

Více

H O T E L T E N N I S C L U B P R O S T Ě J O V

H O T E L T E N N I S C L U B P R O S T Ě J O V H O T E L T E N N I S C L U B P R O S T Ě J O V Jeden z největších sportovních hotelových komplexů v České republice s dlouholetou tradicí. Světově proslulý sportovní komplex, který nabízí exkluzivní kombinaci

Více

AQUAPARK YOGA KRYOSAUNA RELAX ZUMBA

AQUAPARK YOGA KRYOSAUNA RELAX ZUMBA MOTOKÁRY SAUNA MASÁŽE BOWLING SQUASH BAZÉN VACCU WELNESS ZUMBA RELAX KRYOSAUNA AEROBIC AQUAPARK YOGA PRAVIDLA POUŽITÍ INFORMAČNÍ BROŽURY Prosím čtěte pozorně, abyste se vyvarovali případných nedorozumění!

Více

Komplexní prezentace a praktické ukázky pro zdravý způsob života

Komplexní prezentace a praktické ukázky pro zdravý způsob života zvýšíme výkon vašich zaměstnanců Komplexní prezentace a praktické ukázky pro zdravý způsob života BENEFITY pro Vaši společnost Základní rozpis naší nabídky. Pro komplexní nabídku kontaktujte našeho obchodního

Více

Vítáme Vás v rekreačním areálu Stříbrný rybník

Vítáme Vás v rekreačním areálu Stříbrný rybník Stříbrný rybník Vítáme Vás v rekreačním areálu Stříbrný rybník Na pomezí Přírodního parku řeky Orlice a Novohradeckých lesů U největšího z rybníků v okolí Hradce Králové Adrenalin park Vodní centrum Celoroční

Více

NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU

NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU Ideální řešení pro Vaši konferenci, meeting i firemní večírek. Hotel GOLD**** Chotoviny, Táborská 68, Chotoviny * www.hotelchotoviny.cz * recepce@hotelchotoviny.cz * 398 998

Více

aerobik aqua aerobik badminton kondiční cvičení basketbal beach volejbal box fit ball

aerobik aqua aerobik badminton kondiční cvičení basketbal beach volejbal box fit ball aerobik aqua aerobik badminton kondiční cvičení basketbal beach volejbal box fit ball Aerobik je dynamický, účinný a zábavný trénink s použitím choreografie, kondiční cvičení, při němž se uvolňuje velké

Více

HLAVNÍ MĚSTO PRAHA 010 PHA Příloha č. 1

HLAVNÍ MĚSTO PRAHA 010 PHA Příloha č. 1 HLAVNÍ MĚSTO PRAHA 010 PHA Příloha č. 1 Praha 1 PH1 TJ Slavoj Praha SK Start Praha o.s. VŠSK Juridica Praha TJ Ecole Francaise Praha TJ. Sokol Malá Strana 00540684 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SLAVOJ PRAHA 00537381

Více

RACIONALIZAČNÍ AGENTURA S.R.O. - ŠKOLÍCÍ STŘEDISKO DÝŠINA KOMPLEXNÍ NABÍDKA

RACIONALIZAČNÍ AGENTURA S.R.O. - ŠKOLÍCÍ STŘEDISKO DÝŠINA KOMPLEXNÍ NABÍDKA RACIONALIZAČNÍ AGENTURA S.R.O. - ŠKOLÍCÍ STŘEDISKO DÝŠINA KOMPLEXNÍ NABÍDKA Nově otevřené Školící středisko společnosti Racionalizační Agentura s.r.o. centrum vybavené nejmodernější multimediální technikou,

Více

Nový rezidenční projekt v srdci Švýcarska

Nový rezidenční projekt v srdci Švýcarska Nový rezidenční projekt v srdci Švýcarska Umístění Nový rezidenční projekt v srdci Švýcarska se nachází v jednom z nejkrásnějších regionů v Alpách Bernese Oberland v blízkosti Interlakenu, Brienz. Bernese

Více

Nový Wellness & Sport Hotel v CHKO Železné Hory, Pardubický kraj

Nový Wellness & Sport Hotel v CHKO Železné Hory, Pardubický kraj ZÁKLADNÍ INFORMAČNÍ MEMORANDUM Nový Wellness & Sport Hotel v CHKO Železné Hory, Pardubický kraj Management Contract Smlouva o řízení Česká republika Zpracoval Labartt Hospitality s.r.o. (Pouze pro určené

Více

Kulturní akce. Nabízíme zapůjčení stolních a zahradních her (kroket, petanque, karty, míče) K potěše ducha vybízí dřevěná kaple sv. Anežky.

Kulturní akce. Nabízíme zapůjčení stolních a zahradních her (kroket, petanque, karty, míče) K potěše ducha vybízí dřevěná kaple sv. Anežky. Kulturní akce Stylově vybavený klub Špejchar je vhodným místem pro konání soukromých akcí, jako jsou oslavy narozenin, výročí, rodinná či jiná setkání. Prostor je vhodný k uspořádání koncertu, či jako

Více

číslo TJ/SK Datum př. TJ/SK Příspěvek TJ/SK charakte Datum př. oddílu Příspěvek oddílu oddíl rodné číslo příjmení jméno

číslo TJ/SK Datum př. TJ/SK Příspěvek TJ/SK charakte Datum př. oddílu Příspěvek oddílu oddíl rodné číslo příjmení jméno číslo oddíl rodné číslo příjmení jméno charakte ristika číslo oddíl rodné číslo příjmení jméno charakte ristika pokyny: List1 - seznam členů vždy na 1. Listě 1. Řádek, sloupec C číslo - povinné číslo se

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce OREA Wellness Hotel Horizont *** & OREA Hotel Špičák*** Železná Ruda - Špičák Lokalita OREA Wellness Hotel Horizont *** a OREA Hotel Špičák *** se nacházejí na jižním svahu

Více

Změny oproti pondělí 3. června:

Změny oproti pondělí 3. června: Stav městské hromadné dopravy v Praze stav k 05.00 v úterý4. 6. 2013 Změny oproti pondělí 3. června: - uzavření stanice Muzeum na trati A - změna ve vedení náhradní tramvajové linky XBna základě omezení

Více

Volnočasové aktivity aquaparky a wellness. Ing. Jan Škurek Seminář PPP projekty v praxi, Hodonín 2009

Volnočasové aktivity aquaparky a wellness. Ing. Jan Škurek Seminář PPP projekty v praxi, Hodonín 2009 Volnočasové aktivity aquaparky a wellness Ing. Jan Škurek Seminář PPP projekty v praxi, Hodonín 2009 Volnočasové aktivity - zaměření Sportovní areály Bazény Wellness Způsob trávení volného času v ČR Kultura

Více

Jak se naučná stezka doplňuje s nabídkou pro turisty na české straně. Destinační agentura Krušné hory, o. p. s.

Jak se naučná stezka doplňuje s nabídkou pro turisty na české straně. Destinační agentura Krušné hory, o. p. s. Jak se naučná stezka doplňuje s nabídkou pro turisty na české straně Destinační agentura Krušné hory, o. p. s. Proč navštívit plavební kanál a jeho okolí? Přehrada Fláje Dřevěný kostel v Českém Jiřetíně

Více

www.pecr.cz Pec pod Sněžkou

www.pecr.cz Pec pod Sněžkou www.pecr.cz Pec pod Sněžkou DOVOLENÁ V LÉTĚ I V ZIMĚ SPOLEČENSKÁ I FIREMNÍ SETKÁNÍ AKTIVNÍ ODPOČINEK PANORAMA WELLNESS V NEJVYŠŠÍM PATŘE OBJEKTU V SAMÉM SRDCI KRKONOŠ... PECR Apartments Hotel - ".. to

Více

Astoria Golf Resort - Cihelny

Astoria Golf Resort - Cihelny září 2014 7. ročník / 3. číslo Tourbulletin Karlovy Vary 26. - 27. července GJW Praha Sport Marketing Advertising Astoria Golf Resort - Cihelny www.astoria-golf.com Cihelny 7 364 64 Karlovy Vary G V olfový

Více

5. září. sobota. prezentace pro vystavovatele

5. září. sobota. prezentace pro vystavovatele 5. září sobota prezentace pro vystavovatele PŘEDSTAVENÍ VELETRHU SPORT LIVE 2015 je největší sportovní veletrh svého druhu v severních Čechách věnovaný všem milovníkům sportu a zdravého životního stylu.

Více

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru

Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Přijměte pozvání pro vaši dovolenou 2013 do Chorvatska, oblasti střední Dalmácie na Omišskou riviéru Nejbližším městem a centrem kulturního dění je malebný Omiš s ústím řeky Cetiny do moře. Pro návštěvu

Více

LETNÍ TÁBORY 2011 Vážení rodiče, milé děti! Dovolujeme si Vás pozvat na letní tábory, které jsme připravili v naší již 20.sezóně. Tábory pořádáme v rekreačním středisku Blaník (okr. Benešov), který je

Více

Faměrovo náměstí 29, 618 00 Brno d r ž i t e l c e r t i f i k á t u I S O 9 0 0 1

Faměrovo náměstí 29, 618 00 Brno d r ž i t e l c e r t i f i k á t u I S O 9 0 0 1 FLORA SERVIS Faměrovo náměstí 29, 618 00 Brno d r ž i t e l c e r t i f i k á t u I S O 9 0 0 1 venkovní FItnESS zařízení ObSAH: FITneSS zařízení SkuPIna 1.............. 4-11 FITneSS zařízení SkuPIna 2...............

Více

SKUPINY 2014 ITÁLIE UBYTOVÁNÍ V APARTMÁNECH, MOBILHOMECH UBYTOVÁNÍ S POLOPENZÍ VHODNÉ PRO SPORTOVNÍ SKUPINY (AEROBIC, ZUMBA, )

SKUPINY 2014 ITÁLIE UBYTOVÁNÍ V APARTMÁNECH, MOBILHOMECH UBYTOVÁNÍ S POLOPENZÍ VHODNÉ PRO SPORTOVNÍ SKUPINY (AEROBIC, ZUMBA, ) SKUPINY 2014 ITÁLIE UBYTOVÁNÍ V APARTMÁNECH, MOBILHOMECH UBYTOVÁNÍ S POLOPENZÍ VHODNÉ PRO SPORTOVNÍ SKUPINY (AEROBIC, ZUMBA, ) ITÁLIE PRO SKUPINY SAN BENEDETTO residence Oceano Turisticky oblíbená oblast

Více

Emblémy kovové 25 mm

Emblémy kovové 25 mm Emblémy kovové 25 mm Emblém fotbal zlato Emblém fotbal stříbro Emblém fotbal bronz Kovový emblém fotbal, průměr 25 mm; medaile, plakety, trofeje, kokardy a na Kovový emblém fotbal, průměr 25 mm; Kovový

Více

ODŮVODNĚNÍ - GRAFICKÁ ČÁST ZÁSADY ÚZEMNÍHO ROZVOJE HL. M. PRAHY AKTUALIZACE č. 1

ODŮVODNĚNÍ - GRAFICKÁ ČÁST ZÁSADY ÚZEMNÍHO ROZVOJE HL. M. PRAHY AKTUALIZACE č. 1 ODŮVODNĚNÍ - GRAFICKÁ ČÁST ZÁSADY ÚZEMNÍHO ROZVOJE HL. M. PRAHY AKTUALIZACE č. 1 2012 hlavní msto Praha číslo paré: O2. CELKOVÉ ZÁSADY USPOŘÁDÁNÍ HL. M. PRAHY VYBRANÉ JEVY MAPOVÉHO PODKLADU A JEVY INFORMATIVNÍ

Více

Chata Hájenka na prodej

Chata Hájenka na prodej Chata Hájenka na prodej Obec: SlaMňany Část obce: Škrovád chatařská oblast Kunčí HISTORIE CHATKY Historie Hájenky sahá do února roku 1969, kdy místní stavební komise zkoulaudovala stavbu rodiny Knapových

Více

Revitalizace sídlištních vnitrobloků

Revitalizace sídlištních vnitrobloků Revitalizace sídlištních vnitrobloků Chalabalova Heranova Bronzová V Hůrkách Bellušova Amforová Dana Céová, odbor životního prostředí, MČ Praha 13 Nová tvář sídliště v Praze 13 Revitalizace sídlištních

Více

Emblémy kovové 50 mm

Emblémy kovové 50 mm Emblémy kovové 50 Emblém fotbalista zlato 50 Emblém fotbalista stříbro 50 Emblém fotbalista bronz 50 Kovový emblém fotbal, průměr 50 ; Kovový emblém fotbal, průměr 50 ; Kovový emblém fotbal, průměr 50

Více

marketingové spolupráce

marketingové spolupráce Nabídka reklamnía marketingové spolupráce Golf resort Jezera-představení Golf resort Jezera se nachází v obci Ostrožská Nová Ves v srdci Moravského Slovácka cca 8 km od Uherského Hradiště, v krásné krajině

Více

Zell am See / Kaprun - zimní sezóna

Zell am See / Kaprun - zimní sezóna Investice v Alpách Nový 4* rezidenční projekt ve vyhlášeném alpském středisku Zell am See v Rakousku. Luxusní apartmány v pěší vzdálenosti od lanovky City X-press a jezera Zeller See přímo v centru Zell

Více

Newsletter. Novinky z MultiSportu. Facebook - https://www.facebook.com/multisportbenefit. Staňte se členem MultiClubu

Newsletter. Novinky z MultiSportu. Facebook - https://www.facebook.com/multisportbenefit. Staňte se členem MultiClubu M U L T I S P O R T V Č Í S L E C H Newsletter V ČR od roku 2010 Více než 650 partnerů (sportovních a relaxačních zařízení) Z toho cca 250 v Praze Nabídka v 106 městech po ČR Přes 40 různých sportovních

Více

LIBERECKÝ KRAJ golfová hřiště

LIBERECKÝ KRAJ golfová hřiště LIBERECKÝ KRAJ golfová hřiště Liberecký kraj patří svou rozlohou sice mezi nejmenší regiony České republiky, ale je to pestré a turisticky atraktivní území, které návštěvníkům nabízí bohatou škálu přírodních

Více

Isar Cup Moosburg První ročník 2011 7 červen - 8 červen 2014

Isar Cup Moosburg První ročník 2011 7 červen - 8 červen 2014 Isar Cup Moosburg První ročník 2011 7 červen - 8 červen 2014 Isar Cup Počet týmů: 72 Number of games: 5 Kategorie: mladší přípravka, starší přípravka, mladší žáci, starší žáci A-B, mladší dorostenci A-B,

Více

GOLF & SKI RESORT OSTRAVICE

GOLF & SKI RESORT OSTRAVICE GOLF & SKI RESORT OSTRAVICE 18 důvodů se zlepšovat Mistrovské 18-ti jamkové golfové hřiště je situováno mezi dvěma nejvyššími horami Beskyd, Lysou horou a Smrkem, na úpatí hory Žár v obci Ostravice. Hrací

Více

PROVOZNÍ DOBA platí od 1.9. do 30.6.

PROVOZNÍ DOBA platí od 1.9. do 30.6. HALA VENKOVNÍ AREÁL PROVOZNÍ DOBA platí od 1.9. do 30.6. WELLNESS CENTRUM solárium, sauna R Club, fitness, masáže Pondělí 13:00 21:00 10:00 20:00 13:00 21:00 ROZPIS SAUNY SPOLEČNÁ Úterý 10:00 21:00 10:00

Více

w w w.h usto p e ce - cit y. cz sport senioři

w w w.h usto p e ce - cit y. cz sport senioři w w w.h usto p e ce - cit y. cz rodina sport senioři víno PRO SENIORY Seniorský věk už dnes nemusí být obdobím stráveným v ústraní aktivního společenského života. Stále více institucí myslí na lidi seniorského

Více

OUTDOOR PROGRAMY. Poznámka: cena je uvedena orientační při délce trvání 2 hodiny. Může se lišit na základě aktivit.. Minimum

OUTDOOR PROGRAMY. Poznámka: cena je uvedena orientační při délce trvání 2 hodiny. Může se lišit na základě aktivit.. Minimum OUTDOOR PROGRAMY Klienti mají za úkol vyřešit to, jak překonat lanové překážky před nimi. Vhodné pro kolektivy (zejména pro akce typu teambuilding). Místo: okolí Hotelu DUO Poznámka: cena je uvedena orientační

Více

Rekreační potenciál našich řek

Rekreační potenciál našich řek Rekreační potenciál našich řek Marina Týnec nad Labem APL - Asociace lodního průmyslu Ing. Vladimír Žák 724 371 294 Slovo úvodem Turistika je v posledních letech bez hranic a se stoupající mobilitou roste

Více

160 408 Modul č. 1 TURISTIKA dopoledne: Příjezd, ubytování, seznámení s režimem pobytu a nejbližším okolím odpoledne: Výlet přes tři kopce - podzemí Jiřetína pod Jedlovou (štola J. Evangelisty) -

Více

LABARTT HOSPITALITY S.R.O.

LABARTT HOSPITALITY S.R.O. Prodej Hotelu TATRAN ***+, Veľká Lomnica, Slovensko Popis lokality Veľká Lomnica Obec Veľká Lomnica leží na úpatí nejvyššího pohoří Slovenska v rekreační oblasti Vysokých Tater, na hlavním silničním tahu

Více

ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari. LETOVISKO Lambi. ( polopenze ) Ubytování v tomto letovisku: Hotel BLUE JAY BEACH**+

ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari. LETOVISKO Lambi. ( polopenze ) Ubytování v tomto letovisku: Hotel BLUE JAY BEACH**+ ŘECKO ostrov KOS LETOVISKO Marmari Oblíbené letovisko Marmari, vybudované v 80. letech 20. století, leží na severozápadním pobřeží ostrova cca 15 km od hlavního města Kos. Na rozdíl od toho Marmari poskytuje

Více

HOTEL APOLLON *** Petra Bezruče 720, 691 42 Valtice tel: +420 519 352 625 www.hotel-apollon.cz

HOTEL APOLLON *** Petra Bezruče 720, 691 42 Valtice tel: +420 519 352 625 www.hotel-apollon.cz HOTEL APOLLON *** Petra Bezruče 720, 691 42 Valtice tel: +420 519 352 625 www.hotel-apollon.cz 260 km zprahy směr Brno Břeclav hlídané venkovní parkoviště ve dvoře hotelu s kapacitou míst celková kapacita

Více

Spinning Kranking Cardio Fitness Aerobní sál Jóga Whirlpool Masáže Bazén Sauna Solárium

Spinning Kranking Cardio Fitness Aerobní sál Jóga Whirlpool Masáže Bazén Sauna Solárium Spinning Kranking Cardio Fitness Aerobní sál Jóga Whirlpool Masáže Bazén Sauna Solárium I M FIT Wellness Fitness NAJDI SVOJE BARVY Jedinečný a špičkově vybavený wellness fitness klub v oblasti Vysočan

Více

ZELL AM SEE KAPRUN RAKOUSKO

ZELL AM SEE KAPRUN RAKOUSKO Triatlon a cyklocamp 2011 ZELL AM SEE KAPRUN RAKOUSKO Triatlon a cyklocamp 2011 Zell am See Kaprun Rakousko I. termín: 9. 19. června/10 dní Závody během pobytu: Název závodu Vzdálenost Místo 11. 06. 2011

Více

MANUÁL PRO PRÁCI S NOVÝM INFORMAČNÍM SYSTÉMEM ČESKÉ UNIE SPORTU

MANUÁL PRO PRÁCI S NOVÝM INFORMAČNÍM SYSTÉMEM ČESKÉ UNIE SPORTU MANUÁL PRO PRÁCI S NOVÝM INFORMAČNÍM SYSTÉMEM ČESKÉ UNIE SPORTU 5. ČÁST EDITACE SEKCE PASPORT (určeno pro správce TJ/SK a správce pasportu) Zpracovala: PRAŽSKÁ TĚLOVÝCHOVNÁ UNIE Pasportizace = získávání

Více

- topografie- orientace na mapě

- topografie- orientace na mapě Ročník: 6. - aktivně vstupuje do organizace svého pohybového režimu, některé pohybové činnosti zařazuje pravidelně a s konkrétním účelem - usiluje o zlepšení své tělesné zdatnosti a z nabídky zvolí vhodný

Více

Integrovaný plán rozvoje města smělé vykročení do budoucna

Integrovaný plán rozvoje města smělé vykročení do budoucna Integrovaný plán rozvoje města smělé vykročení do budoucna Rok 2008 byl klíčovým pro další rozvoj Chomutova. Mimo jiné byl ve znamení zpracování, prezentace, úprav a schválení IPRM (Integrovaného plánu

Více

Sportovní programy - Zakladní program sportovní balíček vše za cenu 780,- na rok (490,- na semestr) ZÁKLADNÍ PROGRAM 2010-2011 AEROBNÍ SKUPINOVÉ LEKCE

Sportovní programy - Zakladní program sportovní balíček vše za cenu 780,- na rok (490,- na semestr) ZÁKLADNÍ PROGRAM 2010-2011 AEROBNÍ SKUPINOVÉ LEKCE Místo Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Koleje B. Váckavka Bodystyling 17.00-17.50 (Grácová ) Sportovní programy - Zakladní program sportovní balíček vše za cenu 780,- na rok (490,- na semestr) ZÁKLADNÍ

Více

HOTEL ZÁMEK. Vysoký Újezd. Investiční Memorandum

HOTEL ZÁMEK. Vysoký Újezd. Investiční Memorandum Investiční Memorandum HOTEL ZÁMEK Vysoký Újezd 362/2 - Staré Město, 110 00 Praha 1 tel: +420 257 328 281 e-mail: info@svoboda-williams.com www.svoboda-williams.com Obsah Údaje o projektu 1 Investiční příležitost

Více

Poskytnuté dotace v oblasti tělovýchovy a sportu na rok 2015 - sloučené okruhy TV1/2

Poskytnuté dotace v oblasti tělovýchovy a sportu na rok 2015 - sloučené okruhy TV1/2 Název žadatele Název projektu Celkem Požadováno Poskytnuto 1 Aerobic Team KN Podpora celoroční sportovní činnosti dětí a mládeže v aerobiku a 480 000 200 000 40 000 talentované mládeže závodního týmu Aerobic

Více

Nabídka aktivit Vodáckého oddílu Neptun v Centru Vodárna pro všechny školní věkové kategorie

Nabídka aktivit Vodáckého oddílu Neptun v Centru Vodárna pro všechny školní věkové kategorie Nabídka aktivit Vodáckého oddílu Neptun v Centru Vodárna pro všechny školní věkové kategorie Vodácký oddíl Neptun Znojmo a Centrum volnočasových aktivit Stará Vodárna si Vám dovoluje nabídnout vodácké

Více

Práva startů PSST pro sezónu 2013-2014

Práva startů PSST pro sezónu 2013-2014 Práva startů PSST pro sezónu 2013-2014 Aktuální převody soutěží Divize muži Divize ženy Soutěž 1 Sparta Praha B 1 TJ Slovan Bohnice C 5.třída muži 2 TJ Sokol Michle Praha B 2 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky

Více

HARRACHOV TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKOU UNIÍ

HARRACHOV TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKOU UNIÍ HARRACHOV ZAJÍMAVÁ MÍSTA V HARRACHOVĚ INTERESSANTE MÖGLICHKEITEN IN HARRACHOV HARRACHOV INTERESTING PLACES CIEKAWE MIEJSCA W HARRACHOVIE INTERESSANTE PLAATSEN IN HARRACHOV TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN

Více

37 Liberec. Hradec Králové. nad Labem. Karlovy Vary. 30 Pardubice. Plzeň. Olomouc 38 Jihlava České Budějovice Brno. Zlín

37 Liberec. Hradec Králové. nad Labem. Karlovy Vary. 30 Pardubice. Plzeň. Olomouc 38 Jihlava České Budějovice Brno. Zlín Tipy na výlety a dovolenou v České republice: www.kudyznudy.cz 37 Liberec 33 35 Ústí nad Labem Hradec Králové 39 Karlovy Vary 30 Pardubice PRAHA 31 Ostrava 29 Plzeň 34 Olomouc 38 Jihlava České Budějovice

Více

Magická síla přírody a lidského umu

Magická síla přírody a lidského umu Luhačovice Město Luhačovice, cestovní agentura Luha Info Městské informační středisko Masarykova 950, 763 26 Luhačovice tel./fax: 577 133 980, tel.: 577 132 341 e-mail: luhainfo@mesto.luhacovice.cz Magická

Více

Panství Bechyně s.r.o.

Panství Bechyně s.r.o. Panství Bechyně Panství Bechyně s.r.o. Firma Panství Bechyně Vám nabízí k pronájmu reprezentativní prostory zámku Bechyně, elegantní prostředí Černického zámečku nebo sportovní a rodinné prostředí Penzionu

Více

Centra sportu AŠSK ČR aktualizovaná k 31. 1. 2015

Centra sportu AŠSK ČR aktualizovaná k 31. 1. 2015 Centra ČR aktualizovaná k 31. 1. 2015 Jméno zástupce v Druhy provozované v Centru 79, 132 HKR/506/02 Václav Kuzel Nová Paka Husitská 1695 509 01 Nová Paka 297 1 tělocvična, 2 hřiště (tráva, asfalt), 1

Více

Kaplan International Vancouver

Kaplan International Vancouver Kaplan International Vancouver Vítejte v Kaplan International Vancouver! Škola se nachází v centru města, poblíž slavné Robson Street, Stanleyparku a pláží. Protože ze školy do slavných lyžařských areálů

Více

RAKOUSKO. Nový rezidenční komplex u lanovky v srdci. Ski Amadé. Garantovaný výnos z pronájmu

RAKOUSKO. Nový rezidenční komplex u lanovky v srdci. Ski Amadé. Garantovaný výnos z pronájmu RAKOUSKO Nový rezidenční komplex u lanovky v srdci Garantovaný výnos z pronájmu Ski Amadé Wagrain, Rakousko Skvělé lyžování a krásné léto v Alpách Městečko Wagrain se nachází v srdci lyžařského střediska

Více

krajina štíhlé linie V čem jsme výjimeční

krajina štíhlé linie V čem jsme výjimeční krajina štíhlé linie V čem jsme výjimeční Obsah prezentace Svatá Kateřina - 3 km Počátky 23 km Pelhřimov, 21 km Telč Wellness filozofie a srovnání s lázněmi Z čeho vzešla myšlenka konceptu Představení

Více

Panství Bechyně. Významnou součástí nabídky Panství Bechyně je ubytování v několika lokacích.

Panství Bechyně. Významnou součástí nabídky Panství Bechyně je ubytování v několika lokacích. Panství Bechyně Panství Bechyně Společnost Panství Bechyně s.r.o. Vám nabízí široké spektrum služeb, a to nejen pronájem konferenčních a školicích prostor, ale také zajištění programu, koordinace akcí,

Více

NABÍDKA ZÁJEZDU PLAVBA S GOLFOVÝM BAGEM. Spojené arabské emiráty a Omán. Termín 3. 1. - 11. 1. 2016. Plavba. Spojené arabské emiráty a Omán

NABÍDKA ZÁJEZDU PLAVBA S GOLFOVÝM BAGEM. Spojené arabské emiráty a Omán. Termín 3. 1. - 11. 1. 2016. Plavba. Spojené arabské emiráty a Omán PLAVBA S GOLFOVÝM BAGEM Termín 3. 1. - 11. 1. 2016 Termín: 3. 1. - 11. 1. 2016 Splendour of the Seas Plná penze Vybavení lodě: Paluba s vodním vyžitím, venkovní i krytý bazén, vířivky, moderní denní lázně

Více

2010 MOŽNOSTI INZERCE. Sport Sport magazín Nedělní Sport Speciály Pravidelné přílohy Standardní formáty

2010 MOŽNOSTI INZERCE. Sport Sport magazín Nedělní Sport Speciály Pravidelné přílohy Standardní formáty 2010 MOŽNOSTI INZERCE Sport Sport magazín Nedělní Sport Speciály Pravidelné přílohy Standardní formáty PLATNOST OD 1. ÚNORA 2010 deník Sport strana 2 deník Sport strana 3 Deník Sport, jediný sportovní

Více

outdoor PRAHA a okolí 55 tipů, kam na výlet Outdoorový průvodce Grada Publishing

outdoor PRAHA a okolí 55 tipů, kam na výlet Outdoorový průvodce Grada Publishing outdoor 55 tipů, kam na výlet Outdoorový průvodce PRAHA a okolí Grada Publishing Jakub Turek a kolektiv Outdoorový průvodce PRAHA a okolí Kolektiv autorů Horydoly.cz: Filip Kolman, Jakub Kašpar, Martin

Více

ORGANIZAČNÍ ŘÁD ŠKOLY

ORGANIZAČNÍ ŘÁD ŠKOLY Základní škola Praha 10 - Hostivař Kozinova 1000, 102 00 ORGANIZAČNÍ ŘÁD ŠKOLY část: 4. PROVOZNÍ ŘÁD Č.j.: 4ZŠ - OŘ /2005 Vypracoval: Schválil: Pedagogická rada projednala dne 21.6.2006 Směrnice nabývá

Více

Praha 14 kulturní a Zahrada, o.p.s.

Praha 14 kulturní a Zahrada, o.p.s. Lokální kreativní centrum a zóna pro život na sídlišti Černý Most Praha 14 kulturní a Zahrada, o.p.s. černý most Tradiční představa o životě na sídlišti je negativní. To platí také o pražském sídlišti

Více