Jsme ZA 4. nurse classroom SOŠZ a SOU Český Krumlov Maturitááááá!

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Jsme ZA 4. nurse classroom 2013-2014. SOŠZ a SOU Český Krumlov Maturitááááá!"

Transkript

1 Jsme ZA 4 nurse classroom SOŠZ a SOU Český Krumlov Maturitááááá!

2

3

4

5

6

7

8

9 Jak nás vidí naši pedagogové??!!!! Anna Krutská Bez velké vůle neexistují velké talenty Tereza Havlíčková Člověk má 4 tváře tu kterou ukazuje, tu kterou si myslí, že ukazuje, tu kterou vidí ostatní a tu kterou skutečně má. Monika Housková Dobrá nálada nevyřeší všechny problémy, ale naštve tolik lidí, že je třeba ji pěstovat Jitka Hnízdilová Skromnost krášlí ženu, ale ani žena nesmí být skromná přespříliš. Jana Komárková Můj vkus je velmi prostý, spokojím se vždycky s tím nejlepším. Kateřina Nováčková Učenci a vědci! Nebojte se létat! Žádný učený z nebe nespadne

10 Jak nás vidí naši pedagogové??!!!! Jana Reifová Zkušenost si dává platit neobyčejně vysoké školné, ale naučí tolik, jako nikdo jiný Nikola Svobodová Nádherná věc je člověk, je-li člověkem Radim Zíka Žádný člověk není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv Darina Nováková Kdo pozdě chodí, budík se mu hodí Todor Karov Nikdy se nemrač, i když jsi smutný, protože nikdy nevíš, kdo se může zamilovat do tvého úsměvu Karolína Ferencziová Tichá voda není slyšet, ale má hluboké a krásné dno. Dita Dvořáčková Dobrý žák se vždy učí. Přesněji v hodině se vždy učí na další hodinu.

11 Jak nás vidí naši pedagogové??!!!! Michaela Drahokoupilová Ani nejrychlejší kůň nedostihne slovo vyřčené v hněvu Tereza Novotná Dobrý přítel přinese topení, když svět zapadne sněhem Aneta Svobodová Povinná četba je pro mě jako telefonní seznam. Tlustá a nezáživná Michaela Němcová Čteš-li knihu poprvé, poznáš nového přítele. Čteš-li ji podruhé, potkáš starého. Jakub Krejčí K vlastnostem moudrého člověka patří, že víc zná, méně mluví Kristýna Holemá Zachránit život jednomu člověku je víc než vystavět pagodu o sedmi patrech Vzdělání je to, co nám zůstane, když zapomeneme všechno, co jsme se naučili ve škole.

12 Michaela Drahokoupilová Přezdívka: Mišulka Datum narození: Znamení: Lev Koníčky: Jízda na koni, týmové sporty Životní cíl: Úspěšně Odmaturovat a mít vlastní jezdeckou stáj Oblíbený předmět: Tělesná výchova, Ošetřovatelství Oblíbený učitel: Lacinová Olga Motto:Peníze budou my ne.

13 Dita Dvořáčková Přezdívka: Ditu Datum narození: Znamení: Kozoroh Koníčky: Posezení s přáteli, volejbal Životní cíl: Udělat maturitu,chci aby se mé sny staly skutečností Oblíbený předmět: Čeština Oblíbený drink: Ferrari. Oblíbený učitel: Lacinová Olga Motto:Neper se,život ti dá přes hubu sám.

14 Karolína Ferencziová Přezdívka: Kája Datum narození: Znamení: Kozoroh Koníčky: Čtení, zpěv, chození na procházky a plavání Životní cíl: Mít rodinu, udělat školu a mít dobrou práci Oblíbený drink:mojito Oblíbený předmět: Český Jazyk Oblíbený učitel: Hejnová Monika Sport: Plavání. Motto:Život je boj,ale stoji za to.

15 Tereza Havlíčková Datum narození: Znamení: Panna Koníčky: Cestování Životní cíl: Mít povolání, které mě bude bavit Oblíbený předmět: Psychologie Oblíbený učitel: Hejnová Monika Oblíbený drink: Bacardi Razz Motto:Naslouchej svému srdci.

16 Jitka Hnízdilová Přezdívka: Jíťa Datum narození: Znamení: Blíženec Koníčky: Děti, sport, přátelé Životní cíl: Stát se porodní asistentkou a mít zdravou a šťastnou rodinu. Oblíbený drink:frisco Oblíbený předmět: Ošetřovatelství Oblíbený učitel: Janásová Oblíbený drink: Frisco Motto:Vzdát se je horší než byt posledni

17 Kristýna Holemá Datum narození: Znamení: Beran Koníčky: Jízda na koni, výlety Životní cíl: Podívat se do Austrálie Oblíbený drink:vodka+energy Oblíbený předmět: Ošetřovatelství Oblíbený učitel: Hejnová Monika Motto:Jen nedokonalé věci jsou ve své nedokonalosti dokonalé.

18 Monika Housková Přezdívka: Monča Datum narození: Znamení: Střelec Koníčky: Kytara, muzika Životní cíl: Dotáhnout to nejdál co to jde Oblíbený drink:zlata tequila Oblíbený předmět: Hudební výchova, kdyby nějaká byla Oblíbený učitel: Mgr. Hejnová Monika Sport: Hokej, volejbal Motto:Láska zahřeje, ale uhlí je uhlí.

19 Todor Karov Přezdívka: Tody, Toš Datum narození: Znamení: Panna Koníčky: Fotbal, tenis, přátelé Životní cíl: Udělat maturitu bez újmy na zdraví, procestovat Evropu, Oblíbený předmět: Německý jazyk Oblíbený drink:rum +kola Oblíbený učitel: Hejnová Monika Sport: fotbal Motto:Čas jsou prý peníze, ale peníze se nerovnají času. Bez peněz se dá leccos udělat,bez času NIC.

20 Jana Komárková Přezdívka: Džana Datum narození: Znamení: Střelec Koníčky: Posezení s přáteli Životní cíl: Udělat maturitu, mít rodinu, vykonávat profesi, která mě bude bavit. Oblíbený drink:bacardi+kola Oblíbený předmět: Čeština Oblíbený učitel: Lacinová Olga Sport:Plavání Motto:Přátelství je to nejcennější, co člověk může mít

21 Jakub Krejčí Přezdívka: Kuba Datum narození: Znamení: Lev Koníčky: Sport,filmy Životní cíl: udělat maturitu Oblíbený drink:pivo Oblíbený předmět: Tělesná výchova Oblíbený učitel: Hejnová Monika Sport: Muay Thai, Le Parkur. Motto: To, co chceš, neodkladej na pozdeji, už může být pozdě.

22 Anna Krutská Přezdívka: Anička Datum narození: Znamení: Koníčky: Hudba, čundrování, čtení, kolo, brusle Oblíbený drink:bílé víno Životní cíl: Pomáhat černouškům v Africe Oblíbený předmět: Praxe Oblíbený učitel: Hejnová Monika Sport: cyklistika, turistika Motto:Úsměv stoji méně než elektřina a přesto dává více světla.

23 Michaela Němcová Přezdívka: Míša Datum narození: Znamení: Rak Koníčky: Četba, zpěv, jízda na koni Životní cíl: Vystudovat, mít rodinu Oblíbený drink:sex on the Beach Oblíbený předmět: Anglický jazyk Oblíbený učitel: Hejnová Monika Sport: Plavání Motto:Život je boj,tak se tady pozabíjejte a já bych z dovolením prošla.

24 Kateřina Nováčková Přezdívka: Swonová Datum narození: Znamení: Váhy Koníčky: Lolko, Mumford and Sons, Queen, Steven Seagal,Divokej Bill Životní cíl: Najít svůj dream job. Mít dům vedle Obamy. Oblíbený drink:frisco Oblíbený předmět: Anglický jazyk Oblíbený učitel: Hejnová, Janásová Sport: Pro gaming Moto: Mluví-li vzdělanec, poslouchej, mluví-li přítel diskutuj, mluví-li blbec,odejdi.

25 Darina Nováková Přezdívka: Darča Datum narození: Znamení: Beran Koníčky: Posezení s přáteli Životní cíl: Být spokojená. Celá rodina aby byla zdravá včetně našeho čtyřnohého miláčka Oblíbený drink:frisco Oblíbený předmět: Čeština Oblíbený učitel: Lacinová Olga (Bordo žena) Sport: Volejbal Motto:Když je něco v hajzlu, tak nic není ztraceno,protože víme, kde to najdeme

26 Tereza Novotná Přezdívka: Tesí Datum narození: Znamení: Blíženec Koníčky: Pokec s přáteli, Životní cíl:dodělat školu,pomáhat lidem,mít zdravou a spokojenou rodinu Oblíbený drink:frisco Oblíbený předmět:čestina Oblíbený učitel:hejnová Monika Sport: Volejbal Motto:I pád na držku je pohyb dopředu

27 Jana Reifová Přezdívka: Reifík Datum narození: Znamení: Vodnář Koníčky: Sport, vodní záchranná služba Životní cíl: Pracovat jako vojenská letecká záchranářka, zúčastnit se mise v Afgánistánu, mít rodinu a 2 děti Oblíbený drink:sex on the beach Oblíbený předmět: Tělocvik Oblíbený učitel: Hejnová Monika Sport: Fotbal, volejbal, plavání Motto:Nezáleží na tom,kolik jsi získala trofejí,kolik gólů jsi dala, na počtu bodů, které sis připsala, na rekordech, které jsi překonala, na počtu soupeřů, kolik si porazila.jelikož velké sportovce dělá velké srdce.a jen ti s největším srdcem,zápalem,plným nasazením a především láskou ke sportu se stávají legendou.

28 Aneta Svobodová Přezdívka: Anetyše Swonovyše Datum narození: Znamení: Panna Koníčky: Skauting,moje práce,moje malá Anička Oblíbený drink:rum Životní cíl: Udělat maturitu,mít vlastní statek Oblíbený předmět: Němčina,Psychologie Oblíbený učitel: Hejnová Monika Sport:Lakros Motto:Nikdy se nevzdávej

29 Nikola Svobodová Přezdívka: Niky Datum narození: Znamení: Panna Koníčky: Zumba, aerobik a posilování Životní cíl: Udělat maturitu, mít dobrou práci a pomáhat lidem Oblíbený drink: Captain Morgan Oblíbený předmět: Ošetřovatelství, Odborná praxe Oblíbený učitel: Janásová, Malíková, Hejnová Sport: Jízda na bruslích nebo kole, tancování a plavání Motto: Nikdy neříkej nikdy!

30 Radim Zíka Přezdívka: Ráďa Datum narození: Znamení: Býk Koníčky: Hudba, baskytara, přátelé Životní cíl: Odmaturovat, opustit ČR, žít šťastně až do smrti. Oblíbený drink: Captain Morgan Oblíbený předmět: Čeština Oblíbený učitel: Lacinová Olga Sport: Tenis Motto:Pamatuj na smrt.

1/2010-2011. Motto: Prázdninové ozvěny...nějak rychle to uteklo

1/2010-2011. Motto: Prázdninové ozvěny...nějak rychle to uteklo Motto: Prázdninové ozvěny...nějak rychle to uteklo 2 O nás VIKTOR Novák Myslím, že víte,jak vypadám,ale ne každý ví, jak se chovám a jaký vlastně jsem. Vůbec nemám rád sport. Sportů, které mě baví, je

Více

4/2015. Buď COOL, čti school! Časopis pro Vás připravili žáci a žákyně PVP Mediální výchova. E-mail redakce: redakce.zs-komenskeho@seznam.

4/2015. Buď COOL, čti school! Časopis pro Vás připravili žáci a žákyně PVP Mediální výchova. E-mail redakce: redakce.zs-komenskeho@seznam. Časopis pro Vás připravili žáci a žákyně PVP Mediální výchova. E-mail redakce: redakce.zs-komenskeho@seznam.cz Nástěnka redakce: 1. patro budovy ZŠ Komenského 589 Nymburk Kontaktní osoba: Alena Pavlíčková,

Více

Milí spolustudující, rodiče a ostatní přátelé školy, tak tu máme zase půlnoc stejně jako každý den. Tahle je ale trochu zvláštní. O běžné půlnoci lidé spí nebo podřimují u televize. Vy však evidentně nespíte,

Více

ŠKOLÁK. Devítka se loučí!

ŠKOLÁK. Devítka se loučí! ŠKOLÁK Číslo 3, Ročník 2013/2014 Devítka se loučí! Devět let uplynulo jako voda a my teď tuto školu musíme opustit. Zkrátka jsme už vyrostli z malých nezkušených prvňáčků. Nyní jsme skoro mladí lidé, pevně

Více

Buď COOL, čti school! 10/2014. Časopis pro Vás připravili žáci a žákyně PVP Mediální výchova. E-mail redakce: redakce.zs-komenskeho@seznam.

Buď COOL, čti school! 10/2014. Časopis pro Vás připravili žáci a žákyně PVP Mediální výchova. E-mail redakce: redakce.zs-komenskeho@seznam. Časopis pro Vás připravili žáci a žákyně PVP Mediální výchova. E-mail redakce: redakce.zs-komenskeho@seznam.cz Nástěnka redakce: 1. patro budovy ZŠ Komenského 589 Nymburk Kontaktní osoba: Alena Pavlíčková,

Více

O nás pro nás. Číslo 3 Časopis Základní školy Želiv květen-červen 2007

O nás pro nás. Číslo 3 Časopis Základní školy Želiv květen-červen 2007 O nás pro nás Číslo 3 Časopis Základní školy Želiv květen-červen 2007 Pranostiky Co řádek to pranostika. Červen: Hřímá-li v červnu, zvedne se obilí. Červnové večerní hřmění - ryb a raků nadělení. Netřeba

Více

Třídní učitelé: Almanach 9. B. ZŠ Stará Ves nad Ondřejnicí. 1. třída Hana Haasová Jaromíra Kneblová. 2. třída Darja Čechovská Jaromíra Kneblová

Třídní učitelé: Almanach 9. B. ZŠ Stará Ves nad Ondřejnicí. 1. třída Hana Haasová Jaromíra Kneblová. 2. třída Darja Čechovská Jaromíra Kneblová Almanach 9. B 3 Vaříme 9. B Ach jo. Je tu konec devítky a totální rozpad naší 9. B se nezadržitelně blíží. Je to smutná událost, a proto jsme se rozhodli vydat tento almanach. Nepíšeme ho jen proto, aby

Více

Vtipy Zábavná hodina chemie

Vtipy Zábavná hodina chemie Exkurze do ČT Koumák Amos Vtipy Zábavná hodina chemie Nové tváře na škole Den otevřených dveří Šestky na ŠvP Z jiného úhlu pohledu - P. Školníková - K. Hanousková - M. Kučírková - O. Faltusová 1 Den otevřených

Více

Shrnutí skupinových diskusí

Shrnutí skupinových diskusí Shrnutí skupinových diskusí Kateřina Vojtíšková katerina.vojtiskova@soc.cas.cz oddělení Studia sociální struktury Sociologický ústav AV ČR, v.v.i. Jilská 1, Praha 1, 110 00 http://www.soc.cas.cz 1 OBSAH

Více

Školní rok 2014/2015

Školní rok 2014/2015 2014 / 2015 Školní rok 2014/2015 POMALU A JISTĚ KONČÍ ZBÝVÁ POSLEDNÍ MĚSÍC UČENÍ, POSLEDNÍ OVĚŘOVÁNÍ NAŠICH ZNALOSTÍ, ŠKOLNÍ VÝLETY, SPORTOVNÍ AKTIVITY, ZÁJEZDY LOUČENÍ SE S KAMARÁDY A UČITELI VE TŘÍDÁCH,

Více

Základní škola HOSTIVICE, U Zámecké zdi 1704 Co se děje

Základní škola HOSTIVICE, U Zámecké zdi 1704 Co se děje Základní škola HOSTIVICE, U Zámecké zdi 1704 Co se děje beseda s paní TISCHLER, dámou, která přežila 3 koncentrační tábory ze školních kronik pohřeb Karla Hynka Máchy rozhovor Ing. Vlasta Lišková zástupkyně

Více

Almanach 9. B 2005 2014

Almanach 9. B 2005 2014 Almanach 9. B 2005 2014 Obsah Úvod 3 První stupeň 4 Co o nás napsali učitelé na prvním stupni 7 Druhý stupeň 8 Šestá třída 9 Sedmá třída 12 Osmá třída 14 Devátá třída 16 Vzkazy našich učitelů 19 Výroky

Více

Natálka Berečková chodí do 3. třídy. Je nejmladším členem redakce, ale svými nápady přináší do redakce čerstvý vánek. Ráda sportuje.

Natálka Berečková chodí do 3. třídy. Je nejmladším členem redakce, ale svými nápady přináší do redakce čerstvý vánek. Ráda sportuje. příběhy škola obrázky názory učitelé zábava spolužáci kamarádi fotky svátky sport píle učení Editorial Milí čtenáři, školní rok se pomalu blíží ke konci a s ním i náš časopis. Jsme moc rádi, že jste se

Více

Studentský časopis Obchodní akademie a Hotelové školy v Turnově Číslo obsahuje:

Studentský časopis Obchodní akademie a Hotelové školy v Turnově Číslo obsahuje: Studentský časopis Obchodní akademie a Hotelové školy v Turnově Číslo obsahuje: Hlavní téma: zlo, Aktuality drogy, násilí, Recenze sebevraždy, magie Magické recepty Lyžařský kurz Rozhovor Akce OSE a mnoho

Více

Úvod... 3. Několik slov z ředitelny... 4,5. Školní výlet 1. A... 6. Návštěva 1. B u hasičů... 7. Hurá na prázdniny s 2. A... 8

Úvod... 3. Několik slov z ředitelny... 4,5. Školní výlet 1. A... 6. Návštěva 1. B u hasičů... 7. Hurá na prázdniny s 2. A... 8 Obsah Úvod... 3 Několik slov z ředitelny... 4,5 Školní výlet 1. A... 6 Návštěva 1. B u hasičů... 7 Hurá na prázdniny s 2. A... 8 Druháci píší o škole... 9,10 Malování třetích tříd s Jiřím Šedým... 11 Jiří

Více

Vydání této publikace finančně podpořili:

Vydání této publikace finančně podpořili: okamžik brožura.indd 1 okamžik brožura.indd 2 Vydání této publikace finančně podpořili: Ministerstvo zdravotnictví ČR Nadační fond Českého rozhlasu ze sbírky Světluška Tato publikace vychází u příležitosti

Více

Školní akademie 2013. květen červen 2013. Základní škola Bratrství Čechů a Slováků Bystřice pod Hostýnem

Školní akademie 2013. květen červen 2013. Základní škola Bratrství Čechů a Slováků Bystřice pod Hostýnem Školní akademie 2013 květen červen 2013 Základní škola Bratrství Čechů a Slováků Bystřice pod Hostýnem Jen tak na okraj A je to tady! Vytoužené prázdniny, na které se všichni tolik těšíme, přicházejí.

Více

ŠKOLÁK Číslo 2 Ročník osmý Školní rok 2014/2015

ŠKOLÁK Číslo 2 Ročník osmý Školní rok 2014/2015 ŠKOLÁK Číslo 2 Ročník osmý Školní rok 2014/2015 Současná redakce Školáka Náš časopis Školák získal druhé místo! V letošním roce jsme se s naším školním časopisem Školák zúčastnili soutěže Školní časopis

Více

ZŠ T. G. Masaryka a MŠ Dolní Bousov ŠKOLÁK

ZŠ T. G. Masaryka a MŠ Dolní Bousov ŠKOLÁK ŠKOLÁK Číslo 2 Ročník šestý 2013 Před devíti lety jsme sem nastoupili jako malé děti, které se uměly sotva podepsat. Dostali jsme na krk šňůrku s beruškou, a i po ní jsme byli pojmenovaní. Přišli jsme

Více

SMYSL LIDSKÉHO ŽIVOTA

SMYSL LIDSKÉHO ŽIVOTA UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCI PEDAGOGICKÁ FAKULTA Katedra psychologie a patopsychologie Obor: MA - IV SMYSL LIDSKÉHO ŽIVOTA BAKALÁŘSKÁ PRÁCE Jana Šprtová Olomouc 2013 Vedoucí práce: Mgr. et Mgr. Iveta

Více

ročník 1/číslo 2 Základní škola Mokrá červen 2008 strana 1

ročník 1/číslo 2 Základní škola Mokrá červen 2008 strana 1 ročník 1/číslo 2 Základní škola Mokrá červen 2008 strana 1 Čas pěkně rychle utíká, takže vás opět zdravíme. Je tu všemi očkávané druhé číslo našeho školního půlročníku. Za pololetí jsme toho stihli celkem

Více

Sranda končí. Třídní učitelé. 2 Almanach 2011

Sranda končí. Třídní učitelé. 2 Almanach 2011 2 Almanach 2011 Sranda končí Ein, zwei, drei, otevřete si desetiminutovky, skupina A, skupina B, vypadni na chodbu, dej mi ţákovskou, Don t discuss, není důvod. Toto všechno a mnoho dalšího jsme slýchávali

Více

Grafik: Renáta Davidová. Korektoři: Eliška Galambicová Renáta Davidová Veronika Urbánková

Grafik: Renáta Davidová. Korektoři: Eliška Galambicová Renáta Davidová Veronika Urbánková Říjen 2014 číslo 2 Akademická aliance strana 3 Jsme součástí nového konceptu vzdělávání od prvních krůčků až po vstup do pracovního života. Státní vlajka, 17. listopad strana 4 Jak je to s těmi barvami

Více

Milí žáci a učitelé, Děkujeme všem, kteří se s námi o své školní i pracovní zkušenosti laskavě podělili. Čtenářům bulletinu přejeme příjemné čtení.

Milí žáci a učitelé, Děkujeme všem, kteří se s námi o své školní i pracovní zkušenosti laskavě podělili. Čtenářům bulletinu přejeme příjemné čtení. P Ř E D M LU VA N VÁ ŠK LA Milí žáci a učitelé, dostává se vám do rukou bulletin Jak se stát Informace pro kluky a holky, co se rozhodujou kam dál. Navazuje na besedy s představiteli různých povolání a

Více

zs.boskovice.cz/zs3/ červen 2009 ročník: 3 číslo 19 Možná o nich nevíte Za pár dní končí školní rok a naši školu stejně jako před rokem opustí třídy deváťáků. Jací jsou? Nabízí se spousta adjektiv, kterými

Více

SBORNÍK. prací z výtvarné a literární soutěže pro děti 2006-2008

SBORNÍK. prací z výtvarné a literární soutěže pro děti 2006-2008 SBORNÍK prací z výtvarné a literární soutěže pro děti 2006-2008 PROJEKT ROMCENTRUM JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM EU A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY. 1 Vydáno v rámci projektu Romcentrum

Více

Javorák. Časopis II. Stupně ZŠ Vysoké Mýto, Javornického 2/2014-2015

Javorák. Časopis II. Stupně ZŠ Vysoké Mýto, Javornického 2/2014-2015 Javorák Časopis II. Stupně ZŠ Vysoké Mýto, Javornického 2/2014-2015 Co se stalo 18. 12. 2014 Na naší škole se objevila skupina Pernštejnů z Pardubic, která si připravila představení, které neslo název,,

Více

Nikdo není dokonalý. Závěrečný proslov deváťáků

Nikdo není dokonalý. Závěrečný proslov deváťáků Obsah: 1. Úvodník Sbohem? 2. Závěrečný proslov deváťáků 3. Nikdo není dokonalý: Hořínek a Mikyska 4. Rozhovor s učitelem: p. uč. Čerňanský 5. Karaoke a rozhovor s Monikou Krškovou Anketa: Nejoblíbenější

Více

Mikuláš ve škole. listopad prosinec 2013. Základní škola Bratrství Čechů a Slováků Bystřice pod Hostýnem

Mikuláš ve škole. listopad prosinec 2013. Základní škola Bratrství Čechů a Slováků Bystřice pod Hostýnem Mikuláš ve škole listopad prosinec 2013 Základní škola Bratrství Čechů a Slováků Bystřice pod Hostýnem Obsah Jen tak na okraj... 3 Na slovíčko... 4 Anketa... 5 Pod lupou... 6 Ekostránky... 8 Ekotým 2014...

Více

1.strana Ú V O D O B S A H T I R Á Ž. Zui Gan zavolal každý den sám na sebe: Mistře! Pak si sám odpověděl: Ano, pane. A pak dodal: Vystřízlivěj!

1.strana Ú V O D O B S A H T I R Á Ž. Zui Gan zavolal každý den sám na sebe: Mistře! Pak si sám odpověděl: Ano, pane. A pak dodal: Vystřízlivěj! (časopis) OBSAH: / tisíce hladovějících medvědů / co řekla smrt Rafaelu Nadalovi / improvizace na téma pondělí / jak pečovat o asfaltku / první rána kapitána nabitá / květina atd. / pláč bramborového chlapíka

Více