INFORMAČNÍ SYSTÉM INSOLVENČNÍ SPRÁVCE

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "INFORMAČNÍ SYSTÉM INSOLVENČNÍ SPRÁVCE"

Transkript

1

2 Insolvenční zákon nově stanovuje množství lhůt, které musím uhlídat a splnit. Dovedete si představit, že bych je dovedl uhlídat pro desítky svěřených případů bez správného informačního systému? Jste insolvenční správce a máte starosti se zvládáním rostoucího počtu insolvenčních případů? Potřebujte bez rizika a plnohodnotně zvládat více insolvenčních případů než dosud? Nechcete vynaložit jednorázovou investici do drahého softwaru, ale raději využijete software formou služby? Hledáte spolehlivou podporu pro automatické zpracování případů, hlídání termínů a přípravu výstupů? Chcete se opřít o pomocníka, který vám umožní zvládnout až desetinásobek insolvenčních případů? INFORMAČNÍ SYSTÉM je určen pro správu insolvenčních případů insolvenčními správci. Dokáže zjednodušit a zautomatizovat práci insolvenčních správců a přenést tak část jejich činností na méně kvalifikované pracovníky. Zvládnete více práce v kratším čase a navíc spolehlivě. INFORMAČNÍ SYSTÉM využívá přístupu přes WS (web services) a je tak dostupný formou služby. Nejste omezováni vysokými nároky na softwarové a hardwarové vybavení firmy ani nejste nuceni do vysoké počáteční investice. Pořízením získáte efektivního pomocníka pro správu insolvenčních případů, zaplatíte tak skutečně jen za službu. INFORMAČNÍ SYSTÉM představuje první a unikátní řešení na trhu, které díky pokročilým funkcím přináší pro každodenní práci skutečnou konkurenční výhodu.

3 Přestala jsem papírovat a pracovat jako úředník, mám konečně prostor být odborníkem. PŘÍNOSY PŘEHLED JEDNODUCHÁ A EFEKTIVNÍ PRÁCE systém automaticky hlídá termíny a lhůty snadné ovládání, průvodce pro vkládání dat a systém nápovědy využití předchystaných číselníků, které si můžete přizpůsobit informace o insolvenčním případu lze načíst automaticky z insolvenčního rejstříku, a to včetně dokumentů k insolvenčnímu případu JISTOTA SPOLEHLIVOST A BEZPEČNOST ŘEŠENÍ kontrolní mechanismy upozorňují na chybu v pořízení dat systém a jeho data jsou zabezpečeny před zneužitím všechna data jsou bezpečně uložena na centrálním serveru a jsou spolehlivě zálohována přístup do systému je možný pouze po správném zadání uživatelského jména a hesla systém obsahuje bezpečnostní prvky na úrovni internetového bankovnictví, špičkové technologie a moderní zabezpečení webových služeb eliminujete bezpečnostní rizika, nehrozí ztráty či krádeže údajů napadením počítače STANDARD SROZUMITELNOST JAKO KONKURENČNÍ VÝHODA výstupy, realizované systémem, byly s úspěchem v praxi prověřeny soudy a věřitelskými institucemi systém poskytuje standardní výstupy, které byly odborníky ohodnoceny jako vhodné následování ROZUMNÁ VOLBA nulová investice do hardwarového, softwarového a komunikačního vybavení minimální nároky na stávající vybavení firmy minimální nároky na obsluhu a správu Insolvenční správce konkurenční výhoda, která přináší měřitelnou přidanou hodnotu pro vaši práci

4 S využitím informačního systému Insolvenční správce ušetří naše právní kancelář na zpracování případu 35 % času. PODPORA Garantovaná aktuálnost nekupujete si software, u kterého byste byli závislí na přechodu na vyšší verze, ale využíváte službu informace o subjektech se stahují přímo z registru ARES, čímž je zaručena bezchybnost dat Provoz systému je dohledován systém je neustále monitorován jak z bezpečnostního, tak z výkonového hlediska žádná omezení pro instalaci na váš počítač není potřeba nic instalovat, stačí mít internetový prohlížeč a přístup na internet Uživatelům je poskytován hotline, a to v několika oblastech rady pro uživatele v souvislosti s používáním systému odborné konzultace pro insolvenční správce Uživatelský přístup je řízen nastaveným oprávněním skupina uživatelů (např. v jedné kanceláři) může mít svého správce, který řídí přístupy Systém je neustále zdokonalován tým odborníků pro tento unikátní systém průběžně poskytuje podněty pro zlepšení jak funkčního obsahu, tak uživatelského komfortu ŘEŠENÍ NA MÍRU Vývoj tohoto pokročilého řešení vychází z praktických zkušeností konkursních, nyní insolvenčních správců a ze znalosti work-flow při zpracovávání této agendy. Vysoká míra přizpůsobivosti a řešení individuálních požadavků na funkčnost a řízení procesu zpracování insolvenčních případů vychází z předpokladu, že uživateli služby jsou výhradně insolvenční správci, odborníci v dané oblasti, kteří budou mít zájem bezchybně spravovat větší počet insolvenčních řízení při nízkých provozních nákladech, a tedy i bez rozsáhlého aparátu zaměstnanců. Zároveň se předpokládá, že rutinní úkony, jako je prvotní pořízení vstupních informací (např. pořízení přihlášek do systému), provede asistentka správce či koncipient advokáta.

5 POPIS FUNKCÍ APLIKACE Jádro aplikace (základní v. 1.0) obsahuje funkce, které jsou shodné pro všechny způsoby řešení úpadku. To znamená, že pokrývají správu agendy insolvenčních správců od okamžiku ustanovení správce do funkce až po soudem nařízené přezkumné jednání. 1. pořízení insolvenčního případu (ISp) pořízení vstupních informací o ISp zadání usnesením stanovených lhůt (aplikace upozorňuje na jejich dodržování) přehledný seznam vedených ISp možnost komfortního vyhledávání konkrétních ISp v seznamu pomocí filtrů a inteligentního vyhledávače 2. pořízení a správa přihlášek pohledávek pořízení přihlášek do systému kontrola správnosti pořízených dat (komparace s formulářem v listinné podobě) zadání atributů jednotlivých pohledávek přihlášky (vykonatelnost, zajištění, podmíněnost, incidenční spory a podobně) a neustálý přehled o nich přehledný seznam všech přihlášek v rámci daného ISp komfortní vyhledávání požadovaných přihlášek prostřednictvím filtrů a hypertextového vyhledávače dokonalý přehled o stavu přihlášek v každém okamžiku insolvenčního řízení ( zařazeno k přezkumu, nepřezkoumává se, přezkoumáno ) automatické generování přezkumných listů 3. pořízení a správa majetkové podstaty sestavení soupisu majetkové podstaty provázanost se zajištěním konkrétní pohledávky přehled o vylučovacích žalobách automatické vygenerování soupisu majetkové podstaty 4. globální číselníky (adresář) seznam soudů, katastrálních pracovišť, finančních úřadů, OSSZ, PSČ 5. uživatelské číselníky (adresář) subjekty (vážící se k ISp) a automatické vyplnění jejich dat z registru ARES druhy subjektů, státy, měny, kurzovní lístky ČNB Vybrané nadstavbové moduly: Wizard - bezpečný průvodce při pořizování dat do systému Termíny a Lhůty aplikace hlídá a upozorňuje na zákonem či usnesením stanovené lhůty automatické stahování aktuálních kurzovních lístků ČNB uživatelské nastavení aplikace (např. upozornění na konec lhůty individuálně navolený počet dnů před jejím uplynutím) Mezi nadstavbovými částmi, kterými disponuje informační systém Insolvenční správce v. 2.0 (tato verze bude uvolněna v březnu 2010), najdete specializované moduly jako Oddlužení splátkový kalendář, Konkurs, Hotové výdaje a náklady, Částečný rozvrh a Rozvrh a modul Korespondence/Dokumenty.

6 S informačním systémem Insolvenční správce mám nejen jistotu zabezpečení dat, ale také možnost volby, zda při práci využiju cenově atraktivní ISIS Optimum nebo zda budu používat ISIS Premium a mít svá data uložená na serveru ve vlastní kanceláři. ROZHODNOUT SE JE SNADNÉ SPRÁVNÝ SOFTWARE PODLE VAŠICH POTŘEB... Jedinečnou výhodou informačního systému Insolvenční správce (dále ISIS ) je možnost nastavení služeb informačního systému přesně podle potřeb každého zákazníka a jeho práce. Zákazník se tak sám může rozhodnout, zda bude používat systém ISIS Premium, který umožní uložení aplikace na serveru přímo v kanceláři insolvenčního správce nebo zda zvolí snadné zprovoznění cenově atraktivního systému ISIS Optimum. V obou případech se zákazník může spolehnout, že dostává garanci zajištění kompletního technického řešení a spolehlivé informační bezpečnosti s využitím špičkové technologie. Nestará se o žádné technologie a může se tak plně soustředit na svou vlastní práci. Insolvenční správce Optimum komplexní řešení agendy insolvenčního správce žádná počáteční investice, žádné poplatky za hardwarové vybavení vaše data nenesou riziko ztráty či poškození na vlastním hardwaru díky zabezpečenému napojení k datovému centru ani riziko nehody či selhání samotného hardwaru Insolvenční správce Premium řešení, při kterém máte vaše data uložená na serveru ve vaší vlastní kanceláři veškeré výhody, které má ISIS Optimum jsou zachovány, včetně výhody uživatelského přístupu členů vašeho pracovního týmu, kteří mohou vstupovat do jedné databáze s nastavitelným oprávněním a pracovat společně žádné jednorázové investice do hardwaru nebo softwaru, součástí ceny je pronájem serveru...software JAKO SLUŽBA!

7 Nestojím o žádné rozpracované pokusy, které by mne zavedly do slepé uličky. Proto v podpoře svého informačního systému spolupracuji výhradně s renomovanými profesionály, na které se mohu spolehnout. SEDMERO DŮVODŮ PRO VOLBU SPRÁVNÉHO PARTNERA Spolehlivé odborné a technologické zázemí Hluboké odborné zázemí našeho vývojového týmu se opírá nejen o práci zkušených právních praktiků, odborníků v oblasti insolvenčního řízení a samotných aktivních insolvenčních správců s řadou dlouholetých zkušeností, ale také o podporu nejmodernějšího technologického zázemí globálních partnerů, které dokážeme přetavit do unikátního řešení. Zázemí silné a důvěryhodné společnosti. Společnost CCV Informační systémy patří dlouhodobě k předním hráčům domácí scény oboru informačních systémů s řadou nepřehlédnutelných a mimořádně úspěšných projektů. CCV je členem SPIS (Sdružení pro informační společnost) a signatářem Deklarace dobrých mravů dodavatele egovernmentu. CCV udržuje certifikát systému kvality ISO 9001:2001, je partnerem Microsoftu s titulem Microsoft Gold Certified Partner a nositelem partnerského titulu Oracle Silver Partner. Kvalita doložená řadou ocenění. Kvalitu řešení a poskytovaných služeb dokládají získaná prestižní ocenění, jako je IT produkt roku 2009 nebo zisk Diamantového oka ceny pro nejlepší produkt pro profesionály na veletrhu INVEX Dále Microsoft Industry Award, cena Nejlepší IT podpora pro logistiku nebo prestižní vítězství v soutěži IT projekt roku, kterou vyhlašuje asociace manažerů úseků informačních technologií CACIO. Vyvíjíme špičkový software. Odborníci našeho vývojového týmu působí v řadě expertních skupin k elektronické výměně dat a zabezpečené elektronické komunikace mezi podniky či státní správou. Náš silný tým odborníků nese kontinuitu znalostí a dovedností, stejně jako rychlé využití know-how v praxi. Přinášíme profesionální služby, o které se lze bezpečně opřít. Dokazujeme každodenní prací, že klient se na nás může spolehnout. Jeden kontrakt znamená jedno ucelené spolehlivé řešení v očekávané kvalitě, rozsahu, čase a ceně. Zkušenosti z unikátních projektů. CCV je čelným poskytovatelem elektronické výměny dokumentů. Provozuje clearingové konsolidační centrum ORION, které každý měsíc zabezpečuje přenos a archivaci až miliónu obchodních dokumentů (e-faktury a jiné obchodní dokumenty, komunikace podniků s orgány veřejné moci) s působností nejen v ČR. Dodáváme legendární řešení, kterými zvyšujeme zisk a spokojenost klientů. Není bez příčiny, že většina nových zákazníků přichází na doporučení našich stávajících zákazníků. Poskytujeme informační systémy pro více než 700 zákazníků s významnými referencemi ve státní správě i komerční sféře.

8 Obchodní kontakt Tomáš Valášek výkonný ředitel mobil: Odborné poradenství Lukáš Pachl produktový manažer mobil: Kontakt pro média Petr Ondrášek ředitel pro marketing mobil: Technologie je nákladově efektivní a šetrná k životnímu prostředí. Vlastník licence: Insolvence 2008, a.s., Libušina třída 826/23, Brno, Distribuce a technická podpora produktu: CCV Informační systémy s.r.o., Libušina třída 826/23, Brno, CI Systems, s.r.o., Šumavská 31, , Brno,

PROFIL PROGRAMU PREMIER SYSTEM

PROFIL PROGRAMU PREMIER SYSTEM PROFIL PROGRAMU PREMIER SYSTEM Ekonomické, informační a účetní systémy www.premier.cz VÝHODY A MOŽNOSTI PROGRAMU PREMIER SYSTEM PREMIER system je komplexní ekonomický software (ERP system) pro řízení středních

Více

informační systém money Roztočte svůj byznys naplno www.money.cz

informační systém money Roztočte svůj byznys naplno www.money.cz money informační systém S5 Roztočte svůj byznys naplno www.money.cz Obsah Očima našich zákazníků Úvodem... 3... 4 Slovo ředitele... 5 Money S5: Podnikový informační sytém... 7 Systémová charakteristika...

Více

Jak na elektronickou. David Reichel ředitel divize ebusiness

Jak na elektronickou. David Reichel ředitel divize ebusiness dat?edi? Jak na elektronickou výměnu, září 2009 David Reichel ředitel divize ebusiness Libušina třída 23 623 00 Brno, Česká republika Tel. +420 541 212 199 Fax +420 541 217 969 Email: info@ccv.cz Obsah

Více

ZÍSKEJTE VÍCE S BYZNYS ERP

ZÍSKEJTE VÍCE S BYZNYS ERP ZÍSKEJTE VÍCE S BYZNYS ERP R R BYZNYS ERP Informační systémy BYZNYS ERP nabízejí nejmodernější technologie, pohodlnou každodenní práci a rozsáhlé možnosti ve zpracování dat, včetně správy dokumentů, obchodních

Více

Katalog (platný od 1.1.2015)

Katalog (platný od 1.1.2015) Software a služby pro správu domů a bytů Katalog (platný od 1.1.2015) Představujeme společnost Společnost STARLIT byla založena v červnu 1991 a od počátku se věnuje výhradně problematice správy bytů. V

Více

Aktualizace POHODA, release 9300 ŘÍJEN 2009

Aktualizace POHODA, release 9300 ŘÍJEN 2009 Aktualizace POHODA, release 9300 ŘÍJEN 2009 Moje POHODA 1 OBSAH 2 Novinky ve verzi Říjen 2009 Ing. Petr Klička generální ředitel 9 Kolik podob má POHODA? 10 POHODA a Windows 7 11 Vyšperkovaný e-shop 12

Více

Nejmodernější technologické řešení. informační systém. money. Průvodce systémem. www.money.cz

Nejmodernější technologické řešení. informační systém. money. Průvodce systémem. www.money.cz Nejmodernější technologické řešení money informační systém S5 Průvodce systémem www.money.cz Obsah 01 Řešení pro vaši společnost 3 02 Flexibilní podnikový systém 4 03 Vícevrstvá aplikace 5 04 Vlastnosti

Více

7 2011 INFORMAČNÍ NOVINY PRO ZÁKAZNÍKY A PARTNERY SPOLEČNOSTI JEŽEK SOFTWARE

7 2011 INFORMAČNÍ NOVINY PRO ZÁKAZNÍKY A PARTNERY SPOLEČNOSTI JEŽEK SOFTWARE LEGISLATIVA» NÁVODY» ŠKOLENÍ» TIPY, TRIKY» SOUTĚŽE» NÁVODY» AKCE VYDÁNÍ LISTOPAD 7 2011 OSTNAC INFORMAČNÍ NOVINY PRO ZÁKAZNÍKY A PARTNERY SPOLEČNOSTI JEŽEK SOFTWARE HLAVNÍ TÉMA UPGRADE DUEL 8 Ve zpravodaji

Více

informační systém money Průvodce systémem Nejmodernější technologické řešení www.money.cz

informační systém money Průvodce systémem Nejmodernější technologické řešení www.money.cz money informační systém S5 Průvodce systémem Nejmodernější technologické řešení www.money.cz OBSAH Řešení pro vaši společnost... 3 Flexibilní podnikový systém... 3 Vícevrstvá aplikace... 4 Vlastnosti systému...

Více

Obsah. Naše IT Váš úspěch efektivně. Slovo generálního ředitele. Představení společnosti. Významné události roku 2011. Očekávaný vývoj v roce 2012

Obsah. Naše IT Váš úspěch efektivně. Slovo generálního ředitele. Představení společnosti. Významné události roku 2011. Očekávaný vývoj v roce 2012 Firemní profil 2012 Obsah 4 6 8 10 11 16 20 21 22 23 Slovo generálního ředitele Představení společnosti Významné události roku 2011 Očekávaný vývoj v roce 2012 Podnikové aplikace pro váš úspěch Infrastrukturní

Více

Abra_G4_a.qxp 16.10.2007 11:48 StrÆnka 2. www.abra.eu

Abra_G4_a.qxp 16.10.2007 11:48 StrÆnka 2. www.abra.eu Abra_G4_a.qxp 16.10.2007 11:48 StrÆnka 2 www.abra.eu Abra_G4_a.qxp 16.10.2007 11:48 StrÆnka 3 Nejvyšší verze informačního systému řady Gx, určená pro velké společnosti s vysokými nároky na výkon a dodávaná

Více

Profil společnosti Vema, a. s. Software pro váš úspěch

Profil společnosti Vema, a. s. Software pro váš úspěch Software pro váš úspěch Profil společnosti Vema, a. s. Společnost Vema je pro své zákazníky dodavatelem ucelených řešení v oblasti informačních systémů pro řízení lidských zdrojů, ekonomiky a logistiky

Více

Informační newsletter ze světa vašeho software. Službou zítřka je Virtuální asistentka

Informační newsletter ze světa vašeho software. Službou zítřka je Virtuální asistentka reg. u MK ČR: MK ČR E 21014 Insolvenční správce Informační newsletter ze světa vašeho software Službou zítřka je Virtuální asistentka Představte si, že Vám přišla složka insolvenčního případu se stovkami

Více

Prezentace společnosti GRANT ADVISOR

Prezentace společnosti GRANT ADVISOR Prezentace společnosti GRANT ADVISOR Informační služby Srpen 2008 GRANT ADVISOR, spol. s r.o. je držitelem certifikátu mezinárodní normy ČSN EN ISO 9001 : 2001. Představení společnosti GRANT ADVISOR GRANT

Více

podnikové informační systémy

podnikové informační systémy Erp třídy BYZNYS podnikové informační systémy Podnikové informační systémy kategorie ERP je možno definovat jako řešení, pomocí kterých lze efektivně plánovat a řídit veškeré klíčové podnikové procesy

Více

Aktualizace POHODA, release 9400 LEDEN 2010

Aktualizace POHODA, release 9400 LEDEN 2010 Aktualizace POHODA, release 9400 LEDEN 2010 Moje POHODA 1 OBSAH 2 Novinky ve verzi Leden 2010 Ing. Petr Klička generální ředitel 5 Datové schránky 6 Datová a účetní uzávěrka 7 Jak na daňová přiznání 8

Více

6 Společnost T-Mobile Czech Republic a.s.

6 Společnost T-Mobile Czech Republic a.s. 54 6 Společnost T-Mobile Czech Republic a.s. Představení společnosti a stručná fakta Jsme dynamická telekomunikační společnost, zaměřená na poskytování kvalitních služeb prostřednictvím nejmodernějších

Více

informační technologie pro úspěšné firmy

informační technologie pro úspěšné firmy Výroční zpráva 2013 informační technologie pro úspěšné firmy Obsah 1. Úvodní slovo ředitele společnosti 5 2. Základní údaje o společnosti 6 Společníci 6 Management společnosti a statutární orgány 6 Organizační

Více

PODNIKOVÁ ŘEŠENÍ. Microsoft Dynamics Systémy pro řízení firem

PODNIKOVÁ ŘEŠENÍ. Microsoft Dynamics Systémy pro řízení firem PODNIKOVÁ ŘEŠENÍ Microsoft Dynamics Systémy pro řízení firem Integrované a adaptabilní systémy poskytující přehled a kontrolu nad aktivitami vaší firmy. 007735_MS_Profilova_brozura_BMS_1 1 20.8.2007 17:35:22

Více

Informační systém ESO9

Informační systém ESO9 Informační systém ESO9 Obsah 1. VÝHODY INFORMAČNÍHO SYSTÉMU ESO9... 3 1.1.1 Generační odlišnost... 3 1.1.2 Personalizace... 3 1.1.3 Vzdálená obsluha a správa systému... 3 1.1.4 Otevřenost... 4 1.1.5 Provázání

Více

Katalog produktů a služeb (2013)

Katalog produktů a služeb (2013) Ing. Karel Janeček Prostějovičky 79 798 03 Plumlov Stránka 2 Základní informace o produktech Katalog produktů a služeb (2013) O Yamaco Software je rodinnou firmou, která působí na trhu informačních technologií

Více

Podnikové informační systémy

Podnikové informační systémy Podnikové informační systémy 1 2 BYZNYS EVO 3 MODERNÍ BYZNYS EVO je moderní a vyspělý podnikový informační systém kategorie ERP. Jedná se o komplexní software, který je postaven na technologiích 21. století,

Více

TÉMATA TOHOTO ČÍSLA JSOU ORACLE ZPRÁVY PRO STŘEDNĚ VELKÉ SPOLEČNOSTI. Zaostřeno na produkt. Zabezpečení informací. Úhel pohledu ČÍSLO 06

TÉMATA TOHOTO ČÍSLA JSOU ORACLE ZPRÁVY PRO STŘEDNĚ VELKÉ SPOLEČNOSTI. Zaostřeno na produkt. Zabezpečení informací. Úhel pohledu ČÍSLO 06 ČÍSLO 06 ORACLE ZPRÁVY PRO STŘEDNĚ VELKÉ SPOLEČNOSTI TÉMATA TOHOTO ČÍSLA JSOU Zabezpečení informací Objevte, jak automaticky a účinně zabezpečit důležitá data. Úhel pohledu Zjistěte, jak můžete zvýšit

Více

Zadávací dokumentace k veřejné zakázce. Vnitřní integrace úřadu obce s rozšířenou působností Ivančice

Zadávací dokumentace k veřejné zakázce. Vnitřní integrace úřadu obce s rozšířenou působností Ivančice Zadávací dokumentace k veřejné zakázce Vnitřní integrace úřadu obce s rozšířenou působností Ivančice Stránka 1 z 31 Obsah zadávací dokumentace Základní informace... 3 Kvalifikační předpoklady... 15 Způsob

Více

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2015. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2015 na platformě Microsoft

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2015. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2015 na platformě Microsoft Nejlepší řešení Microsoft Awards 2015 Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2015 na platformě Microsoft Vážení partneři, do sedmnáctého ročníku prestižní soutěže Microsoft Awards přihlásili

Více

ERP a ekonomické systémy pro malé a střední firmy

ERP a ekonomické systémy pro malé a střední firmy SOUKROMÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ ZNOJMO s.r.o. Bakalářský studijní program: Ekonomika a management Studijní obor: Účetnictví a finanční řízení podniku ERP a ekonomické systémy pro malé a střední firmy

Více

Ing. Michal Máčel, CSc. ředitel společnosti

Ing. Michal Máčel, CSc. ředitel společnosti Vážení obchodní partneři, dostává se Vám do rukou další číslo našeho firemního magazínu, který vydáváme u příležitosti veletrhu INVEX '99. Jeho cílem je nabídnout pestrou mozaiku odborných a informačních

Více

JOURNAL 20. Magazín zákazníků společnosti PREMIER system listopad 2014. www.premier.cz

JOURNAL 20. Magazín zákazníků společnosti PREMIER system listopad 2014. www.premier.cz JOURNAL 20 Magazín zákazníků společnosti PREMIER system listopad 2014 ODVOZENÁ VARIANTA LOGOTYPU (BAREVNOSTI) PRO MULTIMÉDIA Úvod...................................................... 3 Novinky v X5.1..............................................

Více

Aktualizace POHODA, release 9500 KVĚTEN 2010

Aktualizace POHODA, release 9500 KVĚTEN 2010 Aktualizace POHODA, release 9500 KVĚTEN 2010 Moje POHODA 1 OBSAH 2 Novinky ve verzi Květen 2010 Ing. Karel Nekuža obchodní ředitel 12 Aktualizace 13 POHODA ONLINE 14 Případová studie 16 POHODA E1 17 Efektivní

Více

KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA

KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA KDYŽ POTŘEBUJETE WEBOVÉHO INTEGRÁTORA PROFIL SPOLEČNOSTI Pomáháme našim klientům rozšířit a zefektivnit jejich podnikání prostřednictvím internetových a mobilních technologií. Jsme webový integrátor a

Více