Monitor SERVIS MAXIMÁLNÍ MINIMÁLNÍ ÚSILÍ

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Monitor SERVIS MAXIMÁLNÍ MINIMÁLNÍ ÚSILÍ"

Transkript

1 Monitor MAXIMÁLNÍ SERVIS MINIMÁLNÍ ÚSILÍ

2 Monitor Společnost Konica Minolta patří k předním dodavatelům poradenství a služeb pro správu dokumentů a optimalizaci kancelářského tisku. Pomáháme svým zákazníkům nalézat úspory a zvyšovat profitabilitu. Jsme dodavatelé komplexních řešení pro digitalizaci, archivaci a správu oběhu dokumentů. Nabízíme nástroje pro kontrolu a řízení nákladů tisku. Dodáváme řešení pro správu tiskových zařízení, kontrolu a řízení tiskových úloh v sítích, monitorovací systémy ke sledování vytíženosti tiskáren a multifunkčních zařízení. Nově nabízíme i nástroje pro monitoring a vzdálenou správu aplikací, které rozšiřují možnosti našich tiskových zařízení. Umožňujeme našim zákazníkům, aby se mohli věnovat své hlavní činnosti a nemuseli zbytečně vynakládat finanční prostředky a čas na zajištění plynulého tisku. Jedinečný systém Optimised Print Services (OPS) Konica Minolta je založen na komplexní péči o potřeby zákazníka a jeho součástí jsou nejmodernější nástroje pro řízení, správu a kontrolu oběhu dokumentů. Skládá se z těchto složek: optimalizace Řízený přechod projekt analýza poradenství implementace změna sběr dat Optimalizace další další oblasti oblasti zpětná vazba zpětná vazba STROJE PROCESY FINANCE BEZPEČNOST řízení a kontrola a kontrola obsluha obsluha monitoring Řízený monitoring přechod přechod zaškolení Monitoring Společnost Konica Minolta zajišťuje v rámci OPS koncepce trvalý monito- ring a vzdálenou správu multifunkčích zařízení, serverů a aplikací. V rámci monitoringu serverů a aplikací nabízí společnost Konica Minolta službu epro Monitor Monitor

3 KONEČNĚ JSEM BEZ STAROSTÍ. O SPRÁVNOU FUNKCI APLIKACÍ, HLÁŠENÍ SERVISNÍCH POŽADAVKŮ I VZDÁLENOU SPRÁVU, SE ZA MĚ STARÁ Á SLUŽBA epro MONITOR Službu epro Monitor nabízíme v rámci balíku OPS Řízení a Kontrola, službu naleznete v sekci Monitoring. Diky službě epro Monitor zajistíme bezpečné spojení Vašeho serveru s aplikacemi a naším dohledovým centrem. Automaticky monitorujeme stav serveru a instalovaných aplikací, sledujeme požadavky na zásahy a provádíme vzdálenou správu. Přebíráme veškeré starosti s provozem serveru a aplikací a Vy se tak můžete věnovat své práci či zábavě. Minimalizace nákladů na údržbu, správu a provoz aplikací Spolupráce se společností Konica Minolta v oblasti Monitoringu a vzdálené správy aplikací Vám zajistí vysoce kvalitní a profesionální servis. Správa aplikací, realizovaná kvalifikovanými odborníky servisu, je díky službě epro Monitor ještě efektivnější a rychlejší. Přinese Vám nejen finanční úspory, ale také nezanedbatelné úspory pracovního času Vašich zaměstnanců. My se staráme o Vaše aplikace, abyste se mohli naplno věnovat své práci. Zvýšení produktivity tiskových zařízení Monitoring a vzdálená správa aplikací pracujících s Vašimi tiskovými zařízeními zvyšuje produktivitu tisku těchto zařízení. Díky službě epro Monitor dosáhneme minimálních výpadků aplikací, které využíváte s našimi tiskovými systému. Všechny tyto výhody mají za důsledek maximální efektivitu Vaší investice do tiskového systému. Vysoký komfort tisku dokumentů a z něj plynoucí spokojenost zaměstnanců Díky službě epro Monitor náš server s instalovanými aplikacemi sám hlásí aktuální stav aplikací i serveru samotného a automaticky posílá informace o případných závadách do našeho systému. Díky této moderní technologii komunikace získáte kromě viditelné úspory pracovního času zaměstnanců také bezstarostný a plynulý chod vašich aplikací a bezproblémový tisk dokumentů. Není třeba nikam telefonovat či zasílat , shánět servisního technika a organizovat servisní zásah - všechny tyto aktivity probíhají zcela automaticky. Vaši zaměstnanci servery a aplikace pouze využívají, všechny povinnosti související s péčí o tyto servery a aplikace a jejich bezproblémový chod na sebe přebírá společnost Konica Minolta. Tisk dokumentů a práce s aplikacemi se tak stává vysoce komfortní, s minimálními nároky na zásahy uživatelů.

4 Služba epro Monitor Vám přinese celou řadu výhod Bezproblémový chod serverů s našimi aplikacemi, bez nutnosti jejich administrace a údržby. S pomocí služby epro Monitor již nemusí Vaši pracovníci strávit ani minutu kontrolou, zda Vaše aplikace správně fungují nebo zda servery s instalovanými aplikacemi nevyžadují údržbu nebo upgrade. Nabízíme komplexní dodávku aplikací rozšiřujících možnosti našich multifunkčních zařízení o digitalizaci, archivaci a komplexní oběh dokumentů ve Vaší společnosti, včetně kompletního outsourcing serverů s těmito aplikacemi, jejich on-line monitoringu a vzdálené správy. V případě jakýchkoli výpadků epro Monitor automaticky zašle požadavek na naše servisní centrum a my provedeme nezbytné úkony směřující k odstranění závady. Automatické detailní hlášení vzniklých servisních požadavků na serveru nebo instalované aplikaci - díky epro Monitor rozpoznáme tento požadavek průměrně o hodinu dříve než Vy. Vyskytne-li se na Vašem serveru nebo aplikaci závada, nějakou dobu trvá než ji uživatelé odhalí a nahlásí na servisní centrum. Navíc je potřeba přesně specifikovat typ závady a aplikace, což nemusí být pro běžného uživatele snadné. Se službou epro Monitor tyto starosti odpadají - závada je automaticky bez prodlení předána do našeho servisního systému včetně přesné identifikace zařízení, popisu problému a označení chybového kódu. Servisní technik se vzdáleně připojí k problémovému serveru a provede zásah, případně si před výjezdem na opravu dle této informace připraví potřebný software a náhradní díly. Většinu závad tak odstraníme buď vzdálenou správou, nebo již při první návštěvě našeho technika, a Vy tak můžete tiskový systém a aplikace využívat bez zbytečných prodlev. Úspora nákladů při outsourcingu služeb. epro Monitor šetří Váš čas a finance. Jako uživatel služby epro Monitor již neplatíte za výjezd technika, většinu problému s Vaším serverem a aplikacemi vyřešíme vzdálenou správou. Získáte rovněž detailní přehled o čase stráveném našimi techniky při odstranění závad na Vašem systému. A Vaši zaměstnanci se tak mohou naplno věnovat své práci.

5 ZE DNE NA DEN JSEM SE OSVOBODILA OD PROVOZNÍCH STAROSTÍ S NAŠIMI SERVERY A APLIKACEMI Delší bezporuchový provoz díky prevenci závad. Velké části závad se dá předejít díky pravidelnému monitoringu vytížení procesoru serveru, detekci volného místa na disku, velikosti volné paměti apod. Je samozřejmostí, že i tyto informace epro Monitor odesílá automaticky do našeho servisního systému a zásahem přes vzdálenou správu odstraníme jejich příčinu, případně navrhneme řešení vedoucí k odstranění problému. Proaktivní servis a podpora 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Díky proaktivitě systému epro Monitor a neustálému on-line spojení serverů s naší společností jsou požadavky hlášeny okamžitě po svém vzniku, bez ohledu na naši provozní dobu. Servisní technik se vzdáleně připojuje, případně vyjíždí k opravě v nejkratším možném termínu. Tak jsou vyloučeny jakékoli provozní problémy a zbytečná čekání, které by mohly působit prostoje v práci s Vašimi aplikacemi, případně návazně narušovat plynulost tisku. Poradenství a reporting. Na základě 24/7/365 monitoringu Vašich systémů Vám připravíme pravidelné reporty o Vaší infrastruktuře, jejím vytížení a klíčových detekovaných problémech. Následně Vám navrhneme možnosti optimalizace a zvýšení efektivity využití serverů a případné nasazení dalších aplikací rozšiřujících možnosti Vašeho tiskového systému.

6 Bezpečnost systému epro Monitor Bezpečné spojení serveru Přizpůsobení se firemní infrastruktuře Komplexnost řešení FaxChange spočívá v přizpůsobivosti jakémukoliv firemnímu prostředí. Dokáže podporovat víc ových se servisním bran součastně, centrem napojit se na již existující Oracle nebo MS SQL databáze, či využít několik podnikových ústředen. Ke komplexnosti patří také podpora Cisco a Ericsson Seznam routerů. ocenění FaxChange je přitom modulárním systémem, čímž lze jeho jednotlivé komponenty rozdělit na několik počítačů, nebo je instalovat v rámci jedné licence víckrát a zajistit tak větší spolehlivost a rozdělení provozní zátěž. Monitoring a vzdálená správa služby epro Monitor jsou postaveny na technologií Využití společnosti levnějších GFI, která nedovoluje tarifů jakékoli V zneužití případě, dat že klienta: používáte víc ústředen zapojených do různých tarifních sítí, lze pomocí FaxChange odesílat faxy s využitím nejlevnějšího tarifu a tak ušetřit náklady na faxování. Proto například z Český Republiky můžete faxovat Šifrovaná na Slovensko komunikace za přes lokální SSL poplatky. protokoly zajiš tující bezpečnou datovou komunikaci mezi serverem a servisním centrem Statistika provozu a monitoring Statistický Evropské modul data centrum umožňuje každoročně pomocí Web rozhraní nebo Microsoft Excel-u vytvářet grafy a statistiky vytížení FaxChange. Administrátoři auditováno dle využijí SAS70 ale Type i aktivní II. monitoring a automatické ohlašování provozních problémů. Rozšiřující Bezpečnostní faxové politika funkce certifikována dle ISO1799 (nyní ISO27002), ISO/ Na IEC rozdíl 27001:2005 od standardních (Information faxů přináší Security FaxChange i další rozšířené faxové funkce. Jde zejména o vytvoření, přizpůsobení a editaci Management Vašich krycích System stránek Standards, pomocí Payment integrovaného editoru. Lze tak vytvořit a editovat několik krycích stránek součastně, Card Industry ze kterých (PCI) Data pak můžete Security vybírat Standard a nejste omezeni jediným používaným formátem. Při odesílání faxů vícero adresátům a (DSS) compliant. lze do krycích stránek automaticky doplňovat potřebné údaje jako jméno a adresa příjemce. V případě potřeby můžete taky automaticky vkládat reklamní bannery, záhlaví a zápatí stránek, nebo použít pro krycí stránku jakýkoliv podkladový Pro zprovoznění obrázek. služby epro Monitor neprovedeme žádné zásahy ve Vaší vnitrofiremní síti možnost zabezpečeného S FaxChange můžete taky dohlížet a spravovat frontu odesílaných faxů. přístupu k internetu nám úplně postačí. Vidíte tak čekající faxy na odeslání nebo nastavit čas odesílání dle priority. ZÁKAZNÍK - telefonická podpora - servisní zásah - vzdálená správa - pravidelné reporty Technická podpora Servisní centum - kontrola stavu - update monitoring agenta https připojení k internetu - požadavek na údržby/opravu - varovná hlášení - informace o stavu https připojení k internetu epro ServerMonitor dashboard Informační systém (ERP)

7 ZVOLIL JSEM SI POUZE TU ÚROVEŇ SLUŽBY, KTERÁ JE Ú PRO MĚ M PŘÍNOSNÁ Služba epro Monitor je rozdělena na několik úrovní. Vyberte si pouze ty funkcionality, které jsou pro Vás přínosné, a neplaťte za služby, které nepotřebujete. epro BlueBox Monitor Kompletní outsourcing služeb včetně pronájmu serveru a SLA na jednotlivé aplikace. Zbavte se kompletně starostí s Vašimi servery a aplikacemi a spolehněte se na naše komplexní služby v této oblasti. V rámci měsíčního paušálu Vám garantujeme 4-hodinovou reakční dobu na všechny detekované problémy, fixace potíží s aplikacemi přes nástroje vzdálené správy bez nutnosti vašeho zásahu. Fixaci problémů se servery do 48 hodin od okamžiku nahlášení, včetně on-site výměny veškerých dílů. epro Server Monitor Pokud již máte své vlastní servery, které chcete využít pro instalaci našich aplikací, je epro server Monitor služba pro Vás. Dodáme Vám komplexní nástroj pro 24/7/365 monitoring Vašich serverů i aplikací, včetně nástrojů pro vzdálenou správu a on-line přístupu k Dashboardu s přehledem stavu Vaších serverů. Platíte v rámci měsíčního paušálu pouze za servery které aktuálně monitorujete. Žádné fixní náklady na vybavení, dodáme Vám hotový nástroj který můžete ihned začít používat. Vyberte si úroveň služby epro Monitor dle Vašich potřeb Přehledová tabulka epro BlueBox Monitor základní monitoring serveru, kontrola a testy HW, pevných disků, paměti apod. monitoring standardního Windows software, včetně testu antivirových programů, Windows logů apod. vzdálená správa serveru ze strany KM s přístupem přes http 4-hodinová reakční doba na všechny detekovány problémy doba fixace problému s hardware do 48 hodin od detekce problému Aplikace v rámci BlueBox monitoring speciální sada testů na vybranou aplikaci a její komponenty automatická ová notifikace při detekci problémů 4-hodinová reakční doba ze strany KM Plná vzdálená správa aplikace bez nutnosti zásahu zákazníka epro Server Monitor základní monitoring serveru, kontrola a testy HW, pevných disků, paměti apod monitoring standardního Windows software, včetně testu antivirových programů, Windows logů apod. vzdálená správa serveru zákazníkem s přístupem přes http, včetně nástroje pro dálkovou správu automatická ová notifikace do servisního centra zákazníka o všech detekovaných problémech přístup na dashboard pro správce systému Aplikace v rámci Server monitoring speciální sada testů na vybranou aplikaci a její komponenty automatická ová notifikace při detekci problémů plná vzdálená správa aplikace zákazníkem customizace testů dle přání zákazníka

8 Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r. o. IČ: Zákaznické centrum Tel.: Vytištěno na digitálním tiskovém zařízení Konica Minolta bizhub PRO C6501 v centrálním reprografickém oddělení Konica Minolta na papír Color Copy Coated Silk 170g/m 2.

Jako ve všech předchozích kolech soutěže platila i v tomto případě

Jako ve všech předchozích kolech soutěže platila i v tomto případě IT PRODUKT 2011 O soutěži Cílem soutěže IT produkt 2011 je vyzdvihnout zařízení s takovými vlastnostmi, které je pozitivně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově

Více

Ive druhém kole samozřejmě platila tatáž

Ive druhém kole samozřejmě platila tatáž IT PRODUKT ROKU 2009 COMPUTERWORLD 11, 2009 21 Druhé letošní kolo soutěže IT produkt roku právě skončilo a v jeho průběhu postoupila do finále další skupina zajímavých produktů. Tentokrát jich redakce

Více

bizhub PRO 754e nízké provozní náklady prostorová nenáročnost ČERNOBÍLÝ PRODUKČNÍ TISKOVÝ SYSTÉM

bizhub PRO 754e nízké provozní náklady prostorová nenáročnost ČERNOBÍLÝ PRODUKČNÍ TISKOVÝ SYSTÉM bizhub PRO 754e nízké provozní náklady prostorová nenáročnost ČERNOBÍLÝ PRODUKČNÍ TISKOVÝ SYSTÉM ENTRY-LEVEL DIGITÁLNÍHO TISKU Systém bizhub PRO 754e umožňuje snadný vstup do produkčního černobílého tisku

Více

Proč YSoft SafeQ? making the MFPs think

Proč YSoft SafeQ? making the MFPs think Mapování tiskových a kopírovacích operací Snížení nákladů na tisk a kopírování Optimalizace tiskového prostředí Přínos pro vaše zaměstnance Přínos pro vaše IT A mnoho dalších důvodů proč mít YSoft SafeQ

Více

SafeQ Suite. Kategorie. Moduly

SafeQ Suite. Kategorie. Moduly SafeQ Suite Kategorie Moduly Správa výstupu Účtování a správa uživatelů Zabezpečení YSoft SafeQ Authentication YSoft SafeQ Print Roaming YSoft SafeQ Reporting YSoft SafeQ Chargeback YSoft SafeQ Scan Management

Více

Jako ve všech předchozích šesti ročnících soutěže IT produkt

Jako ve všech předchozích šesti ročnících soutěže IT produkt O soutěži Cílem soutěže IT produkt 2013 je vyzdvihnout zařízení s takovými vlastnostmi, které je pozitivně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově inovativní

Více

Scientia est potentia. MHM computer a. s. www.mhm.cz. Katalog služeb

Scientia est potentia. MHM computer a. s. www.mhm.cz. Katalog služeb Scientia est potentia MHM computer a. s. www.mhm.cz Katalog služeb datum vydání 1.1.2013 obsah Profil MHM 3 Služby 4 1. Professional services 5 1.1. Integrační služby 5 1.2. Migrační služby 8 1.3. Implementační

Více

Katalog řešení a služeb

Katalog řešení a služeb Katalog řešení a služeb Obsah 1. O S&T... 1 Profil společnosti... 2 Reference... 4 2. Datová centra... 5 Serverová virtualizace... 6 Virtualizace desktopů a aplikací... 8 Cloudová řešení... 10 Ukládání

Více

Obecná specifikace Vodafone OneNet služeb k Dílčím smlouvám

Obecná specifikace Vodafone OneNet služeb k Dílčím smlouvám Obecná specifikace Vodafone OneNet služeb k Dílčím smlouvám uzavíraným na základě Rámcové smlouvy o poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací OneNet (dále jen Dílčí smlouva ) společnosti

Více

Umíme toho daleko víc. Katalog partnerských řešení

Umíme toho daleko víc. Katalog partnerských řešení Umíme toho daleko víc Katalog partnerských řešení 1 Obsah 06 Lokalizace vozidel 14 Lokalizace osob 20 Zabezpečení vozidel 24 Zabezpečení objektů 28 Mobilní sběr dat 34 Vzdálený sběr dat 38 SMS aplikace

Více

6 Společnost T-Mobile Czech Republic a.s.

6 Společnost T-Mobile Czech Republic a.s. 54 6 Společnost T-Mobile Czech Republic a.s. Představení společnosti a stručná fakta Jsme dynamická telekomunikační společnost, zaměřená na poskytování kvalitních služeb prostřednictvím nejmodernějších

Více

Detailní popis komplexních telekomunikačních služeb Firemní řešení

Detailní popis komplexních telekomunikačních služeb Firemní řešení Detailní popis komplexních telekomunikačních služeb Firemní řešení Detailní popis T-Mobile Firemní řešení 1/33 Obsah: 1 ZÁKLADNÍ INFORMACE O FIREMNÍM ŘEŠENÍ 3 2 POPIS SLUŽEB V RÁMCI FIREMNÍHO ŘEŠENÍ 4

Více

bizhub PRO 754 nízké provozní náklady prostorová nenáročnost ČERNOBÍLÝ PRODUKČNÍ TISKOVÝ SYSTÉM

bizhub PRO 754 nízké provozní náklady prostorová nenáročnost ČERNOBÍLÝ PRODUKČNÍ TISKOVÝ SYSTÉM bizhub PRO 754 nízké provozní náklady prostorová nenáročnost ČERNOBÍLÝ PRODUKČNÍ TISKOVÝ SYSTÉM ENTRY-LEVEL DIGITÁLNÍHO TISKU Systém bizhub PRO 754 umožňuje snadný vstup do produkčního černobílého tisku

Více

Využítí cloudových technologií pro efektivní spolupráci

Využítí cloudových technologií pro efektivní spolupráci Využítí cloudových technologií pro efektivní spolupráci Using Cloud Technology for Effective Collaboration Aleš Bartoš Bakalářská práce 2013 *** nascannované zadání str. 1 *** *** nascannované zadání str.

Více

ZÍSKEJTE VÍCE S BYZNYS ERP

ZÍSKEJTE VÍCE S BYZNYS ERP ZÍSKEJTE VÍCE S BYZNYS ERP R R BYZNYS ERP Informační systémy BYZNYS ERP nabízejí nejmodernější technologie, pohodlnou každodenní práci a rozsáhlé možnosti ve zpracování dat, včetně správy dokumentů, obchodních

Více

Firma, která vymyslela fi rewall Snadná Barracuda Networks Přidaná hodnota Šifrování

Firma, která vymyslela fi rewall Snadná Barracuda Networks Přidaná hodnota Šifrování ČERVEN 2011 / ročník XII, č. 3 BEZPEČNOST V ICT Firma, která vymyslela firewall Rozhovor se šéfem české pobočky Check Pointu Miloslavem Lujkou Snadná a efektivní obrana Barracuda Networks nedostižná hodnota

Více

PRO C6000 PRO C7000. produkci. barevnou. pro chytrou. výjimečný tisk

PRO C6000 PRO C7000. produkci. barevnou. pro chytrou. výjimečný tisk PRO C6000 PRO C7000 výjimečný tisk pro chytrou barevnou produkci pohotový a všestranný barevný výkon Konica Minolta v zařízeních bizhub PRO C6000 a bizhub PRO C7000 představuje dvě verze inovativního,

Více

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému Úvod do elektronického obchodování Elektronické obchodování prostřednictvím celosvětové internetové sítě prošlo v předchozích letech

Více

Obsah dokumentu. Hotelový systém ACS-line, http://www.acsline.cz. strana 2 (celkem 14)

Obsah dokumentu. Hotelový systém ACS-line, http://www.acsline.cz. strana 2 (celkem 14) Obsah dokumentu Obsah dokumentu...2 Popis výrobního systému ACS-line...3 Přínosy elektronické sběru výrobních dat:... 3 Princip výrobního systému... 3 Obecné schéma výrobního systému:... 3 Zakázkový systém

Více

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému Úvod do elektronického obchodování Elektronické obchodování prostřednictvím celosvětové internetové sítě prošlo v předchozích letech

Více

N e č e ka N ě ko m p l e x N í C R m produktový katalog

N e č e ka N ě ko m p l e x N í C R m produktový katalog N e č e ka n ě ko m p l e x n í C R M Produktový katalog SOFT-4-SALE NEČEKANĚ KOMPLEXNÍ CRM základy produkty a ceny kontakty číselníky uživatelé FUNKČNÍ SCHÉMA SYSTÉMU SOFT-4-SALE informační zdroje zboží,

Více

HiPath IP telefonie. Komplexní řešení podnikové komunikace

HiPath IP telefonie. Komplexní řešení podnikové komunikace HiPath IP telefonie Komplexní řešení podnikové komunikace HiPath: Odpověď na požadavky zítřka Žijeme v době, kdy kvalitní a efektivní komunikace má zásadní vliv na ziskovost podniků a firem. A to bez rozdílu

Více

GTS Virtual Hosting. 1 Přehled služby. Popis služby GTS Virtual Hosting

GTS Virtual Hosting. 1 Přehled služby. Popis služby GTS Virtual Hosting GTS Virtual Hosting 1 Přehled služby Každá organizace požadující profesionální webové stránky či aplikace k podpoře svého podnikání, zejména veškeré subjekty využívající internet jako prodejní, distribuční

Více

NA KAŽDÉ ZAŘÍZENÍ PRÁCE ODKUDKOLIV PŘEDVÍDATELNÉ NÁKLADY BEZ POČÁTEČNÍ INVESTICE DATA V BEZPEČÍ. Office 365 pro vaši firmu

NA KAŽDÉ ZAŘÍZENÍ PRÁCE ODKUDKOLIV PŘEDVÍDATELNÉ NÁKLADY BEZ POČÁTEČNÍ INVESTICE DATA V BEZPEČÍ. Office 365 pro vaši firmu NA KAŽDÉ ZAŘÍZENÍ PRÁCE ODKUDKOLIV PŘEDVÍDATELNÉ NÁKLADY BEZ POČÁTEČNÍ INVESTICE DATA V BEZPEČÍ Office 365 pro vaši firmu JAK MÍT SVOU KANCELÁŘ NEUSTÁLE U SEBE A JEŠTĚ UŠETŘIT Moderní technologie byly

Více

Všechny informace a vyobrazení obsažené v tomto dokumentu mají informativní charakter. Výrobce si vyhrazuje právo na změnu sortimentu, technické

Všechny informace a vyobrazení obsažené v tomto dokumentu mají informativní charakter. Výrobce si vyhrazuje právo na změnu sortimentu, technické Všechny informace a vyobrazení obsažené v tomto dokumentu mají informativní charakter. Výrobce si vyhrazuje právo na změnu sortimentu, technické specifikace nebo designu bez předchozího upozornění. Kopírování

Více

NA KAŽDÉ ZAŘÍZENÍ PRÁCE ODKUDKOLIV PŘEDVÍDATELNÉ NÁKLADY BEZ POČÁTEČNÍ INVESTICE DATA V BEZPEČÍ. Office 365 pro vaši firmu

NA KAŽDÉ ZAŘÍZENÍ PRÁCE ODKUDKOLIV PŘEDVÍDATELNÉ NÁKLADY BEZ POČÁTEČNÍ INVESTICE DATA V BEZPEČÍ. Office 365 pro vaši firmu NA KAŽDÉ ZAŘÍZENÍ PRÁCE ODKUDKOLIV PŘEDVÍDATELNÉ NÁKLADY BEZ POČÁTEČNÍ INVESTICE DATA V BEZPEČÍ pro vaši firmu ŘEŠENÍM JE nejsou pouze známé aplikace Office (Word, Excel, PowerPoint ). Je to kompletní

Více

Úvodní studie podnikového IS

Úvodní studie podnikového IS Česká zemědělská univerzita v Praze Provozně ekonomická fakulta Obor Informatika Úvodní studie podnikového IS Systémová integrace Zdeněk Styblík Ahliddin Ibragimov Igor Efimov Pavel Ivon Leden 2015 Obsah

Více

IBM Lotus Notes a Lotus Domino software

IBM Lotus Notes a Lotus Domino software IBM Software Messaging and Collaboration IBM Lotus Notes a Lotus Domino software Snadná cesta k vytváření obsahu, sdílení informací a spolupráci 2 IBM Lotus Notes a Lotus Domino software Poznejte softwarovou

Více

Váš pracovní den s Microsoft Dynamics CRM

Váš pracovní den s Microsoft Dynamics CRM http://www.microsoft.com/cze/crm Začínáme s aplikací Microsoft Dynamics CRM Váš pracovní den s Microsoft Dynamics CRM Váš pracovní den s Microsoft Dynamics CRM Začínáme s aplikací Microsoft Dynamics CRM

Více

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2014. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2014 na platformě Microsoft

Nejlepší řešení Microsoft Awards 2014. Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2014 na platformě Microsoft Nejlepší řešení Microsoft Awards 2014 Přehled nejlepších IT řešení v České republice pro rok 2014 na platformě Microsoft Přehled vítězů a finalistů soutěže Cena generální ředitelky za inovativní přístup

Více