ZÁLEŽITOST OKAMŽIKU. *Dostupnost se může lišit v rámci modelové řady.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ZÁLEŽITOST OKAMŽIKU. *Dostupnost se může lišit v rámci modelové řady."

Transkript

1 70

2 ZÁLEŽITOST INSTINKTU Pddejte se mu. Nechte se zaujmut smělu krásu, která se dtýká ěčeh uvitř. Dvede vás k etušeým smyslvým zážitkům, jaké byste d techiky a desigu ečekávali. V vém Ifiiti Q70 alezete vý typ špičkvéh luxusu, který pzvedá hmatvé vjemy a vu úrveň, slavuje výk a dyamický phyb. Důvěřujte svým smyslům. Čekaly a ěc výjimečéh. INFINITI DIRECT RESPONSE HYBRID vás eutí ke kmprmisu mezi účistí a radstí z jízdy. Nabízí výk 364 k s překvapivě rychlu reakcí, přičemž umžňuje dsáhut emisí až 145 g/km.

3 ZÁLEŽITOST OKAMŽIKU INTELIGENTNÍ TEMPOMAT (ICC Itelliget Cruise Ctrl) autmaticky zpmalí s hledem a prvz před vámi. Když je cesta vlá, pět zrychlí a vámi pžadvau rychlst. Méě úsilí, více lehksti. PŘIZPŮSOBOVÁNÍ OTÁČEK PŘI PODŘAZOVÁNÍ (Dwshift Rev Matchig) je ukázkvým příkladem techlgie ve službách výku. Když pmcí řadicí páčky z hřčíkvé slitiy přeřadíte a ižší stupeň, systém autmaticky aktivuje meziply, aby připravil mtr a vý převd. Plyulejší a rychlejší pdřazváí přispívá k rvváze a citlivsti (k dispzici puze u mdelů Q70 Hybrid a Q70 3.7). AKTIVNÍ ŘÍZENÍ VŠECH KOL (4WAS 4 Wheel Active Steerig) * vládá všecha kla pdle atčeí vlatu. Přispívá k čistému a přesému průjezdu vzu Q70 zatáčkami a výsledkem je bezprstředí, stabilí a strhující jízda. *Dstupst se může lišit v rámci mdelvé řady. NÁPOR AKCELERACE přetváří mechaicku sílu v emčí zážitek. Přesě vyladěý mtr ddává tčivý mmet v širším rzsahu táček a pcit zrychleí je tím itezivější, čím rychleji jedete.

4 V každém phybu se skrývá ispirace pr každý kamžik. Naše eustálá saha živující prpjeí mezi vzem a řidičem se aplňuje ve vašem ryze sbím prstru, kde máte vše ptřebé pr svu cestu a dsah ruky. Objevte skuteču radst z phybu. ADAPTIVNÍ SVĚTLOMETY (AFS Adaptive Frt-lightig System) astavují světleí pdle úhlu atčeí vlatu. Zcela vé světlmety LED mdelu Q70 eje sledují styl vašeh řízeí, ale skutečě a ěj reagují. SYSTÉM KLIMATIZACE FOREST AIR Příjemě chladivý váek ve vašem sbím prstru přiáší přirzeé svěžeí při řízeí. Cirkulace vzduchu má pdbu jemých závaů. AKTIVNÍ POTLAČENÍ HLUKU (ANC Active Nise Ctrl) pmáhá tlumit ežáducí zvuky vstupující d iteriéru. Jedié, c slyšíte, je tich a symfie výku.

5 Řád, který vláde ad chasem. Připravest, kteru ic epřekvapí. Harmie s prstředím přiáší více jistty při phybu. SLEDOVÁNÍ SLEPÉHO ÚHLU (Blid Spt Iterveti TM ) vám pmáhá zjistit vzidla, která emusíte vidět. Pkud systém zjistí vzidl v blasti vašeh slepéh úhlu, upzrí vás a může zasáhut, aby vám pmhl vyhut se srážce. PREVENCE VYJETÍ Z PRUHU (LDP Lae Departure Preveti) pmáhá zabráit echtěému puštěí jízdíh pruhu. I když vás bklpí prvz, můžete si být jisti. SYSTÉM SLEDOVÁNÍ OKOLÍ VOZIDLA (AVM Arud View Mitr) abízí při parkváí phled a klí vzu z ptačí perspektivy, který přispívá k jediečému přehledu.

6 VNITŘNÍ ROVNOVÁHA Vykrčte z každdesti a dtkěte se vých mžstí. Ifiiti Q70 vám dhalí dsud etušeé rzměry phybu. V bhatství, kteréh se dtýkáte, v prstru, který vás bklpuje, ve zvucích, které žívají všude tam se skrývá skutečá dměa, která přetváří kultivvast v živující skutečst. KLIMATIZOVANÁ PŘEDNÍ SEDADLA s pruděím chladéh eb tepléh vzduchu udržují pžadvau tepltu přesě pdle vašich pžadavků a přispívají k phdlí při jízdě. D cíle tak vždy drazíte dpčatí a svěžeí. OVLADAČ INFINITI CONTROLLER vám umžňuje vládat techlgie tak, jak je t pr vás ejpřirzeější. K dispzici máte tlačítka, tčý prsteec eb dtykvu brazvku. Vše reaguje vaše pžadavky, aiž byste se museli přizpůsbvat systému. BOSE PREMIUM SURROUND SOUND SYSTEM vás bklpí bhatým a čistým prstrvým zvukem. Hudba zaplí iteriér s uklidňující sytstí a strhující blízkstí.

7 PROSTOR BEZ HRANIC Může ěc uspkjit více ež rzpzáí th, p čem tužíte? Existuje důvěrější zážitek s autmbilem, ež když vás luxus sbě přivítá? INTELIGENTNÍ KLÍČ INFINITI astaví vůz Q70 pr každu jízdu přesě pdle vašich ptřeb. Vše d plhy sedadla řidiče přes vější zrcátka p astaveí vlatu se přizpůsbí vaší přítmsti, aiž byste jej museli vyjmut z kapsy eb tašky. OSVĚTLENÍ NA UVÍTANOU při ávratu k vzu je sučasě elegatí předzvěstí zážitku z jízdy. Jakmile se přiblížíte, přivítá vás sekvece vějších a pté i vitřích světel. Tlačítk zapalváí vám avíc svým pulsujícím svitem zamuje, že vůz je připrave a váš pvel vyrazit a cestu.

8 NEODOLATELNÁ PŘITAŽLIVOST INFINITI Q70

9 ATMOSFÉRA Přívětivé a evšedí prstředí iteriéru dkáže vzbudit ečekaé emce. 16 REPRODUKTORŮ LUXUSNÍ POSLECH Každý z 16 reprduktrů tvřících Bse Premium Surrud Sud System je speciálě vyladě pr iteriér mdelu Ifiiti Q70. Každý z ich (včetě těch, které jsu sazey ve výši rame v předích sedadlech) reprdukuje zvuk s využitím legedárí techlgie zpracváí sigálu Bse a vytváří bhatý a realistický prstrvý zvuk v režimu 5.1. Systém také pdpruje ejrůzější mediálí zdrje, apříklad sbí ipd, a umžňuje bezdrátvé přehráváí z kmpatibilíh zařízeí pmcí techlgie Bluetth. JEMNĚJŠÍ TKANINA Bezpečstí pás je jedím z mála předmětů, kterých se eustále dtýkáte. Vytvřili jsme prt ppruh s variabilím diagálím úpletem, který je měkčí ež klasické materiály. Je eje příjemější a dtyk, ale díky své měkksti ám také umžil sížit třeí v avíjecím mechaismu. Bezpečstí pás je prt phdlější, saději se vytahuje a je velmi šetrý k blečeí. Nepškdí ai tu ejjemější látku. Naší pečlivé pzrsti euiku ai ty ejjemější detaily. BOHATÝ PROSTOR Iteriér mdelu Q70 byl avrže s důrazem a dstatek místa i pcit z vléh prstru. Nabízí dstatek místa v blasti hlavy i bků, a t pr všechy cestující. Prvky iteriéru, jak je strp a slupky čelíh skla, jsu tvarváy tak, aby budily djem tevřesti. Každé sedadl zajišťuje phdlu pru a dstatek prstru pr hy vzadu je i u vyšších cestujících samzřejmstí. Širké tevíráí zavazadlvéh prstru avíc abízí sadý přístup ke spustě místa pr zavazadla. JEDINEČNÉ MATERIÁLY Řemeslá dkalst se u mdelu Ifiiti Q70 emezuje a jedieču ergmiku a přepychvé blžeí. Phlaďte si pěru pr ruce eb jiý pvrch a kečky vašich prstů zakusí ezaměitelě příjemý pcit. Během smáctiměsíčíh výzkumu jsme slvili 360 lidí p celém světě, abychm zjistili ejpříjemější hmatvý pcit. Následě jsme vytvřili materiály s pvrchem, jehž pružst a pvrchvá struktura dpvídá papilárím liiím a vašich prstech a vzbuzuje tak djem dkaléh dtyku.

10 VÝKON Výjimeču kvalitu výrby, ízku sptřebu paliva a výstupí výk lze změřit přístrji a vyjádřit grafy. Skutečá výjimečst mtrů Ifiiti však spčívá v pcitu, který zakusíte při řízeí. 364 K 170 K 6,2 * l/100 km 4,9 * l/100 km 3,5LITROVÝ MOTOR V6 S TECHNOLOGIÍ INFINITI DIRECT RESPONSE HYBRID Ifiiti Q70 Hybrid je vůz, který změil defiici hybridíh phu. Kmbiací výkéh mtru V6 a 50 kw elektrmtru vzikl systém s celkvým výkem 364 k. Na rzdíl d řady jiých hybridů však dkáže přejít z čistě elektrickéh d plě hybridíh režimu se strhující itezitu a přirzeu citlivstí. Umžňuje přitm dsáhut překvapivě ízké hdty emisí CO g/km. 2,2LITROVÝ TURBODIESELOVÝ MOTOR S PŘÍMÝM VSTŘIKOVÁNÍM Vyzačuje se čistým spalváím a úspru paliva, stejě jak výjimeču živstí. Tet mtr díky ejmderější techlgii dieselvéh phu dsahuje sptřeby 4,9* l/100 km, přičemž pskytuje výk 170 k a tčivý mmet 400 Nm. I přes tyt impzatí hdty čií jeh emise CO 2 puhých 129 g/km. 320 K 10,2 * l/100 km 3,7LITROVÝ BENZINOVÝ MOTOR V6 Jeh rbustí kstrukce, výjimečý pměr výku vzhledem k hmtsti, vyspělá techlgie a ízká sptřeba si získaly přízeň kritiků i širké veřejsti. Díky techlgii variabilíh časváí a zdvihu vetilů (VVEL Variable Valve Evet ad Lift) dkáže maximálě využít každu kapku paliva a každý litr asátéh vzduchu. Výsledkem je strhující výk 320 k. * Tet údaj dpvídá kmbivaé sptřebě paliva.

11 JÍZDNÍ VLASTNOSTI Pd svůdým vzhledem se skrývá základ strhující dyamiky a výku techlgie Ifiiti Direct Respse. ÚČINNÝ A ŽIVÝ Nepdbá se žádému jiému hybridímu phu svu kstrukcí i důrazem a emce. Elektrmtr s výkem 50 kw a ejmderější lithiumitvé baterie systému Ifiiti Direct Respse Hybrid umžňují jízdu při běžých rychlstech v čistě elektrickém režimu. Bezivý mtr V6 s bjemem 3,5 litru se v tmt režimu vypíá a zcela dpjuje, cž přispívá k maximálí mechaické účisti. Přest však dkáže reagvat a váš pžadavek se strhující itezitu. OSTŘEJŠÍ ŘAZENÍ Když pmcí řadicí páčky z hřčíkvé slitiy (puze u sprtvích verzí) přeřadíte a ižší stupeň, systém přizpůsbváí táček (Dwshift Rev Matchig) (k dispzici puze u mdelů Q70 Hybrid a Q70 3.7) autmaticky aktivuje meziply, aby připravil mtr a vý převd. Hladké pdřazváí přispívá ke sprtvímu pcitu z jízdy, zvyšuje stabilitu a umžňuje kzistetí využíváí výku mtru. CITLIVĚJŠÍ BRZDĚNÍ Dstupé sprtví brzdy s dvětrávaými ktuči a prtilehlými třmey (čtyřpístkvé vpředu, dvupístkvé vzadu) abízí vyikající brzdý výk. Sučasé využití bu stra ktuče zajišťuje vyšší třeí, střejší reakci a celkvě bezprstředí pcit. ZVUK VÝKONU Výký vůz k vám prmluvá svým výfukem a speciálí vyladěí výfuku u mdelu Q70 přetváří tet zvuk v jediečý zážitek. Vůz Ifiiti je díky ěmu zcela ezaměitelý a každý phyb ručičky tachmetru směrem ahru a dlů se tak stává výletem d říše ryzích emcí. PŘIROZENĚ CITLIVÁ ROVNOVÁHA Kstrukčí architektura typu FM (Frt-Midship), a které jsu zalžey výké seday a cupé začky Ifiiti, je rvěž základem desigu prstréh mdelu Ifiiti Q70. Umístěí těžiště mtru za předí ápravu má za ásledek téměř rvměré předzadí rzděleí hmtsti. Míré psuutí směrem vpřed se prjevuje rychlejším zatáčeím a lepší rvváhu při akce leraci ze zatáček. Vyzkušejte přesst a vladatelst, jaku byste čekávali d sprtvíh vzu. 5,3 SEKUNDY BEZKONKURENČNÍ VÝKON Mdel Q70 Hybrid vybaveý paralelí hybridí phu jedtku s jedím elektrmtrem a dvěma spjkami dkáže zrychlit z 0 a 100 km/h za méě ež 6 sekudy. Špičkvá techlgie vyskrychlstíh řízeí mtru umžňuje hladký přechd mezi bezivým mtrem a elektrmtrem. Výsledkem je plyulá jízda s citlivu dezvu a strhující akcelerací, jaku byste d hybridíh vzu ečekávali. LEHKÁ KOLA Atraktiví 20" kla z hliíkvé slitiy pdtrhují vzhled a výk mdelu Q70. Díky své kstrukci a materiálu jsu velmi lehká a sižují edpružeu hmtst. Tat úspra hmtsti umžňuje přesější vyladěí zavěšeí kl, cž přispívá k citlivějšímu vládáí, větší živsti a celkvě lepšímu zážitku z řízeí mdelu Q70.

12 ZÁBAVA A ASISTENCE Vyspělé techlgie systému Ifiiti ISuite TM zjeddušují běžé čisti a předvídají vaše ptřeby. Svůj svět tak máte stále pd ktrlu. RAFINOVANÝ KLID Aktiví ptlačeí hluku (ANC Active Nise Ctrl) zajišťuje jedieču izlaci iteriéru mdelu Ifiiti Q70 d klíh světa. Iteligetí techlgie idetifikuje pmcí mikrfu ve strpě ežáducí ízkfrekvečí zvuky mtru a kmpezuje je zvukvými vlami s paču fází. Výsledkem je tišší a klidější prstředí při řízeí, které přitm zachvává eergičtější zvuky mtru POHLED 3 DOKONALÝ PŘEHLED Systém sledváí klí vzidla (AVM Arud View Mitr) s detekcí phybujících se bjektů (13) a parkvacími čidly vpředu i vzadu zajišťuje výjimečý přehled klí při parkváí. Simulvaý phled z ptačí perspektivy pd úhlem 360 zřetelě ukazuje předměty klem vzu. Systém vás avíc upzrí, pkud ve vaší blízksti zjistí phybující se bjekty. Ituitivě tak přispívá k zachváí ktrly a usadňuje maévrváí s vzem. INTELIGENTNÍ OSVĚTLENÍ Adaptiví světlmety (AFS Adaptive Frt-lightig System) mdelu Q70 světlují eje cestu před vámi, ale také prstr v klí. Systém astavuje světlmety pdle úhlu atčeí vlatu a zajišťuje lepší viditelst v zatáčkách. Pmáhá vám dříve zahlédut prtijeducí vzidla a chdce a bezpečě drazit d cíle vaší cesty. INTELIGENTNÍ KLÍČ INFINITI si autmaticky pamatuje astaveí vašeh vzu. Plha sedadla řidiče, předvlby avigace, astaveí klimatizace, zvukvéh systému a jízdích vlaststí vše je přesě astave pdle vašich pžadavků. BEZPEČNÝ PROSTOR Asistet ktrly vzdálesti (DCA Distace Ctrl Assist) pmcí čidla sleduje vzidl před vámi a pmáhá vám udržvat bezpečý dstup. Pkud se vzdálest příliš zkrátí, systém může s uvlěím plyvéh pedálu autmaticky aktivvat brzdy a upzrit vás a utst brzděí. Pkud máte sešláputý plyvý pedál a blížíte se k jiému vzidlu, systém může vyviut sílu, která tlačí pedál vzhůru a pmůže vám jej uvlit. POHODLNĚ V PROVOZU Iteligetí tempmat (ICC Itelliget Cruise Ctrl) se systémem sledváí vzidel při ízkých rychlstech (LSF Lw Speed Fllwig) umžňuje vlbu pžadvaé rychlsti. V hustucím prvzu autmaticky zpmalí váš vůz až d úpléh zastaveí. Jakmile se prvz uvlí, pět zrychlí a předastaveu rychlst. Tat přelmvá ivace s mžstí phdléh astaveí je k dispzici jedduchým stiskem tlačítka. LEPŠÍ PŘEHLED PŘI COUVÁNÍ Zařaďte zpátečku a systém zadíh sledváí (Rear View Mitr) zbrazí a displeji blast za vzem. Barevé čáry vám pmáhají získat přesý přehled vzdálesti předmětů za vzem a avigují vás při zatáčeí. Parkvací čidla vpředu a vzadu krmě th vydávají přerušvaý tó a ika a displeji systému RVM vás varuje, když se v blízksti árazíků bjeví překážka.

13 OCHRANA Kcepce bezpečstíh štítu Ifiiti Safety Shield zahruje ěklik vrstev techlgií, které sledují jízdí pdmíky, pmáhají vyhut se ehdě a chráit vás i vaše splucestující, když k í přest djde. STÁLE VE STŘEHU Varváí před čelí srážku (FCW Frward Cllisi Warig) 1 pmcí radaru eustále mitruje a aalyzuje rychlst přibližváí k vzidlu před vámi a pmáhá zjistit hrzící klizi. Když systém zjistí, že se přibližujete k vzidlu vpředu ve stejém pruhu, rzbliká se ktrlka a přístrjvém paelu a zazí zvukvý sigál MPa OCEL S EXTRÉMNÍ PEVNOSTÍ V TAHU 590 MPa BĚŽNÁ OCEL VIDÍ, CO VY NEMŮŽETE Systém sledváí slepéh úhlu (Blid Spt Iterveti TM ) pmcí čidel upzrňuje a vzidla v přilehlém pruhu, která vjíždějí d blasti vašeh slepéh úhlu, a pmáhá vám vyhut se srážce. Nejprve se rzsvítí varvá ktrlka. Pkud začete přejíždět d bsazeéh pruhu, zve se varvý sigál. Systém také aktivuje brzdy a pačé straě, aby vám pmhl avést vůz zpět d středu stávajícíh jízdíh pruhu. PEVNĚJŠÍ A LEHČÍ V kstrukci vzu je pužita mimřádě pevá cel, která pmáhá zachvat vaši bezpečst v případě ehdy. Díky jediečému prcesu výrby má tet materiál více ež dvakrát větší pevst v tahu ež běžá cel. Mimřádá pevst eje přispívá k vyšší dlsti vzu, ale umžila ám také sížit jeh celkvu hmtst. UDRŽOVÁNÍ JÍZDNÍHO PRUHU Systém prevece vyjetí z pruhu (LDP Lae Departure Preveti) pmcí kamery sleduje, zda epuštíte svůj jízdí pruh bez zameí změě směru jízdu, a pkud a, upzrí vás zvukvým sigálem. Když i adále pkračujete ve vyjížděí, systém vám pmůže jemým přibrzděím kl a jedé straě avést vůz zpět. Nikdy vám však ebere ktrlu ad vzem. Je avrže, aby pmáhal, e aby vás ahradil. STÁLE POD KONTROLOU Systém dyamickéh řízeí vzidla (VDC Vehicle Dyamic Ctrl) přizpůsbuje výk a aplikuje dpvídající brzdý tlak a jedtlivá kla. Pmáhá tak krigvat přetáčivst či edtáčivst a udržvat vůz ve správé stpě. Splupracuje přitm se systémem aktivíh řízeí dráhy (ATC Active Trace Ctrl), který sleduje táčeí kl a autmaticky pmáhá udržvat pevý ktakt s vzvku. OPORA, KDYŽ JI POTŘEBUJETE Aktiví pěrky hlavy a předích sedadlech mdelu Q70 se při určitých typech zadích árazů mhu psuut dpředu, aby pdepřely hlavu a pmhly zabráit zraěím krčí páteře. PŘIPRAVENO K OCHRANĚ Při brzděí za určitých pdmíek djde k autmatickému předeputí předích bezpečstích pásů, které tak mhu lépe zadržet vaše těl a zvýšit účist dalších bezpečstích prvků, jak jsu apříklad airbagy.

14 VÝBĚR Odstíy, které se měí pdle světla a úhlu phledu. Kmbiace barev exteriéru a iteriéru, které drážejí výjimeču eergii a áladu. T jsu je dva příklady, jak Ifiiti avrhuje barvy k avzeí pcitu, ztvárěí emcí a vyjádřeí pvahy vzu. BARVY EXTERIÉRU (KÓD) BARVY INTERIÉRU (KÓD) OBLOŽENÍ INTERIÉRU MOONLIGHT WHITE (QAA) LIQUID PLATINUM (K23) GRAPHITE SHADOW (KAD) STORM FRONT GREY (KAT) CHESTNUT BRONZE (CAN) MIDNIGHT BLUE (BW5) MALBEC BLACK (GAC) BLACK OBSIDIAN (KH3) KŮŽE STONE (Z) KŮŽE JAVA (P) KŮŽE GRAPHITE (G) LÁTKA GRAPHITE (G) OBLOŽENÍ BLACK LACQUER DŘEVĚNÉ OBLOŽENÍ JAPANESE ASH DŘEVĚNÉ OBLOŽENÍ WHITE ASH S POVRCHOVOU ÚPRAVOU SILVER POWDER KOLA INFINITI Eurpe, Divize Nissa Iteratial SA, CH , Z.A. La Pièce Bât. B2, Rute de l Etraz, 1180 Rlle, Švýcarsk Tat bržura bsahuje puze becý ppis a služí pr ptřeby ifrmace. Může pdléhat změám a epředstavuje žádu abídku, prhlášeí eb záruku (výslvu ai předpkládau) ze stray splečsti INFINITI Eurpe. Než a základě tét bržury přijmete rzhdutí ákupu, braťte se přím a cetrum Ifiiti a věřte si přesst uvedeých ifrmací včetě th, jak se vztahují a kkrétí vůz. Splečst INFINITI Eurpe si vyhrazuje práv bez předchzíh upzrěí kdykli prvést změy v ceách, barvách, materiálech, výbavě, specifikacích a mdelech, případě ukčit dstupst mdelů a vybaveí. Z důvdů eustáléh vývje výrbků a dalších klstí před výrbu i p í se skutečý vůz, materiály a specifikace mhu lišit d údajů v tét bržuře. Některé vzy jsu vybrazey s vlitelu výbavu. Přesé ifrmace získáte prhlédutím skutečéh vzu. Dstupst a ddací lhůty kkrétích mdelů a úrví výbavy se mhu lišit. Specifikace, výbava a příslušeství mhu být v růzých zemích růzé. Další ifrmace dstupsti, výbavě a příslušeství získáte d svéh cetra Ifiiti. 1 Smyslem systému FCW je upzrit vás, ež djde ke srážce. Sám emůže srážce zabráit. Pracuje puze v mezeém rzsahu rychlstí. Jezděte vždy patrě. Splečst Ifiiti vyalžila začé úsilí a t, aby ukázky barev v tét bržuře c ejpřesěji dpvídaly skutečým barvám vzů. Vzrky barev se mhu mírě lišit v závislsti a tisku a a tm, zda jsu světley deím, zářivkvým eb žárvkvým světlem. Skutečé barvy si můžete prhlédut ve svém cetru Ifiiti. 18" KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY S 10 PAPRSKY 20" KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY S 5 ZDVOJENÝMI PAPRSKY

15 ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ INFINITI Při ávrhu a výrbě rigiálíh příslušeství Ifiiti pužíváme stejě přísé stadardy jak u samtých vzů Ifiiti. Širká abídka kvalitích výrbků avržeých s hledem a hladku itegraci je záruku dkaléh sladěí a stylu. 18" STŘÍBRNÁ KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY Ať již se vydáte kamkli, ikd ezapchybuje vašem smyslu pr styl a sprtví desig. Kla z hliíkvé slitiy 245/50 R 18. PRAHY DVEŘÍ Osvětleé prahy z erezvé celi s decetím ápisem Ifiiti ddají vašemu vzu mderě sprtví vzhled. Prahy ddávaé v sadě p dvu světlují vstup d vzu a chráí jeh lak. BOX DO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU Skládací bx d zavazadlvéh prstru z dléh a pružéh materiálu bráí phybu přepravvaých předmětů při jízdě, chráí zavazadlvý prstr před pškzeím a pmáhá udržvat přádek. ZADNÍ SPOILER * S desigem přizpůsbeým pr dkalé sazeí a barvu sladěu s karserií zdůrazňuje sprtví, aerdaymický vzhled vzu. TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ Splňuje ejvyšší pžadavky a bezpečst a fukčst. Tažé zařízeí vám umží vzít si s sebu pravdu ckli. Tažé zařízeí je splehlivě zabudvá d kstrukce vzu a když se epužívá, lze jej sad debrat. LAPAČE NEČISTOT Lapače ečistt v barvě karserie chráí lak vzu před blátem a kamíky. VYOBRAZENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ: 20" sprtví kla z hliíkvé slitiy s 5 paprsky, střeší bx, střeší sič * Ifrmace mžsti pužití získáte d místíh cetra Ifiiti.

16 SPOLEČNÁ VÁŠEŇ Zrychleý tep. Zlmky sekud. Získaá i ztraceá vítězství. Svět Frmule 1 klade maximálí pžadavky a techlgie i lidsku vyalézavst. Úspěch přím závisí a váši vlžeé d každé ivace a každéh prjetéh kla. A právě díky tét váši se stal tým Ifiiti Red Bull Racig dmiatí silu psledích závdích sezó. Vybrazeý vůz je mdel RB10/2014. Ifrmace a brázky dpvídají situaci v dbě tisku. V závdech Frmule 1 se setkává kstrukčí geialita s emčím adšeím, cž jsu hdty, které vyzává i začka Ifiiti. Pcit vzrušeí, který se prstředictvím ašeh partera, týmu Red Bull Racig, šíří mezi přízivce a vytváří svébytu kulturu Frmule 1. Nadšeí a dhdláí dvedl tet tým v psledích pěti letech ke čtyřem vítězstvím v Pháru kstruktérů Frmule 1. Naše jediečé parterství zalžeé a splečých hdtách je příslibem vých etušeých mžstí pr mpsty Frmule 1 i vzy Ifiiti. Na tét výměě techlgií a myšleek se přím pdílejí i aši jezdci Frmule 1. Jejich jediečý cit pr řízeí je záruku, že každý buducí vůz Ifiiti abíde svým řidičům maximálí dyamiku pr strhující jízdu.

17 Maximálí luxus vyžaduje víc ež dkalst. Je t pcit esputaé radsti, která se dtýká ěčeh zvláštíh ve vašem srdci. V Ifiiti jsme přesvědčei, že jsu situace, kdy je třeba usadit rzum a zadí sedadl a echat řídit emce čisté a půvdí. A samzřejmě ezapmíat a smyslvé vjemy, ať již jde uhlazeé liie karserie, vůi kůže eb strhující zvuk mtru. Splečst Ifiiti byla zalžea v rce 1989 a její mdelvá řada sedaů, cupé, kabriletů, crssverů a SUV je yí k dispzici v 50 zemích p celém světě. Začka Ifiiti si získala respekt svým vyzývavým přístupem ke kategrii exkluzivích vzů, ppíráím kvecí, edlatelým a prvkativím desigem a maximálí pzrstí k detailu. Naše adšeí pr dkalu přesst, strhující výk a esputau radst z jízdy také přivedl splečst Ifiiti v rce 2011 k parterství s týmem Red Bull Racig. Neí tedy divu, že řídit vůz Ifiiti je ěc skutečě speciálíh.

18 VÝBAVA Q70 Q70 Premium Q70 Premium Tech Q70 Sprt Q70 Sprt Tech Q70 Q70 Premium Q70 Premium Tech Q70 Sprt Q70 Sprt Tech PROVOZNÍ PARAMETRY Sedmistupňvá autmatická převdvka s režimem ručíh řazeí Sedmistupňvá autmatická převdvka s režimem ručíh řazeí a páčkami řazeí z hřčíkvé slitiy pd vlatem Psilvač řízeí s prmělivým účikem Aktiví řízeí všech kl (4WAS 4 Wheel Active Steerig) (puze s bezivým mtrem 3,7 l V6) Aktiví řízeí dráhy Sprtví dpružeí (puze s bezivým mtrem 3,7 l V6) Rekuperačí brzdy (puze s hybridím mtrem V6 3,5 l) Systém stp-start (s výjimku bezivéh mtru 3,7 l V6) BEZPEČNOST A ZABEZPEČENÍ Brzdy s prtilehlými třmey (vpředu čtyřpístkvé, vzadu dvupístkvé) Systém mitrváí tlaku v peumatikách (se zbrazváím tlaku) (TPMS Tyre Pressure Mitrig System) Asistet rzjezdu d kpce 6 airbagů (čelí airbagy a straě řidiče a splujezdce, bčí airbagy a chrau kyčlí a hrudíku, pdélé hlavvé airbagy) Aktiví pěrky hlavy vpředu Dešťvý a světelý sezr Autmatické stmíváí vitříh zpětéh zrcátka Prtiblkvací brzdvý systém (ABS Ati-lck Brakig System) pr všecha kla, elektrické rzdělváí brzdé síly (EBD Electric Brake frce Distributi), systém řízeí trakce (TCS Tracti Ctrl System) a dyamické řízeí vzidla (VDC Vehicle Dyamic Ctrl) Omezvač rychlsti Tempmat Brzdvý asistet (BA Brake Assist) Balíček prvků dyamické bezpečsti (Dyamic Safety Shield): Iteligetí tempmat (ICC Itelliget Cruise Ctrl) se systémem sledváí vzidel při ízkých rychlstech (LSF Lw Speed Fllwig) Systémy sledváí slepéh úhlu (BSW Blid Spt Warig) a Blid Spt Iterveti Asistet ktrly vzdálesti (DCA Distace Ctrl Assist) Varváí před čelí srážku (FCW Frward Cllisi Warig) Systémy upzrěí a prevece vyjetí z pruhu (LDW Lae Departure Warig) a LDP Lae Departure Preveti) Zvukvé varváí chdců před blížícím se vzidlem (VSP Apprachig Vehicle Sud fr Pedestrias) (puze s hybridím mtrem V6 3,5 l) Systém zabezpečeí vzu s imbilizérem mtru a alarmem Předpíaé bezpečstí pásy a předích sedadlech Sigalizace ezaputých bezpečstích pásů a předích sedadlech KOLA Nuzvé djezdvé kl 18" kla z hliíkvé slitiy s 10 paprsky 20" kla z hliíkvé slitiy s 5 paprsky ve sprtvím prvedeí EXTERIÉR Vější zpětá zrcátka v barvě karserie s LED ktrlku sigalizace Vyhřívaá, elektricky astavitelá a sklpá vější zrcátka Předí a zadí árazík se sprtvím desigem Světlmety LED s autmatickým vyrváváím výšky a světly pr deí svíceí Mlhvá světla LED vpředu Mlhvá světla vzadu Zadí světla LED Odmrazvač stěračů předíh skla Dva výfuky s chrmvaým zakčeím Vější začeí zakem S v červeé barvě Ozačeí HYBRID (puze s hybridím mtrem V6 3,5 l) Metalická barva karserie TECHNOLOGIE Vlič jízdíh režimu Ifiiti Drive Ktrlka ekmické jízdy Pedál pr ekmicku jízdu (puze s bezivým mtrem V6 3,7 l a hybridím mtrem V6 3,5 l) Klíč I-Key s iteligetím přístupem, tevíráím zavazadlvéh prstru, iteligetím startváím a rzšířeu pamětí Jeddtykvě elektricky vládaá ka všech dveří s autmatickým tevíráím, prpjeím s klíčem I-Key a chrau prti skříputí Zadí kamera, parkvací čidla vpředu a vzadu se zbrazváím Barevý cetrálí displej s vladačem Ifiiti Ctrller Systém Cectiviti+ Cetrálí dtykvý displej s vyským rzlišeím s vladačem Ifiiti Ctrller 30GB HDD avigačí systém s RDS-TMC (Traffic Message Chael), průvdci Micheli a 3D POI zájmvé bdy Přehrávač CD/DVD kmpatibilí s MP3 WMA DivX, 10GB Ifiiti Music Bx s pdpru databáze hudby Gracete Systém hlasvéh vládáí pr avigaci Balíček prvků viditelsti Systém sledváí klí vzidla (AVM Arud View Mitr) s rhvými parkvacími čidly a detekcí phybujících se bjektů Adaptiví světlmety (AFS Adaptive Frt-lightig System) s střikvači POHODLÍ Systém světleí a uvítau Systém světleí p vystupeí z vzidla (Fllw Me Hme) Aalgvé hdiy Ifiiti Dvuzóvá adaptiví klimatizace se samčiu recirkulací Systém Frest Air se samčiu recirkulací, režimem lesíh váku, čističem vzduchu Plasmacluster a plyfelvým filtrem Zadí výdechy klimatizace Osvětleá vitří zrcátka (u řidiče a předíh splujezdce) Elektricky vládaé střeší k Zásuvky 12 V a středvém paelu Předí a zadí ka s dvjitými skly Strpí přihrádka a sluečí brýle a bdvé světl Balíček prvků a uvítau Nastaveí sedadla řidiče, slupku řízeí a vějších zpětých zrcátek ukládaé d paměti (prpjeí s I-Key) Sychrizace vějších zrcátek při cuváí Vyhřívaý vlat Stadardí výbava Výbava za příplatek Nelze

19 Q70 Sprt Tech Q70 Sprt Q70 Premium Tech Q70 Premium Q70 BARVY A OBLOŽENÍ ZVUK Audi sustava se 6 reprduktry CD přehrávač kmpatibilí s frmáty MP3 a WMA, 2GB Ifiiti Music Bx Techlgie Bluetth pr připjeí mbilíh telefu a hlasvé vládáí Přehráváí audia přes Bluetth (audi streamig) Kektr USB/iPd a kmpatibilí audi kektr RCA Audi sustava Premium Bse Premium Sud System s 10 reprduktry Balíček multimediálí výbavy Systém Cectiviti+ Bse Premium Surrud Sud systém se zvukem v režimu 5.1, 16 reprduktry a techlgií ptlačeí hluku mtru (EHC Egie Harmic Cacellati) Q70 Čaluěí Barvy iteriéru (kód) Barvy exteriéru Black Obsidia Mlight White Liquid Platium Graphite Shadw Chestut Brze Strm Frt Grey Midight Blue Malbec Black Kód Typ KH3 QAA K23 KAD CAN KAT BW5 GAC Základí Q70 Premium Látka Kůže Graphite (G) Graphite (G) Q70 Premium Tech Q70 Sprt / Q70 Sprt Tech Kůže Graphite (G) Kůže Java (P) Graphite (G) Dřevěé blžeí Japaese Ash Dřevěé blžeí White Ash s pvrchvu úpravu Silver-Pwder Oblžeí Black Lacquer Metalická Oblžeí iteriéru INTERIÉR Multifukčí vlat Kžeý ptah vlatu a hlavice řadicí páky Slupek řízeí výškvě a pdélě astavitelý (elektricky) Hliíkvé pedály a pěrka pr chdidl Dřevěé blžeí Japaese Ash Dřevěé blžeí White Ash s pvrchvu úpravu Silver Pwder Oblžeí iteriéru Black lacquer Stadardí výbava Výbava za příplatek Nelze SEDADLA Látkvé čaluěí sedadel Kžeé čaluěí sedadel Pvrch ze semiailivé kůže Předí sedadla se sprtvím desigem Sedadl řidiče elektricky astavitelé v 10 směrech Sedadla splujezdce elektricky astavitelá v 10 směrech Bederí pěra páteře u řidiče (elektrické astaveí) Bederí pěra páteře u splujezdce (elektrické astaveí) Vyhřívaá a klimatizvaá sedadla řidiče a splujezdce Otvr s itegrvaým vakem a lyže (krmě hybridíh mtru V6 3,5 l) Systém ISOFIX pr uktveí dětských autsedaček a zadích sedadlech Lékárička a výstražý trjúhelík Autmatické zavíráí kufru s tichým dvíráím OBJEM ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU ROZMĚRY Exteriér Celkvá délka Celkvá šířka včetě zpětých zrcátek/bez zpětých zrcátek Celkvá výška Rzvr áprav Rzchd kl vpředu/vzadu Ste (Z) mm mm / mm mm mm mm / mm Všechy rzměry jsu uvedey v mm.

20 TECHNICKÉ ÚDAJE Q Q70 2.2d Q70 Hybrid MOTOR Typ paliva Pčet válců Objem Vetilvý rzvd Systém sáí Výfukvý systém Výk Tčivý mmet Bezi V ccm DOHC, 4 vetily a válec, vačkvé hřídele s pvrchvu úpravu Micr Fiish. Ocelvé sací i výfukvé vetily. Systém variabilíh tevíráí a zdvihu sacích vetilů (VVEL) zvyšuje výk a sučasě sižuje emise i sptřebu paliva Systém sáí s vyským průtkem vzduchu Dvjitý výfukvý systém 235 kw (320 k) při t/mi 360 N.m při t/mi Výk (elektrmtr) Tčivý mmet (elektrmtr) Výk (spjeé mtry) Převdvka Pháěá áprava Elektricky řízeá sedmistupňvá autmatická převdvka s mauálím režimem. Převdvka je vybavea fukcí učeí, která sleduje styl jízdy řidiče a přizpůsbuje mu autmatické řazeí převdvých stupňů. Režim ručíh řazeí abízí sekvečí změu převdvých stupňů Ph zadích kl (RWD Rear-Wheel Drive) Emisí rma Eur 5 b+ SYSTÉM DIRECT RESPONSE HYBRID Hybridí systém Typ baterie PROVOZNÍ PARAMETRY Maximálí rychlst 250 km/h 0100 km/h 6,2 s Diesel Bezi/elektřia (hybridí) 4 V ccm ccm I-4 DOHC, 16 vetilů DOHC, 4 vetily a válec, vačkvé hřídele s pvrchvu úpravu Micr Fiish. Ocelvé sací a výfukvé vetily Přímé vstřikváí cmm rail (CDI Cmm Rail Direct Ijecti) Dvjitý výfukvý systém, filtr pevých částic pr dieselvý mtr Systém sáí s vyským průtkem vzduchu Dvjitý výfukvý systém 125 kw (170 k) při t/mi 225 kw (306 k) při t/mi 400 N.m při t/mi 350 N.m při t/mi 50 kw (68 k) při t/mi 270 N.m při t/mi 268 kw (364 k) Elektricky řízeá sedmistupňvá autmatická převdvka s mauálím režimem. Převdvka je vybavea fukcí učeí, která sleduje styl jízdy řidiče a přizpůsbuje mu autmatické řazeí převdvých stupňů. Režim ručíh řazeí abízí sekvečí změu převdvých stupňů Ph zadích kl (RWD Rear-Wheel Drive) Elektricky řízeá sedmistupňvá autmatická převdvka s mauálím režimem. Převdvka je vybavea fukcí učeí, která sleduje styl jízdy řidiče a přizpůsbuje mu autmatické řazeí převdvých stupňů. Režim ručíh řazeí abízí sekvečí změu převdvých stupňů Ph zadích kl (RWD Rear-Wheel Drive) Eur 5 b+ Eur 5 b+ Jede elektrmtr, 2 spjky Baterie Li-i 220 km/h 250 km/h 8,9 s 5,3 s Odhadvaá sptřeba paliva 1 měst mim měst kmbivaá Emise CO 2 1 OVLADATELNOST Řízeí Typ Typ Průměr táčeí Zavěšeí kl Vpředu Vzadu Brzdy Vpředu/vzadu Kla a peumatiky OBJEMY A HMOTNOSTI Phtvstí hmtst 2 Celkvá hmtst vzidla (prvzuschpý stav) Hmtst tažeéh vzidla ebrzděý přívěs/brzděé Objem zavazadlvéh prstru Palivvá ádrž EXTERIÉR 14,9 l/100 km 7,4 l/100 km 10,2 l/100 km 235 g/km Hřebevé řízeí vybaveé psilvačem s prmělivým účikem pdle rychlsti vzidla Hydraulický psilvač řízeí 11,2 m Nezávislé, dvjité lichběžíkvé závěsy s viutými pružiami a dvupístvými tlumiči (DPS Duble-Pist Shck), stabilizátr Nezávislé víceprvkvé zavěšeí, dvupístvé tlumiče (DPS Duble-Pist Shck), stabilizátr Ktuče s dvětráváím průměru 355 mm vpředu / 350 mm vzadu s prtilehlými hliíkvými třmey (vpředu čtyřpístkvé, vzadu dvupístkvé) Kla z hliíkvé slitiy 20 x 9,0" s peumatikami 245/40 R20 W (vpředu a vzadu) kg kg 750 kg / kg Sučiitel aerdyamickéh dpru 0, l 80 l 5,9 l/100 km 8,7 l/100 km 4,4 l/100 km 5,3 l/100 km 4,9 l/100 km 6,2 l/100 km 129 g/km 145 g/km Hřebevé řízeí vybaveé psilvačem s prmělivým účikem pdle rychlsti vzidla Hybridí elektrický psilvač řízeí Hřebevé řízeí vybaveé psilvačem s prmělivým účikem pdle rychlsti vzidla Hybridí elektrický psilvač řízeí 11,2 m 11,2 m Nezávislé, dvjité lichběžíkvé závěsy s viutými pružiami a tlumiči s dvjkruhvým tlumeím (DFP Dual Flw Path), stabilizátr Nezávislé víceprvkvé zavěšeí, tlumiče s dvjkruhvým tlumeím (DFP Dual Flw Path), stabilizátr Ktuče s dvětráváím průměru 320 mm vpředu / 308 mm vzadu 3,4,5 Ktuče s dvětráváím průměru 355 mm vpředu / 350 mm vzadu s prtilehlými hliíkvými třmey (vpředu čtyřpístkvé, vzadu dvupístkvé) 6,7 Kla z hliíkvé slitiy 18 x 8,0" s peumatikami 245/50 R18 W (vpředu a vzadu) 3,4,5, kla z hliíkvé slitiy 20 x 9,0" s peumatikami 245/40 R20 W (vpředu a vzadu) 6,7 Nezávislé, dvjité lichběžíkvé závěsy s viutými pružiami a dvupístvými tlumiči (DPS Duble-Pist Shck), stabilizátr Nezávislé víceprvkvé zavěšeí, dvupístvé tlumiče (DPS Duble-Pist Shck), stabilizátr Ktuče s dvětráváím průměru 320 mm vpředu / 308 mm vzadu Kla z hliíkvé slitiy 18 x 8,0" s peumatikami 245/50 R18 W (vpředu a vzadu) kg 3 / kg 4 / kg 5,6 / kg kg 4 / kg kg 3,4,5 / kg 6, kg 750 kg / kg 750 kg / kg 450 l 350 l 74 l 70 l 0,27 3,4,5 / 0,28 6,7 0,26 1 Uvedeé hdty byly stavey a základě měřicích metd pdle evrpské směrice 715/2007/EC. Sptřeba paliva a úrveň CO 2 emisí vzu ejem a efektivím využití paliva ve vze, ale jsu vlivěy též stylem jízdy a dalšími mimtechickými faktry. 2 Hdty uvedey pdle směrice 92/21/EC ve verzi 95/48/EC (phtvstí hmtst s 90 % paliva v ádrži, řidičem hmtsti 68 kg a 7 kg zavazadel) pr vzidla se stadardí specifikací. Vlitelá výbava a příslušeství mhu tut hdtu zvýšit. 3 Q70 4 Q70 Premium 5 Q70 Premium Tech 6 Q70 Sprt 7 Q70 Sprt Tech

4 Získejte to nejlepší. Všestranně využitelný prostor se stylovým exteriérem. 6 Poznejte své druhé já. Připravte se na zážitek z dynamické jízdy.

4 Získejte to nejlepší. Všestranně využitelný prostor se stylovým exteriérem. 6 Poznejte své druhé já. Připravte se na zážitek z dynamické jízdy. Mazda2 Mazda2 4 Získejte to ejlepší Všestraě využitelý prostor se stylovým exteriérem. 6 Pozejte své druhé já Připravte se a zážitek z dyamické jízdy. 8 Prostor a všestraá využitelost Flexibilí ložý prostor

Více

Z IMPULSU. Tento údaj odpovídá kombinované spotřebě paliva.

Z IMPULSU. Tento údaj odpovídá kombinované spotřebě paliva. 70 Je čas vykročit vpřed. Dopřát si jedinečná potěšení plná nespoutané dynamiky a ryzí odvahy. Obklopit se přepychem zrozeným z neutuchající pozornosti ke hmatovým vjemům a vychutnat si všemi smysly zážitek

Více

PROBUZENÍ. Nechte se unášet novým pocitem uvědomění sebe sama, svých smyslů, všeho, co vás obklopuje. Každý kilometr vás přenese na jiné místo.

PROBUZENÍ. Nechte se unášet novým pocitem uvědomění sebe sama, svých smyslů, všeho, co vás obklopuje. Každý kilometr vás přenese na jiné místo. X50 NÁDECH Nadechněte se. Okamžik stvořený právě pro vás. Model QX50 je vyjádřením vaší osobnosti a výrazem stylu, který pečuje o pohodlí a odměňuje vaše smysly. Luxusní crossover, který kombinuje atraktivní

Více

V SEKUNDÁCH. méně pouze 144 g/km.

V SEKUNDÁCH. méně pouze 144 g/km. 50 Nechte se unášet touhou. Objevte smyslové potěšení luxusu zaměřeného na pocit. Zcela nový model Infiniti Q50 přináší právě takové potěšení. Intenzivní zážitek z vysokého výkonu a nejmodernějších technologií.

Více

V SEKUNDÁCH. méně pouze 144 g/km.

V SEKUNDÁCH. méně pouze 144 g/km. 50 Nechte se unášet touhou. Objevte smyslové potěšení luxusu zaměřeného na pocit. Zcela nový model Infiniti Q50 přináší právě takové potěšení. Intenzivní zážitek z vysokého výkonu a nejmodernějších technologií.

Více

SÍLA. PŘÍZNAČNÝ ZVUK VÝFUKU obohacuje zážitek z jízdy o další exkluzivní rozměr. Model QX70 je nezaměnitelný i se zavřenýma očima.

SÍLA. PŘÍZNAČNÝ ZVUK VÝFUKU obohacuje zážitek z jízdy o další exkluzivní rozměr. Model QX70 je nezaměnitelný i se zavřenýma očima. 70 Infiniti QX70 se vymyká všem kategoriím. Je to vůz, ve kterém se spojují sportovní vlastnosti, užitná hodnota a moderní umění. Luxusní crossover s odvážným a výrazným designem a překvapivou flexibilitou.

Více

Technická specifika zboží

Technická specifika zboží Technická specifika zboží Příloha č. 2 zadávací dokumentace 1 ks automobilu ve specifikaci: Model: typ: provedení: automobil osobní silniční vyšší střední třída; sedan; počet dveří: minimálně 4; počet

Více

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ CENÍK PLATNÝ OD 1.4.2012 CENA 1.2 Edice 100 CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA 273 900 Kč Interiér Kapsa na zadní straně sedadla řidiče Kapsa na zadní straně sedadla spolujezdce Sluneční

Více

POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ

POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ PŘIZPŮSOBÍ SE VAŠEMU PODNIKÁNÍ Sleva 17% již od 395 900 Kč 22% Fleetové slevy již při nákupu 1 vozu POHODLNÝ A PŘIZPŮSOBITELNÝ Nissan NV200 Combi poskytuje více prostoru, je flexibilní a nabízí širokou

Více

ZÁVODNÍ VŮZ PRO BĚŽNOU SILNICI

ZÁVODNÍ VŮZ PRO BĚŽNOU SILNICI Je to přesně model Type R, na který jste čekali. Ostřejší, rychlejší, silnější. Byl zkonstruován s využitím veškerých poznatků získaných ze závodních vozů Honda. Jedná se o čistokrevný sportovní vůz, který

Více

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ!

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ! NOVÉ TWINGO Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky AKTUÁLNÍ AKCE S Novým Twingem vám bude město ležet u nohou! Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle

Více

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč MEGANE COUPÉ Od 299 900 Kč RENAULT MÉGANE COUPÉ LIMITED OD 284 900 Kč SLEVA 40 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč* SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Více

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU Inovace představující špičku ve své třídě od 199 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč V případě využití financování Nissan Finance sada zimních pneumatik zdarma NOVÝ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM NISSAN

Více

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000 Modelový rok '12 LS LT LT+ LTZ 351 000 377 000 395 000 415 000 442 200 1,7D 96 kw/130 k ECO 461 400 493 000 2,0 VCDi 120 kw/163 k 462 000 500 200 AKČNÍ 1,7D 96 kw/130 k ECO 2,0 VCDi 120 kw/163 k LS LT

Více

4.Silniční motorová vozidla

4.Silniční motorová vozidla 4.Silniční mtrvá vzidla Silniční mtrvá vzidla jsu strje určené pr dpravu sb a nákladů p silničních kmunikacích. V širším smyslu d tét skupiny strjů patří také vzidla určená k dpravě p cestách a v terénu.

Více

HiPath 500 HiPath 2000 HiPath 3000 HiPath 5000. Telefony s tónovou volbou Telefony s impulsní volbou. Návod k použití

HiPath 500 HiPath 2000 HiPath 3000 HiPath 5000. Telefony s tónovou volbou Telefony s impulsní volbou. Návod k použití HiPath 500 HiPath 2000 HiPath 3000 HiPath 5000 Telefy s tóvu vlbu Telefy s impulsí vlbu Návd k pužití K ávdu k pužití K ávdu k pužití Tet ávd k pužití ppisuje fukce, které můžete prvádět běžými telefy

Více

od 99 990 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 nebo Financování s 0% navýšením

od 99 990 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 nebo Financování s 0% navýšením S městem na jedné vlně od 99 990 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 nebo Financování s 0% navýšením VÍTĚZ 2013 MALÉ VOZY ŠESTÝ SMYSL PRO MĚSTO NOVÝ NISSAN MICRA Systém Inteligentního klíče rozpozná

Více

Navíc oproti výbavě Trend:

Navíc oproti výbavě Trend: FORD KA I CENÍK Výbava Motor Palivo Výkon Převodovka Cena vč. DPH Trend 1.2 Duratec benzín 69 k (51 kw) 5st. manuální 184 990 Trend Plus 1.2 Duratec benzín 69 k (51 kw) 5st. manuální 199 990 Titanium 1.2

Více

VÝBAVY A CENY CRUZE SW

VÝBAVY A CENY CRUZE SW VÝBAVY A CENY CRUZE SW CENÍK PLATNÝ OD 1.9.2012 CENA CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA EMISE CO2 380 000 Kč + 1.7D Eco 1.4 Turbo 1.7D Eco 2.0 VCDi AT 1.4 Turbo 2.0 VCDi 2.0 VCDi AT 302900 Kč 317900 Kč 415900 Kč

Více

NOVÝ NISSAN MICRA. S městem na jedné vlně. od 164 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč. od 97 450 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50

NOVÝ NISSAN MICRA. S městem na jedné vlně. od 164 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč. od 97 450 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 S městem na jedné vlně od 164 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč od 97 450 Kč využijte nabídku Nissan Finance 50/50 VÍTĚZ 2013 MALÉ VOZY ŠESTÝ SMYSL PRO MĚSTO NOVÝ NISSAN MICRA Systém Inteligentního

Více

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 Ceník M{zd{ MX-5 Výkon kw (k) Převodovka Emotion Challenge Revolution 1.8 Roadster 93 (126) man. 5st. 574 900 631 900-1.8 Roadster Coupé 93 (126) man. 5st. - 681

Více

Cycle Transport Improvements

Cycle Transport Improvements Cycle Transprt Imprvements 4. dubna 2011 MANUÁL K CYKLOWEBU Del. N.: D.1.1 Versin: 1 Date: Prepared: Checked: Apprved: R.T. JMS MSH 2 / 16 Cycle Transprt Imprvements Obsah 1 Úvd... 4 2 Ppis webvé aplikace

Více

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ NOVÝ NISSAN NOTE CENY OD 179 900 KČ S BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB - SLEVA AŽ 60 000 KČ PROSTORNOST PROSTORNÝ INTERIÉR S POSUVNÝMI ZADNÍMI SEDADLY UMOŽŇUJE ZVĚTŠENÍ

Více

Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Standardní cena

Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Standardní cena Nový RAV4 Ceník ZAVÁDĚCÍ NABÍDKA Kombinace paketů se zvýhodněním až 50 000 Kč Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Standardní cena Power 2,0 Valvematic 111 kw 6 M/T AWD 684 900 Kč 2,0 Valvematic 111 kw

Více

Léto v novém stylu Exkluzivní nabídka vozů z Vašeho Porsche Centra

Léto v novém stylu Exkluzivní nabídka vozů z Vašeho Porsche Centra Léto v novém stylu Exkluzivní nabídka vozů z Vašeho Porsche Centra Cayenne S Diesel Cena bez DPH: 2 550 022,00 Kč Cena včetně DPH: 3 085 527,00 Kč Cayenne Turbo S Cena bez DPH: 3 512 396,69 Kč Cena včetně

Více

Ceník originálního příslušenství Audi A6 * Audi A6 allroad quattro * Audi A6 Avant

Ceník originálního příslušenství Audi A6 * Audi A6 allroad quattro * Audi A6 Avant Ceník originálního příslušenství Audi A6 * Audi A6 allroad quattro * Audi A6 Avant A6 Hliníkový litý disk, v 5ramenném designu, sada 4ks 7,5 J x 16, pro pneumatiky 225/60 R 16 M+S, barva stříbrná, ne pro

Více

NOVÝ LEXUS RC F STANDARDNÍ VÝBAVA RC F

NOVÝ LEXUS RC F STANDARDNÍ VÝBAVA RC F NOVÝ LEXUS RC F CENÍK STANDARDNÍ VÝBAVA RC F AKTIVNÍ BEZPEČNOST A JÍZDNÍ DYNAMIKA Aktivní brzdová světla Asistent rozjezdu do kopce (HAC) Automatický systém sledování tlaku v pneumatikách (AL-TPWS) Integrované

Více

RX 350 RX 450h AWD RX 450h FWD Zdvihový objem (cm 3 ) 3 456 3 456 3 456 Válec/ventily V6/24V V6/24V V6/24V Mechanismus ventilů VVT-i VVT-i VVT-i

RX 350 RX 450h AWD RX 450h FWD Zdvihový objem (cm 3 ) 3 456 3 456 3 456 Válec/ventily V6/24V V6/24V V6/24V Mechanismus ventilů VVT-i VVT-i VVT-i CENÍK LEXUS RX Technické údaje Motor Hybridní systém Převodné ústrojí Výkon RX 350 RX 450h AWD RX 450h FWD Zdvihový objem (cm 3 ) 3 456 3 456 3 456 Válec/ventily V6/24V V6/24V V6/24V Mechanismus ventilů

Více

Sledování provedených změn v programu SAS

Sledování provedených změn v programu SAS Sledvání prvedených změn v prgramu SAS Při práci se systémem SAS se v něklika funkcích sleduje, jaké změny byly prvedeny a kd je prvedl. Patří mezi ně evidence změn v mdulu Evidence žáků neb práce s průběžnu

Více

(uvedené ceny jsou bez DPH) MERCEDES BENZ SPRINTER 519 CDI BLUETEC

(uvedené ceny jsou bez DPH) MERCEDES BENZ SPRINTER 519 CDI BLUETEC (uvedené ceny jsou bez DPH) MERCEDES BENZ SPRINTER 519 CDI BLUETEC Motor - 2987cm3 (OM 642 DE30LA) Převodovka manuální 6-ti stupňová Výkon - 140 kw / 190 koní Barva ČERNÁ METALÍZA Emisní norma EURO 6 Celková

Více

VAN MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR

VAN MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR NISSAN NV200 VAN Fleetová sleva již při nákupu 1 vozu 288 810 Již od 288 810 Kč MIMOŘÁDNÝ NÁKLADOVÝ PROSTOR Nákladový prostor NV200 byl chytře navržen tak, aby byly vnitřní rozměry co největší a je tak

Více

STANDARDNÍ VÝBAVA CT 200h

STANDARDNÍ VÝBAVA CT 200h lexus CT 200h CENÍK STANDARDNÍ VÝBAVA CT 200h AKTIVNÍ BEZPEČNOST A JÍZDNÍ DYNAMIKA ABS (protiblokovací systém brzd) BAS (brzdový asistent) BOS (systém upřednostňující brzdění před akcelerací) EBD (elektronická

Více

Prostor. Praktičnost. A svěží dynamický vzhled. Hyundai ix20.

Prostor. Praktičnost. A svěží dynamický vzhled. Hyundai ix20. Hyundai ix20 Prostor. Praktičnost. A svěží dynamický vzhled. Hyundai ix20. Model ix20 dokazuje, že největší prostor ve svém segmentu nemusí být na úkor stylu. Přitom jeho svěží a dynamický design je doplněn

Více

NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč. ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0 % ÚROKEM NEBO 30 000 Kč BONUS PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE

NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč. ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0 % ÚROKEM NEBO 30 000 Kč BONUS PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč OOEXKLUZIVNÍ LIMITOVANÁ SÉRIE CLIO R.S. MONACO GP OOLAUNCh CONTROL SYSTÉM KONTROLOVANÉhO NEJRYChLEJŠÍhO ROZJEZDU S PEVNÝM STARTEM OOR.S. DRIVE VOLBA 3 REŽIMŮ NASTAVENÍ VOZU

Více

NA PRVNÍ SETKÁNÍ NIKDY NEZAPOMENETE! RENAULT CLIO, VÍTĚZ CENY ZLATÝ VOLANT 2012

NA PRVNÍ SETKÁNÍ NIKDY NEZAPOMENETE! RENAULT CLIO, VÍTĚZ CENY ZLATÝ VOLANT 2012 NOVÉ CLIO již od 229 900 Kč NA PRVNÍ SETKÁNÍ NIKDY NEZAPOMENETE! OO7" MULTIMEDIÁLNÍ DOTYKOVÝ DISPLEJ S NAVIGACÍ OOMOTORY ENERGY TCe 90 SE SPOTŘEBOU 4,5 l/100 km O O 5 HVĚZDIČEK EURO NCAP RENAULT CLIO,

Více

FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM

FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM FIAT SEDICI POHODLNĚ NAPŘÍČ CELÝM MĚSTEM Představujeme Fiat Sedici, elegantní a výkonné SUV, které překvapí ekonomickou spotřebou a ohleduplností k životnímu prostředí. Tento pohotový všestranný automobil

Více

MONTÁŽNÍ TECHNIKA. pro všechny druhy fotovoltalických systémů. 4 profily nabízející široké využití. Praktické nerezové držáky

MONTÁŽNÍ TECHNIKA. pro všechny druhy fotovoltalických systémů. 4 profily nabízející široké využití. Praktické nerezové držáky MONTÁŽNÍ TECHNIKA MONTÁŽNÍ TECHNIKA pr všechny druhy ftvltalických systémů Srtiment 4/014 4 prfily nabízející širké využití Praktické nerezvé držáky Zkušensti z více jak desetileté praxe HLINÍKOVÉ PROFILY

Více

Etržiště České pošty Centrum veřejných zakázek. www.centrumvz.cz

Etržiště České pošty Centrum veřejných zakázek. www.centrumvz.cz Etržiště České pšty Centrum veřejných zakázek www.centrumvz.cz Česká pšta a egvernment? Infrmační systém datvých schránek Czechpint Certifikační autrita (elektrnický pdpis a časvá razítka) Centrum veřejných

Více

Nový ISUZU D-MAX: To nejlepší z užitkového a osobního vozu

Nový ISUZU D-MAX: To nejlepší z užitkového a osobního vozu Nový ISUZU D-MAX: To nejlepší z užitkového a osobního vozu Pro terénní jízdy, výlety do města nebo jako pracovní vozidlo Silný partner pro všechny životní situace V novém ISUZU D-MAX je skryta DNA nákladního

Více

OPRAVDOVÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY

OPRAVDOVÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY NOVÝ JUKE NISMO RS Bonus od CENA OD 589 000 KČ 55 000 KČ FINANCE 50 50 OPRAVDOVÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY 214 KONÍ, POHON VŠECH 4 KOL, ZESÍLENÁ KAROSERIE, VYLEPŠENÉ BRZDY NISMO RS, VYLEPŠENÉ ODPRUŽENÍ A TLUMIČE,

Více

SADA NÁSTAVCŮ PRAHŮ** Č. 50903082

SADA NÁSTAVCŮ PRAHŮ** Č. 50903082 Příslušenství Alfa 159 - Alfa 159 Sportwagon SADA NÁSTAVCŮ PRAHŮ** Č. 50903082 Alfa 159 a Alfa 159 Sportwagon Tuning a výbava AERODYNAMICKÁ SADA PRO PŘEDNÍ ČÁST** Č. 50903083 DEFLEKTORY PROTI AERODYNAMICKÉMU

Více

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ NOVÝ MICRA CENY OD BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ S 164 900 KČ 30 000 KČ 50 FINANCE 50 PROSTORNOST Interiér nové Micry je prostornější než kdy dřív. Navíc je vybaven mnoha novými kvalitními materiály

Více

BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ

BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ NOVÝ NISSAN MICRA CENY OD BONUS PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ S 164 900 KČ 30 000 KČ ZIMNÍ PNEUMATIKY ZDARMA S NISSAN FINANCE PROSTORNOST Interiér nové Micry je prostornější než kdy dřív. Navíc je vybaven mnoha

Více

M{ZD{ CX-3 204210_15R1_CX3_V3_COVERS.indd 1-3 29/05/2015 16:22:22

M{ZD{ CX-3 204210_15R1_CX3_V3_COVERS.indd 1-3 29/05/2015 16:22:22 M{ZD{ CX-3 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 1 1 2 2 3 5 2 4 3 16 17 SKYACTIV TECHNOLOGY 18 19 6 1 7 5 2 4 3 8 20 21 NEJBEZPEČNĚJŠÍ MÍSTO NA SILNICI Každá Mazda, kterou vyrobíme, je vybavena celou škálou

Více

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ NOVÝ NISSAN PULSAR CENY OD 299 900 KČ S BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ OPERATIVNÍ LEASING OD 8 799 KČ* MIMOŘÁDNĚ PROSTORNÝ Díky výjimečnému prostoru pro kolena, který je jedním z největších

Více

PNEU. ZiMNÍ MATIKY ** NOVÝ MEGANE. ZÍsKáTE. od 234 900 Kč*

PNEU. ZiMNÍ MATIKY ** NOVÝ MEGANE. ZÍsKáTE. od 234 900 Kč* NOVÝ MEGANE od 234 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 75 000 Kč SLEVA 40 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč SPECIÁLNÍ NABÍDKA NA VYBRANÉ SKLADOVÉ

Více

000 KČ AŤ JE VAŠE NÁLADA JAKÁKOLIV, NOVÝ JUKE JE NA NI PŘIPRAVEN. VYBÍRAT SI MŮŽETE S REŽIMŮ NORMAL, SPORT ČI ECO... STAČÍ STISKNOUT TLAČÍTKO.

000 KČ AŤ JE VAŠE NÁLADA JAKÁKOLIV, NOVÝ JUKE JE NA NI PŘIPRAVEN. VYBÍRAT SI MŮŽETE S REŽIMŮ NORMAL, SPORT ČI ECO... STAČÍ STISKNOUT TLAČÍTKO. NOVÝ NISSAN JUKE SE SLEVOU BONUS 50 000 Kč 30 000 KČ PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ PERSONALIZACE ZDARMA V HODNOTĚ 6 000 KČ JÍZDA PLNÁ ZÁŽITKŮ DYNAMICKÝ STYL, POHON VŠECH 4 KOL, MOTOR O VÝKONU 190 KONÍ, PRÉMIOVÁ

Více

Nový Land Cruiser. Ceník. Pakety výbav se slevou 50 % (zvýhodnění až 100 000 Kč)! Power 3,0 D-4D 140 kw 6 M/T 1 079 900 Kč

Nový Land Cruiser. Ceník. Pakety výbav se slevou 50 % (zvýhodnění až 100 000 Kč)! Power 3,0 D-4D 140 kw 6 M/T 1 079 900 Kč Nový Land Cruiser Ceník Pakety výbav se slevou 50 % (zvýhodnění až 100 000 Kč)! Výbava Motor Výkon Převodovka Standardní cena 3dveřový Power 3,0 D-4D 140 kw 6 M/T 1 079 900 Kč 3,0 D-4D 140 kw 5 A/T 1 129

Více

SWIFT 1,2 GL/AC SE LIMITOVANÁ EDICE

SWIFT 1,2 GL/AC SE LIMITOVANÁ EDICE VOZIDLA IHNED K ODBĚRU: SWIFT 1,2 GL/AC SE LIMITOVANÁ EDICE BÍLÁ METALÍZA ABS + EBD + posilovač brzdné síly, ESP + TCS, elektricky ovládaná přední okna, posilovač řízení, immobilizér, centrální zamykání

Více

VIS ČAK - Uživatelský manuál - OnLine semináře

VIS ČAK - Uživatelský manuál - OnLine semináře UŽIVATELSKÝ MANUÁL - ONLINE SEMINÁŘE Autr: Aquasft, spl. s r.., Vavrečka Lukáš Prjekt: VIS ČAK Pslední aktualizace: 11.12.2009 Jmén subru: UživatelskýManuál_OnLine_Semináře_0v2.dcx Pčet stran: 12 OBSAH

Více

Akční ceny se zvýhodněním až 31 000 Kč. Speciální edice S-Edition. Sleva 10 000 Kč na jeden z výhodných paketů. Atraktivní paket Super Design.

Akční ceny se zvýhodněním až 31 000 Kč. Speciální edice S-Edition. Sleva 10 000 Kč na jeden z výhodných paketů. Atraktivní paket Super Design. NOVÝ YARIS Ceník - zaváděcí ceny Akční ceny se zvýhodněním až 31 000 Kč. Speciální edice S-Edition. Sleva na jeden z výhodných paketů. Atraktivní paket Super Design. Akční - zaváděcí ceny Entry Power Active

Více

Efektivita v trakčním provozu.

Efektivita v trakčním provozu. Efektivita v trakčím provozu. Vozy řady MAN TG. MAN ka. TRAKCE SE POČÍTÁ. V tomto prospektu mohou být vyobrazey prvky výbavy, které ejsou součástí sériového vybaveí. ROZHODUJE EFEKTIVITA. Nezáleží, v

Více

1/20 Číslo protokolu: slavia cr 6214 Datum prohlídky: 17.08.2012

1/20 Číslo protokolu: slavia cr 6214 Datum prohlídky: 17.08.2012 1/20 DEKRA Automobil a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 Slavia pojišťovna a.s. Revoluční 1 110 00 Praha 1 ZÁKLADNÍ INFORMACE Datum objednávky:

Více

NISSAN QASHQAI 2013. Speciální nabídka od 19.08.2013 do 30.09.2013. QASHQAI již od 339.000 Kč NISSAN CONNECT AVM. Jedinečná nabídka příslušenství

NISSAN QASHQAI 2013. Speciální nabídka od 19.08.2013 do 30.09.2013. QASHQAI již od 339.000 Kč NISSAN CONNECT AVM. Jedinečná nabídka příslušenství 2013 Model - standardní ceny zážehový motor 2.0 l 103 kw (10 k) 2.0 l CVT 103 kw (10 k) Visia Acenta 360 Tekna 81 700 517 700 566 700 585 700-562 700 611 700 630 700-607 700 656 700 675 700 Speciální nabídka

Více

1/16 Číslo Expertízy: csobl crg 805

1/16 Číslo Expertízy: csobl crg 805 1/16 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 ÚDAJE O PROHLÍDCE Dokumenty od

Více

NISSAN QASHQAI NOVÉ GENERACE

NISSAN QASHQAI NOVÉ GENERACE NISSAN QASHQAI NOVÉ GENERACE Inovativní technologie v Nissanu Qashqai BEZPEČNOST Automatické nouzové brzdění Upozornění na vybočení z jízdního pruhu Sledování mrtvého úhlu Rozpoznání únavy během jízdy

Více

Dacia Logan & Logan MCV

Dacia Logan & Logan MCV Dacia Logan & Logan MCV Komfort a inteligentní technologie Dotykový multimediální systém Media Nav 2.0*. Tempomat s omezovačem rychlosti*. Zadní parkovací senzor. * Dostupný v závislosti na verzi. Nevídaný

Více

FORD RANGER I CENÍK. Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 436 900 Kč bez DPH / 528 649 Kč s DPH

FORD RANGER I CENÍK. Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 436 900 Kč bez DPH / 528 649 Kč s DPH FORD RANGER I CENÍK Mimořádná nabídka* Nejbezpečnější vůz své třídy podle Euro NCAP již 436 900 Kč bez DPH / 528 649 Kč s DPH Výhodné financování od Ford Credit *Zvýhodněná nabídka platí do 30. 9. 2015.

Více

Teplota a její měření

Teplota a její měření 1 Teplta 1.1 Celsiva teplta 1.2 Fahrenheitva teplta 1.3 Termdynamická teplta Kelvin 2 Tepltní stupnice 2.1 Mezinárdní tepltní stupnice z rku 1990 3 Tepltní rzdíl 4 Teplměr Blmetr Termgraf 5 Tepltní rztažnst

Více

1/16 Číslo protokolu: csob cr 1032

1/16 Číslo protokolu: csob cr 1032 1/16 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum objednávky:

Více

NISSAN QASHQAI+2 2013

NISSAN QASHQAI+2 2013 2013 Speciální nabídka QASHQAI2 již od 0.000 Kč 5* PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA Nissan Finance 50/50 Financování s 0% navýšením* od 01.07.2013 do 31.08.2013 Model - standardní ceny zážehový motor 1.6 l 86 kw (117

Více

Průmyslová vrata sekční rolovací

Průmyslová vrata sekční rolovací Průmyslvá vrata sekční rlvací Sekční vrata MakrPr a MakrPr Alu představují mderní řešení pr průmyslvé bjekty, skladvé haly, dílny a hspdářské prstry. Splehlivá, trvanlivá a teplá vrata: Nsná knstrukce

Více

ENERGYDAYS POCIŤTE NOVOU ENERGII RENAULT

ENERGYDAYS POCIŤTE NOVOU ENERGII RENAULT Nov ý NOVÉ TWINGO ENERGYDAYS POCIŤTE NOVOU ENERGII RENAULT FINANCOVÁNÍ NA TŘETINY NOVÝ RENAULT TWINGO OD 71 633 Kč PŘI ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0% ÚROKEM VÝBAVA MOTOR CENÍK Life 1,0 SCe 12V 70/52 kw

Více

Za 10 887 Kč Úrok 2,99 % + měsíčně + Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Cena. 659 900 Kč - 90 000 Kč 569 900 Kč 2,0 D-4D 91 kw 6 M/T AWD 704 900 Kč

Za 10 887 Kč Úrok 2,99 % + měsíčně + Výbava Motor Výkon Převodovka Pohon Cena. 659 900 Kč - 90 000 Kč 569 900 Kč 2,0 D-4D 91 kw 6 M/T AWD 704 900 Kč Nový RAV4 Ceník Za 10 887 Kč = Úrok 2,99 % + měsíčně + Garance budoucí hodnoty vozu Výhodná nabídka modelů s pohonem 4 2 (FWD) Nabídka pro modely s pohonem 4 4 (AWD) Kombinace paketů se zvýhodněním až

Více

Servisní knížka. Verze 1.0. Rover 75 Rover 75 Tourer

Servisní knížka. Verze 1.0. Rover 75 Rover 75 Tourer Servisní knížka Verze 1.0 Rover 75 Rover 75 Tourer Vaše motorizace Výkon (PS) Točivý moment (N/m) 0-100 km (s) Maximální rychlost (km/h) Spotřeba (l/100 km) Výroba v letech Benzín 1.8 120 160 10.9 195

Více

Technické podmínky. pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015

Technické podmínky. pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015 Příloha č. 1 zadávací dokumentace Technické podmínky pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015 Automobily musí splňovat následující

Více

VÍCE TEMPERAMENTU DO MĚSTSKÝCH ULIC

VÍCE TEMPERAMENTU DO MĚSTSKÝCH ULIC Nový VÍCE TEMPERAMENTU DO MĚSTSKÝCH ULIC Není pochyb o tom, že městský provoz se zvládá lépe s malým vozem. To však neznamená, že byste měli omezovat svůj styl. Seznamte se s novou generací vozu Hyundai

Více

AKTUÁLNÍ AKCE. Úroveň výbavy Motor EURO 6 kw / k CEE Cena Sleva

AKTUÁLNÍ AKCE. Úroveň výbavy Motor EURO 6 kw / k CEE Cena Sleva CITROËN C-ELYSÉE AKTUÁLNÍ AKCE Sleva až 36 600 Kč Prodloužená značková záruka EssentialDrive na 5 let nebo 80 000 km* Exkluzivní financování s Citroën Financial Services s dodatečnou slevou 40 000 Kč na

Více

Všestrannost v malém balení. 3036E Standardní kompaktní traktor

Všestrannost v malém balení. 3036E Standardní kompaktní traktor Všestrannost v malém balení 3036E Standardní kompaktní traktor 2 Ještě nikdy předtím jste neviděli takový standard Některá pravidla jsou tu proto, aby byla porušena. Když jsme konstruovali kompaktní traktor

Více

NOVÝ FORD FOCUS ST I CENÍK

NOVÝ FORD FOCUS ST I CENÍK NOVÝ FORD FOCUS ST I CENÍK Cena včetně DPH Výbava Motor Palivo Výkon Převodovka 5dv. kombi ST 2.0 EcoBoost benzín 250 k (184 kw) 6st. manuální 698 990 Kč 718 990 Kč 2.0 Duratorq TDCi nafta 185 k (136 kw)

Více

ípadě zakoupení a využití havarijního pojištění Nissan CASCO*

ípadě zakoupení a využití havarijního pojištění Nissan CASCO* NOVÝ NISSAN QASHQAI Sleva až 80 000 Kč v p v případ ípadě zakoupení a využití havarijního pojištění Nissan CASCO* V případp ípadě využití financování Nissan Finance sada zimních pneumatik zdarma. BEZPEČNOSTNÍ

Více

Výbava Motor Výkon Převodovka Standardní cena. 3,0 l D-4D 140 kw 5 A/T 1 129 900 Kč. 3,0 l D-4D 140 kw 5 A/T 1 199 900 Kč

Výbava Motor Výkon Převodovka Standardní cena. 3,0 l D-4D 140 kw 5 A/T 1 129 900 Kč. 3,0 l D-4D 140 kw 5 A/T 1 199 900 Kč Nový Land Cruiser Ceník ZAVÁDĚCÍ NABÍDKA Pakety výbav se slevou 50 % (zvýhodnění až 100 000 Kč) Výbava Motor Výkon Převodovka Standardní cena 3dveřový Power 3,0 l D-4D 140 kw 6 M/T 1 079 900 Kč 3,0 l D-4D

Více

MotoR LIMITED BOSE. RenaULt LaGUna GRanDtoUR LiMiteD od 509 900 kč

MotoR LIMITED BOSE. RenaULt LaGUna GRanDtoUR LiMiteD od 509 900 kč CLio Renault LaGUna GRanDtoUR Ceník MotoR LIMITED BOSE 16v 140 569 900 dci 130 607 900 dci 150 627 900 677 900 energy dci 150 637 900 dci 175 at esm 735 900 RenaULt LaGUna GRanDtoUR LiMiteD od 509 900

Více

TISKÁRNY. Canon ix 4000

TISKÁRNY. Canon ix 4000 TISKÁRNY Tiskárna je zařízení, které dstává data z pčítače a tiskne je na papír. Tiskárna je výstupní zařízení, které služí k přensu dat ulžených v elektrnické pdbě na papír neb jiné médium (ftpapír, kmpaktní

Více

ŠKODA Octavia Combi RS

ŠKODA Octavia Combi RS zážehový, přeplňovaný turbodmychadlem, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC, uložený vpředu napříč vznětový, přeplňovaný turbodmychadlem s nastavitelnou geometrií lopatek, řadový, chlazený kapalinou, 2 OHC,

Více

Základní škola Valašské Meziříčí, Vyhlídka 380, okres Vsetín, příspěvková organizace

Základní škola Valašské Meziříčí, Vyhlídka 380, okres Vsetín, příspěvková organizace Základní škla Valašské Meziříčí, Vyhlídka 380, kres Vsetín, příspěvkvá rganizace Zpráva z testvání 7.rčníků ZŠ v rámci prjektu Rzvj a pdpra kvality ve vzdělávání Termín testvání : 18.2.-20.2.2015 Pčet

Více

s BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

s BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ NOVÝ NISSAN JUKE CENY OD 259 900 KČ s BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ se slevou 55 000 Kč JÍZDA PLNÁ ZÁŽITKŮ DYNAMICKÝ STYL, POHON VŠECH 4 KOL, MOTOR O VÝKONU 190 KONÍ, PRÉMIOVÁ VÝBAVA, BEZPEČNOSTNÍ

Více

ENERGY 2,3 dci 165 k S&S. 2,3 dci 125 k

ENERGY 2,3 dci 165 k S&S. 2,3 dci 125 k nový furgon dvoukabina Od 412 900 Kč 10 3% FINANCOVÁNÍ 17 LET Č. V EVROPĚ 1) PŘEDNÍ POHON ZADNÍ POHON ROZMĚRY MAXIMÁLNÍ OBJEM NÁKLADOVÉHO PROSTORU (m 3 ) MAXIMÁLNÍ UŽITEČNÉ ZATÍŽENÍ (kg) 110 k BUSINESS

Více

1/12 Číslo protokolu: csob cr 958

1/12 Číslo protokolu: csob cr 958 1/12 DEKRA Automobil a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum

Více

Záruka Opel Basic Economy

Záruka Opel Basic Economy Vydán 03/2013 Záruka Opel Basic Ecnmy Pkrytí prdluženu záruku Basic Ecnmy je d 6-ti let stáří vzu neb d 100 000 km nájezdu. Kryté jsu kmpnenty mtru, převdvky a rzvdvky. Detailní rzsah kmpnentů je sučástí

Více

Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 70 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 20 000 Kč.

Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 70 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 20 000 Kč. Nový Auris Hybrid Ceník Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 70 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 20 000 Kč. Výbava Motor Výkon Převodovka Standardní cena Zvýhodnění Zaváděcí cena Active

Více

DaciaBox 5 super výhod v jednom balíčku. pojištění s 10% nebo 100 000 km**

DaciaBox 5 super výhod v jednom balíčku. pojištění s 10% nebo 100 000 km** Nový Již od 249 900 Kč Pro prvních 150 klientů balíček příslušenství za poloviční cenu.* Aktuální Akce DaciaBox 5 super výhod v jednom balíčku BeZ poplatků Prodloužená smluvní 1,8 % záruka na Snížené +

Více

Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 30 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 33 000 Kč.

Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 30 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 33 000 Kč. Auris Touring Sports Ceník Zaváděcí ceny na nový model se zvýhodněním až 30 000 Kč! Navíc pakety výbav se zvýhodněním až 33 000 Kč. Výbava Motor Výkon Převodovka Standardní cena Zvýhodnění Zaváděcí cena

Více

Elektrický vysokozdvižný vozík 1.6-5.0 tun 7FBMF 7FBMF-S

Elektrický vysokozdvižný vozík 1.6-5.0 tun 7FBMF 7FBMF-S Elektrický vysokozdvižný vozík 1.6-5.0 tun -S Elektrický vysokozdvižný vozík 1.6-1.8 tun Specifikace pro průmyslové vozíky 16 18 1.1 Výrobce Toyota Toyota 1.2 Model 16 18 1.3 Pohonná jednotka Elektrická

Více

1/10 Číslo protokolu: csob cr 2269

1/10 Číslo protokolu: csob cr 2269 1/10 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE ÚDAJE O

Více

Díky výjimečnému prostoru pro kolena, který je jedním z největších v dané třídě, si cestující na zadních sedadlech užijí i dlouhé cesty.

Díky výjimečnému prostoru pro kolena, který je jedním z největších v dané třídě, si cestující na zadních sedadlech užijí i dlouhé cesty. NOVÝ NISSAN PULSAR od 299 900 Kč s financováním Nissan Finance MIMOŘÁDNĚ PROSTORNÝ Díky výjimečnému prostoru pro kolena, který je jedním z největších v dané třídě, si cestující na zadních sedadlech užijí

Více

teploty Chromované kliky dveří Výškově nastavitelný volant Systém UConnect Radio s 6 reproduktory, vstupy AUX-IN a USB a ovládáním na volantu

teploty Chromované kliky dveří Výškově nastavitelný volant Systém UConnect Radio s 6 reproduktory, vstupy AUX-IN a USB a ovládáním na volantu N O V Ý POP 500 Verze POP vás vítá ve světě 500. Nabízí ležérní styl, který je ideální pro každý den. POP 7 airbagů LED světla denního svícení Nová elipsovitá světla 14 ocelová kola* Elektricky ovládaná

Více

Nový Land Cruiser. Ceník. Pakety výbav se slevou 50 % (zvýhodnění až 100 000 Kč) ZAVÁDĚCÍ NABÍDKA. Power 3,0 l D-4D 140 kw 6 M/T 1 009 900 Kč

Nový Land Cruiser. Ceník. Pakety výbav se slevou 50 % (zvýhodnění až 100 000 Kč) ZAVÁDĚCÍ NABÍDKA. Power 3,0 l D-4D 140 kw 6 M/T 1 009 900 Kč Nový Land Cruiser Ceník ZAVÁDĚCÍ NABÍDKA Pakety výbav se slevou 50 % (zvýhodnění až 100 000 Kč) Výbava Motor Výkon Převodovka Standardní cena 3dveřový Power 3,0 l D-4D 140 kw 6 M/T 1 009 900 Kč 3,0 l D-4D

Více

VÝBAVY A CENY ORLANDO

VÝBAVY A CENY ORLANDO VÝBAVY A CENY ORLANDO CENÍK PLATNÝ OD 1.7.2013 CENA CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA 425200 Kč Z AT 2.0 VCDi 163k 2.0 VCDi 163k AT 1.4 Turbo Vnější vzhled Nárazníky v barvě karoserie Vnější zpětná zrcátka v barvě

Více

CENÍK NOVÝ FORD FIESTA

CENÍK NOVÝ FORD FIESTA CENÍK NOVÝ FORD FIESTA Motor Výkon Převodovka 3dv. Cena včetně DPH 5dv. Ambiente 1.25 Duratec 60 k (44 kw) 5st. manuální 209 990 224 990 1.25 Duratec 60 k (44 kw) 5st. manuální 234 990 249 990 1.25 Duratec

Více

1/12 Číslo protokolu: csob cr 1669

1/12 Číslo protokolu: csob cr 1669 1/12 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE ÚDAJE O

Více

SLEVA AŽ 70 000 KČ V NISSAN CASCO

SLEVA AŽ 70 000 KČ V NISSAN CASCO NEJBEZPEČNĚJŠÍ MALÝ RODINNÝ VŮZ ROKU 2014 CENY OD SLEVA AŽ 384 900 KČ 70 000 KČ V NISSAN CASCO OPERATIVNÍ LEASING OD 10 699 KČ* BEZPEČNOSTNÍ TECHNOLOGIE Nový Nissan Qashqai nabízí široké spektrum nejnovějších

Více

STANDARDNÍ VÝBAVA IS 250 / IS 300h

STANDARDNÍ VÝBAVA IS 250 / IS 300h lexus is ceník STANDARDNÍ VÝBAVA IS 250 / IS 300h AKTIVNÍ BEZPEČNOST A JÍZDNÍ DYNAMIKA Aktivní brzdová světla Asistent rozjezdu do kopce (HAC) Integrované řízení jízdní dynamiky (VDIM) Režim EV (Electric

Více

VOZY K OKAmŽitÉmU ODBĚRU S AKČNÍ SLeVOU NA WWW.ReNAULt.CZ

VOZY K OKAmŽitÉmU ODBĚRU S AKČNÍ SLeVOU NA WWW.ReNAULt.CZ NOVÝ MegaNe grandtour od 274 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 60 000 Kč* FINANCOVáNÍ ALL4LimiteD první rok havarijního pojištění zdarma další roky za zvýhodněnou sazbu 1,8 % s 10% spoluúčastí bez poplatků za zpracování

Více

1/11 Číslo protokolu: csob cr 1030

1/11 Číslo protokolu: csob cr 1030 1/11 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O VOZIDLE Datum objednávky:

Více

Freemont. www.fiat.cz. Razítko smluvního prodejce

Freemont. www.fiat.cz. Razítko smluvního prodejce www.fiat.cz Freemont Razítko smluvního prodejce Ilustrace a popisy v tomto katalogu mají informativní charakter. Výrobce si vyhrazuje právo provádět kdykoli bez předchozího ohlášení jakékoli změny konstrukčního

Více

www.kiamotors.cz Kia Soul Originální příslušenství

www.kiamotors.cz Kia Soul Originální příslušenství www.kiamotors.cz Kia Soul Originální příslušenství Kia Soul osvoboďte svoji mysl Městský crossover Kia Soul je dalším výrazem revolučního rozšiřování produktové řady osobních automobilů značky Kia. Jako

Více

AKTUÁLNÍ AKCE. Motor kw / k CEE Cena Sleva

AKTUÁLNÍ AKCE. Motor kw / k CEE Cena Sleva CITROËN C4 AIRCROSS Pro úroveň výbavy TENDANCE pohon 4x4 ZDARMA Sleva až 145 000 Kč Městské SUV s volitelným pohonem 4x4 AKTUÁLNÍ AKCE Exkluzivní financování s Citroën Financial Services s dodatečnou slevou

Více

STANDARDNÍ VÝBAVA NX. Prodloužená záruka LEXUS Záruka na 5 let/160 000 km a asistenční služby na 5 let bez omezení ujetých kilometrů

STANDARDNÍ VÝBAVA NX. Prodloužená záruka LEXUS Záruka na 5 let/160 000 km a asistenční služby na 5 let bez omezení ujetých kilometrů NOVÝ LEXUS NX ceník STANDARDNÍ VÝBAVA NX AKTIVNÍ BEZPEČNOST A JÍZDNÍ DYNAMIKA Aktivní brzdová světla Asistent rozjezdu do kopce (HAC) Režim EV (Electric Vehicle) Systém sledování tlaku v pneumatikách (TPWS)

Více

STANDARDNÍ VÝBAVA CT 200h

STANDARDNÍ VÝBAVA CT 200h lexus CT 200h Ceník Zaváděcí ceny nového modelu se zvýhodněním 100 000 Kč. STANDARDNÍ VÝBAVA CT 200h AKTIVNÍ BEZPEČNOST A JÍZDNÍ DYNAMIKA Aktivní brzdová světla Asistent rozjezdu do kopce (HAC) Režim EV

Více