ZÁLEŽITOST OKAMŽIKU. *Dostupnost se může lišit v rámci modelové řady.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ZÁLEŽITOST OKAMŽIKU. *Dostupnost se může lišit v rámci modelové řady."

Transkript

1 70

2 ZÁLEŽITOST INSTINKTU Pddejte se mu. Nechte se zaujmut smělu krásu, která se dtýká ěčeh uvitř. Dvede vás k etušeým smyslvým zážitkům, jaké byste d techiky a desigu ečekávali. V vém Ifiiti Q70 alezete vý typ špičkvéh luxusu, který pzvedá hmatvé vjemy a vu úrveň, slavuje výk a dyamický phyb. Důvěřujte svým smyslům. Čekaly a ěc výjimečéh. INFINITI DIRECT RESPONSE HYBRID vás eutí ke kmprmisu mezi účistí a radstí z jízdy. Nabízí výk 364 k s překvapivě rychlu reakcí, přičemž umžňuje dsáhut emisí až 145 g/km.

3 ZÁLEŽITOST OKAMŽIKU INTELIGENTNÍ TEMPOMAT (ICC Itelliget Cruise Ctrl) autmaticky zpmalí s hledem a prvz před vámi. Když je cesta vlá, pět zrychlí a vámi pžadvau rychlst. Méě úsilí, více lehksti. PŘIZPŮSOBOVÁNÍ OTÁČEK PŘI PODŘAZOVÁNÍ (Dwshift Rev Matchig) je ukázkvým příkladem techlgie ve službách výku. Když pmcí řadicí páčky z hřčíkvé slitiy přeřadíte a ižší stupeň, systém autmaticky aktivuje meziply, aby připravil mtr a vý převd. Plyulejší a rychlejší pdřazváí přispívá k rvváze a citlivsti (k dispzici puze u mdelů Q70 Hybrid a Q70 3.7). AKTIVNÍ ŘÍZENÍ VŠECH KOL (4WAS 4 Wheel Active Steerig) * vládá všecha kla pdle atčeí vlatu. Přispívá k čistému a přesému průjezdu vzu Q70 zatáčkami a výsledkem je bezprstředí, stabilí a strhující jízda. *Dstupst se může lišit v rámci mdelvé řady. NÁPOR AKCELERACE přetváří mechaicku sílu v emčí zážitek. Přesě vyladěý mtr ddává tčivý mmet v širším rzsahu táček a pcit zrychleí je tím itezivější, čím rychleji jedete.

4 V každém phybu se skrývá ispirace pr každý kamžik. Naše eustálá saha živující prpjeí mezi vzem a řidičem se aplňuje ve vašem ryze sbím prstru, kde máte vše ptřebé pr svu cestu a dsah ruky. Objevte skuteču radst z phybu. ADAPTIVNÍ SVĚTLOMETY (AFS Adaptive Frt-lightig System) astavují světleí pdle úhlu atčeí vlatu. Zcela vé světlmety LED mdelu Q70 eje sledují styl vašeh řízeí, ale skutečě a ěj reagují. SYSTÉM KLIMATIZACE FOREST AIR Příjemě chladivý váek ve vašem sbím prstru přiáší přirzeé svěžeí při řízeí. Cirkulace vzduchu má pdbu jemých závaů. AKTIVNÍ POTLAČENÍ HLUKU (ANC Active Nise Ctrl) pmáhá tlumit ežáducí zvuky vstupující d iteriéru. Jedié, c slyšíte, je tich a symfie výku.

5 Řád, který vláde ad chasem. Připravest, kteru ic epřekvapí. Harmie s prstředím přiáší více jistty při phybu. SLEDOVÁNÍ SLEPÉHO ÚHLU (Blid Spt Iterveti TM ) vám pmáhá zjistit vzidla, která emusíte vidět. Pkud systém zjistí vzidl v blasti vašeh slepéh úhlu, upzrí vás a může zasáhut, aby vám pmhl vyhut se srážce. PREVENCE VYJETÍ Z PRUHU (LDP Lae Departure Preveti) pmáhá zabráit echtěému puštěí jízdíh pruhu. I když vás bklpí prvz, můžete si být jisti. SYSTÉM SLEDOVÁNÍ OKOLÍ VOZIDLA (AVM Arud View Mitr) abízí při parkváí phled a klí vzu z ptačí perspektivy, který přispívá k jediečému přehledu.

6 VNITŘNÍ ROVNOVÁHA Vykrčte z každdesti a dtkěte se vých mžstí. Ifiiti Q70 vám dhalí dsud etušeé rzměry phybu. V bhatství, kteréh se dtýkáte, v prstru, který vás bklpuje, ve zvucích, které žívají všude tam se skrývá skutečá dměa, která přetváří kultivvast v živující skutečst. KLIMATIZOVANÁ PŘEDNÍ SEDADLA s pruděím chladéh eb tepléh vzduchu udržují pžadvau tepltu přesě pdle vašich pžadavků a přispívají k phdlí při jízdě. D cíle tak vždy drazíte dpčatí a svěžeí. OVLADAČ INFINITI CONTROLLER vám umžňuje vládat techlgie tak, jak je t pr vás ejpřirzeější. K dispzici máte tlačítka, tčý prsteec eb dtykvu brazvku. Vše reaguje vaše pžadavky, aiž byste se museli přizpůsbvat systému. BOSE PREMIUM SURROUND SOUND SYSTEM vás bklpí bhatým a čistým prstrvým zvukem. Hudba zaplí iteriér s uklidňující sytstí a strhující blízkstí.

7 PROSTOR BEZ HRANIC Může ěc uspkjit více ež rzpzáí th, p čem tužíte? Existuje důvěrější zážitek s autmbilem, ež když vás luxus sbě přivítá? INTELIGENTNÍ KLÍČ INFINITI astaví vůz Q70 pr každu jízdu přesě pdle vašich ptřeb. Vše d plhy sedadla řidiče přes vější zrcátka p astaveí vlatu se přizpůsbí vaší přítmsti, aiž byste jej museli vyjmut z kapsy eb tašky. OSVĚTLENÍ NA UVÍTANOU při ávratu k vzu je sučasě elegatí předzvěstí zážitku z jízdy. Jakmile se přiblížíte, přivítá vás sekvece vějších a pté i vitřích světel. Tlačítk zapalváí vám avíc svým pulsujícím svitem zamuje, že vůz je připrave a váš pvel vyrazit a cestu.

8 NEODOLATELNÁ PŘITAŽLIVOST INFINITI Q70

9 ATMOSFÉRA Přívětivé a evšedí prstředí iteriéru dkáže vzbudit ečekaé emce. 16 REPRODUKTORŮ LUXUSNÍ POSLECH Každý z 16 reprduktrů tvřících Bse Premium Surrud Sud System je speciálě vyladě pr iteriér mdelu Ifiiti Q70. Každý z ich (včetě těch, které jsu sazey ve výši rame v předích sedadlech) reprdukuje zvuk s využitím legedárí techlgie zpracváí sigálu Bse a vytváří bhatý a realistický prstrvý zvuk v režimu 5.1. Systém také pdpruje ejrůzější mediálí zdrje, apříklad sbí ipd, a umžňuje bezdrátvé přehráváí z kmpatibilíh zařízeí pmcí techlgie Bluetth. JEMNĚJŠÍ TKANINA Bezpečstí pás je jedím z mála předmětů, kterých se eustále dtýkáte. Vytvřili jsme prt ppruh s variabilím diagálím úpletem, který je měkčí ež klasické materiály. Je eje příjemější a dtyk, ale díky své měkksti ám také umžil sížit třeí v avíjecím mechaismu. Bezpečstí pás je prt phdlější, saději se vytahuje a je velmi šetrý k blečeí. Nepškdí ai tu ejjemější látku. Naší pečlivé pzrsti euiku ai ty ejjemější detaily. BOHATÝ PROSTOR Iteriér mdelu Q70 byl avrže s důrazem a dstatek místa i pcit z vléh prstru. Nabízí dstatek místa v blasti hlavy i bků, a t pr všechy cestující. Prvky iteriéru, jak je strp a slupky čelíh skla, jsu tvarváy tak, aby budily djem tevřesti. Každé sedadl zajišťuje phdlu pru a dstatek prstru pr hy vzadu je i u vyšších cestujících samzřejmstí. Širké tevíráí zavazadlvéh prstru avíc abízí sadý přístup ke spustě místa pr zavazadla. JEDINEČNÉ MATERIÁLY Řemeslá dkalst se u mdelu Ifiiti Q70 emezuje a jedieču ergmiku a přepychvé blžeí. Phlaďte si pěru pr ruce eb jiý pvrch a kečky vašich prstů zakusí ezaměitelě příjemý pcit. Během smáctiměsíčíh výzkumu jsme slvili 360 lidí p celém světě, abychm zjistili ejpříjemější hmatvý pcit. Následě jsme vytvřili materiály s pvrchem, jehž pružst a pvrchvá struktura dpvídá papilárím liiím a vašich prstech a vzbuzuje tak djem dkaléh dtyku.

10 VÝKON Výjimeču kvalitu výrby, ízku sptřebu paliva a výstupí výk lze změřit přístrji a vyjádřit grafy. Skutečá výjimečst mtrů Ifiiti však spčívá v pcitu, který zakusíte při řízeí. 364 K 170 K 6,2 * l/100 km 4,9 * l/100 km 3,5LITROVÝ MOTOR V6 S TECHNOLOGIÍ INFINITI DIRECT RESPONSE HYBRID Ifiiti Q70 Hybrid je vůz, který změil defiici hybridíh phu. Kmbiací výkéh mtru V6 a 50 kw elektrmtru vzikl systém s celkvým výkem 364 k. Na rzdíl d řady jiých hybridů však dkáže přejít z čistě elektrickéh d plě hybridíh režimu se strhující itezitu a přirzeu citlivstí. Umžňuje přitm dsáhut překvapivě ízké hdty emisí CO g/km. 2,2LITROVÝ TURBODIESELOVÝ MOTOR S PŘÍMÝM VSTŘIKOVÁNÍM Vyzačuje se čistým spalváím a úspru paliva, stejě jak výjimeču živstí. Tet mtr díky ejmderější techlgii dieselvéh phu dsahuje sptřeby 4,9* l/100 km, přičemž pskytuje výk 170 k a tčivý mmet 400 Nm. I přes tyt impzatí hdty čií jeh emise CO 2 puhých 129 g/km. 320 K 10,2 * l/100 km 3,7LITROVÝ BENZINOVÝ MOTOR V6 Jeh rbustí kstrukce, výjimečý pměr výku vzhledem k hmtsti, vyspělá techlgie a ízká sptřeba si získaly přízeň kritiků i širké veřejsti. Díky techlgii variabilíh časváí a zdvihu vetilů (VVEL Variable Valve Evet ad Lift) dkáže maximálě využít každu kapku paliva a každý litr asátéh vzduchu. Výsledkem je strhující výk 320 k. * Tet údaj dpvídá kmbivaé sptřebě paliva.

11 JÍZDNÍ VLASTNOSTI Pd svůdým vzhledem se skrývá základ strhující dyamiky a výku techlgie Ifiiti Direct Respse. ÚČINNÝ A ŽIVÝ Nepdbá se žádému jiému hybridímu phu svu kstrukcí i důrazem a emce. Elektrmtr s výkem 50 kw a ejmderější lithiumitvé baterie systému Ifiiti Direct Respse Hybrid umžňují jízdu při běžých rychlstech v čistě elektrickém režimu. Bezivý mtr V6 s bjemem 3,5 litru se v tmt režimu vypíá a zcela dpjuje, cž přispívá k maximálí mechaické účisti. Přest však dkáže reagvat a váš pžadavek se strhující itezitu. OSTŘEJŠÍ ŘAZENÍ Když pmcí řadicí páčky z hřčíkvé slitiy (puze u sprtvích verzí) přeřadíte a ižší stupeň, systém přizpůsbváí táček (Dwshift Rev Matchig) (k dispzici puze u mdelů Q70 Hybrid a Q70 3.7) autmaticky aktivuje meziply, aby připravil mtr a vý převd. Hladké pdřazváí přispívá ke sprtvímu pcitu z jízdy, zvyšuje stabilitu a umžňuje kzistetí využíváí výku mtru. CITLIVĚJŠÍ BRZDĚNÍ Dstupé sprtví brzdy s dvětrávaými ktuči a prtilehlými třmey (čtyřpístkvé vpředu, dvupístkvé vzadu) abízí vyikající brzdý výk. Sučasé využití bu stra ktuče zajišťuje vyšší třeí, střejší reakci a celkvě bezprstředí pcit. ZVUK VÝKONU Výký vůz k vám prmluvá svým výfukem a speciálí vyladěí výfuku u mdelu Q70 přetváří tet zvuk v jediečý zážitek. Vůz Ifiiti je díky ěmu zcela ezaměitelý a každý phyb ručičky tachmetru směrem ahru a dlů se tak stává výletem d říše ryzích emcí. PŘIROZENĚ CITLIVÁ ROVNOVÁHA Kstrukčí architektura typu FM (Frt-Midship), a které jsu zalžey výké seday a cupé začky Ifiiti, je rvěž základem desigu prstréh mdelu Ifiiti Q70. Umístěí těžiště mtru za předí ápravu má za ásledek téměř rvměré předzadí rzděleí hmtsti. Míré psuutí směrem vpřed se prjevuje rychlejším zatáčeím a lepší rvváhu při akce leraci ze zatáček. Vyzkušejte přesst a vladatelst, jaku byste čekávali d sprtvíh vzu. 5,3 SEKUNDY BEZKONKURENČNÍ VÝKON Mdel Q70 Hybrid vybaveý paralelí hybridí phu jedtku s jedím elektrmtrem a dvěma spjkami dkáže zrychlit z 0 a 100 km/h za méě ež 6 sekudy. Špičkvá techlgie vyskrychlstíh řízeí mtru umžňuje hladký přechd mezi bezivým mtrem a elektrmtrem. Výsledkem je plyulá jízda s citlivu dezvu a strhující akcelerací, jaku byste d hybridíh vzu ečekávali. LEHKÁ KOLA Atraktiví 20" kla z hliíkvé slitiy pdtrhují vzhled a výk mdelu Q70. Díky své kstrukci a materiálu jsu velmi lehká a sižují edpružeu hmtst. Tat úspra hmtsti umžňuje přesější vyladěí zavěšeí kl, cž přispívá k citlivějšímu vládáí, větší živsti a celkvě lepšímu zážitku z řízeí mdelu Q70.

12 ZÁBAVA A ASISTENCE Vyspělé techlgie systému Ifiiti ISuite TM zjeddušují běžé čisti a předvídají vaše ptřeby. Svůj svět tak máte stále pd ktrlu. RAFINOVANÝ KLID Aktiví ptlačeí hluku (ANC Active Nise Ctrl) zajišťuje jedieču izlaci iteriéru mdelu Ifiiti Q70 d klíh světa. Iteligetí techlgie idetifikuje pmcí mikrfu ve strpě ežáducí ízkfrekvečí zvuky mtru a kmpezuje je zvukvými vlami s paču fází. Výsledkem je tišší a klidější prstředí při řízeí, které přitm zachvává eergičtější zvuky mtru POHLED 3 DOKONALÝ PŘEHLED Systém sledváí klí vzidla (AVM Arud View Mitr) s detekcí phybujících se bjektů (13) a parkvacími čidly vpředu i vzadu zajišťuje výjimečý přehled klí při parkváí. Simulvaý phled z ptačí perspektivy pd úhlem 360 zřetelě ukazuje předměty klem vzu. Systém vás avíc upzrí, pkud ve vaší blízksti zjistí phybující se bjekty. Ituitivě tak přispívá k zachváí ktrly a usadňuje maévrváí s vzem. INTELIGENTNÍ OSVĚTLENÍ Adaptiví světlmety (AFS Adaptive Frt-lightig System) mdelu Q70 světlují eje cestu před vámi, ale také prstr v klí. Systém astavuje světlmety pdle úhlu atčeí vlatu a zajišťuje lepší viditelst v zatáčkách. Pmáhá vám dříve zahlédut prtijeducí vzidla a chdce a bezpečě drazit d cíle vaší cesty. INTELIGENTNÍ KLÍČ INFINITI si autmaticky pamatuje astaveí vašeh vzu. Plha sedadla řidiče, předvlby avigace, astaveí klimatizace, zvukvéh systému a jízdích vlaststí vše je přesě astave pdle vašich pžadavků. BEZPEČNÝ PROSTOR Asistet ktrly vzdálesti (DCA Distace Ctrl Assist) pmcí čidla sleduje vzidl před vámi a pmáhá vám udržvat bezpečý dstup. Pkud se vzdálest příliš zkrátí, systém může s uvlěím plyvéh pedálu autmaticky aktivvat brzdy a upzrit vás a utst brzděí. Pkud máte sešláputý plyvý pedál a blížíte se k jiému vzidlu, systém může vyviut sílu, která tlačí pedál vzhůru a pmůže vám jej uvlit. POHODLNĚ V PROVOZU Iteligetí tempmat (ICC Itelliget Cruise Ctrl) se systémem sledváí vzidel při ízkých rychlstech (LSF Lw Speed Fllwig) umžňuje vlbu pžadvaé rychlsti. V hustucím prvzu autmaticky zpmalí váš vůz až d úpléh zastaveí. Jakmile se prvz uvlí, pět zrychlí a předastaveu rychlst. Tat přelmvá ivace s mžstí phdléh astaveí je k dispzici jedduchým stiskem tlačítka. LEPŠÍ PŘEHLED PŘI COUVÁNÍ Zařaďte zpátečku a systém zadíh sledváí (Rear View Mitr) zbrazí a displeji blast za vzem. Barevé čáry vám pmáhají získat přesý přehled vzdálesti předmětů za vzem a avigují vás při zatáčeí. Parkvací čidla vpředu a vzadu krmě th vydávají přerušvaý tó a ika a displeji systému RVM vás varuje, když se v blízksti árazíků bjeví překážka.

13 OCHRANA Kcepce bezpečstíh štítu Ifiiti Safety Shield zahruje ěklik vrstev techlgií, které sledují jízdí pdmíky, pmáhají vyhut se ehdě a chráit vás i vaše splucestující, když k í přest djde. STÁLE VE STŘEHU Varváí před čelí srážku (FCW Frward Cllisi Warig) 1 pmcí radaru eustále mitruje a aalyzuje rychlst přibližváí k vzidlu před vámi a pmáhá zjistit hrzící klizi. Když systém zjistí, že se přibližujete k vzidlu vpředu ve stejém pruhu, rzbliká se ktrlka a přístrjvém paelu a zazí zvukvý sigál MPa OCEL S EXTRÉMNÍ PEVNOSTÍ V TAHU 590 MPa BĚŽNÁ OCEL VIDÍ, CO VY NEMŮŽETE Systém sledváí slepéh úhlu (Blid Spt Iterveti TM ) pmcí čidel upzrňuje a vzidla v přilehlém pruhu, která vjíždějí d blasti vašeh slepéh úhlu, a pmáhá vám vyhut se srážce. Nejprve se rzsvítí varvá ktrlka. Pkud začete přejíždět d bsazeéh pruhu, zve se varvý sigál. Systém také aktivuje brzdy a pačé straě, aby vám pmhl avést vůz zpět d středu stávajícíh jízdíh pruhu. PEVNĚJŠÍ A LEHČÍ V kstrukci vzu je pužita mimřádě pevá cel, která pmáhá zachvat vaši bezpečst v případě ehdy. Díky jediečému prcesu výrby má tet materiál více ež dvakrát větší pevst v tahu ež běžá cel. Mimřádá pevst eje přispívá k vyšší dlsti vzu, ale umžila ám také sížit jeh celkvu hmtst. UDRŽOVÁNÍ JÍZDNÍHO PRUHU Systém prevece vyjetí z pruhu (LDP Lae Departure Preveti) pmcí kamery sleduje, zda epuštíte svůj jízdí pruh bez zameí změě směru jízdu, a pkud a, upzrí vás zvukvým sigálem. Když i adále pkračujete ve vyjížděí, systém vám pmůže jemým přibrzděím kl a jedé straě avést vůz zpět. Nikdy vám však ebere ktrlu ad vzem. Je avrže, aby pmáhal, e aby vás ahradil. STÁLE POD KONTROLOU Systém dyamickéh řízeí vzidla (VDC Vehicle Dyamic Ctrl) přizpůsbuje výk a aplikuje dpvídající brzdý tlak a jedtlivá kla. Pmáhá tak krigvat přetáčivst či edtáčivst a udržvat vůz ve správé stpě. Splupracuje přitm se systémem aktivíh řízeí dráhy (ATC Active Trace Ctrl), který sleduje táčeí kl a autmaticky pmáhá udržvat pevý ktakt s vzvku. OPORA, KDYŽ JI POTŘEBUJETE Aktiví pěrky hlavy a předích sedadlech mdelu Q70 se při určitých typech zadích árazů mhu psuut dpředu, aby pdepřely hlavu a pmhly zabráit zraěím krčí páteře. PŘIPRAVENO K OCHRANĚ Při brzděí za určitých pdmíek djde k autmatickému předeputí předích bezpečstích pásů, které tak mhu lépe zadržet vaše těl a zvýšit účist dalších bezpečstích prvků, jak jsu apříklad airbagy.

14 VÝBĚR Odstíy, které se měí pdle světla a úhlu phledu. Kmbiace barev exteriéru a iteriéru, které drážejí výjimeču eergii a áladu. T jsu je dva příklady, jak Ifiiti avrhuje barvy k avzeí pcitu, ztvárěí emcí a vyjádřeí pvahy vzu. BARVY EXTERIÉRU (KÓD) BARVY INTERIÉRU (KÓD) OBLOŽENÍ INTERIÉRU MOONLIGHT WHITE (QAA) LIQUID PLATINUM (K23) GRAPHITE SHADOW (KAD) STORM FRONT GREY (KAT) CHESTNUT BRONZE (CAN) MIDNIGHT BLUE (BW5) MALBEC BLACK (GAC) BLACK OBSIDIAN (KH3) KŮŽE STONE (Z) KŮŽE JAVA (P) KŮŽE GRAPHITE (G) LÁTKA GRAPHITE (G) OBLOŽENÍ BLACK LACQUER DŘEVĚNÉ OBLOŽENÍ JAPANESE ASH DŘEVĚNÉ OBLOŽENÍ WHITE ASH S POVRCHOVOU ÚPRAVOU SILVER POWDER KOLA INFINITI Eurpe, Divize Nissa Iteratial SA, CH , Z.A. La Pièce Bât. B2, Rute de l Etraz, 1180 Rlle, Švýcarsk Tat bržura bsahuje puze becý ppis a služí pr ptřeby ifrmace. Může pdléhat změám a epředstavuje žádu abídku, prhlášeí eb záruku (výslvu ai předpkládau) ze stray splečsti INFINITI Eurpe. Než a základě tét bržury přijmete rzhdutí ákupu, braťte se přím a cetrum Ifiiti a věřte si přesst uvedeých ifrmací včetě th, jak se vztahují a kkrétí vůz. Splečst INFINITI Eurpe si vyhrazuje práv bez předchzíh upzrěí kdykli prvést změy v ceách, barvách, materiálech, výbavě, specifikacích a mdelech, případě ukčit dstupst mdelů a vybaveí. Z důvdů eustáléh vývje výrbků a dalších klstí před výrbu i p í se skutečý vůz, materiály a specifikace mhu lišit d údajů v tét bržuře. Některé vzy jsu vybrazey s vlitelu výbavu. Přesé ifrmace získáte prhlédutím skutečéh vzu. Dstupst a ddací lhůty kkrétích mdelů a úrví výbavy se mhu lišit. Specifikace, výbava a příslušeství mhu být v růzých zemích růzé. Další ifrmace dstupsti, výbavě a příslušeství získáte d svéh cetra Ifiiti. 1 Smyslem systému FCW je upzrit vás, ež djde ke srážce. Sám emůže srážce zabráit. Pracuje puze v mezeém rzsahu rychlstí. Jezděte vždy patrě. Splečst Ifiiti vyalžila začé úsilí a t, aby ukázky barev v tét bržuře c ejpřesěji dpvídaly skutečým barvám vzů. Vzrky barev se mhu mírě lišit v závislsti a tisku a a tm, zda jsu světley deím, zářivkvým eb žárvkvým světlem. Skutečé barvy si můžete prhlédut ve svém cetru Ifiiti. 18" KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY S 10 PAPRSKY 20" KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY S 5 ZDVOJENÝMI PAPRSKY

15 ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ INFINITI Při ávrhu a výrbě rigiálíh příslušeství Ifiiti pužíváme stejě přísé stadardy jak u samtých vzů Ifiiti. Širká abídka kvalitích výrbků avržeých s hledem a hladku itegraci je záruku dkaléh sladěí a stylu. 18" STŘÍBRNÁ KOLA Z HLINÍKOVÉ SLITINY Ať již se vydáte kamkli, ikd ezapchybuje vašem smyslu pr styl a sprtví desig. Kla z hliíkvé slitiy 245/50 R 18. PRAHY DVEŘÍ Osvětleé prahy z erezvé celi s decetím ápisem Ifiiti ddají vašemu vzu mderě sprtví vzhled. Prahy ddávaé v sadě p dvu světlují vstup d vzu a chráí jeh lak. BOX DO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU Skládací bx d zavazadlvéh prstru z dléh a pružéh materiálu bráí phybu přepravvaých předmětů při jízdě, chráí zavazadlvý prstr před pškzeím a pmáhá udržvat přádek. ZADNÍ SPOILER * S desigem přizpůsbeým pr dkalé sazeí a barvu sladěu s karserií zdůrazňuje sprtví, aerdaymický vzhled vzu. TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ Splňuje ejvyšší pžadavky a bezpečst a fukčst. Tažé zařízeí vám umží vzít si s sebu pravdu ckli. Tažé zařízeí je splehlivě zabudvá d kstrukce vzu a když se epužívá, lze jej sad debrat. LAPAČE NEČISTOT Lapače ečistt v barvě karserie chráí lak vzu před blátem a kamíky. VYOBRAZENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ: 20" sprtví kla z hliíkvé slitiy s 5 paprsky, střeší bx, střeší sič * Ifrmace mžsti pužití získáte d místíh cetra Ifiiti.

16 SPOLEČNÁ VÁŠEŇ Zrychleý tep. Zlmky sekud. Získaá i ztraceá vítězství. Svět Frmule 1 klade maximálí pžadavky a techlgie i lidsku vyalézavst. Úspěch přím závisí a váši vlžeé d každé ivace a každéh prjetéh kla. A právě díky tét váši se stal tým Ifiiti Red Bull Racig dmiatí silu psledích závdích sezó. Vybrazeý vůz je mdel RB10/2014. Ifrmace a brázky dpvídají situaci v dbě tisku. V závdech Frmule 1 se setkává kstrukčí geialita s emčím adšeím, cž jsu hdty, které vyzává i začka Ifiiti. Pcit vzrušeí, který se prstředictvím ašeh partera, týmu Red Bull Racig, šíří mezi přízivce a vytváří svébytu kulturu Frmule 1. Nadšeí a dhdláí dvedl tet tým v psledích pěti letech ke čtyřem vítězstvím v Pháru kstruktérů Frmule 1. Naše jediečé parterství zalžeé a splečých hdtách je příslibem vých etušeých mžstí pr mpsty Frmule 1 i vzy Ifiiti. Na tét výměě techlgií a myšleek se přím pdílejí i aši jezdci Frmule 1. Jejich jediečý cit pr řízeí je záruku, že každý buducí vůz Ifiiti abíde svým řidičům maximálí dyamiku pr strhující jízdu.

17 Maximálí luxus vyžaduje víc ež dkalst. Je t pcit esputaé radsti, která se dtýká ěčeh zvláštíh ve vašem srdci. V Ifiiti jsme přesvědčei, že jsu situace, kdy je třeba usadit rzum a zadí sedadl a echat řídit emce čisté a půvdí. A samzřejmě ezapmíat a smyslvé vjemy, ať již jde uhlazeé liie karserie, vůi kůže eb strhující zvuk mtru. Splečst Ifiiti byla zalžea v rce 1989 a její mdelvá řada sedaů, cupé, kabriletů, crssverů a SUV je yí k dispzici v 50 zemích p celém světě. Začka Ifiiti si získala respekt svým vyzývavým přístupem ke kategrii exkluzivích vzů, ppíráím kvecí, edlatelým a prvkativím desigem a maximálí pzrstí k detailu. Naše adšeí pr dkalu přesst, strhující výk a esputau radst z jízdy také přivedl splečst Ifiiti v rce 2011 k parterství s týmem Red Bull Racig. Neí tedy divu, že řídit vůz Ifiiti je ěc skutečě speciálíh.

18 VÝBAVA Q70 Q70 Premium Q70 Premium Tech Q70 Sprt Q70 Sprt Tech Q70 Q70 Premium Q70 Premium Tech Q70 Sprt Q70 Sprt Tech PROVOZNÍ PARAMETRY Sedmistupňvá autmatická převdvka s režimem ručíh řazeí Sedmistupňvá autmatická převdvka s režimem ručíh řazeí a páčkami řazeí z hřčíkvé slitiy pd vlatem Psilvač řízeí s prmělivým účikem Aktiví řízeí všech kl (4WAS 4 Wheel Active Steerig) (puze s bezivým mtrem 3,7 l V6) Aktiví řízeí dráhy Sprtví dpružeí (puze s bezivým mtrem 3,7 l V6) Rekuperačí brzdy (puze s hybridím mtrem V6 3,5 l) Systém stp-start (s výjimku bezivéh mtru 3,7 l V6) BEZPEČNOST A ZABEZPEČENÍ Brzdy s prtilehlými třmey (vpředu čtyřpístkvé, vzadu dvupístkvé) Systém mitrváí tlaku v peumatikách (se zbrazváím tlaku) (TPMS Tyre Pressure Mitrig System) Asistet rzjezdu d kpce 6 airbagů (čelí airbagy a straě řidiče a splujezdce, bčí airbagy a chrau kyčlí a hrudíku, pdélé hlavvé airbagy) Aktiví pěrky hlavy vpředu Dešťvý a světelý sezr Autmatické stmíváí vitříh zpětéh zrcátka Prtiblkvací brzdvý systém (ABS Ati-lck Brakig System) pr všecha kla, elektrické rzdělváí brzdé síly (EBD Electric Brake frce Distributi), systém řízeí trakce (TCS Tracti Ctrl System) a dyamické řízeí vzidla (VDC Vehicle Dyamic Ctrl) Omezvač rychlsti Tempmat Brzdvý asistet (BA Brake Assist) Balíček prvků dyamické bezpečsti (Dyamic Safety Shield): Iteligetí tempmat (ICC Itelliget Cruise Ctrl) se systémem sledváí vzidel při ízkých rychlstech (LSF Lw Speed Fllwig) Systémy sledváí slepéh úhlu (BSW Blid Spt Warig) a Blid Spt Iterveti Asistet ktrly vzdálesti (DCA Distace Ctrl Assist) Varváí před čelí srážku (FCW Frward Cllisi Warig) Systémy upzrěí a prevece vyjetí z pruhu (LDW Lae Departure Warig) a LDP Lae Departure Preveti) Zvukvé varváí chdců před blížícím se vzidlem (VSP Apprachig Vehicle Sud fr Pedestrias) (puze s hybridím mtrem V6 3,5 l) Systém zabezpečeí vzu s imbilizérem mtru a alarmem Předpíaé bezpečstí pásy a předích sedadlech Sigalizace ezaputých bezpečstích pásů a předích sedadlech KOLA Nuzvé djezdvé kl 18" kla z hliíkvé slitiy s 10 paprsky 20" kla z hliíkvé slitiy s 5 paprsky ve sprtvím prvedeí EXTERIÉR Vější zpětá zrcátka v barvě karserie s LED ktrlku sigalizace Vyhřívaá, elektricky astavitelá a sklpá vější zrcátka Předí a zadí árazík se sprtvím desigem Světlmety LED s autmatickým vyrváváím výšky a světly pr deí svíceí Mlhvá světla LED vpředu Mlhvá světla vzadu Zadí světla LED Odmrazvač stěračů předíh skla Dva výfuky s chrmvaým zakčeím Vější začeí zakem S v červeé barvě Ozačeí HYBRID (puze s hybridím mtrem V6 3,5 l) Metalická barva karserie TECHNOLOGIE Vlič jízdíh režimu Ifiiti Drive Ktrlka ekmické jízdy Pedál pr ekmicku jízdu (puze s bezivým mtrem V6 3,7 l a hybridím mtrem V6 3,5 l) Klíč I-Key s iteligetím přístupem, tevíráím zavazadlvéh prstru, iteligetím startváím a rzšířeu pamětí Jeddtykvě elektricky vládaá ka všech dveří s autmatickým tevíráím, prpjeím s klíčem I-Key a chrau prti skříputí Zadí kamera, parkvací čidla vpředu a vzadu se zbrazváím Barevý cetrálí displej s vladačem Ifiiti Ctrller Systém Cectiviti+ Cetrálí dtykvý displej s vyským rzlišeím s vladačem Ifiiti Ctrller 30GB HDD avigačí systém s RDS-TMC (Traffic Message Chael), průvdci Micheli a 3D POI zájmvé bdy Přehrávač CD/DVD kmpatibilí s MP3 WMA DivX, 10GB Ifiiti Music Bx s pdpru databáze hudby Gracete Systém hlasvéh vládáí pr avigaci Balíček prvků viditelsti Systém sledváí klí vzidla (AVM Arud View Mitr) s rhvými parkvacími čidly a detekcí phybujících se bjektů Adaptiví světlmety (AFS Adaptive Frt-lightig System) s střikvači POHODLÍ Systém světleí a uvítau Systém světleí p vystupeí z vzidla (Fllw Me Hme) Aalgvé hdiy Ifiiti Dvuzóvá adaptiví klimatizace se samčiu recirkulací Systém Frest Air se samčiu recirkulací, režimem lesíh váku, čističem vzduchu Plasmacluster a plyfelvým filtrem Zadí výdechy klimatizace Osvětleá vitří zrcátka (u řidiče a předíh splujezdce) Elektricky vládaé střeší k Zásuvky 12 V a středvém paelu Předí a zadí ka s dvjitými skly Strpí přihrádka a sluečí brýle a bdvé světl Balíček prvků a uvítau Nastaveí sedadla řidiče, slupku řízeí a vějších zpětých zrcátek ukládaé d paměti (prpjeí s I-Key) Sychrizace vějších zrcátek při cuváí Vyhřívaý vlat Stadardí výbava Výbava za příplatek Nelze

19 Q70 Sprt Tech Q70 Sprt Q70 Premium Tech Q70 Premium Q70 BARVY A OBLOŽENÍ ZVUK Audi sustava se 6 reprduktry CD přehrávač kmpatibilí s frmáty MP3 a WMA, 2GB Ifiiti Music Bx Techlgie Bluetth pr připjeí mbilíh telefu a hlasvé vládáí Přehráváí audia přes Bluetth (audi streamig) Kektr USB/iPd a kmpatibilí audi kektr RCA Audi sustava Premium Bse Premium Sud System s 10 reprduktry Balíček multimediálí výbavy Systém Cectiviti+ Bse Premium Surrud Sud systém se zvukem v režimu 5.1, 16 reprduktry a techlgií ptlačeí hluku mtru (EHC Egie Harmic Cacellati) Q70 Čaluěí Barvy iteriéru (kód) Barvy exteriéru Black Obsidia Mlight White Liquid Platium Graphite Shadw Chestut Brze Strm Frt Grey Midight Blue Malbec Black Kód Typ KH3 QAA K23 KAD CAN KAT BW5 GAC Základí Q70 Premium Látka Kůže Graphite (G) Graphite (G) Q70 Premium Tech Q70 Sprt / Q70 Sprt Tech Kůže Graphite (G) Kůže Java (P) Graphite (G) Dřevěé blžeí Japaese Ash Dřevěé blžeí White Ash s pvrchvu úpravu Silver-Pwder Oblžeí Black Lacquer Metalická Oblžeí iteriéru INTERIÉR Multifukčí vlat Kžeý ptah vlatu a hlavice řadicí páky Slupek řízeí výškvě a pdélě astavitelý (elektricky) Hliíkvé pedály a pěrka pr chdidl Dřevěé blžeí Japaese Ash Dřevěé blžeí White Ash s pvrchvu úpravu Silver Pwder Oblžeí iteriéru Black lacquer Stadardí výbava Výbava za příplatek Nelze SEDADLA Látkvé čaluěí sedadel Kžeé čaluěí sedadel Pvrch ze semiailivé kůže Předí sedadla se sprtvím desigem Sedadl řidiče elektricky astavitelé v 10 směrech Sedadla splujezdce elektricky astavitelá v 10 směrech Bederí pěra páteře u řidiče (elektrické astaveí) Bederí pěra páteře u splujezdce (elektrické astaveí) Vyhřívaá a klimatizvaá sedadla řidiče a splujezdce Otvr s itegrvaým vakem a lyže (krmě hybridíh mtru V6 3,5 l) Systém ISOFIX pr uktveí dětských autsedaček a zadích sedadlech Lékárička a výstražý trjúhelík Autmatické zavíráí kufru s tichým dvíráím OBJEM ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU ROZMĚRY Exteriér Celkvá délka Celkvá šířka včetě zpětých zrcátek/bez zpětých zrcátek Celkvá výška Rzvr áprav Rzchd kl vpředu/vzadu Ste (Z) mm mm / mm mm mm mm / mm Všechy rzměry jsu uvedey v mm.

20 TECHNICKÉ ÚDAJE Q Q70 2.2d Q70 Hybrid MOTOR Typ paliva Pčet válců Objem Vetilvý rzvd Systém sáí Výfukvý systém Výk Tčivý mmet Bezi V ccm DOHC, 4 vetily a válec, vačkvé hřídele s pvrchvu úpravu Micr Fiish. Ocelvé sací i výfukvé vetily. Systém variabilíh tevíráí a zdvihu sacích vetilů (VVEL) zvyšuje výk a sučasě sižuje emise i sptřebu paliva Systém sáí s vyským průtkem vzduchu Dvjitý výfukvý systém 235 kw (320 k) při t/mi 360 N.m při t/mi Výk (elektrmtr) Tčivý mmet (elektrmtr) Výk (spjeé mtry) Převdvka Pháěá áprava Elektricky řízeá sedmistupňvá autmatická převdvka s mauálím režimem. Převdvka je vybavea fukcí učeí, která sleduje styl jízdy řidiče a přizpůsbuje mu autmatické řazeí převdvých stupňů. Režim ručíh řazeí abízí sekvečí změu převdvých stupňů Ph zadích kl (RWD Rear-Wheel Drive) Emisí rma Eur 5 b+ SYSTÉM DIRECT RESPONSE HYBRID Hybridí systém Typ baterie PROVOZNÍ PARAMETRY Maximálí rychlst 250 km/h 0100 km/h 6,2 s Diesel Bezi/elektřia (hybridí) 4 V ccm ccm I-4 DOHC, 16 vetilů DOHC, 4 vetily a válec, vačkvé hřídele s pvrchvu úpravu Micr Fiish. Ocelvé sací a výfukvé vetily Přímé vstřikváí cmm rail (CDI Cmm Rail Direct Ijecti) Dvjitý výfukvý systém, filtr pevých částic pr dieselvý mtr Systém sáí s vyským průtkem vzduchu Dvjitý výfukvý systém 125 kw (170 k) při t/mi 225 kw (306 k) při t/mi 400 N.m při t/mi 350 N.m při t/mi 50 kw (68 k) při t/mi 270 N.m při t/mi 268 kw (364 k) Elektricky řízeá sedmistupňvá autmatická převdvka s mauálím režimem. Převdvka je vybavea fukcí učeí, která sleduje styl jízdy řidiče a přizpůsbuje mu autmatické řazeí převdvých stupňů. Režim ručíh řazeí abízí sekvečí změu převdvých stupňů Ph zadích kl (RWD Rear-Wheel Drive) Elektricky řízeá sedmistupňvá autmatická převdvka s mauálím režimem. Převdvka je vybavea fukcí učeí, která sleduje styl jízdy řidiče a přizpůsbuje mu autmatické řazeí převdvých stupňů. Režim ručíh řazeí abízí sekvečí změu převdvých stupňů Ph zadích kl (RWD Rear-Wheel Drive) Eur 5 b+ Eur 5 b+ Jede elektrmtr, 2 spjky Baterie Li-i 220 km/h 250 km/h 8,9 s 5,3 s Odhadvaá sptřeba paliva 1 měst mim měst kmbivaá Emise CO 2 1 OVLADATELNOST Řízeí Typ Typ Průměr táčeí Zavěšeí kl Vpředu Vzadu Brzdy Vpředu/vzadu Kla a peumatiky OBJEMY A HMOTNOSTI Phtvstí hmtst 2 Celkvá hmtst vzidla (prvzuschpý stav) Hmtst tažeéh vzidla ebrzděý přívěs/brzděé Objem zavazadlvéh prstru Palivvá ádrž EXTERIÉR 14,9 l/100 km 7,4 l/100 km 10,2 l/100 km 235 g/km Hřebevé řízeí vybaveé psilvačem s prmělivým účikem pdle rychlsti vzidla Hydraulický psilvač řízeí 11,2 m Nezávislé, dvjité lichběžíkvé závěsy s viutými pružiami a dvupístvými tlumiči (DPS Duble-Pist Shck), stabilizátr Nezávislé víceprvkvé zavěšeí, dvupístvé tlumiče (DPS Duble-Pist Shck), stabilizátr Ktuče s dvětráváím průměru 355 mm vpředu / 350 mm vzadu s prtilehlými hliíkvými třmey (vpředu čtyřpístkvé, vzadu dvupístkvé) Kla z hliíkvé slitiy 20 x 9,0" s peumatikami 245/40 R20 W (vpředu a vzadu) kg kg 750 kg / kg Sučiitel aerdyamickéh dpru 0, l 80 l 5,9 l/100 km 8,7 l/100 km 4,4 l/100 km 5,3 l/100 km 4,9 l/100 km 6,2 l/100 km 129 g/km 145 g/km Hřebevé řízeí vybaveé psilvačem s prmělivým účikem pdle rychlsti vzidla Hybridí elektrický psilvač řízeí Hřebevé řízeí vybaveé psilvačem s prmělivým účikem pdle rychlsti vzidla Hybridí elektrický psilvač řízeí 11,2 m 11,2 m Nezávislé, dvjité lichběžíkvé závěsy s viutými pružiami a tlumiči s dvjkruhvým tlumeím (DFP Dual Flw Path), stabilizátr Nezávislé víceprvkvé zavěšeí, tlumiče s dvjkruhvým tlumeím (DFP Dual Flw Path), stabilizátr Ktuče s dvětráváím průměru 320 mm vpředu / 308 mm vzadu 3,4,5 Ktuče s dvětráváím průměru 355 mm vpředu / 350 mm vzadu s prtilehlými hliíkvými třmey (vpředu čtyřpístkvé, vzadu dvupístkvé) 6,7 Kla z hliíkvé slitiy 18 x 8,0" s peumatikami 245/50 R18 W (vpředu a vzadu) 3,4,5, kla z hliíkvé slitiy 20 x 9,0" s peumatikami 245/40 R20 W (vpředu a vzadu) 6,7 Nezávislé, dvjité lichběžíkvé závěsy s viutými pružiami a dvupístvými tlumiči (DPS Duble-Pist Shck), stabilizátr Nezávislé víceprvkvé zavěšeí, dvupístvé tlumiče (DPS Duble-Pist Shck), stabilizátr Ktuče s dvětráváím průměru 320 mm vpředu / 308 mm vzadu Kla z hliíkvé slitiy 18 x 8,0" s peumatikami 245/50 R18 W (vpředu a vzadu) kg 3 / kg 4 / kg 5,6 / kg kg 4 / kg kg 3,4,5 / kg 6, kg 750 kg / kg 750 kg / kg 450 l 350 l 74 l 70 l 0,27 3,4,5 / 0,28 6,7 0,26 1 Uvedeé hdty byly stavey a základě měřicích metd pdle evrpské směrice 715/2007/EC. Sptřeba paliva a úrveň CO 2 emisí vzu ejem a efektivím využití paliva ve vze, ale jsu vlivěy též stylem jízdy a dalšími mimtechickými faktry. 2 Hdty uvedey pdle směrice 92/21/EC ve verzi 95/48/EC (phtvstí hmtst s 90 % paliva v ádrži, řidičem hmtsti 68 kg a 7 kg zavazadel) pr vzidla se stadardí specifikací. Vlitelá výbava a příslušeství mhu tut hdtu zvýšit. 3 Q70 4 Q70 Premium 5 Q70 Premium Tech 6 Q70 Sprt 7 Q70 Sprt Tech

Z IMPULSU. Tento údaj odpovídá kombinované spotřebě paliva.

Z IMPULSU. Tento údaj odpovídá kombinované spotřebě paliva. 70 Je čas vykročit vpřed. Dopřát si jedinečná potěšení plná nespoutané dynamiky a ryzí odvahy. Obklopit se přepychem zrozeným z neutuchající pozornosti ke hmatovým vjemům a vychutnat si všemi smysly zážitek

Více

PROBUZENÍ. Nechte se unášet novým pocitem uvědomění sebe sama, svých smyslů, všeho, co vás obklopuje. Každý kilometr vás přenese na jiné místo.

PROBUZENÍ. Nechte se unášet novým pocitem uvědomění sebe sama, svých smyslů, všeho, co vás obklopuje. Každý kilometr vás přenese na jiné místo. X50 NÁDECH Nadechněte se. Okamžik stvořený právě pro vás. Model QX50 je vyjádřením vaší osobnosti a výrazem stylu, který pečuje o pohodlí a odměňuje vaše smysly. Luxusní crossover, který kombinuje atraktivní

Více

SÍLA. PŘÍZNAČNÝ ZVUK VÝFUKU obohacuje zážitek z jízdy o další exkluzivní rozměr. Model QX70 je nezaměnitelný i se zavřenýma očima.

SÍLA. PŘÍZNAČNÝ ZVUK VÝFUKU obohacuje zážitek z jízdy o další exkluzivní rozměr. Model QX70 je nezaměnitelný i se zavřenýma očima. 70 Infiniti QX70 se vymyká všem kategoriím. Je to vůz, ve kterém se spojují sportovní vlastnosti, užitná hodnota a moderní umění. Luxusní crossover s odvážným a výrazným designem a překvapivou flexibilitou.

Více

Rorma v mzdách - suprhrubá mzda. Princip suprhrubé mzdy. Příklad

Rorma v mzdách - suprhrubá mzda. Princip suprhrubé mzdy. Příklad Rorma v mzdách - suprhrubá mzda Od véh rku se míst prgresiví sazby daě ( 3 %) vě zavádí rovná daň z příjmů yzických osob, a t ve výši 5 % pr rk 00& a ve výši,5 % d rku 00'. S tímt také suvisí rozšířní

Více

Efektivita v rozvážkovém provozu.

Efektivita v rozvážkovém provozu. Efektivita v rozvážkovém provozu. Vozy řady MAN TG. MAN ka. NEZÁLEŽÍ, CO PŘEPRAVUJETE. V tomto prospektu mohou být vyobrazey prvky výbavy, které ejsou součástí sériového vybaveí. ZÁLEŽÍ NA EFEKTIVITĚ.

Více

Obdiv zaručen. Přidejte k tomu jedinečnou 7letou Kia záruku a získáte vůz, u něhož si můžete být jisti, že bude obdivován.

Obdiv zaručen. Přidejte k tomu jedinečnou 7letou Kia záruku a získáte vůz, u něhož si můžete být jisti, že bude obdivován. 02 NOVÁ KIA RIO Obdiv zaručen Zrozena pro Váš život Nová Kia Rio nenechá nikoho chladným, v každém ohledu. Dynamický hatchback s ohromujícím designem má v této třídě skutečně co nabídnout. Neočekávanou

Více

www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive

www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive Kvalita není pro Toyotu jen slibem, je to její životní styl Nic není tak dobré, aby se to nedalo dělat lépe. I to je jedním z důvodů, proč se neustále

Více

JAGUAR 3.0 V6 KOMPRESOR

JAGUAR 3.0 V6 KOMPRESOR SPECIFIKACE A CENY DUBEN 2015 VÝBĚR MOTORŮ MOTORY JAGUAR 3.0 V6 DIESEL JAGUAR 3.0 V6 KOMPRESOR JAGUAR 3.0 V6 KOMPRESOR AWD JAGUAR 5.0 V8 KOMPRESOR Počet válců/ventilů na válec 6/4 6/4 6/4 8/4 Vrtání/zdvih

Více

Kvalita není pro Toyotu jen slibem, je to její životní styl

Kvalita není pro Toyotu jen slibem, je to její životní styl Corolla 02 Kvalita není pro Toyotu jen slibem, je to její životní styl Nic není tak dobré, aby se to nedalo dělat lépe. I to je jedním z důvodů, proč se neustále snažíme zlepšovat vše, co děláme. Nechápeme

Více

Obsah. Připravte se TOTO JE MODERNÍ ŽIVOTNÍ STYL. AYGO STYL. 04 Exteriér a interiér Skvělý design vnějšku i vnitřku vozu

Obsah. Připravte se TOTO JE MODERNÍ ŽIVOTNÍ STYL. AYGO STYL. 04 Exteriér a interiér Skvělý design vnějšku i vnitřku vozu Aygo Připravte se Obsah TOTO JE MODERNÍ ŽIVOTNÍ STYL. AYGO STYL. 04 Exteriér a interiér Skvělý design vnějšku i vnitřku vozu 08 Jízdní vlastnosti a motor Usnadněte si jízdu přeplněnými ulicemi 12 Bezpečnost

Více

SPORTBRAKE SPECIFIKACE A CENY DUBEN 2015

SPORTBRAKE SPECIFIKACE A CENY DUBEN 2015 XF SPORTBRAKE SPECIFIKACE A CENY DUBEN 2015 1 TECHNICKÁ DATA MOTORY 2.2 L DIESEL 3.0 L V6 DIESEL 3.0 L V6 DIESEL S 5.0 L V8 KOMPRESOR R-S Počet válců/ventilů na válec 4/4 6/4 6/4 8/4 Vrtání/zdvih mm 85/96

Více

Když se s někým nebo s něčím, ať se jedná o člověka nebo automobil, setkáte poprvé, potřebujete čas, abyste mohli otevřít své srdce. Nastal čas objevit to, co překoná Vaše očekávání, získat pocit bezpečí

Více

Renault kadjar. Objevte Renault Kadjar na www.renault.cz

Renault kadjar. Objevte Renault Kadjar na www.renault.cz Objevte Renault Kadjar na www.renault.cz Renault kadjar Obsahu této publikace, její přesnosti a aktuálnosti k datu jejího tisku jsme věnovali veškerou péči. Tento dokument byl zpracován na základě nulté

Více

Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING

Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING Mii ČLEN VOLKSWAGEN GROUP ENJOYNEERING Vítejte v novém světě, kde se vše točí jen kolem vás. Kde inovace a technologie jsou vaším sluhou k poskytnutí skvělého jízdního zážitku. Svět, kde technologie denně

Více

Specifikace a ceny červen 2013

Specifikace a ceny červen 2013 Specifikace a ceny červen 2013 Jaguar XF TECHNICKÉ ÚDAJE A CENY MOTORY JAGUAR 2,2 L R4 TURBODIESEL JAGUAR 3,0 L V6 TURBODIESEL JAGUAR 3,0 L V6 TURBODIESEL S Výkon / točivý moment 200 k / 450 Nm 240 k /

Více

Specifikace a ceny LiSTOpaD 2013

Specifikace a ceny LiSTOpaD 2013 Specifikace a ceny LISTOPAD 2013 2 Jaguar XF TECHNICKÉ ÚDAJE A CENY MOTORY JAGUAR 2,2 L i4 TURBODIESEL JAGUAR 3,0 L V6 TURBODIESEL JAGUAR 3,0 L V6 TURBODIESEL S JAGUAR 2,0 L GTDI 4 240 TURBO Výkon / točivý

Více

5důvodů proč vsadit na

5důvodů proč vsadit na 5důvodů proč vsadit a 1 Jsme součástí velké meziárodí skupiy, působící ve více ež 85 zemích CNA Group je světovou špičkou ve světě domácích spotřebičů, s továrami ve Špaělsku, Brazílii a Číě. Toto spojeí

Více

Uvolnění pro jízdu: všechno o audiovizuálních, multimediálních a jízdních systémech, klimatizaci a komfortních sedadlech. Komfort od strany 20

Uvolnění pro jízdu: všechno o audiovizuálních, multimediálních a jízdních systémech, klimatizaci a komfortních sedadlech. Komfort od strany 20 Třída CL. Fascinace. CL není jenom synonymem pro eleganci a luxus, je mistrovským technickým dílem. Generace motorů V8 s technologií BlueDIRECT stanovuje měřítka v oblasti efektivity a výkonu. Četné senzory

Více

STANDARDNÍ VÝBAVA NX. Prodloužená záruka LEXUS Záruka na 5 let/160 000 km a asistenční služby na 5 let bez omezení ujetých kilometrů

STANDARDNÍ VÝBAVA NX. Prodloužená záruka LEXUS Záruka na 5 let/160 000 km a asistenční služby na 5 let bez omezení ujetých kilometrů NOVÝ LEXUS NX ceník STANDARDNÍ VÝBAVA NX AKTIVNÍ BEZPEČNOST A JÍZDNÍ DYNAMIKA Aktivní brzdová světla Asistent rozjezdu do kopce (HAC) Režim EV (Electric Vehicle) (NX 300h) Systémy ovládání brzdové soustavy,

Více

Nové BMW řady 2 Active Tourer. Obsah.

Nové BMW řady 2 Active Tourer. Obsah. Média Strana 1 BMW Group Česká republika Nové BMW řady 2 Active Tourer. Obsah. 1. Nové BMW řady 2 Active Tourer: Krátká verze. 2 2. Koncept: Kompaktní odpověď na moderní nároky na dopravu. 4 3. Design:

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895

SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 Často se stává, že nemáte na výběr a musíte v životě zvládnout více úloh. Zastáváte různé role a občas také všechny najednou. A právě pro

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí se

Více

>> Skvělý nápad do města. smart fortwo pure, pulse, passion, smart BRABUS a BRABUS Xclusive.

>> Skvělý nápad do města. smart fortwo pure, pulse, passion, smart BRABUS a BRABUS Xclusive. >> Skvělý nápad do města. smart fortwo pure, pulse, passion, smart BRABUS a BRABUS Xclusive. Nikde jinde není život tak různorodý jako ve městě. Dalším rysem městského života je jeho unikátní požadavek

Více

Jaguar XF TECHNICKÉ ÚDAJE A CENY

Jaguar XF TECHNICKÉ ÚDAJE A CENY CENÍK Leden 2013 Jaguar XF TECHNICKÉ ÚDAJE A CENY Motor 2.0 l GTDi 2.2 l R4 diesel 3.0 l V6 diesel 3.0 l V6 diesel S 3.0 l V6 Kompressor 3.0 l V6 Kompressor AWD* 5.0 l V8 Kompressor Výkon / točivý moment

Více

NOVÝ LEXUS NX 300h OB EVTE NOVÝ LEXUS NX 300h

NOVÝ LEXUS NX 300h OB EVTE NOVÝ LEXUS NX 300h NOVÝ LEXUS NX 300h NOVÝ LEXUS NX 300h ÚVOD V PŘÍPADĚ NOVÉHO MODELU NX 300h SME SE ROZHODLI VYTVOŘIT TAK STRHU ÍCÍ A ELEGANTNÍ CROSSOVER, SE KTERÝM BYSTE CHTĚLI OKAMŽITĚ OD ET. Takeaki Kato, šéfkonstruktér

Více

Software pro interpolaci hodnot slunečního záření

Software pro interpolaci hodnot slunečního záření ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZE Fakulta živtíh prtředí Katedra aplikvaé geifrmatiky a územíh pláváí Sftware pr iterplaci hdt luečíh zářeí Diplmvá práce Ja Hilica Veducí diplmvé práce: RNDr. Vladimír

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA SUPERB

SIMPLY CLEVER ŠKODA SUPERB SIMPLY CLEVER ŠKODA SUPERB Asi tak tři roky života strávíte v autě. Vybírejte proto s rozvahou. ŠKODA Superb. Bez cestování si už dnešní svět asi nikdo z nás nedovede představit. I když Vám přitom Váš

Více

Užitkové vozy. Caravelle. Caravelle 01

Užitkové vozy. Caravelle. Caravelle 01 Užitkové vozy aravelle aravelle 01 Vaše motto: každý host si zaslouží jen to nejlepší. Již při příjezdu. Příjemný pobyt by měl začít už při příjezdu. Volkswagen aravelle odveze Vaše hosty tak, jak to očekávají

Více

ŠKODA RAPID SPACEBACK

ŠKODA RAPID SPACEBACK SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID SPACEBACK ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 Prostor se nedá uchopit, ale každodenně se nás dotýká. A tak do něj můžeme promítnout svoje emoce a kreativitu, aby se z něj

Více

Díky výjimečnému prostoru pro kolena, který je jedním z největších v dané třídě, si cestující na zadních sedadlech užijí i dlouhé cesty.

Díky výjimečnému prostoru pro kolena, který je jedním z největších v dané třídě, si cestující na zadních sedadlech užijí i dlouhé cesty. NOVÝ NISSAN PULSAR od 299 900 Kč s financováním Nissan Finance MIMOŘÁDNĚ PROSTORNÝ Díky výjimečnému prostoru pro kolena, který je jedním z největších v dané třídě, si cestující na zadních sedadlech užijí

Více