Představení řečníků. 13. Sjezd mládeže AC

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Představení řečníků. 13. Sjezd mládeže AC 24.-27.10.2014"

Transkript

1 Představení řečníků 13. Sjezd mládeže AC Paige Allen Paige Allen slouží ve sboru Church on the Rock ve městě Lubbock, Texas. Slouží jako pastor tréningu a vysílání misionářů vyučuje povstávající vedoucí, kteří dnes slouží a zasahují dnešní generaci skrze zakládání sborů, misii, místní evangelizační programy a misijní výjezdy, je také oblíbenou řečnicí a kazatelkou. Paige je 13 let vdaná a se svým manželem Joshem mají dvě úžasné dcery, které se jmenují Selah a Haven. Společně mají vášeň šířit evangelium do celého světa. Paige vystudovala Oral Roberts University s titulem B.A., v oboru organizační a mezilidské komunikaci a získala titul Masters of Divinity v Kings Seminary. Miluje četbu, běh a cestování po světě! Kázání: pátek 18:00 (Hledači pokladu) a neděle 9:00 (Úspěšně projít zkouškou) Seminář na téma: Poklad ve spamu, sobota 9:20 a 11:00 Anotace: Mnozí z nás vyrůstáme v křesťanských rodinách a neprožili jsme tak divoká obrácení jako ostatní. Kým je pro nás Ježíš? Co pro nás znamená život křesťana? Žijeme dobré křesťanství našich rodičů anebo jsme si sami našli cestu k Ježíši?

2 Tomáš Hasmanda Tomášovi je 47 let a spolu s báječnou manželkou Martinou si užívají 24. rok manželství. Mají 3 děti, synové obři 21 a 20 let, dcera 14. Miluje hodinky, nože, zbraně, cestování, potápění, moře, focení, knihy od R. A. Salvatora, akční a fantazy filmy (Hobit, Pán prstenů ). Velmi ho baví znát Ježíše a pracovat pro něj => je to velké, nadpřirozené dobrodružství a to je ONO! :) Naplno v církvi pracuje 21 let. Rád pomáhám lidem s jejich trápeními a starostmi. Kázání: pondělí 9:30 Workshop na téma: Sex a vztahy, sobota 13:30 a neděle 13:30 Anotace: Jedny z nejlepších Božích vynálezů! Jak dělat Bohu radost každou součástí našeho života? Ožehavá témata, provokující otázky, osobní zkušenosti a příběhy. Benjamin Wojnar Beno již dekádu let pracuje s mladými lidmi nejen v Českém Těšíně. Je zaměstnancem sboru AC, Křesťanské centrum Český Těšín. Se svou ženou má krásného syna. Seminář na téma: Půst, sobota 9:20 Anotace: Půst jako forma vzdání se něčeho, abychom získali něco hlubšího. Seminář bude obsahovat jak duchovní zamyšlení, tak i praktické zkušeností a rady. Roman a Rút Vřeťonko Oba pochází z Těšínska. Poznali se na Biblické škole v Kolíně. Jsou manželé téměř deset let. V průběhu let byli oba součástí služby dětem, chválícího týmu a hlavně práce s mládeží. V letech byli na Filipínách, kde studovali a misijně působili. V květnu 2012 promovali na Asia Pacific Theological Seminary v oboru M.A. Ministry (služba) Roman a M.A. Intercultural Studies (mezikulturní studia) Rut. Po návratu z Filipín se přestěhovali do Dačic, kde slouží především pastoračně a vyučováním. Také externě vyučujejí na VOŠMT. V květnu se jim narodil syn Lukas Aaron. Seminář na téma: Jak vyjít ze zóny bezpečí, sobota 11:00 Anotace: Neobyčejný příběh obyčejných lidí. Ochota následovat Krista a Jeho vůli za hranice svých vlastních jistot vyžaduje více, než si myslíme a očekáváme. Pouhá biblická teorie nestačí, nutná je aplikace a to nejlépe s biblickými základy.

3 Petr Rattay Je taťkou tří dětí. Na plný úvazek se věnuje projektu Nové Generace. Zároveň je starším sboru AC Břeclav. Jeho top hobby jsou bitky se syny, tancování s dcerou, těžká cyklistika s manželkou :-), kytara, zpěv, fočus a Ford Focus. Procestoval velký kus světa a rád by ještě i ten malej :-) Možná to má i co do činění s tím, že jeho nejoblíbenějším veršem je Jděte ke všem národům a získávejte mi učedníky. Protože ON nás posílá, abychom měnili svět okolo nás a to nejen ve školách. Posílá nás, abychom nesli evangelium do všech národů a získali mnohé pro Jeho království. Seminář na téma: Praxe více než teorie, sobota 9:20 a 11:00 Anotace: Zajímá tě, co je to zbožnost a jak se projevuje? Chceš se jí naučit a praktikovat ve svém životě? To jsou otázky, kterými se budeme zabývat. Kromě teorie, praktických rad jak ve škole zbožně opisovat nebude chybět ani diskuze o poskvrnách světa číhajících na mladého českého studenta. Michal Apetauer Vystudoval manažerskou vysokou školu v Bratislavě, kde zároveň potkal svoji krásnou ženu Kamilu. Už tři roky je vedoucím brněnské mládeže Connect a od letošního roku má prsty i v Kristfestu. Miluje hudbu, které se momentálně aktivně nevěnuje, ale kdoví, co ještě přijde:) Je velkým sportovním, hlavně fotbalovým (Arsenal FC) a také seriálovým fanouškem. Jeho největším snem je vidět probuzenou a srozumitelnou českou církev a především mládež. Seminář na téma: Co tě štve na křesťanech (pomluvy atd.), sobota 11:00 Anotace: Když se lidí zeptáte, co si myslí o křesťanech, pravděpodobně občas uslyšíte něco o pomluvách, přetvářce nebo falši. Podle statistik většina křesťanů zažila ve svém životě pomluvu od jiného věřícího. Štve vás to taky? Budeme se bavit o tom, co všechno nás štve, proč k těmto věcem někdy sami máme sklony a jestli je možné něco udělat pro to, abychom se této nálepky zbavili. Michal Malina Michal je ženatý se Soňou, která ho přivedla ke Kristu, mají spolu 2 kluky. Pracuje na 13 ZŠ Havířova jako lektor besed pro 2 stupeň ZŠ. Miluje lyže, hudbu, Boha, umění a hluboce si váží nevěřících lidi a spolupracuje s nimi v různých projektech, které jsou mostem ke sdílení Krista. Seminář na téma: Svoboda v Kristu, sobota 9:20 Anotace: Jako křesťané o sobě říkáme, že jsme svobodní v Kristu, ale přitom mnoho věcí nesmíme. Jaká že to vlastně svoboda je? A nebo pouze žijeme v "iluzi svobody"? O tom všem na tomto semináři!

4 Vaneta Zvoníčková Je mi 110 let, nejvíce miluji Boha a barevný život s Ním, mého sqělého manžela a mladé lidičky. Kupu let jsem tu pro mladé lidi v církvi i na školách. Pocházím z velmi komplikované rodiny a mám ledacos za sebou, takže mi žádný problém nepřijde divný a mimózní. Mám ráda kreativitu, bungee jumping, pavouky + tunu dalších zvířat, focení a kupu dalších věcí. Workshop na téma: Sex a vztahy, sobota 13:30 a neděle 13:30 Anotace: Jedny z nejlepších Božích vynálezů! Jak dělat Bohu radost každou součástí našeho života? Ožehavá témata, provokující otázky, osobní zkušenosti a příběhy. Tým Paige Allen - Josh Allen Josh Allen v posledních 10 letech pracuje v oblasti realit. V roce 1999 graduoval na Oral Roberts University, ale již na střední škole založil svůj vlastní investiční klub. Kromě podnikání byl Josh v posledních 10 letech pastorem mladých dospělých a za svůj největší životní úspěch považuje to, že si vzal za manželku svou lásku ze střední školy Paige. Manželé jsou téměř 14 let a mají dvě dcery (Selah 4 a Haven 2 roky). Evangelizační workshop na téma: Treasure Hunts, sobota 13:30 a neděle 13:30 Anotace: Treasure Hunts využívá slova poznání (vodítko), které si napíšeš na svoji mapu pokladu, abys našel poklady (lidi), kteří potřebují nadpřirozené setkání s Bohem skrze prorocké slovo nebo uzdravení. Není to o kázání lidem, ale spíše o tom, že jim prakticky ukážeme na Boží dobrotu. Díky této zábavné a snadné metodě získáš odvahu a schopnost přinášet lidem okolo tebe nadpřirozenou Boží moc.

5 Tým Paige Allen - Alan a Leslie Rich Alan a Leslie Rich mají vášeň vidět lidi, kteří skrze chválu a uctívání vstupují do Boží přítomnosti. Leslie je pastorem chvály ve sboru Church on the Rock v Lubbocku, Texas a Alan hraje na kytaru a je zodpovědný za oblast zvuku. Společně také píší a produkují písně v jejich domácím nahrávacím studiu a rádi pracují se všemi styly hudby. Manželé jsou téměř 10 let a mají 3 dcery. Workshop chval a uctívání: sobota 13:30 a neděle 13:30 Anotace: Jaké jsou principy ve vedení chval? Jak pracovat s kapelou a budovat tento jedinečný tým lidí? Jak vést samotné lidi ve shromáždění před Boží trůn? Nebude chybět ani společný čas chval!

6 Duchovní poradci Sjezd-oáza Jsme tým osůbek, které mají moc rádi druhé lidi a mají velké uši k naslouchání. Jsme vám k dispozici po celou dobu Sjezdu. Budeme se s vámi rádi modlit, poradíme vám v různých oblastech (např. vztahy, sexuální záležitosti, služba, rozhodování, sebepřijetí, atd.) anebo vás jen tak vyslechneme. Využijte toho. Vaneta Zvoníčková Je mi 110 let, nejvíce miluji Boha a barevný život s Ním, mého sqělého mažela a mladé lidičky. Kupu let jsem tu pro mladé lidi v církvi i na školách. Pocházím z velmi komplikované rodiny a mám ledacos za sebou, takže mi žádný problém nepřijde divný a mimózní. Mám ráda kreativitu, bungee jumping, pavouky + tunu dalších zvířat, focení a kupu dalších věcí. Tomáš Hasmanda Mám 47 let, jsem 23 let ženatý a s manželkou máme tři děti: syny 21,19 a dceru 14 let. Baví mě pracovat pro Boha, sbírám nože, hodinky, potápím se, někdy plavu, fotím a toužím po motorce chopper :) Čtu kovbojské romány od G.F. Ungera, fantazi literaturu od S.A. Salvatore (Drizzti), politický thriller od Ludluma, Toma Clancyho, líbí se mě Hobit, Avatar, Pán prstenů, akční filmy. Rád vám budu naslouchat, spolu s vámi se modlit a hledat řešení problémů, které vás trápí a za které se stydíte Kami Lezo Je mi 27, jsem 5 let šťastně vdaná, Pána Boha znám 13 let a nikdy bych neměnila. Mám moc ráda lidi, přemýšlení nad věcmi, černou čokoládu, snowboard, šití na stroji, pečení a kuchyňské vychytávky. Jsem moc ráda, že už fůru let můžu být členem týmu mládeže a od loňska nově taky členem poradenského týmu u nás ve sboru. Těší mě, když můžu mluvit s holkami o věcech co je trápí, modlit se s nimi a pak vidět, jak Pán Bůh bere jejich břemena a uzdravuje jejich srdce tak, jako uzdravil to moje.

7 Petr Rattay Jsem taťkou tří dětí. Na plný úvazek se věnuji projektu Nové Generace. Zároveň jsem starším sboru AC Břeclav. Moje top hobby jsou bitky se syny, tancování s dcerou, těžká cyklistika s manželkou :-), kytara, zpěv, fočus a Ford Focus. Procestoval jsem velký kus světa a rád bych ještě i ten malej :-) Možná to má i co do činění s tím, že mým nejoblíbenějším veršem je Jděte ke všem národům a získávejte mi učedníky. Protože ON nás posílá, abychom měnili svět okolo nás a to nejen ve školách. Posílá nás, abychom nesli evangelium do všech národů a získali mnohé pro Jeho království. Miri Jurenová Věnuji se práci s mladými lidmi v Břeclavi. Miluji Krista, hudbu, svého manžela:), úsměv a mladé lidi. Sním o tom, že uvidí probuzenou generaci, co půjde v moci a bude činit skutky, o kterých mluví Ježíš... Věřím, že ty velké věci teprve přijdou :) Palo Lezo Jsem pět let šťastně ženatý. Mám rád přehled o tom co se děje ve světě v oblasti vědy a vývoje nových technologií. Mám rád terénní auta, outdoor, dobrodružství. Hraju paintball a občas strategické počítačové hry. Rád relaxuju u filmu a dobrého jídla a můj nejoblíbenější herec je Russel Crowe. :-) Období dospívání a hledání sebe sama pro mě bylo tvrdé, ale pán Bůh mě vším provedl a teď si můžu naplno užívat život s Ním a těším se na to, co má pro mě v životě připraveno.

Vítej na Festivalu UNITED 2015

Vítej na Festivalu UNITED 2015 Obsah Informace pro účastníky 4 Poradenské centrum + modlitební místnost 5 Program festivalu 6 Hlavní řečníci 10 Zahraniční kapely 12 České a slovenské kapely 14 Semináře 22 Workshopy 32 Filmová scéna

Více

SPOLEČENSTVÍ LÁSKY, VÍRY A NADĚJE, VE KTERÉM JE KAŽDÝ DŮLEŽITOU SOUČÁSTÍ BOŽÍ MOZAIKY.

SPOLEČENSTVÍ LÁSKY, VÍRY A NADĚJE, VE KTERÉM JE KAŽDÝ DŮLEŽITOU SOUČÁSTÍ BOŽÍ MOZAIKY. 10/10 SPOLEČENSTVÍ LÁSKY, VÍRY A NADĚJE, VE KTERÉM JE KAŽDÝ DŮLEŽITOU SOUČÁSTÍ BOŽÍ MOZAIKY. Těším se domů! Pokud byste chtěli navštívit nejvelkolepější architektonické dílo postavené z lásky, podle turistických

Více

11/10. Podle svého zvyku. 565 slov na listopad

11/10. Podle svého zvyku. 565 slov na listopad 11/10 Podle svého zvyku Nedávno jsem se bavil s jedním bráchou ze sboru o tom, jak si plánuje svůj všední den. Začal jsem si pěstovat takový zvyk, vyprávěl. Hned, jak přijdu domů z práce, jdu si číst Bibli

Více

NEHEMIA INFO JSOU KOŘENY MORAVSKÝCH BRATŘÍ JEŠTĚ ŽIVÉ? PŘINÁŠÍME ZMĚNU DO LIDSKÝCH ŽIVOTŮ

NEHEMIA INFO JSOU KOŘENY MORAVSKÝCH BRATŘÍ JEŠTĚ ŽIVÉ? PŘINÁŠÍME ZMĚNU DO LIDSKÝCH ŽIVOTŮ Nadační fond Nehemia, Selská 29, Havířov Bludovice www.nehemia.cz office@nehemia.cz tel. 595 173 715 DUBEN ČERVEN 2013 NEHEMIA INFO PŘINÁŠÍME ZMĚNU DO LIDSKÝCH ŽIVOTŮ JSOU KOŘENY MORAVSKÝCH BRATŘÍ JEŠTĚ

Více

Měsíčník Sboru Křesťanské společenství Praha / ročník 20

Měsíčník Sboru Křesťanské společenství Praha / ročník 20 3/ 2008 Měsíčník Sboru Křesťanské společenství Praha / ročník 20 ÚVODNÍK Probuzení nebo dělníci? Když uviděl zástupy, byl nad nimi hluboce pohnut, protože byli utrápení a sklíčení jako ovce, které nemají

Více

Měsíčník Sboru Křesťanské společenství Praha / ročník 23

Měsíčník Sboru Křesťanské společenství Praha / ročník 23 KRISTEM PROMÌNÌNÉ ŽIVOTY 10 / 2011 SBOROVÝ DOPIS Měsíčník Sboru Křesťanské společenství Praha / ročník 23 Ú V O D N Í K Modlitba má moc Tu přišli a oznámili Jošafatovi: Táhne proti tobě velký dav z druhé

Více

07-08/09 zpravodaj ks hradec králové www.kshk.cz červenec - srpen 2009 782 slova na prázdniny ŽÍZEŇ JE VELIKÁ! ŽIVOT MI UTÍKÁ? Vzduch se tetelil v poledním žáru a rozmazával tak siluetu ženy, která unaveným

Více

Program Dálková adopce PLUS možná můžeš změnit osud jednoho z nich

Program Dálková adopce PLUS možná můžeš změnit osud jednoho z nich Program Zdravá mládež nastavme výhybku v životě mladé generace! Program Dálková adopce PLUS možná můžeš změnit osud jednoho z nich Don Engram, bývalý předseda Mezinárodní správní rady I.N. Network, hovoří

Více

Lidé v našem sboru od A do Z ... Christer Dahlberg ...

Lidé v našem sboru od A do Z ... Christer Dahlberg ... Lidé v našem sboru od A do Z... Christer Dahlberg... A jako Autoportrét Můžeš v krátkosti popsat, jak vidíš sama sebe? Charakter, temperament, tvé schopnosti, touhy a plány... Myslím si, že jsem věrná

Více

Měsíčník Sboru Křesťanské společenství Praha / ročník 23

Měsíčník Sboru Křesťanské společenství Praha / ročník 23 KRISTEM PROMÌNÌNÉ ŽIVOTY 6 / 2011 SBOROVÝ DOPIS Měsíčník Sboru Křesťanské společenství Praha / ročník 23 Ú V O D N Í K Růst a proměněné životy Když jsem nedávno dostal zadání napsat něco na téma páté hodnoty

Více

JEŽÍŠ NA NĚJ S LÁSKOU POHLEDĚL A ŘEKL: JEDNO TI SCHÁZÍ... (MK 10,21A)

JEŽÍŠ NA NĚJ S LÁSKOU POHLEDĚL A ŘEKL: JEDNO TI SCHÁZÍ... (MK 10,21A) JEŽÍŠ NA NĚJ S LÁSKOU POHLEDĚL A ŘEKL: JEDNO TI SCHÁZÍ... (MK 10,21A) FÓRUM MLÁDEŽE 27. 29. 1. 2006 Homilie o. Jiřího Mikuláška pátek při zahajovací mši sv. Svatost v dnešním světě vzor mladého svatého

Více

Nejen Informátor Sboru Církve bratrské v Českém Těšíně

Nejen Informátor Sboru Církve bratrské v Českém Těšíně Nejen Informátor Sboru Církve bratrské v Českém Těšíně listopad 2009 ročník desátý, číslo 3 Efezským 6:18-20 V každý čas se v Duchu svatém modlete a proste, bděte na modlitbách a vytrvale se přimlouvejte

Více

10/2012. cena 39 Kč / ročník 43 www.i-brana.cz. Foto archiv. ilustrace a design Ondřej Košťák

10/2012. cena 39 Kč / ročník 43 www.i-brana.cz. Foto archiv. ilustrace a design Ondřej Košťák 10/2012 cena 39 Kč / ročník 43 www.i-brana.cz Foto archiv. ilustrace a design Ondřej Košťák Inzerce ƉBTPQJT #3 /" NJÎTFM SPL,NJ 1ØFOJNJOÝ DIMÊC H LH SPL,NJ 1PMPUVNJOÊ NMÊLP MJUS M SPL,NJ ƉFSTUWÊ NÃTMP H LH SPL,NJ.ÃUF

Více

Co je Cesta do Emaus? Kdy Cesta do Emaus vznikla? Co je cílem Emaus?

Co je Cesta do Emaus? Kdy Cesta do Emaus vznikla? Co je cílem Emaus? Co je Cesta do Emaus? Upozornili nás, že Cesta do Emaus není emocionální pěnová koupel. Je to v podstatě cesta s Ježíšem Kristem. Podstatné není, jak jsme se navzájem báječně sblížili, ale o co blíž jsme

Více

Přednášky se uskuteční ve dvou přednáškových blocích středa 15.00 17.00 hodin (viz str. 41) pátek 10.00 12.00 hodin (viz str. 69)

Přednášky se uskuteční ve dvou přednáškových blocích středa 15.00 17.00 hodin (viz str. 41) pátek 10.00 12.00 hodin (viz str. 69) PŘEDNÁŠKY Přednášky se uskuteční ve dvou přednáškových blocích středa 15.00 17.00 hodin (viz str. 41) pátek 10.00 12.00 hodin (viz str. 69) Jsou rozděleny do pěti tematických okruhů: 1. Víra, církev, duchovní

Více

Časopis Apoštolské církve

Časopis Apoštolské církve Časopis Apoštolské církve Ročník 24 Navštivte nás na www.apostolskacirkev.cz Číslo 11 / 2012 Úvodník 2 Vážení a milí čtenáři! Jsme vděční Bohu, že můžete držet v rukou další číslo našeho časopisu, které

Více

Měsíčník Sboru Křesťanské společenství Praha / ročník 20

Měsíčník Sboru Křesťanské společenství Praha / ročník 20 9/ 2008 Měsíčník Sboru Křesťanské společenství Praha / ročník 20 ÚVODNÍK CÍTÍM SE ŠPATNĚ Byla mi dána veškerá pravomoc... Jděte a čiňte učedníky ze všech národů... učte je zachovávat všechno, co jsem vám

Více

Měsíčník Sboru Křesťanské společenství Praha / ročník 25

Měsíčník Sboru Křesťanské společenství Praha / ročník 25 KRISTEM PROMÌNÌNÉ ŽIVOTY 11 / 2013 SBOROVÝ DOPIS Měsíčník Sboru Křesťanské společenství Praha / ročník 25 ÚVODNÍK NOVÉ SRDCE A dám jim jedno srdce a nového ducha vložím do vašeho nitra, odstraním z jejich

Více

VÁNOČNÍ SBÍRKA 2008. Výnosy sbírky byly následující: Nadace Mezinárodní potřeby - Čerstvé zprávy

VÁNOČNÍ SBÍRKA 2008. Výnosy sbírky byly následující: Nadace Mezinárodní potřeby - Čerstvé zprávy Jaro 2009 I.N. Network spojuje partnery v rozvojových a rozvinutých zemích v nesení evangelia, učednictví a službě okolnímu světu. Nadace Mezinárodní potřeby je součástí sítě mezinárodní společnosti I.N.

Více

Měsíčník Sboru Křesťanské společenství Praha / ročník 22

Měsíčník Sboru Křesťanské společenství Praha / ročník 22 7-8/ 2010 Měsíčník Sboru Křesťanské společenství Praha / ročník 22 ÚVODNÍK POUZE DOBRÝ ZVYK? Zaradoval jsem se, když mi řekli: Půjdeme do Hospodinova domu. Žalm 122,1 Uvěřil jsem před více než třiceti

Více

Hejčínské OKO LISTOPAD 2014. Rozhovor s misionářkou Jitkou Svozilovou čtěte na str. 2. Zpravodaj farnosti sv. Cyrila a Metoděje v Olomouci-Hejčíně

Hejčínské OKO LISTOPAD 2014. Rozhovor s misionářkou Jitkou Svozilovou čtěte na str. 2. Zpravodaj farnosti sv. Cyrila a Metoděje v Olomouci-Hejčíně Hejčínské OKO Zpravodaj farnosti sv. Cyrila a Metoděje v Olomouci-Hejčíně LISTOPAD 2014 Rozhovor s misionářkou Jitkou Svozilovou čtěte na str. 2 Úvodní slovo Na začátku listopadu prožíváme období tzv.

Více

BOJUJ DOBRÝ BOJ VÍRY!

BOJUJ DOBRÝ BOJ VÍRY! CÍRKEV, KTERÁ SPOJUJE LIDI DOHROMADY 06/11 BOJUJ DOBRÝ BOJ VÍRY! Jak už jsem psal ve svém posledním úvodníku (Mozaika 02/11): bez víry to prostě nejde! Apoštol Pavel to věděl, a proto napsal Timoteovi:

Více

ČERSTVÉ ZPRÁVY NADACE MEZINÁRODNÍ POTREBY ˇ JARO 2011 NOVINKY A INFORMACE Z NAŠÍ KANCELÁRE ˇ. F-nadace nás podporila ˇ. Prestehovali ˇ ˇ jsme se!

ČERSTVÉ ZPRÁVY NADACE MEZINÁRODNÍ POTREBY ˇ JARO 2011 NOVINKY A INFORMACE Z NAŠÍ KANCELÁRE ˇ. F-nadace nás podporila ˇ. Prestehovali ˇ ˇ jsme se! ČERSTVÉ ZPRÁVY NADACE MEZINÁRODNÍ POTREBY ˇ JARO 2011 I.N. Network spojuje partnery v rozvojových a rozvinutých zemích v nesení evangelia, učednictví a službě okolnímu světu. Nadace Mezinárodní potřeby

Více

www 1. února - septuagesimae 10. ročník 2/2015

www 1. února - septuagesimae 10. ročník 2/2015 www. Nedělní listy. 1. února - septuagesimae operace mobilizace OM Česká republika Kancelář: Kolářská 2176 /2, 370 07 České Budějovice IČ 14498634 E mail: info.cz@om.org Tel: 387 312 730 www.cz.om.org

Více

NEDĚLNÍ LISTY 2. číslo, 6. ročník Nezávislé noviny sboru a.v. ČCE v Českém Těšíně Na Rozvoji 20. února 2011

NEDĚLNÍ LISTY 2. číslo, 6. ročník Nezávislé noviny sboru a.v. ČCE v Českém Těšíně Na Rozvoji 20. února 2011 NEDĚLNÍ LISTY 2. číslo, 6. ročník Nezávislé noviny sboru a.v. ČCE v Českém Těšíně Na Rozvoji 20. února 2011 Čtení: Mt 8, 1-13; Ř 12, 16-21; Ž 67, 2 POMOC NEPATRNÝM Král odpoví a řekne jim: Amen, pravím

Více

SMYSL LIDSKÉHO ŽIVOTA

SMYSL LIDSKÉHO ŽIVOTA UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCI PEDAGOGICKÁ FAKULTA Katedra psychologie a patopsychologie Obor: MA - IV SMYSL LIDSKÉHO ŽIVOTA BAKALÁŘSKÁ PRÁCE Jana Šprtová Olomouc 2013 Vedoucí práce: Mgr. et Mgr. Iveta

Více

Nezávislé noviny sboru a.v. ČCE v Českém Těšíně Na Rozvoji. 3. února - sexagesimae Čtení: jer 1,4-10; Ž 71, 1-6, 1.kor 13,1-13; l 4,21-30

Nezávislé noviny sboru a.v. ČCE v Českém Těšíně Na Rozvoji. 3. února - sexagesimae Čtení: jer 1,4-10; Ž 71, 1-6, 1.kor 13,1-13; l 4,21-30 Nedělní listy 2/2013 8. ročník Nezávislé noviny sboru a.v. ČCE v Českém Těšíně Na Rozvoji. 3. února - sexagesimae Čtení: jer 1,4-10; Ž 71, 1-6, 1.kor 13,1-13; l 4,21-30 Slovo editora Podvolujte se jeho

Více

Sbor Církve bratrské v Havířově

Sbor Církve bratrské v Havířově Roč. 10, číslo 9/2007 Sbor Církve bratrské v Havířově Ne vy jste vyvolili mne, ale já jsem vyvolil vás a ustanovil jsem vás, abyste šli a nesli ovoce a vaše ovoce aby zůstalo; a Otec vám dá, oč byste ho

Více

Rodinné setkání. Mikulášská s našimi teenagery v roli Mikuláše, anděla a čerta.

Rodinné setkání. Mikulášská s našimi teenagery v roli Mikuláše, anděla a čerta. Výroční zpráva 2014 Rodinné setkání. Mikulášská s našimi teenagery v roli Mikuláše, anděla a čerta. Akce v parku Žižkova. Několik slov o uplynulém roce Hledejte především jeho království a spravedlnost

Více

informátor Podpořte školu v Tanzanii str. 3 Děti a mládež s postižením také musí chodit do školy str.9 Nerozvážnost se může prodražit str.

informátor Podpořte školu v Tanzanii str. 3 Děti a mládež s postižením také musí chodit do školy str.9 Nerozvážnost se může prodražit str. informátor 3/2012 Podpořte školu v Tanzanii str. 3 Děti a mládež s postižením také musí chodit do školy str.9 Nerozvážnost se může prodražit str. 18 1 úvod autor článků Natálie Klusová pastorační pracovnice

Více