Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download ""

Transkript

1 Údaje uvedené v tomto katalogu mají pouze informativní charakter. Vybavení modelů a příslušné doplňky se mohou lišit na základě specifických požadavků trhu či právních norem. Výrobce si vyhrazuje právo změn popsaných modelů z technických nebo obchodních důvodů. Vytištěno: 02/2012

2

3 Pozvání na cestu Mé díte, sestro má, je krása nesmírná najít kraj, jez nám spolecný je! Milovat se a zít, milovat se a mrít v zemi, která tvým srdcem bije! Slunce, jez skryto je v nebeské závoje, obdobná kouzla pro mne tají, jak kdyz oci tvé ve zrade slzavé záštitu si tak hledávají. Tam vše je krása, vše je rád, klid, luxus, rozkoš naporád. Nábytek kolem sten, léty uz vylešten, zdobil by pokojík náš milý. A vzácné kvetiny by tu své parfémy do vone ambry zvolna lily.

4 Bohaté stropy pak, zrcadel lesklý zrak spolu s nádherou Orientu duši beze vší pochyby vzácná tajemství rekly by v té reci, jez je domovem tu. Tam vše je krása, vše je rád, klid, luxus, rozkoš naporád. Hle, vodní hladiny, na nichz tulácké sny lodi pokojne kolébají. Tak chtejí pro náš klid své touhy uklidnit po cestách dalekými kraji. Slunce, jez zapadá, na pole ukládá, na mesto celé, na hladinu záclonu zlatavou. Svet, zmozen únavou, usíná v mírném, vlahém stínu. Tam vše je krása, vše je rád, klid, luxus, rozkoš naporád. Charles Baudelaire

5 Milovat se a zít, milovat se a mrít

6 v zemi, která tvým srdcem bije!

7

8 Lancia Thema ztělesňuje to nejlepší ze dvou světů, které hrály hlavní roli v historii automobilismu a které překonaly všechny vzdálenosti a našly společný bod. Kde končí vážnost a solidnost zámořské tradice, začíná typicky italská mistrovská péče o detail. Výměna hodnot, které Lancia Thema představuje naprosto nenapodobitelným způsobem.

9 ... je krása nesmírná najít kraj, jez nám spolecný je...

10 Vydejte se na cestu a vnímejte všemi smysly. Lancia Thema se vrací, aby splnila všechna vaše očekávání. Obnovuje myšlenku luxusního sedanu a naplňuje význam skutečných hodnot. Když je ocel tvarována tak, jak určuje styl, obdiv všech přichází záhy. Na okamžik se zastavte a nechte se okouzlit. A pak se pohodlně usaďte na palubě.

11 ... Nábytek kolem sten, léty uz vylešten,

12 zdobil by pokojík náš milý... Nastoupit do nové Themy znamená vstoupit do jiného světa. Do světa, kde jsou harmonie a krása spojeny s mimořádným komfortem a kvalitou materiálů hodných nejlepší tradice značky Lancia. Prožijte emoce v atmosféře, kde minulost, přítomnost a budoucnost nalezly ideální rovnováhu.

13 Sedadla potažená jemnou perforovanou kůží Nappa. Stačí jeden pohled a jeden dotek, abyste pochopili význam celé filozofie designu.... Slunce, jez zapadá, na pole ukládá, na mesto celé...

14 Interiér Lancie Thema je praktický a funkční a přesto příjemně diskrétní a stylový. Budete-li potřebovat, odhalí se jinak elegantně skryté komfortní termoizolační držáky nápojů. Nacházejí se ve středové konzole a jsou konstruovány tak, že pojmou nádobky různé velikosti. Jsou červeně nebo modře osvětleny podle toho, zda hřejí nebo chladí.

15 LANCIA THEMA PŘEDSTAVUJE PŘÍKLADNÉ SPOJENÍ ŘEMESLNÉHO UMU A PRVOTŘÍDNÍCH TECHNOLOGIÍ. NA VOLANTU POTAŽENÉM KŮŽÍ A ZDOBENÉM DŘEVEM JSOU TLAČÍTKA PRO OVLÁDÁNÍ MULTIMEDIÁLNÍHO SYSTÉMU (RÁDIO, TELEFON), TEMPOMATU A NĚKTERÝCH DALŠÍCH FUNKCÍ DOTYKOVÉHO DISPLEJE.

16 Pozornost věnovaná detailům vozidla Lancia Thema je stejná jako péče, kterou věnujete každému aspektu svého života. Od palubní desky potažené kůží Poltrona Frau po dřevěné prvky středové konzoly a dveří, toto vše promlouvá o eleganci a také mimořádné péči věnované i tomu nejmenšímu detailu.

17 ... duši beze vší pochyby vzácná tajemství rekly by v té reci, jez je domovem tu...

18 Vychutnejte si nejsvůdnější sedan, jaký může tato kategorie vůbec nabídnout. Díky exkluzivnímu infotelematickému systému UconnectTouch jste spojeni se světem. Dotykový displej s úhlopříčkou 8,4 (největší ve své třídě na trhu) zahrnuje funkce a ovládací prvky navigačního systému, audiosystému, rádia, přehrávače DVD, dvouzónové klimatizace, telefonu, MP3 přehrávače nebo ipodu a zadní videokamery. Mnoho funkcí můžete ovládat také hlasem.

19 ... Tak chtejí pro náš klid

20 K jízdnímu komfortu Lancie Thema přispívá také nová jedinečná 8stupňová automatická převodovka, která je v kombinaci se silným zážehovým motorem V6 se zdvihovým objemem 3.6 litru a výkonem 286 koní. Motor díky této převodovce reaguje na vaše povely rychle a plynule a dokonale se přizpůsobuje vašemu stylu jízdy. své touhy uklidnit...

21

22 Sofistikované vozidlo nabízí sofistikovanou technologii. A ve vozidle Lancia Thema je přítomna technologie SafetyTec s pokročilými elektronickými bezpečnostními systémy. Od systému varování před čelní srážkou až po adaptivní tempomat: inteligentní systém se zabudovaným předním radarem, který nejen udržuje stálou rychlost, ale také automaticky brzdí nebo zrychluje, aby udržoval zvolený bezpečný odstup od vozidla jedoucího před ním. Ke snadnějšímu manévrování s vozidlem slouží přední a zadní parkovací asistent, který spolu se zadní parkovací kamerou přenáší obraz za vozidlem na velkou 8,4 dotykovou obrazovku. Systém monitorování mrtvého úhlu akusticky i vizuálně upozorňuje na přítomnost vozidla v mrtvém úhlu. To umožňuje změnu jízdního pruhu bez nebezpečí kolize s vozidly, které nevidíte ve vnějších zpětných zrcátkách.

23 ... Slunce, jez skryto je v nebeské závoje...

24 Lancia Thema zvládne jakýkoliv povrch s neuvěřitelnou lehkostí. Inovativní víceprvkový systém zavěšení předních a zadních kol udržuje v zatáčkách kola kolmo vůči vozovce a zajišťuje tak nejlepší možnou přilnavost a optimálně pohlcuje každou nerovnost povrchu vozovky.

25 Lancia Thema působí bezpečně už na první pohled. A oprávněně. Ve vozidle je více než 70 prvků aktivní a pasivní bezpečnosti. Od 7 airbagů chránících všechny cestující, po sofistikovaný systém aktivních opěrek hlavy, který je schopen minimalizovat případné zranění krční páteře při nárazu zezadu.

26 ... po cestách dalekými kraji... Motory Lancie Thema přináší dokonalou radost z jízdy. Volba je jen na vás: od nového tichého a výkonného benzínového V6 motoru Pentastar s výkonem 286 koní a 8stupňovou automatickou převodovkou ke dvěma úsporným turbodieslům V6 s výkonem 190 a 239 koní, oba v kombinaci s 5stupňovou automatickou převodovkou.

27 TECHNICKÉ ÚDAJE 3.6L V6 3.0L V6 CRD MOTOR Uspořádání Uložení Rozvod Počet ventilů na válec Počet válců Katalyzátor Zdvihový objem [cm3] Vrtání x zdvih [mm] Největší výkon / při otáčkách [kw(k)] [1/min] Největší točivý moment / při otáčkách [Nm] [1/min] Kompresní poměr TYP Emise CO2 město [g/km] Emise CO2 mimo město [g/km] Emise CO2 kombinovaná [g/km] Plnění Zapalování Mazání Alternátor Palivo PŘEVODOVÉ ÚSTROJÍ Druh Spojka Převodovka Převodové stupně I. Převodové stupně II. Převodové stupně III. Převodové stupně IV. Převodové stupně V. Převodové stupně VI. Převodové stupně Vll. Převodové stupně Vlll. Převodové stupně Z. Stálý převod PODVOZEK Přední náprava Zadní náprava Odpružení Brzdy Řízení Průměr otáčení [m] Disky kol Pneumatiky zážehový vpředu podélně 2xOHC třícestné kat. + 4 lambda sondy x (286) / / ,2:1 kola 18 kola vícebodové vstřikování elektronické tlakové oběžné s plnoprůtokovým čističem oleje 12V / 160A (nebo 180A) Natural 95 pohon zadních kol automatická 8st. 4,71 3,14 2,10 1,67 1,29 1,00 0,84 0,67 3,30 2,65 víceprvkové zavěšení pětiprvkové nezávislé zavěšení vpředu i vzadu vinuté pružiny ABS standardně na všech vozidlech, ASR, ESP, EBD hřebenové s elektrohydraulickým posilovačem 11,5 hliníkové 18x7,5 ET 24; 20x9 ET 25,5; dojezdová 18 x 4 ET /55R V; 245/45 ZR20 99Y; dojezdová rezerva T145/80 D18 vznětový vpředu podélně 2xOHC katalyzátory + 2 lambda sondy + DPF filtr x (239) / 4000 (HIGH POWER) 140 (190) / 4000 (LOW POWER) 550 / / ,5:1 kola 18 kola vstřikování CRD kompresní tlakové oběžné s plnoprůtokovým čističem oleje 12V / 160A (nebo 180A) NM pohon zadních kol automatická 5st. 3,59 2,19 1,41 1,00 0,83 3,16 3,06 víceprvkové zavěšení pětiprvkové nezávislé zavěšení vpředu i vzadu vinuté pružiny ABS standardně na všech vozidlech, ASR, ESP, EBD hřebenové s elektrohydraulickým posilovačem 11,5 hliníkové 18x7,5 ET 24; 20x9 ET 25,5; dojezdová 18 x 4 ET /55R V; 245/45 ZR20 99Y; dojezdová rezerva T145/80 D18

28 TECHNICKÉ ÚDAJE 3.6L V6 3.0L V6 CRD KAROSÉRIE Druh Přední airbagy Boční airbagy Předepínače bezpečnostních pasů VNĚJŠÍ ROZMĚRY Délka [mm] Šířka (bez zpětných zrcátek) [mm] Výška [mm] Rozvor [mm] Světlá výška [mm] Rozchod vpředu / vzadu [mm] VNITŘNÍ ROZMĚRY Šířka na předních/zadních sedadlech [mm] Výška na předních/zadních sedadlech [mm] Objem zavazadlového prostoru (SAE) [l] HMOTNOSTI Provozní hmotnost min / max [kg] Největší přípustná hmotnost [kg] Střešní nosič max. [kg] Nebrzděný přívěs [kg] Brzděný přívěs (max) [kg] Maximální svislé zatížení závěsu [kg] NÁPLNĚ Objem palivové nádrže [l] Objem chladící kapaliny [l] Náplň oleje motoru [l] SERVISNÍ INTERVALY Pravidelné prohlídky [km] Záruka [měs/km] Záruka na lak/proti prorezivění [let] JÍZDNÍ VÝKONY Nejvyšší rychlost [km/h] SPOTŘEBA Město [l/100km] Mimo město [l/100km] Kombinovaná [l/100km] 4dveřová samonosná, ocelová, sedan řidiče i spolujezdce v základní výbavě, airbag kolen řidiče 2 boční airbagy ve standardní výbavě, hlavové airbagy pro obě řady sedadel řidiče a spolujezdce ve standardní výbavě / / / / ,5 5, / bez omezení 2/8 240 kola 18 kola 20 13,9 14,3 6,7 7,1 9,4 9,7 4dveřová samonosná, ocelová, sedan řidiče i spolujezdce v základní výbavě, airbag kolen řidiče 2 boční airbagy ve standardní výbavě, hlavové airbagy pro obě řady sedadel řidiče a spolujezdce ve standardní výbavě / / / / ,0 9, / bez omezení 2/8 232 kola 18 kola 20 9,5 9,6 5,7 5,9 7,1 7,2

29 ... Bohaté stropy pak,

30 zrcadel lesklý zrak... Atmosféra ve vozidle je ještě magičtější, když jste doprovázeni sofistikovaným stereo systémem Alpine s výkonem až 506 W distribuovaným do 9 reproduktorů a subwooferu. Ve výbavě Executive je díky zesilovači Harman Kardon dosaženo výkonu až 900 W v 19 reproduktorech a subwooferu. Z vozidla Lancia Thema vypadá nebe světlejší díky dvojitému střešnímu oknu, které zabírá více než 70 % plochy střechy.

31 ... Svet, zmozen únavou,

32 DEEP CHERRY RED BRIGHT WHITE usíná v mírném, vlahém stínu... LUXURY BROWN TUNGSTEN METALLIC SILVER BLACK BLACKBERRY IVORY

33 Kola z lehkých slitin 18 Kola z lehkých slitin 18 (katalog příslušenství) Černá přední maska Kola z lehkých slitin 20 Kola z lehkých slitin 20 (katalog příslušenství) Specifická přední maska

34 EXECUTIVE EXECUTIVE PLATINUM PLATINUM GOLD ČERNÁ PERFOROVANÁ KŮŽE NAPPA PERFOROVANÁ KŮŽE NAPPA MOCACCINO ČERNÁ PERFOROVANÁ KŮŽE NAPPA BÉŽOVÁ PERFOROVANÁ KŮŽE NAPPA ČERNÁ KŮŽE NAPPA PALUBNÍ DESKA V KŮŽI POLTRONA FRAU PALUBNÍ DESKA V KŮŽI POLTRONA FRAU SEDADLA V KŮŽI B-COLORE GOLD PLATINUM EXECUTIVE Interiér Kůže Kůže Kůže Barvy karoserie Černá Béžová Černá Mocaccino Černá BRIGHT WHITE O O O O O BLACKBERRY O O O O O SILVER O O O O TUNGSTEN MET. O O O O O BLACK O O O O O IVORY O O O O O LUXURY BROWN O O O O O DEEP CHERRY RED O O O O O BORDEAUX O O O O O O možná kombinace nelze objednat

35 ... Tam vše je krása, vše je rád, klid, luxus, rozkoš naporád... ZÁRUKA S vozidlem Lancia se můžete ihned vydat na cestu. Smluvní záruka 2+, která je zahrnuta v ceně nového vozidla, poskytuje 24měsíční záruku na poruchy bez omezení ujetých kilometrů, silniční služby v celé Evropě, služby v případě poruchy, náhradní vozidlo a mnoho dalších výhod a exkluzivních služeb zahrnutých v ceně vozidla. Everywhere Lancia Assistance je silniční asistenční služba na bezplatné telefonní lince , případně na lince , dosažitelné v celé Evropě. Dostupnost 24 hodin denně, každý den v roce. Everywhere Lancia Assistance během platnosti smluvní záruky (24 měsíců) zahrnuje následující služby: Odtažení vozidla do nejbližšího autorizovaného servisu Lancia, náhradní vozidlo, náklady na dopravu, návrat cestujících nebo pokračování v cestě, placení nákladů na hotel, vyzvednutí opraveného vozidla, zálohová platba, lékařská asistence, telefonická informace o prodejní a servisní organizaci Lancia. ExtraServis Lancia je služba, která pomáhá udržet ve formě i vozidla, která již nejsou v záruce. Zkušení a kvalifikovaní mechanici Lancia provedou předepsané kontroly, aby vám vaše vozidlo bylo i nadále spolehlivým a výkonným partnerem. Extraservis Lancia vám umožní předem zakoupit 2 až 5 kuponů na plánovanou údržbu a získat 20% slevu na originální náhradní díly Lancia a jistotu pevné ceny i do budoucnosti.

36

37

38

39

40

PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU

PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU DAF VŽDY SPRÁVNÉ ROZHODNUTÍ Žádná kategorie dopravy není tak různorodá a náročná jako doprava ve stavebnictví. Společnost DAF vyvinula skutečně komplexní řadu vozidel pro toto

Více

VÍCE TEMPERAMENTU DO MĚSTSKÝCH ULIC

VÍCE TEMPERAMENTU DO MĚSTSKÝCH ULIC Nový VÍCE TEMPERAMENTU DO MĚSTSKÝCH ULIC Není pochyb o tom, že městský provoz se zvládá lépe s malým vozem. To však neznamená, že byste měli omezovat svůj styl. Seznamte se s novou generací vozu Hyundai

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia RS

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia RS SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia RS Z rallye na silnici: ŠKODA Fabia RS získala to nejlepší z naší letité zkušenosti s motoristickým sportem. Nejrychlejší přímé spojení bez čekání na zavazadla: ŠKODA Fabia Combi

Více

ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE NABÍDKA.

ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE NABÍDKA. BMW Originální díly a příslušenství, BMW Service, BMW Lifestyle Zima 2011/2012 Radost z jízdy ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE NABÍDKA. PŘIPRAVÍME VAŠE BMW NA ZIMNÍ SEZONU. Méně emisí. Více radosti

Více

Ceník, platnost od 1. ledna 2013 Třída CL - facelift

Ceník, platnost od 1. ledna 2013 Třída CL - facelift Ceník, platnost od 1. ledna 2013 Třída CL - facelift Obsah Ceník základních modelů 3 Sériová výbava 4 7 Příplatkové výbavy Druhy laků 8 Čalounění a výplně interiéru 9 11 Designo program 12 18 Telematika

Více

extra > nový druh Subaru XV > Subaru Forester > Subaru Outback > Subaru Legacy

extra > nový druh Subaru XV > Subaru Forester > Subaru Outback > Subaru Legacy extra > nový druh Subaru XV > Subaru Forester > Subaru Outback > Subaru Legacy PŘEDSTAVUJEME Subaru XV Nový druh Japonská automobilka přichází na trh s novým automobilovým druhem. Není to ani klasický

Více

Přizpůsobí se jakékoliv situaci.

Přizpůsobí se jakékoliv situaci. NEXOS F FB VL VE Přizpůsobí se jakékoliv situaci. Pro Vás jako stvořený. Nároky zákazníků týkající se traktorů s úzkým rozchodem jsou velmi vysoké a individuální. A protože není možné přizpůsobit vinohrad,

Více

Zoom Teleskopické kolové nakladače Kramer s pohonem všech kol 750T 680T

Zoom Teleskopické kolové nakladače Kramer s pohonem všech kol 750T 680T Zoom Teleskopické kolové nakladače Kramer s pohonem všech kol TELESKOPICKÉ KOLOVÉ NAKLADAČE KRAMER SE JIŽ DNES SOUSTŘEDÍ NA TO, CO JE PRINCIPEM FUNGOVÁNÍ PRO BUDOUCNOST A CO JE VÝHODNÉ: VÍCEÚČELOVÉ VYUŽITÍ

Více

KAŽDÝ VÝVOJ ZAČÍNÁ OTÁZKOU: JAK PŘISPĚJEME KE ZVÝŠENÍ VAŠÍ EFEKTIVITY?

KAŽDÝ VÝVOJ ZAČÍNÁ OTÁZKOU: JAK PŘISPĚJEME KE ZVÝŠENÍ VAŠÍ EFEKTIVITY? VÁŠ ZISK JE NÁŠ CÍL KAŽDÝ VÝVOJ ZAČÍNÁ OTÁZKOU: JAK PŘISPĚJEME KE ZVÝŠENÍ VAŠÍ EFEKTIVITY? SKUTEČNÁ EFEKTIVITA Společnost DAF rozumí vašemu podnikání a chápe, jak je pro vás důležitá efektivita. Při vývoji

Více

2015 Dodge Challenger SRT Hellcat

2015 Dodge Challenger SRT Hellcat 2015 Dodge Challenger SRT Hellcat Copyright 2015www.driveSRT.cz /// NEJSILNĚJŠÍ MUSCLE CAR VŠECH DOB Nový Dodge Challenger 2015 Nejvýkonnější muscle car všech dob Navrhovat novou generaci ikony je nesnadný

Více

NEW HOLLAND CR CR8O7O CR8O8O CR9O7O CR9O8O CR9O9O

NEW HOLLAND CR CR8O7O CR8O8O CR9O7O CR9O8O CR9O9O NEW HOLLAND CR CR8O7O CR8O8O CR9O7O CR9O8O CR9O9O 2 3 NEW HOLLAND CR: O TUNY LEPŠÍ Společnost New Holland před 35 lety revolučním způsobem změnila způsob sklizně, a to zavedením výjimečné technologie Twin

Více

NOVÁ ŘADA SCANIA R. Naprostá špička v každém detailu

NOVÁ ŘADA SCANIA R. Naprostá špička v každém detailu NOVÁ ŘADA SCANIA R Naprostá špička v každém detailu NOVÁ ŘADA SCANIA R Zasloužená pozornost Výraznější, dynamičtější a elegantnější, než kdy předtím. Nová Scania řady R nastavuje nový standard designu

Více

2012Rok značky ŠKODA

2012Rok značky ŠKODA 2012 Rok značky ŠKODA 8 40 16 42 22 49 26 35 Obsah 2012 Rok značky ŠKODA Předmluva předsedy představenstva Prof. Dr. h.c. Winfrieda Vahlanda 4 Představenstvo 6 Třída sama pro sebe třetí generace zcela

Více

OBJEVTE SVĚT ZNAČKY JAGUAR

OBJEVTE SVĚT ZNAČKY JAGUAR OBJEVTE SVĚT ZNAČKY JAGUAR HOW ALIVE ARE YOU? ZE VŠECH VĚCÍ, JAKÉ KDY STVOŘÍME, SE AUTOMOBIL NEJVÍC BLÍŽÍ ŽIVÉ BYTOSTI. Sir William Lyons, zakladatel značky Jaguar NOVÝ JAGUAR F-TYPE LEGENDA POKRAČUJE

Více

NÁVOD K OBSLUZE 2013. 690 Duke EU 690 Duke AUS/UK 690 Duke MAL 690 Duke R EU 690 Duke R AUS/UK 690 Duke R MAL. Výr.č. 3211953cs

NÁVOD K OBSLUZE 2013. 690 Duke EU 690 Duke AUS/UK 690 Duke MAL 690 Duke R EU 690 Duke R AUS/UK 690 Duke R MAL. Výr.č. 3211953cs NÁVOD K OBSLUZE 2013 690 Duke EU 690 Duke AUS/UK 690 Duke MAL 690 Duke R EU 690 Duke R AUS/UK 690 Duke R MAL Výr.č. 3211953cs MILÝ ZÁKAZNÍKU KTM 1 MILÝ ZÁKAZNÍKU KTM Rádi bychom Vám poblahopřáli v Vašemu

Více

Schindler 6300 Jednoduché řešení pro dokonalé využití

Schindler 6300 Jednoduché řešení pro dokonalé využití Jednoduché řešení pro dokonalé využití Schindler Modernizace Hlavní výhody na první pohled. Okamžité použití Kombinace standardních součástí a flexibilní kabiny tam, kde je to potřeba. Tato výměna nabízí

Více

VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA A STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA DOPRAVNÍ, PRAHA 1, MASNÁ 18 Praha 1, Masná 18 - PSČ 110 00. Vyšší odborné studium ABSOLVENTSKÁ PRÁCE

VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA A STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA DOPRAVNÍ, PRAHA 1, MASNÁ 18 Praha 1, Masná 18 - PSČ 110 00. Vyšší odborné studium ABSOLVENTSKÁ PRÁCE VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA A STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA DOPRAVNÍ, PRAHA 1, MASNÁ 18 Praha 1, Masná 18 - PSČ 110 00 Vyšší odborné studium Obor vzdělání: 23-45-N/02 Diagnostika silničních vozidel ABSOLVENTSKÁ PRÁCE

Více

HORSCH Tiger AS LT MT XL

HORSCH Tiger AS LT MT XL 07/2008 Specialista na nejmodernější kultivaci půdy a secí techniku HORSCH Tiger AS LT MT XL Art.: 80580902 cs Návod k obsluze Před uvedením do provozu si jej pečlivě přečtěte! Návod k obsluze uschovejte!

Více

VÝVOJ MOTOROVÉHO VOZU PRO FINSKÉ DRÁHY MOŽNÁ APLIKACE PRO PROVOZ NA TRATÍCH ČD

VÝVOJ MOTOROVÉHO VOZU PRO FINSKÉ DRÁHY MOŽNÁ APLIKACE PRO PROVOZ NA TRATÍCH ČD VÝVOJ MOTOROVÉHO VOZU PRO FINSKÉ DRÁHY MOŽNÁ APLIKACE PRO PROVOZ NA TRATÍCH ČD Radomír BŘEČKA Ing. Radomír BŘEČKA, ČKD VAGONKA, a. s. Příspěvek se zaměřuje na současný vývoj čtyřnápravového motorového

Více

www.kraenzle.com Partner specializovaného prodejce! Made in Germany Vysokotlaké čisticí přístroje na studenou vodu

www.kraenzle.com Partner specializovaného prodejce! Made in Germany Vysokotlaké čisticí přístroje na studenou vodu Vysokotlaké čisticí přístroje na studenou vodu Vysokotlaké čisticí přístroje s benzínovým motorem Vysokotlaké čisticí přístroje na horkou vodu Vysokotlaké čisticí přístroje stacionární Průmyslové vysavače

Více

BULLDER - NEUSTÁLE STŘEDEM POZORNOSTI

BULLDER - NEUSTÁLE STŘEDEM POZORNOSTI BULLDER - NEUSTÁLE STŘEDEM POZORNOSTI VE STŘEDU POZORNOSTI Značka Bullder je ústředním bodem velkých reklamních akcí, mediálních programů, oblíbených míst autodopravců a hlavním hrdinou internetových portálů

Více

HORSCH Terrano 6-12 FG

HORSCH Terrano 6-12 FG 09/2008 Specialista na nejmodernější kultivaci půdy a secí techniku HORSCH Terrano 6-12 FG Art.: 80270902 cs Návod k obsluze Před uvedením do provozu si jej pečlivě přečtěte! Návod k obsluze uschovejte!

Více

5 pojištění NISSAN Všeobecné obchodní podmínky. V tomto dokumentu jsou uvedeny Všeobecné obchodní podmínky, které se uplatní pro 5 pojištění Nissan.

5 pojištění NISSAN Všeobecné obchodní podmínky. V tomto dokumentu jsou uvedeny Všeobecné obchodní podmínky, které se uplatní pro 5 pojištění Nissan. 5 pojištění NISSAN Všeobecné obchodní podmínky V tomto dokumentu jsou uvedeny Všeobecné obchodní podmínky, které se uplatní pro 5 pojištění Nissan. Kromě Osvědčení o pojištění si prosím pozorně prostudujte

Více

HORSCH Joker 6-12 RT. Návod k obsluze. Specialista na nejmodernější kultivaci půdy a secí techniku

HORSCH Joker 6-12 RT. Návod k obsluze. Specialista na nejmodernější kultivaci půdy a secí techniku 07/2008 Specialista na nejmodernější kultivaci půdy a secí techniku HORSCH Joker 6-12 RT Art.: 80800900 cs Návod k obsluze Před uvedením do provozu si jej pečlivě přečtěte! Návod k obsluze uschovejte!

Více

Automobily terénní střední (dále jen ATS) jsou i po provedených restrikcích v předchozích letech nejrozšířenější

Automobily terénní střední (dále jen ATS) jsou i po provedených restrikcích v předchozích letech nejrozšířenější Stav procesu přezbrojení AČR automobilem terénním středním Článek pojednává o přezbrojení Armády České republiky automobily terénními středními v letech 2008 a 2009. Představuje již dříve zavedený automobil

Více

Technické požadavky pro sportovní vozidla Volného poháru

Technické požadavky pro sportovní vozidla Volného poháru Technické požadavky pro sportovní vozidla Volného poháru Jindřichův Hradec 2010 Obsah : Kapitola Obsah Strana 1. Úvod technické požadavky 3 2. Konstrukce vozidla (karosérie/šasi) 4 3. Zasklení vozidel

Více

Nabídka Cisternová automobilová stříkačka CAS 15 L1R GAZ Valdaj AMC 4x2 KOSATKA

Nabídka Cisternová automobilová stříkačka CAS 15 L1R GAZ Valdaj AMC 4x2 KOSATKA Nabídka Cisternová automobilová stříkačka CAS 15 L1R GAZ Valdaj AMC 4x2 KOSATKA Cisternová automobilová stříkačka CAS 15 GAZ VALDAJ AMC 4x2 (dále jen KOSATKA ) je určena k přepravě požárního družstva pro

Více

QUICK GUIDE WEB EDITION VÍTEJTE VE VAŠEM NOVÉM VOLVU! VOLVO XC60

QUICK GUIDE WEB EDITION VÍTEJTE VE VAŠEM NOVÉM VOLVU! VOLVO XC60 VOLVO XC60 QUICK GUIDE WEB EDITION VÍTEJTE VE VŠEM NOVÉM VOLVU! Poznávání nového vozu je vzrušující zážitek. Prohlédněte si tohoto rychlého průvodce a seznamte se rychle a snadno s některými z nejběžnějších

Více

Systémy pro využití dešťové vody P O D Z E M N Í A N A D Z E M N Í N Á D R Ž E V S A K O V A C Í S Y S T É M Y. Carat.

Systémy pro využití dešťové vody P O D Z E M N Í A N A D Z E M N Í N Á D R Ž E V S A K O V A C Í S Y S T É M Y. Carat. Systémy pro využití dešťové vody P O D Z E M N Í A N A D Z E M N Í N Á D R Ž E V S A K O V A C Í S Y S T É M Y 0 Carat přes 50let kvality a inovace Evropská jednička v produkci systémů na využívání dešťové

Více

Technologie ABB, které změnily svět

Technologie ABB, které změnily svět Technologie ABB, které změnily svět Technologie ABB, které změnily svět Za dlouhé roky své existence získala společnost ABB bohaté zkušenosti s inovacemi v oblasti technologií. ABB a její předchůdci, společnosti

Více