3. Ivan Jandečka Linda Vítová Linda Vítová 1 Dílčí úhrada nákladů na provoz nafukovací haly

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "3. Ivan Jandečka 9. 2. 5. Linda Vítová 11.2. Linda Vítová 1 Dílčí úhrada nákladů na provoz nafukovací haly"

Transkript

1 Stránka 1 Seznam organizací-žádosti o grant MO ČRS - Praha 5 Dětské rybářské závody 30 Rozvoj a Klub aktivních zajišťování aktivit a a akcí KAAN v nestárnoucích ě v roce, o.s Ivan Jandečka mejdan SRPŠ Gymnázia Oty Pavla Columbella Linda Vítová Linda Vítová 1 Dílčí úhrada nákladů na provoz nafukovací haly LTC - pro tréninky dětí a tenisový oddíl mládeže ŠK KLÍČ při Bavíme se v ZŠ klubu 100 Min. Účel použití Nákup cen pro dětské rybářské veřejnosti závody. veřejnosti Provozní náklady, lektorné, cestovné, vstupné, materiál, výsadba stromu. veřejnosti Pronájem sokolovny. veřejnosti Náklady na cestování, ubytování, stravování, internetové stránky, účastnický poplatek za festival veřejnosti Materiál, sportoviště, cestovní náklady veřejnosti Na energie - plyn, voda a elektrická energie veřejnosti Doprava, ubytování, lanovka, vstupy, ceny, odměny, diplomy, pronájem hřiště, materiál (těsta na pečení + další materiál na pečení, vykrajovátka, papír, fixy, barevné papíry..).

2 8. 9. ŠK KLÍČ při Velikonoční dílny, ZŠ Vánoční dílny Orientační běh ŠK KLÍČ při ZŠ rodičů s dětmi do Kosoře Lyžařský výcvikový zájezd 10. Marek Hanzl pro děti turistický klub Obnova a doplnění stávajícího vybavení klubovny a věcí na tábor. Údržba a zapečení celoročního provozu klubovny 187 Senior fitnes občanské ští senioři v pohybu Petr Neuman "VÍTÁNÍ JARA" 80 Podpora cyklo závodníka s bydlištěm v Praze 16 - Ondřej 14. Náš sport z.s Novotný 1 Stránka 2 Seznam organizací-žádosti o grant 2015 Min. veřejnosti Účel použití Pracovní a výtvarný materiál, propagace, výzdoba školy, tříd a jednotlivých pracovišť. Ceny pro vítěze 2 kategorií, cena veřejnosti pro nejmladšího účastníka, drobné odměny pro všechny účastníky, diplomy, propagace, potřeby na vytrasování závodu. veřejnosti Částečný příspěvek na jízdné na vlecích (instruktoři), doplnění lékárničky a úhrada pobytu jednoho instruktora. veřejnosti veřejnosti veřejnosti Obnova a doplnění stávajícího vybavení klubovny a věcí na tábor. Údržba a zapečení celoročního provozu klubovny. Pronájem tělocvičny, odměny cvičitele, účetnictví a získávání zdrojů. Ozvučení, doprava, propag. Materiály, poplatek OSA, květiny. veřejnosti Na úhradu - cyko oblečení a cyklo materiálu.

3 Stránka 3 Seznam organizací-žádosti o grant Pronájem haly a klub, o.s tělocvičny 200 Mezinárodní klub, o.s. turnaj "Supercup mužů " 400 Herní vybavení a náklady spojené s klub, o.s družstvem kadetů 25 klub, o.s. Sportovní vybavení volejbal 60 Herní vybavení a klub, o.s. náklady spojené s družstvem kadetek 18 Sportovní klub, o.s vybavení nohejbal 5 klub, o.s. BIG BEAT FEST PÁRTY Min. Účel použití, Pronájem haly veřejnosti Ubytování, strava a doprava rozhodčích a komisařů, veřejnosti zdravotní služba, pronájem haly a WC,nazvučení, příprava a údržba hřiště, pronájem tribun., veřejnosti , veřejnosti , veřejnosti Jakoukoliv z položek (dresy, tělocvičny, cestovné na utkání a turnaje, startovné turnaje, herní vybavení). Sportovní vybavení - volejbalové sloupky, volejbalové míče. Dresy, herní vybavení, cestovné na utkání a turnaje, startovné turnaje., veřejnosti Sportovní vybavení (dresy, obuv, míče). veřejnosti Zvukař, OSA, kapely, osvětlovací technika, plakáty.

4 Stránka 4 Seznam organizací-žádosti o grant Sportovní zázemí bulodromu - klub, o.s pétanque 40 účastníků na každém turnaji Účast na SRPŠ při GOP závodech dračích lodí 26/ Dana Peřinová Home food festival 200 Jan ská Podroužek Ski a Bike Club, o.s volejbalová liga 110 Výroba dresů na sezonu 2015 pro MTB team Ski a Bike Club, o.s. 8 Participace na Ski a Bike Club, o.s. nákladech za startovné v sezoně Nové várnice na pití a stanové Stanový tábor plachty pro LST Kamenná, z.s Kamenná 50 Min. Účel použití veřejnosti, Pořízení laviček a stolu. veřejnosti Startovné a jednotné oblečení reprezentantů. Hudební vystoupení, pronájem veřejnosti vybavení., veřejnosti Část úhrady nájmu haly. veřejnosti, Každý člen závodního teamu dostane příspěvek 1500 K Hradíme pouze závody veřejnosti dokončené v teamovém dresu o kterých je sepsána zpráva a vždy jen včasné (levnější) startovné. Pouze tuzemské závody. Várnice na pití a 6 stanových veřejnosti celt.

5 Stránka 5 Seznam organizací-žádosti o grant Vodácký oddíl ská neckyáda 50/750 Občanské Petrklíč (k Babičko, dědo duši klíč) vyprávěj 2015 Občanské Petrklíč (k duši klíč) Tvořivé dílničky Občanské Petrklíč (k Letní příměstský duši klíč) tábor Občanské Petrklíč (k duši klíč) Přednášky Občanské Petrklíč (k duši klíč) Baby bio Občanské Petrklíč (k duši klíč) Kamarádi Petrklíče integrace Min. veřejnosti Účel použití Materiál, doprava, pronájem, odměny. veřejnosti Dětské knihy, časopisy, drobné pomůcky do dílny pro kutily, - pomůcky do tělocvičny. veřejnosti Tvůrčí materiál, pracovní pomůcky, copy služby. veřejnosti Pomůcky věda + technika, keramika, copy služby veřejnosti veřejnosti Copy služby, odborný materiál, kancelářské potřeby, materiál na tvoření. Koberečky, podložky, pečnostní prvky, výtvarný materiál, hygienické pomůcky, leporela. veřejnosti Copy služby, tvůrčí materiál, drobné předměty.

6 Stránka 6 Seznam organizací-žádosti o grant 2015 Min. Účel použití Římskokatolic ká farnost u kostela sv. Petra a Pavla Praha Noc kostelů Doplnění ch SC, pomůcek - o.s pečné branky 400 Havarijní stav SC, o.s. zásobníku na vodu - výměna 400 JS Angličtina - Mgr. Věra Kuntová Příměstský jazykový tábor 40 FbC Buldoci Tréninky týmu 32 FbC Buldoci Putovní pohár 30 FbC Buldoci Pronájem haly veřejnosti Propagace, náklady na výstavu, věcné odměny. veřejnosti x pečná branka, 2x sítě. veřejnosti x zásobník na vodu. veřejnosti Odměny a ceny, vstupné, - propagace. veřejnosti Tréninky týmu. veřejnosti Putovní pohár na Vánoční pohár. veřejnosti Pronájem haly.

7 Stránka 7 Seznam organizací-žádosti o grant FbC Buldocin Ceny pro týmy 100 FbC Buldocin Ceny pro hráče 30 FbC Buldocin KR Tour Marketing a klub, o.s. propagace - SK A oddíl basketbalu 17 DG Fortuna o.s., Prvomájová ul. Sportovní činnost oddílu dráhového golfu 25 DG Fortuna o.s., Prvomájová ul. Tréninkové středisko mládeže oddílu dráhového golfu Richard Dětský den na Fischer minigolfu - turnaj Min. veřejnosti Účel použití Poháry, medajle na neligové turnaje. veřejnosti Poháry pro nejlepší hráče. veřejnosti Pronájem haly. veřejnosti Marketing a propagace (tisk, grafické zpracování, zpracování videa, roznášeníletáků, kameraman, hlasatel a fotograf). veřejnosti Pronájem sportovišť, popř. - příspěvek na ubytování a ceny. veřejnosti Finančí spoluúčast na provozu - tréninkového střediska mládeže. Spoluúčast na nákladech veřejnosti pořádané.

8 Stránka 8 Seznam organizací-žádosti o grant Richard Fischer ská liga Memorial Vladimíra Čecha (dříve o pohár Richard starosty Fischer a) Proxima Sociale, o.p.s. Happening Vol VI. 80 Min. Účel použití Spoluúčast na nákladech veřejnosti pořádané. veřejnosti Finančí spoluúčast na pořádání turnaje. veřejnosti Ceny pro účastníky (skateboardovédíly, nářadí, oblečení), honorář DJ, zvukař, fotograf, zdravotník, výroba informačních materiálů, letáků, plakátů, vyvolání fotodokumentace, pohonné hmoty do agregátu, pohonné hmoty do služebního vozu (odvozaparatury a dalšího vybavení).

9 Stránka 9 Seznam organizací-žádosti o grant 2015 Min. Účel použití Proxima Sociale, o.p.s Klub Prázdninový 150 tábor mládeže badmintonového oddílu v Liberci Prázdninový tábor mládeže badmintonového oddílu ve Smržovce 72 hráčů + 9 vedoucíc h 25 hráčů + 3 vedoucí Kancelářské potřeby v tonerů do tiskárny a kopírky, výtvarný a spotřební materiál, vybavení, stolní hry, časopisy, knihy, ceny do soutěží a turnajů (věcné ceny, dárkové poukazy, sladké ceny), náklady na vstupy na kulturní, kina, divadla, do ZOO, apod., cestovné (výlety s klienty), lektorské honoráře, náklady na průběžnou opravu jízdních kol a skateboardů veřejnosti používaných v rámci projektu, která jsou v majetku realizátora, barvy na vymalování interiéruklubu, náklady na tisk fotek z workshopů, přípravu a výrobu informačních materiálů. veřejnosti Část pobytových nákladů, pronájem sportovišť, míče. veřejnosti Část pobytových nákladů, pronájem sportovišť, míče.

10 Stránka 10 Seznam organizací-žádosti o grant Letní gymnastické soustředění 60 Min. veřejnosti Účel použití Na úhradu pobytu, stravy a dopravy 6 trenérů, kteří zajišťují kompletní organizaci/program soustředění a tréninky. Trenéři si na akci berou dovolenou a veškeré aktivity vykonávají platně Letní soustředění dětí a juniorů oddílu lakrosu ročník MemoriáluAleše Hřebeského 450 Příspěvek na provoz sokolovny 650 Juniorské boxlakrosové ligy Pronájem sportovišť pro tréninky dětí a juniorů oddílu lakrosu 150 veřejnosti Pronájem sportovišť, náklady na ubytování trenérů. veřejnosti Technické zajištění, náklady na rozhodčí. veřejnosti Spotřeba plynu, el. energie. veřejnosti Rozhodčí, zapisovatelé, míče, trofeje. veřejnosti Pronájem haly a hřiště.

11 Stránka 11 Seznam organizací-žádosti o grant Příspěvek na pořízení ho vybaveníbadmint onového oddílu 70 Nákup ho vybavení pro gymnastický oddíl a složky všestrannosti Min. Účel použití veřejnosti Badmintonové míče. veřejnosti Žíněnka, Diony sports, x200x Příspěvek na pořízení tréninkovéhonahr ávacího stroje pro badmintonový oddíl 70 Pronájem haly v ě pro pravidelné tréninky mládeže oddílu badmintonu TJ Sokol 75 hráčů + 10 trenérů 4. ročník mezinárodního badmintonového turnaje mládeže Junior Cup veřejnosti Nahrávací stroj. veřejnosti Pronájem haly. veřejnosti Pronájem haly, míče.

12 Stránka 12 Seznam organizací-žádosti o grant Příspěvek na pořízení stojanů na sítě pro badmintonová hřiště badmintonového oddílu Divadelní spolek Gaudium Nečaruj aneb Kniha kouzel fuč! 500 Divadelní spolek Gaudium Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko 5. květen To vánoční šturmování aneb Pokoj lidem dobré vůle 800 Zajištění průběhu a obnovení materiálového vybavení pro letní dětský skautský tábor. 90 TarpanClan, zapsaný spolek Velké radotínské rodeo 23. května Sportovní centrum Letní tréninkový o.s. - atletický kemp v oddíl atletiky Kolíně 30 Min. Účel použití veřejnosti Stojany. Na výtvarný materiál, rekvizity, veřejnosti kostýmy. Na výtvarný materiál, rekvizity, veřejnosti kostýmy. Nájem louky, doprava materiálu veřejnosti pro stavbu tábora, materiál na obnovu postelí, materiál a nářadí, vojenské stany pro ubytování. veřejnosti Dopravadobytka, technické zapečení, veterinární a lékařská služba, krmení pro koně a dobytek. veřejnosti Příspěvek na stravování, ubytování, pronájem stadionu, náklady spojené s přepravou.

13 Stránka 13 Seznam organizací-žádosti o grant SHČMS - Sbor dobrovolných hasičů Praha Zajištění materiálního vybavení pro soutěžní a aktivity dětí a mládeže v SDH 14 Podpora radotínských ská o.p.s. ch oddílů 550 Kulturní zázemí Erika Říční lázně Dobešová Min. Účel použití veřejnosti repase motorové stříkačky pro požární sport. veřejnosti Snížení provozních nákladů a udržení příznivých cen pronájmu pro radotínské mládežnické kluby. veřejnosti Mobilní pódium v zastřešení a - sítí, jurta - podlaha. Celkem

USNESENÍ Z 4. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 26. 4. 2012

USNESENÍ Z 4. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 26. 4. 2012 USNESENÍ Z 4. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 26. 4. 2012 USNESENÍ Č. 80/2012 Žádost o uzavření dohody o splátkách paní Michaely Budské uzavření dohody o splátkách s lhůtou splatnosti

Více

KONANÉH. sch Prodej pozemků: podpisu do a u kládá T: 08/20155. nejvyšší. za cenu. m 2, formou k. ú. Doubí 4. schvaluje: a) záměr

KONANÉH. sch Prodej pozemků: podpisu do a u kládá T: 08/20155. nejvyšší. za cenu. m 2, formou k. ú. Doubí 4. schvaluje: a) záměr USS NESENÍ Z 5. ZASEDÁN ÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉH HO DNE 28. 5. 2015 USNESENÍ Č. 117/2015 Majetkoprávní operace MO Liberec - Vratislavice nad Nisou Zastupitelstvo města po projednání sch

Více

Účelové dotace pro rok 2015 Oblast: KULTURA (schváleno Zastupitelstvem města Příbram, usnesení č. 157/2015/ZM dne 23.3.

Účelové dotace pro rok 2015 Oblast: KULTURA (schváleno Zastupitelstvem města Příbram, usnesení č. 157/2015/ZM dne 23.3. 1 Amavet, Q-klub, Příbram (IČ: 42726433) Celoroční činnost Q-klubu AMAVET Příbram provozní náklady Q-klubu: plyn, el. energie, vodné, stočné, odvoz komunálního odpadu, ostatní sluţby 1 000 000,0 60 000,0

Více

Dary poskytnuté v roce 2013 - stav k 31.12.2013

Dary poskytnuté v roce 2013 - stav k 31.12.2013 Dary poskytnuté v roce 2013 - stav k 31.12.2013 Podnik může v souladu s 16 odst. 6 zákona o státním podniku poskytovat ze svého obchodního jmění dary jen k účelům a v rozsahu, v jakém lze odečíst hodnotu

Více

Schválené účelové dotace v oblasti školství pro rok 2013

Schválené účelové dotace v oblasti školství pro rok 2013 Příloha č. 1 Schválené účelové v oblasti školství pro rok 2013 Č. Název organizace Projekt Požadovaná 1 DECARO RMG s.r.o. Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů 300000 - propagace (rádia + deník) - spotřební

Více

Výpis usnesení z 8. zasedání Zastupitelstva Libereckého kraje konaného dne 24.09.2013

Výpis usnesení z 8. zasedání Zastupitelstva Libereckého kraje konaného dne 24.09.2013 Výpis usnesení z 8. zasedání Zastupitelstva Libereckého kraje konaného dne 24.09.2013 USNESENÍ č. 333/13/ZK Volba ověřovatelů volí ověřovateli z 8. jednání Zastupitelstva Libereckého kraje v roce 2013:

Více

Dary poskytnuté v roce 2014 - stav k 26.9.2014

Dary poskytnuté v roce 2014 - stav k 26.9.2014 Dary poskytnuté v roce 2014 - stav k 26.9.2014 Podnik může v souladu s 16 odst. 6 zákona o státním podniku poskytovat ze svého obchodního jmění dary jen k účelům a v rozsahu, v jakém lze odečíst hodnotu

Více

Dary poskytnuté v roce 2014 - stav k 17.6.2014

Dary poskytnuté v roce 2014 - stav k 17.6.2014 Dary poskytnuté v roce 2014 - stav k 17.6.2014 Podnik může v souladu s 16 odst. 6 zákona o státním podniku poskytovat ze svého obchodního jmění dary jen k účelům a v rozsahu, v jakém lze odečíst hodnotu

Více

Účelové dotace v oblasti volného času dětí a mládeže pro rok 2012

Účelové dotace v oblasti volného času dětí a mládeže pro rok 2012 Příloha č. 3 ové v oblasti volného času dětí a mládeže pro rok 2012 Č. Název organizace Projekt Požadovaná 1 ČESKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ MÍSTNÍ ORGANIZACE OSTRAVA Celoroční organizovaná činnost dětí a mládeže

Více

USNESENÍ ZE 7. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 4. 9. 2014

USNESENÍ ZE 7. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 4. 9. 2014 USNESENÍ ZE 7. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE 4. 9. 2014 USNESENÍ Č. 186/2014 Návrh správní rady sportovního fondu na přidělení dotací ze Sportovního fondu statutárního města Liberec

Více

Příloha č. 2 k usnesení Rady HMP č. 1376 ze dne 9. 6. 2015

Příloha č. 2 k usnesení Rady HMP č. 1376 ze dne 9. 6. 2015 Příloha č. 2 k usnesení Rady HMP č. 1376 ze dne 9. 6. 2015 Celoměstské programy podpory aktivit národnostních menšin na území hl. m. Prahy pro rok 2015 Program č. 1 - Prezentace národnostních kultur v

Více

Dary poskytnuté v roce 2015 - stav k 30.6.2015 Schválená Žadatel Název projektu Popis projektu částka (v Kč) MŠ Siřejovice 8 541 Klub přátel dětí

Dary poskytnuté v roce 2015 - stav k 30.6.2015 Schválená Žadatel Název projektu Popis projektu částka (v Kč) MŠ Siřejovice 8 541 Klub přátel dětí Dary poskytnuté v roce 2015 - stav k 30.6.2015 Podnik může v souladu s 16 odst. 6 zákona o státním podniku poskytovat ze svého obchodního jmění dary jen k účelům a v rozsahu, v jakém lze odečíst hodnotu

Více

Příloha č. 5 k usnesení Rady HMP č. 1376 ze dne 9. 6. 2015

Příloha č. 5 k usnesení Rady HMP č. 1376 ze dne 9. 6. 2015 Příloha č. 5 k usnesení Rady HMP č. 1376 ze dne 9. 6. 2015 Programy podpory aktivit integrace cizinců na území hl. m. Prahy pro rok 2015 Program č. 1 - Kulturní, společenská a osvětová činnost související

Více

Granty v oblasti sportu a volnočasových aktivit v kompetenci Rady Pk. Program B1: Podpora pravidelné činnosti sportovních organizací

Granty v oblasti sportu a volnočasových aktivit v kompetenci Rady Pk. Program B1: Podpora pravidelné činnosti sportovních organizací Granty v oblasti sportu a volnočasových aktivit v kompetenci Rady Pk Program B1: Podpora pravidelné činnosti sportovních organizací P.č. IČ Okres Žadatel Právní forma Název projektu Náklady Požadavek Schváleno

Více

Příloha č. 4 k usnesení Rady HMP č. 617 ze dne 23. 4. 2013

Příloha č. 4 k usnesení Rady HMP č. 617 ze dne 23. 4. 2013 Příloha č. 4 k usnesení Rady HMP č. 617 ze dne 23. 4. 2013 Programy podpory aktivit integrace se cizinců na území hl. m. Prahy pro rok 2013 3001 "Občanské sdružení SLOVO 21" 69343951 Dobrá praxe evropských

Více

ZÁVĚREČNÝ ÚČET MĚSTA VSETÍN ZA ROK 2005

ZÁVĚREČNÝ ÚČET MĚSTA VSETÍN ZA ROK 2005 ZÁVĚREČNÝ ÚČET MĚSTA VSETÍN ZA ROK 2005 Hospodaření města Vsetín za rok 2005 bylo v souladu s zákonem č. 420/2004 Sb., o přezkoumání hospodaření územních samosprávných celků a dobrovolných svazků obcí,

Více

Účelové dotace v oblasti kultury pro rok 2010

Účelové dotace v oblasti kultury pro rok 2010 Příloha č. 1 ové v oblasti kultury pro rok 21 Č. Název organizace, sídlo, 1 DIDEDAnce taneční studio Galavečer DIDEDAnce tanečního studia 21 - pronájmy (pronájem sálu) - propagace (DVD, upomínk.předměty)

Více

Volný čas a sport v Říčanech a okolí

Volný čas a sport v Říčanech a okolí VĚSTNÍK MĚSTA A MĚSTSKÉHO ÚŘADU ŘÍČANY Mimořádná příloha 2014/2015 Volný čas a sport v Říčanech a okolí PŘÍLOHA Slovo úvodem Jakub Halaš ředitel Muzea Říčany Díky činnosti mnoha aktivních organizací, jednotlivců

Více

D ů m d ě t í a m l á d e ž e Jihlava. Brněnská 29, Jihlava

D ů m d ě t í a m l á d e ž e Jihlava. Brněnská 29, Jihlava D ů m d ě t í a m l á d e ž e Jihlava Brněnská 29, Jihlava PRO OBDOBÍ 2011-2012 Obsah I. Charakteristika zařízení:... 3 II. Cíle vzdělávání:... 3 III. Délka vzdělávání:... 4 IV. Formy a obsah vzdělávání:...

Více

Žádosti o grant města Jevíčka 2014

Žádosti o grant města Jevíčka 2014 Žádosti o grant města Jevíčka 2014 Doručeno Rozsah Žadatel (odpovědná osoba) Účel grantu (zdůvodnění projektu) Určeno pro Celk. náklady projektu Požadovaná částka v % (ze sl.g) Loňská dotace Návrh RM ke

Více

ROZPOČET MĚSTA RYCHVALD NA ROK 2015

ROZPOČET MĚSTA RYCHVALD NA ROK 2015 ROZPOČET MĚSTA RYCHVALD NA ROK Obsah strana číslo usnesení 1 důvodová zpráva 2,3 tabulky příjmů tabulky výdajů I.,II. III.,IV. PŘÍLOHY č.1 - č.20 činnost místní správy, zpravodaj 1,2 místní zastupitelské

Více

Rozpočet. městské části Praha 3

Rozpočet. městské části Praha 3 Rozpočet městské části Praha 3 na rok 2015 Obsah Bilance příjmů a výdajů MČ Praha 3 na rok 2015... 1 Komentář k bilanci příjmů a výdajů MČ Praha 3 na rok 2015... 3 Běžné výdaje MČ Praha 3 na rok 2015...

Více

Příloha č.3. Neposkytnuté dotace - neschválené Radou Plzeňského kraje. IČO/Datum narození. Poř. č. Zobrazovaný název. Název akce/projekt

Příloha č.3. Neposkytnuté dotace - neschválené Radou Plzeňského kraje. IČO/Datum narození. Poř. č. Zobrazovaný název. Název akce/projekt Neposkytnuté dotace - neschválené Radou Plzeňského kraje 1 2 Občanské sdružení STUDNICE 69980934 Festival "Divadlení pod Jabloní" Občanské sdružení taneční studio Slovan Plzeň 22670611 Vánoční defilé Představit

Více

POSKYTNUTÉ DOTACE V ROCE 2014

POSKYTNUTÉ DOTACE V ROCE 2014 POSKYTNUTÉ DOTACE V ROCE 2014 Sociální služby Diecézní charita Brno-oblasní charita Tišnov 90 000,- Poradna Porta Tišnov - odborné sociální poradenství 50 000,- Diecézní charita Brno-oblasní charita Tišnov

Více

Příloha č. 5 k usnesení Rady HMP č. 811 ze dne 22. 4. 2014

Příloha č. 5 k usnesení Rady HMP č. 811 ze dne 22. 4. 2014 Příloha č. 5 k usnesení Rady HMP č. 811 ze dne 22. 4. 2014 Programy podpory aktivit integrace cizinců na území hl. m. Prahy pro rok 2014 3004 "Kazachstánské kulturní centrum v České Republice "Elim-aj

Více

Děti, mládež a volný čas v Olomouckém kraji

Děti, mládež a volný čas v Olomouckém kraji Děti, mládež a volný čas v Olomouckém kraji nabídka využití volného času dětí a mládeže středisky volného času, vybranými nestátními neziskovými organizacemi a informačními centry pro mládež v Olomouckém

Více

100 000,00 Kč. Pořízení mechanického invalidního vozíku Sopur Neon pro pana Vratislava

100 000,00 Kč. Pořízení mechanického invalidního vozíku Sopur Neon pro pana Vratislava Dary poskytnuté v roce 2012 - stav k 19. 4. 2012 Podnik může v souladu s 16 odst. 6 zákona o státním podniku poskytovat ze svého obchodního jmění dary jen k účelům a v rozsahu, v jakém lze odečíst hodnotu

Více

Výroční zpráva Nadace Telefónica za rok 2012

Výroční zpráva Nadace Telefónica za rok 2012 Výroční zpráva Nadace Telefónica za rok 2012 OBSAH: 1. Úvodní slovo.3 2. Účel a poslání nadace.4 3. Lidé v nadaci. 4 4. Programy nadace.5 a. Podpora dětí a mladých lidí Think Big.....6 b. Technologie pro

Více

1a Schválení programu 13. zasedání Zastupitelstva města Frýdku-Místku

1a Schválení programu 13. zasedání Zastupitelstva města Frýdku-Místku USNESENÍ z 13. zasedání Zastupitelstva města Frýdku-Místku, konaného 10. června 2013 v 8.00 hod. ve velké zasedací síni Magistrátu města Frýdku-Místku I. ZAHÁJENÍ 1. 1. bere na vědomí informaci předsedy

Více

Tento rozpočet byl schválen Zastupitelstvem města Litomyšle dne 24. 2. 2011 usnesením č. 13/2011.

Tento rozpočet byl schválen Zastupitelstvem města Litomyšle dne 24. 2. 2011 usnesením č. 13/2011. ROZPOČET MĚSTA LITOMYŠLE 2011 Tento rozpočet byl schválen Zastupitelstvem města Litomyšle dne 24. 2. 2011 usnesením č. 13/2011. Veškeré částky jsou v tisících Kč, pokud není uvedeno jinak. Obsah Úvod...4

Více