SIMPLY CLEVER. ŠKODA GreenLine

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "SIMPLY CLEVER. ŠKODA GreenLine"

Transkript

1 SIMPLY CLEVER ŠKODA GreenLine

2 Svět je krásné místo pro život. Stavíme si tu domy, pracujeme, sportujeme, sázíme stromy a vychováváme své děti, které po nás všechno jednou převezmou. Ať už se z nich stanou manažeři, malíři, reportérky, či květinářky, stejně jako my budou chtít dýchat čerstvý vzduch, chodit do lesa, koupat se v čistých řekách nebo pozorovat hvězdy Zachovat příštím generacím co nejméně dotčenou přírodu znamená ctít princip trvale udržitelného rozvoje. A právě proto hraje ekologické hledisko tak důležitou úlohu při vývoji a výrobě našich vozů. Modely řady GreenLine jsou výsledkem našeho úsilí neustále snižovat emise CO 2 a nabídnout Vám jak vysoký jízdní komfort a potěšení z jízdy, tak i mimořádnou ohleduplnost k životnímu prostředí. Myslíme na budoucnost. Proto jsme snížili emise CO 2. Myslíme na budoucnost. Proto jsme vylepšili aerodynamiku. Myslíme na budoucnost. Proto jsme optimalizovali valivý odpor. Myslíme na budoucnost. Proto přinášíme motory se systémem Start-Stop. Myslíme na budoucnost. Proto využíváme rekuperaci brzdné energie. Myslíme na budoucnost. Proto jsme rozšířili naši nabídku.

3 Vozy ŠKODA GreenLine. Protože budoucnost začíná dnes. Vozy řady GreenLine dosahují mimořádně příznivých hodnot spotřeby paliva, a tím i emisí CO 2 díky úsporným dieselovým motorům a dalším specifickým technickým řešením. Některá opatření, jako systém Start-Stop, funkce rekuperace, doporučení zařazení rychlostního stupně či pneumatiky s nižším valivým odporem, jsou stejná pro všechny modely. Aerodynamické úpravy karoserie se u jednotlivých modelů liší. Dieselové motorizace pro řadu GreenLine, se systémem vstřikování common-rail, jsou už samy o sobě zárukou hospodárné, ale stejně tak i svižné jízdy. Motor 1,2 TDI CR DPF/55 kw (Fabia, Fabia Combi, Roomster) se vyznačuje tichým kultivovaným chodem, motor 1,6 TDI CR DPF/77 kw (Superb, Superb Combi, Yeti, Octavia, Octavia Combi) Vás překvapí svou výkonností a pružností. Ekonomický provoz a nižší emise CO 2 Vám nabízejí i vozy vybavené paketem Green tec, se kterým získáte prvky jako systém Start-Stop, funkci rekuperace a speciální pneumatiky. Paket Green tec je určen pro vybrané benzinové či dieselové motorizace Fabia, Roomster, Octavia, Superb i Yeti, včetně verzí kombi (kompletní přehled viz technické údaje). Vozy jsou dodávány v různých výbavových verzích, a navíc si k nim můžete vybrat doplňky ze široké nabídky mimořádných výbav. Originální plaketka GreenLine se nachází na masce chladiče i na zádi vozu. Na zlepšení aerodynamických parametrů se u modelu Fabia GreenLine podílí i originální spoiler na pátých dveřích. Zelený prvek v názvu motoru umístěném na pátých dveřích je unikátním doplňkem vozů s paketem Green tec. Na displeji palubního počítače se zobrazuje doporučení zařazení rychlostního stupně. Díky této funkci víte, kdy jste zvolili správně, a kdy naopak přeřadit, abyste udržovali motor v optimálních otáčkách, a tak dosáhli nižší spotřeby paliva. Systém Start-Stop, který dokáže automaticky vypnout motor, využijete například při čekání na semaforech nebo za jízdy v kolonách. Po sešlápnutí spojkového pedálu se motor opět automaticky nastartuje. Řidič může systém deaktivovat tlačítkem na středové konzole. Snížení zátěže motoru a hospodárnější provoz přináší i funkce rekuperace, která umožňuje efektivním způsobem využívat pohybovou energii automobilu k dobíjení akumulátoru.

4 Nikdy není příliš brzy začít přemýšlet o městě a přírodě zároveň.

5 Nikdy není příliš brzy získat více místa.

6 Nikdy není příliš brzy být elegantní a přitom praktický.

7 Nikdy není příliš brzy spojit komfort s úsporností.

8 Nikdy není příliš brzy přijmout výzvy každodenního života.

9 Nikdy není příliš brzy užívat si rozmanitosti.

10 Nikdy není příliš brzy kombinovat práci a zábavu.

11 Nikdy není příliš brzy mít větší prostor pro úspěch.

12 Fabia/Fabia Combi a Roomster Interiér Chess černý nebo béžový, s přístrojovou deskou Onyx-Onyx nebo Onyx-Ivory Octavia/Octavia Combi Interiér Shadow Onyx nebo Ivory, s přístrojovou deskou Onyx-Onyx nebo Onyx-Ivory (vyjma Octavia GreenLine) Interiér Variety Onyx nebo šedý, s přístrojovou deskou Onyx-Onyx nebo Onyx-šedá Interiér Domino černý nebo šedý, s přístrojovou deskou Onyx-Onyx nebo Onyx-Stříbrnošedá Interiér Twinkle Onyx, s přístrojovou deskou Onyx-Onyx (vyjma Octavia GreenLine) Detailní přehled interiérů pro vozy s paketem Green tec získáte u prodejců vozů ŠKODA.

13 Superb/Superb Combi Interiér Felicity černý nebo Ivory, s přístrojovou deskou černá-černá nebo černá-ivory Interiér Rubicon černý nebo šedý, s přístrojovou deskou černá-černá nebo černá-šedá Interiér Ray černý, s přístrojovou deskou černá-černá (viz Superb katalog) Fabia/Fabia Combi/Roomster GreenLine, Fabia/Fabia Combi Green tec (Elegance): kola z lehké slitiny Antares 6,0J x 15" s pneumatikami 185/60 R15 Roomster Green tec (Elegance): kola z lehké slitiny Avior 6,0J x 15" s pneumatikami 185/60 R15 Fabia/Fabia Combi Green tec (Active a Ambition), Roomster Green tec (Active a Ambition): ocelová kola 6,0J x 15" s kryty Satellite a pneu 185/60 R15 Fabia/Fabia Combi Green tec (1,6 TDI CR DPF/66 kw): ocelová kola 6,0J x 15" s kryty Hermes a pneu 185/60 R15 Yeti Interiér Dune Onyx nebo Gobi Sand, s přístrojovou deskou černá-černá nebo černá-gobi Sand Interiér Spirit Onyx-modrý nebo Onyx-stříbrný, s přístrojovou deskou černá-černá nebo černá-šedá Octavia GreenLine: kola z lehké slitiny Pyxis 6,5J x 15" s pneumatikami 195/65 R15 Octavia Combi GreenLine, Octavia/Octavia Combi Green tec (Ambition): ocelová kola 6,0J x 15" s kryty Gaspra a pneumatikami 195/65 R15 Octavia/Octavia Combi Green tec (Elegance): kola z lehké slitiny Deimos 6,0J x 15" s pneumatikami 195/65 R15 Octavia/Octavia Combi Green tec (Active): ocelová kola 6,0J x 15" s kryty Avantgarda a pneumatikami 195/65 R15 Interiér Reflex Onyx, s přístrojovou deskou černá-černá (viz Yeti katalog) Superb/Superb Combi GreenLine/ Green tec (Ambition a Elegance): kola z lehké slitiny Spectrum 7,0J x 16" s pneumatikami 205/55 R16 Superb/Superb Combi GreenLine/Green tec (Active): ocelová kola 7,0J x 16" s kryty Tempel a pneumatikami 205/55 R16 Všechna uvedená kola pro verze GreenLine a vozy s paketem Green tec mají pneumatiky s nízkým valivým odporem a jsou standardní výbavou zmíněných vozů. Informace o nabídce mimořádných výbav získáte u prodejců vozů ŠKODA. Superb/Superb Combi Green tec (Ambition a Elegance), Yeti GreenLine/Green tec (Ambition a Elegance): kola z lehké slitiny Moon 7,0J x 16" s pneumatikami 205/55 R16* Yeti GreenLine/Green tec (Active): ocelová kola 7,0J x 16" s kryty Rif a pneumatikami 205/55 R16* * Yeti s paketem Green tec: pneumatiky 215/60 R16

14 Přehled barev laků 1. Žlutá Sprint special 2. Modrá Pacific uni 3. Modrá Miami 4. Zelená Arctic 5. Béžová Cappuccino 6. Modrá Aqua 7. Amethyst Purple 8. Oranžová Terracotta 9. Zelená Rallye 10. Stříbrná Brilliant 11. Hnědá Mato 12. Šedá Platin 13. Modrá Lava 14. Rosso Brunello 15. Bílá Candy uni 16. Černá Magic s perleťovým efektem 17. Šedá Anthracite 18. Šedá Satin 19. Zelená Malachite 20. Červená Corrida uni Žlutá Sprint special Modrá Pacific uni Modrá Miami Zelená Arctic Béžová Cappuccino Modrá Aqua Amethyst Purple Oranžová Terracotta * Zelená Rallye Stříbrná Brilliant Hnědá Mato Šedá Platin Modrá Lava Rosso Brunello Bílá Candy uni Černá Magic s perleťovým efektem Šedá Anthracite Šedá Satin Zelená Malachite Červená Corrida uni Fabia Roomster Octavia Superb Yeti Ukázky barev jsou pouze ilustrativní. Informace o kompletní aktuální nabídce vnějších laků získáte u prodejců vozů Škoda.

15 Technické údaje ŠKODA GreenLine Technické údaje vozy ŠKODA s paketem Green tec Model Fabia, Fabia Combi Roomster Octavia, Octavia Combi Superb, Superb Combi Yeti Motor 1,2 TDI CR DPF/55 kw vznětový, přeplňovaný turbodmychadlem, přímé vysokotlaké vstřikování systémem common-rail 1,2 TDI CR DPF/55 kw vznětový, přeplňovaný turbodmychadlem, přímé vysokotlaké vstřikování systémem common-rail 1,6 TDI CR DPF/77 kw vznětový, přeplňovaný turbodmychadlem, přímé vysokotlaké vstřikování systémem common-rail 1,6 TDI CR DPF/77 kw vznětový, přeplňovaný turbodmychadlem, přímé vysokotlaké vstřikování systémem common-rail 1,6 TDI CR DPF/77 kw vznětový, přeplňovaný turbodmychadlem, přímé vysokotlaké vstřikování systémem common-rail Počet válců Zdvihový objem (cm 3 ) Maximální výkon/otáčky (kw/min -1 ) 55/ / / / /4400 Maximální točivý moment/otáčky (Nm/min -1 ) 180/ / / / / Exhalační norma EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 Palivo motorová nafta motorová nafta motorová nafta motorová nafta motorová nafta 1,2 MPI/51 kw zážehový Fabia, Fabia Combi Roomster Octavia, Octavia Combi Superb, Superb Combi Yeti 1,2 TSI/63 kw; 77 kw 1,6 TDI CR DPF/66 kw zážehový, s přímým vznětový, přeplňovaný vstřikováním, přeplňovaný turbodmychadlem, přímé turbodmychadlem vysokotlaké vstřikování systémem common-rail 1,2 TSI/63 kw; 77 kw zážehový, s přímým vstřikováním, přeplňovaný turbodmychadlem 1,4 TSI/90 kw zážehový, s přímým vstřikováním, přeplňovaný turbodmychadlem 1,6 TDI CR DPF/77 kw vznětový, přeplňovaný turbodmychadlem, přímé vysokotlaké vstřikování systémem common-rail 1,4 TSI/92 kw zážehový, s přímým vstřikováním, přeplňovaný turbodmychadlem 2,0 TDI CR DPF/103 kw vznětový, přeplňovaný turbodmychadlem, přímé vysokotlaké vstřikování systémem common-rail 1,4 TSI/90 kw zážehový, s přímým vstřikováním, přeplňovaný turbodmychadlem 2,0 TDI CR DPF/103 kw vznětový, přeplňovaný turbodmychadlem, přímé vysokotlaké vstřikování systémem common-rail / /4800; 77/ / /4800; 77/ / / / / / / / / ; 175/ / / ; 175/ / / / / / / EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 EU5 benzin, okt. č. 95/91** benzin, okt. č. 95/91** motorová nafta benzin, okt. č. 95/91** benzin, okt. č. min. 95 motorová nafta benzin, okt. č. min. 95 motorová nafta benzin, okt. č. min. 95 motorová nafta Provozní vlastnosti Maximální rychlost (km/h) /191* 192/190* 176 Zrychlení km/h (s) 14,2/14,3* 15,4 11,4/11,6* 12,5/12,6* 12,1 Spotřeba (dle normy 99/100) město (l/100 km) 4,1 5,0 4,7/5,3* 5,4 5,2 mimo město (l/100 km) 3,0 3,7 3,4/3,5* 3,8 4,2 kombinovaná (l/100 km) 3,4 4,2 3,8/4,1* 4,4 4,6 Emise CO 2 (g/km) /107* Vnější průměr zatáčení obrysový (m) 10,0 10,5 10,85 11,52 10,32 163/164* 177/178*; 191/193* 176/177* 172; /204* 192/191* 204/202* 211/209* ,9/15,0* 11,7/11,8*; 10,1/10,2* 12,6/12,7* 12,6; 10,9 9,8/9,9* 11,3/11,4* 10,6/10,7* 10,1/10,2* 10,6 9,7 6,8 6,3 4,5 6,6 7,2 5,1 7,8/7,8* 6,1 7,9 6,1 4,3 4,4 3,4 4,6 4,9 3,6 4,9/5,1* 4,2 5,5 4,5 5,2 5,1 3,8 5,3 5,8 4,2 5,9/6,1* 4,9 6,4 5, /141* ,0 10,0 10,0 10,5 10,85 10,85 11,5 11,5 10,32 10,32 Pohon Druh pohon předních kol pohon předních kol pohon předních kol pohon předních kol pohon předních kol Spojka Převodovka mechanická 5stupňová mechanická 5stupňová mechanická 5stupňová mechanická 5stupňová mechanická 5stupňová pohon předních kol pohon předních kol pohon předních kol pohon předních kol pohon předních kol mechanická 5stupňová mechanická 5stupňová mechanická 6stupňová mechanická 5stupňová mechanická 6stupňová mechanická 6stupňová Hmotnost Pohotovostní hmotnost 1203/1219* /1405* 1524/1546* 1410 základní verze vozu se 75kg řidičem (kg) Užitečná hmotnost včetně řidiče a mimořádných výbav (kg) Celková hmotnost (kg) 1658/1674* /2005* 2087/2109* 1955 Nebrzděný přívěs (max. kg) 590/600* Brzděný přívěs při 12% stoupání (max. kg) /1115* 1116/1136*; 1130/1150* 1204/1224* 1221; /1340* 1360/1375* 1482/1504* 1551/1573* /1570* 1571/1591*; 1585/1605* 1659/1679* 1676; /1940* 1960/1975* 2045/2067* 2114/2136* /550* 550/560*; 560/570* 600/610* /750* ; ; Karoserie Součinitel odporu vzduchu C x 0,303/0,301* 0,314 0,296/0,299* 0,29 0,361 0,324/0,311* 0,326/0,311* 0,324/0,311* 0,330 0,296/0,299* 0,296/0,299* 0,29 0,30/0,31* 0,37 0,37 Kola Kola; pneumatiky 6,0J x 15"; 185/60 R15 6,0J x 15"; 185/60 R15 6,5J x 15"; 195/65 R15 7,0J x 16"; 205/55 R16 7,0J x 16"; 205/55 R16 v závislosti na výbavové verzi, viz přehled kol uvnitř katalogu Náplně Objem palivové nádrže (l) * Platí pro model Combi. Pokud je u položky uveden jen jeden údaj, je platný pro oba modely. ** Při použití benzinu s nižším okt. č. může dojít k mírnému snížení výkonu.

16 Všeobecné informace ŠKODA Service ŠKODA Assistance Stane-li se Vaše vozidlo z jakýchkoliv důvodů nepojízdným, volejte kdykoliv (24 hodin denně 365 dní v roce) centrálu ŠKODA Assistance: v ČR: v zahraničí: Pracovníci centrály Vám ochotně zprostředkují potřebnou pomoc. Doživotní záruka mobility K tomu, aby jízda s Vaším vozem byla vždy bezpečná a příjemná, přispívá mimo jiné i doživotní záruka mobility. V případě závady na Vašem vozidle je Vám v rámci záruky mobility prostřednictvím centrály ŠKODA Assistance poskytnut bezplatně příjezd servisního vozidla na místo poruchy, případný odtah k nejbližšímu autorizovanému servisnímu partnerovi a v případě potřeby i další služby pro posádku vozidla, například přenocování v hotelu, náhradní vozidlo či náhradní doprava. Podmínkou platnosti doživotní záruky mobility je provádění servisních prohlídek v síti autorizovaných servisních partnerů ŠKODA. S každou takto provedenou servisní prohlídkou je doživotní záruka mobility prodloužena o další servisní interval. Veškeré podrobnosti o rozsahu a platnosti záruky jsou uvedeny v palubní literatuře, která je součástí každého vozu. Informace o záruce mobility získáte také u autorizovaných servisních partnerů ŠKODA nebo na ŠKODA Info-line Vyzvednutí a přistavení vozu Je-li pro Vás překážkou přistavit vůz do servisu, autorizovaný servisní partner s Vámi dohodne termín a vůz si u Vás vyzvedne. Po provedení servisních úkonů jej přistaví zpět. Náhradní vozidlo Po dobu opravy nebo údržby Vašeho vozu Vám autorizovaný servisní partner ŠKODA může poskytnout náhradní vozidlo. Záruky výrobce 1. Záruka 2 roky na věcné a právní vady 2. Záruka 3 roky na vady laku 3. Záruka 12 let na neprorezavění karoserie Prodloužená záruka K vozu ŠKODA si můžete za příplatek jako mimořádnou výbavu objednat záruku prodlouženou o 3. a 4. rok s volbou limitu najetých kilometrů (do nebo km). V době trvání prodloužené záruky máte právo na bezplatné, včasné a řádné odstranění oprávněně reklamovaných vad dle platných obchodních podmínek. Více informací naleznete na a u svých autorizovaných prodejců vozů ŠKODA. Proměnný servisní interval U vybraných modelů ŠKODA může být uplatněn proměnný servisní interval (WIV). Při dodržení předepsaných podmínek umožňuje systém WIV prodloužit servisní interval až na maximálně km. Časový limit mezi servisními prohlídkami je stanoven maximálně na dva roky. Délka intervalu servisních prohlídek závisí na režimu provozu vozidla. Řidič je vždy včas informován prostřednictvím panelu přístrojů o nutnosti provedení servisní prohlídky. O možnostech nastavení proměnného servisního intervalu na Vašem voze se informujte u svého nejbližšího servisního partnera ŠKODA. ŠKODA Originální příslušenství Jako ŠKODA Originální příslušenství Vám nabízíme dětské sedačky, přepravní systémy, kola z lehké slitiny rozšiřující nabídku mimořádných výbav, sluneční clony, mechanické zabezpečení a jiné. Bližší informace o celém sortimentu najdete v katalozích příslušenství jednotlivých modelů ŠKODA. ŠKODA Originální díly Bezpečnost ŠKODA Originální díly jsou identické s díly, které byly použity při montáži vozu ŠKODA. Díky použití prvotřídních materiálů a technologií zaručují bezpečnou a bezstarostnou jízdu. Dostupnost ŠKODA AUTO nabízí kompletní sortiment dílů, respektive dílů výbavy použitých při sériové výrobě vozu, a nezaměřuje se pouze na obrátkové díly. Zásobování ŠKODA Originálními díly je zajištěno i po výběhu daného modelu ze série, přičemž pro provozně důležité díly tato lhůta činí až 15 let. Dlouhá životnost Použití materiálů prvotřídní kvality a špičková technologie výroby ŠKODA Originálních dílů zaručují jejich maximální spolehlivost a dlouhou životnost. Důkazem je prodloužení záruční doby originálních tlumičů výfuku na 4 roky, vztahující se na všechny střední a zadní díly výfuků. Ochrana životního prostředí Do sortimentu ŠKODA Originálních dílů patří i díly výměnné, při jejichž výrobě není životní prostředí natolik zatěžováno odpadem, přebytkem odpadního tepla a znečišťováním vody. Informace na internetu Na najdete mimo jiné náš konfigurátor, se kterým si můžete sestavit svůj vůz přesně podle svých představ a přání. ŠKODA Finance Využijte pro pořízení svého nového vozu výhodný úvěr, finanční leasing či operativní leasing od ŠkoFINu. Smlouvu můžete uzavřít přímo u autorizovaného prodejce, a to bez poplatků. Nabídka financování platí pro soukromé osoby, podnikatele i firmy. Spočítejte si výši své měsíční splátky na online kalkulačce. Více informací na Prodej velkoodběratelům Nabízíme Vám produkty a služby přizpůsobené Vašim obchodním a finančním potřebám, špičkovou úroveň péče o zákazníka, portfolio služeb odpovídající požadavkům velkoodběratelů a vysokou kvalitu vozů, příslušenství a servisu, která je zárukou nízkých nákladů na provoz Vašeho vozového parku. Více informací na

17 Společnost ŠKODA AUTO považuje za jeden ze svých prvořadých cílů vývoj a výrobu produktů, které jsou v maximální možné míře šetrné k životnímu prostředí ve všech fázích svého životního cyklu. Hlavní důraz klademe na výběr recyklovatelných materiálů. Vozy ŠKODA vyrábíme progresivními technologiemi v moderních výrobních provozech splňujících nejpřísnější kritéria. Pro antikorozní ochranu lakovaných částí vozu je používána výhradně bezolovnatá kataforéza (KTL) a vodou ředitelné barvy. Snižování spotřeby paliva a emisí realizujeme v rámci koncernové strategie, a tak motory, které nabízíme, splňují aktuální emisní předpisy. Všechny produkty ŠKODA AUTO splňují zákony a předpisy na ochranu půdy a vody. Výsledkem těchto aktivit je, že vozy ŠKODA odpovídají nejen požadavkům z oblasti technické úrovně, bezpečnosti a kvality, ale i z oblasti ochrany životního prostředí. Společnost ŠKODA AUTO tak přispívá k zachování čistého životního prostředí při současném zajištění mobility a spokojenosti svých zákazníků. Ekologické logo vyjadřuje vědomí odpovědnosti a snahu ŠKODA AUTO o trvale udržitelný vývoj společnosti a šetrný přístup k životu a přírodě. Objednejte si prodlouženou záruku ke svému vozu jako mimořádnou výbavu. Právě probíhající akční nabídky naleznete na stránkách V tomto katalogu jsou vyobrazeny modely s volitelnou či příplatkovou výbavou, která nemusí být součástí standardní výbavy. Informace o technických údajích, konstrukci, vybavení, materiálech, zárukách a vnějším vzhledu se vztahují na období zadávání katalogu do tisku. Výrobce si vyhrazuje právo na změny bez předchozího oznámení. Údaje uvedené v tomto katalogu jsou tedy pouze orientační. Vzhledem k omezeným technickým možnostem tiskového procesu se barvy vyobrazené v tomto katalogu mohou mírně lišit od skutečných odstínů laků nebo jiných materiálů. Nejnovější údaje a další podrobné informace o standardní a volitelné výbavě, o aktuálních cenách, dodacích podmínkách a termínech si prosím ověřte u svého prodejce vozů ŠKODA. Svůj vůz si můžete sestavit pomocí konfigurátoru na Tento katalog byl vytištěn na papír vyrobený z buničiny bělené bez použití chloru. Papír je 100% recyklovatelný. Váš prodejce vozů ŠKODA: S /11

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia RS

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia RS SIMPLY CLEVER ŠKODA Octavia RS Co může lépe doplnit sportovně-elegantní styl než vysoká úroveň bezpečnosti. Smysl pro zodpovědnost a potěšení z jízdy se navzájem nevylučují. Mohou se perfektně doplňovat.

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia RS

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia RS SIMPLY CLEVER ŠKODA Octavia RS Co může lépe doplnit sportovně-elegantní styl než vysoká úroveň bezpečnosti. Smysl pro zodpovědnost a potěšení z jízdy se navzájem nevylučují. Mohou se perfektně doplňovat.

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia RS

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia RS SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia RS Z rallye na silnici: ŠKODA Fabia RS získala to nejlepší z naší letité zkušenosti s motoristickým sportem. Nejrychlejší přímé spojení bez čekání na zavazadla: ŠKODA Fabia Combi

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia RS

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia RS SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia RS Z rallye na silnici: ŠKODA Fabia RS získala to nejlepší z naší letité zkušenosti s motoristickým sportem. Nejrychlejší přímé spojení bez čekání na zavazadla: ŠKODA Fabia Combi

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Praktik

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Praktik SIMPLY CLEVER ŠKODA Praktik ŠKODA Praktik je dvousedadlový užitkový vůz, který Vám nabízí komfort i snadnou ovladatelnost. Zároveň je v něm dostatek prostoru pro Vaše podnikání, které bude s jeho stylovým

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia Monte Carlo

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia Monte Carlo SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Monte Carlo To nejlepší, do čeho lze obléknout adrenalin. ŠKODA Fabia Monte Carlo. Když si chcete užít atmosféru rallye a zvednout adrenalin, nemusíte až do Monte Carla ani na

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Je až neuvěřitelné, kolik nabízí proměn: modelová řada ŠKODA Fabia se svými devíti variantami. Kompaktní vůz s mimořádným vnitřním prostorem: ŠKODA Fabia hatchback. Design vozů

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia RS

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia RS SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia RS Když touha po síle a potřeba prostoru najdou společnou cestu... ... když se sportovní styl a smysl pro krásu protnou v jednom bodě. Nová ŠKODA Octavia RS představuje

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Je až neuvěřitelné, kolik variant nabízí modelová řada ŠKODA Fabia. Nový výraz důvěrně známé tváře. S příchodem nového loga ŠKODA získávají vozy Fabia působivý dynamický výraz.

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA RS

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA RS SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA RS Když touha po síle a potřeba prostoru najdou společnou cestu... ... když se sportovní styl a smysl pro krásu protnou v jednom bodě. ŠKODA Octavia RS představuje jedinečnou

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia RS

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia RS SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia RS Když touha po síle a potřeba prostoru najdou společnou cestu... ... když se sportovní styl a smysl pro krásu protnou v jednom bodě. Nová ŠKODA Octavia RS představuje

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA Když máte stále plný diář a chcete skloubit práci, koníčky i domácnost, pak je to právě všestranná ŠKODA Fabia, se kterou to půjde lehce. Každý den Vás přivítá svým přátelským

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER ŠKODA Octavia Jedinečné spojení kvality, designu a dostupnosti. Prostor pro všechny Vaše cíle. Elegantní vzhled se známou tváří. ŠKODA Octavia. Maska chladiče s výrazným chromovaným rámečkem

Více

ŠkodaOctavia Tour SIMPLY CLEVER

ŠkodaOctavia Tour SIMPLY CLEVER ŠkodaOctavia Tour SIMPLY CLEVER Škoda Octavia Tour je vozem, na který se můžete spolehnout v nejrůznějších životních situacích. Představuje tak výbornou volbu především pro aktivní rodiny s dětmi, které

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti SIMPLY CLEVER ŠKODA Yeti Objevte nepoznaný svět plný zážitků s vozem ŠKODA Yeti. Některá místa na mapě nenajdete. Malá dobrodružství mohou čekat hned za Vaším domem. Perfektní pro dlážděné cesty, nákupní

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER ŠKODA Octavia Jedinečné spojení kvality, designu a dostupnosti. Prostor pro všechny Vaše cíle. Elegantní vzhled se známou tváří. ŠKODA Octavia. Maska chladiče s výrazným chromovaným rámečkem

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo SIMPLY CLEVER ŠKODA Citigo Možná ho uvidíte, jak se lehce proplétá úzkou jednosměrkou. Nebo jak parkuje u školky na místě, kam se jiní nevešli. Před nákupním centrem Vás překvapí, kolik tašek do něj jeho

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo SIMPLY CLEVER ŠKODA Citigo Možná ho uvidíte, jak se lehce proplétá úzkou jednosměrkou. Nebo jak parkuje u školky na místě, kam se jiní nevešli. Před nákupním centrem Vás překvapí, kolik tašek do něj jeho

Více

ŠkodaOctavia SIMPLY CLEVER

ŠkodaOctavia SIMPLY CLEVER ŠkodaOctavia SIMPLY CLEVER Nejspíš ji už znáte od vidění, a přesto Vás vždy znovu překvapí svou prostorností stejně jako bezpečností a spolehlivostí, které z ní už na pohled vyzařují,... ... svou dynamikou,

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo SIMPLY CLEVER ŠKODA Citigo Možná ho uvidíte, jak se lehce proplétá úzkou jednosměrkou. Nebo jak parkuje u školky na místě, kam se jiní nevešli. Před nákupním centrem Vás překvapí, kolik tašek do něj jeho

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Superb

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Superb SIMPLY CLEVER ŠKODA Superb Elegance se setkává s účelností a opravdová velikost s dokonalými liniemi. ŠKODA Superb a Superb Combi. Design byl vytvářen s ohledem na eleganci a celkovou harmonii stejně jako

Více

ŠkodaOctavia RS SIMPLY CLEVER

ŠkodaOctavia RS SIMPLY CLEVER ŠkodaOctavia RS SIMPLY CLEVER ŠÉFEM, MANŽELEM, TÁTOU A NĚKDY PROSTĚ JEN MUŽEM. V práci Vás právě povýšili. Rodina je zaopatřená a spokojená. Všemu věnujete spoustu energie, ale nezapomínáte přitom trochu

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Rapid Spaceback

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Rapid Spaceback SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Rapid Spaceback Prostor z nové perspektivy. Prostor, kde se cítíme nejlépe, je obvykle ten, který jsme spoluvytvářeli. Odrážejí se v něm naše emoce, temperament i kreativita, a

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID SPACEBACK

SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID SPACEBACK SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID SPACEBACK Prostor z nové perspektivy. Prostor, kde se cítíme nejlépe, je obvykle ten, který jsme spoluvytvářeli. Odrážejí se v něm naše emoce, temperament i kreativita, a tak

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Rapid

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Rapid SIMPLY CLEVER ŠKODA Rapid Někdy se stane, že nemáte na výběr a musíte v životě zvládnout více úloh. To zná každý, kdo je zároveň manželem i tátou. Zastáváte různé role a občas také všechny najednou. Dny

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA RS ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA RS ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA RS ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 ŠKODA Octavia RS představuje jedinečnou kombinaci mimořádné dynamiky a vlastností praktického rodinného vozu. Moderní design je doprovázen

Více

ŠkodaSuperb SIMPLY CLEVER

ŠkodaSuperb SIMPLY CLEVER ŠkodaSuperb SIMPLY CLEVER Když se elegance setká s účelností, můžete vnímat krásu designu a zároveň se těšit z výjimečného prostoru pro své každodenní povinnosti i víkendové zážitky. Když se komfort setká

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895

SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 Často se stává, že nemáte na výběr a musíte v životě zvládnout více úloh. Zastáváte různé role a občas také všechny najednou. A právě pro

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA SUPERB

SIMPLY CLEVER ŠKODA SUPERB SIMPLY CLEVER ŠKODA SUPERB Asi tak tři roky života strávíte v autě. Vybírejte proto s rozvahou. ŠKODA Superb. Bez cestování si už dnešní svět asi nikdo z nás nedovede představit. I když Vám přitom Váš

Více