S NÁMI SE FANTAZIE STÁVÁ REALITOU

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "S NÁMI SE FANTAZIE STÁVÁ REALITOU"

Transkript

1

2 S NÁMI SE FANTAZIE STÁVÁ REALITOU

3 OBSAH ÚVODNÍ SLOVO O NAŠÍ SPOLEČNOSTI 03 TVORBA OBCHODNÍ ZNAČKY A VIZUÁLNÍHO STYLU 07 TVORBA WEBOVÉ PREZENTACE A COPYWRITING 11 TVORBA FOTOGRAFIÍ A KRÁTKO- METRÁŽNÍCH SNÍMKŮ 15 DIGITÁLNÍ KRESBA A ILUSTRACE 19 STRATEGIE ONLINE MARKETINGU A KOMUNIKACE S VEŘEJNOSTÍ

4 02 - ÚVODNÍ SLOVO SOLERTIA VISUM KREATIVNÍ STUDIO Jak postupujeme při práci na vašich projektech se dozvíte více na dalších stranách této brožury, proto bychom vám v úvodních větách rádi nástinili naši filosofii a směr, kterým se naše tvorba ubírá. Jsme studio zaměřené především na grafický design. Designem však nemyslíme pouze líbivý vzhled, ale také promyšlenost jednotlivých výstupů. Naším primárním cílem je tvorba obchodní značky společně s propagačními materiály a sestavením jednotného a atraktivního vizuálního stylu, který bude správným způsobem komunikovat s veřejností. Při práci klademe důraz na kvalitu a máme smysl pro detail. Všechna řešení, která navrhujeme řádně testujeme, aby byla plně funkční. Funkčnost zvyšujeme především tak, že tvoříme jednoduchý a zákonitě originální obsah. Nepatříme mezi společnosti, které produkují v krátkém časovém horizontu několik velmi podobných výsledků. Nepracujeme pomocí šablon. Veškerý obsah je postaven na základě důkladného průzkumu všech podkladů a ve finále je navržen tak, aby byl o krok napřed před konkurencí. Během celého procesu také klienta aktivně informujeme o všech krocích, které provedeme. Každý progres prezentujeme a vysvětlíme jeho účel. Všechny návrhy jsou šité na míru, proto s námi neplatíte nic, co byste opravdu nevyužili.

5 OBCHODNÍ ZNAČKA A VIZUÁLNÍ STYL

6 04 - OBCHODNÍ ZNAČKA A VIZUÁLNÍ STYL 01 OBCHODNÍ JMÉNO Dle průzkumu lokálního trhu a analýzy všech informací ohledně vaší společnosti či organizace jsme schopni navrhnout působivý a trefný název projektu či dokonce jméno celé společnosti. Důraz klademe na jednoduchou výslovnost, aby bylo možné zapůsobit na širší okruh veřejnosti. Další výhodou jednoduché výslovnosti je pohodlnější příchod na zahraniční trh. 02 LOGOTYP Nedílnou součástí každé obchodní značky je logo a právě tady si dáváme nejvíce záležet. Při tvorbě klademe důraz na eleganci logotypu, aby byla značka dobře zapamatovatelná a i přes svou jednoduchost vystupovala z řady. Našim klientům doporučujeme značky, které jsou tvořeny pouze z křivek a tvarů, popřípadě v kombinaci s názvem. Nicméně v některých případech je značka, tvořená pouze speciálně upraveným písmem, také velmi poutavá a zcela vyhovující. Každá křivka, každý tvar i znak má svůj účel, proto vám vždy rádi odůvodníme celou podstatu vaší budoucí funkční značky.

7 OBCHODNÍ ZNAČKA A VIZUÁLNÍ STYL JEDNOTNÝ VIZUÁLNÍ STYL V momentě, kdy je hotové logo a je k dispozici konečný název, je nutné vytvořit atraktivní propagačaní materiál, ale je také důležité vytvořit firemní styl, tedy postup, jak značku aplikovat. Vizuální styl zahrnuje výběr vhodné typografie, výběr vhodného barevného spektra, a především se stanoví pravidla, jak veškeré texty, barvy, logotyp a další prvky, které jsou úzce spjaty s prezentací značky, aplikovat, aby byl výsledek pro cílovou skupinu atraktivní, plně konkurenceschopný a nesl tu správnou informační hodnotu.

8 06 - OBCHODNÍ ZNAČKA A VIZUÁLNÍ STYL Vytvořením kvalitní funkční obchodní značky a jednotného vizuálního stylu se dostanete lépe do podvědomí vaší cílové skupiny a budete o krok napřed před ostatními ze stejné oblasti. Navíc získáte veškeré materiály pro aplikaci, proto následně není problém značku dle dodržení všech pravidel úspěšně a úhledně použit na jakýkoliv produkt, propagační materiál, textil či úřední listiny. Kvalitní zpracování také zajistí, že spotřebitel, návštěvník apod. získá ten správný pocit, kterým chcete vy působit.

9 WEBOVÁ PREZENTACE A COPYWRITING

10 08 - WEBOVÁ PREZENTACE A COPYWRITING 01 WEBDESIGN U webové prezentace se především zaměřujeme na příjemné, intuitivní a jednoduché uživatelské prostředí. Navrhujeme takové prostředí, které vás nadchne při prvním spuštění, ale nebude vás obtěžovat při opětovné návštěvě. Při tvorbě nepoužíváme žádnou šablonu, takže každý projekt je navržen zcela na míru a je tvořen zcela originálním obsahem, který je také v naší režii. 02 RESPONSIVNÍ DESIGN Vedle moderního a působivého vzhledu a jednoduchého ovládání je velkou předností našich prací responsivní design. Jedná se o rozvržení webové prezentace, které je lehce aplikovatelné na různá zařízení, která jsou v dnešní době používána k prohlížení webového obsahu. Ať už vaše stránky prohlížíte na stolním počítači nebo chytrém mobilním telefonu, dostanete zcela totožný požitek a obsah.

11 WEBOVÁ PREZENTACE A COPYWRITING COPYWRITING Neradi používáme odbornou terminologii, proto vám hned vysvětlíme, co copywriting znamená. Jedná se o tvorbu čtivého a poutavého textu, který je použit na webových stránkách či jiných propagačních materiálech pro to, aby prakticky prodával, ať už se jedná o produkt, službu či jednoduše informace. V momentě, kdy někdo čte váš obsah, vyhledává klíčová slova, a proto je nutností při tvorbě textu, na tento jev brát zřetel.

12 10 - WEBOVÁ PREZENTACE A COPYWRITING V dnešním moderním světě je internet nejrozšířenější a nejefektivnější médium, proto je důležité se skrz toto médium kvalitně propagovat. Působivá, hravá a jednoduchá prezentace, která nese ty nejdůležitější informace patří k základním prvkům reklamy. I zde je však nutné dbát na to, aby byl obsah, který prezentujete originální a dostatečně vás odlišoval od konkurence.

13 FOTOGRAFIE A KRÁT- KOMETRÁŽNÍ VIDEO

14 12 - FOTOGRAFIE A KRÁTKOMETRÁŽNÍ VIDEO 01 FOTOGRAFIE Nedílnou součástí reklamy jsou fotografie, proto při své práci s fotografiemi velmi často pracujeme a veškeré snímky se snažíme pořizovat sami. Jsme schopni vám zajistit do vaších projektů kvalitní snímky na míru, které přidají konečnému výsledku ten správný šmrnc a dodají vašemu obsahu kvalitu. Pro klienty, kteří se pohybují v oblasti modelingu, jsme schopni zajistit i studio-foto a vytvoření portfolia, což je zajímavá příležitost pro začínající v této oblasti. 02 KRÁTKOMETRÁŽNÍ VIDEO Pro oživení prezentací a nebo jako samostatný druh propagace je v naší tvorbě zahrnuto i krátkometrážní video. Jedná se o snímky, které mají pouze několik minut, během kterých sledujícím sdělí všechny potřebné informace a přitom během celé délky zaujmou jejich pozornost. Snímky je možné vytvořit ve formě krátkého filmu či jako animaci.

15 FOTOGRAFIE A KRÁTKOMETRÁŽNÍ VIDEO VIRÁLNÍ SNÍMKY I zde se jedná o krátkometrážní videosekvence, které jsou především cíleny tak, aby kolovali na sociálních sítích a tím více podpořili vaší propagaci skrz toto médium. Virální videa mohou mít délku několika sekund a vytvářejí se ve větší frekvenci, aby správným způsobem posílili váš komunikační kanál na sociálních sítích.

16 14 - FOTOGRAFIE A KRÁTKOMETRÁŽNÍ VIDEO Fotografie a video k reklamě neodmyslitelně patří, proto klientům nabízíme, že jim tento obsah obstáráme v té nejlepší kvalitě, aby výsledný projekt dostal seriozní image, kterou si zaslouží a dosáhl maximální originality. Snímky součástí webové prezentaci přímo vaší společnosti či organizace návštěvníkovi vdechnou tu správnou atmosféru a tím si ho získáte. Nevyčíslitelně zvednou vaši popularitu a posílí váš komunikační kanál s cílovou skupinou.

17 ILUSTRACE A DIGITÁL- NÍ KRESBA

18 16 - ILUSTRACE A DIGITÁLNÍ KRESBA 01 ILUSTRACE Fotografie či krátký film je sice velmi častým jevem na webu a dalších propagačních materiálech, ale ilustrovaný obsah není v žádném případě pozadu. Díky ilustracím a následným animacím se může například pouhá webová prezentace proměnit v nepopsatelný zážitek pro návštěvníka, který váš obsah bez většího přemýšlení, bude šířit prostřednictvím různých médií. 02 DIGITÁLNÍ KRESBA Kresba prostřednictvím profesionálního grafického softwaru posouvá kreslení tužkou na fotorealistickou úroveň, proto je možné svět fantazie převést do digitální podoby a vytvořit tak působivé snímky, které mohou sloužit i jako scény pro filmovou produkci nebo pro zábavní herní průmysl. Digitální kresba je také často využívána i při tvorbě produktového designu. S radostí převedeme každou vaší představu do hmatatelné podoby.

19 ILUSTRACE A DIGITÁLNÍ KRESBA TVORBA MASKOTŮ V některých oblastech reklamy není od věci vytvořit také podobu maskota, který bude s vaší cílovou skupinou komunikovat prostřednictvím vašich propagačních materiálů. Maskot znázorňuje lidskou tvář vašeho projektu a návštěvníci či zákazníci si díky tomu vytvoří k vašemu obsahu bližší pouto.

20 18 - ILUSTRACE A DIGITÁLNÍ KRESBA Kreslený obsah dodává projektům atmosféru, které jiné prvky, jako je text, fotografie či video nemohou konkurovat. Ilustrace a především digitální kresba je velkým pomocníkem při herní či filmové produkci nebo při tvorbě návrhů jakéhokoliv produktového designu. Maskot pro změnu může několikanásobně zvýšit atraktivitu vaší značky.

21 ONLINE MARKETING A KOMUNIKACE

22 20 - ONLINE MARKETING A KOMUNIKACE 01 ONLINE MARKETING A SEO Vaši webovou prezentaci optimálně nastavíme pro vyhledáváče a dále vám sestavíme plán, který pomůže vašemu webu být o krok před konkurencí. Dle uvážení a vašich potřeb pro vás zhotovíme návrh, jak na váš internetový obsah přilákat co nejvíce návštěvníku a potencionálních zákazníků. Po schválení návrhu samozřejmě pro vás vše zhotovíme a nastavíme. 02 OVÉ A VĚRNOSTNÍ KAMPANĚ Pro to, aby byla vaše cílová skupina stále v obraze o všech nových službách či produktech, které nabízíte, je vhodné zvolit věrnostní kampaň. Na výběr máte hned z několika možností, nejčastější a nejefektivnější je nastavení různých slevových akcí. Znovu však vše záleží na individuálních cílech klienta. Jako podpůrný materiál k vašemu stávajícímu webovému obsahu také efektivně přispívá tvorba newsletterů, tedy přesněji řečeno tvorba působivých ových zpráv, které cílovou skupinu informují o novinkách.

23 ONLINE MARKETING A KOMUNIKACE KAMPANĚ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH Sociální sítě jsou v dnešní době jedno z nejrozšířenějších a nejefektivnějších médií v šíření reklamy, proto se zaměřujeme i na kampaně, které lze uplatnit prostřednictvím těchto sítí. Použití těchto kampaní není však úplně vhodné pro každý druh služeb či produktů. Je nezbytné, aby veškerý obsah, který je sdílen, byl pro cílovou skupinu atraktivní a dále je nutné udržovat komunikační kanál aktuální. Sociální obsah se proto tvoří v co nejkratších a však předem promyšlených časových intervalech.

24 22 - ONLINE MARKETING A KOMUNIKACE Když je vytvořen atraktivní obsah, je nezbytné tento obsah dále nějakým efektivním způsobem šířit, a tady přichází na scénu online marketing. Nastavením různých propagačních kampaní jsme schopni pro vás zvýšit počet potencionálních zákazníků a vytvořit pro ně další zajímavý obsah, který je nadále udrží v obraze a především se zvýší vaše pověst. Každá kampaň je nastavena individuálně podle toho, co je pro klienta opravdu efektivní.

25 KONTAKTUJTE NÁS

26 Solertia Visum, s. r. o.

... to je jiné kafe. www.marionetti.cz. ver.20100812

... to je jiné kafe. www.marionetti.cz. ver.20100812 ... to je jiné kafe www.marionetti.cz Profil Marionetti působí na evropském trhu od roku 2007. Díky spolupráci s předními grafiky a fotografy poskytujeme svým klientům profesionální přístup v oblasti grafického

Více

PARTNERSKÉ WEBOVÉ STRÁNKY BOHATÝ ČECH 26. 5. 2015

PARTNERSKÉ WEBOVÉ STRÁNKY BOHATÝ ČECH 26. 5. 2015 26. 5. 2015 BOHATÝ ČECH PARTNERSKÉ WEBOVÉ STRÁNKY Seznamte se blíže s filozofií a praxí partnerských webových stránek, kterou Vám představujeme v tomto E-booku. Ing. Karel Staněk / Ceo Robert Malý Žijeme

Více

Vizuální styl vlastní společnosti a jeho aplikace. BcA. Martin Kusák

Vizuální styl vlastní společnosti a jeho aplikace. BcA. Martin Kusák Vizuální styl vlastní společnosti a jeho aplikace BcA. Martin Kusák Diplomová práce 2011 ABSTRAKT Diplomová práce reaguje na současnou situaci na poli grafického respektive webového designu. Konkrétně

Více

KATALOG SLUŽEB. ZAOSTŘENO NA REKLAMU www.imperialmedia.cz

KATALOG SLUŽEB. ZAOSTŘENO NA REKLAMU www.imperialmedia.cz KATALOG SLUŽEB ZAOSTŘENO NA REKLAMU www.imperialmedia.cz OBSAH O SPOLEČNOSTI 03 GRAFICKÉ STUDIO 05 LOGOTYP GRAFICKÝ MANUÁL OBALOVÁ GRAFIKA FIREMNÍ TISKOVINY FOTOGRAFICKÉ PRÁCE WEBOVÉ STUDIO 15 STATICKÉ

Více

Západočeská univerzita v Plzni

Západočeská univerzita v Plzni Západočeská univerzita v Plzni FAKULTA EKONOMICKÁ BAKALÁŘSKÁ PRÁCE Návrh marketingové komunikace pro Dům látek s. r. o. Dům látek Ltd. marketing sales promotion project Andrea Götzová Cheb 2012 Čestné

Více

VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S.R.O.

VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S.R.O. VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S.R.O. Analýza hotelové internetové prezentace s implementací změn a následným vyhodnocením Bakalářská práce Autor: Lenka Suchomelová, DiS. Studijní obor: Hotelnictví

Více

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ Diplomová práce Analýza kritérií hodnocení webových stránek Analysis of the website evaluation criteria Bc. Marika Vondrášková Plzeň 2013 ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ

Více

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ BAKALÁŘSKÁ PRÁCE. Návrh marketingové komunikace na internetu. pro konkrétní organizaci

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ BAKALÁŘSKÁ PRÁCE. Návrh marketingové komunikace na internetu. pro konkrétní organizaci ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ BAKALÁŘSKÁ PRÁCE Návrh marketingové komunikace na internetu pro konkrétní organizaci Proposal of marketing communication on the internet for a specific

Více

Internetová řešení podle vašich potřeb

Internetová řešení podle vašich potřeb Internetová řešení podle vašich potřeb Profil společnosti Adaptic Profil společnosti Studio Adaptic, s. r. o., se specializuje na webdesign, tvorbu WWW stránek, internet marketing a online reklamu. Poskytujeme

Více

Nástroje, multimédia a možnosti vizuální komunikace v moderním managementu

Nástroje, multimédia a možnosti vizuální komunikace v moderním managementu Bankovní institut vysoká škola Praha Katedra informačních technologií a elektronického obchodování Nástroje, multimédia a možnosti vizuální komunikace v moderním managementu Bakalářská práce Autor: Miloslav

Více

O NÁS WEBDESIGN PORADENSTVÍ

O NÁS WEBDESIGN PORADENSTVÍ PRODUKTY A SLUŽBY O NÁS ARTEMIS WEBDESIGN působí na trhu WEB řešení již od roku 2001. Nabízí komplexní služby z oblasti WEB prezentací a aplikací, provádí konzultace v oblasti webdesignu, aplikační architektury

Více

7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích

7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích 7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích Miroslav Král Managing Partner společnosti market UP 1 Obsah Předmluva... 3 Webové stránky jako základ (nejen) online marketingu... 5 Správná homepage...

Více

Knihovna nově, aneb jak zvýšit její hodnotu v očích veřejnosti

Knihovna nově, aneb jak zvýšit její hodnotu v očích veřejnosti Knihovna nově, aneb jak zvýšit její hodnotu v očích veřejnosti Ing. Jana Turčínková Ústav marketingu a obchodu, PEF MZLU v Brně 1 Stále více dnes čelíme faktu, že se ve společnosti mění životní styl a

Více

Vademecum pro profesionály ve světě MICE

Vademecum pro profesionály ve světě MICE Vademecum pro profesionály ve světě MICE 2. díl Jak se prodávat marketing MICE s malým rozpočtem Autoři: PhDr. Milan Havel PhDr. Kazimír Jánoška MCG, s.r.o. Management Consulting Group, s.r.o. Praha 2008

Více

Webová stránka. Dokumentu poskytuje informace o tom, proč je dobré webovou stránku mít, jak je možné jí získat a co na ní nesmí chybět.

Webová stránka. Dokumentu poskytuje informace o tom, proč je dobré webovou stránku mít, jak je možné jí získat a co na ní nesmí chybět. ! Vlastí WEB pdf! Webová stránka Dokumentu poskytuje informace o tom, proč je dobré webovou stránku mít, jak je možné jí získat a co na ní nesmí chybět. www.bohatycech.cz Tento dokument je možné dále šířit

Více

Využití informačních technologií a marketingu PRO-BIO Svaz ekologických zaměstnanců

Využití informačních technologií a marketingu PRO-BIO Svaz ekologických zaměstnanců Využití informačních technologií a marketingu PRO-BIO Svaz ekologických zaměstnanců TOTO VZDĚLÁVÁNÍ JE FINANCOVÁNO Z PROSTŘEDKŮ ESF PROSTŘEDNICTVÍM OPERAČNÍHO PROGRAMU LIDSKÉ ZDROJE A ZAMĚSTNANOST A STÁTNÍM

Více

Analýza a redesign webových stránek příspěvkové organizace Zvoneček Bylany. Martin Málek

Analýza a redesign webových stránek příspěvkové organizace Zvoneček Bylany. Martin Málek Analýza a redesign webových stránek příspěvkové organizace Zvoneček Bylany Martin Málek Bakalářská práce 2015 (2) Není-li sjednáno jinak, může autor školního díla své dílo užít či poskytnout jinému

Více

Nabídka na dodávku www prezentace perfolinea.cz

Nabídka na dodávku www prezentace perfolinea.cz Nabídka na dodávku www prezentace perfolinea.cz Technická dokumentace a popis díla Cenová nabídka díla Obsah Strategie webových prezentací 2 Jazykové verze webové prezentace 3 Analýza webových prezentací

Více

Marketing 3 - reklama, PR, věrnostní bonusy, zavážky do domů apod. PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců

Marketing 3 - reklama, PR, věrnostní bonusy, zavážky do domů apod. PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců Marketing 3 - reklama, PR, věrnostní bonusy, zavážky do domů apod. PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců TOTO VZDĚLÁVÁNÍ JE FINANCOVÁNO Z PROSTŘEDKŮ ESF PROSTŘEDNICTVÍM OPERAČNÍHO PROGRAMU LIDSKÉ ZDROJE

Více

Obsah. ELPOD Marketing v prostředí internetu, možnosti, aplikace, technologie, analýzy 1

Obsah. ELPOD Marketing v prostředí internetu, možnosti, aplikace, technologie, analýzy 1 Obsah 1. Úvod... 3 2. Marketing... 4 2.1 Průzkum trhu... 4 2.2 Marketingový mix... 5 Výrobek... 5 Cena výrobku... 7 Propagace výrobku... 7 Distribuce výrobku... 8 2.3 Návrh plánu komunikace - systém SOSTAC...

Více

Korporátní design repertoárových jednosouborových divadel

Korporátní design repertoárových jednosouborových divadel JANÁČKOVA AKADEMIE MÚZICKÝCH UMĚNÍ V BRNĚ Divadelní fakulta Ateliér divadelního manažerství a jevištní technologie Divadelní manažerství Korporátní design repertoárových jednosouborových divadel Bakalářská

Více

Využití nových trendů marketingové komunikace v Help fitness clubu. Šimon Jehlička

Využití nových trendů marketingové komunikace v Help fitness clubu. Šimon Jehlička Využití nových trendů marketingové komunikace v Help fitness clubu Šimon Jehlička Bakalářská práce 2008 ABSTRAKT Cílem bakalářské práce je analyzovat využívané nástroje marketingové komunikace a využití

Více

VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S R. O. Albina Kupaeva

VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S R. O. Albina Kupaeva VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S R. O Albina Kupaeva Porovnání webových stránek pětihvězdičkových hotelů v Moskvě a v Praze Bakalářská práce 2014 Webové stránky 5* hotelu v Praze a Moskvě: komparativní

Více

Projekt zavádění online marketingu u elektronického obchodu Jouet Amour. Bc. Martin Bednář

Projekt zavádění online marketingu u elektronického obchodu Jouet Amour. Bc. Martin Bednář Projekt zavádění online marketingu u elektronického obchodu Jouet Amour Bc. Martin Bednář Diplomová práce 2010 ABSTRAKT Teoretická část diplomové práce představuje základní charakteristiky spojené

Více

Přímý překlad mezi cizími jazyky... 62 Korektorské služby... 63 Doprovodné tlumočení... 65 Konsekutivní tlumočení... 66 Simultánní tlumočení...

Přímý překlad mezi cizími jazyky... 62 Korektorské služby... 63 Doprovodné tlumočení... 65 Konsekutivní tlumočení... 66 Simultánní tlumočení... 1 Obsah Obsah... 2 Úvod... 5 Metodologie... 6 Obsah cenové mapy... 10 Karty činností... 18 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora... 19 Tvorba webových stránek...

Více

VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S R.O. Bc. Gabriela Nováková

VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S R.O. Bc. Gabriela Nováková VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S R.O. Bc. Gabriela Nováková Strategie internetové komunikační politiky pro pobočku No Name Reality Diplomová práce 2014 Strategie internetové komunikační politiky

Více

První kroky. k založení tréninkového centra pro osoby starší padesáti let

První kroky. k založení tréninkového centra pro osoby starší padesáti let První kroky k založení tréninkového centra pro osoby starší padesáti let První kroky... k založení tréninkového centra pro osoby starší padesáti let Petra Ištvániková Jana Pleskačová Jiří Stuchl M am aloca

Více

VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZE

VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZE VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZE FAKULTA INFORMATIKY A STATISTIKY Vyšší odborná škola informačních služeb v Praze BAKALÁŘSKÁ PRÁCE 2011 Nikola Míchalová VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZE FAKULTA INFORMATIKY

Více

INTERNETOVÝ MARKETING

INTERNETOVÝ MARKETING INTERNETOVÝ MARKETING Marketing department Handbook Vysoká škola ekonomická v Praze Náměstí Winstona Churchilla 3 Praha E: jiri.markvart@gmail.com AUTOŘI: Bohdana Ivanytsya Viktor Smolík Radka Bělohradová

Více

TVORBA MARKETINGOVÉ PROPAGACE PRO RESTAURACI POD VĚŽÍ VE ZNOJMĚ

TVORBA MARKETINGOVÉ PROPAGACE PRO RESTAURACI POD VĚŽÍ VE ZNOJMĚ SOUKROMÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ ZNOJMO s.r.o. Bakalářský studijní program: Ekonomika a management Studijní obor: Marketing a management TVORBA MARKETINGOVÉ PROPAGACE PRO RESTAURACI POD VĚŽÍ VE ZNOJMĚ

Více