03/2013 OBČASNÍK GOLFRESORTU MONACHUS MONACHUS JOURNAL BUĎTE V KLIDU A UŽÍVEJTE SI GOLF!

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "03/2013 OBČASNÍK GOLFRESORTU MONACHUS MONACHUS JOURNAL BUĎTE V KLIDU A UŽÍVEJTE SI GOLF!"

Transkript

1 03/2013 OBČASNÍK GOLFRESORTU MONACHUS MONACHUS JOURNAL BUĎTE V KLIDU A UŽÍVEJTE SI GOLF!

2 EDITORIAL Vážení golfisté, sezona nám běží v plném proudu a my jsme tu s již třetím letošním vydáním našeho zpravodaje. Rádi bychom vás jeho prostřednictvím informovali o dění v našem resortu a také vás pozvali na turnaje a akce, které připravujeme. Přejeme vám hezké čtení, krásné počasí na golf a spoustu dlouhých a rovných ran. Mgr. Dominika Wicherová Golfresort manager ONLINE REZERVACE Zjednodušte si život a rezervujte si své startovací časy z pohodlí domova nebo kanceláře. Rezervovat si můžete až 10 časů, klidně 14 dní dopředu. s požadovaným uživatelským jménem a heslem zašlete na a my vám online rezervace obratem zprovozníme.

3 BUĎTE V KLIDU A UŽÍVEJTE SI GOLF Většinou, když někomu povídáte o golfu a sám golf nehraje, tváří se znuděně. Odpovědi jsou většinou, že je to taková nuda, nic se neděje, procházečka po hřišti. Golfisté, ale vědí své. Znají ten pocit, když se jim rána povede a když patují do birdie nebo paru. Znají dny, kdy se jim daří i ty, kdy si prostě míček dělá, co chce. V takových chvílích člověku do zpěvu moc není. Nicméně to není důvod, aby znepříjemňoval hru ostatním hráčům. Špatná nálada je přesně to, co byste měli ve svém volnu eliminovat. Nezapomínejte, že jste na golfu kvůli sobě. Kvůli tomu, že je to váš koníček a vaše radost. I přes jeho popularizaci je to pořád hra gentlemanů a dam. V neposlední řadě tím předejdete zbytečným pohledům spoluhráčů a zachováte si svou nonšalantnost. Najděte na golfu pohodu a uvidíte sami, že to bude mnohem lepší. Psychika je na golfu hodně důležitý prvek. Nejvíce je to vidět u profesionálních hráčů. Nikdy nezapomenu, jak se jeden profesionál špatně vyspal, na všechny v resortu neustále křičel a ze hřiště potom přinesl výsledek +11. Místo toho, aby se soustředil na golf a pohodu, dělal přesný opak. Také v našem úsilí je, abyste se v Golfresortu Monachus cítili dobře. Všechny problémy se dají řešit a mnohdy se dá problémům předejít komunikací. Pokud vás něco zneklidňuje nebo něco není podle vás v pořádku, měli byste o tom informovat recepci. My se vašemu problému budeme věnovat a vy jej můžete vypustit z hlavy a soustředit se na to, proč k nám jezdíte. Hrajte golf, buďte v klidu a užívejte si. BOJ O FINÁLE ODSTARTOVAL Nedělní tour Monachus Golf PJD Tour 2013 má za sebou svou letošní premiéru. V neděli se na hřišti Mnich uskutečnil první ze série sedmi turnajů. Záštitu nad turnajem měla Advokátní kancelář JUDr. Miloslav Voborník. Celkem 61 hráčů startovalo do bíla. Mnohým z nich se vybavil loňský turnaj Divočák, který byl co do hustoty mlhy extrémní. Něco podobného přichystalo počasí také na nedělní ráno. Hráči to nesli statečně a všichni na turnaj dorazili. Soutěžní výbor usoudil, že turnaj se bude hrát pouze na zlepšení HCP, takže se uklidnili i hráči s pochybnostmi a šlo se na věc. I přes již zmíněnou mlhu se hráčům podařilo zahrát skvělé výsledky. Motivace postupového voucheru na finále a krásné ceny od AK JUDr. Vorobníka, byly jistě velkým motorem a hráči se opravdu snažili. Nechyběla opět skvělá atmosféra a můžeme s čistým svědomím říci, že se turnaj vydařil. Druhý turnaj měl již pod svou taktovkou pan Kamil Rod daňový poradce. Počasí jakoby chtělo nahradit hráčům minulé sychravé představení a tak poslalo do Nové Bystřice slunce. To nad hráči svítilo po celou dobu turnaje.

4 Ze 75 přihlášených hráčů dorazili všichni. 20 postupových voucherů bylo z rukou pana Roda předáno a na finálový turnaj již obdrželo pozvání 40 hráčů. Všem srdečně gratulujeme a i ty, kteří svůj postupový voucher ještě nemají zveme na další turnaj, který se uskuteční pod patronátem firmy AGROSTAV. GOLF V TV NOVĚ TAKÉ U NÁS! Nově můžete v klubovně Golfresortu Monachus sledovat také Golf Channel. Nemusíte se tak bát, že během návštěvy u nás, přijdete o nějaký přímý přenos. Mimo jiné, je možné sledovat také další sportovní kanály, takže ani jiné sportovní akce vám nyní neuniknout. Hezkou zábavu!

5 MUŽI VS. ŽENY KDO VYHRAJE? Bylo to těžké, hodně emocí, některé muže jsme viděli i brečet. Některým nevydrželi nervy a zlomili tři hole a pokousali personál restaurace. Byl to prostě nervák. Letos je to tu zase. Oplatí muži ženám loňskou porážku? Vše teď máte ve vlastních rukách. Každý muž, který své ženě nechtěně přivře prsty do dveří auta získá panáka dle svého výběru. Ne, to bych už přeháněl. Dost bylo žertů, jde o hodně! Takže si teď zapište důležité informace. Hrajeme na hřišti Mnich od 9:00. Startovné je 350 Kč a obsahuje svačinu do bagu a oběd po hře. Systém hry bude stableford netto. Odměněni budou tři hráči z kategorie mužů a tři ženy z kategorie žen. Vítězství teamu určí průměrný počet nahraných stablefordových bodů. Přihlášky již nyní na nebo kontaktujte naši recepci. Těšíme se na Vás! KLUBOVÝ TURNAJ S PILSNER URQUELL Víkend to bude určitě zajímavý. V sobotu před turnajem Muži versus Ženy jsme pro vás připravili otevřený klubový turnaj s Pilsner Urquell. O kvalitě piva na tomto turnaji nemůže být ani řeč, protože značka Pilsner Urquell představuje to nejlepší na trhu. Startujeme tedy v 9:00. Startovné je 350 Kč a obsahuje svačinu do bagu a jídlo po hře. Přihlášky na

6 GOLFOVÉ AUTÍČKO PRO ČLENY ZA 399,Na měsíc květen jsme pro naše členy připravili zajímavou akci. V době, kdy je o autíčka menší zájem, jsme cenu za jejich zapůjčení snížili. Od pondělí do pátku si můžete po 14:00 zapůjčit autíčko za 399 Kč. Tuto službu si můžete rezervovat také přes online rezervace. Při rezervaci autíčka stačí při výběru služby vybrat. V případě, že jste si rezervaci již udělali, cenu Vám opravíme při odbavení na recepci. KAŽDÉ PONDĚLÍ PÁTEK OD 14:00 Uvedená sleva je určena výhradně Resort členům. Platnost: NOVĚ PRODLOUŽENO TAKÉ NA ČERVEN! Hezkou hru! KLUBOVÁ RESTAURECE: MENU ZA130,Nemusíte si již doma dělat svačiny, nebo stavět na benzínkách pro bagety. Máme pro Vás menu, které je opravdu výhodné. Každý den pro Vás připravujeme menu, které se skládá z polévky, hlavního jídla a dezertu za 130 Kč. Těšíme se na Vás v naší restauraci! Už si nemusíte sebou vozit svačinu. V naší restauraci si určitě vyberete.

7 POMÁHÁTE S NÁMI NADACE ČLOVĚK ČLOVĚKU Vložené soutěže v klubových turnajích, ale i třeba celoroční soutěž Best course mají hned dvojí smysl. Nejenže je to zpestřením turnajů a klubového života, ale celý výtěžek z těchto akcí putuje na dobrou věc. Vybrané peníze Nadace člověk člověku použije na podporu projektu: Služba osobní asistence, kterou provozuje Klub Hornomlýnská. Díky této službě má dítě osobního asistenta, který ho doprovází ve školce, škole, na rehabilitace nebo s ním tráví volný čas v jeho domově. Díky péči asistentů se mohou postižené děti věnovat běžným činnostem, jako jejich vrstevníci a setkávat se se zdravými dětmi. Tato služba je také velmi významná pomoc pro rodiče postižených dětí, kteří s nimi jinak často tráví 24 hodin denně. Jak jsme vás již informovali v minulém čísle, v roce 2013 byla započata spolupráce s Nadací člověk člověku a také v dalších našich turnajích se budete setkávat se soutěžemi, které vás zabaví a někomu jinému pomůžou. Děkujeme vám za to, že pomáháte!

8 REPREZENTACE GOLF CLUBU MNICH Od května se nám rozbíhají také turnaje naší reprezentace, která nás letos bude reprezentovat ve dvou soutěžích. Družstvo mužů a žen nebude chybět na startech druhé ligy České golfové federace a dokonce tři družstva budou reprezentovat Golf Club Mnich na Mistrovství jihočeského kraje družstev. K mužům a ženám se v této soutěži připojí také družstvo seniorů. A kdo nás letos bude reprezentovat? Družstvo mužů: Stanislav Janota - kapitán Marek Sviták Petr Míšek jr. Jiří Žemlička Miroslav Kachlík Michal Rezek Jaroslav Čech Eduard Truhlář jr. Družstvo žen: Pavlína Pátková kapitánka Věra Hesová Naďěžda Endrštová Renata Beznosková Radka Leštinová Hana Kovářová Družstvo seniorů: Ladislav Řeháček kapitán Václav Hnátek Milan Orlowski Zajíc František Jiří Endršt Jaroslav Dobrovolný Michal Žižák Edurad Truhlář a další (senioři jsou aktivní ) MISTROVSTVÍ JIHOČESKÉHO KRAJE družstva muži ženy senioři resort kolo středa X X Čertovo Břemeno kolo čtvrtek X Čertovo Břemeno kolo úterý X Bechyně kolo středa X X Bechyně kolo úterý X X X Mnich kolo úterý X X X Hluboká n/vltavou 4.9. semifinále/finále středa X X X ČESKÝ KRUMLOV DRUHÁ LIGA DRŽÍME PALCE! družstva muži ženy resort kolo SO-NE X X Český Krumlov kolo SO-NE X X Benátky nad Jizerou

9 MÝTY A FAKTA ÚLEVY NA HŘIŠTI MNICH NEDÍLNÉ SOUČÁSTI HŘIŠTĚ I když na hřišti Mnich najdeme spoustu míst, která vám nabídnou beztrestnou úlevu, je pár situací, kdyby vás mohla beztrestná úleva (dle vašeho uvážení) přijít pořádně draze. V místních pravidlech je uvedena věta v sekci nepohyblivé závady: Nepohyblivou závadou jsou též kamenné zídky a terásky (na jamkách 1,7,8,9,13,14,15), kameny sloužící jako distanční značky (tzn. Kameny s barevnou značkou), distanční disky zapuštěné do ferveje a kameny vyčnívající ze země na nízko sečených plochách. Je toho požehnaně, ale ani jeden případ netvoří kameny na jamce číslo pět. Ty jsou uprostřed ferveje, ale pokud k nim přistoupíte blíže, zjistíte, že lem kolem nich je sečený na výšku semirafu. Nelze tedy v tomto případě požadovat beztrestnou úlevu. Pokud se vám stane, že míček v těchto místech skončí, postupuje se stejným způsobem, jako v případě, že je míček u jakéhokoliv jiného kamene v rafu, od kterého nelze brát úlevu. Míč můžete prohlásit za nehratelný, ale pouze s trestnou ranou. Obdobná situace je také u kamenů v bankru na jamce číslo 11. I tyto kameny jsou v místních pravidlech pod nadpisem nedílné součásti hřiště. Zde úlevu také nelze očekávat. KDE VÁM MÍSTNÍ PRAVIDLA POMOHOU? Na celém hřišti. Ne všichni hrajeme na prostředek ferveje a následně na green. Pokud by tomu tak bylo, nemuseli bychom místní pravidla vůbec používat. Ale jsme lidé, občas chybujeme a tu a tam skončíme v místech, která nejsou pro hru zcela ideální. Takové místo může být na cestě, u kamenné zídky nebo na ferveji u kamene, který vyčnívá ze země a při úderu by hrozil trest zničené hole i za povedenou ránu. BEZTRESTNÉ ÚLEVY NA MNICHU Mraveniště vyvýšená nad úroveň země na nízce sečených plochách v rafu v překážce Stopy po pneumatikách pracovních strojů Směrovky, orientační cedule Kameny v bankrech větší jak 1 cm Cesty s umělým nebo nezatravněným povrchem Zavlažovací a odvodňovací systém Lavičky, kameny s plány jamek, reklamní cedule, bannery Kamenné zídky a terásky, kameny s dist. značkami Distanční značky Kameny na nízce sečených plochách

10

Monachus Journal. Občasník Golfresortu Monachus 4/2013. Pohár prezidenta Golf Clubu Mnich Druhá liga: dohráno Soutěž o deset green fee na Mnich

Monachus Journal. Občasník Golfresortu Monachus 4/2013. Pohár prezidenta Golf Clubu Mnich Druhá liga: dohráno Soutěž o deset green fee na Mnich Monachus Journal Občasník Golfresortu Monachus 4/2013 Pohár prezidenta Golf Clubu Mnich Druhá liga: dohráno Soutěž o deset green fee na Mnich Editorial I když nám pomalu léto končí, není to ovšem konec

Více

NOVÁ SEZONA 2013 MONACHUS JOURNAL TURNAJOVÝ KALENDÁŘ UBYTOVÁNÍ V APARTMÁNECH OBORA GOLFVILLAGE KLUBOVÝCH TURNAJŮ V SEZONĚ 2013

NOVÁ SEZONA 2013 MONACHUS JOURNAL TURNAJOVÝ KALENDÁŘ UBYTOVÁNÍ V APARTMÁNECH OBORA GOLFVILLAGE KLUBOVÝCH TURNAJŮ V SEZONĚ 2013 MONACHUS JOURNAL TURNAJOVÝ KALENDÁŘ KLUBOVÝCH TURNAJŮ V SEZONĚ 2013 UBYTOVÁNÍ V APARTMÁNECH OBORA GOLFVILLAGE NOVÁ SEZONA 2013 PŘIPRAVUJEME PRO VÁS NOVOU SEZONU 01 _EDITORIAL Vážení golfisté, kolotoč příprav

Více

Letní tábory se blíží. Jaké budou?

Letní tábory se blíží. Jaké budou? Zahrajte si v Golf Resortu Česká Lípa s naší 25% slevou Recenze a informace na straně 5 Aktuální přehled novinek, akcí a slev Obsáhlý servis na stranách a 7 4. ČÍSLO, ROČNÍK II, DUBEN II, 2015 PRVNÍ ČESKÉ

Více

Tour. ...golf a radost se setkávat

Tour. ...golf a radost se setkávat Tour...golf a radost se setkávat Úvodník Fotky z turnaju Urcite ten pocit znáte... Po nepodařené ráně nebo ranách, špatně zahrané jamce či jamkách, nebo prostě, když to nějak nejde, se sám sebe ptám. Co

Více

editorial GCB v roce 2013 KVĚTEN 2013 OBČASNÍK GOLFOVÉHO CLUBU BRNO WWW.GOLFBRNO.CZ Konečně jaro naplno

editorial GCB v roce 2013 KVĚTEN 2013 OBČASNÍK GOLFOVÉHO CLUBU BRNO WWW.GOLFBRNO.CZ Konečně jaro naplno OBČASNÍK GOLFOVÉHO CLUBU BRNO WWW.GOLFBRNO.CZ KVĚTEN 2013 editorial Konečně jaro naplno Držíte květnové číslo klubového zpravodaje Kaskáďan. Kromě úvodního slova prezidenta přinášíme i rozhovor s naším

Více

Prodej zboží stagnuje

Prodej zboží stagnuje Zahrajte si s námi nejvýše položené hřiště s 0% slevou Recenze a informace na straně Foťte a soutěžte o tři fotoaparáty Canon Podmínky soutěže na straně 2. ČÍSLO, ČERVEN II. 20 PRVNÍ ČESKÉ GOLFOVÉ NOVINY

Více

šepoty Konec byrokracie! greenůg Jak nešidit golf ani rodinu Golfistou za tři sta? Golfová symfonie pod Ještědem květen 2010

šepoty Konec byrokracie! greenůg Jak nešidit golf ani rodinu Golfistou za tři sta? Golfová symfonie pod Ještědem květen 2010 šepoty květen 2010 greenůg Golfistou za tři sta? Golfová symfonie pod Ještědem Jak nešidit golf ani rodinu Konec byrokracie! 129,1.$ Cestujete po České republice? Hrajete golf? Potrpíte si na hezké interiéry?

Více

www.muzes.cz Koupí tohoto časopisu podpoříte Konto Bariéry Těším se na to, že uvidím vozíčkáře hrát golf, říká Marek Eben strana 6

www.muzes.cz Koupí tohoto časopisu podpoříte Konto Bariéry Těším se na to, že uvidím vozíčkáře hrát golf, říká Marek Eben strana 6 www.muzes.cz Č a s o p i s p r o t y, k t e ř í s e n e v z d á v a j í 5 / 2 0 1 1 Koupí tohoto časopisu podpoříte Konto Bariéry J e d n o t l i v ý v ý t i s k 2 9 K č / P ř e d p l a t i t e l é 2 0

Více

Čas podzimní nostalgie

Čas podzimní nostalgie Zahrajte si hřiště ve Staré Boleslavi s naší 50% slevou Recenze a informace na straně 5 Těšte se na speciální vydání věnované indoorům Vychází koncem listopadu 2014 11. ČÍSLO, ŘÍJEN 2014 PRVNÍ ČESKÉ GOLFOVÉ

Více

Přeji vám krásný golfový podzim. Jiří Martinka prezident Golf Club Hostivař

Přeji vám krásný golfový podzim. Jiří Martinka prezident Golf Club Hostivař Vzpomínky na Skotsko Nevím, jak jste strávili uplynulé léto vy, ale mně se podařilo absolvovat golfový zážitek, na který budu ještě dlouho vzpomínat. Se skupinkou dalších hostivařských golfistů jsem navštívil

Více

GOLF JE FASCINUJÍCÍ HRA

GOLF JE FASCINUJÍCÍ HRA GOLF JE FASCINUJÍCÍ HRA I když jsem poprvé bouchnul do míče zhruba před třinácti lety, pořád na golfu nacházím něco nového a úžasného. Myslím, že to takto má asi většina hráčů, každý si přitom najde to

Více

Petr Nedvěd: Ypsilonka je nádherné hřiště, navíc je to výzva. Mistrovství světa akademiků: Ypsilonka: Výhodnější ceny, nové soutěže

Petr Nedvěd: Ypsilonka je nádherné hřiště, navíc je to výzva. Mistrovství světa akademiků: Ypsilonka: Výhodnější ceny, nové soutěže Mistrovství světa akademiků: Ráda bych na bednu, říká mistryně z Ypsilonky Tereza Vavrušková Petr Nedvěd: Ypsilonka je nádherné hřiště, navíc je to výzva Ypsilonka: Výhodnější ceny, nové soutěže LUXURIA

Více

Hra o dětskou přízeň Golf se snaží oslovit nejmladší generaci potenciálních hráčů. Letními tábory i školním projektem

Hra o dětskou přízeň Golf se snaží oslovit nejmladší generaci potenciálních hráčů. Letními tábory i školním projektem Foťte a soutěžte o tři fotoaparáty Canon Podmínky soutěže na straně 4 Vyluštěte tajenku, v níž se skrývá Murphyho zákon Křížovka na straně 8 3. ČÍSLO, KVĚTEN II. 2014 PRVNÍ ČESKÉ GOLFOVÉ NOVINY CELOROČNĚ

Více

6 9.7.2009. Kadetská reprezentace ZPRAVODAJ 2

6 9.7.2009. Kadetská reprezentace ZPRAVODAJ 2 ZPRAVODAJ Kadetská reprezentace...2 Žákovská reprezentace...3 Envoy Coach...4 Mistrovství světa...4 ME 2010 ve Stuttgartu...5 Reklama Wilson...6 Domácí soutěže...7 Pražský baseballový týden...7 Mládežnické

Více

DEJTE SVÉMU ŽIVOTU NOVÝ ŠVIH

DEJTE SVÉMU ŽIVOTU NOVÝ ŠVIH JaK začít s golfem? DEJTE SVÉMU ŽIVOTU NOVÝ ŠVIH obsah I. Proč začít s golfem 6 Výhody proti jiným sportům II. Co je to golf? 8 Principy golfové hry a základní pojmy III. Výbava 14 Přehled nejpoužívanějších

Více

Známá neznámá okolí hřišť

Známá neznámá okolí hřišť Zahrajte si v Golf Clubu Kynžvart s námi výhodněji Recenze a informace na straně 6 Aktuální přehled novinek, akcí a slev Obsáhlý servis na straně 5 ČÍSLO 7, ROČNÍK II, ČERVEN 05 PRVNÍ ČESKÉ GOLFOVÉ NOVINY

Více

TÉMA. 048-062_TEMA_2014-12.indd 48 26.11.14 1:24

TÉMA. 048-062_TEMA_2014-12.indd 48 26.11.14 1:24 TÉMA 048-062_TEMA_2014-12.indd 48 26.11.14 1:24 NAPSALI Jana Brabníková, Miroslav Lidinský a Michael Jon / NAFOTILA Jana Brabníková /49 TAK ZNÍ OFICIÁLNÍ NÁZEV SKUPINY GOLFISTU, KTERÍ SE, AT UZ VINOU NEMOCI,

Více

Miele je Ïivotní styl

Miele je Ïivotní styl Miele není jen praãka Miele je Ïivotní styl Potrpíte si na perfektní oblečení? Tak mu poskytněte dokonalou péči pračky Miele s jedinečným voštinovým bubnem. Díky jednoduchému ovládání a speciálním programům

Více

Golf očima negolfisty

Golf očima negolfisty Navštivte Olomouc a zahrajte si hřiště s naší 35% slevou Recenze a informace na straně 5 Soutěžte o dva laserové dálkoměry značky Nikon Podmínky soutěže na straně 8 8. ČÍSLO, SRPEN 2014 PRVNÍ ČESKÉ GOLFOVÉ

Více

Pension BOUDA MÁMA. Tenis Cibulka

Pension BOUDA MÁMA. Tenis Cibulka AREÁLY Tenisový klub Strážnice Poloha: Areál TK Strážnice se nachází v klidné rekreační zóně města, v těsné blízkosti strážnického Skanzenu a fotbalového hřiště. V okolí je několik cyklostezek, přístaviště

Více

Krok ze sněhu na trávu

Krok ze sněhu na trávu Navštivte Golf Club Kotlina Terezín s naší 20% slevou Recenze a informace na straně 4 Soutěžte s GOLFPLAN o pojištění Více podrobností na straně 2 1. ČÍSLO, ROČNÍK II, BŘEZEN 2015 PRVNÍ ČESKÉ GOLFOVÉ NOVINY

Více

Vášeň až do důchodu Jak se hraje mezi golfovými seniory? Výhoda této hry je v tom, že se dá provozovat v každém věku

Vášeň až do důchodu Jak se hraje mezi golfovými seniory? Výhoda této hry je v tom, že se dá provozovat v každém věku Navštivte Bitozeves a hrajte hřiště s naší 50% slevou Recenze a informace na straně 8 Soutěžte se společností GOLFPLAN o pojištění Více podrobností na straně 9 9. ČÍSLO, ZÁŘÍ I. 2014 PRVNÍ ČESKÉ GOLFOVÉ

Více

Měsíčník Smíchovské střední průmyslové školy červen 2009. Poslední zvonění. Seminář Věda a technika

Měsíčník Smíchovské střední průmyslové školy červen 2009. Poslední zvonění. Seminář Věda a technika Měsíčník Smíchovské střední průmyslové školy červen 2009 Poslední zvonění Seminář Věda a technika 7 15 28 Sportovní kurz Žákovské projekty 19 2 Obsah: Dobrý den v červnu!... 3 Zápis ze schůzky Rady rodičů...

Více

Golfisté, vzhůru na Dýšinu!

Golfisté, vzhůru na Dýšinu! Uvnitř vložen program TIPSPORT GOLF MASTERS 2015 Aktuální přehled novinek, akcí a slev Obsáhlý servis na straně 5 ČÍSLO 9, ROČNÍK II, ČERVENEC SRPEN 2015 PRVNÍ ČESKÉ GOLFOVÉ NOVINY CELOROČNĚ ZDARMA Partner

Více

Magazín 2014 2015. Ivan Lendl: Český golf jde dopředu, ale na hvězdu si ještě musí počkat. Budoucnost Motola Parta a atmosféra, ale i investice

Magazín 2014 2015. Ivan Lendl: Český golf jde dopředu, ale na hvězdu si ještě musí počkat. Budoucnost Motola Parta a atmosféra, ale i investice Budoucnost Motola Parta a atmosféra, ale i investice Magazín 2014 2015 TCDM Bavíme děti golfem Motol očima Kamila Piláta Ivan Lendl: Český golf jde dopředu, ale na hvězdu si ještě musí počkat jamek Par

Více

6.490,- Kč 4.000,- Kč

6.490,- Kč 4.000,- Kč Po krátké době se Vám dostává do rukou další Bestgolf Newsletter. Tentokrát se jedná již o regulérní první vydání. Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za Vaše nápady, připomínky a komentáře k číslu

Více

Sféra zeleného světa Golfové noviny SFÉRA ZELENÉHO SVĚTA ČR & SR

Sféra zeleného světa Golfové noviny SFÉRA ZELENÉHO SVĚTA ČR & SR Golf v ČR a SR Lifestyle Cestování strana 1 až 7 strana 8 až 10 strana 11 Sféra zeleného světa 5. vydání Golfové noviny SFÉRA ZELENÉHO SVĚTA ČR & SR editorial Vážení čtenáři, milí golfisté! Je mi potěšením

Více

S velkou chutí do sezony

S velkou chutí do sezony Navštivte Golf Club Radíkov s naší 25% slevou Recenze a informace na straně 4 Soutěžte s GOLFPLAN o pojištění Více podrobností na straně 8 2. ČÍSLO, ROČNÍK II, BŘEZEN II, 2015 PRVNÍ ČESKÉ GOLFOVÉ NOVINY

Více

Na Příkopě 17, Praha 1, tel.: +420 224 213 025. www.omegabijoux.com

Na Příkopě 17, Praha 1, tel.: +420 224 213 025. www.omegabijoux.com LÉTO 2005 Na Příkopě 17, Praha 1, tel.: +420 224 213 025 www.omegabijoux.com OBSAH VYDÁNÍ LÉTO 2005 EDITORIAL 4 ROZHOVOR S HOSTEM Golf je úžasná hra, øíká hokejista Jaroslav Špaèek... 6 CO O NÁS ŘÍKAJÍ

Více

Do třetice všeho... aneb Hezká hra 2012!

Do třetice všeho... aneb Hezká hra 2012! Do třetice všeho... aneb Hezká hra 2012! Úvodník Tak to bylo v roce 2011 I když zima byla letos, snad kromě počátků února, na zemi v srdci Evropy výrazně přívětivější než v letech předešlých, přesto ke

Více