Rubriky: Co se stalo? Jak vypadá JEŽÍŠEK Tip na výlet Sport Letem světem Příspěvky našich žáků z Ležákovky Zvíře Zábava, a mnoho dalších rubrik

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Rubriky: Co se stalo? Jak vypadá JEŽÍŠEK Tip na výlet Sport Letem světem Příspěvky našich žáků z Ležákovky Zvíře Zábava, a mnoho dalších rubrik"

Transkript

1 ubriky: o se stalo? Jak vypadá JŽŠ ip na výlet port etem světem říspěvky našich žáků z ežákovky Zvíře Zábava, a mnoho dalších rubrik

2 hoj všichni. ítám vás u lednového čísla ežákovin. tomto čísle se dozvíme, jak vypadá JŽŠ podle žáčků první třídy, a také něco nového z našich rubrik. oufám, že toto číslo stihnete přečíst, než napadne sníh. : ánoční těšení na ežákovce Mikuláš, čerti a andělé na ežákovce esídka školní družiny ánoční koncert a mnoho dalších akcí.

3 Y Ě Z ZŠ ŽŮ Základní škola ežáků uspořádala v rlovně adventní koncert s názvem oselství ánoc. oncert proběhl v pátek 13. prosince. polu s pěveckým sborem ZŠ ežáků, který vede paní učitelka haloupková, vystoupilo seskupení vintetky. tento večer zazněly vánoční koledy a melodie. Č - úterý 10. prosince ukázaly děti ze školní družiny vánoční besídku se jménem udulínek. šichni rodiče, babičky, dědové a jiní příbuzní se sešli v 15:00 ve společenské místnosti. ěti předvedly spoustu písniček a scének a od publika sklidily velký potlesk. Ý HY době adventu, tedy 11. a 12. prosince, navštívili žáci sedmých tříd rálovství železnic v raze a poté i taroměstské náměstí. rálovství železnic je největší modelové kolejiště v České republice. Žáci se mohli podívat i na postavičky z G. o prohlídce železnic ukončili výlet procházkou po taroměstském náměstí. Z Č e středu 8. ledna se uskuteční,,zápis nanečisto. ěti se seznámí s třídami, ve kterých se budou učit, a dostanou podobné úkoly jako u zápisu. odiče se potom budou moci podívat, jak děti budou schopny plnit úkoly zadané učitelem. ŘÝH Ř 15. ledna se bude konat en otevřených dveří. ude rozdělen na dva bloky- dopolední a odpolední. dopoledním bloku se mohou všichni návštěvníci podívat do výuky v kterékoliv třídě prvního stupně. odpoledním bloku si návštěvníci prohlédnou vybavení učeben. ěhem prohlídky si vyzkouší aktivity na interaktivních tabulích. Zájemci o školní družinu se seznámí s jejím prostředím a činnostmi, které pro děti připravují paní vychovatelky.

4 Č ĚŠ ne 4.12 se v prostorách školy uskutečnila akce nazvaná ánoční těšení na ežákovce. a této akci bylo k vidění rozsvícení vánočního stromečku ve vestibulu, zpívání koled žáky naší školy, pečení vánočního cukroví, ruční dílničky, vánoční proslov paní starostky a pana ředitele a mnohem víc. e konci této akce se dostavil i Mikuláš s čerty a andělem. ateřina ašková 8.

5 íte, jak vypadá Ježíšek? Jak podle vás vypadá Ježíšek? ak na tohle jsme se zeptali našich prvňáčků. Řekli jsme jim, aby zapojili svoji fantazii a namalovali svého JŽŠ. Jak se jim to povedlo? ak se na to podívejte! :)

6 utor: Zdeňka ováková hoj. dalším čísle ežákovin si řekneme něco o tom, jak jí lidé ve světě. Možná víte, že někde se lidé přejídají, pak se usilovně snaží zhubnout a jinde se radují, když se jim podaří sehnat tolik jídla, aby neměli večer hlad. am asi patříme my?? řeba na svých cestách budete mít někdy možnost ochutnat různorodá jídla. 1) Říká se, že takové množství potravin, které městský člověk vyhodí do odpadků, obsahuje tolik kalorií, aby jeden fričan po dobu 24 hodin nezemřel hlady. e vyspělých státech se někdy vyhazuje až polovina potravin. roti plýtvání jídlem dobře bojují anaďané: restauracích si za zvýhodněnou cenu dáte jídlo, ale jen tolik, kolik sníte. dyž někdo nedojí, musí zaplatit toto jídlo předražené. 2) ndii je kuchyně velmi rozmanitá a kořeněná, pálivá a často bezmasá. Jí tam placky, luštěniny, zeleninu, ovoce, ryby a skopové, kozí nebo drůbeží maso. e střední a severní ndii se jí hlavní jídlo v poledne, v jižní ndii si ho dávají až večer, když opadnou horka. 3) F frická kuchyně je také velmi rozmanitá. o pokrmů často přidávají i vařené žáby nebo to, co je zrovna po ruce. frika se specializuje na zahuštěnou paprikovou polévku, která musí obsahovat pět druhů zvířat. ohužel některé oblasti hladoví, nejvíce obyvatelé tiopie, údánu, Čadu a omálska. mutné je, že tam děti kvůli nedostatku jídla i umírají. 4) siaté kladou velký důraz na to, aby jídlo hlavně dobře vypadalo. okrmy se tu často připravují rychlým smažením na pánvi. ři stolování se používají hůlky, na polévky lžíce. ekingskou kachnu ale jí jen rukou. 5) ejběžnější součástí jídelníčku v ustrálii jsou červi. Můžeme tu ochutnat klidně i klokany, ještěrky, hady a krokodýly. Místní obyvatelé se naučili využívat všeho, aby přežili v nehostinné poušti.

7 Hlinecký hrneček 2013/2014 ak co? ž jste poslali svůj článeček, nebo na tom teprve budete pracovat? ento rok je téma É Y. Říkáte, že se nezapojíte? le zapojte se, myslím, že letos je zrovna dobré téma, i když musím se přiznat, že se mi taky do toho moc nechtělo. Já už svůj článek poslala. ak 31. ledna je uzávěrka, myslím, že máte ještě času dost. ak k tomu sedněte, nastartujte mozkové buňky a začněte. řeba z toho zrovna bude první místo. ady vám ještě připomenu pravidla:. 1. stupeň ZŠ. 2. stupeň ZŠ + odpovídající ročníky gymnázií. střední školy + odpovídající ročníky gymnázií. ostatní (do 100 let) vé práce označené jménem, věkem, kategorií, adresou autora a názvem školy doneste nebo zasílejte ve dvou kopiích na adresu: Městská knihovna Hlinsko dámkova tř Hlinsko ak ať se vám to vydaří. arolína urešová 8.

8 ip na výlet utor: ereza ránová 8. Muzeum arla Zemana Muzeum arla Zemana představuje celoživotní dílo světově uznávaného filmového tvůrce arla Zemana a jeho filmové triky, které proslavily českou kinematografii 20. století. ýstava mapuje Zemanovu tvorbu od prvních animací a loutkových filmů ve čtyřicátých letech minulého století až po díla z jeho posledního tvůrčího období. odstatná část expozice je pak věnována jeho nejzásadnějším filmům estě do pravěku, ynálezu zkázy a aronu rášilovi. Muzeum je unikátní svým hravým pojetím nabízí vám možnost se zapojit a vyzkoušet si na vlastních fotoaparátech a videokamerách trikové postupy, které arel Zeman ve svých filmech používal. ýstava je koncipována jako filmové scény a malé ateliéry, kterými budete procházet a můžete se v nich přímo mezi kulisami natáčet v akci. znesete se na létajícím stroji, projděte se po měsíci arona rášila nebo ovládněte známou ponorku z ynálezu zkázy. oučasně se také seznámíte s originálními loutkami i s dosud nepublikovanými fotografiemi a dalšími dokumentárními materiály ze života a díla tohoto filmového vizionáře. Muzeum je interaktivním a hravým prostorem zaměřeným na rodiny s dětmi z České republiky i ze zahraničí. louhodobě se má muzeum stát institucí uchovávající a propagující odkaz režiséra a výtvarníka arla Zemana s širokou nabídkou aktivit pro laickou i odbornou veřejnost. Muzeum arla Zemana v prostorách aského dvora aská 3, raha 1 Malá trana u arlova mostu

9 Začali se učit popisovat věci a vyšli jim z toho hezké hádanky: Je to středně velké, má to tvrdé desky. v těch deskách je spousta papírů. a těch papírech jsou napsané příběhy. oužívá se to často při uspávání dětí. někdy jsou v tom obrázky. rocvičuje se tím čtení. o je to? akžínk Máří,. Je to zelené a má to v sobě šťávu. Je to v hlíně a má to po krajích bílé chloupky i bodliny. Má to oválný tvar. oste to v poušti. Je to rostlina. Je to tvrdé. o je to? sutkak ojta,. Je to plné vody a je to ze skla. aždý den do toho házím krmení. Má to na dně kamínky a něco v tom plave. Má to filtr a teploměr. o jsem popisoval? Morávka uba.,.

10 autor: déla yhnálková smisměrka M Y Z M J M Y M Y Y Z Č J Š Y Ě J Ý M Z H Č H Y J J MÝ Č MČ Y H J MY Č Y MZ ŠY J: M Y M MY Č

11 MMĚ okud se ti podaří v osmisměrce správně vyškrtat daná slova, zjistíš, jak se česky jmenuje nejvyšší mrakodrap v vropě, který najdeš v ondýně. lova k vyškrtání: J,, Č, Ě,,,Ž, H, HZ, HYĚ,, J, Z,,,,,ÉČ,, F, H, Ý, Ú,, MM,, ŠĚ, Č,,, Š, MŠĚ, M,,, Ý Ě Č É Č Š Y Ž H H Z Ř F M M Z Ý Ú Ý M H J Č M Š Ě Jaký jeřáb nemá hnízdo? (tavební) Z Y YH! J Ř ŠŘŽ? nna Šmídová 7.

12 Z aví se dvě vlaštovky a jedna praví té druhé: "ude pršet." "Jak to poznáš?" "idi na nás koukají." ak co, Michale, jak dopadlo vysvědčení?" chce vědět maminka. "o je přece vedlejší, mami, hlavně že jsme zdraví." ři hodině zeměpisu. de leží uba, epíčku? posteli a má hrozný kašel! řijde epíček do ztrát a nálezů: "rosím vás, mohl bych u vás ztratit housle?" epíček jde do školy a potká starší babičku s nákupem. Hned se nabídne, že jí tu těžkou tašku ponese. le chlapče, já to mám hodně daleko., o je dobře, my první hodinu máme písemku. bytě zvoní telefon. řijde k němu pes a zvedne sluchátko: Haf. Halo. Haf. Halooo! erozumím vám! Hláskujte mi to prosim. Hubert, nna, Filip! lují dvě rybičky v moři a najednou nad nimi propluje ponorka. iděla si to? o to bylo? povídá jedna. le, nic zvláštního, jenom lidi v konzervě. lokan neustále utíkal ze svého výběhu. právce zoo proto nechal postavit kolem výběhu třímetrový plot. ruhý den byl klokan zase venku a hopkal po zoo. právce nechal plot zvýšit na šest metrů. lokan zase utekl. dyž výška plotu vyšplhala na 15 metrů, zeptal se velbloud ze sousedního výběhu klokana: Jak vysoko myslíš, že s tím půjdou? o, tak do sta metrů, ledaže by je napadlo na noc zamknout bránu! ěra eifertová 7.

9/2014. Rubriky: Aktuality Památkový inspektor Okénko do devítky Zvíře Zábava Výročí 30 let založení Ležákovky a spoustu dalších.

9/2014. Rubriky: Aktuality Památkový inspektor Okénko do devítky Zvíře Zábava Výročí 30 let založení Ležákovky a spoustu dalších. Rubriky: 9/2014 Aktuality Památkový inspektor Okénko do devítky Zvíře Zábava Výročí 30 let založení Ležákovky a spoustu dalších. ŠÉFREDATOR Zdeňka Nováková REDATOŘI Tereza Vránová Radek Bříza Nicola Mrkvičková

Více

Školní časopis Základní školy Kuželov. lní rok. ročník 4, číslo 1

Školní časopis Základní školy Kuželov. lní rok. ročník 4, číslo 1 olní časopis Základní školy Kuželov ročník 4, číslo 1 Prázdniny skončily a začal nový školní rok 2013/2014. Slavnostní zahájení se uskutečnilo jako vždy v tělocvičně školy 2. září 2013, kde zástupci našich

Více

Rubriky : Co se stalo? Rozhovor se třídou 2. B Tip na výlet Sport Letem světem Zvíře Vánoční zvyky a tradice Zábava, a mnoho dalších rubrik

Rubriky : Co se stalo? Rozhovor se třídou 2. B Tip na výlet Sport Letem světem Zvíře Vánoční zvyky a tradice Zábava, a mnoho dalších rubrik Rubriky : Co se stalo? Rozhovor se třídou 2. B Tip na výlet Sport Letem světem Zvíře Vánoční zvyky a tradice Zábava, a mnoho dalších rubrik na úv d Ahoj všichni. Vítám vás u vánočního čísla Leţákovin.

Více

ŠKOLNÍ ČASOPIS Základní škola a Mateřská škola Vlčnov leden 2014

ŠKOLNÍ ČASOPIS Základní škola a Mateřská škola Vlčnov leden 2014 ŠKOLNÍ ČASOPIS Základní škola a Mateřská škola Vlčnov leden 2014 Z Mateřské školy Vlčnov Můj den se čtvrťáky Je pondělí 6. ledna. Po čtrnáctidenním volnu se již těším na moje děti ze čtvrté třídy mateřské

Více

Část I. Základní charakteristika školy

Část I. Základní charakteristika školy Část I. Základní charakteristika školy Základní škola Břeclav, Na Valtické 31 A, 691 41 Zřizovatel školy: Město Břeclav Ředitel školy: Mgr. Dagmar Krystíková Telefon: 519 334 211 e-mail: reditel@zsvalticka.cz

Více

nové číslo školního časopisu si můžete přečíst také na stránkách www.zakladni-skola.cz.

nové číslo školního časopisu si můžete přečíst také na stránkách www.zakladni-skola.cz. Zelená pro naši školu Novinky ze školy Křížový výslech Vlastní tvorba Stránky zábavy Čtvrtletník Základní školy Školní 1480, Chomutov Únor 2011 Milí čtenáři, nové číslo školního časopisu si můžete přečíst

Více

TISKNOU A KRESLÍ ŽÁCI ZÁKLADNÍ ŠKOLY CHVALKOVICE

TISKNOU A KRESLÍ ŽÁCI ZÁKLADNÍ ŠKOLY CHVALKOVICE Poškolák TISKNOU A KRESLÍ ŽÁCI ZÁKLADNÍ ŠKOLY CHVALKOVICE Loňský rok jsme se rozhodli využít možnosti získat finanční prostředky z fondů Evropské unie, neboť tyto prostředky jsou často jediným zdrojem

Více

E ík 3. ČÍSLO ÚNOR 2015 ŠKOLNÍ ČASOPIS ZŠ DOBRUŠKA PULICKÁ

E ík 3. ČÍSLO ÚNOR 2015 ŠKOLNÍ ČASOPIS ZŠ DOBRUŠKA PULICKÁ E ík 3. ČÍSLO ÚNOR 2015 ŠKOLNÍ ČASOPIS ZŠ DOBRUŠKA PULICKÁ OBSAH ČÍSLA CO BYSTE O NÁS MĚLI VĚDĚT... 3 POLOLETNÍ PRÁZDNINY (NAŠE ANKETA)... 4 JAN MACEK... 4 HANA NOVOTNÁ... 5 1. A KŘÍŽOVKA I MEDVĚD... 6

Více

Zpravodaj. V tomto čísle:

Zpravodaj. V tomto čísle: ZŠ HORÁCKÉ NÁM. BRNO 1/2014 Zpravodaj Projekt OPVK alias šablony Možná jste někdo uslyšel začátkem ledna jednu velkou ránu, která se ozvala z naší školy. To byl kámen, který spadl ze srdce paní ekonomky.

Více

SPORŤÁK. školní časopis 7. ZŠ Kolín 2/2003-2004. Redakce časopisu se rozšiřuje. Úvodník. Mikulášské klání slavilo úspěch. Sbírka pro Lukáše.

SPORŤÁK. školní časopis 7. ZŠ Kolín 2/2003-2004. Redakce časopisu se rozšiřuje. Úvodník. Mikulášské klání slavilo úspěch. Sbírka pro Lukáše. SPORŤÁK 2/2003-2004 školní časopis 7. ZŠ Kolín www.7zskolin.cz Úvodník Ahoj kluci a holky! Dostává se Vám do rukou nové číslo časopisu Sporťák. Doufáme, že vám pomůže příjemně zkrátit čas, který zbývá

Více

Dvouměsíčník pro žáky, učitele, rodiče a přátele ZŠ Mikoláše Alše

Dvouměsíčník pro žáky, učitele, rodiče a přátele ZŠ Mikoláše Alše Alšík Dvouměsíčník pro žáky, učitele, rodiče a přátele ZŠ Mikoláše Alše 42013 2014 Alšík se nám zamiloval! Ano, je to tak. Zanedlouho tu bude květen, tedy máj lásky čas. Proto v našem zamilovaném speciálu

Více

Sabina Stloukalová, 7. B

Sabina Stloukalová, 7. B Sabina Stloukalová, 7. B Úvodník Ahoj všichni, cítíte tu vánoční atmosféru? Já teda pořádně, hodně to na mě padlo. Nazdobené a nasvícené ulice, vánoční slevy, natěšené děti, prostě všechno, co k adventnímu

Více

ČÍSLO 15 12/2012 10 Kč

ČÍSLO 15 12/2012 10 Kč Časopis pro Vás připravovali a tedy k nim směřujte své připomínky a pozitivní reakce žáci PVP Mediální výchova Email redakce: redakce.zs-komenskeho@seznam.cz Nástěnka a schránka redakce: přízemí budovy

Více

Základní škola Březolupy ŠKOLÁK. Školní časopis ZŠ Březolupy 19. prosince 2014. Mikulášská družina

Základní škola Březolupy ŠKOLÁK. Školní časopis ZŠ Březolupy 19. prosince 2014. Mikulášská družina Základní škola Březolupy ŠKOLÁK Školní časopis ZŠ Březolupy 19. prosince 2014 Mikulášská družina Milé čtenářky a milí čtenáři, do rukou se Vám dostává další číslo našeho časopisu a věříme, že Vám přinese

Více

Novým starostou Lovosic je Milan Dian

Novým starostou Lovosic je Milan Dian Informační měsíčník města Lovosice náklad 4 000 ks do všech domácností ZDARMA ročník 4 číslo 12 5. prosince 2014 Aktuality Rozhovor Akce Akce Noví é Co plánuje nový Autobusovou dopravu Ve městě proběhly

Více

Školní časopis Základní školy Kuželov. lní rok. ročník 5 číslo 1

Školní časopis Základní školy Kuželov. lní rok. ročník 5 číslo 1 olní časopis Základní školy Kuželov ročník 5 číslo 1 Takový obyčejný všední den.. Nastartováním auta a zmáčknutím tlačítka slovenské stanice Evropa 2 začíná má cesta do práce. Vracovem projíždím pouze

Více

Každý ví... časy se mění.

Každý ví... časy se mění. Občasník základní školy Olomouc, Heyrovského 33 školní rok 2015/16 ÚVODNÍ SLOVO: ROK NA ČAJDĚ Před rokem jsem nastoupil do své nové funkce na toto malé, přesto velmi sympatické, milé, přívětivé a do nového

Více

ALMANACH 2007-2008 Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb

ALMANACH 2007-2008 Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb ALMANACH 2007-2008 1. Obsah Září...3 Slovo úvodem...4 Říjen...5 Závody na kolech a koloběžkách...6 Netradiční drakiáda...6 Malované pohádky...6 Pyžámkový den ve školní družině...7 Listopad...8 Dětský čin

Více

LEDEN ÚNOR BŘEZEN. Novoroční turnaj v šipkách. Beseda s p. Liborem Širůčkem o Indii. Beseda s p. Bohuslavem Kudou o historii Letovic

LEDEN ÚNOR BŘEZEN. Novoroční turnaj v šipkách. Beseda s p. Liborem Širůčkem o Indii. Beseda s p. Bohuslavem Kudou o historii Letovic NÁŠ DOMOV č. 29 leden, únor, březen 2013 PŘEDBĚŽNÝ SEZNAM AKCÍ LEDEN Novoroční turnaj v šipkách Beseda s p. Liborem Širůčkem o Indii Beseda s p. Bohuslavem Kudou o historii Letovic Představení western

Více

ZÁKLADNÍ ŠKOLA V PROSEČI U SKUTČE

ZÁKLADNÍ ŠKOLA V PROSEČI U SKUTČE ZÁKLADNÍ ŠKOLA V PROSEČI U SKUTČE ŠOTEK ŠKOLNÍ ČASOPIS PRO VŠECHNY Uvnitř najdete PROSINEC 2013 Vánoce na zámku Indie trochu jinak Mikuláš pro děti Vánoční koncerty Literární stránky Básničky o Vánocích

Více

Vlaštovka. ČASOPIS ZÁKLADNÍ ŠKOLY V HORNÍM BENEŠOVĚ šk.rok 2007/2008

Vlaštovka. ČASOPIS ZÁKLADNÍ ŠKOLY V HORNÍM BENEŠOVĚ šk.rok 2007/2008 Vlaštovka ČASOPIS ZÁKLADNÍ ŠKOLY V HORNÍM BENEŠOVĚ šk.rok 2007/2008 F. M ag alh aes vy plu l na ces tu kolem světa a 5 loděmi a 250 muži. Po dvou letech dokončila cestu jen jediná z nich s 18 muži. Kdy

Více

POD LAVICÍ ŠKOLNÍ ČASOPIS ŽÁKŮ ZŠ MASARYKOVA KLÁŠTEREC NAD ORLICÍ CENA

POD LAVICÍ ŠKOLNÍ ČASOPIS ŽÁKŮ ZŠ MASARYKOVA KLÁŠTEREC NAD ORLICÍ CENA Zimní číslo listopad - prosinec 2011 Test: Poznáte stopy zvířat ve sněhu? Rozhovory s učiteli o Vánocích Povídání o myslivosti Proměna v princeznu Klášterecká koleda Zážitky ze školních akcí Kdo v cizích

Více

Školní rok 2014/2015. 2. číslo. Naše škola a já

Školní rok 2014/2015. 2. číslo. Naše škola a já Školní rok 2014/2015 2. číslo Naše škola a já Ve 2. čísle našeho školního časopisu jsme dostali úkol napsat o nějaké akci, která na naší škole proběhla a které jsme se osobně zúčastnili. A jak se nám to

Více

Co se do vánočního čísla nevešlo

Co se do vánočního čísla nevešlo 3. ročník / leden 2013 ZŠ a MŠ Svitavy, Sokolovská 1 Co se do vánočního čísla nevešlo Vánoční dílny Za zvířátky do lesa Zpívání pro radost Ze života naší školy Mary Poppins v Brně Sdružení Život dětem

Více

Zima 2013. Co je nového Zápis do ZŠ Z jednotlivých tříd O umývání rukou Zdraví Plavání Vánoční koncert Perličky Ekoškolka

Zima 2013. Co je nového Zápis do ZŠ Z jednotlivých tříd O umývání rukou Zdraví Plavání Vánoční koncert Perličky Ekoškolka Zima 2013 Co je nového Zápis do ZŠ Z jednotlivých tříd O umývání rukou Zdraví Plavání Vánoční koncert Perličky Ekoškolka Co je nového ve školce Vážení čtenáři našeho občasníku Provázku! Poslední lednový

Více

ÚVODNÍ SLOVO: Organizace školního roku 2010/11. Zapojili jsme se do projektu Česko čte dětem. www.zsheyrovskeho.cz

ÚVODNÍ SLOVO: Organizace školního roku 2010/11. Zapojili jsme se do projektu Česko čte dětem. www.zsheyrovskeho.cz Občasník základní školy Olomouc, Heyrovského 33 školní rok 2010/11 ÚVODNÍ SLOVO: Vážení čtenáři našich novin, zdá se, že to není tak dávno, co naše škola zářila novotou a s velkou slávou vítala první stovku

Více

Je leden, začal nový rok 2007. Doufám, že jste příjemně prožili Vánoce, odpočinuli si a vykročili

Je leden, začal nový rok 2007. Doufám, že jste příjemně prožili Vánoce, odpočinuli si a vykročili Co se děje ve třídách mateřské školy? Skřítci Je leden, začal nový rok 2007. Doufám, že jste příjemně prožili Vánoce, odpočinuli si a vykročili tou správnou nohou do nového roku. Prosinec byl plný akcí

Více

Z dopisu Běly Gran Jensen zakladatelky hnutí Na vlastních nohou OBČASNÍK ZÁKLADNÍ UMĚLECKÉ ŠKOLY V POSTOLOPRTECH ČERVEN 2015

Z dopisu Běly Gran Jensen zakladatelky hnutí Na vlastních nohou OBČASNÍK ZÁKLADNÍ UMĚLECKÉ ŠKOLY V POSTOLOPRTECH ČERVEN 2015 OBČASNÍK ZÁKLADNÍ UMĚLECKÉ ŠKOLY V POSTOLOPRTECH ČERVEN 2015 Vážení rodiče, děti, příznivci naší školy, Z dopisu Běly Gran Jensen zakladatelky hnutí Na vlastních nohou Dobrý den, především, prosím, přijměte

Více

Číslo 4 Ročník: XXXVII Datum: 17. 12. 2012 Cena výtisku: 10,- Kč vč. DPH. Pavlína Jíšová a přátelé (folková legenda)

Číslo 4 Ročník: XXXVII Datum: 17. 12. 2012 Cena výtisku: 10,- Kč vč. DPH. Pavlína Jíšová a přátelé (folková legenda) Číslo 4 Ročník: XXXVII Datum: 17. 12. 2012 Cena výtisku: 10,- Kč vč. DPH Město Kardašova Řečice Vás srdečně zve na letošní Vánoční trhy Náměstí J. Hrubého, sobota 22. prosince 2012, ve 14.00 Doprovodný

Více

Informační zpravodaj Městské části Praha 13 PROSINEC 2010. Brzy zazvoní vánoční zvony

Informační zpravodaj Městské části Praha 13 PROSINEC 2010. Brzy zazvoní vánoční zvony Informační zpravodaj Městské části Praha 13 PROSINEC 2010 Brzy zazvoní vánoční zvony FOTO: DAN NOVOTNÝ Sdělení úřadu a městské části Zápis do prvních tříd Termín zápisu do prvních tříd základních škol

Více