Podnosánek. 3. barvová konference v Opočně. Dosáhli jsme stotisícové hranice. Obsah. Informace o barvičkách až pod váš nos

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Podnosánek. 3. barvová konference v Opočně. Dosáhli jsme stotisícové hranice. Obsah. Informace o barvičkách až pod váš nos"

Transkript

1 Listopad 2007 DAP Services a.s Partnerské informační noviny č. 5 Podnosánek Informace o barvičkách až pod váš nos 3. barvová konference v Opočně Letošní setkání partnerů a příznivců Barev života se uskuteční v Opočně. Snažili jsme se konferenci přiblížit tentokrát kolegům z Čech. Věříme, že Morava se k nám neotočí zády a setkáme se všichni v malém, ale milém městečku poblíž Hradce Králové. Na konferenci se budeme snažit předat co nejvíce novinek, poznatků a informací, které pro Vás máme připraveny. Věřte, že v prezentacích všechno přednést nestihneme, a proto jsme s Vámi rozhodnuti zůstat také večer. Obsah Novinky 1 Konference 2 Projekty 3 Výcviky a supervize 4 Stále hledáme 5 Barevné střípky 6 Celý program i večer bude jistě provázet pohodová atmosféra, která je tomuto kolektivu vlastní. Na viděnou v Opočně. Pokračování na straně 2. Dosáhli jsme stotisícové hranice 5. listopadu v odpoledních hodinách dosáhla databáze DAP Services snímků a pokračuje dál. Děkujeme všem, kteří se o překonání této hranice zasloužili. Databáze těchto rozměrů umožňuje vytvoření velmi přesných norem.

2 2 3. barvová konference v Opočně Společnost DAP Services a.s. si Vás dovoluje srdečně pozvat na 3. barvovou konferenci určenou pro Partnery DAP Services a přátele Barev života. Konference se uskuteční ve čtvrtek od 9:00 do 17:15 hodin v hotelu Opočno v Opočně (http://www.hotel-opocno.cz/). Doporučujeme Vám neformální oblečení a těšíme se na setkání s Vámi. Na konferenci je pro každého připraven malý, ale hezký dárek, který jste ještě nikde a nikdy neviděli. Více informací je na internetové adrese Přijeďte Bohdana Fialová Koordinátorka partnerské sítě Přijeďte za námi do Opočna a budeme mít čas si předat všechny důležité informace, které mám. Budeme pro Vás k dispozici od středy večer až do pátečního rána. Program 9:00 - Zahájení konference - Irena Uhlířová 9:10 10:10 - Vnitřní evaluace školy 2.0 Jiří Halda + Karel Opravil Přestávka 10:20 10:50 - Budu školákem Marie Šťastná 10:55 11:30 - Jak prezentovat barvy odborné i široké veřejnosti - Jan Svoboda 11:35 12:15 - Co a jak dál v oblasti poradenství Marie Šťastná Oběd 13:00 13:50 - Expertní aplikace Jiří Šimonek senior + Robert Bohoněk 13:55 14:40 - Ovlivnění, chybovost a zaujímané role Jiří Šimonek senior 14:45 15:30 - Technické možnosti a další vývoj Jiří Šimonek junior Přestávka 15:40 16:20 - Psychosomatika (zdravotnictví) Věra Facová + Miroslav Orel 16:25 16:55 - Produkty pro firmy a organizace Robert Paskovský 17:00 17:15 - Ocenění úspěšných partnerů a nové certifikace Jiří Šimonek senior 17:15 - Konec konference - Irena Uhlířová Volno a ubytování 19:00 - Partnerský večer

3 Projekty 3 Podpora efektivity vzdělávání v Moravskoslezském kraji Ve spolupráci s Ostravskou univerzitou a MEC o.p.s. se v průběhu let 2006 a 2007 v rámci projektu Podpora efektivity vzdělávání v Moravskoslezském kraji nasnímalo žáků a studentů. Pro zájemce se bude konat v prostorách Ostravské univerzity v Ostravě závěrečná konference, kde budou prezentovány veškeré výsledky projektu, včetně Barev života. Rozložení nasnímaných je zobrazeno na uvedeném grafu, který jednoznačně potvrzuje vyšší zájem středních škol. Střední školy Základní školy 2.stupeň Základní školy 1.stupeň Učitelé Projekt Barvy života v Olomouckém kraji provádí průzkum Pomůžeme školám v rámci projektu Dokážu to? V rámci projektu Dokážu to? DAP Services provede Vnitřní evaluaci školy na školách ve Zlínském kraji a na Vysočině. Evaluace bude provedena ve školách, které se zúčastnily projektu Dokážu to?. Jedná se cca o 15 škol, s 216 třídami. Evaluační zpráva bude vypracována za jednotlivé školy a dále je požadováno vypracování souhrnné evaluační zprávy za školy ze Zlínského kraje a Kraje Vysočina a porovnání výsledků v uvedených oblastech s normou v ČR. Termín uskutečnění: Šetření ve školách musí být provedeno nejpozději do 1. listopadu 2007 a zpracování písemného výstupu nám bude doručeno nejpozději do 18. listopadu Projekt Barvy života zaštítění poradnou Olomouckého kraje úspěšně provedl snímání šestých ročníků na základních školách, který se stane úspěšným monitoringem sociálně patologických jevů. Snímání bylo provedeno v regionech: Olomouc 872 nasnímaných Prostějov 515 nasnímaných Přerov 522 nasnímaných Šumperk 562 nasnímaných Jeseník 213 nasnímaných. Kvalitní vzorek nasnímaných dává tušit dobrému výsledku monitoringu.

4 4 Spouštíme Základní výcvik Pro velký zájem o Základní výcvik Barev života spouštíme další běh výcviku již na konci listopadu. TERMÍN: listopad 2007 červen 2008 Výcvikové bloky: Blok 1: Blok 2: Blok 3: Blok 4: Blok 5: Blok 6: Struktura a cíl supervizí DAP Services a.s. Nově koncipované podmínky partnerství platné od (viz Barevné novinky 2007) zahrnují pro partnery dvě povinnost. Alespoň jednou za rok se zúčastnit supervizního setkání a zaplatit poplatek 1000,-Kč. Supervizní setkání mají sloužit k udržení profesní kontinuity a rozvoji kvality práce partnera s technikou BSA a celým diagnosticko intervenčním systémem Barvy života. Vlastní supervizí setkání budou vyhlašována i organizována společností DAP Services a.s. a obsahově zaměřována trojím způsobem. 1) Setkání tématicky zaměřená na využívání a prohlubování práce se snímky v různých oblastech (poradenství, školství, komerční firmy, zdravotnictví atd.) s předem definovaným problémovým okruhem Typ supervize: Tématická 2) Setkání tématicky zaměřená na prohlubování kvality práce se specifickými produkty (Vnitřní evaluace školy, Profil jednotlivce, Budu školákem atd.). Typ supervize: Produktová 3) Setkání tématicky zaměřená na sebereflexní růst při práci s Diagnosticko intervenčním systémem Barvy života. Povinná pro lektory a supervizity. Typ supervize: Sebereflexní V rámci všech tří typů supervizích setkání bude vždy věnován i prostor k seznámení se s novinkami a poznatky, které přináší jak výzkum, tak praxe v oblasti barev. POZOR! Ve výcviku je již poslední neobsazené místo, proto pokud víte o dalším zájemci, sdělte mu informaci neprodleně, jinak bude místo obsazeno. Pro dostatečný počet zájemců o otevření dalšího výcviku jsme se rozhodli spustit další výcvik na přelomu ledna a února. Zájemci se mohou hlásit na adresu Rámcová struktura programu supervizního setkání 1.den: 2.den: zahájení - kontrakt /návrhy supervizora, žádosti účastníků / první pracovní blok druhý pracovní blok oběd třetí pracovní blok čtvrtý pracovní blok pátý pracovní blok večeře šestý pracovní blok včetně shrnutí první pracovní blok včetně upřesnění témat druhý pracovní blok třetí pracovní blok oběd čtvrtý pracovní blok závěrečný pracovní blok včetně shrnutí Supervizí tým DAP Services: Do konce roku 2008 zastávají roli hlavního supervizora: Jiří Šimonek senior, Jiří Halda, Jan Svoboda, Marie Šťastná členové VR pro všechny tři formy supervizích setkání. Pro zvýšení kvality supervizích setkání a osobní růst dalších partnerů jsou pro roli asistenta do konce roku 2008 nominováni: Karel Opravil, René Hůlek, Věra Facová, Mirek Orel, Renata Hajná, Ivana Zilcherová, Pěva Zlatohlávková.

5 Stále hledáme 5 Obchodní konzultant (ka) Lokalita: Česká Republika Vaší hlavní pracovní náplní bude: vyhledávání a oslovování firem, škol a organizací prodej produktů postavených na psychologické metodě Barvy života základní konzultace snímků s klienty péče o klienty Psycholog/Psycholožka Lokalita: Česká republika Vaší hlavní pracovní náplní bude: spolupráce na vývoji nových produktů založených na metodě Barvy života účast na projektech společnosti odborné konzultace u zákazníků rozvoj metody Barvy života Personální konzultant (ka) Lokalita: Česká republika Vaší hlavní pracovní náplní bude: personální poradenství pro klienty základní (nepsychologická) interpretace produktů postavených na metodě Barvy života řízení klientských projektů Více informací naleznete na internetové adrese Jana Sonnková Koordinátorka projektů Od 1. září nastoupila v Ostravě nová posila DAP Services a.s. Jana Sonnková. Jana se bude věnovat koordinaci produktů Vnitřní evaluace školy a Profilů jednotlivce a skupin ve firmách. Přidáváme pár slov také přímo od Jany: Jestliže chcete skutečnou rovnováhu práce a života, najděte si společnost, která vám vyjde vstříc, protože to považuje za součást svého podnikání řekl Jack Welch a přesně takhle já vnímám DAP Services a.s. Mám ráda pohodu, důvěru při práci a prostor pro vlastní řešení. Příjemné pracovní zázemí a bezva kolegy. Jsou to lidé, kteří mají cíl, spokojené zákazníky, a uspějí, protože vědí, kam směřují a stále se snaží zlepšovat. Jsem moc ráda, že jsem v tomhle týmu profíků, i když teprve nováčkem. Nejlepší věcí na týmové práci je to, že máte ostatní na své straně.

6 6 DAP Services a.s. Soukenická 3181/ Ostrava Telefon : Fax: Internet: Barevné střípky Evaluujeme Ostravskou univerzitu Od se začala evaluovat Ostravská univerzita v Ostravě pomocí Barev života. Je tak první odvážnou vysokou školou v ČR, která se rozhodla provést evaluaci svých studentů pomocí Barev života. Již v prosinci budeme mít výsledky a půjdeme je představit vedení Ostravské univerzity v Ostravě. DAP Services má první narozené dítě Markétě Hlavicové se narodila zdravá a krásná holčička Anička. Přejeme mamince i dceři krásnou a šťastnou mateřskou dovolenou.

INFORMÁTOR ČERVEN. KVIC - odloučené pracoviště Ostrava a Karviná Na Hradbách 27, Ostrava e-mail: dvpp@ov.kvic.cz, http://www.kvic.

INFORMÁTOR ČERVEN. KVIC - odloučené pracoviště Ostrava a Karviná Na Hradbách 27, Ostrava e-mail: dvpp@ov.kvic.cz, http://www.kvic. INFORMÁTOR ČERVEN 2013 KVIC - odloučené pracoviště Ostrava a Karviná Na Hradbách 27, Ostrava e-mail: dvpp@ov.kvic.cz, http://www.kvic.cz Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a

Více

Slepota odděluje člověka od věcí, hluchota od lidí.

Slepota odděluje člověka od věcí, hluchota od lidí. Slepota odděluje člověka od věcí, hluchota od lidí. Helena Kellerová hluchoslepá spisovatelka a publicistka Vážení přátelé, ráda bych poděkovala všem našim donátorům, dobrovolníkům, členům i klientům,

Více

Společné informace KVIC pro všechny regiony MSK

Společné informace KVIC pro všechny regiony MSK Společné informace KVIC pro všechny regiony MSK I. Metodika řízení Výpověď z pracovního poměru z důvodu nadbytečnosti pedagogického pracovníka Dotaz: Ve škole dojde od 1. září 2013 k úbytku žáků a tím

Více

s akreditacemi MŠMT ČR pro další vzdělávání pedagogických pracovníků

s akreditacemi MŠMT ČR pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace se sídlem Štefánikova 7/826, Nový Jičín s akreditacemi MŠMT ČR pro další vzdělávání

Více

INFORMÁTOR duben 2 0 1 4

INFORMÁTOR duben 2 0 1 4 INFORMÁTOR duben 2 0 1 4 KVIC, odloučené pracoviště 741 11 e-mail: dvpp@nj.kvic.cz, http://www.kvic.cz tel.: 595 538 000, fax: 595 538 001 Informátor KVIC duben 2014 OBSAH Společné informace KVIC pro všechny

Více

Vzdělávací centrum pro veřejnou správu ČR. obecně prospěšná společnost

Vzdělávací centrum pro veřejnou správu ČR. obecně prospěšná společnost Vzdělávací centrum pro veřejnou správu ČR obecně prospěšná společnost V ý r o č n í z p r á v a 2 0 1 3 Vzdělávací centrum pro veřejnou správu ČR, o. p. s. Květen červen 2014 Strana 2 Výroční zpráva 2013

Více

INFORMÁTOR. březen 2 0 1 5. KVIC odloučené pracoviště Ostrava a Karviná Na Hradbách 27, Ostrava e-mail: dvpp@ov.kvic.cz, http://www.kvic.

INFORMÁTOR. březen 2 0 1 5. KVIC odloučené pracoviště Ostrava a Karviná Na Hradbách 27, Ostrava e-mail: dvpp@ov.kvic.cz, http://www.kvic. INFORMÁTOR březen 2 0 1 5 KVIC odloučené pracoviště a Karviná e-mail: dvpp@ov.kvic.cz, http://www.kvic.cz 1. Představujeme své lektory... 3 2. Metodika řízení... 4 3. Studium... 5 4. Organizujeme v březnu

Více

Národní ústav odborného vzdělávání. výroční zpráva

Národní ústav odborného vzdělávání. výroční zpráva Národní ústav odborného vzdělávání výroční zpráva 2007 Obsah Základní údaje...................................................................4 Úvodní slovo ředitele...............................................................5

Více

Programová nabídka I. pro další vzdělávání pedagogických pracovníků. únor srpen 2011

Programová nabídka I. pro další vzdělávání pedagogických pracovníků. únor srpen 2011 Programová nabídka I pro další vzdělávání pedagogických pracovníků únor srpen 2011 Programová nabídka pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Národní institut pro další vzdělávání, Učňovská 100/1,

Více

INFORMÁTOR květen 2 0 1 5

INFORMÁTOR květen 2 0 1 5 INFORMÁTOR k v ě t e n 2 0 1 5 společné informace pro všechny regiony MSK Štefánikova 7/826, 741 11 Nový Jičín e-mail: office@kvic.cz, http://www.kvic.cz tel.: 595 538 000, fax: 595 538 001 1. Výzva MŠMT

Více

8. března se konala konference v pražském hotelu STEP

8. března se konala konference v pražském hotelu STEP Z obsahu: Inkluze je pro všechny...str. 7 8 Jak se reformují ZUŠ... str. 9 Příloha: Gramotnosti na základních školách 1/2012 ČTVRTLETNÍK NÁRODNÍHO ÚSTAVU PRO VZDĚLÁVÁNÍ Editorial Dostává se Vám do rukou

Více

Zpráva o činnosti a plnění úkolů příspěvkové organizace 2013

Zpráva o činnosti a plnění úkolů příspěvkové organizace 2013 Zpráva o činnosti a plnění úkolů příspěvkové organizace 2013 Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace 1. ÚVOD... 2 2. ZÁKLADNÍ

Více

NEWSLETTER CSI. číslo3. V tomto vydání:

NEWSLETTER CSI. číslo3. V tomto vydání: Vytvořilo Centrum pro komunitní práci Moravskoslezský kraj, Zábřežská 20, 787 01 Šumperk. E-mail: ivo.skrabal@cpkp.cz, telefon: +420 777 793 714. Foto: archiv CpKP a autoři příspěvků. NEWSLETTER CSI Centrum

Více

INTEGRACE ROMSKÉ KOMUNITY 13 DOBROVOLNICKÉ AKTIVITY 14 TEAMBUILDING 15 MĚSÍC PRO NEZISKOVÝ SEKTOR 16 PŘEHLED ZÍSKANÝCH DOTACÍ V ROCE 2011 17

INTEGRACE ROMSKÉ KOMUNITY 13 DOBROVOLNICKÉ AKTIVITY 14 TEAMBUILDING 15 MĚSÍC PRO NEZISKOVÝ SEKTOR 16 PŘEHLED ZÍSKANÝCH DOTACÍ V ROCE 2011 17 VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011 OBČANSKÉ SDRUŽENÍ KREBUL OBSAH KREBUL, O. S. 01 ORGANIZAČNÍ STRUKTURA 02 AKTIVITY: PŘEDNÁŠKOVÁ ČINNOST 03 POČÍTAČOVÉ KURZY 04 AKADEMIE 3. VĚKU 05 KURZY TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI 06 KONFERENCE

Více

Rozhoduj o Evropě modelové zasedání Rady EU a Evropské rady

Rozhoduj o Evropě modelové zasedání Rady EU a Evropské rady Rozhoduj o Evropě modelové zasedání Rady EU a Evropské rady Realizátor projektu: Projektu vyjádřili podporu: OBSAH Část A: Základní charakteristika projektu... 3 Základní popis projektu:... 3 Výčet cílových

Více

výroční zpráva 2012 Z výukového programu Kdo je tu doma. Foto: archiv Ekocentrum Zahrada, Mladá Boleslav

výroční zpráva 2012 Z výukového programu Kdo je tu doma. Foto: archiv Ekocentrum Zahrada, Mladá Boleslav výroční zpráva 2012 Z výukového programu Kdo je tu doma. Foto: archiv Ekocentrum Zahrada, Mladá Boleslav Kontaktní adresa: SSEV Pavučina, Senovážné náměstí 24, 116 47 Praha 1 Tel./fax: +420 234 621 386,

Více

Rozhledna sociální integrace KATALOG PŘÍKLADŮ DOBRÉ PRAXE V OBLASTI ROMSKÉ INTEGRACE. Otevřená společnost, o.p.s ve spolupráci se sdružením FORINT

Rozhledna sociální integrace KATALOG PŘÍKLADŮ DOBRÉ PRAXE V OBLASTI ROMSKÉ INTEGRACE. Otevřená společnost, o.p.s ve spolupráci se sdružením FORINT Rozhledna sociální integrace KATALOG PŘÍKLADŮ DOBRÉ PRAXE V OBLASTI ROMSKÉ INTEGRACE Otevřená společnost, o.p.s ve spolupráci se sdružením FORINT ROZHLEDNA SOCIÁLNÍ INTEGRACE Katalog příkladů dobré praxe

Více

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM OBCHODNÍ AKADEMIE

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM OBCHODNÍ AKADEMIE Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM OBCHODNÍ AKADEMIE Zpracoval kolektiv pedagogických pracovníků Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborné

Více

Pozvání na XIV. krajský sněm UNO OK

Pozvání na XIV. krajský sněm UNO OK číslo 2 3 2013 ZDARMA Bulletin Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje vychází s finanční podporou Olomouckého kraje a statutárního města Olomouc Lucerničková martinská slavnost v Jeseníku

Více

PROJEKT NA PODPORU ROZVOJE ROMSKÝCH NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ

PROJEKT NA PODPORU ROZVOJE ROMSKÝCH NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ PROJEKT NA PODPORU ROZVOJE ROMSKÝCH NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 1.září 2003-30.června 2006 31. července 2006 Mgr. Lenka Felcmanová koordinátorka projektu Obsah: 1. Obecné informace... 3 2.

Více

Akademické centrum studentských aktivit. Výroční zpráva 2011

Akademické centrum studentských aktivit. Výroční zpráva 2011 Akademické centrum studentských aktivit Výroční zpráva 2011 Obsah Úvod... 5 Organizace a personální zajištění... 7 Odborné semináře realizované v roce 2011... 12 Vysokoškolská legislativa... 13 Akademické

Více

Akademické centrum studentských aktivit. Výroční zpráva 2012

Akademické centrum studentských aktivit. Výroční zpráva 2012 Akademické centrum studentských aktivit Výroční zpráva 2012 Obsah Úvod... 6 Organizace a personální zajištění... 8 Kancelář ACSA... 8 Provozní doba... 8 Kontakt... 8 Odborné semináře... 12 Semináře realizované

Více

Výroční zpráva o činnosti a hospodaření školy za školní rok 2012/13

Výroční zpráva o činnosti a hospodaření školy za školní rok 2012/13 Výroční zpráva o činnosti a hospodaření školy za školní rok 2012/13 CZECH SALES ACADEMY Hradec Králové Hradecká 1151, 500 03 Hradec Králové 1 Obsah 1 Základní údaje o škole... 4 2 Přehled oborů vzdělání...

Více

Akademické centrum studentských aktivit. Výroční zpráva 2013

Akademické centrum studentských aktivit. Výroční zpráva 2013 Akademické centrum studentských aktivit Výroční zpráva 2013 Obsah Úvod... 5 Organizace a personální zajištění... 7 Kancelář ACSA... 7 Provozní doba... 7 Kontakt... 7 Odborné semináře... 12 Semináře realizované

Více

Akademické centrum studentských aktivit

Akademické centrum studentských aktivit Akademické centrum studentských aktivit VÝROČNÍ ZPRÁVA 2008 0 Obsah OBSAH... 1 ÚVOD... 5 ORGANIZACE A PERSONÁLNÍ ZAJIŠTĚNÍ... 7 ČINNOSTI ROKU 2008... 13 ODBORNÉ SEMINÁŘE... 25 VYSOKOŠKOLSKÁ LEGISLATIVA...

Více

Informační centrum občanského sektoru Český Krumlov, o.s. (ICOS Český Krumlov, o.s.), Nám. Svornosti 2, 381 01 Č. Krumlov

Informační centrum občanského sektoru Český Krumlov, o.s. (ICOS Český Krumlov, o.s.), Nám. Svornosti 2, 381 01 Č. Krumlov Informační centrum občanského sektoru Český Krumlov, o.s. (ICOS Český Krumlov, o.s.), Nám. Svornosti 2, 381 01 Č. Krumlov Informační centrum občanského sektoru Český Krumlov, o.s. - ICOS Český Krumlov,

Více

INSPEKČNÍ ZPRÁVA. čj. ČŠIH-965/09-H. o.p.s. Rychnov nad Kněžnou

INSPEKČNÍ ZPRÁVA. čj. ČŠIH-965/09-H. o.p.s. Rychnov nad Kněžnou Česká školní inspekce Královéhradecký inspektorát INSPEKČNÍ ZPRÁVA čj. ČŠIH-965/09-H Název školy: Základní škola Mozaika, o.p.s. Rychnov nad Kněžnou Adresa: Tutleky 65, 517 41 Kostelec nad Orlicí Identifikátor:

Více

INFORMÁTOR. KVIC, odloučené pracoviště Nový Jičín Ř Í J E N 2 0 1 1

INFORMÁTOR. KVIC, odloučené pracoviště Nový Jičín Ř Í J E N 2 0 1 1 INFORMÁTOR Ř Í J E N 2 0 1 1 KVIC, odloučené pracoviště 741 11 e-mail: dvpp@nj.kvic.cz, http://www.kvic.cz tel.: 556 764 741, fax: 556 764 761 Informátor KVIC říjen 2011 OBSAH Společné informace KVIC pro

Více

Dobrovolnictví středoškoláků

Dobrovolnictví středoškoláků Dobrovolnictví středoškoláků Manuál pro učitele, zaměstnance neziskových organizací a volnočasových klubů a další zájemce o tom, jak udělat dobrovolnictví pro středoškoláky zajímavým. Michal Novotný (Hestia

Více

Výroční zpráva 2013. Národní institut pro další vzdělávání. Národní institut dětí a mládeže

Výroční zpráva 2013. Národní institut pro další vzdělávání. Národní institut dětí a mládeže Výroční zpráva 2013 Národní institut pro další vzdělávání Národní institut dětí a mládeže Národní institut pro další vzdělávání zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Právní forma: příspěvková

Více