Opel Movano Přeprava lidí

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Opel Movano Přeprava lidí"

Transkript

1 Opel Movano Přeprava lidí

2

3 Opel Movano Combi a Bus. Pro váš nejcennější náklad. Lidé. Velcí i malí, mladí i starší, sportovní týmy, hoteloví hosté, studenti, projektové týmy ať se jedná o kohokoliv, vozy Opel Movano pro přepravu osob poskytnou pohodlnou a praktickou přepravu pro každého ve voze.

4

5 Radost řídit. To, jak sedíte, je stejně důležité jako to, kde sedíte. Ať už řídíte sami, nebo pro vás jezdí jiní, je velmi důležité, aby den za volantem nezpůsobil týden problémů se zády. Kabina vozu Opel Movano byla počínaje výběrem sedadel až po ergonomicky umístěnou řadicí páku nebo nastavitelný volant navržena tak, aby mohl být řidič se svým vozem den co den na cestách. Kabina Přístrojová deska. Jasné snadno čitelné přístroje, ideálně ergonomicky rozmístěné, snižují únavu řidiče a zvyšují provozní bezpečnost. Odkládací prostor na palubní desce. Pouze jedno z mnoha pohodlných řešení odkládacího prostoru, které je umístěné ve snadném dosahu řidiče (výbava na přání).

6

7 Bezpečnost zajištěna. Při přepravě osob je jejich bezpečnost vždy prioritou. Proto je kromě standardního ABS, airbagu řidiče a standardních tříbodových bezpečnostních pásů pro všechny cestující, k dispozici i airbag pro spolujezdce a ESP. Další bezpečnost a ochrana je také zajištěna díky volitelné možnosti výbavy automatickými systémy světlometů a čelních stěračů, které reagují okamžitě na změny světelných podmínek a počasí. Navíc každý vůz Opel Movano poskytuje perfektní výhled do všech stran a vylepšenou stabilitu proti bočnímu větru. Bezpečnost Statické odbočovací světlomety. Aktivují se jednoduše při zapnutí směrovek v nízkých rychlostech a osvětlí potřebný prostor (výbava na přání). ESP. Veškeré výhody v oblasti stability a bezpečnosti, které byste požadovali ve svém voze, navržené na míru vozu Opel Movano (výbava na přání).

8

9 Opravdový pracant. Combi. Někdy je vaší prioritou přeprava cestujících, jindy je to prostor pro náklad. Většinou však potřebujete obojí. Díky snadné variabilitě kapacity pro přepravu osob/nákladu je Opel Movano ideálním řešením. Je k dispozici se 6 nebo 9 místy a ve stylu karoserie L1H1 nebo L2H2 a umožňuje pohodlnou přepravu pro cestující a vše, co si chtějí vzít s sebou. Combi

10

11 Všichni nasedat! Opel Movano Bus. Bus Opel Movano Bus poskytuje perfektní pohodlí pro 16 cestujících. Tento účelově navržený vůz pro přepravu osob má dělená dvojitá sedadla na jedné straně uličky a samostatná sedadla na druhé straně. Příjemně čalouněný interiér, police na odkládání zavazadel, osvětlení uličky a nastavitelné výdechy systému topení byly navrženy pro příjemné strávení delších cest. Bezproblémové a pohodlné nastupovaní do vozu zajišťují široké boční dveře s elektricky ovládaným schodem. Elektricky ovládané boční posuvné dveře lze objednat na přání.

12 Combi: provedení a rozměry Legenda Combi L1H1 L2H2 A Celková délka B Celk. šířka bez zrcátek C Celk. šířka včetně zrcátek D Celková výška E Přední převis F Rozvor G Zadní převis H Výška prahů J Rozchod předních kol K Rozchod zadních kol N Vnitřní výška karoserie O Šířka zadních dveří P Výška zadních dveří Q Délka nákladového prostoru (3. řada sedadel) Q1 Délka nákladového prostoru (2. řada sedadel) R Šířka mezi podběhy Všechny rozměry jsou uvedeny v mm. Combi: Hmotnosti Verze karoserie Počet sedadel Celková hmotnost vozidla Pohotovostní hmotnost 1 Užitečné zatížení, max. Zatížení přední nápravy Zatížení zadní nápravy Hmotnost přívěsu, nebrzděného Hmotnost přívěsu, brzděného Celková hmotnost jízdní soupravy Průměr otáčení (obrubníky/zdi) L1H1 FWD ,0/12,5 L1H1 FWD ,0/12,5 L1H1 FWD ,0/12,5 L1H1 FWD ,0/12,5 L2H2 FWD ,6/14,1 L2H2 FWD ,6/14,1 L2H2 FWD ,6/14,1 L2H2 FWD ,6/14,1 (m)

13 Bus: provedení a rozměry Legenda Bus L3H2 A Celková délka B Celk. šířka bez zrcátek C Celk. šířka včetně zrcátek D Celková výška E Přední převis 842 F Rozvor G Zadní převis H Výška prahů 557 J Rozchod předních kol K Rozchod zadních kol O Šířka zadních dveří P Výška zadních dveří Všechny rozměry jsou uvedeny v mm. Údaje pro Kombi a Autobus Bus: Hmotnosti Verze karoserie Počet sedadel Celková hmotnost vozidla Pohotovostní hmotnost 1 Užitečné zatížení, max. Zatížení přední nápravy Zatížení zadní nápravy Průměr otáčení (obrubníky/zdi) L3H2 FWD ,7/16,2 (m) L: délka, 3 varianty: 1 = standardní 2 = střední 3 = dlouhá H: výška střechy, 2 varianty: 1 = standardní 2 = střední FWD = pohon předních kol 1 Minimální hmotnost vozu dle schválení, včetně všech kapalin, nástrojů a 90 % náplní paliva. Nezahrnuje hmotnost řidiče a odstranitelnou výbavu na přání. Celková finální hmotnost vozu závisí na zvolené výbavě a specifikaci vozu (výbava na přání, příslušenství apod).

14 Výbava a volitelné doplňky. Infozábava. Když zůstanete stále v kontaktu a budete přesně vědět, kam máte jet, jak se tam dostat, a jaká je dopravní situace, získáte skutečnou podnikatelskou výhodu. Platí také, že lidé pracují nejlépe v uvolněném prostředí. Z těchto důvodů jsou sady doplňků z oblasti infozábavy vozu Opel Movano navržené na míru tak, aby dosahovaly vynikajícího výkonu. K dispozici jsou tři sady, všechny speciálně vyvinuté pro Opel Movano. Barevný displej. Jako součást volitelného navigačního systému je obrazovka umístěna uprostřed, bezprostředně nad vnitřním zpětným zrcátkem, aby se zajistila maximální viditelnost a minimalizovalo se odvádění pozornosti řidiče od silnice. Kromě všech cestovních informací displej zobrazuje stav systému infozábavy, vnější teplotu a sílu signálu mobilního telefonu, připojeného přes Bluetooth. Satelitní navigace s barevným displejem a mapovým pokrytím Evropy. Jasná atraktivní grafika zobrazuje úplný rozsah cestovních informací v denním či nočním režimu, včetně vzdálenosti, aktuálního omezení rychlosti, RDS-EON informací o zdržení na cestě a odhadu času dojezdu. Je možné rovněž volit mezi pohledem z ptačí perspektivy a přímým pohledem (ukázáno zde). Mapy pokrývají 26 evropských zemí (včetně České republiky). Systém se snadno ovládá a lze ho na internetu aktualizovat. Vysoko umístěný displej rádia (není zobrazen). Monochromatický displej s vysokým rozlišením pro audiosystém CD 35 BT USB je upevněn nad zpětným zrcátkem.

15 Grafické zobrazení z ptačí perspektivy. Alternativně k 2D zobrazení map (pohledu přímo shora) lze při volbě pohledu z ptačí perspektivy získat navíc i užitečné 3D zobrazení trasy. Bluetooth konektivita. Snadné ovládání a prakticky univerzální Bluetooth činí komunikaci mobilním telefonem hands-free a bezpečnou. Infozábava Ovládání rádia na sloupku volantu. Všechny hlavní funkce rádia, například hlasitost, výběr vstupního zařízení a změny rádiové stanice, mohou být prováděny, aniž by řidič musel přesunout ruce z volantu. Autorádio R 15 BT USB. Tuner s integrovaným displejem, který také zobrazuje čas. RDS EON, Bluetooth, USB a aux-in. 4 x 15 W. Autorádio CD 15 BT USB. Přehrávač CD/MP3, tuner s RDS EON, Bluetooth, USB, aux-in aintegrovaný displej. 4 x 15 W. Autorádio CD 35 BT USB. Přehrávač CD/MP3, tuner, Bluetooth, USB, aux-in, vysoko umístěný monochromatický displej, ovládání pod volantem. 4 x 20 W. Autorádio CD 35 BT USB je také dostupné se satelitní navigací a vysoko umístěným barevným displejem. Vstupy aux-in a USB.Všechny infozábavní systémy vozu Opel Movano jsou vybaveny externími vstupy aux-in a USB, autorádio CD 35 BT USB je možno ovládat díky praktickém ovladači pod volantem.

16 Kabina Komfort Palubní počítač. Poskytuje informace o spotřebě paliva, dojezdu, času jízdy a vzdálenosti. Komfortní sedadlo řidiče. Hluboce tvarované, výškově nastavitelné sedadlo na přání, které má nastavitelnou bederní oporu a loketní opěrku. K dispozici také pro spolujezdce. Digitální tachograf. Snadno obsluhovatelný řidičem. Spolehlivě zaznamenává dobu jízdy a odpočinku pro sběr a analýzu údajů managementem vozového parku (standardní u verze Bus, volitelné u verze Combi.) Pevný omezovač rychlosti. Verze Bus je dodávána ve standardním provedení s omezovačem rychlosti nastaveným na 100 km/h jak je stanoveno zákonem a nelze jej deaktivovat. Volitelný omezovač rychlosti vozu Combi je k dispozici s možností výběru předem nastavených rychlostí. Systém Start/Stop. Motory ecoflex (74kW a 92 kw) jsou vybaveny systémem Start/Stop, který umožňuje úsporu paliva především v městském provozu. K dispozici na konci roku Pohodlná sedadla. Úhel sedadla 19,5 stupňů, prostor od kyčlí ke kolenům 660 mm a dělená dvojitá sedadla pro zlepšený prostor pro ramena, to vše společně poskytuje cestujícím pohodlí. Každé sedadlo je vybaveno tříbodovým bezpečnostním pásem a opěrkou hlavy (pouze u verze Bus.) Osvětlení uličky. Individuální osvětlení pro každé sedadlo zlepšuje komfort cestování a pohodlí cestujících, zatímco podlahové osvětlení umožňuje cestujícím snadno najít své sedadlo ve tmě (pouze u verze Bus.)

17 Klimatizace. Příjemné prostředí je základem každé cesty. Obsahuje také pylový filtr. Zadní nástupní práh. Volitelný zadní prah, který je vestavěn v zadním nárazníku, pomáhá v přístupu k nákladnímu prostoru vozu Combi (výbava na přání). Výbava Zadní okruh klimatizace pro Combi. Samostatný okruh a zadní výdechy klimatizačního systému přináší ještě větší komfort pro cestující na druhé a třetí řadě sedadel (výbava na přání). Výklopní boční schod. Elektricky ovládatelný výklopný boční schod spolu s vnitřním madlem v interiéru vozu usnadňuje nastupovaní a vystupovaní z vozu. Schod se vyklopí automaticky po otevření bočných dveří (standardně u verze Bus.) Zadní okruh klimatizace pro Bus. Stejně jako při cestování letadlem mají cestující vzadu své vlastní ventilační výdechy v polici nad hlavami, díky kterým si mohou nastavit směr a stupeň větrání podle svých potřeb (výbava na přání). Otvírací boční okna. Posuvné panely v bočních oknech poskytují další přívod čerstvého vzduchu (na přání u verze Bus). Vytápění zadního prostoru. Systém vytápění zadního prostoru se skláda ze 2 silných ventilátorů o výkonu 4 kw, z nichž se rozvádí teplo ventilačním systémem pod sedadly. Může být naprogramován na předehřátí interiéru (na přání u verze Bus). Tónovaná okna. Standardní tónovaná okna zvyšují pohodlí a soukromí cestujících a zároveň je chrání proti silným slunečním paprskům.

18 Variabilita Stropní police. Police nad hlavami cestujících umožňují odložení bund a menších předmětů (pouze u verze Bus.) Elektricky ovládané posuvné dveře. Tyto elektricky ovládané posuvné dveře jsou dálkově ovládány řidičem. Jsou vybaveny nouzovým otevíráním z vnější strany a představují dokonalé řešení pro snadné nakládání a pro nástup/výstup cestujících (na přání u verze Bus.) Vyjímatelná zadní sedadla. Aby bylo možné zajistit další prostor pro zavazadla apod., lze u vozu Combi poslední dvě lavice vyjmout. U verze Bus je možné vyjmout dvě zadní řady sedadel (výbava na přání). Plnohodnotné rezervní kolo. Kombi a 16místný Autobus jsou vybaveny plnohodnotným rezervním kolem umístěným pod podlahou vozidla. Oka pro uchycení nákladu. Pohodlná a praktická upevňovací oka v nákladovém prostoru udrží náklad pevně na místě (pouze u verze Combi).

19 Bezpečnost a zabezpečení Parkovací asistent. Při couvání vydává zvukové varování před kolizí (výbava na přání). Exteriér Přední mlhová světla. Zlepšují viditelnost za zhoršených pověternostních podmínek a zvyšují bezpečnost. Výbava Systém zabezpečení vozidla. Dálkově ovládaný alarm využívající pohybové snímače, chrání před nevítanou návštevou kabinu vozu, zavazadlový i motorový prostor (výbava na přání). Zástěrky. Chrání karoserii vozu před poškozením od kamínků a jiných nečistot. Sada Osvětlení 1. Všechny důležité světelné prvky pro zlepšení viditelnosti a bezpečnější jízdu jsou zkombinovány v sadě Osvětlení: automatické stěrače a světlomety, přední mlhová světla a statické odbočovací světlomety. 1 Pouze s ESP.

20 Pulse, Uhlově černá Vinyl Uhlově černá 1 1 Pouze ve verzi Combi.

21 Barvy a čalounění Bílá Arctic Modrá North Sea Modrá Signal Červená Poppy Oranžová Mandarin Žlutá Saffron Modrá Ink Stříbrná Halo 1 Modrá Ambient 1 Černá Pearl 1 1 Metalická.

22

23 Výkon, servis a záruky. Všechny motory byly vyrobeny tak, aby zaručovaly maximální účinnost a vysoký točivý moment a poskytovaly výkon, který potřebujete. Dva efektivní a ekologické motory s technologií ecoflex 1 vybavené systémem Start/Stop jsou také k dispozici. Konstruktéři vozů Opel Movano pro přepravu osob vycházeli z předpokladu, že užitková vozidla by měla jezdit a sloužit vašemu podnikání a zákazníkům, a ne postávat v servisech. Proto byly navržena tak, aby poskytovaly léta spolehlivých služeb s minimem nezbytného servisu a je na ně poskytována 6letá záruka proti prorezavění. Servisní intervaly jsou naplánovány na každých km 2 pro Combi a km 2 pro Bus. Pokud by bylo zapotřebí provést neplánovaný servisní zásah, zajistí vám celoevropská síť více než specializovaných servisů, že váš Opel Movano bude zpět v provozu jen s minimálním prostojem kvůli opravě, případně vám dočasně poskytne náhradní vozidlo. Výkon, servis a záruky Podrobné informace o leasingu, údržbě nebo službách pro zákazníky s vozovým parkem si vyžádejte od svého specializovaného prodejce užitkových vozidel Opel. 1 K dispozici na konci roku Nebo jen rok. Motory ecoflex se systémem Start/Stop 2.3 CDTI (74 kw/100 k) 2.3 CDTI (92 kw/125 k) Combi 2.3 CDTI (74 kw/100 k) 2.3 CDTI (92 kw/125 k) 2.3 CDTI (107 kw/146 k) Bus 2.3 CDTI (92 kw/125 k) Palivo Nafta Nafta Nafta Nafta Nafta Nafta Zdvihový objem (cm 3 ) Max. výkon (kw/k) při ot/min 74/ / / / / / Max. točivý moment (Nm) při ot/min Emisní norma Euro 5 Euro 5 Euro 5 Euro 5 Euro 5 Euro 5 Převodovka Spotřeba paliva (l/100 km) 1 Město Mimo město Kombinovaná 6stupňová manuální 7,9 7,7 6,2 6,1 6,8 6,7 6stupňová manuální 7,9 7,7 6,2 6,1 6,8 6,7 6stupňová manuální 8,6 8,5 6,6 6,4 7,4 7,2 6stupňová manuální 8,6 8,5 6,6 6,4 7,4 7,2 6stupňová 6stupňová Easytronic manuální 8,8 8,6 6,8 7,5 7,4 10,6 6,9 8,2 6stupňová 6stupňová Easytronic manuální 9,0 7,0 7,7 10,9 7,0 8,4 6stupňová Easytronic CO 2 kombinované emise (g/km) Servisní interval (km/roky) /1 40,000/ / / / /1 1 Dle normy R (EC) č. 715/2007 (nebo její aktuální verze). 2 Dostupné na konci roku ,7 7,3 8,2 Všechny uvedené informace jsou aktuální k datu tisku. Společnost Opel si vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu bez předchozího upozornění. Pro aktuální informace a nabídky kontaktujte nejbližšího dealera Opel. Údaje o emisích jsou uváděny dle normy R (EC) č. 715/2007 (v uvedeném aktuálním znění). Údaje o spotřebě paliva a emisích CO 2 se nevztahují ke konkrétnímu modelu a nejsou součástí nabídky. Jsou uváděny pouze orientačně a slouží k porování mezi jednotlivými verzemi. Dodatečná výbava může zvýšit pohotovostní hmotnost a mít vliv na náklad. Také může dojít ke snížení maximální rychlosti a zrychlení. Údaje počítají s obsazením vozu řidičem o hmotnosti 75 kg a nákladu o hmotnosti 125 kg.

24 Služby Opel. Pro značku Opel znamená kvalita mnohem více než jen vozy s prvotřídní technikou. Prostřednictvím našeho komplexního servisního programu jsme schopni zaručit všem zákazníkům vysoké standardy kvality i poté, co si vůz pořídí. Dvouletá záruka na nový vůz. Dvouletá záruka na nový vůz. Tato záruka se vztahuje na všechny nové osobní vozy po dobu 24 měsíců bez omezení najetých kilometrů, a to od data, ke kterému byl vůz zákazníkovi dodán dealerem Opel. Díly a příslušenství. Značkové díly a příslušenství Opel jsou dostupné u vašeho dealera Opel, kde najdete vše, co váš vůz učiní pohodlnějším či co uspokojí vaše individuální požadavky. Naleznete tam i poradenský servis. Dvanáctiletá záruka na neprorezavění. Opel vám poskytuje spolehlivou dlouhodobou záruku na neprorezavění, za předpokladu, že jste prováděli servis a absolvovali všechny nutné prohlídky popsané v servisní příručce. Tříletá záruka na baterie Opel. S tříletou zárukou na originální baterii Opel instalovanou v servisu vaše problémy se startováním zmizí a to i v té nejkrutější zimě. Opel na Internetu. Potřebujete okamžitý přísun informací? Na internetových stránkách máte přístup k množství údajů o všech vozech Opel, službách a příslušenství. Buďte online a mějte tak snadný přístup k informacím o novinkách firmy Opel. Některé obrázky v této brožuře obsahují zvláštní vybavení, které není zahrnuto ve standardní výbavě. Informace uvedené v této brožuře jsou pravdivé k okamžiku jejího vytištění. Vyhrazujeme si právo učinit změny v designu i vybavení bez předchozího upozornění. Barvy vytištěné v této brožuře jsou pouze přibližné ke skutečným barvám. Vyobrazená volitelná výbava je k dostání za zvláštní příplatek. Dostupnost, technické znaky a vybavení dodávané do vozidel se mohou v různých zemích lišit. Informace o Plánech na Recyklaci, míst pro zpětný odběr vysloužilých vozidel (ELV) a o recyklaci ELV naleznete na internetové stránce Pro podrobnější informace o dostupnosti, vybavení dodávaného do vozidel a pro příslušné nabídky, prosím, kontaktujte svého dealera Opel. Opel Southeast Europe LLC (2040 Budaörs, Szabadság út 117, Hungary) 71E02130 Vytištěno na ekologickém papíru běleném bez použití chlóru. Vydání 05/12 CZ/MY13

Opel Movano. Není velkých nákladů, jenom malých aut.

Opel Movano. Není velkých nákladů, jenom malých aut. Opel Movano Opel Movano. Není velkých nákladů, jenom malých aut. Jak ukazují všechna čísla Ve vašem podnikání není žádné místo pro čísla, která nedávají smysl a nepředstavují přínos. To platí zvláště pro

Více

Opel Vivaro Range. Vítejte ve své vlastní obchodní třídě.

Opel Vivaro Range. Vítejte ve své vlastní obchodní třídě. Opel Vivaro Opel Vivaro Range. Vítejte ve své vlastní obchodní třídě. Služby Opel 4 Uzavřená dodávka (Panel Van) 6 Dvojitá kabina 8 Combi 10 Ať převážíte cokoliv, dostatek místa, pohodlí a prostředí obchodní

Více

revoluce začíná Na ulicích.

revoluce začíná Na ulicích. OPEL AMPERA revoluce začíná Na ulicích. obsah Nastal čas připojit se. Opel Ampera mění budoucnost. První elektromobil s prodlouženým dojezdem (E-REV) v historii poskytuje neomezené využití pro každodenní

Více

Nové Vito Tourer. Chce, umí, pracuje.

Nové Vito Tourer. Chce, umí, pracuje. Nové Vito Tourer. Nové Vito Tourer. Chce, umí, pracuje. Jste vždy připraveni plnit své úkoly? Vykonáváte svou práci cílevědomě? Milujete nové výzvy? Pak si zasloužíte vozidlo, které je pro Vás jako stvořené:

Více

Nový Sprinter. Valníky a podvozky.

Nový Sprinter. Valníky a podvozky. Nový Sprinter. Valníky a podvozky. Nejlepší Sprinter všech dob. Výkonný a pracovitý nový Sprinter je víc než jen vozidlo. Je to pravý partner, na kterého se můžete ve všem spolehnout a který Vám důsledně

Více

Užitkové vozy. Caravelle. Caravelle 01

Užitkové vozy. Caravelle. Caravelle 01 Užitkové vozy aravelle aravelle 01 Vaše motto: každý host si zaslouží jen to nejlepší. Již při příjezdu. Příjemný pobyt by měl začít už při příjezdu. Volkswagen aravelle odveze Vaše hosty tak, jak to očekávají

Více

Skříňová dodávka & Mixto.

Skříňová dodávka & Mixto. Vito. Skříňová dodávka & Mixto. Obsah Skříňová dodávka Vito 4 Vito Mixto 12 Řešení pro jednotlivé obory/ Nástavby a vestavby 16 Interiér 18 Komfort a funkčnost 18 Technika 20 Motory 20 BlueEFFICIENCY 22

Více

Nový Citan. Skříňová dodávka & Mixto.

Nový Citan. Skříňová dodávka & Mixto. Nový Citan. Skříňová dodávka & Mixto. Město má nového hrdinu. N ov ý Cit an. Mercedes-Benz rozšiřuje rodinu dodávkových vozidel o další výrobní řadu. Se skříňovým vozidlem Citan a Mixto je v nabídce poprvé

Více

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34 Nové Vito. Kombi. Obsah Vito kombi 4 Interiér 10 Flexibilita 10 Komfort a funkčnost 12 Vito CREW 14 Technika 16 Motory a BlueEFFICIENCY 16 Podvozek a pohon všech kol 4x4 18 Technické údaje 30 Údaje o motoru

Více

Díky výjimečnému prostoru pro kolena, který je jedním z největších v dané třídě, si cestující na zadních sedadlech užijí i dlouhé cesty.

Díky výjimečnému prostoru pro kolena, který je jedním z největších v dané třídě, si cestující na zadních sedadlech užijí i dlouhé cesty. NOVÝ NISSAN PULSAR od 299 900 Kč s financováním Nissan Finance MIMOŘÁDNĚ PROSTORNÝ Díky výjimečnému prostoru pro kolena, který je jedním z největších v dané třídě, si cestující na zadních sedadlech užijí

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID SPACEBACK

SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID SPACEBACK SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID SPACEBACK Prostor z nové perspektivy. Prostor, kde se cítíme nejlépe, je obvykle ten, který jsme spoluvytvářeli. Odrážejí se v něm naše emoce, temperament i kreativita, a tak

Více

Obsah. 8 Ford Focus. Vůz, kterému můžete důvěřovat. 10 Typy karoserie a modelová řada

Obsah. 8 Ford Focus. Vůz, kterému můžete důvěřovat. 10 Typy karoserie a modelová řada FordFocus Obsah 8 Ford Focus. Vůz, kterému můžete důvěřovat 10 Typy karoserie a modelová řada 11 Vnější a vnitřní rozměry 12 Ambiente 14 Comfort 16 Ghia 18 Trend 20 ST170 22 Jízdní a technické parametry

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Rapid Spaceback

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Rapid Spaceback SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Rapid Spaceback Prostor z nové perspektivy. Prostor, kde se cítíme nejlépe, je obvykle ten, který jsme spoluvytvářeli. Odrážejí se v něm naše emoce, temperament i kreativita, a

Více

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ

BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ NOVÝ NISSAN PULSAR CENY OD 299 900 KČ S BONUSEM PŘI VYUŽITÍ FINANCOVÁNÍ 30 000 KČ OPERATIVNÍ LEASING OD 8 799 KČ* MIMOŘÁDNĚ PROSTORNÝ Díky výjimečnému prostoru pro kolena, který je jedním z největších

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Rapid

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Rapid SIMPLY CLEVER ŠKODA Rapid Někdy se stane, že nemáte na výběr a musíte v životě zvládnout více úloh. To zná každý, kdo je zároveň manželem i tátou. Zastáváte různé role a občas také všechny najednou. Dny

Více

Kvalita není pro Toyotu jen slibem, je to její životní styl

Kvalita není pro Toyotu jen slibem, je to její životní styl Corolla 02 Kvalita není pro Toyotu jen slibem, je to její životní styl Nic není tak dobré, aby se to nedalo dělat lépe. I to je jedním z důvodů, proč se neustále snažíme zlepšovat vše, co děláme. Nechápeme

Více

Viano. TREND, AMBIENTE a AVANTGARDE.

Viano. TREND, AMBIENTE a AVANTGARDE. Viano. TREND, AMBIENTE a AVANTGARDE. Viano 3 Via no. Svoboda pohybu. Obsah To, že velikost je relativní, víme už od dob Alberta Einsteina. Že může být velikost také komfortní, účinná a šetrná k životnímu

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Je až neuvěřitelné, kolik nabízí proměn: modelová řada ŠKODA Fabia se svými devíti variantami. Kompaktní vůz s mimořádným vnitřním prostorem: ŠKODA Fabia hatchback. Design vozů

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

ŠKODA RAPID SPACEBACK

ŠKODA RAPID SPACEBACK SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID SPACEBACK ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 Prostor se nedá uchopit, ale každodenně se nás dotýká. A tak do něj můžeme promítnout svoje emoce a kreativitu, aby se z něj

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Je až neuvěřitelné, kolik variant nabízí modelová řada ŠKODA Fabia. Nový výraz důvěrně známé tváře. S příchodem nového loga ŠKODA získávají vozy Fabia působivý dynamický výraz.

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti SIMPLY CLEVER ŠKODA Yeti Objevte nepoznaný svět plný zážitků s vozem ŠKODA Yeti. Některá místa na mapě nenajdete. Malá dobrodružství mohou čekat hned za Vaším domem. Perfektní pro dlážděné cesty, nákupní

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Superb

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Superb SIMPLY CLEVER ŠKODA Superb Elegance se setkává s účelností a opravdová velikost s dokonalými liniemi. ŠKODA Superb a Superb Combi. Design byl vytvářen s ohledem na eleganci a celkovou harmonii stejně jako

Více

ípadě zakoupení a využití havarijního pojištění Nissan CASCO*

ípadě zakoupení a využití havarijního pojištění Nissan CASCO* NOVÝ NISSAN QASHQAI Sleva až 80 000 Kč v p v případ ípadě zakoupení a využití havarijního pojištění Nissan CASCO* V případp ípadě využití financování Nissan Finance sada zimních pneumatik zdarma. BEZPEČNOSTNÍ

Více

Sprinter. Podvozky pro obytné automobily.

Sprinter. Podvozky pro obytné automobily. Sprinter. Podvozky pro obytné automobily. Vítejte doma. Bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Klidně si stanovte neobyčejné cíle. S podvozkem Sprinter pro obytné automobily Mercedes-Benz jste v kritických

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí se

Více

www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive

www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive www.toyota.cz RAV4 s integrovaným systémem Active Drive Kvalita není pro Toyotu jen slibem, je to její životní styl Nic není tak dobré, aby se to nedalo dělat lépe. I to je jedním z důvodů, proč se neustále

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA Když máte stále plný diář a chcete skloubit práci, koníčky i domácnost, pak je to právě všestranná ŠKODA Fabia, se kterou to půjde lehce. Každý den Vás přivítá svým přátelským

Více

SLEVA AŽ 70 000 KČ V NISSAN CASCO

SLEVA AŽ 70 000 KČ V NISSAN CASCO NEJBEZPEČNĚJŠÍ MALÝ RODINNÝ VŮZ ROKU 2014 CENY OD SLEVA AŽ 384 900 KČ 70 000 KČ V NISSAN CASCO OPERATIVNÍ LEASING OD 10 699 KČ* BEZPEČNOSTNÍ TECHNOLOGIE Nový Nissan Qashqai nabízí široké spektrum nejnovějších

Více