Roztok této kvintesence uklidňuje bolesti zubů a to i zubů modrosti. Zabírá také na bolest trojklaného nervu.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Roztok této kvintesence uklidňuje bolesti zubů a to i zubů modrosti. Zabírá také na bolest trojklaného nervu."

Transkript

1 Odstraňuje hněv a celkově uklidňuje. Esence je vhodná pro depresivní jedince, kteří nemají sílu svůj stav změnit. Uvolňuje napětí, likviduje nespavost. Pomáhá vyřešit komické zápletky. Učí skromnosti. Rozpouští staré karmy, které už uzrály. Ukazuje cestu duše a její životní úkol. Duši umožňuje pochopit své dávné chyby a dává sílu k nápravě. Je pod vlivem planety Venuše, dává poznat lásku v její vesmírné podobě tomu, kdo to potřebuje. Přináší uvolnění při celkovém napětí. Toto uvolnění je nejen na psychické, ale i na fyzické úrovni. Dává nám propojit minulost, současnost i budoucnost. Připraveným pomáhá v astrálním cestování, kde bourá časové bariéry. Je pod vlivem planety Venuše a umožňuje prožít lásku sám k sobě a pochopit svoje potřeby. Tvoji mysl uklidním, žaludek ti posílím, když na vlnách se houpá a vlna hněvu stoupá, vím jak na to, vím. Vrátím ti včas dobrou mysl, mé jméno je dobromysl. U žen uklidňuje zvýšenou pohlavní žádost a dráždivost. Také uklidňuje zažívání při žaludeční neuróze, zlepšuje náladu při delším užívání. Harmonizuje enzymaticku činnost slinivky, také při epilepsii pomáhá.

2 Od přírody je mi dáno léčit obezitu, posilovat imunitu. Celé tělo odvodním a pořádek nastolím. Když bude vše v harmonii, přijmeš moji energii, která tě sílu dá všem nemocem odolat. Echinacea podporuje imunitní systém a to tak silně, že během 30 dní užívání stoupne imunita o 50%. Působí na lymfatické cesty, které zprůchodňuje a tím napomáhá odvodnění, čímž dochází k léčení obezity, když je způsobena hromaděním vody v těle. Jak rozprostře se mého květu koruna, jako sluneční korona. A můj úsměv a můj třpyt, vnáší do života klid. Všechny rána zhojím, já se jich nebojím. Hojím rány duše i zranění od kuše. Do srdce vnáším klid, dávám ti sílu žít. Ženám vrátím jejich sílu, v každém jejich období posílí se, ozdobí. Kůži dobře prospívám, játra do pořádku dám. Trávení to posílí, budeš zdraví za chvíli. Roztok této kvintesence uklidňuje bolesti zubů a to i zubů modrosti. Zabírá také na bolest trojklaného nervu.

3 Hodí se pro lidi, v jejichž hlavě probíhá všechno příliš rychle. Jsou velmi netrpěliví, nervózní. Z vnitřního napětí reagují na své okolí lehce podrážděně. Připadá jim, že jejich okolí je velmi pomalé. Toto vše vede k trvalému mentálnímu napětí. Jejich hněvivé výbuchy však velice rychle odeznějí. Nejraději pracují sami, svým tempem, aby nebyli zdržováni. Pak je tempo jiných nezajímá a jsou spokojeni. Když však mají spolupracovat, z netrpělivosti berou druhým věci z rukou se slovy, ukaž, já to udělám. Než bych ti to vysvětlil, tak to mám hotové. Často mají sklon k sebeomezování. Musí se cvičit v trpělivosti a naučit se nechat věci aby se děly a nepopohánět vše neustále dopředu. Tito lidé se vyznačují velkým soucitem, jemností a pochopením pro ostatní. Netýkavka dobře pomáhá při stavech podrážděnosti, která se projevuje i navenek. Bubnují prsty, poklepávají nohou, mnou si ucho a podobně. Toto rychlé tempo vede k rychlému vyčerpání sil, které je krátkodobé. Stačí chvilka a jsou zase ve své kůži. Dodává jistotu a posiluji city. Je vhodná pro ty, jež se nemohou vymanit z vlivu jiné osoby, a kteří mají pocit, že je jiní omezují. Pomáhá tím, že posiluje sebevědomí. Také navozuje vhodný stav duše pro meditaci. Výrazně pomáhá při lymfatických otocích a při otocích mozku podporuje vstřebávání. Umí posílit funkci žláz a při lymfatických otocích. Představuje sílu ženy. Dává ženám možnost najít svoje ženské já. Dokáže zharmonizovat hormonální systém. Dává pocit sebevědomí ve společnosti mužů a také prožít lásku do největší hloubky. Umožňuje bez potíží donosit plod.

4 Jméno mé je Magnolie, vůně moje posiluje srdce jako sval, mírní jeho cval. Křeče snadno uklidním, rovnováhu nastolím. Všeho s mírou užívej, pouze měsíc jen, další měsíc vynechej. Tak to bude užitečné, tvé tělo ti bude vděčné. Ženám pomáhá najít svoje ženské já. Dává jim radost ze života a přináší štěstí. Je to ženské afrodisiakum, které umožňuje prožít orgasmus. Všeobecně rozpouští vztek a nahromaděné negativní emoce. Léčí průjem, který vznikl z potlačeného vzteku. Působí proti chudokrevnosti, harmonizuje krevní i lymfatický oběh. Její jemné energie prodlužují život. Zvláště když se požívá vnitřně a spirituálně. Probouzí schopnosti, které byli pouze latentní, a umožňuje poznat moudrost. Je vhodná pro lidi, kteří se nadměrně potí, zvláště, je-li to nervového původu. Uklidňuje křečovité stavy a to i na úrovni mysli. Zmírňuje zármutek jak tělesný, tak duševní. Je vhodná pro lidi, kteří mají potíže s vyjadřováním, uvolňuje

5 zadržované emoce. Obsahuje ženský hormon estrogen v rostlinné podobě. Snižuje pocení, zvláště v klimakteriu. Zvyšuje tlak a to okamžitě po podání jedné dávky tinktury. Obsahuje protizánětlivé látky. Můj list, který k zemi směřuje tvar srdce má, zrovna tak koruna, která k nebi se vypíná. To naznačuje, že mé schopnosti, které mi Bůh dal, jsou dvojí. Jen když víš, jak použít je máš. Pět kapek do poháru vody dej, pak to promíchej. Když napijí se nepřátelé, jejich nepřátelství se zmírní, když přátelé, jejich přátelství se utuží. Když milenci, jejich láska se prohloubí. Čím častěji to budou opakovat, tím více se budou účinky prohlubovat. Jednu kapku do náprstku vody dej, pak to promíchej, až vše se řádně spojí. Stejné množství vody 5x vezmi, řádně to zamíchej a tak to 5x udělej, Pohár vody, který máš, když nepřátelům vypít dáš, jejich cesty se rozdvojí a již se nikdy nespojí. Když tento pohár vypijí manželé, kteří se rozvádějí, rozejdou se v klidu a nebudou si dělat bídu. A když člověk partnerem opuštěný tento pohár vypije, najde ve své duši klid, zase bude radost žít. Modrou barvou září moje květy, souzním s přírodou již po dlouhé věky. Moje síla má tu moc, přichází ti na pomoc. I ty budeš souznít s ní a pochopíš toho moc. Na fyzické úrovni zrak se ti zjasní, tvoje oči zkrásní. Tvá duše s přírodou splyne, nebude mít touhy jiné. Nebude se proti ní bránit, nebudeš se muset chránit před pily, květy, alergeny. Život ti to hodně změní. Tvoje játra posílím. Souvislosti pochopíš a svět jinak uvidíš, duchovní zrak probudíš. Ráda pomohu co smím, karmu však bourat neumím.

6 Představuje sílu muže. Mužům dává možnost najít svoje mužské já. Dává jim jistotu a odvahu. Podporuje potenci a dává schopnost počít potomka. Harmonizuje hormonální systém. Má vůně ti sílu dá, rozhodnost a schopností dost, aby sis věřit mohl, abys měl ze života radost. Působí dobře na lidi, kteří svůj talent a schopnosti neumějí dotáhnout do konce, kteří jsou váhaví a neumí se rozhodnout. Tlumí nervovou soustavu, ale zároveň ji stimuluje. Podporuje sexuální aktivitu. Povzbuzuje slinivku k vyšší činnosti a tvorbě enzymů. Bolesti hlavy nervového původu tlumí. Jako voňka při senné rýmě uklidňuje podrážděné sliznice. Rdesno hadí kořen zvyšuje psychické síly a probouzí okultní nadání. Pomáhá lidem, kteří jsou na sebe přísní a nedopřejí si žádnou radost. Potřebují dosahovat úspěchů, aby si dokázali, že mají nějakou cenu. Těmto lidem pomáhá naučit se radovat ze života. Příznivě ovlivňuje složení krve a to při anémii, ale i při leukémii. Mírní nebezpečí samovolných potratů. U mužů zabraňuje předčasnému výronu semene.

7 Jako kapka rosy třpytí se moje modrá, ona velkou moc rozpustit vše má. Vše cizí rozpustím, vše vyčistím do křišťálově jasné. I oči se ti zjasní a tvoje vlasy zkrásní. Budeš mít více síly, pocítíš její příliv. Tato kvintesence zpevňuje vlasy, které pak zesílí a zhoustnou a nehty se nelámou. Má sílu vyčistit zaprášené plíce, rozpustit výrůstky, polypy, cysty, vápenaté usazeniny, nežidy, abscesy i neprůchodné slzné kanálky. Zánětlivá onemocnění kostí i zastaralé hnisání uzdraví. Vypudí cizí tělesa z těla, velké vyhnisají, malé se rozpustí a vstřebají. Umí rozpustit i mimozemské implantáty! Pozor pozemské implantáty, jako je kardiostimulátor, endoprotéza, různé šrouby a podobně. Zde nepoužívat! V těžkých chvílích přináší naději na zlepšení a dává člověku sílu zvládat svůj osud. Je symbolem zlepšení osudu a karmy a svými vibracemi tomu účinně napomáhá. Z duchovního hlediska se používá jako pomocný prostředek pro napojení na vaše vyšší já. Ve chvílích smrti se používá jako pomocný prostředek pro přechod do jiné dimenze a pro příští inkarnaci.

8 Jsem znamením lásky, čistoty a dobroty. Vykvetla jsem na úhoru pro lidské trampoty. Ženský čas upravím, dělohu vyčistím, kam mne přiložíš, tam to vyčistíš. Oči od zákalu, srdce od žalu. Na všechno mám cit, vbrzku vyčistit. Jedná se o očistnou a ochrannou kvintesenci. Čistí fyzické tělo od zánětů, zákalů a podobných neduhů. Jemnohmotná těla zase očistí od negativních energií a také dokáže udělat ochranný kryt před těmito energiemi. Čekám při cestách i na rozcestích, až utrhne můj květ, kdo potřebuje moji energii hned. Srdce játra posílím, také tvůj zrak vyčistím, odeženu hněv. Pomáhá lidem, kteří se stále na něco hněvají a skutečnost nechtějí vidět. Hlavně působí v oblasti jater a žlučníku. Dávám vám psychickou sílu a také chuť k dílu, vlastně životní sílu. Napětí utlumím, úzkosti uklidním, nervy tvé posílím. Jejich zakončení uklidním. Vaše soustava nervová, stejný původ má jako já, proto má duše na ni tolik pomáhá. Je velmi účinná při různých orgánových neurózách, neuralgie trojklaného nervu, pásový opar a podobně. Uklidňuje bolesti, které vystřelují podél nervu. Také na ischias, který vystřeluje do nohy. Po odebrání mozkomíšního moku z míchy vyrovná hladinu vnitřní energie. Také na mravenčení a brnění nervového původu úspěšně pomáhá. I od bolesti po amputacích.

9 Já svatá Zdislava, špatnou cestou se dala, nevhodný příklad následovala. Svou duši jsem do vody dala, abych ostatní varovala. Kdo bude tuto vodu pít, najde ve své duši klid, nebude se zdráhat žít. Je vhodná pro lidi, kteří si dobrovolně odříkají všechny radosti života. Vyžadují sami od sebe, být svatí, čistí a dokonalí již zde na této zemi, v této inkarnaci. Jsou to lidé, kteří žijí přísně makrobioticky, či podstupují složité rituály, nebo jogínské cviky, žijí asketicky, či jinak podobně trápí svoje tělo nebo duši. To však velmi škodí jejich vývoji, protože pro samé toto snažení zapomínají na svůj životní úkol, který je většinou zcela odlišný. Chtějí si svým životem vynutit duchovní postup, ale zapomínají, že způsob života je důsledkem životní kvality člověka, ne příčinou duchovního růstu. Zdislava jim umožní odhodit tento krunýř a dá jim možnost znovuzrození v realitě, aby s e mohli harmonicky vyvíjet na těle i na duchu.

Magic of Nature. Hanna Maria Therapy PRODUKTOVÝ KATALOG

Magic of Nature. Hanna Maria Therapy PRODUKTOVÝ KATALOG Magic of Nature Hanna Maria Therapy PRODUKTOVÝ KATALOG Magie přírody Vždy, když se ponořím do nové práce s éterickými oleji a hledám odpověď na otázku, jak nejlépe sestavit kompozici, kterou bych mohla

Více

Zdraví ve svých rukou

Zdraví ve svých rukou Mgr. Miloslava Matoušová Ivan Matouš Zdraví ve svých rukou Aneb pochopte sebe a uzdravte se klidně i bez lékaře www.empatia.cz www.akademiecelostnihozdravi.cz 2013 Co je to přírodní léčení? Nelze léčit

Více

Léčivé esence. Duchovní příčiny onemocnění

Léčivé esence. Duchovní příčiny onemocnění Léčivé esence Metoda léčení esencemi je založena na přírodních a fyzikálních zákonech a zahrnuje také v sobě nejnovější poznatky z výzkumu vědy v oblasti kvantové fyziky, psychoneuroimunologie, molekulární

Více

MUDr. Mária Paľová. Vlastní zkušenost s produkty Herbalife

MUDr. Mária Paľová. Vlastní zkušenost s produkty Herbalife MUDr. Mária Paľová Vlastní zkušenost s produkty Herbalife 1 Jak jsem se dostala k Herbalife. Samozřejmě, jako mnoho jiných žen, jsem i já bojovala s nadváhou a mnoha zdravotními problémy. Měla jsem již

Více

Shamballa 1024 manuál 1-4

Shamballa 1024 manuál 1-4 Shamballa 1024 manuál 1-4 Shamballa 1024 manuál - stupeň 1 - obsahuje prvních 256 symbolů - odstranění nejhrubších energetických bloků v energetickém těle - Archanděl Michael pomáhá odstranit karmická

Více

Sahadža meditace pro každého. Luděk Smolka & Radim Ryška

Sahadža meditace pro každého. Luděk Smolka & Radim Ryška Sahadža meditace pro každého Luděk Smolka & Radim Ryška Sahadža meditace pro každého Luděk Smolka & Radim Ryška Sahadža meditace pro každého Luděk Smolka & Radim Ryška Vydala společnost Višva Nirmala

Více

Knihovnička Dr. Nona, klinika Lenom. Doporučené programy na použití produktů Dr. Nona nenahrazují konvenční léčení ale efektivně ho doplňují

Knihovnička Dr. Nona, klinika Lenom. Doporučené programy na použití produktů Dr. Nona nenahrazují konvenční léčení ale efektivně ho doplňují Knihovnička Dr. Nona, klinika Lenom 1 Doporučené programy na použití produktů Dr. Nona nenahrazují konvenční léčení ale efektivně ho doplňují I. KOMPLEMENTÁRNÍ METODY LÉČENÍ REVMATICKÉ ARTRÓZY POMOCÍ PREPARÁTÚ

Více

KATALOG VýROBKU 2015

KATALOG VýROBKU 2015 KATALOG VýROBKU 2015 BYLINÁŘSTVÍ-KOŘENÁŘSTVÍ s.r.o. Bohumil JUKL Sádek 98, 572 01 Polička www.jukl.cz, www.jukl.sk bylinarstvi@jukl.cz Katalog Bylinářství-kořenářství s.r.o. Stránka 2 Vážení zákazníci,

Více

Krušnohorské centrum pro rodinu a sociální péči, o.s. Karla Marxe 798/7, 434 01 Most 2

Krušnohorské centrum pro rodinu a sociální péči, o.s. Karla Marxe 798/7, 434 01 Most 2 Rodičovské kurzy projektu Krušnohorské centrum pro rodinu RC Barborka jsou podpořeny z dotačního programu Rodina a ochrana práv dětí MPSV, Ústeckého kraje a Statutárního města Mostu. STRES Obsah úvod co

Více

Mohu Vám říci, co je to ájurvéda.

Mohu Vám říci, co je to ájurvéda. Mohu Vám říci, co je to ájurvéda. Michaela Palánová Batelov 2012 Ájurvédská Instituce Dhanvantri, Praha Obsah: 1. Co je Ajurvéda 2. Princip pěti prvků 3. Tkáně 4. Odpadní látky 5. Tri dóši 6. Naše vrozená

Více

Motto: Je potřeba, aby rodič v zápase s učením byl na straně dítěte. (Zdeněk Matějíček: Škola rodičů)

Motto: Je potřeba, aby rodič v zápase s učením byl na straně dítěte. (Zdeněk Matějíček: Škola rodičů) SPECIFICKÉ PORUCHY UČENÍ - ZÁVĚREČNÁ PRÁCE Z CHIROFONETIKY (Mezinárodní škola chirofonetiky) Marie Vršanová Úvodní zamyšlení Motto: Je potřeba, aby rodič v zápase s učením byl na straně dítěte. (Zdeněk

Více

7 Nových. Čajů DOPLŇKY STRAVY

7 Nových. Čajů DOPLŇKY STRAVY 7 Nových Čajů DOPLŇKY STRAVY Dr. Ka Dev Jha Ajurvédský lékař Dr. Ka Dev Jha Bylinné směsi jsou připravovány pod přísnou kontrolou nepálského ajurvédského lékaře Dr. Ka Dev Jha (*1935), který vystudoval

Více

Barvy a další systémy Vztah mezi písmeny a barvami

Barvy a další systémy Vztah mezi písmeny a barvami Barvy a další systémy Vztah mezi písmeny a barvami A bílá P šarlatová B žlutá Q fialová C červenooranžová R oranžová D smaragdová jantarová E modrá S modrá F světlá červenooranžová T zelenožlutá G tmavomodrá

Více

Parfémy Essens pro zdraví a krásu

Parfémy Essens pro zdraví a krásu Parfémy Essens pro zdraví a krásu Vůně jsou maličké světy, které odhalí svá tajemství každému, kdo je miluje Vůněmi se dá přes nejstarší čichovou část mozku ozdravit naše tělo nebo mysl i tam, kam se účinek

Více

REGENERACE V PENTAGRAMU

REGENERACE V PENTAGRAMU REGENERACE V PENTAGRAMU Nová progresivní metoda reverzní regenerace je založena na principech bioinformační terapie a holistickém přístupu k člověku. Využívá nejnovější poznatky fytoterapie, homeopatie,

Více

Přednášky z cyklu Alternativní cesty ke zdraví podzim 2014

Přednášky z cyklu Alternativní cesty ke zdraví podzim 2014 Přednášky z cyklu Alternativní cesty ke zdraví podzim 2014 Místo konání: MKS Jaroměř divadlo, učebna suterén, Nám. Dukelských hrdinů 240 Kdy: od 18,00 do 21,00 h Cena vstupenky na přednášky nebude-li konkrétně

Více

UNIVERZITA TOMÁŠE BATI VE ZLÍNĚ FAKULTA HUMANITNÍCH STUDIÍ Institut mezioborových studií Brno

UNIVERZITA TOMÁŠE BATI VE ZLÍNĚ FAKULTA HUMANITNÍCH STUDIÍ Institut mezioborových studií Brno UNIVERZITA TOMÁŠE BATI VE ZLÍNĚ FAKULTA HUMANITNÍCH STUDIÍ Institut mezioborových studií Brno Jóga a její vliv na psychickou a fyzickou kondici seniorů BAKALÁŘSKÁ PRÁCE Vedoucí bakalářské práce: Mgr. Olga

Více

TAJEMSTVÍ LÁSKY. Tajemství lásky

TAJEMSTVÍ LÁSKY. Tajemství lásky TAJEMSTVÍ LÁSKY Tajemství lásky (VERZE 6) Obsah SLOVO AUTORA ÚVOD CO JE TO LÁSKA SMYSL PROŽÍVÁNÍ LÁSKY VE SVĚTĚ BOŽÍ LÁSKY LÁSKA A OSUD FYZICKÁ LÁSKA A JEJÍ ÚČINKY NA ORGANIZMUS ROZDÍLY MEZI MUŽSKÝM A

Více

AROMATERAPII A LÉČENÍ DRAHÝMI KAMENY

AROMATERAPII A LÉČENÍ DRAHÝMI KAMENY ČAKRY Slovo ČAKRA pochází ze sánskrtu a znamená kolo nebo disk. Hinduistické texty, zabývající se prouděním energie v lidském těle, pouţívají tento výraz pro centra v našem těle, která mají schopnost přijímat

Více

Pyramida HVĚZDA ŽIVOTA

Pyramida HVĚZDA ŽIVOTA Pyramida HVĚZDA ŽIVOTA Egyptská hvězda života přináší novou vitální energii, aktivuje procesy samouzdravování, protože upravuje biopole lidského organismu - slaďuje činnost tělních orgánů.tato vyšší vnitřní

Více

Jak dál po léčbě lymfomu. Informační příručka pro pacienty

Jak dál po léčbě lymfomu. Informační příručka pro pacienty Jak dál po léčbě lymfomu Informační příručka pro pacienty Kolektiv autorů, pacientské sdružení Lymfom Help, 2010 Jak dál po léčbě lymfomu Informační příručka pro pacienty Kolektiv autorů, pacientské sdružení

Více

TAJEMSTVÍ LÁSKY. (Verze 8.0 Kandidát)

TAJEMSTVÍ LÁSKY. (Verze 8.0 Kandidát) TAJEMSTVÍ LÁSKY (Verze 8.0 Kandidát) SLOVO AUTORA Jmenoval jsem se Pavel Kastl a obdržel jsem některé informace, které byly před lidstvem ukrývány po celé věky. Láska je pro každého z nás tou nejdůležitější

Více

dnes! ještě Začněte ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ, POHYB, DOPLŇKY STRAVY

dnes! ještě Začněte ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ, POHYB, DOPLŇKY STRAVY ZDRAVÉ STRAVOVÁNÍ, POHYB, DOPLŇKY STRAVY Příroda pro lidský druh stanovila pouze omezení délky jeho života, ne však omezení týkající se jeho zdraví. Zdraví, krásní a plni energie bez ohledu na věk? Ano,

Více

Vlasy ve větru. Tak jsme vstoupili do nového roku 2010. Ať každý den se sen duše mění ve skutečnost.

Vlasy ve větru. Tak jsme vstoupili do nového roku 2010. Ať každý den se sen duše mění ve skutečnost. Vlasy ve větru 1/ 2010 8. číslo Milí lidičkové, Tak jsme vstoupili do nového roku 2010. Přeji Vám všem mnoho radosti, lásky a vnitřní rovnováhy. Ať každý den se sen duše mění ve skutečnost. Veronika Blanka

Více

RELAXACE DĚTÍ V MATEŘSKÉ ŠKOLE

RELAXACE DĚTÍ V MATEŘSKÉ ŠKOLE Západočeská univerzita v Plzni Fakulta pedagogická Katedra psychologie Bakalářská práce RELAXACE DĚTÍ V MATEŘSKÉ ŠKOLE Lucie Štychová Předškolní a mimoškolní pedagogika: Učitelství pro mateřské školy Vedoucí

Více

www.magazin-lekarna.cz 01/2015 ZDARMA PSYCHOLOGIE 5 BAREV KUPERÓZA? 2 Máme řešení! ZAŽÍVÁNÍ V KONDICI

www.magazin-lekarna.cz 01/2015 ZDARMA PSYCHOLOGIE 5 BAREV KUPERÓZA? 2 Máme řešení! ZAŽÍVÁNÍ V KONDICI 01/2015 ZDARMA www.magazin-lekarna.cz PSYCHOLOGIE 5 BAREV KUPERÓZA? 2 Máme řešení! 8 ZAŽÍVÁNÍ V KONDICI Made in Germany Lékárna Editorial Vážení čtenáři, znovu se spolu setkáváme na stránkách našeho časopisu

Více

11 kroků od vzteku k lásce za 3 měsíce

11 kroků od vzteku k lásce za 3 měsíce Mgr. Miloslava Matoušová Ivan Matouš 11 kroků od vzteku k lásce za 3 měsíce Jak mít zdravá játra a žlučník, a být pružnou láskou. www. empatia.cz www. akademiecelostnihozdravi.cz www.tolerovatjelaska.cz

Více

VYSOKÁ ŠKOLA TĚLESNÉ VÝCHOVY A SPORTU PALESTRA. Zdraví a výživa. Daniela Lojková

VYSOKÁ ŠKOLA TĚLESNÉ VÝCHOVY A SPORTU PALESTRA. Zdraví a výživa. Daniela Lojková VYSOKÁ ŠKOLA TĚLESNÉ VÝCHOVY A SPORTU PALESTRA Zdraví a výživa Daniela Lojková Praha 2012 VYSOKÁ ŠKOLA TĚLESNÉ VÝCHOVY A SPORTU PALESTRA Zdraví a výživa Daniela Lojková Praha 2012 Autor: Daniela Lojková

Více

DUCHOVNÍ PŘÍČINY NEMOCÍ. Věnuji všem, kteří strádají, v pomoc věří a plni lásky ji pokorně hledají.

DUCHOVNÍ PŘÍČINY NEMOCÍ. Věnuji všem, kteří strádají, v pomoc věří a plni lásky ji pokorně hledají. DUCHOVNÍ PŘÍČINY NEMOCÍ Věnuji všem, kteří strádají, v pomoc věří a plni lásky ji pokorně hledají. 1 OBSAH 1) Úvod... 3 2) Duchovní příčiny nemocí... 4 3) Základní chorobné procesy... 16 4) Srdce, oběhový

Více