Průzkum, osídlování, rozvoj, obchod nebo produkce? Co je pro vás právě nejdůležitější?

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Průzkum, osídlování, rozvoj, obchod nebo produkce? Co je pro vás právě nejdůležitější?"

Transkript

1 Dobrodružné hry Dobyvatelé vesmíru 2-4 hráči min Průzkum, osídlování, rozvoj, obchod nebo produkce? Co je pro vás právě nejdůležitější? Pirates 2-4 hráči 40 min Dobrodružná hra, ve které se staneš kapitánem pirátské lodi, který chce objevit a zmocnit se dávno ztraceného bájného pokladu. The lord of the rings 60 min Slova Středozemě - runová kostková hra. Poznejte kouzlo a moc Středozemě, Elfů, čarodějů, trpaslíků a Hobitů.

2 Fantasy hry Goblini s. r. o. 2-4 hráči min Sestrojte si loď ve které budete hrát a porazte nepřítele. Hra se hraje ve dvojicích, ale nemusí. Lovci noci 4-8 hráčů min Pomocí potřebného vybavení a mocných kouzel zničte své protivníky a jednou provždy ukončete krvavý spor. Zvítězí upíři, vlkodlaci nebo lidé? Říše snů 2-5 hráčů min Staň se mocným drakem, zkušeným cestovatelem, zrádným stínem či jinou tajemnou postavou kterou jsi měl dosud jen ve svých snech. Vládci podzemí 2-4 hráči 90 min Hra, ve které každý bojuje o svůj život. Hráčovi nepřátelé tvoří sama hra a hráči s pomocí trollů je poráží.

3 Karetní hry 6 bere 2-10 hráčů 45 min Šestá karta umístěná do řady bere pět předchozích.. Každá kráva je jeden trestný bod. Odhadněte své protihráče a zvolte správnou taktiku. Bang! 4-7 hráčů min Tato karetní hra vás přenese na Divoký západ, kde kolty visí proklatě nízko. Jsteli bandita, zastřelte šerifa, jste-li šerif nebo jeho pomocník, zbavte město všech banditů a tajemný renegát stojí proti všem. Bláznivá ZOO 3-7 hráčů min Všechna zvířata utekla z výběhů a teď se spolu setkávají. V ZOO je obrovský zmatek a je jen na vás, jak to vlastně dopadne. Bohnanza 3-5 hráčů 45 min Pěstujte fazole, výhodně je prodejte a získejte víc "fazolářů" než vaši protihráči. Coloretto 3-5 hráčů 30 min Jednoduchá karetní hra. Posbírejte co nejvíce chameleonů od jedné barvy. Tři barvy jdou do plusu, ostatní se odčítají... Labyrinth 1-4 hráčů 20 min Najdi cestu z labyrintu dřív než tvůj soupeř.

4 Ligretto 2-4 hráči min Jednoduchá karetní hra, ve které vítězí nejbystřejší a nejrychlejší ruka. MAFIE 5-10 hráčů 30 min Město je uprostřed souboje mezi právem a bezvládím v bouřlivých dvacátých letech minulého století. Hráči zde hrají skryté role postav. Myši v čokoládě 2-6 hráčů 30 min Ze surovin vaříte tu nejlepší čokoládu. Suroviny se vyměňují, abyste získali ty, které potřebujete, musíte jinou surovinu obětovat. Potrubí 2-4 hráči 30 min Karetní hra pro šikovné instalatéry. Ve jménu krále 2-6 hráčů 30 min Král Artuš je mrtev, Merlin nezvěstný a pokladnice vyloupená. Budeš to právě ty, kdo získá nejvíce zlata? Země pod vodou 3-5 hráčů 30 min S každou další vlnou se ovečky na ostrově tisknou víc a víc k sobě. Kdo se nechce utopit v přívalu vln, musí se pořádně ohánět.

5 Klasické hry Člověče, nezlob se hráči 30 min Tuto hru jistě není třeba představovat. Domino 2 -? hráčů 10 min Tuto hru jistě také znáte. Džungle 2 hráči 20 min Stará Indická hra - předchůdce šachu. Fotbal 2 hráči 25 min Fotbal na deskové hře. Vytvoř si svůj tým a poraz soupeře. Hokej 2 hráči 25 min Hokej na deskové hře. Vytvoř si svůj tým a poraz soupeře. Kvarteto 2 -? hráčů 15 min Také velice známá karetní hra. Námořní bitva 2 hráči 20 min Rozmístěte strategicky svou flotilu a potopte soupeřovi lodě - klasická hra v 3D provedení.

6 Pexeso 2-4 hráči 20 min Kdo najde nejvíce dvojic obrázků? Piškvorky 2 hráči 15 min 3D provedení oblíbené školní hry. Solitaire 1-2 hráči 15 min Magnetická cestovní hra. Soubor her 5-60 min Máte rádi klasické hry jako mlýn, dámu, kvarteto a spoustu dalších - určitě si vyberete z tohoto souboru her. Žížalky 2-6 hráčů 30 min Kdo nejrychleji projede trasu až do cíle? Žebříky pomáhají výš, žížalky naopak vrací níž.

7 Logické hry Abalone 2 hráči 25 min Mozkové závity se zapotí při přemýšlení, jak dostat soupeřovy hrací kameny ven z plánu. Blokus 2-4 hráči 20 min Cílem hry je zabrat svými hracími kameny co největší plochu herního plánu. Blokujte své hráče a vyhrajte! Blokus 3D 2-4 hráči 20 min Je verze známé slavné hry tentokrát v 3D. Blokus Trigon 2-4 hráči 20 min Náročná varianta strategické hry Blukus, která již získala řadu ocenění. Naskládej všechny části dřív než tvoji protihráči. Eternity II 1 -? hráčů Skládačka za milión. Puzzle, které z vás mohou udělat milionáře.

8 Kaleidoskop 1-4 hráčů min Hra vás pohltí od první chvíle, kdy si ji zahrajete. Budete ji chtít hrát znovu a znovu. Tato hra získala řadu prestižních ocenění. PENTAGO 2 hráči 15 min 3D piškvorky se zajímavým vylepšením. Není to tak jednoduché, jak se zdá. Rolit 2-4 hráči 20 min Obklíčením soupeře získáváte více kamenů své barvy. Kdo však nakonec koho obklíčí? Toscana 2 hráči 30 min Hráči umisťují svých 16 destiček tak, aby na konci hry utvořili co největší souvislou plochy střech a dláždění.

9 Hry pro jednoho hráče Auto blok 1 hráč 5-15 min Zastav lupiče na útěku! Hlavolamy dřevěné 1 -? hráčů 10 min 10 zajímavých dřevěných hlavolamů od německého výrobce. IQ twist 1 hráč 5-15 min Roztočte své mozkové závity správným směrem a umístěte všechny zatočené herní dílky na herní plán. Metro 1 hráč 5-15 min Propoj jednotlivé stanice metra. Piráti - schovej a najdi 1 hráč 5-15 min Všichni na palubu a napnout plachty! Vyplouváme!

10 TOWER TONY 1 -? hráčů 20 min Vytáhni správnou barvu cihličky a správně polož! Komu spadne věž - prohrává. Tučňáci 1 hráč 5-15 min Logická hra pro jednoho hráče! Zvládneš to?

11 Postřehové hry Cink! 2-6 hráčů 15 min Kdo získá karty všech soupeřů? Ten kdo dokáže ve správnou chvíli a hlavně co nejrychleji cinknout na zvonek uprostřed stolu! Duch 2-8 hráčů min Bleskurychlá postřehová hra, kdo má dobrý postřeh a i myšlení? Jungle speed 2 -? hráčů 15 min Postřeh a rychlost vítězí. Zbavte se co nejrychleji všech svých karet! Totem ve středu stolu čeká. Ubongo 2-4 hráči min Všichni hráči se pokoušejí poskládat barevné dílky do své karty Ubongo. Jednoduchá, ale napínavá hra vás jistě zabaví. MONDO 1-4 hráči min Vytvořte svůj vlastní svět plný exotických zvířat a krásných krajin. Rychlejší a dochvilnější vyhrává. Nalož a jeď 2-6 hráčů 30 min Stěhování se vyplatí, ale musíte mít správný vůz!

12 Hry pro nejmenší Barvínek 2-5 hráčů 15 min Dvě hry, které procvičí váš postřeh. Cink! Junior 2-4 hráči 15 min Červení, zelení nebo modří klauni leží na stole. Chytneš dva stejné? Domino JUNIOR 1-4 hráči 15 min Dřevěné domino s obrázky. Jurasik 2-4 hráči 15 min Objevte a vykopejte kosti dinosaurů a staňte se slavnými paleontology! Kloboučku HOP! 1 -? hráčů 15 min Hra pro všechny, kteří mají pevné nervy. Klasická hra, která je hraná jako mezi prvníma v každé školce :-) Kuřecí olympiáda 2-4 hráči min Jen kuřátko s dobrou pamětí vytrhá pírka všem ostatním a stane se vítězem.

13 Micro Monster 2-4 hráči 20 min Čtyři armády mimozemských mikrobytostí bojují v lítých bitvách až do posledního skoku. Pexeso 2 -? hráčů 20 min Vyber si ze spousty druhů pexeso a potrap trochu hlavičku při hledání dvojic. Piráti 2-4 hráči 45 min Piráti chtějí oloupit strýčka skrblíka o zlato. Na ochranu Skrblíkova pokladu se postaví Rampa, Šikula a tři malí kačeři. Pletení copánků 1 hráč 30 min Upleť si svůj copánek. Puzzle 1 -? Hráčů 20 min Vyber si ze spousty druhů puzzlíků. Umí prase létat? 2-4 hráči 15 min Při objevování vlastností 38 domácích a exotických zvířat je zábava zaručena. Záleží na znalostech ale také na pohotovosti. Viva Topo! 2-4 hráči min Dobrodružná výprava do sýrového království.

14 Společenské hry AKCIE a OPCE 2-6 hráčů min Základním účelem hry jak nakupovat a prodávat akcie. Vyzkoušej si jak to chodí na burze s cennými papíry. Černé historky 1 2 -? hráčů 15 min Jedná se o padesát tajuplných příběhů. Černé historky filmové příběhy Jedná se o padesát příběhů z filmových trháků. 2 -? hráčů 15 min Dostihy a sázky 2-6 hráčů 60 min Nakupujte koně a dostihy a sázejte na své favority. Kdo bude nejúspěšnější a vydělá si nejvíc peněz? Růžové historky 2 -? hráčů 20 min Jedná se o padesát hádanek především pro dívky.

15 Volby 2-4 hráči 50 min Hra o politice. Kdo obsadí poslaneckou sněmovnu a kdo bude vládnout či prezidentem? Záchranáři 2-6 hráčů 45 min Vyprostěte oběti požáru z domu co nejrychleji než se cihly domu sesypou na samotné hasiče. Můžete využít zajímavých postav hasičů a hasičské auto. Zelené historky 2 -? hráčů 20 min Jedná se o padesát dobrodružných hádanek ze zelených lesů. Villa Paletti 2-4 hráčů min Díky této hře si mohou mladí i staří, malí i velcí, diplomovaní inženýři i úplní laici vyzkoušet své stavitelské dovednosti a poprat se s nesnázemi statiky - a zažít tak povznášející pocit při stavbě svého prvního domu.

16 Strategické hry Afrika 2-4 hráči 60 min Velké evropské národy chtějí odhalit poslední skrytá tajemství tohoto dosud málo prozkoumaného kontinentu. Hráči se z pověření badatelských společností účastní řady zajímavých expedic. Alhambra 2-6 hráčů min Dokažte své stavitelské schopnosti tím, že postavíte nejvelkolepější město všech dob - Alhambru. Ale pozor, všude musí téct voda. Atlantic Star 2-6 hráčů 60 min Pronajměte si zaoceánské parníky a zorganizujte okružní plavby po čtyřech mořích světa! Čím vhodnější lodě seženete, tím lépe pro vás. Carcassonne 2-6 hráčů min Z hracích kartiček postavte nejdelší cesty a největší města a získejte tak nejvíce bodů.

17 Citadela 2-7 hráčů 60 min Úkolem je postavit co nejdříve 8 budov. K tomu vám dopomůže několik postav, z kterých si můžete vybrat - budete lupičem, kupcem, stavitelem, žoldnéřem, mordýřem, králem, mágem či knězem? Každý vám může nějak pomoci. DOBA KAMENNÁ 2-4 hráči min Nejdůležitějším úkolem vašeho kmene je obstarat dostatek jídla pro všechny své členy. A proto je potřeba vyrazit na lov, nebo vypěstovat obilí. Těžit suroviny je taky velmi důležité, protože vítězné body se musí zaplatit! Dominion 2-4 hráčů 30 min Jsi král, vládce pěkného malého království plného řek a zelených pastvin. Máš naděje a sny, chceš větší a hezčí království, s větším množstvím řek a s větší rozmanitostí stromů. Chceš dominium. Dračí srdce 2 hráči 20 min Nad národy světa bděl Velký drak, ale mocný černokněžník proměnil draka v kámen. Poté nastala bouřlivá doba. Evo(luce) 3-5 hráčů min Který druh dinosaura bude před dopadem meteoritu nejpočetnější? Bude to ten váš? Finanční svoboda 1-12 hráčů 90 min Staňte se finančním poradcem a pomozte svým klientům reálného života.

18 Heckmeck 2-7 hráčů min Hra pro celou rodinu, která se stále mění a nic v ní není jisté. Zvítězí ten ptáček, kterému se podaří ukořistit nejvíce pečených červíků. Kahuna 2 hráči 30 min Dva mniši havajské sekty Kahuna se snaží ovládnout jednotlivé ostrovy. Který z nich postaví víc mostů a ovládne většinu ostrovů? Kámen - Zbraně Papír 2-4 hráčů 45 min Obyvatelé pohraničí neměli nikdy jednoduchý život. Když je zrovna nesužovaly nájezdy nepřátel, trpěli potyčkami mezi jednotlivými knížaty. Na trůn nastoupil nový král. Tomu komu se jako prvnímu podaří postavit v pohraničí pevný hrad, svěří celou oblast. Kelti s 2-4 hráči 30 min Pro životní cestu platí staré keltské moudro: každý člověk začíná v záporu, ale s každým krokem vpřed se posouvá do oblastí kladů. Prostřednictvím vhodných karet postupují vaše figurky po různých kamenných cestách. Královské rošády 2-6 hráčů 30 min Hra vás přenese do prostředí dvorských intrik. Stanete se jedním ze šlechticů, který se účastní skrytého boje o moc na královském dvoře. Mykerinos 2-4 hráči min Skupiny archeologů vyráží do Egypta za skrytými poklady, dobrodružstvím a slávou.

19 Kronika panství 2-4 hráči min Tato hra je plná taktických výzev. Propracovaný mechanismus provádění akcí zaručuje, že každý tah probíhá svižně, avšak obsáhne spoustu důležitých rozhodnutí. LASCAUX 3-5 hráčů 45 min Neznámí komplex jeskyní, který je plný nástěnných maleb a velkých zvířat. Dokážeš všechny zmatovat? Staň se palaeontogem. LOST VALLEY 3-4 hráči 60 min Všichni zlatokopové začínají na malé obchodní stanici. Kousek po kousku objevují neznámou krajinu na druhé straně srázu za vodopádem. Metro 2-6 hráčů 60 min Staňte se staviteli pařížského metra a ukažte ostatním, že dokážete spojit jednotlivé stanice MOŘEPLAVCI 3-5 hráčů 90 min Ocitáte se v dobách, kdy se mapa světa teprve začala vytvářet. Námořní mocnosti rozšiřovaly svá impéria, vysílaly své lodi do nevzdálenějších částí světa.

20 Osadníci z Katanu 2-4 hráči 75 min Staňte se osadníky ostrova Katan. Pomocí vytěžených surovin postavte nejvíce vesnic a měst. OSTROV 2-4 hráči 45 min Uprostřed oceánu byl objeven tajuplný ostrov Atlantida. Skupina dobrodruhů se ho vydala prozkoumat a právě se s mnoha poklady chystají vrátit na pevnin, když se ostrov začne popět. Dobrodruzi se snaží uniknout hrůznému osudu. PANTHEON 2-4 hráči min Starověké středomoří je oblastí velkého rozkvětu mnoha národů. Pro každý z nich je důležité přízeň bohů. Pilíře země 2-4 hráči min Hráči vystupují jako nejvýznamnější stavitelé a snaží se ve stavbě nejkrásnější katedrálu v celé Anglii uplatnit co nejvíce ze svých geniálních myšlenek.

21 POŠTOVNÍ KURÝR 2-4 hráči 60 min Ten, kdo dokáže dobře volit svou trasu a reagovat na tahy protihráčů, má šanci postavit opravdu funkční poštovní síť a stát se tak vítězem. Pravěk 2-6 hráčů 60 min Hráči začínají jako prostí lovci a sběrači a snaží se osvojovat nové technologie, jako zemědělství a lov medvědů. REVOLUTION! 3-4 hráči min Hra ve kterém se vítěz neví do poslední minuty. Hra je plná intrik a strategie. Savannah Tails 2-5 hráčů 30 min Cílem hry je získat zdroje a prodávat je jako výdělečná, jak je to možné. Hráč, který má nejvíce peněz na konci hry je vítěz. SIBERIA 2-4 hráči 60 min Cílem hry je získat zdroje a prodávat je jako výdělečná, jak je to možné. Hráč, který má nejvíce peněz na konci hry je vítěz. Souboj gladiátorů 2-5 hráčů 45 min Hráči posílají své gladiátory do boje a snaží se porazit co nejvyšší počet gladiátorů a zvířat.

22 Squeeky 2-6 hráčů 25 min Voňavý kousek sýra leží na stole a velký myší závod může začít. Ale pozor ať vás nevyřadí myšky soupeřů! TAJ MAHAL 3-5 hráčů 60 min Indie začátkem 18. století. Téměř 200 let trvá vláda Velkých mogulů, která se očividně rozpadá. Toto využívají ve svůj prospěch maháradžové a kmenoví vládci na severozápadě subkontinentu. S využitím svojí strategie ovládáš své provincie a snažíš se rozšiřovat rozsah svého vlivu. Trans America 2-6 hráčů 30 min Hráči spojují města Ameriky kolejnicemi a to co nejkratší možnou cestu. TZOLK'IN - Májský kalendář 2-4 hráči 90 min Vyspělá Mayská civilizace je známá svým jedinečným uměním, vkusnou architekturou, náročnou matematikou a důkladnou znalostí viditelného vesmíru. Uctívejte mocné bohy, veďte svůj národ k prosperitě a naplánujte mu slavnou budoucnost. Údolí králů 2-4 hráči 90 min Píše se rok 2707 před Kristem. V Egyptě začíná období rozkvětu, který dnes nazýváme Stará říše. Staň se obchodníkem a ovládni stezky a paláce. Vikingové 2-4 hráči 60 min Staňte se vůdcem kmene statečných Vikingů a veďte svůj kmen na objevitelských cestách k neznámým ostrovům.

23 Vysoké napětí 2-6 hráčů 120 min Vydělávejte peníze pomocí výroby elektřiny! Vytvořte dodavatelské sítě, které vás promění ve vítěze. Ztracená města 2 hráči min Strhující expedice pro dva hráče.

24 Vědomostní hry Česko otázky a odpovědi 2-6 hráčů 45 min Zábavná hra pro zvídavé Čechy. Česko otázky a odpovědi Junior Zábavná hra pro zvídavé Čechy. 2-6 hráčů 45 min Česko otázky a odpovědi SPORT 2-6 hráčů min Poutavý zábavný kviz ze světa českého sportu. Užijete si spoustu zábavy, ale také se dozvíte mnoho zajímavých informací. FAUNA 2-6 hráčů min Fauna je jedinečná hra, která kombinuje vědomostní prvek se skvělým herním zážitkem. Kde žijí jednotlivá zvířata z celého světa, jaké délky se dorůstají? Chcete být milionářem? 2-5 hráčů 2-60 min Zábavná hra známá z TV pořadu "Chcete být milionářem"? Kde leží HONOLULU 2-6 hráčů 20 min Vyznáte se ve světě? Vědomostní hra s městy států po celém světě. Kde leží KOTĚHŮLKY 2-6 hráčů 20 min Vyznáte se v Česku? Vědomostní hra s městy České republiky.

25 SCRABBLE 2-4 hráči 30 min Každé slovo se počítá! Všechny VLAJKY světa 2-9 hráčů 15 min Vlajky, státy, jezera, hory, řeky atd. Zajímavá vzdělávací hra pro hráče každého věku.

26 Zábavné hry Activity 3-16 hráčů 60 min Hra pro týmy, při které využijete jak kreslířské, tak řečnické, tak pantomimické dovednosti, abyste předvedli vylosovaná slova a mohli posunout svoji figurku dál po plánu. ACTIVITY Gold Edition 4-16 hráčů 60 min Se svými přáteli zažijete spoustu legrace a zábavy. Zajímavá hra se stala jednou s nejoblíbenějších. Je plná nových a netradičních úkolů. Navazuje na předchozí verze hry. Blábol 2-10 hráčů 20 min Rodinná karetní hra se slovy do Ivana Mládka si užijete chvíle plné zábavy a pohody. Skládejte z výrazů na kartičkách věty, které nemusí dávat smysl Kufr 3 -? hráčů min Vědomostní a zábavná hra podle TV pořadu kufr! Mejdan 2-6 hráčů 45 min Zapomeňte na starosti všedních dnů, zahrajte si mejdan! Reality Show 4-10 hráči min Jste zavření do terária vily a televizní diváci vás sledují. Jste postaveni před nejvypečenější úkoly, aby byla vysoká sledovanost.

27 Párty ALIAS velká sázka 4 -? hráčů 45 min Předveďte to nejlepší, co ve Vás je! Odhadněte soupeře a vsaďte si na něj. MONOPOLY 2-6 hráčů min Hra na rychlé obchodování s nemovitostmi.projděte město a hledejte lukrativní nemovitosti, pozemek, nádraží a podniky. Investujte do domů a hotelů a pak jen vybírejte nájemné! TIK TAK BUM 2-12 hráčů 15 min Bombastická slovní hra pro celou rodinu! Time's up! 4-12 hráčů 45 min Zábavná hra o 480 známých osobností. Time's up! Junior 4-12 hráčů 45 min Nejznámější pohádkové postavy. Znáš je všechny? TWISTER 2-4 hráči 10 min Hra, která vaše tělo určitě zauzluje. Poslední, kdo se udrží na nohou, vyhrává! TWISTER HOOPLA 2-4 hráči 15 min Hra, která vaše tělo určitě zauzluje. Poslední, kdo se udrží ve hře, vyhrává! Záchod 2 -? hráčů 15 min Balanční deska se položí na podpěru a ustálí do roviny. Hráči umisťují figurky na libovolné místo na desce a nesmí spadnout.

Ohodnocení škod společenských her

Ohodnocení škod společenských her 6. bere Ohodnocení škod společenských her 104 karet á hry Abalone quattro 600 Kč á Hrací plocha 56 kuliček (14 od každé barvy) á hry Activity 2 650 Kč á Přesýpací hodiny hry 4 figurky á 550 karet Addict

Více

Seznam her k půjčení v Masarykově veřejné knihovně Vsetín

Seznam her k půjčení v Masarykově veřejné knihovně Vsetín Seznam her k půjčení v Masarykově veřejné knihovně Vsetín Vysvětlivky: centrální půjčovna (2. patro); půjčovna (3. patro); pobočka Vsetín Luh, pobočka Vsetín Rokytnice Název hry Počet hráčů Věk hráčů Druh

Více

Stolní hry k zapůjčení ZDARMA

Stolní hry k zapůjčení ZDARMA Stolní hry k zapůjčení ZDARMA Z POHÁDKY DO POHÁDKY Cílem hry je dostat se do hradu, kde je ukrytý zlatý poklad. Na cestě za pokladem se hráči potkávají s postavami z pohádek, které jim cestu někdy usnadní

Více

Hry pro děti od 3 let

Hry pro děti od 3 let Co si lze v knihovně zahrát? Hry pro děti od 3 let SCHMIDT PUZZLES 2x26 puzzle zvířátka pro 1-2 hráče POJĎ SI HRÁT pro 2-4 hráče společenská hra DOMINO hra pro 2 hráče DŘEVĚNÉ KOSTKY 12 dřevěných kostek

Více

DESKOVÉ HRY. Hry byly zakoupeny v rámci projektu Cool-túra v knihovně finančně podpořeného městem Třebíč.

DESKOVÉ HRY. Hry byly zakoupeny v rámci projektu Cool-túra v knihovně finančně podpořeného městem Třebíč. DESKOVÉ HRY Deskové hry se půjčují na dobu 1 měsíce bez možnosti prodloužení. Deskovou hru si mohou půjčit pouze registrovaní čtenáři s platnou registrací. Před půjčením je zkontrolován obsah hry a čtenář

Více

NADANÝ ŽÁK A JEHO MOŽNOSTI ROZVOJE VE VOLNÉM ČASE

NADANÝ ŽÁK A JEHO MOŽNOSTI ROZVOJE VE VOLNÉM ČASE 1 NADANÝ ŽÁK A JEHO MOŽNOSTI ROZVOJE VE VOLNÉM ČASE Příklady aktivit pro volný čas nadaných žáků Ing. Martin Pokorný Projekt OPVK reg.č. CZ.1.07/.1.2.00/08.0126 2 VERBÁLNÍ HRY - rozvíjejí především slovní

Více

Medvídek Teddy barvy a tvary

Medvídek Teddy barvy a tvary CZ Habermaaß-hra 5878 Moje první hra Medvídek Teddy barvy a tvary Moje první hra Medvídek Teddy barvy a tvary První umísťovací hra pro 1 až 4 malé medvídky od 2 let. Autor: Christiane Hüpper Ilustrace:

Více

Seznam her k půjčení v Masarykově veřejné knihovně Vsetín

Seznam her k půjčení v Masarykově veřejné knihovně Vsetín Seznam her k půjčení v Masarykově veřejné knihovně Vsetín Vysvětlivky: centrální půjčovna (2. patro) půjčovna (3. patro) pobočka Vsetín Luh pobočka Vsetín Rokytnice Název hry Počet hráčů Věk hráčů Druh

Více

Habermaaß-hra 4232. Černý pirát

Habermaaß-hra 4232. Černý pirát CZ Habermaaß-hra 4232 Černý pirát Černý pirát Hra pro 2-4 hráče, ve věku od 5-99 let. Dobří a poctiví mořeplavci plují od jednoho ostrova pokladů k dalšímu. V patách je jim ale Černý pirát Černovous Mořský

Více

keep on playing SMART GAMES víc než stavebnice víc než hra víc než výzva

keep on playing SMART GAMES víc než stavebnice víc než hra víc než výzva keep on playing SMART GAMES víc než stavebnice víc než hra víc než výzva SMART GAMES SMART games jsou jedinečnou kombinací hry pro jednoho hráče a hlavolamu. Pravidla každé hry jsou vysvětlitelná ve jednoduchých

Více

Habermaaß-hra 4985. Moje úplně první hry Zábavné počítání

Habermaaß-hra 4985. Moje úplně první hry Zábavné počítání CZ Habermaaß-hra 4985 Moje úplně první hry Zábavné počítání Moje úplně první hry Zábavné počítání Zábavná počítací hra pro 2-4 děti ve věku od 2 let. Obsahuje pozorovací hru pro 1 dítě a dospělého. Autoři:

Více

Habermaaß-hra 2404. Domino Had z číslic a obrázků

Habermaaß-hra 2404. Domino Had z číslic a obrázků CZ Habermaaß-hra 2404 Domino Had z číslic a obrázků Domino Had z číslic a obrázků Barevná a veselá paměťová hra s čísly pro 2-4 děti ve věku od 4 let. Obsahuje i variantu pro jednoho hráče. Design: Jutta

Více

Habermaaß-hra 5583. Moje první hra. Život na farmě. Figurky mláďata

Habermaaß-hra 5583. Moje první hra. Život na farmě. Figurky mláďata CZ Habermaaß-hra 5583 Moje první hra Život na farmě Figurky mláďata Vážení rodiče, gratulujeme k zakoupení hry z cyklu "Moje první hra - Farma". Učinili jste správné rozhodnutí a umožnili svému dítěti

Více

Autor: Sébastien Pauchon Výtvarník: Arnaud Demaegd Hra pro 2-4 hráčů od 8 let. Doba hraní 45-60 minut. Herní materiál

Autor: Sébastien Pauchon Výtvarník: Arnaud Demaegd Hra pro 2-4 hráčů od 8 let. Doba hraní 45-60 minut. Herní materiál 1 herní plán - město Autor: Sébastien Pauchon Výtvarník: Arnaud Demaegd Hra pro 2-4 hráčů od 8 let. Doba hraní 45-60 minut. Herní materiál 1 herní plán - karavana 1 herní plán - věž 4 herní plány hráčů

Více

Habermaaß-hra 4778A /4680N. První hra Stavění zvířátek

Habermaaß-hra 4778A /4680N. První hra Stavění zvířátek CZ Habermaaß-hra 4778A /4680N První hra Stavění zvířátek První hra Stavění zvířátek Tři skládací hry se zvířaty pro 1-4 hráče ve věku od 2let. Autor: Klaus Miltenberger Ilustrace: Kristin Muckel Délka

Více

STRATEGICKÁ HRA MAGNETIC CHALLENGE

STRATEGICKÁ HRA MAGNETIC CHALLENGE STRATEGICKÁ HRA MAGNETIC CHALLENGE Jen chvilka postačí k pochopení pravidel a k jejich vysvětlení příteli. Magnetická výzva je zábavná, strhující, poučná kombinační hra, která kombinuje hru a zábavu s

Více

Pravidla pro půjčování Seznam her Stručný popis jednotlivých her. Místní knihovna RADOTÍN

Pravidla pro půjčování Seznam her Stručný popis jednotlivých her. Místní knihovna RADOTÍN Místní knihovna RADOTÍN Loučanská 1406, Praha Radotín, 153 00 www.knihovna-radotin.cz facebook.com/knihovnaradotin Pravidla pro půjčování Seznam her Stručný popis jednotlivých her Pravidla pro půjčování

Více

Habermaaß-hra 4646. Chutná nebo nechutná?

Habermaaß-hra 4646. Chutná nebo nechutná? CZ Habermaaß-hra 4646 Chutná nebo nechutná? Chutná nebo nechutná? Hra podporující exekutivní funkce pro 2 4 hráče ve věku od 4 do 99 let. Využívá Fex-efekt na zvýšení stupně obtížnosti hry. Autoři: Markus

Více

Každý hráč dostane 1 list s herním plánem. Připraví se 6 kostek. Navíc potřebuje každý hráč tužku. Určí se, kdo začíná.

Každý hráč dostane 1 list s herním plánem. Připraví se 6 kostek. Navíc potřebuje každý hráč tužku. Určí se, kdo začíná. Herní materiál 6 kostek se surovinami blok s 60 herními plány Příprava Každý hráč dostane list s herním plánem. Připraví se 6 kostek. Navíc potřebuje každý hráč tužku. Určí se, kdo začíná. Princip hry

Více

Habermaaß-hra 5589. Klasické kostky Kravička Karla

Habermaaß-hra 5589. Klasické kostky Kravička Karla CZ Habermaaß-hra 5589 Klasické kostky Kravička Karla Vážení rodiče, gratulujeme k zakoupení hry z cyklu "Moje první hra - Farma". Učinili jste správné rozhodnutí a umožnili svému dítěti učit se prostřednictvím

Více

Nabídka velkých kobercových her, mozaiky a puzzlí

Nabídka velkých kobercových her, mozaiky a puzzlí ŠTRUNC, s.r.o., Tlustice 215, 26801 Hořovice tel.: 775608203, 311513577, E-mail: objednavky@hrackystrunc.cz, strunc@hrackystrunc.cz IČO:27223761,DIČ:CZ27223761 www.hrackystrunc.cz Nabídka velkých kobercových

Více

Chytrý medvěd učí počítat

Chytrý medvěd učí počítat CZ Habermaaß-hra 3151A /4547N Chytrý medvěd učí počítat Medvědí kolekce vzdělávacích her pro 2 až 5 hráčů ve věku od 4 do 8 let. S navlékacím počítadlem Chytrého medvěda a třemi extra velkými kostkami.

Více

Hra obsahuje: Příprava na hru: Desková hra pro odvážné dobrodruhy s chladnou hlavou č e s k ý n á v o d

Hra obsahuje: Příprava na hru: Desková hra pro odvážné dobrodruhy s chladnou hlavou č e s k ý n á v o d Desková hra pro odvážné dobrodruhy s chladnou hlavou č e s k ý n á v o d Počet hráčů: 2-4 Věk hráčů: 10-99 let Hra obsahuje: 1 herní plán 36 šestiúhelníkových tabulek, znázorňujících prostor, odhalovaný

Více

STEVE BEHLING AMY WEINGARTNEROVÁ BEHNOOSH KHALILIOVÁ

STEVE BEHLING AMY WEINGARTNEROVÁ BEHNOOSH KHALILIOVÁ HNĚTE SEBOU! Vítejte u dalšího po okraj nabušeného vydání časopisu Phineas a Ferb! Je v něm toho tolik k vidění a na práci, že nesmíte promarnit ani vteřinu! Takže popadněte svou výstroj a vydejte se na

Více

TAJ MAHAL MOCNÍ MAHARADŽOVÉ HONOSNÉ PALÁCE

TAJ MAHAL MOCNÍ MAHARADŽOVÉ HONOSNÉ PALÁCE TAJ MAHAL MOCNÍ MAHARADŽOVÉ HONOSNÉ PALÁCE Indie začátkem 18 století. Téměř 200 let trvající vláda Velkých mogulů se očividně rozpadá. Toho využívají ve svůj prospěch maharadžové a kmenoví vládci na severozápadě

Více

Habermaaß-hra 4511. Divocí Vikingové

Habermaaß-hra 4511. Divocí Vikingové CZ Habermaaß-hra 4511 Divocí Vikingové Hra Habermaaß č. 4511 Divocí Vikingové Riskantní sázková hra pro 2 5 odvážných Vikingů ve věku 6 99 let. Autor: Ilustrace: Délka hry: Wolfgang Dirscherl Michael Menzel

Více

Habermaaß-hra 4973. Zvířecí pyramida: A jsme zpět!

Habermaaß-hra 4973. Zvířecí pyramida: A jsme zpět! CZ Habermaaß-hra 4973 Zvířecí pyramida: A jsme zpět! Zvířecí pyramida: A jsme zpět! Rozviklaná rotující stavěcí hra pro 2 až 4 hráče ve věku 5 99 let. Autoři: Klaus Miltenberger, Kristin Múckel Ilustrace:

Více

ÚVOD ČLOVĚČE NEZLOB SE SE

ÚVOD ČLOVĚČE NEZLOB SE SE HRY PRO DĚTI ÚVOD Vážení přátelé, ale hlavně děti, především pro Vás jsme vytvořili dětskou řadu našich velkých provedení společenských her. Kromě oblíbených a známých her jako člověče nezlob se, kroket,

Více

SEZNAM SPOLEČENSKÝCH HER k zapůjčení

SEZNAM SPOLEČENSKÝCH HER k zapůjčení SEZNAM SPOLEČENSKÝCH HER k zapůjčení Městská knihovna Lysá nad Labem Activity DĚTI 3-16 hráčů, věk: 4+ Verze oblíbené hry Aktivity Original přizpůsobená dětem. Pojmy na kartičkách jsou kreslené s jasným

Více

Habermaaß-hra 4343. Bál princezen

Habermaaß-hra 4343. Bál princezen CZ Habermaaß-hra 4343 Bál princezen Bál princezen Pohádkové pexeso pro 2-6 hráčů ve věku od 4 do 99 let. Obsahuje varianty pro začátečníky i profesionály. Autoři: Christine Basler a Alix-Kis Bouguerra

Více

Habermaaß-hra 8679A /4716N. Hrad Strašidlákov karetní hra

Habermaaß-hra 8679A /4716N. Hrad Strašidlákov karetní hra CZ Habermaaß-hra 8679A /4716N Hrad Strašidlákov karetní hra Hrad Strašidlákov karetní hra Roztřesená hra pro 2-4 malé duchy ve věku 4 do 99 let. Autoři: Kai Haferkamp & Markus Nikisch Ilustrace: Sabine

Více

Dinosauří Člověče nezlob se

Dinosauří Člověče nezlob se Dinosauří Člověče nezlob se Hra pro 2 až 4 hráče od 4 let. Každý dětský soubor her musí obsahovat nejoblíbenější hru Člověče nezlob se. Zahrajte si tuto klasiku hracím plánu s dinosaury. 1.1. Každý hráč

Více

SEZNAM SPOLEČENSKÝCH HER k zapůjčení

SEZNAM SPOLEČENSKÝCH HER k zapůjčení SEZNAM SPOLEČENSKÝCH HER k zapůjčení Městská knihovna Lysá nad Labem Activity DĚTI 3-16 hráčů, věk: 4+ Verze oblíbené hry Aktivity Original přizpůsobená dětem. Pojmy na kartičkách jsou kreslené s jasným

Více

Habermaaß-hra 3123A /4448N. Tanec s vejci

Habermaaß-hra 3123A /4448N. Tanec s vejci CZ Habermaaß-hra 3123A /4448N Tanec s vejci Tanec s vejci Živá hra plná poskakování s vejci pro 2-4 hráče ve věku od 5 do 99let. Autor: Ilustrace: Roberto Fraga Martina Leykamm Obsah: 1 dřevěné vejce 9

Více

Habermaaß-hra 4298. Malí kouzelníci

Habermaaß-hra 4298. Malí kouzelníci CZ Habermaaß-hra 4298 Malí kouzelníci Malí kouzelníci Bláznivá hra na zapamatování pro 2-4 hráče ve věku od 4 do 99 let. Obsahuje i variantu pro pokročilé kouzelníky. Autoři: Stine & Kis Ilustrace: Antje

Více

Samuraj & Katana HERNÍ PRAVIDLA 1. CÍL HRY 2. POČET HRÁČŮ 3. OBSAH 4. PŘÍPRAVA KE HŘE

Samuraj & Katana HERNÍ PRAVIDLA 1. CÍL HRY 2. POČET HRÁČŮ 3. OBSAH 4. PŘÍPRAVA KE HŘE Samuraj & Katana HERNÍ PRAVIDLA Samuraj & Katana je diplomatická a strategická hra odehrávající se v Japonsku 16tého století, uprostřed SENGOKU-JIDAI ( věku země ve válce ), který trval od Onin válek (1477)

Více

Doba. 1. Položte herní plán doprostřed stolu. 2. Žetony jídla roztřiďte podle hodnot a umístěte je na loviště.

Doba. 1. Položte herní plán doprostřed stolu. 2. Žetony jídla roztřiďte podle hodnot a umístěte je na loviště. Herní materiál: 1 herní plán 4 desky hráčů 58 surovin ze dřeva 40 dřevěných figurek 8 značek ve dvou velikostech 53 žetonů jídla 28 kartiček budov 18 žetonů nástrojů 1 figurka začínajícího hráče 36 civilizačních

Více

ZAZVOŇ A VYHRAJ! Počet hráčů: 2 6 osob Věk: od 6 let Délka hry: cca 20 minut

ZAZVOŇ A VYHRAJ! Počet hráčů: 2 6 osob Věk: od 6 let Délka hry: cca 20 minut ZAZVOŇ A VYHRAJ! Počet hráčů: 2 6 osob Věk: od 6 let Délka hry: cca 20 minut Obsah: 72 hracích karet - 64 karet s ovocem, 3 karty se slonem, 3 karty s opicí, 2 karty s prasátkem 1 zvonek 1 pravidla hry

Více

Stavba lodí. 3. Instalace plachty Plachtu navlečte na stěžeň směrem k přídi (A) a posouvejte ji, dokud nezapadne do zářezu č. 4 (B).

Stavba lodí. 3. Instalace plachty Plachtu navlečte na stěžeň směrem k přídi (A) a posouvejte ji, dokud nezapadne do zářezu č. 4 (B). Pro 2 4 hráče od 10 let Autor oblíbené hry Osadníci z Katanu vás nyní zve s novou originální hrou do rozbouřených mořských vln. Bojujte proti pirátům, chytře naplánujte své obchodní strategie a pomozte

Více

Katalog karetních her

Katalog karetních her Katalog karetních her dáv pro Nej jv ší ane PlanetaHer.cz je specializovaný obchod s moderními společenskými hrami, za kterým stojí skupina zkušených hráčů a který vznikl již v roce 2007. Na našich stránkách

Více

Habermaaß-hra 4931. Koza s motýlkem

Habermaaß-hra 4931. Koza s motýlkem CZ Habermaaß-hra 4931 Koza s motýlkem Koza s motýlkem Kombinační hra pro 2-6 hráčů ve věku od 5 do 99let. S "Fex efektem" pro větší zábavu a větší namáhání mozkových závitů! Autoři: Christiane Hüpper,

Více

OSADNÍCI Z KATANU JUBILEJNÍ SCÉNÁŘ KOLONIE (Jubiläums-Szenario Die Kolonien )

OSADNÍCI Z KATANU JUBILEJNÍ SCÉNÁŘ KOLONIE (Jubiläums-Szenario Die Kolonien ) OSADNÍCI Z KATANU JUBILEJNÍ SCÉNÁŘ KOLONIE (Jubiläums-Szenario Die Kolonien ) Klaus Teuber Herní materiál 2 rámečkové díly 4 přehledové karty 4 pole moře 3 pole džungle 2 pole sopek 1 pole zlatonosné řeky

Více

Habermaaß-hra 4934. Rozruch na ledovci

Habermaaß-hra 4934. Rozruch na ledovci CZ Habermaaß-hra 4934 Rozruch na ledovci Rozruch na ledovci Odvážná cvrnkací hra pro 2 až 4 polární zvířátka ve věku od 5 do 9 let. Autor: Heinz Meister Ilustrace: Stephan Pricken Délka hry: cca. 15 minut

Více

Stolní hry k zapůjčení ZDARMA

Stolní hry k zapůjčení ZDARMA Stolní hry k zapůjčení ZDARMA Z POHÁDKY DO POHÁDKY Cílem hry je dostat se do hradu, kde je ukrytý zlatý poklad. Na cestě za pokladem se hráči potkávají s postavami z pohádek, které jim cestu někdy usnadní

Více

Príprava hry. 1. Umístěte nový herní plán na původní, jak je zobrazeno níže. jídla na loviště

Príprava hry. 1. Umístěte nový herní plán na původní, jak je zobrazeno níže. jídla na loviště Príprava hry Herní materiál: 1 herní plán 1 deska hráče (pro 5. hráče) 10 dřevěných figurek černé barvy (pro 5. hráče) 3 černé dřevěné kostičky (2 velké, 1 malá) 4 malé kostičky ve 4 barvách 10 dřevěných

Více

strategická desková hra pro dva hráče

strategická desková hra pro dva hráče strategická desková hra pro dva hráče Hrací potřeby: Sada 10 hracích kamenů pro každého hráče: 2 Pěšáci, 2 Rytíři, 1 Věž, 1 Zvěd, 1 Generál, 1 Katapult, 1 Lučištník, 1 Král 1 kámen se symbolem vlajky 4

Více

18 tabulek 6 ostrovů 6 pirátských lodí 6 domorodých vesnic 30 žetonů mincí 20 žetonů embarga 26 podkladových karet

18 tabulek 6 ostrovů 6 pirátských lodí 6 domorodých vesnic 30 žetonů mincí 20 žetonů embarga 26 podkladových karet Zde je tvá loď a posádka, co netrpělivě čeká na svého kapitána... Konečně můžeš vyplout na širé moře. Čeká tě dlouhá a náročná cesta ke vzdáleným přístavům. Během plavby budeš čelit nástrahám pirátů, kteří

Více

Projekt: PŘÍBĚH DŘEVĚNÉ HRAČKY

Projekt: PŘÍBĚH DŘEVĚNÉ HRAČKY Projekt: PŘÍBĚH DŘEVĚNÉ HRAČKY podaný na grantovou výzvu pro školy zapojené v programu Les ve škole IKEA - Pomáháme vyrůst Podává: Mgr. Michaela Eliášová e-mail: misaeli@centrum.cz Základní škola Příbor,

Více

Poznávací puzzle Na farmě

Poznávací puzzle Na farmě CZ Habermaaß-hra 5588 Moje první hra Poznávací puzzle Na farmě Vážení rodiče, gratulujeme k zakoupení hry z cyklu "Moje první hra - Farma". Učinili jste správné rozhodnutí a umožnili svému dítěti učit

Více

Lovec světla, air hockey, šipky, reflex metr. 3 HRY ZA 1000,- Z níže uvedených her si můžete vybrat libovolnou kombinaci.

Lovec světla, air hockey, šipky, reflex metr. 3 HRY ZA 1000,- Z níže uvedených her si můžete vybrat libovolnou kombinaci. Herní Zóna TOP aktivity - originální, kvalitní, zábavné a s nízkou cenou! Herní zónu lze instalovat ve vnitřních i venkovních prostorech. Na akcích má velký úspěch a vysokou obsazenost, ať už se jedná

Více

CÍL HRY HERNÍ MATERIÁL PŘÍPRAVA HRY

CÍL HRY HERNÍ MATERIÁL PŘÍPRAVA HRY VÝSTAVBA PRVNÍ ČÁSTI POBŘEŽÍ Začíná hráč se světlými figurkami. Táhne vrchní krajinu z balíčku a přiloží ji ke krajině s delfínem uprostřed stolu. Nakonec položí jednoho svého Řeka do města, jednu svou

Více

SEZNAM SPOLEČENSKÝCH HER k zapůjčení

SEZNAM SPOLEČENSKÝCH HER k zapůjčení SEZNAM SPOLEČENSKÝCH HER k zapůjčení Městská knihovna Lysá nad Labem Activity DĚTI 3-16 hráčů, věk: 4+ Verze oblíbené hry Aktivity Original přizpůsobená dětem. Pojmy na kartičkách jsou kreslené s jasným

Více

Kvadromino se zlomky. Tipy. Kvadromino se zlomky. -------------------------------------------------------------- Materiál: karty na kvadromino

Kvadromino se zlomky. Tipy. Kvadromino se zlomky. -------------------------------------------------------------- Materiál: karty na kvadromino Kvadromino Informace pro učitele Třída:. 6. Hráči: Materiál: šablona s. 9 Tipy Tuto hru je vhodné použít, pokud máme k dispozici určité souvislosti nebo hodnoty, které je možné vyjádřit ve čtyřech variantách.

Více

Habermaaß-hra 4789A /4092N. Super nosorožec Rhino

Habermaaß-hra 4789A /4092N. Super nosorožec Rhino CZ Habermaaß-hra 4789A /4092N Super nosorožec Rhino Super nosorožec Rhino Napínavá stavební 3-D hra pro 2-5 super hrdinů od 5-99 let. Authors: Steven Strumpf & Scott Frisco Licence: Excel Global Development

Více

Habermaaß-hra 4935. Magie stínů

Habermaaß-hra 4935. Magie stínů CZ Habermaaß-hra 4935 Magie stínů Magie stínů Magická stínová hra pro 2 až 4 hráče ve věku od 4 do 99 let. Autor: Kai Haferkamp Ilustrace: Marc Robitzky Délka hry: cca. 15 až 20 minut Obsah: 4 malé kouzelné

Více

Regionální knihovna Karviná

Regionální knihovna Karviná KATALOG SPOLEČENSKÝCH HER Regionální knihovna Karviná Informační oddělení Pravidla půjčování společenských her Půjčování Společenské hry jsou zaevidovány v Regionální knihovně v Karviné na informačním

Více

MODERNÍ SPOLEČENSKÉ HRY. 2013 2014 Chytrá zábava

MODERNÍ SPOLEČENSKÉ HRY. 2013 2014 Chytrá zábava MODERNÍ SPOLEČENSKÉ HRY 2013 2014 Chytrá zábava Kooperativní hra, kterou si užijete s rodinou i s přáteli. Všichni hráči hrají spolu v týmu proti mechanismu hry. Buď vítězí nebo prohrávají všichni společně.

Více

Design: Wilfried a Marie Fort

Design: Wilfried a Marie Fort Pravidla hry Design: Wilfried a Marie Fort Obsah hry 30 dřevěných dílků (5 různých tvarů, každý v 6 barvách) 14 vodních kapek Příprava hry Umístěte dřevěné dílky na hromádku doprostřed hrací plochy. Vodní

Více

Vědomostní hra pro 2 až 6 hráčů od 10 let, ve které najdete téměř všechno o zvířatech.

Vědomostní hra pro 2 až 6 hráčů od 10 let, ve které najdete téměř všechno o zvířatech. Vědomostní hra pro 2 až 6 hráčů od 10 let, ve které najdete téměř všechno o zvířatech. Možná tušíte, že žirafa může být vysoká přes 5 metrů a krokodýl nilský může vážit až 700 kilogramů. Ale víte, jak

Více

KUBA. Pravidla přeložil Bednin (připomínky posílejte na Bednin@email.cz)

KUBA. Pravidla přeložil Bednin (připomínky posílejte na Bednin@email.cz) KUBA Pravidla přeložil Bednin (připomínky posílejte na Bednin@email.cz) Za nepříznivých okolností se vesnice na ostrově snaží získat nezávislost, vliv a bohatství.kdo bude schopen nejvýhodněji prodávat

Více

Varování! Hry jsou nevhodné pro děti do 3 let. Výrobce: BEX Sport AB, Švédsko. Dovozce: STOA-Zahradní minigolf s.r.o.

Varování! Hry jsou nevhodné pro děti do 3 let. Výrobce: BEX Sport AB, Švédsko. Dovozce: STOA-Zahradní minigolf s.r.o. Výrobce: BEX Sport AB, Švédsko Dovozce: STOA-Zahradní minigolf s.r.o. Údržba: Skladujte na suchém místě uložené ve vaku/boxu, který je součástí balení. Výrobky odpovídají normě EN-71. Distributor: Varování!

Více

Habermaaß-hra 4530. Terra Kids Země světa

Habermaaß-hra 4530. Terra Kids Země světa CZ Habermaaß-hra 4530 Terra Kids Země světa Terra kids Země světa Vzrušující poznávací hra pro 2-4 cestovatele ve věku od 8 do 99 let. Herní nápad: zaměstnanci Haba Ilustrace: Albert Kokai Délka hry: cca.

Více

Hra pro 2 10 hráčů od deseti let. OBSAH HRY CÍL HRY

Hra pro 2 10 hráčů od deseti let. OBSAH HRY CÍL HRY Hra pro 2 10 hráčů od deseti let. OBSAH HRY 104 hracích karet s čísly 1 104, pravidla hry CÍL HRY Na všech kartách jsou symboly krav. Každá kráva, kterou během hry vezmete, znamená jeden minusový bod.

Více

Habermaaß-hra 3615A /4714N. Kartová hra Najdi správný pár

Habermaaß-hra 3615A /4714N. Kartová hra Najdi správný pár CZ Habermaaß-hra 3615A /4714N Kartová hra Najdi správný pár Kartová hra Najdi správný pár Monstrózně rychlá vyhledávací hra pro 2 až 6 hráčů ve věku od 4 do 99 let. Zahrnuje variantu pro experty na sbírání

Více

Habermaaß-hra 3389A /4521N. Počítání s piráty (mini verze)

Habermaaß-hra 3389A /4521N. Počítání s piráty (mini verze) CZ Habermaaß-hra 3389A /4521N Počítání s piráty (mini verze) Počítání s piráty mini verze Vzdělávací hra pro 2 až 4 piráty ve věku od 6 do 99 let. Obsahuje variantu pro jednoho hráče. Autor: Wolfgang Dirscherl

Více

Habermaaß-hra 4094. Princezna Kouzelná víla

Habermaaß-hra 4094. Princezna Kouzelná víla CZ Habermaaß-hra 4094 Princezna Kouzelná víla Princezna Kouzelná víla Paměťová a kreslící hra pro družstva pro 2-4 víly od 4 do 10 let. Autor: Ilustrace: Délka hry: Thilo Hutzler Anja Rieger přibližně

Více

MONSTRA & MÝTY. (Monster & Mythen)

MONSTRA & MÝTY. (Monster & Mythen) MONSTRA & MÝTY (Monster & Mythen) Alan R. Moor Richard Borg 1.0 Úvod V jednom fantastickém světě spolu bojují mocní čarodějové, trpaslíci, trollové, skřeti a nemrtví. Hráči velí jejich armádám (pěchotě,

Více

Úloha 1 prokletá pyramida

Úloha 1 prokletá pyramida Úloha 1 prokletá pyramida a) V celé dolní řadě Baltíkovy plochy vyčarujte pouštní písek (z předmětu 148). Baltík si stoupne na povrch této pouště (tj. na políčkovou pozici X=0, Y=8), dojde až ke středu

Více

REGIONÁLNÍ KNIHOVNA KARVINÁ DĚTSKÉ ODDĚLENÍ KARVINÁ MIZEROV CENTRUM DESKOVÝCH HER

REGIONÁLNÍ KNIHOVNA KARVINÁ DĚTSKÉ ODDĚLENÍ KARVINÁ MIZEROV CENTRUM DESKOVÝCH HER REGIONÁLNÍ KNIHOVNA KARVINÁ DĚTSKÉ ODDĚLENÍ KARVINÁ MIZEROV CENTRUM DESKOVÝCH HER Hra obsahuje: - knížku se 48 řešitelskými obtížnostmi a řešeními, - dřevěnou podsadu - 4 věže - 3 schody - 1 most - 2 postavičky

Více

NA ZÁPAD! (Go West!)

NA ZÁPAD! (Go West!) NA ZÁPAD! (Go West!) Leo Colovini 1.0 ÚVOD Na konci 18. století se zájmy USA upíraly díky osidlování vnitrozemí a přistěhovalectví ze západní, střední a severní Evropy stále více k dobytí Západu rozšiřování

Více

Princes of Florence - Pro Ludo

Princes of Florence - Pro Ludo Princes of Florence - Pro Ludo Die Fürsten von Florenz Pravidla pro rozšíření (Pro Ludo) Pravidla pro 2 hráče Při hře 2 hráčů použijte následující pravidla: Peníze do začátku: 2500 Florinů Základní cena

Více

Nabídka programů na hradě Šternberk

Nabídka programů na hradě Šternberk Nabídka programů na hradě Šternberk Následující nabídka programů je speciálně vytvořena pro příměstské tábory ASC UP 2012. Cena programu činí 170 Kč. Součástí programu je vždy prohlídka hradu (malý okruh)

Více

ACTIVITY 2. AMOS česky ANTI VIRUS. Počet hráčů: 3-16 Věk: 12+ Hrací doba: 60 minut. Půjčovné: 65,- Kč Záloha: 700,- Kč

ACTIVITY 2. AMOS česky ANTI VIRUS. Počet hráčů: 3-16 Věk: 12+ Hrací doba: 60 minut. Půjčovné: 65,- Kč Záloha: 700,- Kč ACTIVITY 2 Počet hráčů: 3-16 Věk: 12+ Hrací doba: 60 minut Čeká vás spousta báječné zábavy a salvy smíchu. Předved', popiš, nakresli, máš 3 300 možností.předved' roj včel, popiš chuchvalec, nebo nakresli

Více

Test obecné finanční gramotnosti

Test obecné finanční gramotnosti Test obecné finanční gramotnosti Finanční inteligence je něco, co se ve škole nenaučíte. A přitom je to obor stejně důležitý ne-li důležitější než algebra v matematice nebo historie literatury v češtině.

Více

ANOTACE K VÝUKOVÉ SADĚ č. VY_32_INOVACE_01_03_MAT_Pr

ANOTACE K VÝUKOVÉ SADĚ č. VY_32_INOVACE_01_03_MAT_Pr Číslo projektu Číslo a název šablony klíčové aktivity Tematická oblast (předmět) Autor ANOTACE K VÝUKOVÉ SADĚ č. VY_32_INOVACE_01_03_MAT_Pr CZ.1.07/1.5.00/34.0705 III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím

Více

NÁVOD. SPOJUJ SLŮVKA téma: DŮM. vzdělávací hra ve 2 variantách od 7 let

NÁVOD. SPOJUJ SLŮVKA téma: DŮM. vzdělávací hra ve 2 variantách od 7 let NÁVOD SPOJUJ SLŮVKA téma: DŮM vzdělávací hra ve 2 variantách od 7 let Dílky s obrázky a anglickými slovíčky, které popisující obsah těchto obrázků jsou jednoduchou a atraktivní formou výuky pro nejmladší.

Více

ČASOPIS ŠKOLNÍ DRUŽINY II. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ ROK 2013/14

ČASOPIS ŠKOLNÍ DRUŽINY II. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ ROK 2013/14 ČASOPIS ŠKOLNÍ DRUŽINY II. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ ROK 2013/14 Tak nám opět začal nový školní rok i v družině. Ale než se dostaneme k naší nové celoroční hře, chceme se s Vámi podělit o zážitky z minulé hry o

Více

Příprava hry. Průběh hry

Příprava hry. Průběh hry Ve Vikings: Warriors of the North se hráči ujímají rolí vikingských jarlů, kteří bojují o nadvládu nad severem a korunu Konunga. Moc získá ten, kterému se jako prvnímu podaří vyloupit všechny vesnice a

Více

Vyhodnocení a zpětná vazba:

Vyhodnocení a zpětná vazba: Název: Číslovky a jejich skloňování Cíl: Opakování učiva o číslovkách Fáze vyučovacího procesu: opakování Organizační forma vyučování: skupinová Převažující myšlenková operace: analýza, syntéza, srovnávání

Více

KROUŽEK DESKOVÝCH HER. Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk

KROUŽEK DESKOVÝCH HER. Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk KROUŽEK DESKOVÝCH HER Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk V našem kroužku deskových her se schází především žáci 1. stupně. Jako Kroužek deskových her jsme začali pracovat v roce 2005, kdy jsme uzavřeli

Více

UPPSALA. Herní materiál. Cíl hry. Pro 2 až 6 hráčů od 10 let

UPPSALA. Herní materiál. Cíl hry. Pro 2 až 6 hráčů od 10 let UPPSALA Pro 2 až 6 hráčů od 10 let Uppsala! Proč právě Uppsala? Že se v evropských městech skvěle vyznáte? Ale kde je zrovna Uppsala? Zřejmě leží na západ od Sankt Petersburgu. Leží ale na východ, nebo

Více

www.milionoveimperium.cz

www.milionoveimperium.cz www.milionoveimperium.cz David Kirš, autor Miliónového impéria a EmailAcademy uvádí ebook WEB MILIONÁŘE A KRUH BOHATSTVÍ Tento ebook (dokument) můžete šířit a přeposílat dále, ale pouze jako celek. Není

Více

Roční plán činnosti 1. oddělení ŠD při ZŠ Dobrá pro školní rok 2013/2014

Roční plán činnosti 1. oddělení ŠD při ZŠ Dobrá pro školní rok 2013/2014 Roční plán činnosti 1. oddělení ŠD při ZŠ Dobrá pro školní rok 2013/2014 Září seznámení ţáků s organizací ŠD a proškolení o BOZ v prostorách školy a při pobytu venku výtvarná práce: volné kreslení na téma

Více

SEZNAM A OBSAH HER. Občanské sdružení LECCOS RC Kostička. ( Kč pořizovací cena / Kč cena půjčovného na týden ) Věk hráčů: od 4 do 99 let

SEZNAM A OBSAH HER. Občanské sdružení LECCOS RC Kostička. ( Kč pořizovací cena / Kč cena půjčovného na týden ) Věk hráčů: od 4 do 99 let SEZNAM A OBSAH HER ( Kč pořizovací cena / Kč cena půjčovného na týden ) 1) Pipeline 500,-Kč / 50,- Kč Věk hráčů: od 6 do 99 let Počet hráčů: pro 2 až 4 hráčů Popis: Pipeline je překvapivě zajímavá prostorová

Více

Pravidla ke hře Kubb

Pravidla ke hře Kubb Pravidla ke hře Kubb Úvod Kubb je tradiční švédská hra, která pochází z Gotlandu, malého ostrova uprostřed Baltského moře. Starodávný tisíciletý původ kubbu je ztracen v mlhách času. Jisté je, že pochází

Více

V zemi skřítků se hráči snaží navštívit co nejvíce měst. Musíte kombinovat jakou krajinou a jakým dopravním prostředkem budete cestovat.

V zemi skřítků se hráči snaží navštívit co nejvíce měst. Musíte kombinovat jakou krajinou a jakým dopravním prostředkem budete cestovat. Elfenland Počet hráčů: 2-6 Doporučený věk: nejméně 10 let Délka hry: 60 až 80 minut Vydavatel: Amigo Rok vydání: 1998 Autor: Alan R. Moon V zemi skřítků se hráči snaží navštívit co nejvíce měst. Musíte

Více

aneb Mizerný nekromant

aneb Mizerný nekromant KOSTLIVEC aneb Mizerný nekromant Pravidla hry Úvod Kostlivec je desková/karetní hra, jejímž cílem je postavit ze souboru kostí a různých doplňků kostlivce, který bude schopen porazit kostlivce postaveného

Více

Centrum psaní - jazyky

Centrum psaní - jazyky Centrum psaní - jazyky 1 1. Cestovatelé při svých cestách vždy používají jazyk, mnoho jazyků. Staňte se nyní na chvilku cestovateli, kteří se chystají na dalekou cestu. K takové daleké výpravě je vždy

Více

Habermaaß-hra 4446. Nadýchaný koláč

Habermaaß-hra 4446. Nadýchaný koláč CZ Habermaaß-hra 4446 Nadýchaný koláč Nadýchaný koláč Foukací hra pro 1-4 hráče ve věku od 4 do 12 let s herní variantou pro foukače profesionály. Tato hra procvičuje motoriku rtů a úst čímž se hravou

Více

III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Označení šablony/označení sady VY_32_INOVACE_04_M3 M 3

III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Označení šablony/označení sady VY_32_INOVACE_04_M3 M 3 Záznamový arch Název školy: Základní škola a Mateřská škola Brno, Bosonožské nám. 44, příspěvková organizace Číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.2499 Číslo a název šablony klíčové aktivity: III/2 Inovace

Více

Gamifikujte Vaše firemní akce

Gamifikujte Vaše firemní akce Gamifikujte Vaše firemní akce Jste společnost, která realizuje trénink, workshop, nebo prostě chcete oživit firemní setkání? Využijte naše herní balíčky rozbal a hraj. Výhody: Kvalita zpracování Stručnost,

Více

Habermaaß-hra 5656A /4676N. Moje první hra Večer na farmě

Habermaaß-hra 5656A /4676N. Moje první hra Večer na farmě CZ Habermaaß-hra 5656A /4676N Moje první hra Večer na farmě Moje první hra Večer na farmě Hra na dobrou noc se zvířátky pro 1-4 děti od 2 let. Obsahuje i soutěžní variantu. Autor a design: Anna Lena Räckers

Více

THE FORGOTTEN PLANET. Hra pro 2-4 hráče od 12 let

THE FORGOTTEN PLANET. Hra pro 2-4 hráče od 12 let THE FORGOTTEN PLANET Hra pro 2-4 hráče od 12 let Po celém vesmíru probíhá nekonečná honba za energetickými krystaly. Velká obchodní gilda platí ohromné sumy peňez a tak existuje spousta pátračů, kteří

Více

Nebojte, děti, nezapomněl jsem. Na začátku jsme se přeci domluvili, že se pořádně zamyslíte a napíšete, v čem se vaše Česká republika liší od

Nebojte, děti, nezapomněl jsem. Na začátku jsme se přeci domluvili, že se pořádně zamyslíte a napíšete, v čem se vaše Česká republika liší od Nebojte, děti, nezapomněl jsem. Na začátku jsme se přeci domluvili, že se pořádně zamyslíte a napíšete, v čem se vaše Česká republika liší od Ekvádoru? K tomu, co vymyslíte, můžete namalovat i obrázek.

Více

Plán práce školní družiny na šk.rok 2010/2011

Plán práce školní družiny na šk.rok 2010/2011 Plán práce školní družiny na šk.rok 2010/2011 Celoroční projekty - Barevně vyšitý svět - ZÁŘÍ Motto měsíce: Barvy podzimu - seznámení žáků s řádem ŠD - poučení o chování ve školní družině, školní jídelně;

Více

Uwe Rosenberg 2006 NOMINACE

Uwe Rosenberg 2006 NOMINACE Uwe Rosenberg HRA ROKU 2006 NOMINACE Uwe Rosenberg Počet hráčů: 3-5 Věk: od 12 let Doba trvání: ca. 45 minut Obsah: 104 hracích karet 6 karet 3. fazolové pole 1 návod ke hře CÍL HRY Každý hráč obchoduje

Více

Habermaaß-hra 5590. Uhodni, kdo se kde schovává

Habermaaß-hra 5590. Uhodni, kdo se kde schovává CZ Habermaaß-hra 5590 Uhodni, kdo se kde schovává Vážení rodiče, gratulujeme k zakoupení hry z cyklu "Moje první hra - Farma". Učinili jste správné rozhodnutí a umožnili svému dítěti učit se prostřednictvím

Více

UKÁZKA ČINNOSTÍ V ŠACHOVÉ VÝUCE PŘÍNOS PRO ROZVOJ KOGNITIVNÍCH PROCESŮ

UKÁZKA ČINNOSTÍ V ŠACHOVÉ VÝUCE PŘÍNOS PRO ROZVOJ KOGNITIVNÍCH PROCESŮ UKÁZKA ČINNOSTÍ V ŠACHOVÉ VÝUCE PŘÍNOS PRO ROZVOJ KOGNITIVNÍCH PROCESŮ A JEJICH Kapitola poukazuje na činnosti v šachové výuce zaměřené na rozvíjení kognitivních procesů znázorněné pomocí diagramů. Příklady

Více

1. BAZILIŠEK. (Původní název AMÉBA ) Dvůr, hřiště, lesní prostranství, louka. Cíle

1. BAZILIŠEK. (Původní název AMÉBA ) Dvůr, hřiště, lesní prostranství, louka. Cíle 1. BAZILIŠEK (Původní název AMÉBA ) Žádný Žádné Dvůr, hřiště, lesní prostranství, louka 20 minut Hráči vytvoří 2 skupiny (vymyslet názvy viz Harry Potter). Každá skupina tvoří buňku. Stěnu vytvoří hráči,

Více

Piráti. Ročník: 3., děti z MŠ (5-6 leté děti) Rozvíjené klíčové kompetence: sociální a personální, k řešení problémů, pracovní, k učení

Piráti. Ročník: 3., děti z MŠ (5-6 leté děti) Rozvíjené klíčové kompetence: sociální a personální, k řešení problémů, pracovní, k učení Piráti Charakteristika Sportovní den pro děti z MŠ a žáky 3. ročníku. Děti se stávají piráty a překonávají různé překážky jako tyto postavy. Motivace pirátským námětem je pro děti velmi přitažlivá. Děti

Více