Průzkum, osídlování, rozvoj, obchod nebo produkce? Co je pro vás právě nejdůležitější?

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Průzkum, osídlování, rozvoj, obchod nebo produkce? Co je pro vás právě nejdůležitější?"

Transkript

1 Dobrodružné hry Dobyvatelé vesmíru 2-4 hráči min Průzkum, osídlování, rozvoj, obchod nebo produkce? Co je pro vás právě nejdůležitější? Pirates 2-4 hráči 40 min Dobrodružná hra, ve které se staneš kapitánem pirátské lodi, který chce objevit a zmocnit se dávno ztraceného bájného pokladu. The lord of the rings 60 min Slova Středozemě - runová kostková hra. Poznejte kouzlo a moc Středozemě, Elfů, čarodějů, trpaslíků a Hobitů.

2 Fantasy hry Goblini s. r. o. 2-4 hráči min Sestrojte si loď ve které budete hrát a porazte nepřítele. Hra se hraje ve dvojicích, ale nemusí. Lovci noci 4-8 hráčů min Pomocí potřebného vybavení a mocných kouzel zničte své protivníky a jednou provždy ukončete krvavý spor. Zvítězí upíři, vlkodlaci nebo lidé? Říše snů 2-5 hráčů min Staň se mocným drakem, zkušeným cestovatelem, zrádným stínem či jinou tajemnou postavou kterou jsi měl dosud jen ve svých snech. Vládci podzemí 2-4 hráči 90 min Hra, ve které každý bojuje o svůj život. Hráčovi nepřátelé tvoří sama hra a hráči s pomocí trollů je poráží.

3 Karetní hry 6 bere 2-10 hráčů 45 min Šestá karta umístěná do řady bere pět předchozích.. Každá kráva je jeden trestný bod. Odhadněte své protihráče a zvolte správnou taktiku. Bang! 4-7 hráčů min Tato karetní hra vás přenese na Divoký západ, kde kolty visí proklatě nízko. Jsteli bandita, zastřelte šerifa, jste-li šerif nebo jeho pomocník, zbavte město všech banditů a tajemný renegát stojí proti všem. Bláznivá ZOO 3-7 hráčů min Všechna zvířata utekla z výběhů a teď se spolu setkávají. V ZOO je obrovský zmatek a je jen na vás, jak to vlastně dopadne. Bohnanza 3-5 hráčů 45 min Pěstujte fazole, výhodně je prodejte a získejte víc "fazolářů" než vaši protihráči. Coloretto 3-5 hráčů 30 min Jednoduchá karetní hra. Posbírejte co nejvíce chameleonů od jedné barvy. Tři barvy jdou do plusu, ostatní se odčítají... Labyrinth 1-4 hráčů 20 min Najdi cestu z labyrintu dřív než tvůj soupeř.

4 Ligretto 2-4 hráči min Jednoduchá karetní hra, ve které vítězí nejbystřejší a nejrychlejší ruka. MAFIE 5-10 hráčů 30 min Město je uprostřed souboje mezi právem a bezvládím v bouřlivých dvacátých letech minulého století. Hráči zde hrají skryté role postav. Myši v čokoládě 2-6 hráčů 30 min Ze surovin vaříte tu nejlepší čokoládu. Suroviny se vyměňují, abyste získali ty, které potřebujete, musíte jinou surovinu obětovat. Potrubí 2-4 hráči 30 min Karetní hra pro šikovné instalatéry. Ve jménu krále 2-6 hráčů 30 min Král Artuš je mrtev, Merlin nezvěstný a pokladnice vyloupená. Budeš to právě ty, kdo získá nejvíce zlata? Země pod vodou 3-5 hráčů 30 min S každou další vlnou se ovečky na ostrově tisknou víc a víc k sobě. Kdo se nechce utopit v přívalu vln, musí se pořádně ohánět.

5 Klasické hry Člověče, nezlob se hráči 30 min Tuto hru jistě není třeba představovat. Domino 2 -? hráčů 10 min Tuto hru jistě také znáte. Džungle 2 hráči 20 min Stará Indická hra - předchůdce šachu. Fotbal 2 hráči 25 min Fotbal na deskové hře. Vytvoř si svůj tým a poraz soupeře. Hokej 2 hráči 25 min Hokej na deskové hře. Vytvoř si svůj tým a poraz soupeře. Kvarteto 2 -? hráčů 15 min Také velice známá karetní hra. Námořní bitva 2 hráči 20 min Rozmístěte strategicky svou flotilu a potopte soupeřovi lodě - klasická hra v 3D provedení.

6 Pexeso 2-4 hráči 20 min Kdo najde nejvíce dvojic obrázků? Piškvorky 2 hráči 15 min 3D provedení oblíbené školní hry. Solitaire 1-2 hráči 15 min Magnetická cestovní hra. Soubor her 5-60 min Máte rádi klasické hry jako mlýn, dámu, kvarteto a spoustu dalších - určitě si vyberete z tohoto souboru her. Žížalky 2-6 hráčů 30 min Kdo nejrychleji projede trasu až do cíle? Žebříky pomáhají výš, žížalky naopak vrací níž.

7 Logické hry Abalone 2 hráči 25 min Mozkové závity se zapotí při přemýšlení, jak dostat soupeřovy hrací kameny ven z plánu. Blokus 2-4 hráči 20 min Cílem hry je zabrat svými hracími kameny co největší plochu herního plánu. Blokujte své hráče a vyhrajte! Blokus 3D 2-4 hráči 20 min Je verze známé slavné hry tentokrát v 3D. Blokus Trigon 2-4 hráči 20 min Náročná varianta strategické hry Blukus, která již získala řadu ocenění. Naskládej všechny části dřív než tvoji protihráči. Eternity II 1 -? hráčů Skládačka za milión. Puzzle, které z vás mohou udělat milionáře.

8 Kaleidoskop 1-4 hráčů min Hra vás pohltí od první chvíle, kdy si ji zahrajete. Budete ji chtít hrát znovu a znovu. Tato hra získala řadu prestižních ocenění. PENTAGO 2 hráči 15 min 3D piškvorky se zajímavým vylepšením. Není to tak jednoduché, jak se zdá. Rolit 2-4 hráči 20 min Obklíčením soupeře získáváte více kamenů své barvy. Kdo však nakonec koho obklíčí? Toscana 2 hráči 30 min Hráči umisťují svých 16 destiček tak, aby na konci hry utvořili co největší souvislou plochy střech a dláždění.

9 Hry pro jednoho hráče Auto blok 1 hráč 5-15 min Zastav lupiče na útěku! Hlavolamy dřevěné 1 -? hráčů 10 min 10 zajímavých dřevěných hlavolamů od německého výrobce. IQ twist 1 hráč 5-15 min Roztočte své mozkové závity správným směrem a umístěte všechny zatočené herní dílky na herní plán. Metro 1 hráč 5-15 min Propoj jednotlivé stanice metra. Piráti - schovej a najdi 1 hráč 5-15 min Všichni na palubu a napnout plachty! Vyplouváme!

10 TOWER TONY 1 -? hráčů 20 min Vytáhni správnou barvu cihličky a správně polož! Komu spadne věž - prohrává. Tučňáci 1 hráč 5-15 min Logická hra pro jednoho hráče! Zvládneš to?

11 Postřehové hry Cink! 2-6 hráčů 15 min Kdo získá karty všech soupeřů? Ten kdo dokáže ve správnou chvíli a hlavně co nejrychleji cinknout na zvonek uprostřed stolu! Duch 2-8 hráčů min Bleskurychlá postřehová hra, kdo má dobrý postřeh a i myšlení? Jungle speed 2 -? hráčů 15 min Postřeh a rychlost vítězí. Zbavte se co nejrychleji všech svých karet! Totem ve středu stolu čeká. Ubongo 2-4 hráči min Všichni hráči se pokoušejí poskládat barevné dílky do své karty Ubongo. Jednoduchá, ale napínavá hra vás jistě zabaví. MONDO 1-4 hráči min Vytvořte svůj vlastní svět plný exotických zvířat a krásných krajin. Rychlejší a dochvilnější vyhrává. Nalož a jeď 2-6 hráčů 30 min Stěhování se vyplatí, ale musíte mít správný vůz!

12 Hry pro nejmenší Barvínek 2-5 hráčů 15 min Dvě hry, které procvičí váš postřeh. Cink! Junior 2-4 hráči 15 min Červení, zelení nebo modří klauni leží na stole. Chytneš dva stejné? Domino JUNIOR 1-4 hráči 15 min Dřevěné domino s obrázky. Jurasik 2-4 hráči 15 min Objevte a vykopejte kosti dinosaurů a staňte se slavnými paleontology! Kloboučku HOP! 1 -? hráčů 15 min Hra pro všechny, kteří mají pevné nervy. Klasická hra, která je hraná jako mezi prvníma v každé školce :-) Kuřecí olympiáda 2-4 hráči min Jen kuřátko s dobrou pamětí vytrhá pírka všem ostatním a stane se vítězem.

13 Micro Monster 2-4 hráči 20 min Čtyři armády mimozemských mikrobytostí bojují v lítých bitvách až do posledního skoku. Pexeso 2 -? hráčů 20 min Vyber si ze spousty druhů pexeso a potrap trochu hlavičku při hledání dvojic. Piráti 2-4 hráči 45 min Piráti chtějí oloupit strýčka skrblíka o zlato. Na ochranu Skrblíkova pokladu se postaví Rampa, Šikula a tři malí kačeři. Pletení copánků 1 hráč 30 min Upleť si svůj copánek. Puzzle 1 -? Hráčů 20 min Vyber si ze spousty druhů puzzlíků. Umí prase létat? 2-4 hráči 15 min Při objevování vlastností 38 domácích a exotických zvířat je zábava zaručena. Záleží na znalostech ale také na pohotovosti. Viva Topo! 2-4 hráči min Dobrodružná výprava do sýrového království.

14 Společenské hry AKCIE a OPCE 2-6 hráčů min Základním účelem hry jak nakupovat a prodávat akcie. Vyzkoušej si jak to chodí na burze s cennými papíry. Černé historky 1 2 -? hráčů 15 min Jedná se o padesát tajuplných příběhů. Černé historky filmové příběhy Jedná se o padesát příběhů z filmových trháků. 2 -? hráčů 15 min Dostihy a sázky 2-6 hráčů 60 min Nakupujte koně a dostihy a sázejte na své favority. Kdo bude nejúspěšnější a vydělá si nejvíc peněz? Růžové historky 2 -? hráčů 20 min Jedná se o padesát hádanek především pro dívky.

15 Volby 2-4 hráči 50 min Hra o politice. Kdo obsadí poslaneckou sněmovnu a kdo bude vládnout či prezidentem? Záchranáři 2-6 hráčů 45 min Vyprostěte oběti požáru z domu co nejrychleji než se cihly domu sesypou na samotné hasiče. Můžete využít zajímavých postav hasičů a hasičské auto. Zelené historky 2 -? hráčů 20 min Jedná se o padesát dobrodružných hádanek ze zelených lesů. Villa Paletti 2-4 hráčů min Díky této hře si mohou mladí i staří, malí i velcí, diplomovaní inženýři i úplní laici vyzkoušet své stavitelské dovednosti a poprat se s nesnázemi statiky - a zažít tak povznášející pocit při stavbě svého prvního domu.

16 Strategické hry Afrika 2-4 hráči 60 min Velké evropské národy chtějí odhalit poslední skrytá tajemství tohoto dosud málo prozkoumaného kontinentu. Hráči se z pověření badatelských společností účastní řady zajímavých expedic. Alhambra 2-6 hráčů min Dokažte své stavitelské schopnosti tím, že postavíte nejvelkolepější město všech dob - Alhambru. Ale pozor, všude musí téct voda. Atlantic Star 2-6 hráčů 60 min Pronajměte si zaoceánské parníky a zorganizujte okružní plavby po čtyřech mořích světa! Čím vhodnější lodě seženete, tím lépe pro vás. Carcassonne 2-6 hráčů min Z hracích kartiček postavte nejdelší cesty a největší města a získejte tak nejvíce bodů.

17 Citadela 2-7 hráčů 60 min Úkolem je postavit co nejdříve 8 budov. K tomu vám dopomůže několik postav, z kterých si můžete vybrat - budete lupičem, kupcem, stavitelem, žoldnéřem, mordýřem, králem, mágem či knězem? Každý vám může nějak pomoci. DOBA KAMENNÁ 2-4 hráči min Nejdůležitějším úkolem vašeho kmene je obstarat dostatek jídla pro všechny své členy. A proto je potřeba vyrazit na lov, nebo vypěstovat obilí. Těžit suroviny je taky velmi důležité, protože vítězné body se musí zaplatit! Dominion 2-4 hráčů 30 min Jsi král, vládce pěkného malého království plného řek a zelených pastvin. Máš naděje a sny, chceš větší a hezčí království, s větším množstvím řek a s větší rozmanitostí stromů. Chceš dominium. Dračí srdce 2 hráči 20 min Nad národy světa bděl Velký drak, ale mocný černokněžník proměnil draka v kámen. Poté nastala bouřlivá doba. Evo(luce) 3-5 hráčů min Který druh dinosaura bude před dopadem meteoritu nejpočetnější? Bude to ten váš? Finanční svoboda 1-12 hráčů 90 min Staňte se finančním poradcem a pomozte svým klientům reálného života.

18 Heckmeck 2-7 hráčů min Hra pro celou rodinu, která se stále mění a nic v ní není jisté. Zvítězí ten ptáček, kterému se podaří ukořistit nejvíce pečených červíků. Kahuna 2 hráči 30 min Dva mniši havajské sekty Kahuna se snaží ovládnout jednotlivé ostrovy. Který z nich postaví víc mostů a ovládne většinu ostrovů? Kámen - Zbraně Papír 2-4 hráčů 45 min Obyvatelé pohraničí neměli nikdy jednoduchý život. Když je zrovna nesužovaly nájezdy nepřátel, trpěli potyčkami mezi jednotlivými knížaty. Na trůn nastoupil nový král. Tomu komu se jako prvnímu podaří postavit v pohraničí pevný hrad, svěří celou oblast. Kelti s 2-4 hráči 30 min Pro životní cestu platí staré keltské moudro: každý člověk začíná v záporu, ale s každým krokem vpřed se posouvá do oblastí kladů. Prostřednictvím vhodných karet postupují vaše figurky po různých kamenných cestách. Královské rošády 2-6 hráčů 30 min Hra vás přenese do prostředí dvorských intrik. Stanete se jedním ze šlechticů, který se účastní skrytého boje o moc na královském dvoře. Mykerinos 2-4 hráči min Skupiny archeologů vyráží do Egypta za skrytými poklady, dobrodružstvím a slávou.

19 Kronika panství 2-4 hráči min Tato hra je plná taktických výzev. Propracovaný mechanismus provádění akcí zaručuje, že každý tah probíhá svižně, avšak obsáhne spoustu důležitých rozhodnutí. LASCAUX 3-5 hráčů 45 min Neznámí komplex jeskyní, který je plný nástěnných maleb a velkých zvířat. Dokážeš všechny zmatovat? Staň se palaeontogem. LOST VALLEY 3-4 hráči 60 min Všichni zlatokopové začínají na malé obchodní stanici. Kousek po kousku objevují neznámou krajinu na druhé straně srázu za vodopádem. Metro 2-6 hráčů 60 min Staňte se staviteli pařížského metra a ukažte ostatním, že dokážete spojit jednotlivé stanice MOŘEPLAVCI 3-5 hráčů 90 min Ocitáte se v dobách, kdy se mapa světa teprve začala vytvářet. Námořní mocnosti rozšiřovaly svá impéria, vysílaly své lodi do nevzdálenějších částí světa.

20 Osadníci z Katanu 2-4 hráči 75 min Staňte se osadníky ostrova Katan. Pomocí vytěžených surovin postavte nejvíce vesnic a měst. OSTROV 2-4 hráči 45 min Uprostřed oceánu byl objeven tajuplný ostrov Atlantida. Skupina dobrodruhů se ho vydala prozkoumat a právě se s mnoha poklady chystají vrátit na pevnin, když se ostrov začne popět. Dobrodruzi se snaží uniknout hrůznému osudu. PANTHEON 2-4 hráči min Starověké středomoří je oblastí velkého rozkvětu mnoha národů. Pro každý z nich je důležité přízeň bohů. Pilíře země 2-4 hráči min Hráči vystupují jako nejvýznamnější stavitelé a snaží se ve stavbě nejkrásnější katedrálu v celé Anglii uplatnit co nejvíce ze svých geniálních myšlenek.

21 POŠTOVNÍ KURÝR 2-4 hráči 60 min Ten, kdo dokáže dobře volit svou trasu a reagovat na tahy protihráčů, má šanci postavit opravdu funkční poštovní síť a stát se tak vítězem. Pravěk 2-6 hráčů 60 min Hráči začínají jako prostí lovci a sběrači a snaží se osvojovat nové technologie, jako zemědělství a lov medvědů. REVOLUTION! 3-4 hráči min Hra ve kterém se vítěz neví do poslední minuty. Hra je plná intrik a strategie. Savannah Tails 2-5 hráčů 30 min Cílem hry je získat zdroje a prodávat je jako výdělečná, jak je to možné. Hráč, který má nejvíce peněz na konci hry je vítěz. SIBERIA 2-4 hráči 60 min Cílem hry je získat zdroje a prodávat je jako výdělečná, jak je to možné. Hráč, který má nejvíce peněz na konci hry je vítěz. Souboj gladiátorů 2-5 hráčů 45 min Hráči posílají své gladiátory do boje a snaží se porazit co nejvyšší počet gladiátorů a zvířat.

22 Squeeky 2-6 hráčů 25 min Voňavý kousek sýra leží na stole a velký myší závod může začít. Ale pozor ať vás nevyřadí myšky soupeřů! TAJ MAHAL 3-5 hráčů 60 min Indie začátkem 18. století. Téměř 200 let trvá vláda Velkých mogulů, která se očividně rozpadá. Toto využívají ve svůj prospěch maháradžové a kmenoví vládci na severozápadě subkontinentu. S využitím svojí strategie ovládáš své provincie a snažíš se rozšiřovat rozsah svého vlivu. Trans America 2-6 hráčů 30 min Hráči spojují města Ameriky kolejnicemi a to co nejkratší možnou cestu. TZOLK'IN - Májský kalendář 2-4 hráči 90 min Vyspělá Mayská civilizace je známá svým jedinečným uměním, vkusnou architekturou, náročnou matematikou a důkladnou znalostí viditelného vesmíru. Uctívejte mocné bohy, veďte svůj národ k prosperitě a naplánujte mu slavnou budoucnost. Údolí králů 2-4 hráči 90 min Píše se rok 2707 před Kristem. V Egyptě začíná období rozkvětu, který dnes nazýváme Stará říše. Staň se obchodníkem a ovládni stezky a paláce. Vikingové 2-4 hráči 60 min Staňte se vůdcem kmene statečných Vikingů a veďte svůj kmen na objevitelských cestách k neznámým ostrovům.

23 Vysoké napětí 2-6 hráčů 120 min Vydělávejte peníze pomocí výroby elektřiny! Vytvořte dodavatelské sítě, které vás promění ve vítěze. Ztracená města 2 hráči min Strhující expedice pro dva hráče.

24 Vědomostní hry Česko otázky a odpovědi 2-6 hráčů 45 min Zábavná hra pro zvídavé Čechy. Česko otázky a odpovědi Junior Zábavná hra pro zvídavé Čechy. 2-6 hráčů 45 min Česko otázky a odpovědi SPORT 2-6 hráčů min Poutavý zábavný kviz ze světa českého sportu. Užijete si spoustu zábavy, ale také se dozvíte mnoho zajímavých informací. FAUNA 2-6 hráčů min Fauna je jedinečná hra, která kombinuje vědomostní prvek se skvělým herním zážitkem. Kde žijí jednotlivá zvířata z celého světa, jaké délky se dorůstají? Chcete být milionářem? 2-5 hráčů 2-60 min Zábavná hra známá z TV pořadu "Chcete být milionářem"? Kde leží HONOLULU 2-6 hráčů 20 min Vyznáte se ve světě? Vědomostní hra s městy států po celém světě. Kde leží KOTĚHŮLKY 2-6 hráčů 20 min Vyznáte se v Česku? Vědomostní hra s městy České republiky.

25 SCRABBLE 2-4 hráči 30 min Každé slovo se počítá! Všechny VLAJKY světa 2-9 hráčů 15 min Vlajky, státy, jezera, hory, řeky atd. Zajímavá vzdělávací hra pro hráče každého věku.

26 Zábavné hry Activity 3-16 hráčů 60 min Hra pro týmy, při které využijete jak kreslířské, tak řečnické, tak pantomimické dovednosti, abyste předvedli vylosovaná slova a mohli posunout svoji figurku dál po plánu. ACTIVITY Gold Edition 4-16 hráčů 60 min Se svými přáteli zažijete spoustu legrace a zábavy. Zajímavá hra se stala jednou s nejoblíbenějších. Je plná nových a netradičních úkolů. Navazuje na předchozí verze hry. Blábol 2-10 hráčů 20 min Rodinná karetní hra se slovy do Ivana Mládka si užijete chvíle plné zábavy a pohody. Skládejte z výrazů na kartičkách věty, které nemusí dávat smysl Kufr 3 -? hráčů min Vědomostní a zábavná hra podle TV pořadu kufr! Mejdan 2-6 hráčů 45 min Zapomeňte na starosti všedních dnů, zahrajte si mejdan! Reality Show 4-10 hráči min Jste zavření do terária vily a televizní diváci vás sledují. Jste postaveni před nejvypečenější úkoly, aby byla vysoká sledovanost.

27 Párty ALIAS velká sázka 4 -? hráčů 45 min Předveďte to nejlepší, co ve Vás je! Odhadněte soupeře a vsaďte si na něj. MONOPOLY 2-6 hráčů min Hra na rychlé obchodování s nemovitostmi.projděte město a hledejte lukrativní nemovitosti, pozemek, nádraží a podniky. Investujte do domů a hotelů a pak jen vybírejte nájemné! TIK TAK BUM 2-12 hráčů 15 min Bombastická slovní hra pro celou rodinu! Time's up! 4-12 hráčů 45 min Zábavná hra o 480 známých osobností. Time's up! Junior 4-12 hráčů 45 min Nejznámější pohádkové postavy. Znáš je všechny? TWISTER 2-4 hráči 10 min Hra, která vaše tělo určitě zauzluje. Poslední, kdo se udrží na nohou, vyhrává! TWISTER HOOPLA 2-4 hráči 15 min Hra, která vaše tělo určitě zauzluje. Poslední, kdo se udrží ve hře, vyhrává! Záchod 2 -? hráčů 15 min Balanční deska se položí na podpěru a ustálí do roviny. Hráči umisťují figurky na libovolné místo na desce a nesmí spadnout.

SEZNAM SPOLEČENSKÝCH HER k zapůjčení

SEZNAM SPOLEČENSKÝCH HER k zapůjčení SEZNAM SPOLEČENSKÝCH HER k zapůjčení Městská knihovna Lysá nad Labem Activity DĚTI 3-16 hráčů, věk: 4+ Verze oblíbené hry Aktivity Original přizpůsobená dětem. Pojmy na kartičkách jsou kreslené s jasným

Více

Název: Carcassonne - základní hra

Název: Carcassonne - základní hra Název: Carcassonne - základní hra Rok vydání: 2001 Autoři: Klaus-Jürgen Wrede Výrobci: HANS IM GLÜCK, MINDOK Věk hráčů: od 8 let Počet hráčů: 2 až 5 Doba hraní: Asi 30 až 70 minut Herní systém: Pokládání

Více

ŠKOLNÍ KLUB MENU HERNÍHO KOUTKU. Multi game. Mikado. Rubikova kostka. Ježek v kleci. Domino - 7 herních variant

ŠKOLNÍ KLUB MENU HERNÍHO KOUTKU. Multi game. Mikado. Rubikova kostka. Ježek v kleci. Domino - 7 herních variant MENU HERNÍHO KOUTKU Multi game ŠKOLNÍ KLUB Herní stůl můžete využít ke hraní těchto her: Fotbálek, lední hokej, tenis Billiard, kulečník, kuželky, shuffle Hra v kostky, karty, šachy, dáma, vrhcáby Mikado

Více

Kapitola 8: Herní koutek

Kapitola 8: Herní koutek Kapitola 8: Herní koutek Následující hry pocházejí z herních koutků jednotlivých tříd škol učením a hrou nebo jsou to soubory her, které byly v dané specifické situaci použity. 23 V mnoha případech se

Více

Kroužek deskových her

Kroužek deskových her Strana 1 (celkem 21) Kroužek deskových her metodický materiál Písemný výstup projektu Křenka zážitkem k inkluzi, registrační číslo: CZ.1.07/1.2.00/27.0012 KA - 1 Vytváření vhodných podmínek pro zájmové

Více

Rozvoj klíčových kompetencí hrou

Rozvoj klíčových kompetencí hrou Rozvoj klíčových kompetencí hrou Jan a Iveta Vodičkovi Inkluzívní škola 2 Vydalo Osmileté gymnázium Buďánka o.p.s. Česká pedagogická komora v rámci projektu Inkluzívní škola, realizovaného díky podpoře

Více

Pravidla pro půjčování Seznam her Stručný popis jednotlivých her. Místní knihovna RADOTÍN

Pravidla pro půjčování Seznam her Stručný popis jednotlivých her. Místní knihovna RADOTÍN Místní knihovna RADOTÍN Loučanská 1406, Praha Radotín, 153 00 www.knihovna-radotin.cz facebook.com/knihovnaradotin Pravidla pro půjčování Seznam her Stručný popis jednotlivých her Pravidla pro půjčování

Více

novinky 2013/2014 to nej ze světa her a zábavy 2013 / 2014 www.albi.cz

novinky 2013/2014 to nej ze světa her a zábavy 2013 / 2014 www.albi.cz novinky 203/204 to nej ze světa her a zábavy 203 / 204 Kvízové hry Český film Premium otázky a odpovědi Je skvělým propojením zábavné vzdělávací hry a párty hry a navazuje na velký úspěch hry Český fi

Více

DIDAKTIKA. Vrstvové puzzle. 238 www.educaplay.cz A B. Puzzle ve vrstvách... Inovativní dřevěné puzzle

DIDAKTIKA. Vrstvové puzzle. 238 www.educaplay.cz A B. Puzzle ve vrstvách... Inovativní dřevěné puzzle Puzzle ve vrstvách........... A 525 Kč B C D Vrstvové puzzle A B C D E F G H Série fantastických puzzle, které zobrazují různé věci a jejich růst v jejich životě. Každá další vrstva je větší a obsahuje

Více

verzí hry - Ubongo Extrem. No a trochu nostalgie ze školních lavic přináší česká znalostní hra Žahour,

verzí hry - Ubongo Extrem. No a trochu nostalgie ze školních lavic přináší česká znalostní hra Žahour, Zpravodaj 2008/1 PŘEDSTAVENÍ ZPRAVODAJE VÁŽENÉ ČTENÁŘKY A VÁŽENÍ ČTENÁŘI, Dostává se Vám do ruky první číslo zbrusu nového zpravodaje internetového obchodu SVĚT DESKOVÝCH HER. Cílem tohoto zpravodaje je

Více

kartu Loupež Mor Všichni hráči dostanou za svá města pouze 1 kartu se surovinou. Města a rytíři: Hráči nedostanou za svá města žádné obchodní zboží.

kartu Loupež Mor Všichni hráči dostanou za svá města pouze 1 kartu se surovinou. Města a rytíři: Hráči nedostanou za svá města žádné obchodní zboží. Varianty Přátelský zloděj ušetří všechny hráče tak dlouho, dokud nemají více než 2 vítězné body. Dodatečná pravidla Zloděj nesmí po hodu 7 nebo po zahrání rytíře vstoupit na pole, s nímž sousedí hráč,

Více

Pravidla pro postavy. Autor Tomáš Jotov. Hlavní testeři Martin Jotov, Jiří Pešík, Martin Korec, Tomáš Trnka, Pepa Hajn, Karel Jetmar

Pravidla pro postavy. Autor Tomáš Jotov. Hlavní testeři Martin Jotov, Jiří Pešík, Martin Korec, Tomáš Trnka, Pepa Hajn, Karel Jetmar Pravidla pro postavy Autor Tomáš Jotov Hlavní testeři Martin Jotov, Jiří Pešík, Martin Korec, Tomáš Trnka, Pepa Hajn, Karel Jetmar Další testeři Pavel Utíkal, Jaroslav Škára (Barbar), Miroslav Pokorný

Více

P ŘÍBĚHY IMPÉRIA. Ecthelion 2. Co najdete v plné verzi? ZJEDnODUŠENÁ VERZE

P ŘÍBĚHY IMPÉRIA. Ecthelion 2. Co najdete v plné verzi? ZJEDnODUŠENÁ VERZE 4 P ŘÍBĚHY IMPÉRIA ZJEDnODUŠENÁ VERZE Návrh, texty, ilustrace, design: Ecthelion 2 2009 Co najdete v plné verzi? V tištěné verzi Příběhů Impéria naleznete další materiály a příklady k vašim vlastním příběhům,

Více

www.drd2.cz ISBN 978-80-85979-58-9 drd2 team, 2011

www.drd2.cz ISBN 978-80-85979-58-9 drd2 team, 2011 drd2 team, 2011 produkce: Martin Kučera autoři: Karel Černín, Jonáš Ferenc, Kryštof Ferenc, Petr Jonák, Peter Kopáč, Jakub Maruš, Martin Mýtny ilustrace: Kryštof Ferenc, Jan Pospíšil obálka: Michal Ivan

Více

17.10. 20. 11. 2011 18 KNIHCENTRUM

17.10. 20. 11. 2011 18 KNIHCENTRUM Platí od 17.10. do 20. 11. 2011 nebo do vyprodání zásob Adresy prodejen na straně 18 KNIHCENTRUM cz široký sortiment výhodné ceny rychlé dodání www.knihcentrum.cz 597 490 490 Zdeněk Svěrák a jeho Nové

Více

Rozšíření základní hry. Vodní říše. Ostrov pokladů. Druhé rozšíření. Nové předměty a dobrodružství. Nové artefakty. Varianta s deseti artefakty

Rozšíření základní hry. Vodní říše. Ostrov pokladů. Druhé rozšíření. Nové předměty a dobrodružství. Nové artefakty. Varianta s deseti artefakty Vodní říše Někteří mudrci tvrdí, že všechny mýty mají prazáklad v Astrálních světech. Jsou i tací, kteří soudí, že naopak Astrální světy jsou odrazem představ smrtelníků, že je to živoucí zhmotnění mýtů.

Více

fantasy hra na hrdiny Dračí doupě Zjednodušená pravidla Průvodce hrou

fantasy hra na hrdiny Dračí doupě Zjednodušená pravidla Průvodce hrou fantasy hra na hrdiny Dračí doupě Zjednodušená pravidla Průvodce hrou ALTAR 2008 Obsah Obsah Vítej, dobrodruhu!................................ 3 Dračí doupě a hry na hrdiny 3 Verze hry 3 Hra ve skupině....................................

Více

Pomáháme rozvíjet potenciál našich a vašich dětí

Pomáháme rozvíjet potenciál našich a vašich dětí Chytré vzdělávání 2014 Pomáháme rozvíjet potenciál našich a vašich dětí Již sedmnáctým rokem jsou CHYTRÉ HRAČKY synonymem pro didaktické a naučné hry. V naší nabídce jsou pomůcky, které rozvíjejí inteligenci

Více

Obsah / rejstřík. Logopedie...4. Jemná motorika...7. Didaktické pomůcky... 14. Společenské a výukové hry...19. Matematika...30. Družiny...

Obsah / rejstřík. Logopedie...4. Jemná motorika...7. Didaktické pomůcky... 14. Společenské a výukové hry...19. Matematika...30. Družiny... Chytré vzdělávání 2014 Obsah / rejstřík Logopedie...4 Jemná motorika...7 Didaktické pomůcky... 14 Společenské a výukové hry...19 Matematika...30 Družiny...33 Angličtina...34 Puzzle...36 Pomáháme rozvíjet

Více

CÍL HRY VIDEO PRAVIDLA KOMPONENTY HRY ANATOMIE KARTY DRUHY KARET SVĚT BATTALIE JEDNOTKY

CÍL HRY VIDEO PRAVIDLA KOMPONENTY HRY ANATOMIE KARTY DRUHY KARET SVĚT BATTALIE JEDNOTKY CÍL HRY agresivní bojové a dobyvačné hře, kdy budete obsazovat města protivníků. V této hře stupeň města představuje přesně to množství vítězných bodů, které hráč právě vlastní, když dané město kontroluje.

Více

Pravidla Kahlaveranai

Pravidla Kahlaveranai 18/4/2011 19:04 Pravidla Kahlaveranai L.A.R.P. 2011 Orgové, bestie a CP... 2 Informační obláček a otázka co vidím?... 2 Neherní zastavení času - time-stop!... 3 Tvorba Postavy... 3 Zkušenost... 4 Život

Více

prosinec 2014 I ročník 57 junák Hra o trùny VÁNOCE v Japonsku Domácí prskavky Fotocomics

prosinec 2014 I ročník 57 junák Hra o trùny VÁNOCE v Japonsku Domácí prskavky Fotocomics prosinec 2014 I ročník 57 junák Hra o trùny VÁNOCE v Japonsku Domácí prskavky Fotocomics AKCE Thajsko je země, kde se lidé dokážou radovat z maličkostí, jsou tak pohostinní, že nabídnou i to málo, co mají.

Více

Šachy... 3 Náčelník a bojovníci... 3 K.O. šachy... 4 Double šachy... 4 Poziční šachy... 4 Žravé šachy... 4

Šachy... 3 Náčelník a bojovníci... 3 K.O. šachy... 4 Double šachy... 4 Poziční šachy... 4 Žravé šachy... 4 Obsah Šachy... 3 Náčelník a bojovníci... 3 K.O. šachy... 4 Double šachy... 4 Poziční šachy... 4 Žravé šachy... 4 Dáma... 5 Polská dáma... 5 Staroněmecká dáma... 5 Turecká dáma... 6 Rohová dáma... 6 Žravá

Více

Nové knihy - D Ě T S K Á

Nové knihy - D Ě T S K Á Lansmanne, Anne Zuzanka a její pes Ňufka /A. Lansmanne ; Ilustrace Pierre Couronne ; - Praha Junior 2006. - Nestr. - ISBN: 80-7146-032-X. příběhy, děti, psi, rodina, literatura, pro děti Ahoj děti! Jmenuji

Více

Letní dětské tábory 2012

Letní dětské tábory 2012 Letní dětské tábory 2012 ZO OS KOVO ŠKODA AUTO a.s. Mladá Boleslav Rekreační zařízení,,nedamov u Dubé I.běh zkrácený DT II.běh Rekreační zařízení,,slunovrat Jetřichovice I. III. běh, včetně zkrácených

Více

V tomto čísle naleznete: Zajímavost: Případ záhadného řezníka, Hlavní téma: Osvobození Plzně, Reportáž: Tutanchamon Jeho hrob a poklady, Recenze:

V tomto čísle naleznete: Zajímavost: Případ záhadného řezníka, Hlavní téma: Osvobození Plzně, Reportáž: Tutanchamon Jeho hrob a poklady, Recenze: V tomto čísle naleznete: Zajímavost: Případ záhadného řezníka, Hlavní téma: Osvobození Plzně, Reportáž: Tutanchamon Jeho hrob a poklady, Recenze: Marcahuasi Kolébka bohů; Gamedek Hranice reality; První

Více

S P O RT A H O B BY 3518 BROUK. ean: 9788072370238 Váz., 160 str., 270 x 235 mm 799 Kč

S P O RT A H O B BY 3518 BROUK. ean: 9788072370238 Váz., 160 str., 270 x 235 mm 799 Kč OBSAH SPORT A HOBBy 2 MUZIKA 6 HOBBy 7 UMĚNÍ 10 KUCHyNĚ 14 encyklopedie 17 PRŮVOdCe lonely PlANeT 18 děti encyklopedie 22 PRINCeSS TOP 26 děti A SeXUAlITA 27 POHÁdKy A PŘÍBĚHy 30 PŘÍPRAVA do ŠKOly 34 HRAJI

Více

KNIHCENTRUM cz. široký sortiment výhodné ceny rychlé dodání www.knihcentrum.cz 597 490 490 390, Platí od 21. 2. do 3. 4. 2011 nebo do vyprodání zásob

KNIHCENTRUM cz. široký sortiment výhodné ceny rychlé dodání www.knihcentrum.cz 597 490 490 390, Platí od 21. 2. do 3. 4. 2011 nebo do vyprodání zásob Platí od 21. 2. do 3. 4. 2011 nebo do vyprodání zásob Adresy prodejen na straně 18 KNIHCENTRUM cz široký sortiment výhodné ceny rychlé dodání www.knihcentrum.cz 597 490 490 211 titulů v nabídce 390, 259,

Více

V tomto čísle naleznete: Zajímavost: Létající červ, Článek: Po stopách megalitů, Recenze: Bivoj válečník; Hraničářův učeň; Barva kouzel; Zakázaná

V tomto čísle naleznete: Zajímavost: Létající červ, Článek: Po stopách megalitů, Recenze: Bivoj válečník; Hraničářův učeň; Barva kouzel; Zakázaná V tomto čísle naleznete: Zajímavost: Létající červ, Článek: Po stopách megalitů, Recenze: Bivoj válečník; Hraničářův učeň; Barva kouzel; Zakázaná archeologie; Skrytá česká historie; Kamenný svět; Staré

Více

KAVENU a jeho svět báječné herní plochy

KAVENU a jeho svět báječné herní plochy Strana 1/28 1989 - Úsvit svobody 960 8 20. století 880 830 3D piškvorky 105 90 50 báječných experimentů 1 190 50 optických iluzí 1 190 50 veselých her na cesty 1 190 6 bere! D 290 6 bere! Junior D 290

Více