Průzkum, osídlování, rozvoj, obchod nebo produkce? Co je pro vás právě nejdůležitější?

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Průzkum, osídlování, rozvoj, obchod nebo produkce? Co je pro vás právě nejdůležitější?"

Transkript

1 Dobrodružné hry Dobyvatelé vesmíru 2-4 hráči min Průzkum, osídlování, rozvoj, obchod nebo produkce? Co je pro vás právě nejdůležitější? Pirates 2-4 hráči 40 min Dobrodružná hra, ve které se staneš kapitánem pirátské lodi, který chce objevit a zmocnit se dávno ztraceného bájného pokladu. The lord of the rings 60 min Slova Středozemě - runová kostková hra. Poznejte kouzlo a moc Středozemě, Elfů, čarodějů, trpaslíků a Hobitů.

2 Fantasy hry Goblini s. r. o. 2-4 hráči min Sestrojte si loď ve které budete hrát a porazte nepřítele. Hra se hraje ve dvojicích, ale nemusí. Lovci noci 4-8 hráčů min Pomocí potřebného vybavení a mocných kouzel zničte své protivníky a jednou provždy ukončete krvavý spor. Zvítězí upíři, vlkodlaci nebo lidé? Říše snů 2-5 hráčů min Staň se mocným drakem, zkušeným cestovatelem, zrádným stínem či jinou tajemnou postavou kterou jsi měl dosud jen ve svých snech. Vládci podzemí 2-4 hráči 90 min Hra, ve které každý bojuje o svůj život. Hráčovi nepřátelé tvoří sama hra a hráči s pomocí trollů je poráží.

3 Karetní hry 6 bere 2-10 hráčů 45 min Šestá karta umístěná do řady bere pět předchozích.. Každá kráva je jeden trestný bod. Odhadněte své protihráče a zvolte správnou taktiku. Bang! 4-7 hráčů min Tato karetní hra vás přenese na Divoký západ, kde kolty visí proklatě nízko. Jsteli bandita, zastřelte šerifa, jste-li šerif nebo jeho pomocník, zbavte město všech banditů a tajemný renegát stojí proti všem. Bláznivá ZOO 3-7 hráčů min Všechna zvířata utekla z výběhů a teď se spolu setkávají. V ZOO je obrovský zmatek a je jen na vás, jak to vlastně dopadne. Bohnanza 3-5 hráčů 45 min Pěstujte fazole, výhodně je prodejte a získejte víc "fazolářů" než vaši protihráči. Coloretto 3-5 hráčů 30 min Jednoduchá karetní hra. Posbírejte co nejvíce chameleonů od jedné barvy. Tři barvy jdou do plusu, ostatní se odčítají... Labyrinth 1-4 hráčů 20 min Najdi cestu z labyrintu dřív než tvůj soupeř.

4 Ligretto 2-4 hráči min Jednoduchá karetní hra, ve které vítězí nejbystřejší a nejrychlejší ruka. MAFIE 5-10 hráčů 30 min Město je uprostřed souboje mezi právem a bezvládím v bouřlivých dvacátých letech minulého století. Hráči zde hrají skryté role postav. Myši v čokoládě 2-6 hráčů 30 min Ze surovin vaříte tu nejlepší čokoládu. Suroviny se vyměňují, abyste získali ty, které potřebujete, musíte jinou surovinu obětovat. Potrubí 2-4 hráči 30 min Karetní hra pro šikovné instalatéry. Ve jménu krále 2-6 hráčů 30 min Král Artuš je mrtev, Merlin nezvěstný a pokladnice vyloupená. Budeš to právě ty, kdo získá nejvíce zlata? Země pod vodou 3-5 hráčů 30 min S každou další vlnou se ovečky na ostrově tisknou víc a víc k sobě. Kdo se nechce utopit v přívalu vln, musí se pořádně ohánět.

5 Klasické hry Člověče, nezlob se hráči 30 min Tuto hru jistě není třeba představovat. Domino 2 -? hráčů 10 min Tuto hru jistě také znáte. Džungle 2 hráči 20 min Stará Indická hra - předchůdce šachu. Fotbal 2 hráči 25 min Fotbal na deskové hře. Vytvoř si svůj tým a poraz soupeře. Hokej 2 hráči 25 min Hokej na deskové hře. Vytvoř si svůj tým a poraz soupeře. Kvarteto 2 -? hráčů 15 min Také velice známá karetní hra. Námořní bitva 2 hráči 20 min Rozmístěte strategicky svou flotilu a potopte soupeřovi lodě - klasická hra v 3D provedení.

6 Pexeso 2-4 hráči 20 min Kdo najde nejvíce dvojic obrázků? Piškvorky 2 hráči 15 min 3D provedení oblíbené školní hry. Solitaire 1-2 hráči 15 min Magnetická cestovní hra. Soubor her 5-60 min Máte rádi klasické hry jako mlýn, dámu, kvarteto a spoustu dalších - určitě si vyberete z tohoto souboru her. Žížalky 2-6 hráčů 30 min Kdo nejrychleji projede trasu až do cíle? Žebříky pomáhají výš, žížalky naopak vrací níž.

7 Logické hry Abalone 2 hráči 25 min Mozkové závity se zapotí při přemýšlení, jak dostat soupeřovy hrací kameny ven z plánu. Blokus 2-4 hráči 20 min Cílem hry je zabrat svými hracími kameny co největší plochu herního plánu. Blokujte své hráče a vyhrajte! Blokus 3D 2-4 hráči 20 min Je verze známé slavné hry tentokrát v 3D. Blokus Trigon 2-4 hráči 20 min Náročná varianta strategické hry Blukus, která již získala řadu ocenění. Naskládej všechny části dřív než tvoji protihráči. Eternity II 1 -? hráčů Skládačka za milión. Puzzle, které z vás mohou udělat milionáře.

8 Kaleidoskop 1-4 hráčů min Hra vás pohltí od první chvíle, kdy si ji zahrajete. Budete ji chtít hrát znovu a znovu. Tato hra získala řadu prestižních ocenění. PENTAGO 2 hráči 15 min 3D piškvorky se zajímavým vylepšením. Není to tak jednoduché, jak se zdá. Rolit 2-4 hráči 20 min Obklíčením soupeře získáváte více kamenů své barvy. Kdo však nakonec koho obklíčí? Toscana 2 hráči 30 min Hráči umisťují svých 16 destiček tak, aby na konci hry utvořili co největší souvislou plochy střech a dláždění.

9 Hry pro jednoho hráče Auto blok 1 hráč 5-15 min Zastav lupiče na útěku! Hlavolamy dřevěné 1 -? hráčů 10 min 10 zajímavých dřevěných hlavolamů od německého výrobce. IQ twist 1 hráč 5-15 min Roztočte své mozkové závity správným směrem a umístěte všechny zatočené herní dílky na herní plán. Metro 1 hráč 5-15 min Propoj jednotlivé stanice metra. Piráti - schovej a najdi 1 hráč 5-15 min Všichni na palubu a napnout plachty! Vyplouváme!

10 TOWER TONY 1 -? hráčů 20 min Vytáhni správnou barvu cihličky a správně polož! Komu spadne věž - prohrává. Tučňáci 1 hráč 5-15 min Logická hra pro jednoho hráče! Zvládneš to?

11 Postřehové hry Cink! 2-6 hráčů 15 min Kdo získá karty všech soupeřů? Ten kdo dokáže ve správnou chvíli a hlavně co nejrychleji cinknout na zvonek uprostřed stolu! Duch 2-8 hráčů min Bleskurychlá postřehová hra, kdo má dobrý postřeh a i myšlení? Jungle speed 2 -? hráčů 15 min Postřeh a rychlost vítězí. Zbavte se co nejrychleji všech svých karet! Totem ve středu stolu čeká. Ubongo 2-4 hráči min Všichni hráči se pokoušejí poskládat barevné dílky do své karty Ubongo. Jednoduchá, ale napínavá hra vás jistě zabaví. MONDO 1-4 hráči min Vytvořte svůj vlastní svět plný exotických zvířat a krásných krajin. Rychlejší a dochvilnější vyhrává. Nalož a jeď 2-6 hráčů 30 min Stěhování se vyplatí, ale musíte mít správný vůz!

12 Hry pro nejmenší Barvínek 2-5 hráčů 15 min Dvě hry, které procvičí váš postřeh. Cink! Junior 2-4 hráči 15 min Červení, zelení nebo modří klauni leží na stole. Chytneš dva stejné? Domino JUNIOR 1-4 hráči 15 min Dřevěné domino s obrázky. Jurasik 2-4 hráči 15 min Objevte a vykopejte kosti dinosaurů a staňte se slavnými paleontology! Kloboučku HOP! 1 -? hráčů 15 min Hra pro všechny, kteří mají pevné nervy. Klasická hra, která je hraná jako mezi prvníma v každé školce :-) Kuřecí olympiáda 2-4 hráči min Jen kuřátko s dobrou pamětí vytrhá pírka všem ostatním a stane se vítězem.

13 Micro Monster 2-4 hráči 20 min Čtyři armády mimozemských mikrobytostí bojují v lítých bitvách až do posledního skoku. Pexeso 2 -? hráčů 20 min Vyber si ze spousty druhů pexeso a potrap trochu hlavičku při hledání dvojic. Piráti 2-4 hráči 45 min Piráti chtějí oloupit strýčka skrblíka o zlato. Na ochranu Skrblíkova pokladu se postaví Rampa, Šikula a tři malí kačeři. Pletení copánků 1 hráč 30 min Upleť si svůj copánek. Puzzle 1 -? Hráčů 20 min Vyber si ze spousty druhů puzzlíků. Umí prase létat? 2-4 hráči 15 min Při objevování vlastností 38 domácích a exotických zvířat je zábava zaručena. Záleží na znalostech ale také na pohotovosti. Viva Topo! 2-4 hráči min Dobrodružná výprava do sýrového království.

14 Společenské hry AKCIE a OPCE 2-6 hráčů min Základním účelem hry jak nakupovat a prodávat akcie. Vyzkoušej si jak to chodí na burze s cennými papíry. Černé historky 1 2 -? hráčů 15 min Jedná se o padesát tajuplných příběhů. Černé historky filmové příběhy Jedná se o padesát příběhů z filmových trháků. 2 -? hráčů 15 min Dostihy a sázky 2-6 hráčů 60 min Nakupujte koně a dostihy a sázejte na své favority. Kdo bude nejúspěšnější a vydělá si nejvíc peněz? Růžové historky 2 -? hráčů 20 min Jedná se o padesát hádanek především pro dívky.

15 Volby 2-4 hráči 50 min Hra o politice. Kdo obsadí poslaneckou sněmovnu a kdo bude vládnout či prezidentem? Záchranáři 2-6 hráčů 45 min Vyprostěte oběti požáru z domu co nejrychleji než se cihly domu sesypou na samotné hasiče. Můžete využít zajímavých postav hasičů a hasičské auto. Zelené historky 2 -? hráčů 20 min Jedná se o padesát dobrodružných hádanek ze zelených lesů. Villa Paletti 2-4 hráčů min Díky této hře si mohou mladí i staří, malí i velcí, diplomovaní inženýři i úplní laici vyzkoušet své stavitelské dovednosti a poprat se s nesnázemi statiky - a zažít tak povznášející pocit při stavbě svého prvního domu.

16 Strategické hry Afrika 2-4 hráči 60 min Velké evropské národy chtějí odhalit poslední skrytá tajemství tohoto dosud málo prozkoumaného kontinentu. Hráči se z pověření badatelských společností účastní řady zajímavých expedic. Alhambra 2-6 hráčů min Dokažte své stavitelské schopnosti tím, že postavíte nejvelkolepější město všech dob - Alhambru. Ale pozor, všude musí téct voda. Atlantic Star 2-6 hráčů 60 min Pronajměte si zaoceánské parníky a zorganizujte okružní plavby po čtyřech mořích světa! Čím vhodnější lodě seženete, tím lépe pro vás. Carcassonne 2-6 hráčů min Z hracích kartiček postavte nejdelší cesty a největší města a získejte tak nejvíce bodů.

17 Citadela 2-7 hráčů 60 min Úkolem je postavit co nejdříve 8 budov. K tomu vám dopomůže několik postav, z kterých si můžete vybrat - budete lupičem, kupcem, stavitelem, žoldnéřem, mordýřem, králem, mágem či knězem? Každý vám může nějak pomoci. DOBA KAMENNÁ 2-4 hráči min Nejdůležitějším úkolem vašeho kmene je obstarat dostatek jídla pro všechny své členy. A proto je potřeba vyrazit na lov, nebo vypěstovat obilí. Těžit suroviny je taky velmi důležité, protože vítězné body se musí zaplatit! Dominion 2-4 hráčů 30 min Jsi král, vládce pěkného malého království plného řek a zelených pastvin. Máš naděje a sny, chceš větší a hezčí království, s větším množstvím řek a s větší rozmanitostí stromů. Chceš dominium. Dračí srdce 2 hráči 20 min Nad národy světa bděl Velký drak, ale mocný černokněžník proměnil draka v kámen. Poté nastala bouřlivá doba. Evo(luce) 3-5 hráčů min Který druh dinosaura bude před dopadem meteoritu nejpočetnější? Bude to ten váš? Finanční svoboda 1-12 hráčů 90 min Staňte se finančním poradcem a pomozte svým klientům reálného života.

18 Heckmeck 2-7 hráčů min Hra pro celou rodinu, která se stále mění a nic v ní není jisté. Zvítězí ten ptáček, kterému se podaří ukořistit nejvíce pečených červíků. Kahuna 2 hráči 30 min Dva mniši havajské sekty Kahuna se snaží ovládnout jednotlivé ostrovy. Který z nich postaví víc mostů a ovládne většinu ostrovů? Kámen - Zbraně Papír 2-4 hráčů 45 min Obyvatelé pohraničí neměli nikdy jednoduchý život. Když je zrovna nesužovaly nájezdy nepřátel, trpěli potyčkami mezi jednotlivými knížaty. Na trůn nastoupil nový král. Tomu komu se jako prvnímu podaří postavit v pohraničí pevný hrad, svěří celou oblast. Kelti s 2-4 hráči 30 min Pro životní cestu platí staré keltské moudro: každý člověk začíná v záporu, ale s každým krokem vpřed se posouvá do oblastí kladů. Prostřednictvím vhodných karet postupují vaše figurky po různých kamenných cestách. Královské rošády 2-6 hráčů 30 min Hra vás přenese do prostředí dvorských intrik. Stanete se jedním ze šlechticů, který se účastní skrytého boje o moc na královském dvoře. Mykerinos 2-4 hráči min Skupiny archeologů vyráží do Egypta za skrytými poklady, dobrodružstvím a slávou.

19 Kronika panství 2-4 hráči min Tato hra je plná taktických výzev. Propracovaný mechanismus provádění akcí zaručuje, že každý tah probíhá svižně, avšak obsáhne spoustu důležitých rozhodnutí. LASCAUX 3-5 hráčů 45 min Neznámí komplex jeskyní, který je plný nástěnných maleb a velkých zvířat. Dokážeš všechny zmatovat? Staň se palaeontogem. LOST VALLEY 3-4 hráči 60 min Všichni zlatokopové začínají na malé obchodní stanici. Kousek po kousku objevují neznámou krajinu na druhé straně srázu za vodopádem. Metro 2-6 hráčů 60 min Staňte se staviteli pařížského metra a ukažte ostatním, že dokážete spojit jednotlivé stanice MOŘEPLAVCI 3-5 hráčů 90 min Ocitáte se v dobách, kdy se mapa světa teprve začala vytvářet. Námořní mocnosti rozšiřovaly svá impéria, vysílaly své lodi do nevzdálenějších částí světa.

20 Osadníci z Katanu 2-4 hráči 75 min Staňte se osadníky ostrova Katan. Pomocí vytěžených surovin postavte nejvíce vesnic a měst. OSTROV 2-4 hráči 45 min Uprostřed oceánu byl objeven tajuplný ostrov Atlantida. Skupina dobrodruhů se ho vydala prozkoumat a právě se s mnoha poklady chystají vrátit na pevnin, když se ostrov začne popět. Dobrodruzi se snaží uniknout hrůznému osudu. PANTHEON 2-4 hráči min Starověké středomoří je oblastí velkého rozkvětu mnoha národů. Pro každý z nich je důležité přízeň bohů. Pilíře země 2-4 hráči min Hráči vystupují jako nejvýznamnější stavitelé a snaží se ve stavbě nejkrásnější katedrálu v celé Anglii uplatnit co nejvíce ze svých geniálních myšlenek.

21 POŠTOVNÍ KURÝR 2-4 hráči 60 min Ten, kdo dokáže dobře volit svou trasu a reagovat na tahy protihráčů, má šanci postavit opravdu funkční poštovní síť a stát se tak vítězem. Pravěk 2-6 hráčů 60 min Hráči začínají jako prostí lovci a sběrači a snaží se osvojovat nové technologie, jako zemědělství a lov medvědů. REVOLUTION! 3-4 hráči min Hra ve kterém se vítěz neví do poslední minuty. Hra je plná intrik a strategie. Savannah Tails 2-5 hráčů 30 min Cílem hry je získat zdroje a prodávat je jako výdělečná, jak je to možné. Hráč, který má nejvíce peněz na konci hry je vítěz. SIBERIA 2-4 hráči 60 min Cílem hry je získat zdroje a prodávat je jako výdělečná, jak je to možné. Hráč, který má nejvíce peněz na konci hry je vítěz. Souboj gladiátorů 2-5 hráčů 45 min Hráči posílají své gladiátory do boje a snaží se porazit co nejvyšší počet gladiátorů a zvířat.

22 Squeeky 2-6 hráčů 25 min Voňavý kousek sýra leží na stole a velký myší závod může začít. Ale pozor ať vás nevyřadí myšky soupeřů! TAJ MAHAL 3-5 hráčů 60 min Indie začátkem 18. století. Téměř 200 let trvá vláda Velkých mogulů, která se očividně rozpadá. Toto využívají ve svůj prospěch maháradžové a kmenoví vládci na severozápadě subkontinentu. S využitím svojí strategie ovládáš své provincie a snažíš se rozšiřovat rozsah svého vlivu. Trans America 2-6 hráčů 30 min Hráči spojují města Ameriky kolejnicemi a to co nejkratší možnou cestu. TZOLK'IN - Májský kalendář 2-4 hráči 90 min Vyspělá Mayská civilizace je známá svým jedinečným uměním, vkusnou architekturou, náročnou matematikou a důkladnou znalostí viditelného vesmíru. Uctívejte mocné bohy, veďte svůj národ k prosperitě a naplánujte mu slavnou budoucnost. Údolí králů 2-4 hráči 90 min Píše se rok 2707 před Kristem. V Egyptě začíná období rozkvětu, který dnes nazýváme Stará říše. Staň se obchodníkem a ovládni stezky a paláce. Vikingové 2-4 hráči 60 min Staňte se vůdcem kmene statečných Vikingů a veďte svůj kmen na objevitelských cestách k neznámým ostrovům.

23 Vysoké napětí 2-6 hráčů 120 min Vydělávejte peníze pomocí výroby elektřiny! Vytvořte dodavatelské sítě, které vás promění ve vítěze. Ztracená města 2 hráči min Strhující expedice pro dva hráče.

24 Vědomostní hry Česko otázky a odpovědi 2-6 hráčů 45 min Zábavná hra pro zvídavé Čechy. Česko otázky a odpovědi Junior Zábavná hra pro zvídavé Čechy. 2-6 hráčů 45 min Česko otázky a odpovědi SPORT 2-6 hráčů min Poutavý zábavný kviz ze světa českého sportu. Užijete si spoustu zábavy, ale také se dozvíte mnoho zajímavých informací. FAUNA 2-6 hráčů min Fauna je jedinečná hra, která kombinuje vědomostní prvek se skvělým herním zážitkem. Kde žijí jednotlivá zvířata z celého světa, jaké délky se dorůstají? Chcete být milionářem? 2-5 hráčů 2-60 min Zábavná hra známá z TV pořadu "Chcete být milionářem"? Kde leží HONOLULU 2-6 hráčů 20 min Vyznáte se ve světě? Vědomostní hra s městy států po celém světě. Kde leží KOTĚHŮLKY 2-6 hráčů 20 min Vyznáte se v Česku? Vědomostní hra s městy České republiky.

25 SCRABBLE 2-4 hráči 30 min Každé slovo se počítá! Všechny VLAJKY světa 2-9 hráčů 15 min Vlajky, státy, jezera, hory, řeky atd. Zajímavá vzdělávací hra pro hráče každého věku.

26 Zábavné hry Activity 3-16 hráčů 60 min Hra pro týmy, při které využijete jak kreslířské, tak řečnické, tak pantomimické dovednosti, abyste předvedli vylosovaná slova a mohli posunout svoji figurku dál po plánu. ACTIVITY Gold Edition 4-16 hráčů 60 min Se svými přáteli zažijete spoustu legrace a zábavy. Zajímavá hra se stala jednou s nejoblíbenějších. Je plná nových a netradičních úkolů. Navazuje na předchozí verze hry. Blábol 2-10 hráčů 20 min Rodinná karetní hra se slovy do Ivana Mládka si užijete chvíle plné zábavy a pohody. Skládejte z výrazů na kartičkách věty, které nemusí dávat smysl Kufr 3 -? hráčů min Vědomostní a zábavná hra podle TV pořadu kufr! Mejdan 2-6 hráčů 45 min Zapomeňte na starosti všedních dnů, zahrajte si mejdan! Reality Show 4-10 hráči min Jste zavření do terária vily a televizní diváci vás sledují. Jste postaveni před nejvypečenější úkoly, aby byla vysoká sledovanost.

27 Párty ALIAS velká sázka 4 -? hráčů 45 min Předveďte to nejlepší, co ve Vás je! Odhadněte soupeře a vsaďte si na něj. MONOPOLY 2-6 hráčů min Hra na rychlé obchodování s nemovitostmi.projděte město a hledejte lukrativní nemovitosti, pozemek, nádraží a podniky. Investujte do domů a hotelů a pak jen vybírejte nájemné! TIK TAK BUM 2-12 hráčů 15 min Bombastická slovní hra pro celou rodinu! Time's up! 4-12 hráčů 45 min Zábavná hra o 480 známých osobností. Time's up! Junior 4-12 hráčů 45 min Nejznámější pohádkové postavy. Znáš je všechny? TWISTER 2-4 hráči 10 min Hra, která vaše tělo určitě zauzluje. Poslední, kdo se udrží na nohou, vyhrává! TWISTER HOOPLA 2-4 hráči 15 min Hra, která vaše tělo určitě zauzluje. Poslední, kdo se udrží ve hře, vyhrává! Záchod 2 -? hráčů 15 min Balanční deska se položí na podpěru a ustálí do roviny. Hráči umisťují figurky na libovolné místo na desce a nesmí spadnout.

Ohodnocení škod společenských her

Ohodnocení škod společenských her 6. bere Ohodnocení škod společenských her 104 karet á hry Abalone quattro 600 Kč á Hrací plocha 56 kuliček (14 od každé barvy) á hry Activity 2 650 Kč á Přesýpací hodiny hry 4 figurky á 550 karet Addict

Více

NADANÝ ŽÁK A JEHO MOŽNOSTI ROZVOJE VE VOLNÉM ČASE

NADANÝ ŽÁK A JEHO MOŽNOSTI ROZVOJE VE VOLNÉM ČASE 1 NADANÝ ŽÁK A JEHO MOŽNOSTI ROZVOJE VE VOLNÉM ČASE Příklady aktivit pro volný čas nadaných žáků Ing. Martin Pokorný Projekt OPVK reg.č. CZ.1.07/.1.2.00/08.0126 2 VERBÁLNÍ HRY - rozvíjejí především slovní

Více

Pravidla pro půjčování Seznam her Stručný popis jednotlivých her. Místní knihovna RADOTÍN

Pravidla pro půjčování Seznam her Stručný popis jednotlivých her. Místní knihovna RADOTÍN Místní knihovna RADOTÍN Loučanská 1406, Praha Radotín, 153 00 www.knihovna-radotin.cz facebook.com/knihovnaradotin Pravidla pro půjčování Seznam her Stručný popis jednotlivých her Pravidla pro půjčování

Více

Medvídek Teddy barvy a tvary

Medvídek Teddy barvy a tvary CZ Habermaaß-hra 5878 Moje první hra Medvídek Teddy barvy a tvary Moje první hra Medvídek Teddy barvy a tvary První umísťovací hra pro 1 až 4 malé medvídky od 2 let. Autor: Christiane Hüpper Ilustrace:

Více

STRATEGICKÁ HRA MAGNETIC CHALLENGE

STRATEGICKÁ HRA MAGNETIC CHALLENGE STRATEGICKÁ HRA MAGNETIC CHALLENGE Jen chvilka postačí k pochopení pravidel a k jejich vysvětlení příteli. Magnetická výzva je zábavná, strhující, poučná kombinační hra, která kombinuje hru a zábavu s

Více

OSADNÍCI Z KATANU JUBILEJNÍ SCÉNÁŘ KOLONIE (Jubiläums-Szenario Die Kolonien )

OSADNÍCI Z KATANU JUBILEJNÍ SCÉNÁŘ KOLONIE (Jubiläums-Szenario Die Kolonien ) OSADNÍCI Z KATANU JUBILEJNÍ SCÉNÁŘ KOLONIE (Jubiläums-Szenario Die Kolonien ) Klaus Teuber Herní materiál 2 rámečkové díly 4 přehledové karty 4 pole moře 3 pole džungle 2 pole sopek 1 pole zlatonosné řeky

Více

Nabídka velkých kobercových her, mozaiky a puzzlí

Nabídka velkých kobercových her, mozaiky a puzzlí ŠTRUNC, s.r.o., Tlustice 215, 26801 Hořovice tel.: 775608203, 311513577, E-mail: objednavky@hrackystrunc.cz, strunc@hrackystrunc.cz IČO:27223761,DIČ:CZ27223761 www.hrackystrunc.cz Nabídka velkých kobercových

Více

Príprava hry. 1. Umístěte nový herní plán na původní, jak je zobrazeno níže. jídla na loviště

Príprava hry. 1. Umístěte nový herní plán na původní, jak je zobrazeno níže. jídla na loviště Príprava hry Herní materiál: 1 herní plán 1 deska hráče (pro 5. hráče) 10 dřevěných figurek černé barvy (pro 5. hráče) 3 černé dřevěné kostičky (2 velké, 1 malá) 4 malé kostičky ve 4 barvách 10 dřevěných

Více

Habermaaß-hra 2404. Domino Had z číslic a obrázků

Habermaaß-hra 2404. Domino Had z číslic a obrázků CZ Habermaaß-hra 2404 Domino Had z číslic a obrázků Domino Had z číslic a obrázků Barevná a veselá paměťová hra s čísly pro 2-4 děti ve věku od 4 let. Obsahuje i variantu pro jednoho hráče. Design: Jutta

Více

MONSTRA & MÝTY. (Monster & Mythen)

MONSTRA & MÝTY. (Monster & Mythen) MONSTRA & MÝTY (Monster & Mythen) Alan R. Moor Richard Borg 1.0 Úvod V jednom fantastickém světě spolu bojují mocní čarodějové, trpaslíci, trollové, skřeti a nemrtví. Hráči velí jejich armádám (pěchotě,

Více

Habermaaß-hra 5589. Klasické kostky Kravička Karla

Habermaaß-hra 5589. Klasické kostky Kravička Karla CZ Habermaaß-hra 5589 Klasické kostky Kravička Karla Vážení rodiče, gratulujeme k zakoupení hry z cyklu "Moje první hra - Farma". Učinili jste správné rozhodnutí a umožnili svému dítěti učit se prostřednictvím

Více

Habermaaß-hra 4934. Rozruch na ledovci

Habermaaß-hra 4934. Rozruch na ledovci CZ Habermaaß-hra 4934 Rozruch na ledovci Rozruch na ledovci Odvážná cvrnkací hra pro 2 až 4 polární zvířátka ve věku od 5 do 9 let. Autor: Heinz Meister Ilustrace: Stephan Pricken Délka hry: cca. 15 minut

Více

ÚVOD ČLOVĚČE NEZLOB SE SE

ÚVOD ČLOVĚČE NEZLOB SE SE HRY PRO DĚTI ÚVOD Vážení přátelé, ale hlavně děti, především pro Vás jsme vytvořili dětskou řadu našich velkých provedení společenských her. Kromě oblíbených a známých her jako člověče nezlob se, kroket,

Více

Chytrý medvěd učí počítat

Chytrý medvěd učí počítat CZ Habermaaß-hra 3151A /4547N Chytrý medvěd učí počítat Medvědí kolekce vzdělávacích her pro 2 až 5 hráčů ve věku od 4 do 8 let. S navlékacím počítadlem Chytrého medvěda a třemi extra velkými kostkami.

Více

Habermaaß-hra 3123A /4448N. Tanec s vejci

Habermaaß-hra 3123A /4448N. Tanec s vejci CZ Habermaaß-hra 3123A /4448N Tanec s vejci Tanec s vejci Živá hra plná poskakování s vejci pro 2-4 hráče ve věku od 5 do 99let. Autor: Ilustrace: Roberto Fraga Martina Leykamm Obsah: 1 dřevěné vejce 9

Více

Nabídka programů na hradě Šternberk

Nabídka programů na hradě Šternberk Nabídka programů na hradě Šternberk Následující nabídka programů je speciálně vytvořena pro příměstské tábory ASC UP 2012. Cena programu činí 170 Kč. Součástí programu je vždy prohlídka hradu (malý okruh)

Více

V zemi skřítků se hráči snaží navštívit co nejvíce měst. Musíte kombinovat jakou krajinou a jakým dopravním prostředkem budete cestovat.

V zemi skřítků se hráči snaží navštívit co nejvíce měst. Musíte kombinovat jakou krajinou a jakým dopravním prostředkem budete cestovat. Elfenland Počet hráčů: 2-6 Doporučený věk: nejméně 10 let Délka hry: 60 až 80 minut Vydavatel: Amigo Rok vydání: 1998 Autor: Alan R. Moon V zemi skřítků se hráči snaží navštívit co nejvíce měst. Musíte

Více

SEZNAM SPOLEČENSKÝCH HER k zapůjčení

SEZNAM SPOLEČENSKÝCH HER k zapůjčení SEZNAM SPOLEČENSKÝCH HER k zapůjčení Městská knihovna Lysá nad Labem Activity DĚTI 3-16 hráčů, věk: 4+ Verze oblíbené hry Aktivity Original přizpůsobená dětem. Pojmy na kartičkách jsou kreslené s jasným

Více

Habermaaß-hra 4511. Divocí Vikingové

Habermaaß-hra 4511. Divocí Vikingové CZ Habermaaß-hra 4511 Divocí Vikingové Hra Habermaaß č. 4511 Divocí Vikingové Riskantní sázková hra pro 2 5 odvážných Vikingů ve věku 6 99 let. Autor: Ilustrace: Délka hry: Wolfgang Dirscherl Michael Menzel

Více

Pravidla hry Cashflow 101

Pravidla hry Cashflow 101 Pravidla hry Cashflow 101 Příprava před hraním: 1) zvolte si Bankéře 2) zamíchejte kartičky Příležitost, Trh a Nicotnosti a umístěte je na herní desku 3) Bankéř rozdá hráčům Cashflow listy, figurky Krys

Více

ANOTACE K VÝUKOVÉ SADĚ č. VY_32_INOVACE_01_03_MAT_Pr

ANOTACE K VÝUKOVÉ SADĚ č. VY_32_INOVACE_01_03_MAT_Pr Číslo projektu Číslo a název šablony klíčové aktivity Tematická oblast (předmět) Autor ANOTACE K VÝUKOVÉ SADĚ č. VY_32_INOVACE_01_03_MAT_Pr CZ.1.07/1.5.00/34.0705 III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím

Více

Princes of Florence - Pro Ludo

Princes of Florence - Pro Ludo Princes of Florence - Pro Ludo Die Fürsten von Florenz Pravidla pro rozšíření (Pro Ludo) Pravidla pro 2 hráče Při hře 2 hráčů použijte následující pravidla: Peníze do začátku: 2500 Florinů Základní cena

Více

Osadníci z Katanu tématická sada z karetní hry pro dva hráče

Osadníci z Katanu tématická sada z karetní hry pro dva hráče Osadníci z Katanu tématická sada z karetní hry pro dva hráče Přeložil Jan Štefl 4/2008 Umělec & Dobrodinec Možnosti tématické sady Umělec a dobrodinec Tématická sada Umělec & dobrodinec je jednou z celkem

Více

Piráti. Ročník: 3., děti z MŠ (5-6 leté děti) Rozvíjené klíčové kompetence: sociální a personální, k řešení problémů, pracovní, k učení

Piráti. Ročník: 3., děti z MŠ (5-6 leté děti) Rozvíjené klíčové kompetence: sociální a personální, k řešení problémů, pracovní, k učení Piráti Charakteristika Sportovní den pro děti z MŠ a žáky 3. ročníku. Děti se stávají piráty a překonávají různé překážky jako tyto postavy. Motivace pirátským námětem je pro děti velmi přitažlivá. Děti

Více

Kroužek deskových her

Kroužek deskových her Strana 1 (celkem 21) Kroužek deskových her metodický materiál Písemný výstup projektu Křenka zážitkem k inkluzi, registrační číslo: CZ.1.07/1.2.00/27.0012 KA - 1 Vytváření vhodných podmínek pro zájmové

Více

www.milionoveimperium.cz

www.milionoveimperium.cz www.milionoveimperium.cz David Kirš, autor Miliónového impéria a EmailAcademy uvádí ebook WEB MILIONÁŘE A KRUH BOHATSTVÍ Tento ebook (dokument) můžete šířit a přeposílat dále, ale pouze jako celek. Není

Více

strategická desková hra pro dva hráče

strategická desková hra pro dva hráče strategická desková hra pro dva hráče Hrací potřeby: Sada 10 hracích kamenů pro každého hráče: 2 Pěšáci, 2 Rytíři, 1 Věž, 1 Zvěd, 1 Generál, 1 Katapult, 1 Lučištník, 1 Král 1 kámen se symbolem vlajky 4

Více

Pondělí. Přijď si zastřílet z profesionálního luku, kuše či foukačky.

Pondělí. Přijď si zastřílet z profesionálního luku, kuše či foukačky. Pondělí 10:15 11:30 Relax yourself Výroba náušnic Kongresový sál Vyrob si vlastní nášnice z různých materiálů. 15:00 16:00 Get the feel Lukostřelba - Sraz u hlavní recepce Přijď si zastřílet z profesionálního

Více

MOC 99,- MOC 149,- MOC 99,-

MOC 99,- MOC 149,- MOC 99,- Zábavné úkoly se samolepkami pro všechny předškoláky. Sešit s obrázky nejoblíbenějších zvířecích kamarádů je doplněn listy se samolepkami, které děti mohou nalepovat na příslušné obrázky se shodnými obrysy.

Více

Habermaaß-hra 4935. Magie stínů

Habermaaß-hra 4935. Magie stínů CZ Habermaaß-hra 4935 Magie stínů Magie stínů Magická stínová hra pro 2 až 4 hráče ve věku od 4 do 99 let. Autor: Kai Haferkamp Ilustrace: Marc Robitzky Délka hry: cca. 15 až 20 minut Obsah: 4 malé kouzelné

Více

ZÁKLADNÍ OVLÁDÁNÍ PĚCHOTY 3 OBRAZOVKA REŽIMU KAMPANĚ 7 KAMPAŇ 8 OBRAZOVKA REŽIMU MULTIPLAYER 10 MULTIPLAYER 11 KOOPERAČNÍ REŽIM 13 MŮJ VOJÁK 15

ZÁKLADNÍ OVLÁDÁNÍ PĚCHOTY 3 OBRAZOVKA REŽIMU KAMPANĚ 7 KAMPAŇ 8 OBRAZOVKA REŽIMU MULTIPLAYER 10 MULTIPLAYER 11 KOOPERAČNÍ REŽIM 13 MŮJ VOJÁK 15 TM OBSAH ZÁKLADNÍ OVLÁDÁNÍ PĚCHOTY 3 OBRAZOVKA REŽIMU KAMPANĚ 7 KAMPAŇ 8 OBRAZOVKA REŽIMU MULTIPLAYER 10 MULTIPLAYER 11 KOOPERAČNÍ REŽIM 13 MŮJ VOJÁK 15 OBCHOD BATTLEFIELD 3 18 BATTLELOG 19 ZÁKLADNÍ OVLÁDÁNÍ

Více

DŽUNGLE. Anotace. Mgr. Marie Lamcheová. Jazyk. český. Očekávaný výstup:

DŽUNGLE. Anotace. Mgr. Marie Lamcheová. Jazyk. český. Očekávaný výstup: DŽUNGLE Anotace Autor: Jazyk Očekávaný výstup: Specifické vzděl. potřeby Klíčová slova: Druh učeb. materiálu: Druh interaktivity Cílová skupina Žák vyhledává v textu informace. Zařazuje, jmenuje slova,

Více

Název: Carcassonne - základní hra

Název: Carcassonne - základní hra Název: Carcassonne - základní hra Rok vydání: 2001 Autoři: Klaus-Jürgen Wrede Výrobci: HANS IM GLÜCK, MINDOK Věk hráčů: od 8 let Počet hráčů: 2 až 5 Doba hraní: Asi 30 až 70 minut Herní systém: Pokládání

Více

KROUŽEK DESKOVÝCH HER. Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk

KROUŽEK DESKOVÝCH HER. Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk KROUŽEK DESKOVÝCH HER Základní škola Svatoplukova 7, Šternberk V našem kroužku deskových her se schází především žáci 1. stupně. Jako Kroužek deskových her jsme začali pracovat v roce 2005, kdy jsme uzavřeli

Více

III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Označení šablony/označení sady VY_32_INOVACE_04_M3 M 3

III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Označení šablony/označení sady VY_32_INOVACE_04_M3 M 3 Záznamový arch Název školy: Základní škola a Mateřská škola Brno, Bosonožské nám. 44, příspěvková organizace Číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.2499 Číslo a název šablony klíčové aktivity: III/2 Inovace

Více

Rozvoj klíčových kompetencí hrou

Rozvoj klíčových kompetencí hrou Rozvoj klíčových kompetencí hrou Jan a Iveta Vodičkovi Inkluzívní škola 2 Vydalo Osmileté gymnázium Buďánka o.p.s. Česká pedagogická komora v rámci projektu Inkluzívní škola, realizovaného díky podpoře

Více

ČASOPIS ŠKOLNÍ DRUŽINY II. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ ROK 2013/14

ČASOPIS ŠKOLNÍ DRUŽINY II. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ ROK 2013/14 ČASOPIS ŠKOLNÍ DRUŽINY II. ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ ROK 2013/14 Tak nám opět začal nový školní rok i v družině. Ale než se dostaneme k naší nové celoroční hře, chceme se s Vámi podělit o zážitky z minulé hry o

Více

Vyhodnocení a zpětná vazba:

Vyhodnocení a zpětná vazba: Název: Číslovky a jejich skloňování Cíl: Opakování učiva o číslovkách Fáze vyučovacího procesu: opakování Organizační forma vyučování: skupinová Převažující myšlenková operace: analýza, syntéza, srovnávání

Více

Celoroční plán školní družiny Školní rok 2014/2015

Celoroční plán školní družiny Školní rok 2014/2015 Celoroční plán školní družiny Školní rok 2014/2015 Úvod: Každému dítěti je dána příležitost k účelnému naplňování volného času. Je nutné nabídku činnosti stále rozšiřovat, doplňovat a zdokonalovat. Při

Více

Zájmové kroužky 2012/2013

Zájmové kroužky 2012/2013 Zájmové kroužky 2012/2013 1. Kroužek kytary čtvrtek 14:00-15:00 Mgr. Podoláková - určen pro děti, které se naučily základy hry (pokračování loňského kroužku), naučíme se další akordy, rytmy, nové písničky

Více

VYZNÁTE SE VE SVĚTĚ? Pro 2 6 hráčů od 10 let.

VYZNÁTE SE VE SVĚTĚ? Pro 2 6 hráčů od 10 let. KDE LEŽÍ Honolulu VYZNÁTE SE VE SVĚTĚ? Pro 2 6 hráčů od 10 let. Honolulu! Proč právě Honolulu? Že se v evropských, asijských, amerických, či afrických městech skvěle vyznáte? Ale kde leží Honolulu? Zřejmě

Více

Vybavení v oddělení ŠD: VEVERKY

Vybavení v oddělení ŠD: VEVERKY Vybavení v oddělení ŠD: VEVERKY Vodové barvy Pastelky Křídy Voskový pastel Morphun Clics Blok6-hrad Lego-creator Hrad velký Gigamic Gama3-učíme se hodiny Gama7-rosteme Duha-hra na barvy Kdopak jsem? Můj

Více

PROGRAM PRO DĚTI. Výběr těch nejpopulárnějších večerníčků, které byly odvysílány od roku 1965 až do současnosti.

PROGRAM PRO DĚTI. Výběr těch nejpopulárnějších večerníčků, které byly odvysílány od roku 1965 až do současnosti. PROGRAM PRO DĚTI ČTVRTEK, 3. května Divadlo J. K. Tyla 9:00 10:00 Animo TV Oblíbené večerníčky 1 (české znění) Výběr těch nejpopulárnějších večerníčků, které byly odvysílány od roku 1965 až do současnosti.

Více

Sluneční soustava. Význam a vývoj Geografie

Sluneční soustava. Význam a vývoj Geografie Zeměpis 6 třída Sluneční soustava Ročníková práce je určena pro žáky šestého ročníku základní školy. cíl projektu: vytvořit výukové listy slunce a jednotlivých planet probíraných v zeměpise. zadání: vyhledej

Více

Srovnání oblíbenosti a hranosti deskových her. Zuzana Kuklová

Srovnání oblíbenosti a hranosti deskových her. Zuzana Kuklová Srovnání oblíbenosti a hranosti deskových her Zuzana Kuklová 1. června 2007 Úvod Cílem této práce je získat údaje o oblíbenosti a hranosti deskových her. Údaje pro získání statistik byly shromážděny v

Více

Chánové 7: Krev a Sláva

Chánové 7: Krev a Sláva Chánové 7: Krev a Sláva Poznámky k verzi Předělaní možnosti Všechna menu a funkce v menu "Nastavení" jsou přesunuty do pop-up, vyzdoben novém vzhledem a popis. Bitevní simulátor Bitevní simulátor je představení

Více

motto: PŘEPLOUT ATLANTICKÝ OCEÁN NEJRYCHLEJI JAK TO DOKÁŽEŠ

motto: PŘEPLOUT ATLANTICKÝ OCEÁN NEJRYCHLEJI JAK TO DOKÁŽEŠ P R O J E K T T R A N S A T 6,50 2 0 0 8-2 0 10 T R A N S A T6,50 Největší závod sólo mořeplavců na světě z Francie do Brazíle 2 kontinenty, 4250 Nm (8000km) První účast Čecha ve třídě prototypů a vůbec

Více

UPPSALA. Herní materiál. Cíl hry. Pro 2 až 6 hráčů od 10 let

UPPSALA. Herní materiál. Cíl hry. Pro 2 až 6 hráčů od 10 let UPPSALA Pro 2 až 6 hráčů od 10 let Uppsala! Proč právě Uppsala? Že se v evropských městech skvěle vyznáte? Ale kde je zrovna Uppsala? Zřejmě leží na západ od Sankt Petersburgu. Leží ale na východ, nebo

Více

L é t o 2 0 1 5. Táborová pošta

L é t o 2 0 1 5. Táborová pošta Táborová pošta L é t o 2 0 1 5 L é t o 2 0 1 5 Dům dětí a mládeže Uherské Hradiště Purkyňova 494, 686 06 Uherské Hradiště Telefon: tel.: 572 551 347, 737 923 842 www.ddmsikula.cz, www.trnka.xf.cz putovní

Více

Herní zona. Akce pro města a obce Akce pro neziskový sektor. Firemní akce - večírky a plesy. Další akce

Herní zona. Akce pro města a obce Akce pro neziskový sektor. Firemní akce - večírky a plesy. Další akce Akce pro města a obce Akce pro neziskový sektor Firemní akce - večírky a plesy Další akce Herní zona Vlastní aktivity - jsme přímí realizátoři, neplatíte za zprostředkování. Jsme kreativní - tvoříme a

Více

Příměstské tábory KC KAMPA 2013

Příměstské tábory KC KAMPA 2013 Příměstské tábory KC KAMPA 2013 Turnusy a program 1. turnus 8. 12. července 2013 2. turnus 15. 19. července 2013 3. turnus 19. 23. srpna 2013 4. turnus 26. 30. srpna 2013 Harmonogram dne Obecné informace

Více

Na počátku hry nemáš nic než trochu peněz a malé pozemky. Dominion svět plný napínavých dobrodružství.

Na počátku hry nemáš nic než trochu peněz a malé pozemky. Dominion svět plný napínavých dobrodružství. Na počátku hry nemáš nic než trochu peněz a malé pozemky. Avšak brány světa jsou ti otevřeny dokořán, neboť svou říši si můžeš budovat stavbou vesnic, založením tržiště či postavením trůnního sálu. Ale

Více

KAMIONEM PO EVROPĚ "Kdo si hraje, nezlobí!" Vyrobeno výrobním družstvem Eva ve spolupráci s FaF VFU BRNO Nápad: Výrobní družstvo disk Říčany

KAMIONEM PO EVROPĚ Kdo si hraje, nezlobí! Vyrobeno výrobním družstvem Eva ve spolupráci s FaF VFU BRNO Nápad: Výrobní družstvo disk Říčany KAMIONEM PO EVROPĚ "Kdo si hraje, nezlobí!" Vyrobeno výrobním družstvem Eva ve spolupráci s FaF VFU BRNO Nápad: Výrobní družstvo disk Říčany OBSAH HRY: 1. Herní plán 2. Kamiony z moduritu - 6 ks. 3. Karty

Více

večer jako z bondovky

večer jako z bondovky večer jako z bondovky Vysoké sázky večer jako z bondovky Přisedněte k pokerovému stolu a zahrajte si o záchranu celého lidstva. bondovský večírek profesionální kasíno agentská hra Připravili jsme večírek,

Více

CO JE BOSSABALL? NOVÝ UNIVERZÁLNÍ SPORT

CO JE BOSSABALL? NOVÝ UNIVERZÁLNÍ SPORT CO JE BOSSABALL? NOVÝ UNIVERZÁLNÍ SPORT Chtěli jste někdy zažít pohyby těla při sportu zvaném capoiera, nebo jste spíše příznivcem beach volejbalu? Jste nadšencem fotbalu, anebo se vidíte spíše jako zdatný

Více

SKUPINOVÝ PROGRAM NA OBJEDNÁVKU 2014

SKUPINOVÝ PROGRAM NA OBJEDNÁVKU 2014 SKUPINOVÝ PROGRAM NA OBJEDNÁVKU 2014 LANOVÉ AKTIVITY /ADRENALIN A ZÁBAVA/ Připravíme pro vás slaňování z mostu, lezení po skále, superadrenalinové sbíhání 80m Vranovské přehrady, skok do houpačky z mostu,

Více

PŘEHLED AKCÍ ZA ROK 2014

PŘEHLED AKCÍ ZA ROK 2014 PŘEHLED AKCÍ ZA ROK 2014 PRO RODIČE A DĚTI V AZYLOVÉM DOMĚ, NA LIŠČINĚ 2, OSTRAVA HRUŠOV 15. 1. 2014 SOUTĚŽNÍ ODPOLEDNE VE SPOLEČENSKÝCH HRÁCH Děti s rodiči a se zaměstnanci Azylového domu strávili příjemné

Více

Informace o 4. ročníku soutěže pro studenty středních škol a gymnázií Máš umělecké střevo? 2012/2013

Informace o 4. ročníku soutěže pro studenty středních škol a gymnázií Máš umělecké střevo? 2012/2013 Informace o 4. ročníku soutěže pro studenty středních škol a gymnázií Máš umělecké střevo? 2012/2013 Christian Ruben, Kolumbus objevuje břehy Ameriky, 1846, plátno, olej, 145 x 190 cm Vážená kolegyně,

Více

Projekt Já a moje město. 1. třída Zajíčci. šk. rok 2012/2013

Projekt Já a moje město. 1. třída Zajíčci. šk. rok 2012/2013 Projekt Já a moje město 1. třída Zajíčci šk. rok 2012/2013 Projekt: Já a moje město Školní vzdělávací program: Rok v přírodě Integrovaný blok: Kdo jsme a kde žijeme Část integrovaného bloku: Já a moje

Více

karty nestvůr bojové karty karty diváků sázecí žetony

karty nestvůr bojové karty karty diváků sázecí žetony ÚVODEM Vítejte u hry Colossal Arena! Pro všeobecnou zábavu dnes mezi sebou bojuje v aréně osm divokých nestvůr v zápase na pět kol. Přišli jste vsadit na tyto gladiátory své těžce vydělané zlato s nadějí

Více

Velká vesmírná hra 55. střediska Vatra Praha Vesmírná odysea PRAVIDLA

Velká vesmírná hra 55. střediska Vatra Praha Vesmírná odysea PRAVIDLA Velká vesmírná hra 55. střediska Vatra Praha Vesmírná odysea PRAVIDLA Začátek hry: Rozdělení do dvojic (maximálně do trojic). Ty pak po celou hru budou stabilní. Každá dvojice si nakreslí na A4 pěknou

Více

Cíl hry. Obsah. Příprava

Cíl hry. Obsah. Příprava PRAVIDLA HRY Cíl hry Ocitli jste se v kůži malého prasátka. Vaším největším přáním je postavit pevný a krásný dům, kde budete moci trávit dlouhé zimní večery. Abyste toho docílili, nebudete potřebovat

Více

Březen 2013 Časopis ZŠ Hronov Velký Dřevíč

Březen 2013 Časopis ZŠ Hronov Velký Dřevíč DŘEVÁK peru CESTA KOLEM SVĚTA Březen 2013 Časopis ZŠ Hronov Velký Dřevíč peru Hlavní město: Lima Oficiální jazyk: Španělština, Kečuánština Měna: Nuevo sol (PEN) Jezero Titicaca Nejvýše položené splavné

Více

MINIGOLF. pyramida, plošina, okénko (doplněk překážky skok), had, květ (doplněk překážky skok) SPLŇUJE ČSN EN 1176 GARDEN-RONDO

MINIGOLF. pyramida, plošina, okénko (doplněk překážky skok), had, květ (doplněk překážky skok) SPLŇUJE ČSN EN 1176 GARDEN-RONDO MINIGOLF Minigolfová dráha (provedení pozink šířka: 0,6m; hlava dráhy: Ø 1,2 m; délka: 5m) Cena: 20.700,- (cena včetně: 1x minigolfová hůl profi + 2x míček) Cena platí při odběru 1ks, v případě zájmu o

Více

ŠKOLNÍ KLUB MENU HERNÍHO KOUTKU. Multi game. Mikado. Rubikova kostka. Ježek v kleci. Domino - 7 herních variant

ŠKOLNÍ KLUB MENU HERNÍHO KOUTKU. Multi game. Mikado. Rubikova kostka. Ježek v kleci. Domino - 7 herních variant MENU HERNÍHO KOUTKU Multi game ŠKOLNÍ KLUB Herní stůl můžete využít ke hraní těchto her: Fotbálek, lední hokej, tenis Billiard, kulečník, kuželky, shuffle Hra v kostky, karty, šachy, dáma, vrhcáby Mikado

Více

Dokončete Vaši registraci na pobočce Tipsportu!

Dokončete Vaši registraci na pobočce Tipsportu! Dokončete Vaši registraci na pobočce Tipsportu! Vaše předregistrace na internetu je platná pouze 7 dní. Dalším krokem k plnohodnotnému a legálnímu sázení je podpis smlouvy - potvrzení údajů osobně v kterékoliv

Více

PRACOVNÍ LIST POP č. 1 pro nadprůměrné dítě v mateřské škole, M. Kaslová

PRACOVNÍ LIST POP č. 1 pro nadprůměrné dítě v mateřské škole, M. Kaslová Předmatematické aktivity se zaměřením na rozvoj prostorové orientace a představivosti (D10) PRACOVNÍ LIST POP č. 1 pro nadprůměrné dítě v mateřské škole, M. Kaslová Pomůcky: obrázky jsou budˇ nakreslení

Více

Rozhodně přijď, pokud ti je 11 a víc let.

Rozhodně přijď, pokud ti je 11 a víc let. Pondělí 10:15 11:30 Relax yourself Kreativní svět Kongresový sál Vyrob si vlastní umělecké dílo. 15:00 16:00 Get the feel Lukostřelba - Sraz u hlavní recepce P ijď si zast ílet z profesionálního luku,

Více

Hra pro 3 4 hráče od 8 let, hrací doba: 45-60 min.

Hra pro 3 4 hráče od 8 let, hrací doba: 45-60 min. Autor: Sébastien Pauchon Illustrationen: Arnaud Demaegd Layout: Cyril Demaegd Yspahan FAQ & Forum: http://www.ystari.com Překlad: CAULY přeloženo pro www.svet-deskovych-her.cz Hra pro 3 4 hráče od 8 let,

Více

Habermaaß-hra 4280. Nešikovná čarodějnice

Habermaaß-hra 4280. Nešikovná čarodějnice CZ Habermaaß-hra 4280 Nešikovná čarodějnice Nešikovná čarodějnice Okouzlující sledovací hra podporující rychlé rozhodování, pro 2 až 4 hráče ve věku od 5 do 99 let. Hra má FEX efekt pro zvýšení stupně

Více

Obsah hry. Cíl hry. Hra od Dirka Henna pro 2-6 hráčů

Obsah hry. Cíl hry. Hra od Dirka Henna pro 2-6 hráčů Hra od Dirka Henna pro 2-6 hráčů V malém městečku Alhambra se přední středověcí stavitelé z Evropy a Arábie rozhodli postavit obrovské paláce a nádherné zahrady. Staňte se jedním ze stavitelů, najměte

Více

POPIS HRY. Apex Multi Magic. APEX MULTI MAGIC III CZ kat.2 V1.01 Minimální vklad 1 Kč Maximální vklad 100 Kč

POPIS HRY. Apex Multi Magic. APEX MULTI MAGIC III CZ kat.2 V1.01 Minimální vklad 1 Kč Maximální vklad 100 Kč POPIS HRY Apex Multi Magic APEX MULTI MAGIC III CZ kat.2 V1.01 Minimální vklad 1 Kč Maximální vklad 100 Kč Pravidla hry APEX MULTI MAGIC III CZ kat.2 V1.01 Výherní přístroj /dále jen VHP/ APEX Multi Magic

Více

1 Vyprávěj, co vidíš na obrázku a vyhledej jednotlivé situace zobrazené na kartách.

1 Vyprávěj, co vidíš na obrázku a vyhledej jednotlivé situace zobrazené na kartách. 1 Vyprávěj, co vidíš na obrázku a vyhledej jednotlivé situace zobrazené na kartách. 2 Vyprávěj příběh a podle obrázků doplň slova ve správném tvaru. Svítilo a šli do. Cesta vedla kolem, pak po a kousek

Více

National Geographic Channel

National Geographic Channel Pobavte svůj mozek Zdroj: ATO Mediareserach, 2013 National Geographic Channel hlavní stanice společnosti FOX Networks nabízí nejen přírodovědecké vědecké, společenské, ekologické, ale i například cestopisné

Více

Využití společenských her k procvičování učiva

Využití společenských her k procvičování učiva Využití společenských her k procvičování učiva Odborná střední škola podnikatelská Kolín s.r.o. Jan Klíma e-mail: jan.klima@ossp.cz Klíčová slova škola hrou, společenské hry, procvičování látky, AZ kvíz,

Více

UKÁZKA ČINNOSTÍ V ŠACHOVÉ VÝUCE PŘÍNOS PRO ROZVOJ KOGNITIVNÍCH PROCESŮ

UKÁZKA ČINNOSTÍ V ŠACHOVÉ VÝUCE PŘÍNOS PRO ROZVOJ KOGNITIVNÍCH PROCESŮ UKÁZKA ČINNOSTÍ V ŠACHOVÉ VÝUCE PŘÍNOS PRO ROZVOJ KOGNITIVNÍCH PROCESŮ A JEJICH Kapitola poukazuje na činnosti v šachové výuce zaměřené na rozvíjení kognitivních procesů znázorněné pomocí diagramů. Příklady

Více

Rozšířený obchod. Náhrada za slabý list (karty v ruce)

Rozšířený obchod. Náhrada za slabý list (karty v ruce) Tato alternativní pravidla jsou určena hráčům, kteří již mají s hrou World of Tanks: Rush určité zkušenosti a chtěli by svůj zážitek ze hry prohloubit, a také obecně zkušeným hráčům moderních společenských

Více

Nabídka animačních programů RC Sepetná

Nabídka animačních programů RC Sepetná Nabídka animačních programů RC Sepetná Indoor programy a) Relaxcentrum Sepetná b) Zábavné večery Outdoor programy a) Areál penzionu Sluníčko b) Okolí RC Sepetná Indoor programy a) Relaxcentrum Sepetná

Více

Výstupy předmětu. Žák si zopakuje pojmy, vesmír, planeta Země, tvar, rozměry, rotace a její důsledky, mapa a určení polohy, zemské sféry.

Výstupy předmětu. Žák si zopakuje pojmy, vesmír, planeta Země, tvar, rozměry, rotace a její důsledky, mapa a určení polohy, zemské sféry. Opakování 6. ročníku -opakování základních pojmů -práce s učebnicí-otázky a úkoly -práce s tematickými mapami Žák si zopakuje pojmy, vesmír, planeta Země, tvar, rozměry, rotace a její důsledky, mapa a

Více

Informace o 4. ročníku soutěže pro studenty středních škol a gymnázií Máš umělecké střevo? 2012/2013

Informace o 4. ročníku soutěže pro studenty středních škol a gymnázií Máš umělecké střevo? 2012/2013 Informace o 4. ročníku soutěže pro studenty středních škol a gymnázií Máš umělecké střevo? 2012/2013 Christian Ruben, Kolumbus objevuje břehy Ameriky, 1846, plátno, olej, 145 x 190 cm Vážená kolegyně,

Více

kartu Loupež Mor Všichni hráči dostanou za svá města pouze 1 kartu se surovinou. Města a rytíři: Hráči nedostanou za svá města žádné obchodní zboží.

kartu Loupež Mor Všichni hráči dostanou za svá města pouze 1 kartu se surovinou. Města a rytíři: Hráči nedostanou za svá města žádné obchodní zboží. Varianty Přátelský zloděj ušetří všechny hráče tak dlouho, dokud nemají více než 2 vítězné body. Dodatečná pravidla Zloděj nesmí po hodu 7 nebo po zahrání rytíře vstoupit na pole, s nímž sousedí hráč,

Více

Představení Seznam.cz Abaku ligy Jak děti tráví čas s počítačem a internetem?

Představení Seznam.cz Abaku ligy Jak děti tráví čas s počítačem a internetem? Představení Seznam.cz Abaku ligy Jak děti tráví čas s počítačem a internetem? Michal Vodák, marketingový ředitel Seznam.cz Tomáš Zatloukal, ředitel odboru vzdělávání MŠMT Vlastimil Lisse, ředitel ZŠ a

Více

Gamifikujte Vaše firemní akce

Gamifikujte Vaše firemní akce Gamifikujte Vaše firemní akce Jste společnost, která realizuje trénink, workshop, nebo prostě chcete oživit firemní setkání? Využijte naše herní balíčky rozbal a hraj. Výhody: Kvalita zpracování Stručnost,

Více

Pokud čtete tuto knihu, je to proto, že se s největší pravděpodobností

Pokud čtete tuto knihu, je to proto, že se s největší pravděpodobností Pokud čtete tuto knihu, je to proto, že se s největší pravděpodobností chystáte následovat cestu těch, kdož jsou již zasvěceni do světa kouzel Ungarů, do elementální magie, a chcete postupem času také

Více

NABÍDKA TEMATICKÝCH VZDĚLÁVACÍCH PROGRAMŮ PRO MŠ A ZŠ. KRAJSKÁ KNIHOVNA VYSOČINY Havlíčkův Brod

NABÍDKA TEMATICKÝCH VZDĚLÁVACÍCH PROGRAMŮ PRO MŠ A ZŠ. KRAJSKÁ KNIHOVNA VYSOČINY Havlíčkův Brod NABÍDKA TEMATICKÝCH VZDĚLÁVACÍCH PROGRAMŮ PRO MŠ A ZŠ KRAJSKÁ KNIHOVNA VYSOČINY Havlíčkův Brod 2014/2015 kontakt dětské oddělení Monika Dolejší, Lenka Živná 569 400 484 detske@kkvysociny.cz m centrum 569

Více

ÚVOD. držíte v rukou katalog zahradních a venkovních her, které vyrábí, prodává a pronajímá společnost STOA-Zahradní minigolf s.r.o.

ÚVOD. držíte v rukou katalog zahradních a venkovních her, které vyrábí, prodává a pronajímá společnost STOA-Zahradní minigolf s.r.o. ZAHRADNÍ HRY ÚVOD Vážení přátelé, držíte v rukou katalog zahradních a venkovních her, které vyrábí, prodává a pronajímá společnost STOA-Zahradní minigolf s.r.o. Hrát si, bavit se a relaxovat jsou hlavní

Více

Den čtvrtý neděle 21. června 2015 Sloup v Čechách

Den čtvrtý neděle 21. června 2015 Sloup v Čechách Den čtvrtý neděle 21. června 2015 Sloup v Čechách Ráno jsme se opět probudili do neslunečného dne. Dnešní den jsme potřebovali, aby nám počasí přálo a tak jsme poustevníkovi na hrad vzkázali, ať pošle

Více

HRACÍ STŮL NÁVOD K POUŽITÍ

HRACÍ STŮL NÁVOD K POUŽITÍ HRACÍ STŮL NÁVOD K POUŽITÍ Děkujeme Vám za zakoupení tohoto výrobku. Prosím přečtěte si pečlivě tento návod k použití. Návod uschovejte i pro pozdější nahlédnutí. Pokud výrobek předáváte dalšímu uživateli,

Více

Jedoff 2012 Závěrečná zpráva

Jedoff 2012 Závěrečná zpráva Jedoff 2012 Závěrečná zpráva Ve dnech 26. srpna až 1. září 2012 se uskutečnil již šestý ročník jedoffského šachového táboření. Do táborové základy náměšťského DDM se letos sjelo 20 dětí z celé Vysočiny,

Více

V Ý V O J H U D E B N Í C H N Á S T R O J Ů

V Ý V O J H U D E B N Í C H N Á S T R O J Ů Přednáška s besedou V Ý V O J H U D E B N Í C H N Á S T R O J Ů od pravěku, přes starověk, středověk a renesanci do současnosti Přednáška seznamuje s historií vývoje hudebních nástrojů, sleduje jejich

Více

NÁVOD LOGIX mini Hra pro 2-4 hráče

NÁVOD LOGIX mini Hra pro 2-4 hráče NÁVOD LOGIX mini Hra pro 2-4 hráče Cíl hry: Každý hráč si na začátku vylosuje kartu s tajným kódem (vzorem rozložení kuliček). V průběhu partie hráči pokládají na desku nové kuličky nebo přemisťují stávající

Více

Zahradní a venkovní hry a aktivity (šachy, kuželky, člověče nezlob se, hookbruč, minigolf )

Zahradní a venkovní hry a aktivity (šachy, kuželky, člověče nezlob se, hookbruč, minigolf ) ZAHRADNÍ MINIGOLF Minigolfová dráha (mobilní provedení pozink šířka: 0,6m; hlava dráhy: Ø 1,2 m; délka: 5m) Cena: 19.700,- (cena včetně: 1x minigolfová hůl profi + 2x míček) Cena platí při odběru 1ks,

Více

FRAGMASTER ORIGINS. Vítejte u základní návrhové verze hry Fragmaster Origins, která dodává jednoduchá pravidla pro Deathmatch sci-fi arény.

FRAGMASTER ORIGINS. Vítejte u základní návrhové verze hry Fragmaster Origins, která dodává jednoduchá pravidla pro Deathmatch sci-fi arény. FRAGMASTER ORIGINS Vítejte u základní návrhové verze hry Fragmaster Origins, která dodává jednoduchá pravidla pro Deathmatch sci-fi arény. Hra je volně inspirovaná Fraghammerem, českým fan-módem pro Warhammer

Více

Calypso Ladyboys Cabaret

Calypso Ladyboys Cabaret Kulturní fenomén, nákupní ráj a turistické poklady. Vítejte v Bangkoku, v jednom z nejvíce kosmopolitních, kontrastních a lákavých měst Asie. Přijeďte nalézt impozantní chrámy, hotely pro každou kapsu

Více

Vy dnes všichni zvážíte sami sebe a také zvážíte hmotnost vybraných pomůcek na vyučování. Vše vzájemně porovnáte.

Vy dnes všichni zvážíte sami sebe a také zvážíte hmotnost vybraných pomůcek na vyučování. Vše vzájemně porovnáte. Centrum vědy a objevů Měřit hmotnost znamená zjišťovat, kolik co váží. Bez určování hmotnosti se v životě neobejdeme. Však se zkuste zamyslet ve skupině a napište na linku 10 různých druhů zboží, které

Více

Sežer svého turistu! Pravidla pokročilé verze

Sežer svého turistu! Pravidla pokročilé verze Sežer svého turistu! Pravidla pokročilé verze Autor hry: David Bimka Spolupráce: Marek Vlha Na tajemný hrad Bahňák přijíždí nic netušící zájezd. Návštěvníci nemají ponětí, že ve zdech starobylého sídla

Více

Seznam šablon - Zeměpis

Seznam šablon - Zeměpis Seznam šablon - Zeměpis Autor: Mgr. Vlastimila Bártová Vzdělávací oblast: Člověk a příroda - zeměpis Tematický celek: Regiony světa Ročník: 7 Číslo Označení Název Materiál Využití Očekávané výstupy Klíčové

Více

Obsah dokumentu. Karty Historická událost strana 2-10 Změnové lístky strana 11-15 Peníze strana 16-18 Plán strana 19-42 Vlastnické lístky strana 43-46

Obsah dokumentu. Karty Historická událost strana 2-10 Změnové lístky strana 11-15 Peníze strana 16-18 Plán strana 19-42 Vlastnické lístky strana 43-46 Obsah dokumentu Karty Historická událost strana 2-10 Změnové lístky strana 11-15 Peníze strana 16-18 Plán strana 19-42 Vlastnické lístky strana 43-46 Pořádáš novoroční oslavu roku 1600. Od každého hráče

Více

DIGITÁLNÍ UČEBNÍ MATERIÁL

DIGITÁLNÍ UČEBNÍ MATERIÁL DIGITÁLNÍ UČEBNÍ MATERIÁL Pořadové číslo DUM 48 Jméno autora Mgr. DANA ČANDOVÁ Datum, ve kterém byl DUM vytvořen 28.3. 2012 Ročník, pro který je DUM určen devátý Vzdělávací oblast (klíčová slova) Metodický

Více

AMUN RE. V zemi Faraónů

AMUN RE. V zemi Faraónů AMUN RE V zemi Faraónů Amun Re se odehrává ve starověkém Egyptě za časů Faraónů. Jednotliví Hráči představují soupeřící dynastie. V průběhu času použijí svůj vliv k převzetí různých provincií a stavění

Více