Stále uvolněná, zdravá a krásná!

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Stále uvolněná, zdravá a krásná!"

Transkript

1 S AKTÍVNÍM KYSLÍKEM A NEGATIVNÍMI IONTY Dvojí péče, dvojí komfort Stále uvolněná, zdravá a krásná!

2 Patentovaný výrobek vyvinutý za použití nejnovější vysoce pokročilé technologie Dual Core Čisté a přírodní, neobsahují žádné chemikálie Patentovaný čip s aktivním kyslíkem a nejvyšší koncentrací záporných iontů Význam negativních iontů neboli aniontů Anionty jsou neviditelné molekuly bez chuti a bez zápachu, mají zvláštní význam pro lidské zdraví a jsou známé jako tzv. vitamíny vzduchu. Mají schopnost zabíjet bakterie. Čím je koncentrace negativních iontů ve vzduchu vyšší, tím je nižší počet bakterií. Negativní částice účinně podporují imunitní systém a pomáhájí tak předcházet nemocem. Obsah aniontů v prostředí vyšší než 5000/cm 3 zlepšuje imunitní systém lidského těla, působí proti vznikům zánětů a rozmnožování škodlivých bakterií a reguluje krevní tlak. Hygienické vložky AiRiZ s aktivním kyslíkem a negativními ionty kombinují účinky aktivního kyslíku a aniontů, které zabraňují množení škodlivých bakterií a chrání bakterie zdraví prospěšné, čímž účinně pomáhají udržovat přirozené prostředí ženy a její přirozenou schopnost samočištění, podporovat imunitu a dodávat energii. Neobsahují žádná farmaceutika ani chemikálie a nemají žádné vedlejší účinky. S dámskými hygienickými vložkami AiRiZ se už nebudete cítit unavená a vyčerpaná ani v období, kdy potřebujete tu nejlepší péči. Koncentrace záporných iontům a kyslíku ovlivňuje hodně věcí Prostředí Koncentrace aniontů/cm³ Přínosy pro lidské tělo Vysoké hory, pláže Prevence chorob Předměstí, pole Zlepšují imunitní systém Městské zahrady, parky Udržují základní zdravotní potřeby Městské zóny Probouzejí konkrétní choroby Unikátní složka aktivního kyslíku Aktivní kyslíková formule značně zvyšuje prodyšnost hygienické vložky a zlepšuje výměnu kyslíku a tím potlačuje rozmnožování bakterií. Máta přidaná do této složky, dodává pocit svěžesti a uvolňuje podrážděnost a napětí. Podle vědeckých výzkumů má hladina kyslíku a aniontů v krvi přímý vliv na metabolismus lidského těla. Zvýšená hladina kyslíku a aniontů napomáhá lepšímu vstřebávání živin, eliminuje jejich plýtvání, odstraňuje odpad a čistí krev. Také zachovává normální funkci žláz s vnitřní sekrecí a udržuje vylučování hormonů na normální hladině tím, že přizpůsobuje ph krve a podporuje aktivaci buněk v žlázách s vnitřní sekrecí. Patentovaný aniontový čip v hygienických vložkách AiRiZ uvolňuje až 6100 negativních iontů na cm 3. To je nejvyšší koncentrace aniontů, jakou lze u hygienických vložek nalézt. Tyto negativní ionty účinně potlačují přežívání a rozmnožování bakterií na hygienických vložkách. Negativní ionty dále procházejí pochvou až do dělohy a zlepšují krevní oběh. Tím podporují zdravé a přirozené prostředí ženské mikroflóry a posilují její celkovou tělesnou imunitu.

3 Jedinečné výhody hygienických vložek AiRiZ 1. Patentovaný aniontový čip může uvolnit až 6100 negativních iontů/cm 3. To je nejvyšší koncentrace aniontů v hygienických vložkách. 2. Patentovaná formule aktivního kyslíku je rozprášena rovnoměrně a obsahuje výtažek levandule a máty. Jejími hlavními funkcemi jsou protizánětlivost, protibakteriálnost a podpora metabolismu. 3. Zcela nová absorpční vrstva s tenkým, hedvábně jemným a měkkým bavlněným povrchem umožňuje tekutinu vstřebávat až třikrát rychleji než běžné hygienické vložky. 4. Patentovaná tekutinu odvádějící vrstva s absorpčními póry ve tvaru trychtýřků pro rychlejší vstřebávání zabraňuje zpětnému průsaku tekutiny. 5. Patentovaný design vložky s lepícím proužkem po celé její délce je bezpečnější a pohodlnější nejen pro denní či noční užívání, ale i při sportu. Použité lepidlo na samolepící pásce je netoxické, neulpívá na prádle a splňuje normy pro použití v potravinářství. 6. Patentovaná ženská samovyšetřovací karta je poskytována pro Vaši péči jedině u vložek AiRiZ. 7. Čistý, měkký, jemný, přírodní bavlněný materiál. Nebělený a bez jakéhokoli obsahu chloru. 100% přírodní, biologicky rozložitelný, antialergenní. 8. Aktivní kyslík a anionty udržují ph v rovnováze. 9. Obal z potravinářské hliníkové fólie, která je nepropustná a odolná vůči vlhku i plísním. 10. Praktické balení po jednotlivých kusech zaručuje pohodlí, a je zároveň šetrné k životnímu prostředí.

4 S AKTÍVNÍM KYSLÍKEM A NEGATIVNÍMI IONTY Dvojí péče, dvojí komfort ochranných vrstev a jedinečný design 1. vrstva: Tenká hedvábně jemná vrstva s bavlněným povrchem s rychlou schopností absorbovat umožňuje vstřebávat tekutinu třikrát rychleji, než je tomu u běžných hygienických vložek 2. vrstva: Aktivní kyslík a negativní ionty poskytují antibakteriální, ní, desinfekční a zdravotní užitek přirozenou cestou. 3. vrstva: Prodyšná vrstva umožňuje pronikání vodních molekul v plynném stavu, což pomáhá k rychlému odvádění vlhkého ho vzduchu. 4. vrstva: Super savá, tekutinu pohlcující vrstva Posílení imunity Regulace krevního tlaku Zmírnění únavy 8 účinků dosáhnutých čistě fyzikálními procesy Protizánětlivé působení Neutralizace pachů 5. vrstva: Jedinečná vatová vycpávka zaručuje rovnoměrné né vstřebávání tekutiny a zamezuje jejímu dalšímu prosakování po stranách 6. vrstva: Prodyšná vrstva umožňuje pronikání vodních mo- lekul v plynném stavu a tím rychle snižuje vlhkost a teplo mezi pokožkou a hygienickou vložkou 7. vrstva: Prodyšná spodní vrstva, která umožňuje volné proudění a prostupnost vzduchu vložkou Zlepšení hormonální rovnováhy Podpora metabolismu Ničení bakterií 8. vrstva: Netoxický, nepřilnavý, snadno snímatelný lepící proužek po celé délce Pro Váš komfort a pohodlný pohyb

5 S AKTÍVNÍM KYSLÍKEM A NEGATIVNÍMI IONTY Dvojí péče, dvojí komfort Budete uvolněná, zdravá a krásná! Hygienické vložky pro denní použití (10 kusů) Měkký bavlněný povrch je příjemný a absorbuje tekutinu třikrát rychleji. Ultra tenké a super absorpční jádro uzavírá tekutinu uvnitř. Dodává pocit pohodlí a čistoty. Hygienické vložky pro noční použití (8 kusů) Tělo kopírující tvar noční hygienické vložky je navržen pro Váš klidný spánek. Extra dlouhá, extra absorpční a ultra tenká vložka navržena pro Vaše pohodlí zamezuje zpětnému prosakování tekutiny. Slipové vložky (30 kusů) Ideální pro každodenní nošení a osobní hygienu. Extra jemná slipová vložka Vám dodá stálý pocit svěžesti a pohodlí. Jedinečné kyslíkové a aniontové jádro reguluje krevní oběh, zlepšuje imunitu, dezinfikuje, je antibakteriální a eliminuje pachy, a to vše za pomoci čistě fyzikálních procesů. Díky unikátním zdravotním účinkům kyslíku a negativních iontů může být tento produkt užívána k udržování osobní hygieny, obzvláště během období infekce močových cest, inkontinence a dalších případech, které vyžadují zvýšenou osobní hygienu.

6 Vlastnosti hygienických vložek s aktivním kyslíkem a negativními ionty 1. Suché, prodyšné, neprosakující Povrch je navržen tak, aby udržoval Vaši citlivou pokožku suchou a abyste cítily maximální pohodlí. Extra silné absorbenty ve střední vrstvě vložky mají schopnost vázat tekutinu a zbaví Vás nepříjemného pocitu vlhkosti. Pro Váš pocit sucha a svěžesti jsou všechny vrstvy v těchto hygienických vložkách prodyšné. 2. Zbavování zápachu a bakterií výhradně pomocí čistě fyzikálních procesů Jádro s aktivním kyslíkem a negativními ionty obsažené v hygienických vložkách AiRiZ uvolňuje nejvyšší množství kyslíku a negativních iontů, které mají antibakteriální, protizánětlivé, zápach odstraňující a desinfekční účinky. 3. Vysoce účinné a extra silné absorbenty Absorpční vrstva je vyrobena z materiálů zamezujících zpětné prosakování a obsahuje vysoce účinné a silné absorpční činitele. Jakmile se tekutina dostane do styku s touto vrstvou, je absorbována a zachycena tak, že neprosakuje zpět na povrch. 4. Vyhovuje vysokým hygienickým standardům Výroba probíhá pod nejpřísnější kontrolou všech použitých surovin, je plně automatizovaná a odpovídá všem nárokům Certifikátu kvality ISO9001: 2000 Quality Management System Certification. 5. Patentovaná testovací karta s indikátorem Tento test byl vyvinut speciálně pro účely samovyšetření zdravotního stavu v oblastech intimních partií ženy. Pro rychlé otestování kápněte vzorek vaginálního sekretu na indikátor na testovací kartě. Za 30 sekund odečtěte výsledek testu a porovnejte barevné změny na indikátoru s barevnou tabulkou uvedenou na kartě. Barevná reakce Výsledek Normální Lehký zánět Silný zánět Poznámka: Výsledek testu je pouze orientační. Pokud výsledná barva na testovací kartě odpovídá barevné škále mimo hranice označující zdravou zónu nebo barvě uvnitř normální zdravé zóny, a přesto se cítíte nepříjemně, kontaktujte ihned svého lékaře.

7 Jak si vybrat ty nejlepší hygienické vložky pro Vaše pohodlí a ochranu: Krok č. 1: Podívejte se balení Zkontrolujte obal hygienických vložek a zjistěte, zda byla použita aluminiová fólie. Hliníková folie nepropouští vlhko, bakterie a plísně. Hledejte obaly se snadno otevíracími lepícími pečetěmi, které zamezí vniknutí bakterií a plísní, čímž brání sekundární kontaminaci. Krok č. 2: Prozkoumejte jemnost struktury použitého materiálu Kvalitní hygienické vložky jsou vyrobeny z nejlepších přírodních bavlněných tkanin, které jsou jemné a měkké. Krok č. 3: Prověřte absorpční schopnosti, propouštění tekutiny zpět a prosakování po stranách vložky Nalijte na povrch vložky asi 50 ml vody a pozorujte, zda je savost a propustnost vody dostatečně rychlá. Poté přiložte k povrchu vložky papírový ubrousek a jemně přitlačte. Je-li ubrousek suchý, jsou absorpční schopnosti vložky dobré a tekutina neprosakuje zpátky nikde, ani po stranách vložky. Krok č. 4: Zjistěte, zda je spodní vrstva vložky prodyšná Nalijte do sklenice vroucí vodu, přikryjte ji spodní vrstvou hygienické vložky, kterou jste z ní předem oddělily. Na tuto vrstvu postavte další průhlednou sklenici dnem vzhůru. Objeví-li se po pár minutách ve vrchní prázdné sklenici pára, znamená to, že vložka je dobře prodyšná.

8 S AKTÍVNÍM KYSLÍKEM A NEGATIVNÍMI IONTY Dvojí péče, dvojí komfort Certifikát kvality ISO9001: 2000 Quality Management System Certification Pro více informací kontaktujte: Jitka Drábková echo ovice 72, Sta e mob.: TIENS (Czech Republic) s.r.o. Chrudimská 2526/2a, Praha 3 korespondenční adr.: Slezská 2526/113, objekt B3, Praha 3 tel.: fax: Copyright Červenec 2010 TIENS East Europe. Všechna práva vyhrazena. Je přísně zakázáno kopírovat a dále šířit tuto publikaci nebo jakékoli její části bez předchozího písemného souhlasu TIENS East Europe region.

Použití Balení: Kód: Zesvětlující krém na obličej Účinek Použití Balení: Kód: Vyhlazující náplasti na oční víčka Účinek Použití Balení: Kód:

Použití Balení: Kód: Zesvětlující krém na obličej Účinek Použití Balení: Kód: Vyhlazující náplasti na oční víčka Účinek Použití Balení: Kód: Krém uvolňuje cévy a eliminuje podráždění kůže. Aktivní komplex proti kuperóze s éterickým olejem heřmánku normalizuje mikrocirkulaci v kapilárách, brání vzniku shluku žilek. Výrazně zmenšuje zčervenání

Více

KATALOG MATRACÍ A LAMELOVÝCH ROŠTŮ

KATALOG MATRACÍ A LAMELOVÝCH ROŠTŮ KATALOG MATRACÍ A LAMELOVÝCH ROŠTŮ 3 Úvod Typy pro správný výběr zdravého lůžka Optimální lůžko musí být složeno z kvalitní matrace a z lamelového roštu. Tato kombinace nejlépe udržuje páteř v přirozené

Více

Péče o blízkou osobu 4

Péče o blízkou osobu 4 Obsah Péče o blízkou osobu 4 Zásady domácí péče 6 Náhle nebo postupně? Snazší cesta neexistuje 6 Změna rolí a vztahů. Důstojnost na prvním místě 6 Člověk a jeho nemoc 8 Každodenní péče 9 Strava a pitný

Více

Obnovující maska na obličej a krk Minerální komplex Účinek Použití Balení: Kód: Tonizující maska s omlazujícím efektem Lotos Účinek Použití Balení:

Obnovující maska na obličej a krk Minerální komplex Účinek Použití Balení: Kód: Tonizující maska s omlazujícím efektem Lotos Účinek Použití Balení: Obnovující maska na obličej a krk Minerální komplex Vitamínová a minerální první pomoc pro unavenou pleť obličeje a krku. Maska stimuluje výměnné procesy, obohacuje pokožku o vitamíny, makro a mikroelementy,

Více

Přírodní kosmetika ze Španělska KATALOG. www.elysse.cz

Přírodní kosmetika ze Španělska KATALOG. www.elysse.cz Přírodní kosmetika ze Španělska KATALOG www.elysse.cz Přírodní kosmetika ze Španělska Ráda bych vám představila zcela novou, kvalitní a přírodní kosmetiku značky Instituto Espaňol. Vznikla se záměrem vytvořit

Více

INSPIRACE PRO VÁS! zdraví krása čistota

INSPIRACE PRO VÁS! zdraví krása čistota INSPIRACE PRO VÁS! zdraví krása čistota Vysavač Navigator Dárek Více na straně 15 800 880 802 www.topshop.cz Dovolte mi, abych vám popřála vše nejlepší do nového roku, a vyjádřila naději, že i letos nám

Více

Systém péče o pleť. Krásná a zářivá pleť je snem každé ženy. Kosmetika ETRE BELLE přichází do našich salonů, aby Vám tento sen pomohla splnit.

Systém péče o pleť. Krásná a zářivá pleť je snem každé ženy. Kosmetika ETRE BELLE přichází do našich salonů, aby Vám tento sen pomohla splnit. Systém péče o pleť Krásná a zářivá pleť je snem každé ženy. Kosmetika ETRE BELLE přichází do našich salonů, aby Vám tento sen pomohla splnit. Každá žena ví, jak stav a vzhled její pleti umí ovlivnit psychickou

Více

NÁPOJE NA PITNÝ REŽIM

NÁPOJE NA PITNÝ REŽIM 1) Nápoje na pitný režim OBSAH 2) Voda - základ života 3) Péče o zdraví 4) Komu se nelení, tomu se zelení 5) Za méně peněz - nadstandardní kvalitu 6) Štíhlá těla 7) Doplňkový sortiment 2 NÁPOJE NA PITNÝ

Více

www.pleva.cz Kosmetika se včelími produkty největší sortiment kosmetických přípravků se včelími produkty

www.pleva.cz Kosmetika se včelími produkty největší sortiment kosmetických přípravků se včelími produkty www.pleva.cz Kosmetika se včelími produkty největší sortiment kosmetických přípravků se včelími produkty O firmě Náš provoz se nachází v lázeňském městečku Potštejn v malebném podhůří Orlických hor. Vyrábíme

Více

Společnost Health & Beauty - Zdraví a krása

Společnost Health & Beauty - Zdraví a krása Společnost Health & Beauty - Zdraví a krása Health and Beauty (H&B) je izraelská kosmetická firma, která vyrábí a prodává přírodní kosmetické a léčebné výrobky nejvyšší kvality. Všechny produkty jsou vyráběny

Více

Pokud projevíte zájem poznat naše produkty, s důvěrou se obraťte na našeho poradce, který Vás podrobně seznámí s jednotlivými produkty.

Pokud projevíte zájem poznat naše produkty, s důvěrou se obraťte na našeho poradce, který Vás podrobně seznámí s jednotlivými produkty. Vážení zákazníci, otevřením tohoto katalogu máte možnost seznámit se s našimi produkty. Dovolte mi úvodem několik slov. Projekt Klubu GLOBAL 3000 vznikl v roce 1999. Jeho cílem je vybudovat stabilní, seriózní,

Více

Pleuramax. Maxík Glukan Junior. Produktový katalog. Strana 1

Pleuramax. Maxík Glukan Junior. Produktový katalog. Strana 1 Beta glukany Pro koho jsou glukany určeny? I když se cí7te zdravě, doporučuje se užívání beta- glukanu jako prevence. Mnoho lidí používá beta- glukan v období chřipkových a virových epidemií. Je určený

Více

www.pleva.cz Kosmetika se včelími produkty největší sortiment kosmetických přípravků se včelími produkty Novinka! Pepř v medu

www.pleva.cz Kosmetika se včelími produkty největší sortiment kosmetických přípravků se včelími produkty Novinka! Pepř v medu www.pleva.cz Kosmetika se včelími produkty největší sortiment kosmetických přípravků se včelími produkty Novinka! Pepř v medu O firmě Náš provoz se nachází v lázeňské městečku Potštejn v malebném podhůří

Více

pro zdravý a klidný spánek Ve snaze zajistit Tvůj zdravý spánek

pro zdravý a klidný spánek Ve snaze zajistit Tvůj zdravý spánek pro zdravý a klidný spánek Ve snaze zajistit Tvůj zdravý spánek vždy klidný spánek Pro každého z nás je velmi důležitý zdravý, klidný a hluboký spánek. Pro zajištění takového spánku jsou však nezbytně

Více

Obsah. Předmluva... 7

Obsah. Předmluva... 7 dѓlna kr sy 1 2 Obsah Předmluva......................................................................................... 7 ČÁST I. Seznamení s kůží.........................................................................

Více

Výrobky Ziahn, stránka č.18

Výrobky Ziahn, stránka č.18 Výrobky Ziahn, stránka č.8 TEMPERANCE, s.r.o. V. P. Čkalova 9 60 00 Praha 6 Tel. 4 00, 4 07 www.temperance.cz Naše výrobky nejsou testovány na zvířatech NATURAL e x t r a c t s Používame přírodní látky

Více

Úvodní slovo. Obsah. GS Klub pro všechny, kteří si váží zdraví

Úvodní slovo. Obsah. GS Klub pro všechny, kteří si váží zdraví Katalog produktů Úvodní slovo Vážení zákazníci, dovolte, abychom Vám představili nový katalog přípravků společnosti Green-Swan Pharmaceuticals. Přípravky pro zdraví Vaše a Vašich blízkých nabízíme v lékárnách

Více

kosmetika z mořských řas a minerálů

kosmetika z mořských řas a minerálů kosmetika z mořských řas a minerálů Moře, vaše zahrada krásy. Francouzská značka THALGO přináší již více než 45 let bohatství a výjimečný potenciál moře ve formě profesionálních ošetření, zkrášlujících

Více

Vážení zákazníci, Tak teď už víte vše potřebné. S přátelským pozdravem. Petr Michálek-majitel

Vážení zákazníci, Tak teď už víte vše potřebné. S přátelským pozdravem. Petr Michálek-majitel Vážení zákazníci, otevřením tohoto katalogu máte možnost seznámit se s našimi produkty. Dovolte mi úvodem několik slov. Projekt Klubu GLOBAL 3000 vznikl v roce 1999. Jeho cílem je vybudovat stabilní, seriózní,

Více

Kontrolovaná přírodní kosmetika Weleda. Regenerační péče Granátové jablko. V souladu s člověkem i přírodou

Kontrolovaná přírodní kosmetika Weleda. Regenerační péče Granátové jablko. V souladu s člověkem i přírodou Vyzkoušejte Regenerační péče kosmetická řada určená speciálně pro zralou pokožku intenzivně regeneruje pokožku, pomáhá předcházet projevům stárnutí základem je olej ze semen granátového jablka přípravky

Více

Kapitola 1. Krása to je zdraví

Kapitola 1. Krása to je zdraví Kapitola 1. Krása to je zdraví 1. Jen to je krásné, co je zdravé Jen to je krásné, co je zdravé. Starořecký výrok V celé historii lidstva snili lidé o tom být krásným a vynakládali hodně úsilí, času a

Více

KAPITOLA 1. KRÁSA TO JE ZDRAVÍ

KAPITOLA 1. KRÁSA TO JE ZDRAVÍ KAPITOLA 1. KRÁSA TO JE ZDRAVÍ 1. Jen to je krásné, co je zdravé Jen to je krásné, co je zdravé. Starořecký výrok V celé historii lidstva snili lidé o tom být krásným a vynakládali hodně úsilí, času a

Více

KATALOG ZIMA 2010 246 091 957

KATALOG ZIMA 2010 246 091 957 KATALOG ZIMA 2010 246 091 957 Ke každému nákupu dárek zdarma! Milí zákazníci, opět jsme vstoupili do dalšího roku a dali si mnoho předsevzetí, které se letos již opravdu budeme snažit dodržet. Co kdybychom

Více

očista kůže přírodní minerální make-up vitamíny

očista kůže přírodní minerální make-up vitamíny hloubková očista kůže přírodní krémy minerální make-up kvalitní vitamíny 100% přírodní 100% minerální 100% ty Milé dámy, chcete být dlouhá léta zdravé a krásné? Už se ani neumíte orientovat ve spoustě

Více

Doc. MUDr. Otakar Feřtek, Csc.

Doc. MUDr. Otakar Feřtek, Csc. Na začátku devadesátých let jsem se seznámil s Doc. MUDr. Otakarem Feřtekem, CSc., jedním z nejlepších a nejzkušenějších dermatologů tehdejšího Československa. Ač naše setkání nebyla častá, byl to právě

Více

zvláštní regulace pro regeneraci pleti za pomoci síly ovocných kyselin

zvláštní regulace pro regeneraci pleti za pomoci síly ovocných kyselin CZ přírodní hydratační péče o pleť pro mastnou a smíšenou pleť pro vitální pleť po 35. roku života fantasická péče čistého luxusu proti vráskám aktivní omlazující péče pro ni i pro něj zvláštní regulace

Více

SPÁT ZDRAVĚ, SPÁT SLADCE MATRACE, ROŠTY, POSTELE A DOPLŇKY WWW.SLUMBERLAND.CZ

SPÁT ZDRAVĚ, SPÁT SLADCE MATRACE, ROŠTY, POSTELE A DOPLŇKY WWW.SLUMBERLAND.CZ SPÁT ZDRAVĚ, SPÁT SLADCE MATRACE, ROŠTY, POSTELE A DOPLŇKY WWW.SLUMBERLAND.CZ Abychom se ráno cítili odpočatí, čilí a svěží, je spánek velmi důležitou součástí našeho života. Jak kvalitní bude odpočinek

Více

KATALOG PRODUKTŮ PÉČE O POKOŽKU DÉLKY A STYLING

KATALOG PRODUKTŮ PÉČE O POKOŽKU DÉLKY A STYLING KATALOG PRODUKTŮ PÉČE O POKOŽKU DÉLKY A STYLING Modelka: Kateřina Kristelová -1- LOTION CONCENTRÉE ŘADA PROTI PADÁNÍ VLASŮ 13 AKTIVNÍCH PŘÍRODNÍCH SLOŽEK S EXTRÉMNÍ VITALITOU A SILOU. PŘÍRODNÍ KONCENTRÁT,

Více

KATALOG PLEŤOVÉ KOSMETIKY

KATALOG PLEŤOVÉ KOSMETIKY KATALOG PLEŤOVÉ KOSMETIKY Zdravá a krásná pleť umocňuje celkový vzhled a podtrhuje osobnost každé ženy. Značka ALCINA představuje cílenou péči o zdraví i krásu pleti a vlasů. Značka ALCINA představuje

Více

JARO 2015 Katalog platný od 28. 2. 2015 do 29. 5. 2015. FORSIL AKTIV OXI 1 kg. nebo. TENTO COOL AQUA balení 8 rolí, třívrstvý

JARO 2015 Katalog platný od 28. 2. 2015 do 29. 5. 2015. FORSIL AKTIV OXI 1 kg. nebo. TENTO COOL AQUA balení 8 rolí, třívrstvý ZA KAŽDÝCH SI ZVOLTE: v hodnotě 85 Kč JARO 2015 Katalog platný od 28. 2. 2015 do 29. 5. 2015 1000 Kč VAŠÍ OBJEDNÁVKY ZDARMA Popis výrobků najdete na str. 50 FORSIL AKTIV OXI 1 kg nebo TENTO COOL AQUA balení

Více