Charakteristika zájmového kroužku: Charakteristika zájmového kroužku:

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Charakteristika zájmového kroužku: Charakteristika zájmového kroužku:"

Transkript

1 Název: ŠPANĚLŠTINA I. HABLA USTED ESPŇOL? Vedoucí kroužku: Ing. Filip Máčaj (specialista na španělský jazyk) Určeno pro žáky: 3., 4. a 5. tříd (maximální počet žáků 10) Termín a místo konání: úterý od 12:50 hodin do 13:35 hodin; středa od 12:50 do 13:35 hodin Název: ŠPANĚLŠTINA II. HABLA USTED ESPŇOL? Vedoucí kroužku: Ing. Filip Máčaj (specialista na španělský jazyk) Určeno pro žáky: 6. až 9. tříd Termín a místo konání: úterý od 13:45 hodin do 14:30 hodin; středa od 13:45 do 14:30 hodin Seznámit žáky hravou a zábavnou formou se španělským jazykem. Společně budeme procvičovat výslovnost, naučíme se základní slovní zásobu včetně gramatiky (pozdravy, dny v týdnu, barvy, názvy zvířátek apod.) Budeme poslouchat a zpívat písničky, učit se různá říkadla a básničky. Osvojíme si tolik slovíček, že žáci brzo dokážou utvořit jednoduché větičky a to samozřejmě s ohledem na věk žáka. Španělský jazyk je 4 světovým jazykem. V současné době je v rámci EU tento jazyk na vzestupu využívají především manažeři a zaměstnanci firem spolupracujícími se státy, kde je stěžejním mluvícím jazykem španělština. Pokud chcete vědět a poznat více o Španělsku a Latinské Americe máte jedinečnou možnost. Je dobrým základem pro případné studium na středních školách s jazykovým zaměřením.

2 Název: DRAMATICKÝ Vedoucí kroužku: Mgr. Simona Havlová Určeno pro žáky: 3., 4. a 5. tříd Termín a místo konání: čtvrtek od 14:00 hodin do 15:30 hodin; B1/5 Vzhledem k dvouhodinové dotaci je tento kroužek považován za DVA. Název: TANCUJEME PŘI HUDBĚ Vedoucí kroužku: Veronika Trtková Určeno pro žáky: třída Termín a místo konání: pondělí od 15:15-16:00; malá TV Kroužek bude zaměřen na nácvik různorodých životních situací, pod kontrolou si zkusíme vyjadřování různých emocí a pocitů. V dramatických etudách, hrách i v textových materiálech si vyzkoušíme odlišné životní role. Budeme se učit správně vyslovovat a pracovat s trémou. Nejlepší produkty naší činnosti předvedeme na příležitostných školních akcích. Pozn.: prosím zvážit, zda bude v možnostech rodiny opatřit kostýmy a zaručit pravidelnou docházku na tento ZK do konce školního roku. Charakteristika kroužku: Kroužek je určen pro všechny holky a kluky, které baví pohyb a tanec. Seznámíme žáky se základy moderního tance (směs všech druhů tance - především Street dance). Naučíme se vnímat hudbu. Toho, kdo nemá žádné zkušenosti s tancem, naučíme všechno od začátku!

3 Název: HÁČKOVÁNÍ Vedoucí kroužku: Miroslava Fraitová Určeno pro žáky: třída Termín a místo konání: úterý od 15:15 do 16:45 hodin; ŠD 3 (A 2/3a)/ Vzhledem k dvouhodinové dotaci je tento kroužek považován za DVA. Název: ZUMBATOMIC Vedoucí kroužku: Mgr. Hošková Zuzana Určeno pro žáky: 1. až 3. tříd Termín a místo konání: pondělí od 13:45 do 14:30 hodin; malá TV Žáci se seznámí se základy háčkování. Naučíme se základní duhy ok a sloupků včetně jejich kombinací. Budeme vytvářet různé vzory a výrobky podle zručnosti jednotlivých žáků. Na první hodinu si žáci přinesou háček č. 2 a přízi Sněhurku. Zumbatomic je jeden z programů společnosti Zumba Fitness LLC, chráněný registrovanou ochrannou známkou. Jde o Zumbu pro děti, která má svoji jasně danou metodiku a pravidla. Všeobecným cílem bylo vytvořit ZÁBAVNÝ, HRAVÝ A ZDRAVÝ program pro děti pomocí konceptu Zumba Fitness. Obsahuje prvky stylů jako je hip-hop, reggaeton a pop. Více než cvičení: Cílem ZumbAtomic je rozvinout zdravý životní styl a včlenit fitness jako přirozenou součást dětských životů. Zatímco je cvičení vskutku velmi důležitým prvkem rozvoje v dětství, ZumbAtomic rovněž zvažuje ostatní aspekty dětského rozvoje. Rozvoj zdravého životního stylu zahrnuje naučit se: vedení, respekt, týmovou spolupráci, hrdost, sebedůvěru a zodpovědnost.

4 Rovněž zahrnuje rozvoj: koordinace, rovnováhy, disciplíny, paměti a kreativity. Název: ZÁJMOVÁ MATEMATIKA Vedoucí kroužku: Štěpán Ročák Určeno pro žáky: 3. až 5. tříd Termín a místo konání: pondělí od 13:15 hodin do 14:00 hodin Název: KYTARA PRO ZAČÁTEČNÍKY Vedoucí kroužku: Mgr. Michal Tóth Určeno pro žáky: 5. až 9. tříd Termín a místo konání: středa od 13:45 do 14:30 hodin; B 5/3 Kroužek je otevřen pro všechny žáky, kteří mají zájem o matematiku. Náplní budou zajímavé a rozšiřující úlohy z různých prostředí a oblastí. Důraz bude kladen na rozvíjení duševní tvořivosti žáků a jejich aktivní přístup k řešení jednotlivých úkolů. Nad nejrůznějšími postupy se při skupinové diskuzi naučí žáci srozumitelněji a přesněji vyjadřovat a svá tvrzení opírat o věcné argumenty. Pracovat se bude samostatně, ve dvojicích i skupinově. Úroveň obtížností a výběr úloh bude zohledňovat specifika žáků přihlášených do kroužku. Hlavní náplní kroužku bude naučit se základní metodiku hry na klasickou akustickou kytaru. Naučíme se základní akordy a rytmy pro doprovod písniček, ale zkusíme si i sólovou hru. Společně si i nacvičíme i hru ve skupině. Poznámka pro zájemce: kytaru by bylo vhodné mít vlastní, ale jsou i k dispozici dvě kytary k zapůjčení (jedna pro praváka a druhá pro leváka).

5 Název: KYTARA PRO MÍRNĚ POKROČILÉ Vedoucí kroužku: Mgr. Michal Tóth Určeno pro žáky: 6. až 9. tříd Termín a místo konání: čtvrtek od 13:45 do 14:30 hodin; B 5/3 Název: GYMNASTIKA Vedoucí kroužku: Mgr. Sabina Polová Určeno pro žáky: třída Termín a místo konání: pondělí 7:00 až 7:45 hodin; TV malá Kroužek bude zaměřen pro žáky, kteří již mají základní zkušenosti s hrou na klasickou kytaru, zvládají alespoň 5 základních akordů včetně jednoduchých rytmů. Naučíme se další akordy (např. barrový) a další rytmy, použití technik sóla a doprovodu ve skupině. Poznámka pro zájemce: kytaru je nutné mít vlastní. Sportovní gymnastika cvičení na prostných, výskoky na bednu, kozu, na kladině, držení těla, protahovací cviky, různé výdrže, stoje.

6 Název: MÍČOVÉ HRY Vedoucí kroužku: Mgr. Petr Forejt Určeno pro žáky: 3. až 5. třída Termín a místo konání: úterý 14:40 až 15:25; velká TV Název: VYBÍJENÁ Vedoucí kroužku: Mgr. Olga Tománková Určeno pro žáky: 3. tříd Termín a místo konání: pondělí od 13:45 do 14:30 hodin; velká TV Žáci se budou seznamovat s jednotlivými herními činnostmi různých druhů kolektivních sportů (zejména míčových, ale i některých nemíčových). Jedná se například o tyto druhy sportů: sálová kopaná, florbal vybíjená, basketbal, házená, frisbee, badminton, šátkovaná, střihaná, apod. Kolektivní hry rozvíjí u žáků rychlost, přesnost, správný odhad vzdálenosti, práci s jednotlivými druhy míčů, postřeh. Děti se mohou naučit spolupráci a kolektivnímu pojetí jednotlivých sportů a her. Hravou a zábavnou formou výuky se naučit základům vybíjené. Děti si osvojí základy a pravidla míčové hry vybíjená. Zdokonalí se v házení a zpracování míče. Naučí se toleranci a spolupráci v týmu. Tento ZK by měl vychovávat hráče v duchu Fair play s cílem vytvořit tým, kde si budou děti navzájem pomáhat a budou jeden druhému oporou.

7 Název: ZÁKLADY ŘEMESEL Vedoucí kroužku: Ing., Bc. Lucie Řehořová Určeno pro žáky: 6. až 9. tříd Termín a místo konání: středa sudý týden od 14:00 do 15:30 hodin; učebna B 3/2 Název: BEE BALL Vedoucí kroužku: Mgr. Lucie Veselá Určeno pro žáky: 1. tříd Termín a místo konání: pondělí od 12:50 do 13:35 hodin; malá TV Tento zájmový kroužek je určen tvořivým dětem. Vyzkoušíme si různé výtvarné a řemeslné techniky. Upleteme košík, odrátujeme kamínky a různé nádoby, vyrobíme si šperky např. náušnice, náramky nebo přívěšky, zkusíme si různé techniky barvení triček a navlékání korálků, seznámíme se s barvami na sklo, vyrobíme vánoční i velikonoční ozdoby a spousta dalších zajímavých činností. Seznámení s pravidly hry a jejich využívání při hře a při sportovních zápasech konaných v rámci školy i mimo školu. Přihrávky a zpracování míče, odpaly ze stativu i bez něj, týmová hra, spolupráce, koordinace pohybů. Kondiční vytrvalostní cvičení, rychlá reakce.

8 Název: CVRNKÁNÍ KULIČEK Vedoucí kroužku: Mgr. Tomáš Náhlý Určeno pro žáky: 4. až 9. tříd Termín a místo konání: pondělí od 12:50 do 13:35 hodin; školní hřiště Název: BADMINTON Vedoucí kroužku: Mgr. Tomáš Náhlý Určeno pro žáky: 6. až 9. tříd Termín a místo konání: pondělí od 14:40 do 15:25 hodin; velká TV Cvrnkání kuliček se stává opět oblíbenou hrou a to nejen mezi dětmi, ale hlavně mezi dospělými. Je to velmi zábavné a napínavé. Vyžaduje to od dětí pevné nervy a dobrou techniku. Od jara do podzimu probíhají turnaje v celé republice v kategoriích dětí a dospělých a obě kategorie hrají také spolu a často děti porážejí dospělé. Jednou ročně bývá Mistrovství republiky. Hraje se většinou s 10 kuličkami a ty se nahazují k důlku, který je 7,5 m vzdálený. Poté následuje cvrnkání kuliček do důlku. Děti se naučí cvrnkat ukazováčkem nebo prostředníčkem a ti nejšikovnější tou nejlepší technikou - palcem. Kroužek bude probíhat venku na hřišti a v zimních měsících se bude hrát ve škole na plastové důlky. Badminton je rychlý, moderní a v současné době hodně populární sport. Vyžaduje to určitě kondici, rychlost, postřeh a nebýt líný/á se hýbat. Děti se můžou naučit základy, techniku a pravidla tohoto sportu. V tělocvičně máme k dispozici dvě hřiště, na kterých se může hrát dvouhra nebo čtyřhra.

9 Název: BASKETBAL Vedoucí kroužku: Jiří Toušek Určeno pro žáky: dívky 2. až 4. tříd (mohou i chlapci) od 2. pololetí i pro žáky 1. tříd Termín a místo konání: středa od 13:45 do 15:00 hodin; velká TV Název: KERAMIKA II. Vedoucí kroužku: Mgr. Libuše Šrottová Určeno pro žáky: 1. až 5. tříd Termín a místo konání: čtvrtek - lichý týden od 13:30 do 15:00 hodin; keramická dílna A 2/8 BASKET SLOVANKA je mnohonásobným mistrem ČR v kategoriích mládeže. Dvě naše hráčky Elhotová a Kulichová začínaly právě na Slovance a hrály na olympiádě v Londýně. Keramika je zajímavá tvůrčí činnost, která rozvíjí dětskou představivost a zručnost. Děti při práci zapojují svou fantazii a vytvářejí tak naprosto originální keramické výrobky. A co všechno se musí udělat, aby takový výrobek vznikl? Nejprve se z hlíny vytvoří výrobek, například modelováním nebo vykrajováním z plátu pomocí šablony. Tento výrobek musí projít vypalováním v peci a teprve poté se přistupuje k barvení to se provádí nejčastěji glazurou. Hotové výrobky si děti samozřejmě mohou odnést domů a potěšit jimi například své blízké.

10 Název: KERAMIKA III. Vedoucí kroužku: Mgr. Libuše Šrottová Určeno pro žáky: 1. až 5. tříd Termín a místo konání: čtvrtek - sudý týden od 13:30 do 15:00 hodin; keramická dílna A 2/8 Název: PROHLOUBENÍ ČJ A M Vedoucí kroužku: Mgr. Monika Kapičková Určeno pro žáky: 4. A Termín a místo konání: čtvrtek od 11:55 do 12:40 hodin; B 5/5 Procvičování a prohloubení českého jazyka a matematiky. Keramika je zajímavá tvůrčí činnost, která rozvíjí dětskou představivost a zručnost. Děti při práci zapojují svou fantazii a vytvářejí tak naprosto originální keramické výrobky. A co všechno se musí udělat, aby takový výrobek vznikl? Nejprve se z hlíny vytvoří výrobek, například modelováním nebo vykrajováním z plátu pomocí šablony. Tento výrobek musí projít vypalováním v peci a teprve poté se přistupuje k barvení to se provádí nejčastěji glazurou. Hotové výrobky si děti samozřejmě mohou odnést domů a potěšit jimi například své blízké. Pozvolná a věkově přiměřená příprava žáků na víceletá gymnázia.

11 Název: POČÍTAČE I. Vedoucí kroužku: Mgr. Jiří Trnka Určeno pro žáky: 2. až 4. tříd Termín a místo konání: úterý od 14:00 do 14:45 hodin; B 1/3 počítačová učebna Název: ČEMAT HROU Vedoucí kroužku: Kamila Tvrdá Určeno pro žáky: 4. D Termín a místo konání: pátek 11:55-12:40 hodin, B 3/6 Základy uživatelského přístupu k počítači. základy software, hardware seznámení s elektronickými přístroji - mobil, tablet, digi fotoaparát, osobní počítač, notebook grafické programy jednoduché ovládaní internetu, office Formou hry vypěstovat chuť k učení a zájem o významné předměty výuky. Prohlubování znalostí z těchto předmětů hravou formou.

12 Název: KERAMIKA I. Vedoucí kroužku: Mgr. Dagmara Jeřábková Určeno pro žáky: 1. až 9. tříd Termín a místo konání: středa lichý týden od 12:15 do 13:45 hodin keramická dílna A 2/8 Název: KERAMIKA IV. Vedoucí kroužku: Ing. Jiřina Oličová Určeno pro žáky: 1. až 3. tříd Termín a místo konání: úterý sudý týden od 13:30 do 15:00 hodin keramická dílna A 2/8 Snažíme se udělat svět hezčí a zábavnější. Tvoříme dílka pro radost svou i svých blízkých. Těšíme se z výrobků, které dopadnou podle našich představ, ale nezoufáme, pokud se naše představy od reality liší. Snažíme se udělat svět hezčí a zábavnější. Tvoříme dílka pro radost svou i svých blízkých. Těšíme se z výrobků, které dopadnou podle našich představ, ale nezoufáme, pokud se naše představy od reality liší.

13 Název: KERAMIKA V. Vedoucí kroužku: Ing. Jiřina Oličová Určeno pro žáky: 1. až 3. tříd Termín a místo konání: úterý lichý týden od 13:30 do 15:00 hodin keramická dílna A 2/8 Název: CVIČENÍ Z M A ČJ Vedoucí kroužku: Mgr. Renata Netrvalová Určeno pro žáky: 5. C Termín a místo konání: čtvrtek od 7:05 do 7:50 hodin; B 1/6 Snažíme se udělat svět hezčí a zábavnější. Tvoříme dílka pro radost svou i svých blízkých. Těšíme se z výrobků, které dopadnou podle našich představ, ale nezoufáme, pokud se naše představy od reality liší. Intenzivnější procvičení matematiky a českého jazyka s cílem lépe zvládnout přijímací zkoušky na víceletá gymnázia.

14 Název: PŘÍPRAVA NAPŘIJÍMAČKY Vedoucí kroužku: Mgr. Marie Šnajdrová Určeno pro žáky: 5. B Termín a místo konání: čtvrtek od 7:00 do 7:45 hodin; A 1/3 Intenzivnější procvičení matematiky a českého jazyka s cílem lépe zvládnout přijímací zkoušky na víceletá gymnázia.

Charakteristika zájmového kroužku: Charakteristika zájmového kroužku: Základy uživatelského přístupu k počítači.

Charakteristika zájmového kroužku: Charakteristika zájmového kroužku: Základy uživatelského přístupu k počítači. Název: MÍČOVÉ HRY Vedoucí kroužku: Bc. Petr Forejt Určeno pro žáky: 2. až 4. třída Termín a místo konání: pondělí 13:45 až 14:30; malá TV Název: POČÍTAČE I. Vedoucí kroužku: Mgr. Jiří Trnka Určeno pro

Více

Charakteristika zájmového kroužku: Charakteristika zájmového kroužku:

Charakteristika zájmového kroužku: Charakteristika zájmového kroužku: Název: Dramatická výchova Vedoucí kroužku: Mgr. Simona Havlová Určeno pro žáky: 3., 4. a 5. tříd (maximální počet žáků 12) Termín a místo konání: úterý od 14:00 hodin do 15:30 hodin; B1/5 Vzhledem k dvouhodinové

Více

Informace - kroužky DDM Nová generace 2013/2014

Informace - kroužky DDM Nová generace 2013/2014 Informace - kroužky DDM Nová generace 2013/2014 I letos jsme pro vás připravili pestrou nabídku našich kroužků, na které se můžou vaše děti těšit. Mezi nové kroužky patří například výuka kytary, kroužek

Více

ŠKOLNÍ VÝCHOVNÝ PROGRAM 2013 2017

ŠKOLNÍ VÝCHOVNÝ PROGRAM 2013 2017 ŠKOLNÍ VÝCHOVNÝ PROGRAM 2013 2017 1 1. Identifikační údaje Název: Městský dům dětí a mládeže Úvaly Adresa: V. Nováka 372, 250 82 Úvaly IČO: 43754791 IZO: 108003973 Zřizovatel: Město Úvaly MDDM Úvaly je

Více

Informace - kroužky DDM Nová generace 2014/2015

Informace - kroužky DDM Nová generace 2014/2015 Informace - kroužky DDM Nová generace 2014/2015 I letos jsme pro vás připravili pestrou nabídku našich kroužků, na které se můžou vaše děti těšit. Mezi nové kroužky patří například školní časopis, historický

Více

výtvarné, rukodělné a řemeslné

výtvarné, rukodělné a řemeslné výtvarné, rukodělné a řemeslné KÓD VR 07 KÓD VR 06 KÓD VR 05 KÓD VR 04 KÓD VR 03 KÓD VR 02 KÓD VR 01 MALOVÁNÍ PRO NEJMENŠÍ Pastelka pro děti 4 6 let Pro malé malíře od 4 do 6 let, kteří stále něco malují.

Více

Nabídka kroužků DDM Vimperk 2014 2015

Nabídka kroužků DDM Vimperk 2014 2015 Nabídka kroužků DDM Vimperk 2014 2015 Organizační informace: Zájmová činnost začíná 29. září 2014 a končí 1. června 2015 Přihlášky neposílejte e-mailem ani poštou. Je nutno předat je osobně při zápisu

Více

Nabídka kroužků DDM Vimperk 2015 2016

Nabídka kroužků DDM Vimperk 2015 2016 Nabídka kroužků DDM Vimperk 2015 2016 Organizační informace: Zájmová činnost začíná ve čtvrtek 1. října 2015 a končí 31. května 2016 Jestliže si vyberete z naší nabídky, řádně vyplňte celou přihlášku,

Více

Obsah projektu: 5. formy, obsah, délka a časový plán jednotlivých vzdělávacích cílů

Obsah projektu: 5. formy, obsah, délka a časový plán jednotlivých vzdělávacích cílů Projekt Lyska 2012 Motto: 1. Procesem tvorby a s ním spojenými prožitky umožňujeme získávat zkušenosti a informace o věcech, vztazích i světě i sobě samém. Vypracovala: Lydie Procházková Leden 2012 Obsah

Více

KROUŽKY/EXTRA COURSES 2014/2015 II. semester

KROUŽKY/EXTRA COURSES 2014/2015 II. semester act Sunny Canadian International School KROUŽKY/EXTRA COURSES 2014/2015 II. semester KROUŽKY PRO DĚTI Z MATEŘSKÝCH ŠKOL AKTUÁLNĚ ZE ŽIVOTA NA SUNNY CANADIAN SCHOOL TANEČKY S PANÍ LYNCH Paní Lynch je tanečnice

Více

UMĚNÍ Keramika pro pokročilé Keramika pro začátečníky Keramické studio Streetdance Mažoretková skupina " Pomněnky " Pohybová skupina Mažoretky Sova

UMĚNÍ Keramika pro pokročilé Keramika pro začátečníky Keramické studio Streetdance Mažoretková skupina  Pomněnky  Pohybová skupina Mažoretky Sova UMĚNÍ Keramika pro pokročilé Keramika pro pokročilé zde se nemusí nic vysvětlovat, neboť pokročilí ví, o co jde. Čeká vás logické pokračování v tříbení již nabitých znalostí a dovedností. První schůzka

Více

Soukromá základní škola s RVJ DINO ELEMENTARY SCHOOL, s. r. o. Školní rok 2015/2016

Soukromá základní škola s RVJ DINO ELEMENTARY SCHOOL, s. r. o. Školní rok 2015/2016 Soukromá základní škola s RVJ DINO ELEMENTARY SCHOOL, s. r. o. Školní rok 2015/2016 www.dinoskola.cz 1 ročník ročník ročník ročník ročník Učební plán VZDĚLÁVACÍ OBLASTI VZDĚLÁVACÍ OBORY 1. 2. 3. 4. 5.

Více

D ů m d ě t í a m l á d e ž e Jihlava. Brněnská 29, Jihlava

D ů m d ě t í a m l á d e ž e Jihlava. Brněnská 29, Jihlava D ů m d ě t í a m l á d e ž e Jihlava Brněnská 29, Jihlava PRO OBDOBÍ 2011-2012 Obsah I. Charakteristika zařízení:... 3 II. Cíle vzdělávání:... 3 III. Délka vzdělávání:... 4 IV. Formy a obsah vzdělávání:...

Více

pracoviště LINKA PROJEKT 2012 Předkladatel: Mgr. Zdena Sitarčíková

pracoviště LINKA PROJEKT 2012 Předkladatel: Mgr. Zdena Sitarčíková pracoviště LINKA PROJEKT 2012 Předkladatel: Mgr. Zdena Sitarčíková 1 Obsah 1. Charakteristika pobočky:... 3 2. Materiální podmínky:... 4 3. Personální podmínky:... 5 4. Cíle pobočky:... 8 5. Formy zájm.

Více

Projekt Lyska 2013. Lydie Procházková

Projekt Lyska 2013. Lydie Procházková Projekt Lyska 2013 Motto: Procesem tvorby a s ním spojenými prožitky umožňujeme získávat zkušenosti a informace o věcech, vztazích i světě i sobě samém. Lydie Procházková Obsah projektu 1. Charakteristika

Více

Zájmové kroužky 2012/2013

Zájmové kroužky 2012/2013 Zájmové kroužky 2012/2013 1. Kroužek kytary čtvrtek 14:00-15:00 Mgr. Podoláková - určen pro děti, které se naučily základy hry (pokračování loňského kroužku), naučíme se další akordy, rytmy, nové písničky

Více

Bližší informace ke kroužkům

Bližší informace ke kroužkům Sportovní kroužky Bližší informace ke kroužkům Florbalový klub Hradečtí lvi FBC Sion Florbalový klub nabízí příležitost pro děti, které chtějí hrát závodně i pro ty, co si chtějí jen tak zasportovat a

Více

Nabídka činností DDM Symfonie Poděbrady školní rok 2015/2016

Nabídka činností DDM Symfonie Poděbrady školní rok 2015/2016 Nabídka činností DDM Symfonie Poděbrady školní rok 2015/2016 DDM Symfonie Poděbrady přichází s nabídkou 104 kroužků a kurzů pro nový školní rok. V přehledu uvádíme číslo kroužku/kurzu, název kroužku/kurzu,

Více

qwertyuiopasdfghjklzxcvbnmqwertyuio pasdfghjklzxcvbnmqwertyuiopasdfghjkl zxcvbnmqwertyuiopasdfghjklzxcvbnmq wertyuiopasdfghjklzxcvbnmqwertyuiop

qwertyuiopasdfghjklzxcvbnmqwertyuio pasdfghjklzxcvbnmqwertyuiopasdfghjkl zxcvbnmqwertyuiopasdfghjklzxcvbnmq wertyuiopasdfghjklzxcvbnmqwertyuiop qwertyuiopasdfghjklzxcvbnmqwertyuio pasdfghjklzxcvbnmqwertyuiopasdfghjkl zxcvbnmqwertyuiopasdfghjklzxcvbnmq Školní vzdělávací program DDM Nymburk wertyuiopasdfghjklzxcvbnmqwertyuiop 2011 / 2012 asdfghjklzxcvbnmqwertyuiopasdfghjklz

Více

Bližší informace ke kroužkům

Bližší informace ke kroužkům Sportovní kroužky Bližší informace ke kroužkům Florbalový klub Hradečtí lvi FBC Sion Florbalový klub nabízí příležitost pro děti, které chtějí hrát závodně i pro ty, co si chtějí jen tak zasportovat a

Více

U Výstaviště 1429 370 05 České Budějovice telefon: 385 310 201, 385 310 202, 389 603 935 info@m-tes.cz www.m-tes.cz K R O U Ž K Y 2015-2016

U Výstaviště 1429 370 05 České Budějovice telefon: 385 310 201, 385 310 202, 389 603 935 info@m-tes.cz www.m-tes.cz K R O U Ž K Y 2015-2016 U Výstaviště 1429 370 05 České Budějovice telefon: 385 310 201, 385 310 202, 389 603 935 info@m-tes.cz www.m-tes.cz K R O U Ž K Y ZÁJMOVÉ 2015-2016 škola Lyžařská tábor Příměstský Aktuální nabídku kroužků

Více

Dům dětí a mládeže Ústí nad Labem

Dům dětí a mládeže Ústí nad Labem Dům dětí a mládeže Ústí nad Labem Právní forma: příspěvková organizace V obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ústí nad Labem v oddílu Pr, vložce číslo 823 adresa: Velká Hradební 19 (vchod z

Více

SZŠ CESTA K ÚSPĚCHU V PRAZE PŘEHLED KURZŮ

SZŠ CESTA K ÚSPĚCHU V PRAZE PŘEHLED KURZŮ PŘEHLED KURZŮ HERNA PRO MLADŠÍ I STARŠÍ Školní herna je místo, které využívají děti po vyučování. Potkají se zde s kamarády z vlastních i jiných tříd a tráví společné chvilky při hrách, odpočinku a zábavě.

Více

MEDVĚD ŠIKULA SI HRAJE A POZNÁVÁ

MEDVĚD ŠIKULA SI HRAJE A POZNÁVÁ Školní družina při Základní škole, Česká Lípa, Školní 2520, příspěvková organizace MEDVĚD ŠIKULA SI HRAJE A POZNÁVÁ výchovně vzdělávací program školní družiny Mgr. Pavel Černý ředitel školy Věra Hodermarská

Více

PROJEKT PRACOVIŠTĚ LESNÁ

PROJEKT PRACOVIŠTĚ LESNÁ 2013 PROJEKT PRACOVIŠTĚ LESNÁ Pavel Hradský Lužánky - středisko volného času 1.11.2012 Obsah 1 PROJEKT PRACOVIŠTĚ LESNÁ NA ROK 2013... 7 1.1 Název pracoviště: Lesná... 7 1.2 Garant projektu: Pavel Hradský...

Více

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE, CHLUMEC NAD CIDLINOU, 9.KVĚTNA 198

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE, CHLUMEC NAD CIDLINOU, 9.KVĚTNA 198 DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE, CHLUMEC NAD CIDLINOU, 9.KVĚTNA 198 Vážení rodiče, milé děti, nabízíme vám širokou možnost využití volného času, rozvíjení talentu a získávání nových poznatků, vědomostí a kamarádů.

Více

ITALSKO-ČESKÁ ŠKOLA ZÁKLADNÍ ŠKOLA JIŘÍHO GUTHA-JARKOVSKÉHO

ITALSKO-ČESKÁ ŠKOLA ZÁKLADNÍ ŠKOLA JIŘÍHO GUTHA-JARKOVSKÉHO ITALSKO-ČESKÁ ŠKOLA ZÁKLADNÍ ŠKOLA JIŘÍHO GUTHA-JARKOVSKÉHO Milí rodiče, rádi bychom vám představili italsko-českou sekci naši Základní školy Jiřího Gutha- Jarkovského. Jedná se o základní školu, od první

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA. za rok 2014. Obecně prospěšná společnost Rada rodičů při ZŠ Mohylová - o. p. s. Praha 5, Mohylová 1963 IČ: 25725386

VÝROČNÍ ZPRÁVA. za rok 2014. Obecně prospěšná společnost Rada rodičů při ZŠ Mohylová - o. p. s. Praha 5, Mohylová 1963 IČ: 25725386 VÝROČNÍ ZPRÁVA za rok 2014 Obecně prospěšná společnost Rada rodičů při ZŠ Mohylová - o. p. s. Praha 5, Mohylová 1963 IČ: 25725386 Úvod Obecně prospěšná společnost Rada rodičů při ZŠ Mohylová - o. p. s.

Více

Školní vzdělávací program Střediska volného času Pohořelice

Školní vzdělávací program Střediska volného času Pohořelice Školní vzdělávací program Střediska volného času Pohořelice Č.1 Vydané dne 10. 9. 2007 1 Preambule Školský vzdělávací program, podle 5 z. 561/2004 Sb. (dále jen školský zákon) je pedagogický dokument,

Více

NECHTE SI SVÉ DĚTI V DOMEČKU HRÁT A NEMUSÍTE SE O NĚ BÁT!

NECHTE SI SVÉ DĚTI V DOMEČKU HRÁT A NEMUSÍTE SE O NĚ BÁT! Nabídka ZÚ Křížová 18 (1954 1993) Křižíkova 10 (1993 1995) Brněnská 46 (1995 ) Brněnská 29 (2001 ) MOTTO: NECHTE SI SVÉ DĚTI V DOMEČKU HRÁT A NEMUSÍTE SE O NĚ BÁT! Webové stránky: www.ddmjihlava.cz E-mail:

Více