Nejvyšší kvalita cestování za prací i odpočinkem. Přejeme vám příjemnou cestu! Váš tým RegioJet

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Nejvyšší kvalita cestování za prací i odpočinkem. Přejeme vám příjemnou cestu! Váš tým RegioJet"

Transkript

1

2 Vážení cestující, vítáme vás na palubě vlaku InterCity RegioJet v business kupé a jsme rádi, že dnes cestujete s námi. Vaše spokojenost, pohodlí a bezpečnost jsou naší prioritou. Věříme, že se vám cesta bude líbit a využijete i další služby, které vám náš palubní personál nabídne. Nejvyšší kvalita cestování za prací i odpočinkem. Přejeme vám příjemnou cestu! Váš tým RegioJet Vážení cestujúci, vítame vás na palube vlaku InterCity RegioJet v business kupé a sme radi, že dnes cestujete s nami. Vaša spokojnosť, pohodlie a bezpečnosť sú našou prioritou. Veríme, že sa vám cesta bude páčiť a využijete aj ďalšie služby, ktoré vám náš palubný personál ponúkne. Najvyššia kvalita cestovania za prácou či odpočinkom. Prajeme vám príjemnú cestu! Váš tím RegioJet Dear passengers, welcome on board of the InterCity RegioJet train in business coupe. Thank you for travelling with us. Your satisfaction, comfort and safety are our priority. We believe that that you enjoy the journey and other services provided by our board crew. Highest quality of travelling for business and recreation. Have a nice journey! Your RegioJet Team

3 Business kupé nabízí Business kupé ponúka Offered in Business coupe Zdarma pro (pre) vás Free for you Denní tisk a ekonomické časopisy Denná tlač a ekonomické časopisy Daily press and economic magazines Voda Rajec a 100% pomerančový džus s dužinou Voda Rajec a 100% pomarančový džús s dužinou Rajec Water and 100 % orange juice with pulp Italská káva ILLY nejvyšší kvality Talianska káva ILLY najvyššej kvality Highest quality Italian Illy coffee Luxusní čaje Oxalis dle vašeho výběru Luxusné čaje Oxalis podľa vášho výberu Luxurious Oxalis tea of your choice

4 Kupé vám poskytuje Provided in the coupe polohovatelná sedadla s koženým potahem polohovateľné sedadlá s koženým poťahom reclining seats with leather cover jídelní stolek uzpůsobený pro práci s notebookem jedálenský stolík uspôsobený pre prácu s notebookom table adjusted for work on PC připojení k internetu a zábavnímu portálu pripojenie na internet a zábavný portál internet connection and entertainment system Wi-Fi síť ŽLUTÝ bez hesla Wi-Fi sieť ŽLUTÝ bez hesla WiFi network ŽLUTÝ without password zapůjčení sluchátek vypožičanie slúchadiel headphones lending portal.regiojet.cz portal.regiojet.sk zásuvka u každého sedadla zásuvka pri každom sedadle socket at each seat 230 V

5 Objednávejte Objednávajte Order MOBILNÍ APLIKACE Rezervujte jízdenky na vlak nebo autobus pomocí naší mobilní aplikace pro Android i ios. Stahujte : MOBILNÁ APLIKÁCIA Rezervujte si lístky na vlak alebo autobus prostredníctvom našej mobilnej aplikácie pre Android a ios. Sťahujte zadarmo na: MOBILE APPLICATION It is easy to book train and bus tickets with our mobile application for Android and ios. Download at: Android ios M-STRÁNKY K rezervaci jízdenek můžete také využít naše internetové stránky určené pro mobilní telefony. Stránky najdete na tomto odkazu: M-STRÁNKY Na rezerváciu lístkov môžete tiež využiť naše internetové stránky určené pre mobilné telefóny. Stránky nájdete na tomto odkaze: M-PAGES To book a ticket use our internet website for mobile phones. Available at: TICHÉ KUPÉ Potřebujete si během cesty odpočinout a nechcete být zbytečně rušeni? Využijte možnosti zvolit si tiché kupé. V tomto kupé je omezeno používání zařízení, která by rušila ostatní spolucestující (mobilní telefon, hlasité poslouchání hudby, sledování filmů bez použití sluchátek). Kupé není vhodné pro děti do 15 let. Rezervaci tohoto kupé provedete v našem rezervačním systému, kde je vyznačeno touto ikonkou. TICHÉ KUPÉ Potrebujete si počas cesty odpočinúť a nechcete byť zbytočne rušení? Využite možnosť zvoliť si tiché kupé. V tomto kupé je obmedzené používanie zariadení, ktoré by rušili ostatných spolucestujúcich (mobilný telefón, hlasné počúvanie hudby, sledovanie filmov bez použitia slúchadiel...). Kupé nie je vhodné pre deti do 15 rokov. Rezerváciu tohto miesta jednoducho vykonáte v našom rezervačnom systéme, kde je vyznačené touto ikonkou. SILENT COUPE For relax during the journey. It is not allowed to speak and disturb other passengers by listening music, watching films without headphones or speaking on the phone. Not suitable for children under 15 years. Book a coupe with this icon in our reservation system.2 Klidová zóna Prosíme cestující, aby omezili používání zařízení, která by mohla rušit ostatní spolucestující v kupé. Děkujeme Vám. Kupé není vhodné pro děti do 15 let. We ask passengers to restrict the use of equipment that could disturb other passengers in the compartment. Thank you. Children under 15 years are not allowed.

6 Navazující služby Nadväzujúce služby CESTUJTE S NÁMI PO ČESKU I SLOVENSKU Cestujte s námi nejen na přímé lince Praha Ostrava Žilina Košice, ale také na dalších vlakových linkách na Slovensku. 3x denně jezdíme na lince Bratislava Žilina Košice. I v těchto vlacích poskytujeme nadstandardní palubní servis, připojení k internetu, zábavní portál, denní tisk a časopisy. Odreagovat se můžete na našem zábavním portále. VLAKOM REGIOJET PO SLOVEN- SKU ALEBO AŽ DO ČESKA Cestujte s nami nielen na linke z Bratislavy do Košíc a späť, ale aj na priamej linke Košice Žilina Ostrava Praha. Náš vlak poskytuje pohodlie pri vašej služobnej ceste alebo pri ceste na výlet či za zábavou. Na palube našich vlakov poskytujeme nadštandardný servis, pripojenie na internet, dennú tlač a časopisy zadarmo. Odreagovať sa môžete na našom zábavnom portále. LUXUSNÍMI AUTOBUSY PO CELÉ EVROPĚ Autobusy STUDENT AGENCY jezdí do více než 60 evropských měst a pokrývají klíčové trasy v Česku i na Slovensku. Samozřejmostí je nadstandardní servis na palubách žlutých autobusů k dispozici je moderní audio-video systém, Wi-Fi připojení, teplé nápoje, denní tisk a časopisy. Cestujte s námi pohodlně a za výhodné ceny. Jízdenky zakoupíte na nebo na našich pobočkách. LUXUSNÝMI AUTOBUSMI PO CELEJ EURÓPE Autobusy STUDENT AGENCY jazdia do viac ako 60 európskych miest a pokrývajú kľúčové trasy na Slovensku a v Česku. Nadštandardný servis na palubách žltých autobusov je samozrejmosťou, k dispozícii máte: moderný audio-video systém, Wi-Fi pripojenie, teplé nápoje, dennú tlač a časopisy zadarmo. Cestujte s nami pohodlne a za výhodné ceny. Lístky si zakúpite na alebo na našich predajných miestach.

7 S REGIOJETEM VÝHODNĚJI! SLEVY K JÍZDENCE VE VYBRA- NÝCH MĚSTECH K jízdence na vlak RegioJet si můžete objednat doplňkové služby ve formě skvělých slev. Přinášíme zvýhodněné vstupy na mnohé atrakce, outdoorové aktivity, ubytování a jiné zážitky. Nabízené slevy najdete na S REGIOJETEM EŠTE VÝHODNEJ- ŠIE! ZĽAVY K CESTOVNÉMU LÍST- KU VO VYBRANÝCH MESTÁCH K cestovným lístkom si môžete objednať doplnkové služby vo forme skvelých zliav. Ak máte záujem o adrenalínové zážitky, outdoorové aktivity, ubytovanie a ďalšie, máte skvelú príležitosť využiť tieto služby so zľavami. Ponúkané zľavy si možete prezrieť na AIRPORT EXPRESS Odlétáte z Letiště Václava Havla v Praze na služební nebo soukromou cestu? Ušetřete náklady za cestu do Prahy a parkování a využijte naše vlaky RegioJet s návazným autobusem Airport Express. Autobus Airport Express spojuje pohodlně každou půl hodinu hlavní nádraží v Praze a pražské Letiště Václava Havla (Terminály 1 a 2). Stanoviště autobusu Airport Express se nachází v ulici Wilsonova, přímo před historickou Fantovou budovou. Výhodnou jízdenku RegioJet + Letiště Praha koupíte online v rezervačním systému na na prodejních místech RegioJet a Student Agency a u smluvních prodejců. Jako nástupní nebo cílové místo stačí vybrat Praha - Letiště Václava Havla. AIRPORT EXPRESS Odlietate z letiska Václava Havla v Prahe na služobnú alebo súkromnú cestu? Ušetrite na ceste do Prahy a za parkovanie! Využite naše vlaky RegioJet s nadväzným autobusom Airport Express. Autobus Airport Express každú polhodinu pohodlne spája hlavnú stanicu v Prahe a letisko Václava Havla (Terminály 1, 2). Stanovisko autobusov Airport Express sa nachádza na ulici Wilsonova, priamo pred historickou Fantovou budovou. Výhodný lístok RegioJet + Letisko Praha si kúpite v rezervačnom systéme na na predajných miestach RegioJet a STUDENT AGENCY a u zmluvných predajcov. Ako nástupné alebo cieľové miesto stačí vybrať Praha - Letisko Václava Havla.

8 Navazující služby Nadväzujúce služby UBYTOVÁNÍ V PRAZE Na pobočkách RegioJet v České republice vám poradíme a nabídneme spolehlivé tipy na cenově dostupné ubytování v Praze splňující i ty nejvyšší nároky. Ubytování si můžete přímo zarezervovat na pobočkách na nádražích. Přinášíme vám hotely, které jsme osobně navštívili a kde vám můžeme garantovat kvalitní služby, se kterými budete spokojeni. UBYTOVANIE V PRAHE Na našich pobočkách v Českej republike vám poradíme a ponúkneme spoľahlivé tipy na cenovo dostupné ubytovanie v Prahe spĺňajúce aj tie najvyššie nároky. Ubytovanie si môžete priamo zarezervovať v pobočkách a na staniciach. Prinášame vám hotely, ktoré sme osobne navštívili a kde vám môžeme garantovať kvalitné služby, s ktorými budete spokojní. JÍZDENKY NA MHD V PRAZE, OSTRAVĚ A OLOMOUCI Kupte si jízdenky na MHD přímo od našeho palubního personálu. Jízdenky jsou přenosné, dají se využít v libovolný den a čas. Stevardky a stevardi vám prodají jednotlivé nebo časové jízdenky na MHD v Praze, Olomouci a Ostravě. LÍSTKY NA MHD V PRAHE, OSTRAVE A OLOMOUCI Kúpte si lístky na MHD priamo od nášho palubného personálu. Lístky sú prenosné, dajú sa použiť v ľubovoľný deň a čas. Stevardky a stevardi vám predajú jednotlivé alebo časové lístky na MHD v Prahe, Olomouci a Ostrave.

9 TAXISLUŽBA TICK TACK V PRAZE TEL.: Pokračujete dále po Praze? Jedete na letiště? Použijte naše taxi TICK TACK. Volejte nebo se obracejte na náš palubní personál. Ve vozidlech TICK TACK je instalována řada moderních prvků, ať už zrcátkové taxametry, platební terminály, Multimedia Passenger System, WiFi, zásuvka pro dobíjení atd. Bílé vozy AUDI A6 jsou zde pro vás. TAXISLUŽBA TICK TACK V PRAHE TEL.: Pokračujete ďalej po Prahe? Potrebujete sa dostať na letisko? Použite naše taxi TICK TACK. Volajte alebo sa obráťte ma náš palubný personál. Vo vozidlách TICK TACK je inštalovaných mnoho moderných prvkov, či už taxameter v spätnom zrkadle, platobné terminály, Multimedia Passenger System, Wi-Fi, zásuvka atď. Biele autá Audi A6 sú tu pre vás. JÍZDENKY DB DO NĚMECKA A CELÉ EVROPY Jako autorizovaný prodejce jízdenek Německých drah (DB) vám nabízíme výhodné vlakové jízdenky pro rychlé a pohodlné cestování po celé Evropě. S jízdenkami DB můžete navštívit řadu evropských metropolí i místa méně známá a svézt se nejmodernějšími německými vlaky ICE i vysokorychlostními spoji, jako jsou TGV, nebo Eurostar. Jízdenky DB prodávají všechny pobočky RegioJet v České republice a pobočky Student Agency v Brně a v Praze. LÍSTKY DEUTSCHE BAHN DO NEMECKA A CELEJ EURÓPY Ako autorizovaný predajca cestovných lístkov Nemeckých železníc (DB) vám ponúkame výhodné vlakové lístky na rýchle a pohodlné cestovanie po celej Európe. S lístkami DB môžete navštíviť mnoho európskych metropol, rovnako aj menej známe miesta a zviesť sa najmodernejšími nemeckými vlakmi ICE a vysokorýchlostnými spojmi ako sú TGV alebo Eurostar. Cestovné lístky DB predávajú všetky pobočky Student Agency na Slovensku.

10 Servis na vaše místo Servis na vaše miesto Service to your place Náš palubní personál vás rád obslouží a přinese občerstvení přímo na vaše místo. Vyberte si z nabídky palubního menu: studené i teplé nápoje, saláty, sushi, croissanty, dezerty a další. Náš palubný personál vás rád obslúži a prinesie občerstvenie priamo na vaše miesto. Vyberte si z ponuky palubného menu: studené i teplé nápoje, šaláty, sushi, croissanty, dezerty a ďalšie pochúťky. Our board crew serves the refreshments to your place. Choose from the wide range of our board menu: warm and cold drinks, salads, sushi, croissants, desserts and other snacks. Alergeny Alergény Allergens Obiloviny obsahující lepek (pšenice, žito, ječmen, oves, špalda) Obilniny obsahujúce lepok (pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda) Cereals containing gluten (wheat, rye, barley, oats, spelt) Korýši a výrobky z nich Kôrovce a výrobky z nich Crustaceans and crustacean products Vejce a výrobky z nich Vajcia a výrobky z nich Eggs and egg products Ryby a výrobky z nich Ryby a výrobky z nich Fishes and fish products Podzemnice olejná (arašídy) a výrobky z nich Podzemnica olejná (arašidy) a výrobky z nich Groundnut (peanuts) and groundnut products Sójové boby (sója) a výrobky z nich Sójové bôby (sója) a výrobky z nich Soybeans (soya) and soya products Mléko a výrobky z něj Mlieko a výrobky z neho Milk and dairy products Skořápkové plody a výrobky z nich (všechny druhy ořechů) Škrupinové plody a výrobky z nich (všetky druhy orechov) Nuts and nut products (all types of nuts) Celer a výrobky z něj Zeler a výrobky z neho Celery and celery products Hořčice a výrobky z ní Horčica a výrobky z nej Mustard and mustard products Sezamová semena (sezam) a výrobky z nich Sezamové semená (sezam) a výrobky z nich Sesame and sesame products Oxid siřičitý a siřičitany (např. sušené meruňky) Oxid siričitý a siričitany (napr. sušené marhule) Sulphur dioxide and sulphites (eg. dried apricots)

11 Nápoje Drinks Zdarma pro (pre) vás Free for you Caffè latte macchiato Caffè latte macchiato Cappuccino Cappuccino Espresso Italian Espresso Lungo velké espresso Lungo veľké espresso Espresso Lungo Čaj z čerstvé máty s medem * po odjezdu z Prahy, Ostravy Čaj z čerstvej mäty s medom * po odjazde z Bratislavy a Kysaku Fresh mint and honey tea Jablečný mošt kvalitní český produkt bez konzervantů a barviv se 100% obsahem ovocné složky * po odjezdu z Prahy a Ostravy Jablčný mušt kvalitný český produkt bez konzervantov a farbív so 100% obsahom ovocnej zložky * po odjazde z Bratislavy a Kysaku Apple cider non-alcoholic

12 Čaje Oxalis Oxalis teas Zdarma pro (pre) vás Free for you Earl Grey Black tea Pu-Erh Black tea China jasmín s květy China jazmín s kvetmi Flavored green tea jasmine Maté IQ Herbal tea Jahoda v šampaňském Jahoda v šampanskom Flavored tea strawberry and champaigne Divoká víšeň Divoká višňa Flavored tea cherry Babiččina zahrádka Babičkina záhradka Grandma s garden

13 Teplé nápoje Hot drinks Babiččin čaj brusinka kvalitní 100% ovocný čaj Babičkin čaj brusnica kvalitný 100% ovocný čaj Grandma s tea cranberry 15 Kč 0,60 EUR Babiččin čaj borůvka kvalitní 100% ovocný čaj Babičkin čaj čučoriedka kvalitný 100% ovocný čaj Grandma s tea blueberry 15 Kč 0,60 EUR Čaj Harney zelený, černý, škořice Čaj Harney zelený, čierny, škorica Harney tea green, black, cinnamon 12 Kč 0,50 EUR Mléčná horká čokoláda na špejli Mliečna horúca čokoláda na špajli Hot chocolate on a stick 32 Kč 1,30 EUR Horká čokoláda Monbana Horúca čokoláda Monbana 25g Hot chocolate Monbana 10 Kč 0,40 EUR

14 Saláty Šaláty Salads Salát Caesar 185 g s kousky farmářského kuřete, česnekovými krutonky, podávaný se zálivkou a ančovičkami Šalát Caesar s kúskami farmárského kuraťa, cesnakovými krutónmi, podávaný so zálievkou a ančovičkami Salad with chicken and croutons 60 Kč 2,40 EUR Salát se sušenými rajčaty 185 g ledový salát se sušenými rajčaty, rukolou, slunečnicovými semínky a prosciuttem, podávaný s hořčičným dresinkem Šalát so sušenými paradajkami ľadový šalát so sušenými paradajkami, rukolou, slnečnicovými semiačkami, prosciuttom, podávaný s horčicovým dresingom Salad with sun-dried tomatoes and prosciutto 60 Kč 2,40 EUR Ovocný salát 200 g růžový meloun, kiwi, mango, physalis, ananas, hroznové víno Ovocný šalát ružový melón, kivi, mango, physalis, ananás, hrozno Fruit salad 40 Kč 1,60 EUR * vyhrazujeme si právo na změnu složení * vyhradzujeme si právo na zmenu zloženia * we reserve the right to alter the composition Těstovinový salát 250 g s grilovaným kuřetem a bazalkou Cestovinový šalát s grilovaným kuraťom a bazalkou Pasta Salad 50 Kč 2,00 EUR

15 Občerstvení Občerstvenie Snacks Řízečky z kuřete 300 g s tyrolským bramborovým salátem Rezníky z kuraťa s tyrolským zemiakovým šalátom Chicken stripes with potato salad 80 Kč 3,20 EUR Slaný koláč Quiche 220 g francouzský slaný koláč ze špaldové BIO mouky se slaninou a sýrem Slaný koláč Quiche francúzsky slaný koláč zo špaldovej BIO múky so slaninou a syrom French quiche from organic spelt flour 55 Kč 2,20 EUR Sushi Sushi set 260 g 2 ks Nigiri Sake 4 ks Sake maki 2 ks Kappa maki 4 ks California sezam 80 Kč 3,20 EUR Informace o alergenech najdete na obalech produktu. Informácie o alergénoch nájdete na obaloch výrobkov. Information on allergens can be found on the product packaging.

16 Snacky Snacks Šunkovo-sýrový croissant 90 g Šunkovo-syrový croissant Ham and cheese croissant 20 Kč 0,80 EUR Sýrový croissant 90 g Syrový croissant Cheese croissant 20 Kč 0,80 EUR Dezerty Desserts Jablečný dort s drobenkou 104 g Jablkový koláč s posýpkou Apple cake with crumble topping 9 Kč 0,40 EUR Švestkový dort s drobenkou 104 g Slivkový koláč s posýpkou Plum cake with crumble topping 9 Kč 0,40 EUR Informace o alergenech najdete na obalech produktu. Informácie o alergénoch nájdete na obaloch výrobkov.

17 Tvarohový dort s kakaovou drobenkou 83 g Tvarohový koláč s kakaovou posýpkou Cheesecake with chocolate crumble 9 Kč 0,40 EUR Pudinkový dort s malinami 83 g Pudingový koláč s malinami Custard cake with raspberries 9 Kč 0,40 EUR Řecký jogurt 200 g lahodný řecký jogurt ochucený medem, malinami a ovocným müsli Grécky jogurt lahodný grécky jogurt ochutený medom, malinami a ovocným müsli Greek yogurt 35 Kč 1,40 EUR Cheesecake 133 g Cheesecake 35 Kč 1,40 EUR Lahodná kakaová pěna 50 g Lahodná kakaová pena Chocolate mousse 13 Kč 0,50 EUR Information on allergens can be found on the product packaging.

18 Nápoje Drinks Rajec pramenitá neperlivá voda 0,33 l Rajec still water Kofola Original 0,5 l Kofola Original 15 Kč 0,60 EUR Vinea bílá 0,5 l Vinea biela Vinea white 15 Kč 0,60 EUR Nativa zelený čaj s citrónem 0,5 l Nativa zelený čaj s citrónom Nativa Green Tea with lemon 15 Kč 0,60 EUR Rajec pramenitá voda 0,75 l jemne perlivá a neperlivá Rajec gently sparkling and still mineral water 12 Kč 0,50 EUR Informace o alergenech najdete na obalech produktu. Informácie o alergénoch nájdete na obaloch výrobkov.

19 Semtex 0,25 l energy drink Energy drink Semtex 25 Kč 1,00 EUR Jupík Aqua jahoda 0,5 l Jupík Aqua strawberry 12 Kč 0,50 EUR 100% Ovocná šťáva Pure orange 0,25 l 100% Ovocná šťava Pure orange 100% Fruit juice orange 20 Kč 0,80 EUR 100% Ovocná šťáva Pure grep 0,25 l 100% Ovocná šťava Pure grep 100% Fruit juice grapefruit 20 Kč 0,80 EUR Information on allergens can be found on the product packaging.

20 Víno Wine Bílé polosuché Ryzlink rýnský 0,187 l pozdní sběr Biele polosuché Rizling rýnsky neskorý zber Semidry white wine White Riesling late harvest 45 Kč 1,80 EUR Bílé suché Sauvignon 0,187 l výběr z hroznů Biele suché Sauvignon výber z hrozna Dry white wine Sauvignon selection of grapes 45 Kč 1,80 EUR Červené Rulandské modré 0,187 l výběr z hroznů Červené Rulandské modré výber z hrozna Red wine Pinot Noir selection of grapes 45 Kč 1,80 EUR Růžové Zweigeltrebe rosé 0,25 l perlivé polosuché Ružové Zweigeltrebe rosé perlivé polosuché Rose wine Zweigeltrebe rose sparkling, semidry 45 Kč 1,80 EUR Informace o alergenech najdete na obalech produktu. Informácie o alergénoch nájdete na obaloch výrobkov.

21 Pivo Beer Svijany 13 0,5 l Svijany 20 Kč 0,80 EUR Bernard 12 0,5 l Bernard 20 Kč 0,80 EUR Bernard nealko 0,5 l Bernard non-alcoholic 20 Kč 0,80 EUR Bernard Bohemian Ale 0,33l Bernard Bohemian Ale 30 Kč 1,20 EUR Frisco brusinka 0,33 l Frisco brusnica Frisco cranberry 20 Kč 0,80 EUR Information on allergens can be found on the product packaging.

22 Drobné občerstvení Drobné občerstvenie Small snacks Sušené maso Indiana Jerky 25 g krůtí Sušené mäso Indiana Jerky morčacie Dried meat Indiana Jerky turkey 38 Kč 1,50 EUR Sušené maso Indiana Jerky 25 g hovězí pálivé Sušené mäso Indiana Jerky hovädzie pálivé Dried meat Indiana Jerky spicy beef 38 Kč 1,50 EUR Zeleninové Tretter s chips 45 g s mořskou solí Zeleninové Tretter s chips s morskou soľou Tretter s vegetable chips with sea salt 10 Kč 0,40 EUR BeBe Brumík čokoládový BeBe Brumík chocolate snack 10 Kč 0,40 EUR Haribo Goldbären Haribo Goldbären 15 Kč 0,60 EUR Müsli do ruky křupavé oříšky 100 g Müsli do ruky chumkavé oriešky Muesli in hand crunchy nuts 15 Kč 0,60 EUR Informace o alergenech najdete na obalech produktu. Informácie o alergénoch nájdete na obaloch výrobkov. Information on allergens can be found on the product packaging.

23 Nejlevnější letenky do celého světa Najlacnejšie letenky do celého sveta Autobusem Student Agency - levně a pohodlně po Česku, po Slovensku i do Evropy Autobusom Student Agency - lacno a pohodlne po Česku, po Slovensku aj do Európy Jazykové, pracovní a au pair pobyty v zahraničí Jazykové, pracovné a au pair pobyty v zahraničí Největší nabídka zájezdů českých a německých CK Najväčšia ponuka zájazdov slovenských, českých a rakúskych CK

24 RegioJet a.s. CZ SK Dům pánů z Lipé náměstí Svobody Brno Česká republika Obchodná Bratislava Slovenská republika Infolinka Infolinka

SNÍDANĚ 69, 89, 59, 79, 59, 79, 59, 79, 69, 89, 59, 79, 69, 89, 59, 79, 69, 89, ~pouze na pobočce Florentinum~

SNÍDANĚ 69, 89, 59, 79, 59, 79, 59, 79, 69, 89, 59, 79, 69, 89, 59, 79, 69, 89, ~pouze na pobočce Florentinum~ -MENU- SÓLO UN POCO PICANTE, POR FAVOR SNÍDANĚ ~pouze na pobočce Florentinum~ Müsli s ovocem Müsli s ovocem Vaječné burrito se slaninou Vaječné burrito se slaninou Vločky s ovocem Vločky s ovocem Lívance

Více

BUSINESS LUNCH MENU 6. 4. 2015

BUSINESS LUNCH MENU 6. 4. 2015 6. 4. 2015 Vážení hosté, z důvodu státního svátku se dnes polední menu nepodává. Děkujeme za pochopení! Příjemné prožití svátečního dne. podáváme v úterý 7. dubna od 11:30 do 14:30 hodin Květáková polévka

Více

na osobu na osobu allyou caneat Předkrmy / Saláty / Polévky / Speciality z grilu / Příloh 11:00-15:00 18:00-22:00 Vsichni do vysky 150 cm sleva 50 %

na osobu na osobu allyou caneat Předkrmy / Saláty / Polévky / Speciality z grilu / Příloh 11:00-15:00 18:00-22:00 Vsichni do vysky 150 cm sleva 50 % allyou caneat Předkrmy / Saláty / Polévky / Speciality z grilu / Příloh :00-5:00 y / Omáčky Kc na osobu 8:00-:00 4 Kc na osobu Vsichni do vysky cm sleva % Maximální doba stanovená pro neomezenou konzumaci

Více

Dezerty Palačinky se smetanovou náplní a teplými lesními plody Domácí jablečný štrúdl s vanilkovou omáčkou Domácí tvarohový koláč s malinovou omáčkou

Dezerty Palačinky se smetanovou náplní a teplými lesními plody Domácí jablečný štrúdl s vanilkovou omáčkou Domácí tvarohový koláč s malinovou omáčkou Adagio, nápojový balíček na celý večer, welcome drink a 3 kanapky Allegro, nápojový balíček na celý večer, welcome drink a 3 kanapky Furioso, nápojový balíček na celý večer, welcome drink a 3 kanapky Adagio,

Více

How to order in a restaurant

How to order in a restaurant How to order in a restaurant http://farmsandfields.wordpress.com/category/ff-food-art/ Ordering - objednávání Good afternoon, welcome to Dave s restaurant. Dobré odpoledne, vítejte v restauraci u Davea.

Více

Den Polévka 1.jídlo 2.jídlo Dieta č 2 1,7,9 1 1,3,7 1 1,3,9 1,3,7 1,9 9. brambory 1,3,9 1,3 1 1,4,7 1,3,7,9 1,3,7,9 1,3,7 1,3,7,9 1 1,3,7 1 1,3,9

Den Polévka 1.jídlo 2.jídlo Dieta č 2 1,7,9 1 1,3,7 1 1,3,9 1,3,7 1,9 9. brambory 1,3,9 1,3 1 1,4,7 1,3,7,9 1,3,7,9 1,3,7 1,3,7,9 1 1,3,7 1 1,3,9 3.8. Vepřová pečeně na houbách, Buchtičky s krémem Pečené kuře, bramborová kaše 4.8. 5.8. 6.8. 7.8. 8.8. 9.8. 1,7,9 1 1,3,7 1 Krupicová 1,3,9 1,3,7 1,9 9 1,3,9 1,3 1 1,4,7 Zeleninová s vejci,9 1,3,7 1,3,7,9

Více

Sladký coffee break Kč 110,-/osoba (2ks sladké pečivo, 2 ks nápoje, 200g ovoce) Mix sladkého pečiva 2 Ks/osoba Káva/Čaj Nealko nápoj Ovoce

Sladký coffee break Kč 110,-/osoba (2ks sladké pečivo, 2 ks nápoje, 200g ovoce) Mix sladkého pečiva 2 Ks/osoba Káva/Čaj Nealko nápoj Ovoce Sladký coffee break Kč 110,-/osoba (2ks sladké pečivo, 2 ks nápoje, 200g ovoce) Mix sladkého pečiva 2 Ks/osoba Káva/Čaj Nealko nápoj Ovoce Koblíha Croissaint Plundr Káva/Čaj Koláč mini Ovocná mísa: Nealko

Více

Jídelní lístek. Speciality bowlingu U Solného pramene

Jídelní lístek. Speciality bowlingu U Solného pramene Jídelní lístek Speciality bowlingu U Solného pramene 150 g Vepřová líčka s bramborovým pyré a grilovanou sezónní zeleninou ( alergeny lepek pšenice, mléčné výrobky, celer, oxid siřičitý ) 400 g Pečené

Více

Škola Kavčí hory Mateřská škola,základní škola a Střední odborná škola služeb K Sídlišti 840 Praha 4

Škola Kavčí hory Mateřská škola,základní škola a Střední odborná škola služeb K Sídlišti 840 Praha 4 s t á t n í s v á t e k chléb,pomazánka z tuňáka,jablko,bílá káva,čaj ovocný 01,04,06,07 polévka květáková 01,07 čevabčiči,brambory,hořčice,čaj ovocný 01,03,07,10 rohlík,máslo,ředkvičky,mléko,čaj ovocný

Více

Vinařství Mutěnice, s.r.o.

Vinařství Mutěnice, s.r.o. Vinařství Mutěnice, s.r.o. NÁZEV EAN KS KS/KRT KRT/PAL KS/PAL /KS TOP COLLECTION 0,75 L - moravské jakostní víno s přívlastkem Chardonnay pozdní sběr 859 562 290 077 4 6 72 432 102,35 Kč 143,81 Kč Rulandské

Více

Šampaňské, sekty Champagne, sparkling wines

Šampaňské, sekty Champagne, sparkling wines Šampaňské, sekty Champagne, sparkling wines Šampaňské Champagne Dom Pérignon 2000 0,75l 7.500 Kč Vollereaux Marguerite 2007 0,75l 1.890 Kč Francie, Champagne, Vollareaux Vollereaux Brut Reserve 0,75l 990

Více

duben 2015 týden 1.4. až 5.4.

duben 2015 týden 1.4. až 5.4. týden 1.4. až 5.4. středa 1.4.2015 Přesnídávka: Chléb, pomazánka se sardinek a sýru, zelenina ( 01, 04, 07 ) Polévka: Dršťková ( 01, 09 ) - / z hlívy ústřičné / Hlavní jídlo: Rýžová kaše sypaná čokoládou,

Více

jídla připravil tým kuchařů Après restaurant

jídla připravil tým kuchařů Après restaurant NAŠE DOMÁCÍ KUCHYNĚ Dáváme si záležet na tom, aby naše pokrmy byly jednoduché a chutné. Vyhýbáme se polotovarům a snažíme se připravovat všechny pokrmy kompletně sami. prostor je 100 % nekuřácký bezvodé

Více

Dia výrobky - Dia cukrovinky

Dia výrobky - Dia cukrovinky Dia výrobky - Dia cukrovinky ST015 40ks CL159 2 Dia cukrovinky Sojový suk diabetický 40g 8,50 Kč DIANELLA banánová tyčinka v dia hořké čokoládě 40g 9,90 Kč CL156 1 CL158 CL157 DIANELLA křehké cereální

Více

Minutky restaurace : Ryby :

Minutky restaurace : Ryby : Studené předkrmy : 60 g Nakládaný kozí sýr v olivovém oleji s paprikou, česnekem a bylinkami podávaný s rozpečenou bagetkou 59,- 60 g Matjesy ala losos ložené na jablečném salátku s cibulí, zdobené kapary

Více

Turecká káva 19,- Turecká káva s mlékem 24,- Espresso 28,- Espresso piccolo 27,- Espresso Lungo (velké espresso) 29,-

Turecká káva 19,- Turecká káva s mlékem 24,- Espresso 28,- Espresso piccolo 27,- Espresso Lungo (velké espresso) 29,- sicilská káva Turecká káva 19,- Turecká káva s mlékem 24,- Espresso 28,- Espresso piccolo 27,- Espresso Lungo (velké espresso) 29,- Cappuccino 30,- Cappuccino s příchutí 40,- (oříšek, karamel, pistácie,

Více

24 Kč 42 Kč / 79 Kč 47 Kč / 91 Kč 47 Kč / 91 Kč

24 Kč 42 Kč / 79 Kč 47 Kč / 91 Kč 47 Kč / 91 Kč NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE 0,33 l Limonády (Malinovka, Révona, Arotonic, Kofola) 0,33 l Mošt jablečný 0,75 l Mattoni Grand perlivá 0,33 l Mattoni Grand jemně perlivá,perlivá,neperlivá 0,75 l Aquila Aqualinea

Více

Studené předkrmy. 50 g Domácí zvěřinová paštika 55,- s brusinkovou omáčkou a opečeným toastem (alergeny obsažené v pokrmu: 1, 3, 7, 12)

Studené předkrmy. 50 g Domácí zvěřinová paštika 55,- s brusinkovou omáčkou a opečeným toastem (alergeny obsažené v pokrmu: 1, 3, 7, 12) Studené předkrmy 50 g Domácí zvěřinová paštika 55,- s brusinkovou omáčkou a opečeným toastem (alergeny obsažené v pokrmu: 1, 3, 7, 12) 50 g Šunkový závitek 45,- se štýrským křenem a šlehačkou 50 g Prosciutto

Více

JÍDELNÍ A NÁPOJOVÝ LÍSTEK

JÍDELNÍ A NÁPOJOVÝ LÍSTEK JÍDELNÍ A NÁPOJOVÝ LÍSTEK Jídelní lístek Polévky 0,3 l Česneková se šunkou, sýrem a vajíčkem /1, 3, 7/ 39 Kč 0,3 l Zelňačka s klobásou /1, 7, 9/ 39 Kč Chuťovky 1 ks Nakládaný hermelín, pečivo /1, 3, 7/

Více

Den Polévka 1.jídlo 2.jídlo Dieta č 2 1,7,9 1,3,7 1,3,7 1 1,3,9 1,3,7,9,10 1,3,7 9 1,7 1,3,7 1,3,7 1,3,7, 1,9 1,3,7 1,7 1

Den Polévka 1.jídlo 2.jídlo Dieta č 2 1,7,9 1,3,7 1,3,7 1 1,3,9 1,3,7,9,10 1,3,7 9 1,7 1,3,7 1,3,7 1,3,7, 1,9 1,3,7 1,7 1 29.6. 30.6. 1.7. 2.7. 3.7. 4.7. 5.7. Čočková,9 1 Bramborová 1,9 1 Hovězí vývar s nudlemi 1,3,9,9,10 9 Květáková, Trdelná 1,9 1 Hovězí vývar s nudlemi 1,3,9 Zapečené těstoviny s uzeným masem a uzeninou,

Více

Káva Buscaglione caffé dal 1899

Káva Buscaglione caffé dal 1899 Káva Buscaglione caffé dal 1899 espresso ristretto / espresso o obsahu menším než 2,5 cl espresso / espresso o obsahu 5 cl espresso lungo / dlouhé espresso o obsahu 1 dl espresso doppio / v jednom šálku

Více

Anglicky u snídaně - věty

Anglicky u snídaně - věty www.jazyky-bez-barier.cz - KNIHOVNA NÁHLED souboru / titulu Anglicky u snídaně - věty (_anglicky_u_snidane_vety.jbb) Anglicky u snídaně - věty Lekce: Pozdravení a uvítání hosta Cvičení:. POZDRAVENÍ A UVÍTÁNÍ

Více

Nápojový lístek. Nealkoholické nápoje. Míchané nealkoholické nápoje a limonády

Nápojový lístek. Nealkoholické nápoje. Míchané nealkoholické nápoje a limonády Nápojový lístek Nealkoholické nápoje Rajec neperlivý, jemně perlivý 0,33 l 24 Kč Coca cola 0,33 l 30 Kč Točená kofola 0,1 l 6 Kč Tonic, zázvorový (Kinley) 0,25 l 30 Kč Džbán s vodou a citronem 0,5 l /

Více

SINTOCHA STŘÍBRNÁ JAHŮDKA (velmi jemný čaj nejvyšší kvality, je ručně smotán hedvábnou přízí do tvaru jahody) Podává se i na dva nálevy

SINTOCHA STŘÍBRNÁ JAHŮDKA (velmi jemný čaj nejvyšší kvality, je ručně smotán hedvábnou přízí do tvaru jahody) Podává se i na dva nálevy ČAJE ZELENÉ 4dcl ROYAL SILVERY LEAF (velmi kvalitní třída čínského zeleného čaje, bohaté, květově nasládlé chuti) ZELENÝ NEPÁL ILAM (vysokohorský čaj pěstovaný na úpatí Mt. Everestu) ZELENÁ MLHA Green

Více

Káva. Káva a čaj. E-shop: www.peal.cz 177

Káva. Káva a čaj. E-shop: www.peal.cz 177 Káva Káva je charakteristická svou silnou vůní a černou barvou. Obsahuje mimo jiné alkaloid kofein, který povzbuzuje srdeční činnost a pro jeho povzbuzující účinky se káva pije především. Nejčastěji se

Více

15. 300g Caesar salát 139,- (římský salát, kuřecí maso, parmazán, ančovičkový dresink, krutony)

15. 300g Caesar salát 139,- (římský salát, kuřecí maso, parmazán, ančovičkový dresink, krutony) Předkrmy 1. 100g Tataráček z lososa na listovém salátu, toustový chléb 92,- 2. 100g Domácí paštika na brusinkovém soté s konfitovaným pomerančem 79,- a omáčkou z červeného vína, pečivo 3. 100g Na plátky

Více

Objednávky na telefonu: 725 857 682 SORTIMENT NÁPOJŮ. Hot drink Ice drink Milk shake Ice & Hot Tea Caffe Frappé a další

Objednávky na telefonu: 725 857 682 SORTIMENT NÁPOJŮ. Hot drink Ice drink Milk shake Ice & Hot Tea Caffe Frappé a další Objednávky na telefonu: 725 857 682 SORTIMENT NÁPOJŮ Hot drink Ice drink Milk shake Ice & Hot Tea Caffe Frappé a další Gastro 21 Objednávky na telefonu: 725 857 682 Hot Drink HOT DRINK / ICE DRINK / MILK

Více

Ceník Hravého baru Menu of Hravý bar

Ceník Hravého baru Menu of Hravý bar Ceník Hravého baru Menu of Hravý bar otevřeno každý den/open daily 14, 00 22, 00 hod. (dle dohody i déle) Zdarma k zapůjčení a užití v baru / to use in bar for free WIFI, Osadníci z Katanu, Evropa ot{zky

Více

Když už tady sedím, tak bych si měla asi něco dát...

Když už tady sedím, tak bych si měla asi něco dát... Když už tady sedím, tak bych si měla asi něco dát... KÁVY ORGANICA EKO DARK ROAST (BIO FAIR TRADE) 7,5 G Ristretto (extra malá káva 20 ml)...30 Kč Espresso (malá káva 35 ml)...30 Kč Espresso lungo (espresso

Více

Snídaně v hodnotě Kč 250,-/os.

Snídaně v hodnotě Kč 250,-/os. Snídaně v hodnotě Kč 250,-/os. mix pečiva typu koláčky, koblihy, croissant Sýrový talíř Šunkový talíř Máslo/džem Bílé, tmavé, cereální pečivo Jogurt Müsli Ovocný salát Káva/čaj Rozlévané Džusy Cenové hladiny

Více

ORIENTAČNÍ SEZNAM ALERGENŮ k 1.10.2014

ORIENTAČNÍ SEZNAM ALERGENŮ k 1.10.2014 ORIENTAČNÍ SEZNAM ALERGENŮ k 1.10.2014 dle NAŘÍZENÍ EP A RADY (EU) č. 1169/2011, ze dne 25. října 2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům, s platnosti od 13.12.2014 Výše uvedené nařízení

Více

Hovězí vývar s masem a nudlemi 31,- Hovězí vývar s fritátovými nudlemi 31,- Česneková polévka, šunka, sýr, osmažený chléb 39,- Gulášová polévka 39,-

Hovězí vývar s masem a nudlemi 31,- Hovězí vývar s fritátovými nudlemi 31,- Česneková polévka, šunka, sýr, osmažený chléb 39,- Gulášová polévka 39,- Polévky Hovězí vývar s masem a nudlemi 31,- Hovězí vývar s fritátovými nudlemi 31,- Česneková polévka, šunka, sýr, osmažený chléb 39,- Gulášová polévka 39,- Gulášová polévka v chlebu 49,- Denní polévka

Více

Jídelní lístek s vyznačením alergenů v jednotlivých pokrmech

Jídelní lístek s vyznačením alergenů v jednotlivých pokrmech Jídelní lístek s vyznačením alergenů v jednotlivých pokrmech (Směrnice ES 2000/13 do 13. 12. 2014 a pak nahrazena 1169/2011 EU článek 21 ČR - Vyhláška 113/2005 Sb. O způsobu označování potravin a tabákových

Více

Restaurace AJETO Ajeto FIRMA ROKU 2014 Ajeto FIRMA ROKU 2014

Restaurace AJETO Ajeto FIRMA ROKU 2014 Ajeto FIRMA ROKU 2014 Restaurace AJETO Ajeto FIRMA ROKU 2014 PŘEDKRMY 80g 80g 100g CARPACCIO AJETO marinované plátky svíčkové v bylinkách, olivový olej, hobliny parmazánu, balsamico Rozpečený kozí sýr s ořechy a medovou zálivkou,

Více

502. SHITAKE SOUP 30,- kuřecí knedlíčky houba shitake skleněné nudle chicken dumplings shitake mushroom glass noodles

502. SHITAKE SOUP 30,- kuřecí knedlíčky houba shitake skleněné nudle chicken dumplings shitake mushroom glass noodles Happy hours menu Happy hours menu Denně od 11.00 do 15.00 hodin Rozvoz jídel po Praze 6 ZDARMA 501. SPICY SOUP 30,- kuřecí polévka sedmi chutí seven taste chicken soup 502. SHITAKE SOUP 30,- kuřecí knedlíčky

Více

Terinka z pečeného jeleního masa s jalovcem a tymiánem, brusinkové chutnay s rozinkami, domácí listová oplatka

Terinka z pečeného jeleního masa s jalovcem a tymiánem, brusinkové chutnay s rozinkami, domácí listová oplatka MENU Předkrm Terinka z pečeného jeleního masa s jalovcem a tymiánem, brusinkové chutnay s rozinkami, domácí listová oplatka 175 (3,6,9,1) Pomalu pečený telecí roastbeef, pikantní rustikální majonéza, ibiškové

Více

CAFERIE U ZVONU MENU DRINKS & WINE

CAFERIE U ZVONU MENU DRINKS & WINE CAFERIE U ZVONU MENU DRINKS & WINE SENDVIČE / SANDWICHES Staropražský sendvič /Old Prague sandwich 120 Kč Capresse sendvič 130 Kč Hovězí sendvič /Roast beef sandwich 140 Kč S uzenou krkovicí, kysaným zelím

Více

STUDENÉ PŘEDKRMY CHUŤOVKY K PIVU A VÍNU

STUDENÉ PŘEDKRMY CHUŤOVKY K PIVU A VÍNU STUDENÉ PŘEDKRMY CHUŤOVKY K PIVU A VÍNU Domácí paštika s šípkovo - brusinkovou omáčkou a opečeným bílým chlebem 100g 95,- Domácí tlačenka s octem a cibulí 200g 79,- Carpaccio z hovězí svíčkové s domácím

Více

Restaurace Altány Kampa

Restaurace Altány Kampa Restaurace Altány Kampa Nabídka pro cestovní kanceláře Aktualizováno v únoru 2014 Prostory restaurace a lokace v centru Prahy jsou ideální pro cestovní agentury. Naše restaurace se nachází 300m od Karlova

Více

přírodní produkty únor / březen 2014 BONUS: Slevové kupóny pro Vás! Kvalitní německé biopotraviny DENNREE v našich prodejnách!

přírodní produkty únor / březen 2014 BONUS: Slevové kupóny pro Vás! Kvalitní německé biopotraviny DENNREE v našich prodejnách! přírodní produkty BONUS: Slevové kupóny pro Vás! Kvalitní německé biopotraviny DENNREE v našich prodejnách! Již 8x v ČR! Prodejny biopotravin a zdravé výživy BIOOBCHOD.CZ východní Čechy Zveme Vás do našich

Více

VÍNO. Lambrusco 0,75l 140,-Kč Ţvýkačky 20,- Kč Porto tawny 0,1l 70,- Kč Sušenky dle nabídky 16,- Kč Tabákové výrobky dle nabídky.

VÍNO. Lambrusco 0,75l 140,-Kč Ţvýkačky 20,- Kč Porto tawny 0,1l 70,- Kč Sušenky dle nabídky 16,- Kč Tabákové výrobky dle nabídky. NÁPOJOVÝ LÍSTEK NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE TEPLÉ NÁPOJE 0,2l 0,3l 7g Cola 16,- Kč 24,- Kč Espresso,mlíčko 30,- Kč Cola light 16,- Kč 24,- Kč Cappuccino 34,- Kč Fanta 16,- Kč 24,- Kč Vídeňská káva 34,- Kč Tonic

Více

150g Pečené vuřty na černém pivu s feferonkou a cibulí, pečivo (A: 1, 3, 7) 100g Restovaná drůbeží játra, pečivo (A: 1, 3, 7)

150g Pečené vuřty na černém pivu s feferonkou a cibulí, pečivo (A: 1, 3, 7) 100g Restovaná drůbeží játra, pečivo (A: 1, 3, 7) Studené předkrmy 50g Domácí škvarková pomazánka s cibulkou, pečivo (A: 1, 3, 7) 1ks Námi naložený utopenec s cibulí, pečivo (A: 1, 3, 7) 200g *Hovězí tataráček dochucený a podávaný s topinkami a česnekem

Více

Rodinná restaurace s programem MENU

Rodinná restaurace s programem MENU Rodinná restaurace s programem MENU Rodinná restaurace s programem O NÁS Posláním Férovky je provozování a rozvoj ekonomicky soběstačného sociálního podniku založeného za účelem vytvoření kvalitních pracovních

Více

Speciální nabídka Slivovic

Speciální nabídka Slivovic Aperitivy 0,05 l Campari 40,- 0,10 l Cinzano (dle nabídky) 40,- 0,10 l Martini (dle nabídky) 40,- 0,20 l Aperoll Spritz (aperoll, prosecco, perlivá voda) 62,- Speciální nabídka Slivovic 0,04 l Fleret Valašská

Více

Informace o obsažených alergenech Vám poskytne obsluha na vyžádání. Předkrmy

Informace o obsažených alergenech Vám poskytne obsluha na vyžádání. Předkrmy Informace o obsažených alergenech Vám poskytne obsluha na vyžádání. Předkrmy Paštika z vepřových jater a líček s brusinkovým želé, šalotkovou marmeládou a topinkou ze selského chleba 70 Kč Námi zauzená

Více

Jídelní lístek. Akceptujeme: platební karty jídelní kupóny (Edenred, Chéque Déjeuner, Sodexo) Seznam alergenů:

Jídelní lístek. Akceptujeme: platební karty jídelní kupóny (Edenred, Chéque Déjeuner, Sodexo) Seznam alergenů: Jídelní lístek Akceptujeme: platební karty jídelní kupóny (Edenred, Chéque Déjeuner, Sodexo) Seznam alergenů: 1)Obiloviny obsahující lepek nejedná se o celiakii, výrobky z nich (pšenice P, žito Ž, ječmen

Více

Jídelní lístek. Menu

Jídelní lístek. Menu Jídelní lístek Menu Vážení hosté, Vám, kterým je dobré jídlo a pití potěšením, Vám, kteří milujete rozmanitost a stále hledáte nové chuťové zážitky, Vám, kteří víte, že příprava dobrého jídla vyžaduje

Více

Bezlepkové výrobky. POEX Velké Meziříčí, a.s. Třebíčská 384 594 01 Velké Meziříčí tel.: 566502706 www.poex.cz

Bezlepkové výrobky. POEX Velké Meziříčí, a.s. Třebíčská 384 594 01 Velké Meziříčí tel.: 566502706 www.poex.cz Bezlepkové výrobky POEX Velké Meziříčí, a.s. Třebíčská 384 594 01 Velké Meziříčí tel.: 566502706 www.poex.cz Snídaňové cereálie vhodné také jako rychlá svačina, do školy, snack na cesty, jako alternativa

Více

Exkluzivní dovozce čajů značky HEWA

Exkluzivní dovozce čajů značky HEWA Exkluzivní dovozce čajů značky HEWA Čaje značky HEWA jsou rodinnou tradicí na Srí Lance již od roku 1838. Čtvrtá generace rodiny Hewakandamby pěstuje tyto čaje v monsunovém klimatu vysokých hor, kde jsou

Více

Cukrárna Ella... ...místo kde je život sladký. Dobrý den, vítejte v naší cukrárně ELLA. Co Vám můžeme nabídnout: chlazené nápoje.

Cukrárna Ella... ...místo kde je život sladký. Dobrý den, vítejte v naší cukrárně ELLA. Co Vám můžeme nabídnout: chlazené nápoje. Cukrárna Ella......místo kde je život sladký Dobrý den, vítejte v naší cukrárně ELLA. Co Vám můžeme nabídnout: chlazené nápoje teplé nápoje zákusky z naší domácí kuchyně a italské zákusky Káva 7g Káva

Více

SESTAVTE SI MENU PRO VAŠI SKUPINU DLE CHUTI. Čtyřchodové Menu. Tříchodové Menu. Dvouchodové Menu. Jednochodové Menu. (Uvedené ceny jsou bez nápojů.

SESTAVTE SI MENU PRO VAŠI SKUPINU DLE CHUTI. Čtyřchodové Menu. Tříchodové Menu. Dvouchodové Menu. Jednochodové Menu. (Uvedené ceny jsou bez nápojů. Konferenční menu SESTAVTE SI MENU PRO VAŠI SKUPINU DLE CHUTI. (Uvedené ceny jsou bez nápojů.) 4 Čtyřchodové Menu A. Předkrm / B. Polévka / C. Hlavní jídlo s přílohou nebo Salát / D. Dezert 320, Kč 3 Tříchodové

Více

JÍDELNÍ LÍSTEK. Předkrmy. Polévky. Metody vaření. 80 g Restovaná husí játra na portském víně 93 Kč. 100 g Tatarský biftek 129 Kč

JÍDELNÍ LÍSTEK. Předkrmy. Polévky. Metody vaření. 80 g Restovaná husí játra na portském víně 93 Kč. 100 g Tatarský biftek 129 Kč JÍDELNÍ LÍSTEK Předkrmy 80 g Restovaná husí játra na portském víně 93 Kč s jablky a tymiánem 100 g Tatarský biftek 129 Kč s křepelčím vajíčkem, topinkami a česnekem 120 g Carpaccio z červené řepy 89 Kč

Více

Silueta MIX 10x jahoda, 5x meruňka, 5x ananas 150 g, 0,1 % tuku

Silueta MIX 10x jahoda, 5x meruňka, 5x ananas 150 g, 0,1 % tuku KATALOG VÝROBKŮ 2015 Mléko čerstvé Mléko čerstvé Selské 0105 1l PET, 1,5 % tuku 6 ks (karton) / 10 dní (min. záruční doba) 0119 1l PET, 3,5 % tuku 6 ks (karton) / 10 dní (min. záruční doba) Populár čerstvé

Více

od 01.09.2015 do 04.09.2015 Úterý 1.9.2015 Středa 2.9.2015 Čtvrtek 3.9.2015 Pátek 4.9.2015

od 01.09.2015 do 04.09.2015 Úterý 1.9.2015 Středa 2.9.2015 Čtvrtek 3.9.2015 Pátek 4.9.2015 ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA ROUDNICE N. L., ŠKOLNÍ 18 od..25 do..25 Úterý 1.9.25 Středa 2.9.25 Čtvrtek 3.9.25 Pátek 4.9.25 Buchty s mákem, Malkao, Čaj se sirupem (A:,,) hovězí s játrovou zavářkou (A:,,,,,,)

Více

OBCHOD - SLUŽBY - ASISTENCE

OBCHOD - SLUŽBY - ASISTENCE OBCHOD - SLUŽBY - ASISTENCE velkoobchod ÚSTÍ NAD LABEM Hrbovická 445/54 Otevírací doba: po - pá 6.30-17.00 Telefonické objednávky: po - pá 6.00-21.30, ne 17.00-21.00 tel.: 475 600 531, 475 600 684, 475

Více

NÁPOJOVÝ LÍSTEK. nealkoholické nápoje FENTIMANS. Aquila neperlivá 0,33 l. Mattoni minerální voda jemně perlivá 0,33 l

NÁPOJOVÝ LÍSTEK. nealkoholické nápoje FENTIMANS. Aquila neperlivá 0,33 l. Mattoni minerální voda jemně perlivá 0,33 l NÁPOJOVÝ LÍSTEK nealkoholické nápoje Aquila neperlivá 0,33 l 29 Kč Mattoni minerální voda jemně perlivá 0,33 l 29 Kč Römerquelle neperlivá/perlivá 0,75 l 65 Kč Jablečný mošt 0,2 /0,3 l 29/ Aloe vera 0,2/0,3

Více

SEZNAM ALERGENŮ JE UVEDEN NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ŠKOLY,V JÍDELNÍM LÍSTKU JSOU ALERGENY UVEDENÉ ZA NÁZVEM JÍDLA ČÍSLEM.

SEZNAM ALERGENŮ JE UVEDEN NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ŠKOLY,V JÍDELNÍM LÍSTKU JSOU ALERGENY UVEDENÉ ZA NÁZVEM JÍDLA ČÍSLEM. Dne. prosince 204 nabývá účinnosti Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 69/20 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům. Podle něho se musí každý DATUM : 0 / 06 / 205 PONDĚLÍ POLÉVKA :

Více

PROSTORY Cena pronájmu I Cena pronájmu II 1. 2. 3. 4. 5. 6. Název. Půldenní. Maximální. Půldenní Celý den. Celý den kapacita. (max.

PROSTORY Cena pronájmu I Cena pronájmu II 1. 2. 3. 4. 5. 6. Název. Půldenní. Maximální. Půldenní Celý den. Celý den kapacita. (max. PROSTORY Cena pronájmu I Cena pronájmu II 1. 2. 3. 4. 5. 6. Název Maximální Půldenní Půldenní Celý den Celý den kapacita (max. 5 hodin) (max. 5 hodin) Konferenční sál ARAGON 260 12 000 Kč 7 500 Kč 7 500

Více

Něco na zub k pivu. Speciality. Pokrmy z vepřového masa. 80g Carpaccio 119,- tence krájená hovězí svíčková s olivovým olejem, parmezánem a rukolou

Něco na zub k pivu. Speciality. Pokrmy z vepřového masa. 80g Carpaccio 119,- tence krájená hovězí svíčková s olivovým olejem, parmezánem a rukolou Něco na zub k pivu 80g Carpaccio 119,- tence krájená hovězí svíčková s olivovým olejem, parmezánem a rukolou 150g Ďábelská topinka 89,- s pikantní masovou směsí, zeleninou a sýrem 150g Topinka s tvarůžky

Více

JÍDELNÍ MENU PŘEDKRMY POLÉVKY RYBY KUŘECÍ MASO VEPŘOVÉ MASO. 80 g 100 g 120 g 1 ks 1 ks. 70 Kč 48 Kč 80 Kč 32 Kč 50 Kč

JÍDELNÍ MENU PŘEDKRMY POLÉVKY RYBY KUŘECÍ MASO VEPŘOVÉ MASO. 80 g 100 g 120 g 1 ks 1 ks. 70 Kč 48 Kč 80 Kč 32 Kč 50 Kč JÍDELNÍ MENU PŘEDKRMY 120 g Zvěřinová paštika s brusinkami Nakládaný hermelín s beraními rohy a cibulkou Pikantní masová směs podávaná na topince, potřená česnekem, sypaná sýrem Pikantní utopenec zdobený

Více

vítejte v první nekuřácké restauraci Pohoda na břehu řeky Dyje. Úvodní stranu jídelního lístku tvoří Speciální nabídka polévky, hlavní

vítejte v první nekuřácké restauraci Pohoda na břehu řeky Dyje. Úvodní stranu jídelního lístku tvoří Speciální nabídka polévky, hlavní Vážení hosté, vítejte v první nekuřácké restauraci Pohoda na břehu řeky Dyje. Úvodní stranu jídelního lístku tvoří Speciální nabídka polévky, hlavní chody, dezerty, ale třeba i nápoje, které jsou typické

Více

!SAVIGNON BLANC! 480 Kč! !RULANDSKÉ ŠEDÉ! 480 Kč!

!SAVIGNON BLANC! 480 Kč! !RULANDSKÉ ŠEDÉ! 480 Kč! BÍLÁ VÍNA PÁLAVA 390 Kč Sladké bílé moravské víno s jedinečným ocáskem. Doporučujeme podávat jako aperitiv, k moučníkům a zmrzlině. DELLE VENEZIA FRIULANI 470 Kč Itálie 2013 Nové skvělé bílé suché cuvée,

Více

Vážení snoubenci, Poloha a kapacita hotelu jsou ideální pro uspořádaní středně velkých oslav Vašeho svatebního dne v centru Brna.

Vážení snoubenci, Poloha a kapacita hotelu jsou ideální pro uspořádaní středně velkých oslav Vašeho svatebního dne v centru Brna. rant Le Grand Restau Vážení snoubenci, Poloha a kapacita hotelu jsou ideální pro uspořádaní středně velkých oslav Vašeho svatebního dne v centru Brna. Kongresové a konferenční místnosti uspořádání židlí

Více

řez s příchutí ananasu Hmotnost: Název potraviny:

řez s příchutí ananasu Hmotnost: Název potraviny: Název potraviny: řez s příchutí ananasu Hmotnost: 90g Složení potraviny: jedlý tuk rostlinný vícedruhový (olej rostlinný (kokosový, řepkový, 28,84 palmový),, emulgátory E322, E471, E475, sůl, konzervant

Více

Špičkové produkty pro profesionální potravinářský trh

Špičkové produkty pro profesionální potravinářský trh Špičkové produkty pro profesionální potravinářský trh Pod obchodní značkou TOJE vyrábí a dodává společnost FRUJO, a.s., špičkové produkty pro profesionální potravinářský trh, zahrnující produkty pro pekaře,

Více

100g Smažené žampióny 45,- (obsahuje al.: 1,3,7,15) 180g Pikantní topinka s kuřecím masem 72,- 80g Teplý chřest s máslem a praženou strouhankou 52,-

100g Smažené žampióny 45,- (obsahuje al.: 1,3,7,15) 180g Pikantní topinka s kuřecím masem 72,- 80g Teplý chřest s máslem a praženou strouhankou 52,- Předkrmy 100g Smažené žampióny 45,- (obsahuje al.: 1,3,7,15) 180g Pikantní topinka s kuřecím masem 72,- ( obsahuje al.: 1, 6 ) 80g Teplý chřest s máslem a praženou strouhankou 52,- ( obsahuje al.: 1, 7

Více

Složení výrobků. Alergenní látky: vejce, mouka pšeničná, máslo, mléko sušené plnotučné, sojový lecitin,

Složení výrobků. Alergenní látky: vejce, mouka pšeničná, máslo, mléko sušené plnotučné, sojový lecitin, Složení výrobků 4 Cukrářský výrobek Dezert ovocný 80g 2dny Složení: roládová hmota piškotová(vejce, mouka pšeničná, cukr, voda, emulgátor ke šlehání[voda, emulgátor E471, E475, stabilizátor E420, ethylalkohol,

Více

POLÉVKY SALÁTY STUDENÉ PŘEDKRMY

POLÉVKY SALÁTY STUDENÉ PŘEDKRMY J Í D L A N A O B J E D N Á V K U POLÉVKY Soups 0,33l 1620 Polévka česneková 29,- 0,33l 1621 Polévka Césarova cibulačka 29,- SALÁTY Salads 200g 571 Šopský salát 60,- 150g 573 Okurkový salát 35,- 150g 574

Více

BUFET ŠÉFKUCHAŘE I. POLÉVKA Silný hovězí vývar s vaječným svítkem

BUFET ŠÉFKUCHAŘE I. POLÉVKA Silný hovězí vývar s vaječným svítkem BUFET ŠÉFKUCHAŘE I Zelný salát s vaječným dresinkem a bylinkami Jablečný salát s červeným vínem a banány Kapustovo kedlubnový salát Mrkvový salát s červenou řepou Těstovinový salát se zelenými fazolkami

Více

100 g Tatarský biftek z pravé hovězí svíčkové s česnekovými topinkami 160,-

100 g Tatarský biftek z pravé hovězí svíčkové s česnekovými topinkami 160,- Předkrmy 100 g Tatarský biftek z pravé hovězí svíčkové s česnekovými topinkami 160,- 60 g Kuřecí prso pečené v panchettě se salátem tzatziky a česnekovou bagetou 62,- 80 g Tatarský biftek z lososa s kopečkem

Více

the place Numerus Syrorum.

the place Numerus Syrorum. Settled in the extreme Northwest of Algeria, the city of Maghnia has a population of over 200,000 inhabitants. In prehistoric times, the area was populated by many different tribes of people as evidenced

Více

POLÉVKY. HOTOVÁ JÍDLA (Pondělí Neděle 10:00 15:00)

POLÉVKY. HOTOVÁ JÍDLA (Pondělí Neděle 10:00 15:00) POLÉVKY 0,3l Vývar s masem a nudlemi ( A, C, F, CH ) 0,3l Gulášová ( A, F ) 0,3l Zelná s uzeninou ( A, F, G ) 0,3l Fazolová s uzeninou ( A, F ) 24,00 Kč HOTOVÁ JÍDLA (Pondělí Neděle 10:00 15:00) 150g Svíčková

Více

sleva Platnost od pondělí 3. 9. do neděle 16. 9. 2012 www.billa.cz 20% Jogurt ovocný 200 g, více druhů Jablko Gala 600 g, Itálie 100 g = 8,95 Kč

sleva Platnost od pondělí 3. 9. do neděle 16. 9. 2012 www.billa.cz 20% Jogurt ovocný 200 g, více druhů Jablko Gala 600 g, Itálie 100 g = 8,95 Kč Platnost od pondělí 3. 9. do neděle 16. 9. 2012 www.billa.cz Na všechny výrobky z tohoto letáku 20% Jogurt ovocný 200 g, více druhů 17 90 100 g = 8,95 Kč Jablko Gala 600 g, Itálie 56 90 100 g = 9,48 Kč

Více

Předkrmy. Dětská jídla

Předkrmy. Dětská jídla Předkrmy 363 150g Omeleta se šunkou a sýrem 70 Kč Vejce, šunka, sýr Eidam, okurka (A3, A7) 517 50g 2 topinky (na sucho) s kuřecí směsí a sýrem 80 Kč Kuřecí prsa, broskve, eidam, česnek 758 80g Domácí paštika

Více

Metodická pomůcka pro školní jídelny: Počet stran: 5. Poskytování informací o potravinách spotřebitelům Alergeny ve školních jídelnách

Metodická pomůcka pro školní jídelny: Počet stran: 5. Poskytování informací o potravinách spotřebitelům Alergeny ve školních jídelnách Metodická pomůcka pro školní jídelny: Počet stran: 5 Poskytování informací o potravinách spotřebitelům Alergeny ve školních jídelnách Povinnost poskytování informací o potravinách spotřebitelům vyplývá

Více

Seminář pro 10 osob gastronomické služby (ceny jsou uvedeny bez DPH)

Seminář pro 10 osob gastronomické služby (ceny jsou uvedeny bez DPH) PARKHOTEL Privat hotel - Veslařská 250, 637 00 Brno, tel: + 420 543236350, fax: + 420 543235191 Seminář pro 10 osob gastronomické služby (ceny jsou uvedeny bez DPH) Výběr z coffee breaků Coffee break jednoduchý

Více

STUDENÉ PŘEDKRMY (01) Tvarohový krém s tomaty, bylinkovým olejem, 125,- Kč parmskou šunkou a opečeným světlým chlebem (02) Marinované krevety s citrónovou omáčkou na 175,- Kč salátovém lůžku, ochucené

Více

SEZÓNNÍ NABÍDKA PENZION HERMES

SEZÓNNÍ NABÍDKA PENZION HERMES SEZÓNNÍ NABÍDKA PENZION HERMES POLÉVKY 280 ml PÓRKOVÝ KRÉM 45,- Hustý pórkový krém se smetanou a krutony Creamy leek soup with croutons PASTA 300 g LASAGNE S LOSOSEM 140,- Smetanové lasagne s lososem a

Více

Clarion Hotel Prague Old Town**** Konferenční nabídka 2013

Clarion Hotel Prague Old Town**** Konferenční nabídka 2013 Clarion Hotel Prague Old Town* Konferenční nabídka 2013 Kategorie Mezinárodní čtyřhvězdičkový hotel - člen skupiny Choice Hotels International. Poloha hotelu Praha 1, v poklidné části historického centra

Více

PŘEDKRMY. Dále polévky dle denní nabídky

PŘEDKRMY. Dále polévky dle denní nabídky PŘEDKRMY 1. Tatarák z lososa 100g losos, limetka, tousty 2. Tatarský biftek 200g mletá hovězí svíčková, vejce, česnek, topinky TOPINKY 3. Topinka s kuřecí směsí a sýrem 100g 2 ks topinky, kuřecí maso,

Více

Dle denní nabídky 35.-

Dle denní nabídky 35.- Studené předkrmy: 100g Zvěřinová paštika s brusinkovou omáčkou, pomerančem a opečeným toastem 47.- 100g Tlačenka s cibulí 30.- 100g Niva s jablky a vlašskými ořechy 45.- Polévka: Dle denní nabídky 35.-

Více

Konferenční nabídka. +420 380 602 440 latran@hotely-krumlov.cz www.hotely-krumlov.cz

Konferenční nabídka. +420 380 602 440 latran@hotely-krumlov.cz www.hotely-krumlov.cz Konferenční nabídka +420 380 602 440 latran@hotely-krumlov.cz www.hotely-krumlov.cz OBSAH Nabídka konferenčních místností a technického vybavení Konferenční balíčky Gastronomické služby Volný čas a doprovodný

Více

POTRAVINOVÉ ALERGENY podléhající legislativnímu označování dle směrnice 1169/11 EU s účinností od 13. 12. 2014

POTRAVINOVÉ ALERGENY podléhající legislativnímu označování dle směrnice 1169/11 EU s účinností od 13. 12. 2014 POTRAVINOVÉ ALERGENY podléhající legislativnímu označování dle směrnice 1169/11 EU s účinností od 13. 12. 2014 1 OBILOVINY OBSAHUJÍCÍ LEPEK - pšenice, žito, ječmen, oves, špalda, kamut nebo jejich hybridní

Více

BUSINESS LUNCH MENU. POLÉVKY Hovězí vývar se zeleninovými noky Bramborová polévka s medvědím česnekem Krém z červené řepy se smetanou

BUSINESS LUNCH MENU. POLÉVKY Hovězí vývar se zeleninovými noky Bramborová polévka s medvědím česnekem Krém z červené řepy se smetanou Pondělí 22. září Hovězí vývar se zeleninovými noky Bramborová polévka s medvědím česnekem Kuře pečené po srbsku s dušenou rýží Hovězí vařené zadní s křenovou omáčkou a houskovým knedlíkem Křupavý salát

Více

Kalorické tabulky potravin

Kalorické tabulky potravin BMI, Body Mass Index - jednoduchým výpočtem zjistíte, jak jste na tom s vaší váhou. BMI = hmotnost (kg) / výška (m) 2 BMI je však pouhým statistickým nástrojem, u konkrétních osob se může klinický stav

Více

JÍDELNÍ LÍSTEK 12. 18. 11. 2012 týden 46/2. Polévka Hrachová s opečenou houskou Zeleninové. lečo se salámem *, Brambory vařené *,

JÍDELNÍ LÍSTEK 12. 18. 11. 2012 týden 46/2. Polévka Hrachová s opečenou houskou Zeleninové. lečo se salámem *, Brambory vařené *, Po 1..1 JÍDELNÍ LÍSTEK 1. 18.. 01 týden 46/ Den Snídan P esnídávka Ob d Sva ina Ve e e, 9,, 9/,, /9, 9, ZAM, CIZI, Polévka Hrachová s opečenou houskou Zeleninové Jogurt Medové máslo *, lečo se salámem

Více

Vinný listek. Sekty 45,- 290,- 45,- 290,- 45,- 290,- 460,-

Vinný listek. Sekty 45,- 290,- 45,- 290,- 45,- 290,- 460,- Vinná karta Vinný listek Sekty J.P.CHENET ICE EDITION Francouzský sekt polosuchý, jedinečný sekt, který se pije na ledu. Region: Francie. Doporučujeme pro jakoukoliv příležitost. 1dcl 290,- J.P.CHENET

Více

ALERGENY : LEPEK,VEJCE,MLÉKO

ALERGENY : LEPEK,VEJCE,MLÉKO 1. Věneček žloutkový 60g Cukrářský výrobek s máslovou-pudinkovou náplní Složení : mouka,olej,voda,sůl,vejce,suš.mléko,krémový prášek,máslo,rumové aroma,fondán ALERGENY : LEPEK,VEJCE,MLÉKO ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Více

Hotel Černigov Hradec Králové Konferenční nabídka pro rok 2015

Hotel Černigov Hradec Králové Konferenční nabídka pro rok 2015 Hotel Černigov Hradec Králové Konferenční nabídka pro rok 2015 Kategorie Tříhvězdičkový hotel vhodný jak pro obchodní, tak i individuální klientelu z celého světa. Nabízí variabilní konferenční prostory

Více

ZÁKLADY ANGLICKÉ GRAMATIKY PRO SOU MGR. DITA HEJLOVÁ

ZÁKLADY ANGLICKÉ GRAMATIKY PRO SOU MGR. DITA HEJLOVÁ ZÁKLADY ANGLICKÉ GRAMATIKY PRO SOU MGR. DITA HEJLOVÁ POČITATELNÁ A NEPOČITATELNÁ PODSTATNÁ JMÉNA VY_32_INOVACE_AH_2_04 OPVK 1.5 EU peníze středním školám CZ.1.07/1.500/34.0116 Modernizace výuky na učilišti

Více

PIZZA 33cm. 01. PIZZA CHLÉB 1 30,00 Kč 1. PIZZA TYČINKY 1, 7 69,00 Kč. 2. PIZZA TYČINKY S ANGLICKOU 1, 7 82,00 Kč

PIZZA 33cm. 01. PIZZA CHLÉB 1 30,00 Kč 1. PIZZA TYČINKY 1, 7 69,00 Kč. 2. PIZZA TYČINKY S ANGLICKOU 1, 7 82,00 Kč PIZZA 33cm 01. PIZZA CHLÉB 1 30,00 Kč 1. PIZZA TYČINKY 1, 7 69,00 Kč (sýr eidam, česnek) 2. PIZZA TYČINKY S ANGLICKOU 1, 7 82,00 Kč (sýr eidam, anglická slanina, česnek) 29. PIZZA TYČINKY SE ŠUNKOU 1,

Více

ZÁMECKÁ SVATEBNÍ GASTRONOMIE

ZÁMECKÁ SVATEBNÍ GASTRONOMIE ZÁMECKÁ SVATEBNÍ GASTRONOMIE STUDENÉ PŘEDKRMY Carpaccio- syrové plátky z pravé svíčkové s kapkou olivového oleje, strouhaným parmezánem a čtyřmi druhy pepře, podávané s bílým pečivem Tatarák z lososa limetka,

Více

FILICORI ZECCHINI - KÁVOVÝ LÍSTEK LIST OF COFFEE BEVERAGES. Jediná káva na českém trhu s certifikátem nejvyšší kvality L Espresso Italiano

FILICORI ZECCHINI - KÁVOVÝ LÍSTEK LIST OF COFFEE BEVERAGES. Jediná káva na českém trhu s certifikátem nejvyšší kvality L Espresso Italiano KÁVA & TEPLÉ NÁPOJE FILICORI ZECCHINI - KÁVOVÝ LÍSTEK LIST OF COFFEE BEVERAGES Jediná káva na českém trhu s certifikátem nejvyšší kvality L Espresso Italiano ESPRESSO klasické, silné, malé nebo velké espresso

Více

2013 Katalog produktů

2013 Katalog produktů 2013 Katalog produktů 1 Obsah Maxi Nuta Fly Dezertní Maxi Nuta Pražené mandle...3 Pistácie a brusinky...3 Maxi Fruta...4 Borůvky a mandle...4 Jahody a mandle...5 Kešu a ořechy...5 Konopné semínko...6 Meruňky

Více

PROVOZOVATEL: hamko cz s. r. o., Táborská 117/21, 140 00 Praha 4 Nusle IČ: 24697991, IČP: 1003381707

PROVOZOVATEL: hamko cz s. r. o., Táborská 117/21, 140 00 Praha 4 Nusle IČ: 24697991, IČP: 1003381707 kavárna & obchůdek MENU KDE NÁS NAJDETE? OTEVÍRACÍ DOBA: pondělí pátek 8,00 19,00 hod www.nasekava.com www.facebook.com/nasekava https://foursquare.com/venue/24791917 @Nasekava zastávka Palouček tram č.

Více

Unit 3 podle učebnice Chit Chat II - zpracováno pro děti s dyslexií

Unit 3 podle učebnice Chit Chat II - zpracováno pro děti s dyslexií www.jazyky-bez-barier.cz - KNIHOVNA NÁHLED souboru / titulu Unit podle učebnice Chit Chat II - zpracováno pro děti s dyslexií (II_UNIT _namluveno.jbb) Unit podle učebnice Chit Chat II - zpracováno pro

Více

NABÍDKOVÝ KATALOG office-catering 2015

NABÍDKOVÝ KATALOG office-catering 2015 NABÍDKOVÝ KATALOG office-catering 2015 www.kavarnamuzeum.cz Slané pohoštění cena/ 1kg Domácí marinované olivy 290,- Domácí slané tyčinky 190,- Minimální odběr 0,5kg JEZ CHLÉB 1/2 Se šunkou a sýrem 45,-

Více

Svíčková Wellington. Pečená hovězí svíčková z mladého býka v listovém těstě se směsí z cibulky, hub a bylinek.

Svíčková Wellington. Pečená hovězí svíčková z mladého býka v listovém těstě se směsí z cibulky, hub a bylinek. Rauty Svíčková Wellington Pečená hovězí svíčková z mladého býka v listovém těstě se směsí z cibulky, hub a bylinek. Bramboráčky Tradiční staročeské bramboráčky s majoránkou a česnekem. Pečené brambory

Více

Alexandr Kendik JUNIOR, Soukenné nám. 121/1, Liberec 4, 460 01 tel.: 485 106 341, fax: 485 106 331, E mail: junior@kendik.cz, www.kendik.

Alexandr Kendik JUNIOR, Soukenné nám. 121/1, Liberec 4, 460 01 tel.: 485 106 341, fax: 485 106 331, E mail: junior@kendik.cz, www.kendik. ANGLICKÁ PLACKA 80 g uzená cihla ( mléko, sýrařské kultury, syřidlo, jedlá sůl, stabilizátor: chlorid vápenatý, barvivo: annatto, konzervant: E252) anglická slanina (vepřový bok 94%, voda, jedlá sůl, konzervant:e250,

Více

JÍDELNÍ LÍSTEK LETNÍ

JÍDELNÍ LÍSTEK LETNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK LETNÍ PŘEDKRMY 1 ks Grilovaný hermelín s brusinkami a bagetkou 85, Kč 100g Lososový tatarák s bagetkou 120, Kč 100g Grilovaný lilek s rajčetem, mozzarellou a bylinkami 79, Kč MINUTKOVÉ POLÉVKY

Více