Nejvyšší kvalita cestování za prací i odpočinkem. Přejeme vám příjemnou cestu! Váš tým RegioJet

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Nejvyšší kvalita cestování za prací i odpočinkem. Přejeme vám příjemnou cestu! Váš tým RegioJet"

Transkript

1

2 Vážení cestující, vítáme vás na palubě vlaku InterCity RegioJet v business kupé a jsme rádi, že dnes cestujete s námi. Vaše spokojenost, pohodlí a bezpečnost jsou naší prioritou. Věříme, že se vám cesta bude líbit a využijete i další služby, které vám náš palubní personál nabídne. Nejvyšší kvalita cestování za prací i odpočinkem. Přejeme vám příjemnou cestu! Váš tým RegioJet Vážení cestujúci, vítame vás na palube vlaku InterCity RegioJet v business kupé a sme radi, že dnes cestujete s nami. Vaša spokojnosť, pohodlie a bezpečnosť sú našou prioritou. Veríme, že sa vám cesta bude páčiť a využijete aj ďalšie služby, ktoré vám náš palubný personál ponúkne. Najvyššia kvalita cestovania za prácou či odpočinkom. Prajeme vám príjemnú cestu! Váš tím RegioJet Dear passengers, welcome on board of the InterCity RegioJet train in business coupe. Thank you for travelling with us. Your satisfaction, comfort and safety are our priority. We believe that that you enjoy the journey and other services provided by our board crew. Highest quality of travelling for business and recreation. Have a nice journey! Your RegioJet Team

3 Business kupé nabízí Business kupé ponúka Offered in Business coupe Zdarma pro (pre) vás Free for you Denní tisk a ekonomické časopisy Denná tlač a ekonomické časopisy Daily press and economic magazines Voda Rajec a 100% pomerančový džus s dužinou Voda Rajec a 100% pomarančový džús s dužinou Rajec Water and 100 % orange juice with pulp Italská káva ILLY nejvyšší kvality Talianska káva ILLY najvyššej kvality Highest quality Italian Illy coffee Luxusní čaje Oxalis dle vašeho výběru Luxusné čaje Oxalis podľa vášho výberu Luxurious Oxalis tea of your choice

4 Kupé vám poskytuje Provided in the coupe polohovatelná sedadla s koženým potahem polohovateľné sedadlá s koženým poťahom reclining seats with leather cover jídelní stolek uzpůsobený pro práci s notebookem jedálenský stolík uspôsobený pre prácu s notebookom table adjusted for work on PC připojení k internetu a zábavnímu portálu pripojenie na internet a zábavný portál internet connection and entertainment system Wi-Fi síť ŽLUTÝ bez hesla Wi-Fi sieť ŽLUTÝ bez hesla WiFi network ŽLUTÝ without password zapůjčení sluchátek vypožičanie slúchadiel headphones lending portal.regiojet.cz portal.regiojet.sk zásuvka u každého sedadla zásuvka pri každom sedadle socket at each seat 230 V

5 Objednávejte Objednávajte Order MOBILNÍ APLIKACE Rezervujte jízdenky na vlak nebo autobus pomocí naší mobilní aplikace pro Android i ios. Stahujte : MOBILNÁ APLIKÁCIA Rezervujte si lístky na vlak alebo autobus prostredníctvom našej mobilnej aplikácie pre Android a ios. Sťahujte zadarmo na: MOBILE APPLICATION It is easy to book train and bus tickets with our mobile application for Android and ios. Download at: Android ios M-STRÁNKY K rezervaci jízdenek můžete také využít naše internetové stránky určené pro mobilní telefony. Stránky najdete na tomto odkazu: M-STRÁNKY Na rezerváciu lístkov môžete tiež využiť naše internetové stránky určené pre mobilné telefóny. Stránky nájdete na tomto odkaze: M-PAGES To book a ticket use our internet website for mobile phones. Available at: TICHÉ KUPÉ Potřebujete si během cesty odpočinout a nechcete být zbytečně rušeni? Využijte možnosti zvolit si tiché kupé. V tomto kupé je omezeno používání zařízení, která by rušila ostatní spolucestující (mobilní telefon, hlasité poslouchání hudby, sledování filmů bez použití sluchátek). Kupé není vhodné pro děti do 15 let. Rezervaci tohoto kupé provedete v našem rezervačním systému, kde je vyznačeno touto ikonkou. TICHÉ KUPÉ Potrebujete si počas cesty odpočinúť a nechcete byť zbytočne rušení? Využite možnosť zvoliť si tiché kupé. V tomto kupé je obmedzené používanie zariadení, ktoré by rušili ostatných spolucestujúcich (mobilný telefón, hlasné počúvanie hudby, sledovanie filmov bez použitia slúchadiel...). Kupé nie je vhodné pre deti do 15 rokov. Rezerváciu tohto miesta jednoducho vykonáte v našom rezervačnom systéme, kde je vyznačené touto ikonkou. SILENT COUPE For relax during the journey. It is not allowed to speak and disturb other passengers by listening music, watching films without headphones or speaking on the phone. Not suitable for children under 15 years. Book a coupe with this icon in our reservation system.2 Klidová zóna Prosíme cestující, aby omezili používání zařízení, která by mohla rušit ostatní spolucestující v kupé. Děkujeme Vám. Kupé není vhodné pro děti do 15 let. We ask passengers to restrict the use of equipment that could disturb other passengers in the compartment. Thank you. Children under 15 years are not allowed.

6 Navazující služby Nadväzujúce služby CESTUJTE S NÁMI PO ČESKU I SLOVENSKU Cestujte s námi nejen na přímé lince Praha Ostrava Žilina Košice, ale také na dalších vlakových linkách na Slovensku. 3x denně jezdíme na lince Bratislava Žilina Košice. I v těchto vlacích poskytujeme nadstandardní palubní servis, připojení k internetu, zábavní portál, denní tisk a časopisy. Odreagovat se můžete na našem zábavním portále. VLAKOM REGIOJET PO SLOVEN- SKU ALEBO AŽ DO ČESKA Cestujte s nami nielen na linke z Bratislavy do Košíc a späť, ale aj na priamej linke Košice Žilina Ostrava Praha. Náš vlak poskytuje pohodlie pri vašej služobnej ceste alebo pri ceste na výlet či za zábavou. Na palube našich vlakov poskytujeme nadštandardný servis, pripojenie na internet, dennú tlač a časopisy zadarmo. Odreagovať sa môžete na našom zábavnom portále. LUXUSNÍMI AUTOBUSY PO CELÉ EVROPĚ Autobusy STUDENT AGENCY jezdí do více než 60 evropských měst a pokrývají klíčové trasy v Česku i na Slovensku. Samozřejmostí je nadstandardní servis na palubách žlutých autobusů k dispozici je moderní audio-video systém, Wi-Fi připojení, teplé nápoje, denní tisk a časopisy. Cestujte s námi pohodlně a za výhodné ceny. Jízdenky zakoupíte na nebo na našich pobočkách. LUXUSNÝMI AUTOBUSMI PO CELEJ EURÓPE Autobusy STUDENT AGENCY jazdia do viac ako 60 európskych miest a pokrývajú kľúčové trasy na Slovensku a v Česku. Nadštandardný servis na palubách žltých autobusov je samozrejmosťou, k dispozícii máte: moderný audio-video systém, Wi-Fi pripojenie, teplé nápoje, dennú tlač a časopisy zadarmo. Cestujte s nami pohodlne a za výhodné ceny. Lístky si zakúpite na alebo na našich predajných miestach.

7 S REGIOJETEM VÝHODNĚJI! SLEVY K JÍZDENCE VE VYBRA- NÝCH MĚSTECH K jízdence na vlak RegioJet si můžete objednat doplňkové služby ve formě skvělých slev. Přinášíme zvýhodněné vstupy na mnohé atrakce, outdoorové aktivity, ubytování a jiné zážitky. Nabízené slevy najdete na S REGIOJETEM EŠTE VÝHODNEJ- ŠIE! ZĽAVY K CESTOVNÉMU LÍST- KU VO VYBRANÝCH MESTÁCH K cestovným lístkom si môžete objednať doplnkové služby vo forme skvelých zliav. Ak máte záujem o adrenalínové zážitky, outdoorové aktivity, ubytovanie a ďalšie, máte skvelú príležitosť využiť tieto služby so zľavami. Ponúkané zľavy si možete prezrieť na AIRPORT EXPRESS Odlétáte z Letiště Václava Havla v Praze na služební nebo soukromou cestu? Ušetřete náklady za cestu do Prahy a parkování a využijte naše vlaky RegioJet s návazným autobusem Airport Express. Autobus Airport Express spojuje pohodlně každou půl hodinu hlavní nádraží v Praze a pražské Letiště Václava Havla (Terminály 1 a 2). Stanoviště autobusu Airport Express se nachází v ulici Wilsonova, přímo před historickou Fantovou budovou. Výhodnou jízdenku RegioJet + Letiště Praha koupíte online v rezervačním systému na na prodejních místech RegioJet a Student Agency a u smluvních prodejců. Jako nástupní nebo cílové místo stačí vybrat Praha - Letiště Václava Havla. AIRPORT EXPRESS Odlietate z letiska Václava Havla v Prahe na služobnú alebo súkromnú cestu? Ušetrite na ceste do Prahy a za parkovanie! Využite naše vlaky RegioJet s nadväzným autobusom Airport Express. Autobus Airport Express každú polhodinu pohodlne spája hlavnú stanicu v Prahe a letisko Václava Havla (Terminály 1, 2). Stanovisko autobusov Airport Express sa nachádza na ulici Wilsonova, priamo pred historickou Fantovou budovou. Výhodný lístok RegioJet + Letisko Praha si kúpite v rezervačnom systéme na na predajných miestach RegioJet a STUDENT AGENCY a u zmluvných predajcov. Ako nástupné alebo cieľové miesto stačí vybrať Praha - Letisko Václava Havla.

8 Navazující služby Nadväzujúce služby UBYTOVÁNÍ V PRAZE Na pobočkách RegioJet v České republice vám poradíme a nabídneme spolehlivé tipy na cenově dostupné ubytování v Praze splňující i ty nejvyšší nároky. Ubytování si můžete přímo zarezervovat na pobočkách na nádražích. Přinášíme vám hotely, které jsme osobně navštívili a kde vám můžeme garantovat kvalitní služby, se kterými budete spokojeni. UBYTOVANIE V PRAHE Na našich pobočkách v Českej republike vám poradíme a ponúkneme spoľahlivé tipy na cenovo dostupné ubytovanie v Prahe spĺňajúce aj tie najvyššie nároky. Ubytovanie si môžete priamo zarezervovať v pobočkách a na staniciach. Prinášame vám hotely, ktoré sme osobne navštívili a kde vám môžeme garantovať kvalitné služby, s ktorými budete spokojní. JÍZDENKY NA MHD V PRAZE, OSTRAVĚ A OLOMOUCI Kupte si jízdenky na MHD přímo od našeho palubního personálu. Jízdenky jsou přenosné, dají se využít v libovolný den a čas. Stevardky a stevardi vám prodají jednotlivé nebo časové jízdenky na MHD v Praze, Olomouci a Ostravě. LÍSTKY NA MHD V PRAHE, OSTRAVE A OLOMOUCI Kúpte si lístky na MHD priamo od nášho palubného personálu. Lístky sú prenosné, dajú sa použiť v ľubovoľný deň a čas. Stevardky a stevardi vám predajú jednotlivé alebo časové lístky na MHD v Prahe, Olomouci a Ostrave.

9 TAXISLUŽBA TICK TACK V PRAZE TEL.: Pokračujete dále po Praze? Jedete na letiště? Použijte naše taxi TICK TACK. Volejte nebo se obracejte na náš palubní personál. Ve vozidlech TICK TACK je instalována řada moderních prvků, ať už zrcátkové taxametry, platební terminály, Multimedia Passenger System, WiFi, zásuvka pro dobíjení atd. Bílé vozy AUDI A6 jsou zde pro vás. TAXISLUŽBA TICK TACK V PRAHE TEL.: Pokračujete ďalej po Prahe? Potrebujete sa dostať na letisko? Použite naše taxi TICK TACK. Volajte alebo sa obráťte ma náš palubný personál. Vo vozidlách TICK TACK je inštalovaných mnoho moderných prvkov, či už taxameter v spätnom zrkadle, platobné terminály, Multimedia Passenger System, Wi-Fi, zásuvka atď. Biele autá Audi A6 sú tu pre vás. JÍZDENKY DB DO NĚMECKA A CELÉ EVROPY Jako autorizovaný prodejce jízdenek Německých drah (DB) vám nabízíme výhodné vlakové jízdenky pro rychlé a pohodlné cestování po celé Evropě. S jízdenkami DB můžete navštívit řadu evropských metropolí i místa méně známá a svézt se nejmodernějšími německými vlaky ICE i vysokorychlostními spoji, jako jsou TGV, nebo Eurostar. Jízdenky DB prodávají všechny pobočky RegioJet v České republice a pobočky Student Agency v Brně a v Praze. LÍSTKY DEUTSCHE BAHN DO NEMECKA A CELEJ EURÓPY Ako autorizovaný predajca cestovných lístkov Nemeckých železníc (DB) vám ponúkame výhodné vlakové lístky na rýchle a pohodlné cestovanie po celej Európe. S lístkami DB môžete navštíviť mnoho európskych metropol, rovnako aj menej známe miesta a zviesť sa najmodernejšími nemeckými vlakmi ICE a vysokorýchlostnými spojmi ako sú TGV alebo Eurostar. Cestovné lístky DB predávajú všetky pobočky Student Agency na Slovensku.

10 Servis na vaše místo Servis na vaše miesto Service to your place Náš palubní personál vás rád obslouží a přinese občerstvení přímo na vaše místo. Vyberte si z nabídky palubního menu: studené i teplé nápoje, saláty, sushi, croissanty, dezerty a další. Náš palubný personál vás rád obslúži a prinesie občerstvenie priamo na vaše miesto. Vyberte si z ponuky palubného menu: studené i teplé nápoje, šaláty, sushi, croissanty, dezerty a ďalšie pochúťky. Our board crew serves the refreshments to your place. Choose from the wide range of our board menu: warm and cold drinks, salads, sushi, croissants, desserts and other snacks. Alergeny Alergény Allergens Obiloviny obsahující lepek (pšenice, žito, ječmen, oves, špalda) Obilniny obsahujúce lepok (pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda) Cereals containing gluten (wheat, rye, barley, oats, spelt) Korýši a výrobky z nich Kôrovce a výrobky z nich Crustaceans and crustacean products Vejce a výrobky z nich Vajcia a výrobky z nich Eggs and egg products Ryby a výrobky z nich Ryby a výrobky z nich Fishes and fish products Podzemnice olejná (arašídy) a výrobky z nich Podzemnica olejná (arašidy) a výrobky z nich Groundnut (peanuts) and groundnut products Sójové boby (sója) a výrobky z nich Sójové bôby (sója) a výrobky z nich Soybeans (soya) and soya products Mléko a výrobky z něj Mlieko a výrobky z neho Milk and dairy products Skořápkové plody a výrobky z nich (všechny druhy ořechů) Škrupinové plody a výrobky z nich (všetky druhy orechov) Nuts and nut products (all types of nuts) Celer a výrobky z něj Zeler a výrobky z neho Celery and celery products Hořčice a výrobky z ní Horčica a výrobky z nej Mustard and mustard products Sezamová semena (sezam) a výrobky z nich Sezamové semená (sezam) a výrobky z nich Sesame and sesame products Oxid siřičitý a siřičitany (např. sušené meruňky) Oxid siričitý a siričitany (napr. sušené marhule) Sulphur dioxide and sulphites (eg. dried apricots)

11 Nápoje Drinks Zdarma pro (pre) vás Free for you Caffè latte macchiato Caffè latte macchiato Cappuccino Cappuccino Espresso Italian Espresso Lungo velké espresso Lungo veľké espresso Espresso Lungo Čaj z čerstvé máty s medem * po odjezdu z Prahy, Ostravy Čaj z čerstvej mäty s medom * po odjazde z Bratislavy a Kysaku Fresh mint and honey tea Jablečný mošt kvalitní český produkt bez konzervantů a barviv se 100% obsahem ovocné složky * po odjezdu z Prahy a Ostravy Jablčný mušt kvalitný český produkt bez konzervantov a farbív so 100% obsahom ovocnej zložky * po odjazde z Bratislavy a Kysaku Apple cider non-alcoholic

12 Čaje Oxalis Oxalis teas Zdarma pro (pre) vás Free for you Earl Grey Black tea Pu-Erh Black tea China jasmín s květy China jazmín s kvetmi Flavored green tea jasmine Maté IQ Herbal tea Jahoda v šampaňském Jahoda v šampanskom Flavored tea strawberry and champaigne Divoká víšeň Divoká višňa Flavored tea cherry Babiččina zahrádka Babičkina záhradka Grandma s garden

13 Teplé nápoje Hot drinks Babiččin čaj brusinka kvalitní 100% ovocný čaj Babičkin čaj brusnica kvalitný 100% ovocný čaj Grandma s tea cranberry 15 Kč 0,60 EUR Babiččin čaj borůvka kvalitní 100% ovocný čaj Babičkin čaj čučoriedka kvalitný 100% ovocný čaj Grandma s tea blueberry 15 Kč 0,60 EUR Čaj Harney zelený, černý, škořice Čaj Harney zelený, čierny, škorica Harney tea green, black, cinnamon 12 Kč 0,50 EUR Mléčná horká čokoláda na špejli Mliečna horúca čokoláda na špajli Hot chocolate on a stick 32 Kč 1,30 EUR Horká čokoláda Monbana Horúca čokoláda Monbana 25g Hot chocolate Monbana 10 Kč 0,40 EUR

14 Saláty Šaláty Salads Salát Caesar 185 g s kousky farmářského kuřete, česnekovými krutonky, podávaný se zálivkou a ančovičkami Šalát Caesar s kúskami farmárského kuraťa, cesnakovými krutónmi, podávaný so zálievkou a ančovičkami Salad with chicken and croutons 60 Kč 2,40 EUR Salát se sušenými rajčaty 185 g ledový salát se sušenými rajčaty, rukolou, slunečnicovými semínky a prosciuttem, podávaný s hořčičným dresinkem Šalát so sušenými paradajkami ľadový šalát so sušenými paradajkami, rukolou, slnečnicovými semiačkami, prosciuttom, podávaný s horčicovým dresingom Salad with sun-dried tomatoes and prosciutto 60 Kč 2,40 EUR Ovocný salát 200 g růžový meloun, kiwi, mango, physalis, ananas, hroznové víno Ovocný šalát ružový melón, kivi, mango, physalis, ananás, hrozno Fruit salad 40 Kč 1,60 EUR * vyhrazujeme si právo na změnu složení * vyhradzujeme si právo na zmenu zloženia * we reserve the right to alter the composition Těstovinový salát 250 g s grilovaným kuřetem a bazalkou Cestovinový šalát s grilovaným kuraťom a bazalkou Pasta Salad 50 Kč 2,00 EUR

15 Občerstvení Občerstvenie Snacks Řízečky z kuřete 300 g s tyrolským bramborovým salátem Rezníky z kuraťa s tyrolským zemiakovým šalátom Chicken stripes with potato salad 80 Kč 3,20 EUR Slaný koláč Quiche 220 g francouzský slaný koláč ze špaldové BIO mouky se slaninou a sýrem Slaný koláč Quiche francúzsky slaný koláč zo špaldovej BIO múky so slaninou a syrom French quiche from organic spelt flour 55 Kč 2,20 EUR Sushi Sushi set 260 g 2 ks Nigiri Sake 4 ks Sake maki 2 ks Kappa maki 4 ks California sezam 80 Kč 3,20 EUR Informace o alergenech najdete na obalech produktu. Informácie o alergénoch nájdete na obaloch výrobkov. Information on allergens can be found on the product packaging.

16 Snacky Snacks Šunkovo-sýrový croissant 90 g Šunkovo-syrový croissant Ham and cheese croissant 20 Kč 0,80 EUR Sýrový croissant 90 g Syrový croissant Cheese croissant 20 Kč 0,80 EUR Dezerty Desserts Jablečný dort s drobenkou 104 g Jablkový koláč s posýpkou Apple cake with crumble topping 9 Kč 0,40 EUR Švestkový dort s drobenkou 104 g Slivkový koláč s posýpkou Plum cake with crumble topping 9 Kč 0,40 EUR Informace o alergenech najdete na obalech produktu. Informácie o alergénoch nájdete na obaloch výrobkov.

17 Tvarohový dort s kakaovou drobenkou 83 g Tvarohový koláč s kakaovou posýpkou Cheesecake with chocolate crumble 9 Kč 0,40 EUR Pudinkový dort s malinami 83 g Pudingový koláč s malinami Custard cake with raspberries 9 Kč 0,40 EUR Řecký jogurt 200 g lahodný řecký jogurt ochucený medem, malinami a ovocným müsli Grécky jogurt lahodný grécky jogurt ochutený medom, malinami a ovocným müsli Greek yogurt 35 Kč 1,40 EUR Cheesecake 133 g Cheesecake 35 Kč 1,40 EUR Lahodná kakaová pěna 50 g Lahodná kakaová pena Chocolate mousse 13 Kč 0,50 EUR Information on allergens can be found on the product packaging.

18 Nápoje Drinks Rajec pramenitá neperlivá voda 0,33 l Rajec still water Kofola Original 0,5 l Kofola Original 15 Kč 0,60 EUR Vinea bílá 0,5 l Vinea biela Vinea white 15 Kč 0,60 EUR Nativa zelený čaj s citrónem 0,5 l Nativa zelený čaj s citrónom Nativa Green Tea with lemon 15 Kč 0,60 EUR Rajec pramenitá voda 0,75 l jemne perlivá a neperlivá Rajec gently sparkling and still mineral water 12 Kč 0,50 EUR Informace o alergenech najdete na obalech produktu. Informácie o alergénoch nájdete na obaloch výrobkov.

19 Semtex 0,25 l energy drink Energy drink Semtex 25 Kč 1,00 EUR Jupík Aqua jahoda 0,5 l Jupík Aqua strawberry 12 Kč 0,50 EUR 100% Ovocná šťáva Pure orange 0,25 l 100% Ovocná šťava Pure orange 100% Fruit juice orange 20 Kč 0,80 EUR 100% Ovocná šťáva Pure grep 0,25 l 100% Ovocná šťava Pure grep 100% Fruit juice grapefruit 20 Kč 0,80 EUR Information on allergens can be found on the product packaging.

20 Víno Wine Bílé polosuché Ryzlink rýnský 0,187 l pozdní sběr Biele polosuché Rizling rýnsky neskorý zber Semidry white wine White Riesling late harvest 45 Kč 1,80 EUR Bílé suché Sauvignon 0,187 l výběr z hroznů Biele suché Sauvignon výber z hrozna Dry white wine Sauvignon selection of grapes 45 Kč 1,80 EUR Červené Rulandské modré 0,187 l výběr z hroznů Červené Rulandské modré výber z hrozna Red wine Pinot Noir selection of grapes 45 Kč 1,80 EUR Růžové Zweigeltrebe rosé 0,25 l perlivé polosuché Ružové Zweigeltrebe rosé perlivé polosuché Rose wine Zweigeltrebe rose sparkling, semidry 45 Kč 1,80 EUR Informace o alergenech najdete na obalech produktu. Informácie o alergénoch nájdete na obaloch výrobkov.

21 Pivo Beer Svijany 13 0,5 l Svijany 20 Kč 0,80 EUR Bernard 12 0,5 l Bernard 20 Kč 0,80 EUR Bernard nealko 0,5 l Bernard non-alcoholic 20 Kč 0,80 EUR Bernard Bohemian Ale 0,33l Bernard Bohemian Ale 30 Kč 1,20 EUR Frisco brusinka 0,33 l Frisco brusnica Frisco cranberry 20 Kč 0,80 EUR Information on allergens can be found on the product packaging.

22 Drobné občerstvení Drobné občerstvenie Small snacks Sušené maso Indiana Jerky 25 g krůtí Sušené mäso Indiana Jerky morčacie Dried meat Indiana Jerky turkey 38 Kč 1,50 EUR Sušené maso Indiana Jerky 25 g hovězí pálivé Sušené mäso Indiana Jerky hovädzie pálivé Dried meat Indiana Jerky spicy beef 38 Kč 1,50 EUR Zeleninové Tretter s chips 45 g s mořskou solí Zeleninové Tretter s chips s morskou soľou Tretter s vegetable chips with sea salt 10 Kč 0,40 EUR BeBe Brumík čokoládový BeBe Brumík chocolate snack 10 Kč 0,40 EUR Haribo Goldbären Haribo Goldbären 15 Kč 0,60 EUR Müsli do ruky křupavé oříšky 100 g Müsli do ruky chumkavé oriešky Muesli in hand crunchy nuts 15 Kč 0,60 EUR Informace o alergenech najdete na obalech produktu. Informácie o alergénoch nájdete na obaloch výrobkov. Information on allergens can be found on the product packaging.

23 Nejlevnější letenky do celého světa Najlacnejšie letenky do celého sveta Autobusem Student Agency - levně a pohodlně po Česku, po Slovensku i do Evropy Autobusom Student Agency - lacno a pohodlne po Česku, po Slovensku aj do Európy Jazykové, pracovní a au pair pobyty v zahraničí Jazykové, pracovné a au pair pobyty v zahraničí Největší nabídka zájezdů českých a německých CK Najväčšia ponuka zájazdov slovenských, českých a rakúskych CK

24 RegioJet a.s. CZ SK Dům pánů z Lipé náměstí Svobody Brno Česká republika Obchodná Bratislava Slovenská republika Infolinka Infolinka

Business kupé nabízí Business kupé ponúka Offered in Business coupe. Zdarma pro (pre) vás Free for you

Business kupé nabízí Business kupé ponúka Offered in Business coupe. Zdarma pro (pre) vás Free for you board service Vážení cestující, vítáme vás na palubě vlaku RegioJet v business kupé a jsme rádi, že dnes cestujete s námi. Vaše spokojenost, pohodlí a bezpečnost jsou naší prioritou. Věříme, že se vám

Více

S PRAŽSKOU ŠUNKOU / S ANGLICKOU SLANINOU / S KRŮTÍ ŠUNKOU 130,- VEJCE GRENIER 155,- pošírovaná vejce s uzeným lososem a holandskou omáčkou

S PRAŽSKOU ŠUNKOU / S ANGLICKOU SLANINOU / S KRŮTÍ ŠUNKOU 130,- VEJCE GRENIER 155,- pošírovaná vejce s uzeným lososem a holandskou omáčkou SNÍDANĚ 150 g 100 g Součástí každého pokrmu je pečivo a máslo STUDENÉ POKRMY RŮŽIČKA UZENÉHO LOSOSA S KRÉMEM PHILADELPHIA 10,- PEČENÝ ANGLICKÝ ROASTBEEF S BYLINKOVOU REMULÁDOU 110,- PRAŽSKÁ ŠUNKA, KRŮTÍ

Více

PŘEDKRMY/STARTERS. (Seznam alergenů 1-14 uveden na konci nabídky, pod jednotlivými čísly) The list of allergens 1-14 indicated at the end of the menu.

PŘEDKRMY/STARTERS. (Seznam alergenů 1-14 uveden na konci nabídky, pod jednotlivými čísly) The list of allergens 1-14 indicated at the end of the menu. PŘEDKRMY/STARTERS 80g Uzená makrela s medovou cibulkou, pečivo Smoked mackerel with honey onion, pastry A: 1,3,4,7,10 80g Domácí vepřová paštika s játry, brusinkový dip, pečivo Homemade pork paté with

Více

Nově: denní provoz 13-19 hodin. Nealkoholické nápoje Soft drinks

Nově: denní provoz 13-19 hodin. Nealkoholické nápoje Soft drinks Nově: denní provoz 13-19 hodin Nealkoholické nápoje Soft drinks Osvěžující letní domácí limonády Daily homemade lemonades Domácí citronáda Domácí citronáda Domácí oranžáda Pomerančový fresh, soda Homemade

Více

1 porc. Sádlo se škvarky a cibulí, pivní chléb (1a,b,c) 49,- Kč Home fat with cracklings,onion, bread

1 porc. Sádlo se škvarky a cibulí, pivní chléb (1a,b,c) 49,- Kč Home fat with cracklings,onion, bread V souladu s čl. 44 odst. 1 a) nařízení 1169/2011 EU o poskytování informací o potravinách spotřebitelům, jsou u všech jídel označeny alergeny v jídle obsažené, a to číselným kódem. Seznam alergenů pod

Více

Restaurace Selský dvůr

Restaurace Selský dvůr Restaurace Selský dvůr Jídelní lístek PAŠTIKA JAZYK PŘEDKRMY vepřová paštika, jablka, jeřabiny, chléb uzený hovězí jazyk, žampionový salát, chléb 80 g 75,- 80 g 75,- ČESNEK PETRŽEL POLÉVKY česneková polévka

Více

PRŮVODCE ŽLUTÝM SERVISEM

PRŮVODCE ŽLUTÝM SERVISEM PRŮVODCE ŽLUTÝM SERVISEM Menu/Speisekarte Nejlevnější letenky do celého světa www.studentagency.cz Vážení cestující, vítejte na palubě vlaku RegioJet. Velice si vážíme toho, že využíváte k cestování našich

Více

SNÍDANĚ 69, 89, 59, 79, 59, 79, 59, 79, 69, 89, 59, 79, 69, 89, 59, 79, 69, 89, ~pouze na pobočce Florentinum~

SNÍDANĚ 69, 89, 59, 79, 59, 79, 59, 79, 69, 89, 59, 79, 69, 89, 59, 79, 69, 89, ~pouze na pobočce Florentinum~ -MENU- SÓLO UN POCO PICANTE, POR FAVOR SNÍDANĚ ~pouze na pobočce Florentinum~ Müsli s ovocem Müsli s ovocem Vaječné burrito se slaninou Vaječné burrito se slaninou Vločky s ovocem Vločky s ovocem Lívance

Více

Předkrmy Appetizers. Goat chees gratiné on toast with honey, fresh salad from spinach and arugula leaves with pine nuts and balsamic glaze 95,-

Předkrmy Appetizers. Goat chees gratiné on toast with honey, fresh salad from spinach and arugula leaves with pine nuts and balsamic glaze 95,- MENU HOTEL VINOPA U každého pokrmu jsou pod čísly uvedeny alergeny dle nařízení Evropského parlamentu č. 2000/13, souhrnný seznam alergenů najdete na poslední straně jídelního lístku. Uvedené ceny jsou

Více

100g Tatarský biftek, 4 ks topinek 148,- 80g Domácí kachní paštika, rozpečená bageta 108,- 80g Carpaccio Con Roma 155,-

100g Tatarský biftek, 4 ks topinek 148,- 80g Domácí kachní paštika, rozpečená bageta 108,- 80g Carpaccio Con Roma 155,- J Í D E L N Í L Í S T E K Studené předkrmy 100g Tatarský biftek, 4 ks topinek 148,-,6,10 80g Domácí kachní paštika, rozpečená bageta 108,-,6 80g Carpaccio Con Roma 155,- Plátky svíčkové z mladého býčka,

Více

JÍDELNÍ LÍSTEK / MENU

JÍDELNÍ LÍSTEK / MENU JÍDELNÍ LÍSTEK / MENU PŘEDKRMY / STARTERS TOPINKA S VEPŘOVOU PANENKOU (1, 9) 89,- Pikantní pečená topinka s vepřovou panenkou, rajčaty a cibulí Baked bread with pork tenderloin, tomatoes and onion TOPINKA

Více

ALERGENY / Food allergens

ALERGENY / Food allergens ALERGENY / Food allergens 1 lepek / gluten 2 korýši/ crustaceans 3 vejce / eggs 4 ryby / fish 5 arašídy / peanuts 6 sója / soy beans 7 mléko / milk 8 ořechy (mandle, lískové ořechy, vlašské ořechy, kešu

Více

Tmavá čokoláda Madagaskar : obsah kakaové sušiny 67,4%,kakaová hmota,kakaové máslo,cukr,sójový lecitin,přírodní vanilkové aroma

Tmavá čokoláda Madagaskar : obsah kakaové sušiny 67,4%,kakaová hmota,kakaové máslo,cukr,sójový lecitin,přírodní vanilkové aroma Lámaná čokoláda 800 g Lesní ovoce a jogurt 100 g Bílá čokoláda - kakaové máslo,sušené, Tmavá čokoláda Madagaskar : obsah kakaové sušiny 67,4%,kakaová hmota,kakaové Sušený jogurt odtučněný sušený jogurt,mléčné

Více

BUSINESS LUNCH MENU 6. 4. 2015

BUSINESS LUNCH MENU 6. 4. 2015 6. 4. 2015 Vážení hosté, z důvodu státního svátku se dnes polední menu nepodává. Děkujeme za pochopení! Příjemné prožití svátečního dne. podáváme v úterý 7. dubna od 11:30 do 14:30 hodin Květáková polévka

Více

PRESTO ve Vaší kanceláři. OFFICE CATERING zajišťují moderní kantýny Presto

PRESTO ve Vaší kanceláři. OFFICE CATERING zajišťují moderní kantýny Presto PRESTO ve Vaší kanceláři OFFICE CATERING zajišťují moderní kantýny Presto Florentinum The Park Chodov Na jaře roku 2015 přibyla v Praze druhá samoobslužná restaurace Presto v Business Centru - The Park

Více

NABÍDKOVÝ LIST. SENDVIČE - Světlý chléb zadělávaný mlékem KÓD PRODUKT GRAMÁŽ / OBSAH CENA VČ DPH

NABÍDKOVÝ LIST. SENDVIČE - Světlý chléb zadělávaný mlékem KÓD PRODUKT GRAMÁŽ / OBSAH CENA VČ DPH NABÍDKOVÝ LIST Svacinari.cz s.r.o. S.K.Neumanna 1135/22 Praha 8 182 00 IČ: 02785064 DIČ: CZ02785064 SENDVIČE - Světlý chléb zadělávaný mlékem KÓD PRODUKT GRAMÁŽ / OBSAH CENA VČ DPH ITALSKÝ (bazalkové pesto,

Více

Palackého 24, Smiřice

Palackého 24, Smiřice Palackého 24, Smiřice Otevírací doba: Provozovna: Rozvoz: Po zavřeno zavřeno Út 11:00 21:00 11:00 22:00 St 11:00 21:00 11:00 22:00 Čt 11:00 21:00 11:00 22:00 Pá 11:00 22:00 11:00 23:30 So 15:00 22:00 15:00

Více

POLEDNÍ NABÍDKA podáváme v pondělí 5. října od 11:30 do 14:30 hodin

POLEDNÍ NABÍDKA podáváme v pondělí 5. října od 11:30 do 14:30 hodin podáváme v pondělí 5. října od 11:30 do 14:30 hodin Italská Minestrone (1,3,6,9) Míchaný zeleninový salát se zastřeným vejcem a slaninou (1,3,6) Masové kuličky s grilovanou zeleninou a bramborovým pyré

Více

Duben 2010. týden 1.4. až 4.4. čtvrtek 1.4.2010. pátek 2.4.2010. Velikonoční prázdniny. Velikonoční prázdniny

Duben 2010. týden 1.4. až 4.4. čtvrtek 1.4.2010. pátek 2.4.2010. Velikonoční prázdniny. Velikonoční prázdniny týden 1.4. až 4.4. čtvrtek 1.4.2010 pátek 2.4.2010 Velikonoční prázdniny Velikonoční prázdniny změna jídelníčku vyhrazena Strana 1 http://www.zspribram.cz pondělí 5.4.2010 Duben 2010 týden 5.4. až 11.4.

Více

SEZNAM ALERGENŮ dle směrnice 1169/2011 EU

SEZNAM ALERGENŮ dle směrnice 1169/2011 EU SEZNAM ALERGENŮ dle směrnice 1169/2011 EU číslo alergenu 1 Obiloviny obsahující lepek 2 Korýši a výrobky z nich 3 Vejce a výrobky z nich 4 Ryby a výrobky z nich 5 Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky

Více

mr. brown caffé latte, classic, cappuccino, vanilla, black bal.: 24 x 0,25 l big shock! hroznový cukr original, orange bal.

mr. brown caffé latte, classic, cappuccino, vanilla, black bal.: 24 x 0,25 l big shock! hroznový cukr original, orange bal. platnost: 1. 7. - 31. 7. 2014 7. SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ČERPACÍ STANICE mr. brown caffé latte, classic, cappuccino, vanilla, black bal.: 24 x 0,25 l mr. brown classic bal.: 24 x 0,33 l big shock! tea energy,

Více

SNÍDANĚ podáváme od 7.30 do 10:30

SNÍDANĚ podáváme od 7.30 do 10:30 SNÍDANĚ podáváme od 7.30 do 10:30 «ZAPEČENÉ TORTILY cca 180g > Pšeničná tortila zapečená se šunkou a sýrem > Pšeničná tortila zapečená s mozzarellou, rajčaty a čerstvou bazalkou Míchaná vejce > na másle

Více

Starters/Předkrmy Vegetable salad with passion fruit-honey dressing Zeleninový salát s mučenkovo-medovým dresinkem Allergens: (12) 130, - CZK/4,80

Starters/Předkrmy Vegetable salad with passion fruit-honey dressing Zeleninový salát s mučenkovo-medovým dresinkem Allergens: (12) 130, - CZK/4,80 Starters/Předkrmy Vegetable salad with passion fruit-honey dressing Zeleninový salát s mučenkovo-medovým dresinkem Allergens: (12) 130, - CZK/4,80 Zuchinni cannoli with goat cheese, mint and tomatoes Cannoli

Více

Retail portfolio. správná volba pro Váš byznys ZÁKAZNICKÁ LINKA 597 497 497

Retail portfolio. správná volba pro Váš byznys ZÁKAZNICKÁ LINKA 597 497 497 Retail portfolio správná volba pro Váš byznys ZÁKAZNICKÁ LINKA Portfolio nápojů Kofola Guarana Plech 0,25 l 24 ks/ PET 1 l Kofola Original, Višňová Plech 0,25 l 24 ks / Kofola Original, Višňová, Citrus,

Více

1 porc. Sádlo se škvarky a cibulí, pivní chléb (1a,b,c) 49,- Kč Home fat with greaves,onion and beer bread

1 porc. Sádlo se škvarky a cibulí, pivní chléb (1a,b,c) 49,- Kč Home fat with greaves,onion and beer bread Předkrmy a pochoutky k pivu/appetizers and snacks to beer 1 porc. Sádlo se škvarky a cibulí, pivní chléb (1a,b,c) 49,- Kč Home fat with greaves,onion and beer bread 100 g Paštika z husích jater, chléb

Více

POLEDNÍ NABÍDKA podáváme v pondělí 11. ledna od 11:30 do 14:30 hodin

POLEDNÍ NABÍDKA podáváme v pondělí 11. ledna od 11:30 do 14:30 hodin podáváme v pondělí 11. ledna od 11:30 do 14:30 hodin Zeleninový krém se sýrovými krutony (1,7,9) Sladko-kyselý houbový salát se slaninou a máslovými krutony (1,6,7) Kuře na limetkách s chilli a zakysanou

Více

9 312 000 Bruschetta rajčata, olivy, oregáno, 70 g 22 Kč. 9 312 010 Bruschetta houby a krémová omáčka, 70 g 22 Kč

9 312 000 Bruschetta rajčata, olivy, oregáno, 70 g 22 Kč. 9 312 010 Bruschetta houby a krémová omáčka, 70 g 22 Kč KÓD NÁZEV TYP CENA 9 612 912 Ryzlink Rýnský pozdní sběr, 0,75 l 189 Kč 9 611 212 Chardonnay pozdní sběr, 0,75 l 189 Kč 9 611 111 Svatovavřinecké pozdní sběr, 0,75 l 189 Kč 9 612 911 Ryzlink vlašský pozdní

Více

KÁVOVÝ LÍSTEK PRO KAFAŘE I NEKAFAŘE CAFFE. Boca Golosa. (Lačná ústa)

KÁVOVÝ LÍSTEK PRO KAFAŘE I NEKAFAŘE CAFFE. Boca Golosa. (Lačná ústa) KÁVOVÝ LÍSTEK PRO KAFAŘE I NEKAFAŘE CAFFE Boca Golosa (Lačná ústa) PRO KAFAŘE For coffee-man Speciality podniku / Speciality of the house Boca golosa - lačná ústa 65,- 7g káva, 95ml voda, studená sladká

Více

Prvotřídní výběrový čaj s bergamotem pro milovníky černého čaje, který se skládá z vyšší třídy čajů s přídavkem Ceylon Vintage Silver Tips.

Prvotřídní výběrový čaj s bergamotem pro milovníky černého čaje, který se skládá z vyšší třídy čajů s přídavkem Ceylon Vintage Silver Tips. KÁVA La Boheme Mexico Santa Teresa Delikátní krémové espresso z mexické oblasti Chiapas. V šálku vás překvapí silná kakaová chuť s oříškovým aroma a příjemná karamelová dochuť. Plné, hutné a vyvážené espresso.

Více

TEPLÉ NÁPOJE. Název produktu alergeny Kč

TEPLÉ NÁPOJE. Název produktu alergeny Kč MENU TEPLÉ NÁPOJE Espresso Ristretto 0,02 l 29,00 Espresso 0,04 l 29,00 Espresso Lungo 0,1 l 29,00 Espresso Macchiato 0,04 l 7 34,00 Café Americano 0,18 l 34,00 Espresso Doppio 0,1 l 39,00 Cappuccino 0,2

Více

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ČERPACÍ STANICE. platnost: 1. 7. - 31. 7. 2015 15, 12 20, 40 8, 39. 23, 30 26,80 s DPH. 24, 85 28,58 s DPH.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ČERPACÍ STANICE. platnost: 1. 7. - 31. 7. 2015 15, 12 20, 40 8, 39. 23, 30 26,80 s DPH. 24, 85 28,58 s DPH. platnost: 1. 7. - 31. 7. 2015 7. SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ČERPACÍ STANICE big shock! watermelon, original neperlivý, gold perlivý, exotic perlivý, orange perlivý, fruity perlivý, apple perlivý, cola energy,

Více

správná volba pro Váš byznys Retail portfolio ZÁKAZNICKÁ LINKA 597 497 497

správná volba pro Váš byznys Retail portfolio ZÁKAZNICKÁ LINKA 597 497 497 správná volba pro Váš byznys Retail portfolio ZÁKAZNICKÁ LINKA Portfolio nápojů Kofola Guarana Plech 0,25 l 24 ks/ PET 1 l Kofola Original Plech 0,25 l 24 ks / Kofola Original, Višňová, Citrus, Meruňka,

Více

Základní nabídka cateringu

Základní nabídka cateringu Nabídka jednotného menu sortiment a ceny platné od 10 osob Menu 3 chody á 195 CZK A) Tradiční bramboračka se sušenými houbami 150g Moravský vrabec s listovým špenátem a bramborovými knedlíky Domácí ovocný

Více

na osobu na osobu allyou caneat Předkrmy / Saláty / Polévky / Speciality z grilu / Příloh 11:00-15:00 18:00-22:00 Vsichni do vysky 150 cm sleva 50 %

na osobu na osobu allyou caneat Předkrmy / Saláty / Polévky / Speciality z grilu / Příloh 11:00-15:00 18:00-22:00 Vsichni do vysky 150 cm sleva 50 % allyou caneat Předkrmy / Saláty / Polévky / Speciality z grilu / Příloh :00-5:00 y / Omáčky Kc na osobu 8:00-:00 4 Kc na osobu Vsichni do vysky cm sleva % Maximální doba stanovená pro neomezenou konzumaci

Více

radniční restaurace menu

radniční restaurace menu radniční restaurace menu jídelní lístek PŘEDKRMY 80g Variace uzených ryb s koprovým dresinkem a opečeným toastem 95 Kč 100g Restovaná kachní játra na majoránce a červeném víně s domácím chlebem 75 Kč 150g

Více

JÍDELNÍ LÍSTEK. Speciality podniku. 700 g Pečená vepřová žebra, křen, hořčice, pečivo 185 Kč 1,10. 300 g Vepřový steak s cibulkou 167 Kč 7

JÍDELNÍ LÍSTEK. Speciality podniku. 700 g Pečená vepřová žebra, křen, hořčice, pečivo 185 Kč 1,10. 300 g Vepřový steak s cibulkou 167 Kč 7 JÍDELNÍ LÍSTEK Speciality podniku 700 g Pečená vepřová žebra, křen, hořčice, pečivo 185 Kč 1,10 300 g Vepřový steak s cibulkou 167 Kč 7 400 g Smažená směs pro 2 osoby 248 Kč 1,3,7 (hovězí svíčková, vepřové

Více

Jídla připravil a dobrou chuť Vám přeje personál školní jídelny pod vedením vedoucí kuchařky Ivany Gottwaldové!

Jídla připravil a dobrou chuť Vám přeje personál školní jídelny pod vedením vedoucí kuchařky Ivany Gottwaldové! 2. 11. 2015 - pondělí ALERGENY přesnídávka rohlík s perlou, strouhaný sýr mléčný koktejl 1,7 polévka krupicová s vejci 1,3,9 vepřový plátek, hrachová kaše, chléb, kyselý okurek voda, mléko 1,6,7,9 svačina

Více

Káva, kakao, čaj. Tchibo Privat Kaffee African Blue instantní bal.: 6 x 100 g, číslo: 5736. mletá bal.: 12 x 250 g, číslo: 5280

Káva, kakao, čaj. Tchibo Privat Kaffee African Blue instantní bal.: 6 x 100 g, číslo: 5736. mletá bal.: 12 x 250 g, číslo: 5280 Tchibo Espresso Milano Style, bal.: 12 x 250 g, číslo: 5856 zrno, bal.: 6 x 500 g, číslo: 5A856 Tchibo Espresso Sicilia Style, bal.: 12 x 250 g, číslo: 5D856 zrno, bal.: 6 x 500 g, číslo: 5C856 African

Více

(každý den jiná) ... 29 KČ POHANKOVÝ PILAF... 109 KČ. 120 GR TATARÁČEK z uzeného lososa...145 KČ na rukolovém salátku, bagetka

(každý den jiná) ... 29 KČ POHANKOVÝ PILAF... 109 KČ. 120 GR TATARÁČEK z uzeného lososa...145 KČ na rukolovém salátku, bagetka 120 GR TATARÁČEK z uzeného lososa...145 KČ na rukolovém salátku, bagetka 100 GR GRILOVANÝ KOZÍ SÝR... 155 KČ s javorovým sirupem, listové saláty a cherry rajčátka 120 GR HOVĚZÍ TATARÁK z pravé svíčkové,...

Více

Září 2012. týden 3.9. až 9.9. pátek 7.9.2012 Přesnídávka: celozrnný chléb, pomazánkové máslo, zelenina, bílá káva

Září 2012. týden 3.9. až 9.9. pátek 7.9.2012 Přesnídávka: celozrnný chléb, pomazánkové máslo, zelenina, bílá káva týden 3.9. až 9.9. pondělí 3.9.2012 Přesnídávka: celozrnné pečivo, máslo, mléko polévka bramborová čočka na kyselo, vejce, chléb, okurek, sirup chléb, medové máslo, ovoce, čaj úterý 4.9.2012 Přesnídávka:

Více

MENU KAVÁRNA MORAVAN

MENU KAVÁRNA MORAVAN MENU KAVÁRNA MORAVAN Přejeme Vám dobrou chuť a těšíme se na Vaši příští návštěvu. Označení přítomnosti alergenů v pokrmu je vyznačeno v menu číslem označující alergen. Seznam alergenů je uveden v zadní

Více

Snídaně Přesnídávka Oběd Svačina Večeře Druhá večeře normál 1 Káva bonno (1b, 1d), Čaj 250ml, Máslo. po čínsku (1, 7, 1a), Brambory, Čaj 250ml

Snídaně Přesnídávka Oběd Svačina Večeře Druhá večeře normál 1 Káva bonno (1b, 1d), Čaj 250ml, Máslo. po čínsku (1, 7, 1a), Brambory, Čaj 250ml JÍDELNÍ LÍSTEK NA OBDOBÍ OD 18.. 2016 DO 2.. 2016 Po 18.. 3 / porce (7), Paštika ks- 50g (1, 3, 6, 7, Polévka čočková (1, 7,, 1a), Vepřové nudličky 10), po čínsku (1, 7, 1a), Brambory, Polévka kuřecí s

Více

Nealkoholické nápoje

Nealkoholické nápoje Nealkoholické nápoje Tento ceník byl vygenerován z www.peal.cz. Změna cen vyhrazena. Datum vytvoření ceníku: 17.06.2016 Čas vytvoření: 22:04 SEČ Zboží označené symbolem je v aktuálním akčním letáku PRAHA

Více

Základní škola Loštice, okres Šumperk, příspěvková organizace Komenského 17/10 789 83 Loštice. < školní jídelna >

Základní škola Loštice, okres Šumperk, příspěvková organizace Komenského 17/10 789 83 Loštice. < školní jídelna > 1. 10. 2015 - čtvrtek ALERGENY přesnídávka chléb, sloní papáníčko mléčný nápoj 1,3,7,10 polévka drožďová 1,3,7,9 čočka na kyselo, vařené vejce, kyselý okurek, chléb džus, voda, mléko 1,3 svačina finský

Více

Pondělí 22.2.2016 / Monday Kukuřičný křehký chlebík, provensálská pomazánka, ovoce/zelenina

Pondělí 22.2.2016 / Monday Kukuřičný křehký chlebík, provensálská pomazánka, ovoce/zelenina Pondělí 22.2.2016 / Monday Kukuřičný křehký chlebík, provensálská pomazánka, ovoce/zelenina kuřecí vývárek s těstovinami, zeleninkou a vavřínem vývar z kuřete z ekofarmy Trněný Újezd, celer*, mrkev*, hrášek*,

Více

jídelní lístek malá jídla polévky dětská jídla naše speciality 75,-

jídelní lístek malá jídla polévky dětská jídla naše speciality 75,- jídelní lístek malá jídla 100 gr Rozpečený hermelín s vlašskými ořechy, medem a brusinkami (Alergeny č.7,8) 120 gr Zapečená bramborová miska s nivou na grilované zelenině (Alergeny č. 7) polévky 75,- 75,-

Více

Základní nabídka cateringu

Základní nabídka cateringu Grilování A v ceně á 390 CZK (A=1,3,7,8,9,10,11) Grilování B v ceně á 450 CZK (A=1,3,7,8,9,10,11) Grilování C v ceně á 470 CZK (A=1,3,7,8,9,10,11) 1ks domácí čokoládové Míša řezy 1 Grilování D v ceně á

Více

NÁPOJOVÝ LÍSTEK BEVERAGES. HOTEL TRANZIT managed by Acron Czech, s.r.o.

NÁPOJOVÝ LÍSTEK BEVERAGES. HOTEL TRANZIT managed by Acron Czech, s.r.o. NÁPOJOVÝ LÍSTEK BEVERAGES managed by Acron Czech, s.r.o. Tranzit_napoje.indd 1 4.4.2006 16:32:33 2 Vítáme Vás v restauraci a kavárně Hotelu Tranzit, která je Vám k dispozici 24 hodin denně. Teplá jídla

Více

Kongresová nabídka. Coffee Breaky

Kongresová nabídka. Coffee Breaky Kongresová nabídka Coffee Breaky I. Šunkový sendvič s čerstvou zeleninou Dezert Čokoládové Brownies s Malinovým Coulis Cena balíčku na osobu 195,- Kč vč. DPH II. Čerstvá bageta se sýrem a zeleninou Dezert

Více

(2 chodové vánoční menu a 1 hod. nápojový balíček) (3 chodové vánoční menu a 2 hod. nápojový balíček)

(2 chodové vánoční menu a 1 hod. nápojový balíček) (3 chodové vánoční menu a 2 hod. nápojový balíček) VÁNOCE v hotelu VÁNOCE v hotelu Jurys Inn Pro více detailů prosím kontaktujte náš tým Večírky až pro 80 osob Vánoční oběd Od 430,- Kč / osoba (2 chodové vánoční menu a 1 hod. nápojový balíček) Vánoční

Více

AKČNÍ NABÍDKA. prosinec 2014. 263,90 Kč 319,32 Kč* 362,88 Kč* 299,90 Kč 9,70 Kč 11,16 Kč* 231,00 Kč. 231,00 Kč. SUper cena!

AKČNÍ NABÍDKA. prosinec 2014. 263,90 Kč 319,32 Kč* 362,88 Kč* 299,90 Kč 9,70 Kč 11,16 Kč* 231,00 Kč. 231,00 Kč. SUper cena! AKČNÍ NABÍDKA SUper cena! prosinec 2014 velkoobchod nápojů a potravin 10,90 12,54 * 299,90 9,70 11,16 * 9,70 11,16 * aquala team 0,5l černý čaj se šťávou z broskve, černý čaj se šťávou z citronu, zelený

Více

Dezerty Palačinky se smetanovou náplní a teplými lesními plody Domácí jablečný štrúdl s vanilkovou omáčkou Domácí tvarohový koláč s malinovou omáčkou

Dezerty Palačinky se smetanovou náplní a teplými lesními plody Domácí jablečný štrúdl s vanilkovou omáčkou Domácí tvarohový koláč s malinovou omáčkou Adagio, nápojový balíček na celý večer, welcome drink a 3 kanapky Allegro, nápojový balíček na celý večer, welcome drink a 3 kanapky Furioso, nápojový balíček na celý večer, welcome drink a 3 kanapky Adagio,

Více

ALERGENY / Food allergens

ALERGENY / Food allergens ALERGENY / Food allergens 1 lepek / gluten 2 korýši/ crustaceans 3 vejce/ eggs 4 ryby/ fish 5 arašídy / peanuts 6 sója / soya 7 mléko / milk 8 skořápkové plody / nuts 9 celer/ celery 10 hořčice / mustard

Více

Září 2014. týden 1.9. až 7.9. pondělí 1.9.2014 Přesnídávka: celozrnné pečivo, máslo, kakao

Září 2014. týden 1.9. až 7.9. pondělí 1.9.2014 Přesnídávka: celozrnné pečivo, máslo, kakao týden 1.9. až 7.9. pondělí 1.9.2014 Přesnídávka: celozrnné pečivo, máslo, kakao polévka krupicová špenát, vejce, brambory, sirup chléb, máslo, džem, ovoce, čaj úterý 2.9.2014 Přesnídávka: chléb, sýrová

Více

Nápojový lístek. Vítáme Vás v restauraci Penzionu Berany. a přejeme Vám příjemné posezení a dobrou chuť. Otevřeno denně, provoz kuchyně:

Nápojový lístek. Vítáme Vás v restauraci Penzionu Berany. a přejeme Vám příjemné posezení a dobrou chuť. Otevřeno denně, provoz kuchyně: Nápojový lístek Vítáme Vás v restauraci Penzionu Berany a přejeme Vám příjemné posezení a dobrou chuť Otevřeno denně, provoz kuchyně: Po : 13:00-22:00 Út - So : 11:00-22:00 Ne : 11:00-20:00 Rezervace:

Více

Říjen 2015. týden 1.10. až 4.10.

Říjen 2015. týden 1.10. až 4.10. týden 1.10. až 4.10. čtvrtek 1.10.2015 Přesnídávka: chléb tuňáková pomazánka, okurek, bílá káva 1, 4, 7 Polévka: polévka bílá 7 Hlavní jídlo: vepřové na kmíně, rýže, kompot, čaj 1 Svačina: krupicová kaše,

Více

Jídla připravil a dobrou chuť Vám přeje personál školní jídelny pod vedením vedoucí kuchařky Ivany Gottwaldové!

Jídla připravil a dobrou chuť Vám přeje personál školní jídelny pod vedením vedoucí kuchařky Ivany Gottwaldové! 1. 9. 2015 - úterý ALERGENY přesnídávka chléb, tuňáková pomazánka mléko 1,4,7 polévka drožďová 1,3,7,9 vepřové maso v mrkvi, vařené brambory voda se sirupem, voda 1,7,9 svačina chléb s perlou, cherry rajče

Více

Nabídka dovozového pohoštění do firem

Nabídka dovozového pohoštění do firem Nabídka dovozového pohoštění do firem Zajistíme Vám: firemní snídaně, občerstvení na coffee break, pohoštění na podnikové oslavy, denní stravování a občerstvení. BAGETY Cena je kalkulována za 1ks, pokud

Více

Slané pochutiny. 110 Kč

Slané pochutiny. 110 Kč Pizza Della Casa Hawai (tomatový základ, polotvrdý sýr, šunka, ananas, oregáno) Qattro stagiony (tomatový základ, polotvrdý sýr, šunka, slanina, žampiony, olivy oregáno) Salame (tomatový základ, polotvrdý

Více

Den Polévka 1.jídlo 2.jídlo Dieta č 2 1,7,9 1 1,3,7 1 1,3,9 1,3,7 1,9 9. brambory 1,3,9 1,3 1 1,4,7 1,3,7,9 1,3,7,9 1,3,7 1,3,7,9 1 1,3,7 1 1,3,9

Den Polévka 1.jídlo 2.jídlo Dieta č 2 1,7,9 1 1,3,7 1 1,3,9 1,3,7 1,9 9. brambory 1,3,9 1,3 1 1,4,7 1,3,7,9 1,3,7,9 1,3,7 1,3,7,9 1 1,3,7 1 1,3,9 3.8. Vepřová pečeně na houbách, Buchtičky s krémem Pečené kuře, bramborová kaše 4.8. 5.8. 6.8. 7.8. 8.8. 9.8. 1,7,9 1 1,3,7 1 Krupicová 1,3,9 1,3,7 1,9 9 1,3,9 1,3 1 1,4,7 Zeleninová s vejci,9 1,3,7 1,3,7,9

Více

PŘEDKRMY. Pštrosí carpaccio s bazalkovým pestem, hoblinkami parmazánu, toast 93,- A 1,3,7,8,9,11,13

PŘEDKRMY. Pštrosí carpaccio s bazalkovým pestem, hoblinkami parmazánu, toast 93,- A 1,3,7,8,9,11,13 PŘEDKRMY Pštrosí carpaccio s bazalkovým pestem, hoblinkami parmazánu, toast 93,-,8,9,11,13 Grilovaná mozzarella v parmské šunce na variacích listových salátů 82,- Tvarůžkový tataráček na zlaté topince

Více

Lycée Français de Prague Menu

Lycée Français de Prague Menu 04/01 05/01 06/01 07/01 08/01 Krémová tomatová polévka s těstovinami Zeleninová polévka s pórkem a vejcem Čočková polévka Květáková polévka s vejcem Česká bramborová polévka loupaná rajčata, česnek, celer,

Více

platnost: 1. 3. - 31. 3. 2015 SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ČERPACÍ STANICE 29, 90 24, 90 38, 90 34,39 s DPH 28,64 s DPH 44,74 s DPH

platnost: 1. 3. - 31. 3. 2015 SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ČERPACÍ STANICE 29, 90 24, 90 38, 90 34,39 s DPH 28,64 s DPH 44,74 s DPH platnost: 1. 3. - 31. 3. 2015 3. SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ČERPACÍ STANICE 29, 90 34,39 s DPH 29, 90 34,39 s DPH 38, 90 44,74 s DPH FERNET STOCK ORIGINAL 40%, CITRUS 27%, ZETKO MANGO GINGER 27% bal.: 15 x

Více

Pondělí 28.9. Úterý 29.9. Středa 30.9. Čtvrtek 1.10. Pátek 2.10.

Pondělí 28.9. Úterý 29.9. Středa 30.9. Čtvrtek 1.10. Pátek 2.10. Pondělí 28.9. Úterý 29.9. Středa 30.9. Čtvrtek 1.10. Pátek 2.10. Hl. jídlo Státní svátek Rybí - al. 1.1, 4, 9 Hl. jídlo Sekaná al. 1.1, 3, 7 Bramborová kaše - al. 7, zel. salát Hrášková - al. 1.1, 7 Hl.

Více

Tab. 1 Spotřeba potravin a nealkoholických nápojů na 1 obyvatele v ČR v letech 2000-2007

Tab. 1 Spotřeba potravin a nealkoholických nápojů na 1 obyvatele v ČR v letech 2000-2007 01.1 POTRAVINY 01.1 FOOD 01.1.1 PEKÁRENSKÉ VÝROBKY,OBILOVINY 01.1.1 CEREALS, BAKERY PRODUCTS Obiloviny v hodnotě zrna kg 136,3 137,4 145,8 142,3 142,4 136,7 136,5 147,6 108,1 Cereals in terms of grain

Více

Nealkoholické nápoje

Nealkoholické nápoje Mattoni Grand bal.: 24 0,33 l sklo Bílé hrozny číslo: 6D303 Citron číslo: 6A303 Pomeranč číslo: 6B303 Grapefruit číslo: 6C303 Mattoni Grand přírodní bal.: 24 0,33 l sklo Perlivá číslo: 6294 Jemně perlivá

Více

Celý den mají děti k dispozici neslazený dětský čaj (Roiboos, atp..) a vodu. JÍDELNÍ LÍSTEK NA OBDOBÍ

Celý den mají děti k dispozici neslazený dětský čaj (Roiboos, atp..) a vodu. JÍDELNÍ LÍSTEK NA OBDOBÍ Celý den mají děti k dispozici neslazený dětský čaj (Roiboos, atp..) a vodu. JÍDELNÍ LÍSTEK NA OBDOBÍ Pondělí / Monday 20.7. Sezamový křehký chléb, lilková pomazánka, ovoce/zelenina zelná polévka s párkem

Více

Espresso, Espresso Lungo 39,- Espresso Macchiato 40,- Dvojité Espresso / Double Expresso 65,- Cappuccino 49,- Dvojité Cappuccino 75,-

Espresso, Espresso Lungo 39,- Espresso Macchiato 40,- Dvojité Espresso / Double Expresso 65,- Cappuccino 49,- Dvojité Cappuccino 75,- Nápojový lístek Kávy / Coffee Espresso, Espresso Lungo 39,- Espresso Macchiato 40,- Dvojité Espresso / Double Expresso 65,- Cappuccino 49,- Dvojité Cappuccino 75,- Cappuccino Con Panna 50,- Latté Macchiato

Více

10/09 platnost nabídky od 1. 10. 2009 do 10. 11. 2009

10/09 platnost nabídky od 1. 10. 2009 do 10. 11. 2009 10/09 platnost nabídky od 1. 10. 2009 do 10. 11. 2009 M&R PAMARO CZ s.r.o., Gagarinova 770, Frýdek-Místek, www.pivnihotovost.cz, tel.: 733 396 309 Ke každé láhvi panák ZDARMA! AKCE Kč 217,03 258,27 (s

Více

Nápoje - nealko - Energetické drinky, Ochucené nápoje

Nápoje - nealko - Energetické drinky, Ochucené nápoje Nápoje - nealko - Energetické drinky, Ochucené nápoje TDI001 TDI002 Energetické drinky TDI Energy drink 250ml 15,90 Kč TDI Energy drink COLA 250ml 15,90 Kč TDI003 PPE001 Ochucené nápoje TDI Energy drink

Více

05/09 platnost nabídky od 1. 5. 2009 do 10. 6. 2009

05/09 platnost nabídky od 1. 5. 2009 do 10. 6. 2009 05/09 platnost nabídky od 1. 5. 2009 do 10. 6. 2009 M&R PAMARO CZ s.r.o., Gagarinova 770, Frýdek-Místek, www.pivnihotovost.cz, tel.: 733 396 309 AKCE K nákupu 6 sudů Radegast 50 l KEG 1 přepravka Mattoni

Více

Polévky/ Soups. 008/ 2 dcl dle denní nabídky Soup of the Day 35,- Kč

Polévky/ Soups. 008/ 2 dcl dle denní nabídky Soup of the Day 35,- Kč Smluvní ceny vč. DPH Předkrmy/Starters 001/ 130 g Domácí paštika s kachními játry a cibulovou marmeládou Homemade duck liver pate served with onion marmelade 002/ 100 g Tataráček z lososa s bazalkovým

Více

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ČERPACÍ STANICE

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ČERPACÍ STANICE platnost: 1. 9. - 30. 9. 2013 9. SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ČERPACÍ STANICE fernet stock citrus 27% bal.: 6 x 1 l 230, 99 279,50 s DPH amundsen 15% cranberry, energy, green apple, cherry, lime & mint, melon,

Více

PŘEDKRMY: POLÉVKY: SPECIALITY ŠÉFKUCHAŘE:

PŘEDKRMY: POLÉVKY: SPECIALITY ŠÉFKUCHAŘE: Jídelní lístek PŘEDKRMY: 80 g Šunka od kosti podávaná s čerstvým křenem a okurkou { 10 } 69 Kč 80 g Plátky rajčat s balkánským sýrem a olivami, toast { 1, 7 } 59 Kč 80 g Grilovaný hermelín s restovanou

Více

AKČNÍ NABÍDKA červen 2015

AKČNÍ NABÍDKA červen 2015 SUper cena! AKČNÍ NABÍDKA červen 2015 velkoobchod nápojů a potravin 1,5L 9,99 Kč 11,49 262,40 Kč 317,50 9,99 Kč 11,49 43,50 Kč 50,03 221,90 Kč 268,50 Schweppes 1,5l indian tonic water, citrus mix, bitter

Více

Pečené jehněčí kolínko s česnekem, listovým špenátem a šťouchaným bramborem

Pečené jehněčí kolínko s česnekem, listovým špenátem a šťouchaným bramborem Nabídka šéfkuchaře Pečené jehněčí kolínko s česnekem, listovým špenátem a šťouchaným bramborem Hovězí líčka na kořenové zelenině a červeném víně podávané se šťouchaným bramborem Francouzská kachní prsa

Více

Jídelní lístek a Nápojový lístek

Jídelní lístek a Nápojový lístek Polévky 0,3l Drůbeží vývar se zeleninou, masem a nudlemi (1,9) 35,-Kč 0,3l Česneková polévka z uzených žeber s vejcem a tvarůžkem, chlebové krutonky (1,3) 48,-Kč Teplý předkrm 100g Gratinovaný Hermelín

Více

NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE. Nealkoholické nápoje

NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE. Nealkoholické nápoje NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE Nealkoholické nápoje Voda je nejdůležitější tekutina, kterou známe a člověk ji potřebuje přibližně 3 litry denně. Je základní složkou všech nápojů. Voda tvoří prostředí pro životní

Více

Vážení hosté, podle předpisů EU 1169/2011 jsou jídla obsahující alergeny označené. Seznam alergenů najdete na poslední straně jídelního lístku.

Vážení hosté, podle předpisů EU 1169/2011 jsou jídla obsahující alergeny označené. Seznam alergenů najdete na poslední straně jídelního lístku. Vážení hosté, podle předpisů EU 1169/2011 jsou jídla obsahující alergeny označené. Seznam alergenů najdete na poslední straně jídelního lístku. POLÉVKY ŘECKÁ RAJČATOVÁ 1,9 40,- POLÉVKA DLE DENNÍ NABÍDKY

Více

How to order in a restaurant

How to order in a restaurant How to order in a restaurant http://farmsandfields.wordpress.com/category/ff-food-art/ Ordering - objednávání Good afternoon, welcome to Dave s restaurant. Dobré odpoledne, vítejte v restauraci u Davea.

Více

NABÍDKA FÁBULOVY CUKRÁRNY

NABÍDKA FÁBULOVY CUKRÁRNY NABÍDKA FÁBULOVY CUKRÁRNY DEZERTY Banán se zmrzlinou 50 Vafle 30 (2 ks polité čokoládou, pravá šlehačka) Koláče, řezy, dorty dle denní nabídky KOKTEJLY Jahodový shake 30 (2 dl mléka, kopeček jahodové zmrzliny,

Více

Celý den mají děti k dispozici neslazený dětský čaj (Roiboos, atp..) a vodu. JÍDELNÍ LÍSTEK NA OBDOBÍ 8. - 12.2.2016.

Celý den mají děti k dispozici neslazený dětský čaj (Roiboos, atp..) a vodu. JÍDELNÍ LÍSTEK NA OBDOBÍ 8. - 12.2.2016. Celý den mají děti k dispozici neslazený dětský čaj (Roiboos, atp..) a vodu. JÍDELNÍ LÍSTEK NA OBDOBÍ 8. - 12.2.2016 Pondělí / Monday Křehký žitný chléb, tofu paštika Hokkaido, ovoce/zelenina Masopustní

Více

Ať je váš den jakýkoliv, my jsme tu vždy pro Vás.

Ať je váš den jakýkoliv, my jsme tu vždy pro Vás. JÍDELNÍ LÍSTEK Ať je váš den jakýkoliv, my jsme tu vždy pro Vás. No matter how your day is going, we are always at your service. tým Café Level POLÉVKY A PŘEDKRMY POLÉVKY Kuřecí vývar s domácími nudlemi,

Více

Leden 2015. týden 5.1. až 11.1. pečené kuře, bramborová kaše, salát z čínského zelí, sirup rohlík, jogurt, sirup

Leden 2015. týden 5.1. až 11.1. pečené kuře, bramborová kaše, salát z čínského zelí, sirup rohlík, jogurt, sirup týden 5.1. až 11.1. pondělí 5.1.2015 čočka na kyselo, vejce, pečené vdolky, okurek, čaj chléb, medové máslo, ovoce, sirup úterý 6.1.2015 Přesnídávka: chléb, sýrová pomazánka, okurek, čaj polévka franfurtská

Více

Listopad 2010. týden 1.11. až 7.11. pátek 5.11.2010 Přesnídávka: celozrnný chléb, pomazánkové máslo, paprika, bílá káva

Listopad 2010. týden 1.11. až 7.11. pátek 5.11.2010 Přesnídávka: celozrnný chléb, pomazánkové máslo, paprika, bílá káva týden 1.11. až 7.11. pondělí 1.11.2010 Přesnídávka: celozrnné rohlíky, máslo, bílá káva polévka zeleninová s rýží kapustové karbenátky, brambory, červená řepa, čaj chléb, máslo s džemem, ovoce, sirup úterý

Více

JÍDELNÍ LÍSTEK. Speciality podniku. 700 g Pečená vepřová žebra, křen, hořčice, pečivo 185 Kč 1,3,7,10

JÍDELNÍ LÍSTEK. Speciality podniku. 700 g Pečená vepřová žebra, křen, hořčice, pečivo 185 Kč 1,3,7,10 JÍDELNÍ LÍSTEK Speciality podniku 700 g Pečená vepřová žebra, křen, hořčice, pečivo 185 Kč 1,3,7,10 300 g Vepřový steak na barevném pepři s opraženou cibulkou 167 Kč 7 400 g Grilované medailonky s kachními

Více

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ČERPACÍ STANICE

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ČERPACÍ STANICE platnost: 3. 5. - 31. 5. 2010 SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ČERPACÍ STANICE camel blue, filters bal.: 10 kartonů bake rolls česnek, natural, pizza bal.: 14 x 90 g, 90 g, 80 g novinka v sortimentu semtex super

Více

Duben 2016. týden 1.4. až 3.4.

Duben 2016. týden 1.4. až 3.4. týden 1.4. až 3.4. pátek 1.4.2016 Přesnídávka: celozrnné pečivo, pomazánkové máslo, paprika, bílá káva1, 3, 7 Polévka: polévka rajská s těstovinami 1, 3 Hlavní jídlo: kuře na zelenině a žampionech, rýže,

Více

Listopad 2014. týden 3.11. až 9.11.

Listopad 2014. týden 3.11. až 9.11. týden 3.11. až 9.11. pondělí 3.11.2014 Přesnídávka: celozrnný rohlík, máslo, mléko polévka zeleninová s krupicovými noky čočka na kyselo, vejce, pečený vdolek, čaj chléb, máslo, džem, ovoce, sirup úterý

Více

Pokrmy a nápoje. v XXXL restauraci. Informace o alergenech Vám rád poskytne obsluhující personál

Pokrmy a nápoje. v XXXL restauraci. Informace o alergenech Vám rád poskytne obsluhující personál Pokrmy a nápoje Nově: Free WIFI v XXXL restauraci Informace o alergenech Vám rád poskytne obsluhující personál Variace polévek 39,- 46,- Silný hovězí vývar s játrovými knedlíčky Hovězí vývar s celestýny

Více

S masem i bez masa pořádné zakousnutí

S masem i bez masa pořádné zakousnutí Příležitost pracovat je v životě jednou z nejdůležitějších. Práce pomáhá lidem najít své místo v životě i ve společnosti a dodává jim potřebnou energii. My nabízíme příležitost pracovat lidem se zdravotním

Více

11. SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ČERPACÍ STANICE. platnost: 1. 11. - 30. 11. 2013 195, 35 121, 90 184, 70 213, 95 174, 50 13, 35. 223,49 s DPH.

11. SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ČERPACÍ STANICE. platnost: 1. 11. - 30. 11. 2013 195, 35 121, 90 184, 70 213, 95 174, 50 13, 35. 223,49 s DPH. platnost: 1. 11. - 30. 11. 2013 11. SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ČERPACÍ STANICE BOŽKOV VODKA 37,5% bal.: 6 x 1 l BOŽKOV LIMETA VODKA 37,5% bal.: 6 x 1 l NAPOLEON AMBASSADOR 28% bal.: 6 x 0,7 l STOCK BRANDY ORIGINAL

Více

RESTAURACE. Salvy smíchu nesoucí se resortem, Jsou naším nejcennějším exportem. Davy šťastných hráčů i strávníků, Prezentují věhlas našeho podniku.

RESTAURACE. Salvy smíchu nesoucí se resortem, Jsou naším nejcennějším exportem. Davy šťastných hráčů i strávníků, Prezentují věhlas našeho podniku. V Brdských horách, v malebném údolí, Když sleze pozdní sníh a ledy povolí, Tak poprvé pověsí se venku peřiny, A prvně slunce zatřpytí se na greeny. Pod Kokšínem otevře se zahrádka, A už všechno běží jako

Více

Přehled alergenů u jednotlivých jídel je k dispozici ve vzorovém jídelním lístku u obsluhy. POLÉVKY

Přehled alergenů u jednotlivých jídel je k dispozici ve vzorovém jídelním lístku u obsluhy. POLÉVKY Přehled alergenů u jednotlivých jídel je k dispozici ve vzorovém jídelním lístku u obsluhy. POLÉVKY 0,33 l Moravská kapustnice podávaná se sušenou švestkou a smetanou 40,- 0,33 l Česneková podávaná se

Více

Steaky / Steaks: 200 g Steak z pravé svíčkové (Highland - biomaso) 400,- (steak from sirloin with any of the above mentioned flavor)

Steaky / Steaks: 200 g Steak z pravé svíčkové (Highland - biomaso) 400,- (steak from sirloin with any of the above mentioned flavor) Steaky / Steaks: 200 g Steak z pravé svíčkové (Highland - biomaso) 400,- (steak from sirloin with any of the above mentioned flavor) 200 g Hovězí steak z roštěné (Highland - biomaso) 350,- (steak from

Více

Teplé nápoje/hot drinks

Teplé nápoje/hot drinks Teplé nápoje/hot drinks Čaje/Teas Marocký mátový čaj/moroccan mint tea... 65 Kč Earl Grey Superior... 65 Kč pravý černý čaj Ceylon Ruhuna, přírodní aroma bergamotu, květy pomerančovníku black Ceylon Ruhuna

Více

Sladký coffee break Kč 110,-/osoba (2ks sladké pečivo, 2 ks nápoje, 200g ovoce) Mix sladkého pečiva 2 Ks/osoba Káva/Čaj Nealko nápoj Ovoce

Sladký coffee break Kč 110,-/osoba (2ks sladké pečivo, 2 ks nápoje, 200g ovoce) Mix sladkého pečiva 2 Ks/osoba Káva/Čaj Nealko nápoj Ovoce Sladký coffee break Kč 110,-/osoba (2ks sladké pečivo, 2 ks nápoje, 200g ovoce) Mix sladkého pečiva 2 Ks/osoba Káva/Čaj Nealko nápoj Ovoce Koblíha Croissaint Plundr Káva/Čaj Koláč mini Ovocná mísa: Nealko

Více

Září 2015. týden 1.9. až 6.9.

Září 2015. týden 1.9. až 6.9. týden 1.9. až 6.9. úterý 1.9.2015 Přesnídávka: chléb, sýrová pomazánka, okurek, čaj 1, 7 Polévka: polévka masová s těstovinami 1, 3, 9 rýžový nákyp, mléko 1, 3, 7 Svačina: chléb, játrová pomazánka, rajče,

Více

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ČERPACÍ STANICE

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ČERPACÍ STANICE platnost: 1. 5. - 31. 5. 2012 5. SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ČERPACÍ STANICE pringles original, cibule & smetana, paprika bal.: 12 x 40 g novinka 16, 70 19,04 s DPH 26, 70 30,44 s DPH big shock! gold, original,

Více

OBCHOD - SLUŽBY - ASISTENCE

OBCHOD - SLUŽBY - ASISTENCE OBCHOD - SLUŽBY - ASISTENCE NAŠE OPERÁTORKY JSOU VÁM K DISPOZICI I O VÍKENDU PROSTŘEDNICTVÍM TELEFONNÍHO ZÁZNAMNÍKU velkoobchod ÚSTÍ NAD LABEM Hrbovická 445/54 Otevírací doba: po - pá 6.30-17.00 Telefonické

Více