ROCK N BEER FEST. Největší festival klubových kapel zná jména 56 vystupujících skupin!!!

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ROCK N BEER FEST. Největší festival klubových kapel zná jména 56 vystupujících skupin!!!"

Transkript

1 Největší festival klubových kapel zná jména 56 vystupujících skupin!!! Od dnešního dne jsou známé kapely, které na ROCK N BEER FESTu vystoupí. Z celkového počtu 220 hudebních skupin přihlášených do soutěže z České a Slovenské republiky bylo vybráno internetovým hlasováním a hodnocením odborné poroty výsledných 56 kapel, které se během šestnácti dnů na ROCK N BEER FESTu představí. Považuji za neuvěřitelný úspěch, že se do naší soutěže přihlásilo 220 kapel a ocenilo tím tak náš pokus dát šanci mladým a začínajícím kapelám představit se v rámci ROCK N BEER FESTu širšímu publiku. Jsem moc rád, že tuto myšlenku podpořily svou účastí v porotě i takové hudební osobnosti, jako je Lenka Dusilová nebo Michal Hrůza Na ROCK N BEER FESTu také osobně vystoupí a budou i sledovat jednotlivá vystoupení. Myslím, že to bude pro začínající muzikanty příjemný impulz, zdůrazňuje nezpochybnitelný význam poroty ředitel Českého pivního festivalu Tomáš Král. Celých 53 dnů bylo hlasování na internetových stránkách otevřené pro všechny přihlášené kapely a stejný čas také poslouchala jednotlivé interprety odborná porota složená z následujících významných představitelů české hudební scény a zástupce pořadatele: Lenka Dusilová Zlata Emily Kinská Michaela Kožíšková-Maurerová Michal Hrůza Viktor Dyk Honza Dědek Daniel Andel Michal Novák Tomáš Král (zpěvačka a hudebnice) (zpěvačka a herečka) (herečka a moderátorka) (zpěvák a skladatel) (zpěvák a skladatel) (hudební publicista a moderátor) (hudební skladatel a nakladatel) (hudebník a producent) (ředitel festivalu) V internetovém hlasování spolu s hlasováním na facebooku bylo skupinám fanoušky přiděleno rekordních hlasů. Tímto byl sestaven žebříček kapel podle hlasování fanoušků. Po poslechu a obodování všech přihlášených interpretů sestavila odborná porota podobný žebříček. Ze spojení obou žebříčků bylo stanoveno finální pořadí celé soutěže. Prvních 47 kapel si na ROCK N BEER FESTu zahraje před několikatisícovým publikem. K nim devět členů poroty vybralo ještě devět divokých karet. Celkem během sedmnácti dnů vystoupí 56 klubových skupin.

2 Český pivní festival je pravidelnou přehlídkou desítek značek českých kvalitních piv. Jeho letošní šestý ročník proběhne od do bude vytvořen ve zbrusu novém hávu s předem připraveným zábavním programem. Novinkou je jedinečný hudební festival klubových kapel ROCK N BEER FEST. Zlatými hřeby jsou vystoupení jednotlových členů poroty ROCK N BEER FESTu, například Lenky Dusilové, Michala Hrůzy nebo Viktora Dyka v průbeho festivalu. V tichosti se připravuje i světová premiéra zcela nového Piva chlumecký Fruit Ale (čti eil) je 13% nefiltrované ochucené polotmavé speciální pivo s obsahem alkoholu až 5,0 % a s příchutí cherry. Základní fakta o ROCK N BEER FESTu - Letos poprvé na Českém pivním festivalu. - Největší, co počtu kapel, a nejdelší, co se dnů týče, festival klubových kapel v ČR. - Kapely se na internetu přihlašovaly 37 dní. - Hlasovalo se na internetu třemi způsoby (web, FB, Likeování) 53 dní. - Všechny 220 skupin hodnotila devítičlenná odborná porota - Celkem se přihlásilo 220 kapel z České a Slovenské republiky. - Kapely dohromady sesbíraly hlasů. - Během 17 dnů vystoupí 56 klubových kapel. Kontakt pro média: Michal Sochor ředitel marketingu a komunikace Český pivní festival tel:

3 Odborná porota ROCK N BEER FESTu: Lenka Dusilová zpěvačka, hudebnice Mimořádný úkaz české hudební scény, Lenka Dusilová, na sebe upozorňuje každým svým hudebním počinem. Z pozice rockové a popové hvězdy, která se proslavila účinkováním v kapele Lucie, se posouvá stále dál k osobnímu vyjádření, jež svobodně přijímá impulzy z nejrůznějších stylů a mimohudebních zážitků. Za svoji tvorbu si už pětkrát odnesla hudební ocenění Anděl v kategorii Zpěvačka roku a její nové album Baromantika je nominováno mezi nejlepší hudební počiny roku 2012 v rámci nových hudebních cen Apollo. Kromě Lucie a Pusy spolupracovala i s dalšími nepřehlédnutelnými skupinami, jako jsou Čechomor nebo Eternal Seekers. Michaela Kožíšková (Maurerová) herečka, moderátorka, performerka, filantropka Míša Maurerová je úspěšnou herečkou a moderátorkou. Hrála v řadě filmů, inscenací a seriálů a moderovala úspěšné hudební pořady Letadlo a H.I.T. Jako moderátorka se také podílela na realizaci dlouhodobé sbírkové akce Pomozte dětem (Kuře), která pomáhá znevýhodněným a ohroženým dětem. Kromě toho, že je maminkou dvojčat, je také duchovní matkou projektu Korálky dětem. Co však bude kapely nejvíce zajímat je vášnivou hudební fanynkou :-) Míša kapelám vzkazuje: Hrábněte nejen do strun, ale i do svého osudu! Zlata Emily Kinská zpěvačka, herečka, moderátorka Zlata Emily Kinská je zpěvačkou, herečkou, moderátorkou a také maminkou na plný úvazek, která se teprve nedávno rozhodla pro jedno ze svých jmen a to Emily. Pod tímto jménem vydala v roce 2010 debutové album Rozinka v Krému. K vidění byla v muzikálech divadla Ta Fantastika (Excalibur, Láska je láska, Elixír života) a jako vokalistka vystupovala s kapelou Pražský výběr. Několik sezon stála na prknech divadla Semafor a zahrála si také v Divadle Na Vinohradech. Kromě toho moderuje společenské akce a přehlídky, dabuje filmy, stříhá dokumenty, reklamy či videoklipy a momentálně koketuje s vydáním knihy.

4 Michal Hrůza hudebník, skladatel, zpěvák Michal Hrůza je zavedená hitmakerská značka a jeho písničky jako Zejtra mám, 1+1 nebo Voda živá, se navždy zařadily mezi české megahity. Michal se pro hudbu narodil, od dětství se věnoval kytaře a v 19 letech měl svoji první punkrockovou kapelu. Zažil však i krušné časy, když třeba prodal kytaru tehdy ale ještě netušil, že jeho chvíle teprve přijde. Ta chvíle přišla v roce 1996, kdy začal hrát v pardubické kapele Ready Kirken a začal psát jeden hit za druhým. Přišly první opravdové úspěchy, ceněné album Vlny, řada vyprodaných koncertů, turné s Chinaski či s Lucií. V roce 2007 založil kapelu Hrůzy, kde naplno rozvinul svůj talent. První sólové album Bílá velryba se vyznačuje chytlavými melodiemi a kvalitními texty. V roce 2010 vyšlo další úspěšné album Napořád a loni Michal Hrůza vydal zatím poslední album Noc. Momentálně kromě koncertů pracuje na nové desce pod názvem Den. Viktor Dyk hudebník, skladatel, zpěvák Viktor Dyk je český zpěvák, textař, skladatel, multiinstrumentalista, muzikálový herec a hudební producent. V jeho hudebním studiu ZODYAK, vzniká řada různorodých hudebních počinů na klíč (písně, filmová či reklamní hudba). Během svého života zpíval ve skupinách: Dorota B.B. ; Autsider ; Plavalaguna či Gaia Mesiah. V současnosti vystupuje jako Viktor Dyk & WAW nebo s projektem Slávek Janda & Viktor Dyk. Od roku 2006 je jedním z taháků souboru ROCKOPERA Praha (www.rockopera.cz), s nímž chystá na 18.dubna premiéru první české metal-opery 7proti Thébám! Viktor Dyk kapelám vzkazuje: Jste na řadě! Honza Dědek hudební publicista, scenárista, moderátor Známý hudební publicista má na svém kontě spoustu rozhovorů s opravdovými megastars, jako jsou třeba Mick Jagger, Nick Cave, Paul McCartney nebo Björk. Napsal také pár knih, za všechny jmenujme alespoň biografii skupiny Lucie Šrouby do hlavy. Momentálně moderuje rozhlasový pořad na Českém rozhlase 3 Vltava a má svoji vlastní talk show 7 pádů Honzy Dědka, kam si jednou měsíčně zve kromě tří hostů z řad známých osobností i kapely ať již zavedené či začínající.

5 Honza Dědek kapelám vzkazuje: Říká se, že česká hudební scéna je mrtvá dokažte opak! Michal Novák hudebník, producent, talent scout Michal Novák založil v roce 2005 Bandzone.cz, který v současnosti patří mezi největší hudební weby v ČR. Kapelám pomáhá také svým obchodem s merchandise. Má nos na hudební objevy. Mezi ty nejvýznamnější patří skupina Charlie Straight, které produkoval Andělem oceněné debutové album She s a good swimmer. Kromě toho již 16 let hraje v crossoverové skupině The.Switch, která je ceněná kritiky i posluchači. Jako společník ve společnosti SMS Ticket s.r.o. získal ocenění Internet Effectiveness Award Bývá vyhledáván pro dobré povědomí o nových talentech a má často vliv na obsazování talentových pódií na letních festivalech. Michal Novák kapelám vzkazuje: Můžete to dokázat! Daniel Andel hudebník, skladatel, nakladatel Daniel Andel původně barový klávesista vystřídal několik kapel různých žánrů, než v roce 1982 zakotvil v kapele Natural, která se mimo jiné proslavila hitem Já na to mám a se kterou hraje aktivně dodnes. V roce 1991 začal doma na koleně vydávat jediný časopis pro muzikanty Muzikus, který je dodnes ikonou českých a slovenských muzikantů. Časem se Muzikus rozrostl o další hudební časopisy, knihy a DVD pro muzikanty a hudební portál Daniel je mnohaletým členem rady Svazu autorů a interpretů, který pomáhá hudebníkům v jejich nelehkém konání. Organizuje hudební soutěže a talentové stage na festivalech jako Rock for people, Sázavafest, Přeštěnice a dalších. Muzikantům a kapelám vzkazuje: Dělej muziku zásadně po svém, neboj se experimentovat, nenapodobuj manýry, chtěj, aby tě napodobovali jiní. Není to záruka úspěchu, ale aspoň si to užiješ! Tomáš Král ředitel Českého pivního festivalu Tomáš Král zastupuje v porotě pozici pořadatele festivalu, ale i on nemá k muzice daleko. Od roku 2007 je členem karlovarské rock-popové formace YELLOW, která vystupovala už na prvním ročníku Českého pivního festivalu v roce Myšlenka

6 rozběhnout ROCK N BEER FEST mu od té doby vrtala hlavou, až nakonec vznikla jeho současná podoba. Finální seznam kapel vystupujících na ROCK N BEER FESTu z pořadí žebříčků: kapela pořadí porota pořadí weby pořadí průměr 1 Bags Hot Pants Natřije! Fourth Face ,5 5 VSPH The Cell ,5 7 Sabrage ClayFeeders ,5 9 Irnis K Band-a-SKA ,5 12 Pavel Houfek band Mother's Angels ,5 14 Mink ,5 15 Citizen The Delivery ,5 17 Loco Loco New Legend Dextreat ,5 20 Caffeine ,5 21 The Squirm Black Roll ,5 23 The RocksBerry Pavoucy Geronimo ,5 26 Inner Empire The Faint Smile Matahari ,5 29 Exil Souperman Segment V3SKA Malashnikow ,5 34 Dekolt ,5 35 ReWake Dirty Way ,5 37 Flattus ,5 38 Maria Chuana ,5 39 Instinct Ta DruhÁ Beggar's Velvet ,5 42 Born In Pripyat ,5 43 Kazachstán ,5 44 Chilly Práshock ,5

7 45 Zavřít Pure Olcoholic Punk Atmosferik Devět divokých karet devíti porotců soutěže pro devět kapel: DK Five O clock Tea DK Cool & Juicy DK Ginger DK Simple Muffin DK Bonebroke DK Hash DK Energia DK Brenda DK Frajara*putika

Největší pivní akce v Česku:

Největší pivní akce v Česku: Přijďte na pivo! Přijďte se pobavit. Oficiální festivalové noviny Zdarma Největší pivní akce v Česku: Místo, kde nesmíte chybět! Více než 70 značek českého piva na jednom místě! Užijte si 17 dní plných

Více

26.5.2012. hudební festival

26.5.2012. hudební festival 26.5.2012 hudební festival ALL STARS AGENCY s.r.o. Perucká 2481/5, 120 00 Praha 2, tel.: +420 211 15 16 16, fax: +420 211 15 16 17, e-mail: agentura@allstars.cz allstars.cz 13 let mezi vámi Umělecké vystoupení

Více

PRODUKČNÍ A UMĚLECKÁ AGENTURA

PRODUKČNÍ A UMĚLECKÁ AGENTURA PRODUKČNÍ A UMĚLECKÁ AGENTURA UMĚLECKÁ VYSTOUPENÍ PRODUKCE AKCÍ NA KLÍČ PROGRAMY A POŘADY ZÁBAVNÉ ATRAKCE PLESY A PÁRTY Katalog uměleckých vystoupení a programů www.allstars.cz ALL STARS AGENCY s.r.o.

Více

Akce měsíce Kam a za čím do klubů. Dozvěděli jsme se. Film měsíce Filmové premiéry. To nejlepší z restaurací Přehled restaurací

Akce měsíce Kam a za čím do klubů. Dozvěděli jsme se. Film měsíce Filmové premiéry. To nejlepší z restaurací Přehled restaurací OBSAH ŽURNÁL Slovo redaktora 4 5 AKCE MĚSÍCE Plzeň 2015 pořádá 6 9 TIPY NA KONCERTY Akce měsíce Přehled koncertů 10 15 Akce měsíce Kam a za čím do klubů KLUBOVÁ SCÉNA 16 19 Dozvěděli jsme se DIVADLO Akce

Více

autor in magazín OSA nejen pro autory

autor in magazín OSA nejen pro autory autor in magazín OSA nejen pro autory 2015 1 Aneta Langerová Lena Yellow V + W 110 let Partnerství OSA 2014 Zrušení daně Kolik stojí hudba? Vzpomínka na Petra Hapku Klavír Daniel Wiesner, Karel Růžička,

Více

Paramore pro 23 tisíc

Paramore pro 23 tisíc festivalové NoviNy 2 Pro NávštěvNíky vydává a zdarma rozdává ameba ProductioN Paramore pro 23 tisíc Chvíli předtím než skupina Paramore vešla včera v noci na T-Music Stage, postávala ve velkém hangáru

Více

Roman Zach nahradí Konáše, Limra, Teplého & Valentu ve Třech mušketýrech!

Roman Zach nahradí Konáše, Limra, Teplého & Valentu ve Třech mušketýrech! Roman Zach nahradí Konáše, Limra, Teplého & Valentu ve Třech mušketýrech! červenec 2014 I www.zurnalmag.cz Epochální archeologický nález odhaluje utajenou historii planety Země. Jedinečná výstava robotů!

Více

Nabídka spolupráce na projektu Kristýna Peterková a Kája Mařík

Nabídka spolupráce na projektu Kristýna Peterková a Kája Mařík Nabídka spolupráce na projektu Kristýna Peterková a Kája Mařík www.skolapisnickou.cz OBSAH CHARAKTERISTIKA PROJEKTU...3 CÍLE PROJEKTU...4 AUTOŘI PROJEKTU...5 CD & DVD ŠKOLA PÍSNIČKOU...7 ŠKOLA PÍSNIČKOU

Více

NEJPRŮHLEDNĚJŠÍ VOLÁNÍ. ŽÁDNÉ ZÁVAZKY ANI ZBYTEČNÉ PAUŠÁLY OBSAH. www.cez.cz JSME S VÁMI. SKUPINA ČEZ. ŽURNÁL Slovo redaktora AKCE MĚSÍCE 6 15

NEJPRŮHLEDNĚJŠÍ VOLÁNÍ. ŽÁDNÉ ZÁVAZKY ANI ZBYTEČNÉ PAUŠÁLY OBSAH. www.cez.cz JSME S VÁMI. SKUPINA ČEZ. ŽURNÁL Slovo redaktora AKCE MĚSÍCE 6 15 OBSAH ŽURNÁL Slovo redaktora 4 5 Plzeň 2015 pořádá Setkání dětských světů na Divokém AKCE MĚSÍCE 6 15 západě Akce v Prazdroji Noc kostelů METALFEST OPEN AIR Názor Lenka Kavalová Přehled koncertů TIPY NA

Více

27. FILMOVÝ FESTIVAL 27. DUBNA 3. KVĚTNA 2014 CO DOKÁŽE FILM. www.festivalfinale.cz. duben 2014 I www.zurnalmag.cz

27. FILMOVÝ FESTIVAL 27. DUBNA 3. KVĚTNA 2014 CO DOKÁŽE FILM. www.festivalfinale.cz. duben 2014 I www.zurnalmag.cz 27. FILMOVÝ FESTIVAL 27. DUBNA 3. KVĚTNA 2014 duben 2014 I www.zurnalmag.cz CO DOKÁŽE FILM www.festivalfinale.cz OBSAH ŽURNÁL Slovo redaktora 4 5 Finále Plzeň Plzeňský Majáles MOTOSHOW Den ve AKCE MĚSÍCE

Více

Jazz Černošice 2015-10. ročník

Jazz Černošice 2015-10. ročník 66 2015 2015 Jazz Černošice 2015-10. ročník 10. ročník mezinárodního jazzového festivalu Jazz Černošice 2015 proběhne od středy 20.5. do soboty 30.5. 2015. Dramaturgie letošního jubilejního ročníku vychází

Více

Podpořte OSA. Chcete ohlásit svoje díla elektronicky? Kontaktujte náš tým pro aktivaci účtu: Ochranný svaz autorský - OSA.

Podpořte OSA. Chcete ohlásit svoje díla elektronicky? Kontaktujte náš tým pro aktivaci účtu: Ochranný svaz autorský - OSA. 01 Chcete ohlásit svoje díla elektronicky? Kontaktujte náš tým pro aktivaci účtu: Podpořte OSA na Facebooku a dejte tak najevo Váš zájem o ochranu autorského práva a duševního vlastnictví. Pomozte nám

Více

listopad 2014 www.zurnalmag.cz www.iborskapole.cz

listopad 2014 www.zurnalmag.cz www.iborskapole.cz listopad 2014 www.zurnalmag.cz www.iborskapole.cz OBSAH ŽURNÁL Slovo redaktora 4 5 Narozeniny Nákupního centra Borská pole Podzimní sklizeň AKCE MĚSÍCE Vánoční trhy na Krajském úřadě Plzeňského kraje

Více

LADY GAGA. Vzrušující, inovativní, smyslná... Magazín O 2 areny. Sting Žihadlo, které vás zasáhne. Cirque du Soleil Senzace jménem Saltimbanco

LADY GAGA. Vzrušující, inovativní, smyslná... Magazín O 2 areny. Sting Žihadlo, které vás zasáhne. Cirque du Soleil Senzace jménem Saltimbanco y sport zajímavosti programy informace Magazín O 2 areny Podzim 2010 Zdarma LADY GAGA Vzrušující, inovativní, smyslná... Sting Žihadlo, které vás zasáhne NHL opět zahájí na českém ledě Cirque du Soleil

Více

pro vás charlie straight CESTOVÁNÍ PO CELÉ ČR ZA SKVĚLOU CENU ROMAN VEHOVSKÝ

pro vás charlie straight CESTOVÁNÍ PO CELÉ ČR ZA SKVĚLOU CENU ROMAN VEHOVSKÝ pro vás reklamní magazín českých drah 7/2012 ročník 3 zdarma LETNÍ JÍZDENKA CESTOVÁNÍ PO CELÉ ČR ZA SKVĚLOU CENU ROMAN VEHOVSKÝ NA MOŘI MEZI MALAJSIÍ A THAJSKEM charlie straight albert černý IKONA NADĚJNÉ

Více

SBORISTÉ. To budou Čechoslováci čubrnět! Nikolaj Penev Dimitar Sabov. Československo, země zaslíbená, ve skvělé balkánské komedii Sboristé.

SBORISTÉ. To budou Čechoslováci čubrnět! Nikolaj Penev Dimitar Sabov. Československo, země zaslíbená, ve skvělé balkánské komedii Sboristé. SBORISTÉ Nikolaj Penev Dimitar Sabov To budou Čechoslováci čubrnět! Československo, země zaslíbená, ve skvělé balkánské komedii Sboristé. DIVADLO J. K. TYLA V PLZNI Světová premiéra 7. února 2015 na Nové

Více

38. Mohelnický dostavník 2013

38. Mohelnický dostavník 2013 38. Mohelnický dostavník 2013 Zdarma Vyšlo 29. 8. 2013 Festival se koná za finanční podpory Olomouckého kraje. Záštitu nad festivalem převzal náměstek hejtmana Olomouckého kraje Mgr. Radovan Rašťák. Díky

Více

charlie straight Věci říkáme tak, jak je cítíme www.bvv.cz/msv www.bvv.cz/imt září 2010 ročník 12 zdarma 10 13. 17. 9. 2010 Brno Výstaviště

charlie straight Věci říkáme tak, jak je cítíme www.bvv.cz/msv www.bvv.cz/imt září 2010 ročník 12 zdarma 10 13. 17. 9. 2010 Brno Výstaviště MSV 2010 52. mezinárodní strojírenský veletrh www.bvv.cz/msv 7. mezinárodní veletrh obráběcích a tvářecích strojů www.bvv.cz/imt 10 13. 17. 9. 2010 Brno Výstaviště září 2010 ročník 12 9 zdarma rozhovor

Více

Nabídka uměleckých vystoupení a programů

Nabídka uměleckých vystoupení a programů III/2006 produkce akcí na klíč umělecké vystoupení programy a pořady zábavné atrakce Nabídka uměleckých vystoupení a programů w w w. a l l s t a r s. c z plesy, party, VIP akce firemní večírky popcorn

Více

2014 2017 ČÁSTKOU 15 000 000 KČ.

2014 2017 ČÁSTKOU 15 000 000 KČ. VýRoční zpráva za rok 2014 1 2 VýRoční zpráva za rok 2014 ART FRAME PALÁC AKROPOLIS s.r.o. se sídlem Kubelíkova 27/1548, 130 00 Praha 3 IČO: 27172376 DIČ: CZ27172376 zapsaná v obchodním rejstříku u Městského

Více

Studentský časopis OU a VŠB-TUO 1/12-13 ZDARMA. studenti studentum. Majálesový speciál. Majáles Ostrava 2013 Rozhovory, reportáže, zajímavosti

Studentský časopis OU a VŠB-TUO 1/12-13 ZDARMA. studenti studentum. Majálesový speciál. Majáles Ostrava 2013 Rozhovory, reportáže, zajímavosti Studentský časopis OU a VŠB-TUO 1/12-13 ZDARMA studenti studentum Majálesový speciál Majáles Ostrava 2013 Rozhovory, reportáže, zajímavosti U OBSAH TIRÁŽ U ÚVODNÍK studenti studentum Obsah Úvodník Umpalumpovský

Více

INFORMACE OBJEDNÁVKY:

INFORMACE OBJEDNÁVKY: 2. polovina roku 2015 INFORMACE OBJEDNÁVKY: Na všechny akce uvedené v naší nabídce přijímáme písemné objednávky na adrese: Městské kulturní středisko, Karlovo nám. 47, 674 01 Třebíč Písemné objednávky

Více

Přehled zpráv 7.1.2005-13.1.2005

Přehled zpráv 7.1.2005-13.1.2005 Přehled zpráv 7.1.2005-13.1.2005 Divadelní ústav V čele hitparády zůstává Issa, za ním je Landa a Snowboarďáci...3 7.1.2005 ceskenoviny.cz str. 0 Kultura Divadelní ústav ČTK V čele hitparády zůstává Issa,

Více

Přehled zpráv 13.2.2004-19.2.2004

Přehled zpráv 13.2.2004-19.2.2004 Přehled zpráv 13.2.2004-19.2.2004 Divadelní ústav Jiří Suchý chystá premiéru: Zazní neznámé Šlitrovy písně...4 13.2.2004 novinky.cz str. 0 Kultura Divadelní ústav Vladimír Říha, Právo Ministr Pavel Dostál

Více

Úvod 7. H. Závěr 110

Úvod 7. H. Závěr 110 VýRoční zpráva za rok 2012 1 VýRoční zpráva za rok 2012 ART FRAME PALÁC AKROPOLIS s.r.o. se sídlem Kubelíkova 27/1548, 130 00 Praha 3 IČO: 27172376 DIČ: CZ27172376 zapsaná v obchodním rejstříku u Městského

Více

SENSATION WHITE HLAS, KTERÝ PROVÁZÍ TITANIC VÝROČNÍ CENY AKADEMIE POPULÁRNÍ HUDBY BÍLÁ SENZACE UŽ SE NEMŮŽU DOČKAT. Kylie Minogue.

SENSATION WHITE HLAS, KTERÝ PROVÁZÍ TITANIC VÝROČNÍ CENY AKADEMIE POPULÁRNÍ HUDBY BÍLÁ SENZACE UŽ SE NEMŮŽU DOČKAT. Kylie Minogue. 1/2008 ZDARMA KONCERTY / SPORT / ZAJÍMAVOSTI / PROGRAMY / INFORMACE SHOW ANDĚL ALLIANZ 2007 VÝROČNÍ CENY AKADEMIE POPULÁRNÍ HUDBY SENSATION WHITE BÍLÁ SENZACE HUDBA AVRIL LAVIGNE UŽ SE NEMŮŽU DOČKAT HLAS,

Více

čtvrtletník Navigátor životním stylem Kdo neskáče, není Čech

čtvrtletník Navigátor životním stylem Kdo neskáče, není Čech čtvrtletník 01 2011 Navigátor životním stylem EURO 2011 Kdo neskáče, není Čech EDITORIAL Spontánní rozhodnutí Znáte to. Tu party s kamarády domlouváte týdny dopředu. Nakonec se Jarda omluví, že dostal

Více

MRAKY LETNÍCH SLEV WWW.OC-PLZEN.CZ. Rokycanská 1424/128, Plzeň

MRAKY LETNÍCH SLEV WWW.OC-PLZEN.CZ. Rokycanská 1424/128, Plzeň MRAKY LETNÍCH SLEV WWW.OC-PLZEN.CZ Rokycanská 1424/128, Plzeň OBSAH ŽURNÁL Slovo redaktora 4 5 Plzeň 2015 pořádá Dožínky Plzeňského kraje a Přeštické AKCE MĚSÍCE 6 13 pivní slavnosti Akce v Prazdroji 2015

Více

jaro 2013 magazín OSA nejen pro autory

jaro 2013 magazín OSA nejen pro autory magazín OSA nejen pro autory jaro 2013 Spoluohlašování děl v Infosa Složení nové dozorní rady Pořizování zvukových záznamů z veřejných produkcí Vadim Petrov Cyklus koncertů Krása dneška Kytara pokračování

Více

P!NK. Kabát BANDITI DI PRAGA PO 30 LETECH. Eric Clapton. florbalu Bitva o krále a královny českého florbalu. předvede své umění

P!NK. Kabát BANDITI DI PRAGA PO 30 LETECH. Eric Clapton. florbalu Bitva o krále a královny českého florbalu. předvede své umění Kabát BANDITI DI PRAGA PO 30 LETECH Eric Clapton Pomalá ruka předvede své umění Superfinále florbalu Bitva o krále a královny českého florbalu P!NK Magazín O 2 areny Zdarma Jaro 2013 koncert sport show

Více