CooLipo Twin. Návod k použití

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "CooLipo Twin. Návod k použití"

Transkript

1 CooLipo Twin Návod k použití

2 Obsah OBSAH 2 ÚVOD 2 PROČ PRÁVĚ COOLIPO TWIN? 3 POPIS PŘÍSTROJE 6 POPIS REŽIMŮ 9 POSTUP POUŽITÍ 13 PROCEDURY 14 CO OČEKÁVAT PO PROCEDUŘE PŘÍSTROJEM COOLIPO TWIN 28 ČASTO KLADENÉ OTÁZKY A ODPOVĚDI 29 BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ A KONTRAINDIKACE 32 TECHNICKÉ PARAMETRY 34 ÚDRŽBA 35 Úvod Děkujeme Vám za zakoupení tohoto přístroje. V této příručce naleznete potřebné informace ke správnému a šetrnému užití tohoto přístroje. Prosíme, před začátkem užívání produktu si příručku pečlivě prostudujte, aby nedošlo k poškození přístroje či ublížení na zdraví. Příručku si ponechte na snadno přístupném místě, abyste se na ni mohli v případě nejasností kdykoliv obrátit.

3 Pečlivě si přečtěte upozornění, co s přístrojem nedělat a jaké informace je důležité od klienta zjistit před započetím procedury. Proč právě CooLipo Twin? CooLipo Twin je díky spojení kryo-elektroforézy a kryo-lipolýzy nejefektivnější a nejšetrnější technologie v redukci podkožního tuku na trhu. Chladivý, osvěžující charakter procedury, spolu s inovativní myšlenkou použití speciální kosmetiky, činí tuto proceduru nezapomenutelnou. Hlubší penetrace a lokalizované ošetření poskytuje v porovnání se srovnatelnými technikami lepší výsledky a pocity pleť je po ošetření osvěžená, omlazená a vy získáte na sebejistotě. Kryo-elektroforéza je nejflexibilnější metoda v oblasti péče o pleť, využitelná při celé řadě neduhů. Úspěšně se používá při ošetření vrásek, akné, nepravidelné pigmentace, růžovky (kožní choroba) a citlivé pleti, celulitidy, strií, tukových polštářků, povislé kůže a dehydrované pokožky. Kryo-elektroforéza je neivazivní, bezbolestná metoda nepoužívají se žádné jehly a výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření. Pulsy proudu rozvádějí zchlazené aktivní látky do nejhlubších vrstev kůže. Značné rozdíly v síle proudu umožňují kryoelektroforéze roznést 80 90%, zatímco ionoforéza je schopná rozšířit pouze 5 10% látek. Elektrická stimulace kůže: CooLipo využívá střídavého proudu v kombinaci s kryogenickou technologií. Jakmile je tělo vystaveno chladu, aby se ochránila kůže, tělní buňky vyšlou signál do mozku skrze nervový systém, aby zvýšil průtok krve krevním řečištěm, aby se tělesná teplota dostala zpět na normální hodnotu tím se zvýši prostupnost kůže a aktivní látky tak mohou lépe proniknout do kůže, a to až do hloubky 5 cm pod kůži. Střídavý proud take aktivuje pojivovou tkáň a pomáhá zlepšit tonus kůže a eliminovat toxiny Tyto doplňující účinky skvěle napomáhají hojení u pacientů, kteří podstoupili plastickou operaci. Kryo-elektroforéza eliminuje fyzické bariéry, které najdeme u ionoforézey a šetří tak čas I náklady. Kryo-lipolýza tato uikátní nova metoda je založena na řízeném ochlazování tukových buněk, vedoucí ke krystalizaci lipidů. Tukové buňky poté dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření - jedná se o naprogramovanou buněčnou smrt - apoptózu. Bílé krvinky pak tyto odumřelé buňky odstraní pomocí lymfatického

4 systému. Tkáň obklopující tukové buňky je před tímto procesem chráněna, jelikož nereaguje na ochlazení. Ošetření přístrojem CooLipo Twin: Kryo-elektroforéza a kryo-lipolýza mohou být použity jako alternativa invazivnějším technikám jako je zavádění výplní, mezoterapie, liposukce či mikrodermabraze. Pokud je přístroj používán ve spojení se speciální kosmetikou či aktivními složkami, Zchlazení může znecitlivět oblast, která má být ošetřena, stejně jako v jejím okolí omezit vznik otoků. Úžasných výsledků může být dosaženo, aniž by bylo nutné použít metody invazivního charakteru. CooLipo může být také použit k: Mezoterapie bez jehly Tónování kůže a textury Úleva od bolesti Péče po aplikaci laseru (Fraxel, MTS, IPL) Lifting a lipolýza těla a obličeje Kúra vitamínem C Výhody použití přístroje CooLipo Twin: Jedná se o neinvazivní proceduru Principem procedur y je cílené chlazení buněk, u kterých dojde ke krystalizaci lipidů, následnému odumření a vyplavení lymfatickým systémem. Procedura zahrnuje umístění podušek o rozměrech 8 x 12 cm přímo na kůži klienta v oblasti, na kterou má být zákrok zacílen. Po rozložení podušek jsou podušky rychle ochlazeny/zahřáty pro zvýšení efektu. Tuku redukujícího efektu je dosahováno kolem teploty 4 C, s dobou umístění podušek mezi 20 a 30 minutami. U okolní tkáně nedochází k žádnému poškození buněk. Principem je řízená smrt buněk apoptáze. Přirozený biologický process tukové buňky odstraní a dojde tak k redukci tukové vrstvy. Jedná se o bezpečnou procedure odstraňující tuk v okolí nervů, svalů a kostí.

5 Efektivnější je použití této metody v oblastech s vysokým obsahem tuku. Může dojít k pocitům bolesti a může být vhodné použít nějakou formu anestezie. Nepoužívají se žádné jehly, jde o neinvazivní metodu. Nedochází k porušení integrity kůže. Po proceduře není nutné užití léků tlumících bolest. Ihned po proceduře se můžete vrátit k běžným denním činnostem (práce, sport, atd), rekonvalescence není nutná. Působení přístroje CooLipo Twin CooLipo Twin podporuje funkci krevního oběhu, urychluje metabolismus a homeostázi v rámci konfrontační terapie. Tím dochází k zlepšení průtoku krve i v periferních oblastech, zrychlení cirkulace, metabolismu a dodávání živin. Tlumení bolesti Bolest způsobená vymknutím nebo natažením může být utlumena aktivací centrální inhibicí přenosu bolesti a lokálním analgetickým efektem působením chladícího aparátu. Uvolněním nervů dojde k ústupu bolesti (nebo k pocitu vnímání bolesti). Jakmile je tělo vystaveno chladu, aby se ochránila kůže, tělní buňky vyšlou signál do mozku skrze nervový systém, aby zvýšil průtok krve krevním řečištěm, aby se tělesná teplota dostala zpět na normální hodnotu.

6 Diagram bolesti Srovnání působení analgetik Popis přístroje Každé balení obsahuje následující komponenty:

7 Pohled zepředu Pohled zezadu 1. LCD displej pro ovládání 1. Hlavní vypínač ON/OFF 2. Knoflík pro ovládání intenzity 2. Pojistky (2xT10A) 3. Vypínač ON/OFF 3. Podpěra 4. Napájecí konektor 5. Konektor pro podušky a hlavici Příslušenství Číslo Příslušenství Název 1 Poduška pro působení tepla a chladu 2 Hlavice pro působení tepla a chladu (Elektrodový snímač)

8 3 Rukojeť a připojovací kabel (GND) 4 Přívodní šňůra Vysvětlení pojmů 1. Tělo přístroje zařízení, které může být použito nezávisle samo o sobě pro nahřívání či chlazení či elektrostimulační funkci. 2. Displej LCD obrazovka, zobrazuje nastavení přístroje a jeho funkce. 3. Klávesové tlačítko (na dotykové obrazovce slouží k obsluze funkcí přístroje A. Hlavice pro ošetření obličeje připravenost k použití značí přechod od růžové barvy po zelenou.

9 B. Podušky k umístění na tělo - připravenost k použití značí přechod od růžové barvy po zelenou. C. Volba teploty - OFF, -10, -5, 0, 4, 10, 15, 35, 40, 45, P1 a P2. D. Čas nastavení doby trvání procedury stisknutím šipky nahoru či dolů dle toho, zda si přejete čas zvýšit či snížit jedno stisknutí = posun o 1 minutu. Možnost nastavit čas v rozmezí 1 60 minut, doporučená doba procedury je 30 minut, E. Režim proudu - 1 ~ 4 (iontoforézní režim je určen k použití na obličej), 5 ~ 6 (střední frekvenční režim je určen k použití pro fyzickou terapii), AUTO (různé typy vrstev pro použití na tělo). F. Pozitivní a negativní režim nastavujete při ošetření obličeje. (+) základní, ústřední nastavení, (-) citlivé a minimálně invazivní poprocedurální péče. G. Stupeň intenzity ošetření těla a obličeje: od úrovně 1 Lv01 (nejslabší) po úroveň 10 Lv10 (nejsilnější). H. Program Start & Pauza / Stop Popis režimů Režim 1: Přerušovaný galvanický proud o frekvenci 250 Hz (ruční hlavice, obličej) Pro nejhlubší a hloubkové ošetření, napomáhá stimulaci dermální vrstvy ke zvýšení prostupnosti. Režim 2: Přerušovaný galvanický proud o frekvenci 500 Hz (ruční hlavice, obličej) Zacílení na mesoderm, napomáhá zejména potlačit pigmentové skvrny a nesourodosti v barvě kůže. Režim 3: Přerušovaný galvanický proud o frekvenci 1000 Hz (ruční hlavice, obličej)

10 Zacíleno na epidermis, napomáhá relaxaci u jemné citlivé pleti a zlepšení stavu pórů Režim 4: Přerušovaný galvanický proud se střídáním frekvencí 250 Hz, 500 Hz a 1000 Hz (ruční hlavice, obličej) Pomáhá k uvolnění a stabilizaci stavu kůže, zlepšuje míru penetrace a její změnu v závislosti na frekvenci, napomáhá regeneraci v hluboké vrstvě po laserovém zákroku, po zákroku technologií IPL a mezoterapii. Režim 5: Střední elektrická frekvence průběžného typu, (ruční hlavice, tělo) Kontinuální režim vysílání proudu, napomáhá stimulaci svalů, ulevuje od bolesti a zjemňuje povrch kůže v oblasti zvýšeného výskytu tukových buněk. Může být použit na různé části těla. Režim 6: Střední elektrická frekvence pulsního typu (podušky, tělo) Pro spodní části těla, jako je břicho, stehna a hýždě Režim P1/P2 Hlavice 5 min 5 min 5 min 5 min 5 min 5 min 5 min 5 min P P Poduška 5 min 5 min 5 min 5 min 5 min 5 min 5 min 5 min P P

11 Možnosti nastavení teploty OFF Hlavice ANO ANO ANO ANO ANO ANO ANO ANO ANO ANO Poduška ANO NE NE NE ANO ANO ANO ANO ANO ANO Výchozí čas nastavený pro proceduru za použití hlavice je 15 minut. Výchozí čas natavený pro proceduru za použití podušek je 30 minut. Automatický program 1 (umístění podušek, tělo): 5 fází opakujících se ve smyčce Fáze 1 Fáze 2 Fáze 3 Fáze 4 Fáze 5 Umístění podušky 1 Stabilní 4KHz±50Hz mikroproud OFF OFF OFF Stabilní 4KHz±50Hz mikroproud Umístění podušky 2 OFF Stabilní 4KHz±50Hz mikroproud OFF OFF Stabilní 4KHz±50Hz mikroproud Umístění podušky 3 OFF OFF Stabilní 4KHz±50Hz mikroproud OFF Stabilní 4KHz±50Hz mikroproud Umístění podušky 4 OFF OFF OFF Stabilní 4KHz±50Hz mikroproud Stabilní 4KHz±50Hz mikroproud

12 Automatický program 2 (umístění podušek, tělo): 5 fází opakujících se ve smyčce Fáze1 Fáze 2 Fáze 3 Fáze 4 Fáze 5 Umístění podušky 1 4KHz±50Hz mikroproud, měnící se v rozemí od 0 po největší a pak zpět na 0 OFF OFF OFF 4KHz±50Hz mikroproud, měnící se v rozemí od 0 po největší a pak zpět na 0 Umístění podušky 2 OFF 4KHz±50Hz mikroproud, měnící se v rozemí od 0 po největší a pak zpět na 0 OFF OFF 4KHz±50Hz mikroproud, měnící se v rozemí od 0 po největší a pak zpět na 0 Umístění podušky 3 OFF OFF 4KHz±50Hz mikroproud, měnící se v rozemí od 0 po největší a pak zpět na 0 OFF 4KHz±50Hz mikroproud, měnící se v rozemí od 0 po největší a pak zpět na 0 Umístění podušky 4 OFF OFF OFF 4KHz±50Hz mikroproud, měnící se v rozemí od 0 po největší a pak zpět na 0 4KHz±50Hz mikroproud, měnící se v rozemí od 0 po největší a pak zpět na 0

13 Nastavte dobu procedury v závislosti na pocitech klienta, výše uvedené intervaly jsou platné pro teplý a studený režim. Postup použití 1. vyberte program (podušky nebo hlavice) 2. Vyberte režim (výchozí /Default Therapy/ nebo nastavený uživatelem /User Therapy) 3. Vyberte program (teplotu, čas, režim, polaritu)

14 Procedury Obličej Nástroj: ruční hlavice Technika elektroforézy s chladivým gelem 1. Zapojte přístroj do elektrické zásuvky a přístroj pomocí spínače zapněte (poloha ON). 2. Nejprve vyberte proceduru pro obličej 3 Čas: 20 minut 4. Vyberte režim pro proud, režim 1 až 4 (dle obrázku níže) 5. Vyberte pozitivní či negativní polaritu, zvolte mezi možnostmi (+) a (-) 6. Podle typu procedury a kůže je nutné zvolit teplotu

15 (-10, -5, 0, 4, 10, 15, 35, 40, a 45 C) 7. Na cílovou oblast, kterou hodláte ošetřovat, naneste dostatečné množství vodivého gelu a dbejte na to, aby byl kontakt mezi kůží klienta a hlavicí neustále navlhčený. 8. Vyberte adekvátní produkt odpovídající ošetřované oblasti 9. Pro spuštění procedury stiskněte tlačítko START 10. Otočným tlačítkem (CHA A) upravíte intenzitu 11. Pohyby provádějte krouživými pohyby ve směru vzhůru, podél obličejových svalů, povrch obličeje jemně masírujte. Tělo Nástroj: Rozmístění tělových podušek Technika zmrazení tukových buněk (pro břicho, hýždě a stehna) 1. Vyberte oblast, kterou hodláte ošetřovat a podušky

16 2. Čas: 30 minut 3. Vyberte režim pro proud, režim 5 nebo 6, Automatický režim 1 nebo 2, režim P1 nebo P2 (dle obrázku níže) 4. Podle typu procedury a kůže je nutné zvolit teplotu (4, 10, 15, 35, 40, a 45 C) 5. Pokud zvolíte program P1 nebo P2, nemusíte nastavovat teplotu. 6. Nejprve je na cílovou oblast nutné nanést Kryo * E vodivý gel, poté na kůži nastříkat Kryo * E koncentrát, vyčkat po dobu 30 vteřin, dokud se na těle nevytvoří maska a poté na gel přiložit silonový sáček. 7. Poté ve vodě navlhčete sterilní obvaz a umístěte jej na černé části elektrické podušky pro vodivost. 8. Pro započetí procedury stiskněte tlačítko Start. 9. Otočte knoflíkem (CH B) pro regulaci intenzity

17 Tělo Nástroj: Nemůže být používáno k umístění jako podušky, ale pro tvarování určitých linií či k masáži těla. ruční hlavice 1. Vyberte k ošetření ruční hlavici 2. Čas: 30 minut 3. Vyberte režim pro proud, režim 5 (dle obrázku níže) 4. Vyberte příslušnou teplotu: pro masáž těla : 40 C, pro tvarování linií : - 10 C 5. Pro masáž těla použijte ultravodivý gel 6. Pro spuštění procedury stiskněte tlačítko Start 7. Otáčením knoflíku (CH A) upravíte intenzitu 8. Podrobnější informace k jednotlivým partiím jsou k vidění na níže uvedených obrázcích.

18

19 Další možnosti aplikace Péče po absolvovaném zákroku laserem Péče po podstoupení mezoterapie Péče po absolvování omlazující procedury metodou IPL 1. Po skončení kterékoliv z výše uvedených procedur: 2. Vyberte odpovídající ošetřující prostředek (Sensol rozjasňující roztok, revitalujizující roztok, vypínací roztok, AC Phyto roztok)

20 3. Vyberte režim ošetření hlavy Teplota : -10 C (negativní polarita) Režim: režim 4, napomáhá k relaxaci a zklidnění kůže Penetrace účinných látek bude cílena na různé vrstvy kůže. 4. Pohybujte hlavicí v jemných krouživých pohybech tak, abyste jemně napínali kůži. Aplikujte po dobu 15 minut. Ztráta chloupků a ošetření jizev Krok 1 vyberte adekvátní roztok Krok 2 Vyberte režim ošetření obličeje Krok 3 nastavte teplotu na -10 C (negativní polarita) Krok 4 vyberte režim: režim 4, a zklidnění kůže. který je určen k relaxaci Následně aplikujte vybraný roztok a pohybujte hlavicí v jemných krouživých pohybech po dobu minut., aby mohlo dojít k penetraci účinných látek do požadovaných vrstev kůže. Uvolnění svalového spasmu (křeče) Někteří klienti trpí chorbou zvanou syndrom myofasciální bolesti. Myofasciální syndrom představuje poruchu svalové činnosti spojenou s bolestmi nebo vegetativními symptom, které vznikají na podkladě dráždění trigger pointu (spoušťového bodu) tohoto svalu. Tzv. Trigger point vzniká přetížením svalu libovolného původu, a to jak akutním nebo chronickým. Dalšími možnými příčinami vzniku mohou být nachlazení, přímý úraz svalu nebo patologické procesy v blízkosti svalu.

21 Péče po zákroku Fraxel laserem Odstranění erytémy/ zvlhčení/ omlazení/ zjemnění pokožky/ uvolnění kůže/ uvolnění bolesti 1. Základ relaxační roztok, relaxační maska, ampule atd. 2. Nastavení C, režim 4, ruční hlavice, negativní polarita 3. Alternace ošetření 3 oblastí čelo a obě tváře, každou 7 minut

22 spirálovými pohyby nebo lehkým tlakem. Nevýhody Fraxelu oproti CooLipo Twin: Doba procedury a příprava na ni (anestezie) je dlouhá. Zařízení je nákladné. Přítomnost zbytkového tepla Dlouhá doba běhu naprázdno Péče po zákroku MRS a použití STEM buněčného roztoku Co je STEM buněčného roztok? STEM buněčný roztok je speciální kosmetický roztok používaný k intenzivní regeneraci a zvlhčení. Co je MRS /Microneedle Roller System/ Jedná se o metodu ošetření za použití speciálního válečkové hlavice, na které se nachází 192 ocelových jehliček o průměru mezi 0,5 a 2,0 mm, které jsou tenčí, jemnější než vlas a velmi tvrdé. Jedná se o systém obnovy buněk, podněcující vznik nového kolagenu bez poškození kůže a obnovu škáry. Maximálního efektu různých ošetření závisí na podané látce, která bude vstříknuta do přibližně mikrootvorů vytvořených v kůži během 5 minut. 1. Používejte po proceduře MRS se STEM buněčným roztokem 2. Základ: STEM buněčný roztok Ošetření probíhá paralelně ampule placenty (rozjasňující efekt) - Vitamín C (zesvětlující efekt) 3. CooLipo nastavení: -10 C, režim 4, ruční hlavice, pozitivní polarita 4. Proceduru provádějte za použití STEM buněčného roztoku pomocí ruční hlavice Zvlhčení/ omlazení/ zklidnění pokožky/ uvolnění kůže, uvolnění bolesti/ regenerace / penetrace roztoku

23 Péče po ošetření technologií IPL 1. Ošetření IPL 2. Základ: relaxační roztok, relaxační maska, ampule, atd. 3. Nastavení CooLipo: -10 C, režim 4, ruční hlavice, negativní polarita 4. Alternace ošetření 3 oblastí čelo a obě tváře, každou 7 minut spirálovými pohyby nebo lehkým tlakem. Zvlhčení/ zklidnění pokožky/ relaxace kůže, uvolnění bolesti/ regenerace / penetrace roztoku Ošetření pokožky hlavy 1. Odstranění šupin 2. Masáž pokožky hlavy 3. Pro eliminaci bolesti uvolněte svaly seskupené v okolí zadní strany krku a ramen jemnými pohyby ručním nástavcem v režimu 5. V této fázi by měla být teplota nastavena v rozmezí C při mírné bolesti, při větších bolestech pak na hodnotu -10 C. 4. Pokožka hlavy by měla být ošetřována krouživými a masírujícími pohyby s tím samým nastavením. Řada klientů trpí v těchto oblastech bolestmi, které jsou způsobeny zejména stresem, masáž pomocí

24 přístroje CooLipo a následná vyživující péče by měly být v souladu pro zajištění co největšího přínosu procedury. 5. Výživná péče: a. teplota -10 C, režim 4, ruční hlavice, negativní polarita b. Základ: roztok odpovídající příznakům, vyživující ampule, atd. c. Po zatlačení na konkrétní bolestivé body dokončete proceduru přejížděním ve směru linie vlasů Ošetření trapézového svalu Úleva od bolesti, uvolnění ztuhlého svalu, zlepšení prokrvení, úleva od stresu Lifting obličeje 1. Účinky: zlepšení stavu povislé kůže, zaoblení tvaru čelistí, jemné zlepšení kožní mikrocirkulace, zlepšení stavu tmavých kruhů pod očima 2. Základ: vypínací, zvlhčující roztok 3. Nastavení CooLipo: 40 C, režim 5, ruční nástavec 4 Po jemné relaxaci svalu kývače opakujte krouživé a rovné pohyby ve směru žvýkacího svalu. Pomalu zvyšujte intenzitu od hodnoty 0, dokud klient neshledá pro něj co nejpříjemnější úroveň intenzity.

25 Péče o tělo 1 1. Účinky: Koncentrace na specifickou oblast, kde je požadován úbytek tuku a tvarování linií. Silné vypnutí a redukce celulitidy díky formování elastických vláken ve svalech a buněčné obnově. 2. Základ: ultravodivý gel, masážní přípravky na tělo, atd. 3. Nastavení CooLipo: relaxační masáž: 40 C, režim 5. Ruční hlavice pro vypnutí: - 10 C, režim 5, ruční hlavice 4 Po jemné relaxaci svalu kývače opakujte krouživé a rovné pohyby ve směru žvýkacího svalu. Pomalu zvyšujte intenzitu od hodnoty 0, dokud klient neshledá pro něj co nejpříjemnější úroveň intenzity.

26

27 Péče o tělo 2

28 Co očekávat po proceduře přístrojem CooLipo Twin Bezprostředně po absolvování procedury na přístroji CooLipo Twin: Po proceduře není potřeba žádná rekonvalescence. Můžete se ihned vrátit k běžnému životu a vykonávat činnosti, na které jste zvyklí, a to včetně práce a cvičení. Bezprostředně po proceduře může být tkáň na dotek či na pohled ztuhlá. Tento stav je normální a během několika minut odezní. Přibližně po dobu 20 minut po proceduře bude kůže zčervenalá. V dané oblasti můžete po proceduře pociťovat jistou otupělost. Toto je normální stav a odezní během několika hodin po proceduře. Tlak vakua může způsobit modřiny či zvýšenou citlivost na dotek. Pokud k tomuto dojde, většinou projevy odezní během několika týdnů. V následujících dnech a týdnech po proceduře na přístroji CooLipo Twin: Po proceduře se v místě aplikace objeví zčervenání, které může trvat od několika minut po několik hodin, každopádně se jedná pouze o dočasný efekt. Někteří citlivější pacienti mohou zaznamenat dlouhodobější a intenzivnější zčervenání, které úplně odezní teprve po několika dnech. V případě, že trpíte bolestmi, objeví se přetrvávající otok nebo se zčervenání zhoršuje, případně stav trvá déle než dva týdny, kontaktujte svého ošetřujícího lékaře. U cílené oblasti není neobvyklý výskyt modřin, které mohou přetrvat během pár týdnů po proceduře. Pokud se modřiny nehojí či se během dvou týdnů zhoršují, kontaktuje svého ošetřujícího lékaře. V průběhu dvou týdnů po proceduře můžete pozorovat následující symptomy: brnění, citlivost nebo bolestivost. Pokud příznaky přetrvávají déle než dva týdny nebo se zhoršují, kontaktujte svého ošetřujícího lékaře. Po proceduře můžete během následujících až 8 týdnů pociťovat v dané oblasti dočasné otupení. Během následujících týdnů po ošetření budete pozorovat postupnou redukci tukové vrstvy. Díky působení přístroje CooLipo by měl být zaznamenán viditelný a měřitelný úbytek tukové tkáně během dvou až čtyř měsíců.

29 Následná péče Naplánujte si návštěvy vašeho lékaře po kontrolu vašich výsledků. Znovunabytí tukové tkáně po proceduře zabráníte díky přiměřenému zdravému stravování a pravidelnému cvičení tyto návyky mohou také velmi pomoci k dosažení kýžených výsledků. Po proceduře můžete pozorovat viditelné měřitelné výsledky úbytku tuku v časovém horizontu dvou až čtyř měsíců. Při následujících procedurách by měl lékař zhodnotit zatím vámi dosažené výsledky a následně určit zda a kolik dalších aplikací na přístroji CooLipo budete potřebovat k dalšímu úbytku tuku. Často kladené otázky a odpovědi 1. Co znamená, že přístroj CooLipo Twin pracuje na principu kryo-lipolýzy? Jedná se o novou, neinvazivní metodu redukce tuku, která je šetrná a efektivní, zacílená na konkrétní tělesné partie. Výsledky jsou viditelné a měřitelné, úbytek tuku působí přirozeně. Co tuto metodu odlišuje od ostatních je využití chladivé technologie, která je zacílena na eliminaci tukových buněk. U této neinvazivní procedury se nepoužívají žádné jehly, žádné řezání, není potřeba anestezie nebo léky tlumící bolest, stejně tak není nutná žádná rekonvalescence. 2. Co se skrývá za technologií Coolipo Twin? Podstatou procedury je proces zvaný kryo-lipolýza, který byl objeven světově známými dermatology lékařské fakulty Harvardské univerzity, Dr. Dieterem Mansteinem a Dr. R. Roxem Andersonem, v Msssachusettské obecné nemocnici v Bostonu, MA. Tento výzkum ukázal, že tukové buňky jsou přirozeně náchylnější na chlad než buňky okolní tkáně, a tak mohou být tukové buňky chladem bezpečně eliminovány bez poškození okolní tkáně a kůže. Tento objev vedl k vývoji neinvazivního přístroje CooLipo Twin. 3. Jsou při použití přístroje CooLipo Twin nějaké časové prostoje? NE. Při použití přístroje CooLipo Twin nejsou žádné časové prostoje během procedury neinvazivní aplikátor řízeně přenáší chlad do cílové oblasti a eliminuje tak

30 tukové buňky v požadované tělesné partii. Jak jsou tukové buňky vystaveny chladu, začne se spouštět proces jejich přirozeného odstranění, který postupně vede k redukci tukové vrstvy. To má za následek zmenšení tukových polštářů, což je u běžných pacientů viditelné během dvou až čtyř měsíců. Procedura je pro klienty příjemná a komfortní. Není zapotřebí žádné anestezie nebo léků utišujících bolest (založeno na závěrech pacientů z klinických testů). 4. Je pro mě procedura na přístroji CooLipo Twin vhodná? Ideálními kandidáty na aplikaci přístrojem CooLipo jsou osoby relativně zdravé, ale jsou nespokojeni se středně velkými tukovými polštáři, které nejsou snadno odstranitelné dietou či cvičením. Pokud je vašim cílem lokální redukce tukové tkáně, ale nechtíce podstoupit chirurgický zákrok, je použití přístroje CooLipo Twin ideálním řešením. Přístroj není určen k léčbě obezity nebo snížení váhy a není náhradou za liposukci prováděnou chirurgickou metodou. Klinické studie ukazují, že u této cílové skupiny klientů, je procedura přístrojem CooLipo efektivním způsobem redukce tuku, a to bezbolestně, bez rizika a potřeby rekonvalescence nebo invazivních zásahů. Výsledky jsou viditelné a působí přirozeně. Proceduru během klinických studií podstoupily stovky osob. 5. Jak přístroj CooLipo Twin funguje? Během procedury neinvazivní aplikátor řízeně ochlazuje cílenou oblast a eliminuje tak tukové buňky v konkrétních partiích vašeho těla. 6. Co se stane s tukovými buňkami? Vystavení chladu vede k přirozenému procesu zániku tukových buněk, která postupně vede k redukci objemu tukové vrstvy. Tukové buňky v ošetřované oblasti jsou šetrně odstraňovány skrze normální tělesné metabolické procesy, podobné tomu, jakým je zpracováván tuk z potravy a jiných zdrojů. 7. Jaké jsou přirozené tělesné projevy po proceduře? Procedura je kompletně neinvazivní, což klientovi dovoluje návrat k běžným činnostem bezprostředně po zákroku, a to včetně cvičení a práce. Po proceduře se může v dané oblasti objevit zčervenání, které může trvat v řádu minut až hodin.

31 V některých partiích může dojít k tvorbě modřin, které zmizí během několika následujících týdnů. Řada klientů může pociťovat jemné brnění či otupělost v dané oblasti, a to až po dobu osmi týdnů. 8. Je ošetření přístrojem CooLipo Twin bolestivé? Pro většinu klientů je procedura příjemná. Není zapotřebí žádné anestezie či bolest tlumících léků (založeno na poznatcích získaných od klientů během klinických studií). Obvykle si pacienti během procedury čtou, pracují na notebooku, poslouchají hudbu nebo zkrátka jen relaxují. 9. Jak dlouho procedura trvá? Procedura obvykle zabere 30 minut až 1 hodinu v závislosti na velikosti ošetřované oblasti. 10. Je po proceduře nutná rekonvalescence? Po proceduře není nutná žádná rekonvalescence. Po ošetření můžete pokračovat v běžných denních činnostech, na které jste zvyklí, a to včetně práce a cvičení. 11. Jak dlouho potrvá, než zaznamenám výsledky? Viditelné, měřitelné výsledky redukce tuku jsou typicky viditelné dva až čtyři měsíce po první CooLipo proceduře. Po prvním sezení byste měli navštívit svého ošetřujícího lékaře a konzultovat s ním dosažené, případně další procedury na přístroji CooLipo Twin. 12. Kolik procedur musím podstoupit, než poznám výsledky? Po prvním sezení byste měli navštívit svého ošetřujícího lékaře a konzultovat s ním dosažené, případně další procedury na přístroji CooLipo Twin. 13. Jaká je trvanlivost důsledků? Dle zkušenosti našich klientů vydrží redukce tukové vrstvy nejméně 6 měsíců od podstoupení procedury. Je známo, že tukové buňky eliminované procedurou uvolní lipidy, které jsou absorbovány přirozeným metabolismem těla. Nepředpokládá se, že

32 se tyto eliminované tukové buňky v dané oblasti obnoví dříve než buňky odstraněné invazivními metodami, jako je například liposukce. 14. Čím se procedura přístrojem CooLIpo odlišuje od ostatních metod? Řízeným chlazením dochází k zacílení výhradně na tukové buňky a jejich následnou eliminaci. Další metody ošetření, jako je například laser, radiofrekvence nebo cílené působení ultrazvuku sice takové působí na tukové buňky,ale mohou zasáhnout také okolní tkáň to u kryo-lipolýzy s přístrojem CooLipo Twin nehrozí. Bezpečnostní upozornění a kontraindikace 1. Klienti nesmí být za žádných okolností v přímém kontaktu s komponenty, do kterých je pouštěn proud. 2. Zvýšenou pozornost věnujte klientům s kardiostimulátory a podobným zařízením, aby nedošlo k výpadku funkcí přístroje. 3. Přístroj nesmí být používán v blízkosti klienty sledujících zařízení. 4. Přístroj smí být používán pouze vyškoleným personálem. 5. Během používání přístroje prosím respektujte následující instrukce: - Průběžně kontroluje, zda je s klientem i zařízením vše v naprostém pořádku. - Pokud je něco v nepořádku buď s klientem nebo se samotným přístrojem, nepokračujte dříve než prověříte zajištění klientovi bezpečnosti. Pakliže je vše v pořádku, můžete v proceduře pokračovat. - Uchovávejte přístroj /podušky/ mimo dosah teplých povrchů a zdrojů tepla. Kontraindikace Těhotné nebo kojící ženy Epilepsie Nádorová onemocnění Akutní zánět nebo infekční choroba

33 Srdeční či ledvinová onemocnění Vážná cukrovka Potíže s krvácivosti, srdcem, mozkem, páteří nebo krčními uzlinami Voperované zařízení vysílající pulsy, implantáty (včetně plastických), výztuže kostí Ošetření břicha se nesmí provádět v případě menstruace nebo inkontinence. Změněná vnímavost tepla, přirozeně vysoká teplota těla Atopický ekzém Opatření během procedury Pozorně sledujte kůži klienta, aby nedošlo k jejímu poškození. Chraňte elektrody a podušky před nárazem Pokud přestanete přístroj na chvilku používat (na dobu menší než 1 minuta), přepněte přístroj do Pauzy. Pokud přístroj přestanete používat na dobu delší než 1 minuta, přístroj vypněte. Pokud potřebujete provést kontrolu klienta, nevypínejte přístroj, pouze snižte intenzitu na hodnotu 0. Pokud již přístroj používáte nepřetržitě 2 hodiny, přístroj přibližně na 10 vypněte a nechte odpočinout. Pokud se vám během procedury nezdá míra generovaného tepla, nezvyšujte intenzitu až na maximum. Pokud indikátor intenzity nefunguje, může to být důsledkem poškození interních částí přístroje. V tomto případě je nutné přístroj vypnout a obrátit se na autorizovaný servis.

34 Technické parametry CooLipo Twin specifikace: Zařízení třídy I, typ BF Příkon a spotřeba energie: 110VAC/ 60Hz, 220VAC/ 60Hz (volitelné) Procesor: ARM -32 bit: S3C2440AL Teplota nastavitelná pro hlavici i podušky: -5, 0, 4, 10, 15, 35, 40, 45 C Nastavení času: od 1 minuty do 60 minut, po 1 minutě Parametry displeje: 8 TFT barevný LCD displej (640x480), podsvícení Vyrobeno v Koreji, Dermaster Lab. Parametry elektrické stimulace Hlavice / Poduška Režim Typ vln Frekvence (Hz) P-P Výstupní napětí (Max.) I Pulsní Vpp II Pulsní Vpp Hlavice III Pulsní 1,000 13Vpp IV Pulsní 250, 500, 1,000 13Vpp V Sinusový 4K 100Vpp VI Sinusový 4K 100Vpp I Pulsní Vpp II Pulsní Vpp III Pulsní 1,000 13Vpp Poduška IV Pulsní 250, 500, 1,000 13Vpp V Sinusový 4K 100Vpp VI Sinusový 4K 100Vpp VII Sinusový 4K 100Vpp VIII Sinusový 4K 100Vpp

35 Údržba Po každém použití hlavici i podušky očistěte suchou tkaninou. Udržujte povrch podušek čistý (očistěte podušky od přebytečného vodivého gelu. Údržbu přístroje provádějte zásadně, pokud je přístroj vypnutý. Očistěte jeho povrch suchou tkaninou. Udržujte přístroj v čistotě. Přístroj nevystavujte přímému slunečnímu záření, prudkým změnám teploty nebo vysoké teplotě a vlhkosti. Nesvěřujte opravy či jiné úpravy přístroje nepověřené osobě. V případě potřeby se obraťte na autorizovaný servis či vašeho prodejce. Chraňte přístroj před nárazy a otřesy. Vždy před použitím zkontrolujte, že je přístroj i jeho veškeré příslušenství v pořádku. Pokud se chystáte použít zařízení, které nebylo delší dobu v provozu, ujistěte se, že je přístroj bezpečně funkční. Nemrznoucí kapalina 500 ml nemrznoucí kapaliny ml čisté vody smíchejte dohromady předtím, než směs nalijete do přístroje. Před uskladněním přístroje vypusťte z přístroje všechnu vodu a nalijte do něj tuto nemrznoucí směs. Přístroj byl schválen pro použití v zemích EU a je proto opatřen značkou CE. Veškeré potřebná dokumentace je k dispozici u dovozce. Změny technických parametrů, vlastností, tiskové chyby vyhrazeny. Záruční a pozáruční opravy zabezpečuje dovozce: Compex spol. s r.o., Palackého 105, Brno ve svém centrálním servisním středisku na výše uvedené adrese ;

Belleza Salone www.bellezasalone.cz

Belleza Salone www.bellezasalone.cz Belleza Salone www.bellezasalone.cz PŘÍSTROJOVÁ OŠETŘENÍ Veškeré ceny jsou uvedeny s DPH a určeny dle spotřeby materiálu a náročnosti provedení. Cenu Vám rádi spočítáme na přání ještě před provedením úkonu.

Více

Masážní a relaxační pás

Masážní a relaxační pás Masážní a relaxační pás Uživatelská příručka Úvod Děkujeme Vám za zakoupení přístroje HEALTH KING KW 176 A/C masážního a relaxačního pásu. Masážní pás KW 176A/C byl testován a schválen jako spolehlivý

Více

X-Wave. Estetická rázová vlna

X-Wave. Estetická rázová vlna X-Wave Estetická rázová vlna BTL zdravotnická technika, a. s. Šantrochova 16, 162 00 Praha 6 tel.: +420 270 002 411 fax: +420 235 361 392 mobil: +420 777 759 204 Ing. Ondřej Sojka +420 773 920 299 Pavel

Více

Datum poslední revize návodu k obsluze : 13.05.2013. Uživatelský manuál pro Jett Breast AB-608

Datum poslední revize návodu k obsluze : 13.05.2013. Uživatelský manuál pro Jett Breast AB-608 Datum poslední revize návodu k obsluze : 13.05.2013 Uživatelský manuál pro Jett Breast AB-608 Masážní přístroj pro tvarování poprsí Přístroj pracuje na základě kombinace jednoduchých fyziologických poznatků.

Více

Prošel obsáhlým vzdělávacím procesem, zahrnující studium základů medicíny, Ovládá znalosti pohybového aparátu, anatomie svalů, včetně jejich funkcí,

Prošel obsáhlým vzdělávacím procesem, zahrnující studium základů medicíny, Ovládá znalosti pohybového aparátu, anatomie svalů, včetně jejich funkcí, Salon M O O N Kdo je to masér? Masér je profesí považován za lékařského asistenta. Prošel obsáhlým vzdělávacím procesem, zahrnující studium základů medicíny, které jsou nezbytné pro výkon jeho povolání.

Více

Pro ženy, které si chtějí zachovat svoji krásu bez zásahu skalpelu a zpomalit stárnuti.

Pro ženy, které si chtějí zachovat svoji krásu bez zásahu skalpelu a zpomalit stárnuti. Pro ženy, které si chtějí zachovat svoji krásu bez zásahu skalpelu a zpomalit stárnuti. Být mladá a krásná tak dlouho, jak je to možné - sen a touha každé ženy. Bohužel ani mládí nezaručuje dobrý vzhled.

Více

Ceník služeb. IPL Epilace (nejčastěji epilované partie)

Ceník služeb. IPL Epilace (nejčastěji epilované partie) Ceník služeb IPL Epilace (nejčastěji epilované partie) Podpaží (žena i muž) Bikiny linie (třísla žena i muž) Bikiny brazil (lze ponechat proužek, individuálně upravit ) Konečník (žena i muž) Lýtka (žena)

Více

KS-IF200. FM modulátor. Návod k použití

KS-IF200. FM modulátor. Návod k použití KS-IF200 FM modulátor Návod k použití Děkujeme, že jste si koupili výrobek JVC. Před použitím přístroje si pečlivě přečtěte tento návod k použití a uschovejte ho pro pozdější použití. Ujištění: Přístroj

Více

Elektronický slovník. Návod k použití

Elektronický slovník. Návod k použití Návod k použití Tento elektronický "mluvící" slovník zastupuje novou generaci kapesních elektronických zařízení vyznačujících se širokou využitelností, kompaktní velikostí, nízkou hmotností, a přesto poskytujících

Více

Pilates Míč Návod k použití

Pilates Míč Návod k použití Pilates Míč Návod k použití Děkujeme za zakoupení našeho produktu. Upřímně doufáme, že s používáním tohoto sportovně-terapeutického náčiní budete spokojeni. Před prvním použitím si prosím přečtěte tento

Více

Pravidelné používání vířivek umožní lidem cítit se a žít lépe

Pravidelné používání vířivek umožní lidem cítit se a žít lépe Benefity a terapeutický efekt léčebného bazénu Bolesti hlavy Stres Nespavost Zažívací potíže Bolesti zad Celulitida Těžké nohy Reflexní zóny Pravidelné používání vířivek umožní lidem cítit se a žít lépe

Více

Hlavní znaky : 1. Bezdrátové řízení studiového blesku. 2. Bezdrátové řízení systémového blesku. 3. Bezdrátové ovládání spouště a závěrky fotoaparátu.

Hlavní znaky : 1. Bezdrátové řízení studiového blesku. 2. Bezdrátové řízení systémového blesku. 3. Bezdrátové ovládání spouště a závěrky fotoaparátu. Uživatelský manuál Úvod k výrobku Přístroj Trigmaster je bezdrátové zařízení pracující na frekvenci 2,4 GHz. Trigmaster umožňuje nastavení provozu na 16 nezávislých kanálech. Při použití fotoaparátů Nikon

Více

INSTRUKCE K POUŽÍVÁNÍ

INSTRUKCE K POUŽÍVÁNÍ Model TL-2006S-A Obsah návodu PŘEDSTAVENÍ VÝROBKU 2 FUNKCE VÝROBKU 2 INSTRUKCE K POUŽÍVÁNÍ 3 VAROVÁNÍ 3 BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ 4 SPRÁVNÉ POUŽÍVÁNÍ A DOPORUČENÍ 4 ÚDRŽBA A ČIŠTĚNÍ 5 TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Více

Návod k obsluze a údržbě

Návod k obsluze a údržbě ZÁRUČNÍ LIST Záruční a pozáruční servis zajišťuje: ATV Moravia s. r. o. Kšírova 45, 619 00 Brno, Česká republika tel/fax.: 541 249 327 email: opravy@atv-servis.cz www.atv-servis.cz Záruku lze uplatnit

Více

Uživatelský manuál DB-100 DB-100B. Indikátor úrovně

Uživatelský manuál DB-100 DB-100B. Indikátor úrovně Uživatelský manuál DB-100 DB-100B Indikátor úrovně Uchovejte tento manuál pro pozdější použití! Copyright Zákaz reprodukce! Tento manuál je platný pro čísla výrobků: 10453010, 10453010. Nejnovější verzi

Více

Sada pro manikůru a pedikůru

Sada pro manikůru a pedikůru Sada pro manikůru a pedikůru M 287 CZ Návod k použití UPOZORNĚNÍ Přečtěte si pozorně tento návod. Obsahuje důležité pokyny pro bezpečnou instalaci, obsluhu a údržbu. Uschovejte tyto pokyny pro případ příštího

Více

TDS 20. CS Návod k obsluze - elektrický topný ventilátor

TDS 20. CS Návod k obsluze - elektrický topný ventilátor TDS 20 CS Návod k obsluze - elektrický topný ventilátor TRT-BA-TDS 20 -TC-001-CS TROTEC GmbH & Co. KG Grebbener Straße 7 D-52525 Heinsberg Tel.: +49 2452 962-400 Fax: +49 2452 962-200 www.trotec.com E-Mail:

Více

VARIPULSE 04/07 1/10 NÁVOD NA INSTALACI ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA VARIPULSE

VARIPULSE 04/07 1/10 NÁVOD NA INSTALACI ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA VARIPULSE VARIPULSE 04/07 1/10 NÁVOD NA INSTALACI ŘÍDÍCÍ JEDNOTKA VARIPULSE Tento návod je určen pro osoby, které budou odpovídat za instalaci, provoz a údržbu. Platí od: 04/2007 VARIPULSE 04/07 2/10 Řídící jednotka

Více

Návod k obsluze Eagle Jumbo

Návod k obsluze Eagle Jumbo I N F O R M A Č N í K I O S K Y Návod k obsluze Eagle Jumbo W W W. P O W E R. C Z 1. Hlavní části informačního kiosku 1) Panel s reproduktory 2) Zobrazovací monitor s dotekovým senzorem 3) Výpad papíru

Více

Kavitace - Med Contour 1 ošetření 1500,- Kč 780,- Kč ZDARMA ke každému kavitaci - lymfatická přístrojová masáž (30 minut).

Kavitace - Med Contour 1 ošetření 1500,- Kč 780,- Kč ZDARMA ke každému kavitaci - lymfatická přístrojová masáž (30 minut). Kompletní ceník Neinvazivní liposukce Běžná cena AKČNÍ cena Kryolipolýza - LipoCryo 1 nasátí 2000,- Kč 350,- Kč Medicínská kryolipolýza Kavitace - Med Contour 1 ošetření 1500,- Kč 780,- Kč ZDARMA ke každému

Více

MASÁŽE PODVODNÍ MASÁŽ Masáž proudem vody pod vodní hladinou tlakem 1-3 atmosfér, je prováděna terapeutem. Tato masáž je vhodná především pro sportovce, odstraňuje bolesti zad, horních i dolních končetin

Více

HOT AIR HAIRSTYLER HS 5522

HOT AIR HAIRSTYLER HS 5522 HOT AIR HAIRSTYLER HS 5522 G F E A B C D 1 2 3 2 BEZPEŚNOST Při používání přístroje dodržujte následující pokyny: 7 Tento přístroj je určen výhradě k domácímu použití. 7 Přístroj nikdy nepoužívejte ve

Více

Dálkové ovládání k mobilní klimatizaci APD09a, APD12a. Návod k obsluze

Dálkové ovládání k mobilní klimatizaci APD09a, APD12a. Návod k obsluze Dálkové ovládání k mobilní klimatizaci APD09a, APD12a Návod k obsluze Před provozem si pozorně přečtěte návod k obsluze. Ponechte jej pro další nahlédnutí. - strana 1 - Možnosti nastavení Provozní režim:

Více

Měřič tepové frekvence PC 14

Měřič tepové frekvence PC 14 Měřič tepové frekvence PC 14 I. Obecné informace 1. Obsah sady 1 měřič tepové frekvence PC14 1 elastický pásek 1 snímací hrudní pás 1 držák na kolo 2. Nasazení měřiče tepové frekvence / namontování držáku

Více

DSM Program na řešení problémů s obezitou

DSM Program na řešení problémů s obezitou DSM Program na řešení problémů s obezitou Profesionální kompresní systém pro podporu odvodňování Daesung Maref Co.,Ltd / Helen Kim (ext.2) Sales manager/overseas, Email: ds@dsmaref.com, TEL: 82 31 459

Více

CENÍK COLOSTRUM. Colostrum ESSENS. Cena: 695,00 Kč. Sprchový gel s colostrem 200 ml. Cena: 120,00 Kč

CENÍK COLOSTRUM. Colostrum ESSENS. Cena: 695,00 Kč. Sprchový gel s colostrem 200 ml. Cena: 120,00 Kč CENÍK COLOSTRUM Colostrum ESSENS Charakteristika: Doplněk stravy COLOSTRUM obsahuje bovinní colostrum. Bovinní colostrum (mlezivo) je první mléko produkované mléčnými žlázami po porodu. Colostrum je cenné

Více

IC 1000fgr. TFT LCD monitor s úhlopříčkou 10 palce (25,4 cm) Uživatelská příručka

IC 1000fgr. TFT LCD monitor s úhlopříčkou 10 palce (25,4 cm) Uživatelská příručka IC 1000fgr TFT LCD monitor s úhlopříčkou 10 palce (25,4 cm) Uživatelská příručka Upozornění Úpravy přístroje provedené bez souhlasu výrobce mohou vést k poškození přístroje a v tomto případě nelze uplatnit

Více

Carbo 3000 Návod k použití

Carbo 3000 Návod k použití Carbo 3000 Návod k použití Děkujeme Vám za zakoupení přístroje Carbo 3000. Na následujících stranách se pokusíme vysvětlit vše potřebné tak, abychom Vás ubezpečili, že používání přístroje Carbo 3000 je

Více

R-522. Návod k použití SEKÁČEK POTRAVIN. česky. Sekáček potravin R-522

R-522. Návod k použití SEKÁČEK POTRAVIN. česky. Sekáček potravin R-522 Návod k použití SEKÁČEK POTRAVIN R-522 Před použitím tohoto spotřebiče se prosím seznamte s návodem k jeho obsluze. Spotřebič používejte pouze tak, jak je popsáno v tomto návodu k použití. Návod uschovejte

Více

Fotoomlazení. Viofor JPS System. LED terapie. pro krásu i zdraví

Fotoomlazení. Viofor JPS System. LED terapie. pro krásu i zdraví Fotoomlazení LED terapie pro krásu i zdraví Viofor JPS System MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT R VIOFOR JPS SYSTEM pozitivně působí napovrchové, střední i hluboké vrstvy tkání. Buněčné terapie zlepšuje: okysličení

Více

Dotykový 8" LCD monitor s HDMI 869GL80NP/C/T

Dotykový 8 LCD monitor s HDMI 869GL80NP/C/T Dotykový 8" LCD monitor s HDMI 869GL80NP/C/T Bezpečnost 1. Používejte prosím pouze adaptér přiložený jako příslušenství. 2. Nevystavujte tento výrobek přímému slunečnímu světlu, teplu nebo vlhku. 3. Nepoužívejte

Více

Masáže Resort Green Valley

Masáže Resort Green Valley Masáže Resort Green Valley Základní popis nabízených masáží ZÁKLADNÍ POPIS NABÍZENÝCH MASÁŽÍ klasická relaxační, regenerační a sportovní masáž Je založena na tzv. švédské masáži. Využívá různé typy tření

Více

BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA

BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA Návod k použití Děkujeme Vám za zakoupení tohoto produktu. Prosím, přečtěte si tento návod k obsluze. Návod si uschovejte i pro pozdější nahlédnutí. CZ Technické údaje Vysílač Frekvence

Více

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA (překlad původního návodu k použití) SB 52 Tužkový měřič ph/orp/ C/ F

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA (překlad původního návodu k použití) SB 52 Tužkový měřič ph/orp/ C/ F UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA (překlad původního návodu k použití) SB 52 Tužkový měřič ph/orp/ C/ F SUBOTA Indikátor automatické kompenzace teploty Indikátor nestability Měřící jednotka na hlavním LCD Hlavní LCD

Více

Návod k použití Fotonová terapie Červené světlo SD-956R

Návod k použití Fotonová terapie Červené světlo SD-956R Návod k použití Fotonová terapie Červené světlo SD-956R UPOZORNĚNÍ: ČTĚTE POZORNĚ NÁVOD K OBSLUZE SD-956R Pro omlazení pleti Poslední revize návodu byla provedna dne 23.4.2010 Představení výrobku Projekt

Více

Příručka uživatele DÁLKOVÝ OVLADAČ R05/BGE

Příručka uživatele DÁLKOVÝ OVLADAČ R05/BGE Příručka uživatele DÁLKOVÝ OVLADAČ R05/BGE OBSAH UPOZORNĚNÍ... 2 PARAMETRY DÁLKOVÉHO OVLADAČE... 2 PŘEHLED FUNKCÍ TLAČÍTEK OVLADAČE... 3 NÁZVY A FUNKCE INDIKÁTORŮ OVLADAČE... 5 POUŽITÍ OVLADAČE... 6 INSTALACE/VÝMĚNA

Více

Digitální kapesní váha

Digitální kapesní váha Digitální kapesní váha max. 500g CZ Model: EHA 251 Návod k použití Děkujeme Vám za zakoupení tohoto výrobku. Prosím, přečtěte si tento návod k použití. Návod uschovejte i pro pozdější nahlédnutí. Charakteristika

Více

Digitální alkohol tester

Digitální alkohol tester Digitální alkohol tester Návod k použití Poslední revize: 14.5.2013 OBSAH: POPIS ZAŘÍZENÍ... 3 Reference... 3 Vlastnosti... 3 Vložení baterií... 4 POUŽITÍ ALKOHOL TESTERU... 4 Příprava přístroje... 4 Testování...

Více

Tělo stárne stejně jako tvář. Po 20 letech ztrácí tělo pevnost. Institut Esthederm, omlazení těla

Tělo stárne stejně jako tvář. Po 20 letech ztrácí tělo pevnost. Institut Esthederm, omlazení těla PÉČE O TĚLO Tělo stárne stejně jako tvář Přestože obličej se obává především vnějšího stárnutí způsobeného vnějšími agresemi, tělo se více obává vnitřního nebo chronologického stárnutí. Po 20 letech ztrácí

Více

Dotykový 10,4" LCD monitor s HDMI FW1042AHT. Uživatelský manuál

Dotykový 10,4 LCD monitor s HDMI FW1042AHT. Uživatelský manuál Dotykový 10,4" LCD monitor s HDMI FW1042AHT 10''/10,4'' multifunkční monitor Uživatelský manuál Drazí zákazníci, abyste zajistili, že vámi zakoupený výrobek bude správně fungovat, přečtěte si nejprve tento

Více

Krokoměr s tukoměrem 2 v 1

Krokoměr s tukoměrem 2 v 1 U Topolů 1778 258 01 Vlašim Česká republika NÁVOD K POUŽITÍ Krokoměr s tukoměrem 2 v 1 Před prvním použitím si prosím pečlivě přečtěte tento návod a řiďte se uvedenými pokyny. Děkujeme, že jste si zakoupili

Více

Nahřívací bunda. Návod na použití. Před použitím či sestavováním přístroje si prosím přečtěte celý přiložený návod na použití.

Nahřívací bunda. Návod na použití. Před použitím či sestavováním přístroje si prosím přečtěte celý přiložený návod na použití. Nahřívací bunda Návod na použití OBSAH BALENÍ Část Popis Počet A Bunda 1 B Baterie 1 C Nabíječka 1 Bezpečnostní informace Před použitím či sestavováním přístroje si prosím přečtěte celý přiložený návod

Více

Kontraindikace: kožní záněty a defekty, alergie na masážní krémy, akutní onemocnění.

Kontraindikace: kožní záněty a defekty, alergie na masážní krémy, akutní onemocnění. Masáže Klasická masáž částečná nebo celková Klasická masáž zahrnuje aplikaci specifických hmatů, které se provádí v přesném pořadí a působí na jednotlivé svalové skupiny. Přitom dochází k prokrvení a odstranění

Více

8Až. č. 1. týdnů bez epilace. Lumea. Technologie intenzivních světelných pulzů. IPL řešení. v Evropě

8Až. č. 1. týdnů bez epilace. Lumea. Technologie intenzivních světelných pulzů. IPL řešení. v Evropě Lumea 8Až týdnů bez epilace Technologie intenzivních světelných pulzů IPL řešení č. 1 v Evropě Snadný a účinný způsob, jak bezbolestně odstranit i ty nejjemnější chloupky. Tak bezpečný, že jej můžete používat

Více

Laboratorní zdroj HANTEK PPS2320A

Laboratorní zdroj HANTEK PPS2320A Laboratorní zdroj HANTEK PPS2320A 1. Úvod Tento programovatelný DC zdroj má široký rozsah nastavení napětí a proudu, vyšší přesnost, konstantní tlak a proudění. Má vnější nebo vnitřní spínač a 16 skupin

Více

ACTIVE REPAIR ESTHELIFT

ACTIVE REPAIR ESTHELIFT Pečuje o Vás Renáta Kovaříková-Matějková majitelka salonu CYCLO SYSTÉM CYCLO SYSTÉM komplet + oční okolí 1 600,- BĚLENÍ - WHITE SYSTÉM BĚLENÍ - WHITE SYSTÉM + ruce OXY THERAPIE - OMLAZENÍ 1 500,- 1 600,-

Více

Nastavitelný napájecí zdroj DC řady EP-600

Nastavitelný napájecí zdroj DC řady EP-600 Nastavitelný napájecí zdroj DC řady EP-600 I. POPIS Návod k obsluze Nastavitelné napájecí zdroje DC řady EP-600 jsou polovodičová, kompaktní zařízení, která jsou vybavena přesnou regulací a stabilním napětím.

Více

ORTHEO DISC základní cvičební program pro záda

ORTHEO DISC základní cvičební program pro záda ORTHEO DISC základní cvičební program pro záda 2 ORTHEO DISC Návod k použití Děkujeme Vám za zakoupení tohoto výrobku. Prosím, přečtěte si pečlivě návod k obsluze. Předáváte-li tento produkt další osobě,

Více

Pokud se váš smartphone vypne nebo se nenabíjí jeho baterie, zkontrolujte baterii

Pokud se váš smartphone vypne nebo se nenabíjí jeho baterie, zkontrolujte baterii Pokud se váš smartphone vypne nebo se nenabíjí jeho baterie, zkontrolujte baterii a nabíje ku Pokud nelze nabít baterii vašeho mobilního telefonu, nebo máte pocit, že je výdrž baterie krátká, zkontrolujte

Více

STABILIZOVANÝ ZDROJ 13,8V 25A

STABILIZOVANÝ ZDROJ 13,8V 25A STABILIZOVANÝ ZDROJ 13,8V 25A Návrh a výroba: OK2EZ Stabilizovaný zdroj 13,8V 25A Informace, technické parametry a popis konstrukce byly převzaty z materiálů OK2EZ. Popis zařízení: Stabilizovaný zdroj

Více

NÁVOD K OBSLUZE. Obj. č.: 62 20 14

NÁVOD K OBSLUZE. Obj. č.: 62 20 14 NÁVOD K OBSLUZE Obj. č.: 62 20 14 Pomocí této sady bezdrátově (rádiově) ovládaných síťových zásuvek zapnete a vypnete pohodlně osvětlení, ventilátory a ostatní elektrické spotřebiče z křesla, ze židle

Více

Nabídka masáží hotelu Zadov

Nabídka masáží hotelu Zadov Nabídka masáží hotelu Zadov Relaxační masáž Relaxační masáž přináší pocity pohody a psychického uvolnění. Masáž je zaměřena na zklidnění, celkové ozdravění organismu, rozproudění energie a pozitivní naladění

Více

NÁVOD K OBSLUZE. Zimní sada SWK-20

NÁVOD K OBSLUZE. Zimní sada SWK-20 NÁVOD K OBSLUZE Zimní sada SWK-20 - plynulá regulace otáček ventilátoru - ovládání ohřívače podle okolní teploty -alarm při vysoké kondenzační teplotě - zobrazení aktuální teploty - mikroprocesorové řízení

Více

Automatický šlehač na mléko. Návod k použití

Automatický šlehač na mléko. Návod k použití Automatický šlehač na mléko Návod k použití Obsah Váš šlehač na mléko DŮLEŽITÁ BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ 2 Správné používání...3 Ovládací prvky 4 1 Umístění a zapojení 6 2 Provoz 6 Mléčná pěna...6 Horké mléko...6

Více

EUROSTER 506 návod k použití LOGITRON s.r.o. str 1

EUROSTER 506 návod k použití LOGITRON s.r.o. str 1 EUROSTER 506 návod k použití LOGITRON s.r.o. str 1 Euroster 506 1. ÚVOD Euroster regulátor 506 je navržen tak pro řízení systémů podlahového vytápění elektrického, vodního, plynového apod. Disponuje dvěmi

Více

běh zpomalit stárnutí? Dokáže pravidelný ZDRAVÍ

běh zpomalit stárnutí? Dokáže pravidelný ZDRAVÍ Dokáže pravidelný běh zpomalit stárnutí? SPORTEM KU ZDRAVÍ, NEBO TRVALÉ INVALIDITĚ? MÁ SE ČLOVĚK ZAČÍT HÝBAT, KDYŽ PŮL ŽIVOTA PROSEDĚL ČI DOKONCE PROLEŽEL NA GAUČI? DOKÁŽE PRAVIDELNÝ POHYB ZPOMALIT PROCES

Více

Děkuji moc za výběr tohoto produktu. Teploměr změří během několika vteřin tělesnou teplotu a to buď na čele a nebo v uchu.. To má následující výhody:

Děkuji moc za výběr tohoto produktu. Teploměr změří během několika vteřin tělesnou teplotu a to buď na čele a nebo v uchu.. To má následující výhody: Přehled Děkuji moc za výběr tohoto produktu. Teploměr změří během několika vteřin tělesnou teplotu a to buď na čele a nebo v uchu.. To má následující výhody: 1) provedení 4-v-1 Měří teplotu okolí a tělesnou

Více

Návod k použití Váha s tukoměrem a měřením podílu vody v těle EF231BW-35P

Návod k použití Váha s tukoměrem a měřením podílu vody v těle EF231BW-35P Návod k použití Váha s tukoměrem a měřením podílu vody v těle EF231BW-35P Předmluva a opatření 1. Gratulujeme Vám k zakoupení této váhy s tukoměrem sloužící jako jednotka, která monitoruje podíl vašeho

Více

Vypínač. Belkin Components B.V. +31 (0) 20 654 7300 1119 PH Schiphol-Rijk Nizozemsko. Belkin GmbH +49 (0) 89 143405-0 80637 Mnichov Německo

Vypínač. Belkin Components B.V. +31 (0) 20 654 7300 1119 PH Schiphol-Rijk Nizozemsko. Belkin GmbH +49 (0) 89 143405-0 80637 Mnichov Německo Zásuvka Vypínač Indikátor napájení/stavu Upozornění: Pro dosažení optimálních výsledků musí souvislý jmenovitý příkon zařízení odpovídat kapacitě tohoto měniče stejnosměrného proudu na střídavý. Belkin

Více

FB 25 IPX4. z Perličková koupel na nohy Návod k použití

FB 25 IPX4. z Perličková koupel na nohy Návod k použití FB 25 CZ z Perličková koupel na nohy Návod k použití Beurer GmbH Söflinger Str. 218 89077 Ulm, Germany Tel.: +49 (0)731 / 39 89-144 Fax: +49 (0)731 / 39 89-255 www.beurer.de Mail: kd@beurer.de IPX4 FB

Více

ES-118 Napařovací žehlička

ES-118 Napařovací žehlička ES-118 Napařovací žehlička Návod k obsluze 1 Důležité bezpečnostní pokyny Pro zamezení poruch si tento Návod k použití pečlivě přečtěte a uschovejte jej jako informační příručku. Nesprávné manipulace s

Více

PT6300. Návod k použití

PT6300. Návod k použití PT6300 Návod k použití VŠEOBECNÉ INFORMACE Účelem tohoto uživatelského manuálu je poskytnout všeobecné informace o pokladním terminálu PT6300 a ukázat uživatelům jak provádět hardwarovou konfiguraci systému.

Více

sekce A Ceník FNKV pro oblast léčebné a preventivní péče DERMATOVENEROLOGICKÁ KLINIKA KOSMETICKÉ VÝKONY

sekce A Ceník FNKV pro oblast léčebné a preventivní péče DERMATOVENEROLOGICKÁ KLINIKA KOSMETICKÉ VÝKONY Dermabraze tetováží 929009 929010 Dermabraze tetováží v místním znecitlivění - do 10cm 2 1 150,00 Dermabraze tetováží v místním znecitlivění - za každý 1cm 2 navíc nad 10cm 2 120,00 Odstranění drobných

Více

CENÍK OŠETŘENÍ JOVENA (neuvedené ceny individuálně)

CENÍK OŠETŘENÍ JOVENA (neuvedené ceny individuálně) CENÍK OŠETŘENÍ JOVENA (neuvedené ceny individuálně) KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ JEDNOTLIVÉ ÚKONY barvení řas úprava obočí úprava a barvení obočí trvalá na řasy THUYA depilace horního rtu voskem jemné čištění obličeje

Více

Návod na použití kamerového kompletu pro autopřívěsy s přenosným monitorem 2,5"

Návod na použití kamerového kompletu pro autopřívěsy s přenosným monitorem 2,5 Návod na použití kamerového kompletu pro autopřívěsy s přenosným monitorem 2,5" obj. č: 3273 Úvod: Tento produkt pracuje v pásmu o rozsahu ISM-2,4GHz a proto může být legálně používán po celém světě bez

Více

NÁVOD K OBSLUZE. Obj. č.: 84 05 63

NÁVOD K OBSLUZE. Obj. č.: 84 05 63 NÁVOD K OBSLUZE Obj. č.: 84 05 63 Obsah 1... Seznámení 1.1. Obsah balení 1.2. Přehled hodin, symbolů a výstavby displeje 1.3. Obsazení tlačítek 1.4. Hlavní menu (Funkce) 1.5. Nastavení 2... Trénování 2.1.

Více

Uživatelský manuál CZ

Uživatelský manuál CZ Uživatelský manuál CZ Důležité upozornění:... 3 1. Tlačítka... 4 1.1 Dotykový panel... 4 1.2 POWER... 4 1.3 ESC... 4 1.4 Menu... 4 1.5 Hlasitost... 4 1.6 Sluchátka... 4 1.7 Video výstup... 4 1.8 TF karta...

Více

Sínusový záložní zdroj INTEX 400-12

Sínusový záložní zdroj INTEX 400-12 Sínusový záložní zdroj INTEX 400-12 Profesionální sínusový záložní zdroj UPS, nízkofrekvenční technologie, integrovaný nabíječ externích akumulátorů max. 10A, dvoustupňové nabíjení. Robustní celokovová

Více

KERN YKN-01 Verze 1.1 04/2014 CZ

KERN YKN-01 Verze 1.1 04/2014 CZ KERN & Sohn GmbH Ziegelei 1 D-72336 Balingen E-mail: info@kern-sohn.com Návod k obsluze Jehličková mozaiková tiskárna Tel.: +49-[0]7433-9933-0 Fax: +49-[0]7433-9933-149 Internet: www.kern-sohn.com KERN

Více

IC-930 MULTIMEDIÁLNÍ SYSTÉM

IC-930 MULTIMEDIÁLNÍ SYSTÉM IC-930 MULTIMEDIÁLNÍ SYSTÉM UPOZORNĚNÍ K PROVOZU ZAŘÍZENÍ PŘEČTĚTE SI POZORNĚ VŠECHNA UPOZORNĚNÍ A INSTRUKCE, KTERÉ JSOU UVEDENY V TÉTO PŘÍRUČCE. PŘÍRUČKU SI TAKÉ USCHOVEJTE PRO POZDĚJŠÍ POTŘEBU. Z DŮVODU

Více

SPÍNANÝ LABORATORNÍ ZDROJ. Série SPS UŽIVATELSKÝ MANUÁL

SPÍNANÝ LABORATORNÍ ZDROJ. Série SPS UŽIVATELSKÝ MANUÁL SPÍNANÝ LABORATORNÍ ZDROJ s funkcemi Remote Sensing & Remote Control Série SPS UŽIVATELSKÝ MANUÁL 7673-9600-0005cz REV.1.8-10/2004 2 Obsah 1. Bezpečnostní opatření... 4 1.1 Obecná bezpečnostní opatření...

Více

DOPOLEDNÍ RELAX V HOPSÁČKU

DOPOLEDNÍ RELAX V HOPSÁČKU DOPOLEDNÍ RELAX V HOPSÁČKU INDICKÁ MASÁŽ HLAVY MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY RELAXAČNÍ A SPORTOVNÍ MASÁŽ MASÁŽE DĚTÍ DÉLKA MASÁŽE JE POUZE ORIENTAČNÍ A ODVÍJÍ SE VŽDY OD INDIVIDUÁLNÍCH POTŘEB KLIENTA. ROVNĚŽ VÝBĚR

Více

Obj. č.: 4731364 NÁVOD K OBSLUZE

Obj. č.: 4731364 NÁVOD K OBSLUZE NÁVOD K OBSLUZE Obj. č.: 4731364 Děkujeme, že jste si zakoupili tento bezdrátový kontroler pro ovládání RGB LED pásků, který umožňuje ovládání pomocí dálkového ovladače, nebo chytrým mobilním telefonem

Více

TG8411_8421FX(cz-cz)_QG.fm Page 1 Monday, March 2, 2009 10:18 AM

TG8411_8421FX(cz-cz)_QG.fm Page 1 Monday, March 2, 2009 10:18 AM TG8411_8421FX(cz-cz)_QG.fm Page 1 Monday, March 2, 2009 10:18 AM Model č. KX-TG8411FX/KX-TG8412FX KX-TG8421FX Stručný průvodce Chcete-li zařízení použít ve vaší zemi, nejprve změňte nastavení regionu na

Více

ED362/ED363 NEREZ OCELOVÁ LAMPA S FOTOBUŇKOU

ED362/ED363 NEREZ OCELOVÁ LAMPA S FOTOBUŇKOU / NEREZ OCELOVÁ LAMPA S FOTOBUŇKOU 1 Horní kryt (Nerezová ocel) 2 Stínítko 3 Kryt nástěnného úchytu 4 Senzor fotobuňky ÚVOD OCELOVÁ LAMPA S FOTOBUŇKOU je chytré/inteligentní osvětlení, které se automaticky

Více

Použití lymfodrenáže - lymfatické masáže :

Použití lymfodrenáže - lymfatické masáže : Hlavní přednosti lymfodrenáže: V čem vyniká lymfodrenáž: - lymfodrenáž podpora krev. oběhu a lymf. systému v oslabených, namáhaných částech rukou a nohou - aktivní vzduchová lymfodrenáž čtyřkomorovým systémem

Více

RELAXAČNÍ ÚČINKY hydromasážních van Santech Energy

RELAXAČNÍ ÚČINKY hydromasážních van Santech Energy RELAXAČNÍ ÚČINKY hydromasážních van Santech Energy O vlivu podvodních masáží na lidský organismus existuje řada teorií, všechny se však jednoznačně shodují v příznivém účinku na fyzickou a psychickou stránku

Více

Point of view HDMI Smart TV dongle Mini RF klávesnice

Point of view HDMI Smart TV dongle Mini RF klávesnice Obsah Obsah... 1 Obecné oznámení pro uživatele... 2 Varování... 2 Obsah balení... 2 1. HDMI TV dongle... 3 1.1. Zobrazení produktu... 3 1.2. Instrukce k užívání... 3 1.3. Základní plocha... 3 1.4. Nastavení

Více

FCE 70. z Iontová obličejová sauna. Návod k použití

FCE 70. z Iontová obličejová sauna. Návod k použití FCE 70 CZ z Iontová obličejová sauna Návod k použití Beurer GmbH Söflinger Str. 218 89077 Ulm (Germany) Tel. +49 (0) 731 / 39 89-144 Fax: +49 (0) 731 / 39 89-255 www.beurer.de Mail: kd@beurer.de Vážená

Více

DULEŽITÉ INFORMACE BEZPECNOSTNÍ UPOZORNENÍ

DULEŽITÉ INFORMACE BEZPECNOSTNÍ UPOZORNENÍ DULEŽITÉ INFORMACE Trenažér sestavte podle pokynu uvedených v manuálu a používejte pouze originální dodané díly. Pred zahájením sestavování zkontrolujte, zda byly dodány všechny díly uvedené v seznamu

Více

AQC - Basic. 230V / 50Hz. min. 40W, max. 1500 W Příkon řídící jednotky Krytí IP 44

AQC - Basic. 230V / 50Hz. min. 40W, max. 1500 W Příkon řídící jednotky Krytí IP 44 Návod k obsluze mikroprocesorové řídící jednotky Typ: AQC Basic Mikroprocesorová řídící jednotka OXI control AQC typ Basic slouží na automatické dávkování množství vzduchu do domovních čistíren MICROCLAR

Více

Technické údaje SI 75TER+

Technické údaje SI 75TER+ Technické údaje SI 75TER+ Informace o zařízení SI 75TER+ Provedení - Zdroj tepla Solanky - Provedení Univerzální konstrukce reverzibilní - Regulace WPM 2007 integrovaný - Místo instalace Indoor - Výkonnostní

Více

O varováních. Dell Precision T5500/T5500n Informace o nastavení a funkcích. Věž Pohled zepředu a zezadu

O varováních. Dell Precision T5500/T5500n Informace o nastavení a funkcích. Věž Pohled zepředu a zezadu O varováních VAROVÁNÍ: VAROVÁNÍ upozorňuje na možné poškození majetku a riziko úrazu nebo smrti. Dell Precision T5500/T5500n Informace o nastavení a funkcích Věž Pohled zepředu a zezadu 1 2 3 4 5 11 10

Více

SPA IP telefon VoIp. Voice. Uživatelská přiručka. Modely: SPA921, SPA922, SPA941, SPA942

SPA IP telefon VoIp. Voice. Uživatelská přiručka. Modely: SPA921, SPA922, SPA941, SPA942 VoIp Voice Uživatelská přiručka Modely: SPA921, SPA922, SPA941, SPA942 Autorská práva a ochrané známky Veškeré změny mohou být zpracovány bez upozornění. Linksys je obchodní a ochraná známka společnosti

Více

Aktivní pokojová DVB-T/T2 anténa SRT ANT 10 ECO

Aktivní pokojová DVB-T/T2 anténa SRT ANT 10 ECO Aktivní pokojová DVB-T/T2 anténa SRT ANT 10 ECO Simulace obrazu Návod k obsluze Obsah 1.0 PŘEDSTAVENÍ 1 2.0 BALENÍ OBSAHUJE 1 3.0 BEZPEČNOSTNÍ POKYNY 2 4.0 ZAPOJENÍ ANTÉNY 2 1.0 PŘEDSTAVENÍ Děkujeme za

Více

Základní cvičení v obličejovém liftingu jsou. Část čtvrtá. Základy obličejového liftingu; procvičování jednotlivých oblastí

Základní cvičení v obličejovém liftingu jsou. Část čtvrtá. Základy obličejového liftingu; procvičování jednotlivých oblastí 67 Část čtvrtá Základy obličejového liftingu; procvičování jednotlivých oblastí Po rozcvičení přejdeme k základním cvikům. Základní cvičení v obličejovém liftingu jsou zaměřena na procvičování svalstva

Více

Fyzikální terapie. Tento výukový materiál vznikl za přispění Evropské unie, státního rozpočtu ČR a Středočeského kraje. září 2010 Bc.

Fyzikální terapie. Tento výukový materiál vznikl za přispění Evropské unie, státního rozpočtu ČR a Středočeského kraje. září 2010 Bc. Fyzikální terapie Tento výukový materiál vznikl za přispění Evropské unie, státního rozpočtu ČR a Středočeského kraje září 2010 Bc. Zouharová Klára Fyzikální terapie využívá různé druhy energie (umělé,

Více

Zapnutí Zmáčkněte jakékoli tlačítko. Vypnutí Gymboss se sám vypne po 5 minutách nečinnosti (nesmí být spuštěn odpočet), nebo ho můžete vypnout v menu.

Zapnutí Zmáčkněte jakékoli tlačítko. Vypnutí Gymboss se sám vypne po 5 minutách nečinnosti (nesmí být spuštěn odpočet), nebo ho můžete vypnout v menu. Zapnutí Zmáčkněte jakékoli tlačítko. Vypnutí Gymboss se sám vypne po 5 minutách nečinnosti (nesmí být spuštěn odpočet), nebo ho můžete vypnout v menu. Rozložení tlačítek Baterie:. Když se baterie příliš

Více

NÁVOD K POUŽITÍ ČESKY VÝROBNÍK SODOVÉ VODY SODA PYGMY, SODA ELEGANCE

NÁVOD K POUŽITÍ ČESKY VÝROBNÍK SODOVÉ VODY SODA PYGMY, SODA ELEGANCE ČESKY NÁVOD K POUŽITÍ VÝROBNÍK SODOVÉ VODY PYGMY, ELEGANCE LINDR.CZ s.r.o. Chladicí a výčepní technika Sadová 13, CZ 503 15 Nechanice, Czech Republic Tel.: 495 447 39 l Fax: 495 45 085 l E-mail: info@lindr.cz

Více

NÁVOD K OBSLUZE SKARTOVACÍHO STROJE. Jaws S1

NÁVOD K OBSLUZE SKARTOVACÍHO STROJE. Jaws S1 NÁVOD K OBSLUZE SKARTOVACÍHO STROJE Jaws S1 1 1. BEZPEČNOSTNÍ POKYNY 1.1. Při skartování vždy dbejte na to, aby nedošlo ke vtažení kravat, řetízků, vlasů a jiných visících předmětů do vstupního otvoru

Více

CZ Návod k obsluze MP3 NAITECH MPN-606

CZ Návod k obsluze MP3 NAITECH MPN-606 CZ Návod k obsluze MP3 NAITECH MPN-606 Děkujeme za zakoupení přístroje NAITECH. Jeho vývoji jsme věnovali nemálo prostředků, a proto Vám můžeme zaručit jeho prvotřídní kvalitu a 100% funkčnost. Abyste

Více

FC 72. z Iontová obličejová sauna. Návod k použití. Beurer GmbH Söflinger Str. 218 89077 Ulm (Germany) www.beurer.com

FC 72. z Iontová obličejová sauna. Návod k použití. Beurer GmbH Söflinger Str. 218 89077 Ulm (Germany) www.beurer.com FC 72 CZ z Iontová obličejová sauna Návod k použití Beurer GmbH Söflinger Str. 218 89077 Ulm (Germany) www.beurer.com ČESKY Obsah 1. Obsah balení...2 2. Bezpečnostní pokyny...3 3. K seznámení...4 4. Použití

Více

Osobní váha EF-921. Návod k použití. Úvod. Základní vlastnosti produktu. Uživatelské typy

Osobní váha EF-921. Návod k použití. Úvod. Základní vlastnosti produktu. Uživatelské typy Úvod Děkujeme, že jste si vybrali tuto osobní váhu EF-921. Před použitím tohoto produktu si prosím pečlivě přečtěte tento návod k použití. Výrobce nenese žádnou odpovědnost za škody nebo zranění způsobené

Více

HM-843 Mixér Návod k obsluze

HM-843 Mixér Návod k obsluze HM-843 Mixér Návod k obsluze Přečtěte jsi tento návod důkladně před použitím a uložte si jej pro použití v budoucnosti. 1 Důležité bezpečnostní pokyny Pro zamezení poruch si tento Návod k použití pečlivě

Více

EXILITE. Intenzivní pulzní světlo

EXILITE. Intenzivní pulzní světlo Intenzivní pulzní světlo 3 český výrobek Dokonalý systém obdélníkových pulzů Ergonomický aplikátor s vyměnitelnými optickými filtry Vyměnitelné xenonové výbojky Dvojitý systém filtrace, odstraňující nežádoucí

Více

Návod k obsluze. Klimatizační systémy s převodníkem Potrubí montované pod stropem

Návod k obsluze. Klimatizační systémy s převodníkem Potrubí montované pod stropem Návod k obsluze Klimatizační systémy s převodníkem FXM40LVE FXM50LVE FXM63LVE FXM80LVE FXM100LVE FXM125LVE FXM200LVE FXM250LVE FXMQ40MVE FXMQ50MVE FXMQ63MVE FXMQ80MVE FXMQ100MVE FXMQ125MVE FXMQ200MVE FXMQ250MVE

Více

CelluCare. Inovativní léčba celulitidy

CelluCare. Inovativní léčba celulitidy CelluCare Inovativní léčba celulitidy Dokonce i hubené ženy si často stěžují na vnější příznaky celulitidy (pomerančová kůže) Celulitida se projevuje většinou na bocích, hýždích a nohách, ale nevzniká

Více

PROSTOROVÝ DIGITÁLNÍ TERMOSTAT

PROSTOROVÝ DIGITÁLNÍ TERMOSTAT PROSTOROVÝ DIGITÁLNÍ TERMOSTAT PRO VŠECHNY TYPY VYTÁPĚNÍ 4 TEPLOTNÍ ZMĚNY NA DEN NEZÁMRZOVÁ TELOTA 5 C PT11 NOVÝ DESIGN - JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ - SNADNÁ MONTÁ MONTÁŽ A UMÍSTĚNÍ Termostat instalujte na vhodné

Více

Celá elektronika je umístěna v robustním kovovém šasi s povrchovou úpravou Comaxit - černá barva RAL 9005.

Celá elektronika je umístěna v robustním kovovém šasi s povrchovou úpravou Comaxit - černá barva RAL 9005. Laboratorní zdroj L0R5 2x 0 40V/3A; 1x 5V/3A obrázek popis Laboratorní zdroj L0R5 je určen do každé profesionální i amatérské laboratoře. Jeho vlastnosti ocení zejména vývojoví technici, opraváři spotřební

Více

Multimetr s měřičem izolačního odporu do 1 kv AX-TI220 NÁVOD K OBSLUZE

Multimetr s měřičem izolačního odporu do 1 kv AX-TI220 NÁVOD K OBSLUZE Multimetr s měřičem izolačního odporu do 1 kv AX-TI220 NÁVOD K OBSLUZE Kapitola 1 Bezpečnostní standardy Tento multimetr byl navržen a vyroben podle bezpečnostních požadavků definovaných v normě IEC 61010-1

Více