Katalog produktů a služeb. dveře, stěny, okna, AL fasády, zárubně. dřevo ocel hliník. The global leader in door opening solutions

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Katalog produktů a služeb. dveře, stěny, okna, AL fasády, zárubně. dřevo ocel hliník. The global leader in door opening solutions"

Transkript

1 Katalog produktů a služeb dveře, stěny, okna, AL fasády, zárubně dřevo ocel hliník The global leader in door opening solutions

2 obsah /str. Obsah 2 O společnosti 3 Komplexní nabídka služeb 4 Materiály 5 výrobky 01 Dřevěné dveře a stěny interiérové 6 02 Dřevěné dveře a stěny exteriérové 7 03 Ocelové dveře a stěny interiérové 8 04 Ocelové dveře exteriérové 9 05 Hliníkové dveře, okna a stěny interiérové Hliníkové dveře, okna a stěny exteriérové Typové ocelové zárubně Exklusivní výrobky Fasády - prosklené lehké obvodové pláště 14 Servis 15 Kontakty 16 2 Katalog produktů a služeb HASIL a.s.

3 Představení firmy Společnost HASIL a.s. Na trhu požárních a nepožárních systémů od roku 1992, značka tradice a kvality Realizováno více než 18 tisíc projektů Vlastní vývoj a výroba Ocenění na mezinárodních stavebních veletrzích a výstavách FOR ARCH, MSV Brno, FOR HABITAT a PYROS. Spolu s mateřskou společností a dceřinou společností na Slovensku je HASIL a.s. největší výrobce a dodavatel pasivních protipožárních zabezpečovacích systémů v regionu střední a východní Evropy s ročním obratem přes 2,3 mld CZK. Firma HASIL a.s. vlastní více jak 70 certifikátů na požární odolnost výrobků, umožňujících pokrýt mimořádně široké spektrum typů požárních uzávěrů stavebních otvorů. Certifikáty firmy HASIL vydaly požární zkušebny FIRES Batizovce, CSI Zlín a PAVUS Veselí nad Lužnicí Mapa ČR a Slovensko: Centrála Obchodní kanceláře Výroba Dceřiná společnost 1. Ostrava 2.1. Praha, 2.2. Brno, 2.3. Ostrava, 2.4. Liberec 3.1. Ostrava, 3.2. Němetice 4. Bratislava tel.:

4 Komplexní nabídka služeb [ Vývoj ] [ Poradenství ] [ Projekty ] [ Design ] [ Výroba ] [ Montáž ] [ Servis ] 4 Katalog produktů a služeb HASIL a.s.

5 Materiály Dřevo Dřevo je staletími prověřený materiál. Snadno zpracovatelný, s dlouhodobou životností, nenahraditelných vlastností a nezaměnitelného vzhledu. Je příjemné na dotyk a zušlechťuje lidská obydlí v podobě nesčetných předmětů. Jedním z výrobků, kde našlo dřevo odpradávna své uplatnění, jsou dveře a okna. K základnímu požadavku, aby dveře chránily lidská obydlí před vnějšími vlivy, přibývaly postupně nároky funkční i estetické. Moderní dveře a okna současnosti proto často musí vyhovět protichůdným, dříve neslučitelným nárokům. Současný systém dřevěných výplní společnosti HASIL a.s. dovoluje systémově sestavovat výrobky požadovaných parametrů. Výběrem výplní, prosklení, kazet, zárubní i pevných stěn můžeme okna i dveře s požární odolností vzhledově přizpůsobit nepožárním a přitom garantovat požární odolnost EI i EW od 15 do 60 minut. Ucelený sortiment dřevěných výrobků nám umožňuje nabízet dveře, okna i pevné stěny v nejrůznějších variantách a provedeních. Mohou být instalovány jak v interiéru tak ve fasádách, v požárním i nepožárním provedení. Mohou vtisknout osobitý charakter interiérům novostaveb i respektovat požadavky kladené na rekonstruované historické budovy. Hliník Hliník se stal nepostradatelným materiálem používaným v konstrukcích dveřních a okenních rámů a fasád. Moderní reprezentativní vzhled, lehkost trvanlivost a odolnost povětrnostním vlivům udělaly z hliníkových konstrukcí favority moderní architektury. Přerušený tepelný most ve speciálním provedení umožňuje, aby určité typy profilů odolaly požárnímu zatížení. Variabilita profilů nám umožňuje pružně reagovat na přání zákazníků. Používaný systém hliníkových profilů nám umožňuje nabízet konstrukce s požární odolností v rozmezí 15 až 60 minut v provedení EI nebo EW. Pomocí samočinného skrápění lze požární odolnost zvýšit až na EI 180 min. Ocel Ocel je tradiční a stále nejkvalitnější materiál, který je v kombinaci s jinými materiály nepřekonatelný v podmínkách požáru. Pro svoje mechanické vlastnosti je nejžádanější v těžkých provozech s nejvyšší požární odolností. Ocelové výrobky jsou standardně určeny do interiérů. Povrchová úprava pozinkováním umožňuje i instalaci do vnějšího prostředí. Dveře nebo pevné prosklené stěny z oceli vykazují požární odolnost do 60 minut, v plném hladkém provedení až 120 minut. Přídavným skrápěním jsme schopni dosáhnout u všech ocelových výrobků požární odolnost až 180 minut. tel.:

6 DŘEVO > OCEL > HLINÍK Dřevěné dveře a stěny interiérové Dveře otočné i posuvné - plné, prosklené, kazetové, částečně prosklené Prosklené stěny Gong, Ostrava Kampus, Brno Dveře s polodrážkou a bez polodrážky Bez požární odolnosti S požární odolností EI 15-60, EW15-60 Kouřotěsné Sa, Sm Zvukotěsné dveře Rw až 42 db Bezpečnostní dveře s BT2 dle ČSN Kyvné protipožární dveře s prosklením Repliky dveří i s požární odolností EI30, EW 45 Atypické konstrukce včetně obloukových ČVUT, Praha Kulturní centrum, Zlín >> PARK INN, Ostrava Zárubně pro dřevěné dveře: Typové ocelové HASIL Dřevěné obložkové Dřevěné rámové Povrchové úpravy: Lakované dle RAL Dýhované dle výběru zákazníka Laminované a foliované dle požadavků zákazníka 6 Katalog produktů a služeb HASIL a.s.

7 DŘEVO > OCEL > HLINÍK Dřevěné dveře a stěny exteriérové Hotel Babylon, Liberec Krajský úřad, Hradec Králové Profilace Euro 68 a 78 Bez požární odolnosti Požární EW15-EI 30 Kazetové, prosklené Zárubeň Euro Povrchová úprava lazurou Hotel >> Babylon, Liberec tel.:

8 DŘEVO > OCEL > HLINÍK Ocelové dveře a stěny interiérové Dveře plné, prosklené, částečně prosklené / Prosklené stěny Dveře s polodrážkou a bez polodrážky Bez požární odolnosti S požární odolností EI 15-90, EW Kouřotěsné Sm, Sa Zvukotěsné do Rw 35 db Bezpečnostní dveře BT2 dle ČSN Ocelová vrata nadměrných rozměrů Posuvná vrata bez požární odolnosti i s požární odolností do EI120 Teleskopické posuvné dveře s požární odolností Skrápěné konstrukce s požární odolností do 180 minut Obkládané dveře nerezové Dveře do čistých prostor otočné, posuvné, plné, částečně prosklené Okna do čistých prostor Atypické konstrukce včetně oblouků Galerie Harfa, Praha Charles Square, Praha AVU,Praha Univerzitní knihovna, Hradec Králové Zárubně pro ocelové dveře: Typové ocelové HASIL Systémové rámové i s přerušeným tep. mostem Povrchové úpravy: Komaxit dle RAL Mokré lakování Obklady nerez, měď apod. 8 Fakultní nemocnice, Ostrava Hotel Vitality, Vendryně Katalog produktů a služeb HASIL a.s.

9 DŘEVO > OCEL > HLINÍK Ocelové dveře exteriérové Divadlo Semafor, Praha Parkovací dům Rozmarýn, Brno Dveře plné, prosklené, částečně prosklené Bez požární odolnosti S požární odolností EI 15-60, EW Kouřotěsné Sm, Sa Dveře zvukotěsné do Rw 35 db Bezpečnostní dveře BT2 dle ČSN Ocelová vrata nadměrných rozměrů Posuvná vrata bez požární odolností i s požární odolností do EI120 Obkládané dveře nerezové Atypické konstrukce včetně oblouků Bytové dveře do exteriéru Ud 1,6 1,7 W/(m 2 K) bez i s požární odolností do EW60 >> Kaufland, Bohumín Zárubně pro ocelové dveře: Systémové rámové i s přerušeným tep. mostem Voest Alpine, Jansen, Mercor Povrchové úpravy: Komaxit dle RAL Mokré lakování Obklady nerez, měď apod. Continental, Brandýs nad Labem Univerzitní knihovna, Hradec Králové tel.:

10 DŘEVO > OCEL > HLINÍK 05 Hliníkové dveře, okna a stěny interiérové Dveře kazetové plné, prosklené, částečné prosklené / Prosklené stěny Bez požární odolnosti Požární v odolnostech EI 15-60, EW Kouřotěsné Sm, Sa Posuvné prosklené dveře s požární odolnosti a kouřotěsné Teleskopické posuvné dveře s požární odolností EI 15 Skrápěné prosklené konstrukce do EI120 Obloukové konstrukce Letiště Václava Havla, Praha ČVUT, Praha Fakultní nemocnice, Ostrava Hotel Vitality, Vendryně Profilace: Systém Aluprof Povrchové úpravy: Komaxit dle RAL Dřevodekory dle vzorníku Aluprof Elox Qubix, Praha Univerzitní knihovna Hradec Králové Nemocnice, Karlovy Vary 10 Katalog produktů a služeb HASIL a.s.

11 Městský úřad, Semily DŘEVO > OCEL > HLINÍK 06 Hliníkové dveře, okna a stěny exteriérové Dveře kazetové plné, prosklené, částečné prosklené / Prosklené stěny Městský úřad, Semily Okna bez požární odolnosti i s požární odolností EI 15-30, EW15-45, Uw až 1,2 W/(m 2 K) Dveře bez požární odolnosti i s požární odolností EI 15-60, EW 15-60, Ud 1,7 W/(m 2 K) Prosklené fasádní systémy bez PO/ s PO EW15-EI60 oboustranně! Posuvné prosklené dveře požární a kouřotěsné Teleskopické posuvné dveře s požární odolností Skrápěné prosklené konstrukce do EI120 Obloukové konstrukce Zvukotěsné konstrukce s Rw Zimní stadion, Jičín VŠE, Praha Profilace: Systém Aluprof Povrchové úpravy: Komaxit dle RAL Dřevodekory dle vzorníku Aluprof Elox Nemocnice, Třebíč Continental, Brandýs nad Labem tel.:

12 DŘEVO > OCEL > HLINÍK 07 Typové ocelové zárubně Zárubně s polodrážkou/bez polodrážky Pro zazdění i dodatečnou montáž SDK zárubně S negativní drážkou Požární/nepožární Povrchová úprava základ/komaxit dle RAL C B AS A 12 Katalog produktů a služeb HASIL a.s.

13 DŘEVO > OCEL > HLINÍK 08 Exklusivní výrobky Galefie Harfa, Praha Administrativní budova Avriopoint, Brno Masarykova univerzita, kampus, Brno Kouřotěsné posuvné dveře hliníkové Ocelové dveře systému ZOKT Opláštěné dveře nerezové, měděné apod. Nerezové dveře a stěny Dveře do čistých prostor ocelové Kyvné dřevěné dveře do EI30, EW 45 Skrápěné konstrukce ocelové, hliníkové do EI180 Teleskopické ocelové a hliníkové prosklené dveře s PO Atypické konstrukce Hliníkové a ocelové prosklené stěny s dřevěnými dveřmi - interiérové konstrukce Gravitační vrata posuvná, samospádová Rentgenové dveře a okna Okna do promítacích kabin Výsuvná okna Technická univerzita, Liberec Fakultní nemocnice, Ostrava Gong, Ostrava Letiště Václava Havla, Praha tel.:

14 DŘEVO > OCEL > HLINÍK 09 Fasády Prosklené lehké obvodové pláště Grand Casino, Aš Základní verze prosklené fasády a světlíků bez požární odolnosti - přítlačné a krycí lišty v obou směrech Prosklené fasádní systémy s požární odolností EI15 EI60 DP1 Vzhled požární fasády se neliší od základní verze fasády Možnost zvýšit izolační vlastnosti profilů použitím izolační vložky HI Uf od 0,9W/(m 2 K) nelze použít pro konstrukce v požární odolnosti Fasády strukturální přítlačné a krycí lišty nahrazeny tmelenou spárou Všechny systémy jsou certifikovány a splňují potřebné normy Nemocnice, Karlovy Vary Profilace: Systém Aluprof Povrchové úpravy: Komaxit dle RAL Dřevodekory dle vzorníku Aluprof Elox 14 Katalog produktů a služeb HASIL a.s.

15 Servis Hasil a.s. Váš tradiční lídr výroby a servisu dveřních uzávěrů Nabízíme: Rychlý a profesionální servis a údržbu požárních i nepožárních uzávěrů Provedení roční bezpečnostní kontroly provozuschopnosti požárních uzávěrů otvorů dle vyhlášky MV ČR 246/2001 Sb. a jejího doložení dle zákona 133/85 Sb. Dlouholeté zkušenosti lídra dveřních uzávěrů Výkony v rámci preventivní prohlídky Standardní prohlídka zahrnuje: Kontrola celkového stavu a funkčnosti stavebního uzávěru Seřízení chodu dveřních křídel, nastavení jejich zavírání Promazání a dotažení mechanických částí vrchního kování zámky závěsy padací lišty samozavírače a koordinátory zástrče a rozvory Kontrola těsnění Kontrola skleněných výplní U posuvných dveří kontrola mechanického posuvu, upevnění a stavu kartáčků Kontrola požární pásky Kontrola panikového kování Kontrola značení (výrobní štítky) Provádíme: Kompletní servis a kontrolu provozuschopnosti dle požadavků zákazníka Generální opravy, výrobu a montáž nových výrobků nebo poškozených částí Upgrade opotřebovaných součástí Výrobu, dodávku a montáž požárních i nepožárních skel a izolačních skel Disponujeme: Vlastními výrobními kapacitami v komoditách ocel, dřevo, hliník a výroby požárních skel Vlastními montážními skupinami a dopravou Oddělením vlastního vývoje, techniky a požární ochrany V rámci této prohlídky dokládáme Servisní protokol se seznamem kontrolovaných uzávěrů a popisem případných závad, k jejichž odstranění Vám zpracujeme detailní cenovou nabídku. tel.:

16 ASSA ABLOY is the global leader in door opening solutions, dedicated to satisfying end-user needs for security, safety and convenience Sídlo společnosti HASIL a. s. Gen. Sochora 6176/6a Ostrava-Poruba Telefon : Servisní oddělení: Telefon : , Obchodní pobočka Praha HASIL a. s. Dolnoměcholupská 1418/ Praha 10 Telefon : , Obchodní pobočka Brno HASIL a. s. Ječná 29a Brno Řečkovice Telefon: , Obchodní pobočka Ostrava HASIL a. s. Novoveská 2064/5E Ostrava - Mariánské Hory Telefon: , Obchodní pobočka Liberec HASIL a. s. Ruprechtická ul. 732/ Liberec Telefon: , Dceřinná společnost Slovensko HASIL s.r.o. Tomáškova Bratislava Slovenská republika Telefon :

obsah /str. Představení firmy Společnost HASIL a.s. výrobky Mapa ČR a Slovensko: Obsah 2 O společnosti 3 Komplexní nabídka služeb 4 Materiály 5

obsah /str. Představení firmy Společnost HASIL a.s. výrobky Mapa ČR a Slovensko: Obsah 2 O společnosti 3 Komplexní nabídka služeb 4 Materiály 5 obsah /str. Obsah 2 O společnosti 3 Komplexní nabídka služeb 4 Materiály 5 výrobky 01 Dřevěné dveře a stěny interiérové 6 02 Dřevěné dveře a stěny exteriérové 7 03 Ocelové dveře a stěny interiérové 8 04

Více

www.albo.cz Dřevěná eurookna DřevOhliníková okna interierové dveře Vše co vyrábíme, najdete pod jednou střechou KATALOG VÝROBKŮ 2011

www.albo.cz Dřevěná eurookna DřevOhliníková okna interierové dveře Vše co vyrábíme, najdete pod jednou střechou KATALOG VÝROBKŮ 2011 KATALOG VÝROBKŮ 2011 DŘEVĚNÁ OKNA NEJVYŠŠÍ KVALITY Dřevěná eurookna DřevOhliníková okna Vchodové dveře interierové dveře Vše co vyrábíme, najdete pod jednou střechou Sekční garážová vrata Zimní zahrady

Více

BEZPEČNOSTNÍ A PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE

BEZPEČNOSTNÍ A PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE BEZPEČNOSTNÍ A PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE Historie firmy a její vývoj Prokázané kořeny firmy sahají do roku 1897, kdy na základě živnostenského listu, vydaného CK okresním hejtmanstvím v Tišnově, začal jako truhlář

Více

BEZPEČNOSTNÍ A PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE

BEZPEČNOSTNÍ A PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE BEZPEČNOSTNÍ A PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE Bezpečnostní dveře firmy GERBRICH ochrání váš domov... Historie firmy a její vývoj Prokázané kořeny firmy sahají do roku 1897, kdy na základě živnostenského listu, vydaného

Více

VCHODOVÉ DVEŘE SULKO NEJLEPŠÍ VIZITKA VAŠEHO DOMU. Průvodce nabídkou vchodových dveří. www.sulko.cz. 800 155 156

VCHODOVÉ DVEŘE SULKO NEJLEPŠÍ VIZITKA VAŠEHO DOMU. Průvodce nabídkou vchodových dveří. www.sulko.cz. 800 155 156 VCHODOVÉ DVEŘE SULKO NEJLEPŠÍ VIZITKA VAŠEHO DOMU Průvodce nabídkou vchodových dveří www.sulko.cz. 800 155 156 Vchodové dveře jsou přirozenou součástí našich domovů, proto chceme, aby vám dobře sloužily

Více

PREZENTACE FIRMY KVALITNÍ KONSTRUKCE A MODERNÍ DESIGN. www.volmut.cz

PREZENTACE FIRMY KVALITNÍ KONSTRUKCE A MODERNÍ DESIGN. www.volmut.cz PREZENTACE FIRMY KVALITNÍ KONSTRUKCE A MODERNÍ DESIGN www.volmut.cz HISTORIE FIRMY Firma VOLMUT vznikla v roce 1991 jako fyzická osoba. K transformaci na společnost s ručením omezeným došlo začátkem roku

Více

ČISTÉ PROSTORY REALIZACE PROSTOR S VYSOCE NÁROČNÝMI POŽADAVKY NA ČISTOTU PROSTŘEDÍ

ČISTÉ PROSTORY REALIZACE PROSTOR S VYSOCE NÁROČNÝMI POŽADAVKY NA ČISTOTU PROSTŘEDÍ ČISTÉ PROSTORY REALIZACE PROSTOR S VYSOCE NÁROČNÝMI POŽADAVKY NA ČISTOTU PROSTŘEDÍ FORCLEAN - ucelený systém pro komplexní výstavbu prostor s vysoce náročnými požadavky na pracovní prostředí, tzv. čisté

Více

»» NABÍDKA 2005»» duben SPECIÁLNÍ DVEŘE

»» NABÍDKA 2005»» duben SPECIÁLNÍ DVEŘE »» NABÍDKA 2005»» duben SPECIÁLNÍ DVEŘE»» NABÍDKA 2005»» duben»» NABÍDKA 2005»» duben»» NABÍDKA 2005»» duben»» NABÍDKA 2005»» duben»» NABÍDKA 2005»» duben » P R O T I P O Ž Á R N Í D V E Ř E» Standart

Více

KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2013 2014

KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2013 2014 KATALOG OKEN A DVEŘÍ 013 014 O NÁS Okna a dveře mohou mít desítky různých podob ale vždy jsou prvkem, který je pro váš projekt mimořádně důležitý. Jakékoli chybné rozhodnutí při výběru materiálu či zasklení

Více

2010 2011 Dřevěná okna a dveře. Produktový katalog

2010 2011 Dřevěná okna a dveře. Produktový katalog 2010 2011 Dřevěná okna a dveře Produktový katalog TOP WOOD WINDOWS Obsah Představení značky TWW... 2 Jak vzniká okno...4/7 Jak vybírat okna...8/9 Dřevěná okna a dveře... 10 Profily oken...12/13 Vchodové

Více

DVEřE I okna I světlíky

DVEřE I okna I světlíky Praha Brno Bratislava Curych Kodaň Mnichov Vídeň DVEřE I okna I světlíky Mříže I kompletní bezpečí www.adlo.cz 1 INFORMACE O FIRMĚ Konstrukční dokonalost - nejbezpečnější dveře na trhu Technologická přesnost

Více

KATALOG VÝROBKŮ. FenStar s.r.o.

KATALOG VÝROBKŮ. FenStar s.r.o. FenStar s.r.o. FenStar s.r.o. Fenstarová 1, 684 01 Hodějice tel. +420 544 146 111, fax +420 544 146 006 info@fenstar.com www.fenstar.com KATALOG VÝROBKŮ Katalog výrobků Společnost FenStar 4 Proč právě

Více

VEKRA 2013/2014 PRODUKTOVÝ KATALOG. okna vašeho domova

VEKRA 2013/2014 PRODUKTOVÝ KATALOG. okna vašeho domova VEKRA okna vašeho domova 2013/2014 PRODUKTOVÝ KATALOG PŘEDSTAVENÍ ZNAČKY VEKRA Krásná okna pro váš svět Okna jsou jednou z nejdůležitějších součástí našich domovů. Díváme se přes ně na svět, chrání nás

Více

K a t a l o g v ý r o b k ů

K a t a l o g v ý r o b k ů Katalog výrobků FenStar O společnosti 3 Galerie FenStar 3 Výroba 4 Přednosti výrobků FenStar 5 Certifi kace 6 Reference FenStar 8 Okna Evolutive 10 Elegance 12 WoodStar 14 Vchodové dveře ALU dveře 16 PVC

Více

Bezpečný domov začíná dveřmi...

Bezpečný domov začíná dveřmi... Bezpečný domov začíná dveřmi... NEXT (1990) Jaké dveře NEXT zvolit? Vývoj Od vzniku firmy v roce 1990 klademe na vývoj a výzkum vysoké nároky. Chceme zákazníkům dopřát nejen moderní designy a materiály,

Více

Obsah. O nás. Plastová okna a dveře. Dřevěná okna a dveře. Hliníková okna a dveře. Interiérové dveře a zárubně. Dvoukřídlá vrata

Obsah. O nás. Plastová okna a dveře. Dřevěná okna a dveře. Hliníková okna a dveře. Interiérové dveře a zárubně. Dvoukřídlá vrata Obsah O nás Plastová okna a dveře Dřevěná okna a dveře Hliníková okna a dveře Interiérové dveře a zárubně Dvoukřídlá vrata Garážová vrata (sekční a posuvná) Vstupní dveře Typy oken, dveří a skel Doplňky

Více

Hliníkové a plastové vstupní dveře a portály DVEŘE DO VAŠEHO DOMOVA

Hliníkové a plastové vstupní dveře a portály DVEŘE DO VAŠEHO DOMOVA Hliníkové a plastové vstupní dveře a portály DVEŘE DO VAŠEHO DOMOVA Hliníkové vstupní dveře řady H900 pro rodinné domy Hliníkové vstupní dveře od společnosti HOCO BAUELEMENTE, spol. s r.o. zajistí dokonalou

Více

DŘEVĚNÁ OKNA A DVEŘE. produktový katalog

DŘEVĚNÁ OKNA A DVEŘE. produktový katalog DŘEVĚNÁ OKNA A DVEŘE produktový katalog 2013/2014 Obsah 04 10 důvodů proč TWW 05 Jak vybírat okna 06 Jak vzniká okno 08 Dřeviny 09 Povrchová úprava 10 Dřevěná okna a dveře - úvod 12 Eurookno IV68 13 Termookno

Více

VEKRA 2014/2015 PRODUKTOVÝ KATALOG. okna vašeho domova

VEKRA 2014/2015 PRODUKTOVÝ KATALOG. okna vašeho domova VEKRA okna vašeho domova 2014/2015 PRODUKTOVÝ KATALOG PŘEDSTAVENÍ ZNAČKY VEKRA Krásná okna pro váš svět Okna jsou jednou z nejdůležitějších součástí našich domovů. Díváme se přes ně na svět, chrání nás

Více

VEKRA 2014/2015 PRODUKTOVÝ KATALOG. okna vašeho domova

VEKRA 2014/2015 PRODUKTOVÝ KATALOG. okna vašeho domova VEKRA okna vašeho domova 2014/2015 PRODUKTOVÝ KATALOG PŘEDSTAVENÍ ZNAČKY VEKRA Krásná okna pro váš svět Okna jsou jednou z nejdůležitějších součástí našich domovů. Díváme se přes ně na svět, chrání nás

Více

Již od roku 1993. O nás

Již od roku 1993. O nás Již od roku 1993 Je to již přes 20 let od zahájení prvních dodávek a montáží oken a dveří. Je proto velice možné, že i Vám jsme dodávali některé z našich výrobků. Pokud ano, věříme, že jste s naší prací

Více

KATALOG INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ

KATALOG INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ KATALOG INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ OBSAH Historie firmy a její vývoj Prokázané kořeny firmy sahají do roku 1897, kdy na základě živnostenského listu, vydaného CK okresním hejtmanstvím v Tišnově, začal jako truhlář

Více

KATALOG INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ

KATALOG INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ KATALOG INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ OBSAH Historie firmy a její vývoj Prokázané kořeny firmy sahají do roku 1897, kdy na základě živnostenského listu, vydaného CK okresním hejtmanstvím v Tišnově, začal jako truhlář

Více

Plastová okna. opravdová OKNA. ... když chcete. Okna s novým rozměrem

Plastová okna. opravdová OKNA. ... když chcete. Okna s novým rozměrem Plastová okna Okna s novým rozměrem... když chcete opravdová OKNA Do rukou se Vám dostává představení společnosti PRAMOS, a.s. a jejího výrobního programu se zaměřením na výměnu oken. Naším cílem není

Více

KATALOG 2014 KVALITNÍ KOVÁNÍ

KATALOG 2014 KVALITNÍ KOVÁNÍ KATALOG 2014 KVALITNÍ KOVÁNÍ Vážené dámy a pánové, Společnost TWIN připravuje pro Vás již 22 let ucelenou nabídku kování pro všechny interiéry od bytů, rodinných domů, až po namáhané interiéry v kancelářských

Více

INVESTORSKÉ 6/2014. www.tvstav.cz VÝPLNĚ OTVORŮ, FASÁDNÍ SYSTÉMY VYBÍRÁME Z OBSAHU: roèník XXI.

INVESTORSKÉ 6/2014. www.tvstav.cz VÝPLNĚ OTVORŮ, FASÁDNÍ SYSTÉMY VYBÍRÁME Z OBSAHU: roèník XXI. www.tvstav.cz STAVEBNÍ A INVESTORSKÉ NOVINY A roèník XXI. TÉMA: VÝPLNĚ OTVORŮ, FASÁDNÍ SYSTÉMY INVESTORSKÉ 6/2014 1814-2014 200 let celosvětově 1994-2014 20 let v ČR... více na str. 6 VYBÍRÁME Z OBSAHU:

Více

Průvodce nabídkou. www.sulko.cz. 800 155 156

Průvodce nabídkou. www.sulko.cz. 800 155 156 Průvodce nabídkou 2011. 800 155 156 02 03 Vize společnosti Naším cílem je vyrábět a dodávat náročným zákazníkům produkty, na které se budou moci dlouhodobě spolehnout a které přispějí k většímu komfortu

Více

26/2008. Jak nejlépe opravit panelové domy. ročník 11. Naše tipy:

26/2008. Jak nejlépe opravit panelové domy. ročník 11. Naše tipy: Jak nejlépe opravit panelové domy 26/2008 ročník 11 Naše tipy: Financování oprav, rekonstrukcí a modernizací bytových domů Produkty banky Wüstenrot Specifickou oblast úvěrové činnosti stavební spořitelny

Více

Interiérové dveře. www.vrana-dvere.cz. Standardní řada. Lamino. interiérové zárubně s nadsvětlíkem a bočním světlíkem doplňky skla

Interiérové dveře. www.vrana-dvere.cz. Standardní řada. Lamino. interiérové zárubně s nadsvětlíkem a bočním světlíkem doplňky skla Interiérové dveře Standardní řada Lamino interiérové dveře Standard dveře Novaline dveře Rustik dveře posuvné dveře bezpečnostní dveře s olověnou vložkou dveře protipožární, protihlukové, protikouřové

Více

»» T E C H N I C K É L I S T Y»»

»» T E C H N I C K É L I S T Y»» »» T E C H N I C K É L I S T Y»» » O B S A H» 1. O B E C N É I N F O R M A C E O KO N S T R U K C I D V E Ř E............................................................. 3-5 Z Á RUBNĚ........................................................

Více