IQcook. Revoluční indukční varná deska. K dostání pouze v kuchyňských studiích KUCHYNĚ gorenje. Seznam prodejen na

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "IQcook. Revoluční indukční varná deska. K dostání pouze v kuchyňských studiích KUCHYNĚ gorenje. Seznam prodejen na www.kuchynegorenje."

Transkript

1 Revoluční INDUKČNÍ VARNÁ DESKA S TECHNOLOGIÍ INTELIGENTNÍCH SENZORŮ A JEDINEČNÝM PROGRAMEM VAŘENÍ V PÁŘE IQcook Revoluční indukční varná deska. K dostání pouze v kuchyňských studiích KUCHYNĚ gorenje. Seznam prodejen na

2

3 3 IQcook REVOLUČNÍ INDUKČNÍ VARNÁ DESKA S TECHNOLOGIÍ INTELIGENTNÍCH SENZORŮ, vítěz ceny Red Dot Design Award 2012 v kategorii produktový design Plus pro inovaci a revoluční technologii první varné desky s plně automatickým vařením v páře! IQcook je první varná deska na světě, která využívá nejmodernější technologii s inteligentními senzory pro automatickou 100% účinnost. Jedná se o první varnou desku, která vaří sama bez jakékoliv kontroly: v páře, vždy při správné teplotě, se správným výkonem, bez jakékoliv ztráty nutričních hodnot potravin. Můžete jí skutečně důvěřovat, že zaznamená včas všechny změny a upraví výkon tak, aby se zabránilo překypění, připálení nebo rozvaření potravin. IQcook představuje revoluci pro svou dokonalost ve vaření, smažení a grilování. Prokázáno. Patentováno!

4

5 5 Senzorová technologie Technologie inteligentních senzorů umožňuje automatickou regulaci výkonu a teploty indukční varné desky. Výběrem jednoho z pěti přednastavených programů vaření se automaticky aktivují senzory nainstalované ve varné zóně. Pak pouhým dotykem aktivujte senzor nainstalovaný na pokličce hrnce. Senzory přesně monitorují proces vaření v hrnci nebo v pánvi a neustále komunikují s elektronikou varné desky. Okamžitě zaznamenají jakoukoliv změnu podmínek, jako je např. var, a předají informaci do varné desky, která podle potřeby upraví teplotu varné zóny. Senzorová technologie IQ byla zabudovaná do indukčních varných desek nové generace Power +, které zajišťují nejvyšší výkon mezi indukčními varnými deskami. Jedná se o jeden z provozních režimů, které má varná deska k dispozici. Vaši varnou desku IQcook můžete také používat běžným způsobem, jako ostatní špičkové indukční varné desky prémiové značky gorenje +. Plus pro kontrolu nad indukční varnou deskou SensorControl, bezpečnost, uchování živin a úspory energie Varná deska automaticky reguluje činnost varných zón, takže není nutný přímý dohled. Spolehlivé a účinné inteligentní senzory, nainstalované ve varné zóně, komunikují se senzorem v pokličce a monitorují proces vaření uvnitř hrnce. Výsledkem je automatická regulace teploty a výkonu varné desky pro dosažení optimálních výsledků vaření. Překypění nebo připálení není možné, protože patentovaná chytrá funkce SmartSense využívá komunikace inteligentních senzorů v pokličce a varné zóně, snadno tak identifikuje var nebo odpaření kapaliny a automaticky upraví činnost varné desky nebo ji vypne. Spolehlivý automatický řídící systém zaručuje úplnou bezpečnost a nevyžaduje Vaši bezprostřední pozornost. Díky optimálnímu využití času a energie ušetří varná deska IQcook až 40 % energie! Revoluční varná deska IQcook Vám umožňuje výběr z pěti přednastavených režimů vaření, pečení a grilování. Tři přednastavené režimy jsou určeny pro použití s pokličkou a dva pro vaření bez pokličky.

6 Ovoce Zelenina Luštěniny Mořské plody Masová jídla Jablka, Brambory, Cizrna, Škeble, Párek v rohlíku, hrušky, broskve, švestky, míchané ovoce brokolice, zelená čočka, květák, fazole mrkev, hrášek, míchaná zelenina, krevety vykostěná kuřecí prsa nakrájená na kostičky, sušená klobása, hovězí maso lilek, čerstvé zelí, kysané zelí, kapusta IQsteam Zdravé vaření v páře pro uchování živin, vitamínů a minerálů potravin! Inovační a jedinečný režim vaření IQsteam nepotřebuje k přípravě vašeho pokrmu nic jiného než páru! Jedná se o revoluční novinku vaření v páře, která zajistí, že si vaše zelenina uchová cenné živiny, vitamíny a minerály a zůstane při tom dostatečně celistvá a šťavnatá. Pro uvaření 1 kg zeleniny potřebujete pouhých 0,5 dl vody. IQ sensor vždy nastaví správnou teplotu i výkon a to bez ztráty nutričních hodnot potravin. Vařením v páře se uchovává také přirozená barva a chuť použitých potravin. Kontrola procesu vaření je dokonalá, protože přednastavený program automaticky reguluje odpařování, aby vaření v páře probíhalo rovnoměrně Ca (mg/100 g) Ca (mg/100 g) Ca (mg/100 g) Brokolice Karotka Brambory Při vaření zeleniny tradičním způsobem dochází až k 50% ztrátě všech vitamínů a minerálů, zatímco při použití přednastaveného režimu vaření v páře IQsteam zůstává většina živin zachována. Zdroj: Univerzita Ljubljaň, Biotechnická fakulta, oddělení výživy, chemická laboratoř, únor 2012

7 7 IQboil Vaření potravin s velkým množstvím vody Polévky, těstoviny a dušené pokrmy ještě nikdy nebyly tak lahodné! IQboil je vynikající volbou pro jakékoliv jídlo vyžadující velké množství vody. Přednastavený režim vaření přivede obsah hrnce nebo pánve k varu; pak převezme kontrolu činnosti inteligentní senzor, který pečlivě udržuje správnou teplotu varu. Intenzita varu závisí na vaší volbě - nízká, střední nebo vysoká. IQpro Pomalé vaření potravin vyžadujících dlouhou dobu vaření IQpro je správnou volbou pro pokrmy obsahující škrob, jako je dušené maso, rýžový nákyp, pudink, polenta, atd. - veškeré potraviny, které se dlouho vaří a vyžadují pomalý ohřev následovaný slabým varem. Funkce IQpro je vynikající volbou také pro ohřev již hotových nebo předvařených pokrmů.

8 IQfry Pro ty nejlepší výsledky fritování IQfry zajistí, že vaše pokrmy budou po fritování správně křehké a křupavé. S tímto přednastaveným režimem vaše varná deska IQcook připraví vynikající hranolky, smaženou zeleninu, koblihy jako dezert či maso v té správné teplotě. IQgrill Vynikající grilování přesně tak, jak to máte rádi IQgrill je program, který Vám zajistí rovnoměrně ogrilované a šťavnaté pohoštění. V tomto přednastaveném režimu grilování si můžete vybrat jednu ze tří úrovní propečení pokrmu - rare (mírně propečený), medium (středně propečený) a well done (propečený). IQgrill je vhodný k přípravě steaků, ryb, brambor, zeleniny a také zmrazených potravin, omelet a palačinek.

9 9 PLUS krok jedna: Zapněte sytém IQcook Pro dobrý začátek! Režim IQcook se aktivuje pouhým stisknutím ikony IQ na varné desce. Rozsvítí se symbol vybraného režimu vaření varné desky IQ spolu s dalšími dostupnými předvolbami. PLUS krok dva: VYBERTE PŘEDNASTAVENÝ REŽIM VAŘENÍ Pro dokonalé vaření! Přednastavené režimy vaření jsou označeny jasnými a srozumitelnými symboly, které usnadňují a urychlují ovládání varné desky. Vše, co musíte udělat, je vybrat z pěti režimů vaření ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. PLUS krok tři: AKTIVUJTE SENZOR NA POKLIČCE Pro úžasné výsledky! Posledním krokem je aktivování inteligentního senzoru nainstalovaného na pokličce hrnce. Senzor se aktivuje pouhým dotykem, čímž se vytvoří spojení s inteligentními senzory nainstalovanými ve varné zóně a zajistí se spolehlivá automatická kontrola. Automaticky se zapne také funkce SmartSense, která zajišťuje celkovou bezpečnost po dobu vaření. Jednoduché používání ve třech krocích PLUS navíc: TŘI ÚROVNĚ PROPEČENÍ Správné nastavení vybrané chutě! Některé uvedené režimy vaření umožňují také nastavení úrovně propečení. Tak si můžete dle své vlastní chuti a typu potraviny vybrat mezi úrovní nízkou (rare - mírně propečené), střední (medium - středně propečené) a vysokou (well-done - propečené). Víceúrovňový režim vaření je také vynikající pro přípravu anglického steaku.

10 Varné desky: další plusy Slider + Flexibilní regulace každé varné zóny Plus pro vynikající regulaci výkonu a doby vaření! Speciální inovační posuvné ovládání umožňuje dokonalou kontrolu nad úrovní výkonu každé varné zóny. Navíc lze pro každou zónu nastavit také vlastní časovač. Funkce Slider + je určena i pro jednoduché ovládání speciálních funkcí, jako je ochrana proti překypění, Heating + a Lock +. Power + Extra výkon v případě potřeby Plus pro maximální výkon všech varných zón současně! Power + je nová generace indukčních varných desek, jejichž funkce Powerboost +, nové vysoce výkonné indukční cívky a chladící ventilátory s dvojnásobným výkonem nabízejí ještě více vynikajících vlastností indukce. Pro rozdělování výkonu mezi zabudované indukční cívky jsou použity chytré elektronické spínače, které Vám umožní používat všechny varné zóny současně i při nejvyšším nastavení. Velmi bezpečné. Velmi efektivní! Indukce s okamžitou reakcí Plus pro profesionální výsledky! Indukční varná deska pracuje dvakrát rychleji než plynový vařič; navíc je úspornější a bezpečnější. Ohřívá pouze dno hrnce, zatímco zbývající povrch varné desky zůstává studený a bezpečný na dotek. Při provozu desky dochází k jejímu neustálému zapínání a vypínání a regulování teploty a varná deska vychladne velmi rychle. Teplota se upraví okamžitě po Vašem příkazu zadaném pouhým dotykem, proto je zde i menší nebezpečení překypění. Některé úkony, jako je rozpouštění čokolády nebo výroba důmyslných omáček a jiných mistrovských kousků citlivých na teplotu, jsou navíc mnohem jednodušší. Nádobí pro indukční varnou desku Plus pro většinu nádobí, které již máte! Rozhodnutí o koupi indukční varné desky nevyžaduje výměnu všech Vašich hrnců a pánví. Ve skutečnosti lze použít veškeré nádobí s feromagnetickým dnem. Zda je nádobí vhodné pro použití na indukční varné desce zjistíte jednoduše pomocí magnetu: pokud magnet bude držet na dnu, pak bude indukce fungovat. Jednoduše čistý povrch Plus pro varnou desku, která se snadno udržuje čistá! Protože se varná deska ohřívá pouze pod hrncem a k regulaci teploty dochází okamžitě, nebezpečí překypění nebo vylití je minimální. Na varnou desku se tak nic nepřipeče ani nepřilepí! V případě nehody povrch desky jednoduše otřete. Stačí čistá voda. Powerboost + Plus pro maximálně rychlé vaření! Jednoduše zapněte funkci Powerboost + pro další zvýšení výkonu již tak vysoce účinné varné desky. Časovač Plus pro dokonale načasované vaření! Odpočítávací časovač může být nastaven až na 99 minut. Pokud ze zkušenosti znáte optimální dobu vaření konkrétního pokrmu, nastavte časovač a varná deska se po uplynutí nastavené doby automaticky vypne. Pípnutí bude signalizovat, že pokrm je hotový. Zobrazení zbytkového tepla (H) Plus pro bezpečnost! Pokud je varná zóna stále horká, bude tato skutečnost indikována světelným signálem. Pokud kontrolka svítí, nedotýkejte se zóny. Zbytkové teplo lze využít k udržování pokrmů teplých nebo k pomalému rozpouštění - bez použití další energie. Ochrana proti přehřátí Plus pro ochranu zabudované elektroniky! Speciální víceúrovňový bezpečnostní systém brání přehřívání a tím chrání elektronickou technologii indukční varné desky před poškozením. V případě extrémního zvýšení teploty varné zóny se automaticky zapne dvoustupňový ventilátor. Když to nebude stačit, vypne se funkce Powerboost + - pokud byla aktivována. Pokud je teplota stále příliš vysoká, sníží se výkon některých varných zón. V krajním případě se varné zóny vypnou. Po vychladnutí je varná deska znovu připravena k provozu na jakýkoliv (dokonce i maximální) výkon. Rozpoznání hrnce Plus pro přizpůsobení provozního výkonu nádobí! Indukční varná deska automaticky rozpozná hrnec postavený na varnou zónu. Pokud je zóna zapnutá, zobrazí se symbol U. Varná zóna začne pracovat dle nastavení - ale pouze tehdy, pokud je na ní hrnec! To můžete udělat do deseti minut po zapnutí zóny. Pokud použijete menší hrnec, než je aktivovaná varná zóna, varná deska automaticky přizpůsobí výkon velikosti hrnce a použije pouze takové množství energie, jaké je potřebné pro tento konkrétní kus nádobí! Lock + Plus pro bezpečnost dětí! Zamkněte celou varnou desku nebo Vaše aktuální nastavení. Děti budou v bezpečí před jejím nekontrolovaným zapnutím a varná deska bude zajištěna proti jejich pokusům o manipulaci s ní. Restzone + Plus pro největší dočasnou odkládací plochu na varné desce! Inovační uspořádání varných zón ponechává mezi nimi dostatek prostoru, který umožňuje přesunování a dočasné odkládání dalšího nádobí - na samotnou varnou desku. Toto praktické řešení je velmi užitečné především v malých kuchyních, kde je vždy nedostatek pracovního prostoru; navíc umožňuje šéfkuchařům plně se soustředit na svou práci! Okraje Alublack Plus pro elegantní detaily! Všechny varné desky Gorenje + mají hliníkové hrany - v černém provedení! Hrany chrání sklokeramickou desku a kvalitní černý hliník se hodí ke vzhledu inovativně navržených varných desek. Silent + Plus pro výrazně nižší hluk i při nastavení nejvyššího výkonu! Inteligentní přepínání mezi indukčními cívkami a nejkvalitnější systémové komponenty přinášejí nové generaci indukčních varných desek významnou výhodu oproti dosud známým varným deskám tohoto typu. I při současném používání všech varných zón na nejvyšší výkon je charakteristický hluk indukční desky sotva slyšet. Prevence překypění Plus pro okamžité zvýšení a automatické snížení výkonu na požadovanou teplotu! Po zapnutí varná deska automaticky dodá výkon potřebný pro rychlé dosažení požadované úrovně. Pak se výkon sníží na úroveň postačující pro udržování požadované teploty. Inteligentní funkce, kterou lze kdykoliv zapnout nebo vypnout, brání překypění tekutin nebo příliš dlouhému nežádoucímu varu. Heating + Melting + Usnadněné vaření Plus pro kontrolované nízké teploty a pro energeticky úsporné vaření! Se zapnutou funkcí Melting + bude varná zóna udržovat konstantní teplotu 42 C. Rovnoměrný ohřev je vynikající funkcí, která Vám umožní jednoduše a bezpečně rozpouštět med, máslo nebo čokoládu - bez nebezpečí připálení! Tato funkce je ideální také pro rozmrazování zmrazených potravin. Funkce Heating + usnadňuje udržování ideální servírovací teploty pokrmů, t.j. 70 C. Při této teplotě zůstanou pokrmy teplé a zachovají si svou chuť a vůni. Pause + Pauza pro případ potřeby Plus pro bezpečné vaření - i když opustíte kuchyni! Pouhý dotyk stačí pro okamžité přerušení činnosti všech varných zón. Pokud situace vyžaduje náhlé přerušení vaření, vše zůstane pod kontrolou i bez Vaší přítomnosti. Když se vrátíte, dotkněte se znovu stejného tlačítka pro pokračování vaření s nezměněnými nastavenými parametry!

11 11 GIT 78 B Indukční sklokeramická varná deska GIT 68 B Indukční sklokeramická varná deska GIT 78 B + Hrany varné desky: Alublack hliníkové okraje v černé barvě + Způsob ovládání: ovládání Control + + Programovací hodiny + Přednastavené programy: IQboil, IQpro, IQsteam, IQfry, IQgrill + Funkce zvýšení výkonu Powerboost + + Funkce udržování teploty připraveného jídla Heating + + Funkce citlivého rozpouštění a odmrazování Melt + + Počet varných zon: 4 indukční varné zóny + levá zadní: Indukční varná zóna ø 21 cm, 2,3/3,7 kw + Pravá přední: Indukční varná zóna ø 18 cm, 1,85/3 kw + levá zadní: Indukční varná zóna ø 14,5 cm, 1,4/2,2 kw + Pravá zadní: Indukční varná zóna ø 18 cm, 1,85/3 kw + Příkon: 7,4 kw + Hrany varné desky: Alublack hliníkové okraje v černé barvě + Způsob ovládání: ovládání Control + + Programovací hodiny + Přednastavené programy: IQboil, IQpro, IQsteam, IQfry, IQgrill + Funkce zvýšení výkonu Powerboost + + Funkce udržování teploty připraveného jídla Heating + + Funkce citlivého rozpouštění a odmrazování Melt + + Počet varných zon: 4 indukční varné zóny + levá zadní: Indukční varná zóna ø 21 cm, 2,3/3,7 kw + Pravá přední: Indukční varná zóna ø 18 cm, 1,85/3 kw + levá zadní: Indukční varná zóna ø 14,5 cm, 1,4/2,2 kw + Pravá zadní: Indukční varná zóna ø 18 cm, 1,85/3 kw + Příkon: 7,4 kw + SmartSense bezpečnostní funkce + varná automatika + ukazatel zbytkového tepla + Dětský zámek lock + + Rozměry k zabudování (š v h): 75 4,8 49 cm + SmartSense bezpečnostní funkce + varná automatika + ukazatel zbytkového tepla + Dětský zámek lock + + Rozměry k zabudování (šxvxh): 56 4,8 49 cm GIT 68 B

12 PLUS. PULSE. Gorenje spol. s r. o. Pobočná 1/1395, Praha 4

DOMÁCÍ SPOTŘEBIČE 2011

DOMÁCÍ SPOTŘEBIČE 2011 DOMÁCÍ SPOTŘEBIČE 2011 FAGOR: Kdo jsme, odkud jdeme a kam směřujeme Značka Fagor se zaměřuje na lidi a na hledání těch nejlepších řešení, abyste žili ve zdravějším a příjemnějším prostředí. Proto je naše

Více

MWI 243 XA Mikrovlnná trouba

MWI 243 XA Mikrovlnná trouba MWI 243 XA Mikrovlnná trouba Návod k použití 81 OBSAH KAPITOLA 1 OBECNĚ 1.1 Popis trouby... strana 82 1.2 Popis ovládacího panelu... strana 83 1.3 Instalace... strana 84 1.4 Důležitá bezpečnostní upozornění...

Více

První na světě. Právě teď i pro GN 2/1! Bezkonkurenční. Parní konvektomat Salvis-CUCINA

První na světě. Právě teď i pro GN 2/1! Bezkonkurenční. Parní konvektomat Salvis-CUCINA První na světě Právě teď i pro GN 2/1! Bezkonkurenční. Parní konvektomat 100 let našich zkušeností pro maximální výkon multifunkčního stroje. Dotyková technologie SALVIS. Senzory pro rychlé postupy. Vynalézavý.

Více

Vestavné přístroje pro domácnost. Vydání únor 2014

Vestavné přístroje pro domácnost. Vydání únor 2014 Vestavné přístroje pro domácnost Vydání únor 2014 Naše motto Immer besser "Vždy lepší" 2 Immer besser Vždy lepší toto motto si vybrali již naši pradědečkové krátce po založení firmy Miele. Chcete-li uspět,

Více

Návod k obsluze. Indukční varná deska TI 1242 B

Návod k obsluze. Indukční varná deska TI 1242 B Návod k obsluze Indukční varná deska TI 1242 B Vážená zákaznice, vážený zákazníku, zakoupili jste si varnou desku BRANDT, za což Vám děkujeme. Při výrobě spotřebiče jsme uplatnili naši lásku k oboru a

Více

KONVEKTOMATY ACM ASCC

KONVEKTOMATY ACM ASCC KONVEKTOMATY ACM ASCC POMOCNÍK NAD KONVEKTOMATY Ostatní nabízejí různé konvektomaty, my dodáváme Alba SelfCooking Center! ALBA STÁLE NA VÝSLUNÍ Je to již velmi dávno, kdy vznikla mezi Prahou a Plzní továrna

Více

Návod k použití, instalaci a připojení

Návod k použití, instalaci a připojení CZ Návod k použití, instalaci a připojení Elektrická trouba Elektrická trouba Vážený zákazníku! Upřímně vám děkujeme za zakoupení našeho výrobku. Přesvědčte se sám o tom, že se na naše výrobky můžete spolehnout.

Více

MODERNÍ TECHNOLOGIE VAŘENÍ. LINDA RYBOVÁ Doma jsem režisérem já! ELEKTRONIKA PRO ŠKOLÁKY A STUDENTY Jakou technikou vybavit děti do školy

MODERNÍ TECHNOLOGIE VAŘENÍ. LINDA RYBOVÁ Doma jsem režisérem já! ELEKTRONIKA PRO ŠKOLÁKY A STUDENTY Jakou technikou vybavit děti do školy 03 2014 11. ročník ZDARMA ve všech elektroprodejnách Inspirace do mobilu SOUTĚŽ O VÝROBKY TP-LINK v hodnotě PŘES 10 000 Kč! Plus křížovka o stylus k tabletu a stínítka do auta LINDA RYBOVÁ Doma jsem režisérem

Více

Návod k obsluze a montáži Pečicí trouba

Návod k obsluze a montáži Pečicí trouba Návod k obsluze a montáži Pečicí trouba Před umístěním, instalací a uvedením přístroje do provozu si bezpodmíneènì pročtěte tento návod k obsluze. Ochráníte tak sebe a zabráníte možnosti vzniku škod na

Více

OSTATNÍ MAJÍ KONVEKTOMATY MY MÁME ALBA SELFCOOKING CENTER

OSTATNÍ MAJÍ KONVEKTOMATY MY MÁME ALBA SELFCOOKING CENTER OSTATNÍ MAJÍ KONVEKTOMATY MY MÁME ALBA SELFCOOKING CENTER NOVINKA NAD KONVEKTOMATY Ostatní nabízejí různé konvektomaty, my dodáváme Alba SelfCooking Center! ALBA STÁLE NA VÝSLUNÍ Je to již velmi dávno,

Více

vše-v-jednom omfort pro aplikace v bytech a komerčních prostorách DAIKIN ALTHERMA KATALOG VYTÁPĚNÍ

vše-v-jednom omfort pro aplikace v bytech a komerčních prostorách DAIKIN ALTHERMA KATALOG VYTÁPĚNÍ vše-v-jednom omfort pro aplikace v bytech a komerčních prostorách DAIKIN ALTHERMA KATALOG VYTÁPĚNÍ Vytápění, ohřev vody a chlazení Účinná energetická řešení pro rezidenční a komerční prostory 2 3 Vy a

Více

10TÁCOVÁ DIGITÁLNÍ SUŠIČKA V NEREZOVÉM PROVEDENÍ EXC10EL NÁVOD K OBSLUZE

10TÁCOVÁ DIGITÁLNÍ SUŠIČKA V NEREZOVÉM PROVEDENÍ EXC10EL NÁVOD K OBSLUZE 10TÁCOVÁ DIGITÁLNÍ SUŠIČKA V NEREZOVÉM PROVEDENÍ EXC10EL NÁVOD K OBSLUZE 112114 USUŠTE TO, NEBUDETE LITOVAT... OBSAH Úvod... 2 Důležité bezpečnostní pokyny... 3 10 nerezových táců a digitální ovládání...

Více

XVC 204 XVC 304 XVC 504 XVC 704 XVC 1004 P 5 GN 2/3 5 GN 1/1 7 GN 1/1 10 GN 1/1 20 GN 1/1C

XVC 204 XVC 304 XVC 504 XVC 704 XVC 1004 P 5 GN 2/3 5 GN 1/1 7 GN 1/1 10 GN 1/1 20 GN 1/1C Chef Top TM Druhy Pečících Zařízení ChefTop Kombinované pečící zařízení XVC 054 XVC 104 3 GN 2/3 3 GN 1/1 ChefTop 3,2kW ChefTop 3,2kW XVC 204 XVC 304 XVC 504 XVC 704 XVC 1004 P 5 GN 2/3 5 GN 1/1 7 GN 1/1

Více

GORENJE CLASSICO COLLECTION. Obsah 2 Trouby 6 Varné desky 10 Digestoře 18 Sporáky 22 Informace o výrobku 24

GORENJE CLASSICO COLLECTION. Obsah 2 Trouby 6 Varné desky 10 Digestoře 18 Sporáky 22 Informace o výrobku 24 Vaření s vášní 2 GORENJE CLASSICO COLLECTION Obsah 2 Trouby 6 Varné desky 10 Digestoře 18 Sporáky 22 Informace o výrobku 24 GORENJE CLASSICO COLLECTION 3 4 GORENJE CLASSICO COLLECTION Vaření s vášní Kuchyně,

Více

Návod k použití HEV 2230250 B-447-01

Návod k použití HEV 2230250 B-447-01 Návod k použití HEV 230250 B-447-01 Obsah Na co musíte dávat pozor.................. 4 Před montáží............................. 4 Bezpečnostní pokyny....................... 5 Takto zabráníte škodám na

Více

C3VP6R Sporák se sklokeramickou deskou

C3VP6R Sporák se sklokeramickou deskou C3VP6R Sporák se sklokeramickou deskou Návod k instalaci a obsluze C3VP6R Sporák se sklokeramickou deskou Návod k instalaci a obsluze Vážený zákazníku, děkujeme Vám, že jste si zakoupil výrobek společnosti

Více

inspirace 66 % více na str. 46 47 Výprodej slevy až novinka Ceramica Delicia 800 180 181 nabídka platná do 15. 3. 2015 nyní bez DPH matrace Aloe Vera

inspirace 66 % více na str. 46 47 Výprodej slevy až novinka Ceramica Delicia 800 180 181 nabídka platná do 15. 3. 2015 nyní bez DPH matrace Aloe Vera RE0581 IN 196745 O Zimní inspirace Ceramica Delicia více na straně 22 25 novinka Hot Shapers více na str. 45 Akce matrace Aloe Vera nyní bez DPH více na str. 5 Výprodej slevy až 66 % více na str. 46 47

Více

Able Electric, s.r.o., Řídící systémy, s.r.o. Ještědská 90, 460 08 Liberec 8. Infolinka 485 130 303 www.dyson.cz www.bionaire.cz www.tansun.

Able Electric, s.r.o., Řídící systémy, s.r.o. Ještědská 90, 460 08 Liberec 8. Infolinka 485 130 303 www.dyson.cz www.bionaire.cz www.tansun. Able Electric, s.r.o., Řídící systémy, s.r.o. Ještědská 90, 460 08 Liberec 8 Infolinka 485 130 303 www.dyson.cz www.bionaire.cz www.tansun.cz DOMÁCNOST s moderními pomocníky editorial Vážení zákazníci,

Více

Vytápění plynem vždy čistá záležitost

Vytápění plynem vždy čistá záležitost Vytápění plynem 2/3 Vytápění plynem vždy čistá záležitost Na následujících stránkách Vám poskytneme mnoho informací o technických zařízeních, která dnes můžete mít ve svém domě nebo bytě k dispozici pro

Více

Návod k použití. Mikrovlnná trouba EMS17216

Návod k použití. Mikrovlnná trouba EMS17216 Návod k použití Mikrovlnná trouba EMS17216 2 electrolux bezpečnostní informace We were thinking of you when we made this product electrolux 3 CS CS CS Obsah Bezpečnostní pokyny 4 Popis spotřebiče 7 Před

Více

Katalog. Vytápění C MFORTNÍ KLIMA PERFECT C MFORT. Vytápění. Klimatizace. Applied Systems. Chladírenství. Vytápění - teplá voda - klimatizace

Katalog. Vytápění C MFORTNÍ KLIMA PERFECT C MFORT. Vytápění. Klimatizace. Applied Systems. Chladírenství. Vytápění - teplá voda - klimatizace Katalog C MFORTNÍ KLIMA PERFECT C MFORT Vytápění Vytápění Klimatizace Applied Systems Chladírenství Vytápění - teplá voda - klimatizace ŠPIČKOVÁ A ENERGETICKY ÚSPORNÁ ŘEŠENÍ PRO DOMÁCNOST! Vytápění - teplá

Více

Pečící Trouba. Návod k použití a instalaci. Model XX XX

Pečící Trouba. Návod k použití a instalaci. Model XX XX Pečící Trouba Model DOP 1160XS DOP 1170B/W/GX Návod k použití a instalaci XX XX DE_DIETRICH_DOP_1160_1170_CZ.indd 1 8/20/2012 8:09:17 PM DE_DIETRICH_DOP_1160_1170_CZ.indd 2 8/20/2012 8:09:17 PM Vážená

Více

Vytápění plynem vždy čistá záležitost

Vytápění plynem vždy čistá záležitost Vytápění plynem 2/3 Vytápění plynem vždy čistá záležitost Na následujících stránkách vám poskytneme mnoho informací o technických zařízeních, která dnes můžete mít ve svém domě nebo bytě k dispozici pro

Více

Sušička ovoce a zeleniny EXCALIBUR. Návod k použití

Sušička ovoce a zeleniny EXCALIBUR. Návod k použití Sušička ovoce a zeleniny EXCALIBUR Návod k použití Obsah Úvod... 2 Důležité bezpečnostní pokyny... 3 Návod k obsluze... 4 Uskladnění a rehydratatace... 9 Návod na sušení - Ovoce 58 C (135 F)... 11 Návod

Více

Návod na použití. Italian Česky Français MWHA 424

Návod na použití. Italian Česky Français MWHA 424 Návod na použití Italian Česky Français MWHA 424 INFORMACE PRO UŽIVATELE INFORMACE PRO UŢIVATELE Princip funkce..... 2 Ochrana ţivotního prostředí... 2 Bezpečnostní pokyny...... 3 INSTALACE Před zapojením...

Více

ELECTRONIC BLENDER BL 8010 STOLNÍ MIXÉR STOLNÝ MIXÉR KÉZIMIXER. Návod k obsluze. Návod na obsluhu. Használati útmutató

ELECTRONIC BLENDER BL 8010 STOLNÍ MIXÉR STOLNÝ MIXÉR KÉZIMIXER. Návod k obsluze. Návod na obsluhu. Használati útmutató ELECTRONIC BLENDER Návod k obsluze STOLNÍ MIXÉR Návod na obsluhu STOLNÝ MIXÉR Használati útmutató KÉZIMIXER BL 8010 STOLNÍ MIXÉR OBSAH 3 Gratulujeme 4 Vaše bezpečnost na prvním místě 6 Seznamte se se svým

Více

CONTACT GR 8012. Návod k obsluze. Návod na obsluhu. Használati útmutató

CONTACT GR 8012. Návod k obsluze. Návod na obsluhu. Használati útmutató CONTACT G R I L L Návod k obsluze K O N T A K T N Í G R I L Návod na obsluhu K O N T A K T N Ý G R I L Használati útmutató G R I L L S Ü T O GR 8012 KONTAKTNÍ GRIL OBSAH 2 Gratulujeme 3 Váš kontaktní gril

Více

NOVÁ ŘADA PRO DOMÁCNOSTI VYŠŠÍ ÚČINNOST VYŠŠÍ ÚSPORY 2013 / 2014

NOVÁ ŘADA PRO DOMÁCNOSTI VYŠŠÍ ÚČINNOST VYŠŠÍ ÚSPORY 2013 / 2014 NOVÁ ŘADA PRO DOMÁCNOSTI VYŠŠÍ ÚČINNOST VYŠŠÍ ÚSPORY 2013 / 2014 NOVÉ DOMÁCÍ TEPELNÉ ČERPADLO VZDUCH-VZDUCH 2013 / 2014 PŘIVÍTEJTE NOVOU ŘADU PRO DOMÁCNOSTI Panasonic vyvinul produktovou řadu pro vás,

Více

RETIGO ORANGE VISION. Návod na obsluhu. www.retigo.cz. HOT LINE: Prodej: +420 604 571 360 Servis: +420 605 769 916

RETIGO ORANGE VISION. Návod na obsluhu. www.retigo.cz. HOT LINE: Prodej: +420 604 571 360 Servis: +420 605 769 916 RETIGO ORANGE VISION Návod na obsluhu RETIGO s.r.o. Láň 2310, PS 43 756 64 Rožnov pod Radhoštěm Tel.: +420 571 665 511 Fax: +420 571 665 554 e-mail: prodej@retigo.cz; servis@retigo.cz www.retigo.cz HOT

Více

NÁVOD K INSTALACI A POUŽITÍ. Varná deska

NÁVOD K INSTALACI A POUŽITÍ. Varná deska CS NÁVOD K INSTALACI A POUŽITÍ Varná deska Vážená zákaznice, vážený zákazníku, Děkujeme vám, že jste si zakoupili varnou desku BRANDT. Vložili jsou do tohoto přístroje veškerý svůj um, naše know-how, aby

Více