HYBRIDNÍ TERNÁRNÍ. SYSTÉM ODMĚŇOVÁNÍ vytvořený společností organic mission PRVNÍ MISSION ORGANIC

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "HYBRIDNÍ TERNÁRNÍ. SYSTÉM ODMĚŇOVÁNÍ vytvořený společností organic mission PRVNÍ MISSION ORGANIC"

Transkript

1 PRVNÍ HYBRIDNÍ TERNÁRNÍ SYSTÉM ODMĚŇOVÁNÍ vytvořený společností organic mission Nabízíme našim partnerům možnost neomezených výdělků a finanční svobodu. To zajišťuje nejvíce inovativní systém odměňování v oboru.

2 ORGANIC Výhody a jedinečnost Nejsilnější týmový duch Na počátku mohou partneři ve svých binárních a ternárních sítích vytvářet dvě linie a po získání požadované vůdčí kvalifikace i tři linie, díky čemuž podporují obchodní činnost každého partnera také sponzoři z vyšších úrovní. vlastní síť a spolu s nimi můžete pomoci i svým vlastním partnerům. Model sítě, která se rozrůstá shora dolů, podněcuje silného týmového ducha, a prostor pro takovýto pozitivní růst vzbuzuje u tisíců lidí nadšení. Většina aktivních partnerů osobně získá více než dva nebo tři další partnery, díky čemuž se většina takto přímo registrovaných osob umístí pod jejich partnera nebo partnery. Tito noví partneři, kteří se do systému průběžně dostávají díky sponzorům z vyšších úrovní, představují pro každého účastníka silnou motivaci. Vaši sponzoři vám pomohou vybudovat vaši 2.

3 ORGANIC Výhody a jedinečnost 7 dnů do první výplaty Základní bonusy se vyplácejí týdně, což umožňuje okamžitý příjem a vede k rychlejšímu růstu sítě. Ternární model největší binární/ ternární příjmy v historii Podíl na globálním obratu společnosti již v prvním týdnu Pokud každý týden zaregistrujete tři nové zákazníky nebo tři nové partnery, získáte nárok na 1% podíl na příjmech společnosti Organic Mission. Díky Týdennímu sponzorskému fondu můžete zdvojnásobit svůj týdenní podíl na příjmu celé společnosti. Každý týden si tak navíc můžete vydělat 50, 100, 500, nebo až EUR. Globální týdenní bonus z každé úrovně vaší sítě. Společnost Organic Mission byla první na světě, která vyvinula systém odměňování ternárního typu, který byl zkombinován se systémem binárním. Pomocí ternárního konceptu tak můžete ve srovnání s jinými, jednoduchými binárními systémy dosáhnout vyšších, neomezených skupinových bonusů. Zatímco v binárních systémech se obvykle vyplácí deset procent (10 %) z obratu nižší linie, v binárním systému společnosti Organic Mission se vyplácí patnáctiprocentní (15%) cyklický bonus, v ternární třídě se pak vyplácí patnáctiprocentní (15%) a dvacetipětiprocentní (25%) bonus z obratu dvou ze tří linií. Binární a ternární cyklické bonusy tvoří hlavní část příjmu a jsou tvořeny na úrovních neomezené hloubky, z vlastního výkonu partnerů umístěných pomocí jejich vlastní linie a nejvyšší linie a vychází z obratu celé sítě. 3.

4 ORGANIC Výhody a jedinečnost Masivní zdroj příjmů se čtyřmi obchodními pozicemi Díky čtyřem obchodním centrům máte možnost dosáhnout na ještě vyšší příjmy. V binární třídě můžete díky jedné pozici dosáhnout týdenního maxima EUR, v ternární třídě se maximum zvedá na EUR týdně a v případě, že máte čtyři obchodní centra, může maximum vzrůst až na EUR. Atraktivní zisky z globálních příjmů společnosti na vysokých pozicích Jako aktivní Ambasador-Diamant obdržíte podíl na 2 % z šestiměsíčního globálního obratu v rámci Světového fondu. Půlroční bonusy, z nichž si můžete pořídit nemovitost nebo automobil. Auta snů již za tři měsíce Budeme vám financovat nové automobily modelů BMW 1 BMW 7 v návaznosti na vaše obchodní výsledky v období tří po sobě jdoucích měsíců. Bonus bonusů sdružený bonus od 10 generací ředitelů Sdružený bonus představuje dodatečný bonus bez omezení horní hranicí, který je odvozen přímo z cyklických bonusů vašich ředitelů a jejich přímých ředitelů. Tímto způsobem můžete získávat příjem také z bonusů vašich vlastních partnerů. V žádném jiném binárním síťovém systému není získávání sdruženého bonusu v deseti aktivních generacích ředitelů možné. V rámci sdruženého bonusu vám vyplatíme 106 % cyklických bonusů v deseti aktivních generacích ředitelů. 4.

5 Typy a podmínky registrace partnerů Budoucí partneři společnosti Organic Mission si mohou vytvořit on-line registraci v síťovém systému třemi způsoby. Ceny v EUR jsou vždy sjednocené, čisté ceny neobsahující DPH pro danou zemi. JEDNODUCHÝ START 120 EUR (120 PV / 60 CV) První objednávka libovolně zvolených produktů Jedno obchodní centrum (obchodní pozice) Okamžitá možnost podílu na MĚSÍČNÍM SPONZORSKÉM FONDU RYCHLÝ START 600 EUR (600 PV / 300 CV) Předem sestavený produktový balík; jeho zakoupení se považuje za první objednávku produktů Jedno obchodní centrum (obchodní pozice) Okamžitá možnost podílu na MĚSÍČNÍM SPONZORSKÉM FONDU Okamžitá možnost podílu na TÝDENNÍM SPONZORSKÉM FONDU RYCHLÝ START ŘEDITELSKÝ BALÍČEK EUR (1 400 PV / 700 CV) Předem sestavený produktový balíček; jeho zakoupení se považuje za první objednávku produktů Okamžitá možnost podílu na MĚSÍČNÍM SPONZORSKÉM FONDU Okamžitá možnost podílu na TÝDENNÍM SPONZORSKÉM FONDU Okamžitá možnost podílu na MENTORSKÉM FONDU Okamžitá kvalifikace na úroveň ŘEDITELE Nad prvním obchodním centrem tři (3) další obchodní centra 5.

6 Společnost Organic Mission nabízí osm možností získání příjmu Bonusy vyplácené týdně 1. Maloobchodní bonus 2. Bonus za první objednávku 3. Týdenní sponzorský fond 4. Binární/ternární cyklický bonus Bonusy vyplácené měsíčně 5. Měsíční sponzorský fond 6. Mentorský fond 7. Ředitelský sdružený bonus Bonusy vyplácené každých 6 měsíců 8. Světový fond 6.

7 Zisk příjmu osmi kanály MALOOBCHODNÍ BONUS BONUS ZA PRVNÍ OBJEDNÁVKU Dvacetiprocentní (20%) zisk z každé objednávky od vámi přímo zaregistrovaných Prioritních zákazníků. Jako partner společnosti Organic Mission máte možnost získat Prioritní zákazníky, kteří se stanou registrovanými zákazníky společnosti. Prioritní zákazníci, které získáte, se do systému zaregistrují uvedením vašeho partnerského čísla. Prioritní zákazníci mají oprávnění výhradně k nákupu produktů pro svou osobní potřebu. Mohou nakupovat přímo z oficiálního webového obchodu společnosti nebo osobně ze skladů společnosti Organic Mission za cenu o dvacet procent (20 %) vyšší, než je cena partnerská. Zakoupením jediného produktu se mohou stát Prioritními zákazníky, aniž by museli platit jakékoli registrační poplatky. 100 % rozdílu mezi spotřebitelskou cenou, kterou platí Prioritní zákazníci, a partnerskou cenou, z níž se odvozuje základ bonusů, vám bude připsáno jako maloobchodní bonus. Prioritní zákazníci nemají oprávnění sbírat body, takže PV generované jejich transakcemi se přičtou k vašim osobním bodům, jež se pak přidají k 180 osobním PV požadovaným pro vaši osobní aktivitu. Jednorázový patnáctiprocentní (15%) bonus z prvních objednávek vámi přímo zaregistrovaných nových partnerů. Další pětiprocentní (5%) bonus z prvních objednávek nových partnerů registrovaných vašimi přímými partnery. Vyplatíme vám jednorázový Bonus za první objednávku z prvních objednávek nových partnerů, kteří byli osobně zaregistrováni vámi a vašimi přímými partnery. Velikost Bonusu za první objednávku je patnáct procent (15 %) z prvních nákupů všech těch, kteří jsou přímo registrováni na vás, a pět procent (5 %) z prvních objednávek nových partnerů registrovaných na vaše přímé partnery. Bonus za první objednávku se vyplácí týdně. Pro připsání částky a její výplatu musíte mít pro daný týden status AKTIVNÍ PARTNER. Pro získání tohoto práva nemusíte dosáhnout žádné jiné obchodní kvalifikace. 7.

8 Budování obchodní sítě strategie trojitého růstu Chcete-li si vybudovat významnou a ziskovou síť Organic Mission, trojitý růst je základním růstovým tempem, které je dostatečně účinné a může jej použít každý aktivní partner. Trojitý růst alespoň měsíčně, nebo i týdně. Tato jednoduchá obchodní strategie, která vám může přinést jmění, spočívá v tom, že zvýšíte počet svých registrovaných partnerů o tři nové partnery každý měsíc, a totéž učiní váš každý třetí partner. Pro standardní základní práci vám a vašim partnerům nabízíme to nejvíce motivující odměňování. Kromě základního bonusu vám vyplatíme i obvyklý podíl ze tří procent (3 %) z globálního týdenního a měsíčního obratu společnosti, a to prostřednictvím Týdenního a Měsíčního sponzorského fondu a Mentorského fondu. Prvním vaším krokem by měla být registrace alespoň tří nových partnerů měsíčně, nebo dokonce týdně, a dále pomoc alespoň jednomu z přímých partnerů při registraci tří nových partnerů. Prostřednictvím Přímých partnerů získáváte podíl na Týdenním a/nebo Měsíčním sponzorském fondu, každý měsíc by však vaším primárním úkolem mělo být také získání podílu na Mentorském fondu. Podíl na příjmech z Mentorského fondu znamená, že máte aktivního partnera (aktivní partnery), jež úspěšně odvádějí svou práci v základně. Jako účastník na Mentorském fondu se stáváte mentorem, následně pak bude vaším hlavním úkolem naučit vaše Aktivní partnery, jak se mohou stát mentory oni sami. 8.

9 ORGANIC TÝDENNÍ SPONZORSKÝ FOND Podíl na jednom procentu (1%) z týdenního globálního obratu společnosti Organic Mission, každý týden, již od prvního měsíce. REGISTRUJTE KAŽDÝ TÝDEN ALESPOŇ TŘI NOVÉ PRIORITNÍ ZÁKAZNÍKY NEBO PARTNERY A AUTOMATICKY OBDRŽÍTE PODÍL NA JEDNOM PROCENTU (1 %) Z TÝDENNÍHO GLOBÁLNÍHO OBRATU SPOLEČNOSTI. Nabízíme vám unikátní a inspirující příležitost, jak získat příjem z Týdenního sponzorského fondu. Již v týdnu, kdy proběhne vaše registrace, můžete získat podíl na jednom procentu (1 %) z aktuálního týdenního globálního obratu společnosti. Vše, co pro to musíte udělat, je zaregistrovat tři nové zákazníky nebo partnery s minimální celkovou zaplacenou objednávkou za 360 PV. Počet podílových jednotek na jednom procentu (1 %) z obratu společnosti Tři (3) noví partneři typu JEDNODUCHÝ START nebo tři (3) noví Prioritní zákazníci s celkovou objednávkou v hodnotě alespoň 360 PV. - 1 PODÍLOVÁ JEDNOTKA Registrací tří (3) nových partnerů typu RYCHLÝ START 5 PODÍLOVÝCH JEDNOTEK Registrací tří (3) nových partnerů typu RYCHLÝ START ŘEDITEL 11 PODÍLOVÝCH JEDNOTEK Registrací šesti (6) nových partnerů typu JEDNODUCHÝ START nebo šesti (6) nových Prioritních zákazníků s celkovou objednávkou v hodnotě alespoň 720 PV 2 PODÍLOVÉ JEDNOTKY. Registrací šesti (6) nových partnerů typu RYCHLÝ START 10 PODÍLOVÝCH JEDNOTEK Registrací šesti (6) nových partnerů typu RYCHLÝ START ŘEDITEL 22 PODÍLOVÝCH JEDNOTEK Na základě uvedené analogie lze dalším zlepšováním výsledků dosáhnout dalších Podílových jednotek. Přibližná výplatní hodnota na jednu podílovou jednotku bude uveřejněna každý měsíc ve webové kanceláři. Týdenní sponzorský fond se rozděluje každý týden na základě součtu všech podílových jednotek získaných všemi pro daný týden kvalifikovanými partnery. Jedno procento obratu je potom vyděleno počtem podílových jednotek. Tímto výpočtem se dojde k hodnotě jedné podílové jednotky v EUR. Každému partnerovi se připíše částka v EUR rovnající se počtu podílových jednotek, na něž má nárok, vynásobených vypočtenou hodnotou podílové jednotky v EUR. Týdenní sponzorský fond bude v jednotlivých zemích vyplácen z jednoho procenta celkových globálních příjmů společnosti. Nárok na podíl z fondu získáte tím, že budete mít v daném týdnu stav KVALIFIKOVANÉHO PARTNERA. Pro získání nároku na podíl již není třeba dosáhnout žádných dalších obchodních kvalifikací. 9.

10 ORGANIC MĚSÍČNÍ SPONZORSKÝ FOND Podíl na jednom procentu (1 %) z měsíčního globálního obratu společnosti Organic Mission, každý měsíc, počínaje již prvním měsícem. REGISTRUJTE KAŽDÝ MĚSÍC ALESPOŇ TŘI NOVÉ PRIORITNÍ ZÁKAZNÍKY NEBO PARTNERY A AUTOMATICKY OBDRŽÍTE PODÍL NA JEDNOM PROCENTU (1 %) Z MĚSÍČNÍHO GLOBÁLNÍHO OBRATU SPOLEČNOSTI. Nabízíme vám unikátní a inspirativní příležitost, jak získat příjem z Měsíčního sponzorského fondu. Již v týdnu, kdy proběhne vaše registrace, můžete získat podíl na jednom procentu (1 %) z aktuálního měsíčního globálního obratu společnosti. Vše, co pro to musíte udělat, je zaregistrovat tři nové zákazníky nebo partnery s minimální celkovou zaplacenou objednávkou za 360 PV. Počet podílových jednotek na jednom procentu (1 %) z celkového obratu Tři (3) noví partneři typu JEDNODUCHÝ START nebo tři (3) noví Prioritní zákazníci s celkovou objednávkou v hodnotě alespoň 360 PV: 1 PODÍLOVÁ JEDNOTKA Registrací tří (3) nových partnerů typu RYCHLÝ START: 5 PODÍLOVÝCH JEDNOTEK Registrací tří (3) nových partnerů typu RYCHLÝ START ŘEDITEL: 11 PODÍLOVÝCH JEDNOTEK Registrací šesti (6) nových partnerů typu JEDNODUCHÝ START nebo šesti (6) nových Prioritních zákazníků s celkovou objednávkou v hodnotě alespoň 720 PV: 2 PODÍLOVÉ JEDNOTKY Registrací šesti (6) nových partnerů typu RYCHLÝ START: 10 PODÍLOVÝCH JEDNOTEK Registrací šesti (6) nových partnerů typu RYCHLÝ START ŘEDITEL: 22 PODÍLOVÝCH JEDNOTEK Na základě uvedené analogie lze dalším zlepšováním výsledků dosáhnout dalších Podílových jednotek. Přibližná výplatní hodnota na jednu podílovou jednotku bude uveřejněna každý měsíc ve webové kanceláři. Měsíční sponzorský fond se rozděluje každý týden na základě součtu všech podílových jednotek získaných všemi oprávněnými partnery pro daný týden. Jedno procento obratu je potom vyděleno počtem podílových jednotek. Tímto výpočtem se dojde k hodnotě jedné podílové jednotky v EUR. Každému partnerovi se připíše částka v EUR rovnající se počtu podílových jednotek, na něž má nárok, vynásobených vypočtenou hodnotou podílové jednotky v EUR. Měsíční sponzorský fond bude v jednotlivých zemích vyplácen z jednoho procenta celkových globálních příjmů společnosti. Nárok na podíl z fondu získáte tím, že budete mít v daném týdnu stav KVALIFIKOVANÉHO PARTNERA. Pro získání nároku na podíl již není třeba dosáhnout žádných dalších obchodních kvalifikací. 10.

11 MENTORSKÝ FOND Podíl na jednom procentu (1 %) z měsíčního globálního obratu společnosti Organic Mission, každý měsíc, počínaje již prvním měsícem. REGISTRUJTE KAŽDÝ MĚSÍC ALESPOŇ TŘI NOVÉ PRIO- RITNÍ ZÁKAZNÍKY NEBO PARTNERY A MĚJTE ALESPOŇ JEDNOHO PŘÍMÉHO PARTNERA, KTERÝ UDĚLÁ TOTÉŽ A PAK AUTOMATICKY OBDRŽÍTE PODÍL NA JEDNOM PROCENTU (1 %) Z MĚSÍČNÍHO GLOBÁLNÍHO OBRATU SPOLEČNOSTI. Měsíční sponzorský fond se rozděluje každý týden na základě součtu všech podílových jednotek získaných všemi oprávněnými partnery pro daný týden. Jedno procento obratu je potom vyděleno počtem podílových jednotek. Tímto výpočtem se dojde k hodnotě jedné podílové jednotky v EUR. Každému partnerovi se připíše částka v EUR rovnající se počtu podílových jednotek, na něž má nárok, vynásobených vypočtenou hodnotou podílové jednotky v EUR. Počet podílových jednotek na jednom procentu (1 %) z celkového obratu Tři (3) noví partneři nebo tři (3) noví Prioritní zákazníci s celkovou objednávkou v hodnotě alespoň 360 PV a alespoň jeden (1) Přímý partner, který zaregistruje tři (3) nové partnery nebo Prioritní zákazníky: 1 PODÍLOVÁ JEDNOTKA Tři (3) noví partneři nebo tři (3) noví Prioritní zákazníci s celkovou objednávkou v hodnotě alespoň 360 PV a alespoň dva (2) Přímí partneři, kteří zaregistrují tři (3) nové partnery nebo Prioritní zákazníky: 2 PODÍLOVÉ JEDNOTKY Tři (3) noví partneři nebo tři (3) noví Prioritní zákazníci s celkovou objednávkou v hodnotě alespoň 360 PV a alespoň tři (3) Přímí partneři, kteří zaregistrují tři (3) nové partnery nebo Prioritní zákazníky: 3 PODÍLOVÉ JEDNOTKY Na základě uvedené analogie lze dalším zlepšováním výsledků dosáhnout dalších Podílových jednotek. Přibližná výplatní hodnota na jednu podílovou jednotku bude uveřejněna každý měsíc ve webové kanceláři. Měsíční sponzorský fond bude v jednotlivých zemích vyplácen z jednoho procenta celkových globálních příjmů společnosti. Nárok na podíl z fondu získáte tím, že budete mít v daném týdnu stav KVALIFIKOVANÉHO PARTNERA. Pro získání nároku na podíl již není třeba dosáhnout žádných dalších obchodních kvalifikací. Mentorský fond bude v jednotlivých zemích každý týden vyplácen z jednoho procenta celkových globálních příjmů společnosti. Nárok na podíl z fondu získáte tím, že budete mít v daném týdnu stav KVALIFIKOVANÉHO PARTNERA. Abyste získali tento titul, musíte alespoň jednou dosáhnout kvalifikace ŘEDITELE. Chcete-li pro podíl na Mentorském fondu obdržet tento titul, není nutné, abyste aktuálně měli kvalifikaci ŘEDITEL, stačí, že jste ji již jednou získali. Poté stačí splnit požadavky pro podíl na Mentorském fondu. 11.

12 BINÁRNÍ/TERNÁRNÍ CYKLICKÝ BONUS Globální týdenní bonus z každé úrovně vaší sítě. Síťový model, který se rozrůstá směrem dolů, nejvíce povzbuzuje týmového ducha. Na počátku mohou partneři ve svých binárních a ternárních sítích vytvářet dvě linie a po dosažení požadované vůdčí kvalifikace linie tři, a tak obchodní činnost každého partnera podporují také sponzoři z vyšších úrovní. Většina aktivních partnerů osobně získá do systému více než dva nebo tři další partnery, díky čemuž se významná část jejich partnerů může umístit pod jednoho nebo více z jejich partnerů. Díky modelům expandujícím směrem dolů se mohou bonusy z binární a ternární skupiny, které tvoří většinu příjmů, vytvářet z úrovní neomezené hloubky, z partnerů vaší vlastní linie i vrcholových linií, z obratu vytvořeného na všech úrovních sítě. Skupinové, neboli cyklické bonusy se vypočítávají každý týden na základě konkrétních jednotek/cyklů. Srovnáváním výkonnosti dvou nebo tří linií, jež probíhá každý týden, je možno určit linii s vyšším a nižším obratem (v případě dvou linií) a vyšším, středním a nižším obratem (v případě tří linií). Noví partneři průběžně získávaní sponzory z nejvyšších úrovní představují silnou finanční motivaci pro všechny zúčastněné. Vaši sponzoři vám pomohou vybudovat vlastní síť a spolu s nimi pak můžete pomoci i vy svým vlastním partnerům. Silný týmový duch vytváří prostor pro pozitivní růst a vzbuzuje u tisíců lidí nadšení. V případě binární sítě představují binární cyklické bonusy patnáct procent (15 %) z celkového obratu linie s nižším obratem, jež nesmí překročit EUR týdně na jedno obchodní centrum. Binární cyklický bonus se vytvoří tehdy, jsou-li splněny následující cykly obratu. Po skončení každého cyklu (týdne) zkontroluje systém společnosti Organic Mission pravou a levou stranu vašeho týmu, a pokud je na jedné straně alespoň 860 PV a na straně druhé alespoň 430 PV (samozřejmě nezáleží na tom, jedná-li se o pravou nebo levou stranu), pak máte nárok na čistý cyklický bonus 64,5 EUR*. 12.

13 * Pro splnění binárních cyklů musíte dosáhnout stanoveného množství PV. Po splnění jednoho cyklu bude částka 64,5 EUR vyplacena jen tehdy, pokud se hodnota CV každých objednaných 430 PV získaných na nižší linii rovná množství PV, tj. pokud bylo všech 430 PV dosaženo za následné nákupy, a ne za nákupy první. Např. jste ukončili cyklus se 430 PV na vaší nižší linii. 150 ze 430 PV bylo získáno za první nákup. Víme, že hodnota CV prvních nákupů je poloviční hodnotou PV, protože po prvním nákupu je nutno vyplatit bonus 15 % a 5 % prvním dvěma sponzorům. To znamená, že ze 430 PV bude připsáno jenom 355 CV. Váš bonus je proto 15 % z 355 CV, tedy 53,25 EUR. Příklad skutečné situace: Po skončení cyklu se vyplacené body odečtou. Přebytky z obou linií se přenesou do následujícího týdne; tento přebytek se nazývá Přebývající množství (Pay Over Volume POV). To znamená, že následující týden začínáte s body, které vám zbyly po provedení odpočtu u obou linií a které byly přeneseny dále. Pokud budete AKTIVNÍM PARTNEREM, načítání nevyplacených bodů a jejich přenos do následujících týdnů bude pokračovat. Pokud přestane vaše obchodní centrum vykazovat aktivitu, o nahromaděnou částku v obou liniích přijdete. Binární cyklický bonus bude v jednotlivých zemích vyplácen každý týden. Nárok na podíl z fondu získáte tím, že budete mít v daném týdnu stav KVALIFIKOVANÉHO PARTNERA. Pro získání nároku na podíl již není třeba dosáhnout žádných dalších obchodních kvalifikací. 13.

14 TERNÁRNÍ TŘÍDA Společnost Organic Mission byla první na světě, která vyvinula systém odměňování ternárního typu a zkombinovala jej s úspěšným systémem binárním. Díky ternárnímu konceptu lze ve srovnání s jednoduchým binárním systémem dosáhnout významně vyššího a ničím neomezeného skupinového bonusu. Zatímco v binárních systémech se obvykle vyplácí průměrně deset procent (10 %) z obratu nižší linie, v binárním systému společnosti Organic Mission se vyplácí patnáctiprocentní (15%) cyklický bonus, v ternární třídě se pak vyplácí patnáctiprocentní (15%) a dvacetipětiprocentní (25%) bonus z obratu dvou ze tří linií. V případě ternární sítě se třemi liniemi představuje ternární bonus patnáct až dvacet pět procent (15 % 25 %) z celkového obratu střední a nižší linie, kde celková částka nesmí přesáhnout EUR týdně na obchodní centrum. Bonus se vygeneruje v případě splnění následujících cyklů obratu. Otevření ternární třídy, tedy třetí linie sítě, je možné až po dosažení kvalifikace Vrchní ředitel nebo vyšší a dosažení požadovaných výsledků v pěti (5) týdenních binárních cyklech po dobu čtyř týdnů. V ternární třídě můžete vybudováním tří obchodních linií získat platby z obratu ze dvou obchodních linií, zatímco v binární třídě, kde budujete jen dvě linie, můžete získat podíl na obratu jen jedné linie. Po skončení každého cyklu (týdne) zkontroluje systém společnosti Organic Mission vaše tři linie, a pokud je alespoň PV na vyšší linii, alespoň bodů na prostřední linii a alespoň bodů na linii nižší (samozřejmě nezáleží na tom, jedná-li se o pravou nebo levou stranu), pak máte nárok na čistý Ternární cyklický bonus EUR*. Po skončení cyklu se vyplacené body odečtou. Přebytky z obou linií se přenesou do následujícího týdne; tento přebytek se nazývá Přebývající množství (Pay Over Volume POV). To znamená, že následující týden začínáte s body, které vám zbyly po provedení odpočtu u obou linií a které byly přeneseny dále. Pokud budete AKTIV- NÍM PARTNEREM, načítání nevyplacených bodů a jejich přenos do následujících týdnů bude pokračovat. Pokud přestane vaše obchodní centrum vykazovat aktivitu, o nahromaděnou částku v obou liniích přijdete. Pokud jste dosáhli oprávnění aktivovat ternární třídu a otevřeli jste třetí linii, můžete si ve webové kanceláři každý týden do pondělí 00:00 určit, zda si s ohledem na cyklický bonus přejete následující týden obdržet binární nebo ternární finanční vyrovnání. Body, které jste získali ve třetí linii a které nepřekračují limit pro výplatu, se budou načítávat a přenesou se do následujícího cyklického období (týdne). Ternární cyklický bonus bude v jednotlivých zemích vyplácen každý týden. Nárok na podíl z fondu získáte tím, že budete mít v daném týdnu stav KVALIFIKOVANÉHO PARTNERA. Pro získání nároku na podíl již není třeba dosáhnout žádných dalších obchodních kvalifikací. 14.

15 * Pro splnění ternárních cyklů musíte dosáhnout stanoveného množství PV. Po splnění jednoho cyklu bude vyplaceno EUR jen tehdy, pokud hodnota CV každých objednaných a PV získaných na nižší a prostřední linii se rovná množství PV, tj. pokud bylo všech PV dosaženo za následné nákupy, a ne za nákupy první. Např. jste ukončili cyklus se PV na vaší nižší linii. 150 ze 430 PV bylo získáno za první nákup. Víme, že hodnota CV prvních nákupů je poloviční hodnotou PV, protože po prvním nákupu je nutno vyplatit bonus 15 % a 5 % prvním dvěma sponzorům. To znamená, že z PV bude připsáno jen CV. Váš bonus je proto 15 a 25 % ze CV, tedy EUR. Příklad skutečné situace: 15.

16 ORGANIC MASIVNÍ ZDROJ PŘÍJMŮ S DALŠÍMI TŘEMI OBCHODNÍMI CENTRY Díky čtyřem obchodním centrům máte možnost dosáhnout na ještě vyšší příjmy. Týdenní maximum EUR dosažitelné v binární třídě s jednou pozicí se v ternární třídě zvyšuje na EUR, se čtyřmi pozicemi tak můžete maximum zvýšit až na EUR. Můžete mít jednu (1) nebo čtyři (4) obchodní pozice. Pokud jste si při registraci zakoupili balíček Rychlý start Ředitel, získáváte automaticky čtyři obchodní pozice. Tři z nich jsou umístěny přímo pod první pozicí jedna na každou vaši linii. Pokud jste na další tři pozice nedosáhl při registraci, můžete je získat později za vyšší poplatek. Aktuální hodnotu dalších obchodních center naleznete ve webové kanceláři. Maximální týdenní cyklický bonus, který lze dosáhnout na jedné obchodní pozici, je EUR v binární třídě a EUR v ternární třídě. Jakmile začne vaše první obchodní pozice generovat stabilní bonus, můžete aktivovat druhou a třetí linii ve svých dalších obchodních pozicích, a rozšířit tak své příjmy, a poté můžete získat další kanály, které generují příjem. Pokud je první pozice ve vaší ternární třídě maximalizována, pak produkuje EUR, a pokud jsou vaše další tři pozice maximalizovány alespoň v binární třídě, může být maximální hodnota vašich cyklických bonusů EUR EUR. Z toho je patrné, že pokud by v ternární třídě byly maximalizovány tři pozice s příjmem EUR týdně, bylo by v ternární třídě možné bez jakýchkoli problémů provozovat i zbývající tři pozice. Proto by celkový maximální týdenní cyklický bonus mohl dosáhnout EUR, tedy EUR. Je zřejmé, že společnost Organic Mission vám dává možnost dosáhnout na opravdu velký zisk, šanci vybudovat si obchodní síť po celém světě a získat příjem odpovídající její velikosti. Jediným omezením je vaše úsilí, schopnosti a potřeba finančně zajistit sebe a svou rodinu. V souladu s požadavkem na aktivní partnerství musí být pro zachování aktivního stavu obchodní pozice měsíčně dosaženo alespoň 180 vlastních PV (4 týdenní cykly). Pro zachování tří obchodních pozic v aktivním stavu je požadavkem 250 vlastních PV a pro zachování všech čtyř obchodních pozic v aktivním stavu je potřeba každý měsíc dosáhnout celkem 400 vlastních PV. 16.

17 KVALIFIKACE NA POZICI ŘEDITELE První manažerskou pozicí v systému je ŘEDITEL. Kompenzační systém každý měsíc spojí stav AKTIVNÍ ŘEDITEL S ŘEDITELSKÝM SDRUŽENÝM BONUSEM a BONUSEM ZE SVĚTOVÉHO FONDU. Podmínky pro dosažení úrovně ŘEDITEL a její udržení jsou různé. Existují čtyři způsoby, jak dosáhnout úrovně ŘEDITEL: Registrací zakoupením balíčku RYCHLÝ START ŘEDITEL Dosažením PV na stromě osobní registrace v libovolných dvou po sobě jdoucích měsících (čtyřtýdenní měsíční cyklus) Nasbíráním PV na osobních registračních poplatcích za neomezeně dlouhou dobu. V měsíci, kdy je pozice dosaženo, musí být zároveň dosaženo PGPV (personal group point body osobní skupiny) PARTNER ZÍSKÁVÁ STAV KVALIFIKOVANÉHO ŘEDITELE, pokud v daném čtyřtýdenním cyklu nebo měsíci dosáhl v objednávkách hodnoty 180 PV a na každé linii má jednoho (1) přímého aktivního partnera, a ve své osobní skupině dosáhne min PV (množství PV získaných partnery, kteří nemají pozici ředitele). Na pozici Kvalifikovaný ředitel nebo Nejvyšší ředitel máte nárok na tyto obchodní výhody: Nárok na ŘEDITELSKÝ SDRUŽENÝ BONUS Nárok na PROGRAM FINANCOVÁNÍ AUTOMOBILŮ Nárok na SVĚTOVÝ FOND 17.

18 ŘEDITELSKÝ SDRUŽENÝ BONUS Bonus bonusů v rámci Sdruženého bonusu vyplácíme 106 % z Cyklického bonusu v 10 aktivních ředitelských generacích. AKTIVNÍHO ŘEDITELE. Pro výplatu Sdruženého bonusu je podmínkou mít kvalifikaci AKTIVNÍHO ŘEDITELE. Tento systém odměn je zdrojem dosud nevídané motivace, kdy se můžete podílet na příjmech svých partnerů, a vytvářet tak současně stabilnější a dynamičtější podmínky pro vlastní obchodní činnost. Sdružený bonus vám přinese další bonusy z cyklických bonusů vašich ředitelů a jejich ředitelů, bez maximálního omezení. Získáte tak podíl na bonusech jak vašich vlastních partnerů, tak i jejich partnerů. V žádném jiném binárním síťovém systému není získávání sdruženého bonusu v deseti aktivních generacích ředitelů možné. Systém odměňování společnosti Organic Mission byl vytvořen tak, aby partneři budující síť o stovkách tisíc členů měli možnost získat příjem z celé sítě. Ředitelský sdružený bonus, na úrovni ŘEDITEL: v rámci Ředitelského sdruženého bonusu můžete získat dvacet procent (20 %) z Cyklického bonusu vašich binárních a ternárních partnerů-ředitelů, kteří dosáhli úrovně Ředitel a jsou v první generaci ředitelů. Ředitelský sdružený bonus VYŠŠÍ ŘEDITEL (2 ředitelské linie): V rámci startovního Ředitelského sdruženého bonusu můžete získat dvacet pět procent (25 %) z cyklického bonusu vašich binárních a ternárních partnerů- -ředitelů, kteří dosáhli úrovně Ředitel a jsou v první generaci ředitelů, a deset procent (10 %) z Cyklického bonusu vašich binárních a ternárních partnerů ředitelů, kteří dosáhli úrovně Ředitel a jsou ve druhé generaci ředitelů. Na základě tohoto systému budete mít po vyplacení Binárního/Ternárního Cyklického bonusu partnerům ve vašem stromu osobní registrace nárok na Sdružený bonus. To zahrnuje partnery, které přímo sponzorujete, dále jimi přímo sponzorované partnery atd. Sdružený bonus je vypočítáván na základě výsledků deseti (10) generací ředitelů ve vašem stromě osobní registrace. Sdružený bonus se vypočítává na základě generací. Ředitelé a partneři v liniích vašeho stromu osobní registrace tvoří jednu generaci. Generace končí Kvalifikovaným ředitelem, a to bez ohledu na hloubku úrovně. Směrem vzhůru v ředitelské hierarchii (Ředitel Nadřízený ř. Vrchní ř. Ředitel-Prezident Ředitel-Diamant Ředitel-Modrý diamant) se počet generací, po nichž můžete získat Sdružený bonus, zvyšuje. Přímý sdružený bonus VRCHNÍ ŘEDITEL (4 ředitelské linie): V rámci startovního Ředitelského sdruženého bonusu můžete získat třicet procent (30 %) z cyklického bonusu vašich binárních a ternárních partnerů-ředitelů, kteří dosáhli úrovně Ředitel a jsou v první generaci ředitelů, a deset procent (10 %) z Cyklického bonusu vašich binárních a ternárních partnerů ředitelů, kteří dosáhli úrovně Ředitel a jsou ve druhé generaci ředitelů, a dále pět procent (5 %) z Cyklického bonusu vašich binárních a ternárních partnerů ředitelů, kteří dosáhli úrovně Ředitele a jsou ve druhé generaci ředitelů. Přímý sdružený bonus ŘEDITEL-PREZIDENT (6 ředitelských linií): třicet pět procent (35 %) z první generace ředitelů, patnáct procent (15 %) z druhé generace ředitelů a pět procent (5 %) ze třetí, čtvrté a páté generace ředitelů. Sdružený bonus se vypočítává na základě neomezené šířky. Abyste tedy maximalizovali svůj zisk, musíte vyvinout úsilí k dosažení stále vyšších ředitelských úrovní a musíte osobně sponzorovat partnery, se kterými můžete vytvořit další linie stromu osobní registrace, které vám přinesou Sdružené bonusy. Nárok na Sdružený bonus získáváte od úrovně Ředitel. Sdružený bonus vyplácíme jednou měsíčně ze čtyř týdenních cyklických bonusů Ředitelů. Chcete-li Ředitelský sdružený bonus získat, musíte mít kvalifikaci Přímý sdružený bonus AMBASADOR-DIAMANT (9 ředitelských linií): třicet pět procent (35 %) z první generace ředitelů, dvacet procent (20 %) z druhé generace ředitelů, deset procent (10 %) ze třetí generace ředitelů a pět procent (5 %) ze čtvrté až sedmé generace. Přímý sdružený bonus AMBASADOR-MODRÝ DIA- MANT (12 ředitelských linií): čtyřicet procent (40 %) z první generace ředitelů, dvacet procent (20 %) z druhé generace ředitelů, deset procent (10 %) ze třetí generace ředitelů, pět procent (5 %) ze čtvrté až osmé generace ředitelů a tři procenta (3 %) z osmé až desáté generace. 18.

19 Společnost Organic Mission vyplatí zpět svým partnerům maximálně 60 % svého obratu prostřednictvím plovoucího procentuálního výpočtu ŘEDITELSKÉHO SDRU- ŽENÉHO BONUSU. Měsíční ŘEDITELSKÝ SDRUŽENÝ BONUS se vyplácí až poté, co jsou z celého bonusového základu stanoveny všechny ostatní bonusy (BONUS ZA PRVNÍ OBJEDNÁV- KU, BINÁRNÍ/TERNÁRNÍ CYKLICKÝ BONUS, TÝDENNÍ/ MĚSÍČNÍ BONUS, BONUS Z MENTORSKÉHO FONDU). Zbývající část bude převedena do základu pro ŘEDITEL- SKÝ SDRUŽENÝ BONUS, jenž je vyplácen výše uvedeným způsobem. Uvedené procentuální hodnoty jsou uvedeny jen jako příklad a nemusí představovat skutečně vypočítaná a vyplacená procenta za každý měsíc v deseti generacích ředitelů, ale vyjadřují poměry rozdělení aktuálního měsíčního fondu ŘEDITELSKÉHO SDRUŽENÉHO BONUSU. V jakých případech může nastat situace, že ve fondu ŘEDI- TELSKÉHO SDRUŽENÉHO BONUSU je méně peněz, než je potřeba pro vyplacení skutečných Sdružených bonusů? Díky metodě výpočtu z neomezené hloubky binárních a ternárních cyklických bonusů je systém velmi štědrý, a velikost cyklických bonusů tak může mít velmi velký rozsah. V binárních systémech je běžnou praxí, že výpočet začíná u binárního systému a dalších provizí, z nichž je vždy vyplaceno 100 %. Aby mohla společnost udržet 60% výplatní podíl, musí být Sdružený bonus založen na plovoucím procentu. Proto může nastat situace, že v jednom měsíci má být vyplacen takto významný cyklický bonus a do fondu Sdruženého bonusu se dostane méně peněz, než je dle výpočtu zapotřebí. V takových případech jsou vyplácené částky v rámci Sdružených bonusů nižší, ale přesto jsou vypláceny dle procentních podílů výše uvedených v tabulce. 19.

20 SVĚTOVÝ FOND Završte svůj bonus každých šest měsíců podílem na 2 % z půlročního globálního obratu společnosti. Dosáhněte úrovně Ambasador-Diamant nebo vyšší, a následně jí dosáhněte ještě pětkrát v předepsaném kvalifikačním období v délce šesti měsíců. Tak získáte oprávnění k podílu na Světovém fondu, tedy podílu na 2 % z půlročního globálního obratu společnosti. Každý rok jsou vypsána dvě kvalifikační období pro podíl na Světovém fondu. 1. od 1. června do 30. listopadu Dividenda za šest měsíců se vyplácí v prosinci. 2. od 1. prosince do 31. května Dividenda za šest měsíců se vyplácí v červnu. V kvalifikačním období je podmínkou získat úroveň Ambasador-Diamant v pěti měsících. Tuto podmínku nemusíte splnit v jednom libovolném měsíci. To znamená, že za dané šestiměsíční období je možné v jednom měsíci nesplnit podmínku dosažení úrovně Ambasador-Diamant. Ve kterém měsíci tuto podmínku nemusíte splnit, to stanoveno není. Pokud partner dosáhne úrovně Ambasador-Diamant poprvé, počítá se do pěti kvalifikačních měsíců i tento první. Větší nárok na podílu získáte budováním více ředitelských a/nebo ambasadorských linií. Toto jsou vrcholové manažerské pozice, kde můžete navýšit svůj zisk díky podílu na globálním obratu společnosti. AMBASADOR-DIAMANT 9 ředitelských linií (na stromě osobních registrací) 1 nárok AMBASADOR-MODRÝ DIAMANT 12 ředitelských linií (na stromě osobních registrací) + 0,5 nároku AMBASADOR-DVOJITÝ DIAMANT 18 ředitelských linií (na stromě osobních registrací) + 1 nárok AMBASADOR-TROJITÝ DIAMANT 27 ředitelských linií (na stromě osobních registrací) + 2 nároky AMBASADOR-ČERNÝ DIAMANT 1 linie ambasador-diamant (na stromě osobních registrací) + 0,5 nároku AMBASADOR-PREZIDENTSKÝ DIAMANT 4 linie ambasador-diamant (na stromě osobních registrací) + 4 nároky AMBASADOR-KRÁLOVSKÝ ČERNÝ DIAMANT 6 linií ambasador-diamant (na stromě osobních registrací) + 6 nároků AMBASADOR-IMPERIÁLNÍ ČERNÝ DIAMANT 9 linií ambasador-diamant (na stromě osobních registrací) + 6 nároků Rozvojem ředitelských a ambasadorských linií můžete získat kombinované statusy, díky nimž se získané nároky sčítají. Například: KRÁLOVSKÝ ČERNÝ DVOJITÝ DIAMANT = 11 nároků 20.

Noví marketingoví partneři, rozhodli jste se jako budoucí lídři spojit se společně s naší společností, nazýváme to 3 výhrami a jsme na to pyšní.

Noví marketingoví partneři, rozhodli jste se jako budoucí lídři spojit se společně s naší společností, nazýváme to 3 výhrami a jsme na to pyšní. Kompenzační plán Základní informace o kompenzačním plánu společnosti Conligus. Jedná se o kompenzační plán, který byl navržen přímo pro Vás tak, abyste s námi uspěli tak rychle jak to jen bude možné, díky

Více

PRVNÍ KOMPENZAČNÍ PLÁN NA SVĚTE S OKAMŽITÝM VYPLACENÍM PENĚZ

PRVNÍ KOMPENZAČNÍ PLÁN NA SVĚTE S OKAMŽITÝM VYPLACENÍM PENĚZ PRVNÍ KOMPENZAČNÍ PLÁN NA SVĚTE S OKAMŽITÝM VYPLACENÍM PENĚZ Datum účinnosti: 15. červen 2015 W W W. T A L K F U S I O N. C O M Vítejte V Talk Fusion považujeme naše nezávislé spolupracovníky za nejdůležitější

Více

OBSAH. 1. Úvod. 2. Definice. 3. Záruky na výrobky, pravidlo zpětného odkoupení. 4. Struktura bonusů / Marketingový plán

OBSAH. 1. Úvod. 2. Definice. 3. Záruky na výrobky, pravidlo zpětného odkoupení. 4. Struktura bonusů / Marketingový plán OBSAH 1. Úvod 2. Definice 3. Záruky na výrobky, pravidlo zpětného odkoupení 4. Struktura bonusů / Marketingový plán 5. Statut a kvalifikace manažera 6. Bonus za vedoucí postavení 7. Dodatečné motivační

Více

Průvodce distributora OKG

Průvodce distributora OKG Průvodce distributora OKG PRŮVODCE DISTRIBUTORA OKG je nedílnou součástí DISTRIBUTORSKÉ SMLOUVY OKG. PRŮVODCE DISTRIBUTORA OKG byl vypracován za účelem stanovení závazných práv a povinností všech distributorů

Více

PRAVIDLA A ZPŮSOB PRÁCE SPOLEČNOSTI BEWIT

PRAVIDLA A ZPŮSOB PRÁCE SPOLEČNOSTI BEWIT PRAVIDLA A ZPŮSOB PRÁCE SPOLEČNOSTI BEWIT Společnost: BEWIT FRANCHISE, s.r.o. IČ: 29443237, DIČ: CZ29443237 se sídlem Nová čtvrť 287/1, Ostrava Lhotka, 725 28 zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského

Více

MARKETINGOVÝ PLÁN. HANSLEY family club, s.r.o. MARKETINGOVÝ. společnosti. HANSLEY family club, s.r.o.

MARKETINGOVÝ PLÁN. HANSLEY family club, s.r.o. MARKETINGOVÝ. společnosti. HANSLEY family club, s.r.o. MARKETINGOVÝ PLÁN společnosti O SPOLEČNOSTI Společnost HANSLEY vznikla v roce 2005, jako nástroj vize zakladatelů, přinést v oblasti wellness novou kvalitu a inspirovat zákazníky novým pohledem na užívané

Více

CZECH GENERATION. aneb proč lidé nechápou, že často příležitost leží na internetu... Zpracovali partneři české komunity StiforP czech

CZECH GENERATION. aneb proč lidé nechápou, že často příležitost leží na internetu... Zpracovali partneři české komunity StiforP czech CZECH GENERATION aneb proč lidé nechápou, že často příležitost leží na internetu... Zpracovali partneři české komunity StiforP czech StiforP - Odhlate tajemnství úspěchu!!! Dostává se Vám k dispozici první

Více

Organizační a Provozní řád Klubu Flavon max. Tento řád je nedílnou součásti Členské dohody Klubu Flavon max, jakož i Mandátní smlouvy. 1.

Organizační a Provozní řád Klubu Flavon max. Tento řád je nedílnou součásti Členské dohody Klubu Flavon max, jakož i Mandátní smlouvy. 1. Organizační a Provozní řád Klubu Flavon max Tento řád je nedílnou součásti Členské dohody Klubu Flavon max, jakož i Mandátní smlouvy. 1. Úvod Flavon Group Kft. prodává své výrobky nezávislým členům Klubu

Více

Návod pro hráče k manažerské simulační hře Unisim

Návod pro hráče k manažerské simulační hře Unisim Obsah Úvod... 4 A. Seznámení se simulační hrou Unisim... 4 A.1 Základní princip simulační hry... 4 A.2 Provozní řešení simulační hry... 6 A.2.1 Vybavení hráčů... 6 A.2.2 Počty firem a počty hráčů... 6

Více

Základní provize v systému MLM ZetClub

Základní provize v systému MLM ZetClub Základní provize v systému MLM ZetClub Každý prodejce může pod sebou zaregistrovat dalšího prodejce, ten zas dalšího atd. Každý prodejce, tedy může být buď zaregistrován přímo pod firmou, nebo má nad sebou

Více

Doporučeno K L U B O R C H I D E J Í

Doporučeno K L U B O R C H I D E J Í Doporučeno K L U B O R C H I D E J Í M a r k e t i n g o v ý p l á n 1 OBSAH První marketingový plán Úvod Seznam se s FM GROUP Multi-level marketing Zlaté zásady prodeje Proč stojí za to stát se distributorem

Více

Zásady a postupy společnosti SevenPoint2

Zásady a postupy společnosti SevenPoint2 Obsah Zásady a postupy společnosti SevenPoint2 1. Úvod 1.1 Závazek TEMP 1.2 Zásady a postupy začleněné do členské smlouvy 1.3 Změny 1.4 Názvy nejsou samostatnými podmínkami 1.5 Odlučitelnost zásad a ustanovení

Více

Cílem standardu je popsat účtování a zveřejňování zaměstnaneckých požitků. Standard vyžaduje, aby účetní jednotka uznala:

Cílem standardu je popsat účtování a zveřejňování zaměstnaneckých požitků. Standard vyžaduje, aby účetní jednotka uznala: IAS 19 MEZINÁRODNÍ ÚČETNÍ STANDARD 19 Zaměstnanecké požitky [Novelizace standardu - odstavci 69 se "každém dalším následném rozvahovém dni" upravuje na "konci každého dalšího účetního období", Odstavce

Více

Analýza primární emise na Burze cenných papírů Praha

Analýza primární emise na Burze cenných papírů Praha Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích Ekonomická fakulta Studijní program: B6208 Ekonomika a management Studijní obor: Účetnictví a finanční řízení podniku Bakalářská práce Analýza primární emise

Více

Franchising versus multilevel marketing

Franchising versus multilevel marketing Mendelova zemědělská a lesnická univerzita v Brně Provozně ekonomická fakulta Franchising versus multilevel marketing Referát do předmětu obchodní podnikání Knápková Jitka Rauš Tomáš ME ES, IV ME, IV 2002

Více

Lektorský návod k manažerské simulační hře Unisim

Lektorský návod k manažerské simulační hře Unisim Obsah 1. Účel dokumentu... 4 2. Účel simulace... 4 3. Základní princip simulační hry... 4 4. Provozní řešení simulační hry... 5 4.1 Vybavení hráčů a lektora... 5 4.2 Možnosti více her... 6 4.3 Počty firem

Více

POKYNY KE STUDIU. Rozšiřující data na Internetu. Pracovní materiály. Doprovodné obrázky a videa na Internetu. Rejstřík pojmů

POKYNY KE STUDIU. Rozšiřující data na Internetu. Pracovní materiály. Doprovodné obrázky a videa na Internetu. Rejstřík pojmů POKYNY KE STUDIU 1 Rozšiřující data na Internetu Pracovní materiály Doprovodné obrázky a videa na Internetu Rejstřík pojmů 2 ZHODNOCENÍ RODINNÝCH FINANCÍ 2.1 Spoření Čas ke studiu: 1/2 hodiny Cíl: Po prostudování

Více

Podnikatelský manuál poradce Kühn Company

Podnikatelský manuál poradce Kühn Company Kühn Company Kühn Company Podnikatelský manuál poradce Kühn Company Slovo úvodem Vážení obchodní přátelé, dovolte mi, abych vám poblahopřál k odhodlání stát se svobodným a nezávislým poradcem naší společnosti

Více

Stručný popis simulace Global Marketplace

Stručný popis simulace Global Marketplace I listen, I forget. I see, I remember. I do, I understand. Old Chinese Proverb Stručný popis simulace Global Marketplace Celkovým cílem zařazené simulace je rozvíjet profesionální dovednosti v oblasti

Více

INFORMACE PRO TISK. Souhrnná informace pro tisk GE Money v České republice. leden 2009

INFORMACE PRO TISK. Souhrnná informace pro tisk GE Money v České republice. leden 2009 INFORMACE PRO TISK Souhrnná informace pro tisk GE Money v České republice leden 2009 Obsah dokumentu OBSAH DOKUMENTU...2 GE...3 GE MONEY...5 GE MONEY BANK...6 INFORMACE O SPOLEČNOSTI...6 PRODUKTY GE MONEY

Více

Umění I N V E S T O V A T

Umění I N V E S T O V A T Umění INVESTOVAT OBSAH PŘEDMLUVA 2 ČÁST I: ZÁKLADNÍ POJMY A PRINCIPY INVESTOVÁNÍ 3 Proč vlastně investovat? 3 Co je kapitálový trh? 4 Do čeho můžete investovat? 4 Jak tedy na to? 5 Základní ukazatele:

Více

Refinancování hypotečního úvěru

Refinancování hypotečního úvěru SOUKROMÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ ZNOJMO s.r.o. Bakalářský studijní program: Ekonomika a management Studijní obor: Mzdové účetnictví, daně a personalistika Refinancování hypotečního úvěru BAKALÁŘSKÁ PRÁCE

Více

UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCI

UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCI UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCI P Ř Í R O D O V Ě D E C K Á F A K U L T A KATEDRA MATEMATICKÉ ANALÝZY A APLIKACÍ MATEMATIKY Bakalářská práce Analýza nákladovosti prodejních cest v pojišťovnictví Vedoucí

Více

Jobrotation Metody jejího využití v Evropě

Jobrotation Metody jejího využití v Evropě Jobrotation Metody jejího využití v Evropě Pro účely projektu FLEXIBILNÍ PRACOVIŠTĚ vypracovala analytická skupina pod vedením Mgr. Jaromíry K o t í k o v é OBSAH 1) Jobrotation 3 1.1. Koncepce rotace

Více

Andrea Červená JUDr. Jana Seemanová Mgr. Markéta Tillerová Mgr. Bohdana Rambousková (ed.) Autoři textu:

Andrea Červená JUDr. Jana Seemanová Mgr. Markéta Tillerová Mgr. Bohdana Rambousková (ed.) Autoři textu: Tato publikace vznikla v rámci projektu Podporujme podnikatelky Polabí!, který realizuje Rodinné centrum Routa, o. s., v partnerství s městem Čelákovice, firmou FV Plast, a. s., a podnikatelkou Hanou Veselou.

Více

Argumenty pro implementaci

Argumenty pro implementaci Kapitola 3 Argumenty pro implementaci Existuje mnoho důvodů, proč vybudovat nebo naopak nevybudovat datový sklad nebo řešení business intelligence. Významné podniky mají rozhodně zájem vytvořit jedinou

Více

,!7IJ2I9-ehjbhc! Evropská komise

,!7IJ2I9-ehjbhc! Evropská komise 956704_CS_CV 26-04-2006 15:03 Pagina 1 V EU s 25 členskými státy existuje CS NB-60-04-773-CS-C přibližně 23 milionů malých a středních podniků, představují 99 % všech společností EU, zaměstnávají okolo

Více

Projekt sestavení portfolia finančních produktů pro zabezpečení na důchodový věk s důrazem na penzijní připojištění. Bc.

Projekt sestavení portfolia finančních produktů pro zabezpečení na důchodový věk s důrazem na penzijní připojištění. Bc. Projekt sestavení portfolia finančních produktů pro zabezpečení na důchodový věk s důrazem na penzijní připojištění Bc. Martina Langerová Diplomová práce 2012 ABSTRAKT Předmětem této diplomové práce

Více

POJIŠTĚNÍ KOMERČNÍ PŘÍLOHA 21. 5. 2002. Pojištění nabývá na důležitosti v životě každého člověka

POJIŠTĚNÍ KOMERČNÍ PŘÍLOHA 21. 5. 2002. Pojištění nabývá na důležitosti v životě každého člověka »ESK ASOCIACE POJIäçOVEN Životní pojištění se vyplatí každému Rozhodně bych doporučil životní pojištění každému, protože by podle mého názoru mělo být součástí života moderního člověka. Životní pojištění

Více

Založení živnosti krok za krokem

Založení živnosti krok za krokem Založení živnosti krok za krokem Projekt Podporujme podnikatelky Polabí! www.podnikatelky-polabi.cz Čelákovice, září 2013 Tato publikace vznikla v rámci projektu Podporujme podnikatelky Polabí!, který

Více