HYBRIDNÍ TERNÁRNÍ. SYSTÉM ODMĚŇOVÁNÍ vytvořený společností organic mission PRVNÍ MISSION ORGANIC

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "HYBRIDNÍ TERNÁRNÍ. SYSTÉM ODMĚŇOVÁNÍ vytvořený společností organic mission PRVNÍ MISSION ORGANIC"

Transkript

1 PRVNÍ HYBRIDNÍ TERNÁRNÍ SYSTÉM ODMĚŇOVÁNÍ vytvořený společností organic mission Nabízíme našim partnerům možnost neomezených výdělků a finanční svobodu. To zajišťuje nejvíce inovativní systém odměňování v oboru.

2 ORGANIC Výhody a jedinečnost Nejsilnější týmový duch Na počátku mohou partneři ve svých binárních a ternárních sítích vytvářet dvě linie a po získání požadované vůdčí kvalifikace i tři linie, díky čemuž podporují obchodní činnost každého partnera také sponzoři z vyšších úrovní. vlastní síť a spolu s nimi můžete pomoci i svým vlastním partnerům. Model sítě, která se rozrůstá shora dolů, podněcuje silného týmového ducha, a prostor pro takovýto pozitivní růst vzbuzuje u tisíců lidí nadšení. Většina aktivních partnerů osobně získá více než dva nebo tři další partnery, díky čemuž se většina takto přímo registrovaných osob umístí pod jejich partnera nebo partnery. Tito noví partneři, kteří se do systému průběžně dostávají díky sponzorům z vyšších úrovní, představují pro každého účastníka silnou motivaci. Vaši sponzoři vám pomohou vybudovat vaši 2.

3 ORGANIC Výhody a jedinečnost 7 dnů do první výplaty Základní bonusy se vyplácejí týdně, což umožňuje okamžitý příjem a vede k rychlejšímu růstu sítě. Ternární model největší binární/ ternární příjmy v historii Podíl na globálním obratu společnosti již v prvním týdnu Pokud každý týden zaregistrujete tři nové zákazníky nebo tři nové partnery, získáte nárok na 1% podíl na příjmech společnosti Organic Mission. Díky Týdennímu sponzorskému fondu můžete zdvojnásobit svůj týdenní podíl na příjmu celé společnosti. Každý týden si tak navíc můžete vydělat 50, 100, 500, nebo až EUR. Globální týdenní bonus z každé úrovně vaší sítě. Společnost Organic Mission byla první na světě, která vyvinula systém odměňování ternárního typu, který byl zkombinován se systémem binárním. Pomocí ternárního konceptu tak můžete ve srovnání s jinými, jednoduchými binárními systémy dosáhnout vyšších, neomezených skupinových bonusů. Zatímco v binárních systémech se obvykle vyplácí deset procent (10 %) z obratu nižší linie, v binárním systému společnosti Organic Mission se vyplácí patnáctiprocentní (15%) cyklický bonus, v ternární třídě se pak vyplácí patnáctiprocentní (15%) a dvacetipětiprocentní (25%) bonus z obratu dvou ze tří linií. Binární a ternární cyklické bonusy tvoří hlavní část příjmu a jsou tvořeny na úrovních neomezené hloubky, z vlastního výkonu partnerů umístěných pomocí jejich vlastní linie a nejvyšší linie a vychází z obratu celé sítě. 3.

4 ORGANIC Výhody a jedinečnost Masivní zdroj příjmů se čtyřmi obchodními pozicemi Díky čtyřem obchodním centrům máte možnost dosáhnout na ještě vyšší příjmy. V binární třídě můžete díky jedné pozici dosáhnout týdenního maxima EUR, v ternární třídě se maximum zvedá na EUR týdně a v případě, že máte čtyři obchodní centra, může maximum vzrůst až na EUR. Atraktivní zisky z globálních příjmů společnosti na vysokých pozicích Jako aktivní Ambasador-Diamant obdržíte podíl na 2 % z šestiměsíčního globálního obratu v rámci Světového fondu. Půlroční bonusy, z nichž si můžete pořídit nemovitost nebo automobil. Auta snů již za tři měsíce Budeme vám financovat nové automobily modelů BMW 1 BMW 7 v návaznosti na vaše obchodní výsledky v období tří po sobě jdoucích měsíců. Bonus bonusů sdružený bonus od 10 generací ředitelů Sdružený bonus představuje dodatečný bonus bez omezení horní hranicí, který je odvozen přímo z cyklických bonusů vašich ředitelů a jejich přímých ředitelů. Tímto způsobem můžete získávat příjem také z bonusů vašich vlastních partnerů. V žádném jiném binárním síťovém systému není získávání sdruženého bonusu v deseti aktivních generacích ředitelů možné. V rámci sdruženého bonusu vám vyplatíme 106 % cyklických bonusů v deseti aktivních generacích ředitelů. 4.

5 Typy a podmínky registrace partnerů Budoucí partneři společnosti Organic Mission si mohou vytvořit on-line registraci v síťovém systému třemi způsoby. Ceny v EUR jsou vždy sjednocené, čisté ceny neobsahující DPH pro danou zemi. JEDNODUCHÝ START 120 EUR (120 PV / 60 CV) První objednávka libovolně zvolených produktů Jedno obchodní centrum (obchodní pozice) Okamžitá možnost podílu na MĚSÍČNÍM SPONZORSKÉM FONDU RYCHLÝ START 600 EUR (600 PV / 300 CV) Předem sestavený produktový balík; jeho zakoupení se považuje za první objednávku produktů Jedno obchodní centrum (obchodní pozice) Okamžitá možnost podílu na MĚSÍČNÍM SPONZORSKÉM FONDU Okamžitá možnost podílu na TÝDENNÍM SPONZORSKÉM FONDU RYCHLÝ START ŘEDITELSKÝ BALÍČEK EUR (1 400 PV / 700 CV) Předem sestavený produktový balíček; jeho zakoupení se považuje za první objednávku produktů Okamžitá možnost podílu na MĚSÍČNÍM SPONZORSKÉM FONDU Okamžitá možnost podílu na TÝDENNÍM SPONZORSKÉM FONDU Okamžitá možnost podílu na MENTORSKÉM FONDU Okamžitá kvalifikace na úroveň ŘEDITELE Nad prvním obchodním centrem tři (3) další obchodní centra 5.

6 Společnost Organic Mission nabízí osm možností získání příjmu Bonusy vyplácené týdně 1. Maloobchodní bonus 2. Bonus za první objednávku 3. Týdenní sponzorský fond 4. Binární/ternární cyklický bonus Bonusy vyplácené měsíčně 5. Měsíční sponzorský fond 6. Mentorský fond 7. Ředitelský sdružený bonus Bonusy vyplácené každých 6 měsíců 8. Světový fond 6.

7 Zisk příjmu osmi kanály MALOOBCHODNÍ BONUS BONUS ZA PRVNÍ OBJEDNÁVKU Dvacetiprocentní (20%) zisk z každé objednávky od vámi přímo zaregistrovaných Prioritních zákazníků. Jako partner společnosti Organic Mission máte možnost získat Prioritní zákazníky, kteří se stanou registrovanými zákazníky společnosti. Prioritní zákazníci, které získáte, se do systému zaregistrují uvedením vašeho partnerského čísla. Prioritní zákazníci mají oprávnění výhradně k nákupu produktů pro svou osobní potřebu. Mohou nakupovat přímo z oficiálního webového obchodu společnosti nebo osobně ze skladů společnosti Organic Mission za cenu o dvacet procent (20 %) vyšší, než je cena partnerská. Zakoupením jediného produktu se mohou stát Prioritními zákazníky, aniž by museli platit jakékoli registrační poplatky. 100 % rozdílu mezi spotřebitelskou cenou, kterou platí Prioritní zákazníci, a partnerskou cenou, z níž se odvozuje základ bonusů, vám bude připsáno jako maloobchodní bonus. Prioritní zákazníci nemají oprávnění sbírat body, takže PV generované jejich transakcemi se přičtou k vašim osobním bodům, jež se pak přidají k 180 osobním PV požadovaným pro vaši osobní aktivitu. Jednorázový patnáctiprocentní (15%) bonus z prvních objednávek vámi přímo zaregistrovaných nových partnerů. Další pětiprocentní (5%) bonus z prvních objednávek nových partnerů registrovaných vašimi přímými partnery. Vyplatíme vám jednorázový Bonus za první objednávku z prvních objednávek nových partnerů, kteří byli osobně zaregistrováni vámi a vašimi přímými partnery. Velikost Bonusu za první objednávku je patnáct procent (15 %) z prvních nákupů všech těch, kteří jsou přímo registrováni na vás, a pět procent (5 %) z prvních objednávek nových partnerů registrovaných na vaše přímé partnery. Bonus za první objednávku se vyplácí týdně. Pro připsání částky a její výplatu musíte mít pro daný týden status AKTIVNÍ PARTNER. Pro získání tohoto práva nemusíte dosáhnout žádné jiné obchodní kvalifikace. 7.

8 Budování obchodní sítě strategie trojitého růstu Chcete-li si vybudovat významnou a ziskovou síť Organic Mission, trojitý růst je základním růstovým tempem, které je dostatečně účinné a může jej použít každý aktivní partner. Trojitý růst alespoň měsíčně, nebo i týdně. Tato jednoduchá obchodní strategie, která vám může přinést jmění, spočívá v tom, že zvýšíte počet svých registrovaných partnerů o tři nové partnery každý měsíc, a totéž učiní váš každý třetí partner. Pro standardní základní práci vám a vašim partnerům nabízíme to nejvíce motivující odměňování. Kromě základního bonusu vám vyplatíme i obvyklý podíl ze tří procent (3 %) z globálního týdenního a měsíčního obratu společnosti, a to prostřednictvím Týdenního a Měsíčního sponzorského fondu a Mentorského fondu. Prvním vaším krokem by měla být registrace alespoň tří nových partnerů měsíčně, nebo dokonce týdně, a dále pomoc alespoň jednomu z přímých partnerů při registraci tří nových partnerů. Prostřednictvím Přímých partnerů získáváte podíl na Týdenním a/nebo Měsíčním sponzorském fondu, každý měsíc by však vaším primárním úkolem mělo být také získání podílu na Mentorském fondu. Podíl na příjmech z Mentorského fondu znamená, že máte aktivního partnera (aktivní partnery), jež úspěšně odvádějí svou práci v základně. Jako účastník na Mentorském fondu se stáváte mentorem, následně pak bude vaším hlavním úkolem naučit vaše Aktivní partnery, jak se mohou stát mentory oni sami. 8.

9 ORGANIC TÝDENNÍ SPONZORSKÝ FOND Podíl na jednom procentu (1%) z týdenního globálního obratu společnosti Organic Mission, každý týden, již od prvního měsíce. REGISTRUJTE KAŽDÝ TÝDEN ALESPOŇ TŘI NOVÉ PRIORITNÍ ZÁKAZNÍKY NEBO PARTNERY A AUTOMATICKY OBDRŽÍTE PODÍL NA JEDNOM PROCENTU (1 %) Z TÝDENNÍHO GLOBÁLNÍHO OBRATU SPOLEČNOSTI. Nabízíme vám unikátní a inspirující příležitost, jak získat příjem z Týdenního sponzorského fondu. Již v týdnu, kdy proběhne vaše registrace, můžete získat podíl na jednom procentu (1 %) z aktuálního týdenního globálního obratu společnosti. Vše, co pro to musíte udělat, je zaregistrovat tři nové zákazníky nebo partnery s minimální celkovou zaplacenou objednávkou za 360 PV. Počet podílových jednotek na jednom procentu (1 %) z obratu společnosti Tři (3) noví partneři typu JEDNODUCHÝ START nebo tři (3) noví Prioritní zákazníci s celkovou objednávkou v hodnotě alespoň 360 PV. - 1 PODÍLOVÁ JEDNOTKA Registrací tří (3) nových partnerů typu RYCHLÝ START 5 PODÍLOVÝCH JEDNOTEK Registrací tří (3) nových partnerů typu RYCHLÝ START ŘEDITEL 11 PODÍLOVÝCH JEDNOTEK Registrací šesti (6) nových partnerů typu JEDNODUCHÝ START nebo šesti (6) nových Prioritních zákazníků s celkovou objednávkou v hodnotě alespoň 720 PV 2 PODÍLOVÉ JEDNOTKY. Registrací šesti (6) nových partnerů typu RYCHLÝ START 10 PODÍLOVÝCH JEDNOTEK Registrací šesti (6) nových partnerů typu RYCHLÝ START ŘEDITEL 22 PODÍLOVÝCH JEDNOTEK Na základě uvedené analogie lze dalším zlepšováním výsledků dosáhnout dalších Podílových jednotek. Přibližná výplatní hodnota na jednu podílovou jednotku bude uveřejněna každý měsíc ve webové kanceláři. Týdenní sponzorský fond se rozděluje každý týden na základě součtu všech podílových jednotek získaných všemi pro daný týden kvalifikovanými partnery. Jedno procento obratu je potom vyděleno počtem podílových jednotek. Tímto výpočtem se dojde k hodnotě jedné podílové jednotky v EUR. Každému partnerovi se připíše částka v EUR rovnající se počtu podílových jednotek, na něž má nárok, vynásobených vypočtenou hodnotou podílové jednotky v EUR. Týdenní sponzorský fond bude v jednotlivých zemích vyplácen z jednoho procenta celkových globálních příjmů společnosti. Nárok na podíl z fondu získáte tím, že budete mít v daném týdnu stav KVALIFIKOVANÉHO PARTNERA. Pro získání nároku na podíl již není třeba dosáhnout žádných dalších obchodních kvalifikací. 9.

10 ORGANIC MĚSÍČNÍ SPONZORSKÝ FOND Podíl na jednom procentu (1 %) z měsíčního globálního obratu společnosti Organic Mission, každý měsíc, počínaje již prvním měsícem. REGISTRUJTE KAŽDÝ MĚSÍC ALESPOŇ TŘI NOVÉ PRIORITNÍ ZÁKAZNÍKY NEBO PARTNERY A AUTOMATICKY OBDRŽÍTE PODÍL NA JEDNOM PROCENTU (1 %) Z MĚSÍČNÍHO GLOBÁLNÍHO OBRATU SPOLEČNOSTI. Nabízíme vám unikátní a inspirativní příležitost, jak získat příjem z Měsíčního sponzorského fondu. Již v týdnu, kdy proběhne vaše registrace, můžete získat podíl na jednom procentu (1 %) z aktuálního měsíčního globálního obratu společnosti. Vše, co pro to musíte udělat, je zaregistrovat tři nové zákazníky nebo partnery s minimální celkovou zaplacenou objednávkou za 360 PV. Počet podílových jednotek na jednom procentu (1 %) z celkového obratu Tři (3) noví partneři typu JEDNODUCHÝ START nebo tři (3) noví Prioritní zákazníci s celkovou objednávkou v hodnotě alespoň 360 PV: 1 PODÍLOVÁ JEDNOTKA Registrací tří (3) nových partnerů typu RYCHLÝ START: 5 PODÍLOVÝCH JEDNOTEK Registrací tří (3) nových partnerů typu RYCHLÝ START ŘEDITEL: 11 PODÍLOVÝCH JEDNOTEK Registrací šesti (6) nových partnerů typu JEDNODUCHÝ START nebo šesti (6) nových Prioritních zákazníků s celkovou objednávkou v hodnotě alespoň 720 PV: 2 PODÍLOVÉ JEDNOTKY Registrací šesti (6) nových partnerů typu RYCHLÝ START: 10 PODÍLOVÝCH JEDNOTEK Registrací šesti (6) nových partnerů typu RYCHLÝ START ŘEDITEL: 22 PODÍLOVÝCH JEDNOTEK Na základě uvedené analogie lze dalším zlepšováním výsledků dosáhnout dalších Podílových jednotek. Přibližná výplatní hodnota na jednu podílovou jednotku bude uveřejněna každý měsíc ve webové kanceláři. Měsíční sponzorský fond se rozděluje každý týden na základě součtu všech podílových jednotek získaných všemi oprávněnými partnery pro daný týden. Jedno procento obratu je potom vyděleno počtem podílových jednotek. Tímto výpočtem se dojde k hodnotě jedné podílové jednotky v EUR. Každému partnerovi se připíše částka v EUR rovnající se počtu podílových jednotek, na něž má nárok, vynásobených vypočtenou hodnotou podílové jednotky v EUR. Měsíční sponzorský fond bude v jednotlivých zemích vyplácen z jednoho procenta celkových globálních příjmů společnosti. Nárok na podíl z fondu získáte tím, že budete mít v daném týdnu stav KVALIFIKOVANÉHO PARTNERA. Pro získání nároku na podíl již není třeba dosáhnout žádných dalších obchodních kvalifikací. 10.

11 MENTORSKÝ FOND Podíl na jednom procentu (1 %) z měsíčního globálního obratu společnosti Organic Mission, každý měsíc, počínaje již prvním měsícem. REGISTRUJTE KAŽDÝ MĚSÍC ALESPOŇ TŘI NOVÉ PRIO- RITNÍ ZÁKAZNÍKY NEBO PARTNERY A MĚJTE ALESPOŇ JEDNOHO PŘÍMÉHO PARTNERA, KTERÝ UDĚLÁ TOTÉŽ A PAK AUTOMATICKY OBDRŽÍTE PODÍL NA JEDNOM PROCENTU (1 %) Z MĚSÍČNÍHO GLOBÁLNÍHO OBRATU SPOLEČNOSTI. Měsíční sponzorský fond se rozděluje každý týden na základě součtu všech podílových jednotek získaných všemi oprávněnými partnery pro daný týden. Jedno procento obratu je potom vyděleno počtem podílových jednotek. Tímto výpočtem se dojde k hodnotě jedné podílové jednotky v EUR. Každému partnerovi se připíše částka v EUR rovnající se počtu podílových jednotek, na něž má nárok, vynásobených vypočtenou hodnotou podílové jednotky v EUR. Počet podílových jednotek na jednom procentu (1 %) z celkového obratu Tři (3) noví partneři nebo tři (3) noví Prioritní zákazníci s celkovou objednávkou v hodnotě alespoň 360 PV a alespoň jeden (1) Přímý partner, který zaregistruje tři (3) nové partnery nebo Prioritní zákazníky: 1 PODÍLOVÁ JEDNOTKA Tři (3) noví partneři nebo tři (3) noví Prioritní zákazníci s celkovou objednávkou v hodnotě alespoň 360 PV a alespoň dva (2) Přímí partneři, kteří zaregistrují tři (3) nové partnery nebo Prioritní zákazníky: 2 PODÍLOVÉ JEDNOTKY Tři (3) noví partneři nebo tři (3) noví Prioritní zákazníci s celkovou objednávkou v hodnotě alespoň 360 PV a alespoň tři (3) Přímí partneři, kteří zaregistrují tři (3) nové partnery nebo Prioritní zákazníky: 3 PODÍLOVÉ JEDNOTKY Na základě uvedené analogie lze dalším zlepšováním výsledků dosáhnout dalších Podílových jednotek. Přibližná výplatní hodnota na jednu podílovou jednotku bude uveřejněna každý měsíc ve webové kanceláři. Měsíční sponzorský fond bude v jednotlivých zemích vyplácen z jednoho procenta celkových globálních příjmů společnosti. Nárok na podíl z fondu získáte tím, že budete mít v daném týdnu stav KVALIFIKOVANÉHO PARTNERA. Pro získání nároku na podíl již není třeba dosáhnout žádných dalších obchodních kvalifikací. Mentorský fond bude v jednotlivých zemích každý týden vyplácen z jednoho procenta celkových globálních příjmů společnosti. Nárok na podíl z fondu získáte tím, že budete mít v daném týdnu stav KVALIFIKOVANÉHO PARTNERA. Abyste získali tento titul, musíte alespoň jednou dosáhnout kvalifikace ŘEDITELE. Chcete-li pro podíl na Mentorském fondu obdržet tento titul, není nutné, abyste aktuálně měli kvalifikaci ŘEDITEL, stačí, že jste ji již jednou získali. Poté stačí splnit požadavky pro podíl na Mentorském fondu. 11.

12 BINÁRNÍ/TERNÁRNÍ CYKLICKÝ BONUS Globální týdenní bonus z každé úrovně vaší sítě. Síťový model, který se rozrůstá směrem dolů, nejvíce povzbuzuje týmového ducha. Na počátku mohou partneři ve svých binárních a ternárních sítích vytvářet dvě linie a po dosažení požadované vůdčí kvalifikace linie tři, a tak obchodní činnost každého partnera podporují také sponzoři z vyšších úrovní. Většina aktivních partnerů osobně získá do systému více než dva nebo tři další partnery, díky čemuž se významná část jejich partnerů může umístit pod jednoho nebo více z jejich partnerů. Díky modelům expandujícím směrem dolů se mohou bonusy z binární a ternární skupiny, které tvoří většinu příjmů, vytvářet z úrovní neomezené hloubky, z partnerů vaší vlastní linie i vrcholových linií, z obratu vytvořeného na všech úrovních sítě. Skupinové, neboli cyklické bonusy se vypočítávají každý týden na základě konkrétních jednotek/cyklů. Srovnáváním výkonnosti dvou nebo tří linií, jež probíhá každý týden, je možno určit linii s vyšším a nižším obratem (v případě dvou linií) a vyšším, středním a nižším obratem (v případě tří linií). Noví partneři průběžně získávaní sponzory z nejvyšších úrovní představují silnou finanční motivaci pro všechny zúčastněné. Vaši sponzoři vám pomohou vybudovat vlastní síť a spolu s nimi pak můžete pomoci i vy svým vlastním partnerům. Silný týmový duch vytváří prostor pro pozitivní růst a vzbuzuje u tisíců lidí nadšení. V případě binární sítě představují binární cyklické bonusy patnáct procent (15 %) z celkového obratu linie s nižším obratem, jež nesmí překročit EUR týdně na jedno obchodní centrum. Binární cyklický bonus se vytvoří tehdy, jsou-li splněny následující cykly obratu. Po skončení každého cyklu (týdne) zkontroluje systém společnosti Organic Mission pravou a levou stranu vašeho týmu, a pokud je na jedné straně alespoň 860 PV a na straně druhé alespoň 430 PV (samozřejmě nezáleží na tom, jedná-li se o pravou nebo levou stranu), pak máte nárok na čistý cyklický bonus 64,5 EUR*. 12.

13 * Pro splnění binárních cyklů musíte dosáhnout stanoveného množství PV. Po splnění jednoho cyklu bude částka 64,5 EUR vyplacena jen tehdy, pokud se hodnota CV každých objednaných 430 PV získaných na nižší linii rovná množství PV, tj. pokud bylo všech 430 PV dosaženo za následné nákupy, a ne za nákupy první. Např. jste ukončili cyklus se 430 PV na vaší nižší linii. 150 ze 430 PV bylo získáno za první nákup. Víme, že hodnota CV prvních nákupů je poloviční hodnotou PV, protože po prvním nákupu je nutno vyplatit bonus 15 % a 5 % prvním dvěma sponzorům. To znamená, že ze 430 PV bude připsáno jenom 355 CV. Váš bonus je proto 15 % z 355 CV, tedy 53,25 EUR. Příklad skutečné situace: Po skončení cyklu se vyplacené body odečtou. Přebytky z obou linií se přenesou do následujícího týdne; tento přebytek se nazývá Přebývající množství (Pay Over Volume POV). To znamená, že následující týden začínáte s body, které vám zbyly po provedení odpočtu u obou linií a které byly přeneseny dále. Pokud budete AKTIVNÍM PARTNEREM, načítání nevyplacených bodů a jejich přenos do následujících týdnů bude pokračovat. Pokud přestane vaše obchodní centrum vykazovat aktivitu, o nahromaděnou částku v obou liniích přijdete. Binární cyklický bonus bude v jednotlivých zemích vyplácen každý týden. Nárok na podíl z fondu získáte tím, že budete mít v daném týdnu stav KVALIFIKOVANÉHO PARTNERA. Pro získání nároku na podíl již není třeba dosáhnout žádných dalších obchodních kvalifikací. 13.

14 TERNÁRNÍ TŘÍDA Společnost Organic Mission byla první na světě, která vyvinula systém odměňování ternárního typu a zkombinovala jej s úspěšným systémem binárním. Díky ternárnímu konceptu lze ve srovnání s jednoduchým binárním systémem dosáhnout významně vyššího a ničím neomezeného skupinového bonusu. Zatímco v binárních systémech se obvykle vyplácí průměrně deset procent (10 %) z obratu nižší linie, v binárním systému společnosti Organic Mission se vyplácí patnáctiprocentní (15%) cyklický bonus, v ternární třídě se pak vyplácí patnáctiprocentní (15%) a dvacetipětiprocentní (25%) bonus z obratu dvou ze tří linií. V případě ternární sítě se třemi liniemi představuje ternární bonus patnáct až dvacet pět procent (15 % 25 %) z celkového obratu střední a nižší linie, kde celková částka nesmí přesáhnout EUR týdně na obchodní centrum. Bonus se vygeneruje v případě splnění následujících cyklů obratu. Otevření ternární třídy, tedy třetí linie sítě, je možné až po dosažení kvalifikace Vrchní ředitel nebo vyšší a dosažení požadovaných výsledků v pěti (5) týdenních binárních cyklech po dobu čtyř týdnů. V ternární třídě můžete vybudováním tří obchodních linií získat platby z obratu ze dvou obchodních linií, zatímco v binární třídě, kde budujete jen dvě linie, můžete získat podíl na obratu jen jedné linie. Po skončení každého cyklu (týdne) zkontroluje systém společnosti Organic Mission vaše tři linie, a pokud je alespoň PV na vyšší linii, alespoň bodů na prostřední linii a alespoň bodů na linii nižší (samozřejmě nezáleží na tom, jedná-li se o pravou nebo levou stranu), pak máte nárok na čistý Ternární cyklický bonus EUR*. Po skončení cyklu se vyplacené body odečtou. Přebytky z obou linií se přenesou do následujícího týdne; tento přebytek se nazývá Přebývající množství (Pay Over Volume POV). To znamená, že následující týden začínáte s body, které vám zbyly po provedení odpočtu u obou linií a které byly přeneseny dále. Pokud budete AKTIV- NÍM PARTNEREM, načítání nevyplacených bodů a jejich přenos do následujících týdnů bude pokračovat. Pokud přestane vaše obchodní centrum vykazovat aktivitu, o nahromaděnou částku v obou liniích přijdete. Pokud jste dosáhli oprávnění aktivovat ternární třídu a otevřeli jste třetí linii, můžete si ve webové kanceláři každý týden do pondělí 00:00 určit, zda si s ohledem na cyklický bonus přejete následující týden obdržet binární nebo ternární finanční vyrovnání. Body, které jste získali ve třetí linii a které nepřekračují limit pro výplatu, se budou načítávat a přenesou se do následujícího cyklického období (týdne). Ternární cyklický bonus bude v jednotlivých zemích vyplácen každý týden. Nárok na podíl z fondu získáte tím, že budete mít v daném týdnu stav KVALIFIKOVANÉHO PARTNERA. Pro získání nároku na podíl již není třeba dosáhnout žádných dalších obchodních kvalifikací. 14.

15 * Pro splnění ternárních cyklů musíte dosáhnout stanoveného množství PV. Po splnění jednoho cyklu bude vyplaceno EUR jen tehdy, pokud hodnota CV každých objednaných a PV získaných na nižší a prostřední linii se rovná množství PV, tj. pokud bylo všech PV dosaženo za následné nákupy, a ne za nákupy první. Např. jste ukončili cyklus se PV na vaší nižší linii. 150 ze 430 PV bylo získáno za první nákup. Víme, že hodnota CV prvních nákupů je poloviční hodnotou PV, protože po prvním nákupu je nutno vyplatit bonus 15 % a 5 % prvním dvěma sponzorům. To znamená, že z PV bude připsáno jen CV. Váš bonus je proto 15 a 25 % ze CV, tedy EUR. Příklad skutečné situace: 15.

16 ORGANIC MASIVNÍ ZDROJ PŘÍJMŮ S DALŠÍMI TŘEMI OBCHODNÍMI CENTRY Díky čtyřem obchodním centrům máte možnost dosáhnout na ještě vyšší příjmy. Týdenní maximum EUR dosažitelné v binární třídě s jednou pozicí se v ternární třídě zvyšuje na EUR, se čtyřmi pozicemi tak můžete maximum zvýšit až na EUR. Můžete mít jednu (1) nebo čtyři (4) obchodní pozice. Pokud jste si při registraci zakoupili balíček Rychlý start Ředitel, získáváte automaticky čtyři obchodní pozice. Tři z nich jsou umístěny přímo pod první pozicí jedna na každou vaši linii. Pokud jste na další tři pozice nedosáhl při registraci, můžete je získat později za vyšší poplatek. Aktuální hodnotu dalších obchodních center naleznete ve webové kanceláři. Maximální týdenní cyklický bonus, který lze dosáhnout na jedné obchodní pozici, je EUR v binární třídě a EUR v ternární třídě. Jakmile začne vaše první obchodní pozice generovat stabilní bonus, můžete aktivovat druhou a třetí linii ve svých dalších obchodních pozicích, a rozšířit tak své příjmy, a poté můžete získat další kanály, které generují příjem. Pokud je první pozice ve vaší ternární třídě maximalizována, pak produkuje EUR, a pokud jsou vaše další tři pozice maximalizovány alespoň v binární třídě, může být maximální hodnota vašich cyklických bonusů EUR EUR. Z toho je patrné, že pokud by v ternární třídě byly maximalizovány tři pozice s příjmem EUR týdně, bylo by v ternární třídě možné bez jakýchkoli problémů provozovat i zbývající tři pozice. Proto by celkový maximální týdenní cyklický bonus mohl dosáhnout EUR, tedy EUR. Je zřejmé, že společnost Organic Mission vám dává možnost dosáhnout na opravdu velký zisk, šanci vybudovat si obchodní síť po celém světě a získat příjem odpovídající její velikosti. Jediným omezením je vaše úsilí, schopnosti a potřeba finančně zajistit sebe a svou rodinu. V souladu s požadavkem na aktivní partnerství musí být pro zachování aktivního stavu obchodní pozice měsíčně dosaženo alespoň 180 vlastních PV (4 týdenní cykly). Pro zachování tří obchodních pozic v aktivním stavu je požadavkem 250 vlastních PV a pro zachování všech čtyř obchodních pozic v aktivním stavu je potřeba každý měsíc dosáhnout celkem 400 vlastních PV. 16.

17 KVALIFIKACE NA POZICI ŘEDITELE První manažerskou pozicí v systému je ŘEDITEL. Kompenzační systém každý měsíc spojí stav AKTIVNÍ ŘEDITEL S ŘEDITELSKÝM SDRUŽENÝM BONUSEM a BONUSEM ZE SVĚTOVÉHO FONDU. Podmínky pro dosažení úrovně ŘEDITEL a její udržení jsou různé. Existují čtyři způsoby, jak dosáhnout úrovně ŘEDITEL: Registrací zakoupením balíčku RYCHLÝ START ŘEDITEL Dosažením PV na stromě osobní registrace v libovolných dvou po sobě jdoucích měsících (čtyřtýdenní měsíční cyklus) Nasbíráním PV na osobních registračních poplatcích za neomezeně dlouhou dobu. V měsíci, kdy je pozice dosaženo, musí být zároveň dosaženo PGPV (personal group point body osobní skupiny) PARTNER ZÍSKÁVÁ STAV KVALIFIKOVANÉHO ŘEDITELE, pokud v daném čtyřtýdenním cyklu nebo měsíci dosáhl v objednávkách hodnoty 180 PV a na každé linii má jednoho (1) přímého aktivního partnera, a ve své osobní skupině dosáhne min PV (množství PV získaných partnery, kteří nemají pozici ředitele). Na pozici Kvalifikovaný ředitel nebo Nejvyšší ředitel máte nárok na tyto obchodní výhody: Nárok na ŘEDITELSKÝ SDRUŽENÝ BONUS Nárok na PROGRAM FINANCOVÁNÍ AUTOMOBILŮ Nárok na SVĚTOVÝ FOND 17.

18 ŘEDITELSKÝ SDRUŽENÝ BONUS Bonus bonusů v rámci Sdruženého bonusu vyplácíme 106 % z Cyklického bonusu v 10 aktivních ředitelských generacích. AKTIVNÍHO ŘEDITELE. Pro výplatu Sdruženého bonusu je podmínkou mít kvalifikaci AKTIVNÍHO ŘEDITELE. Tento systém odměn je zdrojem dosud nevídané motivace, kdy se můžete podílet na příjmech svých partnerů, a vytvářet tak současně stabilnější a dynamičtější podmínky pro vlastní obchodní činnost. Sdružený bonus vám přinese další bonusy z cyklických bonusů vašich ředitelů a jejich ředitelů, bez maximálního omezení. Získáte tak podíl na bonusech jak vašich vlastních partnerů, tak i jejich partnerů. V žádném jiném binárním síťovém systému není získávání sdruženého bonusu v deseti aktivních generacích ředitelů možné. Systém odměňování společnosti Organic Mission byl vytvořen tak, aby partneři budující síť o stovkách tisíc členů měli možnost získat příjem z celé sítě. Ředitelský sdružený bonus, na úrovni ŘEDITEL: v rámci Ředitelského sdruženého bonusu můžete získat dvacet procent (20 %) z Cyklického bonusu vašich binárních a ternárních partnerů-ředitelů, kteří dosáhli úrovně Ředitel a jsou v první generaci ředitelů. Ředitelský sdružený bonus VYŠŠÍ ŘEDITEL (2 ředitelské linie): V rámci startovního Ředitelského sdruženého bonusu můžete získat dvacet pět procent (25 %) z cyklického bonusu vašich binárních a ternárních partnerů- -ředitelů, kteří dosáhli úrovně Ředitel a jsou v první generaci ředitelů, a deset procent (10 %) z Cyklického bonusu vašich binárních a ternárních partnerů ředitelů, kteří dosáhli úrovně Ředitel a jsou ve druhé generaci ředitelů. Na základě tohoto systému budete mít po vyplacení Binárního/Ternárního Cyklického bonusu partnerům ve vašem stromu osobní registrace nárok na Sdružený bonus. To zahrnuje partnery, které přímo sponzorujete, dále jimi přímo sponzorované partnery atd. Sdružený bonus je vypočítáván na základě výsledků deseti (10) generací ředitelů ve vašem stromě osobní registrace. Sdružený bonus se vypočítává na základě generací. Ředitelé a partneři v liniích vašeho stromu osobní registrace tvoří jednu generaci. Generace končí Kvalifikovaným ředitelem, a to bez ohledu na hloubku úrovně. Směrem vzhůru v ředitelské hierarchii (Ředitel Nadřízený ř. Vrchní ř. Ředitel-Prezident Ředitel-Diamant Ředitel-Modrý diamant) se počet generací, po nichž můžete získat Sdružený bonus, zvyšuje. Přímý sdružený bonus VRCHNÍ ŘEDITEL (4 ředitelské linie): V rámci startovního Ředitelského sdruženého bonusu můžete získat třicet procent (30 %) z cyklického bonusu vašich binárních a ternárních partnerů-ředitelů, kteří dosáhli úrovně Ředitel a jsou v první generaci ředitelů, a deset procent (10 %) z Cyklického bonusu vašich binárních a ternárních partnerů ředitelů, kteří dosáhli úrovně Ředitel a jsou ve druhé generaci ředitelů, a dále pět procent (5 %) z Cyklického bonusu vašich binárních a ternárních partnerů ředitelů, kteří dosáhli úrovně Ředitele a jsou ve druhé generaci ředitelů. Přímý sdružený bonus ŘEDITEL-PREZIDENT (6 ředitelských linií): třicet pět procent (35 %) z první generace ředitelů, patnáct procent (15 %) z druhé generace ředitelů a pět procent (5 %) ze třetí, čtvrté a páté generace ředitelů. Sdružený bonus se vypočítává na základě neomezené šířky. Abyste tedy maximalizovali svůj zisk, musíte vyvinout úsilí k dosažení stále vyšších ředitelských úrovní a musíte osobně sponzorovat partnery, se kterými můžete vytvořit další linie stromu osobní registrace, které vám přinesou Sdružené bonusy. Nárok na Sdružený bonus získáváte od úrovně Ředitel. Sdružený bonus vyplácíme jednou měsíčně ze čtyř týdenních cyklických bonusů Ředitelů. Chcete-li Ředitelský sdružený bonus získat, musíte mít kvalifikaci Přímý sdružený bonus AMBASADOR-DIAMANT (9 ředitelských linií): třicet pět procent (35 %) z první generace ředitelů, dvacet procent (20 %) z druhé generace ředitelů, deset procent (10 %) ze třetí generace ředitelů a pět procent (5 %) ze čtvrté až sedmé generace. Přímý sdružený bonus AMBASADOR-MODRÝ DIA- MANT (12 ředitelských linií): čtyřicet procent (40 %) z první generace ředitelů, dvacet procent (20 %) z druhé generace ředitelů, deset procent (10 %) ze třetí generace ředitelů, pět procent (5 %) ze čtvrté až osmé generace ředitelů a tři procenta (3 %) z osmé až desáté generace. 18.

19 Společnost Organic Mission vyplatí zpět svým partnerům maximálně 60 % svého obratu prostřednictvím plovoucího procentuálního výpočtu ŘEDITELSKÉHO SDRU- ŽENÉHO BONUSU. Měsíční ŘEDITELSKÝ SDRUŽENÝ BONUS se vyplácí až poté, co jsou z celého bonusového základu stanoveny všechny ostatní bonusy (BONUS ZA PRVNÍ OBJEDNÁV- KU, BINÁRNÍ/TERNÁRNÍ CYKLICKÝ BONUS, TÝDENNÍ/ MĚSÍČNÍ BONUS, BONUS Z MENTORSKÉHO FONDU). Zbývající část bude převedena do základu pro ŘEDITEL- SKÝ SDRUŽENÝ BONUS, jenž je vyplácen výše uvedeným způsobem. Uvedené procentuální hodnoty jsou uvedeny jen jako příklad a nemusí představovat skutečně vypočítaná a vyplacená procenta za každý měsíc v deseti generacích ředitelů, ale vyjadřují poměry rozdělení aktuálního měsíčního fondu ŘEDITELSKÉHO SDRUŽENÉHO BONUSU. V jakých případech může nastat situace, že ve fondu ŘEDI- TELSKÉHO SDRUŽENÉHO BONUSU je méně peněz, než je potřeba pro vyplacení skutečných Sdružených bonusů? Díky metodě výpočtu z neomezené hloubky binárních a ternárních cyklických bonusů je systém velmi štědrý, a velikost cyklických bonusů tak může mít velmi velký rozsah. V binárních systémech je běžnou praxí, že výpočet začíná u binárního systému a dalších provizí, z nichž je vždy vyplaceno 100 %. Aby mohla společnost udržet 60% výplatní podíl, musí být Sdružený bonus založen na plovoucím procentu. Proto může nastat situace, že v jednom měsíci má být vyplacen takto významný cyklický bonus a do fondu Sdruženého bonusu se dostane méně peněz, než je dle výpočtu zapotřebí. V takových případech jsou vyplácené částky v rámci Sdružených bonusů nižší, ale přesto jsou vypláceny dle procentních podílů výše uvedených v tabulce. 19.

20 SVĚTOVÝ FOND Završte svůj bonus každých šest měsíců podílem na 2 % z půlročního globálního obratu společnosti. Dosáhněte úrovně Ambasador-Diamant nebo vyšší, a následně jí dosáhněte ještě pětkrát v předepsaném kvalifikačním období v délce šesti měsíců. Tak získáte oprávnění k podílu na Světovém fondu, tedy podílu na 2 % z půlročního globálního obratu společnosti. Každý rok jsou vypsána dvě kvalifikační období pro podíl na Světovém fondu. 1. od 1. června do 30. listopadu Dividenda za šest měsíců se vyplácí v prosinci. 2. od 1. prosince do 31. května Dividenda za šest měsíců se vyplácí v červnu. V kvalifikačním období je podmínkou získat úroveň Ambasador-Diamant v pěti měsících. Tuto podmínku nemusíte splnit v jednom libovolném měsíci. To znamená, že za dané šestiměsíční období je možné v jednom měsíci nesplnit podmínku dosažení úrovně Ambasador-Diamant. Ve kterém měsíci tuto podmínku nemusíte splnit, to stanoveno není. Pokud partner dosáhne úrovně Ambasador-Diamant poprvé, počítá se do pěti kvalifikačních měsíců i tento první. Větší nárok na podílu získáte budováním více ředitelských a/nebo ambasadorských linií. Toto jsou vrcholové manažerské pozice, kde můžete navýšit svůj zisk díky podílu na globálním obratu společnosti. AMBASADOR-DIAMANT 9 ředitelských linií (na stromě osobních registrací) 1 nárok AMBASADOR-MODRÝ DIAMANT 12 ředitelských linií (na stromě osobních registrací) + 0,5 nároku AMBASADOR-DVOJITÝ DIAMANT 18 ředitelských linií (na stromě osobních registrací) + 1 nárok AMBASADOR-TROJITÝ DIAMANT 27 ředitelských linií (na stromě osobních registrací) + 2 nároky AMBASADOR-ČERNÝ DIAMANT 1 linie ambasador-diamant (na stromě osobních registrací) + 0,5 nároku AMBASADOR-PREZIDENTSKÝ DIAMANT 4 linie ambasador-diamant (na stromě osobních registrací) + 4 nároky AMBASADOR-KRÁLOVSKÝ ČERNÝ DIAMANT 6 linií ambasador-diamant (na stromě osobních registrací) + 6 nároků AMBASADOR-IMPERIÁLNÍ ČERNÝ DIAMANT 9 linií ambasador-diamant (na stromě osobních registrací) + 6 nároků Rozvojem ředitelských a ambasadorských linií můžete získat kombinované statusy, díky nimž se získané nároky sčítají. Například: KRÁLOVSKÝ ČERNÝ DVOJITÝ DIAMANT = 11 nároků 20.

Marketingový plán společnosti Winalite International pro zahraniční trhy

Marketingový plán společnosti Winalite International pro zahraniční trhy Marketingový plán společnosti Winalite International pro zahraniční trhy 1. Způsoby vstupu do firmy Revidovaná verze z června 2011 Noví distributoři si mohou vybrat každou ze čtyř pozic / statusů: Stříbrný

Více

Společnost se představuje

Společnost se představuje ZDRAVÁ ČOKOLÁDA Společnost se představuje VÝROBEK ZNALOSTI NAČASOVÁNÍ SPOLEČNOST ODMĚNA 1 Systém odměn Ve společnosti MXI Corp považujeme naše spolupracovníky (Associates) za naše neocenitelné obchodní

Více

Plán příjmu z Dual Týmu: Často kladené dotazy FAQ

Plán příjmu z Dual Týmu: Často kladené dotazy FAQ Plán příjmu z Dual Týmu: Často kladené dotazy FAQ Obecné dotazy: O. Jak sledovat a spravovat moje provize u iwowwe? O. Kdykoli dojde k prodeji ve vaší struktuře, body objemu prodeje Dual Týmu budou nahromaděny

Více

SÍŤOVÝ - OBCHODNÍ MARKETINK FOHOW jak začít vydělávat?

SÍŤOVÝ - OBCHODNÍ MARKETINK FOHOW jak začít vydělávat? SÍŤOVÝ - OBCHODNÍ MARKETINK FOHOW jak začít vydělávat? Chcete-li být partnerem/partnerkou společnosti FOHOW, jednoduše podepíšete registrační smlouvu a koupíte si kontrakt (své byznys místo BM) na 300

Více

Je to jednoduché. Je to snadné, je to káva!

Je to jednoduché. Je to snadné, je to káva! KRÁLOVSKÝ KOMPENZAČNÍ PLÁN SPOLEČNOSTI ORGANO GOLD Je to jednoduché. Je to snadné, je to káva! Czech Republic Platné od 10. 12. 2012 CONTENTS Přehled... 1 Kompenzační Plán... 2 Definice... 3 7 Způsobů

Více

MARKETINGOVÝ PLÁN ENERGETIX

MARKETINGOVÝ PLÁN ENERGETIX MARKETINGOVÝ PLÁN ENERGETIX Systém slev a provizí ENERGETIX (MARKETING PLÁN), vám umožňuje dosáhnout výhodných slev a bonusů při osobním odběru zboží a také finančních a podnikatelských úspěchů. Systém

Více

Noví marketingoví partneři, rozhodli jste se jako budoucí lídři spojit se společně s naší společností, nazýváme to 3 výhrami a jsme na to pyšní.

Noví marketingoví partneři, rozhodli jste se jako budoucí lídři spojit se společně s naší společností, nazýváme to 3 výhrami a jsme na to pyšní. Kompenzační plán Základní informace o kompenzačním plánu společnosti Conligus. Jedná se o kompenzační plán, který byl navržen přímo pro Vás tak, abyste s námi uspěli tak rychle jak to jen bude možné, díky

Více

Tato komunita je na 6 kontinentech a existuje ve více než 160 zemích světa. PŘIDEJTE SE KE KOMUNITĚ VYDĚLÁVEJTE PENÍZE ŽIJTE SVÝM SNEM

Tato komunita je na 6 kontinentech a existuje ve více než 160 zemích světa. PŘIDEJTE SE KE KOMUNITĚ VYDĚLÁVEJTE PENÍZE ŽIJTE SVÝM SNEM PŘEDSTAVTE SI, ŽE JSTE SOUČÁSTÍ EXKLUZIVNÍ KOMUNITY Užívejte si životní styl, o kterém jste zatím jen vždy snili, a staňte se součástí celosvětové exkluzivní komunity. Tato komunita je na 6 kontinentech

Více

AQUEL BEAUTY. Jak získat finanční ODMĚNY. 6 druhů příjmů. S Jeunesse je to rychlé, jednoduché a lehké

AQUEL BEAUTY. Jak získat finanční ODMĚNY. 6 druhů příjmů. S Jeunesse je to rychlé, jednoduché a lehké AQUEL BEAUTY Jak získat finanční ODMĚNY 6 druhů příjmů S Jeunesse je to rychlé, jednoduché a lehké 1. MALOOBCHODNÍ ZISK Nakupte produkty za velkoobchodní ceny (VOC) a prodejte za maloobchodní ceny (MOC).

Více

Za účelem kvalifikace do bonusového programu ELITNÍHO VOZIDLA společnosti SevenPoint2 musíte splnit následující požadavky:

Za účelem kvalifikace do bonusového programu ELITNÍHO VOZIDLA společnosti SevenPoint2 musíte splnit následující požadavky: Pokyny k bonusovému program ELITNÍHO VOZIDLA společnosti SevenPoint2 Popis programu Bonusový program ELITNÍHO VOZIDLA společnosti SevenPoint2 je motivační odměnou nabízenou Členům, kteří dosáhnou pozice

Více

Základní provize v systému MLM ZetClub

Základní provize v systému MLM ZetClub Základní provize v systému MLM ZetClub Každý prodejce může pod sebou zaregistrovat dalšího prodejce, ten zas dalšího atd. Každý prodejce, tedy může být buď zaregistrován přímo pod firmou, nebo má nad sebou

Více

SYNERGY WORLDWIDE EUROPE FINANČNÍ PLÁN

SYNERGY WORLDWIDE EUROPE FINANČNÍ PLÁN CZ SYNERGY WORLDWIDE EUROPE FINANČNÍ PLÁN FINANČNÍ PLÁN MEGA-MATCH CZ pre-version 2010 PRVNÍ ČÁST: Stručný přehled DRUHÁ ČÁST: Důležité termíny TŘETÍ ČÁST: Jak se stát Členem týmu potřebné kroky ČTVRTÁ

Více

Jakýkoliv příjem, uvedený v jakémkoliv marketingovém materiálu Talk Fusion nepředstavuje nutně příjem, pokud nějaký, který společník Talk Fusion

Jakýkoliv příjem, uvedený v jakémkoliv marketingovém materiálu Talk Fusion nepředstavuje nutně příjem, pokud nějaký, který společník Talk Fusion 1 VÍTEJTE V Talk Fusion považujeme svoje nezávislé společníky za nejdůležitější element našeho podnikání Váš úspěch je náš úspěch. Vytvořili jsme proto velice prospěšný a přímočarý Kompenzační plán, který

Více

Vítejte na Prezentaci Příležitosti Stiforp Profits Váš úspěch i úspěch všech v jakémkoliv podnikání z domova začíná ZDE.

Vítejte na Prezentaci Příležitosti Stiforp Profits Váš úspěch i úspěch všech v jakémkoliv podnikání z domova začíná ZDE. Vítejte na Prezentaci Příležitosti Stiforp Profits Váš úspěch i úspěch všech v jakémkoliv podnikání z domova začíná ZDE. Žijeme ve složité době! Ekonomické PROBLÉMY, DEPRESE a RECESE probíhají na celém

Více

MARKETINGOVÝ PLÁN. HANSLEY family club, s.r.o. MARKETINGOVÝ. společnosti. HANSLEY family club, s.r.o.

MARKETINGOVÝ PLÁN. HANSLEY family club, s.r.o. MARKETINGOVÝ. společnosti. HANSLEY family club, s.r.o. MARKETINGOVÝ PLÁN společnosti O SPOLEČNOSTI Společnost HANSLEY vznikla v roce 2005, jako nástroj vize zakladatelů, přinést v oblasti wellness novou kvalitu a inspirovat zákazníky novým pohledem na užívané

Více

Tvoje cesta k úspěchu. Raději budu vydělávat 1% díky práci 100 lidi, než 100% díky své vlastní práce

Tvoje cesta k úspěchu. Raději budu vydělávat 1% díky práci 100 lidi, než 100% díky své vlastní práce Marketingový plán Tvoje cesta k úspěchu Raději budu vydělávat 1% díky práci 100 lidi, než 100% díky své vlastní práce 1) 3 způsoby jak vydělat z - Kupuješ pro sebe, používáš výrobky: Šetříš na marži -

Více

KOMPENZAČNÍ PLÁN SPOLEČNOSTI VEMMA EUROPE

KOMPENZAČNÍ PLÁN SPOLEČNOSTI VEMMA EUROPE KOMPENZAČNÍ PLÁN 1 Rejstřík CV/QV - Body - Stejné v Kompenzačním plánu společnosti Vemma Europe, provizní objem (CV) i kvalifikační objem (QV) též pod názvem body jsou hodnotou spojenou se specifickým

Více

Možnosti přístupu do e-shopu YL

Možnosti přístupu do e-shopu YL Jak nakupovat produkty Young Living Veškeré produkty se jednoduše nakupují přes e-shop na originálních stránkách Young Living https://www.youngliving.org/cz/vologin.asp Pro přístup do e-shopu (tzv. virtuální

Více

PRVNÍ KOMPENZAČNÍ PLÁN NA SVĚTE S OKAMŽITÝM VYPLACENÍM PENĚZ

PRVNÍ KOMPENZAČNÍ PLÁN NA SVĚTE S OKAMŽITÝM VYPLACENÍM PENĚZ PRVNÍ KOMPENZAČNÍ PLÁN NA SVĚTE S OKAMŽITÝM VYPLACENÍM PENĚZ Datum účinnosti: 15. červen 2015 W W W. T A L K F U S I O N. C O M Vítejte V Talk Fusion považujeme naše nezávislé spolupracovníky za nejdůležitější

Více

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a Státním rozpočtem ČR InoBio CZ.1.07/2.2.00/28.0018

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a Státním rozpočtem ČR InoBio CZ.1.07/2.2.00/28.0018 Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a Státním rozpočtem ČR InoBio CZ.1.07/2.2.00/28.0018 Odměňování pracovníku a výpočet mzdy Ekonomika lesního hospodářství 5. cvičení Odměňování

Více

TianDe krása a zdraví z Tibetu

TianDe krása a zdraví z Tibetu TianDe krása a zdraví z Tibetu TianDe v překladu znamená Nebeská dokonalost Společnost vznikla v Barnaulu, v samém srdci Altaje. Tiande to je rychle se rozvíjející společenství šťastných a úspěšných lidí.

Více

>4. PŘÍJEM Z MANAŽERSKÝCH PROVIZÍ. 4.a. Manažerská provize I. 4.b. Manažerská provize II. 4.c. Manažerská provize III. Průvodce

>4. PŘÍJEM Z MANAŽERSKÝCH PROVIZÍ. 4.a. Manažerská provize I. 4.b. Manažerská provize II. 4.c. Manažerská provize III. Průvodce jdoucích nomina ních m síc struktura poradce musí mít v první linii min. jednu 15% v tev, jednu 12% v tev a jednu 9% v tev. >4. PŘÍJEM Z MANAŽERSKÝCH PROVIZÍ náleží poradci 1% manažerská provize p i spln

Více

BUSINESS YOUR DREAMS. Výzva pro každý den... Zpracovali partneři komunity StiforP central europe

BUSINESS YOUR DREAMS. Výzva pro každý den... Zpracovali partneři komunity StiforP central europe BUSINESS YOUR DREAMS Výzva pro každý den... Zpracovali partneři komunity StiforP central europe Z Obsahu Úvodem 3 Otevřená nabídka 4 Produkty 5 Kompenzační plán 8 Typy členství 19 Lokální podpora 20...

Více

Podklad k bodu číslo 10 jednání řádné valné hromady společnosti Vodovody a kanalizace Chrudim, a.s. konané dne 19.6.2012

Podklad k bodu číslo 10 jednání řádné valné hromady společnosti Vodovody a kanalizace Chrudim, a.s. konané dne 19.6.2012 Vodovody a kanalizace Chrudim, a.s. Novoměstská 626, 537 28 Chrudim IČ: 48171590 Podklad k bodu číslo 10 jednání řádné valné hromady společnosti Vodovody a kanalizace Chrudim, a.s. konané dne 19.6.2012

Více

Kdybych měl posledních pět dolarů, tak tři z nich věnuji na reklamu.

Kdybych měl posledních pět dolarů, tak tři z nich věnuji na reklamu. > Kdybych měl posledních pět dolarů, tak tři z nich věnuji na reklamu. Henry Ford Stiforp - Binary Multi-Level Marketing Produkty pro zviditelnění internetového prodeje

Více

Podnikání s Medicolux umožňuje každému splnit si vlastní cíle a sny!

Podnikání s Medicolux umožňuje každému splnit si vlastní cíle a sny! R E F E R E N Č N Í M A R K E T I N G Společnost Medicolux Europe, s. r. o. vyrábí a distribuuje výrobky pro zdravý životní styl a péči o tělo. Své výrobky nabízí prostřednictvím vlastní distribuční sítě

Více

Obchodní podm ínky a marketingový plán

Obchodní podm ínky a marketingový plán Alianti Club zdraví - krása - prosperita Obchodní podm ínky a marketingový plán platné od 1.6.2010 verze 1.0 www.alianti.eu Obchodní podmínky 1. Obecná ustanovení Alianti Club (dále jen AC) podniká jako

Více

6. Odměňování v podniku

6. Odměňování v podniku 6. Odměňování v podniku 1. Právní úprava odměňování...1 2. Definice mzdy...1 3. Vlivy působící na výši mzdy...2 4. Sjednávání mzdy ( zákon o mzdě )...2 5. Druhy mezd...2 6. Složky mezd...3 7. Srážky ze

Více

Obchodní podmínky OTE, a.s. pro výplatu podpory podporovaných zdrojů energie

Obchodní podmínky OTE, a.s. pro výplatu podpory podporovaných zdrojů energie Obchodní podmínky OTE, a.s. pro výplatu podpory podporovaných zdrojů energie - 1 - 1. Předmět úpravy 1.1. OTE, a.s., se sídlem na adrese,, IČ 26463318 (dále jen OTE ) vykonává činnosti operátora trhu podle

Více

OBSAH. 1. Úvod. 2. Definice. 3. Záruky na výrobky, pravidlo zpětného odkoupení. 4. Struktura bonusů / Marketingový plán

OBSAH. 1. Úvod. 2. Definice. 3. Záruky na výrobky, pravidlo zpětného odkoupení. 4. Struktura bonusů / Marketingový plán OBSAH 1. Úvod 2. Definice 3. Záruky na výrobky, pravidlo zpětného odkoupení 4. Struktura bonusů / Marketingový plán 5. Statut a kvalifikace manažera 6. Bonus za vedoucí postavení 7. Dodatečné motivační

Více

O čem je Historická příležitost?

O čem je Historická příležitost? Pro partnery O čem je Historická příležitost? Historická příležitost je více jak 24týdenní online program o tom, jak vydělat na neopakovatelné politicko-ekonomické změně důchodového systému v České republice,

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY SPOLEČNOSTI JEUNESSE GLOBAL. Jako nezávislý distributor, rozumím a souhlasím s následujícím:

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY SPOLEČNOSTI JEUNESSE GLOBAL. Jako nezávislý distributor, rozumím a souhlasím s následujícím: VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY SPOLEČNOSTI JEUNESSE GLOBAL Jako nezávislý distributor, rozumím a souhlasím s následujícím: 1. Jsem plnoletá a právně způsobilá osoba v souladu se zákony země mého bydliště.

Více

MAXIMALIZUJTE SVOJI PŘÍLEŽITOST

MAXIMALIZUJTE SVOJI PŘÍLEŽITOST MAXIMALIZUJTE SVOJI PŘÍLEŽITOST S nu skin PŘIPRAVTE SE NA NADCHÁZEJÍCÍ ROK! Nu Skin je zde pro všechny. Prostřednictvím našich produktů a příležitosti. Chceme, abyste bez komplikací úspěšně budovali své

Více

REGISTRACE - ARGUMENTY

REGISTRACE - ARGUMENTY REGISTRACE - ARGUMENTY Já už jsem toho vyzkoušel(a) tolik a nikde jsem nebyl(a) úspěšný(á) V přímém prodeji jde především o vytrvalost a cílevědomost. Pokud je kvalitní produkt prodává se sám. Máte možnost

Více

Jak nejlépe využít kartu Exclusive

Jak nejlépe využít kartu Exclusive Podrobné informace o kartě Generali a programu Exclusive naleznete na www.rb.cz a www.exclusiveprogram.cz. Jak nejlépe využít kartu Exclusive Příručka pro členy programu Exclusive Příručka pro držitele

Více

Marketingový Plán. Tvoje cesta k úspěchu. Raději budu vydělávat 1% díky práci 100 lidí, než 100% vlastní prací

Marketingový Plán. Tvoje cesta k úspěchu. Raději budu vydělávat 1% díky práci 100 lidí, než 100% vlastní prací Marketingový Plán Tvoje cesta k úspěchu Raději budu vydělávat 1% díky práci 100 lidí, než 100% vlastní prací 3 způsoby výdělku s Nakupuješ pro sebe, používáš výrobky Betterware: šetříš na provizi Prodáváš

Více

PENÍZE NAVÍC. pravidla hry

PENÍZE NAVÍC. pravidla hry PENÍZE NAVÍC pravidla hry PENÍZE NAVÍC - HRA O ŽIVOT(Ě) aneb 30 LET VIRTUÁLNÍ REALITY ČESKÉ DOMÁCNOSTI Vítejte ve hře o životě PENÍZE NAVÍC, která vás provede finančním životem běžné české domácnosti.

Více

Filozofie Filozofií naší společnosti je soustavná péče a investice do našich partnerů.

Filozofie Filozofií naší společnosti je soustavná péče a investice do našich partnerů. Earth Power Vás zdraví! Společnost Mise a vize Earth Power je moderní dynamicky se rozvíjejíci firmou s globálním dosahem. Všechny úkoly realizuje s neustálou podporou svých partnerů a zároveň nabízí

Více

VYBRANÉ OTÁZKY V ZÁKONĚ O DANÍCH Z PŘÍJMŮ

VYBRANÉ OTÁZKY V ZÁKONĚ O DANÍCH Z PŘÍJMŮ VYBRANÉ OTÁZKY V ZÁKONĚ O DANÍCH Z PŘÍJMŮ NEZDANITELNÉ ČÁSTI ZÁKLADU DANĚ Fyzická osoba si může snížit svůj základ daně z příjmů a tím následně i daňovou povinnost o nezdanitelné části podle 15 ZDP. Tyto

Více

Způsob požádání o registraci v programu President Clubu a tedy i možnost využívat jeho výhod jsou následující:

Způsob požádání o registraci v programu President Clubu a tedy i možnost využívat jeho výhod jsou následující: 1. ÚVOD Tyto VŠEOBECNÉ PODMÍNKY programu President Club jsou doplněny OPERAČNÍMI PODMÍNKAMI programu, které podrobně určují proces získání a uplatnění PresiBodů, se zvláštnostmi pro každý druh operace,

Více

Jak Admiral.MAC funguje?

Jak Admiral.MAC funguje? Jak Admiral.MAC funguje? Účet Admiral.MAC je založen na principu zrcadlení obchodování, kdy jsou kopírovány otevírané a uzavírané pokyny, které jsou obchodované v jednom účtu (MAC-Manager, dále jen MACM)

Více

MojeID: Pravidla motivačního programu pro poskytovatele služeb

MojeID: Pravidla motivačního programu pro poskytovatele služeb MojeID: Pravidla motivačního programu pro poskytovatele služeb V platnosti od 1. 3. 2015 1 Vyhlašovatel CZ.NIC, z. s. p. o. Milešovská 5, 130 00 Praha 3 IČ: 67985726 DIČ: CZ67985726 Zapsáno ve spolkovém

Více

COLWAY Česká republika SYSTÉM ODMĚN

COLWAY Česká republika SYSTÉM ODMĚN COLWAY Česká republika SYSTÉM OMĚN Úvod: Proč začít spolupráci s firmou Colway? Naše marketingová struktura byla projektována tak, aby si v ní každý našel to správné místo. Vstoupit do našeho systému výhod

Více

Projekt Barbora. Ad1/a) Pozemky týkající se obsluhy jezera Barbora jsou shodné s navrhovanými k pronájmu jezera Barbora.

Projekt Barbora. Ad1/a) Pozemky týkající se obsluhy jezera Barbora jsou shodné s navrhovanými k pronájmu jezera Barbora. Projekt Barbora Obsah : 1/ Pozemky 2/ Barbora 3/ Parkování 4/ Ekonomická rozvaha 5/ Závěr Ad1/a) Pozemky týkající se obsluhy jezera Barbora jsou shodné s navrhovanými k pronájmu jezera Barbora. Ad1/b)

Více

Listovní zásilky slevy Platí od 1. února 2015

Listovní zásilky slevy Platí od 1. února 2015 2.2 Doporučené psaní Ceny této základní poštovní a s ní souvisejících doplňkových služeb a příplatků jsou osvobozeny od DPH. Do hmotnosti / cena po slevě 50 g - standard 1) 100 g 2) 500 g 2) 1 kg 2) 2

Více

Délka (dny) 150 - - 2 terénní úpravy (prvotní) 15-20 - příprava staveniště (výstavba přístřešku pro materiál)

Délka (dny) 150 - - 2 terénní úpravy (prvotní) 15-20 - příprava staveniště (výstavba přístřešku pro materiál) Skupinová práce. Zadání skupinové práce Síťová analýza metoda CPM Dáno: Výstavba skladu zásob obilí představuje následující činnosti: Tabulka Název činnosti Délka (dny) Optimální projekt. Optimální dělníků

Více

Poradce Portfolia. Dlouhodobé cíle, dlouhodobá spolupráce. www.vhi.cz

Poradce Portfolia. Dlouhodobé cíle, dlouhodobá spolupráce. www.vhi.cz Poradce Portfolia Dlouhodobé cíle, dlouhodobá spolupráce www.vhi.cz Čím se ve Viktor Hostinský Investments odlišujeme: Upřednostňuj zájmy ostatních nad zájmy své vlastní, a to i v případě, že to pro tebe

Více

Jak použít dárkový voucher

Jak použít dárkový voucher Zvládněte s počítač Každý voucher je určen k jednorázovému použití. Voucher musí být uplatněn do konce jeho platnosti. Jedna osoba může použít jeden voucher z jedné série. Voucher v elektronické podobě

Více

Budoucnost přinese více úspěchů! Spojte svoji budoucnost s kariérou u E&S Investments Czech Republic, s.r.o. (dále jen E&S )!

Budoucnost přinese více úspěchů! Spojte svoji budoucnost s kariérou u E&S Investments Czech Republic, s.r.o. (dále jen E&S )! Budoucnost přinese více úspěchů! Spojte svoji budoucnost s kariérou u E&S Investments Czech Republic, s.r.o. (dále jen E&S )! Investiční poradce: povolání s budoucností Povolání investičního poradce Vám

Více

Výpisy Výsledek zpracování

Výpisy Výsledek zpracování Výpisy Výsledek zpracování Tlačítka (formát(rrrrmm)) a pro zadaný stát. Zobrazí výsledky měsíčního zpracování zadaného období Vytiskne výsledky. Prodejci - provize Třídění se provádí klepnutím na záhlaví

Více

Investujte chytře. Profitujte z našich zkušeností.

Investujte chytře. Profitujte z našich zkušeností. Investujte chytře Profitujte z našich zkušeností. E&S Investments Czech Republic, s.r.o. (dále jen E&S ) Váš specialista na věcné hodnoty. Každý z nás má své sny a cíle. Mnohé z nich je asi možné uskutečnit

Více

Středisko MLM Znovu. Uživatelská příručka

Středisko MLM Znovu. Uživatelská příručka Středisko MLM Znovu Uživatelská příručka Znovu s.r.o. 2008 1 Vstup do programu Ke vstupu do programu Středisko je třeba zadat uživatelské jméno a heslo. Před zobrazením pracovní plochy programu se mohou

Více

Přijetí registrace přidružené společnosti do vaší smlouvy Microsoft Select Plus Veřejné číslo zákazníka: B5FC3178 Číslo smlouvy: 6526657

Přijetí registrace přidružené společnosti do vaší smlouvy Microsoft Select Plus Veřejné číslo zákazníka: B5FC3178 Číslo smlouvy: 6526657 2010-10-22 Stredni zdravotnicka skola Kromeriz (00637939) Czech Republic Kopie: Servodata, a.s. Vážený zákazníku, Přijetí registrace přidružené společnosti do vaší Microsoft Select Plus Veřejné číslo zákazníka:

Více

MANAGEMENT PŘÍPRAVA A ROZMISŤOVÁNÍ PERSONÁLU

MANAGEMENT PŘÍPRAVA A ROZMISŤOVÁNÍ PERSONÁLU Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Ing. Jan Weiser. Dostupné z Metodického portálu www.rvp.cz, ISSN: 1802-4785, financovaného z ESF a státního rozpočtu ČR. Provozuje Národní

Více

Jak mi může pomoci věrnostní program?

Jak mi může pomoci věrnostní program? Jak mi může pomoci věrnostní program? POSÍLENÍM VZTAHŮ SE ZÁKAZNÍKY Zavedení věrnostního programu je stávajícími zákazníky vnímáno jako krok vstřícnosti a ocenění ze strany Vás, obchodníka. PŘI ZÍSKÁVÁNÍ

Více

Definice malého a středního podniku* Počet zaměstnanců

Definice malého a středního podniku* Počet zaměstnanců Definice malého a středního podniku* Počet zaměstnanců Celková aktiva nebo obrat nepřesahují Aktiva Obrat Střední podnikatel < 250 43 mil. EUR 50 mil. EUR Malý podnikatel < 50 10 mil. EUR 10 mil. EUR Drobný

Více

Optimální půjčka vám umožní získat i neúčelovou část použitelnou na jakékoli nepodnikatelské účely.

Optimální půjčka vám umožní získat i neúčelovou část použitelnou na jakékoli nepodnikatelské účely. POTŘEBUJI PŮJČIT Jestliže potřebujete rychle půjčit finanční prostředky a hledáte solidního partnera, pak jste v Modré pyramidě na správné adrese. Díky půjčkám z naší nabídky si můžete jednoduše a bez

Více

Up & Down Opce. Manuál. Obsah

Up & Down Opce. Manuál. Obsah Up & Down Opce Manuál Obsah 1 Přihlášení do platformy... 2 2 Rozhraní platformy... 3 2.1 Změna modulu z Forex na Opce... 3 2.2 Market Watch... 4 2.3 Click & Trade okno... 7 2.4 Okno Obchodního portfolia...

Více

Implementace finanční gramotnosti ve školní praxi. Analýza priorit cílů a jejich realizace při sestavování osobního finančního plánu

Implementace finanční gramotnosti ve školní praxi. Analýza priorit cílů a jejich realizace při sestavování osobního finančního plánu Implementace finanční gramotnosti ve školní praxi Digitální podoba e learningové aplikace 0 (vyuka.iss cheb.cz) Analýza priorit cílů a jejich realizace při sestavování osobního finančního plánu Ing. Radmila

Více

CZECH GENERATION. aneb proč lidé nechápou, že často příležitost leží na internetu... Zpracovali partneři české komunity StiforP czech

CZECH GENERATION. aneb proč lidé nechápou, že často příležitost leží na internetu... Zpracovali partneři české komunity StiforP czech CZECH GENERATION aneb proč lidé nechápou, že často příležitost leží na internetu... Zpracovali partneři české komunity StiforP czech StiforP - Odhlate tajemnství úspěchu!!! Dostává se Vám k dispozici první

Více

Průvodce systémem AffilBox v1.0

Průvodce systémem AffilBox v1.0 Průvodce systémem AffilBox v1.0 Nástěnka Je úvodní obrazovkou, která se zobrazí po každém Vašem přihlášení do systému. V levé navigační části je umístěn hlavní rozcestník, který dále směřuje do jednotlivých

Více

PRAVIDLA A ZPŮSOB PRÁCE SPOLEČNOSTI BEWIT

PRAVIDLA A ZPŮSOB PRÁCE SPOLEČNOSTI BEWIT PRAVIDLA A ZPŮSOB PRÁCE SPOLEČNOSTI BEWIT Společnost: BEWIT FRANCHISE, s.r.o. IČ: 29443237, DIČ: CZ29443237 se sídlem Nová čtvrť 287/1, Ostrava Lhotka, 725 28 zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského

Více

Penzijní připojištění - změny od 1.1.2013

Penzijní připojištění - změny od 1.1.2013 Penzijní připojištění - změny od 1.1.2013 Víte, co se stane v rámci důchodové reformy od roku 2013 s penzijním připojištěním? Mimo jiného se změní výše státního příspěvku, posune se hranice pro možnost

Více

Doplňkové informace o poplatku za TNV pro řidiče / provozovatele. Doplňkové informace o poplatku za TNV pro řidiče / provozovatele 1212

Doplňkové informace o poplatku za TNV pro řidiče / provozovatele. Doplňkové informace o poplatku za TNV pro řidiče / provozovatele 1212 Doplňkové informace o poplatku za TNV pro řidiče / provozovatele Doplňkové informace o poplatku za TNV pro řidiče / provozovatele 1212 CHARAKTERISTIKA POPLATKU ZA TNV 1. Co je silniční poplatek pro uživatele

Více

Matematika stavebního spoření

Matematika stavebního spoření Matematika stavebního spoření Výpočet salda ve stacionárním stavu a SKLV Petr Kielar Stavební spořitelny se od klasických bank odlišují tím, že úvěry ze stavebního spoření poskytují zásadně z primárních

Více

Doporučený způsob, jak uspět v systému Eldorádo

Doporučený způsob, jak uspět v systému Eldorádo Doporučený způsob, jak uspět v systému Eldorádo V prvé řadě bych Vám chtěla říct, že každý systém MLM je jiný. Jistě znáte plno systémů a firem, v mnohých jste registrovaní a do budoucna hledíte s nadějí,

Více

PRŮVODCE PRO POUŽÍVÁNÍ ELEKTRONICKÝCH PLATEB

PRŮVODCE PRO POUŽÍVÁNÍ ELEKTRONICKÝCH PLATEB PRŮVODCE PRO POUŽÍVÁNÍ ELEKTRONICKÝCH PLATEB Nejdůležitější funkce Co je epayments ewallet? Jak používat zůstatek na kartě? 1 PRŮVODCE PRO POUŽÍVÁNÍ ELEKTRONICKÝCH PLATEB Po úspěšné registraci do elektronických

Více

Na co je Retarget? Jak Retarget využít?

Na co je Retarget? Jak Retarget využít? retarget manuál Retarget je službou kontextové reklamní sítě Etarget. Na rozdíl od klasické kontextové reklamy cílí na lidi, kteří navštíví Váš web. To znamená, že již mají základní znalost Vašich produktů

Více

Odměňování Mzda vs.plat Mzda je finanční či naturální ohodnocení pracovní síly za její výkon. Plat je předem stanovená odměna za vykonanou práci, používá se především u duševně pracujících zaměstnanců,

Více

Poštovní podmínky. Ceník

Poštovní podmínky. Ceník Poštovní podmínky České pošty, s.p. Ceník poštovních služeb a ostatních služeb poskytovaných Českou poštou, s.p. Platí od 1. července 2015 OBSAH Oddíl A OBSAH... 2 CENY VNITROSTÁTNÍCH POŠTOVNÍCH SLUŽEB...

Více

VÝKAZ CASH FLOW. Řízení finančních toků. Manažerská ekonomika obor Marketingová komunikace. 3. přednáška Ing. Jarmila Ircingová, Ph.D.

VÝKAZ CASH FLOW. Řízení finančních toků. Manažerská ekonomika obor Marketingová komunikace. 3. přednáška Ing. Jarmila Ircingová, Ph.D. VÝKAZ CASH FLOW Řízení finančních toků Manažerská ekonomika obor Marketingová komunikace 3. přednáška Ing. Jarmila Ircingová, Ph.D. Peněžní a materiálové toky v podniku Hotové výrobky Nedokončená výroba

Více

ODMĚŇOVÁNÍ ZA PRÁCI V ZAMĚSTNÁNÍ

ODMĚŇOVÁNÍ ZA PRÁCI V ZAMĚSTNÁNÍ ODMĚŇOVÁNÍ ZA PRÁCI V ZAMĚSTNÁNÍ Mgr. Ing. Šárka Dytková Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace Tento výukový materiál byl zpracován v rámci akce EU peníze středním školám

Více

VideoBoard Videoboard Bohemia VIDEOBOARD

VideoBoard Videoboard Bohemia VIDEOBOARD VideoBoard Společnost Videoboard Bohemia, s. r. o. byla založena dne 15. 9. 2010. Důvodem našeho vzniku je vstup významného světového projektu na český a slovenský trh. Jsme součástí nadnárodního systému

Více

Mimořádný informační bulletin Provedení roční účetní uzávěrky systému MZDY za rok 2011

Mimořádný informační bulletin Provedení roční účetní uzávěrky systému MZDY za rok 2011 Mimořádný informační bulletin Provedení roční účetní uzávěrky systému MZDY za rok 2011 Vážení uživatelé, předkládám Vám mimořádnéčíslo informačního zpravodaje, které obsahuje podrobnější informace o provedení

Více

Mezinárodní účetní standard 26 Penzijní plány

Mezinárodní účetní standard 26 Penzijní plány Mezinárodní účetní standard 26 Penzijní plány Rozsah působnosti 1 Tento standard se používá pro sestavování finančních zpráv penzijních plánů. 2 Penzijní plány jsou někdy označovány různými jinými názvy,

Více

Definice drobných, malých a středních podniků vymezená v nařízení Komise (ES) č. 364/2004 ze dne 25. února 2004 1

Definice drobných, malých a středních podniků vymezená v nařízení Komise (ES) č. 364/2004 ze dne 25. února 2004 1 Definice drobných, malých a středních podniků vymezená v nařízení Komise (ES) č. 364/2004 ze dne 25. února 2004 1 Článek 1 Drobný, malý a střední podnikatel 1. Za drobného, malého a středního podnikatele

Více

Svoboda finanční a časová nezávislost Pospolitost vzájemná podpora Odpovědnost vzhledem ke klientovi

Svoboda finanční a časová nezávislost Pospolitost vzájemná podpora Odpovědnost vzhledem ke klientovi Průvodce kariérou VIZE Kravata dobrého poradce nedělá. Osobní přístup USUS PERSONALIS Klientům i našim partnerům nabízíme totéž. Odbornost, čas a soustředění. Protože čas je víc než peníze a soustředění

Více

www.modrapyramida.cz Bezplatná infolinka Modré pyramidy 800 101 554 Veškeré detaily o produktech s vámi rád projedná náš finanční poradce.

www.modrapyramida.cz Bezplatná infolinka Modré pyramidy 800 101 554 Veškeré detaily o produktech s vámi rád projedná náš finanční poradce. www.modrapyramida.cz Bezplatná infolinka Modré pyramidy 800 101 554 Veškeré detaily o produktech s vámi rád projedná náš finanční poradce. POTŘEBUJI BYDLET Nabízíme vám produkty stabilních a silných partnerů:

Více

5 % 10 % Správa profilu (stránky) na Facebooku. Tři varianty rozsahu správy Facebook účtu, soutěže a další služby: SLEVA SLEVA

5 % 10 % Správa profilu (stránky) na Facebooku. Tři varianty rozsahu správy Facebook účtu, soutěže a další služby: SLEVA SLEVA Správa profilu (stránky) na Facebooku Facebook dnes má téměř každý pravidelný uživatel internetu (nejen) v ČR. Tato sociální síť představuje oblíbené komunikační médium především mezi mladými. Pro podniky,

Více

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY A PRAVIDLA VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU LECHOVICKÉ DÁRKOBRANÍ

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY A PRAVIDLA VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU LECHOVICKÉ DÁRKOBRANÍ VŠEOBECNÉ PODMÍNKY A PRAVIDLA VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU LECHOVICKÉ DÁRKOBRANÍ 1. Věrnostní program Lechovické dárkobraní Věrnostní program Lechovické dárkobraní je dlouhodobý program, který společnost Vinné

Více

Střední průmyslová škola strojnická Olomouc tř.17. listopadu 49. Výukový materiál zpracovaný v rámci projektu Výuka moderně

Střední průmyslová škola strojnická Olomouc tř.17. listopadu 49. Výukový materiál zpracovaný v rámci projektu Výuka moderně Střední průmyslová škola strojnická Olomouc tř.17. listopadu 49 Výukový materiál zpracovaný v rámci projektu Výuka moderně Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0205 Šablona: VI/2 Sada: 2 Číslo

Více

Akční nabídka marketingového řešení pro neziskové organizace

Akční nabídka marketingového řešení pro neziskové organizace Akční nabídka marketingového řešení pro neziskové organizace Varianta BASIC Obsahem balíčku je: webová stránka včetně: redakčního systému umožňujícího snadnou úpravu obsahu i neprofesionálním uživatelům,

Více

Důchodová reforma = šance pro aktivní občany

Důchodová reforma = šance pro aktivní občany Důchodová reforma = šance pro aktivní občany 5.9.2012 Vydání 2012/09/05 Obsah Úvod - strana 1 Jak poznat dobrou firmu - strana 2 Pilíře důchodové reformy str. 3 Výhody a nevýhody II. A III. pilíře str.

Více

JAK PROFITOVAT S KARATBARS

JAK PROFITOVAT S KARATBARS Aktualizováno 9.9.2014 JAK PROFITOVAT S KARATBARS Karatbars Komunita Služby pro Affiliate partnery 1 Začínám V těchto slovech je skrytý klíč k úspěchu. Těmito slovy si nejlépe posvítíš na lidi. Začínám

Více

Sbírka tipů pro SERVIS 24

Sbírka tipů pro SERVIS 24 Sbírka tipů pro SERVIS 24 AKTIVACE LIMITY 3D SECURE SMS PIN Obsah Aktivace elektronického výpisu... 1 Změna limitů u platební karty... 2 Oblíbené položky... 3 Zrychlené převody... 4 Recyklace plateb...

Více

Funkce a obsah rozvahy účetních výkazů, přehledné sestavení majetku podniku rozvahový den peněžním vyjádření rozvahový stav. rozvahová položka.

Funkce a obsah rozvahy účetních výkazů, přehledné sestavení majetku podniku rozvahový den peněžním vyjádření rozvahový stav. rozvahová položka. Rozvaha KAPITOLA 4 Funkce a obsah rozvahy Zákon o účetnictví ukládá podnikatelským subjektům, aby prokazovaly stav svého majetku, kapitálu a závazků v přehledné tabulce rozvaze. Rozvaha je jeden z nejdůležitějších

Více

PLATBY KARTOU NA INTERNETU

PLATBY KARTOU NA INTERNETU PLATBY KARTOU NA INTERNETU Chcete rychle, pohodlně a bezpečně nakupovat z pohodlí domova či kanceláře? Není nic jednoduššího, než nakupovat přes internet kartou. Karta šetří Váš čas i peníze S kartou můžete

Více

Firemní program Domino

Firemní program Domino Firemní program Domino pro zaměstnance společnosti SPŠ Mladá Boleslav Prezentace FP Domino BĚŽNÝ ÚČET V KČ Srovnání nabídky kont Perfekt Konto Extra Konto Premium Konto Měsíční kreditní obrat > 10 000

Více

Vzhled a popis hlavních funkcí systému SMSbrána.cz

Vzhled a popis hlavních funkcí systému SMSbrána.cz Vzhled a popis hlavních funkcí systému SMSbrána.cz www.smsbrana.cz Hlavní stránka a přihlášení do systému 4 Neogenia s.r.o. +420 5 9 260 info@smsbrana.cz www.neogenia.cz Odesílač SMS Nejdůležitější část

Více

Musím se zaregistrovat, abych mohl(a) platit pomocí Platební brány?

Musím se zaregistrovat, abych mohl(a) platit pomocí Platební brány? PLATEBNÍ BRÁNA ČASTO KLADENÉ DOTAZY - FAQ Co je to Platební brána? Platební brána je jednoduchá a bezpečná platební metoda. Platební brána umožňuje realizovat on-line platby za zboží a služby pomocí internetového

Více

Finanční a Investiční plán pro :

Finanční a Investiční plán pro : Finanční a Investiční plán pro : Karel Opatrný, Ing. Maruška Běžná Informace a zadání: Karel je ředitel menší soukromé firmy,39let, Maruška je účetní,37 let,syn Jiří 13 let Bydlí v bytě a platí nájem.

Více

MODELY ŘÍZENÍ ZÁSOB nákladově orientované modely poptávka pořizovací lhůta dodávky předstih objednávky deterministické stochastické

MODELY ŘÍZENÍ ZÁSOB nákladově orientované modely poptávka pořizovací lhůta dodávky předstih objednávky deterministické stochastické MODELY ŘÍZENÍ ZÁSOB Význam zásob spočívá především v tom, že - vyrovnávají časový nebo prostorový nesoulad mezi výrobou a spotřebou - zajišťují plynulou výrobu nebo plynulé dodávky zboží i při nepředvídaných

Více

Registrace učitelů je samozřejmě bezplatná a možnosti učitelského účtu jsou popsány níže.

Registrace učitelů je samozřejmě bezplatná a možnosti učitelského účtu jsou popsány níže. Příručka pedagoga Milí pedagogové, Astronomický klub Bratislava si pro žáky a studenty připravil Astronomický korespondenční seminář, který jim umožní vyzkoušet si své znalosti v oblasti astronomie, porovnat

Více

Obchodní podmínky Big Opportunities Bonusu :

Obchodní podmínky Big Opportunities Bonusu : Obchodování měn a CFDs je velice spekulativní a může zahrnovat riziko ztráty. Takové obchodování není vhodné pro všechny investory, před využitím služeb si prosím prostudujte rizika spojená s obchodováním.

Více

Pay+ kiosky franšízová nabídka

Pay+ kiosky franšízová nabídka Pay+ kiosky franšízová nabídka Nabídka Nákup platebních samoobslužných kiosků/terminálů je jedním z nejvíce osvědčených způsobů, jak s malým kapitálem investovat ve všech zemích východní Evropy od roku

Více