Vážení přátelé, příznivci a dárci Nové Trojky!

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Vážení přátelé, příznivci a dárci Nové Trojky!"

Transkript

1 Rodié kulturí ctrum Nová Trojk Váží přátlé, přízivci dárci Nové Trojky! Mám příjmý úkol zmíit s o tom, co ám v roc 211 uděllo rdost, co s ám povdlo bo co s v Nové Trojc stlo zjímvého. Jko kždý rok s v ší orgizci objvili lidé, jjichž rgi s přsl i ás osttí, v Nové Trojc dél strvávjící. Stjě tk v bídc přibyly ové progrmy. Mám mysli zjmé odpoldí progrmy pro rodič s dětmi Mlého myslivčk. V rámci projktu Clé Čsko čt dětm jsm v Nové Trojc přivítli ěkolik zjímvých osobostí, př. Michl Viwgh či Ptr Nikl. Skutčě hrdí jsm vlmi dobř zvládutý prví rok plého provozu Prázdiové školičky! Tto projkt lz určitě právm zvt příkldm dobré prx - spoluprác rodiých ctr místí smosprávy. V srpu vštěvovlo Novou Trojku v průměru 26 dětí týdě! Všichi byli spokoji už tď vím, ž i v roc 212 bud Prázdiová školičk prskt v švch. Vlmi mě těší, ž Nová Trojk získává stál víc komuití rozměr. Ní to j ctrum, ktré spřízěému okruhu rodičů bízí zjímvý progrm áplň pro volý čs. Stává s místm, km můžt přijít s problémy, ktrých cstě rodiým životm kždý z ás potkává počítě. J možé s svěřit, cht si pordit od odboríků, ktrých s Novou Trojkou spoluprcuj clá řd, bo vás dokážm směrovt prcoviště, kd s zrov vš těžkosti spcilizují. Zí to jdoduš, l z projktm pordství mdic s skrývá spoust prác úsilí. V roc 211 s ám podřilo strtovt itzivější spolupráci s místím Orgám sociálě práví ochry dítět. Několik dětí z sociálě zvýhoděého prostřdí vštěvovlo bzpltě š kurzy, pokrčovlo trdičí doučováí třšičkou dortu byl v závěru roku Mikuláš s bohtým progrmm dílkou pro zhrub 2 dětí vidových OSPOD Prh 3. Nzůstli jsm l j v bzpčém prostoru Prhy 3, vydávli jsm s odvážě i z jho hric. Spoluprcovli jsm s zylovým domm pro rodiy s dětmi Rybk, km z Nové Trojky odjlo běhm roku ěkolik ákldích utomobilů potřbých věcí. Pro Ndoklubko jsm v rámci projktu Mámy pro mámy vyráběli ozdoby šprky. A stáli jsm u zrodu ové střší orgizc Ui ctr pro rodiu komuitu. T stihl jště podzim uspořádt v spolupráci s Mgistrátm hlvího měst Prhy kofrci Prh rodiá. Nzpomíli jsm i dobrovolíky dobrovolictví vůbc. Podílli jsm s příprvě kc MČ Prh 3 Dobrovolík roku 211, ktré byli z svou čiost ocěi i čtyři ši dobrovolíci. Uspořádli jsm smiář tém Dobrovolictví dobrovolíci v rodiých mtřských ctrch vydli jsm mtodickou příručku pro práci s dobrovolíky v orgizcích prcujících s rodimi. A jště s ám podřil jd husrský kousk š jmldší dobrovolic Kristi Rudišová získl z rok 211 ocěí Křsdlo. Z rok 21 jj obdržl Ig. Ptr Hájk, trojkový dědčk. Nová Trojk tk získl toto ocěí dvkrát po sobě Závěrm bych rád všm, ktří s kolm Nové Trojky motjí, z srdc poděkovl. J díky tomu, ž stál mám ouzi o dšé obětvé lidi, Nová Trojk vzkvétá i v době všmožých krizí, změ rform. A já j doufám, ž tomu tk bud i v příštím roc. Edit Jčková řditlk Nové Trojky

2 Výročí zpráv 211 Rodié kulturí ctrum Nová Trojk ODBORNÍ LEKTOŘI Rodičovských ispircí Bc. Kri Adámková fyziotrputk Ig. Iv Bršová účtí koomická pordkyě Bc. Zuz Gröová koložk Korli Holá, Dis utričí trputk Mgr. Vlst Jirásková lktčí pordkyě, lktork kurzů přdporodí příprvy PhDr. Ptr Klím dětský psycholog, řditl Pdgogicko-psychologické pordy pro Prhu 3 9 Mgr. Ktři Klímková cistrputk Bc. Šárk Kotvlová lktork kurzů Efktiví rodičovství Ig. Miloslv Krmá lktork smiář Dobrovolictví v Nové Trojc Mgr. Kroli Ndělová lktork kurzů péč o děti Mrik Pithrtová lktčí pordkyě MUDr. Ptr Řháčková prktická lékřk Simo Sdilová rgotrputk Zuz Sdílková fyziotrputk MUDr. Vít Vokrouhlík prktický lékř, prktikuj čískou mdicíu Mgr. Alžbět Votvová fyziotrputk D Vrbcová krditová mdiátork Asocic mdiátorů Čské rpubliky PRO RODIČE Rodičovské ispirc bsdy smiář Jk to prktické smiář pordství Prvc chlzí záětů střdouší Kojí jho možosti Prví pomoc při úrzu Prví pomoc b Úrzy dětí jié průšvihy Noší dětí v šátku Já ty výchov dětí v rodiě Jk vztklé dítě I Odměy trsty Jk vztklé dítě II Dlší ltrtiví způsoby výchovy Dětské strchy úzkosti Muži, žy děti b Mtřské otcovské pricipy v výchově Když chc spát b Spí ukládáí dětí Já rodič komuikc v rodiě Jsm v vru I Když s rodič zlobí Jsm v vru II Zlobím s, proč posloucháš Domácí hádky b Jk s pohádt, by to k ěčmu bylo Jk s fktivě pohádt II Tchyě já Zdrvá rodi vývoj dětí zdrví v rodiě Jk to u lékř b Co mohu dělt co mohu dostt Správý vývoj dětí do jdoho roku Vím co jdí b Jk mít tlusté dítě Alrgi z pohldu ltrtiví mdicíy Biopotrviy o či Domácost bz chmi Rlxčí progrmy Rflxí trpi Rlxčí tchiky pro rodič s dětmi Aromtrpi pro mtku dítě Dlší progrmy Dobrovolictví v Nové Trojc smiář Njlpší chův Dě jk ě Sbobr My psi K vybrým progrmům jsm poskytovli službu krátkodobého hlídáí dětí, umožňující rodičům rušou účst vzdělávcích progrmch.

3 Výročí zpráv 211 Rodié kulturí ctrum Nová Trojk PRO RODIČE A DĚTI Mtřské otcovské ctrum Prvidlá cvičí Mimik I, II, III pro rodič s dětmi od 2 do 6, od 6 do 9 od 9 do 12 měsíců Cvičí pro rodič s dětmi 1 1,5 roku Cvičí pro rodič s dětmi 1,5 2 roky Cvičí pro rodič s dětmi 2 3 roky Pilts dopoldí cvičí pro rodič, možá přítomost dětí Kombiové progrmy s říkkmi, cvičím, zpíváím, tvořím svčikou Mrňouskové pro rodič s dětmi od 1 roku Btolátk pro rodič s dětmi od 2 lt Hudbí, výtvré, jzykové progrmy Muzicírováí pro rodič s dětmi spolčé zpíváí hr hudbí ástroj Krmický tliér pro rodič s dětmi spolčé tvoří z krmické hlíy Aglická kovrzc s rodilou mluvčí pro rodič, možá přítomost dětí v hrě Volé hry Dopoldí odpoldí hry 22 hodi týdě v 1. pololtí 19 hodi týdě v 2. pololtí Ndělí hr otvřá v období říj dub Cyklus Clé Čsko čt dětm V R O C E J S M E P R O R O D I Č E S D Ě T M I zjišťovli 26 prvidlých progrmů týdě. Zzmli jsm clkově ávštěv rodi. Aktivity pro rodič s dětmi v Nové Trojc prvidlě vštěvuj přs 33 rodi.

4 Výročí zpráv 211 PRO PŘEDŠKOLÁKY Drmťáčk Flét Krmik I Krmik pro MŠ Krmik s pohybm Klvír od září 211 Mlý myslivčk od září 211 Muziktská příprvk Odpold s dědou Ptrm od září 211 Pái kluci Pohybové hry Pyžámkový včírk Školičk I, II od září 211 Sportoví školičk I, II, III Výrzový tc I Výtvrá díličk PRO ŠKOLÁKY Akordo Chci si zlpšit prospěch Dívčí výtvrá díl Drmťák b Kdopk by s divdl bál Flét Krmik II, III, IV Klvír Kytr Mlí muzikti Odpold s dědou Ptrm do črv 211 Pohybové hry Výrzový tc II, III PRO DOSPĚLÉ Bodystylig Břiší tc do črv 211 Krmik I do črv 211 Krmik II, III Drátkováí do črv 211 Pilts III vhodý pro těhoté Pilts I, II, IV V ROCE 211 proběhlo v prvím pololtí roku 36 kurzů (26 pro děti, 1 pro dospělé), 6 hodi týdě. Kurzy vštěvovlo 242 dětí, z toho 116 dětí pod 6 lt věku, 126 dětí d 6 lt věku 56 dospělých. V druhém pololtí roku proběhlo 34 kurzů (27 pro děti, 7 pro dospělé), clkm 62 hodi týdě. Kurzy vštěvovlo 253 dětí, z toho 153 dětí pod 6 lt věku, 1 dětí d 6 lt věku 49 dospělých. V průběhu roku 211 s ámi spoluprcovlo clkm 31 lktorů. Výsldky prác dětí v kurzch jsou prztováy závěrčém váočím kocrtu hudbích kurzů, vystoupí pohybových kurzů stálé výstvě kurzů krmických. PRO CELOU RODINU Žižkovský rok D otvřých dvří v Nové Trojc kc Chlpi fridly Mlý msopust Jrí slvost kc Chlpi fridly Jrí dobročiá burz oblčí potřb pro děti Vyáší Mory kc Chlpi fridly Črodějic v Zhrdě kc Chlpi fridly Fj d hppig ziskových orgizcí Prhy 3 D mtk v Rjské zhrdě b Pétgu pro clou rodiu kc Chlpi fridly Bmbiriád D dětí Nroziy Nové Trojky kc Chlpi fridly Dobrodružé putováí z trojkovým pokldm kc Chlpi fridly Podzimí dobročiá burz oblčí potřb pro děti Drkiád kc Chlpi fridly Soiré formálí stkáí lidí z komuity Prhy 3 v divdl Poc Mrtiská světýlk kc Chlpi fridly Wllss Dy b Hýčkám si trojkové dobrovolíky dobrovolic Vázáí dvtích věců Mikuláš b Pohádková xkurz pro mlé i vlké Váoc pro trojkové děti kc Chlpi fridly V ROCE 211 Rodié kulturí ctrum Nová Trojk pořádl Nová Trojk v rámci Žižkovského roku clkm 2 jdorázových kcí, z toho 1 kcí bylo doplěo o spciálí progrm pro muž ozčo logm Chlpi fridly. Spoluprcovl při ich mimo jié s dlšími ziskovými orgizcmi Prz 3. s podíllo NA ORGANIZACI JARNÍ A PODZIMNÍ BURZY 84 dobrovolíků pomocíků, ktří odprcovli hodi dobrovolé prác. N burzách jsm zzmli 86 ávštěv rodi. N zjištěí dlších jdorázových kcí odprcovlo 2 dobrovolíků clkm 237 hodi dobrovolické prác zzmli jsm ich clkm 516 ávštěv rodi.

5 Výročí zpráv 211 Rodié kulturí ctrum Nová Trojk PRO PRAHU 3 jště dál Prázdiový progrm přdškolího vzděláváí Cirkus v Nové Trojc projkt rlizový v spolupráci s MČ Prh 3 v době ltích prázdi, kokrétě v měsíci srpu. O prázdiách, kdy mtřské školy Prz 3 fugují v běžém ržimu, zjišťuj přdškolí vzděláváí Nová Trojk spolu s dlšími ctry. V roc 211 vštěvovlo Novou Trojku clý srp průměrě 26 dětí. Chci si zlpšit prospěch projkt doučováí v spolupráci s Pdgogicko-psychologickou pordou pro Prhu 3 odborm sociálích věcí MČ Prhy 3 bízím idividuálí doučováí pro žáky zákldích, přípdě střdích škol. V roc 211 žáky doučovl dobrovolík Ig. Ptr Hájk. Bzpčě j do školy i v roc 211 s Nová Trojk podíll spolu s Pržskými mtkmi dlšími subjkty zlpšováí doprví situc bzpčosti úzmí Prhy 3. Sdoz dy změstci firmy Sdoz s. r. o. věovli v roc 211 jdo odpold dobrovolické práci pro Novou Trojku. Komuití pláováí sociálích služb Prhy 3 Nová Trojk s i v roc 211 ktivě zpojil do čiosti řídící skupiy. Nová Trojk byl tké člm prcoví skupiy Rodič s dětmi (výsldkm jjí čiosti bylo př. dotzíkové štří týkjící s spokojosti rodičů s mtřskými školmi Prz 3) Dobrovolík roku (výsldkm byl slvostí včr, kd byli vyhláši Dobrovolíci roku 211 MČ Prhy 3). OSPOD Prh 3 Nová Trojk spoluprcovl v roc 211 s místím OSPOD. Několik dětí z sociálě zvýhoděého prostřdí vštěvovlo bzpltě kurzy dlší progrmy Nové Trojky účstilo s projktu Chci si zlpšit prospěch. V prosici 211 Nová Trojk připrvil pro 2 dětí vidových OSPOD jjich doprovod Mikuláš s bohtým progrmm zbytou dílkou. Ui ctr pro rodiu komuitu Nová Trojk j zkládjícím člm této střší orgizc podzim s podíll příprvě rlizci kofrc Prh rodiá, ktrou pořádl Ui ctr pro rodiu komuitu v spolupráci s Mgistrátm hlvího měst Prhy. Komis Rdy MHMP pro rodiou politiku Edit Jčková byl v roc 211 člkou Komis Rdy MHMP pro rodiou politiku, ktrá s podíll vziku kocpc rodié politiky v Prz. Síť MC Nová Trojk j člm Sítě MC. Týd rspktu k porodu v květu 211 s Nová Trojk již trdičě připojil k clorpublikové kmpi orgizové Hutím z ktiví mtřství. V rámci této kmpě jsm zřdili tmtické ktivity do progrmů ctr připrvili porodí přílohu čsopisu Brpt výstvu porodích příběhů v ctru. Bmbiriád Nová Trojk s v květu 211 zúčstil Bmbiriády koé Prz 6, kd přispěl k progrmu zázmím pro mmiky díličkmi pro děti. Clé Čsko čt dětm v roc 211 Nová Trojk pokrčovl v tomto clostátím projktu uspořádl v svých prostorách ěkolik utorských čtí (Michl Viwgh, Ptr Nikl, Gbril Filippi, Dil Krolupprová, A Olbrmová dlší). Ndoklubko v rámci projktu Mámy pro mámy jsm vyráběli látkové květiy jko dárky pro mmiky doošých dětí, ktré jsm tkto chtěli podpořit v spolupráci s o. s. Ndoklubko. Sbírk pro Rybku v roc 211 pokrčovl spoluprác Nové Trojky s zylovým domm pro rodiy s dětmi Rybk v jihočském Husici. Š3sil, občská pltform Nová Trojk j člm klíčového orgáu spoluprác občského sktoru Prhy 3, ktrý slouží k výměě zkušostí iformcí, vzájmé podpoř sdílí, diskuzi, vzděláváí tké k vytváří spolčých projktů. V květu 211 s kol dlší FAJN DEN b Odpold ziskovk Prhy 3 (odpold Prukářc s hudbou, divdlm, tvořivými dílmi, progrmm pro děti iformcmi o ziskovém sktoru Prhy 3), ktrý Nová Trojk též spolupořádl. V listopdu 211 s uskutčilo v divdl Poc historicky prví Soiré formálí stkáí lidí z komuity Prhy 3 příč sktory.

6

7 Výročí zpráv 211 Rodié kulturí ctrum Nová Trojk LEKTOŘI Bc. Kri Adámková Pilts, Pilts vhodý i pro těhoté Ig. Iv Bršová Pohybové hry, Sportoví školičk (od září 211) Mgr. Al Brtošová Muziktská příprvk, Mlí muzikti (do črv 211) Kroli Bláhová Krmik s pohybm Ig. Vldimír Črmáková Bodystylig Mgr. Mirk Črá Drmťáčk, Školičk, Cvičí pro rodič s dětmi (do črv 211) Pvl Dydovičová Krmický tliér pro rodič s dětmi Luci Grgrová Krmik (do črv 211) Ig. Ptr Hájk Odpold s dědou Ptrm Bc. Ptr Hlváčková Flét Bc. J Hrdličková Flét Mgr. Vlstimil Jčk Mlý myslivčk (od září 211) Tomáš Joušk Muzicírováí (do črv 211) Mgr. Mrkét Joušková Sportoví školičk (od září 211) Mgr. A Kovdová Krmik (do črv 211) Mgr. Lk Krková Výrzový tc, Školičk (od září 211) Bc. Jol Kurzwilová Dívčí výtvrá díl, Krmik, Drátkováí (do črv 211) Mgr. Mrti Mtušková Krmik (do črv 211), Výtvrá díličk (od září 211) Mgr. Štěpák Nikodymová Výtvrá díličk (do črv 211), Školičk (od září 211) Michl Novotá Krmik (od září 211) Štěpá Pokorý Pái kluci, dobrovolík v kurzu Muziktská příprvk Mlí muzikti (od září 211) Pvl Pospíšilová Mimik (do črv 211) Mgr. Ev Procházková Krmik, Krmický tliér pro rodič s dětmi, Krmický tliér pro dospělé i děti Šimo Prokop Kytr Mgr. Květ Proviská Břiší tc (do črv 211) Klár Rjzková Krmik pro MŠ Zuz Sdílková Pohybové hry, Sportoví školičk (do črv 211), Mimik (od září 211), Cvičí pro rodič s dětmi, Pilts Kristý Stoklsová Muziktská příprvk, Mlí muzikti (od září 211) Mrti Šimáková Drmťák, Drmťáčk (od září 211) Mgr. Alic Šumová Krmik pro dospělé Bc. Hdvik Švcová Drmťák (do črv 211) A Švcová Klvír, Akordo (od září 211) Žt Vítová Klvír (do črv 211) Bc. Josf Vcl Pái kluci (do črv 211) s věují dětm rádi jjich prác j oprvdu těší. Mjí zkušosti s prcí s dětmi, pdgogické i i odboré vzděláí účstí s dlšího vzděláváí formou školí smiářů.

8 Výročí zpráv 211 Rodié kulturí ctrum Nová Trojk DOBROVOLNÍCI NOVÉ TROJKY Dobrovolíci tvoří tým. Jho součástí v roc 211 byli: Zuz Bzděková, Ev Břšťovská, Klár Boumová, Adr Bubíková, Vldimír Črmáková, Adr Dohlová, Iv Doljší, Vroik Drdlová, Pvl Dydovičová, Zuz Gröová, Ptr Hájk, H Hmrková, Vlstimil Jčk, El Jirková, Tomáš Joušk, Ev Kdlčková, Hl Kovářová, Croli Kovtu, Ptr Kupková, Kmil Mtějková, J Pfusrová, Mrik Pithrtová, Lo Poltíová, Kristi Rudišová, J Růžičková, Zuz Sdílková, Trz Suchá, Dit Šmjklová, Kristý Šubrtová, Mrkét Vlsáková, Vít Vokrouhlík, A Zm. Dál ám pomáhjí: Kri Adámková, Václv Črý, Pvl Dykstová, Krl Dohl, Zuz Jžková, D Klplová, Iv Kučrová, Jroslv Kurzwil, Dvid Kupk, Mgdl Kolářová (dřív Dvořáková), Hdvik Mršová, Ktři Odroušková, Pvl Pospíšilová, Ev Procházková, J Růžičk, Ptr Řháčková, Mrti Řháčk dlší. Dobrovolíci vdou progrmy Mrňouskové, Btolátk, Aglická kovrzc s rodilou mluvčí, Odpold s dědou Ptrm, Muzicírováí pro rodič s dětmi, Chci si zlpšit prospěch. Dobrovolíci zjišťují otvřé dopoldí, odpoldí dělí hry. Dobrovolíci pomáhjí při orgizci trdičích kcí v rámci projktu Žižkovský rok (viz smosttá kpitol výročí zprávy). Dobrovolíci pomáhjí s provozm Nové Trojky s péčí o přdzhrádku, prím prádl, úklidm, stěhováím, mlováím, ákupy, propgcí pod. Dobrovolíci píšou do Brpty, čsopisu přátl Rodiého kulturího ctr Nová Trojk. V roc 211 vyšl dvě čísl. Dobrovolíci s stkávjí. V roc 211 proběhlo osm prvidlých dobrovolických stkáí. Dobrovolíci s vzdělávjí. Nová Trojk pro dobrovolíky orgizuj bzplté smiář odboré přdášky. Dobrovolíci rlizují své ápdy běhm pátčích odpoldí. V roc 211 s kolo 14 workshopů smiářů rlizových dobrovolíky pro jjich kolgy. Dobrovolíci propgují dobrovolictví. V rámci Evropského týd dobrovolictví proběhl formálí bsd s ávštěvíky wbová kmpň o dobrovolictví v Nové Trojc. Byl uskutčě clodí itrktiví smiář s workshopm Prác koordiátor dobrovolíků v NNO prcujících s rodimi s dětmi, jhož s zúčstily koordiátorky dobrovolíků růzých orgizcí. Dobrovolíci jsou v kiz. V roc 211 byl vydá příručk Mtodik prác s dobrovolíky v orgizcích prcujících s rodimi s dětmi, ktrou dál distribuujm zájmcům z řd dlších orgizcí i jdotlivců. Vzikl tké Pohádková Trojk, kih pohádk pro trojkové děti. Dobrovolíci jsou ocňovái. Ocěí Dobrovolík roku udělil MČ Prhy 3 Loě Poltíové, Jě Růžičkové Ptř Dvidovi Kupkovým. Ocěí Křsdlo 211 udělilo Národí dobrovolické ctrum Hsti ší jmldší dobrovolici Kristiě Rudišové. Při roziách Nové Trojky získli titul Dobrá víl tito ši dobrovolíci podporovtlé: Vlďk Črmáková, Pvl Dydovičová, Alic Chmrádová, Edit Jčková, Ev Kdlčková, Ptr Kupková, Jiří Mtušk, Šimo Prokop, Kristi Rudišová, IC Zhrd. Dobrovolíci jsou hýčkái kosmtičkmi, kdřicmi, msérkmi, fyziotrputkou pdikérkou běhm listopdového Wllss d. Dobrovolíci vdou své děti k dobrovolé čiosti. Mlé Dobrjdy mlí Dobráci jsou potciálí budoucí dobrovolíci dobrovolic. Nová Trojk má i dobrovolíky v věku lt. Clé rodiy pomáhly běhm víkdů s péčí krmím koz v IC Zhrd. DO AKTIVIT NOVÉ TROJKY s v průběhu roku 211 zpojilo 32 dobrovolíků s dobrovolickou smlouvou prcujících dl podmík krditc dlší dvě dsítky přílžitostých pomocíků. Clkm dobrovolíci odprcovli hodi dobrovolé prác. DOBROVOLNICKÝ PROJEKT v Nové Trojc j od krditová podl prgrfu 6 odst. 2 zák. č 198/22 Sb., o dobrovolické službě. V roc 21 byl krditc prodlouž s pltostí od

9 Výročí zpráv 211 Rodié kulturí ctrum Nová Trojk TÝM NOVÉ TROJKY Přdsdkyě sdruží Ig. Václv Nováková Člové rdy Mgr. Edit Jčková (v rdě od ) Bc. Jol Kurzwilová MgA. Kmil Mtějková (v rdě do ) Ig. Václv Nováková Mrkét Vokrouhlíková Lo Poltíová, diplomová sociálí prcovic Dlší člové sdruží Mgr. Rom Blcrová Mgr. Miroslv Črá Iv Doljší Bc. Zuz Gröová Ig. Ptr Hájk Ig. Miloslv Krmá Ig. Iv Kučrová Mgr. Mrti Mtušková Mgr. Mrti Pojrová MUDr. Ir Rubšová Mgr. Dil Voljíková (do ) Zuz Sdílková Rvizork sdruží Ig. Miloslv Krmá REALIZAČNÍ TÝM Řditlk orgizc Mgr. Edit Jčková bsolvtk Právické fkulty UK, v Nové Trojc od roku 29, mtk dvou dětí Koordiátork Mtřského otcovského ctr dobrovolíků Ig. Miloslv Krmá bsolvtk VŠE, v Nové Trojc od roku 26, mtk dvou dětí Ekoomk Mrkét Vokrouhlíková bsolvtk gymázi, crtifiková účtí ISÚ, v Nové Trojc od roku 23, mtk tří dětí Koordiátork kurzů Rodičovských ispircí Bc. Jol Kurzwilová bsolvtk FF UK, v Nové Trojc od roku 22, mtk dvou dětí Koordiátork trdičích kcí Mgr. Mirk Črá bsolvtk PdF UK, v Nové Trojc od roku 25, mtk tří dětí Koordiátork propgc, PR fudrisigu MgA. Kmil Mtějková bsolvtk AMU, PR mgrk fudrisrk, v Nové Trojc od roku 27, mtk tří dětí (do ) Ig. H Hmrková bsolvtk VŠFS, obor Mrktig mgmt, v Nové Trojc od roku 21, mtk dvou dětí (od ) Wbmstrk fotogrfk Mgr. Rom Blcrová bsolvtk FF UK, v Nové Trojc od roku 23, mtk dvou dětí Asisttk odpoldí koordiátork Mtřského otcovského ctr Hl Kovářová biochmičk, bsolvtk Obchodě podiktlské školy, v Nové Trojc od roku 27, mtk dvou dětí (do ) Jitk Kdlcová bsolvtk SPgŠ, bsolvtk Uivrzity ové doby, mtk dvou dětí bbičk tří voučt (od ) Správ krmické díly Mgr. Mrti Mtušková bsolvtk PdF UK, v Nové Trojc od roku 22, mtk dvou dětí Mgr. Ev Procházková bsolvtk PdF UK, v Nové Trojc od roku 24, mtk čtyř dětí Vdí účtictví Ig. Iv Kučrová bsolvtk ČZU Prh, obor Provoz koomik UK, obor Spciálí pdgogik, v Nové Trojc od roku 28, mtk dvou dětí Zprcováí mzd H Bodláková bsolvtk Střdí pdgogické školy, mtk jdoho dítět Grfičky Hdvik Mršová bsolvtk Výtvré školy Václv Hollr, mtk jdoho dítět (do ) Mgr. H Pokorá bsolvtk Výtvré školy Václv Hollr, Vyšší odboré školy grfické FP ZČU (obor Výtvrá kultur), mtk jdoho dítět (od ) Správ počítčové sítě Mgr. Mrti Řháčk bsolvt Evglické thologické fkulty UK, obor Evglická thologi, otc dvou dětí (od září 21) Suprvizoři MUDr. Frtišk Mtušk psychotrput psychitr, otc dvou dětí (od září 21) PhDr. Zuz Hvrdová, CSc. vdoucí ktdry Řízí suprviz Fkultě ích studií UK, mtk dvou dětí, bbičk sdmi voučt humit- PhDr. J Šikl, Ph D. psychotrput, krditový suprvizor ČIS, otc čtyř dětí

10 Výročí zpráv 211 Rodié kulturí ctrum Nová Trojk FINANČNÍ ČÁST Výkz zisků ztrát o. s. NOVÁ TROJKA k di VÝNOSY Tržby z prodj služb Mtřské otcovské ctrum Kurzy Osttí Tržby z prodé zboží Úroky Jié osttí výosy Přijté příspěvky Dr Městská čst Prh 3 Dr Mgistrát hl. měst Prhy Osttí dry Přijté člské příspěvky Provozí dotc MPSV ČR MŠMT ČR MV ČR Výosy clkm NÁKLADY Spotřb mtriálu Výtvré potřby Vybví prostor Osttí mtriál Spotřb rgi Spotřb ost. skldovtlých dodávk Prodé zboží Oprvy udržováí Nákldy rprztci Osttí služby Lktoři fkturc Nájmé Služby spojů Vzděláváí suprviz Propgc Osttí služby Osobí ákldy Mzdové ákldy Zákoé sociálí pojištěí Osttí dě popltky Jié osttí ákldy Poskytuté člské příspěvky Nákldy clkm Výsldk hospodří Kč 1,53, ,16 661,63 456, ,193 3, , ,99 13, 49,53 1,7 692, , ,95 65, 2,966,19 364, ,9 112,15 133,34 64,77 13, ,644 11,63 512,826 56,1 95,196 45,681 8, , ,736 1,752,555 1,457, ,196 1,62 27,824 1,1 2,868,412 97,67 % 52% 1 22% 15% 25% 19% 2% 23% 16% 6% 2% 1 13% 5% 2% 1% 18% 2% 3% 2% 3% 61% 51% 1 1% 1 Rozvh o. s. NOVÁ TROJKA k di AKTIVA Dlouhodobý mjtk Krátkodobý mjtk Zásoby Pohldávky Odběrtlé Poskytuté provozí zálohy Jié pohldávky Krátkodobý fičí mjtk Pokld Bkoví účty Píz cstě Jiá ktiv Nákldy příštích období Aktiv clkm PASIVA Vlstí zdroj Vlstí jměí Výsldk hospodří Cizí zdroj Rzrvy Dlouhodobé závzky Krátkodobé závzky Dodvtlé Přijté zálohy Dohdé účty psiví Jiá psiv Výdj příštích období Výosy příštích období Psiv clkm Kč % 1 18% 3% 16% 81% 3% 8-2% % 16% 1 9% 1

11 OBSAH Nová Trojk komuití Odborí lktoři rodiých ispircí Pro rodič Pro rodič děti Pro přdškoláky Pro školáky Pro dospělé Pro clou rodiu Pro Prhu 3 jště dál Lktoři Dobrovolíci Nové Trojky Tým Nové Trojky Fičí část

12 k Troj 2 á v o í N ž u dr 3 ké s -R z d s h 1 r P 2 č 16 Ob 433/ , 5 / IČ: : S/1 ov i V. jí č o : s p R s 3 Č í :J MV ov Prh ídlo k u S c B 3 istr /, 7 1 Rg 7 v pco u: 178 rojk 3 T u k á čt ov h Bis m N Pr 759.s., Číslo ú u r, t B 5 3 ČSO í c 19, jk.cz tur, Rod é i l 4 ro v cz ku sio 89 4 ov-t ojk. r J -t 2 5 j ov : 22 Tl. ovtro ww. w i t s o í i ž č u r o d s v á ého r p Z sk k č j o ob r T á v No u tr pirtiv c í ý is ltur č ku bzp u. é, di lský odi Ro í přát lou r bíz o c or pr st pro rojk T á ov mn í 1 1 2

13 PARTNEŘI NOVÉ TROJKY Projkty Nové Trojky podpořili: Městská část Prh 3 Miistrstvo prác sociálích věcí ČR Hlví město Prh Miistrstvo školství, mládž tělovýchovy ČR Miistrstvo vitr ČR Dál ám pomáhjí: AZ srvis Prh, s. r. o.; Bill, spol. s r. o.; Cukrár kvár SMIS; Cukrár Luci; Cukrářská výrob Mrti Brák; Eclips-Prit,. s.; Grrtto Prh s. r. o.; Digitisk s. r. o.; Květiová vzár; Pkár Kbát; Václv Črý Vd br; Vioték Luvr. Spoluprcující orgizc: Byzys pro spolčost portál Clé Čsko čt dětm; Ctrum sociálích služb Prh; Čská rd dětí mládž; Ettyky; Hsti, o. s.; Hutí z ktiví mtřství, o. s.; Itgrčí ctrum Zhrd; Lig otvřých mužů, o. s.; Ndoklubko, o. s.; OSPOD Prh 3; Oživí, o. s; Pčovtlský dům Prh 3; Pdgogicko-psychologická pord pro Prhu 3 9; Pétqu pro vás (občské sdruží); Pržské mtky; Rmdium Prh občské sdruží; Sdoz, s. r. o.; S dětmi v Prz; Spolčost pro rou péči, o. s.; Š3sil; Ui ctr pro rodiu komuitu. Txt: tým Nové Trojky Editor: H Hmrková Použité fotogrfi: Nová Trojk Korktury: Zuz Jžková Ilustrc grfik: H Pokorá Děkujm šmu dobrovolickému týmu, lktorům, týmu odboríků Rodičovských ispircí, šim rodiám, přátlům, přízivcům všm, ktří ám přispěli rdou, pomocí či drm.

Ulice Agentura sociální práce, o. s. Účetní závěrka za rok 2012

Ulice Agentura sociální práce, o. s. Účetní závěrka za rok 2012 Ulice Agentur sociální práce, o. s. Účetní závěrk z rok 2012 Osh: I. OBECNÉ INFORMACE... 2 1. POPIS ÚČETNÍ JEDNOTKY... 2 2. ZAMĚSTNANCI A OSOBNÍ NÁKLADY... 2 3. POSKYTNUTÉ PŮJČKY, ZÁRUKY ČI JINÁ PLNĚNÍ...

Více

Národní centrum výzkumu polárních oblastí

Národní centrum výzkumu polárních oblastí Národní centrum výzkumu polárních oblstí Dohod o spolupráci při výzkumu polárních oblstí Země Msrykov univerzit Žerotínovo nám. 9, 601 77 Brno, IČ 00216224, zstoupená rektorem Prof. PhDr. Petrem Filou,

Více

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE Rd měst Kopřivnice PŘÍLOHA č. 1 k č. j.: 57545/2012/KnD ČÍSLA USNESENÍ: 1883-1895 ZPRACOVATEL: Dniel Knpková Usnesení z 63. schůze Rdy měst Kopřivnice ze dne 27.11.2012

Více

SLOVO ÚVODEM Vážení členové TJ, vážení rodiče,

SLOVO ÚVODEM Vážení členové TJ, vážení rodiče, SLOVO ÚVODEM Vážní člnové TJ, vážní rodič, Szón 2014/2015 s blíží do svého konc. I v ltošním ročníku jsm s dočkli clé řdy zjímvých bojů situcí. Extrligoví mldší bojovli přvážnou část szóny o záchrnu. Po

Více

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE Rd měst Kopřivnice PŘÍLOHA č. 1 k č. j.: 19020/2013/KnD ČÍSLA USNESENÍ: 2258-2301 ZPRACOVATEL: Dniel Knpková Usnesení ze 72. schůze Rdy měst Kopřivnice ze dne 30.04.2013

Více

PRACOVNÍ SEŠIT POSLOUPNOSTI A FINANČNÍ MATEMATIKA. 5. tematický okruh:

PRACOVNÍ SEŠIT POSLOUPNOSTI A FINANČNÍ MATEMATIKA. 5. tematický okruh: Připrv se státí mturití zkoušku z MATEMATIKY důkldě, z pohodlí domov olie PRACOVNÍ SEŠIT 5. temtický okruh: POSLOUPNOSTI A FINANČNÍ MATEMATIKA vytvořil: RNDr. Věr Effeberger expertk olie příprvu SMZ z

Více

zájemce, kterým službu nemůžeme nabídnout a vedeme je v seznamu čekatelů. Tento

zájemce, kterým službu nemůžeme nabídnout a vedeme je v seznamu čekatelů. Tento V Slovo úvodem Vážení spoluprcovníci, přátelé příznivci Textilní dílny Gwin, připrvili pro Vás výroční zprávu z rok 2009. Co všechno v tomto roce zžili? Zčl bych nšimi uživteli nší služby, protože pro

Více

Usnesení 54. schůze Rady města Kopřivnice, konané dne 25. 11. 2008

Usnesení 54. schůze Rady města Kopřivnice, konané dne 25. 11. 2008 Usnesení 54. schůze Rdy měst Kopřivnice, konné dne 2246 - Rd měst po projednání 1. d o p o r učuje zstupitelstvu měst s c h v á l i t 1.1. rozpočet měst Kopřivnice n rok 2009 v celkovém objemu 422 687,9

Více

1. ROZSÁHLÁ REKONSTRUKCE VÁŽKY II JE U KONCE

1. ROZSÁHLÁ REKONSTRUKCE VÁŽKY II JE U KONCE Srpn 2015 Prázniny pomlu končí, ěti brzy zsnou o školních lvic i v nšm střisku končí čs ovolných pro většinu změstnnců. Brigáníky, ktří nám běhm uplynulých vou měsíců pomáhli, vystříjí opočtí změstnnci

Více

Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám

Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám Číslo projektu CZ.1.07/1.5.00/34.1094 Název projektu Učíme se trochu jink moderně zábvněji Číslo název šblony II/2 Inovce zkvlitnění výuky cizích jzyků n středních školách

Více

Usnesení 57. schůze Rady města Kopřivnice, konané dne 20. 01. 2009

Usnesení 57. schůze Rady města Kopřivnice, konané dne 20. 01. 2009 Usnesení 57. schůze Rdy měst Kopřivnice, konné dne 2394 - Rd měst po projednání s c h v l u j e doplnění týmu CAF o DiS. Ivnu Rškovou, koordinátorku projektu Zdrvé město MA 21. 2395 - Rd měst po projednání

Více

Jedštěd 73, spolek Horní Hanychov 153 468 08 Liberec 8 Účetní jednotka doručí: 1 x příslušnému finančnímu orgánu

Jedštěd 73, spolek Horní Hanychov 153 468 08 Liberec 8 Účetní jednotka doručí: 1 x příslušnému finančnímu orgánu ROZVAHA dle vyhlášky 54/22 1.1.-31.12.213 Název, sídlo právní form s účinností pro účetní jednotky (v celých tisích Kč) účetní jednotky účtující podle účtové osnovy pro nevýdělečné orgnizce IČO Jedštěd

Více

PRACOVNÍ SEŠIT ALGEBRAICKÉ VÝRAZY. 2. tematický okruh: Připrav se na státní maturitní zkoušku z MATEMATIKY důkladně, z pohodlí domova a online

PRACOVNÍ SEŠIT ALGEBRAICKÉ VÝRAZY. 2. tematický okruh: Připrav se na státní maturitní zkoušku z MATEMATIKY důkladně, z pohodlí domova a online Připrv se státí mturití zkoušku z MATEMATIKY důkldě, z pohodlí domov olie PRACOVNÍ SEŠIT. temtický okruh: ALGEBRAICKÉ VÝRAZY vtvořil: RNDr. Věr Effeberger epertk olie příprvu SMZ z mtemtik školí rok 04/05

Více

Usnesení z 25. schůze Rady města Cvikova 4. prosince 2012

Usnesení z 25. schůze Rady města Cvikova 4. prosince 2012 Město Cvikov Usnesení z 25. schůze Rdy měst Cvikov 4. prosince 2012 účst: ze 7 členů přítomno: 6 členů, 1 omluven Ing. Dostál 468/12 Středisko pro rnou péči Liberec s.r.o n zákldě žádosti schvluje příspěvek

Více

NAVRHOVÁNÍ BETONOVÝCH MOSTŮ PODLE EUROKÓDU 2 ČÁST 2 MOSTY Z PŘEDPJATÉHO BETONU

NAVRHOVÁNÍ BETONOVÝCH MOSTŮ PODLE EUROKÓDU 2 ČÁST 2 MOSTY Z PŘEDPJATÉHO BETONU POZVÁNKA A ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA DOPORUČENO PRO AUTORIZOVANÉ OSOBY SLEVY: AO ČKAIT 10 %, ČBS 20 %, AO+ČBS 30 % PŘI ÚČASTI NA 5. NEBO 6. BĚHU ŠKOLENÍ EC2-1 DALŠÍ SLEVA 5 % Ktedrou betonových zděných konstrukcí

Více

ROZVAHA Burza cenných papírů Praha a.s. v plném rozsahu 31.3.2015 (v celých tisících Kč) Rybná 14 Praha 1 47115629 110 05

ROZVAHA Burza cenných papírů Praha a.s. v plném rozsahu 31.3.2015 (v celých tisících Kč) Rybná 14 Praha 1 47115629 110 05 Minimální závzný výčet informcí podle vyhlášky č. 500/00 Sb ROZVAHA v plném rozshu ke dni... 3.3.05 (v celých tisících Kč) IČ 47569 Obchodní firm nebo jiný název účetní jednotky Burz cenných ppírů Prh.s.

Více

Protokol generálního shromáždění resp. Rady bezpečnosti. Rezoluce 1325 (2000) odsouhlasena na 4213. zasedání Rady bezpečnosti 31.

Protokol generálního shromáždění resp. Rady bezpečnosti. Rezoluce 1325 (2000) odsouhlasena na 4213. zasedání Rady bezpečnosti 31. Spojené národy /RES/1325 (2000) Protokol generálního shromáždění resp. Rdy bezpečnosti. Rd bezpečnosti k distribuci: všeobecně 31.říjn 2000 Rezoluce 1325 (2000) odsouhlsen n 4213. zsedání Rdy bezpečnosti

Více

"Kancionálové" nedělní nešpory

Kancionálové nedělní nešpory "Kncionálové" nedělní nešpory Jkub Pvlík Jednotný kncionál obshuje pod č. 084 nedělní 2. nešpory zhudebněné Zdeňkem Pololáníkem. Většin textů je z neděle 1. týdne žltáře, ntifon k Mgnifict je schválně

Více

APLIKACE METODY RIPRAN V SOFTWAROVÉM INŽENÝRSTVÍ

APLIKACE METODY RIPRAN V SOFTWAROVÉM INŽENÝRSTVÍ APLIKACE METODY RIPRAN V SOFTWAROVÉM INŽENÝRSTVÍ Brnislv Lcko VUT v Brně, Fkult strojního inženýrství, Ústv utomtizce informtiky, Technická 2, 616 69 Brno, lcko@ui.fme.vutbr.cz Abstrkt Příspěvek podává

Více

PRAHA 1 DEN PRAHY 1 SE BLÍŽÍ UDÁLOSTI KNIHOVNA NA POHOŘELCI JE V NOVÉM ROZHOVOR S JAROMÍREM HANZLÍKEM KRIMI SERVIS VLOUPÁNÍ MŮŽE PŘEKVAPIT KAŽDÉHO

PRAHA 1 DEN PRAHY 1 SE BLÍŽÍ UDÁLOSTI KNIHOVNA NA POHOŘELCI JE V NOVÉM ROZHOVOR S JAROMÍREM HANZLÍKEM KRIMI SERVIS VLOUPÁNÍ MŮŽE PŘEKVAPIT KAŽDÉHO MĚSÍČNÍK RAHA KVĚTEN 204 / ROČNÍK XXIII / WWW.RAHA.CZ STR. 20 STR. 6-7 STR. 5 UÁLOSTI KNIHOVNA NA OHOŘELCI JE V NOVÉM ROZHOVOR S JAROMÍREM HANZLÍKEM KRIMI SERVIS VLOUÁNÍ MŮŽE ŘEKVAIT KAŽÉHO STR. 8-9 EN

Více

NAŘÍZENÍ KOMISE V PŘENESENÉ PRAVOMOCI (EU) č. /.. ze dne 30.4.2013,

NAŘÍZENÍ KOMISE V PŘENESENÉ PRAVOMOCI (EU) č. /.. ze dne 30.4.2013, EVROPSKÁ KOMISE V Bruselu dne 30.4.2013 C(2013) 2420 finl NAŘÍZENÍ KOMISE V PŘENESENÉ PRAVOMOCI (EU) č. /.. ze dne 30.4.2013, kterým se mění nřízení (ES) č. 809/2004, pokud jde o poždvky n zveřejňování

Více

smlouvu o složení finanční částky do advokátní úschovy Níže uvedeného dne, měsíce a roku uzavřeli

smlouvu o složení finanční částky do advokátní úschovy Níže uvedeného dne, měsíce a roku uzavřeli Níže uvedeného dne, měsíce roku uzvřeli 1. Zdeněk Berntík, nr. 14.5.1954 Jrmil Berntíková, nr. 30.12.1956 ob bytem Stroveská 270/87, Ostrv-Proskovice ob jko Smluvní strn 1 2. Tělovýchovná jednot Petřvld

Více

U S N E S E N Í 7. schůze Rady obce Dětmarovice. konané dne 13.4.2015

U S N E S E N Í 7. schůze Rady obce Dětmarovice. konané dne 13.4.2015 U S N E S E N Í 7. schůze Rdy obce Dětmrovice. konné dne 13.4.2015 Rd obce Dětmrovice po projednání v souldu se zákonem č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů 176/7 schvluje poskytnutí

Více

PRACOVNÍ SEŠIT ČÍSELNÉ OBORY. 1. tematický okruh: Připrav se na státní maturitní zkoušku z MATEMATIKY důkladně, z pohodlí domova a online.

PRACOVNÍ SEŠIT ČÍSELNÉ OBORY. 1. tematický okruh: Připrav se na státní maturitní zkoušku z MATEMATIKY důkladně, z pohodlí domova a online. Připrv se státí mturití zkoušku z MATEMATIKY důkldě, z pohodlí domov olie PRACOVNÍ SEŠIT. temtický okruh: ČÍSELNÉ OBORY vytvořil: RNDr. Věr Effeberger expertk olie příprvu SMZ z mtemtiky školí rok 204/205

Více

Minimální závzný výčet informcí podle vyhlášky č. 500/2002 S. ROZVAHA ke dni... 3 1. 1 2. 2 0 1 0 jednotky: 1000 Kč Ochodní firm neo jiný název účetní jednotky Správ městských sportovišť Kolín,.s. Sídlo

Více

ROZVAHA. ke dni... BAB mont s.r.o. Klíčovská 805/11 Praha 9 190 00 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0

ROZVAHA. ke dni... BAB mont s.r.o. Klíčovská 805/11 Praha 9 190 00 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 Minimální závzný výčet informcí podle vyhlášky č. 500/2002 S. Písemnost yl podán elektronicky dne: 20.6.2012 Podcí : 2172526 Heslo zjištění stvu: c3d895fe Stv podání: vyřízeno ROZVAHA ke dni... 3 1. 1

Více

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE Rd měst Kopřivnice PŘÍLOHA č. 1 k č. j.: 20681/2015/KnD ČÍSLA USNESENÍ: 308-347 ZPRACOVATEL: Dniel Knpková Usnesení z 10. schůze Rdy měst Kopřivnice ze dne 29.04.2015

Více

Vážení přátelé, příznivci a dárci Nové Trojky!

Vážení přátelé, příznivci a dárci Nové Trojky! Vážení přátelé, příznivci a dárci Nové Trojky! Je až neuvěřitelné, že opět nastal čas, abych ve výroční zprávě zhodnotila uplynulý rok. Ta rychlost, jakou uběhl, svědčí o tom, že jsme se v Nové Trojce

Více

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE Rd měst Kopřivnice PŘÍLOHA č. 1 k č. j.: 1964/2012/KnD ČÍSLA USNESENÍ: 1076-1132 ZPRACOVATEL: Dniel Knpková Usnesení ze 30. schůze Rdy měst Kopřivnice ze dne 17.01.2012

Více

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE Rd měst Kopřivnice PŘÍLOHA č. 1 k č. j.: 25227/2015/KnD ČÍSLA USNESENÍ: 348-408 ZPRACOVATEL: Dniel Knpková Usnesení z 11. schůze Rdy měst Kopřivnice ze dne 19.05.2015

Více

Konvence Integrovaného dopravního systému Libereckého kraje (IDOL) Účastníci Konvence:

Konvence Integrovaného dopravního systému Libereckého kraje (IDOL) Účastníci Konvence: Konvence Integrovného doprvního systému Libereckého krje (IDOL) Účstníci Konvence: KORID LK, spol. s r.o. Liberecký krj Město Česká Líp Město Jblonec nd Nisou Sttutární město Liberec Město Turnov České

Více

é ž ý ížá é čí š ž é š Ó š ť š é é í í í í í ď ž ž ú á č áč č ř á ťá íč ý š ý š í š š ž š ř ý ó š č éž áž ž á á á šříš á š ř š é ú á ž ý š ý ř š í é í áč š í ú ú í š š č é š é ó é ž ž šš š ř ů é ř ř ř

Více

ROZVAHA A K T I V A +56 +42 +19 +18 +1 +37 +42 +8 +29 +42 +56 +42. Výčet položek podle vyhlášky č. 504/2002 Sb.

ROZVAHA A K T I V A +56 +42 +19 +18 +1 +37 +42 +8 +29 +42 +56 +42. Výčet položek podle vyhlášky č. 504/2002 Sb. Výčet položek podle vyhlášky č 504/2002 Sb ROZVAHA 31 12 2 0 1 3 ke dni ( v tisících Kč ) IČ 2 9 1 9 1 8 1 5 Název, sídlo a právní forma účetní jednotky Nadační PhDr Jiřinky Prekopové Trávníky 804/31 Brno

Více

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE Zstupitelstvo měst Kopřivnice PŘÍLOHA č. 1 k č. j.: 41/2006/OPE&33934/2010/Šo ZPRACOVATEL: Kteřin Šodková ČÍSLA USNESENÍ: 575-597 Usnesení 26. zsedání Zstupitelstv

Více

Úvod do politiky soudržnosti EU pro období 2014-2020

Úvod do politiky soudržnosti EU pro období 2014-2020 Úvod do politiky EU pro období 2014-2020 Politik Červen 2014 Co je politik? Politik je hlvní investiční politik EU Cílí n všechny měst v Evropské unii. Jejím cílem je podpor vytváření prcovních míst, konkurenceschopnosti

Více

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE k Rd měst Kopřivnice PŘÍLOHA č. 1 k č. j.: 5735/2014/KnD ČÍSLA USNESENÍ: 2928-2969 ZPRACOVATEL: Dniel Knpková Usnesení z 93. schůze Rdy měst Kopřivnice ze dne 04.02.2014

Více

Stavební firma. Díky nám si postavíte svůj svět. 1.D Klára Koldovská Šárka Baronová Lucie Pancová My Anh Bui

Stavební firma. Díky nám si postavíte svůj svět. 1.D Klára Koldovská Šárka Baronová Lucie Pancová My Anh Bui Stvební firm Díky nám si postvíte svůj svět. 1.D Klár Koldovská Šárk Bronová Lucie Pncová My Anh Bui Obsh 1) Úvod 2) Přesvědčení bnky 3) Obchodní jméno, chrkteristik zákzník, propgce 4) Seznm mjetku 5)

Více

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE Rd měst Kopřivnice PŘÍLOHA č. 1 k č. j.: 29399/2013/KnD ČÍSLA USNESENÍ: 2444-2500 ZPRACOVATEL: Dniel Knpková Usnesení ze 77. schůze Rdy měst Kopřivnice ze dne 02.07.2013

Více

Usnesení. konaného dne 18. 11. 2008

Usnesení. konaného dne 18. 11. 2008 z 15. zsedání Zstupitelstv měst Usnesení z 15. zsedání Zstupitelstv měst, 319 - Zstupitelstvo měst po projednání 1. b ere n věd o mí zprávu ověřovtelů zápisu pn MUDr. Rudolf Bbince pn RSDr. Krl Kuboše

Více

a 1 = 2; a n+1 = a n + 2.

a 1 = 2; a n+1 = a n + 2. Vyjářeí poloupoti Poloupot můžeme určit ěkolik růzými způoby. Prvím je protý výčet prvků. Npříkl jeouchá poloupot uých číel by e výčtem l zpt tkto:,, 6,,... Dlší možotí je vzorec pro tý čle. Stejá poloupot

Více

ROZVAHA. ke dni... Roset s.r.o. 31. 12. 2011. Raisova 1004 Strakonice 386 01

ROZVAHA. ke dni... Roset s.r.o. 31. 12. 2011. Raisova 1004 Strakonice 386 01 Minimální závzný výčet informcí podle vyhlášky č. 500/2002 S. ROZVAHA ke dni... 31. 12. 2011 jednotky: 1000 Kč Rok Měsíc IČ 2011 1 2 28065280 Ochodní firm neo jiný název účetní jednotky Roset s.r.o. Sídlo

Více

ROZVAHA (BILANCE) sestavená k 31.12.2006. Základní škola Přemyslovo nám. 1 627 00 Brno A K T I V A. Název, sídlo a právní forma jednotky

ROZVAHA (BILANCE) sestavená k 31.12.2006. Základní škola Přemyslovo nám. 1 627 00 Brno A K T I V A. Název, sídlo a právní forma jednotky Příloh účetní závěrky dle přílohy č.1 k vyhlášce č. 505/2002 S. ROZVAHA (BILANCE) (v tisících Kč n 2 des. míst) sestvená k Název, sídlo právní form jednotky Zákldní škol Přemyslovo nám. 1 627 00 Brno příspěvková

Více

Základní nápěvy I. Začátek hodinek

Základní nápěvy I. Začátek hodinek I.1 Prv modltb dne Pod: ntphon Romnum, Rome 1912, 3*. Zákld nápěvy I. Zčátek hodnek. Pne, o tev ř mé rty, má ús t tě budou chvált. I.2 Ostt hodnky I.2.1 nápěvy d ntphon Romnum (1912) Pod: ntphon Romnum,

Více

Smlouva o partnerství s finančním příspěvkem uzavřená podle 1746 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník

Smlouva o partnerství s finančním příspěvkem uzavřená podle 1746 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník Smlouv o prtnerství s finnčním příspěvkem uzvřená podle 1746 odst. 2 zákon č. 89/2012 Sb., občnský zákoník Článek I Smluvní strny PROFIMEDIA s.r.o. sídlo: tříd Spojenců 550/18, 74601 Opv - Předměstí zpsná

Více

STATUTÁRNÍ MĚSTO OSTRAVA MĚSTSKÝ OBVOD OSTRAVA-JIH USNESENÍ. z 12. zasedání Zastupitelstva městského obvodu. Ostrava-Jih

STATUTÁRNÍ MĚSTO OSTRAVA MĚSTSKÝ OBVOD OSTRAVA-JIH USNESENÍ. z 12. zasedání Zastupitelstva městského obvodu. Ostrava-Jih 1 STATUTÁRNÍ MĚSTO OSTRAVA MĚSTSKÝ OBVOD OSTRAVA-JIH USNESENÍ z 12. zsedání Zstupitelstv městského obvodu Ostrv-Jih které se konlo 13. 9. 2012 09:00 (usn. č. 0354/12 - usn. č. 0376/12) Mgr. Krel Sibinský

Více

PÍSEMNÁ ZPRÁVA ZADAVATELE. "Poradenství a vzdělávání při zavádění moderních metod řízení pro. Město Klimkovice

PÍSEMNÁ ZPRÁVA ZADAVATELE. Poradenství a vzdělávání při zavádění moderních metod řízení pro. Město Klimkovice PÍSEMNÁ ZPRÁVA ZADAVATELE pro zjednodušené podlimitní řízení n služby v rámci projektu Hospodárné odpovědné město Klimkovice, reg. č. CZ.1.04/4.1.01/89.00121, který bude finncován ze zdrojů EU "Pordenství

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2013. Charita Zliv

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2013. Charita Zliv VÝROČNÍ ZPRÁVA 2013 Charita Zliv Údaje o organizaci Název organizace: Charita Zliv IČ: 73634841 Sídlo organizace: Náměstí Míru 10, 373 44 Zliv Statutární zástupce: Mgr. Daniela Werbynská Laschová Právní

Více

1. ČÍSELNÉ OBORY 10. Kontrolní otázky 24. Úlohy k samostatnému řešení 25. Výsledky úloh k samostatnému řešení 25. Klíč k řešení úloh 26

1. ČÍSELNÉ OBORY 10. Kontrolní otázky 24. Úlohy k samostatnému řešení 25. Výsledky úloh k samostatnému řešení 25. Klíč k řešení úloh 26 Zákld mtemtik Číselé oor ČÍSELNÉ OBORY 0 Některé pojm z mtemtické logik 0 Výroková logik 0 Moži vzth mezi imi Možiové operce Grfické zázorěí moži Číselé oor Čísl ázv jejich chrkteristik Chrkteristik číselých

Více

É í í í í í í ů í Í ů í í í í í í í óíď í ží í ú í í í í Č É í ú í ů í í í í ň Í í í í í í ů í í ž í í Č ů í í íí ť í ž í ů ů í ž í í ú í í Č Í ží í í í í íř ů ů ů ů í í í í í Č í í ň Í í í í í ňť ž ň

Více

Rozvh podle Přílohy č. vyhlášky č. 504/00 S. Účetní jednotk doručí: x příslušnému fin. orgánu Rozvh v plném rozshu k..0 ( v celých tisících Kč ) Název, sídlo právní form účetní jednotky IČO 8589 Společenství

Více

ŠÍ Ů ČÍ č Ť č č č ň Í Í č č ň ň č Ť ň ť č Í č Ť č č Ť Í Í č ť Ť č č Ťč č Ě Ťč Ť ň č Ť ť Ť Ť Ť č Ť Ť č Ť Ť Ť č č Ť č č Ú č Ť Ď Ť ť č ň Ť Ť Í č č Ť Ď č č č č č ň Ť ň č Ť č Ť č Ý Ť ť ň č č č č č č ť Ť Ý č

Více

ř ě ě š ř ů ř ěž ú ěž ú ú Č ě Ú š ž ú ž ě ě ř ž ě ú ů ě ř š ž ú ě š ž ě ů š ě ř ě Ú ř ě ř ě ř ě ě ř š ž ž ř ě ť ř ě ů š ř š ě ě ř š ď ů ř ř ž Ž ř ě ž ř ě ř š ř ě ř ř ů ř ž ř ř ř ě ě š ž ř ě ě ž ž ř ž š

Více

DĚTSKÝ A DOPLŇKOVÝ SOR T

DĚTSKÝ A DOPLŇKOVÝ SOR T DĚTSKÝ DOPLŇKOVÝ SOR T 2014 IMET UTÍČK OVIK OVOCE CZ - BO396 CZ - BO398 POHÁDKY OVIK 1 OVIK CZ - BO399 CZ - BO397 ČÍSLICE OVIK CZ - BO401 MEDVÍDCI OVIK OVIK CZ - BO402 CZ - BO400 ZELEI ČÍM BUDU IK IK OVIK

Více

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE F Rd měst Kopřivnice PŘÍLOHA č. 1 k č. j.: 8633/2012/KnD ČÍSLA USNESENÍ: 1179-1234 ZPRACOVATEL: Dniel Knpková Usnesení ze 32. schůze Rdy měst Kopřivnice ze dne

Více

ÚČETNÍ ZÁVĚRKA V ZJEDNODUŠENÉM ROZSAHU

ÚČETNÍ ZÁVĚRKA V ZJEDNODUŠENÉM ROZSAHU ÚČETNÍ ZÁVĚRKA V ZJEDNODUŠENÉM ROZSAHU ke dni 31. prosine 2013 ( údje jsou vyčísleny v elýh tisííh Kč ) sestvená v souldu se zákonem č. 563/1991 S. o účetnitví, ve znění pozdějšíh předpisů, s vyhláškou

Více

ROZVAHA A K T I V A +42 +36 +42 +36 +42 +36 +42 +36. Výčet položek podle vyhlášky č. 504/2002 Sb. Název, sídlo a právní forma účetní jednotky...

ROZVAHA A K T I V A +42 +36 +42 +36 +42 +36 +42 +36. Výčet položek podle vyhlášky č. 504/2002 Sb. Název, sídlo a právní forma účetní jednotky... Výčet položek podle vyhlášky č 504/2002 Sb ROZVAHA Výkazy byly jako součást přiznání podány elektronicky dne: 1342015 Podací číslo: 1611283852 Heslo zjištění stavu: ec1152f0 Stav podání: vyřízeno 31 12

Více

ROZVAHA v plném rozsahu ke dni...

ROZVAHA v plném rozsahu ke dni... Oshuje závzný výčet informí uvedený ve vyhláše MF 500/2002 S. Účetní jednotk doručí účetní závěrku součsně s doručením dňového přiznání z dň z příjmů x příslušnému finnčnímu úřdu ROZVAHA v plném rozshu

Více

Rozvaha v plném rozsahu k 31.12.2012 ( v celých tisících Kč ) Název, sídlo a právní forma

Rozvaha v plném rozsahu k 31.12.2012 ( v celých tisících Kč ) Název, sídlo a právní forma Rozvh podle Přílohy č. vyhlášky č. 504/00 S. Účetní jednotk doručí: x příslušnému fin. orgánu Rozvh v plném rozshu k 3..0 ( v celých tisících Kč ) Název, sídlo právní form účetní jednotky IČO 643695 Ndce

Více

Í Ě Ť Ž š Ž Éč č ž é ě ž ě é ě Í ž š ě é ž ž ž ě ž ž ň ě ž ž ž ž ž žš č ě č ž č č č ě č č ě ž ě ž č č š ě ě č ě ů ů š é č ě š é č ě ě č ů ž č č ě ě ě ž š é č š š é é ě ž é é é ě ě é ě ě š ě ž é é ů ů š

Více

DOTAZNÍK. (Stav k 31. březnu v 24 hodin) KRUH SČÍTANIA OBYVATELSTVÍ BYTŮ. Datum narozeni. ženatý/vdaná. vdovec/vdova. rozvedený/rozvedená

DOTAZNÍK. (Stav k 31. březnu v 24 hodin) KRUH SČÍTANIA OBYVATELSTVÍ BYTŮ. Datum narozeni. ženatý/vdaná. vdovec/vdova. rozvedený/rozvedená CHORVÁTSKA REPUBLIKA STÁTNÍ STATISTICKÝ ÚŘÁD DOTAZNÍK (Stv k 31. březnu v 4 hodin) Formulář P-1 Všechny údje v tomto formuláři jsou úředním tjemstvím budou použité jenom n sttistické účely. 1. Příjmení

Více

í Š í í ď í í é č ř čí ě ěř é é íč š ří č ř Ž é č í í é ř Ž é č í Š Š í í ěř é č í ý č ř í é í č í ý é ě í í í í í ř ě Ž í Ť ě úř í í úř í ý é ě í ř í Ž ří č š í é í ří é í ě í í ď ě ř ý š ěř í ěř íč š

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2009 Pomáháme zrakově handicapovaným Obsah OBSAH 2 ÚVODNÍ SLOVO 3 ZÁKLADNÍ ÚDAJE 4 POSLÁNÍ A CÍLE 5 KALENDÁRIUM 2009 6 NAŠI LIDÉ 7 ODBORNÉ SOCIÁLNÍ PORADENSTVÍ 8 SOCIÁLNĚ AKTIVIZAČNÍ SLUŽBY

Více

2.9.11 Logaritmus. Předpoklady: 2909

2.9.11 Logaritmus. Předpoklady: 2909 .9. Logritmus Předpokld: 909 Pedgogická poznámk: Následující příkld vždují tk jeden půl vučovcí hodin. V přípdě potřeb všk stčí dojít k příkldu 6 zbtek jen ukázt, což se dá z jednu hodinu stihnout (nedoporučuji).

Více

š Ý š č ň č č ň č č š Ž š ň Ž Ž Ď Ů š č ň š č č č č š Ť č š Ť ň č š š Ú Í š Í ň č Č Ů ž š ň ř č č Š Úň Ž ň Ď Ž Ž ň Č Ů Í ň Ž š š Ž Ť Ů Ž ší ť Í Ů ň ň Š Ť ť Ž Ž Ů Ť Ť č š Ť Č č šč ňš Í Í ň Ž Ď č č č Í č

Více

Věstník MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY OBSAH: 1. Oznámení o termínu konání zkoušky o odborné způsobilosti k výkonu odborného

Věstník MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY OBSAH: 1. Oznámení o termínu konání zkoušky o odborné způsobilosti k výkonu odborného Věstník Ročník 2009 MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY Částk 3 Vydáno: 20. KVĚTNA 2009 Cen: 101 Kč OBSAH: 1. Oznámení o termínu konání zkoušky o odborné způsobilosti k výkonu odborného dohledu

Více

ZPRAVODAJSTVÍ. Newsletter ISSUE N 04 ÚNOR 2009 STRANA 2 & 4 NOVINKY Z BRUSELU STRANA 3 & 5 ČESKÉ PŘEDSEDNICTVÍ A ZLÍNSKÝ KRAJ

ZPRAVODAJSTVÍ. Newsletter ISSUE N 04 ÚNOR 2009 STRANA 2 & 4 NOVINKY Z BRUSELU STRANA 3 & 5 ČESKÉ PŘEDSEDNICTVÍ A ZLÍNSKÝ KRAJ SPECIÁLNĚ ZAMĚŘENO NA PŮLROK ČESKÉHO PŘEDSEDNICTVÍ ZPRAVODAJSTVÍ STRANA 2 & 4 NOVINKY Z BRUSELU Několik akcí dostalo Zlínský kraj v Bruslu na scénu! Na jdn týdn si události připravné zastoupním monopolizovali

Více

O jednom mučedníkovi nebo mučednici

O jednom mučedníkovi nebo mučednici 1. nešpory spočné texty O dnom mučedníkov nebo mučednc Jkub Pvlík 1. nt. - VI.F (Žlm 118-I.II) já Ke kž dé mu, př znám před svým kdo cem v neb. ke mně j. př zná před ld m, 2. nt. - VI.F (Žlm 118-III) ž

Více

home studi CENíK t konta Blog Název zařezení rok Název zařezení rok Název zařezení rok Název zařezení rok Název zařezení rok Název zařezení rok

home studi CENíK t konta Blog Název zařezení rok Název zařezení rok Název zařezení rok Název zařezení rok Název zařezení rok Název zařezení rok OP MT zí T áí z Zě j š í zá f / / é f Ř PTN É LŽBY CK GF CNíK B x f. L ' x w, w f 15.,. f Náz zřzí Náz zřzí Náz zřzí Náz zřzí Náz zřzí Náz zřzí Náz zřzí Náz zřzí Náz zřzí OP MT zí T áí z Zě j š í zá f

Více

ůř Í ý Í Ť ý Á Ž Í Á ť Í ť ý ť Ť ě č ě Š ř ú ý š Č ř č ď ř Á Í Í ě ě ř ó ě č ř č ě ř š ě Á Í č ě Í Í Č É ě Š Í Č ě Í ě ů ů ů Č ý ú Ž ří Á Ý Í Á ÍČ ŽÍ Ý Ů ě č ě ě ě ř ě ě ó ž ž ě ýš ě ě ó ě ř ú ě ďý ě Ú

Více

č é č ě ší Ž ý ý ší ů í č á č í á ž á žň ř ě ší í ě ě ý ří é á í é ý í ší á á í ě á Ž ú ě ý ů á í č ý ž á á í ů Č š á é é é á ě á ř ý ž á í ž ě á í éč ž ě š ý é č í í ů ří é é ý ž á é í é í á á í é ě é

Více

5(*,21È/1Ë 9='ċ/È9$&Ë 67ě(',6.2 2%/$671Ë 6720$72/2*,&.e.2025< 9 2/2028&, 1$%Ë'.$ 9='ċ/È9$&Ë&+ $.&Ë 2015

5(*,21È/1Ë 9='ċ/È9$&Ë 67ě(',6.2 2%/$671Ë 6720$72/2*,&.e.2025< 9 2/2028&, 1$%Ë'.$ 9='ċ/È9$&Ë&+ $.&Ë 2015 2015 www.stom.cz 1. pololetí: 1. 1. - 30. 6. 2015 PZL 10: OŠETŘENÍ RIZIKOVÉHO PACIENTA, FOKÁLNÍ INFEKCE, ZÁKLADY FARMAKOLOGIE V PRAXI ZUBNÍHO LÉKAŘE MUDr. Vldimír Ščigel, Ph.D., MBA Termín: 16. 1. 2015

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY Střední škol strojní, stvební doprvní Liberec II, Truhlářská 360/3 příspěvková orgnizce 488 880 400 red@sslbc.cz www.sslbc.cz VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY z školní rok 2009/2010 Zprcovl : J. Folkrtová

Více

Zápis ze zasedání zastupitelstva města Rychnova u Jablonce nad Nisou ze dne 17.9.2012

Zápis ze zasedání zastupitelstva města Rychnova u Jablonce nad Nisou ze dne 17.9.2012 Zápis ze zsedání zstupitelstv měst Rychnov u Jblonce nd Nisou ze dne 17.9.2012 Ověřitelé: Ing. Jromír Plán, Oldřich Preisler Přítomni: dle prezenční listiny, od zčátku jednání přítomno zstupitelů 12 zstupitelů.

Více

ROZVAHA v plném rozsahu ke dni...

ROZVAHA v plném rozsahu ke dni... Oshuje závzný výčet informí uvedený ve vyhláše MF / S. Účetní jednotk doručí účetní závěrku součsně s doručením dňového přiznání z dň z příjmů x příslušnému finnčnímu úřdu ROZVAHA v plném rozshu ke dni...

Více

Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám

Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám Číslo projektu CZ.1.07/1.5.00/34.1094 Název projektu Učíme se trochu jink moderně zábvněji Číslo název šblony II/2 Inovce zkvlitnění výuky cizích jzyků n středních školách

Více

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE Rd měst Kopřivnice PŘÍLOHA č. 1 k č. j.: 51/2010/OPE&34122/2011/KnD ČÍSLA USNESENÍ: 617-675 ZPRACOVATEL: Dniel Knpková Usnesení z 18. schůze Rdy měst Kopřivnice

Více

Posloupnosti na střední škole Bakalářská práce

Posloupnosti na střední škole Bakalářská práce MASARYKOVA UNIVERZITA V BRNĚ Přírodovědecká fkult Ktedr mtemtiky Poslouposti středí škole Bklářská práce Bro 00 Kteři Rábová Prohlášeí Prohlšuji, že tto bklářská práce je mým původím utorským dílem, které

Více

Usnesení 13. schůze Rady města Kopřivnice, konané dne 24. 04. 2007

Usnesení 13. schůze Rady města Kopřivnice, konané dne 24. 04. 2007 Usnesení 13. schůze Rdy měst Kopřivnice, konné dne 528 - Rd měst po projednání uzvření dodtku č.1 ke smlouvě o dílo n zprcování "Urbnisticko-rchitektonické studie centrální městské zóny v Kopřivnici" ze

Více

Z Á P I S. ze 7. zasedání zastupitelstva obce Albrechtice nad Vltavou konaného dne 15. prosince 2014.

Z Á P I S. ze 7. zasedání zastupitelstva obce Albrechtice nad Vltavou konaného dne 15. prosince 2014. Albrechtice nd Vltvou Z Á P I S ze 7. zsedání zstupitelstv obce Albrechtice nd Vltvou konného dne 15. prosince 2014. Místo konání: OÚ Albrechtice n. Vlt. Zčátek: 19,00 hodin Zsedání řídil: strost ing.

Více

SPS SPRÁVA NEMOVITOSTÍ

SPS SPRÁVA NEMOVITOSTÍ SMLOUVA O REZERVACI POZEMKU A SMLOUVA O BUDOUCÍ SMLOUVĚ O DÍLO Níže uvedeného dne, měsíce roku uzvřeli: 1. EURO DEVELOPMENT JESENICE, s.r.o., IČ 282 44 451, se sídlem Ječná 550/1, Prh 2, PSČ 120 00, zpsná

Více

U S N E S E N Í 12. schůze Rady obce Dětmarovice. konané dne 7.9.2015

U S N E S E N Í 12. schůze Rady obce Dětmarovice. konané dne 7.9.2015 U S N E S E N Í 12. schůze Rdy obce Dětmrovice. konné dne 7.9.2015 Rd obce Dětmrovice po projednání v souldu se zákonem č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů 374/12 bere n vědomí informci

Více

Aritmetická posloupnost

Aritmetická posloupnost /65 /65 Obsh Obsh... Aritmetická posloupost.... Soustv rovic, součet.... AP - předpis... 5. AP - součet... 6. AP - prvoúhlý trojúhelík... 7. Součet čísel v itervlu... 8 Geometrická posloupost... 0. Soustv

Více

NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES)

NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 178/2002 ze dne 28. ledn 2002, kterým se stnoví obecné zásdy poždvky potrvinového práv, zřizuje se Evropský úřd pro bezpečnost potrvin stnoví postupy týkjící

Více

SMLOUVU O UZAVŘENÍ BUDOUCÍ SMLOUVY KUPNÍ

SMLOUVU O UZAVŘENÍ BUDOUCÍ SMLOUVY KUPNÍ Níže uvedeného dne, měsíce roku uzvřeli: se sídlem: Koterovská 633/29, 326 00 Plzeň, ustnovený prvomocným Usnesením č.j. KSPL 54 INS 378/2012-A-19 ze dne 29.3.2012, insolvenčním správcem dlužník:. prvomocným

Více

Rada obce Dětmarovice po projednání a v souladu se zákonem č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů

Rada obce Dětmarovice po projednání a v souladu se zákonem č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů Zveřejněný text usnesení je s ohledem n ochrnu osobních údjů uprven v souldu se zák. o ochrně osobních údjů. U S N E S E N Í 24. schůze Rdy obce Dětmrovice. konné dne 18.4.2012 Rd obce Dětmrovice po projednání

Více

VÝVOJ NÁSTROJE PRO POSUZOVÁNÍ RECYKLAČNÍCH TECHNOLOGIÍ ASFALTOVÝCH VOZOVEK S DŮRAZEM NA UHLÍKOVOU STOPU

VÝVOJ NÁSTROJE PRO POSUZOVÁNÍ RECYKLAČNÍCH TECHNOLOGIÍ ASFALTOVÝCH VOZOVEK S DŮRAZEM NA UHLÍKOVOU STOPU 6. KONFERENCE PROJEKTOVÁNÍ POZEMNÍCH KOMUNIKACÍ Praha, 19.5.2015 VÝVOJ NÁSTROJE PRO POSUZOVÁNÍ RECYKLAČNÍCH TECHNOLOGIÍ ASFALTOVÝCH VOZOVEK S DŮRAZEM NA UHLÍKOVOU STOPU Václav Sížk Fakulta stavbí ČVUT

Více

Výroční zpráva 2011 D občanské sdružení

Výroční zpráva 2011 D občanské sdružení Výroční zpráva 2011 D občanské sdružení č Úvodní slovo Další rok práce máme za sebou, je to už 13 let, co Déčko v Liberci pracuje. V roce 2011 se mírně změnilo složení Rady sdružení, na konci roku jsme

Více

Zpráva o činnosti občanského sdružení Nová Trojka 2008

Zpráva o činnosti občanského sdružení Nová Trojka 2008 Zpráva o činnosti občanského sdružení Nová Trojka 2008 obsah editorial 3 pro rodiče 4 odborní lektoři nové trojky 5 pro rodiče s dětmi 6, 7 pro předškoláky 8 pro školáky 8 pro dospělé 9 lektoři nové trojky

Více

U S N E S E N Í 62. schůze Rady obce Dětmarovice. konané dne 8.9.2014

U S N E S E N Í 62. schůze Rady obce Dětmarovice. konané dne 8.9.2014 U S N E S E N Í 62. schůze Rdy obce Dětmrovice. konné dne 8.9.2014 Rd obce Dětmrovice po projednání v souldu se zákonem č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů 1601/62 bere n vědomí informci

Více

ť ý ř ý ž í ř í š í ý ě ž í ř í š š č ř š š č Ž ý ě ěř í ý ú ř ř ý ě š ě í í Ťí í ř í ř Ž ř ě í ů ř ž ý ý í Ťí í ý š ř ž Ž ň í í í í ř úč í ř ú š č Č Č í í č ú í ř ř Č Ž í ř í ě ř č ě í ě í č ě ě č ě ě

Více

Rozvh podle Přílohy č. vyhlášky č. 504/00 S. Účetní jednotk doručí: x příslušnému fin. orgánu Rozvh v plném rozshu k 3..03 ( v hléřích ) Název, sídlo právní form účetní jednotky IČO 6674354 Ndční fond

Více

Organizace: NOVÁ TROJKA. Projekt 1: PRÁZDNINOVÝ PROGRAM PŘEDŠKOLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ 2015 aneb Za pohádkou pohádka z kouzelného kukátka

Organizace: NOVÁ TROJKA. Projekt 1: PRÁZDNINOVÝ PROGRAM PŘEDŠKOLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ 2015 aneb Za pohádkou pohádka z kouzelného kukátka Organizace: NOVÁ TROJKA Projekt 1: PRÁZDNINOVÝ PROGRAM PŘEDŠKOLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ 2015 aneb Za pohádkou pohádka z kouzelného kukátka Celkové náklady na projekt: 451 524 Kč DOTACE: 210 000 Kč Cíl projektu

Více

SDRUŽENÍ ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÝCH V ČR ÚZEMNÍ SDRUŽENÍ STRAKONICE

SDRUŽENÍ ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÝCH V ČR ÚZEMNÍ SDRUŽENÍ STRAKONICE SDRUŽENÍ ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÝCH V ČR ÚZEMNÍ SDRUŽENÍ STRAKONICE VÝSLEDKY HOSPODAŘENÍ ROK 2010 Výsledky hospodaření Územního sdružení v roce 2010 Příjmy: Výdaje: 634 567,- Kč 613 590,- Kč Výsledek hospodaření:

Více

PRAHA 1 POŘÁD NĚKDE ČMUCHAJÍ A MILUJÍ NÁS JAKO NIKDO JINÝ UDÁLOSTI V PEKINGU UŽ VĚDÍ, KDE JE PRAHA 1 ROZHOVOR S VĚROU POGREBAČOVOU-BEZRUČOVOU

PRAHA 1 POŘÁD NĚKDE ČMUCHAJÍ A MILUJÍ NÁS JAKO NIKDO JINÝ UDÁLOSTI V PEKINGU UŽ VĚDÍ, KDE JE PRAHA 1 ROZHOVOR S VĚROU POGREBAČOVOU-BEZRUČOVOU MĚSÍČNÍK RAHA UBEN 204 / ROČNÍK XXIII / WWW.RAHA.CZ STR. 26 STR. 6-7 STR. 5 UÁLOSTI V EKINGU UŽ VĚÍ, KE JE RAHA ROZHOVOR S VĚROU OGREBAČOVOU-BEZRUČOVOU TIY NOVÉ TRŽIŠTĚ V JINŘIŠSKÉ ULICI STR. 8-9 OŘÁ NĚKE

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2014. Střediska rané péče EDUCO ZLÍN z. s.

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2014. Střediska rané péče EDUCO ZLÍN z. s. VÝROČNÍ ZPRÁVA 2014 Střediska rané péče EDUCO ZLÍN z. s. ÚVODNÍ SLOVO Vážení přátelé, Když se ohlédnu za minulým rokem, mohu říci, že byl bohatý. Jak na práci, tak na zážitky, spokojené rodiny, velké množství

Více

M a t i c e v e s t ř e d o š k o l s k é m a t e m a t i c e

M a t i c e v e s t ř e d o š k o l s k é m a t e m a t i c e M t i c e v e s t ř e d o š k o l s k é m t e m t i c e P t r i k K v e c k ý M e d e l o v o g y m á z i u m v O p v ě S t u d i j í m t e r i á l - M t i c e v e s t ř e d o š k o l s k é m t e m t i

Více

Ř í č ň é á Í ů é ž é ú ý ř čá í ý í é ý ů í í ů á é č ý ý š ý ý ř í é ž š ý ý ž ý ý ů ý á Ž č š č ý č ř é ž é ší ý ý ř ý ý é ř é ř Ž í ě š ě í á í Ž ý č á ů ř ý š ý á é ý í ř ů ří é á á ů á ů á ů á ý

Více

měsíčník pro obyvatele obvodu Slezská Ostrava ročník XIX leden 2011 zdarma ročník XX leden 2012 17. 2. 2011 Pour Féliciter

měsíčník pro obyvatele obvodu Slezská Ostrava ročník XIX leden 2011 zdarma ročník XX leden 2012 17. 2. 2011 Pour Féliciter Slezskoostrvské Slezskoostrvské měsíčník pro obyvtele obvodu Slezská Ostrv ANTOŠOVICE HEŘMANICE HRUŠOV KOBLOV KUNČICE KUNČIČKY MUGLINOV noviny noviny měsíčník pro obyvtele obvodu Slezská Ostrv ročník XIX

Více

Centrum pomoci rodinám s vícerčaty Klub dvojčat a vícerčat, o.s. VÝROČNÍ ZPRÁVA

Centrum pomoci rodinám s vícerčaty Klub dvojčat a vícerčat, o.s. VÝROČNÍ ZPRÁVA Centrum pomoci rodinám s vícerčaty Klub dvojčat a vícerčat, o.s. VÝROČNÍ ZPRÁVA 2012 O NÁS Naše cíle a poslání poskytovat rodinám podporu a informace o dvojčatech a vícerčatech, např. o jejich vývoji a

Více

zpravodaj Zličína a Sobína

zpravodaj Zličína a Sobína zprvodj Zličín Sobín List zličínských sobínských občnů číslo dubn Doprvní soutěž pro mlé řidič Pální črodějnic n Zličíně Přdnášk v knihovně o poutní cstě kultur kultur; zprávy z rdnic ulturní tipy v okolí

Více