Vážení přátelé, příznivci a dárci Nové Trojky!

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Vážení přátelé, příznivci a dárci Nové Trojky!"

Transkript

1 Rodié kulturí ctrum Nová Trojk Váží přátlé, přízivci dárci Nové Trojky! Mám příjmý úkol zmíit s o tom, co ám v roc 211 uděllo rdost, co s ám povdlo bo co s v Nové Trojc stlo zjímvého. Jko kždý rok s v ší orgizci objvili lidé, jjichž rgi s přsl i ás osttí, v Nové Trojc dél strvávjící. Stjě tk v bídc přibyly ové progrmy. Mám mysli zjmé odpoldí progrmy pro rodič s dětmi Mlého myslivčk. V rámci projktu Clé Čsko čt dětm jsm v Nové Trojc přivítli ěkolik zjímvých osobostí, př. Michl Viwgh či Ptr Nikl. Skutčě hrdí jsm vlmi dobř zvládutý prví rok plého provozu Prázdiové školičky! Tto projkt lz určitě právm zvt příkldm dobré prx - spoluprác rodiých ctr místí smosprávy. V srpu vštěvovlo Novou Trojku v průměru 26 dětí týdě! Všichi byli spokoji už tď vím, ž i v roc 212 bud Prázdiová školičk prskt v švch. Vlmi mě těší, ž Nová Trojk získává stál víc komuití rozměr. Ní to j ctrum, ktré spřízěému okruhu rodičů bízí zjímvý progrm áplň pro volý čs. Stává s místm, km můžt přijít s problémy, ktrých cstě rodiým životm kždý z ás potkává počítě. J možé s svěřit, cht si pordit od odboríků, ktrých s Novou Trojkou spoluprcuj clá řd, bo vás dokážm směrovt prcoviště, kd s zrov vš těžkosti spcilizují. Zí to jdoduš, l z projktm pordství mdic s skrývá spoust prác úsilí. V roc 211 s ám podřilo strtovt itzivější spolupráci s místím Orgám sociálě práví ochry dítět. Několik dětí z sociálě zvýhoděého prostřdí vštěvovlo bzpltě š kurzy, pokrčovlo trdičí doučováí třšičkou dortu byl v závěru roku Mikuláš s bohtým progrmm dílkou pro zhrub 2 dětí vidových OSPOD Prh 3. Nzůstli jsm l j v bzpčém prostoru Prhy 3, vydávli jsm s odvážě i z jho hric. Spoluprcovli jsm s zylovým domm pro rodiy s dětmi Rybk, km z Nové Trojky odjlo běhm roku ěkolik ákldích utomobilů potřbých věcí. Pro Ndoklubko jsm v rámci projktu Mámy pro mámy vyráběli ozdoby šprky. A stáli jsm u zrodu ové střší orgizc Ui ctr pro rodiu komuitu. T stihl jště podzim uspořádt v spolupráci s Mgistrátm hlvího měst Prhy kofrci Prh rodiá. Nzpomíli jsm i dobrovolíky dobrovolictví vůbc. Podílli jsm s příprvě kc MČ Prh 3 Dobrovolík roku 211, ktré byli z svou čiost ocěi i čtyři ši dobrovolíci. Uspořádli jsm smiář tém Dobrovolictví dobrovolíci v rodiých mtřských ctrch vydli jsm mtodickou příručku pro práci s dobrovolíky v orgizcích prcujících s rodimi. A jště s ám podřil jd husrský kousk š jmldší dobrovolic Kristi Rudišová získl z rok 211 ocěí Křsdlo. Z rok 21 jj obdržl Ig. Ptr Hájk, trojkový dědčk. Nová Trojk tk získl toto ocěí dvkrát po sobě Závěrm bych rád všm, ktří s kolm Nové Trojky motjí, z srdc poděkovl. J díky tomu, ž stál mám ouzi o dšé obětvé lidi, Nová Trojk vzkvétá i v době všmožých krizí, změ rform. A já j doufám, ž tomu tk bud i v příštím roc. Edit Jčková řditlk Nové Trojky

2 Výročí zpráv 211 Rodié kulturí ctrum Nová Trojk ODBORNÍ LEKTOŘI Rodičovských ispircí Bc. Kri Adámková fyziotrputk Ig. Iv Bršová účtí koomická pordkyě Bc. Zuz Gröová koložk Korli Holá, Dis utričí trputk Mgr. Vlst Jirásková lktčí pordkyě, lktork kurzů přdporodí příprvy PhDr. Ptr Klím dětský psycholog, řditl Pdgogicko-psychologické pordy pro Prhu 3 9 Mgr. Ktři Klímková cistrputk Bc. Šárk Kotvlová lktork kurzů Efktiví rodičovství Ig. Miloslv Krmá lktork smiář Dobrovolictví v Nové Trojc Mgr. Kroli Ndělová lktork kurzů péč o děti Mrik Pithrtová lktčí pordkyě MUDr. Ptr Řháčková prktická lékřk Simo Sdilová rgotrputk Zuz Sdílková fyziotrputk MUDr. Vít Vokrouhlík prktický lékř, prktikuj čískou mdicíu Mgr. Alžbět Votvová fyziotrputk D Vrbcová krditová mdiátork Asocic mdiátorů Čské rpubliky PRO RODIČE Rodičovské ispirc bsdy smiář Jk to prktické smiář pordství Prvc chlzí záětů střdouší Kojí jho možosti Prví pomoc při úrzu Prví pomoc b Úrzy dětí jié průšvihy Noší dětí v šátku Já ty výchov dětí v rodiě Jk vztklé dítě I Odměy trsty Jk vztklé dítě II Dlší ltrtiví způsoby výchovy Dětské strchy úzkosti Muži, žy děti b Mtřské otcovské pricipy v výchově Když chc spát b Spí ukládáí dětí Já rodič komuikc v rodiě Jsm v vru I Když s rodič zlobí Jsm v vru II Zlobím s, proč posloucháš Domácí hádky b Jk s pohádt, by to k ěčmu bylo Jk s fktivě pohádt II Tchyě já Zdrvá rodi vývoj dětí zdrví v rodiě Jk to u lékř b Co mohu dělt co mohu dostt Správý vývoj dětí do jdoho roku Vím co jdí b Jk mít tlusté dítě Alrgi z pohldu ltrtiví mdicíy Biopotrviy o či Domácost bz chmi Rlxčí progrmy Rflxí trpi Rlxčí tchiky pro rodič s dětmi Aromtrpi pro mtku dítě Dlší progrmy Dobrovolictví v Nové Trojc smiář Njlpší chův Dě jk ě Sbobr My psi K vybrým progrmům jsm poskytovli službu krátkodobého hlídáí dětí, umožňující rodičům rušou účst vzdělávcích progrmch.

3 Výročí zpráv 211 Rodié kulturí ctrum Nová Trojk PRO RODIČE A DĚTI Mtřské otcovské ctrum Prvidlá cvičí Mimik I, II, III pro rodič s dětmi od 2 do 6, od 6 do 9 od 9 do 12 měsíců Cvičí pro rodič s dětmi 1 1,5 roku Cvičí pro rodič s dětmi 1,5 2 roky Cvičí pro rodič s dětmi 2 3 roky Pilts dopoldí cvičí pro rodič, možá přítomost dětí Kombiové progrmy s říkkmi, cvičím, zpíváím, tvořím svčikou Mrňouskové pro rodič s dětmi od 1 roku Btolátk pro rodič s dětmi od 2 lt Hudbí, výtvré, jzykové progrmy Muzicírováí pro rodič s dětmi spolčé zpíváí hr hudbí ástroj Krmický tliér pro rodič s dětmi spolčé tvoří z krmické hlíy Aglická kovrzc s rodilou mluvčí pro rodič, možá přítomost dětí v hrě Volé hry Dopoldí odpoldí hry 22 hodi týdě v 1. pololtí 19 hodi týdě v 2. pololtí Ndělí hr otvřá v období říj dub Cyklus Clé Čsko čt dětm V R O C E J S M E P R O R O D I Č E S D Ě T M I zjišťovli 26 prvidlých progrmů týdě. Zzmli jsm clkově ávštěv rodi. Aktivity pro rodič s dětmi v Nové Trojc prvidlě vštěvuj přs 33 rodi.

4 Výročí zpráv 211 PRO PŘEDŠKOLÁKY Drmťáčk Flét Krmik I Krmik pro MŠ Krmik s pohybm Klvír od září 211 Mlý myslivčk od září 211 Muziktská příprvk Odpold s dědou Ptrm od září 211 Pái kluci Pohybové hry Pyžámkový včírk Školičk I, II od září 211 Sportoví školičk I, II, III Výrzový tc I Výtvrá díličk PRO ŠKOLÁKY Akordo Chci si zlpšit prospěch Dívčí výtvrá díl Drmťák b Kdopk by s divdl bál Flét Krmik II, III, IV Klvír Kytr Mlí muzikti Odpold s dědou Ptrm do črv 211 Pohybové hry Výrzový tc II, III PRO DOSPĚLÉ Bodystylig Břiší tc do črv 211 Krmik I do črv 211 Krmik II, III Drátkováí do črv 211 Pilts III vhodý pro těhoté Pilts I, II, IV V ROCE 211 proběhlo v prvím pololtí roku 36 kurzů (26 pro děti, 1 pro dospělé), 6 hodi týdě. Kurzy vštěvovlo 242 dětí, z toho 116 dětí pod 6 lt věku, 126 dětí d 6 lt věku 56 dospělých. V druhém pololtí roku proběhlo 34 kurzů (27 pro děti, 7 pro dospělé), clkm 62 hodi týdě. Kurzy vštěvovlo 253 dětí, z toho 153 dětí pod 6 lt věku, 1 dětí d 6 lt věku 49 dospělých. V průběhu roku 211 s ámi spoluprcovlo clkm 31 lktorů. Výsldky prác dětí v kurzch jsou prztováy závěrčém váočím kocrtu hudbích kurzů, vystoupí pohybových kurzů stálé výstvě kurzů krmických. PRO CELOU RODINU Žižkovský rok D otvřých dvří v Nové Trojc kc Chlpi fridly Mlý msopust Jrí slvost kc Chlpi fridly Jrí dobročiá burz oblčí potřb pro děti Vyáší Mory kc Chlpi fridly Črodějic v Zhrdě kc Chlpi fridly Fj d hppig ziskových orgizcí Prhy 3 D mtk v Rjské zhrdě b Pétgu pro clou rodiu kc Chlpi fridly Bmbiriád D dětí Nroziy Nové Trojky kc Chlpi fridly Dobrodružé putováí z trojkovým pokldm kc Chlpi fridly Podzimí dobročiá burz oblčí potřb pro děti Drkiád kc Chlpi fridly Soiré formálí stkáí lidí z komuity Prhy 3 v divdl Poc Mrtiská světýlk kc Chlpi fridly Wllss Dy b Hýčkám si trojkové dobrovolíky dobrovolic Vázáí dvtích věců Mikuláš b Pohádková xkurz pro mlé i vlké Váoc pro trojkové děti kc Chlpi fridly V ROCE 211 Rodié kulturí ctrum Nová Trojk pořádl Nová Trojk v rámci Žižkovského roku clkm 2 jdorázových kcí, z toho 1 kcí bylo doplěo o spciálí progrm pro muž ozčo logm Chlpi fridly. Spoluprcovl při ich mimo jié s dlšími ziskovými orgizcmi Prz 3. s podíllo NA ORGANIZACI JARNÍ A PODZIMNÍ BURZY 84 dobrovolíků pomocíků, ktří odprcovli hodi dobrovolé prác. N burzách jsm zzmli 86 ávštěv rodi. N zjištěí dlších jdorázových kcí odprcovlo 2 dobrovolíků clkm 237 hodi dobrovolické prác zzmli jsm ich clkm 516 ávštěv rodi.

5 Výročí zpráv 211 Rodié kulturí ctrum Nová Trojk PRO PRAHU 3 jště dál Prázdiový progrm přdškolího vzděláváí Cirkus v Nové Trojc projkt rlizový v spolupráci s MČ Prh 3 v době ltích prázdi, kokrétě v měsíci srpu. O prázdiách, kdy mtřské školy Prz 3 fugují v běžém ržimu, zjišťuj přdškolí vzděláváí Nová Trojk spolu s dlšími ctry. V roc 211 vštěvovlo Novou Trojku clý srp průměrě 26 dětí. Chci si zlpšit prospěch projkt doučováí v spolupráci s Pdgogicko-psychologickou pordou pro Prhu 3 odborm sociálích věcí MČ Prhy 3 bízím idividuálí doučováí pro žáky zákldích, přípdě střdích škol. V roc 211 žáky doučovl dobrovolík Ig. Ptr Hájk. Bzpčě j do školy i v roc 211 s Nová Trojk podíll spolu s Pržskými mtkmi dlšími subjkty zlpšováí doprví situc bzpčosti úzmí Prhy 3. Sdoz dy změstci firmy Sdoz s. r. o. věovli v roc 211 jdo odpold dobrovolické práci pro Novou Trojku. Komuití pláováí sociálích služb Prhy 3 Nová Trojk s i v roc 211 ktivě zpojil do čiosti řídící skupiy. Nová Trojk byl tké člm prcoví skupiy Rodič s dětmi (výsldkm jjí čiosti bylo př. dotzíkové štří týkjící s spokojosti rodičů s mtřskými školmi Prz 3) Dobrovolík roku (výsldkm byl slvostí včr, kd byli vyhláši Dobrovolíci roku 211 MČ Prhy 3). OSPOD Prh 3 Nová Trojk spoluprcovl v roc 211 s místím OSPOD. Několik dětí z sociálě zvýhoděého prostřdí vštěvovlo bzpltě kurzy dlší progrmy Nové Trojky účstilo s projktu Chci si zlpšit prospěch. V prosici 211 Nová Trojk připrvil pro 2 dětí vidových OSPOD jjich doprovod Mikuláš s bohtým progrmm zbytou dílkou. Ui ctr pro rodiu komuitu Nová Trojk j zkládjícím člm této střší orgizc podzim s podíll příprvě rlizci kofrc Prh rodiá, ktrou pořádl Ui ctr pro rodiu komuitu v spolupráci s Mgistrátm hlvího měst Prhy. Komis Rdy MHMP pro rodiou politiku Edit Jčková byl v roc 211 člkou Komis Rdy MHMP pro rodiou politiku, ktrá s podíll vziku kocpc rodié politiky v Prz. Síť MC Nová Trojk j člm Sítě MC. Týd rspktu k porodu v květu 211 s Nová Trojk již trdičě připojil k clorpublikové kmpi orgizové Hutím z ktiví mtřství. V rámci této kmpě jsm zřdili tmtické ktivity do progrmů ctr připrvili porodí přílohu čsopisu Brpt výstvu porodích příběhů v ctru. Bmbiriád Nová Trojk s v květu 211 zúčstil Bmbiriády koé Prz 6, kd přispěl k progrmu zázmím pro mmiky díličkmi pro děti. Clé Čsko čt dětm v roc 211 Nová Trojk pokrčovl v tomto clostátím projktu uspořádl v svých prostorách ěkolik utorských čtí (Michl Viwgh, Ptr Nikl, Gbril Filippi, Dil Krolupprová, A Olbrmová dlší). Ndoklubko v rámci projktu Mámy pro mámy jsm vyráběli látkové květiy jko dárky pro mmiky doošých dětí, ktré jsm tkto chtěli podpořit v spolupráci s o. s. Ndoklubko. Sbírk pro Rybku v roc 211 pokrčovl spoluprác Nové Trojky s zylovým domm pro rodiy s dětmi Rybk v jihočském Husici. Š3sil, občská pltform Nová Trojk j člm klíčového orgáu spoluprác občského sktoru Prhy 3, ktrý slouží k výměě zkušostí iformcí, vzájmé podpoř sdílí, diskuzi, vzděláváí tké k vytváří spolčých projktů. V květu 211 s kol dlší FAJN DEN b Odpold ziskovk Prhy 3 (odpold Prukářc s hudbou, divdlm, tvořivými dílmi, progrmm pro děti iformcmi o ziskovém sktoru Prhy 3), ktrý Nová Trojk též spolupořádl. V listopdu 211 s uskutčilo v divdl Poc historicky prví Soiré formálí stkáí lidí z komuity Prhy 3 příč sktory.

6

7 Výročí zpráv 211 Rodié kulturí ctrum Nová Trojk LEKTOŘI Bc. Kri Adámková Pilts, Pilts vhodý i pro těhoté Ig. Iv Bršová Pohybové hry, Sportoví školičk (od září 211) Mgr. Al Brtošová Muziktská příprvk, Mlí muzikti (do črv 211) Kroli Bláhová Krmik s pohybm Ig. Vldimír Črmáková Bodystylig Mgr. Mirk Črá Drmťáčk, Školičk, Cvičí pro rodič s dětmi (do črv 211) Pvl Dydovičová Krmický tliér pro rodič s dětmi Luci Grgrová Krmik (do črv 211) Ig. Ptr Hájk Odpold s dědou Ptrm Bc. Ptr Hlváčková Flét Bc. J Hrdličková Flét Mgr. Vlstimil Jčk Mlý myslivčk (od září 211) Tomáš Joušk Muzicírováí (do črv 211) Mgr. Mrkét Joušková Sportoví školičk (od září 211) Mgr. A Kovdová Krmik (do črv 211) Mgr. Lk Krková Výrzový tc, Školičk (od září 211) Bc. Jol Kurzwilová Dívčí výtvrá díl, Krmik, Drátkováí (do črv 211) Mgr. Mrti Mtušková Krmik (do črv 211), Výtvrá díličk (od září 211) Mgr. Štěpák Nikodymová Výtvrá díličk (do črv 211), Školičk (od září 211) Michl Novotá Krmik (od září 211) Štěpá Pokorý Pái kluci, dobrovolík v kurzu Muziktská příprvk Mlí muzikti (od září 211) Pvl Pospíšilová Mimik (do črv 211) Mgr. Ev Procházková Krmik, Krmický tliér pro rodič s dětmi, Krmický tliér pro dospělé i děti Šimo Prokop Kytr Mgr. Květ Proviská Břiší tc (do črv 211) Klár Rjzková Krmik pro MŠ Zuz Sdílková Pohybové hry, Sportoví školičk (do črv 211), Mimik (od září 211), Cvičí pro rodič s dětmi, Pilts Kristý Stoklsová Muziktská příprvk, Mlí muzikti (od září 211) Mrti Šimáková Drmťák, Drmťáčk (od září 211) Mgr. Alic Šumová Krmik pro dospělé Bc. Hdvik Švcová Drmťák (do črv 211) A Švcová Klvír, Akordo (od září 211) Žt Vítová Klvír (do črv 211) Bc. Josf Vcl Pái kluci (do črv 211) s věují dětm rádi jjich prác j oprvdu těší. Mjí zkušosti s prcí s dětmi, pdgogické i i odboré vzděláí účstí s dlšího vzděláváí formou školí smiářů.

8 Výročí zpráv 211 Rodié kulturí ctrum Nová Trojk DOBROVOLNÍCI NOVÉ TROJKY Dobrovolíci tvoří tým. Jho součástí v roc 211 byli: Zuz Bzděková, Ev Břšťovská, Klár Boumová, Adr Bubíková, Vldimír Črmáková, Adr Dohlová, Iv Doljší, Vroik Drdlová, Pvl Dydovičová, Zuz Gröová, Ptr Hájk, H Hmrková, Vlstimil Jčk, El Jirková, Tomáš Joušk, Ev Kdlčková, Hl Kovářová, Croli Kovtu, Ptr Kupková, Kmil Mtějková, J Pfusrová, Mrik Pithrtová, Lo Poltíová, Kristi Rudišová, J Růžičková, Zuz Sdílková, Trz Suchá, Dit Šmjklová, Kristý Šubrtová, Mrkét Vlsáková, Vít Vokrouhlík, A Zm. Dál ám pomáhjí: Kri Adámková, Václv Črý, Pvl Dykstová, Krl Dohl, Zuz Jžková, D Klplová, Iv Kučrová, Jroslv Kurzwil, Dvid Kupk, Mgdl Kolářová (dřív Dvořáková), Hdvik Mršová, Ktři Odroušková, Pvl Pospíšilová, Ev Procházková, J Růžičk, Ptr Řháčková, Mrti Řháčk dlší. Dobrovolíci vdou progrmy Mrňouskové, Btolátk, Aglická kovrzc s rodilou mluvčí, Odpold s dědou Ptrm, Muzicírováí pro rodič s dětmi, Chci si zlpšit prospěch. Dobrovolíci zjišťují otvřé dopoldí, odpoldí dělí hry. Dobrovolíci pomáhjí při orgizci trdičích kcí v rámci projktu Žižkovský rok (viz smosttá kpitol výročí zprávy). Dobrovolíci pomáhjí s provozm Nové Trojky s péčí o přdzhrádku, prím prádl, úklidm, stěhováím, mlováím, ákupy, propgcí pod. Dobrovolíci píšou do Brpty, čsopisu přátl Rodiého kulturího ctr Nová Trojk. V roc 211 vyšl dvě čísl. Dobrovolíci s stkávjí. V roc 211 proběhlo osm prvidlých dobrovolických stkáí. Dobrovolíci s vzdělávjí. Nová Trojk pro dobrovolíky orgizuj bzplté smiář odboré přdášky. Dobrovolíci rlizují své ápdy běhm pátčích odpoldí. V roc 211 s kolo 14 workshopů smiářů rlizových dobrovolíky pro jjich kolgy. Dobrovolíci propgují dobrovolictví. V rámci Evropského týd dobrovolictví proběhl formálí bsd s ávštěvíky wbová kmpň o dobrovolictví v Nové Trojc. Byl uskutčě clodí itrktiví smiář s workshopm Prác koordiátor dobrovolíků v NNO prcujících s rodimi s dětmi, jhož s zúčstily koordiátorky dobrovolíků růzých orgizcí. Dobrovolíci jsou v kiz. V roc 211 byl vydá příručk Mtodik prác s dobrovolíky v orgizcích prcujících s rodimi s dětmi, ktrou dál distribuujm zájmcům z řd dlších orgizcí i jdotlivců. Vzikl tké Pohádková Trojk, kih pohádk pro trojkové děti. Dobrovolíci jsou ocňovái. Ocěí Dobrovolík roku udělil MČ Prhy 3 Loě Poltíové, Jě Růžičkové Ptř Dvidovi Kupkovým. Ocěí Křsdlo 211 udělilo Národí dobrovolické ctrum Hsti ší jmldší dobrovolici Kristiě Rudišové. Při roziách Nové Trojky získli titul Dobrá víl tito ši dobrovolíci podporovtlé: Vlďk Črmáková, Pvl Dydovičová, Alic Chmrádová, Edit Jčková, Ev Kdlčková, Ptr Kupková, Jiří Mtušk, Šimo Prokop, Kristi Rudišová, IC Zhrd. Dobrovolíci jsou hýčkái kosmtičkmi, kdřicmi, msérkmi, fyziotrputkou pdikérkou běhm listopdového Wllss d. Dobrovolíci vdou své děti k dobrovolé čiosti. Mlé Dobrjdy mlí Dobráci jsou potciálí budoucí dobrovolíci dobrovolic. Nová Trojk má i dobrovolíky v věku lt. Clé rodiy pomáhly běhm víkdů s péčí krmím koz v IC Zhrd. DO AKTIVIT NOVÉ TROJKY s v průběhu roku 211 zpojilo 32 dobrovolíků s dobrovolickou smlouvou prcujících dl podmík krditc dlší dvě dsítky přílžitostých pomocíků. Clkm dobrovolíci odprcovli hodi dobrovolé prác. DOBROVOLNICKÝ PROJEKT v Nové Trojc j od krditová podl prgrfu 6 odst. 2 zák. č 198/22 Sb., o dobrovolické službě. V roc 21 byl krditc prodlouž s pltostí od

9 Výročí zpráv 211 Rodié kulturí ctrum Nová Trojk TÝM NOVÉ TROJKY Přdsdkyě sdruží Ig. Václv Nováková Člové rdy Mgr. Edit Jčková (v rdě od ) Bc. Jol Kurzwilová MgA. Kmil Mtějková (v rdě do ) Ig. Václv Nováková Mrkét Vokrouhlíková Lo Poltíová, diplomová sociálí prcovic Dlší člové sdruží Mgr. Rom Blcrová Mgr. Miroslv Črá Iv Doljší Bc. Zuz Gröová Ig. Ptr Hájk Ig. Miloslv Krmá Ig. Iv Kučrová Mgr. Mrti Mtušková Mgr. Mrti Pojrová MUDr. Ir Rubšová Mgr. Dil Voljíková (do ) Zuz Sdílková Rvizork sdruží Ig. Miloslv Krmá REALIZAČNÍ TÝM Řditlk orgizc Mgr. Edit Jčková bsolvtk Právické fkulty UK, v Nové Trojc od roku 29, mtk dvou dětí Koordiátork Mtřského otcovského ctr dobrovolíků Ig. Miloslv Krmá bsolvtk VŠE, v Nové Trojc od roku 26, mtk dvou dětí Ekoomk Mrkét Vokrouhlíková bsolvtk gymázi, crtifiková účtí ISÚ, v Nové Trojc od roku 23, mtk tří dětí Koordiátork kurzů Rodičovských ispircí Bc. Jol Kurzwilová bsolvtk FF UK, v Nové Trojc od roku 22, mtk dvou dětí Koordiátork trdičích kcí Mgr. Mirk Črá bsolvtk PdF UK, v Nové Trojc od roku 25, mtk tří dětí Koordiátork propgc, PR fudrisigu MgA. Kmil Mtějková bsolvtk AMU, PR mgrk fudrisrk, v Nové Trojc od roku 27, mtk tří dětí (do ) Ig. H Hmrková bsolvtk VŠFS, obor Mrktig mgmt, v Nové Trojc od roku 21, mtk dvou dětí (od ) Wbmstrk fotogrfk Mgr. Rom Blcrová bsolvtk FF UK, v Nové Trojc od roku 23, mtk dvou dětí Asisttk odpoldí koordiátork Mtřského otcovského ctr Hl Kovářová biochmičk, bsolvtk Obchodě podiktlské školy, v Nové Trojc od roku 27, mtk dvou dětí (do ) Jitk Kdlcová bsolvtk SPgŠ, bsolvtk Uivrzity ové doby, mtk dvou dětí bbičk tří voučt (od ) Správ krmické díly Mgr. Mrti Mtušková bsolvtk PdF UK, v Nové Trojc od roku 22, mtk dvou dětí Mgr. Ev Procházková bsolvtk PdF UK, v Nové Trojc od roku 24, mtk čtyř dětí Vdí účtictví Ig. Iv Kučrová bsolvtk ČZU Prh, obor Provoz koomik UK, obor Spciálí pdgogik, v Nové Trojc od roku 28, mtk dvou dětí Zprcováí mzd H Bodláková bsolvtk Střdí pdgogické školy, mtk jdoho dítět Grfičky Hdvik Mršová bsolvtk Výtvré školy Václv Hollr, mtk jdoho dítět (do ) Mgr. H Pokorá bsolvtk Výtvré školy Václv Hollr, Vyšší odboré školy grfické FP ZČU (obor Výtvrá kultur), mtk jdoho dítět (od ) Správ počítčové sítě Mgr. Mrti Řháčk bsolvt Evglické thologické fkulty UK, obor Evglická thologi, otc dvou dětí (od září 21) Suprvizoři MUDr. Frtišk Mtušk psychotrput psychitr, otc dvou dětí (od září 21) PhDr. Zuz Hvrdová, CSc. vdoucí ktdry Řízí suprviz Fkultě ích studií UK, mtk dvou dětí, bbičk sdmi voučt humit- PhDr. J Šikl, Ph D. psychotrput, krditový suprvizor ČIS, otc čtyř dětí

10 Výročí zpráv 211 Rodié kulturí ctrum Nová Trojk FINANČNÍ ČÁST Výkz zisků ztrát o. s. NOVÁ TROJKA k di VÝNOSY Tržby z prodj služb Mtřské otcovské ctrum Kurzy Osttí Tržby z prodé zboží Úroky Jié osttí výosy Přijté příspěvky Dr Městská čst Prh 3 Dr Mgistrát hl. měst Prhy Osttí dry Přijté člské příspěvky Provozí dotc MPSV ČR MŠMT ČR MV ČR Výosy clkm NÁKLADY Spotřb mtriálu Výtvré potřby Vybví prostor Osttí mtriál Spotřb rgi Spotřb ost. skldovtlých dodávk Prodé zboží Oprvy udržováí Nákldy rprztci Osttí služby Lktoři fkturc Nájmé Služby spojů Vzděláváí suprviz Propgc Osttí služby Osobí ákldy Mzdové ákldy Zákoé sociálí pojištěí Osttí dě popltky Jié osttí ákldy Poskytuté člské příspěvky Nákldy clkm Výsldk hospodří Kč 1,53, ,16 661,63 456, ,193 3, , ,99 13, 49,53 1,7 692, , ,95 65, 2,966,19 364, ,9 112,15 133,34 64,77 13, ,644 11,63 512,826 56,1 95,196 45,681 8, , ,736 1,752,555 1,457, ,196 1,62 27,824 1,1 2,868,412 97,67 % 52% 1 22% 15% 25% 19% 2% 23% 16% 6% 2% 1 13% 5% 2% 1% 18% 2% 3% 2% 3% 61% 51% 1 1% 1 Rozvh o. s. NOVÁ TROJKA k di AKTIVA Dlouhodobý mjtk Krátkodobý mjtk Zásoby Pohldávky Odběrtlé Poskytuté provozí zálohy Jié pohldávky Krátkodobý fičí mjtk Pokld Bkoví účty Píz cstě Jiá ktiv Nákldy příštích období Aktiv clkm PASIVA Vlstí zdroj Vlstí jměí Výsldk hospodří Cizí zdroj Rzrvy Dlouhodobé závzky Krátkodobé závzky Dodvtlé Přijté zálohy Dohdé účty psiví Jiá psiv Výdj příštích období Výosy příštích období Psiv clkm Kč % 1 18% 3% 16% 81% 3% 8-2% % 16% 1 9% 1

11 OBSAH Nová Trojk komuití Odborí lktoři rodiých ispircí Pro rodič Pro rodič děti Pro přdškoláky Pro školáky Pro dospělé Pro clou rodiu Pro Prhu 3 jště dál Lktoři Dobrovolíci Nové Trojky Tým Nové Trojky Fičí část

12 k Troj 2 á v o í N ž u dr 3 ké s -R z d s h 1 r P 2 č 16 Ob 433/ , 5 / IČ: : S/1 ov i V. jí č o : s p R s 3 Č í :J MV ov Prh ídlo k u S c B 3 istr /, 7 1 Rg 7 v pco u: 178 rojk 3 T u k á čt ov h Bis m N Pr 759.s., Číslo ú u r, t B 5 3 ČSO í c 19, jk.cz tur, Rod é i l 4 ro v cz ku sio 89 4 ov-t ojk. r J -t 2 5 j ov : 22 Tl. ovtro ww. w i t s o í i ž č u r o d s v á ého r p Z sk k č j o ob r T á v No u tr pirtiv c í ý is ltur č ku bzp u. é, di lský odi Ro í přát lou r bíz o c or pr st pro rojk T á ov mn í 1 1 2

13 PARTNEŘI NOVÉ TROJKY Projkty Nové Trojky podpořili: Městská část Prh 3 Miistrstvo prác sociálích věcí ČR Hlví město Prh Miistrstvo školství, mládž tělovýchovy ČR Miistrstvo vitr ČR Dál ám pomáhjí: AZ srvis Prh, s. r. o.; Bill, spol. s r. o.; Cukrár kvár SMIS; Cukrár Luci; Cukrářská výrob Mrti Brák; Eclips-Prit,. s.; Grrtto Prh s. r. o.; Digitisk s. r. o.; Květiová vzár; Pkár Kbát; Václv Črý Vd br; Vioték Luvr. Spoluprcující orgizc: Byzys pro spolčost portál Clé Čsko čt dětm; Ctrum sociálích služb Prh; Čská rd dětí mládž; Ettyky; Hsti, o. s.; Hutí z ktiví mtřství, o. s.; Itgrčí ctrum Zhrd; Lig otvřých mužů, o. s.; Ndoklubko, o. s.; OSPOD Prh 3; Oživí, o. s; Pčovtlský dům Prh 3; Pdgogicko-psychologická pord pro Prhu 3 9; Pétqu pro vás (občské sdruží); Pržské mtky; Rmdium Prh občské sdruží; Sdoz, s. r. o.; S dětmi v Prz; Spolčost pro rou péči, o. s.; Š3sil; Ui ctr pro rodiu komuitu. Txt: tým Nové Trojky Editor: H Hmrková Použité fotogrfi: Nová Trojk Korktury: Zuz Jžková Ilustrc grfik: H Pokorá Děkujm šmu dobrovolickému týmu, lktorům, týmu odboríků Rodičovských ispircí, šim rodiám, přátlům, přízivcům všm, ktří ám přispěli rdou, pomocí či drm.

Regionální partneři diskutovali o aktuálních i nových příležitostech

Regionální partneři diskutovali o aktuálních i nových příležitostech www.dobr-rd.cz Zprvodj REGIONÁLNÍ RADY MORAVSKOSLEZSKO říj 2015 prodjé tém čísl 10 lt spolčě 2 Dsítk přtřs co s událo stkáí rgioálích prtrů 3 7 Výzmé události 2006 2015 spojé s m fodů v krji v přhldé zkrtc

Více

Měsíc IČO 12 25700359. AKTIVA řád. Běžné účetní období Minulé účetní Brutto Korekce Netto období netto b c 1 2 3

Měsíc IČO 12 25700359. AKTIVA řád. Běžné účetní období Minulé účetní Brutto Korekce Netto období netto b c 1 2 3 Schváleno MF ČR ROZVAHA v plném rozshu čj. 281/71701/95 Rozvh Úč POD 101 Účetní jednotk doručí účetní Název sídlo účetní jednotky závěrku součsně s doručením Collegium Mrinum Týnská dňového přiznání z

Více

Ulice Agentura sociální práce, o. s. Účetní závěrka za rok 2012

Ulice Agentura sociální práce, o. s. Účetní závěrka za rok 2012 Ulice Agentur sociální práce, o. s. Účetní závěrk z rok 2012 Osh: I. OBECNÉ INFORMACE... 2 1. POPIS ÚČETNÍ JEDNOTKY... 2 2. ZAMĚSTNANCI A OSOBNÍ NÁKLADY... 2 3. POSKYTNUTÉ PŮJČKY, ZÁRUKY ČI JINÁ PLNĚNÍ...

Více

Usnesení z 18. zasedání Zastupitelstva města Kopřivnice, konaného dne 16. 04. 2009

Usnesení z 18. zasedání Zastupitelstva města Kopřivnice, konaného dne 16. 04. 2009 Usnesení z 18. zsedání Zstupitelstv měst Kopřivnice konného dne 16. 04. 2009 (usnesení č. 390-409) Usnesení z 18. zsedání Zstupitelstv měst Kopřivnice, konného dne 16. 04. 2009 390 - Zstupitelstvo měst

Více

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE Rd měst Kopřivnice PŘÍLOHA č. 1 k č. j.: 57545/2012/KnD ČÍSLA USNESENÍ: 1883-1895 ZPRACOVATEL: Dniel Knpková Usnesení z 63. schůze Rdy měst Kopřivnice ze dne 27.11.2012

Více

ROZVAHA Burza cenných papírů Praha a.s. v plném rozsahu 31.3.2015 (v celých tisících Kč) Rybná 14 Praha 1 47115629 110 05

ROZVAHA Burza cenných papírů Praha a.s. v plném rozsahu 31.3.2015 (v celých tisících Kč) Rybná 14 Praha 1 47115629 110 05 Minimální závzný výčet informcí podle vyhlášky č. 500/00 Sb ROZVAHA v plném rozshu ke dni... 3.3.05 (v celých tisících Kč) IČ 47569 Obchodní firm nebo jiný název účetní jednotky Burz cenných ppírů Prh.s.

Více

SLOVO ÚVODEM Vážení členové TJ, vážení rodiče,

SLOVO ÚVODEM Vážení členové TJ, vážení rodiče, SLOVO ÚVODEM Vážní člnové TJ, vážní rodič, Szón 2014/2015 s blíží do svého konc. I v ltošním ročníku jsm s dočkli clé řdy zjímvých bojů situcí. Extrligoví mldší bojovli přvážnou část szóny o záchrnu. Po

Více

Kapitola 2. Bohrova teorie atomu vodíku

Kapitola 2. Bohrova teorie atomu vodíku Kapitola - - Kapitola Bohrova tori atomu vodíku Obsah:. Klasické modly atomu. Spktrum atomu vodíku.3 Bohrův modl atomu vodíku. Frack-Hrtzův pokus Litratura: [] BEISER A. Úvod do modrí fyziky [] HORÁK Z.,

Více

obsah Vážení přátelé, příznivci a dárci Nové Trojky!

obsah Vážení přátelé, příznivci a dárci Nové Trojky! obsah Editorial odborní lektoři nové trojky Pro rodiče Pro rodiče a děti Pro PřEdškoláky Pro školáky Pro dospělé Pro celou rodinu Pro Prahu 3 a ještě dál PoradEnství a mediace v nové trojce spolupráce

Více

Národní centrum výzkumu polárních oblastí

Národní centrum výzkumu polárních oblastí Národní centrum výzkumu polárních oblstí Dohod o spolupráci při výzkumu polárních oblstí Země Msrykov univerzit Žerotínovo nám. 9, 601 77 Brno, IČ 00216224, zstoupená rektorem Prof. PhDr. Petrem Filou,

Více

SYLABUS MODULU UPLATNĚNÍ NA TRHU PRÁCE DÍLČÍ ČÁST II BAKALÁŘSKÝ SEMINÁŘ + PŘÍPRAVA NA PRAXI. František Prášek

SYLABUS MODULU UPLATNĚNÍ NA TRHU PRÁCE DÍLČÍ ČÁST II BAKALÁŘSKÝ SEMINÁŘ + PŘÍPRAVA NA PRAXI. František Prášek SYLABUS MODULU UPLATNĚNÍ NA TRHU PRÁCE DÍLČÍ ČÁST II BAKALÁŘSKÝ SEMINÁŘ + PŘÍPRAVA NA PRAXI Frntišek Prášek Ostrv 011 1 : Sylbus modulu Upltnění n trhu práce, dílčí část II Bklářská práce + příprv n prxi

Více

PRACOVNÍ SEŠIT POSLOUPNOSTI A FINANČNÍ MATEMATIKA. 5. tematický okruh:

PRACOVNÍ SEŠIT POSLOUPNOSTI A FINANČNÍ MATEMATIKA. 5. tematický okruh: Připrv se státí mturití zkoušku z MATEMATIKY důkldě, z pohodlí domov olie PRACOVNÍ SEŠIT 5. temtický okruh: POSLOUPNOSTI A FINANČNÍ MATEMATIKA vytvořil: RNDr. Věr Effeberger expertk olie příprvu SMZ z

Více

METODICKÉ LISTY Z MATEMATIKY pro gymnázia a základní vzdělávání

METODICKÉ LISTY Z MATEMATIKY pro gymnázia a základní vzdělávání METODICKÉ LISTY Z MATEMATIKY pro gymnázi zákldní vzdělávání Jroslv Švrček kolektiv Rámcový vzdělávcí progrm pro zákldní vzdělávání Vzdělávcí oblst: Mtemtik její plikce Temtický okruh: Nestndrdní plikční

Více

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE Zstupitelstvo měst Kopřivnice PŘÍLOHA č. 4 k č. j.: 63379/2014 ZPRACOVATEL: Dniel Knpková ČÍSLA USNESENÍ: 15-42 Usnesení 3. zsedání Zstupitelstv měst Kopřivnice

Více

VÝPIS USNESENÍ číslo: 15 RADY MĚSTA POČÁTKY

VÝPIS USNESENÍ číslo: 15 RADY MĚSTA POČÁTKY VÝPIS USNESENÍ číslo: 15 RADY MĚSTA POČÁTKY čj.: 977/2015/STAR ze dne 2. listopdu 2015 Rd měst Počátky (dále jen rd) : I. dle ust. 102 odst.1 zákon č. 128/2000 Sb., o obcích, ve zn. pozd. předp.: doporučuje

Více

Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám

Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám Číslo projektu CZ.1.07/1.5.00/34.1094 Název projektu Učíme se trochu jink moderně zábvněji Číslo název šblony II/2 Inovce zkvlitnění výuky cizích jzyků n středních školách

Více

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE Zstupitelstvo měst Kopřivnice PŘÍLOHA č. 4 k č. j.: 60368/2015 ZPRACOVATEL: Dniel Knpková ČÍSLA USNESENÍ: 175-227 Usnesení 8. zsedání Zstupitelstv měst Kopřivnice

Více

POLYNOM. 1) Základní pojmy. Polynomem stupně n nazveme funkci tvaru. a se nazývají koeficienty polynomu. 0, n N. Čísla. kde

POLYNOM. 1) Základní pojmy. Polynomem stupně n nazveme funkci tvaru. a se nazývají koeficienty polynomu. 0, n N. Čísla. kde POLYNOM Zákldí pojmy Polyomem stupě zveme fukci tvru y ( L +, P + + + + kde,,, R,, N Čísl,,, se zývjí koeficiety polyomu Číslo c zveme kořeem polyomu P(, je-li P(c výrz (-c pk zýváme kořeový čiitel Vlstosti

Více

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE Rd měst Kopřivnice PŘÍLOHA č. 1 k č. j.: 19020/2013/KnD ČÍSLA USNESENÍ: 2258-2301 ZPRACOVATEL: Dniel Knpková Usnesení ze 72. schůze Rdy měst Kopřivnice ze dne 30.04.2013

Více

Ludmila Cabalková vedoucí odboru školství, kultury, mládeže a tělovýchovy Jaroslav Tichý vedoucí odboru správy majetku. Program:

Ludmila Cabalková vedoucí odboru školství, kultury, mládeže a tělovýchovy Jaroslav Tichý vedoucí odboru správy majetku. Program: 1 Zápis z jednání Rdy měst v Rychnově nd Kněžnou ze dne 28.3.2011 Přítomni: Ing. Jn Skořep Mgr. Jn Drejslová Ing. Michel Zimová Mgr. Zdeněk Žbokrtský JUDr. Miln Novák Jiří Oberreiter (příchod ve 14:30

Více

Usnesení 54. schůze Rady města Kopřivnice, konané dne 25. 11. 2008

Usnesení 54. schůze Rady města Kopřivnice, konané dne 25. 11. 2008 Usnesení 54. schůze Rdy měst Kopřivnice, konné dne 2246 - Rd měst po projednání 1. d o p o r učuje zstupitelstvu měst s c h v á l i t 1.1. rozpočet měst Kopřivnice n rok 2009 v celkovém objemu 422 687,9

Více

NováTrojka s novými tvářemi

NováTrojka s novými tvářemi NováTrojka s novými tvářemi Vážení přátelé, příznivci, dárci Nové Trojky! Když jsem si pročítala loňský editorial, který výstižně napsala Martina Pojarová, uvědomila jsem si, že každá výroční zpráva Nové

Více

Usnesení 63. schůze Rady města Kopřivnice, konané dne 07. 04. 2009

Usnesení 63. schůze Rady města Kopřivnice, konané dne 07. 04. 2009 Usnesení 63. schůze Rdy měst Kopřivnice, konné dne 07. 04. 2009 2600 - Rd měst po projednání s c h v l u j e uzvření smlouvy o právu provést stvbu městem Kopřivnice jko stvebník Českou republikou - Úřdem

Více

Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám

Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám Číslo projektu CZ.1.07/1.5.00/34.1094 Název projektu Učíme se trochu jink moderně zábvněji Číslo název šblony II/2 Inovce zkvlitnění výuky cizích jzyků n středních školách

Více

2.3. DETERMINANTY MATIC

2.3. DETERMINANTY MATIC 2.3. DETERMINANTY MATIC V této kpitole se dozvíte: definici determinntu čtvercové mtice; co je to subdeterminnt nebo-li minor; zákldní vlstnosti determinntů, používné v mnoh prktických úlohách; výpočetní

Více

U S N E S E N Í 56. schůze Rady obce Dětmarovice. konané dne 2.6.2014

U S N E S E N Í 56. schůze Rady obce Dětmarovice. konané dne 2.6.2014 U S N E S E N Í 56. schůze Rdy obce Dětmrovice. konné dne 2.6.2014 Rd obce Dětmrovice po projednání v souldu se zákonem č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů 1472/56 schvluje poskytnutí

Více

Zápis z ustavujícího zasedání obecního zastupitelstva v Borovnici

Zápis z ustavujícího zasedání obecního zastupitelstva v Borovnici Zápis z ustvujícího zsedání obecního zstupitelstv v Borovnici Dtum: 31.10.2014 Přítomní členové zstupitelstv: Omluveni: Ondřej Lejdr, Květ Štilcová, Pvel Votoček, Ing. Josef Bušák, Krel Novák, Miroslv

Více

Usnesení 20. schůze Rady města Kopřivnice, konané dne 09. 10. 2007

Usnesení 20. schůze Rady města Kopřivnice, konané dne 09. 10. 2007 Usnesení 20. schůze Rdy měst Kopřivnice, konné dne 960 - Rd měst po projednání uzvření smlouvy o poskytování prcovnělékřské péče městem Kopřivnice jko objedntel MUDr. Tiborem Vicsápim, s místem podnikání

Více

Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám

Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám Číslo projektu CZ.1.07/1.5.00/34.1094 Název projektu Učíme se trochu jink moderně zábvněji Číslo název šblony II/2 Inovce zkvlitnění výuky cizích jzyků n středních školách

Více

MUDr. Hana Dvořáková Ing. Ladislav Pyskatý - tajemník

MUDr. Hana Dvořáková Ing. Ladislav Pyskatý - tajemník 1 Zápis z jednání Rdy měst v Rychnově nd Kněžnou ze dne 21.9.2015 Přítomni: Mgr. Jn Drejslová Mgr. Rdek Jehličk JUDr. Miln Novák Ing. Ivn Skřítecká Mgr. Krel Štrégl Hn Plchá - zpisovtelk Omluven: Ing.

Více

Usnesení z 24. schůze Rady města Cvikova 20. listopadu 2012

Usnesení z 24. schůze Rady města Cvikova 20. listopadu 2012 Město Cvikov Usnesení z 24. schůze Rdy měst Cvikov 20. listopdu 2012 účst: ze 7 členů přítomno: 6 členů, 1 omluven Ing. Beránek 436/12 Revokuje usnesení rdy č. 427/12 ze dne 6.11.2012 ve věci stnovení

Více

SOUHLAS SE ZASKLENÍM BALKONŮ, TERAS A PŘEDZAHRÁDEK DOMU BERANOVÝCH 717. Uděluje

SOUHLAS SE ZASKLENÍM BALKONŮ, TERAS A PŘEDZAHRÁDEK DOMU BERANOVÝCH 717. Uděluje Uděluje 1. Ing. Petr Bllek nr. bytem jko vlstník bytové jednotky č. 717/22 v domě č.p. 717 postveném n prcele prc. č. 760/41 k.ú. Letňny, obec Prh ve výši 2581/73249 (dále jen jko vlstník 1 ) 2. Ing. Miroslv

Více

Jedštěd 73, spolek Horní Hanychov 153 468 08 Liberec 8 Účetní jednotka doručí: 1 x příslušnému finančnímu orgánu

Jedštěd 73, spolek Horní Hanychov 153 468 08 Liberec 8 Účetní jednotka doručí: 1 x příslušnému finančnímu orgánu ROZVAHA dle vyhlášky 54/22 1.1.-31.12.213 Název, sídlo právní form s účinností pro účetní jednotky (v celých tisích Kč) účetní jednotky účtující podle účtové osnovy pro nevýdělečné orgnizce IČO Jedštěd

Více

Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám

Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám Číslo projektu CZ.1.07/1.5.00/34.1094 Název projektu Učíme se trochu jink moderně zábvněji Číslo název šblony II/2 Inovce zkvlitnění výuky cizích jzyků n středních školách

Více

ROZVAHA A K T I V A +56 +42 +19 +18 +1 +37 +42 +8 +29 +42 +56 +42. Výčet položek podle vyhlášky č. 504/2002 Sb.

ROZVAHA A K T I V A +56 +42 +19 +18 +1 +37 +42 +8 +29 +42 +56 +42. Výčet položek podle vyhlášky č. 504/2002 Sb. Výčet položek podle vyhlášky č 504/2002 Sb ROZVAHA 31 12 2 0 1 3 ke dni ( v tisících Kč ) IČ 2 9 1 9 1 8 1 5 Název, sídlo a právní forma účetní jednotky Nadační PhDr Jiřinky Prekopové Trávníky 804/31 Brno

Více

Minimální závzný výčet informcí podle vyhlášky č. 500/2002 S. ROZVAHA ke dni... 3 1. 1 2. 2 0 1 0 jednotky: 1000 Kč Ochodní firm neo jiný název účetní jednotky Správ městských sportovišť Kolín,.s. Sídlo

Více

ROZVAHA. ve zjednodušeném rozsahu ke dni 31. prosince 2013. ( v celých tisících Kč ) IČ. A. Pohledávky za upsaný základní kapitál.

ROZVAHA. ve zjednodušeném rozsahu ke dni 31. prosince 2013. ( v celých tisících Kč ) IČ. A. Pohledávky za upsaný základní kapitál. Zprcováno v souldu s vyhláškou č. 500/2002 S. ve znění pozdějších předpisů ROZVAHA ve zjednodušeném rozshu ke dni 31. prosince 2013 ( v celých tisících Kč ) IČ 26213486 Ochodní firm neo jiný název účetní

Více

Napíšeme si, jaký význam mají jednotlivé zadané hodnoty z hlediska posloupností. Zbytek příkladu je pak pouhým dosazováním do vzorců.

Napíšeme si, jaký význam mají jednotlivé zadané hodnoty z hlediska posloupností. Zbytek příkladu je pak pouhým dosazováním do vzorců. 8..4 Užití ritmetických posloupostí Předpokldy: 80,80 Př. : S hloubkou roste teplot Země přibližě rovoměrě o 0 C 000 m. Jká bude teplot dě dolu hlubokého 900 m, je-li v hloubce 5 m teplot 9 C? Jký by byl

Více

v kat. situaci pozemek je projektu vyznačeno uváděn ve

v kat. situaci pozemek je projektu vyznačeno uváděn ve Pomocá tbulk pro kotrolu formálí správosti úplosti projektu OPŽP pro příprvu věcého hodoceí verze pro směr podpory 6.4. Odvozeo dle podmíek 6. výzvy v r. 2008. Jedá se o ezávzou epoviou pomůcku pro práci

Více

1. ROZSÁHLÁ REKONSTRUKCE VÁŽKY II JE U KONCE

1. ROZSÁHLÁ REKONSTRUKCE VÁŽKY II JE U KONCE Srpn 2015 Prázniny pomlu končí, ěti brzy zsnou o školních lvic i v nšm střisku končí čs ovolných pro většinu změstnnců. Brigáníky, ktří nám běhm uplynulých vou měsíců pomáhli, vystříjí opočtí změstnnci

Více

PŘÍDAVNÁ JMÉNA 1910-1953

PŘÍDAVNÁ JMÉNA 1910-1953 PŘÍDAVNÁ JMÉNA 1 1910-1953 Něktrá roká přídvá jé, příkld bro jí v čště víc výzů, ktré j třb právě rozlšovt. Bro ůž zt VLÝ, DLUHÝ, VYSÝ bo tké HLUBÝ. Sldjt áldjící příkldy: Bro vš Hlboký l Br čr Vyoká tráv

Více

14/10/2015 Z Á K L A D N Í C E N Í K Z B O Ž Í Strana: 1

14/10/2015 Z Á K L A D N Í C E N Í K Z B O Ž Í Strana: 1 14/10/2015 Z Á K L A D N Í C E N Í K Z B O Ž Í Strana: 1 S Á ČK Y NA PS Í E XK RE ME N TY SÁ ČK Y e xk re m en t. p o ti sk P ES C Sá čk y P ES C č er né,/ p ot is k/ 12 m y, 20 x2 7 +3 c m 8.8 10 bl ok

Více

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3 Rada městské části U S N E S E N Í

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3 Rada městské části U S N E S E N Í č.j.: 16/2010 MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3 Rd městské části U S N E S E N Í č. 24 ze dne 8.12.2010 k návrhu Smlouvy o výstvbě mezi Městskou částí Prh 3, Renátou Bádlovou, Jnem Běhounkem Alicí Běhounkovou, Jiřinou

Více

PRACOVNÍ SEŠIT ALGEBRAICKÉ VÝRAZY. 2. tematický okruh: Připrav se na státní maturitní zkoušku z MATEMATIKY důkladně, z pohodlí domova a online

PRACOVNÍ SEŠIT ALGEBRAICKÉ VÝRAZY. 2. tematický okruh: Připrav se na státní maturitní zkoušku z MATEMATIKY důkladně, z pohodlí domova a online Připrv se státí mturití zkoušku z MATEMATIKY důkldě, z pohodlí domov olie PRACOVNÍ SEŠIT. temtický okruh: ALGEBRAICKÉ VÝRAZY vtvořil: RNDr. Věr Effeberger epertk olie příprvu SMZ z mtemtik školí rok 04/05

Více

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE Zstupitelstvo měst Kopřivnice PŘÍLOHA č. 1 k č. j.: 42346/2013/KnD ZPRACOVATEL: Dniel Knpková ČÍSLA USNESENÍ: 400-434 Usnesení 18. zsedání Zstupitelstv měst Kopřivnice

Více

na vznášedle a na čtyřkolkách. Svým

na vznášedle a na čtyřkolkách. Svým ing. Soň Černá - návrhy, Všestudské hovězí od Kejře údržb zhrd Nšerelizce firm vznikl v roce 1991. Chrolis, z toho 1 zkoupen ve Frn- Provozujeme rostlinnou živočišnou výrobu. V rostlinné výrobě zložená

Více

Rozvh podle Přílohy č. vyhlášky č. 504/00 S. Účetní jednotk doručí: x příslušnému fin. orgánu Rozvh v plném rozshu k..0 ( v celých tisících Kč ) Název, sídlo právní form účetní jednotky IČO 8589 Společenství

Více

zájemce, kterým službu nemůžeme nabídnout a vedeme je v seznamu čekatelů. Tento

zájemce, kterým službu nemůžeme nabídnout a vedeme je v seznamu čekatelů. Tento V Slovo úvodem Vážení spoluprcovníci, přátelé příznivci Textilní dílny Gwin, připrvili pro Vás výroční zprávu z rok 2009. Co všechno v tomto roce zžili? Zčl bych nšimi uživteli nší služby, protože pro

Více

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE Rd měst Kopřivnice PŘÍLOHA č. 1 k č. j.: 51/2010/OPE&66612/2010/KnD ČÍSLA USNESENÍ: 98-145 ZPRACOVATEL: Dniel Knpková Usnesení ze 5. schůze Rdy měst Kopřivnice

Více

Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám

Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám Číslo projektu CZ.1.07/1.5.00/34.1094 Název projektu Učíme se trochu jink moderně zábvněji Číslo název šblony II/2 Inovce zkvlitnění výuky cizích jzyků n středních školách

Více

Usnesení 57. schůze Rady města Kopřivnice, konané dne 20. 01. 2009

Usnesení 57. schůze Rady města Kopřivnice, konané dne 20. 01. 2009 Usnesení 57. schůze Rdy měst Kopřivnice, konné dne 2394 - Rd měst po projednání s c h v l u j e doplnění týmu CAF o DiS. Ivnu Rškovou, koordinátorku projektu Zdrvé město MA 21. 2395 - Rd měst po projednání

Více

ROZVAHA. ke dni... Roset s.r.o. 31. 12. 2011. Raisova 1004 Strakonice 386 01

ROZVAHA. ke dni... Roset s.r.o. 31. 12. 2011. Raisova 1004 Strakonice 386 01 Minimální závzný výčet informcí podle vyhlášky č. 500/2002 S. ROZVAHA ke dni... 31. 12. 2011 jednotky: 1000 Kč Rok Měsíc IČ 2011 1 2 28065280 Ochodní firm neo jiný název účetní jednotky Roset s.r.o. Sídlo

Více

Smlouva č. 502015_5_048_A_SKŠ o poskytnutí neinvestiční dotace ze státního rozpočtu ČR v oblasti sportu na rok 2015

Smlouva č. 502015_5_048_A_SKŠ o poskytnutí neinvestiční dotace ze státního rozpočtu ČR v oblasti sportu na rok 2015 Smlouv č. 502015_5_048_A_SKŠ o poskytnutí neinvestiční dotce ze státního rozpočtu ČR v oblsti sportu n rok 2015 Název : Šchový svz České republiky Adres : Zátopkov 100/2, 160 17 Prh 6 IČ : 48548464 Bnkovní

Více

Rozvaha v plném rozsahu k 31.12.2012 ( v celých tisících Kč ) Název, sídlo a právní forma

Rozvaha v plném rozsahu k 31.12.2012 ( v celých tisících Kč ) Název, sídlo a právní forma Rozvh podle Přílohy č. vyhlášky č. 504/00 S. Účetní jednotk doručí: x příslušnému fin. orgánu Rozvh v plném rozshu k 3..0 ( v celých tisících Kč ) Název, sídlo právní form účetní jednotky IČO 643695 Ndce

Více

ROZVAHA (BILANCE) sestavená k 31.12.2006. Základní škola Přemyslovo nám. 1 627 00 Brno A K T I V A. Název, sídlo a právní forma jednotky

ROZVAHA (BILANCE) sestavená k 31.12.2006. Základní škola Přemyslovo nám. 1 627 00 Brno A K T I V A. Název, sídlo a právní forma jednotky Příloh účetní závěrky dle přílohy č.1 k vyhlášce č. 505/2002 S. ROZVAHA (BILANCE) (v tisících Kč n 2 des. míst) sestvená k Název, sídlo právní form jednotky Zákldní škol Přemyslovo nám. 1 627 00 Brno příspěvková

Více

kritérium Návaznost na další dokumenty Dokument naplňující standard

kritérium Návaznost na další dokumenty Dokument naplňující standard 1. CÍLE A ZPŮSOBY ČINNOSTI POVĚŘENÉ OSOBY Dokument obshuje zákldní prohlášení středisk Služby pro pěstouny, do kterého se řdí: poslání, cílová skupin, cíle zásdy, v souldu s kterými je služb poskytován.

Více

uzavírají tuto KOALIČNÍ SMLOUVU Čl. 1 Předmět a účel smlouvy

uzavírají tuto KOALIČNÍ SMLOUVU Čl. 1 Předmět a účel smlouvy Zstupitelé z Kolici pro Louny (dále jen zstupitelé KPL ) Zstupitelé z Občnskou demokrtickou strnu (dále jen zstupitelé ODS ) Zstupitelé z TOP 09 (dále jen zstupitelé TOP 09 ) Zstupitelé z Unii pro sport

Více

Usnesení 62. schůze Rady města Kopřivnice, konané dne 17. 03. 2009

Usnesení 62. schůze Rady města Kopřivnice, konané dne 17. 03. 2009 Usnesení 62. schůze Rdy měst Kopřivnice, konné dne 17. 03. 2009 2544 - Rd měst po projednání 1. j m e n u j e n návrh tjemník MÚ, Ing. Jnu Klímovou, do funkce vedoucí odboru sociálních věcí zdrvotnictví

Více

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE k Rd měst Kopřivnice PŘÍLOHA č. 1 k č. j.: 35618/2013/KnD ČÍSLA USNESENÍ: 2512-2525 ZPRACOVATEL: Jn Cvrklová Usnesení z 80. schůze Rdy měst Kopřivnice ze dne 12.08.2013

Více

Ludmila Cabalková vedoucí odboru školství, kultury, mládeže a TV Jaroslav Tichý vedoucí odboru správy majetku

Ludmila Cabalková vedoucí odboru školství, kultury, mládeže a TV Jaroslav Tichý vedoucí odboru správy majetku 1 Zápis z jednání Rdy měst v Rychnově nd Kněžnou ze dne 20.12.2010 Přítomni: Ing. Jn Skořep Mgr. Jn Drejslová Ing. Michel Zimová Tomáš Erben JUDr. Miln Novák Jiří Oberreiter Mgr. Zdeněk Žbokrtský (příchod

Více

Vážení přátelé, příznivci a dárci Nové Trojky!

Vážení přátelé, příznivci a dárci Nové Trojky! Vážení přátelé, příznivci a dárci Nové Trojky! Je až neuvěřitelné, že opět nastal čas, abych ve výroční zprávě zhodnotila uplynulý rok. Ta rychlost, jakou uběhl, svědčí o tom, že jsme se v Nové Trojce

Více

Roční výkaz pro malé ekonomické subjekty vybraných produkčních odvětví za rok 2001

Roční výkaz pro malé ekonomické subjekty vybraných produkčních odvětví za rok 2001 Roční výkz pro mlé ekonomické subjekty vybrných produkčních odvětví z rok 00 P4-0 Registrováno ČSÚ ČV 93/0 ze dne 30. 8.00 IKF 500 Výkz je součástí Progrmu sttistických zjišťování n rok 00. Podle zákon

Více

ZPRAVODAJ MESTSKÉ Č ČÁSTI MODRANY Č - KAMÝK - KOMORANY Č - CHOLUPICE - TOČNÁ. strana 4

ZPRAVODAJ MESTSKÉ Č ČÁSTI MODRANY Č - KAMÝK - KOMORANY Č - CHOLUPICE - TOČNÁ. strana 4 ZPRAVODAJ MESTSKÉ Č ČÁSTI MODRANY Č - KAMÝK - KOMORANY Č - CHOLUPICE - TOČNÁ WWW.PRAHA12.CZ BREZEN 2011 ZDARMA Š Zveme vás... Km s ním, neb Odpdy 2011 Sportovt lze v kždém věku strn 4 strn 5 AKTUALITY

Více

Usnesení z 25. schůze Rady města Cvikova 4. prosince 2012

Usnesení z 25. schůze Rady města Cvikova 4. prosince 2012 Město Cvikov Usnesení z 25. schůze Rdy měst Cvikov 4. prosince 2012 účst: ze 7 členů přítomno: 6 členů, 1 omluven Ing. Dostál 468/12 Středisko pro rnou péči Liberec s.r.o n zákldě žádosti schvluje příspěvek

Více

ROZVAHA (BILANCE) ke dni 31.12.2005. Vltavotýnská. teplárenská a.s. ( v celých tisících Kč ) Sídlo, bydliště nebo místo IČ

ROZVAHA (BILANCE) ke dni 31.12.2005. Vltavotýnská. teplárenská a.s. ( v celých tisících Kč ) Sídlo, bydliště nebo místo IČ Zprcováno v souldu s vyhláškou č. 500/2002 S. ve znění pozdějších předpisů ROZVAHA (BILANCE) Vltvotýnská ke dni 31.12.2005 teplárenská.s. ( v celých tisících Kč ) Sídlo, ydliště neo místo IČ 62 49 74 21

Více

Zápis z jednání Legislativního výboru Zastupitelstva kraje Vysočina. č. 4/2010 konaného dne 12. 04. 2010

Zápis z jednání Legislativního výboru Zastupitelstva kraje Vysočina. č. 4/2010 konaného dne 12. 04. 2010 Zápis z jednání Legisltivního výboru Zstupitelstv krje Vysočin č. 4/2010 konného dne 12. 04. 2010 Přítomni: 1. Mík Jn 7. Oulehl Drhoslv (předsed) 2. Pospíchl Petr 8. Rusová Mrie 3. Weis Vojtěch 9. Hvlíček

Více

smlouvu o složení finanční částky do advokátní úschovy Níže uvedeného dne, měsíce a roku uzavřeli

smlouvu o složení finanční částky do advokátní úschovy Níže uvedeného dne, měsíce a roku uzavřeli Níže uvedeného dne, měsíce roku uzvřeli 1. Zdeněk Berntík, nr. 14.5.1954 Jrmil Berntíková, nr. 30.12.1956 ob bytem Stroveská 270/87, Ostrv-Proskovice ob jko Smluvní strn 1 2. Tělovýchovná jednot Petřvld

Více

ROZ(H)LED. O Nadání a dovednosti. O projektu Roz(h)led. Hlavní informace. www.nadaniadovednosti.cz

ROZ(H)LED. O Nadání a dovednosti. O projektu Roz(h)led. Hlavní informace. www.nadaniadovednosti.cz O Ndání dovednosti Pomáháme mldým lidem z dětských domovů pěstounských rodin s rozvojem jejich ndání dovedností se správným výběrem studi s příprvou n profesní život se vstupem n trh práce by po odchodu

Více

"Kancionálové" nedělní nešpory

Kancionálové nedělní nešpory "Kncionálové" nedělní nešpory Jkub Pvlík Jednotný kncionál obshuje pod č. 084 nedělní 2. nešpory zhudebněné Zdeňkem Pololáníkem. Většin textů je z neděle 1. týdne žltáře, ntifon k Mgnifict je schválně

Více

Logické rovnice. 1 Úvod. 2 Soustavy logických rovnic

Logické rovnice. 1 Úvod. 2 Soustavy logických rovnic Logické rovice J Bborák, Gyáziu Česká Líp, bbork@sez.cz Ev Svobodová, Krlíské gyáziu, evsvobo@gil.co Doiik Tělupil, Gyáziu Bro, dtelupil@gil.co Abstrkt Záklde šeho iiproektu e počítáí poocí Booleovy lgebry

Více

ROZVAHA A K T I V A +42 +36 +42 +36 +42 +36 +42 +36. Výčet položek podle vyhlášky č. 504/2002 Sb. Název, sídlo a právní forma účetní jednotky...

ROZVAHA A K T I V A +42 +36 +42 +36 +42 +36 +42 +36. Výčet položek podle vyhlášky č. 504/2002 Sb. Název, sídlo a právní forma účetní jednotky... Výčet položek podle vyhlášky č 504/2002 Sb ROZVAHA Výkazy byly jako součást přiznání podány elektronicky dne: 1342015 Podací číslo: 1611283852 Heslo zjištění stavu: ec1152f0 Stav podání: vyřízeno 31 12

Více

PRAHA 1 DEN PRAHY 1 SE BLÍŽÍ UDÁLOSTI KNIHOVNA NA POHOŘELCI JE V NOVÉM ROZHOVOR S JAROMÍREM HANZLÍKEM KRIMI SERVIS VLOUPÁNÍ MŮŽE PŘEKVAPIT KAŽDÉHO

PRAHA 1 DEN PRAHY 1 SE BLÍŽÍ UDÁLOSTI KNIHOVNA NA POHOŘELCI JE V NOVÉM ROZHOVOR S JAROMÍREM HANZLÍKEM KRIMI SERVIS VLOUPÁNÍ MŮŽE PŘEKVAPIT KAŽDÉHO MĚSÍČNÍK RAHA KVĚTEN 204 / ROČNÍK XXIII / WWW.RAHA.CZ STR. 20 STR. 6-7 STR. 5 UÁLOSTI KNIHOVNA NA OHOŘELCI JE V NOVÉM ROZHOVOR S JAROMÍREM HANZLÍKEM KRIMI SERVIS VLOUÁNÍ MŮŽE ŘEKVAIT KAŽÉHO STR. 8-9 EN

Více

é á í ů ů ů ů ž š áž š í ě ě ěž Ž ěž é ě č ě Ří í ří ý á ď ě Í Ý ó í řá á í é í é é ň č č á ň í é ý á ř ě č á ě š ř á é ďá ř ř á ý š á í ý ří ý Ž ď ř ě ý ů ží ě ú ě ú ů ř í Íá í í ú é í š ř ě ř ě á ř úř

Více

é ž ý ížá é čí š ž é š Ó š ť š é é í í í í í ď ž ž ú á č áč č ř á ťá íč ý š ý š í š š ž š ř ý ó š č éž áž ž á á á šříš á š ř š é ú á ž ý š ý ř š í é í áč š í ú ú í š š č é š é ó é ž ž šš š ř ů é ř ř ř

Více

Rozvaha v plném rozsahu k 31.1.2011 ( v haléřích ) Název, sídlo a právní forma

Rozvaha v plném rozsahu k 31.1.2011 ( v haléřích ) Název, sídlo a právní forma Rozvh podle Přílohy č. vyhlášky č. 504/00 S. Účetní jednotk doručí: x příslušnému fin. orgánu Rozvh v plném rozshu k 3..0 ( v hléřích ) Název, sídlo právní form účetní jednotky Středomorvská gentur rozvoje

Více

Občanské sdružení OÁZA Mníšek pod Brdy Výroční zpráva 2012

Občanské sdružení OÁZA Mníšek pod Brdy Výroční zpráva 2012 Občanské sdružení OÁZA Mníšek pod Brdy Výroční zpráva 2012 V devátém roce své existence procházelo naše občanské sdružení generační obměnou, přičemž nadále nabízelo obyvatelům Mníšku a okolí zajímavé akce

Více

Rozvh podle Přílohy č. vyhlášky č. 504/00 S. Účetní jednotk doručí: x příslušnému fin. orgánu Rozvh v plném rozshu k 3..03 ( v hléřích ) Název, sídlo právní form účetní jednotky IČO 6674354 Ndční fond

Více

Usnesení. konaného dne 17. 04. 2008

Usnesení. konaného dne 17. 04. 2008 z 10. zsedání Zstupitelstv měst Kopřivnice konného dne 17. 04. 2008 Usnesení z 10. zsedání Zstupitelstv měst Kopřivnice, konného dne 17. 04. 2008 216 - Zstupitelstvo měst po projednání 1. b ere n věd o

Více

Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám

Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám Číslo projektu CZ.1.07/1.5.00/34.1094 Název projektu Učíme se trochu jink moderně zábvněji Číslo název šblony II/2 Inovce zkvlitnění výuky cizích jzyků n středních školách

Více

a 1 = 2; a n+1 = a n + 2.

a 1 = 2; a n+1 = a n + 2. Vyjářeí poloupoti Poloupot můžeme určit ěkolik růzými způoby. Prvím je protý výčet prvků. Npříkl jeouchá poloupot uých číel by e výčtem l zpt tkto:,, 6,,... Dlší možotí je vzorec pro tý čle. Stejá poloupot

Více

NAŘÍZENÍ KOMISE V PŘENESENÉ PRAVOMOCI (EU) č. /.. ze dne 30.4.2013,

NAŘÍZENÍ KOMISE V PŘENESENÉ PRAVOMOCI (EU) č. /.. ze dne 30.4.2013, EVROPSKÁ KOMISE V Bruselu dne 30.4.2013 C(2013) 2420 finl NAŘÍZENÍ KOMISE V PŘENESENÉ PRAVOMOCI (EU) č. /.. ze dne 30.4.2013, kterým se mění nřízení (ES) č. 809/2004, pokud jde o poždvky n zveřejňování

Více

APLIKACE METODY RIPRAN V SOFTWAROVÉM INŽENÝRSTVÍ

APLIKACE METODY RIPRAN V SOFTWAROVÉM INŽENÝRSTVÍ APLIKACE METODY RIPRAN V SOFTWAROVÉM INŽENÝRSTVÍ Brnislv Lcko VUT v Brně, Fkult strojního inženýrství, Ústv utomtizce informtiky, Technická 2, 616 69 Brno, lcko@ui.fme.vutbr.cz Abstrkt Příspěvek podává

Více

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2012/2013

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2012/2013 PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2012/2013 OSNOVA 1. Práví předpisy 2. Přijímací řízeí 3. Termíy 4. Hodoceí uchazečů 5. Rozhodutí 6. Další kola přijímacího řízeí 7. Zápisový lístek 8. Jedoté přijímací zkoušky

Více

Návrh na prodloužení nájemní smlouvy v sociálním bytě v čp. 835, ul. Na Drahách, Rychnov n. Kn. pro žadatelku pí Ivu Sedláčkovou.

Návrh na prodloužení nájemní smlouvy v sociálním bytě v čp. 835, ul. Na Drahách, Rychnov n. Kn. pro žadatelku pí Ivu Sedláčkovou. 1 Zápis z jednání Rdy měst v Rychnově nd Kněžnou ze dne 14.7.2014 Přítomni: Ing. Jn Skořep Mgr. Jn Drejslová Ing. Michel Zimová Jiří Oberreiter JUDr. Miln Novák Mgr. Zdeněk Žbokrtský Tomáš Erben Ing. Ldislv

Více

Stavební firma. Díky nám si postavíte svůj svět. 1.D Klára Koldovská Šárka Baronová Lucie Pancová My Anh Bui

Stavební firma. Díky nám si postavíte svůj svět. 1.D Klára Koldovská Šárka Baronová Lucie Pancová My Anh Bui Stvební firm Díky nám si postvíte svůj svět. 1.D Klár Koldovská Šárk Bronová Lucie Pncová My Anh Bui Obsh 1) Úvod 2) Přesvědčení bnky 3) Obchodní jméno, chrkteristik zákzník, propgce 4) Seznm mjetku 5)

Více

Výroční zpráva 2014 Spolku Rodinné centrum Petrklíč o.s.

Výroční zpráva 2014 Spolku Rodinné centrum Petrklíč o.s. Výroční zpráva 2014 Spolku Rodinné centrum Petrklíč o.s. Obsah: ÚVODNÍ SLOVO PŘEDSEDKYNĚ SPOLKU... 3 ZÁKLADNÍ ÚDAJE O SPOLKU... 4 Rodinné centrum Petrklíč o.s. provozuje:... 4 MIMOŘÁDNÉ AKCE PETRKLÍČE

Více

Usnesení RM č.j. : 06/RADA/97 z 23.3.2006

Usnesení RM č.j. : 06/RADA/97 z 23.3.2006 Usnesení RM č.j. : 06/RADA/97 z 23.3.2006 Usnesení č. 3939/06 RM bere n vědomí kontrolu plnění usnesení č. 3903-3909/06, 3913/06, 3923/06, 3924/06, 3929/06, 3931/06, 3932/06, 3935/06, 3936/06 souhlsí s

Více

ROZVAHA. ke dni... BAB mont s.r.o. Klíčovská 805/11 Praha 9 190 00 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0

ROZVAHA. ke dni... BAB mont s.r.o. Klíčovská 805/11 Praha 9 190 00 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 +0 Minimální závzný výčet informcí podle vyhlášky č. 500/2002 S. Písemnost yl podán elektronicky dne: 20.6.2012 Podcí : 2172526 Heslo zjištění stvu: c3d895fe Stv podání: vyřízeno ROZVAHA ke dni... 3 1. 1

Více

ZBIERKA ZÁKONOV SLOVENSKEJ REPUBLIKY. Ročník 1969. Uverejnené: 04.04.1969 Účinnosť od: 01.09.1969

ZBIERKA ZÁKONOV SLOVENSKEJ REPUBLIKY. Ročník 1969. Uverejnené: 04.04.1969 Účinnosť od: 01.09.1969 ZBIERKA ZÁKONOV SLOVENSKEJ REPUBLIKY Ročk 1969 Uverejnené: 04.04.1969 Účinnosť od: 01.09.1969 25 V Y L Á Š K A Ministerstv školství České socilistické republiky ze dne 27. únor 1969, kterou se mě doplňuje

Více

Ing. Ladislav Pyskatý - tajemník Jaroslava Pleslová - zapisovatelka

Ing. Ladislav Pyskatý - tajemník Jaroslava Pleslová - zapisovatelka 1 Zápis z jednání Rdy měst v Rychnově nd Kněžnou ze dne 3.3.2015 Přítomni: Ing. Jn Skořep Mgr. Jn Drejslová JUDr. Miln Novák Ing. Ivn Skřítecká Mgr. Rdek Jehličk MUDr. Hn Dvořáková Mgr. Krel Štrégl Ing.

Více

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE Rd měst Kopřivnice PŘÍLOHA č. 1 k č. j.: 3351/2015/KnD ČÍSLA USNESENÍ: 66-94 ZPRACOVATEL: Dniel Knpková Usnesení ze 4. schůze Rdy měst Kopřivnice ze dne 26.01.2015

Více

Výroční zpráva o činnosti školy

Výroční zpráva o činnosti školy Základí škola Frýdlat ad Ostravcí áěstí T.G.Masarka 126 okrs Frýdk-Místk, příspěvková orgazac Výročí zpráva o čost škol za školí rok 29/21 Obsah : 1. Základí údaj o škol 2. Přhld oborů vzděláváí a vzdělávací

Více

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE

MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE MĚSTO KOPŘIVNICE MĚSTSKÝ ÚŘAD KOPŘIVNICE Zstupitelstvo měst Kopřivnice PŘÍLOHA č. 1 k č. j.: 11157/2012/KnD ZPRACOVATEL: Jn Cvrklová ČÍSLA USNESENÍ: 194-219 Usnesení 8. zsedání Zstupitelstv měst Kopřivnice

Více

TÁBOROVÝ SPECIÁL 2009 Co je to Sojka?

TÁBOROVÝ SPECIÁL 2009 Co je to Sojka? ČÍSLO 33 WWW.SOJKA.CZ SOJKA@SOJKA.CZ ROČNÍK 11 TÁBOROVÝ SPECIÁL 2009 C j t Sj? Pč t čl Sjy?» J čé zýj z lčý tt t l» Př č-é j řl lt ty N lč Č ý wů té tč SOJKA-l» Nš č 2008 fč řly tyt t: MŠMT ČR MZV ČR Č-ý

Více

U S N E S E N Í 35. schůze Rady obce Dětmarovice. konané dne 6.3.2013

U S N E S E N Í 35. schůze Rady obce Dětmarovice. konané dne 6.3.2013 U S N E S E N Í 35. schůze Rdy obce Dětmrovice. konné dne 6.3.2013 Rd obce Dětmrovice po projednání v souldu se zákonem č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů 957/35 schvluje rozbory hospodření

Více

NAVRHOVÁNÍ BETONOVÝCH MOSTŮ PODLE EUROKÓDU 2 ČÁST 2 MOSTY Z PŘEDPJATÉHO BETONU

NAVRHOVÁNÍ BETONOVÝCH MOSTŮ PODLE EUROKÓDU 2 ČÁST 2 MOSTY Z PŘEDPJATÉHO BETONU POZVÁNKA A ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA DOPORUČENO PRO AUTORIZOVANÉ OSOBY SLEVY: AO ČKAIT 10 %, ČBS 20 %, AO+ČBS 30 % PŘI ÚČASTI NA 5. NEBO 6. BĚHU ŠKOLENÍ EC2-1 DALŠÍ SLEVA 5 % Ktedrou betonových zděných konstrukcí

Více

Pozvánka. Obsah. Úvodní slovo. HROMADNÉ SETKÁNÍ členů EYOWF TEAMU. Časový harmonogram: Těšíme se na setkání s Vámi!

Pozvánka. Obsah. Úvodní slovo. HROMADNÉ SETKÁNÍ členů EYOWF TEAMU. Časový harmonogram: Těšíme se na setkání s Vámi! ková Eva Sam 3/10 da za Va n Tr Obsah Pozvánka 2 Obsah, Úvodní slovo HROMADNÉ SETKÁNÍ člnů EYOWF TEAMU 3 Pozvánka hrodné stkání 4 Rozhovor s Katnou Nyčovou 5 Přdstavujm organizační výbor 8 Kdo můž být

Více

Datová schránka: wquti2c Registrace sdružení na MV ČR byla provedena dne 3. 5. 1990 č. j. VSP/1-34/90-R.

Datová schránka: wquti2c Registrace sdružení na MV ČR byla provedena dne 3. 5. 1990 č. j. VSP/1-34/90-R. VÝROČNÍ ZPRÁVA Zákldní údje Název sdružení: Asocice středoškolských klubů České republiky, o. s. ve zkrtce ASK ČR Sídlo: IČ: 00531413 DIČ: Česká 166/11, 602 00 Brno CZ00531413 Telefon fx: +420 542 210

Více

Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám

Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám Projekt MŠMT ČR: EU peníze školám Číslo projektu CZ.1.07/1.5.00/34.1094 Název projektu Učíme se trochu jink moderně zábvněji Číslo název šblony II/2 Inovce zkvlitnění výuky cizích jzyků n středních školách

Více

Vážení čtenáři, SLOVO ÚVODEM. IV. ročník Číslo 3/2012 124.ÚS IPA sekce ČR

Vážení čtenáři, SLOVO ÚVODEM. IV. ročník Číslo 3/2012 124.ÚS IPA sekce ČR SERVO PER AMIKECO IV. ročník Číslo 3/2012 124.ÚS IPA sekce ČR SLOVO ÚVODEM Vážení čtenáři, Korupce je jeden z nešvrů nší společnosti. Z těchto důvodů byl schválen novelizce zákon číslo 137/2006, která

Více