Horkovzdušné balóny Nabízíme létání horkovzdušným balónem. Plavba balónem (pro 3 osoby s pilotem) trvá 1-1,5h. Veškeré lety lze provést za příznivého

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Horkovzdušné balóny Nabízíme létání horkovzdušným balónem. Plavba balónem (pro 3 osoby s pilotem) trvá 1-1,5h. Veškeré lety lze provést za příznivého"

Transkript

1 Horkovzdušné balóny Nabízíme létání horkovzdušným balónem. Plavba balónem (pro 3 osoby s pilotem) trvá 1-1,5h. Veškeré lety lze provést za příznivého počasí. Pro méně odvážné máme bezpečnější variantu - balón na laně. Další aktivity Let Ultralightem, vrtulníkem, na rogalu, seskok padákem, tandemový seskok, paragliding Tématické akce Letecký den (ranní/večerní lety horkovzdušným balónem, lety helikoptérou, návštěva leteckého muzea, vědomostní testy z historie i součastnosti civilního i armádního létání).

2 Aktivity Čtyřkolky, sněžný skútr, motoskijöring, minibiky, vozidla 4x4, motokáry, motocrossové exhibice, vojenská vozidla, motorové koloběžky, Segway, RC modely, dětská autoškola, pronájem luxusních a historických aut, horská kola,... Tématické akce Tajný závod (závod vlastními vozy, na meetpointech motoristické dovednostní soutěže - výměna kol, první pomoc, slalom, stupeň vítězů ve stylu F1, videoprojekce motor. závodů, live koncert). Terénní závody (závody na tankodromu v offroadech a na terénních čtyřkolkách, dovednostní disciplíny, RC modely, jízda v tanku).

3 Aktivity Slaňování a speletování, bungee trampolína, bungee swimming, skok z věže, z mostu a z jeřábu, skákání přes švihadlo, bungee jumping, bungee running, lanovka, provazová šplhací síť, skok důvěry, lezecká stěna, lezecký komplex, provazové mosty, houpačky - podle terénních podmínek,lanový žebřík,... Tématické akce Opičí lidé (pevný kemp v lese, šplh na strom, chůze na laně, skok důvěry, veškeré odměny a požitky - nápoje, jídlo, výbava - umístěny na stromech Skalní terasy (dobrodružná cesta za pokladem přes skalní prvky, překonávání překážek s horolezeckou výbavou, na konci trasy poklad. Let 518 (přeživší trosečníci letecké havárie potřebují dostat své věci z trosek letadla zachycených v korunách stromů a dostat

4 Aktivity Vzduchovky, pistole, lukostřelba, kuše, šipky, foukačky, prak, paintball,airsoft, historická děla/houfnice. Tématické akce Military Camp (střelnice, pochodové cvičení - přehlídka, boj s bajonetem, výuka základů sebeobrany, paintball - souboj týmu). Barbarian emperrors (několikadenní nonstop akce pro několik týmů, které se snaží získat území, vlajky, fanty jednotlivých soupeřů,potraviny, pití, zbraně a body v různých disciplínách). Trestný tábor (lágr v kamenolomu, vězni plní úkoly dozorců/kolegů, rozbíjení balvanů na štěrk kladivem, práce se sbíječkou, přenášení břemen, pokus o útěk, pak následuje výměna rolí - dozorce/mukl.

5 Aktivity Potápění, sjíždění divoké vody, vodní skútry, motorový člun, vodní lyžování,jízda na banánu, jízda na kruzích, dětská vodní skákadla, malé nafukovací čluny a lehátka, pramice, šlapadla, dračí lodě, beach party s koktejlovým barem, kapitánské zkoušky, rýžování zlata na Klondiku, škola Windsurfingu a Kiteboardingu,... Tématické akce Námořníci na pustém ostrově (lov, rozdělání ohně, stavba chatrče, lezecká síť,...) Divoký západ (rýžování zlata, práskání bičem, přepadení bandity z konkurenčním týmem, střelba,...) Beach party (all inclusive písečná pláž, koktejly, beach-volejbal, fotbal, hudba, grilování, nenáročné soutěže) Pirátská noc (masky, dračí lodě, fireshow, ohňostroj, finální, pirátská pivnice, rožnění, Grill & Bar, ozvučení)

6 Aktivity Shoď ho, Vodní fotbal, Rodeo bull (elektrický býk), zorbing, nafukovací hrady,elektrický surf, prolézačky, skákadla, molitanové zbraně - meče, palcáty, Tématické akce Dětský den (soutěže pro děti - skákání v pytli, na trampolíně, na skákacím hradu, hod na cíl, klauni, kreativní koutky, atd. atd.. Za každou disciplínu malá odměna a finální večerní program. Římské hry (římské kostýmy, gladiátorské souboje s molitanovými zbraněmi, gladiátorská škola boje s dýkou,...) Den koulení (zorbing, aerotrim, válení sudů, chůze po valících se barelech, akrobatická škola a nakonec válení šunek u grillu).

7 Aktivity Aerotrim, casino, trampolíny, ruské kuželky, práskání bičem, hod lasem, golf, hod kroužků, skákání v pytli, stolní fotbal, stolní hokej, kurz první pomoci, taneční kurz, základní kurz fotografování, sommeliérský kurz, barmanský kurz bowling, curling, kurz snowboardingu, kurz lyžování

8 Lidské zdroje prověřené a odzkoušené hostesky, promotéři, číšníci, servírky,tanečnice, ochranka Zvuková aparatura, pódia, osvětlení, backstage používané mikrofony: AKG, Shure, Sennhaiser zařízení od firem: Soundcraft, AKG, Zeck, Mackie, Laney Světelná show ohňostroje, fireshow, interiérové efekty, umělá mlha, disco koule... Zastřešení party stany, indiánská teepee, nafukovací stany a přístřešky variabilních rozměrů Catering masové i vegetariánské studené stoly, grilování, teplá kuchyně a kulinářské speciality z hotelových kuchyní, koktejlový bar Ubytování smluvní hotely v Praze, na Slapech, Orlíku, v Krkonoších a na Šumavě s kapacitou do 200 osob, zajištění ubytování podle norem a požadavků klienta v jakékoliv lokalitě Servis montáž/demontáž/uskladnění promo stanů, fotodokumentace,střih videa,exluzivita v rámci sektoru klienta

9 Jednoduchá, na údržbu nenáročná a relativně levná reklama se širokou škálou použití. Na plotru jsme schopni vyřezat různé velikosti grafiky (od jmenovky, přes složité ornamentální obrazce, až po stometrové nápisy). Plotr může řezat až do šíře 122cm, ovšem tím není velikost textů či obrazců omezena, jelikož jsme schopni širší řezanou grafiku na sebe napojovat. Na výběr je široká škála barev folií od různých výrobců (JAC, ORACAL, METAMARK, AVERY, atd.). Folie pro řezanou grafiku také můžeme rozlišit podle druhu lepidla (polymerické, monomerické,..) a také podle životnosti a stálobarevnosti na 2, 3 8 leté folie. Dle vybraného druhu folie můžeme také aplikovat danou grafiku na různé druhy povrchu (PVC desky, plech, sklo, plexisklo atd. a to jak v interiéru tak i exteriéru).

10 Můžeme Vám nabídnout jeden z nejlevnějších digitálních tisků v republice. Ceny se odvíjí na základě kvality tisku (rozmezí dpi), materiálu, velikosti potištěné plochy (m2) a použití UV laminace (stálebarevnost a odolnost proti mechanickému poškození). Tiskneme na PVC folie, banery, samolepky, reklamní poutače,... U tisku banerů nejsme limitováni žádným množstvím ani velikostí, jelikož díky navařování jednotlivých kusů banerů jsme schopni vyrobit X metrové banery, které navíc díky olemování či zdvojeným svařeným lemem a za použití kovových či plastových ok lze umístit prakticky kamkoliv.

11 Jsme schopni tisknout na offsetových strojích od centimetrových ploch samolepek, jmenovek přes vizitky, letáky, brožury, knihy, šanony, skládací desky, plakáty až po velké bigboardy. Nejsou problém ani zakulacené či zkosené rohy u tiskovin (např. vizitky apod.). V rámci offsetového tisku také jsme schopni zajistit falcování, rylování, vazbu, slepování atd. Offsetový tisk zahrnuje širokou škálu tiskovin: letáky, brožury, knihy, vizitky, šanony, desky, plakáty a billboardy

12 Používáme jej na potisk oblečení (trika, bundy, kalhoty atd. a to jak sportovní tak i bavlněné či termoprádlo). Také jej lze využít k výrobě plakátů, potisku reklamních tašek (papírové i PVC) a dalších reklamních předmětů. Do této kategorie můžeme také zahrnout i tamponprint, kterým lze opět potisknout postupně v jednotlivých barvách (stejně jak u sítotisku) různé menší reklamní předměty (zde je vše omezeno pouze velikosti stroje do několika cm).

13 V tomto oboru naše firma naprosto exceluje od grafiků a techniků až po dělníky ve výrobě. Montujeme a poskytujeme nákladní auta a výstavby po celé ČR. K výrobě používáme špičkové materiály Mehler Hak ve 44 barevných odstínech a kování od firmy Franz Miederhoff. Reklamní potisky provádíme ručně nebo digitálně ve foto-kvalitě a s následnou tekutou laminací.

14 Jako reklamní agentura nabízíme fullservis reklamních služeb. To znamená od zadání poptávky, vytvoření kalkulace, objednávky, grafiky, výroby až po předání hotové zakázky. Samozřejmostí je i samotná instalace zhotovené reklamy. Zajistíme instalaci banerů (zavěšení na plot, fasády domů, vypnutí do konstrukcí,...), polep tištěné i řezané grafiky (na výlohy, dopravní prostředky, podlahy, zdi,...), roznášku reklamních letáků, výlep plakátů, postavení info stánků, hostesky, promotéry atd.

15 Na základě Vaší poptávky dodáme katalogy s různými reklamními předměty. Z těchto několikaset stránkových katalogů si jistě vyberete i Vy. Tento vybraný předmět můžeme potisknout Vaším logem, sloganem, značkou, textem, atd. za použití sítotisku, tamponprintu, výšivky, digitálního tisku, gravírování, výseku, raznice apod. Ovšem také můžeme reklamní předmět dodat i bez dalších úprav, pouze takový jaký je v katalogu.

16 Internetové stránky zná přeci každý. Tedy, co dodat... Internetová prezentace je velmi často první kontakt klienta s Vaší společností. Už podle prvního kontaktu bych měl dostat názor zda se mi chce s touto společností, obchodem nebo člověkem spolupracovat a nebo ne. Mít v dnešní době internetové stránky není už žádný drahý luxus. My tvoříme stránky dostupné a efektivní. Z hlediska efektivity tohoto nástroje se jedná o jednu z nejlevnějších forem reklamy. Kolik Vás stojí vytvořit novou provozovnu, kancelář, sídlo? Hodně že ano? Internetové stránky jsou přesně to samé - vaše nová kancelář na internetu. A taky každé 2 roky malujete v kancelářích nebo doma? Nechtěl by web redesign? Internetová prezentace se za poslední roky strašně moc posunula dopředu a bylo by dobré se držet v moderních technologiích a vizuálech. My Vám toto rádi nabídneme a navíc pracujeme na vlastní redakčním systému, takže si můžete vše sami ovládat a to velmi jednoduše!

Kontaktní údaje: Jan Veber Jiří Papáč

Kontaktní údaje: Jan Veber Jiří Papáč Kontaktní údaje: Jan Veber Jiří Papáč Tel.: +420 777 042 876 Tel.: +420 777 089 907 Tel.: +420 246 002 494 Tel.: +420 246 002 494 E-mail: jan.veber@vertigosports.cz E-mail: jiri.papac@vertigosports.cz

Více

NABÍDKA PRO POŘÁDÁNÍ FIREMNÍCH AKCÍ NA MALEVILU

NABÍDKA PRO POŘÁDÁNÍ FIREMNÍCH AKCÍ NA MALEVILU NABÍDKA PRO POŘÁDÁNÍ FIREMNÍCH AKCÍ NA MALEVILU Firemní akce jsou nedílnou součástí Malevilu. Naší snahou je nabízet velký výběr různých aktivit a služeb. Rádi Vám na míru sestavíme program a naši školení

Více

Tiskárna a reklamní agentura

Tiskárna a reklamní agentura Tiskárna a reklamní agentura eura úvodní slovo Dámy a pánové, dostala se Vám do rukou prezentace tiskárny a reklamní agentury Eura s.r.o. Dovolte mi, abych Vás stručně seznámil s tím, co můžeme nabídnout

Více

I Dopravu až k vám zajišťujeme po domluvě a podle rozsahu zakázky.

I Dopravu až k vám zajišťujeme po domluvě a podle rozsahu zakázky. I Firma APIS agency vznikla v roce 1992 jako sdružení podnikatelů se zaměřením na reklamu a tisk. Postupem času jsme se ve stále větší míře orientovali na polygrafickou výrobu, avšak i nadále naleznete

Více

Zajistíme pro vás. Lucie Rašková NENAŠLI JSTE, CO JSTE HLEDALI? KONTAKT

Zajistíme pro vás. Lucie Rašková NENAŠLI JSTE, CO JSTE HLEDALI? KONTAKT Zajistíme pro vás AKTIVITY Zábavné mobilní casino, světelná stěna - jediná v ČR, indoor curling, quiz show, laserová střelnice, virtuální hry a zábava, herní zóna, hlavolamy a párty hry, airbrush tetování,

Více

Teambuildingové a sportovní aktivity v režii Clarion Hotelu Špindlerův Mlýn Užijte si s námi na horách!

Teambuildingové a sportovní aktivity v režii Clarion Hotelu Špindlerův Mlýn Užijte si s námi na horách! Teambuildingové a sportovní aktivity v režii Clarion Hotelu Špindlerův Mlýn Užijte si s námi na horách! Sportovní a vzdělávací moduly: akce, Kick-off, Family day, sport apod. (cíl je zejména zabava a sportovní

Více

Akce pro neziskové organizace

Akce pro neziskové organizace Akce pro města a obce Firemní akce Teambuilding Teamspirit Speciální akce Akce pro neziskové organizace zábava, sport, adrenalin PRO VAŠE AKCE! FINETIME s.r.o. Lamačova 842/14 152 00 Praha 5 IČ: 242 04

Více

KATALOG SLUŽEB. ZAOSTŘENO NA REKLAMU www.imperialmedia.cz

KATALOG SLUŽEB. ZAOSTŘENO NA REKLAMU www.imperialmedia.cz KATALOG SLUŽEB ZAOSTŘENO NA REKLAMU www.imperialmedia.cz OBSAH O SPOLEČNOSTI 03 GRAFICKÉ STUDIO 05 LOGOTYP GRAFICKÝ MANUÁL OBALOVÁ GRAFIKA FIREMNÍ TISKOVINY FOTOGRAFICKÉ PRÁCE WEBOVÉ STUDIO 15 STATICKÉ

Více

Vystoupení - tým 7th Move

Vystoupení - tým 7th Move Skákací boty Na první pohled vás zaujmou, po vyzkoušení vás uchvátí! Objevte nové možnosti pohybu. Zajistíme pro vás výuku malých i velkých skupin, street promotion, menší exhibice i profesionální show.

Více

Proč je dobré tisknout na textil

Proč je dobré tisknout na textil inzerce Green 143x173_- 30.4.2015 10:48 Page 2 Green Star System - známka ekologické kvality Abyste mohli snadno identifikovat eko-odpovědné produkty, vytvořil Antalis Green Star System, který každému

Více

zážitků UKÁZKOVÝ KATALOG

zážitků UKÁZKOVÝ KATALOG ADRENALIN A SPORT 75 zážitků UKÁZKOVÝ KATALOG Také si myslíte, že běžné sporty jsou fajn, ale chtělo by to zkusit něco nového? Máte příležitost vybrat si jak z méně náročných aktivit, tak ze zážitků, které

Více

www.1kdesign.cz www.reklamni-predmety-potisk.cz

www.1kdesign.cz www.reklamni-predmety-potisk.cz 1K Design s.r.o. Rudolfovská 45 37001 České Budějovice tel. 387 423 280 gsm 608 132 640 info@1kdesign.cz www.1kdesign.cz www.reklamni-predmety-potisk.cz 1K Design s.r.o. Co nabízíme společnost, která splní

Více

emoce, spolupráce, poznání, posouvání hranic Netušila jsem, jak je Jiří ochotný pomáhat a vtipný, v kanceláři moc nemluví, měli jsme ho za morouse.

emoce, spolupráce, poznání, posouvání hranic Netušila jsem, jak je Jiří ochotný pomáhat a vtipný, v kanceláři moc nemluví, měli jsme ho za morouse. Firemní programy emoce, spolupráce, poznání, posouvání hranic Netušila jsem, jak je Jiří ochotný pomáhat a vtipný, v kanceláři moc nemluví, měli jsme ho za morouse. Vlaďka, 48 let, útnice teambuildingu

Více

4TIPY PrO EVENT MANAGEMENT EVENT MANAGEMENT JAKO EFEKTIVNÍ NÁSTROJ FIREMNÍ KOMUNIKACE

4TIPY PrO EVENT MANAGEMENT EVENT MANAGEMENT JAKO EFEKTIVNÍ NÁSTROJ FIREMNÍ KOMUNIKACE komerční příloha společnosti MeDiapLaneT TEMATICKÉ EvENTY nemusí stát firmu statisíce FoToNAUT to správné osvěžení na každou akci březen 2014 EVENT MANAGEMENT www.event-management.cz foto: fotobanka ČESkÉ

Více

Tvoříme svět kolem vás

Tvoříme svět kolem vás Tvoříme svět kolem vás KATALOG SLUŽEB Pokud ve Vaší společnosti řešíte otázku, jak co nejlépe prezentovat Vaše produkty nebo společnost, jste na správném místě. EURONOVA GROUP připravuje různé podoby reklamních

Více

grafické portfolio rebel art www.rebelart.cz

grafické portfolio rebel art www.rebelart.cz grafické portfolio rebel art www.rebelart.cz rebel art Adresa: Kozí strana 791/18A Střelice, 664 47 Telefon: +420 534 009 212 Mail: info@rebelart.cz Poskytujeme služby od kreativního uvažování a plánování,

Více

Zpravodaj pro oblast signmakingu

Zpravodaj pro oblast signmakingu info květen 2001 Zpravodaj pro oblast signmakingu 2 Co je nového v Brně? Uplynulo již více než půl roku, co jsme oficiálně zahájili provoz v naší brněnské pobočce. Důvod založení byl zcela prostý chceme

Více

Rozvíjíme. Industrial Packaging

Rozvíjíme. Industrial Packaging Rozhovor o sektoru Industrial Packaging str. 12 Digital-to-Business: materiály pro digitální tisk str. 14 Antalis na akcích s partnery str. 16 Facebook a soutěž pro kreativce a designéry str. 20 Antalis

Více

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ FOR ARCH FOR THERM FOR WOOD BAZÉNY, SAUNY & SPA FOR WASTE & WATER OBSAH: UZÁVĚRKA: 18. 7.

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ FOR ARCH FOR THERM FOR WOOD BAZÉNY, SAUNY & SPA FOR WASTE & WATER OBSAH: UZÁVĚRKA: 18. 7. OBJEDNÁVKOVÝ KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE FOR ARCH FOR THERM FOR WOOD BAZÉNY, SAUNY & SPA FOR WASTE & WATER OBSAH: 1 Důležitá upozornění 2 Objednávka parkování, vjezdu, vystavovatelských a montážních

Více

AZ TEAMBUILDING s.r.o.

AZ TEAMBUILDING s.r.o. AZ s.r.o. Moravská 30 120 00 Praha 2 Česká republika www.azteambuilding.cz Naším cílem, je pomoci Vám dosáhnout Vašich cílů! O NÁS Naše poslání V AZ Teambuilding vytváříme a realizujeme programy, jež Vám

Více

Still Production. katalog 2014 / 2016. Naší nejlepší referencí je spokojený maturant. Moderátoři. Kapely. Fotografové a kameramani

Still Production. katalog 2014 / 2016. Naší nejlepší referencí je spokojený maturant. Moderátoři. Kapely. Fotografové a kameramani Still Production katalog 2014 / 2016 Naší nejlepší referencí je spokojený maturant Moderátoři Kapely Fotografové a kameramani Programová vystoupení Skleničky a šerpy Kluby Na začátek pár rad a tipů...

Více

Programové balíčky města Ostravy

Programové balíčky města Ostravy sport adrenalin zábava historie turistika wellnes gastronomie Programové balíčky města Ostravy aneb objevujte Ostravu aktivně, dobrodružně, tradičně i netradičně Úvod Klasická návštěva muzeí, zámků a obdobných

Více

I multiexpo. Podzim 2010. Magazín o materiálech a technologiích pro výrobu reklamy a tisk. www.multiexpo.eu

I multiexpo. Podzim 2010. Magazín o materiálech a technologiích pro výrobu reklamy a tisk. www.multiexpo.eu I multiexpo Magazín o materiálech a technologiích pro výrobu reklamy a tisk Podzim 2010 www.multiexpo.eu obsah // editorial Máme rádi dobré výzvy! Agfa Graphics je hrdá, že může oznámit integraci celé

Více

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ FOR HABITAT FOR FURNITURE FOR OFFICE FOR GARDEN BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY OBSAH: UZÁVĚRKA: 14. 2.

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ FOR HABITAT FOR FURNITURE FOR OFFICE FOR GARDEN BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY OBSAH: UZÁVĚRKA: 14. 2. OBJEDNÁVKOVÝ KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE FOR HABITAT FOR FURNITURE FOR OFFICE FOR GARDEN BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY OBSAH: 1 Důležitá upozornění 2 Objednávka parkování, vjezdu, vystavovatelských a montážních

Více

Design souboru reklamních produktů pro podporu prodeje, P.O.P materiály. Stanislav Nakládal

Design souboru reklamních produktů pro podporu prodeje, P.O.P materiály. Stanislav Nakládal Design souboru reklamních produktů pro podporu prodeje, P.O.P materiály Stanislav Nakládal Bakalářská práce 2007 ABSTRAKT V dnešní době jsou běžnou součástí marketingu POP prostředky. Slouží k podpoře

Více

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ FOR KIDS FOR SENIOR FOR PETS OBSAH: UZÁVĚRKA: 13. 2. 2015

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ FOR KIDS FOR SENIOR FOR PETS OBSAH: UZÁVĚRKA: 13. 2. 2015 OBJEDNÁVKOVÝ KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE FOR KIDS FOR SENIOR FOR PETS OBSAH: 1 Důležitá upozornění 2 Objednávka parkování, vjezdu, vystavovatelských a montážních průkazů 2a Objednávka přednáškových

Více

TEAMBUILDING PROGRAMY NA MALEVILU

TEAMBUILDING PROGRAMY NA MALEVILU TEAMBUILDING PROGRAMY NA MALEVILU VÝHODY SPOLUPRÁCE MALEVIL TEAM FUN TEAMSPIRIT TEAMBUILDING ADRENALIN TEAMBUILDING LOW COST TEAMBUILDING KREATIVNÍ TEAMBUILDING VEČERNÍ PROGRAMY VZDĚLÁVACÍ WORKSHOPY Na

Více

Ústí nad Labem 65. 56 Hradec Králové. Karlovy Vary. Ostrava. Plzeň. Olomouc. 58 Jihlava Brno. 57 Zlín. 67 České Budějovice

Ústí nad Labem 65. 56 Hradec Králové. Karlovy Vary. Ostrava. Plzeň. Olomouc. 58 Jihlava Brno. 57 Zlín. 67 České Budějovice Tipy na výlety a dovolenou v České republice: www.kudyznudy.cz 68 60 Liberec 64 70 59 Ústí nad Labem 65 56 Hradec Králové 61 55 Karlovy Vary 62 63 66 69 PRAHA Pardubice Plzeň 67 České Budějovice 58 Jihlava

Více

výrobní družstevnictví

výrobní družstevnictví 09-10/2012 l MĚSÍČNÍK l ROČNÍK 57 l CENA 20 Kč výrobní družstevnictví časopis českých a moravských výrobních družstev Veletrhy: ZEMĚ ŽIVITELKA STYL a KABO CHODSKÝ VELETRH Hurá do školy s kufříkem z DRUCHEMY

Více

V tomto vydání najdete / v tomto vydaní nájdete:

V tomto vydání najdete / v tomto vydaní nájdete: 2 Zpravodaj pro oblast signmakingu červen / jún 2011 V tomto vydání najdete / v tomto vydaní nájdete: Durst Omega 1 HP Scitex LX850 Jak se rodila fotografie na titulní stranu katalogu Co mají společného

Více