Download "AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS"

1 MODERNÍ UMĚNÍ / FOTOGRAFIE 6. PROSINCE 2015

2

3

4 AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel romanmejstrik@orlysartauctions.com Mgr. Silvie Malíková tel silviemalikova@orlysartauctions.com

5 AUKCE MODERNÍ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE 6. prosince 2015 od hod. PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA 30. listopadu 5. prosince 2015 Galerie Maldoror Přemyslova 9, Praha hod. ORLYS ART AUCTIONS Přemyslova 9, , Praha 2-Vyšehrad

6

7 INDEX Anderle Jiří 39 Anonym 107, 112 Bolf Josef 95, 96 Born Adolf 25 Boudník Vladimír 17 Brunovský Albín 26, 37, 45, 46 Čepelák Ladislav 53 De Chaimoy 60 Dlouhý Bedřich 24, 55 Fila Rudolf 69, 80, 81, 86 Fišárek Alois 27 Gross František 71 Hackensmied Alexander 108 Hampl Josef 20, 89 Hilmar Jiří 54 Hovadík Jaroslav 19 Hudeček František 13 Chatrný Dalibor 18, 59, 67, 82 Chlupáč Miloslav 51 Chochola Václav 116 Jankovič Jozef 104 John Jiří 31 Knížák Milan 61 Koblasa Jan 79 Kocman Jiří Hynek 83 Kočiš Juraj 50 Konůpek Jan 9 Kopf Maxim 10 Koreček Miloš 126, 130, 131 Kotík Jan 15 Kotík Jan 36 Koudelka Josef 110 Krátký Čestmír 109 Krejčí Jiří 38 Kubový Jiří 84 Kučerová Alena 21, 49 Kulhánek Oldřich 16, 52 Kundera Ludvík 68 Kupka František 7 Kyncl František 23 Linhart Kamil 57 Mirvald Vladislav 125 Moucha Josef 111 Muzika František 29 Nepraš Karel 35 Novák Ladislav 33, 34, 43, 62, 63, 64, 65, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 90, 91 Orlík Emil 11 Ovčáček Eduard 22, 30, 32, 47, 48 Plicka Karol 98, 99 Reichmann Vilém 100, 101, 102, 103, 117, 123, 124, 127, 128, 129 Resl Michal 105 Rychecký S., Valoch J. 88 Schamoni Albert 3, 4 Sklenář Zdeněk 14 Smetana Jan 58 Souček Ludvík 113, 114, 115, 119, 120 Sudek Josef 106 Svoboda Jan 122 Sýkora Zdeněk 94 Šimon T. F. 5 Šimotová Adriena 40, 41, 42, 44 Šimotová, Chatrný, Holub, Zykmund 66 Špála Václav 6 Štreit Jindřich 121 Štursa Jan 8 Teschner Richard 1, 2 Tichý František 28 Urbásek Miloš 92 Váchal Josef 12 Valoch Jiří 118 Válová Květa 97 Vožniak Jaroslav 56, 93 Zykmund Václav 70, 85, 87

8

9 1. RICHARD TESCHNER ( ) Tisíc a jedna noc, 1907 mezzotinta, ruční papír 23 x 21 cm signováno vpravo dole R. Teschner Kč 2. RICHARD TESCHNER ( ) bez názvu, 1916 lept, papír 26,7 x 22,3 cm signováno vpravo dole R. Teschner Kč 3. ALBERT SCHAMONI ( ) D o n Q u i c h o t, lept, ruční papír 24 x 19,5 cm signováno vpravo dole Albert Schamoni Kč

10 4. ALBERT SCHAMONI ( ) Velká kresba rodiči ubitého dítěte, 1928 tuš, ruční papír 60 x 40 cm signováno vpravo dole Albert Schamoni Stará Říše Kč 5. T. F. ŠIMON ( ) New York (Brooklyn bridge), 1927 barevný lept, 35,4 x 41,6 cm signováno vpravo dole T.F. Šimon Kč 6. VÁCLAV ŠPÁLA ( ) Žena, 1918 linoryt, akvarel, ruční papír, 23 x 15 cm signováno vpravo dole V.Špála Kč

11 7. FRANTIŠEK KUPKA ( ) Va petit mousse Ou le vent te pousse kolem roku 1901 tuš, papír 34,5 x 56,5 cm signováno vpravo dole Kupka Kč 8. JAN ŠTURSA ( ) Primavera, 1907 bronz, originální odlitek z 20. let výška 39,7 cm signováno Štursa Kč Reprodukováno: Jiří Mašín Jan Štursa, Odeon 1981, str. 18, 19

12 9. JAN KONŮPEK ( ) Nečekaná návštěva, 1933 olej, překližka, 60 x 43,3 cm signováno vpravo dole Konůpek Kč

13 10. MAXIM KOPF ( ) Krajina na Tahiti, 1924 olej, plátno, 38,5 x 52 cm signováno vlevo dole M Kopf Kč

14 11. EMIL ORLÍK ( ) Heidelberg v noci, 20. léta olej, plátno, karton, 55,6 x 68,7 cm signováno vpravo dole Orlík Kč

15 12. JOSEF VÁCHAL ( ) Hudební věta, nedatováno barevný dřevoryt, ruční papír 34 x 27 cm signováno vpravo dole J Váchal Kč 13. FRANTIŠEK HUDEČEK ( ) Melancholie, 1944 lept, ruční papír 24,3 x 17,6 cm signováno vpravo dole Fr. Hudeček Kč 14. ZDENĚK SKLENÁŘ ( ) Arcimboldo, 1971 lept s podtiskem, ruční papír 43 x 26 cm signováno dole uprostřed Sklenář Kč

16 15. JAN KOTÍK ( ) Postavy, 1944 olej, plátno, 33 x 24 cm signováno vpravo nahoře Jan Kotík Kč 16. OLDŘICH KULHÁNEK ( ) Nástěnné noviny, 1967 suchá jehla, ruční papír 25 x 35 cm signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek Kč

17 17. VLADIMÍR BOUDNÍK ( ) bez názvu, 1962 strukturální grafika, 33,4 x 20,8 cm signováno vpravo dole V Boudník Kč 18. DALIBOR CHATRNÝ ( ) bez názvu, 60. léta reliéfní tisk, ruční papír, 30,6 x 21,8 cm signováno vpravo dole D Chatrný Kč 19. JAROSLAV HOVADÍK ( ) bez názvu, 1964 strukturální grafika, 19,6 x 24,6 cm signováno vpravo dole J Hovadík Kč

18 20. JOSEF HAMPL (1932) Z cyklu Povaha projevu, 1963 negativní grafika, 38 x 29 cm signováno vpravo dole Jos Hampl Kč 21. ALENA KUČEROVÁ (1935) Viadukt, 1988 tisk z perforovaného plechu, 53,2 x 74,5 cm signováno vpravo dole Alena Kučerová Kč 22. EDUARD OVČÁČEK (1933) bez názvu, 1967 reliéfní tisk, ruční papír, 40 x 30 cm signováno dole uprostřed Ovčáček Kč 23. FRANTIŠEK KYNCL ( ) bez názvu, 1972 kombinovaná technika, papír, 36,9 x 36,9 cm signováno na rubu František Kyncl Kč

19 24. BEDŘICH DLOUHÝ (1932) Důl Nejedlý, 1959 olej, plátno, na rubu malba ženského aktu z konce 50. let 71 x 89,5 cm signováno vpravo dole B. Dlouhý Kč

20 25. ADOLF BORN (1930) Loď bláznivých lovců otroků, 1969 litografie, ruční papír, 60 x 50 cm signováno vpravo dole A. Born Kč 26. ALBÍN BRUNOVSKÝ ( ) Čisté tělo II., 1966 lept, papír, 30 x 24,3 cm signováno dole uprostřed A. Brunovský Kč 27. ALOIS FIŠÁREK ( ) Krajina, 1946 olej, překližka 45 x 61,3 cm signováno vpravo dole Fišárek Kč

21 28. FRANTIŠEK TICHÝ ( ) Cirkus Humberto, 1942 tuš, pastel, ruční papír 37 x 24,4 cm signováno vpravo dole Tichý Kč Reprodukováno: Eduard Bass, Cirkus Humberto, na rubu razítko Československý spisovatel, Praha 1, Národní Třída FRANTIŠEK MUZIKA ( ) Larva XI., 1970 litografie, ruční papír, výtisk č. 47/70 44 x 29 cm signováno vpravo dole F. Muzika Kč

22 30. EDUARD OVČÁČEK (1933) bez názvu, 1965 lept, papír, 19 x 22,8 cm signováno vpravo dole Ovčáček Kč 31. JIŘÍ JOHN ( ) Amers, 1967 suchá jehla, 16,5 x 16,3 cm signováno vpravo dole Jiří John Kč 32. EDUARD OVČÁČEK (1933) bez názvu, 1964 kombinovaná technika 23,5 x 16,8 cm signováno dole E Ovčáček Kč 33. LADISLAV NOVÁK ( ) Školní sešit, 1962 tuš, papír, 20,7 x 14,3 cm signováno LN Kč

23 34. LADISLAV NOVÁK ( ) bez názvu, 1962 kombinovaná technika, papír, 45 x 62,4 cm signováno vlevo dole ligaturou Kč 35. KAREL NEPRAŠ ( ) Důležitý rozhovor 1963 lept, ruční papír 20,5 x 40 cm signováno vpravo dole Karel Nepraš Kč

24 36. JAN KOTÍK ( ) Inomago I., olej, plátno, 145 x 97 cm, nesignováno vpravo dole přípis autora Inomago I. Reprodukováno: Iva Mladičová, Jan Kotík, NG v Praze, 2011, s. 361, č Kč

25 37. ALBÍN BRUNOVSKÝ ( ) Lammento de la Ninfa I, 1972 barevný lept, ruční papír, 45,8 x 35 cm signováno vpravo dole A Brunovský Kč 38. JIŘÍ KREJČÍ ( ) Love in, 1968 suchá jehla, papír, 41 x 19,4 cm signováno vpravo dole Krejčí Kč 39. JIŘÍ ANDERLE (1936) Combattimento II, 1972 suchá jehla, papír, 44,5 x 34,5 cm signováno dole uprostřed Anderle Kč

26 40. ADRIENA ŠIMOTOVÁ ( ) Ateliér, 1966 suchá jehla, výtisk č. 5/15 49 x 40 cm signováno vpravo dole Adriena Šimotová Kč V soupisu grafického díla A. Šimotové vedeno pod číslem ADRIENA ŠIMOTOVÁ ( ) Lžička, 1992 barevný měkký kryt 39,5 x 29,5 cm signováno vpravo dole Adriena Šimotová Kč V soupisu grafického díla A. Šimotové vedeno pod číslem 10/ ADRIENA ŠIMOTOVÁ ( ) Rty, 1986 tempera, perforovaný hedvábný papír 22,5 x 17,3 cm signováno dole uprostřed Adriena Šimotová Kč

27 43. LADISLAV NOVÁK ( ) Suvenýr z Venuše, 1965 alchymáž, asambláž na plátně 35,1 x 50 cm signováno dole uprostřed autorskou ligaturou Kč 44. ADRIENA ŠIMOTOVÁ ( ) PF 1988 barevné pastelky, papír 16 x 23,2 cm signováno vlevo dole Adriena Šimotová Kč

28 45. ALBÍN BRUNOVSKÝ ( ) Moře, nedatováno lept, ruční papír 25,1 x 17,3 cm signováno dole uprostřed Brunovský Kč 46. ALBÍN BRUNOVSKÝ ( ) bez názvu, 1985 lept, ruční papír, 2 kusy 6,6 x 4,2 cm; 7,1 x 6 cm signováno dole uprostřed A. Brunovský Kč 47. EDUARD OVČÁČEK (1933) Rudá tlama, 1963 kombinovaná technika, 27,5 x 19,3 cm signováno vpravo dole E. Ovčáček Kč

29 48. EDUARD OVČÁČEK (1933) Rajská zahrada, 1961 kombinovaná technika, výtisk č. 3/5 30,4 x 23,9 cm signováno vpravo dole Eduard Ovčáček Kč 49. ALENA KUČEROVÁ (1935) 16. leden, 1969 tisk z perforovaného plechu, výtisk č. 3/30 53,5 x 74,6 cm signováno vpravo dole Alena Kučerová Kč 50. JURAJ KOČIŠ ( ) bez názvu, 1965 monotyp, papír, 52,8 x 17,3 cm signováno vpravo dole J.K Kč

30 51. MILOSLAV CHLUPÁČ ( ) bez názvu, 1995 litografie, ruční papír, výtisk č. 82/ x 18 cm signováno vpravo dole Chlupáč Kč 52. OLDŘICH KULHÁNEK ( ) Claudio Monteverdi, 1970 suchá jehla, ruční papír 43,5 x 28,5 cm signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek Kč 53. LADISLAV ČEPELÁK ( ) Motýli, 1988 barevná akvatinta, ruční papír 41 x 41 cm signováno vpravo dole Čepelák Kč V soupisu grafického díla Ladislava Čepeláka vedeno pod č. 685

31 54. JIŘÍ HILMAR (1937) Bílá Šedivá Černá, 1969 objekt, papír, kvaš, 40 x 40 cm signováno na rubu Hilmar Jiří Kč

32 55. BEDŘICH DLOUHÝ (1932) Kočičina, 2006 olej, tuš, plátno, 40 x 50 cm, signováno na rubu Dlouhý Kč 56. JAROSLAV VOŽNIAK ( ) Tvary, 1993 lité laky, sololit, 40 x 49,7 cm, signováno vpravo dole J. Vožniak Kč

33 57. KAMIL LINHART ( ) Kréta skalnatý záliv, 1959 olej, sololit, 93,5 x 66 cm, signováno vpravo dole K Linhart Kč 58. JAN SMETANA ( ) Cesta do Velkých Přílep, x 120 cm olej, plátno, signováno vpravo dole Smetana Kč

34 59. DALIBOR CHATRNÝ ( ) Pythagorás, 1987 akvarel, tužka, ruční papír 42 x 59 cm signováno vpravo dole Dalibor Chatrný Kč 60. DE CHAIMOY Podivná cesta, 1976 kombinovaná technika, koláž, 35 x 27 cm signováno vpravo dole De Chaimoy Kč Provenience: sbírka Ladislava Nováka, Třebíč 61. MILAN KNÍŽÁK (1940) Proces pro polovinu smyslu a červenou rukavici, objekt, 25,5 x 20 cm signováno vlevo nahoře M Knížák Kč

35 62. LADISLAV NOVÁK ( ) bez názvu, 1995 froasáž, tuš, akvarel, ruční papír 29,3 x 20,8 cm signováno vlevo dole ligaturou Kč 63. LADISLAV NOVÁK ( ) Topologická kresba, 1964 serigrafie, papír 30 x 21 cm signováno vpravo dole Ladislav Novák Kč 64. LADISLAV NOVÁK ( ) Topologické kresby, serigrafie, 9 ks, výtisk č. 3/60, serigrafie, barevné tuše 30 x 21,1 cm signováno L. Novák Kč 65. LADISLAV NOVÁK ( ) Topologická kresba, serigrafie, papír 30 x 21,1 cm signováno vpravo dole Ladislav Novák Kč

36 66. A. ŠIMOTOVÁ, D. CHATRNÝ, HOLUB, V. ZYKMUND bez názvu různé techniky, různé formáty, vše signováno Kč 67. DALIBOR CHATRNÝ ( ) bez názvu, 1973 kombinovaná technika 30 x 16 cm signováno dole uprostřed Dalibor Chatrný Kč 68. LUDVÍK KUNDERA ( ) Tajemství zimy nález, 1973 lept, ruční papír 14,5 x 9,4 cm signováno vpravo dole Ludvík Kundera Kč

37 69. RUDOLF FILA ( ) bez názvu, 1973 tuš, tempera, papír 29,4 x 15,9 cm signováno vpravo dole R Fila Kč 70. VÁCLAV ZYKMUND ( ) bez názvu, 1978 tempera, tuš, papír 16 x 14,4 cm signováno vpravo dole V. Zykmund Kč 71. FRANTIŠEK GROSS ( ) Strojky, litografií, soubor č. 67/100 29,5 x 21 cm signováno vpravo dole F. Gross Kč

38 72. LADISLAV NOVÁK ( ) Topologická kresba, serigrafie, papír 30 x 21,1 cm signováno vpravo dole Ladislav Novák Kč 73. LADISLAV NOVÁK ( ) L Hokomme, nedatováno serigrafie, papír, výtisk č. 1/44 29,2 x 21 cm signováno vpravo dole Ladislav Novák Kč 74. LADISLAV NOVÁK ( ) Adonis, 1974 serigrafie, akvarel 21,6 x 16,2 cm signováno vpravo dole Ladislav Novák Kč 75. LADISLAV NOVÁK ( ) bez názvu, 1984 serigrafie, papír 30 x 21 cm signováno dole uprostřed autorskou ligaturou Kč

39 76. LADISLAV NOVÁK ( ) Smutný vědoucí, 1984 serigrafie, papír 43,5 x 34 cm Signováno vpravo dole Ladislav Novák Kč 77. LADISLAV NOVÁK ( ) Lovec, 1969 kombinovaná technika, papír 30 x 22,9 cm signováno vpravo dole Ladislav Novák Kč 78. LADISLAV NOVÁK ( ) bez názvu, 80. léta serigrafie, papír 23,5 x 17,3 cm signováno vpravo dole Ladislav Novák Kč 79. JAN KOBLASA (1932) bez názvu, 1988 serigrafie, papír 29,8 x 21,3 cm signováno vpravo dole K Kč

40 80. RUDOLF FILA ( ) Dekalkohold, nedatováno tuš, papír 20 x 23,6 cm signováno vpravo dole Rudolf Fila Kč 81. RUDOLF FILA ( ) bez názvu, 1999 kombinovaná technika, reprodukce 21,5 x 42 cm signováno vlevo dole R Fila Kč 82. DALIBOR CHATRNÝ ( ) bez názvu, 1985 tužka, papír 29,8 x 20,4 cm signováno vpravo dole D. Chatrný Kč

41 83. JIŘÍ HYNEK KOCMAN (1947) bez názvu autorský ruční papír 23,6 x 17,6 cm nesignováno Kč 84. JIŘÍ KUBOVÝ (1950) A E I U O, 1979 autorská kniha, strojopis, tempera výtisk č. 3/5 21 x 15 cm signováno J Kubový Kč 85. VÁCLAV ZYKMUND ( ) bez názvu, 1978 tempera, koláž, papír 11,6 x15,9 cm signováno vpravo dole V. Zykmund Kč 86. RUDOLF FILA ( ) Pocta L Novákovi, 1986 kombinovaná technika, tuš, tempera, papír 29,6 x 39,6 cm signováno na rubu Kč

42 87. VÁCLAV ZYKMUND ( ) Arcane 17, suchých jehel, výtisk č. 13/20 22,3 x 16 cm signováno vpravo dole V Zykmund Kč 88. SAŠA RYCHECKÝ (1949) JIŘÍ VALOCH (1947) Série Zéro, dřevoryty, výtisk č. 14/50 21,8 x 16,9 cm signováno vpravo dole R Kč 89. JOSEF HAMPL (1932) bez názvu, 1991 šitá koláž, různé materiály 58 x 41,3 cm signováno dole uprostřed Hampl Kč

43 90. LADISLAV NOVÁK ( ) Kráska z Míšňě, nedatováno serigrafie, papír 43 x 34 cm signováno vpravo dole Ladislav Novák Kč 91. LADISLAV NOVÁK ( ) Ikaros, nedatováno serigrafie, papír 48 x 39 cm signováno vpravo dole Ladislav Novák Kč 92. MILOŠ URBÁSEK ( ) bez názvu, 1981 serigrafie, 24 x 18,5 cm signováno dole uprostřed Urbásek Kč 93. JAROSLAV VOŽNIAK ( ) Moře,1972 suchá jehla, ruční papír 43 x 55 cm signováno vpravo dole Jaroslav Vožniak Kč

44 94. ZDENĚK SÝKORA ( ) bez názvu, 2003 serigrafie, výtisk č. 2/ x 24 cm signováno vpravo dole Sýkora Kč 95. JOSEF BOLF (1971) J i z v a, serigrafie, papír, autorský tisk 42 x 56,5 cm signováno vpravo dole Josef Bolf Kč 96. JOSEF BOLF (1971) bez názvu, 2006 serigrafie, barevné pastelky, 14,7 x 19,9 cm signováno vpravo dole Josef Bolf Kč 97. KVĚTA VÁLOVÁ (1922) Útisk, 1973 kombinovaná technika, 32 x 35,6 cm signováno vpravo dole K. Válová Kč

45 98. KAROL PLICKA ( ) Horal, 30. léta original vintage print 36,8 x 29,3 cm signováno na rubu autorským razítkem Kč 99. KAROL PLICKA ( ) Na hřbitově, 30. léta original vintage print 36,8 x 29,3 cm signováno na rubu autorským razítkem Kč

46 100. VILÉM REICHMANN ( ) Z cyklu Kouzla, 60. léta original vintage print 21,7 x 17,3 cm značeno na rubu autorským razítkem Kč 101. VILÉM REICHMANN ( ) Z cyklu Kouzla, 60. léta original vintage print 15,6 x 23,1 cm značeno na rubu autorským razítkem Kč 102. VILÉM REICHMANN ( ) Z cyklu Metamorfózy, 60. léta original vintage print 17 x 22 cm značeno na rubu autorským razítkem Kč

47 103. VILÉM REICHMANN ( ) Olympic, počátek 60. let original vintage print 16,5 x 21,5 cm signováno na rubu autorským razítkem Kč 104. JOZEF JANKOVIČ (1937) Dvacet čtyři Číňanů obdivuje krásu zimních Tater, 1973 original vintage print 29,9 x 16,1 cm signovnáno dole uprostřed Jankovič Kč 105. MICHAL RESL (1953) Ladislav Novák Putování s Ichichvory, original vintage print 38,6 x 28 cm signováno na rubu M Resl Kč

48 106. JOSEF SUDEK ( ) Portrét Jaroslava Ježka, 30. léta original vintage print 16,5 x 12 cm nesignováno Kč 107. ANONYM Portrét Vladimíra Boudníka, kolem roku 1962 original vintage print 16,8 x 11,6 cm Kč 108. ALEXANDER HACKENSMIED ( ) Maya, cca pozdější zvětšenina z 90. let 27,2 x 22 cm signováno na rubu Alexander Hamid Kč

49 109. ČESTMÍR KRÁTKÝ (1932) Z cyklu Circuli mortui, 1963 original vintage print, 26,7 x 38,7 cm, signováno na rubu Č. Krátký Provenience: Jiří Mašín, Zbraslav Soukromá sbírka Praha Kč Reprodukováno: Zdenek Primus Čestmír Krátký Tvorba jako pokus o existenci, Kant 2007, str. 126

50 110. JOSEF KOUDELKA (1938) Václav Havel s přáteli, 1966 original vintage print, 2 kusy 15,1 x 22,8 cm jedna fotografie signována na rubu Josef Koudelka Kč 111. JOSEF MOUCHA (1956) Krabice, 80. léta original vintage print 23,7 x 17,8 cm signováno na rubu Moucha Kč 112. ANONYM Portrét Vladimíra Boudníka kol roku 1962 original vintage print 11,4 x 16,7 cm Kč

51 113. LUDVÍK SOUČEK ( ) bez názvu, 1 pol. 50. let original vintage print 17,5 x 23,2 cm značeno na rubu autorským razítkem Kč 114. LUDVÍK SOUČEK ( ) bez názvu, 1 pol. 50. let original vintage print 17,5 x 22 cm signováno na rubu autorským razítkem Kč 115. LUDVÍK SOUČEK ( ) Ulice, 1 pol. 50. let original vintage print 17,1 x 23,1 cm signováno na rubu autorských razítkem Kč

52 116. VÁCLAV CHOCHOLA ( ) Strukturální motiv, 60. léta original vintage print, 11,7 x 15,9 cm signováno na rubu autorským razítkem Kč 117. VILÉM REICHMANN ( ) Léto, 60. léta original vintage print, 21,1 x 17,2 cm signováno na rubu autorským razítkem autorská popiska Kč Reprodukováno: Věda a život č JIŘÍ VALOCH (1949) PF 67, 1967 original vintage print, 18,2 x 13,1 cm signováno vpravo dole Jiří Valoch Kč

53 119. LUDVÍK SOUČEK ( ) bez názvu, kol roku 1960 original vintage print 17,3 x 22,8 cm signováno na rubu autorským razítkem Kč 120. LUDVÍK SOUČEK ( ) bez názvu, 2 pol. 50. let original vintage print 17,3 x 11,2 cm signováno na rubu autorským razítkem Kč 121. JINDŘICH ŠTREIT (1946) bez názvu, 1995 original vintage print 26,7 x 37 cm signováno na rubu Jindřich Štreit Kč

54 122. JAN SVOBODA ( ) Předobraz IV., 1970 original vintage print 28,8 x 19,5 cm nesignováno Kč Reprodukováno: Petr Balajka Jan Svoboda, Odeon 1991, obr. č VILÉM REICHMANN ( ) Příboj, 1985 original vintage print 19,3 x 17,9 cm signováno na rubu Vilém Reichman Kč

55 124. VILÉM REICHMANN ( ) bez názvu, 1973 original vintage print 30,2 x 16 cm signováno vpravo dole Vilém Reichmann Kč 125. VLADISLAV MIRVALD ( ) Fotogram, 1986 original vintage print 30,6 x 23,7 cm signováno na rubu Vl. Mirvald Kč 126. MILOŠ KOREČEK ( ) Dubnové variace, 1985 osm fokalků z 1 desky, original vintage print 23,8 x 18,7 cm každý fokalk signován na rubu Miloš Koreček Kč

56 127. VILÉM REICHMANN ( ) PF 79, 1979 original vintage print, 15,8 x 12,3 cm signováno vpravo dole Vilém Reichman Kč 128. VILÉM REICHMANN ( ) PF 83, 1983 original vintage print, 17 x 11,8 cm signováno vpravo dole Vilém Reichmann Kč 129. VILÉM REICHMANN ( ) PF 77, 1977 original vintage print, 17 x 11,8 cm signováno vpravo dole Vilém Reichmann Kč

57 130. MILOŠ KOREČEK ( ) Konvolut pěti kusů PF 5 kusů, různé formáty, original vintage print, všechny signovány Miloš Koreček Kč 131. MILOŠ KOREČEK ( ) Konvolut PF 5 kusů, různé formáty, original vintage print všechny signovány Miloš Koreček Kč

58 Dražební vyhláška o konání společné veřejné dobrovolné dražby podle zákona č. 26/2000 Sb. o veřejných dražbách, v platném znění 1. ORLYS ART AUCTIONS, s.r.o., se sídlem: Praha 2, Vyšehrad, Přemyslova 97/9, PSČ , IČ: , DIČ: CZ , zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka (dále jen dražebník ), oznamuje, že dne 6. prosince 2015, od hod. provede na žádost vlastníků dražebních předmětů dobrovolnou veřejnou společnou dražbu v Galerii Maldoror, Přemyslova 9, Praha 2 - Vyšehrad..2. Předměty v dražbě jsou označeny a popsány, včetně uvedení nejnižšího podání (vyvolávací cena), v dražebním (aukčním) katalogu, který je přílohou a nedílnou součástí této vyhlášky. Předměty v dražbě budou draženy v pořadí uvedeném v tomto katalogu. Předměty dražby jsou draženy a nabízeny ve stavu odpovídajícím době jejich vzniku. Údaje o předmětech dražby uvedené v dražebním (aukčním) katalogu jsou uvedeny pouze podle dostupných informací. Prohlídka předmětů dražby se uskuteční ve dnech 30. listopadu 5. prosince 2015, denně vždy od hod. do hod. v Galerii Maldoror, Přemyslova 9, Praha 2 Vyšehrad.3. Dražebník zajistí při dražbě vyvolání předmětů dražby jejich pořadovým číslem, stručným popisem a uvedením nejnižšího podání. Po vyvolání předmětu dražby mohou zájemci (dále také jen dražitelé ) činit příhozy viditelným zvednutím přiděleného dražebního čísla. Dražba předmětu trvá, pokud dražitelé činí příhozy. Za příhoz se považuje a) 100, Kč, činí-li okamžitá aukční cena méně než 5.000, Kč b) 500, Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň 5.000, Kč, ale méně než , Kč c) 1.000, Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň , Kč, ale méně než , Kč d) 2.000, Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň , Kč, ale méně než , Kč e) 5.000, Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň , Kč, ale méně než , Kč f) , Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň , Kč, ale méně než , Kč g) , Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň , Kč, ale méně než , Kč h) , Kč, činí-li okamžitá aukční cena alespoň , Kč, ale méně než , Kč i) , Kč, činí-li okamžitá aukční cena , a více. O pořadí příhozů rozhoduje osoba pověřená konáním dražby (licitátor). Dražebník si vyhrazuje právo předmět dražby z dražby vyřadit, o čemž bude neprodleně informovat navrhovatele. 4. Vydražitel je povinen vyřídit si své závazky vzniklé z dražby v nejbližší platební přestávce. Vydražiteli bude účtována k ceně, za níž mu je předmět dražby přiklepnut (cena dosažená vydražením), odměna dražebníka za provedení dražby, dle 18, odst. 2 zák č. 26/2000 Sb. (aukční provize) ve výši 24%, která obsahuje daň z přidané hodnoty. Cenu dosaženou vydražením nelze dodatečně snížit (nelze smlouvat). Cenu dosaženou vydražením je vydražitel, při platbě do , Kč včetně aukční provize, povinen uhradit dražebníkovi o nejbližší platební přestávce, nejpozději však po skončení dražby. Cenu dosaženou vydražením je vydražitel, při platbě vyšší než , Kč včetně aukční provize, povinen uhradit dražebníkovi nejpozději do 14 dnů. Cenu dosaženou vydražením nelze uhradit započtením. Platba směnkou je nepřípustná. Cenu dosaženou vydražením a aukční provizi lze uhradit bezhotovostním převodem na účet dražitele nebo hotově, vyjma případů, kdy zákon hotovostní platbu vylučuje. 5. Dražitel může dražit kterýkoliv předmět dražby na základě písemného limitu: - vyplní-li vzor písemné plné moci na dražebníka k zastoupení k dražbě, - určí-li předměty dražby, které hodlá prostřednictvím dražebníka dražit, - určí-li limit nejvyšší cenu, za kterou hodlá předmět vydražit. 6. Hodlá-li dražitel dražit předmět dražby po telefonu, aniž by byl osobně přítomen na dražbě, musí splnit následující podmínky: - vyplnit vzor písemné plné moci na dražebníka k zastoupení na dražbě, - určit předměty, které hodlá prostřednictvím dražebníka po telefonu dražit. 7. Vydražené předměty dražby budou vydražitelům odevzdány po úplném zaplacení ceny dosažené vydražením a aukční provize v místě konání dražby, nebo ode dne následujícího po konání dražby v kanceláři dražebníka ORLYS ART AUCTIONS, s.r.o., Přemyslova 9, Praha 2 - Vyšehrad, a to v prvním týdnu následujícím po dni konání dražby v út čt od do hod.; v následujících týdnech v út st od do hod. Individuální termín je možné dohodnout s dražebníkem (viz. kontakty Dražební a informační servis). Platební podmínky jsou vždy uvedeny na daňovém dokladu vydaném dražebníkem. Dražebník vydá bez zbytečného odkladu vydražiteli, který nabyl vlastnictví předmětu dražby a vypořádal své závazky vůči dražebníkovi, písemné potvrzení o nabytí vlastnictví předmětu dražby. Vydražitel podepíše a převezme protokol o předání předmětu dražby Společná ustanovení - důležitá upozornění: Registrace dražitelů je možná kdykoliv ve dnech konání prohlídky předmětů dražby a v den dražby v místě jejich konání, tj. Přemyslova 9, Praha 2, nejpozději však před ukončením dražby. Dražební (aukční) katalog může být rozšířen o dodatek v případě, že se po jeho uzávěrce podaří získat další předměty dražby, které mohou obohatit nabídku dražby. Tento dodatek bude zájemcům k dispozici během výstavy předmětů dražby. Údaje v dražebním (aukčním) katalogu nemají povahu znaleckých posudků. Poškození předmětů dražby běžným časovým opotřebením se v dražebním (aukčním) katalogu neuvádí. Dražebník neodpovídá za skryté vady adjustovaných děl. Ve věci reklamací postupuje dražebník v souladu se zák. č. 26/2000 Sb. o veřejných dražbách, v platném znění a zák. 40/1964 S. občanský zákoník, v platném znění. Reklamace na zboží vydražené v v místě konání dražby se nepřijímají, dražební předměty vydražené na základě plné moci udělené dražebníkovi lze reklamovat nejpozději při převzetí. Osoby, účastnící se dražby se svojí přítomností podřizují podmínkám obsaženým v dražební vyhlášce, která je v tomto katalogu uvedena v plném znění. Licitátor může kdykoli v průběhu dražby, nejpozději však do 30 min. po licitaci poslední položky, nabídnout do dražby kteroukoli položku dříve draženou neúspěšně nebo nezaplacenou. Písemné limity a pokyny k dražbě po telefonu musí být doručeny dražebníkovi do okamžiku zahájení dražby. Za každou vydraženou věc je účtována k tíži kupujícího (vydražitele) odměna dražebníka za provedení dražby, dle 18, odst. 2 zák č. 26/2000 Sb. (aukční provize) ve výši 24%, z ceny dosažené vydražením včetně DPH. Aukční provize se zaokrouhluje na celých 50, Kč nahoru. Kvitance o zaplacení aukční provize je součástí dokladu o zaplacení ceny dosažené vydražením. Bankovní spojení: Československá obchodní banka, a.s., pobočka Praha Lidická, Praha 5, Lidická 43, č.ú / 0300, IBAN: CZ , BIC: CEKOCZPP V záležitostech souvisejících s konáním dražby, které nejsou výslovně upraveny touto vyhláškou, se postupuje podle zákona č. 26/2000 Sb. a souvisejících právních předpisů. V Praze dne 3. listopadu 2015 ORLYS ART AUCTIONS, s.r.o., Ing. Roman Mejstřík, jednatel Dražební a informační servis: Milan Mikuš, tel: , milanmikus@orlysartauctions.com Roman Mejstřík, tel: , romanmejstrik@orlysartauctions.com

59

60

Moderní umění & fotografie 19. 4. 2015

VÝTVARNÉ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE 1. ČERVNA 2014 VÝTVARNÉ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE 1. ČERVNA 2014 GALERIE MALDOROR AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel. 0042 0728 374 378 milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel. 0042 0603 418 940 romanmejstrik@orlysartauctions.com

AUKCE MODERNÍHO A SOUČASNÉHO UMĚNÍ

AUKCE MODERNÍHO A SOUČASNÉHO UMĚNÍ AUKCE MODERNÍHO A SOUČASNÉHO UMĚNÍ 15. DUBNA 2012 AUGUSTINE HOTEL PRAGUE AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel. 0042 0728 374 378 milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel. 0042 0603

Dražební vyhláška dražby dobrovolné podle 20 z.č. 26/2000 Sb. o veřejných dražbách Společnost pro dražby a rozhodčí řízení, s.r.o. Bohuslava Martinů 1038, 500 02 Hradec Králové, IČ: 25273400, zapsána v obch. rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 11935 č.j.

o konání veřejné nedobrovolné dražby cenných papírů vyhotovená dle 43 zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA o konání veřejné nedobrovolné dražby cenných papírů vyhotovená dle 43 zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách I. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání veřejné nedobrovolné dražby

o konání opakované veřejné nedobrovolné dražby cenných papírů vyhotovená dle 43 zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách

o konání opakované veřejné nedobrovolné dražby cenných papírů vyhotovená dle 43 zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA o konání opakované veřejné nedobrovolné dražby cenných papírů vyhotovená dle 43 zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách I. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání opakované veřejné

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Vyhlášení dražby

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Vyhlášení dražby Patria Finance, a.s., Jungmannova 745/24, 110 00 Praha 1, IČ 60197226 zapsaná v obchodním rejstříku odd. B, vložka 2583 vedeném Městským soudem v Praze Tel.: (+420) 221 424 111, Fax: (+420) 221 424 222

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 837-DD/16

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 837-DD/16 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 837-DD/16 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 928-DD/18

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 928-DD/18 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 928-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 953-DD/18

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 953-DD/18 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 953-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA D 12/2018

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb.pro dražbu dobrovolnou

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb.pro dražbu dobrovolnou DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb.pro dražbu dobrovolnou Bod 1. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dražby dobrovolné. Datum a čas konání dražby se stanovuje na 16.června 2010.

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 946-DD/18

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 946-DD/18 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 946-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,

den konání dražby se stanovuje na

den konání dražby se stanovuje na Hradec Králové, Nezvalova 423, PSČ 500 03 T 4 9 5 5 1 8 8 3 2 I D v y q d j z w E i n f o @ d r a z b a. i n f o w w w. d r a z b a. i n f o č. j. 438-16/D-1 Česká aukční a dražební, a. s. Hradec Králové,

OZNÁMENÍ O KONÁNÍ OPAKOVANÉ DRAŽBY č. 842-ODD/16

OZNÁMENÍ O KONÁNÍ OPAKOVANÉ DRAŽBY č. 842-ODD/16 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. OZNÁMENÍ O KONÁNÍ OPAKOVANÉ DRAŽBY č. 842-ODD/16 vyhotovené dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem:

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 810-DD/16

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 810-DD/16 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 810-DD/16 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 901-DD/17

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 901-DD/17 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 901-DD/17 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU o provedení elektronické dobrovolné dražby nemovitosti

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKU o provedení elektronické dobrovolné dražby nemovitosti sp. značka 120 DDr 2/13 JUDr. Dalimil Mika, LL.M., soudní exekutor Exekutorského úřadu Klatovy, se sídlem Za Beránkem 836, 339 01 Klatovy, vydává na základě smlouvy o provedení dobrovolné dražby ze dne

Článek V. Popis práv a závazků váznoucích na předmětu dražby. 1. Na předmětu dražby neváznou žádná práva ani závazky.

Článek V. Popis práv a závazků váznoucích na předmětu dražby. 1. Na předmětu dražby neváznou žádná práva ani závazky. DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 574-DD/13 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,

Dražební vyhláška DOBROVOLNÁ DRAŽBA VEŘEJNÁ SPOLEČNÁ 2017_3

Dražební vyhláška DOBROVOLNÁ DRAŽBA VEŘEJNÁ SPOLEČNÁ 2017_3 Dražební vyhláška DOBROVOLNÁ DRAŽBA VEŘEJNÁ SPOLEČNÁ 2017_3 vydaná dle příslušných ustanovení 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, ve znění pozdějších předpisů Společnost: Adresa sídla: IČ:

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 926-DD/18

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 926-DD/18 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 926-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 920-DD/18

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 920-DD/18 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 920-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,

MODERNÍ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE

MODERNÍ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE MODERNÍ UMĚNÍ A FOTOGRAFIE 12. října 2014 AUKČNÍ A INFORMAČNÍ SERVIS Milan Mikuš tel. 0042 0728 374 378 milanmikus@orlysartauctions.com Ing. Roman Mejstřík tel. 0042 0603 418 940 romanmejstrik@orlysartauctions.com

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 605-DD/14

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 605-DD/14 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 605-DD/14 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 925-DD/18

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 925-DD/18 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 925-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,

usnesení 6 EXE947/2010-7 o exekuci) ze dne 1.3.2011. Z-2353/2011-711

usnesení 6 EXE947/2010-7 o exekuci) ze dne 1.3.2011. Z-2353/2011-711 Lichý Vladimír, Traplice 402,68704 Traplice Z-229712011-711 D Listina: Usnesení soudu o nařízení exekuce 27 EXE-1077/2010-9 ze dne 21.1.2011; uloženo naprac. Uherské Hradiště. Z-2297/2011-711 pověřený

Vyvolávací cena: 28.000.000,-Kč!!!

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA O KONÁNÍ VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ č. j. 028/2012

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA O KONÁNÍ VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ č. j. 028/2012 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA O KONÁNÍ VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ č. j. 028/2012 Touto dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dobrovolné veřejné dražby níže uvedených nemovitostí, která proběhne dne 26.9.2012 v 11.30

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 991-DD/18

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 991-DD/18 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 991-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 639-DD/14

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 639-DD/14 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 639-DD/14 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,

Oznámení o dražbě. oznamují,

Oznámení o dražbě. oznamují, Oznámení o dražbě Představenstvo společnosti VINIUM a.s., IČ: 46900195, se sídlem Velké Pavlovice, Hlavní 666, okr. Břeclav, PSČ: 691 06, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně,

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 908-DD/17

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 908-DD/17 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 908-DD/17 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 979-DD/18

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 979-DD/18 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 979-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,

DRAŽBA:středa 29.1.2014 od 14:00 hod.

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. č. S-15-00113. vyhotovená podle 20 zákona č. 26/2000 Sb. (dále jen zákon ) I. II. III.

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. č. S-15-00113. vyhotovená podle 20 zákona č. 26/2000 Sb. (dále jen zákon ) I. II. III. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. S-15-00113 vyhotovená podle 20 zákona č. 26/2000 Sb. (dále jen zákon ) I. Touto dražební vyhláškou se vyhlašuje konání opakované veřejné dražby dobrovolné. Místo dražby: Moravská zemská

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA O KONÁNÍ VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA O KONÁNÍ VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ MEGAPOL s.r.o. Opava, Olomoucká 386/26, PSČ 746 01, IČ 26793580 zapsaná u KS v Ostravě v oddíle C, vložce 27269 společnost zaměřená na realitní činnost a provádění veřejných dražeb Na základě 20 zákona

Mgr. René Černý - RS AUCTIONS dražební a realitní kancelář DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. O KONÁNÍ DRAŽBY DOBROVOLNÉ vyhotovená dle zákona č. 26/2000 Sb.

Mgr. René Černý - RS AUCTIONS dražební a realitní kancelář DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. O KONÁNÍ DRAŽBY DOBROVOLNÉ vyhotovená dle zákona č. 26/2000 Sb. Mgr. René Černý - RS AUCTIONS dražební a realitní kancelář Mgr. René Černý - RS AUCTIONS tel./fax : 549123628 Kabátníkova 2, 602 00 Brno mobil : 603/573412 IČO : 68100787 zapsán v obchodním rejstříku KS

AGH Blatná s.r.o. dražební a realitní kancelář IČ 25 18 70 40 tel. fax 383 420222 www.agh-reality.cz info@agh-reality.cz

AGH Blatná s.r.o. dražební a realitní kancelář IČ 25 18 70 40 tel. fax 383 420222 www.agh-reality.cz info@agh-reality.cz AGH Blatná s.r.o. dražební a realitní kancelář IČ 25 18 70 40 tel. fax 383 420222 www.agh-reality.cz info@agh-reality.cz D R A Ž E B N Í strana 1. V Y H L Á Š K A vyhlášení dobrovolné veřejné dražby souboru

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 723-DD/15

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 723-DD/15 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 723-DD/15 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 913-DD/18

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 913-DD/18 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 913-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 919-DD/18

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 919-DD/18 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 919-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 921-DD/18

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 921-DD/18 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 921-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,

DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o.

DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. AUKČNÍ VYHLÁŠKA č. 92-EA/15 Článek I. Elektronická aukce Aukční vyhláškou poskytovatel oznamuje a zveřejňuje veřejně dostupné informace, které jsou závazné pro konání

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb.

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. IČ: 46511474, zapsaná: KS Hradec Králové oddíl A, vložka 10626 Tel.: 493621003, Fax:493621736, Email pavel@hancar.cz Č. j: 090125 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA vyhotovená dle 20 zák.č. 26/2000 Sb. Bod 1. Dražebník:

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 886-DD/17

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 886-DD/17 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 886-DD/17 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,

Vyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč

AUKČNÍ VYHLÁŠKA

AUKČNÍ VYHLÁŠKA AUKČNÍ VYHLÁŠKA 1701201701 Bod 1. Elektronická aukce Aukční vyhláškou poskytovatel oznamuje a zveřejňuje veřejně dostupné informace, které jsou závazné pro konání a účast v této aukci. Aukce se řídí přiměřeně

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA O KONÁNÍ VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ č. j. 58/2016

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA O KONÁNÍ VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ č. j. 58/2016 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA O KONÁNÍ VEŘEJNÉ DRAŽBY DOBROVOLNÉ č. j. 58/2016 Touto dražební vyhláškou se vyhlašuje konání dobrovolné veřejné dražby níže uvedených nemovitostí, která proběhne dne 30.5.2016 ve 12.00

o konání veřejné nedobrovolné dražby cenných papírů vyhotovená dle 43 zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA o konání veřejné nedobrovolné dražby cenných papírů vyhotovená dle 43 zák.č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Číslo dražební vyhlášky: 221061072 I. Touto Dražební vyhláškou se vyhlašuje

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 808-DD/16

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 808-DD/16 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 808-DD/16 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,

DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. AUKČNÍ VYHLÁŠKA č. 137-EA/15 Článek I. Elektronická aukce Aukční vyhláškou poskytovatel oznamuje a zveřejňuje veřejně dostupné informace, které jsou závazné pro konání

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 719-DD/15

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 719-DD/15 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 719-DD/15 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,

DRAŽEBNÍ ŘÁD. platný pro dražby dobrovolné konané. podle zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách DRAŽEBNÍ ŘÁD platný pro dražby dobrovolné konané podle zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Čl. 1 Rozsah úpravy Dražební řád upravuje podrobnosti o dražbách věcí movitých a nemovitých, podniků a

CELNÍ ÚŘAD PRAHA 1 Washingtonova 11, Praha 1

CELNÍ ÚŘAD PRAHA 1 Washingtonova 11, Praha 1 CELNÍ ÚŘAD PRAHA 1 Washingtonova 11, 110 00 Praha 1 V Praze dne 12. listopadu 2010 Č.j.: 33158-2/2010-176100-021 Vyřizuje: Hana Menšíková, Jiří Špaček Telefon: 261334656 D R A Ž E B N Í V Y H L Á Š K A

Finanční úřad pro Jihomoravský kraj Náměstí Svobody 4, Brno. Územní pracoviště Brno I Příkop 25, Brno

Finanční úřad pro Jihomoravský kraj Náměstí Svobody 4, Brno. Územní pracoviště Brno I Příkop 25, Brno Finanční úřad pro Jihomoravský kraj Náměstí Svobody 4, 602 00 Brno Územní pracoviště Brno I Příkop 25, 604 23 Brno Čj.: 3355423/18/3001-80542-712539 Vyřizuje: Zdeněk Fiedler, Oddělení vymáhací II Telefon:

Česká aukční a dražební, a. s. Hradec Králové, Nezvalova 423, PSČ IČ DIČ CZ

Česká aukční a dražební, a. s. Hradec Králové, Nezvalova 423, PSČ IČ DIČ CZ Hradec Králové, Nezvalova 423, PSČ 500 03 T 495 518 832 F 495 518 136 E info@drazba.info I www.drazba.info č. j. 314-06/D-1 Česká aukční a dražební, a. s. Hradec Králové, Nezvalova 423, PSČ 500 03 IČ 25

DRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne 16. 10. 2013 od 16:00 hod.

DRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne 16. 10. 2013 od 16:00 hod. y DRAŽBA NEDOBROVOLNÁ ve středu dne 16. 10. 2013 od 16:00 hod. Dražebník nabízí panelový byt 3+1, o celkové podlahové ploše 73,90m2, Přeštická 1091/14, v Hostivaři - Praha 15. Více na tel: 602 14 14 04

AUKČNÍ VYHLÁŠKA

AUKČNÍ VYHLÁŠKA AUKČNÍ VYHLÁŠKA 3009201401 Bod 1. Elektronická aukce Aukční vyhláškou poskytovatel oznamuje a zveřejňuje veřejně dostupné informace, které jsou závazné pro konání a účast v této aukci. Datum a čas zahájení

Za prvé Úvodní ustanovení, označení dražby. Za druhé Identifikace osob

Za prvé Úvodní ustanovení, označení dražby. Za druhé Identifikace osob Společnost SUBASTA a.s. sídlo: Kladno, T.G. Masaryka 108, PSČ 272 01 zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddílu B, vložka 14505 koncesovaný dražebník na základě koncese vydané

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Za prvé Úvodní ustanovení, označení dražby

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Za prvé Úvodní ustanovení, označení dražby společnost SUBASTA a.s. sídlo: Kladno, T.G. Masaryka 108, PSČ 272 01 zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddílu B, vložka 14505 koncesovaný dražebník na základě koncese vydané

den konání dražby se stanovuje na Hradec Králové, Nezvalova 423, PSČ 500 03 T 4 9 5 5 1 8 8 3 2 I D v y q d j z w E i n f o @ d r a z b a. i n f o w w w. d r a z b a. i n f o č. j. 441-16/D-1 Česká aukční a dražební, a. s. Hradec Králové,

Dražebník ing. Ivona Syrová, Kyjevská 6, Praha 6

Dražebník ing. Ivona Syrová, Kyjevská 6, Praha 6 Dražebník ing. Ivona Syrová, Kyjevská 6, 160 00 Praha 6 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník ing. Ivona Syrová, Kyjevská 6, 160 00 Praha 6, IČO: 06746845 vyhlašuje konání 79. dobrovolné společné dražby movitých

AGH Blatná s.r.o. dražební a realitní kancelář IČ 25 18 70 40 tel. fax 383 420222 www.agh-reality.cz info@agh-reality.cz AGH Blatná s.r.o. dražební a realitní kancelář IČ 25 18 70 40 tel. fax 383 420222 www.agh-reality.cz info@agh-reality.cz strana 1. D R A Ž E B N Í V Y H L Á Š K A vyhlášení opakované dobrovolné veřejné

DRAŽBA SOUBORU ATRAKTIVNÍCH NEMOVITOSTÍ V INSOLVENČNÍM ŘÍZENÍ SKVĚLÁ INVESTICE!!

DRAŽBA SOUBORU ATRAKTIVNÍCH NEMOVITOSTÍ V INSOLVENČNÍM ŘÍZENÍ SKVĚLÁ INVESTICE!! DRAŽBA SOUBORU ATRAKTIVNÍCH NEMOVITOSTÍ V INSOLVENČNÍM ŘÍZENÍ SKVĚLÁ INVESTICE!! 22.1.2014 od 15:00 hod. Více na tel.: 602 14 14 04 nebo na www.bussmark.cz Pozemky v nejkrásnější části Kolínska Hradišťko

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 819-DD/16

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 819-DD/16 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 819-DD/16 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín, Dlouhá 4433,

Aukční vyhláška č

Aukční vyhláška č. 1/10 2013

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 918-DD/18

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 918-DD/18 DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA č. 918-DD/18 vyhotovená dle 20 zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách Dražebník: Navrhovatel: Dražební společnost MORAVA s.r.o. se sídlem: Zlín,

DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. DRAŽEBNÍ SPOLEČNOST MORAVA s.r.o. AUKČNÍ VYHLÁŠKA č. 195-EA/16 Článek I. Elektronická aukce Aukční vyhláškou poskytovatel oznamuje a zveřejňuje veřejně dostupné informace, které jsou závazné pro konání

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Č. 06/16/D veřejné dražby dobrovolné ve smyslu 17 a násl. zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách v platném znění

DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Č. 06/16/D veřejné dražby dobrovolné ve smyslu 17 a násl. zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách v platném znění DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Č. 06/16/D veřejné dražby dobrovolné ve smyslu 17 a násl. zákona č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách v platném znění I. OZNAČENÍ OSOB 1.1. Navrhovatel: PETO Real a.s., IČ 282 22 962