CESTOVNÍ AGENTURA.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "CESTOVNÍ AGENTURA. www.svycarsko-vlakem.cz"

Transkript

1 CESTOVNÍ AGENTURA

2 2 CESTOVNÍ AGENTURA ŠVÝCARSKO VLAKEM S KÝM SE SETKÁTE NA NAŠICH ZÁJEZDECH MARKÉTA HAK jitlk gtury Vš osobí průvodkyě krásmi M Švýcrsk. V zmi žij od roku 1991 v roc 2007 zložil cstoví gturu. K této myšlc ji přivdl rostoucí populrit dovolých, ktré dlouhá lét úspěšě orgizovl pro své příbuzé přátl. V oboru cstovího ruchu j spcilistkou s bohtým vzděláím: studovl hotlové školy v východočském Turově v švýcrském Luzru, úspěšě bsolvovl též odboré kurzy árodí turistické orgizc MySwitzrld v Curychu. PETR CERMÁK ˇ růvodc šich vlkových skupiových zájzdů. P Ndšý žlzičí cstovtl projl po koljích j Švýcrsko, ktré povžuj z dostižý žlzičí ráj, l smozřjmě též Čsko, dál příkld Jposko, Austrálii, Nový Zéld, Egypt tké kus Evropy lgdárím Orit Exprssm. Z svých cst publikovl řdu cstopisých rportáží j utorm dvou kižích bdkrů: Švýcrsko křížm krážm žlzičím rájm (2008) Švýcrsko pěšky vlkm (2012). VERONIKA ZUBER P růvodkyě šich zájzdů, ktrá od roku 2001 žij v Švýcrsku jjím koíčkm jsou hory pěší turistik. KONTAKT Risgtur Mrkt Hk Mürgli str. 20, 4528 Zuchwil, Švýcrsko Emil: Mobil: Tlfo: FOTOGRAFIE: Switzrld Tourism KDO SE TAKÉ STARÁ O VAŠI SPOKOJENOST Zuz Kohoutová wbové stráky Pvlí Švdová fic koomik

3 REGION JUNGFRAU 3 REGION JUNGFRAU: NAŠE SPECIALITA jstátí vlhory v srdci Švýcrsk, protké hustou pvučiou ozubicových žlzic lových M drh právě tm jsm dom. Coby spcilisté tto rgio vám doporučím jlpší tipy ubytováí přsě podl všich přáí možostí od proájmu rodiých prtmáů v horských chlupách ž po luxusí lpské wlss hotly. A k tomu vám přidám kupu tipů, jk si týd úptí světozámých čtyřtisícovk Eigru, Möchu Jugfru užít. Co tké běhm týdího pobytu v Gridlwldu (či okolí) můžt stihout? V cě ší rgioálí jízdky vřjou doprvu jsou lovky z Gridlwldu hory First či Mälich, horské vlky Kli Schidgg, historická lktrická zubčk z Wildrswilu Schyig Pltt výlt do Itrlku. Z zvýhoděý přípltk lz vyjt po koljích ž Jugfrujoch, jvyšší ádrží Evropy v výšc mtrů d mořm. DATUM: květ ž říj CENA NA OSOBU: Týdí pobyt v hotlu s sídí od CZK, v cě 6 dí Rgiol Pss horské lovky vláčky, lázňské popltky, vstupé do vřjého plvckého bzéu, v prtmách u soukromíků od CZK. Dopltk pouz Jugfrujoch 115 CHF. Výhodý 4 dí pobyt s 3 dím Rgiol Pssm Jugfrujoch v cě z CZK. DOPRAVA DO ŠVÝCARSKA: idividuálí, ltcky zjistím, c od CZK, prkováí utomobilu zjistím zdrm.

4 4 REGION BERNER OBERLAND BERNER OBERLAND: HORY A JEZERA výcrsko jsou j vlhory ádhré žlzic, l tké spoust průzrčých jzr. U jdoho Š z jkrásějších Thuského můžt strávit zpomutlou dovolou s Alpmi i vlky dosh. V městčku Spiz úptí hor s ubytujt přímo břhu jzr budt vyplouvt výlty do blízkého okolí príkm, bo vyrážt z vzdálějšími cíli vlkm, jlikož Spiz j zárovň výzmou dráží křížovtkou. Lodí doplujt už z hodiu do Itrlku, odkud vyjíždí ozubicová dráh ž jvyšší vropské ádrží Jugfrujoch (3 454 mtrů d mořm), po koljích s z Spiz dostt z 30 miut do Bru či Brigu z 90 miut třb do Luzru, Bsilj, Curychu či Zrmttu. DATUM: květ ž říj CENA NA OSOBU: Týdí pobyt v hotlu s sídí od CZK, v cě 6 dí Rgiol Pss horské lovky vláčky, loď. Týdí pobyt v hotlu s sídí od CZK, v cě 8 dí Swiss Pss vlk, utobus, loď, pltost po clém Švýcrsku (dopltky horské vláčky 50 %). Týdí pobyt v prtmách u soukromíků od CZK Rgiol Pss, CZK Swiss Pss. 4 dí pobyty v hotlu s sídí od CZK včtě 4 dího Swiss Pssu. DOPRAVA DO ŠVÝCARSKA: idividuálí, ltcky zjistím, c od CZK, prkováí utomobilu zjistím z 7 CHF d.

5 REGION GRAUBÜNDEN 5 GRAUBÜNDEN: BLÍZKÝ KUS ŠVÝCARSKA kouzlující horská vsičk Brgü, plá mlových domů, j ší prověřou zákldou východě O Švýcrsk čili příjmě blízko Čsku. Brgü jdt v horách jvětšího ktou Grubüd, přsto j skvěl dostupý úzkokoljou Rhätskou dráhou. A víc stojí úptí jjího jkrásějšího úsku z pomoci spirálových tulů viduktů odtud vlky stoupjí do Alp k smotě Prd dál k světozámému Svtému Mořici pk jště výš do průsmyku Bri. A odtud z krj ldovců rychl sjíždějí pod plmy švýcrsko-itlském pomzí v okolo Tir. Brgü, poklidé sídlo s ěkolik mlými rodiými hotýlky, j tk idálím výchozím bodm pro výlty oblíbými turistickými vlky, Bri xprsm Ldovcovým xprsm. Mlé i vlké obdivovtl žlzic víc přímo brgüském ádrží potěší jdo z jovějších švýcrských muzí, zsvěcé Rhätské dráz. DATUM: cloročí CENA NA OSOBU: Týdí pobyt v hotlu s sídí od CZK, v cě 7 dí Rgiol Pss horské lovky vláčky. Rzrvc Briu. Týdí pobyt v prtmách u soukromíků od CZK, v cě 7 dí Rgiol Pss. 4 dí pobyty v hotlu s sídí od CZK včtě 3 dího Rgiol Pssu rzrvcí Briu. DOPRAVA DO ŠVÝCARSKA: idividuálí, ltcky zjistím, c od CZK, prkováí utomobilu zjistím zdrm.

6 6 REGION WALLIS WALLIS: MAJESTÁTNÍ MATTERHORN I LAHODNÉ VÍNO ttrhor, mtrů vysoký sklí symbol clého Švýcrsk, j ikoou Wllisu. Trčí do b přímo M hrici s Itálií. Njlép si gigtický kmý zub prohlédt z městčk Zrmtt, stojícího kočé světozámého Ldovcového xprsu, úplě jlpší vyhlídky skýtá ozubicová žlzic, jž odtud stoupá třítisícový Gorrgrt. Al omzit ávštěvu Wllisu j xkurzi k Mttrhoru? Kdž! Thl kto bízí mohm víc. Třb jdlší ldovc pviské Evropy 23 km dlouhý Altsch. Nbo trmálí lázě s vyhlídkmi hory Lukrbd. Potkát tu i srdčé domorodc, ktří Čchům připomíjí bodré Morvy. Wllis s pyší též produkcí výtčého ví pokud jst o ěm ikdy slyšli, tk jspíš právě díky jho kvlitě j podl místích tk dobré, ž s téměř bzzbytku vypij dom. A kd jid ochutt lpské spcility z roztvého sýr jko rcltt fodu, ž právě zd? DATUM: květ ž říj CENA NA OSOBU: Týdí pobyt v hotlu s sídí od CZK, v cě 8 dí Swiss Pss (Brig). Týdí pobyt v hotlu s sídí od CZK, v cě 5 dí Rgiol Pss (Brig, Zrmtt). Týdí pobyt v prtmách u soukromíků od CZK, v cě 5 dí Rgiol Pss (Zrmtt, Gräch, Ss F, Bttmrlp horské vsičky). 4 dí pobyty v hotlu s sídí od CZK, včtě 3 dího Rgiol Pssu. DOPRAVA DO ŠVÝCARSKA: idividuálí, ltcky zjistím, c od CZK, prkováí utomobilu zjistím z 10 CHF d.

7 Švýcrsko. vlkm, utobusm lodí. Cstováí po Švýcrsku vřjou doprvou j pro turisty jlpší možá volb, slibující spoustu ádhrých zážitků. Pordím vám, Swiss jk Pss to. Swiss Pss pltí 4, 8, 15 či 22 vždy po sobě jdoucích dí bo clý měsíc. S touto jízdkou cstujt omzě v clé síti vřjé doprvy Swiss Trvl Systm (viz mp str. 15). Swiss Flxi Pss pltí 3, 4, 5 bo 6 dí v měsíci dl všho výběru, v zbylém čs mzi vámi vyzčým prvím posldím dm pltosti cstujt s slvou 50 %. Swiss Svr (Flxi) Pss pltí pro spolčě cstující skupiy už od dvou osob, ktré získjí slvu 15%. Swiss Youth Pss j urč pro osoby mldší 26 lt, slv čií 25 %. Swiss Trsfr Tickt vám umoží zčátku koci všho pobytu v Švýcrsku cstu z ltiště bo pohričího ádrží do cílového míst zpět. Swiss Crd pltí jko Swiss Trsfr Tickt, víc po clou dobu pobytu dává slvu 50 % v síti Swiss Trvl Systm. Děti do 16 lt cstují v doprovodu spoň jdoho z rodičů v síti Swiss Trvl Systm zdrm, pokud si dospělí chjí zdrm k zkoupé Děti jízdc vystvit Fmily Tickt. Swiss Pssy vám zjistím doručím poštou ž domů! SwissTrvlSystm.com

8 8 GLACIER A BERNINA EXPRESS KRÍŽEM ˇ KRÁŽEM ŽELEZNICNÍM ˇ RÁJEM júžsější žlzic svět to j Švýcrsko. Fukčost komfort zdjšího systému vřjé doprvy, N zložého právě vlcích, j obdivová po clém světě. S ší cstoví gturou si osobě prohlédt ty jkrásější trtě v Alpách i v údolích pod imi. Při tomto okruhu běhm týd pojdt třmi populárími vlky xprsm Vilém Tll, Ldovcovým xprsm Bri xprsm jště vám zbyd dost čsu zstvit s zjímvých místch prohlédout si okolí. Váš progrm můž vypdt třb tkto: 1. d příjzd do ctrálího Švýcrsk, ubytováí krátký výlt po okolí. 2. d clodí výlt po světozámé Gotthrdské žlzici Tllovým xprsm do jižího ktou Ticio. 3. d rlx v mlbém městě Luzr břhu jzr, kd sídlí jvyhldávější doprví muzum Evropy (Vrkhrhshus). 4. d jpopulárější úsk Ldovcového xprsu z Adrmtu přs Obrlpss do lpského městčk Brgü s ovým muzm Rhätské dráhy. 5. d pouť Bri xprsm přs Alpy do Itáli zpět. 6. d odpočik črstvém vzduchu v horách Grubüdu, prohlídk hoosých ltovisk Dvos či Svtý Mořic. 7. d rozlučk s Švýcrskm, odjzd domů. DATUM: cloročě CENA NA OSOBU: 7 dí pobyt v hotlu s sídí od CZK, v cě 8 dí Swiss Pss, rzrvc Briu Glcir. DOPRAVA DO ŠVÝCARSKA: idividuálí, ltcky zjistím, c od CZK, prkováí utomobilu zjistím z 10 CHF d.

9 NEJVYŠŠÍ ŽELEZNICE EVROPY 9 NEJKRÁSNEJŠÍ ˇ HORSKÉ DRÁHY ŠVÝCARSKA ší cstoví gturou s můžt vydt idividuálě v vámi zvolém trmíu týdí putováí S po jkrásějších horských trtích Švýcrsk. Progrm můž vypdt příkld ásldově: 1. d příjzd do oblsti Brr Obrld ubytováí úptí lpského msivu Eigr, Möch Jugfru v městčku Lutrbru bo Gridlwld, szmovcí vycházk po okolí. 2. d clodí výlt jvyšší vropské ádrží Jugfrujoch (3 454 mtrů d mořm). Cstou spktkulárí rozhldy (tjmá svrí stě Eigru, proslulá sjzdovk Lubrhor d Wgm, ldovc, vodopády, zjr ádhrě rozkvtlé louky). 3. d pěší túry v oblsti Jugfru doporučujm áročější Eigrtril (přvýší 700 mtrů), přípdě oddchové vycházky v okolí horí stic lovky First s možostí sjt do údolí koloběžc. 4. d výlt príkm po Brizském jzř, ávštěv vlkolpého živoucího skzu Bllbrg bo historická zubčk Schyig Pltt. 5. d přsu přs Spiz do Brigu v ktou Wllis po stré Lötschbrské dráz s krásými rozhldy do údolí řky Rhoy, odpold buď vycházk podél zvlžovcích ldovcových kálů suo v jižích svzích d Brigm, bo ávštěv Motrux břhu Žvského jzr. 6. d clodí výlt do Zrmttu pod Mttrhor + ozubicová dráh Gorrgrt s pormty jfotogrfovější hory svět. 7. d rlx v lázích Brigrbd bo Lukrbd, ochutávk švýcrského ví, ávrt domů. DATUM: květ ž říj CENA NA OSOBU: Týdí pobyt v hotlu s sídí od CZK, v cě kombic Swiss Pssu Rgiol Pssu. Dopltk Jugfrujoch j již zhrut v cě pobytu! DOPRAVA DO ŠVÝCARSKA: idividuálí, ltcky zjistím, c od CZK, prkováí utomobilu zjistím z 10 CHF d.

10 10 ZÁJEZDY S PRUVODCEM o ŠVÝCARSKO VLAKEM ZÁJEZDY S PRUVODCEM ádi cstujt v zhričí v doprovodu místích zlců? Jsm tu právě pro vás! Vdl populárích R idividuálích pobytů klíč ěkolikrát ročě připrvujm i oblíbé skupiové zájzdy ť už pobyty s lhkou turistikou v vybrých rgioch, bo vlkové okruhy. V roli průvodců s střídjí zsvěcými komtáři vš cstováí zpstří čsky hovořící mjitlk gtury Mrkét Hk, ktrá vám po 20 ltch pobytu v Švýcrsku u skličky dobrého švýcrského ví rád povypráví o životě v této obdivové zmi, dšý žlzičí cstovtl Ptr Črmák, utor kižích bdkrů Švýcrsko křížm krážm žlzičím rájm (2008) Švýcrsko pěšky vlkm (2012), ktrý do Švýcrsk prvidlě jzdí už 15 lt zdlk jrději smozřjmě vlkm. Dlším člm týmu j Vroik Zubr, ktrá j dškyí švýcrských hor žij zd již od roku DATUM: květ ž září CENA NA OSOBU: od CZK hotl s sídí, Swiss Pss, čský průvodc (ktuálí bídky zájzdů s průvodcm jdt šich wbových strákách). DOPRAVA DO ŠVÝCARSKA: idividuálí, ltcky zjistím, c od CZK, prkováí utomobilu zjistím z 10 CHF d.

11 NAŠE UBYTOVÁNÍ 11 ŠVÝCARSKO VLAKEM HOTELY A CHATY byst si Vši pozávcí dovolou v Švýcrsku oprvdu užili, j dobré s cstách dobř vyspt. Nš A gtur vám zjistí ubytováí přsě podl Všich přáí možostí od proájmu prověřých horských cht týdí pobyty v jdom rgiou přs mlé pzioy ž po komfortí hotly, vdé v trdičím švýcrském duchu místími rodiými hospodáři. Oblíbá pobytová míst šich klitů s cházjí tkřk po clé zmi pro pozávcí cstováí jsou idálě umístě buď dlko žlzičí stic, bo utobusové zstávky, přípdě přístviště príku. V východím ktou Grbüd j to ádrží hotl Ldi v horském městčku Brgü: má pouhých 10 pokojů výjimčě pohostiého mjitl. V vlhorském ktou Wllis stojí populárí ádrží hotl Europ přímo d ástupištěm Ldovcového xprsu v Brigu. Pod hormi Brr Obrldu, u jzr v podzámčí v městě Spiz, jdt vyhldávý hotl Sgrt Mri s výtčou jzrí kuchyí. A přímo v srdci Švýcrsk, Gotthrdské žlzici v vsi Wss, vás uvítá srdčá rodi Grigů v stjojmém hotlu, kd pí domácí smží v hotlové kuchyi jchutější rösti v Alpách.

12 12 RODINY S DETMI ˇ m mám dvě děti, tk doporučuji z vlstí S zkušosti rodié pobyty s rgioálím doprvím psm. Výlty lz idálě přizpůsobit věku dítět, výběr mát mzi pěšími vycházkmi vyhlídkovými jízdmi v vybré části Švýcrsk vlkm, lodí, lovkou či poštovím utobusm. Populárím lákdlm bývá ltí koupáí v horských jzrch. Nbízím výjimčě výhodé týdí rodié pobyty v prtmách s dětmi ž do 16 lt zdrm! C pobytu pro clou rodiu zhruj rgioálí doprví psy zčíá již od CZK. FIREMNÍ POBYTY řjt si pro vš změstc či klity zjistit P firmí výlt? Nváhjt mě kotktovt. Mám dlouholté zkušosti s progrmy míru, zjistím vám dgustc méě zámých (ovšm přkvpivě lhodých) švýcrských ví i proslulých čokolád, připrvím rgioálí xkurz udělám vš i pro splěí všich zvláštích přáí. Rgioálí skupiové pobyty bízím z vlmi výhodé cy: čtyřdí pobyt zčíá již od CZK osobu. WELLNESS ct si přijt odpočiout, přípdě spojit rlx CH s krtšími áročými výlty? Doporučuji oddchový pobyt, kdy s můžt podl chuti áldy projt vyhlídkovým vláčkm bo rlxovt v hotlu s vkovím trmálím bzém s výhldm krásé vrcholky hor. Wllssové hotly jsou v Švýcrsku ohromě oblíbé poskytují služby trdičě vysoké úrovi. Týdí rlxčí pobyty zčíjí od CZK osobu s wllsovou polopzí v hotlu ktgori ****.

13 Objvt žlzičí ráj s cstoví gturou Švýcrsko vlkm! Ldovcový xprs, Bri xprs, Tllův xprs, horské zubčky Jugfrujoch, Gorrgrt či Piltus to vš jště mohm víc můžt zžít vlstí kůži jk při idividuálích cstách míru, tk běhm xkluzivích zájzdů mlých skupi s čsky hovořícími průvodci, v Švýcrsku žijící mjitlkou cstoví gtury Mrkétou Hk utorm švýcrských žlzičích bdkrů Ptrm Črmákm. Podrobější iformc lzt Budu s těšit Vši ávštěvu zd v Švýcrsku S pozdrvm Mrkét Hk

14 14 ZIMNÍ ŠVÝCARSKO řmýšlít d obvyklou zimí dovolou? Přijďt P s svézt vyhlídkovým vlkm do Švýcrsk v zimě, kdy ádhrě zsěžá krji v okolí horských žlzic bízí úplě ové zážitky. A jd j o pormt z okm. Co třb vyzkoušt bájčé sáňkováí uzvřé horské silici pod stltými žlzičími vidukty? Nbo by vás lákly spíš vycházky zsěžou krjiou kolm koljí sěžicích? Pro lyžřské dšc zjistím i klsické zimí pobyty. VÁNOCNÍ ˇ TRHY ké s kždoročě trápít s vymýšlím origiálích T váočích dárků? Přijďt kupovt do Švýcrsk! Prožijt výjimčou váočí tmosféru pod Alpmi, ochutjt místí spcility vštivt jkrásější váočí trhy v zmi. Bsilj, Luzr, Motrux to jsou v Švýcrsku vyhlášé váočí dstic. Doporučím vám jlpší obchody či muz vy pojdt po pár dch domů biti rgií víc s čistou hlvou díky plému kufru všdích dárků. ŠVÝCARSKÉ KURIOZITY át obvyklé cstovtlské přáí, spojé s M Švýcrskm? Nváhjt mi pst, zákldě dlouholtých zkušostí v švýcrském cstovím ruchu vám rád pomůžu s splěím všich turistických sů! Zjistím xkluziví VIP sddl 1. třídy čl vyhlídkového vlku GoldPss, objdám pro vás místky do luxusího Čokoládového vlku včtě ávštěvy čokoládovy s ochutávkou, rzrvuji vám míst v historických vozch prí žlzic Furk. A toužít-li po cstě v strojvůdcovské kbiě vlku, i tu lz vybrých trtích v Švýcrsku xkluzivě zžít!

15 Lovky Lodě Žádá slv Gld Frrt Pré-St-Didir d Col du Grd St-Brrd 2469m l s Aost Muvoisi Dixc L Tzoumz Vrbir L Châbl V Orsièrs l g vlk/schokoldzug, Plm Exprss. N určitých trsách poštovích utobusů (př. přs lpské průsmyky) j účtová přípltk (Alpi Tickt) /bo j poždová rzrvc. Chmpx Smbrchr t B ChmoixMot Blc Mrbch Emm Lgu SumiswldGrü Rmsi t l b Kl. Emm Mrbchgg Piltus Kris Sts Stöcklp Rigi ArthGoldu Slisbrg Eglbrg Trübs Brui r Aroll Mttrhor Hohss Simplopss 2005 m Mo t R Dufourspitz Gorrgrt Sugg Utrrothor o o m s Vl To c tt 2108 m l o M Lgo Mggior Aro Luio Asco ti Lugo Vrs Mdrisio m Ross Msocco S. Brrdio Groo Bogo Muggio Como Chisso Porlzz Lgo di Como Mggio Mos Zillis Adr Pfäfrs 1 2 Lcco 2 Av r Prpr Rothor Br Juf g gli Bivio Svogi Tifcstl Filisur Add Pr s Küblis Albulpss 2312 m Smd Clri Surlj Zuoz Piz Bri Spöl Bril Psso dl Bri 2328 m l p Rmosch S-chrl Müstir Èdolo Bormio St. Mri i V l Müst Add 2149 m Il Fuor Pss dl Fuor Tiro 2 Brusio Poschivo Ospizio Bri Alp Grüm o E Scuol-Trsp St Vl Sistr Smu St. Ato Mrti Müch Obrstdorf Sothof Mott Nlus Ft Livigo Spöl o N t i Zrz Sgliis Susch Piz Bui Lg.A. Bri Divolzz Potrsi Bvr I E Immstdt ÖSTERREICH Flülpss 2383 m Dischm Corvtsch Furtschlls Divolzz ITALIA Vltlli Mlojpss 1815 m Silvpl Sils Mri St. Moritz Julirpss m Piz Nir Albul Prd Brgü/ Brvuog Srtig Vri Klostrs Pltz Jkobshor -Pltz Dvos 1 2 Schrus Mdris -Dorf St. Atöi Wissfluh u Aros Lzrhid/Li V l s Švýcrsko. vlkm, utobusm lodí. Ulm Müch Bludz Dorbir Schirs Promotogo Cstsg Soglio Thusis Alp Stätz Churwld S c h fi g g Chur P Mlbu Bd Rgz Mifld Chiv 5 Splügpss 2113 m Hitrrhi Thlkirch Sfi Fldkirch Schllbrg Ldqurt Fldis Hrbrugg Dipoldsu Obrrit Rhi Vduz Brgz St. Mrgrth Wlzhus LIECHTENSch STEIN Srgs Richu Rhäzüs Vättis Pizol Wgs Flums Vrsm/ Sfi Splüg Flims Wisst Lx Vls Ilz Psso di S. Brdio 2065 m Groso Vtt Cmpio S Slvtor Elm Hohr Kst Gmslp Buchs SG Chäsrrugg Wildhus Sätis Wssru Mschgkmm Utrtrz Flumsrbrg Crp Sog Gio Vri Lu Slmtt Wls Amd Bllizo Tssrt Cri 2020 S Schwäglp Krobrg Uräsch Utrwssr Alt St. Joh Schwd Giubisco Bisc g Nsslu Ws r Obrsx Cdzzo Cpolgo Morcot i Acquross Lgo di Lugo Pot Trs 5 Mot 4 2 Brè Lmo Idmii Migligli PioTrozo lv Olivo Gr Mrgosci Locro 7 4 Brio Broll Itrg Vrdsio li Cmdo l ov t C Brissgo Vrbi Strs Vigzzo ll Mggi V Vrzsc Soogo Psso dl Lucomgo 1916 m Ticio Fido Osro V. d Pot Sprug Cimlmotto Cvio Bigsco Fusio AmbrìPiott Airolo 4 Gotthrd Gmsstock Sdru rs u Wttwil Lichtstig Sittr Hid Lidu Rvsburg Rhick Trog Altstätt -SG -Stdt Gis Appzll Jkobsbd Wissbd Brülisu Eblp Hrisu Gossu St. Gll Schwllbru Flwil Uzwil Rorschch Arbo Std Fridrichshf Romshor Bods Mrsburg Amriswil Kruzlig Bischofszll Glrus Vordrrhi Su Isl Miu Kostz Sulg Thur Rick Lithl Lith Bruwld Klötl Irthl Distis/Mustér Kluspss 1948 m Bisisthl 1 Uzch Wil Ziglbrück Hoch-Ybrig Gotthrd 2018 Obrlppss Obrlppss 2044 m Wss Erstfld Sihl Obribrg Illgu Muotthl Hldi Schttdorf Flül Stoos Morschch Schwyz Russ S Crlo Bdrtto Crtio Bosco/Guri Vl B dr Domodossol ITALIA Isll di Trsqur Bi Fürgg 7 Rott Bllwld G 1 Furk Nufpss 2478 m Ulrich Müstr VS Simplo Rosswld Hig Ss Grud Ss F Ss Almgll Hidbodm Lägfluh Flski Plttj Mttmrk Mittlllli Kli Mttrhor 1 Zrmtt Täsch Gspo RidBrig Brig 6 7 Higlp Gräch Stld Embd St. Niklus Wisshor Schwrzs Frpècl Zil St-Luc Vissoi Ls Hudèrs Evolè Moiry Grimtz l Eggishor Fisch A Bttmrlp Ridrlp Bllp Btt Bltt Mörl Visp 1 Aussrbrg Wilr Rro Utrbäch Gmpl Obrms Chdoli Jugfru l t ch Fflrlp ts L ö Luchrlp Hoht Ridrhütt Goppsti 6 Lötschbrg d O b r l Oschi Kdrstg Sirr/Sidrs Luk Lukrbd Mot Thurs Eisidl Mostlbrg Stockch Wifld Sib Pfäffiko SZ Rpprswil Rüti ZH Wld Bum Tö s s Turbthl Wtziko Hiwil Bibrbrugg Zürichs Bru Altdorf Stockhütt Klwlp Nidrrick4 bch Isthl Bckrid s t ä t t r s Trib V i r w l d - Vitzu Hrgiswil Horw lp Mgg Wggis SttlAgri Obrägri Zugrs Zugrbrg Zug Mzig Smstgr Sihl Wädswil Otwil Mädorf Stäf Esslig Ustr Effrtiko Mil Erlbch Zolliko Zürich Sihlbrugg Luzr Sbod- Klot Eschz Sti. R. Frufld Thur Etzwil Rdolfzll Sig Witrthur Mrthl Zürich Flughf Zürich Orliko Sihlwld Chm Rhi Rhiu Bülch Thlwil Prl GisikoRoot Küsscht.R. Rotkruz Sis Russ Affoltr.Albis Utlibrg Flsgg Adliswil Birmsdorf Stsrhor Wirzwli FlüliRft Schsl Sr Alpchstd Giswil Etlbuch Hochdorf Bromüstr Emmbrück Surs Mzik Biwil.S. Wohl Obrgltt Ditiko Limmt Wttig Bd Nidrwig Kisrstuhl Mllig Turgi Lzburg Tufthl Schüpfhim Escholzmtt E Npf Wolhus Willisu Sörbrg Brizr Kmmribod Rothor Irriz Briz Thu Hiligschwdi Subül Gmmipss Vrcori rs Hé l d 2 Thyo Sio Ps-dMimbré Crs Azèr HutNdz Isérbls r s L Châtlrd ho Ridds Mrtigy R Ovroz Chmoso Adlbod U. d. Birg Egstliglp Pli-Mort Lu V Fihut Dts du Midi L Rhô St-Muric Bx Glcir-dsDiblrts Col du Pillo 1546 m Drborc Ls Plssur-Bx Villrs Col-dBrty Rusch Ls Diblrts Oldgg Col ds Mosss 1445 m Lk i. S. Horggli Gstd Höhi Wispil Ridrbrg B Gurigl ir iv A l d tl Mot Blc Plchux Troistorrts Vl-d Illiz Chmpéry Ollo Eggli m Ws Zll s Při využití ěktrých vlků, lodí utobusů j poždová poviá plcá rzrvc (vč. přípltků), př. Ldovcový xprs/glcir Exprss, Bri Exprss, Wilhlm Tll Exprss, Čokoládový vlk/schokoldzug, Plmlodí Exprss. N určitých trsách poštovích Při využití ěktrých vlků, utobusů j poždová poviá utobusůrzrvc (př. přs průsmyky) účtová přípltk (Alpi plcá (vč.lpské přípltků), př. j Ldovcový xprs/glcir Tickt) /bo j poždová rzrvc. Exprss, Bri Exprss, Wilhlm Tll Exprss, Čokoládový Morgis L Foillus Ls Crosts Mothy Aigl ut L Vidmtt h Châtud Ox Pys d E 3 6 Zwisimm Jupss 1509 m Schörid Rllrligrt Ju Schwrzs Chrmy Em Koolfig Müsig Thur Ar Gümlig Worb Br Flughf Rubig HslRügsu Burgdorf Eriswil Affoltr-Wir Huttwil Hrzogbuchs Zofig Schöftld Suhr Wildgg Bözbrg Brugg Döttig Eglisu Schöbül Lugr Jochpss BrüigKäsrsttt MlchsHslibrg Klititlis Frutt Twig Plpltt Bllbrg NidrHslibrg Ruti Sustpss Mirig Brizrs Gut hor Hrdr 2224 m Irtkirch Isltwld -Ost Stockhor Spiz -Wst 8 3 Wimmis 6 Gösch BtItrlk brg First SchwrzwldGutt tl Schyig Pltt Nis Aschi lp Wildrswil Adrmtt Erlbch i. S. m OyDimtig Ar Mül l Richbch Sxt Mälich gt Boltig Gridlwld ti Rlp 1 Lutrbru Wg Furkpss Frutig Grütschlp Kl. Schidgg 2431 m 1 Allmdhubl Furk Grimslpss Stchl- 1 Eigr Mürr 2164 m Psso dl brg 8 Grimmilp Gltsch Möch Schilthor S. Gottrdo Jugfrujoch Obrwld Grislp Guggisbrg Plffi Blp Gurt Riggisbrg Köiz 6 St. Urb Lgthl S L Rochsur-Foro L A r v FRANCE Torgo Lysi L Sépy Rochrsd-Ny Hutd-Cux Ls Pléids Bloy Broc Gruyèrs Bull Zollikof Br V Amss St-Gigolph Evi-ls-Bis Vvy Motrux 3 Motbovo Châtl-St-Dis L Moléso MolésoVillg Romot Flmtt Ar Schwrzburg Lup L Sri Fribourg Avchs Murt Gümm Krzrs Jgstorf Bür.A. -Süd Ar Olt Wldburg Aru Husti Gltrkid Frick Sti-Säckig Lufburg Bd Zurzch Eg Schffhus Nuhus i Lcy-PotRoug Puidoux Lc Lém MotPèlri Pléziux Lus Rs VD Corclls Moudo Brchr Echlls Chvory Pyr L Broy Portlb Is Arbrg Lyss Pitrl Solothur Wisssti Gäsbru Bllch Obrdorf Blsthl Osig Nidrbipp Listl Sissch Psswg 943 m Rigoldswil Britbch Asch Dorch Möhli Rhifld Koblz Wldshut Erzig (Bd) Thyg Bggig g Chê-Bourg Gèv Moiz Hrmc Roll Morgs Cossoy Allm Appls L Isl Aubo Bièr x Giml u Nyo Coppt o Orb Lc d Nuchâtl Estvyrl-Lc Prhis Yvrdols-Bis Crux du V Prêls Bil/Bi Mgglig/ Mcoli -Nord Grch Tvs Bllly Trml SocbozSombvl s Moutir Dlémot Luf Roggburg Ettig Prttl Bsl Bd Bf Rih Wil. R. Zll (Wistl) Schlithim g Acy GèvAéroport Divo d J L Pot L Dy CroyRomimôtir Vllorb Flurir Butts L Chssro St-Croix Ls Vrrièrs Boudry g St-Imir Chssrl t Nuchâtl Colombir Vuds-Alps Ligrz L Nuvvill Bilrs L Ldro Erlch Lüschrz Chumot Villirs Vu-ds-Alps o MotSolil M Glovlir Asul Lucll Rodrsdorf Bsl Bsl St. Joh Bsl EuroAirport Rhi DEUTSCHLAND Avusy L Pli St-Crgu L Dôl L Cur Morz L Brssus Stir-Orit L Doubs Frs Potrlir Trvrs Ls Pots-d-Mrtl L Locl Ls Brts L Noirmot Bofol Courgy Porrtruy Bocourt Dll Siglégir Goumois Dmvt L Doubs Motbélird Blfort L Chux-d-Fods L Doubs FRANCE Mulhous Stuttgrt Vl Vrzsc L Rhô FRANCE Žádá slv Žádá slv Trsy pro 1 cstu: švýcrská hric/ltiště cílové místo zpět Rozsh pltosti Swiss Trsfr Tickt Trsy pro 1 cstu: švýcrská hric/ltiště cílové místo zpět Trsy s slvmi (50 %) Žádá slv Rozsh pltosti Swiss Trsfr Tickt Rozsh pltosti Swiss Crd Bsço Trsy pro 1 cstu: švýcrská hric/ltiště cílové místo zpět pro dlší jízdky z polovičí cy ( 2 Npltí slv 50 %) Trsy pro 1 cstu: švýcrská hric/ltiště Trsy s slvmi (50 %) cílové místo zpět Žádá slv pro dlší jízdky z polovičí cy ( 2 Npltí slv 50 %) Rozsh pltosti Swiss Pltí tké pro městskou hromdou doprvu Crd Pltí tké pro městskou hromdou doprvu Trsy s slvmi (50 %, 1 25 %) Trsy pro omzé cstováí FlxiFlxi PssPss Swiss Youth iswiss pro Swiss pro dlšípss jízdky z polovičí cy ( 2 Npltí slv 50 %) Trsy pro omzé cstováí i pro Swiss Flxi Pss pro cy slv 1 25dlší Trsy s slvmi (50 %, %) jízdky z polovičížádá ( 2 Npltí slv 50 %) Rozsh pltosti Swiss Pss Swiss Flxi Pss Swiss Youth Pss km Rozsh10 pltosti Swiss Pss 1: Autobusy Doprví prostřdky Vlky s ch Fr Stv k 10/2011 : Doprví prostřdky Z důvodu dosttku míst jsou uvdy všchy trsy. Změy vyhrzy. Lodě Autobusy Lovky Vlky m ch u Stv k 10/2011 : Z důvodu dosttku míst jsou uvdy všchy trsy. Změy vyhrzy. é ll V m Di i z l t fi S Krlsruh Frkfurt Dortmud Hmburg Brli r h c ch glts ts Si h sc Rhoglt i d g k r Strsbourg Pris Luxmbourg Bruxlls v Vl F rr t Mtt rtl L s i ll Vll Cl c l t V i o i ci K Bl sol l lit ll di M s V ll r SwissTrvlSystm.com SwissTrvlSystm.com Stilfsrjoch/ Stlvio Mls/ Mlls Nudrs LdckZms r l Vi Ml h V t H ftl hg sc ml sc r Do Po Rlif: D H M 2 5 / S RT M - D T E D swisstopo/ N A S A, N G A (JA100134) b g tti l STS-GB-L-13-it S B B g T o g rä V 15 v

16 Švýcrsko. vlkm, utobusm lodí. Jd systém, tisíc přkvpí. SwissTrvlSystm.com Přdstvt si zmi, v ktré j cstováí vřjými doprvími prostřdky zárovň pívé odpočikové. Nzávisí tom, zd zdolávát výšky, cstujt mzi městy bo mimo turistické trsy v Švýcrsku jsou vlky, utobusy lodě vždy připrvy zvézt Vás k Všmu vysěému cíli. To vš můžt mít s pouhou jdiou jízdkou Swiss Pssm.

Š ÍŠ Ť ž Ť Ý č ď č š Ť č č č š č Ť š š Ť Í šč š č č č č Ď č Ť č š š ť Š Ť Ť Š č č č ž Š č č š Ť Ť ž Ť ť Ť č š š Ť ť Ť ť č č Ť ž š Ť š Ť Ť š Ť š Ť Ť ť Č š Ť č š Ť č Ť ť č č š Ť ť Ý Ť š ď š Í Ť Í ť Ť ť š

Více

PRACOVNÍ SEŠIT POSLOUPNOSTI A FINANČNÍ MATEMATIKA. 5. tematický okruh:

PRACOVNÍ SEŠIT POSLOUPNOSTI A FINANČNÍ MATEMATIKA. 5. tematický okruh: Připrv se státí mturití zkoušku z MATEMATIKY důkldě, z pohodlí domov olie PRACOVNÍ SEŠIT 5. temtický okruh: POSLOUPNOSTI A FINANČNÍ MATEMATIKA vytvořil: RNDr. Věr Effeberger expertk olie příprvu SMZ z

Více

hlavní město Bern administrativně 26 kantonů, federativní republika Proč se říká Švýcarsku neutrální stát? nevstoupil do 1. ani do 2.

hlavní město Bern administrativně 26 kantonů, federativní republika Proč se říká Švýcarsku neutrální stát? nevstoupil do 1. ani do 2. ŠVÝCARSKO hlavní město Bern administrativně 26 kantonů, federativní republika Proč se říká Švýcarsku neutrální stát? nevstoupil do 1. ani do 2. světové války, není členem EU, jsou ale členem OSN, spolupracují

Více

ůř Í ý Í Ť ý Á Ž Í Á ť Í ť ý ť Ť ě č ě Š ř ú ý š Č ř č ď ř Á Í Í ě ě ř ó ě č ř č ě ř š ě Á Í č ě Í Í Č É ě Š Í Č ě Í ě ů ů ů Č ý ú Ž ří Á Ý Í Á ÍČ ŽÍ Ý Ů ě č ě ě ě ř ě ě ó ž ž ě ýš ě ě ó ě ř ú ě ďý ě Ú

Více

"Kancionálové" nedělní nešpory

Kancionálové nedělní nešpory "Kncionálové" nedělní nešpory Jkub Pvlík Jednotný kncionál obshuje pod č. 084 nedělní 2. nešpory zhudebněné Zdeňkem Pololáníkem. Většin textů je z neděle 1. týdne žltáře, ntifon k Mgnifict je schválně

Více

4. PRŮBĚH FUNKCE. = f(x) načrtnout.

4. PRŮBĚH FUNKCE. = f(x) načrtnout. Etrém funkc 4. PRŮBĚH FUNKCE Průvodc studim V matmatic, al i v fzic a tchnických oborch s často vsktn požadavk na sstrojní grafu funkc K nakrslní grafu funkc lz dns většinou použít vhodný matmatický softwar.

Více

Vážení přátelé, příznivci a dárci Nové Trojky!

Vážení přátelé, příznivci a dárci Nové Trojky! Rodié kulturí ctrum Nová Trojk Váží přátlé, přízivci dárci Nové Trojky! Mám příjmý úkol zmíit s o tom, co ám v roc 211 uděllo rdost, co s ám povdlo bo co s v Nové Trojc stlo zjímvého. Jko kždý rok s v

Více

Í Ě Ť Ž š Ž Éč č ž é ě ž ě é ě Í ž š ě é ž ž ž ě ž ž ň ě ž ž ž ž ž žš č ě č ž č č č ě č č ě ž ě ž č č š ě ě č ě ů ů š é č ě š é č ě ě č ů ž č č ě ě ě ž š é č š š é é ě ž é é é ě ě é ě ě š ě ž é é ů ů š

Více

Českosaské Švýcarsko Sächsisch-Böhmische Schweiz. Turistické balíčky jako výstup koncepce cestovního ruchu

Českosaské Švýcarsko Sächsisch-Böhmische Schweiz. Turistické balíčky jako výstup koncepce cestovního ruchu Českosaské Švýcarsko Sächsisch-Böhmische Schweiz Turistické balíčky jako výstup koncepce cestovního ruchu Českosaské Švýcarsko modelový region pro turistiku v EU o Spolupráce dvou klíčových aktérů: Turistického

Více

Graubünden léto. MojeSvycarsko.com Tipy a nabídky pro vaši letní dovolenou 2010.

Graubünden léto. MojeSvycarsko.com Tipy a nabídky pro vaši letní dovolenou 2010. Graubünden léto. MojeSvycarsko.com Tipy a nabídky pro vaši letní dovolenou 2010. Allegra, Benvenuti. Vítejte v Graubündenu. Silnice (bílá), PostBus (žlutá) a Rhétská železnice RhB (červená) Přeprava aut

Více

Místo ALBULA UDOLI Kupní cena 8,372.000,-Kč. Pokoje 4 1/2 Výměra 115 m2. Výhled do dálky na jih Parcela: 729 m2

Místo ALBULA UDOLI Kupní cena 8,372.000,-Kč. Pokoje 4 1/2 Výměra 115 m2. Výhled do dálky na jih Parcela: 729 m2 Detail 7851 Místo ALBULA UDOLI Kupní cena 8,372.000,-Kč Pokoje 4 1/2 Výměra 115 m2 Výhled do dálky na jih Parcela: 729 m2 Podrob.popis Klidné, pěkné prostředí,překrásná příroda, dům 4.podlaží Vybavení:

Více

Nový rezidenční projekt v srdci Švýcarska

Nový rezidenční projekt v srdci Švýcarska Nový rezidenční projekt v srdci Švýcarska Umístění Nový rezidenční projekt v srdci Švýcarska se nachází v jednom z nejkrásnějších regionů v Alpách Bernese Oberland v blízkosti Interlakenu, Brienz. Bernese

Více

Direct emailing na míru Emailing podle kategorií Traffic pro váš web Databáze firem SMS kampaně Propagace přes slevový portál Facebook marketing

Direct emailing na míru Emailing podle kategorií Traffic pro váš web Databáze firem SMS kampaně Propagace přes slevový portál Facebook marketing I N T E R N E T O V Ý M A R K E T I N G e f e k t i v n í a c í l e n ý m a r k e t i n g p r o f e s i o n á l n í e m a i l i n g š p i č k o v é t e c h n i c k é z á z e m í p r o p r a c o v a n é

Více

... 4. 1 P Ř I J Í M A C Í Ř Í Z E N Í ..4 V O Š...

... 4. 1 P Ř I J Í M A C Í Ř Í Z E N Í ..4 V O Š... 2 0 1 2 / 2 01 V ý r o č n í z p r á v a o č i n n o s t i š š k o l n í k r2o0 1 2 / 2 01 Z p r a c o v a l : I n g. P e t r a M a n s f e l d o v á D o k u m e n t : I I V O S / I / S M 9 8 8 S c h v

Více

Í ÁŘ É Í ÁŘ É ť ň ť ť É ť ť ď ť ť ó ó ň Ř ť ť ť ó ó ň Ř ť Š ó ť Á ň ď Á ň ť ď Á Á ť Ť ď ť Á Č ď Č ť Ě ó Č Č Č ď ó ň Á ň ť ď Á Á ť Ť ď ť Á Č ď ť ň ó Č Č Č ť ď Č ť Š ť ď Č ť ň Š Š ď Ý Á ť Č Č Č Č ň ó ť

Více

Naše NEJ... 89,- 1.190,- Nabídka platí od 17.8.2015 do 30.8.2015. místo 223,-* místo 1.699,-** místo 749,-** 555,-

Naše NEJ... 89,- 1.190,- Nabídka platí od 17.8.2015 do 30.8.2015. místo 223,-* místo 1.699,-** místo 749,-** 555,- Nbídk pltí od 7.8.205 do 30.8.205 Nš NEJ... á motáź r t s u o b prv o Sdcí sou 0. FUNKCE LŮŽKA VÝBĚR LÁTEK ZA PŘÍPLATEK Sdcí souprv výšk sdu: cc 45 ploch lůžk: cc 25/20 Š/V/H: cc 260/88/60 možá oboustrá

Více

PRACOVNÍ SEŠIT ALGEBRAICKÉ VÝRAZY. 2. tematický okruh: Připrav se na státní maturitní zkoušku z MATEMATIKY důkladně, z pohodlí domova a online

PRACOVNÍ SEŠIT ALGEBRAICKÉ VÝRAZY. 2. tematický okruh: Připrav se na státní maturitní zkoušku z MATEMATIKY důkladně, z pohodlí domova a online Připrv se státí mturití zkoušku z MATEMATIKY důkldě, z pohodlí domov olie PRACOVNÍ SEŠIT. temtický okruh: ALGEBRAICKÉ VÝRAZY vtvořil: RNDr. Věr Effeberger epertk olie příprvu SMZ z mtemtik školí rok 04/05

Více

w w w.h usto p e ce - cit y. cz sport

w w w.h usto p e ce - cit y. cz sport w w w.h usto p e ce - cit y. cz rodin sport senioři víno ZA SPORTEM A ZÁBAVOU z z á b vo u Přijli jste pozvání do Hustopečí jeho blízkého okolí, čeká n Vás ktivní pobyt v okrjové části Ždánického les,

Více

ČŠ ž ž ň ž ž Ú Š ž ž ž Ú ň Š Ú ň ž Ů ť Š Šť Ů ž ž ž Š ž ž Ú Č Ú Ú Š Ú Ú ť Ú ž ž Čž Ú Ů Ú Ú Ů Ů ť Š ť ž Ů ž Č Š ž Č Č Š Ú ž Ú ž Ú ž ž Š Ů ť ž Ů ž ť ů ť ň Č Š Ť ť Š Ú Š Ú Š ť ž Č ů ů ů ť ů ů ů Š ť ť Á ň

Více

PRACOVNÍ SEŠIT ČÍSELNÉ OBORY. 1. tematický okruh: Připrav se na státní maturitní zkoušku z MATEMATIKY důkladně, z pohodlí domova a online.

PRACOVNÍ SEŠIT ČÍSELNÉ OBORY. 1. tematický okruh: Připrav se na státní maturitní zkoušku z MATEMATIKY důkladně, z pohodlí domova a online. Připrv se státí mturití zkoušku z MATEMATIKY důkldě, z pohodlí domov olie PRACOVNÍ SEŠIT. temtický okruh: ČÍSELNÉ OBORY vytvořil: RNDr. Věr Effeberger expertk olie příprvu SMZ z mtemtiky školí rok 204/205

Více

Ň Ú ř ř ř Č ř ř š ž Č ř š ž š š š ž š ř ú ř ž š ř ú Š ú ú ú š š ú ú ú ú ť ř š š ř ř ř š š ř ř ž ř ř ř š ř š ó Č ť š š š ř ť ř žš š ž ť ž ž š ř ž ř ť ž ř ř ú Ť ó Č Č šř š žš ř ž ř š ř ř ž Č ř ř ť ř š š

Více

2.9.11 Logaritmus. Předpoklady: 2909

2.9.11 Logaritmus. Předpoklady: 2909 .9. Logritmus Předpokld: 909 Pedgogická poznámk: Následující příkld vždují tk jeden půl vučovcí hodin. V přípdě potřeb všk stčí dojít k příkldu 6 zbtek jen ukázt, což se dá z jednu hodinu stihnout (nedoporučuji).

Více

Ý Ť Ť ť Ž Í Ž Ť Ť Ť Ť š Ž Ť š š Ť Ť Ž Ť Ý Ť š Ť š š š Ť š Ťš Ť Í š š š š Ž Ť Ť š š š Ť š š Ť š š Ť š Ť ď Ť Í Š Ť š Ť Ó Ť š Ť š Ť Š š š šť š Ť š š Ť Í ď š š š Ť š Í Ú š Š š š š š ř š š Ťš Ť š ť š š Š Ť

Více

Jak se naučná stezka doplňuje s nabídkou pro turisty na české straně. Destinační agentura Krušné hory, o. p. s.

Jak se naučná stezka doplňuje s nabídkou pro turisty na české straně. Destinační agentura Krušné hory, o. p. s. Jak se naučná stezka doplňuje s nabídkou pro turisty na české straně Destinační agentura Krušné hory, o. p. s. Proč navštívit plavební kanál a jeho okolí? Přehrada Fláje Dřevěný kostel v Českém Jiřetíně

Více

CK BUS TOUR-FOLTÝNOVÁ

CK BUS TOUR-FOLTÝNOVÁ PROVENCE 2011 Vážení rodiče, milí studenti! V letošním školním roce máte poprvé možnost volby komplexní zahraniční exkurze. Po několika rocích, kdy se nabízelo pouze Chorvatsko, tedy destinace relativně

Více

č ý ž ř č č š č ž č úč úř š č úč Č ř č š ň ů č ř š ý ř Ž č Ž Ž č Ž úř ř č č Ž ď ř ý č ý č š ř ý ř š ó č ý ř č ý Ž Ž ď č ř č Ž Ž č ý č ř č Ž ř č ů ž š ů ř Ž š ý ň ů ů ř š ž š ý ř ý ř ž č č Ž ř ýš ř č č

Více

XML EXPORT ZÁJEZDŮ. popis XML formátu denní aktualizace konečné ceny

XML EXPORT ZÁJEZDŮ. popis XML formátu denní aktualizace konečné ceny prodej zájezdů přes internet XML EXPORT ZÁJEZDŮ popis XML formátu denní aktualizace konečné ceny Formát XML exportu Zajezdy Základní root element, který tvoří kolekce elementů Zajezd a obsahuje popisy

Více

Ř í č ň é á Í ů é ž é ú ý ř čá í ý í é ý ů í í ů á é č ý ý š ý ý ř í é ž š ý ý ž ý ý ů ý á Ž č š č ý č ř é ž é ší ý ý ř ý ý é ř é ř Ž í ě š ě í á í Ž ý č á ů ř ý š ý á é ý í ř ů ří é á á ů á ů á ů á ý

Více

1. ROZSÁHLÁ REKONSTRUKCE VÁŽKY II JE U KONCE

1. ROZSÁHLÁ REKONSTRUKCE VÁŽKY II JE U KONCE Srpn 2015 Prázniny pomlu končí, ěti brzy zsnou o školních lvic i v nšm střisku končí čs ovolných pro většinu změstnnců. Brigáníky, ktří nám běhm uplynulých vou měsíců pomáhli, vystříjí opočtí změstnnci

Více

O jednom mučedníkovi nebo mučednici

O jednom mučedníkovi nebo mučednici 1. nešpory spočné texty O dnom mučedníkov nebo mučednc Jkub Pvlík 1. nt. - VI.F (Žlm 118-I.II) já Ke kž dé mu, př znám před svým kdo cem v neb. ke mně j. př zná před ld m, 2. nt. - VI.F (Žlm 118-III) ž

Více

Č t. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Františka Křižíka Učebna: P1 rozvrh platný od 1. 9. 2015

Č t. Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Františka Křižíka Učebna: P1 rozvrh platný od 1. 9. 2015 Vyšší dbrn škla a řední průmyslv škla elekrechnick Franiška Křižíka Učebna: 1 rzvrh planý d 1. 9. 2015 Bakalři Vyšší dbrn škla a řední průmyslv škla elekrechnick Franiška Křižíka Učebna: 2 rzvrh planý

Více

Ú č ší ž čá ů í í č í á á ší á š í ž š ž žá éž é á š ý ší ř ě čá š í ě í í á í š šíč á ř í é ý ž í í í á ž ří ě ž ýč ýč ě á ě ý á í íš ž ř í á ší á í ě é ů ě í ší é í í š šíí ě é ž Š í ý č ý ý ě é ří š

Více

é é é é é é é é é é ž š Í é é ž Í ů é ž é Í é é ž Ž š Ř Ž ž ž ú ů š ú é ž ů é Ž š š Ž ů é é Ž é š é é ž é ž é é é é ž é ž š éž Ý š é é ž ů é é é ž ž š ů é é ž é é é Í Í Í é ž é ž š ů ů é é ž é š ů é Ý

Více

á é š Ž ř ž éčá é ý ů Ťž é á č ář é ž ý ř ú ý ď ť á Ú á ú Í ř á ř ř ž éčá Ť é ý ů é žší čí á Ťá ý č ý ů č é ď é ř ý é ď š š č ř ý Ý ů é á áš ň ú á é á ý é Ž é š á á á áň á Ž Ú ů é ž é á á ž č ř ý š ř á

Více

Jméno: Střední Evropa se skládá České republiky, Německa, Polska, Slovenska, Rakouska, Švýcarska, Maďarska a Lichtenštejnska.

Jméno: Střední Evropa se skládá České republiky, Německa, Polska, Slovenska, Rakouska, Švýcarska, Maďarska a Lichtenštejnska. č. 7 název Státy Střední Evropy anotace V pracovních listech žáci poznávají střední Evropu a její státy. Testovou i zábavnou formou si prohlubují znalosti na dané téma. Součástí pracovního listu je i správné

Více

ŠÍ Ů ČÍ č Ť č č č ň Í Í č č ň ň č Ť ň ť č Í č Ť č č Ť Í Í č ť Ť č č Ťč č Ě Ťč Ť ň č Ť ť Ť Ť Ť č Ť Ť č Ť Ť Ť č č Ť č č Ú č Ť Ď Ť ť č ň Ť Ť Í č č Ť Ď č č č č č ň Ť ň č Ť č Ť č Ý Ť ť ň č č č č č č ť Ť Ý č

Více

Dobývání znalostí z databází (MI-KDD) Přednáška číslo 4 Asociační pravidla

Dobývání znalostí z databází (MI-KDD) Přednáška číslo 4 Asociační pravidla Dobývání znlostí z dtbází (MI-KDD) Přednášk číslo 4 Asociční prvidl (c) prof. RNDr. Jn Ruch, CSc. KIZI, Fkult informtiky sttistiky VŠE zimní semestr 2011/2012 Evropský sociální fond Prh & EU: Investujeme

Více

Tento dokument je obsahově identický s oficiální tištěnou verzí. Byl vytvořen v systému TP online a v žádném případě nenahrazuje tištěnou verzi.

Tento dokument je obsahově identický s oficiální tištěnou verzí. Byl vytvořen v systému TP online a v žádném případě nenahrazuje tištěnou verzi. Tento dokument je obsahově identick s oficiáln tištěnou verz. Byl vytvořen v systmu TP online a v žádnm přpadě nenahrazuje tištěnou verzi. Í Ů Í Š Ě É Í á ú ú š á š ř á ě šť á Ž Č Tento dokument je obsahově

Více

é ž ý ížá é čí š ž é š Ó š ť š é é í í í í í ď ž ž ú á č áč č ř á ťá íč ý š ý š í š š ž š ř ý ó š č éž áž ž á á á šříš á š ř š é ú á ž ý š ý ř š í é í áč š í ú ú í š š č é š é ó é ž ž šš š ř ů é ř ř ř

Více

Cestovní ruch v Národním parku České. Švýcarsko. Riziko nebo příleţitost? Česko-saské Švýcarsko. www.npcs.cz. Cestovní ruch v NP České.

Cestovní ruch v Národním parku České. Švýcarsko. Riziko nebo příleţitost? Česko-saské Švýcarsko. www.npcs.cz. Cestovní ruch v NP České. Česko-saské Cestovní ruch Cestovní ruch v Národním parku České Riziko nebo příleţitost? Česko-saské Cestovní ruch Michaela Andělová České o.p.s. Mgr. Richard Nagel Správa NP České Česko-saské Cestovní

Více

čí ř ý č ř ě č ů ý ý ů Ž Í íř é Ž ý ř Ž ž é ě ů ý č Ž Ž Š ě č Ž č ý ěď Ž ž ě ť Í ř ů ř Ť ří ž ř ř š č ř í í ň í Č ě é ř š í ů é í Ž ů í ů č š ř í ě é í í é ž é ě í í ě ž ů í č é ří ž ý é č í ží ž í é ž

Více

Více možností. Přihlásit

Více možností. Přihlásit 1 z 7 10.7.2013 12:47 Více možností Přihlásit Kam pojedete? Praha Střední Čechy Jižní Čechy Šumava Plzeňsko a Český les Západočeské lázně Severozápadní Čechy Českolipsko a Jizerské hory Český ráj Krkonoše

Více

ř á á ü č ů á ř ř á ě ř ý á á ě á á ř á Č á á á ě řč á Č á ě á ř ř á ě ý ů á ě ř á á Ř Ě Ě Ř É Á ř á á ř ř á á Ž ř ř ř ě ě ř á á ě ěá ě ř á á ě ě ě ěá ř ě ě ř á á čá ř ě ě ř á ý ů č ě šíř č Š á ř á á

Více

Korutany - gasthof Laggner ** - turistická karta v ceně / č.7242

Korutany - gasthof Laggner ** - turistická karta v ceně / č.7242 CK TURISTA Korutany - gasthof Laggner ** - turistická karta v ceně / č.7242 4 - denní zájezd Turistika v Alpách, v nejjižnější části Rakouska s nejstálejším počasím. Korutany dělí jen necelých 140 km od

Více

Í ž ě ě Á Á É Š ó Á ĚŘ Í Ý Í Á ě Č ú ě Ž Í ě Í ě š ú ě ě ú ě ě Ž ů Č ž ě ě Ž Ž ě Ž Ž ě Í ú ě š Š Ú ě ě Ž ě ě ě š ě Č š š ú Á ĚŘ Í Á Ý ě ě ú ů ě Í ě Č Ť š ú ě ě ě Í ě ů Č ž ě Ž Ú ě ě š ů ě ů ě ě ú ů ě Žš

Více

ú ě ě š š Č ě Í Í č ě č ó č č Í š ě ě š ě ě č č Ř úč č č úč Íúč č úč ů ě ě č š č č ě ůž ě ů ů Í ě úč č ů ě ůž ě ů ů čí ě Č ó ú ť š ě ě ě š š Č Í č ď ě č č č ó š ě ě ž Í š ě Í ú š ě ě ě š šť Č Ř ň č ě č

Více

Graubünden léto. MojeSvycarsko.com Tipy a nabídky pro vaši letní dovolenou 2011.

Graubünden léto. MojeSvycarsko.com Tipy a nabídky pro vaši letní dovolenou 2011. Graubünden léto. MojeSvycarsko.com Tipy a nabídky pro vaši letní dovolenou 2011. Allegra, Benvenuti. Vítejte v Graubündenu. Silnice (bílá), PostBus (žlutá) a Rhétská železnice RhB (červená) Přeprava aut

Více

home studi CENíK t konta Blog Název zařezení rok Název zařezení rok Název zařezení rok Název zařezení rok Název zařezení rok Název zařezení rok

home studi CENíK t konta Blog Název zařezení rok Název zařezení rok Název zařezení rok Název zařezení rok Název zařezení rok Název zařezení rok OP MT zí T áí z Zě j š í zá f / / é f Ř PTN É LŽBY CK GF CNíK B x f. L ' x w, w f 15.,. f Náz zřzí Náz zřzí Náz zřzí Náz zřzí Náz zřzí Náz zřzí Náz zřzí Náz zřzí Náz zřzí OP MT zí T áí z Zě j š í zá f

Více

ý á ó íž á ýř č Č á ě č ř ú é ě é é ó ý ž ý ďúč ý á ě ý ž í ó ě ě š á áš í ý í ř á é á š á ó ě čí č ě á í ž á á Ž š á ě ž ř á č é š ě é ě ř ř š ší É š ěž ý ří ý ř š ý š ý ěý š ý ý ý ž č ř č ó ř ě í ř í

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY společnosti CTS int. s.r.o., IČ: 272 10 651 se sídlem: Bradlec, Na Výsluní 370, PSČ 293 06.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY společnosti CTS int. s.r.o., IČ: 272 10 651 se sídlem: Bradlec, Na Výsluní 370, PSČ 293 06. VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ ODMÍNKY č CTS..r.., IČ: 272 10 651 : Brc, N Vý 370, SČ 293 06 (á VO ) 1. Vý jů M 1 1.1. y j bch č C S..r.., rc, ý37,s 293 06, IČ: 72 0 51, á ch rjř é ě ý r,, 1 4718. y j á ě ěč Č h čh

Více

á á á ř á á š á á ě Ž é ř ř Ž ř ř ř ř š ř á ě ř ů Ž ě š ř ř řá é é š ř ř ě á Ž ú Ž á á ě ý ř Ž á řá é é ě ř řá ů ě ř á á ý á ř Ž á ř á š ě á á é ú á ě ě ř ú á ě á ů á ř ě á ř é á ě ěž á á ářů ů ě áš ě

Více

U S N E S E N Í 7. schůze Rady obce Dětmarovice. konané dne 13.4.2015

U S N E S E N Í 7. schůze Rady obce Dětmarovice. konané dne 13.4.2015 U S N E S E N Í 7. schůze Rdy obce Dětmrovice. konné dne 13.4.2015 Rd obce Dětmrovice po projednání v souldu se zákonem č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů 176/7 schvluje poskytnutí

Více

Ý é ř á ě á č é í ř ě ší í é í í ó ř á í ý č é á í č í ř ě í ů í í ě í á š áží í ň í í á ý ž ě ší á é á č é ěšéá é č á ě ú í ř é č ý ň ě é ý ž é í í í á é á é í é ž ě í ř á í č é ý é í á á ý ó í á é íř

Více

GRAPE SC IPTV. více než televize

GRAPE SC IPTV. více než televize GRAPE SC IPTV více než televize Uz ivatelska pr i rucka TELEVIZE IPTV je digita lni televize, ktera je vzdy o krok napred. Tato televize Va m prina s i nadstandartni funkce a ten nejve ts i komfort pri

Více

Í Č Č ň Ž ó ň ů ů ň Ž ť Ť ŽÍ Í ů ů Č Č Í ů ú ň ň ň Č Č ů Č ň ň ň ó Í ů Ů Č Č Ů Š ů ů ť ů ú ů ů ď ů Ž ň Ů ů Č Á Ý Ž ů ů Á Ů ú Č ú ň Ž Š Č Š Š Ů Ů Ž ů ú ú ň ů Č ó ú Ž Č ó Ž Ž Č ó Í ů ÍŠ Ž Ů Ů ů Č ú ň ů ů

Více

ď Ž ó Ý š Ž ú š š š ť ó ť ť š š Ž Ž š Ž Č ď š Ž ň š Ž š š š ú Ú Š ď š š Č ú š ň š š š š š Č ú ú š ú ú š š š š š ň ň š šú š š š š š ť Č š š ú š š Ž šť š š ň ň ú š ň Ž ú š Č ú š ú Š š š ň Š ú ú Č É š š ď

Více

HARKÁNY A KARNEVAL BUSÓJÁRÁS poznávací zájezd. 5.990 Kč. maďarsko. ckcesta.cz. Hotel *** Termín 13.2. - 18.2. SLEVA. 5 % do 31.12.

HARKÁNY A KARNEVAL BUSÓJÁRÁS poznávací zájezd. 5.990 Kč. maďarsko. ckcesta.cz. Hotel *** Termín 13.2. - 18.2. SLEVA. 5 % do 31.12. SLEVA 5 % do 31.12. HARKÁNY A KARNEVAL BUSÓJÁRÁS Hotel *** 5.990 Kč Termín 13.2. - 18.2. Cena zahrnuje: 3x ubytování, 3x snídani, 1x ve če ři, dopravu au to busem vč. výletů dle programu, pobytovou taxu,

Více

TREKKING V BARMĚ. Unikátní průzkumná výprava do hor nově otevřených oblastí, kde masová turistika ještě nepronikla.

TREKKING V BARMĚ. Unikátní průzkumná výprava do hor nově otevřených oblastí, kde masová turistika ještě nepronikla. TREKKING V BARMĚ Unikátní průzkumná výprava do hor nově otevřených oblastí, kde masová turistika ještě nepronikla. To nejlepší z Barmy pro aktivní a dobrodružněji založené cestovatele. Trekking v horách

Více

Ž ž ť Ž Ž ž š š Ž Ž Ť Ž š Ž Ž Ž Ť š Ť š Ť Ě Ú š ž Č Ž ž Ž Ě ž š Ž Ž Ě ž Ě Ě Ě Ť ť ť Ť Ě Ž Ě ž ž Ě ž Ť Ž š Ť ť Ž š ť Ž Ž Ž Č Ě Ť Š Š žš š Ě Š š Ť š š Ú š š ť Ž Ž ž š Ť Č š ť Ž š Ť š šť ž š ť ú Ó Ě š Ž

Více

Mgr. Dana Walterová. Pracovní list. interaktivita. 9-11 let (3. - 5.ročník)

Mgr. Dana Walterová. Pracovní list. interaktivita. 9-11 let (3. - 5.ročník) VY_ 32_INOVACE_10 Anotace Materiál obsahuje pracovní list, na kterém žáci doplňují i, í, y, ý, postupně ve vyjmenovaných a příbuzných slovech po B, L, M a pak v souhrnném cviření Autor Mgr. Dana Walterová

Více

Á Š ř á ář Á É Í á š Ř ÁŘ á é ř č á ž é ř š ů ř á é ě š ď ř š šč Č á ě ý č ář é ď ý ý ř ě č ě ý Č Á Ě Ý Č ř ě ý č á š ž áš ě ž š ž č ě é č ě č éř ř š ý š ž á é áš č á ů á š š ř éž ř ý č á á ě ř á á ý ř

Více

Durové stupnice s křížky

Durové stupnice s křížky Durové stupni s křížky poří + přznmnání: & # # # # # # # # # # # # # ## # # # ## # # # # ## # # G ur D ur A ur E ur H ur Fis ur Cis ur G ur & # ġ h is D ur & # # is h is A ur & # # # h is is is E ur &

Více

í í ž á ů č ř í Íý ú ě é íč ě áčě ěř Í á ě čč áď ě á ý ý ěš é ú ě í é š ě í ž ří ě é šá ě ý á ě á é á ě é č Í í ě á ě ě é š Í á á Í Í ž á í á š š řě ě ř á Ž ě Í í í čí š á š ě ý ží č á ě í í š ě í ý á

Více

Á Ž É Š Í É Ě É Ě Ť Í š Ť Ť š Ť Ť š š š ň š Ť Ť Ó Í Ť š Í Ť ň š Ť Í Ť Ť Í Ž Ý š š ň š š ň ú Ť ň š š Ů Ť š Ť ň ň Ť Ť š Ů ď Ť Ě Ť Í š Ť Ť Ť Ť Ť Ť š ň Ť Ť Ť ť Ť Ů Ť Ť Ť ť ť š š Í Ť Í ď Í Í šš Ž š Ť ť Í Í

Více

Ipsos pro Czech Tourism Segmentace zahraničních návštěvníků. Fórum cestovního ruchu Říjen 2014. Nobody s Unpredictable

Ipsos pro Czech Tourism Segmentace zahraničních návštěvníků. Fórum cestovního ruchu Říjen 2014. Nobody s Unpredictable Ipsos pro Czech Tourism Segmentace zahraničních návštěvníků Fórum cestovního ruchu Říjen 2014 Nobody s Unpredictable Ipsos pro CzT Zahraniční turisté Monitoring turistů Evropa (2011), segmentace turistů

Více

ZASTÁVKA NÁDRAŽÍ NEMOCNICE BANKA KINO RESTAURACE OBCHOD HOTEL POŠTA LETIŠTĚ PARK ŠKOLA

ZASTÁVKA NÁDRAŽÍ NEMOCNICE BANKA KINO RESTAURACE OBCHOD HOTEL POŠTA LETIŠTĚ PARK ŠKOLA BANKA HOTEL POŠTA NEMOCNICE OBCHOD ŠKOLA NÁDRAŽÍ ZASTÁVKA RESTAURACE KINO PARK LETIŠTĚ KDE? V / VE / NA ŠKOLA, POŠTA...ŠKOLE, POŠTĚ NEMOCNICE, OBCHOD KINO NÁDRAŽÍ LETIŠTĚ...NEMOCNICI, LETIŠTI...OBCHODĚ...KINĚ...NÁDRAŽÍ

Více

ůž Ý í ů é í á í ě ý ř ó í Ó ř ě č ů ž ž é ří é í á á áž ě í á ý ě š ž ů ěř ž ě á í ž á á ý á č ý á ý ý ě á ě š í ý á řá á č í á í ů í á š ý á ž á í á é Č ě ý á á í čí ě ší ž á í é í é é é íž é ě č í ý

Více

ž ž ž ž ž Č ž Ž Ž Ů Ů ž Č Ú Č ž Č Č Č Č Č Ů ž Ž ž Ž ž Ž Ů Ž ž ž Ů ž ž Ž ž ž Ů Č ž Ž ž ž Ú ž Ú Ú Ó ž Ů Ú ď Č Ú Ú Ú Č Ú Č Č Č Č Č Č ž Č Ú Č Ó Ú Č Ú Č Č Č Ú Ó Č Ú Č Č Č Č Č Ó Ó Ó Č Č Ž Ú ž ž Ú ž ž Ó Ó Ž Ů

Více

Souhrn základních výpočetních postupů v Excelu probíraných v AVT 04-05 listopad 2004. r r. . b = A

Souhrn základních výpočetních postupů v Excelu probíraných v AVT 04-05 listopad 2004. r r. . b = A Souhrn zákldních výpočetních postupů v Ecelu probírných v AVT 04-05 listopd 2004. Řešení soustv lineárních rovnic Soustv lineárních rovnic ve tvru r r A. = b tj. npř. pro 3 rovnice o 3 neznámých 2 3 Hodnoty

Více

Úvod do politiky soudržnosti EU pro období 2014-2020

Úvod do politiky soudržnosti EU pro období 2014-2020 Úvod do politiky EU pro období 2014-2020 Politik Červen 2014 Co je politik? Politik je hlvní investiční politik EU Cílí n všechny měst v Evropské unii. Jejím cílem je podpor vytváření prcovních míst, konkurenceschopnosti

Více

BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102

BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102 CK TURISTA BAVORSKO - 4 dny golfu a poznání v Alpách - FEE ZDARMA / č.8102 5 - denní zájezd Již v úvodu naší golfové nabídky jsme uvedli, že golf již zdaleka není drahým sportem (i když tomu ceny v mnoha

Více

Dolomity - Val di Fiemme - hotel *** Olimpionico, wellness / č.6082

Dolomity - Val di Fiemme - hotel *** Olimpionico, wellness / č.6082 CK TURISTA Dolomity - Val di Fiemme - hotel *** Olimpionico, wellness / č.6082 5 - denní zájezd Val di Fiemme je jedno z nejpopulárnějších lyžařských středisek z celé Itálie, nabízí skvělé lyžování v Dolomitech.

Více

Ú š šť ž Č Č Č Ž ž š š ž ž š š ď ď Č š š ž š š š Ú š š š š ď š š ď ž š š ď š ů ď ď š Í Ž ů ů ů ů ů š š Ú Í Í ť š š š š ž ů š š š š Ž ž ďš š š Íš Ž š Č š ž Ý ď š Ž š ď ť ž É š š Í š Ž š Č ž ď š Ň ž š óó

Více

ř č č ž ý úč ž ě ý ě ř ě ý ů č ý ř Íž ž ě ř š ř ě ů ů č ý č ř ů š š ý ů ď č ř ů š ů č ž ýú ů š ž ě ý ě š žň š ž ýš ř ú ď ž č ó ě č ž č ř ž č č ý ž č ř ž ž č ě ť ú ě ý ě ý ý ý ý ý ď ě ý ý ř ý ý žř ě ý ý

Více

Á Ú Č ú ř ř ř ú ř ť Ú ň ž Á ď ž š ž ř ž É ž ř ž ú ř ú ú ž ť ř ň ú ď ť ť Ý š Ý Ě ž ž ť ď Ď ž ř ž ř š ž Ť ž ř Ú Ú ř ú ú ň ž ó ř ž ž š Ň ň ť ž ú š ž ž ž ž ř ř ž ř ř ř ř ž š ř Ý ň Á ó ú ř ť ú Č ř ú ž ť ř

Více

ÁŠ Š Í É áš Š í é č á ó é á ší ě é š ů ě ě é í é á ž ď ě ů ží ě á í é ě é ě é é č í ž é ý ů ň č í ř ýš í ří í ž í á ů á á ů ď á ý í é á á í á í ě é í ř ž ě ě ě í ř ř ěž ž ě ě ž Š í é ř ž ž ď é č ř š ý

Více

Hory a jezera. MojeSvycarsko.com Léto v Alpách, jak jste ho ještě nezažili.

Hory a jezera. MojeSvycarsko.com Léto v Alpách, jak jste ho ještě nezažili. Hory a jezera. MojeSvycarsko.com Léto v Alpách, jak jste ho ještě nezažili. Grüezi. Eigernordwand, Kleine Scheidegg, Berner Oberland Vítejte. Švýcarsko je unikátní destinací v samém srdci Alp jak pro vaši

Více

Stavební firma. Díky nám si postavíte svůj svět. 1.D Klára Koldovská Šárka Baronová Lucie Pancová My Anh Bui

Stavební firma. Díky nám si postavíte svůj svět. 1.D Klára Koldovská Šárka Baronová Lucie Pancová My Anh Bui Stvební firm Díky nám si postvíte svůj svět. 1.D Klár Koldovská Šárk Bronová Lucie Pncová My Anh Bui Obsh 1) Úvod 2) Přesvědčení bnky 3) Obchodní jméno, chrkteristik zákzník, propgce 4) Seznm mjetku 5)

Více

ě é ě ě ř ě ě č é č ž ě č č Í ó Ó ě Ž é š é č é ž ž č ě ě š ž č é č ř Ž Í ů ž ě ě ů ůž ř é ř é ě ž ě č ě ř ěř é ů ě é č č Č č ň ě ž ř é ě č é ů ř ř ů š Č č ř š ů č ě ů é č ě ž é ů ř š é ú ž ě ě č ů é ř

Více

Ý Á Ř é á ší ě ý ů á é ří á í á í í ěří ř á á í á ř č áš ý ý é á í Š ší é ů ř č ý ří Ž ě ý í á ý ó é č ý ý ó ý á í š čá í á Ž é á í Ž á í Í š ě ší ě ž í ě ě ě éř é žř č ó žč ě ěř ž á í ě é óž ý é ř í é

Více

Á Á í á č á á á ž á á í é ú é á í ý í ř é ú í ř é á ř á á č á ř é ů ž é á í ý é č é á ý ž ě é ř é ř ě ě ý ú á á í é á á ě ý á é ě í í ř áš ě ý ý ě ý ší á é é č é ě ý í í í é č í í á á í íř š ší ž ří š

Více

Získejte nové zákazníky a odměňte ty stávající slevovým voucherem! V čem jsme jiní? Výše slevy Flexibilní doba zobrazení Délka platnosti voucheru

Získejte nové zákazníky a odměňte ty stávající slevovým voucherem! V čem jsme jiní? Výše slevy Flexibilní doba zobrazení Délka platnosti voucheru J s m e j e d i n ý s l e v o v ý s e r v e r B E Z P R O V I Z E s v o u c h e r y p r o u ž i v a t e l e Z D A R M A! Z í s k e j t e n o v é z á k a z n í kzy v! i d i t e l n t e s e n a i n t e r!

Více

á í ě í ž ě á ě č á é č á ů í ě á š ří í á š ě š ží č í í ý ě ě ý í é ý ě ý ířů ž í ží š í í ř é íž ě é ž ř š é ž í ě á í č ý ří ů Ž í á ě é í é ž á áč á č ý áš ě ší é Ž á ě ě ů á íž é ž í ě á ý á š ě

Více

P2 Číselné soustavy, jejich převody a operace v čís. soustavách

P2 Číselné soustavy, jejich převody a operace v čís. soustavách P Číselné soustvy, jejich převody operce v čís. soustvách. Zobrzení čísl v libovolné číselné soustvě Lidé využívjí ve svém životě pro zápis čísel desítkovou soustvu. V této soustvě máme pro zápis čísel

Více

Í č ž š Č ů ú ú řč ř š řč ů ř ý ů č č ř ý Žš ř ú š ý Š ř č ž č ú ň ř č ř Í Ť ůč ý ů ř Š ý ý ů Ž ž řč ř ů Ž ý ů ý ýš ř č ý ů ý ý č š ů Ž č š š ýý č ý ů š ý š Ž Ž žš ý ý ý šš ů ř č č ž Š ř ý ř ž č š ý ý

Více

É č É Í Ř Á Ě ž š č č š š šť Ť Ý č č Ť Ť Ť č Ť č šť Í č č č š š ď ž Ť Á č Í Ó š Ž š Č Ť č Ť č Ť ď č š Č Ď ž ž š č č č Ú Š š Ť Č š ž š š č Ú š č š É Š š šš š Ť č č č č š č š Ť č č ž š č Ť č š Ť š č š č

Více

VYSOKOHORSKÁ TURISTIKA. V v OKOLÍ MALLNITZU

VYSOKOHORSKÁ TURISTIKA. V v OKOLÍ MALLNITZU VYSOKOHORSKÁ TURISTIKA A v TURISTICKÉ OKOLÍ MÖLLTALU CÍLE V v OKOLÍ MALLNITZU MÖLLTALU Důležité informace před výšlapem Před každou cestou Vás v případě pochybností prosíme o vyžádání informací o počasí

Více

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914

Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914 CK TURISTA Vysoké Tatry - Aqua relax hotel *** Trigan s wellness a bazénem / č.2914 4,5,7 - denní zájezd Akce: jedno dítě do 7 let ZDARMA Úžasné lyžování v Tatrách, nejbližších velehorách (především z

Více

ÁŘ É š Ž ůž ž ů ů ž š Š Ž Č Ž ů Ž Ž ž ů ů Ž š Ž Ž Ž ž š Ž ů ž Ž ů ž Ž Ž š Ž Ů ž Ž ůž Ů š Š š š ů ů š Ž Ž š š š Ž š š ů ůž Š š ú Ž Š ť ň Š ů É š š š š š Ž š ů š Ž ůš š Š š Ž Ú š ž š ú š Č Ž Ž ů Ž Ž Ů š

Více

24. 4. 2014, CHRÁM CHMELE A PIVA ŽATEC

24. 4. 2014, CHRÁM CHMELE A PIVA ŽATEC 24. 4. 2014, CHRÁM CHMELE A PIVA ŽATEC Nové logo Praha 18. 6. 2010 Praha 18. 6. 2010 Destinační agentury ČESKÉ ŠVÝCARSKO o.p.s. Ústecký kraj, NP České Švýcarsko, ZO ČSOP Thilia, Krásná Lípa KRUŠNÉ HORY

Více

ó ú š Í š č Ž ú ň Ž Í Í Í Í ů Ž Í Ž Ž Í ů č ú ň Í Ň Í š Ž č úč č č č č č č š š š ú š š Ť ů š ů č ň ů ů č ň č úč š š š č ň Ťů Í č č úč ň š č š ň ů š š ň č ů ů ď š Ž š č š š ů č č ů ň ů š š Í č š ň č č č

Více

Á Á Á š ě ČŇ ŘÁ Ě Á Č ÍŘÁ Ř Ě š ě ť Č Ú ú Č ě Ú ů ů š ě Ň ř ž ěř ů ř ě ř ň ř ž ů ř Ů ě ř š ě ě ú ř ž Č Č ť Ň ě ř š ěú ř ď Ž šú ě ř ř ř Á ě ř ř ť Č ř ř ď ě ě ž ř ě Č ó ě Ň ě ě ě š š ů ě ž ú ž Č šš úě ů

Více

Vinařská turistika na kole

Vinařská turistika na kole Vinařská turistika na kole Mgr. Eva Kvapilová www.vinarske.stezky.cz Moravské vinařské stezky www.vinarske.stezky.cz CHARAKTERISTIKA MVS Komplexní produkt pro: Cykloturisty (kteří si možná dají i sklenku

Více

Zhoubný novotvar ledviny mimo pánvičku v ČR

Zhoubný novotvar ledviny mimo pánvičku v ČR Aktuální informce Ústvu zdrvotnických informcí sttistiky České repuliky Prh 8.1.2004 1 Zhouný novotvr ledviny mimo pánvičku v ČR Počet hlášených onemocnění zhouným novotvrem ledviny mimo pánvičku (dg.

Více

Č í É ľłě ĺ ĺ Š í ěř í é ř ř ý í ý í ř ý ě í ě ší ř ů í Č í í ě í í ří ĺ ř ří í ů Ú ĺ í ĺ Č řĺ ě ĺ é í ĺ Ć í ří é ě ý ĺ Ž ĺ í Č í í ú é í Ĺ ý Č í É Š Ú ľĺ ł í ě ĺ ří í ř ř é Í ří í š ě ĺ ý š ĺ ĺ é ř Š

Více

š ž Č Č Í ČŠ Á š š ř š ř š Č ó ř ě ř š ř ě š ř š ř ž ř Í ř Ž ěř š š ě ř ě ů ě ů ě š ř š ř šš ě š ě ě š ř ů šť ů ě ů ě ř š š ě š ě š ě ř ě š ě Ž ř ě ř ě š Íš Á š ř š š š š Ž š š ř š š Í Š ú ó ř ř š š Ž

Více

ě Ý ř Ě Ý ý č ý é ý č é á á ž á á ř ý č š ě á řš é řá á ř á Č á á ý č ž š ě ý é ý č é ž ý š ž š ě ý éž ý ý čá ů á ě ý á á ř á á ř č ě š č é á ě ý ž á á é ž ř é č ž č ě á ž ž ř é ů á á á ěř á é č ř ř č

Více

Á Ž Ú ž ň š ž Ž š Ť Ť Ž Ď Ť Ž ž Ť š ř Ť Ť Ť Ť Ť ž š ž š Ť š Ť Ť š ř Ť Ť Ť Ť Š Ť Ť Ý Á ť ř Ť ž š ň Ť Ť Ž Ť Ť Ť Ž Ž ř ž ž Ť Ž Ě Ť ž Ť Ť Ť Ť š Ť Ž š Ť Ů Ť ť ť Ť ť Ž Č Ž š Ť ř Ť Ž š Ů Ť Ť š Ť Ť ž š ť Ť Ž Ž

Více

ř ř ě ý Í Č Š ě ů Č Í Š ě ě ř ů ú ě Š ř Š ú ú Í ý ř Í ů úč ý ý ý ř Í ě ý ý ý ř ě ý ý ř ý ý ř Í Č Í ý ř Í Í ý Í ú Í ě ř ý ř Č ŠÍ ř Í ý Ž ý ě ů ý š ř ě ě ů ň ý Č Č ý ě ř Č Í ý Ž ý ě ý ř Č ř ě ú Ž ř ů Í ě

Více

Solná komora-h.rakousko

Solná komora-h.rakousko Jezero Wolfgangsee Plavba lodí po jezeře denní jízdenka: 17,60 se Salzkammergut Erlebnis-Card: 16,40 www.wolgangseeschifffahrt.at Schafbergbahn jízda úzkokolejkou na horu Schafbergbahn jízda tam i zpět:

Více