Google Site Search Webové vyhledávání Google pro vaši organizaci

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Google Site Search Webové vyhledávání Google pro vaši organizaci"

Transkript

1 Google Site Search Datový list Google Site Search Webové vyhledávání Google pro vaši organizaci Google Site Search Další informace najdete zde: Co získáte Relevance vyhledávání Google Plně přizpůsobitelné možnosti Vyhledávání webů a obrázků Sdružování synonym Automatické doplňování Vylepšená indexace 80 podporovaných jazyků Flexibilní struktura poplatků Bez reklam Technická podpora přes (+ přes telefon a pagery pro variantu Enterprise) Služba Google Site Search má specifický profesionální vzhled, který na vašich stránkách vytvoří snadno přizpůsobitelné řešení pro vyhledávání podobající se webu Google. Google Site Search řešení typu SaaS (software jako služba), které nevyžaduje žádný hardware ani software: Přední vyhledávací prostředí Google se špičkovou relevancí a možnostmi vyhledávání na vašem webu Snadno se zavádí a snadno se spravuje Poskytuje různé možnosti přizpůsobení vzhledu výsledků vyhledávání i atributů Nabízí flexibilní strukturu poplatků podle objemu vyhledávacích dotazů Je třeba zdůraznit, že služba Google Site Search vytváří samostatný index pro vámi uvedený web nebo weby. Nemá vliv na hodnocení vašeho webu na Google.com. Výhody pro vaši společnost Dlouhodobější vliv Převážná většina našich zákazníků zaznamenala po spuštění služby Google Site Search lepší metriky, mezi něž patří například: Vyšší míra konverze Vyšší využití vyhledávání Nižší míra opuštění bounce rate Součástí služby Google Site Search jsou i rozsáhlé možnosti přizpůsobení,s nimiž můžete prostředí pro vyhledávání snadno se svým webem integrovat.

2 Vyšší spokojenost zákazníků Obecně lze říci, že zákazníci vyžadují prostředí pro vyhledávání, jako má Google. Služba Google Site Search dokáže toto prostředí vytvořit v jakémkoli zařízení, které zákazníci používají. Snadná správa Registrace i administrace služby Google Site Search probíhá prostřednictvím online konzole. Během několika hodin proběhne indexace webů, které službě Google Site Search k indexaci poskytnete. Také máte možnost upřesnit různé způsoby přizpůsobení prostředí pro vyhledávání od vzhledu a možností použití až po způsob zobrazování výsledků a jejich výběr. S celou řadou těchto funkcí si poradí i netechnický personál, ovšem k dispozici jsou i složitější možnosti přizpůsobení. Službu Google Site Search bych mohla vřele doporučit všem společnostem, které hledají řešení pro vyhledávání. Implementace i správa jsou jednoduché a lze je rychle přizpůsobit, díky čemuž jsou výsledky vyhledávání vždy mnohem více relevantní. Úplně nejlepší ovšem je, že to lidé umí hned používat křivka učení je nulová. Jennifer Dyniová, manažerka pro vznikající technologie, TechSmith Nabízíme silné hodnoty Google Site Search je řešení typu SaaS. Nemusíte investovat do dalšího hardwaru ani softwaru a vaši IT administrátoři nikdy nebudou muset zavádět žádné opravy. Za nízký celoroční poplatek si kupujete služby poskytované více než 1000 techniky společnosti Google, kteří neustále pracují na tom, aby prostředí vyhledávání Google vylepšovali. Tato vylepšení se do služby Google Site Search přenášejí okamžitě. Návštěvníci stránek budou mít pocit, že vyhledávací prostředí na vašem webu znají, získají vysoce relevantní výsledky a snadno a rychle najdou, co hledají.

3 Podrobnosti o službě Google Site Search Funkce Relevance vyhledávání Google Přizpůsobitelnost Podrobnosti Součástí služby Google Site Search je proslulý algoritmus relevance vyhledávání Google. Tisíce techniků společnosti Google neustále vylepšují vše, co se týká vyhledávacího prostředí, a využívají k tomu data získaná z více než miliardy vyhledávacích dotazů zadaných denně na webu Google.com. Tento algoritmus se každoročně dočká více než 500 aktualizací, které často vylepší drobné, ale důležité funkce vyhledávání, jakou je například rozpoznávání synonym. Služba Google Site Search nabízí tři úrovně přizpůsobení vzhledu: Jednoduché Pomocí dopředu vytvořených šablon Google můžete v konzoli vybrat vhodné rozvržení pro svoji stránku. Středně pokročilé Vložením kódu JavaScript na bázi CSS do webové stránky zjednodušíte zobrazování vyhledávacího pole i výsledků vyhledávání na vámi hostovaných stránkách. Pokročilé Využijete-li XML API, získáte nezpracovaný zdroj XML a výsledky vyhledávání budete moci zobrazovat v libovolném formátu podle svého výběru. Díky tomu máte úplnou kontrolu nad vzhledem a přizpůsobením výsledků. Uspořádání hlavních výsledků Uspořádání podle data Třídění podle funkcí Indexace na vyžádání Kód uživatelského rozhraní je možné dále využít k implementaci omezení v případech, kdy chcete, aby se ve vyhledávání zobrazovaly konkrétní stránky. Výsledky vyhledávání můžete například omezit s ohledem na konkrétní region. Zacilte na hlavní výsledky vyhledávání z konkrétních částí vašeho webu a zajistěte tak, aby návštěvníci stránky rychleji našli, co hledají. Rozlišujte hodnocení výsledků podle stáří dokumentů. Můžete například zajistit, aby se aktualizovaný technický list k nějakému produktu zobrazil nad jeho starší verzí. Máte možnost třídit výsledky podle výchozích kategorií: data a relevance. Případně lze také přidat vlastní atributy pro nové typy třídění, například cenu, autora nebo název. V případě urgentních aktualizací můžete vybrat určitý počet stránek na svém webu, který se má indexovat a zahrnout do vašeho hledání Google Site Search během 24 hodin.

4 Vylepšené pokrytí indexace Miniatury obrázků Možnosti upřesnění Synonyma Automatické doplňování Propagované odkazy Reklamy Branding značky Google Podpora mobilních zařízení Možnosti vyhledávání na více webech Se službou Google Site Search budete mít mnohem lepší možnosti indexace svých stránek. Po odeslání mapy webu budete mít jistotu, že stránky, které vyhledávač Google při procházení webu nenajde, budou ve výsledcích vyhledávání zahrnuty. Stránky se složitou grafikou lze ve výsledcích vyhledávání zobrazit jako miniatury. Díky formátu PageMaps můžete také zadat, které obrázky se mají ve výsledcích vyhledávání zobrazovat. Upřesněte výsledky vyhledávání pomocí kategorií stránek a pak pro tyto kategorie vytvořte karty a odkazy. Pokud se na vašem webu například nachází části novinky, komunita a nápověda, můžou návštěvníci omezit výsledky vyhledávání kliknutím na jednu z karet těchto částí podle toho, jaké informace hledají. Umožněte návštěvníkům vyhledat dokumenty, aniž by museli zadávat více dotazů. Vyhledávání výrazu PC by například našlo výsledky týkající se počítačů. Automatické doplňování je funkce Google, která dynamicky generuje a nabízí často vyhledávané výrazy během psaní dotazu. Pokud například napíšete New York h, nabídnou se jako možnosti vyhledávání hotely nebo hostely v New Yorku, a tak návštěvníci vašeho webu budou moci rychleji najít to, co hledají. Služba Google Site Search umožňuje v horní části stránky nabízet konkrétní výsledky, které se podobají sponzorovaným odkazům na Google. com. Tak máte možnost propagovat na svém webu obsah, který je v souladu s vašimi obchodními cíli. Vaše výsledky vyhledávání mohou být zcela bez reklam, nebo můžete využít zobrazování reklam k vytváření zisku pro svoji společnost v rámci programu AdSense for Search společnosti Google. Služba Google Site Search nevyžaduje branding značky Google. Na svůj web samozřejmě můžete umístit štítek Powered by Google a využít tak sílu značky Google. Máte možnost řídit, jak zobrazovat vyhledávání pro různá zařízení prostřednictvím vlastního kódu uživatelského rozhraní, nebo si můžete zvolit rozvržení pro mobilní zařízení pro váš vyhledávač prostřednictvím konzole Google Site Search. Pokud máte více webů, můžete na nich využívat různé vyhledávače, například Google Custom Search Engine. Služba Google Site Search poskytuje možnost spravovat jen jeden hlavní účet Google Site Search, ovšem vyhledávače můžete provozovat nezávisle na sobě tak, že pro každý web vytvoříte obchodní skupinu.

5 Podpora více jazyků Služba Google Site Search podporuje 80 jazyků. Stránku s výsledky vyhledávání můžete upřesnit tak, aby zobrazovala výsledky podle konkrétního jazyka, nebo podle jazyka nastaveného v prohlížeči návštěvníka webu. Pokud se vaše stránky nacházejí v různých regionech a zahrnují vícejazyčný obsah, výsledky vyhledávání můžete omezit na jazyk upřednostňovaný v konkrétním regionu. Mezi podporované jazyky patří mimo jiné: angličtina, bulharština, čeština, čínština (tradiční, čínština (zjednodušená), dánština, finština, francouzština, holandština, chorvatština, italština, japonština, korejština, maďarština, němčina, norština, polština, portugalština, ruština, řečtina, slovenština, španělština, švédština, turečtina Cena Službu Google Site Search získáte v rámci několika plánů předplatného, jehož výše vychází z počtu dotazů ve vyhledávači, a nabízí vám tak flexibilní cenové možnosti. ová technická podpora je součástí všech nabízených variant. Služba Google Site Search je nabízena i v podnikové verzi (3 miliony + dotazy), která poskytuje v případech provozních výpadků podporu přes pagery a telefony. Limit pro vyhledávací dotazy Nejvhodnější pro: Cena Blogy, osobní weby 100 $ Menší firma 250 $ Menší a středně velká firma 750 $ s větším provozem Středně velká firma $ Více než 1 mil. Velká firma Kontaktujte nás Omezení a ceny týkající se vyhledávacích dotazů vycházejí z ročních hodnot 2013 Google Inc. Všechna práva vyhrazena. Google a logo Google jsou ochranné známky společnosti Google Inc. Všechna další jména společností a produktů mohou být ochrannými známkami příslušných společností, s nimiž jsou spojena. CS121911

Internetový eshop inshop 4

Internetový eshop inshop 4 Internetový eshop inshop 4 Přehled funkcí zpracováno pro verzi aplikace 4.2.4 ZONER 4 in Obsah inshop 4 obecně... 4 Proč zvolit inshop 4?... 4 Reference... 5 Cenové podmínky... 7 Funkce Zoner inshopu...

Více

ADOBE INCOPY. Nápověda a výukové lekce

ADOBE INCOPY. Nápověda a výukové lekce ADOBE INCOPY Nápověda a výukové lekce Červenec 2015 Obsah Co je nového 1 Použitelnost a produktivita 2 Změny textu 4 Spolupráce 5 Creative Cloud 6 Aplikace Creative Cloud pro stolní počítače 7 Procházejte,

Více

- 1 - Tento materiál vznikl překladem originálu Microsoft SharePoint 2010 Evaluation Guide Beta version firmy Microsoft ve firmě EMRIS, spol. s r.o.

- 1 - Tento materiál vznikl překladem originálu Microsoft SharePoint 2010 Evaluation Guide Beta version firmy Microsoft ve firmě EMRIS, spol. s r.o. - 1 - Obsah ÚVOD... - 4 - SHAREPOINT 2010... - 5 - SHAREPOINT FOUNDATION... - 5 - WEBY... - 8 - Uživatelské rozhraní... - 8 - Snadné úpravy webu... - 8 - Vícejazyčné uživatelské rozhraní (MUI)... - 9 -

Více

Průvodce zakoupením a podporou služby Windows Intune

Průvodce zakoupením a podporou služby Windows Intune Průvodce zakoupením a podporou služby Windows Intune PRŮVODCE PRO ZÁKAZNÍKY EURO Průvodce zakoupením a podporou služby Windows Intune Přehled Tento průvodce obsahuje informace o službě Windows Intune a

Více

Microsoft Office 2010

Microsoft Office 2010 Microsoft Office 200 Aplikace, sady, servery, služby a řešení Příručka pro prodejce Vydání březen 200 Microsoft Offi ce 200 je soubor navzájem integrovaných softwarových produktů společnosti Microsoft.

Více

Úvod. Microsoft Dynamics AX 4.0 stručná referenční příručka

Úvod. Microsoft Dynamics AX 4.0 stručná referenční příručka Úvod Microsoft Dynamics AX 4.0 stručná referenční příručka Microsoft Dynamics AX je integrované a přizpůsobitelné řešení řízení podniku pro střední a velké společnosti, které zaměstnancům pomáhá přijímat

Více

HiPath ProCenter Enterprise. Výkonná technologie pro zvyšování míry zpracování prvního kontaktu

HiPath ProCenter Enterprise. Výkonná technologie pro zvyšování míry zpracování prvního kontaktu HiPath ProCenter Enterprise Výkonná technologie pro zvyšování míry zpracování prvního kontaktu Optimální zákaznická služba díky nástojům pro zjišťování přítomnosti a podporu spolupráce Vyšší efektivita

Více

Uživatelská příručka

Uživatelská příručka Uživatelská příručka Jak nás kontaktovat Hlavní kancelář naší společnosti: WinSoft International 24 rue Louis Gagnière 38950 St Martin le Vinoux FRANCIE Hlavní linka: +33(0)4 38 02 22 00 Podpora zákazníků/

Více

Nabídka na dodávku www prezentace perfolinea.cz

Nabídka na dodávku www prezentace perfolinea.cz Nabídka na dodávku www prezentace perfolinea.cz Technická dokumentace a popis díla Cenová nabídka díla Obsah Strategie webových prezentací 2 Jazykové verze webové prezentace 3 Analýza webových prezentací

Více

CA Clarity PPM. Poznámky k releasu On Premise. Release 13.3.00

CA Clarity PPM. Poznámky k releasu On Premise. Release 13.3.00 CA Clarity PPM Poznámky k releasu On Premise Release 13.3.00 Tato dokumentace, která zahrnuje integrované systémy nápovědy a elektronicky distribuované materiály (společně dále jen Dokumentace ), je určena

Více

Profesionální software pro tvorbu a správu internetového obchodu. verze 4.0

Profesionální software pro tvorbu a správu internetového obchodu. verze 4.0 Profesionální software pro tvorbu a správu internetového obchodu verze 4.0 WebCzech E-commerce PRO 4.0 je nejnovější verzí jednoho z nejúspěšnějších e-shopových řešení v České republice. Systém je vyvíjen

Více

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému Úvod do elektronického obchodování Elektronické obchodování prostřednictvím celosvětové internetové sítě prošlo v předchozích letech

Více

Acronis Recovery for MS SQL Server Uživatelská příručka

Acronis Recovery for MS SQL Server Uživatelská příručka Acronis Recovery for MS SQL Server Uživatelská příručka www.acronis.cz 1 Copyright Acronis, Inc., 2008. Všechna práva vyhrazena. Acronis, Acronis Compute with Confidence a logo Acronis jsou ochranné známky

Více

VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S.R.O.

VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S.R.O. VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S.R.O. Analýza hotelové internetové prezentace s implementací změn a následným vyhodnocením Bakalářská práce Autor: Lenka Suchomelová, DiS. Studijní obor: Hotelnictví

Více

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému

ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému ibyznys - internetový obchod a objednávkový systém definice systému Úvod do elektronického obchodování Elektronické obchodování prostřednictvím celosvětové internetové sítě prošlo v předchozích letech

Více

Microsoft Office 365 Informační list

Microsoft Office 365 Informační list Microsoft Office 365 Informační list Microsoft Office 365: práce prakticky kdykoli a kdekoli Vaši zaměstnanci potřebují zůstat ve spojení a mít možnost spolupráce bez ohledu na to, zda se právě nacházejí

Více

www.i-projekt.cz info@i-projekt.cz www.facebook.com/internet.projekt

www.i-projekt.cz info@i-projekt.cz www.facebook.com/internet.projekt 1 2 Jsme česká profesionální internetová agentura. Certifikovaný Solution Partner Sitecore a Advanced Partner OpenText pro ČR a SR. Dodáváme řešení, technologie a služby, které vám v éře digitálního věku

Více

Váš pracovní den s Microsoft Dynamics CRM

Váš pracovní den s Microsoft Dynamics CRM http://www.microsoft.com/cze/crm Začínáme s aplikací Microsoft Dynamics CRM Váš pracovní den s Microsoft Dynamics CRM Váš pracovní den s Microsoft Dynamics CRM Začínáme s aplikací Microsoft Dynamics CRM

Více

Využití cloudového řešení Office 365 pro podporu firemních činností

Využití cloudového řešení Office 365 pro podporu firemních činností České vysoké učení technické v Praze Fakulta elektrotechnická Katedra ekonomiky, manažerství a humanitních věd Bakalářská práce Využití cloudového řešení Office 365 pro podporu firemních činností Use of

Více

SEO manuál pro uživatele systému FastCentrik

SEO manuál pro uživatele systému FastCentrik SEO manuál pro uživatele systému FastCentrik Vytvořil: Antonín Cicvárek Strana 1 (celkem 57) Datum: 12. října 2010 Obsah 1. Předmluva... 4 1.1 Co je SEO... 4 1.2 Vyhledávače v ČR...5 1.3 Jak vyhledávače

Více

NÁVRH OPTIMALIZACE ELEKTRONICKÉHO OBCHODU FIRMY

NÁVRH OPTIMALIZACE ELEKTRONICKÉHO OBCHODU FIRMY VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ BRNO UNIVERSITY OF TECHNOLOGY FAKULTA PODNIKATELSKÁ ÚSTAV EKONOMIKY FACULTY OF BUSINESS AND MANAGEMENT INSTITUTE OF ECONOMICS NÁVRH OPTIMALIZACE ELEKTRONICKÉHO OBCHODU FIRMY

Více

Efektivita remarketingu v PPC kampaních. Pavel Pfauser

Efektivita remarketingu v PPC kampaních. Pavel Pfauser Efektivita remarketingu v PPC kampaních Pavel Pfauser Bakalářská práce 2015 UTB ve Zlíně, Fakulta multimediálních komunikací 2 UTB ve Zlíně, Fakulta multimediálních komunikací 3 UTB ve Zlíně, Fakulta multimediálních

Více

Hal Odečítací program Verze 9.0

Hal Odečítací program Verze 9.0 Hal Odečítací program Verze 9.0 pro operační systémy Microsoft Windows Copyright 1998-2008 Dolphin Oceanic Ltd. Technology House Blackpole Estate West Worcester WR3 8TJ United Kingdom Tel: +44 (0) 1905

Více

Výukový materiál pro projekt Elektronická školička. Začínáme ve škole s aplikacemi od Google

Výukový materiál pro projekt Elektronická školička. Začínáme ve škole s aplikacemi od Google Výukový materiál pro projekt Elektronická školička reg. č. CZ.1.07/1.3.05/02.0041 Začínáme ve škole s aplikacemi od Google pomůcka pro učitele i žáka Ing. David Skála a Ing. Michal Martoch, červen 2012,

Více

CA Clarity PPM. Poznámky k releasu On Demand. Release 13.2.00

CA Clarity PPM. Poznámky k releasu On Demand. Release 13.2.00 CA Clarity PPM Poznámky k releasu On Demand Release 13.2.00 Tato dokumentace, která zahrnuje integrované systémy nápovědy a elektronicky distribuované materiály (společně dále jen Dokumentace ), je určena

Více

IBM Cognos Express Verze 10.1.0. Správa produktu IBM Cognos Express

IBM Cognos Express Verze 10.1.0. Správa produktu IBM Cognos Express IBM Cognos Express Verze 10.1.0 Správa produktu IBM Cognos Express Poznámka Před použitím těchto informací a produktu, který podporují, si přečtěte informace v umístění Upozornění na stránce 169. Informace

Více

BANAN NEWSLETTER - NEJŽHAVĚJŠÍ NOVINKY ZE SVĚTA WEBHOSTINGU. K bezplatnému zasílání se můžete přihlásit na www.banan.cz

BANAN NEWSLETTER - NEJŽHAVĚJŠÍ NOVINKY ZE SVĚTA WEBHOSTINGU. K bezplatnému zasílání se můžete přihlásit na www.banan.cz NEWSLETTER - NEJŽHAVĚJŠÍ NOVINKY ZE SVĚTA WEBHOSTINGU OBSAH 1) AKTUALITY... 2) TÉMA: Tvorba webových stránek v bodech... 3) JAK NA TO: Jak dosáhnout lepších pozic ve vyhledávačích?... 4) OTÁZKY A ODPOVĚDI...

Více

Vyhledávače. 32 Co jsou vyhledávače. 33 Proč se vyhledávače zaměřují na relevanci výsledků

Vyhledávače. 32 Co jsou vyhledávače. 33 Proč se vyhledávače zaměřují na relevanci výsledků Vyhledávače 32 Co jsou vyhledávače Pojem vyhledávač lze chápat nejméně dvojím způsobem. Jednak to může být označení nástroje (služby), který vyhledávání umožňuje (např. Google nebo Seznam.cz), nebo také

Více

Dostupnost business intelligence pro všechny

Dostupnost business intelligence pro všechny Dostupnost business intelligence pro všechny Obsah 1. Úvod... 3 2. Předejděte neúspěšné implementaci business intelligence... 4 2.1 Demokratizace business intelligence v praxi...4 3. Poskytnutí obchodního

Více