Tento manuál se Vám dostává do rukou, jelikož člověk, který ho posílá, předpokládá, že Vy opravdu chcete vydělávat peníze.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Tento manuál se Vám dostává do rukou, jelikož člověk, který ho posílá, předpokládá, že Vy opravdu chcete vydělávat peníze."

Transkript

1 Manuál uživatele projektu OpenEconomy, jehož součástí je mimo jiné i vlastní reklamní systém OpenAdvert, systém s investičním zlatem OpenAurum a mnoho dalšího... Vážení kolegové a přátelé. Tento manuál se Vám dostává do rukou, jelikož člověk, který ho posílá, předpokládá, že Vy opravdu chcete vydělávat peníze. Tím opravdu myslíme, že máte vnitřní motivaci, proč chcete vydělávat peníze. Máte nějaké očekávání od svého života anebo své touhy a sny, které si chcete splnit. Pokud nemáte cíl a míříte do nikam, pak můžete pracovat 16 hodin denně, ale nikdy nebudete šťastní. K Vašim prvním výdělkům využijeme modul OpenAdvert (globální reklamní systém). Než začneme s konkrétním návodem, jak zdarma začít vydělávat reálné peníze, tak nám dovolte přiblížit celkový pohled na OpenEconomy. Projekt OpenEconomy má velmi mnoho využití a postupem času získáte informace, znalosti a dovednosti, jak můžete využívat více jeho modulů a OpenEconomy Vám tak bude přinášet mnohonásobný zdroj příjmů. Na začátek Vás ale nechceme zahltit všemi informacemi a většina lidí ani projekt OpenEconomy na začátek nemůže celý vstřebat. Všichni jsou zvyklí na to, že firma využívá lidi pro svůj distribuční model a prodává své produkty. OpenEconomy ale tvoří systém, tvoří ekonomické prostředí, kde může každý využívat potenciálu obrovské kupní síly. Během roku 2012 ještě několik zásadních vylepšení přibude. U většiny modulů projektu OpenEconomy se dává 70% příjmů zpět lidem! Už nyní jsou lidé, kteří OpenEconomy využívají nejen k vydělávání peněz ale také k propagaci svého podnikání anebo k prodeji svých produktů. Během následujících měsíců přibudou v OpenEconomy neuvěřitelné věci a Vy díky Vaší práci, kterou děláte již nyní mnohonásobně zvýšíte své příjmy. Tento manuál Vám naznačí různé možnosti, jak lze pracovat a dosahovat výsledků ale ten nejlepší způsob budete dělat Vy sami, protože to bude Váš způsob. Doufáme, že tento dokument bude pro Vás inspirací a věříme, že i Vy přispějete k jeho dalšímu vylepšení svými zkušenostmi a radami, které v průběhu práce získáte. Své příspěvky nám zasílejte na adresu kdykoli to uznáte za vhodné. Můžete nám také napsat, že chcete Vaše názory probrat telefonicky a my Vám rádi zavoláme. Ani nám nemusíte chtít něco přispívat, ale můžete potřebovat jen pomoct a něco se zeptat. Od toho jsme tady, abychom Vám pomohli vydělávat. Nechceme, abyste ve stresu bádali, co máte vlastně dělat, ale měli z tohoto projektu radost, potěšení a hlavně zisk.

2 Jak vlastně můžeme všeobecně vydělat peníze? 1. Více pracovat anebo si najít rovnou více zaměstnání. Je to ale opravdu to nejlepší řešení? Vyměňovat všechen svůj čas za peníze? Omezovat čas s rodinou a kamarády? 2. Začít klasické podnikání. Pokud máte kvalitní podnikatelský záměr, pár set tisíc anebo miliónů na založení firmy, nákup potřebných strojů, zařízení, apod. 3. Investice. Pokud již máte miliony, potřebné informace a dovednosti pak jsou investice skvělým řešením. Je krásné vlastnit podíly ve firmách, pronajímat nemovitosti anebo cokoliv, co přináší opravdový pasivní příjem. 4. Síťový marketing. Síťový marketing je jediná možnost, jak se člověk může poctivým způsobem dostat z nuly k neomezeným možnostem a příjmům. Každý den toto odvětví vyprodukuje jednoho nového milionáře a přejeme Vám, ať si také splníte, co si budete přát. Ke konci dokumentu naleznete teoretické informace, které někteří již dávno znají ale pro některé budou velkým přínosem.

3 OpenAdvert nejlevnější způsob, jak začít vydělávat opravdu reálné peníze. Ať si to přiznáme či nikoli, reklama je hybnou silou ekonomiky. Jenže stejně jako všechno, reklama se vyvíjí a měla by lidem neustále přinášet něco nového, neotřelého. Nemáme nyní na mysli televizní reklamu, kterou můžeme vidět ve stále delších pauzách rozdělujících sledovaný film na jednotlivé části. Nemáme rovněž na mysli předraženou reklamu v časopisech a dalších tištěných periodikách různého charakteru. Máme na mysli technický prostředek, jenž dobrovolně svede dohromady dvě strany případné obchodní transakce toho, jenž informaci poskytuje a toho, jenž informaci přijímá. Novým trendem stále více se globalizující společnosti je reklamní prostor generovaný různými druhy sociálních sítí, jejich členské základny rostou exponenciálním tempem. Nedávno jedna s těchto sítí dosáhla pro klasická média nedostižného množství registrovaných uživatelů, když mezi své členy přijala uživatele číslo ! Toto je možné pouze ve virtuálním světě internetu. A dle ekonomických a mediálních odborníků reklamní prostor generovaný touto jedinou sociální sítí dosahuje výše ,- USD. To je už částka, o kterou se vyplatí zabojovat. Nicméně tento reklamní prostor a zisky jim generované jsou majetkem úzké skupiny majitelů tohoto virtuálního fenoménu a nic nenasvědčuje tomu, že by se tito lidé chtěli podělit alespoň jejich části s těmi, díky komu tento prostor neustále roste svým registrovaným uživatelům. A i když se již objevily některé projekty, které slibovaly svým uživatelům podíl na ziscích, u těchto slibů to většinou také zůstalo. OpenAdvert je projektem, jehož tvůrci se rozhodli, že nic slibovat nebudou, prostě ihned od začátku začnou tuto myšlenku realizovat. Proto 70% reklamou generovaných příjmů v rámci tohoto projektu plyne zpět registrovaným uživatelům. Pokud k tomu přidáme fakt, že samotná registrace je zdarma a projekt je od začátku vytvářen jako globální, pak je zde velmi vysoká šance na to, že se OpenAdvert bude vyvíjet velmi rychle po celém světě. Jen pro jistotu malé shrnutí. Tak jako využíváte zdarma různé sociální sítě, tak můžete zdarma využívat i OpenAdvert a podílet se na stále se zvětšujícím mediálním prostoru, který generuje peníze. Rozdíl je v tom, že v OpenAdvert dostanete finanční odměny za své prokliky, za prokliky Vaší obchodní struktury (lidé, kteří se o této možnosti dověděli díky Vám), za reklamu a propagaci lidí i firem, kteří chtějí využít reklamu. Vaše síť Vám bude generovat mnohonásobný zdroj příjmů i z dalších věcí, o kterých se dovíte v budoucnu a které budete chtít využít pro svůj prospěch. Jelikož OpenAdvert je jeden z modulů globálního projektu OpenEconomy. Registrací zdarma do jakéhokoliv Open projektu již můžete využívat v budoucnu výhody jakéhokoliv modulu. Přihlašujete se všude stejnými údaji.

4 Proč začít vydělávat s OpenAdvert a časem s dalšími moduly projektu OpenEconomy? Protože je to způsob, jak začnete zdarma ihned vydělávat! OpenAdvert má obrovský potenciál do budoucna, jelikož v době psaní tohoto manuálu byl denní počet zobrazení reklam přes Skvělé, super, bomba. A na tomto můžeme mít podíl. Není nic jednoduššího, než se zdarma registrovat, podívat se na nějaké reklamy, které Vás zaujaly a dostat za to ihned v reálném čase body, které se na konci měsíce přepočítají na finanční odměnu. Je krásné, jak se Vaše příjmy budou stále zvyšovat díky OpenAdvert, díky Vašim proklikům, zobrazení a díky Vašemu doporučení, pokud budete chtít znásobit své příjmy. OpenEconomy je ale univerzální obchodní struktura a to, co vytvoříte v OpenAdvert Vám bude přinášet zisky i z dalších možností celého projektu. Je skvělé podílet se na globálním reklamním systému, který již několik let vyplácí bez problému provize svým uživatelům. Nevěřte tomu, že jiná tráva je zelenější, než ta Vaše. Jsou lidé, kteří se během prvního měsíce nestanou milionáři a tak se registrují do dalšího projektu a zase chvilku dělají a pak další a další a další a nikdy nezačnou vydělávat peníze! A kdyby náhodou ano, tak budí dojem marketingové prostitutky, která střídá jeden systém za druhým a nemůže stíhat dělat věci profesionálně. Je zbytečné se registrovat do několika zahraničních firem, které slibují, že až budou mít X milionové zisky za reklamu, pak začnou vyplácet provize za strukturu. Proč pořád přecházet někde jinde, když je tady systém, který má i plně českou podporu a vyplácí již několik let bez problémů provize? Začněme hned teď vydělávat. Nic jednoduššího už opravdu nebude. Nyní už víte, co je to OpenAdvert a že se opravdu vyplatí spolupodílet se na celosvětovém mediálním prostoru, který vždycky vyplácel, vyplácí a bude vyplácet 70% svých příjmů zpět uživatelům a vytváří další a další způsoby, jak Vaše práce, kterou děláte nyní bude vytvářet mnohonásobný zdroj příjmů. Nyní začneme rozebírat praktické kroky, jak šířit reklamní systém OpenAdvert. Ještě jednou připomínám, že OpenAdvert je pro lidi, kteří hledají, jak z ničeho vybudovat výnosný byznys. Pokud je už někdo, kdo vydělává obrovské peníze a hledá další možnosti, jak diverzifikovat své portfolio, tak možná už zná naše další funkce a jinak může využít kontaktů na stránkách anebo

5 Konkrétní postupy, jak vydělat první peníze a jak znásobit své příjmy díky doporučení. První kroky Vám pravděpodobně ukázal člověk, díky kterému jste se o OpenAdvert dozvěděli. Pokud ne, tak bude přínosné, když se domluvíte na 20 minut na skypu a základní věci si ukážete. Navíc je příjemné, když i kdyby jen 20 minutové schůzky opakujete pravidelně, jelikož Vám to pomůže k dosahování Vašeho úspěchu. Modul Open-pre-launch: 1. Každý může mít individuální nastavení počítače a proto je jistější, když k registraci používáme modulu open-pre-launch 2. Registrace. 3. Vyplníme požadované údaje, odsouhlasíme podmínky a potvrdíme. 4. Nyní můžeme zadat stránku a můžeme se přihlásit. 5. Pro přihlášení v sekci propagace vidíme své ID a svůj link, kdybychom chtěli program někomu doporučit. Modul OpenAdvert: Už se jen přihlašujete. Vyplníte ten samý login a heslo, které jste vyplnili při registraci přes jakýkoliv modul projektu Openeconomy. 3. Kliknete na individuální nabídku a vyberete si nějaké reklamy, které Vás zaujaly nemá cenu klikat na jednu reklamu vícekrát, jelikož finanční odměna se počítá pro 1 uživatele 1x na danou reklamu. Reklam může být pro Vaši oblast ale 10, 100 a do budoucna třeba i několik tisíc. 4. Kliknete na možnost statistiky a ihned vidíte, kolik máte přímých kliků (kliky, které jste udělali Vy nebo někdo na Vašem OpenBlogu anebo někdo na Vaší externí stránce. Dále vidíte subkliky a to jsou prokliky, které udělal kdokoliv komu jste o programu řekli a takto do 18. linie pod Vámi. 5. Každý měsíc se body přepočtou na reálné fyzické peníze, které si můžete kdykoliv vybrat. Neexistují výplatní termíny. Jsou lidé, kteří si vybírají peníze jednou za rok, jiní jednou za měsíc ale když na to někdo má, tak klidně může vybírat provize každý týden anebo každý den. Projekt OpenEconomy Vaše Backoffice, kde vidíte svou obchodní strukturu, objednávky, faktury, možnost vybrání provizí, možnost psaní článků, které mají obrovskou návštěvnost: 1. www. OpenEconomy.biz, OpenEconomy.eu, kde se opět vpravo nahoře přihlásíte.

6 Jak vydělávat více díky své vlastní externí stránce? Pokud máte svou externí stránku, tak si na ni můžete vložit reklamní banner a mít možnost vydělávat více, díky vyššímu počtu prokliků a zobrazení. Tak jako všechny sociální sítě a stránky s vysokou návštěvností vydělávají na reklamě tak i Vy máte nyní možnost mít placenou reklamu na Vašich stránkách Přihlásíte se. 3. Vyberete vlastní kód a ten zkopírujete na své stránky. Pokud nemáte své stránky, tak si můžete zdarma vytvořit na webnode.cz 1. Buď Vám s tím pomůže člověk, díky kterému jste se o programu dověděli. 2. Anebo je to v jednom z našich kurzů, které máme pro naše lidi zdarma. 3. Anebo Vám to pošlem elektronickou podobou hned, když poprosíte svého známého, který Vám projekt doporučil anebo napíšete na Jak vydělávat více díky doporučení? A jsme v podstatě u té nejdůležitější části, díky které můžete začít vydělávat opravdu zajímavé částky. Je několik možností a jsou dobré a ještě lepší. Pokud Vám to nedělá problém, tak nejideálnější možností je osobně anebo přes skype. Pokud se bojíte oslovit někoho ze svých známých, pak můžete využít možnosti inzerátů. Pokud chcete registrovat někoho díky sociálním sítím, tak to zkuste dělat profesionálně. Oslovte někoho, koho opravdu znáte. Když přidáte nějaký zajímavý příspěvek, který bude na úrovni, tak i díky tomu Vás mohou lidé brát jako profesionála a budou pak Vaši nabídce více nakloněni. Je důležité si uvědomit, že nepotřebujete zaregistrovat stovky lidí, abyste vydělávali. I kdybyste registrovali jen 2, tak můžete být úspěšní ale pokud to berete opravdu vážně, tak pracujte na tom, abyste měli 5-7 přímých doporučení. Dále už pomáhejte svým přímým. Vy musíte dělat vše, co chcete, aby dělali i oni!

7 Jak inzerovat? Inzercí na internetu získáte s jistotou svých 5-7 členů na registraci. Samozřejmě, že jich můžete mít daleko více. Pokud jich budete mít více, ukážeme Vám, jak a kde je umístit, aby Váš příjem byl stabilní a stále se zvyšující. Nyní bychom Vám všem rádi poskytli návod, jak mít svých 5-7 členů. To je Váš cíl mít z 6,5 miliard lidí na světě 5-7 spokojených členů, kteří nebudou zaujatí a rádi využijí této příležitosti a budou chtít vydělávat peníze. Uvidíte, že to je jednoduché, stačí pouze vytrvat. Úspěch je zaručen! Pokud zadáváte inzerci, snažte se jí věnovat alespoň 2 hodiny každý den. Osvědčilo se zadat inzerátů. Toto tempo si udržujte do té doby, než budete mít svých 5-7 členů. U někoho to může trvat 1 den u někoho měsíc nebo dva, ale do toho 1 měsíce byste svých 5-7 spolupracovníků měli mít. Pak můžete zvolnit a omezit to na hodinu denně. Pokud budete inzerovat méně, třeba 40, ale pravidelně, úspěch se dostaví také, ale toto si můžete dovolit až po té, co budete mít svých 5-7 členů. Je to Váš čas a Vaše peníze. Já pracuji celý den. Baví mě to. Žádné 2 hodiny, ale více. Kromě inzerátů kontaktuji známé přes icq, skype, y atd. Při zadávání inzerce je třeba myslet především na to, že potřebujete zaujmout čtenáře, upoutat pozornost, vzbudit touhu a zájem po dalších informacích a případně také upoutat akcí. Jak na to? Zkuste se vžít do role čtenáře, který projíždí různé inzertní servery a hledá tu nejlepší nabídku neboli nabídku, která ho něčím zaujme. Váš inzerát musí padnout jako první do oka čtenáře. Na první pohled musí upoutat pozornost. Vždy myslete na to, že na internetu je spousta jiných nabídek a už Váš inzerát musí dávat najevo, že je něčím novým, něčím jiným a lepším, než inzeráty ostatní. V případě inzerátů musíte čtenáře upoutat pouze slovy. Rozhodně zapomeňte na používání několika vykřičníku či otazníků za sebou. Tím čtenáře odradíte, spíš než zaujmete jeho pozornost. Několik vykřičníků za textem inzerátů či titulkem značí spíše jen laciný trik, jakýsi třpyt, za kterým se povětšinou skrývá jen podvod. A to už také většina čtenářů ví. Mnoho se jich napálilo na podvodných nabídkách, a proto jsou již velmi opatrní a důkladně si vybírají. Místo vykřičníků volte slova, která se na první pohled, zdají být myšlená vážně. Znovu se vžijte do role čtenáře a zamyslete se, co by Vás jako čtenáře upoutalo. Nejspíš jste také odpověděli na inzerát, který Vás něčím zaujal. Zkuste si vzpomenout, čím Vás inzerát zaujal. Právě v tomto je velké 'tajemství' úspěšné inzerce. Druhá věc je, že čtenář něco požaduje. On hledá práci nebo přivýdělek, na který má určité požadavky. Proto je třeba, abychom se snažili reagovat na tyto požadavky čtenáře. A jak na to? Vypíchněte výhody.

8 Je třeba zaujmout, získat si je. Zdůrazněte, že je to zdarma a i tak budou vydělávat peníze. Další osvědčené pravidlo, jak přimět čtenáře jednat? Velmi jednoduše Uvedu příklad: Vyplňujete na úřadě formulář a potřebujete tužku, zeptáte se 'souseda' - Půjčíte mi tužku? - pokud tužku má, na 99% Vám jí půjčí, aniž by přemýšlel, zda ji skutečně potřebujete a na co. Pokud se však zeptáte - Mohl byste mi půjčit tužku? - Už začne přemýšlet, zda Vám ji půjčí a na co ji potřebujete. A jak to souvisí s inzeráty? Hned vysvětlím. Do inzerátů podle tohoto pravidla pište: volejte na číslo, pište na, klik na www, máte zájem? atd. Nikdy nepište: Volat můžete na, psát můžete na, podívat se můžete na... Čtenář si to totiž bude dlouze promýšlet, zda zavolá. Také nepoužívejte zápory, jelikož to nabývá přesně opačného dojmu. Piště vždy kladné a oznamovací výrazy. Velmi důležité jsou titulky, které vyžaduje většina inzertních serverů, a proto už titulek musí něčím upoutat. Zde jsou příklady, které můžete použít: Pomůžeme Vám zajistit trvalý příjem! Zajistěte si lepší budoucnost pro sebe i svou rodinu Chcete pracovat nebo vydělávat? Objevte tajemství práce přes internet Zajistěte se do budoucna Jak oslovit co nejvíc potenciálních spolupracovníků? Pracujte opravdu doma Připojte se do největšího registru lidí zabývajících se síťovým marketingem Obchodní síť efektivně a rychle Vlastní byznys i pro Vás? Ti nejbohatší lidé na světě hledají a budují obchodní sítě, všichni ostatní hledají práci. Hledáme 3 lidí do týmu Oslovte tisíce síťařů právě Vaší nabídkou na internetu Využijte čas strávený u PC k přivýdělku Hledáme 3 vážné zájemce pro spolupráci na internetu Vydělávejte si a získejte zajímavé výhody Chcete si začít skutečně vydělávat?

9 Pracujte na internetu za opravdové peníze Jak vydělávat na českém internetu Hledáte práci? Začněte podnikat! Volná informace: jak vyřešit finanční problémy! Odstartujte Vaše domácí podnikání Rychlý a spolehlivý příjem pro Vás Kolik jste vydělali minulý týden na síti? Úplně nová příležitost pro seriozní podnikatele na síti Objevte tajemství jak dělat peníze na Internetu Dokázané výsledky s novým volným projektem Žádný zaměstnavatel, pouze vy a váš PC Čekáte na šanci? TADY JE! Šance, která se neopakuje! Příklady inzerátů: 2 hodiny denně Vám přinesou finanční nezávislost. Využijte náš propracovaný systém, který Vás přesně vede krok za krokem k úspěchu. Není jiná možnost, než úspěch. Finanční a časová nezávislost. Vydělávejte, kolik vy sami budete chtít! Těším se na spolupráci. Já a můj společník hledáme ještě 1 kvalitního člověka do týmu. Jste to právě vy, kdo může být královsky ohodnocován? Jste ochotni věnovat se 2 hodiny denně svému podnikání, když budete vědět, že skutečně dosáhnete úspěchu? Hledám zástupce pro celosvětový projekt. Nutnost umět pracovat s PC a internetem. Komunikace s lidmi výhodou. Znalost AJ výhodou, ale není nutná. Pouze pro vážné zájemce. Investujte trochu času do své budoucnosti Už Vás někdy napadlo, že by bylo výborné v době finanční krize, mít vedle svých hlavních příjmů, také ještě vedlejší příjem? Umožnil by Vám pohodovější životní styl, žádný stres a více radosti. Máte denně alespoň hodinku, nebo dvě a chuť slevit ze své pohodlnosti a vydělávat pomocí PC a internetu? Mám pro Vás činnost, kterou by zvládl i školák, jednoduchá propagace na internetu v systému referenčního marketingu, nic složitého na pochopení. Slušné ohodnocení všem vytrvalým. Neváhejte a pojďte si vydělat! Jedna nebo dvě hodiny denně stačí Máte denně alespoň hodinku, nebo dvě a chuť slevit ze své pohodlnosti a vydělávat pomocí PC a internetu? Mám pro Vás činnost, kterou by zvládl i školák, jednoduchá propagace na internetu v systému referenčního marketingu, nic složitého na pochopení. Slušné ohodnocení všem vytrvalým. Neváhejte a pojďte si vydělat!

10 Jednoduchá propagační práce Na internetu. Nic co by nezvládl i PC začátečník. Jedna nebo dvě hodiny denně stačí. Jednoduchá propagace na internetu v systému referenčního marketingu, nic složitého na pochopení. Slušné ohodnocení všem vytrvalým. Neváhejte a pojďte si vydělat!pokud o to stojíte, neváhejte mě kontaktovat. Máte zájem? Přivýdělek na hodinku-dvě denně Každému zájemci nabízím možnost si vydělat jednoduchou reklamní činností na internetu. Kontaktujte mě každý, kdo si chce vydělat. Během několika týdnů to mohou být opravdu velmi zajímaví částky. Činnost zvládne v pohodě i školák, věková hranice je však 15 let. Nabídka z oblasti referenčního marketingu. Pokud máte tedy chuť něco pro sebe udělat, hodinku dvě denně času, neváhejte a kontaktujte mě. Jednoduchá propagační práce Na internetu pomocí PC, činnost, kterou zvládne hravě i dítě, věkový limit 15 let,můžete vydělávat i velmi zajímavé částky v průběhu několika týdnů. Nabídka z oblasti referenčního marketingu. Pokud máte chuť si vydělat nějakou tu tisícovku navíc, neváhejte a kontaktujte mě. Potřebujete peníze a nechcete se zadlužit? Nemusíte se zadlužovat, vydělejte si je s námi. V průběhu několika týdnů budete vydělávat zajímavé sumičky a za pár měsíců už nebudete mít problém. Stačí, když se budete držet osvědčených instrukcí, které dostanete od nás zadarmo. Velmi jednoduchá propagační činnost na internetu, kterou by zvládl i školák. Neváhejte mě kontaktovat, pokud tedy máte chuť něco pro sebe udělat, máte trpělivost a vytrvalost. Denně jednu nebo dvě hodinky bohatě stačí. Zajímavá práce za zajímavé peníze Ten, kdo si chce v průběhu několika týdnů vydělávat velmi zajímavé peníze, kontaktujte mě. Jde o jednoduchou propagační činnost na internetu, která je velmi slušně ohodnocena. K práci potřebujete počítač a trpělivost, chuť změnit své finanční poměry k lepšímu. Chcete li si tedy ke svému měsíčnímu příjmu přivydělat zajímavé částky, napište mi, rád vám k nim dopomohu. Máte tedy zájem? Zajímavé částky ke svému hlavnímu příjmu. Také Vás nebaví měsíc co měsíc řešit co je nutné zaplatit a co se bude muset odložit a na to ostatní nemáte dostatek financí? Baví Vás živořit od výplaty k výplatě nebo chcete žít opravdový život v pohodě a bez starostí? Tak tedy sledujte toto. Mám tady pro každého vážného zájemce činnost z oblasti referenčního marketingu, která Vám současné problémy vyřeší pro vždy. Zajímavá propagační činnost pomocí PC a internetu. Výše výdělku může být neomezená. Máte zájem se postavit životu čelem, chcete skutečné žít a ne jenom živořit? Hledám lidi, kteří chtějí změnit od základu svůj život! Každý měsíc řešit co si mohu dovolit a co ne, placení se na mě hrne měsíc, co měsíc ze všech stran. Už mě to nebaví, dřu se v práci od nevidím do nevidím a vycházím jen tak tak. Chcete to změnit? Dá se to vůbec změnit? Pojďte to změnit, pojďte se postavit této situaci čelem a změňte to. Pokud máte zájem, pomohu Vám v průběhu několika týdnů k velmi zajímavým částkám peněz.

11 Potřebujete jenom počítač a internet, jednoduchá propagační práce, kterou zvládne i školák. Výše výdělku může být neomezená. Máte zájem se postavit životu čelem, chcete skutečné žít a ne jenom živořit? Způsob, jak vydělávat na internetu velmi zajímavé částky V průběhu několika týdnů můžete naplnit své peněženky, považte - BEZ ZADLUŽENÍ! Jednoduchá propagační činnost na internetu, kterou zvládne i školák. Při troše vytrvalosti a se základními dovednostmi práce na PC se dopracujete ke skutečně zajímavým příjmům. Také Vás nebaví měsíc co měsíc řešit co je nutné zaplatit a co se bude muset odložit a na to ostatní nemáte dostatek financí? Baví Vás živořit od výplaty k výplatě nebo chcete žít opravdový život v pohodě a bez starostí? Tak tedy sledujte toto. Mám tady pro každého vážného zájemce činnost z oblasti referenčního marketingu, která Vám současné problémy vyřeší pro vždy. Neváhejte mě kontaktovat, pomohu každému, kdo projeví zájem. Máte zájem? Zajímavá práce za zajímavé peníze Ten, kdo si chce v průběhu několika týdnů vydělávat velmi zajímavé peníze, kontaktujte mě. Jde o jednoduchou propagační činnost na internetu, která je velmi slušně ohodnocena. K práci potřebujete počítač a trpělivost, chuť změnit své finanční poměry k lepšímu. Chcete li si tedy ke svému měsíčnímu příjmu přivydělat zajímavé částky, napište mi, rád vám k nim dopomohu. Zajímavé částky ke svému hlavnímu příjmu. Také Vás nebaví měsíc co měsíc řešit co je nutné zaplatit a co se bude muset odložit a na to ostatní nemáte dostatek financí? Baví Vás živořit od výplaty k výplatě nebo chcete žít opravdový život v pohodě a bez starostí? Tak tedy sledujte toto. Mám tady pro každého vážného zájemce činnost z oblasti referenčního marketingu, která Vám současné problémy vyřeší pro vždy. Zajímavá propagační činnost pomocí PC a internetu. Výše výdělku je neomezená a je jenom na Vás, jak vysoká bude. Máte zájem se postavit životu čelem, chcete skutečné žít a ne jenom živořit? Hledám lidi, kteří chtějí změnit od základu svůj život! Každý měsíc řešit co si mohu dovolit a co ne, placení se na mě hrne měsíc, co měsíc ze všech stran Už mě to nebaví, dřu se v práci od nevidím do nevidím a vycházím jen tak tak. Chcete to změnit? Dá se to vůbec změnit? Pojďte to změnit, pojďte se postavit této situaci čelem a změňte to. Pokud máte zájem, pomohu Vám v průběhu několika týdnů k velmi zajímavým částkám peněz. Potřebujete jenom počítač a internet, jednoduchá propagační práce, kterou zvládne i školák. Výše výdělku může být neomezená. Máte zájem se postavit životu čelem, chcete skutečné žít a ne jenom živořit? Způsob, jak vydělávat na internetu velmi zajímavé částky V průběhu několika týdnů můžete naplnit své peněženky, považte- BEZ ZADLUŽENÍ! Jednoduchá propagační činnost na internetu, kterou zvládne i školák. Při troše vytrvalosti a se základními dovednostmi práce na PC se dopracujete ke skutečně zajímavým příjmům. Také Vás nebaví měsíc co měsíc řešit co je nutné zaplatit a co se bude muset odložit a na to ostatní nemáte dostatek financí? Baví Vás živořit od výplaty k výplatě nebo chcete žít opravdový život v pohodě a bez starostí? Tak tedy sledujte toto. Mám tady pro každého vážného zájemce činnost z oblasti referenčního marketingu, která Vám současné problémy vyřeší pro vždy. Neváhejte mě kontaktovat, pomohu každému, kdo projeví zájem.

12 Hledám lidi, kteří chtějí zapracovat na své budoucnosti Nabízím jednoduchou práci na počítači a internetu, kterou zvládne i počítačový začátečník.jde o jednoduchou propagační činnost na internetu, která je slušně zaplacena.potřebujete tedy počítač a přístup k internetu, trpělivost a hlavně chuť něco pro sebe udělat. Pokud si tedy chcete vydělávat, kontaktujte mě. Váš čas je drahý, nehazardujte s ním Nemarněte zbytečně čas neplodnými rádoby výdělečnými klikačkami, když si můžete opravdu vydělat nějakou tu tisícovku měsíčně navíc, chcete vědět jak? Jednoduše, uvidíte sami. Jednoduchá a fungující činnost z domova, potřebujete počítač, internet, trpělivost a vytrvalost a vše toto vám Vaši snahu bohatě finančně zúročí. Neváhejte a kontaktujte mě Jde o jednoduchou propagační činnost na internetu, která je slušně zaplacena. Jednoduchý, dobře zaplacený výdělek pomocí PC Dobrý den. Nemusíte ani vykročit z domu, dáte si kafíčko a budete jenom řídit svůj počítač. Každý z Vás, kdo si chce opravdu vydělávat velmi zajímavé částky pomocí internetu a počítače nechť mě urychleně kontaktuje. Nabízím Vám k využití revoluční nástroj internetového věku, který Vám vydělá na vše, o čem jste jenom snili, vydělá Vám opravdu na cokoliv. Pokud máte zájem, naučím Vás tento nástroj na peníze zadarmo využívat ve Váš prospěch. Uvidíte sami, jak je jednoduché jej využívat. Chcete si vydělávat a splnit si své sny? Rozhodnutí patří jenom Vám. Jde o jednoduchou propagační činnost na internetu, která je slušně zaplacena. Potřebujete tedy počítač a přístup k internetu, trpělivost a hlavně chuť něco pro sebe udělat Objevte pohodlný způsob výdělku z domova. Dobrý den. Nemusíte ani vykročit z domu, dáte si kafíčko a budete jenom řídit svůj počítač. Každý z Vás, kdo si chce opravdu vydělávat velmi zajímavé částky pomocí internetu a počítače nechť mě urychleně kontaktuje. Nabízím Vám k využití revoluční nástroj internetového věku, který Vám vydělá na vše, o čem jste jenom snili, vydělá Vám opravdu na cokoliv. Pokud máte zájem, naučím Vás tento nástroj na peníze zadarmo využívat ve Váš prospěch. Uvidíte sami, jak je jednoduché jej využívat. Chcete si vydělávat a splnit si své sny? Rozhodnutí patří jenom Vám. Jde o jednoduchou propagační činnost, která je slušně zaplacena. Potřebujete tedy počítač a přístup k internetu, trpělivost a hlavně chuť něco pro sebe udělat Nabídka, která se vyplatí každému Nabízím Vám vyřešení Vašich finančních otázek a bez zadlužení. Cesta jak obrátit svůj života naruby, slevte ze své pohodlnosti a napište si o informace, dostanete je zadarmo a zjistíte, jak se dají pohodovým způsobem vydělávat zajímavé částky v průběhu několika týdnů. Dostanete zadarmo návod, jak to máte snadno udělat. Neváhejte a kontaktujte mě co nejdříve.krásný den Objevte způsob jak na internetu vydělávat solidní peníze! Seriozní peníze za seriozní práci Dobrý den, každý z Vás, kdo si chce opravdu vydělávat velmi zajímavé částky pomocí internetu a počítače nechť mě urychleně kontaktuje. Nabízím Vám k využití revoluční nástroj internetového věku, který Vám vydělá na vše, o čem jste jenom snili, vydělá Vám opravdu na cokoliv. Pokud máte zájem, naučím Vás tento nástroj na peníze zadarmo využívat ve Váš prospěch. Uvidíte sami, jak je jednoduché jej využívat. Chcete si vydělávat a splnit si své sny? Rozhodnutí patří jenom Vám.

13 Nejlepší byznys pro Vás a Váš počítač Nabízím jednoduchou propagační práci na internetu. Vše dostanete připravené jako na stříbrném podnose potřebujete základní uživatelské dovednosti na počítači kopírování a vkládání zkopírovaného textu do příslušné kolonky formulářů. Nic složitého, stačí, abyste uměli číst, abyste pochopili jak a proč to dělat. A výdělek, výše závisí jenom na Vás. Každý máme stejné možnosti, je na každém z nás, jak tu svou příležitost využije. Nejdůležitější je ale jedno- začít. Máte zájem? Objevte způsob jak vydělávat zajímavé částky na internetu To se nevidí často! Jenom Vy, Váš počítač a internet a chuť něco dokázat, dokázat vytvořit si nezávislý příjem a užívat si pohodovějšího života, moci si v klidu dojí kdykoliv na večeři, jet na příjemnou dovolenou a nemuset si na ní půjčovat, prostě pohoda. To vše si budete moci užívatjenom když budete CHTÍT! Můžete všechno, co chcete, je to jenom na VÁS-udělejte ten první krok. Napište si pro detaily, registrujte se, ZADARMO! Že jste nic takového ještě neslyšeli? Přesto je to pravda- Navíc žádné cestování na školení, semináře apod. Je to jenom na Vás. Chcete vědět VÍC? Chtějte, vše co si přejete. Stroj na peníze Vám pomůže vyřešit existenční potíže! Naučte se používat stroj na peníze! Automaticky! Jenom Vy, Váš počítač a internet a chuť něco dokázat, dokázat vytvořit si nezávislý příjem a užívat si pohodovějšího života, moci si v klidu dojí kdykoliv na večeři, jet na příjemnou dovolenou a nemuset si na ní půjčovat, prostě pohoda. To vše si budete moci užívat- jenom když budete CHTÍT! Můžete všechno, co chcete, je to jenom na VÁS -udělejte ten první krok. Napište si pro detaily, registrujte se! Že jste nic takového ještě neslyšeli? Přesto je to pravda-navíc žádné cestování na školení, semináře apod. Je to jenom na Vás. Chcete vědět VÍC? Chtějte, vše co si přejete, dostanete to Vydělávejte nadstandardní peníze z domova! Zapomeňte na příjímání reklamních ů, klikání na bannery a podobnou činnost. Zjistěte, jak normální lidé mohou na internetu vydělat a více z jejich domova, s novým českým celosvětovým projektem. Naučte se jak vydělávat nadstandardní měsíční příjem v průběhu 3-6 měsíců. Jednoduché, snadné a naprosto všem dostupné. Žádné schůzky, žádné prezentace, žádné semináře. Jen vy a vaše PC. Tato příležitost je s minimální investicí (i když je minimální, stejně je to investice) protože bez investic se nikdy nedá pořádně vydělat. Pro ty, kteří mají zájem a chtějí seriozně pracovat. Je to seriozní práce pro seriozní lidi, za seriozní peníze. Nabídka, kterou musíte využít! Práce pro každého běžného uživatele PC. Velmi jednoduchá činnost na počítači z domova, nebo odkudkoliv, vhodná pro aktivní důchodce a maminky na mateřské dovolené a ostatní. Stačí se věnovat jednu až dvě hodiny denně. Přemýšlíte, jak si zajistit vedlejší příjem? Tak to jste narazili na tu správnou nabídku, protože s námi si budete moci dovolit vše, o čem sníte. Jednoduchý byznys pomocí PC a internetu, lepší nenajdete

14 Pomozte svým peněženkám přátelé To se nevidí často! Jenom Vy, Váš počítač a internet a chuť něco dokázat, dokázat vytvořit si nezávislý příjem a užívat si pohodovějšího života, moci si v klidu dojí kdykoliv na večeři, jet na příjemnou dovolenou a nemuset si na ní půjčovat, prostě pohoda. To vše si budete moci užívatjenom když budete CHTÍT! Můžete všechno, co chcete, je to jenom na VÁS - udělejte, ten první krok. Napište si pro detaily, registrujte se Zadarmo! Že jste nic takového ještě neslyšeli? Přesto je to pravda-navíc žádné cestování na školení, semináře apod. Je to jenom na Vás. Chcete vědět VÍC? Chtějte, vše co si přejete Pomozte svým peněženkám přátelé Tou nejjednodušší činností, kterou si lze představit vydělávejte slušné peníze. Jednoduchá propagační práce, kterou by zvládlo dítě školou povinné. Základy práce na PC- kopírování a vkládání textů, žádné spamy, žádné podvodné aktivity s obálkami apod. Zajímavá činnost, která je slušně ohodnocena. Informace samozřejmě zadarmo. Ozvěte se každý, kdo má zájem výrazně šetřit ale hlavně vydělávat. Zajistěte budoucnost sobě i svým blízkým! Mám pro Vás zajímavý byznys, který je velmi dobře odměněn. Je to druhá jistota k pracovnímu poměru a není třeba se strachovat, pokud bude zaměstnavatel také postižen krizí a Vaše pracovní jistota také. Dlouho připravovaný systém je zde a vy máte možnost být mezi prvními registrovanými. Systém funguje krátce, takže kdo si pospíší, bude na tom samozřejmě nejlépe. Pište si pro informace, je to velmi zajímavé, nikdo neprohloupí Hledáte stále tu svou šanci? Objevte pohodový způsob jak si přilepšit v dnešní době nějakou tou tisícovkou k svému hlavním příjmu, jak si vylepšit svůj studentský měsíční příjem. Objevte způsob jak radikálním způsobem šetřit a hlavně si vydělávat naprosto jednoduchou propagační prací na internetu bez rozesílání nevyžádané pošty, lepení obálek nebo nucení k povinným nákupům. Máte základní znalosti práce na PC (kopírování a vkládání textů), trpělivost a vytrvalost? Jednoduchá propagační činnost, kterou zvládne i dítě školou povinné. Stačí klidně i hodinka denně. Je to jenom na Vás. Informace a školení zadarmo, stejně jako vše potřebné k práci- Peníze nemusíte získávat pouze zadlužováním Úplně nová příležitost pro Vás všechny, pro ty co začínají, ale i pro všechny zkušené, žádné klikačky a ani žádné obálky,prostě jde o naprosto revoluční provizní systém, zapojte se a můžete brát provize třeba od 50 obchodních firem najednou, multinásobné využití marketingové sítě, naprosto směšná jednorázová investice do výrobního nástroje na dobu 10 let Vám může do budoucna zajistit příjemný bezstarostný život. Musíte ale udělat první krok, dovědět se všechno! Pište si pro informace, je to velmi zajímavé, nikdo neprohloupí. Potřebujete peníze a nechcete si půjčovat? Jestli ano, Pojďte si je vydělat! Referenční marketing= stroj na peníze Vám je vydělá. Nabízím Všem spolupráci v projektu, který Vám pomůže splnit Vaše sny. Mám k tomu osvědčené a ověřené postupy, které Vám pomohou si vytvořit finanční nezávislost! Nevěříte? To je škoda, ale když se o nic nepokusíte, zůstanete pořád ve stejné situaci, v jaké jste. Pojďte se naučit využívat stroj na peníze- je to jednoduché a efektivní, zvládne to i počítačový začátečník Pište si pro informace, je to

15 velmi zajímavé, nikdo neprohloupí Výzva všem, kteří si potřebují vydělávat slušné částky! Chcete si zajistit stálé příjmy? Už jste zkoušeli pracovat v mlm? Zde se Vám nabídne jedinečná možnost jak své záměry realizovat! Už jste bilancovali, jak jste na tom finančně a jak se bude Vaše životní úroveň vyvíjet v již probíhající krizi? Potřebujete vyskočit z bludného kruhu výplatních termínů, kdy Vám příjem vystačí tak od výplaty k výplatě. Stačí, když uděláte toto! Klikněte na dole uvedený odkaz a čtěte a registrujte se. Klidně Vám info pošlu zdarma em. Pište si pro informace, je to velmi zajímavé, nikdo neprohloupí. Nepromarněte svou příležitost! Vydělávejte z domova pomocí počítače Tou nejjednodušší činností, kterou si dovedete představit, si vyděláte tisícové částky! Jste schopni napsat text, zkopírovat jej a vložit na určené místo, umíte napsat ? Tak to je, do nejjednodušší podoby popsaná činnost, která Vám přinese úplně jiné příjmy. Nemusíte dokonale hned pochopit projekt openmlm, stačí pro začátek, když se budete řídit manuálem spolupracovníka a příjmy se rychle dostaví. Pište si pro informace, je to velmi zajímavé, nikdo neprohloupí Pracujte za opravdové peníze z domova Zvládne to každý běžný uživatel PC, umíte napsat text, zkopírovat jej a vložit do příslušné kolonky? Tak se klidně můžeme pustit do práce, potřebujete kousek trpělivosti a vytrvalosti a taky chtít udělat ten první a zásadní krok! Pište si pro informace, je to velmi zajímavé, nikdo neprohloupí. Opravdový výdělek pomocí PC a internetu! Máte počítač, připojení k internetu, jste schopni napsat , napsat text, zkopírovat jej a vložit na určené místo? Máte chuť něco udělat a nevíte jak na to a co si máte vybrat? Tak tedy dávejte pozor, nabízím Vám činnost, která Vám přinejmenším přinese pár stovek do peněženky, ale spíše jde o trojciferné částky! Nic složitého, žádné podvody a jiné zde často nabízené aktivity. Udělejte první krok! Překonejte nechuť a Pište si pro informace, je to velmi zajímavé, nikdo neprohloupí Deset nových spolupracovníků pro Váš mlm byznys! Děláte v systému referenčního nebo mlm marketingu? Jak Vám to jde? Jste úspěšní nebo méně úspěšní? Všem, kteří jakýkoliv marketing dělají, nabízím svou pomoc, zadarmo veškeré informace. To tady ještě nebylo- Šance nabídnout svůj mlm do již existující sítě 3000 síťařů,objednávkový set zaručuje 10 spolupracovníků do Vaší marketingové sítě!! Tohle je jedinečná šance pro úspěšný rozběh mlm kariéry- Proberte se! Vždyť se Vám tady otevírá mlm brána do ideálního světa úspěchu! Příležitost, která se už nemusí opakovat. Vážení přátelé, jak vidíte svou budoucnost? Před časem jsem poslechl doporučení svého dobrého známého a teď nelituji, protože už nyní mám skvělé příjemně vydělané příjmy. Pokud také máte zájem vydělávat peníze, Pište si pro informace, je to velmi zajímavé, nikdo neprohloupí, jde o velmi jednoduchou propagační činnost, kterou provádíte zcela zdarma na internetu

16 Potřebujte peníze? Jestli ano, přidejte se k nám! Jak to tedy máte? Plat nic moc a přidání v nedohlednu?(možná Vám přidají tak víc práce?), Mám tady tedy pro Vás nabídku! Volný program, v kterém si opravdu můžete přijít na slušné peníze, geniální systém umožňuje propojit jakýkoliv obchodní systém, z kterého můžete mít provize netušených výšin! Chce to ale udělat první krok, chce to mít vůli a odhodlání něco udělat pro sebe a rodinu, s tím ostatním Vám pomůžu já a můj společník, co tedy máte udělat? Pište si pro informace, je to velmi zajímavé, nikdo neprohloupí! Kdo nic nezkusí, nic nezíská a nic nebude mít. Neváhejte a udělejte ten první krok hned! Zajímavá práce za zajímavé a hlavně opravdové peníze Také Vás nebaví měsíc co měsíc řešit co je nutné zaplatit a co se bude muset odložit a na to ostatní nemáte dostatek financí? Baví Vás živořit od výplaty k výplatě nebo chcete žít opravdový život v pohodě a bez starostí? Tak tedy sledujte toto. Mám tady pro každého vážného zájemce činnost z oblasti referenčního marketingu, která Vám současné problémy vyřeší pro vždy. Zajímavá propagační činnost pomocí PC a internetu, kterou hravě zvládne i školák, velmi dobře zaplacenou. Výše výdělku může být neomezená. Inzeráty přidejte do všech těchto sekcí u jednoho inzertního serveru: Čím více inzerátu zadáte, tím se zvyšuje účinnost! Jsou to Vaše peníze! - Management - Marketing a reklama - Obchod a prodej - Ostatní zaměstnání - Počítače, informatika - Pomoc v domácnosti - Práce doma - Práce přes internet - Ostatní co Vás napadnou můžete prakticky všude Jak sami zjistíte, na některých webech je třeba se registrovat - registrace je zdarma, pouze vyplníte požadované údaje. Někdy je třeba registraci dokončit aktivací - kliknutím na odkaz v u, který Vám přijde na . Při podávání inzerátů se vždy řiďte instrukcemi na webech, Na všech serverech Vás sami navádí. Hledejte 'Podat inzerát', Vložit inzerát' Přidat'apod. Někde je také nutné opsat kód, obsahující písmena a čísla. Někde je také nutné zadat heslo - volte si pro Vás snadno zapamatovatelné heslo, případně si jej někam poznamenejte, pro případnou další úpravu inzerátů. Na několika webech je navíc možnost podaný inzerát po určité době obnovit - tzn., že jej nemusíte podávat stále znovu. Některé zde uvedené inzertní servery inzeráty našeho typu neumožňují, nebo pracovní nabídky zpoplatňují, vyberte si z těchto serverů takové, které Vám budou vyhovovat.

17 Klikněte na odkaz a můžete začít inzerovat! * - placený * * * - placený * placený * * placený / * * placený - - placený svet.cz/ zerce.cz/ Seznam inzertních serverů pro ČR

18 Poznámka: odkazy hvězdičkou označují servery, na kterých se vyžaduje registrace Seznam inzertních serverů pro SR / / / /

19 Odpověď pro zájemce, který se nám ozve na inzerát Dobrý den. Rád bych Vám řekl na rovinu, že nehledám lidi, kteří mi budou kopat díry a budou pracovat. Hledám lidi, kteří chtějí VYDĚLÁVAT peníze a zlepšit svou finanční situaci. Na začátek bych rád řekl, že je to ZDARMA. Můžete zdarma využívat globální obchodní příležitosti. Znáte nějaké sociální sítě? Víte o tom, že majitelé vydělávají obrovské sumy peněz každý měsíc? Zde je to úplně to samé. Registrujete se zdarma do projektu, který vytváří obrovský mediální prostor ale ihned po registraci začnete vydělávat. Pokud budete chtít můžete své zisky ještě znásobit svou aktivitou. Ti, kteří jsou již registrovaní a vydělali své první částky zasíláme zdarma praktický manuál, jak vydělávat ještě více. Ať se rozhodnete jakkoliv, tak Vám přeji hodně štěstí a ať se Vám daří. S pozdravem XXX. Pokud opravdu chcete vydělávat zavoláme si 1. termín anebo 2. termín na skypu a začneme na tom pracovat. P.S. Můžete pouze získat. (Případně popíšeme registraci rovnou do u). XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Dobrý den. Veškeré informace naleznete na mé stránce XXX. Těším se na naši spolupráci. Kontaktujte mě do 2 dnů, jelikož zájemců je opravdu hodně. Mějte se moc hezky a ať se Vám daří. S pozdravem XXX. V případě jakýchkoli dotazů mě kontaktujte na: Tel: XXX icq: XXX XXX skype: XXX

20 Jak jsme slíbili v úvodu ještě pár teoretických informací Proč je 95% lidí neúspěšných? Co je to úspěch? Úspěch je postupná realizace hodnotného ideálu. Úspěšný je každý člověk, který si záměrně předurčil to, co dělá. Spousta lidí si nalhává, že peníze jsou špatné a další bláboly, protože se jen sami před sebou vymlouvají, proč je nemají. Někteří říkají, že peníze jsou kořenem zla, ale když se nad tím zamyslíte, tak přijdete na to, že nedostatek peněz je kořenem zla. Můžeme se dočíst, že každý 3. vztah končí kvůli nedostatku peněz, ale už jsem nikdy neviděl, že by se někdo hádal, protože si může zajít na večeři do krásné restaurace anebo si zajet na dovolenou. Jako mladší jsme si mysleli, že můžeme všechno. Někdo chtěl být milionář Někdo chtěl svou vysněnou práci Někdo chtěl pomáhat lidem Někdo chtěl procestovat celý svět Někdo chtěl skvělé auto Problém je ale v tom, že 95% lidí by se chtělo mít lépe. Celý život tvrdě pracujeme, nemáme čas prožít vlastní život. Nakonec skončíme jako chudí a nemocní důchodci. Statistika uvádí, že 95% z nás dopadne takto. To je jistota. Ráno zazvoní budík a můžeme jít do práce. Je velmi smutnou pravdou, že v každé sedmé domácnosti v ČR nezvoní budík, ale exekutor. Proč to tak je? Zde naleznete jednoduchou odpověď s malým přirovnáním. Představte si, že 2 hráči hrají karetní hru poker. Ti samí 2 hrají poté karetní hru BlackJack (OKO) ale ten jeden z nich stále skládá karty, jakoby hrál stále poker. Je logické, že stále dokola prohrává a diví se, proč tomu tak je, když to předtím bylo super. No zkrátka hraje se už s jinými pravidly!!! Je to přesně to samé jako v dnešní době! Před pár desítkami let bylo skvělé být pracovníkem v průmyslu. Dobře pracovat, a pak mít klidné stáří s dostačujícím důchodem. Byl průmyslový věk. Školství vychovávalo zaměstnance a připravovalo je na práci. Od roku 90 se ale začala hrát jiná hra s jinými pravidly!!! Nastal informační věk! Problém je v tom, že někteří to stále ještě nezjistili a hrají úplně jinou hru se stále stejnými pravidly! Bohužel stále prohrávají.

INCOME FOR LIFE. Vaše finanční svoboda. Práce bez šéfů a zbytečné administrativy. Splně si svůj sen, staňte se finančně nezávislí

INCOME FOR LIFE. Vaše finanční svoboda. Práce bez šéfů a zbytečné administrativy. Splně si svůj sen, staňte se finančně nezávislí INCOME FOR LIFE Vaše finanční svoboda Práce bez šéfů a zbytečné administrativy Splně si svůj sen, staňte se finančně nezávislí Buďte výdělečně činní, nemusíte být podnikateli a přeci budete pracovat legálně!

Více

Podnikání v USA. Chudý Honza, bohatý John. John Vanhara

Podnikání v USA. Chudý Honza, bohatý John. John Vanhara Podnikání v USA Chudý Honza, bohatý John John Vanhara John Vanhara Podnikání v USA Chudý Honza, bohatý John John Vanhara, 2009 EastBiz Corporation, 2009 Editace: Petr Hyťha, DiS. Jazyková korektura: Dušan

Více

Obsah... 3. 1 Prohlášení... 6. 2 Předmluva... 7. 3 Co je nejdůležitější?... 8. 4 Produkt, cílová skupina, trh... 9

Obsah... 3. 1 Prohlášení... 6. 2 Předmluva... 7. 3 Co je nejdůležitější?... 8. 4 Produkt, cílová skupina, trh... 9 Chtěl bych poděkovat všem lidem v mém okolí, kteří mě svým přístupem k práci i životu pohánějí k lepším výsledkům a větší efektivitě. I díky nim můžu dělat a zdokonalovat se v tom, co mě baví budování

Více

Podnikatelský manuál poradce Kühn Company

Podnikatelský manuál poradce Kühn Company Kühn Company Kühn Company Podnikatelský manuál poradce Kühn Company Slovo úvodem Vážení obchodní přátelé, dovolte mi, abych vám poblahopřál k odhodlání stát se svobodným a nezávislým poradcem naší společnosti

Více

Jak vydělávat 100.000 Kč ročně a víc a přitom klidně dál chodit do práce. David Kirš www.davidkirs.cz

Jak vydělávat 100.000 Kč ročně a víc a přitom klidně dál chodit do práce. David Kirš www.davidkirs.cz Jak vydělávat 100.000 Kč ročně a víc a přitom klidně dál chodit do práce David Kirš www.davidkirs.cz Internet je dnes pro realizaci snů a vydělávání peněz tím nejúžasnějším tržištěm na světě. Pokud je

Více

ONLINE TOVÁRNA NA PENÍZE

ONLINE TOVÁRNA NA PENÍZE [Zadejte text.] ONLINE TOVÁRNA NA PENÍZE Napište ebook, který Vám bude vydělávat napsala STANISLAVA MRÁZKOVÁ Expertka na Online marketing 2012-2013 Stanislava Mrázková, www.jak-napsat-ebook.cz [Zadejte

Více

Výdělek ze sociálních sítí

Výdělek ze sociálních sítí Výdělek ze sociálních sítí Z obsahu I. Jak vydělat díky sociální síti? 2 II. Provizní systém 5 III. Co víme o People String? 8 IV. Výplaty a peněženky 12 V. FAQ - Često kladené otázky 18 + Příloha č.1

Více

Příručka pro začínající podnikatele

Příručka pro začínající podnikatele Příručka pro začínající podnikatele Evropský sociální fond. Praha & EU: Investujeme do vaší budoucnosti. Příručka pro začínající podnikatele Příručka pro začínající podnikatele Dominika Špačková (autorka

Více

Jak vydělat miliony na prodeji vozů v ČR. Dal by všechno, co vím, za polovinu toho, co neznám. René Descartes

Jak vydělat miliony na prodeji vozů v ČR. Dal by všechno, co vím, za polovinu toho, co neznám. René Descartes Dal by všechno, co vím, za polovinu toho, co neznám. René Descartes 2 JAK VYDĚLAT MILIONY NA PRODEJI VOZŮ V ČR Jak využít moderní technologie k efektivnějšímu prodeji nových vozů v České republice Ing.

Více

NEJEFEKTIVNĚJŠÍ MARKETINGOVÉ STRATEGIE PRO ROK 2012

NEJEFEKTIVNĚJŠÍ MARKETINGOVÉ STRATEGIE PRO ROK 2012 NEJ EFEKTI VNĚJ ŠÍ MARKETI NGOVÉ STRATEGI E PROROK2012 J AKÉSTRATEGI EVÁM PŘI NESOU NEJ VÍ CEZÁKAZNÍ KŮVTOMTOROCE EDI CE2012 NEJEFEKTIVNĚJŠÍ MARKETINGOVÉ STRATEGIE PRO ROK 2012 Copyright 2012 Marketingové

Více

Obsah Úvod...5 Miliony za jediný den práce...14 V čem je tedy trik?...15 Vaše největší chyba...16 Vytvořit jednou, prodat tisíckrát...17 Co se nejsnadněji prodává na internetu?...18 Jaký druh produktu

Více

Webová stránka. Dokumentu poskytuje informace o tom, proč je dobré webovou stránku mít, jak je možné jí získat a co na ní nesmí chybět.

Webová stránka. Dokumentu poskytuje informace o tom, proč je dobré webovou stránku mít, jak je možné jí získat a co na ní nesmí chybět. ! Vlastí WEB pdf! Webová stránka Dokumentu poskytuje informace o tom, proč je dobré webovou stránku mít, jak je možné jí získat a co na ní nesmí chybět. www.bohatycech.cz Tento dokument je možné dále šířit

Více

INTERNET PRO HROMADNÉ STRAVOVÁNÍ

INTERNET PRO HROMADNÉ STRAVOVÁNÍ INTERNET PRO HROMADNÉ STRAVOVÁNÍ (studijní materiál 2) Obsah 8 Opakování 10 WWW stránky jídelen 12 Jak vytvořit www stránku 14 Hledání na internetu pro pokročilé 16 Internetové objednávky stravy 23

Více

CZECH GENERATION. aneb proč lidé nechápou, že často příležitost leží na internetu... Zpracovali partneři české komunity StiforP czech

CZECH GENERATION. aneb proč lidé nechápou, že často příležitost leží na internetu... Zpracovali partneři české komunity StiforP czech CZECH GENERATION aneb proč lidé nechápou, že často příležitost leží na internetu... Zpracovali partneři české komunity StiforP czech StiforP - Odhlate tajemnství úspěchu!!! Dostává se Vám k dispozici první

Více

Založení živnosti krok za krokem

Založení živnosti krok za krokem Založení živnosti krok za krokem Projekt Podporujme podnikatelky Polabí! www.podnikatelky-polabi.cz Čelákovice, září 2013 Tato publikace vznikla v rámci projektu Podporujme podnikatelky Polabí!, který

Více

DO PRÁCE NÁVRAT MALÝ PRŮVODCE SVĚTEM ZAMĚSTNÁNÍ, REKVALIFIKACE A SOCIÁLNÍ POMOCI ZAMĚSTNÁNÍ ANEB JAK SI ZÍSKAT

DO PRÁCE NÁVRAT MALÝ PRŮVODCE SVĚTEM ZAMĚSTNÁNÍ, REKVALIFIKACE A SOCIÁLNÍ POMOCI ZAMĚSTNÁNÍ ANEB JAK SI ZÍSKAT NÁVRAT ANEB JAK SI ZÍSKAT DO PRÁCE ZAMĚSTNÁNÍ MALÝ PRŮVODCE SVĚTEM ZAMĚSTNÁNÍ, REKVALIFIKACE A SOCIÁLNÍ POMOCI TIRÁŽ VYDALA MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3 V ROCE 2011 JAKO SOUČÁST PROJEKTU NÁVRAT DO PRÁCE FINANCOVANÉHO

Více

Podnikání v USA. Chudý Honza, bohatý John. John Vanhara

Podnikání v USA. Chudý Honza, bohatý John. John Vanhara Podnikání v USA Chudý Honza, bohatý John John Vanhara John Vanhara Podnikání v USA Chudý Honza, bohatý John John Vanhara, 2009 EastBiz Corporation, 2009 Editace: Petr Hyťha, DiS. Jazyková korektura: Dušan

Více

Efektivně s Partnerským Provizním Programem empatia.cz

Efektivně s Partnerským Provizním Programem empatia.cz empatia.cz Efektivně s Partnerským Provizním Programem empatia.cz E-book napsaný pro účastníky PPP empatia.cz Ivan Matouš 2012 empatia.cz, http://partner.empatia.cz 20.12.2012 Jak efektivně pracovat s

Více

METODICKÉ POKYNY PRO PRACOVNÍ LISTY Č. 1-8

METODICKÉ POKYNY PRO PRACOVNÍ LISTY Č. 1-8 METODICKÉ POKYNY PRO PRACOVNÍ LISTY Č. 1-8 název projektu: Investování hrou registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/54.0016, číslo výzvy: 54 číslo a název oblasti podpory: Oblast podpory 1.1 - Zvyšování

Více

2/10. www.jsmepartners.cz. Radim Lukeš. Jsme teprve na začátku

2/10. www.jsmepartners.cz. Radim Lukeš. Jsme teprve na začátku www.jsmepartners.cz 2/10 Radim Lukeš Jsme teprve na začátku TÉMA JSME PARTNERS 4 Kompletní informace o certifikátu FA a přípravném vzdělávacím kurzu. TOP ROZHOVOR 10 S pojištěním domácnosti KOMPLET Váš

Více

Navigace světem práce. Jak najít tu pravou?

Navigace světem práce. Jak najít tu pravou? Navigace světem práce Jak najít tu pravou? Evropská kontaktní skupina Dejvická 28, 160 00 Praha 6 www.ekscr.cz, info@ekscr.cz, facebook.com/ekscr Navigace světem práce. Jak najít tu pravou? Vydala: Evropská

Více

7 tajemství úspěchu na internetu

7 tajemství úspěchu na internetu Tento trénink si buď zamilujete, nebo si budete myslet, že jsem se úplně zbláznil. Jsem autor EmailAcademy a knihy Miliónový email a toto není prodejní video či prodejní ebook. A ani nemám žádnou zázračnou

Více

CO SE DOZVÍTE? 1. BÝT NEZAMĚSTNANÝ/Á NEMUSÍ BÝT VAŠE CHYBA... 3 2. JAK BYSTE MĚL/A K HLEDÁNÍ NOVÉHO ZAMĚSTNÁNÍ PŘISTUPOVAT?... 7

CO SE DOZVÍTE? 1. BÝT NEZAMĚSTNANÝ/Á NEMUSÍ BÝT VAŠE CHYBA... 3 2. JAK BYSTE MĚL/A K HLEDÁNÍ NOVÉHO ZAMĚSTNÁNÍ PŘISTUPOVAT?... 7 CO SE DOZVÍTE? 1. BÝT NEZAMĚSTNANÝ/Á NEMUSÍ BÝT VAŠE CHYBA... 3 2. JAK BYSTE MĚL/A K HLEDÁNÍ NOVÉHO ZAMĚSTNÁNÍ PŘISTUPOVAT?... 7 3. UJASNĚTE SI, CO OD NOVÉHO ZAMĚSTNÁNÍ ČEKÁTE... 9 4. JAKOU PRÁCI HLEDÁTE?...

Více

JAK ZÍ SKAT PRA CÍ, KTERA VA S BUDE NEJEN Z ÍVÍT, ALE Í BAVÍT

JAK ZÍ SKAT PRA CÍ, KTERA VA S BUDE NEJEN Z ÍVÍT, ALE Í BAVÍT JAK ZÍ SKAT PRA CÍ, KTERA VA S BUDE NEJEN Z ÍVÍT, ALE Í BAVÍT Petra Harazímová www Blahopřeji Vám a zároveň děkuji! Je úžasné, že se zajímáte o rozvoj své osobnosti, že jste se rozhodli udělat něco sami

Více

15 SKVĚLÝCH TIPŮ, JAK ZAČÍT POUŽÍVAT JEDNODUCHÉ A VYZKOUŠENÉ METODY A STRATEGIE PRO BUDOVÁNÍ ÚSPĚŠNÉHO PODNIKU HNED OD ZAČÁTKU.

15 SKVĚLÝCH TIPŮ, JAK ZAČÍT POUŽÍVAT JEDNODUCHÉ A VYZKOUŠENÉ METODY A STRATEGIE PRO BUDOVÁNÍ ÚSPĚŠNÉHO PODNIKU HNED OD ZAČÁTKU. 15 SKVĚLÝCH TIPŮ, JAK ZAČÍT POUŽÍVAT JEDNODUCHÉ A VYZKOUŠENÉ METODY A STRATEGIE PRO BUDOVÁNÍ ÚSPĚŠNÉHO PODNIKU HNED OD ZAČÁTKU. SPECIÁLNÍ UPOZORNĚNÍ: Informace v této publikaci byly napsány s cílem pomoci

Více

Škola obchodníka I. Stanovte si cíle

Škola obchodníka I. Stanovte si cíle Škola obchodníka I. Stanovte si cíle Sestavení plánů a cílů je prvotní a nejdůležitější částí jakékoliv lidské činnosti. Úspěch totiž začíná určením toho, čeho chceme v životě dosáhnout. "Musíte vzít zodpovědnost

Více

TRVALE UDRŽITELNÉ PODNIKÁNÍ

TRVALE UDRŽITELNÉ PODNIKÁNÍ TRVALE UDRŽITELNÉ PODNIKÁNÍ aneb Jak jsem ztratil zaměstnání a našel sám sebe Martin Řepa Nic není těžké, umíme-li chtít. Ne jen tak trochu, ale důkladně, vytrvale, neústupně chtít. Vše, co kolem nás ztroskotává,

Více

KDO SI VYTVOŘÍ VELKÉ A SPECIFICKÉ CÍLE, DOSÁHNE VYŠŠÍCH VÝSLEDKŮ NEŽ TEN S MALÝMI CÍLY.

KDO SI VYTVOŘÍ VELKÉ A SPECIFICKÉ CÍLE, DOSÁHNE VYŠŠÍCH VÝSLEDKŮ NEŽ TEN S MALÝMI CÍLY. ÚVOD ZÁKLADEM FUNGUJÍCÍHO FUNDRAISINGU JE VYTVOŘIT SI VE VZTAHU K DÁRCI TAKOVOU KOMUNITU, JAKOU BYSTE SI PŘÁLI MÍT I DOMA, VE SVÉ RODINĚ, MEZI SVÝMI PŘÁTELI ČI SOUSEDY NEJLEPŠÍ FUNDRAISEŘI JSOU SCHOPNI

Více

Sport a podnikání ve financích mají mnoho společného

Sport a podnikání ve financích mají mnoho společného www.jsmepartners.cz 4/09 Petr Kroupa Lék na frustraci je zažívat úspěchy Budovat si dobré vztahy a udržovat je na co nejlepší úrovni Vyžaduji maximální nasazení v práci a fair play je důležitá podnikatelská

Více

Marketingové dovednosti a sebeprezentace lektorů dalšího vzdělávání. Autorka: Jana Bártíková

Marketingové dovednosti a sebeprezentace lektorů dalšího vzdělávání. Autorka: Jana Bártíková Marketingové dovednosti a sebeprezentace lektorů dalšího vzdělávání Autorka: Jana Bártíková 1 Obsah Obsah...1 Úvodní slovo...3 Kdo je lektor?...4 1. Proč potřebuje lektor marketing?...4 1.1 Co je marketing?...

Více