Tento manuál se Vám dostává do rukou, jelikož člověk, který ho posílá, předpokládá, že Vy opravdu chcete vydělávat peníze.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Tento manuál se Vám dostává do rukou, jelikož člověk, který ho posílá, předpokládá, že Vy opravdu chcete vydělávat peníze."

Transkript

1 Manuál uživatele projektu OpenEconomy, jehož součástí je mimo jiné i vlastní reklamní systém OpenAdvert, systém s investičním zlatem OpenAurum a mnoho dalšího... Vážení kolegové a přátelé. Tento manuál se Vám dostává do rukou, jelikož člověk, který ho posílá, předpokládá, že Vy opravdu chcete vydělávat peníze. Tím opravdu myslíme, že máte vnitřní motivaci, proč chcete vydělávat peníze. Máte nějaké očekávání od svého života anebo své touhy a sny, které si chcete splnit. Pokud nemáte cíl a míříte do nikam, pak můžete pracovat 16 hodin denně, ale nikdy nebudete šťastní. K Vašim prvním výdělkům využijeme modul OpenAdvert (globální reklamní systém). Než začneme s konkrétním návodem, jak zdarma začít vydělávat reálné peníze, tak nám dovolte přiblížit celkový pohled na OpenEconomy. Projekt OpenEconomy má velmi mnoho využití a postupem času získáte informace, znalosti a dovednosti, jak můžete využívat více jeho modulů a OpenEconomy Vám tak bude přinášet mnohonásobný zdroj příjmů. Na začátek Vás ale nechceme zahltit všemi informacemi a většina lidí ani projekt OpenEconomy na začátek nemůže celý vstřebat. Všichni jsou zvyklí na to, že firma využívá lidi pro svůj distribuční model a prodává své produkty. OpenEconomy ale tvoří systém, tvoří ekonomické prostředí, kde může každý využívat potenciálu obrovské kupní síly. Během roku 2012 ještě několik zásadních vylepšení přibude. U většiny modulů projektu OpenEconomy se dává 70% příjmů zpět lidem! Už nyní jsou lidé, kteří OpenEconomy využívají nejen k vydělávání peněz ale také k propagaci svého podnikání anebo k prodeji svých produktů. Během následujících měsíců přibudou v OpenEconomy neuvěřitelné věci a Vy díky Vaší práci, kterou děláte již nyní mnohonásobně zvýšíte své příjmy. Tento manuál Vám naznačí různé možnosti, jak lze pracovat a dosahovat výsledků ale ten nejlepší způsob budete dělat Vy sami, protože to bude Váš způsob. Doufáme, že tento dokument bude pro Vás inspirací a věříme, že i Vy přispějete k jeho dalšímu vylepšení svými zkušenostmi a radami, které v průběhu práce získáte. Své příspěvky nám zasílejte na adresu kdykoli to uznáte za vhodné. Můžete nám také napsat, že chcete Vaše názory probrat telefonicky a my Vám rádi zavoláme. Ani nám nemusíte chtít něco přispívat, ale můžete potřebovat jen pomoct a něco se zeptat. Od toho jsme tady, abychom Vám pomohli vydělávat. Nechceme, abyste ve stresu bádali, co máte vlastně dělat, ale měli z tohoto projektu radost, potěšení a hlavně zisk.

2 Jak vlastně můžeme všeobecně vydělat peníze? 1. Více pracovat anebo si najít rovnou více zaměstnání. Je to ale opravdu to nejlepší řešení? Vyměňovat všechen svůj čas za peníze? Omezovat čas s rodinou a kamarády? 2. Začít klasické podnikání. Pokud máte kvalitní podnikatelský záměr, pár set tisíc anebo miliónů na založení firmy, nákup potřebných strojů, zařízení, apod. 3. Investice. Pokud již máte miliony, potřebné informace a dovednosti pak jsou investice skvělým řešením. Je krásné vlastnit podíly ve firmách, pronajímat nemovitosti anebo cokoliv, co přináší opravdový pasivní příjem. 4. Síťový marketing. Síťový marketing je jediná možnost, jak se člověk může poctivým způsobem dostat z nuly k neomezeným možnostem a příjmům. Každý den toto odvětví vyprodukuje jednoho nového milionáře a přejeme Vám, ať si také splníte, co si budete přát. Ke konci dokumentu naleznete teoretické informace, které někteří již dávno znají ale pro některé budou velkým přínosem.

3 OpenAdvert nejlevnější způsob, jak začít vydělávat opravdu reálné peníze. Ať si to přiznáme či nikoli, reklama je hybnou silou ekonomiky. Jenže stejně jako všechno, reklama se vyvíjí a měla by lidem neustále přinášet něco nového, neotřelého. Nemáme nyní na mysli televizní reklamu, kterou můžeme vidět ve stále delších pauzách rozdělujících sledovaný film na jednotlivé části. Nemáme rovněž na mysli předraženou reklamu v časopisech a dalších tištěných periodikách různého charakteru. Máme na mysli technický prostředek, jenž dobrovolně svede dohromady dvě strany případné obchodní transakce toho, jenž informaci poskytuje a toho, jenž informaci přijímá. Novým trendem stále více se globalizující společnosti je reklamní prostor generovaný různými druhy sociálních sítí, jejich členské základny rostou exponenciálním tempem. Nedávno jedna s těchto sítí dosáhla pro klasická média nedostižného množství registrovaných uživatelů, když mezi své členy přijala uživatele číslo ! Toto je možné pouze ve virtuálním světě internetu. A dle ekonomických a mediálních odborníků reklamní prostor generovaný touto jedinou sociální sítí dosahuje výše ,- USD. To je už částka, o kterou se vyplatí zabojovat. Nicméně tento reklamní prostor a zisky jim generované jsou majetkem úzké skupiny majitelů tohoto virtuálního fenoménu a nic nenasvědčuje tomu, že by se tito lidé chtěli podělit alespoň jejich části s těmi, díky komu tento prostor neustále roste svým registrovaným uživatelům. A i když se již objevily některé projekty, které slibovaly svým uživatelům podíl na ziscích, u těchto slibů to většinou také zůstalo. OpenAdvert je projektem, jehož tvůrci se rozhodli, že nic slibovat nebudou, prostě ihned od začátku začnou tuto myšlenku realizovat. Proto 70% reklamou generovaných příjmů v rámci tohoto projektu plyne zpět registrovaným uživatelům. Pokud k tomu přidáme fakt, že samotná registrace je zdarma a projekt je od začátku vytvářen jako globální, pak je zde velmi vysoká šance na to, že se OpenAdvert bude vyvíjet velmi rychle po celém světě. Jen pro jistotu malé shrnutí. Tak jako využíváte zdarma různé sociální sítě, tak můžete zdarma využívat i OpenAdvert a podílet se na stále se zvětšujícím mediálním prostoru, který generuje peníze. Rozdíl je v tom, že v OpenAdvert dostanete finanční odměny za své prokliky, za prokliky Vaší obchodní struktury (lidé, kteří se o této možnosti dověděli díky Vám), za reklamu a propagaci lidí i firem, kteří chtějí využít reklamu. Vaše síť Vám bude generovat mnohonásobný zdroj příjmů i z dalších věcí, o kterých se dovíte v budoucnu a které budete chtít využít pro svůj prospěch. Jelikož OpenAdvert je jeden z modulů globálního projektu OpenEconomy. Registrací zdarma do jakéhokoliv Open projektu již můžete využívat v budoucnu výhody jakéhokoliv modulu. Přihlašujete se všude stejnými údaji.

4 Proč začít vydělávat s OpenAdvert a časem s dalšími moduly projektu OpenEconomy? Protože je to způsob, jak začnete zdarma ihned vydělávat! OpenAdvert má obrovský potenciál do budoucna, jelikož v době psaní tohoto manuálu byl denní počet zobrazení reklam přes Skvělé, super, bomba. A na tomto můžeme mít podíl. Není nic jednoduššího, než se zdarma registrovat, podívat se na nějaké reklamy, které Vás zaujaly a dostat za to ihned v reálném čase body, které se na konci měsíce přepočítají na finanční odměnu. Je krásné, jak se Vaše příjmy budou stále zvyšovat díky OpenAdvert, díky Vašim proklikům, zobrazení a díky Vašemu doporučení, pokud budete chtít znásobit své příjmy. OpenEconomy je ale univerzální obchodní struktura a to, co vytvoříte v OpenAdvert Vám bude přinášet zisky i z dalších možností celého projektu. Je skvělé podílet se na globálním reklamním systému, který již několik let vyplácí bez problému provize svým uživatelům. Nevěřte tomu, že jiná tráva je zelenější, než ta Vaše. Jsou lidé, kteří se během prvního měsíce nestanou milionáři a tak se registrují do dalšího projektu a zase chvilku dělají a pak další a další a další a nikdy nezačnou vydělávat peníze! A kdyby náhodou ano, tak budí dojem marketingové prostitutky, která střídá jeden systém za druhým a nemůže stíhat dělat věci profesionálně. Je zbytečné se registrovat do několika zahraničních firem, které slibují, že až budou mít X milionové zisky za reklamu, pak začnou vyplácet provize za strukturu. Proč pořád přecházet někde jinde, když je tady systém, který má i plně českou podporu a vyplácí již několik let bez problémů provize? Začněme hned teď vydělávat. Nic jednoduššího už opravdu nebude. Nyní už víte, co je to OpenAdvert a že se opravdu vyplatí spolupodílet se na celosvětovém mediálním prostoru, který vždycky vyplácel, vyplácí a bude vyplácet 70% svých příjmů zpět uživatelům a vytváří další a další způsoby, jak Vaše práce, kterou děláte nyní bude vytvářet mnohonásobný zdroj příjmů. Nyní začneme rozebírat praktické kroky, jak šířit reklamní systém OpenAdvert. Ještě jednou připomínám, že OpenAdvert je pro lidi, kteří hledají, jak z ničeho vybudovat výnosný byznys. Pokud je už někdo, kdo vydělává obrovské peníze a hledá další možnosti, jak diverzifikovat své portfolio, tak možná už zná naše další funkce a jinak může využít kontaktů na stránkách anebo

5 Konkrétní postupy, jak vydělat první peníze a jak znásobit své příjmy díky doporučení. První kroky Vám pravděpodobně ukázal člověk, díky kterému jste se o OpenAdvert dozvěděli. Pokud ne, tak bude přínosné, když se domluvíte na 20 minut na skypu a základní věci si ukážete. Navíc je příjemné, když i kdyby jen 20 minutové schůzky opakujete pravidelně, jelikož Vám to pomůže k dosahování Vašeho úspěchu. Modul Open-pre-launch: 1. Každý může mít individuální nastavení počítače a proto je jistější, když k registraci používáme modulu open-pre-launch 2. Registrace. 3. Vyplníme požadované údaje, odsouhlasíme podmínky a potvrdíme. 4. Nyní můžeme zadat stránku a můžeme se přihlásit. 5. Pro přihlášení v sekci propagace vidíme své ID a svůj link, kdybychom chtěli program někomu doporučit. Modul OpenAdvert: Už se jen přihlašujete. Vyplníte ten samý login a heslo, které jste vyplnili při registraci přes jakýkoliv modul projektu Openeconomy. 3. Kliknete na individuální nabídku a vyberete si nějaké reklamy, které Vás zaujaly nemá cenu klikat na jednu reklamu vícekrát, jelikož finanční odměna se počítá pro 1 uživatele 1x na danou reklamu. Reklam může být pro Vaši oblast ale 10, 100 a do budoucna třeba i několik tisíc. 4. Kliknete na možnost statistiky a ihned vidíte, kolik máte přímých kliků (kliky, které jste udělali Vy nebo někdo na Vašem OpenBlogu anebo někdo na Vaší externí stránce. Dále vidíte subkliky a to jsou prokliky, které udělal kdokoliv komu jste o programu řekli a takto do 18. linie pod Vámi. 5. Každý měsíc se body přepočtou na reálné fyzické peníze, které si můžete kdykoliv vybrat. Neexistují výplatní termíny. Jsou lidé, kteří si vybírají peníze jednou za rok, jiní jednou za měsíc ale když na to někdo má, tak klidně může vybírat provize každý týden anebo každý den. Projekt OpenEconomy Vaše Backoffice, kde vidíte svou obchodní strukturu, objednávky, faktury, možnost vybrání provizí, možnost psaní článků, které mají obrovskou návštěvnost: 1. www. OpenEconomy.biz, OpenEconomy.eu, kde se opět vpravo nahoře přihlásíte.

6 Jak vydělávat více díky své vlastní externí stránce? Pokud máte svou externí stránku, tak si na ni můžete vložit reklamní banner a mít možnost vydělávat více, díky vyššímu počtu prokliků a zobrazení. Tak jako všechny sociální sítě a stránky s vysokou návštěvností vydělávají na reklamě tak i Vy máte nyní možnost mít placenou reklamu na Vašich stránkách Přihlásíte se. 3. Vyberete vlastní kód a ten zkopírujete na své stránky. Pokud nemáte své stránky, tak si můžete zdarma vytvořit na webnode.cz 1. Buď Vám s tím pomůže člověk, díky kterému jste se o programu dověděli. 2. Anebo je to v jednom z našich kurzů, které máme pro naše lidi zdarma. 3. Anebo Vám to pošlem elektronickou podobou hned, když poprosíte svého známého, který Vám projekt doporučil anebo napíšete na Jak vydělávat více díky doporučení? A jsme v podstatě u té nejdůležitější části, díky které můžete začít vydělávat opravdu zajímavé částky. Je několik možností a jsou dobré a ještě lepší. Pokud Vám to nedělá problém, tak nejideálnější možností je osobně anebo přes skype. Pokud se bojíte oslovit někoho ze svých známých, pak můžete využít možnosti inzerátů. Pokud chcete registrovat někoho díky sociálním sítím, tak to zkuste dělat profesionálně. Oslovte někoho, koho opravdu znáte. Když přidáte nějaký zajímavý příspěvek, který bude na úrovni, tak i díky tomu Vás mohou lidé brát jako profesionála a budou pak Vaši nabídce více nakloněni. Je důležité si uvědomit, že nepotřebujete zaregistrovat stovky lidí, abyste vydělávali. I kdybyste registrovali jen 2, tak můžete být úspěšní ale pokud to berete opravdu vážně, tak pracujte na tom, abyste měli 5-7 přímých doporučení. Dále už pomáhejte svým přímým. Vy musíte dělat vše, co chcete, aby dělali i oni!

7 Jak inzerovat? Inzercí na internetu získáte s jistotou svých 5-7 členů na registraci. Samozřejmě, že jich můžete mít daleko více. Pokud jich budete mít více, ukážeme Vám, jak a kde je umístit, aby Váš příjem byl stabilní a stále se zvyšující. Nyní bychom Vám všem rádi poskytli návod, jak mít svých 5-7 členů. To je Váš cíl mít z 6,5 miliard lidí na světě 5-7 spokojených členů, kteří nebudou zaujatí a rádi využijí této příležitosti a budou chtít vydělávat peníze. Uvidíte, že to je jednoduché, stačí pouze vytrvat. Úspěch je zaručen! Pokud zadáváte inzerci, snažte se jí věnovat alespoň 2 hodiny každý den. Osvědčilo se zadat inzerátů. Toto tempo si udržujte do té doby, než budete mít svých 5-7 členů. U někoho to může trvat 1 den u někoho měsíc nebo dva, ale do toho 1 měsíce byste svých 5-7 spolupracovníků měli mít. Pak můžete zvolnit a omezit to na hodinu denně. Pokud budete inzerovat méně, třeba 40, ale pravidelně, úspěch se dostaví také, ale toto si můžete dovolit až po té, co budete mít svých 5-7 členů. Je to Váš čas a Vaše peníze. Já pracuji celý den. Baví mě to. Žádné 2 hodiny, ale více. Kromě inzerátů kontaktuji známé přes icq, skype, y atd. Při zadávání inzerce je třeba myslet především na to, že potřebujete zaujmout čtenáře, upoutat pozornost, vzbudit touhu a zájem po dalších informacích a případně také upoutat akcí. Jak na to? Zkuste se vžít do role čtenáře, který projíždí různé inzertní servery a hledá tu nejlepší nabídku neboli nabídku, která ho něčím zaujme. Váš inzerát musí padnout jako první do oka čtenáře. Na první pohled musí upoutat pozornost. Vždy myslete na to, že na internetu je spousta jiných nabídek a už Váš inzerát musí dávat najevo, že je něčím novým, něčím jiným a lepším, než inzeráty ostatní. V případě inzerátů musíte čtenáře upoutat pouze slovy. Rozhodně zapomeňte na používání několika vykřičníku či otazníků za sebou. Tím čtenáře odradíte, spíš než zaujmete jeho pozornost. Několik vykřičníků za textem inzerátů či titulkem značí spíše jen laciný trik, jakýsi třpyt, za kterým se povětšinou skrývá jen podvod. A to už také většina čtenářů ví. Mnoho se jich napálilo na podvodných nabídkách, a proto jsou již velmi opatrní a důkladně si vybírají. Místo vykřičníků volte slova, která se na první pohled, zdají být myšlená vážně. Znovu se vžijte do role čtenáře a zamyslete se, co by Vás jako čtenáře upoutalo. Nejspíš jste také odpověděli na inzerát, který Vás něčím zaujal. Zkuste si vzpomenout, čím Vás inzerát zaujal. Právě v tomto je velké 'tajemství' úspěšné inzerce. Druhá věc je, že čtenář něco požaduje. On hledá práci nebo přivýdělek, na který má určité požadavky. Proto je třeba, abychom se snažili reagovat na tyto požadavky čtenáře. A jak na to? Vypíchněte výhody.

8 Je třeba zaujmout, získat si je. Zdůrazněte, že je to zdarma a i tak budou vydělávat peníze. Další osvědčené pravidlo, jak přimět čtenáře jednat? Velmi jednoduše Uvedu příklad: Vyplňujete na úřadě formulář a potřebujete tužku, zeptáte se 'souseda' - Půjčíte mi tužku? - pokud tužku má, na 99% Vám jí půjčí, aniž by přemýšlel, zda ji skutečně potřebujete a na co. Pokud se však zeptáte - Mohl byste mi půjčit tužku? - Už začne přemýšlet, zda Vám ji půjčí a na co ji potřebujete. A jak to souvisí s inzeráty? Hned vysvětlím. Do inzerátů podle tohoto pravidla pište: volejte na číslo, pište na, klik na www, máte zájem? atd. Nikdy nepište: Volat můžete na, psát můžete na, podívat se můžete na... Čtenář si to totiž bude dlouze promýšlet, zda zavolá. Také nepoužívejte zápory, jelikož to nabývá přesně opačného dojmu. Piště vždy kladné a oznamovací výrazy. Velmi důležité jsou titulky, které vyžaduje většina inzertních serverů, a proto už titulek musí něčím upoutat. Zde jsou příklady, které můžete použít: Pomůžeme Vám zajistit trvalý příjem! Zajistěte si lepší budoucnost pro sebe i svou rodinu Chcete pracovat nebo vydělávat? Objevte tajemství práce přes internet Zajistěte se do budoucna Jak oslovit co nejvíc potenciálních spolupracovníků? Pracujte opravdu doma Připojte se do největšího registru lidí zabývajících se síťovým marketingem Obchodní síť efektivně a rychle Vlastní byznys i pro Vás? Ti nejbohatší lidé na světě hledají a budují obchodní sítě, všichni ostatní hledají práci. Hledáme 3 lidí do týmu Oslovte tisíce síťařů právě Vaší nabídkou na internetu Využijte čas strávený u PC k přivýdělku Hledáme 3 vážné zájemce pro spolupráci na internetu Vydělávejte si a získejte zajímavé výhody Chcete si začít skutečně vydělávat?

9 Pracujte na internetu za opravdové peníze Jak vydělávat na českém internetu Hledáte práci? Začněte podnikat! Volná informace: jak vyřešit finanční problémy! Odstartujte Vaše domácí podnikání Rychlý a spolehlivý příjem pro Vás Kolik jste vydělali minulý týden na síti? Úplně nová příležitost pro seriozní podnikatele na síti Objevte tajemství jak dělat peníze na Internetu Dokázané výsledky s novým volným projektem Žádný zaměstnavatel, pouze vy a váš PC Čekáte na šanci? TADY JE! Šance, která se neopakuje! Příklady inzerátů: 2 hodiny denně Vám přinesou finanční nezávislost. Využijte náš propracovaný systém, který Vás přesně vede krok za krokem k úspěchu. Není jiná možnost, než úspěch. Finanční a časová nezávislost. Vydělávejte, kolik vy sami budete chtít! Těším se na spolupráci. Já a můj společník hledáme ještě 1 kvalitního člověka do týmu. Jste to právě vy, kdo může být královsky ohodnocován? Jste ochotni věnovat se 2 hodiny denně svému podnikání, když budete vědět, že skutečně dosáhnete úspěchu? Hledám zástupce pro celosvětový projekt. Nutnost umět pracovat s PC a internetem. Komunikace s lidmi výhodou. Znalost AJ výhodou, ale není nutná. Pouze pro vážné zájemce. Investujte trochu času do své budoucnosti Už Vás někdy napadlo, že by bylo výborné v době finanční krize, mít vedle svých hlavních příjmů, také ještě vedlejší příjem? Umožnil by Vám pohodovější životní styl, žádný stres a více radosti. Máte denně alespoň hodinku, nebo dvě a chuť slevit ze své pohodlnosti a vydělávat pomocí PC a internetu? Mám pro Vás činnost, kterou by zvládl i školák, jednoduchá propagace na internetu v systému referenčního marketingu, nic složitého na pochopení. Slušné ohodnocení všem vytrvalým. Neváhejte a pojďte si vydělat! Jedna nebo dvě hodiny denně stačí Máte denně alespoň hodinku, nebo dvě a chuť slevit ze své pohodlnosti a vydělávat pomocí PC a internetu? Mám pro Vás činnost, kterou by zvládl i školák, jednoduchá propagace na internetu v systému referenčního marketingu, nic složitého na pochopení. Slušné ohodnocení všem vytrvalým. Neváhejte a pojďte si vydělat!

10 Jednoduchá propagační práce Na internetu. Nic co by nezvládl i PC začátečník. Jedna nebo dvě hodiny denně stačí. Jednoduchá propagace na internetu v systému referenčního marketingu, nic složitého na pochopení. Slušné ohodnocení všem vytrvalým. Neváhejte a pojďte si vydělat!pokud o to stojíte, neváhejte mě kontaktovat. Máte zájem? Přivýdělek na hodinku-dvě denně Každému zájemci nabízím možnost si vydělat jednoduchou reklamní činností na internetu. Kontaktujte mě každý, kdo si chce vydělat. Během několika týdnů to mohou být opravdu velmi zajímaví částky. Činnost zvládne v pohodě i školák, věková hranice je však 15 let. Nabídka z oblasti referenčního marketingu. Pokud máte tedy chuť něco pro sebe udělat, hodinku dvě denně času, neváhejte a kontaktujte mě. Jednoduchá propagační práce Na internetu pomocí PC, činnost, kterou zvládne hravě i dítě, věkový limit 15 let,můžete vydělávat i velmi zajímavé částky v průběhu několika týdnů. Nabídka z oblasti referenčního marketingu. Pokud máte chuť si vydělat nějakou tu tisícovku navíc, neváhejte a kontaktujte mě. Potřebujete peníze a nechcete se zadlužit? Nemusíte se zadlužovat, vydělejte si je s námi. V průběhu několika týdnů budete vydělávat zajímavé sumičky a za pár měsíců už nebudete mít problém. Stačí, když se budete držet osvědčených instrukcí, které dostanete od nás zadarmo. Velmi jednoduchá propagační činnost na internetu, kterou by zvládl i školák. Neváhejte mě kontaktovat, pokud tedy máte chuť něco pro sebe udělat, máte trpělivost a vytrvalost. Denně jednu nebo dvě hodinky bohatě stačí. Zajímavá práce za zajímavé peníze Ten, kdo si chce v průběhu několika týdnů vydělávat velmi zajímavé peníze, kontaktujte mě. Jde o jednoduchou propagační činnost na internetu, která je velmi slušně ohodnocena. K práci potřebujete počítač a trpělivost, chuť změnit své finanční poměry k lepšímu. Chcete li si tedy ke svému měsíčnímu příjmu přivydělat zajímavé částky, napište mi, rád vám k nim dopomohu. Máte tedy zájem? Zajímavé částky ke svému hlavnímu příjmu. Také Vás nebaví měsíc co měsíc řešit co je nutné zaplatit a co se bude muset odložit a na to ostatní nemáte dostatek financí? Baví Vás živořit od výplaty k výplatě nebo chcete žít opravdový život v pohodě a bez starostí? Tak tedy sledujte toto. Mám tady pro každého vážného zájemce činnost z oblasti referenčního marketingu, která Vám současné problémy vyřeší pro vždy. Zajímavá propagační činnost pomocí PC a internetu. Výše výdělku může být neomezená. Máte zájem se postavit životu čelem, chcete skutečné žít a ne jenom živořit? Hledám lidi, kteří chtějí změnit od základu svůj život! Každý měsíc řešit co si mohu dovolit a co ne, placení se na mě hrne měsíc, co měsíc ze všech stran. Už mě to nebaví, dřu se v práci od nevidím do nevidím a vycházím jen tak tak. Chcete to změnit? Dá se to vůbec změnit? Pojďte to změnit, pojďte se postavit této situaci čelem a změňte to. Pokud máte zájem, pomohu Vám v průběhu několika týdnů k velmi zajímavým částkám peněz.

11 Potřebujete jenom počítač a internet, jednoduchá propagační práce, kterou zvládne i školák. Výše výdělku může být neomezená. Máte zájem se postavit životu čelem, chcete skutečné žít a ne jenom živořit? Způsob, jak vydělávat na internetu velmi zajímavé částky V průběhu několika týdnů můžete naplnit své peněženky, považte - BEZ ZADLUŽENÍ! Jednoduchá propagační činnost na internetu, kterou zvládne i školák. Při troše vytrvalosti a se základními dovednostmi práce na PC se dopracujete ke skutečně zajímavým příjmům. Také Vás nebaví měsíc co měsíc řešit co je nutné zaplatit a co se bude muset odložit a na to ostatní nemáte dostatek financí? Baví Vás živořit od výplaty k výplatě nebo chcete žít opravdový život v pohodě a bez starostí? Tak tedy sledujte toto. Mám tady pro každého vážného zájemce činnost z oblasti referenčního marketingu, která Vám současné problémy vyřeší pro vždy. Neváhejte mě kontaktovat, pomohu každému, kdo projeví zájem. Máte zájem? Zajímavá práce za zajímavé peníze Ten, kdo si chce v průběhu několika týdnů vydělávat velmi zajímavé peníze, kontaktujte mě. Jde o jednoduchou propagační činnost na internetu, která je velmi slušně ohodnocena. K práci potřebujete počítač a trpělivost, chuť změnit své finanční poměry k lepšímu. Chcete li si tedy ke svému měsíčnímu příjmu přivydělat zajímavé částky, napište mi, rád vám k nim dopomohu. Zajímavé částky ke svému hlavnímu příjmu. Také Vás nebaví měsíc co měsíc řešit co je nutné zaplatit a co se bude muset odložit a na to ostatní nemáte dostatek financí? Baví Vás živořit od výplaty k výplatě nebo chcete žít opravdový život v pohodě a bez starostí? Tak tedy sledujte toto. Mám tady pro každého vážného zájemce činnost z oblasti referenčního marketingu, která Vám současné problémy vyřeší pro vždy. Zajímavá propagační činnost pomocí PC a internetu. Výše výdělku je neomezená a je jenom na Vás, jak vysoká bude. Máte zájem se postavit životu čelem, chcete skutečné žít a ne jenom živořit? Hledám lidi, kteří chtějí změnit od základu svůj život! Každý měsíc řešit co si mohu dovolit a co ne, placení se na mě hrne měsíc, co měsíc ze všech stran Už mě to nebaví, dřu se v práci od nevidím do nevidím a vycházím jen tak tak. Chcete to změnit? Dá se to vůbec změnit? Pojďte to změnit, pojďte se postavit této situaci čelem a změňte to. Pokud máte zájem, pomohu Vám v průběhu několika týdnů k velmi zajímavým částkám peněz. Potřebujete jenom počítač a internet, jednoduchá propagační práce, kterou zvládne i školák. Výše výdělku může být neomezená. Máte zájem se postavit životu čelem, chcete skutečné žít a ne jenom živořit? Způsob, jak vydělávat na internetu velmi zajímavé částky V průběhu několika týdnů můžete naplnit své peněženky, považte- BEZ ZADLUŽENÍ! Jednoduchá propagační činnost na internetu, kterou zvládne i školák. Při troše vytrvalosti a se základními dovednostmi práce na PC se dopracujete ke skutečně zajímavým příjmům. Také Vás nebaví měsíc co měsíc řešit co je nutné zaplatit a co se bude muset odložit a na to ostatní nemáte dostatek financí? Baví Vás živořit od výplaty k výplatě nebo chcete žít opravdový život v pohodě a bez starostí? Tak tedy sledujte toto. Mám tady pro každého vážného zájemce činnost z oblasti referenčního marketingu, která Vám současné problémy vyřeší pro vždy. Neváhejte mě kontaktovat, pomohu každému, kdo projeví zájem.

12 Hledám lidi, kteří chtějí zapracovat na své budoucnosti Nabízím jednoduchou práci na počítači a internetu, kterou zvládne i počítačový začátečník.jde o jednoduchou propagační činnost na internetu, která je slušně zaplacena.potřebujete tedy počítač a přístup k internetu, trpělivost a hlavně chuť něco pro sebe udělat. Pokud si tedy chcete vydělávat, kontaktujte mě. Váš čas je drahý, nehazardujte s ním Nemarněte zbytečně čas neplodnými rádoby výdělečnými klikačkami, když si můžete opravdu vydělat nějakou tu tisícovku měsíčně navíc, chcete vědět jak? Jednoduše, uvidíte sami. Jednoduchá a fungující činnost z domova, potřebujete počítač, internet, trpělivost a vytrvalost a vše toto vám Vaši snahu bohatě finančně zúročí. Neváhejte a kontaktujte mě Jde o jednoduchou propagační činnost na internetu, která je slušně zaplacena. Jednoduchý, dobře zaplacený výdělek pomocí PC Dobrý den. Nemusíte ani vykročit z domu, dáte si kafíčko a budete jenom řídit svůj počítač. Každý z Vás, kdo si chce opravdu vydělávat velmi zajímavé částky pomocí internetu a počítače nechť mě urychleně kontaktuje. Nabízím Vám k využití revoluční nástroj internetového věku, který Vám vydělá na vše, o čem jste jenom snili, vydělá Vám opravdu na cokoliv. Pokud máte zájem, naučím Vás tento nástroj na peníze zadarmo využívat ve Váš prospěch. Uvidíte sami, jak je jednoduché jej využívat. Chcete si vydělávat a splnit si své sny? Rozhodnutí patří jenom Vám. Jde o jednoduchou propagační činnost na internetu, která je slušně zaplacena. Potřebujete tedy počítač a přístup k internetu, trpělivost a hlavně chuť něco pro sebe udělat Objevte pohodlný způsob výdělku z domova. Dobrý den. Nemusíte ani vykročit z domu, dáte si kafíčko a budete jenom řídit svůj počítač. Každý z Vás, kdo si chce opravdu vydělávat velmi zajímavé částky pomocí internetu a počítače nechť mě urychleně kontaktuje. Nabízím Vám k využití revoluční nástroj internetového věku, který Vám vydělá na vše, o čem jste jenom snili, vydělá Vám opravdu na cokoliv. Pokud máte zájem, naučím Vás tento nástroj na peníze zadarmo využívat ve Váš prospěch. Uvidíte sami, jak je jednoduché jej využívat. Chcete si vydělávat a splnit si své sny? Rozhodnutí patří jenom Vám. Jde o jednoduchou propagační činnost, která je slušně zaplacena. Potřebujete tedy počítač a přístup k internetu, trpělivost a hlavně chuť něco pro sebe udělat Nabídka, která se vyplatí každému Nabízím Vám vyřešení Vašich finančních otázek a bez zadlužení. Cesta jak obrátit svůj života naruby, slevte ze své pohodlnosti a napište si o informace, dostanete je zadarmo a zjistíte, jak se dají pohodovým způsobem vydělávat zajímavé částky v průběhu několika týdnů. Dostanete zadarmo návod, jak to máte snadno udělat. Neváhejte a kontaktujte mě co nejdříve.krásný den Objevte způsob jak na internetu vydělávat solidní peníze! Seriozní peníze za seriozní práci Dobrý den, každý z Vás, kdo si chce opravdu vydělávat velmi zajímavé částky pomocí internetu a počítače nechť mě urychleně kontaktuje. Nabízím Vám k využití revoluční nástroj internetového věku, který Vám vydělá na vše, o čem jste jenom snili, vydělá Vám opravdu na cokoliv. Pokud máte zájem, naučím Vás tento nástroj na peníze zadarmo využívat ve Váš prospěch. Uvidíte sami, jak je jednoduché jej využívat. Chcete si vydělávat a splnit si své sny? Rozhodnutí patří jenom Vám.

13 Nejlepší byznys pro Vás a Váš počítač Nabízím jednoduchou propagační práci na internetu. Vše dostanete připravené jako na stříbrném podnose potřebujete základní uživatelské dovednosti na počítači kopírování a vkládání zkopírovaného textu do příslušné kolonky formulářů. Nic složitého, stačí, abyste uměli číst, abyste pochopili jak a proč to dělat. A výdělek, výše závisí jenom na Vás. Každý máme stejné možnosti, je na každém z nás, jak tu svou příležitost využije. Nejdůležitější je ale jedno- začít. Máte zájem? Objevte způsob jak vydělávat zajímavé částky na internetu To se nevidí často! Jenom Vy, Váš počítač a internet a chuť něco dokázat, dokázat vytvořit si nezávislý příjem a užívat si pohodovějšího života, moci si v klidu dojí kdykoliv na večeři, jet na příjemnou dovolenou a nemuset si na ní půjčovat, prostě pohoda. To vše si budete moci užívatjenom když budete CHTÍT! Můžete všechno, co chcete, je to jenom na VÁS-udělejte ten první krok. Napište si pro detaily, registrujte se, ZADARMO! Že jste nic takového ještě neslyšeli? Přesto je to pravda- Navíc žádné cestování na školení, semináře apod. Je to jenom na Vás. Chcete vědět VÍC? Chtějte, vše co si přejete. Stroj na peníze Vám pomůže vyřešit existenční potíže! Naučte se používat stroj na peníze! Automaticky! Jenom Vy, Váš počítač a internet a chuť něco dokázat, dokázat vytvořit si nezávislý příjem a užívat si pohodovějšího života, moci si v klidu dojí kdykoliv na večeři, jet na příjemnou dovolenou a nemuset si na ní půjčovat, prostě pohoda. To vše si budete moci užívat- jenom když budete CHTÍT! Můžete všechno, co chcete, je to jenom na VÁS -udělejte ten první krok. Napište si pro detaily, registrujte se! Že jste nic takového ještě neslyšeli? Přesto je to pravda-navíc žádné cestování na školení, semináře apod. Je to jenom na Vás. Chcete vědět VÍC? Chtějte, vše co si přejete, dostanete to Vydělávejte nadstandardní peníze z domova! Zapomeňte na příjímání reklamních ů, klikání na bannery a podobnou činnost. Zjistěte, jak normální lidé mohou na internetu vydělat a více z jejich domova, s novým českým celosvětovým projektem. Naučte se jak vydělávat nadstandardní měsíční příjem v průběhu 3-6 měsíců. Jednoduché, snadné a naprosto všem dostupné. Žádné schůzky, žádné prezentace, žádné semináře. Jen vy a vaše PC. Tato příležitost je s minimální investicí (i když je minimální, stejně je to investice) protože bez investic se nikdy nedá pořádně vydělat. Pro ty, kteří mají zájem a chtějí seriozně pracovat. Je to seriozní práce pro seriozní lidi, za seriozní peníze. Nabídka, kterou musíte využít! Práce pro každého běžného uživatele PC. Velmi jednoduchá činnost na počítači z domova, nebo odkudkoliv, vhodná pro aktivní důchodce a maminky na mateřské dovolené a ostatní. Stačí se věnovat jednu až dvě hodiny denně. Přemýšlíte, jak si zajistit vedlejší příjem? Tak to jste narazili na tu správnou nabídku, protože s námi si budete moci dovolit vše, o čem sníte. Jednoduchý byznys pomocí PC a internetu, lepší nenajdete

14 Pomozte svým peněženkám přátelé To se nevidí často! Jenom Vy, Váš počítač a internet a chuť něco dokázat, dokázat vytvořit si nezávislý příjem a užívat si pohodovějšího života, moci si v klidu dojí kdykoliv na večeři, jet na příjemnou dovolenou a nemuset si na ní půjčovat, prostě pohoda. To vše si budete moci užívatjenom když budete CHTÍT! Můžete všechno, co chcete, je to jenom na VÁS - udělejte, ten první krok. Napište si pro detaily, registrujte se Zadarmo! Že jste nic takového ještě neslyšeli? Přesto je to pravda-navíc žádné cestování na školení, semináře apod. Je to jenom na Vás. Chcete vědět VÍC? Chtějte, vše co si přejete Pomozte svým peněženkám přátelé Tou nejjednodušší činností, kterou si lze představit vydělávejte slušné peníze. Jednoduchá propagační práce, kterou by zvládlo dítě školou povinné. Základy práce na PC- kopírování a vkládání textů, žádné spamy, žádné podvodné aktivity s obálkami apod. Zajímavá činnost, která je slušně ohodnocena. Informace samozřejmě zadarmo. Ozvěte se každý, kdo má zájem výrazně šetřit ale hlavně vydělávat. Zajistěte budoucnost sobě i svým blízkým! Mám pro Vás zajímavý byznys, který je velmi dobře odměněn. Je to druhá jistota k pracovnímu poměru a není třeba se strachovat, pokud bude zaměstnavatel také postižen krizí a Vaše pracovní jistota také. Dlouho připravovaný systém je zde a vy máte možnost být mezi prvními registrovanými. Systém funguje krátce, takže kdo si pospíší, bude na tom samozřejmě nejlépe. Pište si pro informace, je to velmi zajímavé, nikdo neprohloupí Hledáte stále tu svou šanci? Objevte pohodový způsob jak si přilepšit v dnešní době nějakou tou tisícovkou k svému hlavním příjmu, jak si vylepšit svůj studentský měsíční příjem. Objevte způsob jak radikálním způsobem šetřit a hlavně si vydělávat naprosto jednoduchou propagační prací na internetu bez rozesílání nevyžádané pošty, lepení obálek nebo nucení k povinným nákupům. Máte základní znalosti práce na PC (kopírování a vkládání textů), trpělivost a vytrvalost? Jednoduchá propagační činnost, kterou zvládne i dítě školou povinné. Stačí klidně i hodinka denně. Je to jenom na Vás. Informace a školení zadarmo, stejně jako vše potřebné k práci- Peníze nemusíte získávat pouze zadlužováním Úplně nová příležitost pro Vás všechny, pro ty co začínají, ale i pro všechny zkušené, žádné klikačky a ani žádné obálky,prostě jde o naprosto revoluční provizní systém, zapojte se a můžete brát provize třeba od 50 obchodních firem najednou, multinásobné využití marketingové sítě, naprosto směšná jednorázová investice do výrobního nástroje na dobu 10 let Vám může do budoucna zajistit příjemný bezstarostný život. Musíte ale udělat první krok, dovědět se všechno! Pište si pro informace, je to velmi zajímavé, nikdo neprohloupí. Potřebujete peníze a nechcete si půjčovat? Jestli ano, Pojďte si je vydělat! Referenční marketing= stroj na peníze Vám je vydělá. Nabízím Všem spolupráci v projektu, který Vám pomůže splnit Vaše sny. Mám k tomu osvědčené a ověřené postupy, které Vám pomohou si vytvořit finanční nezávislost! Nevěříte? To je škoda, ale když se o nic nepokusíte, zůstanete pořád ve stejné situaci, v jaké jste. Pojďte se naučit využívat stroj na peníze- je to jednoduché a efektivní, zvládne to i počítačový začátečník Pište si pro informace, je to

15 velmi zajímavé, nikdo neprohloupí Výzva všem, kteří si potřebují vydělávat slušné částky! Chcete si zajistit stálé příjmy? Už jste zkoušeli pracovat v mlm? Zde se Vám nabídne jedinečná možnost jak své záměry realizovat! Už jste bilancovali, jak jste na tom finančně a jak se bude Vaše životní úroveň vyvíjet v již probíhající krizi? Potřebujete vyskočit z bludného kruhu výplatních termínů, kdy Vám příjem vystačí tak od výplaty k výplatě. Stačí, když uděláte toto! Klikněte na dole uvedený odkaz a čtěte a registrujte se. Klidně Vám info pošlu zdarma em. Pište si pro informace, je to velmi zajímavé, nikdo neprohloupí. Nepromarněte svou příležitost! Vydělávejte z domova pomocí počítače Tou nejjednodušší činností, kterou si dovedete představit, si vyděláte tisícové částky! Jste schopni napsat text, zkopírovat jej a vložit na určené místo, umíte napsat ? Tak to je, do nejjednodušší podoby popsaná činnost, která Vám přinese úplně jiné příjmy. Nemusíte dokonale hned pochopit projekt openmlm, stačí pro začátek, když se budete řídit manuálem spolupracovníka a příjmy se rychle dostaví. Pište si pro informace, je to velmi zajímavé, nikdo neprohloupí Pracujte za opravdové peníze z domova Zvládne to každý běžný uživatel PC, umíte napsat text, zkopírovat jej a vložit do příslušné kolonky? Tak se klidně můžeme pustit do práce, potřebujete kousek trpělivosti a vytrvalosti a taky chtít udělat ten první a zásadní krok! Pište si pro informace, je to velmi zajímavé, nikdo neprohloupí. Opravdový výdělek pomocí PC a internetu! Máte počítač, připojení k internetu, jste schopni napsat , napsat text, zkopírovat jej a vložit na určené místo? Máte chuť něco udělat a nevíte jak na to a co si máte vybrat? Tak tedy dávejte pozor, nabízím Vám činnost, která Vám přinejmenším přinese pár stovek do peněženky, ale spíše jde o trojciferné částky! Nic složitého, žádné podvody a jiné zde často nabízené aktivity. Udělejte první krok! Překonejte nechuť a Pište si pro informace, je to velmi zajímavé, nikdo neprohloupí Deset nových spolupracovníků pro Váš mlm byznys! Děláte v systému referenčního nebo mlm marketingu? Jak Vám to jde? Jste úspěšní nebo méně úspěšní? Všem, kteří jakýkoliv marketing dělají, nabízím svou pomoc, zadarmo veškeré informace. To tady ještě nebylo- Šance nabídnout svůj mlm do již existující sítě 3000 síťařů,objednávkový set zaručuje 10 spolupracovníků do Vaší marketingové sítě!! Tohle je jedinečná šance pro úspěšný rozběh mlm kariéry- Proberte se! Vždyť se Vám tady otevírá mlm brána do ideálního světa úspěchu! Příležitost, která se už nemusí opakovat. Vážení přátelé, jak vidíte svou budoucnost? Před časem jsem poslechl doporučení svého dobrého známého a teď nelituji, protože už nyní mám skvělé příjemně vydělané příjmy. Pokud také máte zájem vydělávat peníze, Pište si pro informace, je to velmi zajímavé, nikdo neprohloupí, jde o velmi jednoduchou propagační činnost, kterou provádíte zcela zdarma na internetu

16 Potřebujte peníze? Jestli ano, přidejte se k nám! Jak to tedy máte? Plat nic moc a přidání v nedohlednu?(možná Vám přidají tak víc práce?), Mám tady tedy pro Vás nabídku! Volný program, v kterém si opravdu můžete přijít na slušné peníze, geniální systém umožňuje propojit jakýkoliv obchodní systém, z kterého můžete mít provize netušených výšin! Chce to ale udělat první krok, chce to mít vůli a odhodlání něco udělat pro sebe a rodinu, s tím ostatním Vám pomůžu já a můj společník, co tedy máte udělat? Pište si pro informace, je to velmi zajímavé, nikdo neprohloupí! Kdo nic nezkusí, nic nezíská a nic nebude mít. Neváhejte a udělejte ten první krok hned! Zajímavá práce za zajímavé a hlavně opravdové peníze Také Vás nebaví měsíc co měsíc řešit co je nutné zaplatit a co se bude muset odložit a na to ostatní nemáte dostatek financí? Baví Vás živořit od výplaty k výplatě nebo chcete žít opravdový život v pohodě a bez starostí? Tak tedy sledujte toto. Mám tady pro každého vážného zájemce činnost z oblasti referenčního marketingu, která Vám současné problémy vyřeší pro vždy. Zajímavá propagační činnost pomocí PC a internetu, kterou hravě zvládne i školák, velmi dobře zaplacenou. Výše výdělku může být neomezená. Inzeráty přidejte do všech těchto sekcí u jednoho inzertního serveru: Čím více inzerátu zadáte, tím se zvyšuje účinnost! Jsou to Vaše peníze! - Management - Marketing a reklama - Obchod a prodej - Ostatní zaměstnání - Počítače, informatika - Pomoc v domácnosti - Práce doma - Práce přes internet - Ostatní co Vás napadnou můžete prakticky všude Jak sami zjistíte, na některých webech je třeba se registrovat - registrace je zdarma, pouze vyplníte požadované údaje. Někdy je třeba registraci dokončit aktivací - kliknutím na odkaz v u, který Vám přijde na . Při podávání inzerátů se vždy řiďte instrukcemi na webech, Na všech serverech Vás sami navádí. Hledejte 'Podat inzerát', Vložit inzerát' Přidat'apod. Někde je také nutné opsat kód, obsahující písmena a čísla. Někde je také nutné zadat heslo - volte si pro Vás snadno zapamatovatelné heslo, případně si jej někam poznamenejte, pro případnou další úpravu inzerátů. Na několika webech je navíc možnost podaný inzerát po určité době obnovit - tzn., že jej nemusíte podávat stále znovu. Některé zde uvedené inzertní servery inzeráty našeho typu neumožňují, nebo pracovní nabídky zpoplatňují, vyberte si z těchto serverů takové, které Vám budou vyhovovat.

17 Klikněte na odkaz a můžete začít inzerovat! * - placený * * * - placený * placený * * placený / * * placený - - placený svet.cz/ zerce.cz/ Seznam inzertních serverů pro ČR

18 Poznámka: odkazy hvězdičkou označují servery, na kterých se vyžaduje registrace Seznam inzertních serverů pro SR / / / /

19 Odpověď pro zájemce, který se nám ozve na inzerát Dobrý den. Rád bych Vám řekl na rovinu, že nehledám lidi, kteří mi budou kopat díry a budou pracovat. Hledám lidi, kteří chtějí VYDĚLÁVAT peníze a zlepšit svou finanční situaci. Na začátek bych rád řekl, že je to ZDARMA. Můžete zdarma využívat globální obchodní příležitosti. Znáte nějaké sociální sítě? Víte o tom, že majitelé vydělávají obrovské sumy peněz každý měsíc? Zde je to úplně to samé. Registrujete se zdarma do projektu, který vytváří obrovský mediální prostor ale ihned po registraci začnete vydělávat. Pokud budete chtít můžete své zisky ještě znásobit svou aktivitou. Ti, kteří jsou již registrovaní a vydělali své první částky zasíláme zdarma praktický manuál, jak vydělávat ještě více. Ať se rozhodnete jakkoliv, tak Vám přeji hodně štěstí a ať se Vám daří. S pozdravem XXX. Pokud opravdu chcete vydělávat zavoláme si 1. termín anebo 2. termín na skypu a začneme na tom pracovat. P.S. Můžete pouze získat. (Případně popíšeme registraci rovnou do u). XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Dobrý den. Veškeré informace naleznete na mé stránce XXX. Těším se na naši spolupráci. Kontaktujte mě do 2 dnů, jelikož zájemců je opravdu hodně. Mějte se moc hezky a ať se Vám daří. S pozdravem XXX. V případě jakýchkoli dotazů mě kontaktujte na: Tel: XXX icq: XXX XXX skype: XXX

20 Jak jsme slíbili v úvodu ještě pár teoretických informací Proč je 95% lidí neúspěšných? Co je to úspěch? Úspěch je postupná realizace hodnotného ideálu. Úspěšný je každý člověk, který si záměrně předurčil to, co dělá. Spousta lidí si nalhává, že peníze jsou špatné a další bláboly, protože se jen sami před sebou vymlouvají, proč je nemají. Někteří říkají, že peníze jsou kořenem zla, ale když se nad tím zamyslíte, tak přijdete na to, že nedostatek peněz je kořenem zla. Můžeme se dočíst, že každý 3. vztah končí kvůli nedostatku peněz, ale už jsem nikdy neviděl, že by se někdo hádal, protože si může zajít na večeři do krásné restaurace anebo si zajet na dovolenou. Jako mladší jsme si mysleli, že můžeme všechno. Někdo chtěl být milionář Někdo chtěl svou vysněnou práci Někdo chtěl pomáhat lidem Někdo chtěl procestovat celý svět Někdo chtěl skvělé auto Problém je ale v tom, že 95% lidí by se chtělo mít lépe. Celý život tvrdě pracujeme, nemáme čas prožít vlastní život. Nakonec skončíme jako chudí a nemocní důchodci. Statistika uvádí, že 95% z nás dopadne takto. To je jistota. Ráno zazvoní budík a můžeme jít do práce. Je velmi smutnou pravdou, že v každé sedmé domácnosti v ČR nezvoní budík, ale exekutor. Proč to tak je? Zde naleznete jednoduchou odpověď s malým přirovnáním. Představte si, že 2 hráči hrají karetní hru poker. Ti samí 2 hrají poté karetní hru BlackJack (OKO) ale ten jeden z nich stále skládá karty, jakoby hrál stále poker. Je logické, že stále dokola prohrává a diví se, proč tomu tak je, když to předtím bylo super. No zkrátka hraje se už s jinými pravidly!!! Je to přesně to samé jako v dnešní době! Před pár desítkami let bylo skvělé být pracovníkem v průmyslu. Dobře pracovat, a pak mít klidné stáří s dostačujícím důchodem. Byl průmyslový věk. Školství vychovávalo zaměstnance a připravovalo je na práci. Od roku 90 se ale začala hrát jiná hra s jinými pravidly!!! Nastal informační věk! Problém je v tom, že někteří to stále ještě nezjistili a hrají úplně jinou hru se stále stejnými pravidly! Bohužel stále prohrávají.

Nabídka práce na internetu s neuvěřitelným bonusem

Nabídka práce na internetu s neuvěřitelným bonusem Přátelé takto mají vypadat inzeráty, vymýšlejte raději své texty, toto jsou opravdu jenom doporučené příklady!!! Než začnete inzerovat na jakémkoliv inzertním serveru, podívejte se do příslušných rubrik

Více

Jak najít své EW? Proč a jak budovat svou EW skupinu?! Jednoduše a efektivně

Jak najít své EW? Proč a jak budovat svou EW skupinu?! Jednoduše a efektivně Proč a jak budovat svou EW skupinu?! Jednoduše a efektivně Každý úspěšný člověk, jestliže chce dosáhnout svého cíle, se musí věnovat své práci na 100%. Náš cíl je jasný. Vydělávat snadno, rychle a neomezené

Více

REGISTRACE - ARGUMENTY

REGISTRACE - ARGUMENTY REGISTRACE - ARGUMENTY Já už jsem toho vyzkoušel(a) tolik a nikde jsem nebyl(a) úspěšný(á) V přímém prodeji jde především o vytrvalost a cílevědomost. Pokud je kvalitní produkt prodává se sám. Máte možnost

Více

7 osvědčených tipů jak vybudovat základnu věrných zákazníků

7 osvědčených tipů jak vybudovat základnu věrných zákazníků 7 osvědčených tipů jak vybudovat základnu věrných zákazníků 1. lekce Doporučení => nejlepší zdroj nových zakázek Malé a střední firmy dennodenně hledají ať už nové nebo staré, osvědčené marketingové taktiky

Více

MŮJ ZAČÁTEČNÍ BOJ S NÁVŠTĚVNOSTÍ

MŮJ ZAČÁTEČNÍ BOJ S NÁVŠTĚVNOSTÍ TŘETÍ STRATEGIE: NÁVŠTĚVNOST V minulých videích jsem vám ukázal, jak správně vytvořit produktovou sekvenci a opravdu znásobit hodnotu i zisk z každého zákazníka. Dále, jak zvýšit konverzi, aby každou z

Více

Návod jak nejen reference získat, ale i efektivně využít. Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013

Návod jak nejen reference získat, ale i efektivně využít. Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 Návod jak nejen reference získat, ale i efektivně využít. Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 1 Určitě sami dobře víte, že lidé neradi dávají doporučení na finanční zprostředkovatele.

Více

Na co je Retarget? Jak Retarget využít?

Na co je Retarget? Jak Retarget využít? retarget manuál Retarget je službou kontextové reklamní sítě Etarget. Na rozdíl od klasické kontextové reklamy cílí na lidi, kteří navštíví Váš web. To znamená, že již mají základní znalost Vašich produktů

Více

Průvodce Perfektním Webinářem základní pojmy

Průvodce Perfektním Webinářem základní pojmy Průvodce Perfektním Webinářem základní pojmy Pracovní sešit - krok za krokem Renata Králová Petr Zeman Co je to webinář? Webinář je seminář prostřednictvím internetu. Slouží především k představení vašich

Více

SÍŤOVÝ - OBCHODNÍ MARKETINK FOHOW jak začít vydělávat?

SÍŤOVÝ - OBCHODNÍ MARKETINK FOHOW jak začít vydělávat? SÍŤOVÝ - OBCHODNÍ MARKETINK FOHOW jak začít vydělávat? Chcete-li být partnerem/partnerkou společnosti FOHOW, jednoduše podepíšete registrační smlouvu a koupíte si kontrakt (své byznys místo BM) na 300

Více

O čem je Historická příležitost?

O čem je Historická příležitost? Pro partnery O čem je Historická příležitost? Historická příležitost je více jak 24týdenní online program o tom, jak vydělat na neopakovatelné politicko-ekonomické změně důchodového systému v České republice,

Více

Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013

Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 1 Dnešní internetový svět nabízí spoustu možností, jak si vydělat peníze, zlepšit rodinný rozpočet nebo si v důchodu finančně přilepšit. Jednou z

Více

www.milionoveimperium.cz

www.milionoveimperium.cz www.milionoveimperium.cz David Kirš, autor Miliónového impéria a EmailAcademy uvádí ebook WEB MILIONÁŘE A KRUH BOHATSTVÍ Tento ebook (dokument) můžete šířit a přeposílat dále, ale pouze jako celek. Není

Více

JAK PROMĚNIT NÁVŠTĚVNÍKY V ZÁKAZNÍKY

JAK PROMĚNIT NÁVŠTĚVNÍKY V ZÁKAZNÍKY DRUHÁ STRATEGIE: KONVERZE V minulém videu jsem vám ukázal postup, díky kterému se velmi jednoduše dají zdvojnásobit zisky na každého zákazníka. Pokud jste toto video ještě neviděli, doporučuji se na něj

Více

60 a tři sexy nadpisy článků, po kterých vaši čtenáři touží

60 a tři sexy nadpisy článků, po kterých vaši čtenáři touží 60 a tři sexy nadpisy článků, po kterých vaši čtenáři touží Jak., který Příklad: Jak napsat článek, který vám přivede návštěvnost Jak. v x jednoduchých krocích Příklad: Jak založit blog ve třech jednoduchých

Více

Rezerva = 1. zadní vrátka

Rezerva = 1. zadní vrátka Rezerva = 1. zadní vrátka Mnoha lidmi podceňovaná, mnoha přeceňovaná, ale všeobecně se ví, že je potřebná. Rezerva. Troufám si říct, že bez kvalitně vybudované rezervy není možné tvořit mnohem větší a

Více

Kdybych měl posledních pět dolarů, tak tři z nich věnuji na reklamu.

Kdybych měl posledních pět dolarů, tak tři z nich věnuji na reklamu. > Kdybych měl posledních pět dolarů, tak tři z nich věnuji na reklamu. Henry Ford Stiforp - Binary Multi-Level Marketing Produkty pro zviditelnění internetového prodeje

Více

3 cesty, jak nejlépe propagovat

3 cesty, jak nejlépe propagovat 3 cesty, jak nejlépe propagovat ebook pro affiliate partnery programu Firmy 2.0 Napsala Stanislava Mrázková Affiliate manažerka pro Firmu 2.0 2012 Firma 2.0, 3 cesty, jak nejlépe propagovat Naučte se využívat

Více

Stránky pro realitní kanceláře

Stránky pro realitní kanceláře Stránky pro realitní kanceláře () Obsah Co nabízíme nově vznikajícím i existujícím realitním kancelářím... 2 Webové stránky pro realitní kancelář... 2 Realitní program (software)... 2 Náhledy realitního

Více

tipů, jak zlepšit PPC kampaně před Vánoci

tipů, jak zlepšit PPC kampaně před Vánoci 5 tipů, jak zlepšit PPC kampaně před Vánoci Vánoční období je pro velkou část firem klíčové. Je proto přirozené, že se větší část marketingového rozpočtu typicky soustředí právě do posledních měsíců v

Více

Návod na vytvoření vlastního videa. Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013

Návod na vytvoření vlastního videa. Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 Návod na vytvoření vlastního videa Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 1 Sami nejlépe víte, že trh s finančními poradci je přesycen.každý poradce se snaží odlišit od ostatních, být nejlepší

Více

STRÁNKA BY NEMĚLA BÝT POUZE VIZITKOU, ALE MĚLA BY BÝT PRODEJCEM

STRÁNKA BY NEMĚLA BÝT POUZE VIZITKOU, ALE MĚLA BY BÝT PRODEJCEM Dnes se prakticky podíváme na to, co všechno musí letos vaše stránky umět, aby fungovaly a vydělávaly. STRÁNKA BY NEMĚLA BÝT POUZE VIZITKOU, ALE MĚLA BY BÝT PRODEJCEM Toto je první věc, která je velmi

Více

Zaslat.cz - Manuál pro registraci do partnerského/affiliate programu

Zaslat.cz - Manuál pro registraci do partnerského/affiliate programu Zaslat.cz - Manuál pro registraci do partnerského/affiliate programu Nejdříve Vám chceme poděkovat za zájem o náš provizní program. Protože máme společný zájem, připravili jsme pro Vás návod, jak aplikaci

Více

Nemáte Žádné Reference?

Nemáte Žádné Reference? Nemáte Žádné Reference? Pak mám pro vás dobrou zprávu. Každý začíná s tím, že žádné nemá. Všichni ale musíme odněkud začít. Z vlastní zkušenosti se mi nesčetněkrát potvrdilo, že když umístíte reference,

Více

Obsah. 1. KROK: Víte, za co utrácíte?... 2. 2. KROK? Máte odpovídající životní úroveň?... 4. 3. KROK: Využíváte finančního trhu?...

Obsah. 1. KROK: Víte, za co utrácíte?... 2. 2. KROK? Máte odpovídající životní úroveň?... 4. 3. KROK: Využíváte finančního trhu?... Obsah 1. KROK: Víte, za co utrácíte?... 2 2. KROK? Máte odpovídající životní úroveň?... 4 3. KROK: Využíváte finančního trhu?... 5 4. Nechejte si poradit od odborníka... 6 www.anekamickova.cz 1 Zdravím

Více

chtěl bych Vám ukázat úplně jinou možnost spoření, než jakou jste nejspíš znali doposud.

chtěl bych Vám ukázat úplně jinou možnost spoření, než jakou jste nejspíš znali doposud. VS Dobrý den, chtěl bych Vám ukázat úplně jinou možnost spoření, než jakou jste nejspíš znali doposud. Můj názor je, že když si spořím, tak ať to stojí za to. Nyní Vám ukážu na porovnání, jak a kde lze

Více

Optimální půjčka vám umožní získat i neúčelovou část použitelnou na jakékoli nepodnikatelské účely.

Optimální půjčka vám umožní získat i neúčelovou část použitelnou na jakékoli nepodnikatelské účely. POTŘEBUJI PŮJČIT Jestliže potřebujete rychle půjčit finanční prostředky a hledáte solidního partnera, pak jste v Modré pyramidě na správné adrese. Díky půjčkám z naší nabídky si můžete jednoduše a bez

Více

Naše služba Prácička.cz nabízí širokou nabídku exklusivních pracovních nabídek a brigád lidem, kteří chtějí efektivně a v co nejkratším čase nalézt

Naše služba Prácička.cz nabízí širokou nabídku exklusivních pracovních nabídek a brigád lidem, kteří chtějí efektivně a v co nejkratším čase nalézt Naše služba Prácička.cz nabízí širokou nabídku exklusivních pracovních nabídek a brigád lidem, kteří chtějí efektivně a v co nejkratším čase nalézt nové zaměstnání nebo jen sezóní brigádu. Pokud odpoví

Více

1. Registrace v katalogu firem

1. Registrace v katalogu firem OBSAH 1. Registrace v katalogu firem 2. Zveřejňování nabídek práce a realit 3. Zobrazování slevových kuponů 4. Zobrazování pozvánek/akcí 5. Fotoreportáže 6. Soukromá inzerce 7. Reklamní kampaně internetovým

Více

Mějte dobrý web. Oslovte více lidí. Generujte vyšší zisk!

Mějte dobrý web. Oslovte více lidí. Generujte vyšší zisk! Mějte dobrý web. Oslovte více lidí. Generujte vyšší zisk! Nabídka zpracování kvalitní webové prezentace za rozumnou cenu. Dobrý den, nabízíme Vám veškeré služby spojené jak s jednorázovým zřízením nové

Více

Informace ze světa nedobrovolných dražeb.

Informace ze světa nedobrovolných dražeb. Informace ze světa nedobrovolných dražeb. Zúčastnili jsme se stovek nedobrovolných dražeb po celém Česku. Ukážeme vám skrytá místa s dražebními vyhláškami. Ukážeme vám na co si dát pozor, když dražíte

Více

10 DŮVODŮ PROČ SE STÁT RE/MAX MAKLÉŘEM. Připojte se k úspěchu společnosti RE/MAX a staňte se makléřem RE/MAX již nyní!

10 DŮVODŮ PROČ SE STÁT RE/MAX MAKLÉŘEM. Připojte se k úspěchu společnosti RE/MAX a staňte se makléřem RE/MAX již nyní! 10 DŮVODŮ PROČ SE STÁT RE/MAX MAKLÉŘEM Připojte se k úspěchu společnosti RE/MAX a staňte se makléřem RE/MAX již nyní! Systém RE/MAX Vám poskytne podnikatelskou nezávislost a zároveň podporu a výhody silné

Více

aneb Snadné psaní bez pravidel Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013

aneb Snadné psaní bez pravidel Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 aneb Snadné psaní bez pravidel Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 1 Finanční trh je přesycen finančními poradci a zprostředkovali pojištění. Určitě využíváte všechny dostupné aplikace

Více

Obsah. Úvod 9 Členění knihy 10

Obsah. Úvod 9 Členění knihy 10 Obsah Úvod 9 Členění knihy 10 KAPITOLA 1 Copywriting 11 Práce copywritera 11 Jak se stát dobrým copywriterem 12 Jak začít 15 Co budete psát 15 O čem budete psát 16 Proč budete psát 17 Pro koho budete psát

Více

JIŘÍ MAZUR. www.zivotnapravestrane.cz

JIŘÍ MAZUR. www.zivotnapravestrane.cz JIŘÍ MAZUR 13 TAJEMSTVÍ CESTY NA PRAVOU STRANU Efektivita úspěchu a skvělého života Efektivní jednání v životě Efektivní jednání v podnikání Získat co nejvíce s co nejmenším úsilím = čas = peníze! Být

Více

Nápověda pro efektivní užívání služeb První Mobil

Nápověda pro efektivní užívání služeb První Mobil Nápověda pro efektivní užívání služeb První Mobil 1 Obsah Užitečné informace... 3 Získání SIM s novým číslem... 3 Získání SIM se svým současným číslem... 3 Aktivace SIM... 3 ČVOP... 4 Jak získat ČVOP...

Více

Musím se zaregistrovat, abych mohl(a) platit pomocí Platební brány?

Musím se zaregistrovat, abych mohl(a) platit pomocí Platební brány? PLATEBNÍ BRÁNA ČASTO KLADENÉ DOTAZY - FAQ Co je to Platební brána? Platební brána je jednoduchá a bezpečná platební metoda. Platební brána umožňuje realizovat on-line platby za zboží a služby pomocí internetového

Více

Kontrolní seznam před odjezdem. Supporting European Mobility for Employment

Kontrolní seznam před odjezdem. Supporting European Mobility for Employment Supporting European Mobility for Employment Kontrolní seznam před odjezdem Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah publikací (sdělení) odpovídá výlučně autor. Publikace

Více

Jmenuji se Karel Staněk. Informace o podnikatelské příležitosti pro 21. století

Jmenuji se Karel Staněk. Informace o podnikatelské příležitosti pro 21. století Jmenuji se Karel Staněk kontaktní údaje: tel.: 733141882 skype: karelstanek1 e-mail: karel.stanek@centrum.cz Pracuji v týmu, který zabezpečuje provoz stránky Bohatý Čech. Také potřebujete peníze? Rozhodl

Více

5 + 1 věc, kterou potřebuje každý dobrý marketingový příběh

5 + 1 věc, kterou potřebuje každý dobrý marketingový příběh 5 + 1 věc, kterou potřebuje každý dobrý marketingový příběh 2014 Michal Garšic Tato publikace, ani žádná její část nesmí být kopírována, rozmnožována, ani poskytována třetím osobám. Také nesmí být šířena

Více

7 osvědčených tipů jak vybudovat základnu věrných zákazníků

7 osvědčených tipů jak vybudovat základnu věrných zákazníků 7 osvědčených tipů jak vybudovat základnu věrných zákazníků 2. lekce Nadčasový obchodní nástroj jménem NETWORKING Co je vlastně byznys networking? Networking představuje velmi efektivní metodu pro malé

Více

Manuál 2014. SaaService. REBOT IN Real Estate

Manuál 2014. SaaService. REBOT IN Real Estate Manuál 2014 SaaService REBOT IN Real Estate Inteligentní realitní systém - since 2013 Obsah Log-in & hlavní menu... 3 Realitní nabídka:... 4 Přehled realitních nabídek:... 4 Kompletní správa realitních

Více

Budoucnost přinese více úspěchů! Spojte svoji budoucnost s kariérou u E&S Investments Czech Republic, s.r.o. (dále jen E&S )!

Budoucnost přinese více úspěchů! Spojte svoji budoucnost s kariérou u E&S Investments Czech Republic, s.r.o. (dále jen E&S )! Budoucnost přinese více úspěchů! Spojte svoji budoucnost s kariérou u E&S Investments Czech Republic, s.r.o. (dále jen E&S )! Investiční poradce: povolání s budoucností Povolání investičního poradce Vám

Více

5 RAD A TIPŮ, JAK VYDĚLÁVAT PENÍZE NA BURZE. burzaprokazdeho.cz Petr Novák pecan.novak@gmail.com

5 RAD A TIPŮ, JAK VYDĚLÁVAT PENÍZE NA BURZE. burzaprokazdeho.cz Petr Novák pecan.novak@gmail.com 5 RAD A TIPŮ, JAK VYDĚLÁVAT PENÍZE NA BURZE Chcete vědět: Co dělat, abychom vydělávali na burze peníze? Co nedělat, abychom vydělávali na burze peníze? Tak v tom případě Vás mohu ujistit o tom, že máte

Více

PŘÍPRAVA NA ÚSTNÍ ZKOUŠKU

PŘÍPRAVA NA ÚSTNÍ ZKOUŠKU PŘÍPRAVA NA ÚSTNÍ ZKOUŠKU Mgr. Michaela Holubová Autorem materiálu a všech jeho částí, není-li uvedeno jinak, je Mgr. Michaela Holubová. Obsah: Jak začít? Jak pracovat s pracovními listy? Jak číst text?

Více

mlink.cz, mlink.sk [MANUÁL INZERENTA] mlink.cz, mlink.sk Reklamní systém pro časově cílenou reklamu: bannerovou či textovou.

mlink.cz, mlink.sk [MANUÁL INZERENTA] mlink.cz, mlink.sk Reklamní systém pro časově cílenou reklamu: bannerovou či textovou. mlink.cz, mlink.sk mlink.cz, mlink.sk Reklamní systém pro časově cílenou reklamu: bannerovou či textovou. Neplaťte už za kliky ani počet zobrazení Vaší reklamy. U mlink.cz platíte fixní částkou dobu zobrazení

Více

5 RAD A TIPŮ. Jak vydělávat peníze na burze. #Burza pro každého - 5 rad a tipů. >> zpět na Obsah. elektronická publikace 2015

5 RAD A TIPŮ. Jak vydělávat peníze na burze. #Burza pro každého - 5 rad a tipů. >> zpět na Obsah. elektronická publikace 2015 Název kapitoly 5 RAD A TIPŮ Jak vydělávat peníze na burze elektronická publikace 2015 1 Pár slov úvodem Pár slov úvodem Investování a obchodování na kapitálových trzích se věnuje již od roku 2006. Je absolventem

Více

PLATBY KARTOU NA INTERNETU

PLATBY KARTOU NA INTERNETU PLATBY KARTOU NA INTERNETU Chcete rychle, pohodlně a bezpečně nakupovat z pohodlí domova či kanceláře? Není nic jednoduššího, než nakupovat přes internet kartou. Karta šetří Váš čas i peníze S kartou můžete

Více

Anežka Mičková, těší mě.

Anežka Mičková, těší mě. Anežka Mičková, těší mě. Profese finančního poradce je v České republice ještě v plenkách. Vždyť finanční poradci začali mít u nás význam až po revoluci v 89 roce, kdy se otevřel trh a lidé si měli z čeho

Více

WOR(l)D GLOBAL NETWORK SKVĚLÁ OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOST. Změna, na kterou jste čekali!

WOR(l)D GLOBAL NETWORK SKVĚLÁ OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOST. Změna, na kterou jste čekali! WOR(l)D GLOBAL NETWORK SKVĚLÁ OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOST Změna, na kterou jste čekali! A public Company SINGAPUR USA NEW YORK UK LONDÝN EVROPA ITÁLIE ČÍNA SHENZHEN RUSKO MOSKVA WOR(I)D GLOBAL NETWORK JE VEŘEJNÁ

Více

Rady a tipy jak být ve vyhledavačích na první místě. Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013

Rady a tipy jak být ve vyhledavačích na první místě. Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 Rady a tipy jak být ve vyhledavačích na první místě. Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 1 Rád bych vám nyní představil způsoby a tipy, jak umístit váš web na první pozice ve vyhledavačích.

Více

Jak si založit účet na fóru ČKR

Jak si založit účet na fóru ČKR Jak si založit účet na fóru ČKR Tento dokument byl vytvořen pro vysvětlení postupů a pojmů, se kterými se můžete setkat při registraci na fórum. V manuálu najdete informace o : pravidlech fóra a podmínkách

Více

v Čechách a na Slovensku

v Čechách a na Slovensku Bestseller v Čechách a na Slovensku v Čechách a na Slovensku JAK ZAČÍT multi level marketing strašák nebo příležitost? IVO TOMAN Ukázka knihy z internetového knihkupectví www.kosmas.cz TAXUS International

Více

PRVNÍ STRATEGIE: PRODEJNÍ SEKVENCE

PRVNÍ STRATEGIE: PRODEJNÍ SEKVENCE PRVNÍ STRATEGIE: PRODEJNÍ SEKVENCE Ukážu vám první ze tří strategií, která mi spolehlivě znásobila zisky z mého podnikání, prodejní sekvenci. Tato strategie je skvělá v tom, že se dá velmi rychle implementovat.

Více

JAK SE PROSADIT NA FACEBOOKU A DALŠÍCH SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

JAK SE PROSADIT NA FACEBOOKU A DALŠÍCH SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH EDICE 2013 J a ks epr os a di t nafa c e booku adal š í c hs oc i ál ní c hs í t í c h Pr ů v o d c ep r ov š e c h n y, k d oc h t ě j í u s p ě t n e j e nn afa c e b o o k u JAK SE PROSADIT NA FACEBOOKU

Více

Doporučujeme vyhnout se komunikaci, která je: příliš složitá nepoužívejte dlouhé, komplikované věty

Doporučujeme vyhnout se komunikaci, která je: příliš složitá nepoužívejte dlouhé, komplikované věty PŘÍRUČKA PRO SNADNĚJŠÍ POROZUMĚNÍ S CIZINCEM Tato příručka vznikla s cílem usnadnit komunikaci mezi Vámi a cizincem. Konkrétními ukázkami komunikace s cizincem se snažíme předejít zbytečným neporozuměním.

Více

Test obecné finanční gramotnosti

Test obecné finanční gramotnosti Test obecné finanční gramotnosti Finanční inteligence je něco, co se ve škole nenaučíte. A přitom je to obor stejně důležitý ne-li důležitější než algebra v matematice nebo historie literatury v češtině.

Více

Lyoness tajemství nakupovat

Lyoness tajemství nakupovat Možnosti nakupování Lyoness tajemství nakupovat 1. Uplatnění CashBack karty 2. Přímá platba (Potvrzení o platbě) 3. Originální poukázky 4. Online poukázka 5. Převod elektrické energie a plynu 1. Uplatnění

Více

Rychlý návod jak nastavit a začít používat. Simple Money System

Rychlý návod jak nastavit a začít používat. Simple Money System Rychlý návod jak nastavit a začít používat Simple Money System Vítejte! Rád bych Vás přivítal v Simple Money Systemu. Tento marketingový systém byl vytvořen právě pro to, aby Vám pomohl ve snaze být úspěšný

Více

Jak nespadnout do dluhové pasti. Příručka pro žadatele o půjčku

Jak nespadnout do dluhové pasti. Příručka pro žadatele o půjčku Jak nespadnout do dluhové pasti Příručka pro žadatele o půjčku www.homecredit.cz www.navigatoruveru.cz www.clovekvtisni.cz Slovo úvodem Půjčka může být nejen dobrým sluhou, ale i špatným pánem. A to většinou

Více

Centrum služeb pro podnikání s.r.o. Kurz: PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ POHOVOR. 2013, I. verze (LP)

Centrum služeb pro podnikání s.r.o. Kurz: PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ POHOVOR. 2013, I. verze (LP) PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ POHOVOR Centrum služeb pro podnikání s.r.o. 2013, I. verze (LP) 1 OBSAH 1. ÚVOD 3 2. SLEDOVÁNÍ NABÍDEK ZAMĚSTNÁNÍ 4 3. MOTIVAČNÍ DOPIS..5 4. JAK NAPSAT ŽIVOTOPIS 7 5. ČEHO SE VYVAROVAT

Více

video komunikačními produkty Talk Fusion

video komunikačními produkty Talk Fusion Marketing na internetu se někdy může jevit jako nemožný úkol. E-mailový marketing je ale poměrně jednoduchá a neuvěřitelně účinná cesta; podle ředitele Direct Marketing Association má každý dolar, vynaložený

Více

Projekt pro školu. Naše planeta potřebuje pomoc

Projekt pro školu. Naše planeta potřebuje pomoc Projekt pro školu Naše planeta potřebuje pomoc Nezáleží na tom, ve které části světa žijete, stačí poslouchat zprávy nebo číst noviny, abyste si uvědomili, že naše planeta je v nebezpečí. Znečištěná voda,

Více

e-shop Plzeňské karty NÁVOD K POUŽITÍ

e-shop Plzeňské karty NÁVOD K POUŽITÍ NÁVOD K POUŽITÍ Obsah 1 Úvod... 3 2 K čemu slouží e-shop Plzeňské karty... 4 2.1 Úvodní obrazovka e-shopu... 4 3 Vytvoření uživatelského účtu... 5 4 Dobíjení časového předplatného a elektronické hotovosti...

Více

www.modrapyramida.cz Bezplatná infolinka Modré pyramidy 800 101 554 Veškeré detaily o produktech s vámi rád projedná náš finanční poradce.

www.modrapyramida.cz Bezplatná infolinka Modré pyramidy 800 101 554 Veškeré detaily o produktech s vámi rád projedná náš finanční poradce. www.modrapyramida.cz Bezplatná infolinka Modré pyramidy 800 101 554 Veškeré detaily o produktech s vámi rád projedná náš finanční poradce. POTŘEBUJI BYDLET Nabízíme vám produkty stabilních a silných partnerů:

Více

Soustředění. 2015 Kateřina Sodomková, katerinasodomkova.cz. všechna práva vyhrazena

Soustředění. 2015 Kateřina Sodomková, katerinasodomkova.cz. všechna práva vyhrazena Soustředění 2015 Kateřina Sodomková, katerinasodomkova.cz všechna práva vyhrazena Umění soustředit se Ano, někdy to je skutečně umění, dokázat se plně soustředit na to, co děláme. Jsou situace, kdy nám

Více

Registrace a nastavení účtů do Vodafone OneNet Samoobsluhy, Vodafone evyúčtování.

Registrace a nastavení účtů do Vodafone OneNet Samoobsluhy, Vodafone evyúčtování. Registrace a nastavení účtů do Vodafone OneNet Samoobsluhy, Vodafone evyúčtování. Úvod: Pro správu a přehled aktivovaných služeb slouží Vodafone OneNet Samoobsluha. Pro veškeré sledování vyúčtování (různé

Více

Zaručený návod, jak mít

Zaručený návod, jak mít Zaručený návod, jak mít jistou práci a mzdu Rady k nezaplacení 1. Jak získat práci a začít vydělávat peníze 2. Že vám agentura práce najde práci za vás 3. Co říkají lidé, kteří pracují pro agenturu práce

Více

Obsah. Marketing a marketingové řízení 3. Úvod: marketing pro každého? 1. 1. kapitola 5 Podstata marketingu 5. 2. kapitola 17 Marketingové řízení 17

Obsah. Marketing a marketingové řízení 3. Úvod: marketing pro každého? 1. 1. kapitola 5 Podstata marketingu 5. 2. kapitola 17 Marketingové řízení 17 Úvod: marketing pro každého? 1 Část I 3 Marketing a marketingové řízení 3 1. kapitola 5 Podstata marketingu 5 Definice marketingu 9 Podnikatelské koncepce a přístup k zákazníkům 12 Konkrétní příklad -

Více

GMAIL. Verze 1 18.8.2008 Gmail je online aplikace, která se neustále vyvíjí. V daném okamžiku proto používáte vždy tu nejaktuálnější verzi.

GMAIL. Verze 1 18.8.2008 Gmail je online aplikace, která se neustále vyvíjí. V daném okamžiku proto používáte vždy tu nejaktuálnější verzi. GMAIL VERZE NÁVODU A NÁSTOJI Verze 1 18.8.2008 Gmail je online aplikace, která se neustále vyvíjí. V daném okamžiku proto používáte vždy tu nejaktuálnější verzi. VYUŽITÍ PRO e-mail s emailovou schránkou

Více

8 KROKŮ JAK ZÍSKAT FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY

8 KROKŮ JAK ZÍSKAT FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY NOVINKA 8kr okůj a kz í s ka t fir e mní z á ka z ní ky J e dnoduc hýnávodkr okz akr oke m Pr ů v o d c ep r ov š e c h n y, k d oc h t ě j í z í s k a t n o v éz a k á z k yuf i r e m ING. PAVEL HRDLIČKA

Více

Jak nejlépe využít kartu Exclusive

Jak nejlépe využít kartu Exclusive Podrobné informace o kartě Generali a programu Exclusive naleznete na www.rb.cz a www.exclusiveprogram.cz. Jak nejlépe využít kartu Exclusive Příručka pro členy programu Exclusive Příručka pro držitele

Více

LINKED AKADEMIE. Informace pro partnery PROČ PODPOŘIT? PROČ LINKED AKADEMIE?

LINKED AKADEMIE. Informace pro partnery PROČ PODPOŘIT? PROČ LINKED AKADEMIE? LINKED AKADEMIE Informace pro partnery PROČ LINKED AKADEMIE? LinkedIn je nejrychleji rostoucí profesní sociální síť Je efektivním nástrojem k k budování expertní značky hledání práce získávání nových klientů

Více

Finanční gramotnost BONUS

Finanční gramotnost BONUS BONUS Napsala: Darina Schránilová Poznejte, jak funguje svět peněz a začněte budovat své bohatství Lidé často vydělávají peníze jen proto, aby uspokojili své okamžité potřeby a nemyslí na svou budoucnost.

Více

PARTNER ČESKÝCH APLIKACÍ. (Eshop)

PARTNER ČESKÝCH APLIKACÍ. (Eshop) PARTNER ČESKÝCH APLIKACÍ (Eshop) Heureka Nejznámější český srovnavač cen a produktů, ve kterém žádný e- shop nemůže chybět. Držte si přehled o tom, jak se vašemu e- shopu daří v porovnání s ostatními.

Více

ŽENY s.r.o. jsou projektem pro všechny ženy, které jsou posedlé životem, prací, rodinou, koníčky, láskou či vášní... Je určen ženám, jež hledají

ŽENY s.r.o. jsou projektem pro všechny ženy, které jsou posedlé životem, prací, rodinou, koníčky, láskou či vášní... Je určen ženám, jež hledají ŽENY s.r.o. jsou projektem pro všechny ženy, které jsou posedlé životem, prací, rodinou, koníčky, láskou či vášní... Je určen ženám, jež hledají inspiraci nebo se naopak inspirací touží stát. ŽENY s.r.o.

Více

Freemail Prahy 10. Do svého e-mailu se můžete přihlásit odkudkoliv na webové adrese

Freemail Prahy 10. Do svého e-mailu se můžete přihlásit odkudkoliv na webové adrese Freemail Prahy 10 Co umožňuje Freemail Freemail funguje na podobném principu jako běžné e-maily (seznam.cz, centrum.cz apod.). Abyste se lépe ve svém e-mailu orientovali, připravili jsme pro vás jednoduchý

Více

Jak udělat webový projekt

Jak udělat webový projekt Jak udělat webový projekt a vydělat na něm první milion... plus stručné vysvětlení, kam se vývoj webových technologií ubírá Nápad! Nápad! 1. Nápad dostane programátor => nelze na něm vydělat! 2. Nápad

Více

Můj rok můj život Jaký byl a bude?

Můj rok můj život Jaký byl a bude? Jaký byl a bude? 2014 Lucie Valchařová, Blíží se nám konec roku a s ním nám přirozeně přichází na mysl, jaký vlastně byl ten náš rok 2014. Je skvělé přivítat nový rok s čistou hlavou a jasnými myšlenkami

Více

Vítejte na Prezentaci Příležitosti Stiforp Profits Váš úspěch i úspěch všech v jakémkoliv podnikání z domova začíná ZDE.

Vítejte na Prezentaci Příležitosti Stiforp Profits Váš úspěch i úspěch všech v jakémkoliv podnikání z domova začíná ZDE. Vítejte na Prezentaci Příležitosti Stiforp Profits Váš úspěch i úspěch všech v jakémkoliv podnikání z domova začíná ZDE. Žijeme ve složité době! Ekonomické PROBLÉMY, DEPRESE a RECESE probíhají na celém

Více

www.ubytovani-levne.cz

www.ubytovani-levne.cz Představujeme vám katalog kvalitního ubytování Vážení partneři, katalog ubytovani-levne.cz je ambiciózní projekt, který na jednom místě sdružuje informace o ubytování v přímém napojení na tipy na výlety.

Více

Prodej to! Návod jak na to. Filip Novák, DiS.

Prodej to! Návod jak na to. Filip Novák, DiS. Prodej to! Návod jak na to Filip Novák, DiS. Obsah 1 1. Obsah 2. Lidé nakupují to, co potřebují, ale i to, pro co se nadchnou a nepotřebují 3. Neprodávejte produkt, ale celou zkušenost 4. Demonstrujte

Více

E-book, který vymaže otazníky z vašeho života. Odpověď na každé NEVÍM JAN ČEPELKA

E-book, který vymaže otazníky z vašeho života. Odpověď na každé NEVÍM JAN ČEPELKA E-book, který vymaže otazníky z vašeho života. Odpověď na každé NEVÍM JAN ČEPELKA Odpověď na každé NEVÍM Je to už pěkných pár let a stejně na tu lekci nikdy nezapomenu. Byla a stále je pro mne důležitá

Více

CRV Czech Republic je na facebooku!

CRV Czech Republic je na facebooku! CRV Czech Republic je na facebooku! Na to, abyste mohli prohlížet naše facebookové stránky, není třeba se registrovat. Stačí do internetového prohlížeče zadat adresu: http://www.facebook.com/pages/crv-czech-republic/198677136816177

Více

Plánování = ½ úspěchu webového projektu

Plánování = ½ úspěchu webového projektu Plánování = ½ úspěchu webového projektu Petr Bechyně BARTON STUDIO s.r.o. Čím snadněji se něco udělá, tím obtížněji se to pak mění. Engův princip Proč plánovat Aby se vám vynaložený čas i peníze zúročily.

Více

REGISTRACE UŽIVATELE

REGISTRACE UŽIVATELE OBCHODOVÁNÍ S POVOLENKAMI REJSTŘÍK UNIE REGISTRACE UŽIVATELE Stručná uživatelská příručka Obsah Spuštění aplikace... 2 Přihlášení a odhlášení... 3 Vytvoření uživatelského účtu ECAS a přidání čísla mobilního

Více

Scénář ukázkového testu Přetištěno z knihy Nenuťte uživatele přemýšlet! 2010 Steve Krug

Scénář ukázkového testu Přetištěno z knihy Nenuťte uživatele přemýšlet! 2010 Steve Krug Scénář ukázkového testu Přetištěno z knihy Nenuťte uživatele přemýšlet! 2010 Steve Krug Ve webovém prohlížeči by měla být načtení nějaká neutrální stránka, například Google. Dobrý den. Jmenuji se a budu

Více

Akční nabídka marketingového řešení pro neziskové organizace

Akční nabídka marketingového řešení pro neziskové organizace Akční nabídka marketingového řešení pro neziskové organizace Varianta BASIC Obsahem balíčku je: webová stránka včetně: redakčního systému umožňujícího snadnou úpravu obsahu i neprofesionálním uživatelům,

Více

umět vysvětlit princip fungování e-shopu; vědět, jakým způsobem se dá platit na Internetu; umět vysvětlit, jak fungují elektronické peněženky;

umět vysvětlit princip fungování e-shopu; vědět, jakým způsobem se dá platit na Internetu; umět vysvětlit, jak fungují elektronické peněženky; POKYNY KE STUDIU 1 Rozšiřující data na Internetu Pracovní materiály Doprovodné obrázky a videa na Internetu Rejstřík pojmů 8 NAKUPOVÁNÍ NA INTERNETU Čas ke studiu: 2 hodiny Cíl: Po prostudování této kapitoly

Více

ZÁŽITKY PRO FIRMY ALLEGRIA - FIRMA NA ZÁŽITKY. užijte si. ...a jak vypadá Vaše schůzka s VIP klientem?

ZÁŽITKY PRO FIRMY ALLEGRIA - FIRMA NA ZÁŽITKY. užijte si. ...a jak vypadá Vaše schůzka s VIP klientem? ZÁŽITKY PRO FIRMY užijte si vztahy se svými klienty, je to pro Vás jediná spolehlivá investice, která se Vám stonásobně vrátí...a jak vypadá Vaše schůzka s VIP klientem? ALLEGRIA - FIRMA NA ZÁŽITKY vznikla

Více

6 tipů. pro Strategii k radosti. Michal Kolář www.kolami.cz

6 tipů. pro Strategii k radosti. Michal Kolář www.kolami.cz 6 tipů pro Strategii k radosti Michal Kolář www.kolami.cz Do rukou se Vám dostává ebook 6 tipů pro Strategii k radosti s tipy, které dokáží posunout affiliate spolupráci v kombinaci s PPC reklamou na jiný

Více

Doprovodné obrázky a videa na Internetu

Doprovodné obrázky a videa na Internetu POKYNY KE STUDIU Rozšiřující data na Internetu Doprovodné obrázky a videa na Internetu Rejstřík pojmů 5 JAK DOBROVOLNICTVÍ PREZENTOVAT Čas ke studiu: 1 hodina Cíl: Po prostudování této podkapitoly získáte

Více

Zaměstnání. Bankovní produkty pro zaměstnané. Co je dobré vědět. Běžný účet

Zaměstnání. Bankovní produkty pro zaměstnané. Co je dobré vědět. Běžný účet Zaměstnání V dnešní době se bez bankovního účtu téměř neobejdete. Zvláště pak v případě, že pracujete a zaměstnavatel vám nevyplácí váš výdělek v hotovosti. Peníze jsou na bankovním účtu bezpečně uložené

Více

Je důležité umět rozpoznat, které věci jsou zbytečné.

Je důležité umět rozpoznat, které věci jsou zbytečné. Každá myšlenka, kterou si naše mysl vytvoří, většinou vytvoří i tu činnost, o které jsme přemýšleli. Všechno, co vyprodukuje naše mysl, chce produkovat i naše tělo. Je to automatický proces, který má většina

Více

Průvodce systémem AffilBox v1.0

Průvodce systémem AffilBox v1.0 Průvodce systémem AffilBox v1.0 Nástěnka Je úvodní obrazovkou, která se zobrazí po každém Vašem přihlášení do systému. V levé navigační části je umístěn hlavní rozcestník, který dále směřuje do jednotlivých

Více

MODUL 1 ZAČÍNÁME S BLOGEM

MODUL 1 ZAČÍNÁME S BLOGEM MODUL 1 ZAČÍNÁME S BLOGEM V prvním modulu se dozvíte, jak vám blog může ve vašem podnikání pomoci. Stanovíte si téma blogu, jeho cíl a také cílového návštěvníka, kterému budete přizpůsobovat obsah na vašem

Více

Průvodce prvními kroky

Průvodce prvními kroky Průvodce prvními kroky S programem Expedia TravelAds se naučíte pracovat snadno a rychle. Pomocí tohoto jednoduchého návodu zveřejníte svůj první inzerát během několika minut. Naši domovskou stránku pro

Více