DIVINE LUXUSNÍ SLAMĚNKOVÁ PÉČE

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "DIVINE LUXUSNÍ SLAMĚNKOVÁ PÉČE"

Transkript

1 DIVINE LUXUSNÍ SLAMĚNKOVÁ PÉČE À L HUILE ESSENTIELLE D IMMORTELLE BIOLOGIQUE Skutečná kompletní péče proti vráskám

2

3 Co když příroda zná TAJEMSTVÍ MLÁDÍ?

4 Na korsické půdě L OCCITANE objevila poklad s výjimečnými vlastnostmi pro dlouhověkost a regeneraci pleti. Díky spojení těchto vlastností vytvořila jedinečný krém proti stárnutí. SLAMĚNKA DIVINE LUXUSNÍ SLAMĚNKOVÁ PÉČE Bojuje proti známkám stárnutí a viditelně uchovává mladistvý vzhled pleti.

5

6 SLAMĚNKA, květina, která nikdy neuvadá Helichrysum italicum jméno pochází z řeckých slov Hélios (Slunce) a Chrysos (zlatý). Tímto zlatým sluncem je rostlina se sytě žlutými kvítky, která divoce roste podél pobřeží Středozemního moře. Její jméno, slaměnka nesmrtelka, vychází z její výjimečné vlastnosti nikdy neuvadá, dokonce ani po utržení. VYJIMEČNÁ A VYHLEDÁVANÁ Esenciální olej ze slaměnky byl používán již po staletí a je známý jako elixír proti stárnutí. I bez ohledu na to jaká je v daném roce sklizeň, je zapotřebí přibližně jedné tuny kvítků, aby se vyprodukoval jeden až dva litry esenciálního oleje. V roce 2001 L OCCITANE prokázala a zároveň patentovala účinky tohoto vzácného nektaru proti stárnutí, který má schopnost obnovit strukturu a vitalitu pleti. Od té doby L OCCITANE využívá esenciální olej ze slaměnky ve svých výrobcích, které bojují proti známkám stárnutí.

7 MYRTA, zdroj vitality Myrta je keř s bílými vonnými kvítky, který roste v divoké korsické křovinaté oblasti, které se říká maquis. Aromatická vůně myrty je pro tento region velmi typická. Myrta je symbolem života, má nesmírné regenerační účinky a její životnost je až 300 let. Vypráví se, že tato rostlina může znovu vyrůst dokonce i po požáru. L OCCITANE studovala ohromující vlastnosti tohoto keře, které byly již po staletí využívány obyvateli Středozemí. Bylo prokázáno, že esenciální olej z myrty má výjimečné regenerační a omlazující schopnosti: obnovuje starší buňky a navrací jim životaschopnost.

8 Ingredience z OSTROVA KRÁSY ORGANICKÁ SLAMĚNKA Z KORSIKY Ambiciózní projekt ochrany Od té doby, co byly objeveny pozoruhodné účinky této rostliny proti stárnutí, se stala slaměnka hojně vyhledávanou. Sběr divoké slaměnky se zvýšil natolik, že nyní ohrožuje krásu korsické přírody. V roce 2003 L OCCITANE zahájila program pěstování a šlechtění slaměnek na Korsice s využitím metod organického zemědělství. Současným cílem, do roku 2011, je osadit 50 hektarů půdy slaměnkou. Osm pěstitelů, kteří se účastní tohoto programu, se rozhodlo pro používání organických farmářských metod, tzn. bez použití chemického ošetření a umělých hnojiv. Kvalita a původ ingredience jsou zaručeny od sklizně až po destilaci. ORGANICKÁ MYRTA Z KORSIKY Dohledatelný původ Tento malý keřík najdeme v hojném množství v oblasti Středozemního moře, zvláště na Korsice. L OCCITANE získává myrtový esenciální olej od dvou korsických destilátorů, kteří sklízí zelené výhonky myrty a následně je místně destilují. MÍSTNÍ DESTILACE Květy ze slaměnky a výhonky myrty se destilují přímo na Korsice. Touto destilací získáváme čistý esenciální olej s tolika vyhledávanými vlastnostmi. K našemu dlouholetému loajálnímu partnerovi s odbornými zkušenostmi, panu Albrechtu von Keyserlingku, se postupně připojili další tři destilátoři.

9 SLAMĚNKA DIVINE LUXUSNÍ SLAMĚNKOVÁ PÉČE Výsledkem kombinace slaměnky a myrty je výjimečný a dokonalý produkt v péči o pleť, který účinně bojuje proti všem známkám stárnutí. Vlastnosti: KOMPLETNÍ OMLAZOVACÍ PÉČE Vyhlazuje vrásky a viditelně zpevňuje pleť, dokonale tak vyhlazuje kontury obličeje. ROZJASNĚNÍ, SJEDNOCENÍ BARVY PLETI Obnovuje svěžest pokožky, rozjasňuje pleť a působí proti pigmentovým skvrnám. LUXUSNÍ VÝŽIVNÁ PÉČE Dokonale splňuje potřeby i té nejnáročnější pleti a okamžitě navrací pocit komfortu.

10 L OCCITANE prokázala účinky organického esenciálního oleje ze slaměnky proti stárnutí prostřednictvím testů in-vitro: - Posiluje dermis a obnovuje jeho strukturu: stimuluje produkci kolagenu I (šestkrát*) a kolagenu III (o 20%*). Tyto typy kolagenů jsou klíčovými prvky pojivových tkání, které zlepšují pevnost a elasticitu pleti. - Stimuluje buněčnou obnovu: podporuje mikrocirkulaci* a tím zlepšuje tonus pleti. - Bojuje proti volným radikálům: účinně omezuje oxidační stres, který je zodpovědný za předčasné stárnutí buněk*. TŘI PATENTY ÚČINNOSTI Esenciální olej z organické slaměnky: vzácný elixír proti známkám stárnutí, obnovuje strukturu a vitalitu pleti. Organický esenciální olej z myrty: zázrak, který vdechne buňkám nový život. L OCCITANE prokázala, že esenciální organický olej z myrty stimuluje ve škáře vytváření proteinu SIRT I, který je znám také jako protein dlouhověkosti. Díky působení tohoto proteinu dosáhnou fibroblastické buňky až 93% vitality mladých buněk*. Takto je pokožce navrácena energie a vitalita a zpomaluje se její stárnutí. Vitamín A, derivát vitamínu C a petržel pro rozzářenou pokožku. Tyto ingredience mají vlastnosti, které napomáhají zesvětlit tmavé pigmentové skvrny. Jejich společné působení na oxidační stres a tyrosinásu (enzym, který umožňuje vytvoření melaninu) zesvětluje pigmentové nerovnosti a skvrny. Pleť je rozzářená a barevně sjednocená. Kombinace rostlinných olejů pro dokonalou vyživující péči. Oleje z rostliny Camelina (lnička setá) a Echium (hadinec) jsou bohaté na omega 3 mastné kyseliny. Společně s olejem z pupalky a brutnáku lékařského, který obsahuje omega 6 mastné kyseliny, poskytují pleti kompletní vyváženou výživu. Pleť je dokonale vláčná a sametově hladká. * In vitro test

11 ESENCIÁLNÍ OLEJE ÚČINNOST PROKÁZÁNA PROSTŘEDNICTVÍM IN VITRO TESTŮ Kolagen typu I/1000 buněk ÚČINNOST ORGANICKÉHO ESENCIÁLNÍHO OLEJE ZE SLAMĚNKY STIMULACE KOLAGENU typu I a III In vitro testy na fibroblastické buňky za použití fluorescenčního zabarvení x6 Před působením Po působení slaměnkového esenciálního oleje Produkce kolagenu I pomocí fibroblastů Kolagen typu III/1000 buněk % Před Po působení působením slaměnkového esenciálního oleje Produkce kolagenu III pomocí fibroblastů Testy vykazují výrazný efekt na stimulaci produkce kolagenu typu I a III. ÚČINNOST ORGANICKÉHO ESENCIÁLNÍHO OLEJE Z MYRTY PŮSOBENÍ NA PROTEIN DLOUHOVĚKOSTI, SIRT In vitro test na vzorky zralých fibroblastických buněk měření produkce proteinu SIRT 1. Mladé fibroblasty Zralé fibroblasty Zralé fibroblasty po působení myrty Zralé fibroblasty dosáhnou až 93% vitality mladých fibroblastů.

12 DE LIKÁ KÁTN Ě LEHKYY NEUV ĚŘITEL NĚ PŘÍ ŘÍJE MNYYY KRÉ M PRO DOKO NA LY POCI CIT POHODL DLÍ.

13 PROBUĎTE SVÉ SMYSLY, VYCHUTNEJTE SI LUXUSNÍ PÉČI A POTĚŠTE SE VŮNÍ ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ. Jedinečná aplikační technika, která byla vytvořena pro nejefektivnější působení drahých esenciálních olejů a pro povzbuzení Vašich smyslů ÚVODNÍ RITUÁL: NADECHNĚTE SE Esenciální oleje uvolňují vůně s blahodárnými účinky. Nalezněte si chvilku pro sebe a potěšte své smysly! Malé množství krému zahřejte v dlaních. Tím se zaktivují esenciální oleje a začnou uvolňovat vůni. Zhluboka se nadechněte a vychutnejte si příjemnou vůni. APLIKUJTE KRÉM NA OBLIČEJ podle následujících pokynů: Jemným tlakem rozevřených dlaní aplikujte krém na střed obličeje a poté jej lehce rozetřete směrem ke spánkům PROBUĎTE SMYSLY Konečky prstů uchopte pokožku a provádějte jemné štípavé pohyby podél kontury obličeje. Začněte u brady a pokračujte směrem k uším. Tyto štípavé pohyby zvyšují a podporují mikrocirkulaci pleti. DETOXIKUJTE A REVITALIZUJTE Jemnými pohyby rukou pohlaďte svojí pokožku. Tyto pohyby revitalizují pleť a uvolňují toxiny směrem k lymfatickým zakončením. Zároveň mají zklidňující efekt. Na oblast krku použijte pohyby směrem dolů. Následně roztírejte podél středu obličeje. Na čele aplikujeme krém směrem od středu ven. 5 Aplikujte krém na krk, střídavými pohyby pravé a levé ruky roztírejte směrem nahoru. Naneste krém na čelo, jemně rozetřete zleva doprava, poté zprava doleva. 10 ZÁVĚREČNÝ RITUÁL Zakryjte si dlaněmi uši a těšte se z blahodárného ticha. Lehce přitlačte a relaxujte.

14 KRÉM, KTERY ŽENY MILUJÍ SJEDNOCENÁ BARVA PLETI, ROZZÁŘENÁ POKOŽKA: PROKÁZANÉ PŮSOBENÍ NA PIGMENTOVÉ SKVRNY In vitro test vyhodnocení působení na tmavé skvrny. Test byl proveden na 32 ženách po dobu 8 týdnů. Před Po DIVINE LUXUSNÍ SLAMĚNKOVÁ PÉČE PŮSOBENÍ NA ŽENY: Krém byl testován na 53 ženách** Okamžité účinky - krém přináší pocit komfortu 96% - krém je velice výživný 98% - krém je velmi hydratační 94% - pokožka je jemná, pružná a hebká 100% - příjemný pocit po aplikaci 96% - pokožka je rozzářená 91% - Zesvětlení pigmentových skvrn: -32% - Zmenšení velikosti pigmentových skvrn: -10% HYDRATACE PO CELÝCH 24 HODIN Prokázáno Corneometrickým testem na svrchní vrstvě epidermis. PŮSOBENÍ PROTI VRÁSKÁM Prokázáno prostřednictvím in vivo testu (3D měření) na 25 ženách* po dobu 4 týdnů. Výsledek: zmenšení objemu vrásek o 24%. Po 4 týdnech - pokožka je revitalizovaná 90% - pleť je hladší 94% - zlepšení struktury pokožky 88% - hluboké vrásky jsou méně viditelné 71% - pevnost pokožky zlepšena 84% - kontury obličeje jsou pevnější 68% *50% testovaných/** procentuální souhlas s vyjádřením

15 VYJIMEČNY KRÉM V EXKLUZIVNÍM BALENÍ Příroda zná tajemství mládí

16 Výrobky L OCCITANE nejsou testovány na zvířatech. L OCCITANE používá Braillovo písmo na většině obalů svých výrobků. L OCCITANE Central Europe, s.r.o. Šárka Battisová, (+420)

kosmetika z mořských řas a minerálů

kosmetika z mořských řas a minerálů kosmetika z mořských řas a minerálů Moře, vaše zahrada krásy. Francouzská značka THALGO přináší již více než 45 let bohatství a výjimečný potenciál moře ve formě profesionálních ošetření, zkrášlujících

Více

DELAROM A PŘÍRODA DELAROM A VŮNĚ DELAROM A KRÁSA

DELAROM A PŘÍRODA DELAROM A VŮNĚ DELAROM A KRÁSA Nature Arôme Beauté FILOSOFIE DELAROMU Původ značky DELAROM je spojen s příběhem Andre a Christine Benetových. Tito milovníci aromaterapie, získali během 30 let v kosmetickém průmyslu (značky Decleor a

Více

ELEGANCE s.r.o. Více než 60 let je SOTHYS Paris partnerem salonů krásy, spa hotelů, lázní a wellness center.

ELEGANCE s.r.o. Více než 60 let je SOTHYS Paris partnerem salonů krásy, spa hotelů, lázní a wellness center. INSPIROVÁNO KRÁSOU ELEGANCE s.r.o. je výhradním dovozcem luxusní francouzské kosmetické značky SOTHYS Paris pro Českou republiku od roku 1993. Majitelkou a ředitelkou společnosti ELEGANCE s.r.o., která

Více

MANUÁL PRO KOSMETICKÉ SALONY

MANUÁL PRO KOSMETICKÉ SALONY MANUÁL PRO KOSMETICKÉ SALONY www.cosmeticanatura.cz www.argital.cz MANUÁL PRO KOSMETICKÉ SALONY Obsah Přírodní kosmetika Argital Certifikace Úvod Kosmetické působení zeleného jílu Trojí účinek zeleného

Více

Společnost Health & Beauty - Zdraví a krása

Společnost Health & Beauty - Zdraví a krása Společnost Health & Beauty - Zdraví a krása Health and Beauty (H&B) je izraelská kosmetická firma, která vyrábí a prodává přírodní kosmetické a léčebné výrobky nejvyšší kvality. Všechny produkty jsou vyráběny

Více

Dotyk vědy. ze srdce Paříže

Dotyk vědy. ze srdce Paříže Dotyk vědy ze srdce Paříže Odborníci nabízejí exkluzivní ošetření obličeje a těla ve více než jedenácti tisících salonů krásy GUINOT na světě. Náš tým výzkumníků neustale pracuje na tom, aby byla Vaše

Více

Použití Balení: Kód: Zesvětlující krém na obličej Účinek Použití Balení: Kód: Vyhlazující náplasti na oční víčka Účinek Použití Balení: Kód:

Použití Balení: Kód: Zesvětlující krém na obličej Účinek Použití Balení: Kód: Vyhlazující náplasti na oční víčka Účinek Použití Balení: Kód: Krém uvolňuje cévy a eliminuje podráždění kůže. Aktivní komplex proti kuperóze s éterickým olejem heřmánku normalizuje mikrocirkulaci v kapilárách, brání vzniku shluku žilek. Výrazně zmenšuje zčervenání

Více

Systém péče o pleť. Krásná a zářivá pleť je snem každé ženy. Kosmetika ETRE BELLE přichází do našich salonů, aby Vám tento sen pomohla splnit.

Systém péče o pleť. Krásná a zářivá pleť je snem každé ženy. Kosmetika ETRE BELLE přichází do našich salonů, aby Vám tento sen pomohla splnit. Systém péče o pleť Krásná a zářivá pleť je snem každé ženy. Kosmetika ETRE BELLE přichází do našich salonů, aby Vám tento sen pomohla splnit. Každá žena ví, jak stav a vzhled její pleti umí ovlivnit psychickou

Více

Prestižní řada s patentovaným komplexem pro zralou pleť

Prestižní řada s patentovaným komplexem pro zralou pleť www.eveline.cz Prestižní řada s patentovaným komplexem pro zralou pleť Black caviar (černý kaviár) je exkluzivní přísada, která regeneruje pleť na buněčné úrovni. Je to ten největší zdroj proteinů, minerálů,

Více

Přírodní kosmetika z prosluněné Itálie

Přírodní kosmetika z prosluněné Itálie ALOE VERA PURE QUALITY finclub international 100% přírodní Aloe Vera gel Extra panenský olivový olej G UA R A N TE E D Přírodní kosmetika z prosluněné Itálie Suroviny certifikované organické z ekologického

Více

zvláštní regulace pro regeneraci pleti za pomoci síly ovocných kyselin

zvláštní regulace pro regeneraci pleti za pomoci síly ovocných kyselin CZ přírodní hydratační péče o pleť pro mastnou a smíšenou pleť pro vitální pleť po 35. roku života fantasická péče čistého luxusu proti vráskám aktivní omlazující péče pro ni i pro něj zvláštní regulace

Více

Péče o krásu je filozofie, která má hodně co do činění s pravdou a láskou.

Péče o krásu je filozofie, která má hodně co do činění s pravdou a láskou. KATALOG PRODUKTŮ 2 Péče o krásu je filozofie, která má hodně co do činění s pravdou a láskou. 3 OBSAH. Po stopách krásy 1. KONCEPT. Historie (Strana 5) 2. PÉČE. Odlíčení a čištění pleti. (Strana 6) Péče

Více

Obnovující maska na obličej a krk Minerální komplex Účinek Použití Balení: Kód: Tonizující maska s omlazujícím efektem Lotos Účinek Použití Balení:

Obnovující maska na obličej a krk Minerální komplex Účinek Použití Balení: Kód: Tonizující maska s omlazujícím efektem Lotos Účinek Použití Balení: Obnovující maska na obličej a krk Minerální komplex Vitamínová a minerální první pomoc pro unavenou pleť obličeje a krku. Maska stimuluje výměnné procesy, obohacuje pokožku o vitamíny, makro a mikroelementy,

Více

f Najdete nás KIM JEONG MOON ALOE TEMPERANCE, s.r.o. V. P. Čkalova 9 160 00 Praha 6 Tel. 224 312 200, 224 313 307 www.temperance.cz info@temperance.

f Najdete nás KIM JEONG MOON ALOE TEMPERANCE, s.r.o. V. P. Čkalova 9 160 00 Praha 6 Tel. 224 312 200, 224 313 307 www.temperance.cz info@temperance. TEMPERANCE, s.r.o. V. P. Čkalova 9 60 00 Praha 6 Tel. 00, 07 www.temperance.cz info@temperance.cz Naše výrobky nejsou testovány na zvířatech NATURAL e x t r a c t s Používame přírodní látky a výtažky PE

Více

Integra zastaví čas, pohladí Vaše smysly, navodí harmonii duše a těla.

Integra zastaví čas, pohladí Vaše smysly, navodí harmonii duše a těla. Katalog produktů Integra zastaví čas, pohladí Vaše smysly, navodí harmonii duše a těla. INTEGRA Profesionální pleťová kosmetika Společnost Procosmetik Integra zahájila svoji činnost v roce 1985 v Barceloně.

Více

Výrobky Ziahn, stránka č.18

Výrobky Ziahn, stránka č.18 Výrobky Ziahn, stránka č.8 TEMPERANCE, s.r.o. V. P. Čkalova 9 60 00 Praha 6 Tel. 4 00, 4 07 www.temperance.cz Naše výrobky nejsou testovány na zvířatech NATURAL e x t r a c t s Používame přírodní látky

Více

Zdrojem je Středozemní moře, místo zrodu terapie mořskou vodou. Odbornost, věda a účinnost

Zdrojem je Středozemní moře, místo zrodu terapie mořskou vodou. Odbornost, věda a účinnost Moře, zdroj života Moře je nepostradatelné pro život, obsahuje vzácné stopové prvky a minerály, které jsou nezbytné pro blahobyt lidského těla. Tyto blahodárné účinky moře jsou využity v péči o pokožku.

Více

MEDAVITA Akciová společnost Medavita byla založena roku 1963. Tato rodinná firma je italskou značkou, která je leaderem na trhu s péčí o vlasy a

MEDAVITA Akciová společnost Medavita byla založena roku 1963. Tato rodinná firma je italskou značkou, která je leaderem na trhu s péčí o vlasy a MEDAVITA Akciová společnost Medavita byla založena roku 1963. Tato rodinná firma je italskou značkou, která je leaderem na trhu s péčí o vlasy a vlasovou pokožku. Cílem společnosti je vyvíjet, vyrábět

Více

Domaci katalog. Obsah

Domaci katalog. Obsah Obsah Domaci katalog FACE LINE / Péče o obličej 2-37 Sensydra line / linie pro normální a citlivou pokožku Re-balance line / linie pro smíšenou pokožku Purity line / linie na problematickou pokožku Gla-atipica

Více

OBJEVTE VAŠI IDEÁLNÍ PLEŤ

OBJEVTE VAŠI IDEÁLNÍ PLEŤ OBJEVTE VAŠI IDEÁLNÍ PLEŤ PRO CITLIVOU PLEŤ BEZ PARABENŮ S TERMÁLNÍ VODOU Z VICHY ZDRAVÍ A KRÁSA PLETI VÍCE NEŽ 80 LET Vše začalo v roce 1931 kdy byla ve Francii založena vůbec první dermokosmetická značka

Více

NEJSTARŠÍ TAJEMSTVÍ KRÁSY NA SVĚTĚ

NEJSTARŠÍ TAJEMSTVÍ KRÁSY NA SVĚTĚ NEJSTARŠÍ TAJEMSTVÍ KRÁSY NA SVĚTĚ V hebrejštině slovo AHAVA znamená láska.mrtvé moře je kouzelné tajemné místo nejnižší bod světa. Již starověcí Římané si zde budovali lázně a využívali léčivých schopností

Více

DOMÁCÍ PÉČE SALÓNNÍ OŠETŘENÍ ČIŠTĚNÍ PLETI

DOMÁCÍ PÉČE SALÓNNÍ OŠETŘENÍ ČIŠTĚNÍ PLETI Značka Keenwell je na trhu od roku 1972, kdy se etablovala coby ideální spojení mezi nejnovějšími vědeckými poznatky a luxusem. Oblíbené a mimořádně ceněné produkty nabízejí výjimečné výsledky. Vaše pleť

Více

Krém proti vráskám ETANI

Krém proti vráskám ETANI Krém proti vráskám ETANI Collagen Intensive Anti-Wrinkle Cream Díky využití nejmodernějších poznatků má Intensivní kolagenový protivráskový krém ETANI velmi silný hydratační efekt, který je oproti působení

Více

NOVINKA LAVERA PŘÍRODNÍ PÉČE O PLEŤ

NOVINKA LAVERA PŘÍRODNÍ PÉČE O PLEŤ NOVINKA LAVERA PŘÍRODNÍ PÉČE O PLEŤ Profesionální výrobky pro každý typ pleti 100% přírodní S certifikátem NATRUE Nová pleťová péče od lavery má vylepšené složení, přináší moderní receptury plné luxusních

Více

Kniha krásy MIRRA podzim/zima 2010/2011

Kniha krásy MIRRA podzim/zima 2010/2011 Kniha krásy MIRRA podzim/zima 2010/2011 O B S A H MIRRA INTENSIVE Intenzivní péče DEPIGMENTACE 2 PROGRAM No 1 Podzimní bělení kůže 3 MIRRA DAILY Každodenní péče ČIŠTĚNÍ 4-5 Každodenní péče TONIZACE 6-7

Více

Přírodní kosmetika ze Španělska KATALOG. www.elysse.cz

Přírodní kosmetika ze Španělska KATALOG. www.elysse.cz Přírodní kosmetika ze Španělska KATALOG www.elysse.cz Přírodní kosmetika ze Španělska Ráda bych vám představila zcela novou, kvalitní a přírodní kosmetiku značky Instituto Espaňol. Vznikla se záměrem vytvořit

Více

KATALOG PRODUKTŮ 2014 ČESKÁ PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKA NA FRANCOUZSKÝCH ZÁKLADECH. hýčká Vaši pleť...

KATALOG PRODUKTŮ 2014 ČESKÁ PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKA NA FRANCOUZSKÝCH ZÁKLADECH. hýčká Vaši pleť... KATALOG PRODUKTŮ 2014 ČESKÁ PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKA NA FRANCOUZSKÝCH ZÁKLADECH hýčká Vaši pleť... ČESKÁ PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKA NA FRANCOUZSKÝCH ZÁKLADECH Vývoj a výroba přípravků FOR LIFE & MADAGA probíhá

Více

Pleuramax. Maxík Glukan Junior. Produktový katalog. Strana 1

Pleuramax. Maxík Glukan Junior. Produktový katalog. Strana 1 Beta glukany Pro koho jsou glukany určeny? I když se cí7te zdravě, doporučuje se užívání beta- glukanu jako prevence. Mnoho lidí používá beta- glukan v období chřipkových a virových epidemií. Je určený

Více

Profesionální německá přírodní kosmetika

Profesionální německá přírodní kosmetika Profesionální německá přírodní kosmetika Inspirováno přírodou PREFERUJEME PŘÍRODU Exkluzivní kosmetika Dr. Belter čerpá z bohatství přírody. Nabízí vysoce kvalitní přípravky s obsahem 95-100 % přírodních

Více

Anti-aging& Longevity

Anti-aging& Longevity Anti-aging& Longevity Péče o vlasy SHAMPOO CONDITIONER Oční okolí CRYSTAL EYE LIFT Ochrana pleti DAY CREAM REVIVE NIGHT CREAM GOLD CREAM Čištění pleti CLEANSER RE-EMERGE ENZYME Nadstandardní péče o pleť

Více