SEKCE OCELOVÉ KONSTRUKCE

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "SEKCE OCELOVÉ KONSTRUKCE"

Transkript

1 SEKCE OCELOVÉ KONSTRUKCE

2 EGE spolu se svými dceřinými společnostmi tvoří holding, jehož aktivity jsou zaměřeny na potřeby elektroenergetiky v České republice i v zahraničí. Holding disponuje výhradně českým kapitálem, vlastním know-how a vlastní výrobní základnou. Mateřská společnost EGE, spol. s r.o. vyrábí a dodává především speciální zařízení pro energetiku. Celou činnost výrobní základny lze rozdělit do tří oblastí: speciální silnoproudá elektrotechnika, vývody generátorů zapouzdřené vodiče a ocelové konstrukce. V rámci podpory stability a využití potenciálu společnosti se firma diverzifikuje i na jiné než energetické trhy, např. úspěšně působí ve výrobě ocelových konstrukcí pro lanovky či průmyslové haly. Ke všem svým výrobkům zajišťuje EGE vlastní vývoj, návrh, projektovou činnost, montáž a servis.

3 SEKCE OCELOVÉ KONSTRUKCE ČINNOST SEKCE Sekce Ocelové konstrukce se zabývá zejména výrobou a dodávkami ocelových konstrukcí pro energetiku. Stěžejní produkty: příhradové stožáry pro nadzemní vedení VN a VVN pomocné a hlavní konstrukce rozvoden Další sortiment: ocelové konstrukce stožárů pro lanové dráhy ocelové konstrukce pro stanice lanovek pomocné ocelové konstrukce pro lanovky ocelové konstrukce hal speciální stavební konstrukce dle potřeb zákazníků EGE působí v oboru výroby ocelových konstrukcí více než šedesát let. Sekce Ocelové konstrukce svým zákazníkům po celém světě nabízí vynikající odborné technické znalosti, dlouhodobé praktické zkušenosti a seriozní poradenskou službu v oblastech vývoje, výroby, povrchové ochrany a montáže ocelových konstrukcí. ROZSAH ČINNOSTI engineering konstrukční práce technologická příprava v ý r o b a zkušební montáž povrchová ochrana zinkem nebo nátěrem balení, expedice r e a l i z a c e záruční a pozáruční servis MANAGEMENT JAKOSTI Certifikace dle norem ISO 9001, ISO 14001, ISO 3834 a OHSAS je udržována náročnými audity pro celý rozsah předmětu činnosti sekce.

4 02 03 Ocelové konstrukce pro energetiku Příhradové stožáry 22 kv Příhradové svařované konstrukce z válcovaných rovnoramenných úhelníků. Pro vedení je tvořeno kombinací svařovaných dílů, které jsou navzájem spojeny šroubovými styky. Povrchová ochrana konstrukce je zajištěna žárovým pozinkováním dle ČSN EN ISO 1461 nebo nátěrem. Stožáry je možné vyrábět od vrcholového tahu 12 kn do 80 kn a podle výšky stožáru od 12 m do 24 m. Vybavení konzolami podle potřeby investora. Příhradové stožáry 110 kv Příhradové ocelové konstrukce z válcovaných rovnoramenných úhelníků v provedení celošroubovaném nebo v kombinaci se svařovanými díly. Povrchová ochrana je řešena žárovým pozinkováním nebo nátěrem, či kombinací obou možností, tzv. duplexním systémem. Základní rozdělení stožárů podle funkce: nosné kotevní /rohové, výztužné a rohové výztužné/ odbočné podchodové a jiné Stožáry jsou vetknuty obvykle do blokových základů. Pomocí speciálních základových dílů lze osadit typové stožáry na pilotové základy. Převýšení všech typů je po třech nebo čtyřech metrech od základní výšky stožárů. Pro většinu typů stožárů je možné použít jeden držák zemnícího lana. Pro vybrané typy jsou konstrukce vybaveny i dvojitým držákem zemnícího lana.

5 příhradové stožáry Příhradové stožáry 220 kv Příhradové ocelové konstrukce z válcovaných rovnoramenných úhelníků v provedení šroubovaném a některé části v provedení svařovaném. Povrchová ochrana je řešena žárovým pozinkováním nebo nátěrem, či kombinací obou možností, tzv. duplexním systémem. Dělení stožárů: portálové stožáry 220 kv ocelové příhradové stožáry 220 kv Příhradové stožáry 400 kv Příhradové ocelové konstrukce z válcovaných rovnoramenných úhelníků v provedení celošroubovaném. Povrchová ochrana konstrukce je tvořena žárovým pozinkováním nebo nátěrem. Dělení stožárů podle funkce: n o s n é v ý z t u ž n é r o h o v é o d b o č n é Příklady pojmenování konstrukcí: kv typ Kočka typ Delta kv typ Donau Existuje také možnost kombinace stožárů v provedení 220 kv a 400 kv.

6 04 05 Ocelové konstrukce rozvoden 110 kv a 400 kv Ocelové konstrukce z válcovaných profilů, svařované nebo šroubované, koncepčně individuálně projektované pro kaž dý stavební záměr. Povrchová ochrana je řešena žárovým pozinkováním nebo nátěrem, či kombinací obou možností, tzv. duplexním systémem. Ocelové konstrukce pro energetiku HAVARIJNÍ STOŽÁRY Sekce Ocelové konstrukce je dodavatelem sortimentu pro havarijní stožáry by pasy. Jedná se o typizované svařované díly obvykle z válcovaných úhelníků, které je formou stavebnice možné snadno vzájemně propojit pomocí šroubových spojů. Povrchová ochrana je zajištěna žárovým pozinkováním nebo nátěrem. speciální ocelové konstrukce pro energetiku Důležitým sortimentem jsou také speciální ocelové konstrukce pro energetiku, například plošiny pod generátorový vypínač a ocelové konstrukce pod vývody generátorů elektráren vyráběné pro sekci Zapouzdřené vodiče EGE.

7 Ostatní ocelové konstrukce Ocelové konstrukce hal Konstrukce průmyslových hal projektované a vyráběné přímo podle potřeb investora. Sekce Ocelové konstrukce je schopna nabídnout kompletní dodávky včetně projektového návrhu, výroby a montáže. Stožáry lanovek Příhradové ocelové konstrukce vyráběné převážně z dutých profilů v kombinaci s U-profily, nebo z úhelníků v provedení celošroubovaném či v kombinaci se svařovanými díly. Povrchová ochrana konstrukce je řešena žárovým pozinkováním. Návrh a výroba lanovkových stožárů podléhá nejnáročnějším požadavkům na kvalitu. Sekce Ocelové konstrukce má ve zpracování tohoto sortimentu letité zkušenosti. Speciální ocelové konstrukce Speciální ocelové konstrukce, montované i svařované jsou projektovány a vyráběny dle požadavků a potřeb investora. Jako povrchovou úpravu nabízíme zinko vání nebo nátěr dle přání zákazníka. Mezi významné realizované zakázky patří například montážní plošiny pro leteckou společnost Airbus.

8 06 07 ENGINEERING A TECHNICKÁ PŘÍPRAVA VÝROBY ENGINEERING A DESIGN Sekce Ocelové konstrukce vlastní inženýrské, konstrukční a technologické kapacity včetně moderního technického zázemí. Nabízíme konstrukční kapacity pro výpočet, návrh a realizaci technické dokumentace zejména pro následující sortiment: stožáry 22 kv stožáry 110 kv stožáry 400 kv rozvodny kv speciální haly či budovy z ocelových konstrukcí speciální výrobky z ocelových konstrukcí /lanovky, montážní plošiny/ normy a standardy Návrh a výpočet dle: EN 1990 EN 1991 /EC1/ + EN 1993 /EC3/ UBS, ASCE7 + AISC LRFD, AISC ASD Výroba dle: EN , EN ISO včetně DIN Používaný software: CAD: AutoCad, Advance Steel Výpočty: SCIA ENGINEER PROCES ZPRACOVÁNÍ TECHNICKÉ DOKUMENTACE předání návrhu zákazníkem statické výpočty a návrh ocelové konstrukce soupis částí ocelové konstrukce zpracování dílenských výkresů a kusovníků materiálový soupis a soupis spojovacího materiálu kompletační soupisy pro uložení do palet a svazků zpracování balicích listů pro spojovací materiál montážní dokumentace včetně montážních návodů dokumentace skutečného provedení díla

9 dodávky a zpracování materiálu ZÁKLADNÍ MATERIÁL Konstrukce je vyráběna z konstrukčních nelegovaných ocelí. Jednotlivé prvky jsou navrženy z oceli S235JR a S355J2. Materiál S355J2 je nakupován s atestem 3.1., u materiálu S235JR je možné doložit atest 2.2 dle normy ČSN EN SPOJOVACÍ MATERIÁL Je použit pro spojení jednotlivých příček, stojin a stykových plechů. Obvykle jsou využívány konstrukční šrouby dle DIN 7990 o pevnosti 8.8 nebo 5.6 v kombinaci s maticí dle EN ISO SVAŘOVÁNÍ Stožáry a konstrukce jsou zpracovány dle ČSN EN Svařování je prováděno v ochranné atmosféře metodou MAG. Při výrobě je prováděna stoprocentní vizuální kontrola provedení svarů ve stupni C dle ČSN EN Svařovací práce provádějí pouze vyškolení svářeči dle platných norem ČSN , ČSN EN a DIN EN Zpracování materiálu Dělení a tvarování materiálu Vrtání, děrování Povrchová úprava Stříhání Řezání Pálení Ohýbání Vrtání Děrování Závitování Značení Tryskání Zinkování Natírání Lakování Komplexní zajištění dělení a tvarování materiálu Komplexní zajištění vrtání a děrování materiálu Komplexní zajištění povrchové úpravy

10 08 VÝROBNÍ ZÁKLADNA SEKCE VÝROBA A EXPEDICE Moderní vybavení výroby odpovídá náročným požadavkům na dodržení kvality a respektování kvalitního pracovního prostředí a ochrany životního prostředí na základě certifikace ISO 9001, ISO a OHSAS Roční kapacita výroby je cca tun ocelových konstrukcí. Výrobní základna Sekce Ocelové konstrukce je tvořena dvěma výrobními provozy o celkové výměře m 2. Součástí této plochy jsou i prostory pro realizaci zkušebních montáží, krytá hala skladu hutního materiálu, krytá hala paletizace a expedice. Sekce vlastní moderní strojní park odpovídající náročným požadavkům na zpracování materiálu a bezpečnost výrobního provozu. balení a expedice Spojovací materiál je balen do dřevěných beden dle potřeby staveb. Uvnitř beden je materiál pečlivě roztříděn a zabalen do PP pytlů. Veškeré transportní jednotky i spojovací materiál jsou označeny v souladu s kompletačním soupisem či balicími listy. Plocha expedice odpovídá výrobním kapacitám. Sekce je schopna na přání zákazníka dodat zboží na místo určení dle platných podmínek Incoterms. Zajistíme: pozemní balení podle kompletačních soupisů či balicích listů pro tuzemskou a evropskou přepravu, zámořské balení pro mezinárodní lodní či leteckou přepravu dle platných předpisů.

11

12 Sekce Ocelové konstrukce EGE, spol. s r.o. Novohradská České Budějovice Česká republika Tel.: Fax:

TMT spol. s r.o. Chrudim

TMT spol. s r.o. Chrudim Projekce Konstrukce Výroba Montáž Servis TMT spol. s r.o. Chrudim transportní manipulační technika www.tmt.cz Úvod Vážení obchodní přátelé, dostává se Vám do rukou katalog výrobků a služeb, kterými je

Více

UNIVERZITA PARDUBICE DOPRAVNÍ FAKULTA JANA PERNERA DIPLOMOVÁ PRÁCE. 2010 Bc. Jakub Kostelecký

UNIVERZITA PARDUBICE DOPRAVNÍ FAKULTA JANA PERNERA DIPLOMOVÁ PRÁCE. 2010 Bc. Jakub Kostelecký UNIVERZITA PARDUBICE DOPRAVNÍ FAKULTA JANA PERNERA DIPLOMOVÁ PRÁCE 2010 Bc. Jakub Kostelecký Univerzita Pardubice Dopravní fakulta Jana Pernera Optimalizace výběru regálového zakladače pro sklad hutního

Více

EKM. Profil společnosti. Statutární orgán společnosti. Výrobní a ekonomické údaje. Kontaktní údaje

EKM. Profil společnosti. Statutární orgán společnosti. Výrobní a ekonomické údaje. Kontaktní údaje Profil společnosti Společnost EKM vznikla 18. května 1992 zápisem do obchodního rejstříku Krajského obchodního soudu v Brně odd. C, číslo 5863 s obchodním jménem Elektro Kroměříž, s. r. o. Sídlo: Kroměříž,

Více

TECHNICKÉ KVALITATIVNÍ PODMÍNKY STAVEB STÁTNÍCH DRAH. Kapitola 19 OCELOVÉ MOSTY A KONSTRUKCE

TECHNICKÉ KVALITATIVNÍ PODMÍNKY STAVEB STÁTNÍCH DRAH. Kapitola 19 OCELOVÉ MOSTY A KONSTRUKCE Správa železniční dopravní cesty, státní organizace Dlážděná 1003/7, 110 00 Praha 1, Nové Město TECHNICKÉ KVALITATIVNÍ PODMÍNKY STAVEB STÁTNÍCH DRAH Kapitola 19 OCELOVÉ MOSTY A KONSTRUKCE Třetí - aktualizované

Více

PŘÍPADOVÉ STUDIE. AGADOS, s.r.o. Situace: Výchozí stav: Obchodní cíle: Řešení mygem :

PŘÍPADOVÉ STUDIE. AGADOS, s.r.o. Situace: Výchozí stav: Obchodní cíle: Řešení mygem : PŘÍPADOVÉ STUDIE AGADOS, s.r.o. AGADOS s.r.o. je společnost, která vyrábí vysoce spolehlivé výrobky. Jednou z priorit firmy je kvalita vyráběných přívěsů. Jejich dlouhověkost je zajištěna kvalitním designérským,

Více

KPS Metal a.s. Urbánkova 231 676 02 Moravské Budějovice Tel.: +420 568 402 111, Fax +420 568 421 425 e-mail: info@kpsmetal.cz

KPS Metal a.s. Urbánkova 231 676 02 Moravské Budějovice Tel.: +420 568 402 111, Fax +420 568 421 425 e-mail: info@kpsmetal.cz KPS Metal a.s. Urbánkova 231 676 02 Moravské Budějovice Tel.: +420 568 402 111, Fax +420 568 421 425 e-mail: info@kpsmetal.cz KPS METAL A.S. Společnost byla založena v roce 1882 jako továrna na výrobu

Více

NEREZOVÝ NÁBYTEK. Kvalita na prvním místě. Katalog nerezového nábytku pro zdravotnictví. chráníme zdraví lidí

NEREZOVÝ NÁBYTEK. Kvalita na prvním místě. Katalog nerezového nábytku pro zdravotnictví. chráníme zdraví lidí NEREZOVÝ NÁBYTEK Katalog nerezového nábytku pro zdravotnictví Kvalita na prvním místě chráníme zdraví lidí MMM Group vedoucí dodavatel služeb pro zdravotnictví BMT Medical Technology s.r.o., tradiční výrobce

Více

Rexroth v České republice

Rexroth v České republice Electric Drives and Controls Hydraulics Linear Motion and Assembly Technologies Pneumatics Service Rexroth v České republice The Drive & Control Company Naše zkušenosti ve službách Vašeho úspěchu Vše potřebné

Více

Studie robotizace a automatizace. výrobních technologií

Studie robotizace a automatizace. výrobních technologií Studie robotizace a automatizace výrobních technologií Ing. Lubomír Novotný, Ph.D. a prof. Dr. Ing. Jiří Marek API Akademie produktivity a inovací, s.r.o. Leden 2011 Obsah 1 Úvod...3 2 Východiska a cíle

Více

AZ Elektrostav, a.s.

AZ Elektrostav, a.s. Profil společnosti AZ Elektrostav, a.s. Společnost AZ Elektrostav, a.s. je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze ve spisové složce 1625/B. Zápis byl proveden dne 4.6.1992. Notářským

Více

RFQ 2007 Projekt Energetické využití kondenzátů v Biocel Paskov a.s.

RFQ 2007 Projekt Energetické využití kondenzátů v Biocel Paskov a.s. RFQ 2007 INSTALACE POTRUBÍ ROZSAH A PODMÍNKY DODÁVKY 1 OBECNÉ INFORMACE 1.1 Obecně Předmětem poptávky je dodávka a instalace potrubí z nerezové oceli, uhlíkové oceli a plastu, včetně primárních a sekundárních

Více

Obsah : I. TECHNICKÁ ZPRÁVA C.2.1.1 1. Úvodní údaje 2. Technické údaje 3. Technické řešení 4. Závěrem SCHÉMA ZAPOJENÍ ULOŽENÍ KABELŮ VÝKAZ VÝMĚR

Obsah : I. TECHNICKÁ ZPRÁVA C.2.1.1 1. Úvodní údaje 2. Technické údaje 3. Technické řešení 4. Závěrem SCHÉMA ZAPOJENÍ ULOŽENÍ KABELŮ VÝKAZ VÝMĚR Obsah : I. TECHNICKÁ ZPRÁVA C.2.1.1 1. Úvodní údaje 2. Technické údaje 3. Technické řešení 4. Závěrem II. VÝKRESY SITUACE SCHÉMA ZAPOJENÍ ULOŽENÍ KABELŮ VÝKAZ VÝMĚR C.2.1.2 C.2.1.3 C.2.1.4 C.2.1.4 I. TECHNICKÁ

Více

http://www.tobrys.cz

http://www.tobrys.cz http://www.tobrys.cz TECHNICKÁ ZPRÁVA Dokumentace pro ohlášení stavby REKONSTRUKCE ČÁSTI DVOJDOMKU Jeremenkova 959/80, Praha 4 2011/05-149 Ing. Tomáš Bryčka 1. OBSAH 1. OBSAH 2 2. ÚVOD: 4 2.1. IDENTIFIKAČNÍ

Více

HK ENGINEERING CHRUDIM

HK ENGINEERING CHRUDIM HK ENGINEERING CHRUDIM InÏen ring Dodávky Obchod Konzultace Generální dodávky, inženýring a kompletace investičních celků a průmyslových zařízení Technologie pro životní prostředí Ekologizace průmyslových

Více

KAPITOLA 11 SVODIDLA, ZÁBRADLÍ A TLUMIČE NÁRAZŮ

KAPITOLA 11 SVODIDLA, ZÁBRADLÍ A TLUMIČE NÁRAZŮ MINISTERSTVO DOPRAVY ODBOR SILNIČNÍ INFRASTRUKTURY TECHNICKÉ KVALITATIVNÍ PODMÍNKY STAVEB POZEMNÍCH KOMUNIKACÍ KAPITOLA 11 SVODIDLA, ZÁBRADLÍ A TLUMIČE NÁRAZŮ Schváleno: MD OSI č. j. 205/10-910-IPK/1 ze

Více

KATALOG - ELEKTROTECHNICKÝ MATERIÁL

KATALOG - ELEKTROTECHNICKÝ MATERIÁL 2014 KATALOG - ELEKTROTECHNICKÝ MATERIÁL PROFIL FIRMY Základní informace: Historie a současnost firmy Obchodní název: Elektro, výrobní družstvo v Bečově nad Teplou Právní forma: Družstvo IČO: 00028886

Více

Schletter GmbH - Váš kompetentní partner

Schletter GmbH - Váš kompetentní partner Kov a více... 2 Schletter GmbH - Váš kompetentní partner Firmu Schletter GmbH založil v roce 1983 Ludwig Schletter sen. a dodnes si udržela svůj podnikatelský elán. V současné době zaměstnává stále rostoucí,

Více

SDRUŽENÍ ATOMEX GROUP. Sdružení výrobců technologických zařízení Česká republika

SDRUŽENÍ ATOMEX GROUP. Sdružení výrobců technologických zařízení Česká republika SDRUŽENÍ ATOMEX GROUP Sdružení výrobců technologických zařízení Česká republika Obchodní jméno: ATOMEX GROUP Adresa sídla: Černoleská 1930 Právní forma: 751 Zájmové sdružení právnických osob 256 01 Benešov

Více

Dáváme oceli smysl. ArcelorMittal Engineering Products Ostrava

Dáváme oceli smysl. ArcelorMittal Engineering Products Ostrava ArcelorMittal Engineering Products Ostrava Dáváme oceli smysl Strojírenská výroba Slévárna Opravy elektromotorů Soustružna válců Tepelné zpracování Železniční dvojkolí ArcelorMittal Engineering Products

Více

Stavebnictví a nemovitosti

Stavebnictví a nemovitosti Stavebnictví a nemovitosti Komplexní služby pro zajištění kvality, bezpečnosti a dodržení legislativních požadavků Kontrola kvality staveb Poradenství při řízení investic Snižování provozních nákladů Posouzení

Více

ZPRACOVÁNÍ PLECHU. Číslo 1/2010. TruLaser 1030: jednoduše výhodný stroj

ZPRACOVÁNÍ PLECHU. Číslo 1/2010. TruLaser 1030: jednoduše výhodný stroj Číslo 1/2010 ZPRACOVÁNÍ PLECHU odborný časopis a portál pro zpracovatele plechu www.zpracovaniplechu.cz TruLaser 1030: jednoduše výhodný stroj 1 Nízká pořizovací hodnota a provozní náklady 2 Velmi jednoduchá

Více

Průmyslová stáž ve společnosti KMT International, s r.o., Ostrava

Průmyslová stáž ve společnosti KMT International, s r.o., Ostrava VŠB - Technická univerzita Ostrava Fakulta strojní; Strojírenská technologie Magisterské studium Průmyslová stáž ve společnosti KMT International, s r.o., Ostrava Student: Zodpovědný vedoucí pro průmyslovou

Více

Nová nabídka, více výhod

Nová nabídka, více výhod VYDÁNÍ: V ČESKÉM JAZYCE, VYDÁNO 03/2014 PROROX Průmyslové izolace Nová nabídka, více výhod Dokonalost v řešeních pro technické izolace Podělíme se s Vámi o naše znalosti ROCKWOOL Technical Insulation dceřiná

Více

Rusko AO ARMATURY Group a.s. Oficiální zástupce ARMATURY Group a.s.

Rusko AO ARMATURY Group a.s. Oficiální zástupce ARMATURY Group a.s. Česká republika ARMATURY Group a.s. Provozovna a vedení společnosti Nádražní 129, 747 22 Dolní Benešov tel.: +420/553 680 111 fax: +420/553 680 333 e-mail: agroup@agroup.cz Provozovna a sídlo společnosti

Více

1. ÚVOD... 5 2. CHARAKTERISTIKA IMS... 5 3. POJMY, DEFINICE A POUŽITÉ ZKRATKY... 6 3.1 Výklad pojmů... 6 3.2 Použité zkratky... 6

1. ÚVOD... 5 2. CHARAKTERISTIKA IMS... 5 3. POJMY, DEFINICE A POUŽITÉ ZKRATKY... 6 3.1 Výklad pojmů... 6 3.2 Použité zkratky... 6 PŘÍRUČKA IMS INTEGROVANÝ SYSTÉM MANAGEMENTU PODLE ČSN EN ISO 9001 IRIS ČSN EN ISO 14001 ČSN OHSAS 18001 ČSN EN 50126 Vydání Autor Schválil Platnost od 1 Miroslav Šmiřák, dipl. tech., ŘJ Ing. Jaromír Šilhánek,

Více

NC Line s. r. o. Suchdol nad Odrou

NC Line s. r. o. Suchdol nad Odrou NC Line s. r. o. Suchdol nad Odrou PROFIL SPOLEČNOSTI Firma NC Line s. r. o. se zabývá zpracováním plechů dle požadavku zákazníka na CNC strojích - CNC pálení laserem, CNC vysekávání na vysekávacím stroji,

Více

TECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCI FAKULTA TEXTILNÍ BAKALÁŘSKÁ PRÁCE

TECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCI FAKULTA TEXTILNÍ BAKALÁŘSKÁ PRÁCE TECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCI FAKULTA TEXTILNÍ BAKALÁŘSKÁ PRÁCE Liberec 2012 Lukáš Heřmanský TECHNICKÁ UNIVERZITA V LIBERCI FAKULTA TEXTILNÍ Studijní program: B3107 Textil Studijní obor: 3107R007 Textilní

Více

TECHNICKÉ PARAMETRY SKLÁPĚCÍCH STOŽÁRŮ ABACUS. Sklápěcí stožáry 5 12 m

TECHNICKÉ PARAMETRY SKLÁPĚCÍCH STOŽÁRŮ ABACUS. Sklápěcí stožáry 5 12 m TECHNICKÉ PARAMETRY SKLÁPĚCÍCH STOŽÁRŮ ABACUS Sklápěcí stožáry 5 12 m O nás Vítejte ve světě sklápěcích stožárů ABACUS Abatec působí na českém trhu již 12 let a spolu s 50-ti letou zkušeností výrobce osvětlovací

Více

AUSTIS. váš partner pro stavebnictví a správu nemovitostí

AUSTIS. váš partner pro stavebnictví a správu nemovitostí váš partner pro stavebnictví a správu o společnosti Společnost AUSTIS a.s. byla založena v roce 1990 ryze českým soukromým kapitálem. Za dobu své, více než dvacetileté, existence se vyprofilovala jako

Více

HUTNÍ PROJEKT OSTRAVA a.s. TECHNICKÁ ZPRÁVA A TECHNICKÉ PODMÍNKY

HUTNÍ PROJEKT OSTRAVA a.s. TECHNICKÁ ZPRÁVA A TECHNICKÉ PODMÍNKY HUTNÍ PROJEKT OSTRAVA a.s. držitel certifikátu ISO 9001 a ISO 14001 TECHNICKÁ ZPRÁVA A TECHNICKÉ PODMÍNKY Objednatel : Vítkovice Aréna a.s. Stavba : Stavební úpravy v hale ČEZ ARÉNA Objekt : SO 003 Stavební

Více