SIMPLY CLEVER NOVÁ ŠKODA FABIA PŘÍSLUŠENSTVÍ

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "SIMPLY CLEVER NOVÁ ŠKODA FABIA PŘÍSLUŠENSTVÍ"

Transkript

1 SIMPLY CLEVER NOVÁ ŠKODA FABIA PŘÍSLUŠENSTVÍ

2 VÁŠ VŮZ, VÁŠ STYL, VÁŠ PODPIS Nová ŠKODA Fabia je sebevědomý vůz, který Vám již při koupi přináší široké možnosti individualizace. S příslušenstvím z naší nabídky pak můžete dosáhnout ještě většího efektu. Nechte se vést svým stylem i praktickými potřebami. Podtrhněte sportovní charakter designu. Dopřejte si vyšší komfort a technické vychytávky. Vyberte si z užitečných doplňků. Objevte výhody střešních nosičů. a další doporučené produkty nabízejí stoprocentní kompatibilitu s Vaším vozem, dlouhou životnost a bezpečnost. A Vaše osobitá Fabia Vám nabídne ještě větší potěšení z každodenního využívání vozu.

3

4 DESIGN A SPORT Vyjádřete svou individualitu naplno a na první pohled. Vedle stylového sportovního paketu, kterým zvýrazníte dynamický design vozu, máte spoustu dalších možností. Například originální interiérové polepy nebo kožené doplňky. Prahové lišty. A samozřejmě atraktivní kola z lehké slitiny o rozměrech 15", 16" nebo 17". Sportovní paket Red & Grey Součástí paketu jsou červená 17" kola z lehké slitiny Savio, červené kryty bočních zrcátek a červeno-šedý polep kapoty, střechy a pátých dveří. V nabídce je i černá varianta paketu (černá kola a kryty zrcátek, červeno-šedý polep). Paket lze objednat výhradně s novým vozem. ŠKODA AUTO zajišťuje odbornou montáž.* * Od 2. čtvrtletí 2015 bude součástí paketu i černý rámeček mřížky chladiče.

5 Interiérový polep Můžete si vytvořit individuální fólii se svou fotografií nebo si vybrat z nabídky předdefinovaných motivů, která bude rozšiřována a pravidelně aktualizována. Fólie lze objednat na ŠKODA E-shopu, kde získáte i potřebné informace k vytvoření vlastního motivu. Zákaznická individuální fólie: pro dekor Piano White (6V C), Piano Black (6V D); předdefinovaná fólie se zeleným abstraktním motivem: pro dekor Piano White (6V E), Piano Black (6V F); předdefinovaná fólie s červeným abstraktním motivem pro dekor Piano White (6V G) Kryty bočních zrcátek Kryty bočních zrcátek V červené barvě V černé barvě (6V ) (6V A) Dekorativní prahové lišty s ALU vložkou Dekorativní prahové lišty ALU Kryty pedálů z ušlechtilé oceli Malý kožený sportovní paket v červené kůži cherry red (6V ) (6V A) Pro vozy s manuální převodovkou Volant: sportovní (5E CXQ), multifunkční pro ovl. rádia (5E A CXR), rádia a telefonu (5E B CXR); madlo ruční brzdy (6V ); (5E ), s automatickou hlavice a manžeta řadicí páky: 5stupňová převodovka 1,2 TSI a 1,4 TDI (6V DYT), 1,0 MPI (6V A DYT); 6stupňová (6V B DYT); převodovkou (5E ) aut. převodovka levostranné řízení (6V ), pravostr. (6V ); převodovka DSG levostranné řízení (6V A), pravostr. (6V A)

6 Kolo z lehké slitiny Savio 7,0J x 17" pro pneumatiky 215/40 R17 V černé metalické barvě, broušené (5JA B FL8) Kolo z lehké slitiny Savio 7,0J x 17" pro pneumatiky 215/40 R17 V černé matné barvě, broušené (5JA C ZG6) Kolo z lehké slitiny Clubber 7,0J x 17" pro pneumatiky 215/40 R17 (6V Z8) Kolo z lehké slitiny Rock 7,0J x 16" pro pneumatiky 215/45 R16 (6V C 8Z8) Kolo z lehké slitiny Italia 7,0J x 16" pro pneumatiky 215/45 R16 V bílé barvě, broušené (6V A FM9) Kolo z lehké slitiny Italia 7,0J x 16" pro pneumatiky 215/45 R16 Ve stříbrné barvě, broušené (6V B 8Z8) Kolo z lehké slitiny Italia 7,0J x 16" pro pneumatiky 215/45 R16 V černé metalické barvě, broušené (6V FL8) Kolo z lehké slitiny Propeller 6,0J x 15" pro pneumatiky 185/60 R15 (5JA A 8Z8) Kolo z lehké slitiny Mato 6,0J x 15" pro pneumatiky 185/60 R15 (6V Z8) Velkoplošné kryty Dentro pro ocelová kola 6,0J x 15" (6V ) Velkoplošné kryty Flair pro ocelová kola 5,0J x 14" (6V )

7 KOLA Z LEHKÉ SLITINY Kola z lehké slitiny ze ŠKODA Originálního příslušenství jsou názorným příkladem spojení kvality, funkčnosti a estetiky. Procházejí všemi zkouškami jako kola pro sériovou produkci a tím je zajištěna jejich vysoká kvalita a bezpečnost v provozu. V rámci vývoje a zkoušek jsou zohledněny všechny vlivy, které mohou při provozu vozidla nastat, včetně krajních situací. Všechna kola musí vyhovět přísným požadavkům, které jsou kladeny na tento životně důležitý díl. Certifikovaní dodavatelé pak zaručují kvalitu vyráběných kol z lehké slitiny a dodržení stanovených parametrů. Díky široké nabídce designů a barevných provedení kol si můžete svůj vůz individualizovat přesně podle svých představ. ŠKODA PNEUGARANCE Ani vysoce kvalitní pneumatiky nejsou zcela odolné proti nástrahám, které na Vás mohou čekat na cestách. Ať už jde o hřebíky, nebo ostré obrubníky a kameny, poškození pneumatiky bývá většinou natolik rozsáhlé, že je potřeba pořídit si novou. A právě proto, aby pro Vás zničená pneumatika již nepředstavovala finanční ztrátu, Vám přinášíme program ŠKODA Pneugarance. Obal na kompletní kola Sada obalů na kola až do průměru ráfku 18" a 245 mm šířky, vyrobena z kvalitního polyesteru, díky robustním držadlům umožňuje snadný transport a přenášení kol. ( B) Garanci na pneumatiku automaticky získáte pouze při koupi kompletního zimního kola u autorizovaného obchodního partnera ŠKODA nebo na ŠKODA E-shopu. Garance je poskytována jednotlivě, tedy bez ohledu na počet zakoupených kol. Vztahuje se na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník. Pokud máte platnou Záruku mobility, můžete využít i odtah do nejbližšího autorizovaného servisu ŠKODA. Krytky šroubů Stříbrnošedá matná (1Z Z37), pro kola s bezpečnostními šrouby C (1Z A Z37); stříbrnošedá lesklá (1Z UZ7); stříbrná metal (1Z ZS); černá lesk (1Z B9); černá mat (1Z C), pro kola s bezpečnostními šrouby C (1Z A 01C) Pro dosažení maximální kvality produktů ze sortimentu ŠKODA Originálního příslušenství je využívána i výpočetní technika, jako například zde na simulačním obrázku z testování kol z lehké slitiny. S programem ŠKODA Pneugarance získáte slevu až 70 % z ceny nové pneumatiky. Výše slevy (stejně jako doba platnosti záruky) závisí na hloubce zbytkového dezénu, přičemž limitem jsou 4 mm. Poškození pneumatiky Vám už tedy nemusí zkazit náladu. Garanci můžete uplatnit u kteréhokoli autorizovaného partnera ŠKODA v rámci České republiky. Připravte se na zimu výběrem kompletních zimních kol ze sortimentu ŠKODA Originálního příslušenství.

8

9 INFOTAINMENT Vaše nová Fabia si s vyspělými technologiemi rozumí. Tak to využijte. Samozřejmě tu platí, že s vyšším stupněm infotainment systému přicházejí i ty nejzajímavější funkce. Používáte smartphone? Pak ve Vašem autě nemůže chybět SmartGate. Jezdíte dlouhé trasy? Asistent pro rozpoznání únavy bude skvělým spolujezdcem. SmartGate SmartGate umožňuje propojit smartphone nebo tablet přes aplikace ŠKODA se systémy vozu a získat tak zajímavé provozní údaje, třeba jak je jízda ekonomická nebo dynamická, ale i servisní informace apod.* Škoda Originální příslušenství (6V ) Drive MFA Pro MotorSound G-Meter Performance Service Propojovací kabel pro USB Škoda Originální příslušenství Mini USB (5JA H) Apple 5 (5E E) Micro USB (5JA J) Asistent pro rozpoznání únavy Systém vyhodnocuje, od rychlosti 65 km/h do 200 km/h, údaje ze senzorů posilovače řízení. Když zaznamená chování, které může indikovat únavu (např. intenzivnější korekce směru volantem), upozorní řidiče akustickým i optickým signálem a doporučí přestávku. Škoda Originální příslušenství (5E ) * Informace o podmínkách využívání a kompatibilitě SmartGate s modelem Fabia, stejně jako seznam aplikací ŠKODA a informace o jejich dostupnosti najdete na

10 KOMFORT A UŽITEK Mít svůj styl znamená mít i vlastní představy o komfortu. Dolaďte si vůz přesně podle nich. A protože komfort přichází ruku v ruce s užitkem, je naše nabídka hodně pestrá. Jako když zařizujete byt. Od koberců po chladničku. S ohledem na všechny členy rodiny, včetně psa. Přední lapače nečistot (6V ) Zadní lapače nečistot (6V ) Ochranná fólie zadního nárazníku (6V )

11 Dětské zrcátko Upevňuje se nad vnitřní zpětné zrcátko. Bez nutnosti otáčet hlavu můžete zkontrolovat děti Tempomat na zadním sedadle. Škoda Originální příslušenství Pro všechny motorizace: Černé ( B 9B9), béžové ( B WC4), šedé ( B YZO) pro vozy s palubním počítačem (6V B), bez palubního počítače (6V A) Loketní opěrka vpředu Obsahuje odkládací schránku. (6V ) Gumový koberec do zavazadlového prostoru (6V ) Plastová vložka do zavazadlového prostoru (6V ) Vyjímatelný koš na odpadky Držák multimediálních přístrojů Umisťuje se do odkládací kapsy Vkládá se do držáku v předních či zadních dveřích. na středové konzole. V černé barvě (5JA B9), v béžové barvě (5JA WC4) (5JA A) Termoelektrický chladicí box 15 l Zařízení má dvojí funkci, umožňuje chladit i ohřívat. Síťový program Sada tří sítí, vertikální sítě jsou dvojité. Univerzální fixační element (5L ) (6V ) V šedém designu (6V A), bez vyobrazení: v černém designu (6V )

12 Autokoberce Automobil je tak trochu druhým domovem. Aby jeho interiér zůstal útulný a čistý, můžete jej ochránit pomocí textilních a pryžových vkládaných koberců. Zachycují nečistoty i vlhkost, jejich povrch neklouže a svým tvarem dokonale vyplňují prostor pod nohama pasažérů. Zatímco textilní koberce poskytují nohám komfortní pocit a přispívají k pozdějšímu nástupu únavy řidiče, gumové koberce jsou optimální pro použití za nepříznivého počasí, kdy se na podrážkách pasažérů může do interiéru dostat větší množství nečistot. Koberce lze kdykoliv vyjmout, snadno vyčistit a vyměnit je za ty, které se Vám právě budou hodit. Textilní koberce Prestige s červeným okrajem Čtyřdílná sada pro levostranné řízení (6V B), pravostranné řízení (6V B) Textilní koberce Prestige Čtyřdílná sada pro levostranné řízení (6V ), pravostranné řízení (6V ) Gumové koberce se zvýšeným okrajem Dvoudílná přední sada pro levostranné řízení (6V ), pravostranné (6V ); dvoudílná zadní sada (6V ) Gumový koberec přes tunel Škoda Originální příslušenství (6V ) Drží a vydrží Věděli jste, že textilní koberce ze ŠKODA Originálního příslušenství procházejí také podpatkovým testem? Při něm je simulována práce nohy řidiče na plynovém pedálu, zabořením podpatku do hloubky 5 mm od povrchu koberce za sucha i mokra a pod úhlem 45. Kromě toho koberce podstupují také zátěžový test na odolnost v podobě dlouhodobé jízdní zkoušky. Dále je prováděn test úchytů, kterými jsou k čalounění vozu připevněny přední koberce. Test je určen k ověření správné míry pevnosti klipů, které musí umožňovat komfortní manipulaci z pohledu zákazníka a zároveň koberec Ochranný potah zadních sedadel (DMA ) držet na jeho místě i přes občasná škubnutí za jízdy. Tyto fixační elementy jsou ověřeným řešením, které můžeme nalézt u všech vozů skupiny Volkswagen. Přístroj na provádění podpatkového testu. Testování pevnosti fixačních elementů.

13

14 PŘEPRAVA Vypravte se za novými cyklostezkami nebo sjezdovkami. Jeďte autem na dovolenou. Cestujte, poznávejte, bavte se. A vezměte si s sebou vše, co potřebujete. Myslete přitom na komfort a bezpečnost posádky. Některé věci zkrátka do interiéru nepatří, i kdyby se tam vešly. Převezte je na střeše nebo v přívěsu. Tažné zařízení Odnímatelné tažné zařízení (6V ), neodnímatelné (6V ); elektroinstalace s 13pólovou zásuvkou pro vozy s přípravou pro tažné zařízení (6V ), bez přípravy (6V ) Základní střešní nosič (6V )

15 Uzamykatelný box na lyže a snowboardy Kapacita až 5 párů lyží nebo 4 snowboardy, objem 380 litrů, úspěšně absolvoval City Crash test. K dispozici ve třech barevných variantách. Uzamykatelný nosič jízdního kola s hliníkovým profilem Nosič se skládá z aerodynamicky tvarovaného hliníkového profilu a držáku z matně chromované oceli. Snadná montáž na příčníky, vlastní váha cca 3,2 kg, nosnost až 20 kg. Ověřen testem City Crash. (3T B) Bez vyobrazení: Uzamykatelný nosič jízdního kola s ocelovým profilem (3T ) STŘEŠNÍ NOSIČE, DRŽÁKY A BOXY Když si pořídíte základní střešní nosič z nabídky ŠKODA Originálního příslušenství, Váš vůz odveze téměř cokoli. Na základní střešní nosič lze totiž snadno namontovat další střešní systémy a nosiče, jako například držáky kol, držáky či box na lyže a snowboardy, zavazadlový koš apod. Základní střešní nosič rozměrově a tvarově dokonale odpovídá modelu Fabia. Stoprocentní kompatibilita produktu s vozem vylučuje problémy s instalací nebo při používání. Vyhnete se i případným bezpečnostním rizikům, která mohou nastat při používání neoriginálního příslušenství. Nosiče procházejí mnoha náročnými testy. V různých podmínkách se ověřuje například jejich odolnosti vůči korozi, nosnost, pevnost nebo životnost; ověřuje se také následná vodotěsnost vozu po instalaci nosiče. Během tzv. City Crash testu musí nosič zatížený vahou 90 kg zůstat na karoserii i při přetížení cca 12 G trvajícím 50 milisekund (simulace nárazu). V černé barvě (5L A) Ve stříbrné barvě (5L ) V bílé barvě (5L B) Mapa simulace napětí vyvolaného utažením střešního nosiče. Zavazadlový koš Dodáván včetně upínací sítě a popruhů. (LBT ) Uzamykatelný nosič lyží nebo snowboardů s hliníkovým profilem Kapacita až 4 páry lyží nebo 2 snowboardy. Díky širokým otevíracím tlačítkům je možné držák lyží obsluhovat i v silných rukavicích. Funkce výsuvu usnadňuje nakládání a vykládání. Je vhodný i pro přepravu wakeboardu. (LBB ) Bez vyobrazení: Uzamykatelný nosič lyží nebo snowboardů s ocelovým profilem (LBT )

16

17 BEZPEČNOST Vaše individualita je rozhodující, i pokud jde o bezpečnost. Máte malé děti? Začněte výběrem autosedačky. Chcete vždy bravurně a bezpečně zaparkovat? Neocenitelným pomocníkem jsou parkovací senzory. A nezapomeňte, že nová Fabia strhává pozornost. Mechanické zabezpečení řazení se postará o bezpečí Vašeho vozu, kdekoli zastavíte. Zadní parkovací senzory (6V )

18 DĚTSKÉ AUTOSEDAČKY Chcete dětem zajistit ve voze maximální bezpečí? Dětské autosedačky z nabídky ŠKODA Originálního příslušenství s možností upevnění po i proti směru jízdy, komfortem a variabilitou představují nejlepší řešení přepravy nejmenších pasažérů. Praktické a variabilní Inteligentní konstrukce autosedaček umožňuje posadit dítě nejen dozadu, ale také na sedadlo spolujezdce, kam na něj vidíte. Autosedačky se vyznačují variabilitou a mnoha možnostmi nastavení, kterými je lze přizpůsobit měnící se velikosti dětí. Dětská autosedačka Wavo ( D) Dětská autosedačka Baby Plus ( E) Dokonale prověřené Všechny autosedačky z nabídky ŠKODA Originálního příslušenství splňují evropský bezpečnostní homologační předpis (EHK 44.04) a prošly řadou dalších prověrek. Vysokou kvalitu a bezpečnost autosedaček potvrzují vynikající výsledky v nárazovém testu Euro NCAP společně s úspěšnými testy nehořlavosti, míry škodlivých látek a kvality potahu. Podložka pod dětskou autosedačku ( A) Dětská autosedačka Wavo Kind ( D) Kategorie (podle hmotnosti v kg) Název 0+ (0 13) 1 (9 18) 2 (15 25) 3 (22 36) Baby Plus 0 13 Wavo Wavo Kind Prohlédněte si video z průběhu testování dětských autosedaček.

19 Sada pro rezervní kolo (6V ) Bezpečnostní šrouby kol Zamezují neoprávněné demontáži kola. Při manipulaci se šrouby je nutné použít speciální nástavec. ( C) Autolékárnička Obsah odpovídá novelizované vyhlášce č. 216/2010. (3T ) Skládací lopata na sníh Vyrobena z hliníkové slitiny, hmotnost 750 g, třídílná, včetně praktického textilního obalu. ŠKODA Originální příslušenství (5L ) Výstražný trojúhelník Skladný, ale stabilní a dobře viditelný, se sklopnými kovovými nožkami pro případy nouzového stání na silnici. ŠKODA Originální příslušenství Mechanické zabezpečení řazení Uzamkne převodovku a chrání tak Váš vůz před odcizením. Manuální převodovka: 1,0 MPI (6V B), 1,2 TSI, 1,6 MPI a 1,4 TDI (6V ); automatická převodovka (6V A) Tažné lano Atestováno, umožňuje táhnout vozidla o celkové hmotnosti až kg. (GAA ) Sněhové řetězy Pro 14" kola (CEP ), pro 15" kola (5JA ) Sada náhradních žárovek Pro vozy bez mlhovek: H4 (6V ), H7 (6V A); pro vozy s mlhovkami: H4 (6V B), (GGA A) Reflexní výstražná vesta Vyrobena ze 100% polyesteru, dodávána v textilním pouzdře. ŠKODA Originální příslušenství Ve žluté barvě ( F), v oranžové barvě (XXA ) H7 (6V C)

20 DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY Udělejte si radost novou stylovou mikinou. Nebo překvapte své přátele originálním tričkem. Nová Fabia se stala inspirací pro kolekci dárkových předmětů, které jsou praktické a zároveň vyjadřují sportovně-elegantní styl vozu. Pohodlná mikina, kterou využijete ve volném čase, se hodí i pro sportovní aktivity. Velikosti: dámská mikina S XL, pánská mikina S XXXL. Materiál: 97 % bavlna, 3 % elastan, rubová strana nepočesaný fleece. Dámská mikina (6V A D), pánská mikina (6V A F) Bílé tričko s výrazným logem Fabia okamžitě napoví, jakému vozu dáváte přednost. Velikosti a materiál: dámské triko S XL, 95 % bavlny a 5 % elastanu, pánské triko S XXXL, 100% bavlna. Dámské triko (6V A D), pánské triko (6V A F) Pouzdro na tablet s osmi vnitřními kapsami (6V ) Kšiltovka s kovovou přezkou pro nastavení velikosti (6V ) Klíčenka s velkým kroužkem jako skvělý doplněk k Vašim klíčům od vozu (6V ) Uvedené produkty představují pouze část ze široké nabídky dárkových předmětů. Informace o celém sortimentu získáte u autorizovaného servisního partnera ŠKODA nebo na ŠKODA E-shopu.

21 Společnost ŠKODA AUTO považuje za jeden ze svých prvořadých cílů vývoj a výrobu produktů, které jsou v maximální možné míře šetrné k životnímu prostředí ve všech fázích svého životního cyklu. Hlavní důraz klademe na výběr recyklovatelných materiálů. Vozy ŠKODA vyrábíme progresivními technologiemi v moderních výrobních provozech splňujících nejpřísnější kritéria. Pro antikorozní ochranu lakovaných částí vozu je používána výhradně bezolovnatá kataforéza (KTL) a vodou ředitelné barvy. Snižování spotřeby paliva a emisí realizujeme v rámci koncernové strategie, a tak motory, které nabízíme, splňují aktuální emisní předpisy. Všechny produkty ŠKODA AUTO splňují zákony a předpisy na ochranu půdy a vody. Výsledkem těchto aktivit je, že vozy ŠKODA odpovídají nejen požadavkům z oblasti technické úrovně, bezpečnosti a kvality, ale i z oblasti ochrany životního prostředí. Společnost ŠKODA AUTO tak přispívá k zachování čistého životního prostředí při současném zajištění mobility a spokojenosti svých zákazníků. Ekologické logo vyjadřuje vědomí odpovědnosti a snahu ŠKODA AUTO o trvale udržitelný vývoj společnosti a šetrný přístup k životu a přírodě. Stáhněte si interaktivní katalog do svého mobilního zařízení. Dostupný od 12/2014. Stáhněte si aplikaci ŠKODA Manual pro přístup ke kompletnímu manuálu Vašeho vozu. Stáhněte si aplikaci ŠKODA Servis pro pomoc na Vašich cestách. Pro ŠKODA Originální díly & příslušenství navštivte ŠKODA E-shop. V tomto katalogu jsou vyobrazeny modely s volitelnou či příplatkovou výbavou, která nemusí být součástí standardní výbavy. Informace o technických údajích, konstrukci, vybavení, materiálech, zárukách a vnějším vzhledu se vztahují na období zadávání katalogu do tisku. Výrobce si vyhrazuje právo na změny bez předchozího oznámení. Údaje uvedené v tomto katalogu jsou tedy pouze orientační. Vzhledem k omezeným technickým možnostem tiskového procesu se barvy vyobrazené v tomto katalogu mohou mírně lišit od skutečných odstínů laků nebo jiných materiálů. Nejnovější údaje a další podrobné informace o standardní a volitelné výbavě, o aktuálních cenách, dodacích podmínkách a termínech si prosím ověřte u svého prodejce vozů Škoda. Svůj vůz si můžete sestavit pomocí konfigurátoru na Tento katalog byl vytištěn na papír vyrobený z buničiny bělené bez použití chloru. Papír je 100% recyklovatelný. Váš prodejce vozů ŠKODA: FA /14 skoda-auto.cz /skodacz /skodacz /skodacz /skodacz

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Rapid Spaceback příslušenství

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Rapid Spaceback příslušenství SIMPLY CLEVER ŠKODA Rapid Spaceback příslušenství Nová ŠKODA Rapid Spaceback je vůz, který umí nadchnout. Odvážností svého designu překračuje zavedené hranice a dokládá stále větší rozmanitost vozů ŠKODA.

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA YETI příslušenství

SIMPLY CLEVER. ŠKODA YETI příslušenství SIMPLY CLEVER ŠKODA YETI příslušenství Vůz ŠKODA Yeti je dokonalým společníkem na cestách za dobrodružstvím. S pakety a produkty z bohaté nabídky ŠKODA Originálního příslušenství jej můžete ještě vylepšit

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA YETI příslušenství

SIMPLY CLEVER. ŠKODA YETI příslušenství SIMPLY CLEVER ŠKODA YETI příslušenství Vůz ŠKODA Yeti je dokonalým společníkem na cestách za dobrodružstvím. S pakety a produkty z bohaté nabídky ŠKODA Originálního příslušenství jej můžete ještě vylepšit

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID PŘÍSLUŠENSTVÍ

SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID PŘÍSLUŠENSTVÍ SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID PŘÍSLUŠENSTVÍ ŠKODA Rapid je praktickým rodinným vozem, který se výborně osvědčí v běžných životních situacích. Pokud však chcete vůz přizpůsobit individuálním požadavkům své

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA PŘÍSLUŠENSTVÍ

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA PŘÍSLUŠENSTVÍ SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA PŘÍSLUŠENSTVÍ S vozy ŠKODA Fabia a Fabia Combi jezdí lidé nejrůznějších profesí a zájmů, mladé dvojice i rodiny s dětmi, aktivní sportovci i ti, kteří mají rádi hlavně pohodlí.

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Rapid příslušenství

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Rapid příslušenství SIMPLY CLEVER ŠKODA Rapid příslušenství ŠKODA Rapid je praktickým rodinným vozem, který se výborně osvědčí v běžných životních situacích. Pokud však chcete vůz přizpůsobit individuálním požadavkům své

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA CITIGO PŘÍSLUŠENSTVÍ

SIMPLY CLEVER ŠKODA CITIGO PŘÍSLUŠENSTVÍ SIMPLY CLEVER ŠKODA CITIGO PŘÍSLUŠENSTVÍ Ačkoli je ŠKODA Citigo jako doma v městských ulicích, její možnosti jsou daleko širší. Se ŠKODA Originálním příslušenstvím můžete dát navíc svému vozu individuální

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia příslušenství

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia příslušenství SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia příslušenství ŠKODA Octavia dokáže splnit nejrůznější očekávání. Vůz je proto skvělou volbou jak pro rodiny s dětmi, tak třeba mladé dvojice s aktivním životním stylem.

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia příslušenství

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia příslušenství SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia příslušenství ŠKODA Octavia dokáže splnit nejrůznější očekávání. Vůz je proto skvělou volbou jak pro rodiny s dětmi, tak třeba mladé dvojice s aktivním životním stylem.

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895

SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 Často se stává, že nemáte na výběr a musíte v životě zvládnout více úloh. Zastáváte různé role a občas také všechny najednou. A právě pro

Více

ŠKODA RAPID SPACEBACK

ŠKODA RAPID SPACEBACK SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID SPACEBACK ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 Prostor se nedá uchopit, ale každodenně se nás dotýká. A tak do něj můžeme promítnout svoje emoce a kreativitu, aby se z něj

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Rapid příslušenství

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Rapid příslušenství SIMPLY CLEVER ŠKODA Rapid příslušenství ŠKODA Rapid je praktickým rodinným vozem, který se výborně osvědčí v běžných životních situacích. Pokud však chcete vůz přizpůsobit individuálním požadavkům své

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID SPACEBACK

SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID SPACEBACK SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID SPACEBACK Prostor z nové perspektivy. Prostor, kde se cítíme nejlépe, je obvykle ten, který jsme spoluvytvářeli. Odrážejí se v něm naše emoce, temperament i kreativita, a tak

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Rapid Spaceback

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Rapid Spaceback SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Rapid Spaceback Prostor z nové perspektivy. Prostor, kde se cítíme nejlépe, je obvykle ten, který jsme spoluvytvářeli. Odrážejí se v něm naše emoce, temperament i kreativita, a

Více

SIMPLY CLEVER NOVÁ ŠKODA FABIA

SIMPLY CLEVER NOVÁ ŠKODA FABIA SIMPLY CLEVER NOVÁ ŠKODA FABIA ANATOMIE, KTERÁ STRHNE POZORNOST Nové motory EU 6 Front Assistant LED denní svícení Rain-Light Assistant MirrorLink Panoramatická prosklená střecha Sound systém ŠKODA Surround

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA SIMPLY CLEVER ŠKODA AUTO J OD ROKU 1895 Stále je nad čím žasnout. Stačí se jen podívat na život novýma očima. S vozem ŠKODA Octavia. Se svým elegantním nadčasovým designem,

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Rapid

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Rapid SIMPLY CLEVER ŠKODA Rapid Někdy se stane, že nemáte na výběr a musíte v životě zvládnout více úloh. To zná každý, kdo je zároveň manželem i tátou. Zastáváte různé role a občas také všechny najednou. Dny

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti SIMPLY CLEVER ŠKODA Yeti Objevte nepoznaný svět plný zážitků s vozem ŠKODA Yeti. Některá místa na mapě nenajdete. Malá dobrodružství mohou čekat hned za Vaším domem. Perfektní pro dlážděné cesty, nákupní

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí se

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Je až neuvěřitelné, kolik variant nabízí modelová řada ŠKODA Fabia. Nový výraz důvěrně známé tváře. S příchodem nového loga ŠKODA získávají vozy Fabia působivý dynamický výraz.

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Je až neuvěřitelné, kolik nabízí proměn: modelová řada ŠKODA Fabia se svými devíti variantami. Kompaktní vůz s mimořádným vnitřním prostorem: ŠKODA Fabia hatchback. Design vozů

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA RS ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA RS ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA RS ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 ŠKODA Octavia RS představuje jedinečnou kombinaci mimořádné dynamiky a vlastností praktického rodinného vozu. Moderní design je doprovázen

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA Když máte stále plný diář a chcete skloubit práci, koníčky i domácnost, pak je to právě všestranná ŠKODA Fabia, se kterou to půjde lehce. Každý den Vás přivítá svým přátelským

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo příslušenství

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo příslušenství SIMPLY CLEVER ŠKODA Citigo příslušenství Ačkoli je ŠKODA Citigo jako doma v městských ulicích, její možnosti jsou daleko širší. Se ŠKODA Originálním příslušenstvím můžete dát navíc svému vozu individuální

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA SUPERB

SIMPLY CLEVER ŠKODA SUPERB SIMPLY CLEVER ŠKODA SUPERB Asi tak tři roky života strávíte v autě. Vybírejte proto s rozvahou. ŠKODA Superb. Bez cestování si už dnešní svět asi nikdo z nás nedovede představit. I když Vám přitom Váš

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia Monte Carlo

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia Monte Carlo SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Monte Carlo To nejlepší, do čeho lze obléknout adrenalin. ŠKODA Fabia Monte Carlo. Když si chcete užít atmosféru rallye a zvednout adrenalin, nemusíte až do Monte Carla ani na

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Roomster příslušenství

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Roomster příslušenství SIMPLY CLEVER ŠKODA Roomster příslušenství ŠKODA Originální příslušenství Vám nabízí odpověď na Vaše individuální otázky týkající se zvýraznění jedinečnosti vozu, zvýšení jeho praktičnosti nebo umocnění

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Superb

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Superb SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Superb Asi tak tři roky života strávíte v autě. Vybírejte proto s rozvahou. Nová ŠKODA Superb. Bez cestování si už dnešní svět asi nikdo z nás nedovede představit. I když Vám přitom

Více