Profi L Stavíme svět, ve kterém. sami chceme žít.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Profi L 2015. Stavíme svět, ve kterém. sami chceme žít."

Transkript

1 Profi L 2015 Stavíme svět, ve kterém sami chceme žít.

2 Řídíme se politikou pěti nul Pět nul Skanska představuje kvalitativní cíle a vize, o které usilujeme v každém realizovaném projektu. Žádné úrazy Žádné porušení etických zásad Žádné ekologické incidenty Žádné vady Žádné ztrátové projekty

3 Profil Skanska ve světě 14 Zárukou vysoké kvality služeb a úspěšného vývoje společnosti jsou naši zaměstnanci 38 Záleží nám na našich klientech, zaměstnancích i společnosti, vůči které máme zodpovědnost 32 Rezidenční development Obsah Skanska a.s. Profil 2015 Skanska 2015 Klíčová data 5 Kdo jsme Skupina Skanska v ČR a SR 8 TOP management 10 Skanska a její lidé 13 Skanska ve světě 14 Design, zlom, produkce: Skanska a.s. Obrazový materiál: Není-li uveden jiný zdroj, pochází z archivu Skanska a.s. Adresa: Líbalova 1/2348, Praha 4 Březen 2015 Co děláme Bytové stavby 18 Občanské stavby 19 Průmyslové stavby 20 Inženýrské a ekologické stavby 21 Silniční stavby 22 Kolejové stavby 23 Mosty 24 Podzemní stavby 25 Hrubá stavba 26 Stavební materiály a výrobky 26 Specializované činnosti 27 Technologie 27 Služby 28 Facility Management 28 Technologické dodávky 29 Rezidenční development 30 Komerční development 31 Technický rozvoj a investice 32 Na čem nám záleží Společenská odpovědnost 36 Skanska a okolní prostředí 37 Skanska a bezpečnost práce 38 Etický kodex Skanska 40 Významná ocenění 42 Kontakty 45

4 4 Profil 2015 Klíčová data 2,9 % Z hlediska tržeb globální skupiny Skanska činil podíl Skanska v ČR a SR 2,9 %.

5 Profil v mil. Kč Tržby Provozní náklady Provozní zisk Finanční položky Zisk před zdaněním Zisk Aktiva celkem Vlastní jmění Order bookings (v běžném roce sml. zajištěno) Order backlog (zásoba prací ke konci roku) Průměrný počet zaměstnanců Podíl skupiny Skanska v ČR a SR na skupině Skanska z hlediska objemu tržeb 10,3% 9,2% 7,6% 5,9% 4,4% z hlediska počtu pracovníků 11,9% 12,1% 10,8% 10,4% 8,8% Kurzy CZK/EUR platne k daných let 26,93 26,465 25,06 25,8 25,14 27,425 27,725 Pozn.: Skupina Skanska v České a Slovenské republice. Konsolidovaná čísla dle IFRS

6 6 Profil 2015 Kdo jsme? Jsme jedna z nejvýznamnějších světových stavebních a developerských společností a jsme na to hrdí.

7 Profil

8 8 Profil Skupina Skanska v České a Slovenské republice Skupinu Skanska tvoří společnost Skanska a.s. a její dceřiné společnosti v České a Slovenské republice. Skanska a.s. se dělí na šest divizí: Pozemní stavitelství západ, Pozemní stavitelství východ, Silniční stavitelství, Železniční stavitelství, Výroba a Zdroje. Na Slovensku podniká skupina prostřednictvím závodů, které organizačně spadají pod jednotlivé divize a pod vedení obchodní společnosti Skanska SK a.s. Předmětem podnikání skupiny je stavební a developerská činnost, zejména dopravní, občanské, bytové, inženýrské a průmyslové stavby a Facility Management.

9 Profil Skupina se svými právními předchůdci působí na stavebním trhu již více než 60 let. Postupným vývojem, pod různými obchodními jmény a v různých právních formách se stala jednou z nejlepších moderních společností v České republice a na Slovensku. Společnost Skanska získala kontrolní podíl ve skupině v roce Jediným akcionářem Skanska a.s. je Skanska Kraft AB, jejímž stoprocentním vlastníkem je Skanska AB. V České republice působí nezávisle na skupině ještě společnost Skanska Property Czech Republic, s.r.o. (spadající pod Skanska Commercial Development Europe AB), Skanska Reality a.s. (spadající do skupiny Rezidenční development Polsko a Česká republika) a několik účelových společností Skanska (Special Purpose Vehicle) Rekonstrukce Galerie Mánes, Praha 2. Průjezd uzlem Plzeň ve směru III. TŽK 3. R7 MÚK Droužkovice MÚK Nové Spořice 4. VTP Park Ostrava 5. Rychlostní silnice R4 Košice Milhosť 6. Obytný soubor Jégeho Alej III, Bratislava

10 10 Profil 2015 Roman Wieczorek statutární ředitel Skanska a.s. Patrik Choleva finanční ředitel Skanska a.s. Jan Doleček personální ředitel Skanska a.s. Per-Anders Truedsson výkonný ředitel Pozemní stavitelství západ Skanska a.s. Petr Michálek výkonný ředitel Pozemní stavitelství východ Skanska a.s. Michal Reiter výkonný ředitel Silniční stavitelství Skanska a.s. TOP management Milan Nocar výkonný ředitel divize Výroba Skanska a.s.

11 Profil Leoš Vrzalík ředitel Business Development Skanska a.s. Magdaléna Dobišová generální ředitelka Skanska SK a.s. Jindřich Topol výkonný ředitel Železniční stavitelství Skanska a.s. Naďa Ptáčková generální ředitelka Skanska Reality a.s. Michal Jurka výkonný ředitel divize Zdroje Skanska a.s. Marie Passburg výkonná ředitelka Skanska Property Czech Republic, s.r.o.

12 12 Profil 2015 Zárukou vysoké kvality služeb a úspěšného rozvoje společnosti jsou naši zaměstnanci.

13 Profil Skanska a její lidé Naší prioritou je tým kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců na všech úrovních organizace. Naše hodnoty, kterými jsou etika podnikání, bezpečnost práce, zelené stavění a orientace na zákazníka jsou na pracovním trhu stále ojedinělé a atraktivní. Současně Skanska dlouhodobě podporuje rozvoj a vzdělávání svých zaměstnanců. Ti mají také jedinečnou možnost stát se spoluvlastníky společnosti prostřednictvím programu zaměstnaneckých akcií s názvem SEOP. Úspěšnou společností jsme zásluhou našich zaměstnanců, oni jsou hlavním hnacím motorem veškeré naší činnosti a díky nim prosperujeme. Svoji kariéru u nás rozvíjejí bez ohledu na věk, národnost či vzdělání, protože diverzita nám umožňuje využívat rozdílů při dosahování dalších cílů. Věříme, že právě různorodost našich zaměstnanců nám pomůže odlišit se na trhu, zvýšit naši konkurenceschopnost, a dosáhnout tak ještě lepších výsledků. Skupina Skanska umožňuje svým zaměstnancům rozvíjet kariéru podle jejich představ, ať už se jedná o profesionální rozvoj a cíle, nebo o dlouhodobý proces učení a vzdělávání. I v roce 2014 naše společnost vybrala talentované zaměstnance, kteří letos v rámci mezinárodních rozvojových programů nasbírají pracovní zkušenosti v zahraničí. Vnímáme nezbytnost podpory manažerů v období změny. Abychom posílili dovednosti klíčové pro efektivní řízení a spolupráci napříč skupinou, vytvořili jsme rozvojový program Skanska Akademie a úspěšně v něm pokračujeme. Zároveň Skanska svým zaměstnancům nabízí možnost stát se spoluvlastníky společnosti, a získat tak příležitost podílet se na zisku z budoucích úspěchů vlastní práce prostřednictvím již třetího běhu Programu zaměstnaneckých akcií Skanska (Seop).

14 14 Profil 2015 Skanska ve světě Skanska je jednou z předních světových stavebních a developerských skupin. Řídíme celý řetězec činností od prvotního konceptu až po dokončení staveb, rozvíjíme bytové a komerční projekty a jsme partnery soukromých i veřejných subjektů. Společně s našimi zákazníky a partnery myslíme na udržitelnou budoucnost a zapojujeme se do strategických projektů v oblasti společenské odpovědnosti. Naším primárním cílem je zlepšování života lidí. Věnujeme se tisícům projektů, díky tomu se stále rozvíjíme, vzájemně inspirujeme a přicházíme s novinkami. Náš kolektiv tvoří šedesát tisíc kolegů v celkem jedenácti zemích v Evropě a Spojených státech. Naše ředitelství sídlí ve Švédsku ve Stockholmu. Skupina Skanska AB je registrována na stockholmském burzovním trhu.

15 Profil St Mary Axe UK Se svými 180 metry se tzv. Okurka stala jednou z posledních stavebních ikon Londýna. Objekt byl navržen tak, aby byl přátelský k životnímu prostředí. Na výstavbě se podílelo sedm stavebních jednotek, které spojily své dovednosti a zvládly tuto novou ikonu postavit během tří let, a to i navzdory faktu, že pracovaly v jedné z nejrušnějších částí Londýna. 2. Atrium 1 Jedna z nejzelenějších varšavských budov Atrium 1 díky svým jedinečným technickým řešením získala certifikaci LEED Platinum. Ročně spotřebuje o 55 % méně energie a o 70 % méně vody než průměrné kancelářské budovy. Atrium 1 využívá nejvyspělejší dostupné technologie i jendoduché principy zeleného stavění, jako jsou zpracování recyklovatelných a lokálních materiálů nebo sběr dešťové vody Kanceláře Skanska USA Empire State Building USA Jedna z nejvýznamnějších historických a ikonických staveb New Yorku. 32. patro Empire State Building se stalo hlavním sídlem Skanska USA v oblasti New York. Patro bylo společností Skanska rekonstruováno ve vysokých standardech udržitelnosti. Tento kancelářský prostor se pyšní certifikací LEED for Commercial Interiors Platinum. 4. Bertchi scchool Na světě je jen několik budov, které získaly certifikát Living Buildings (Živé budovy). Bertschi School v Seattlu je jednou z nich. Kde jinde se děti mohou o udržitelnosti a zeleném stavění dozvědět víc než v uhlíkově neutrální škole se zelenou střechou a solárními panely, která je navíc energeticky a v zásobování vodou zcela soběstačná? 6 5. Stadion Meadowlands USA Meadowlands Stadion zahrnoval výstavbu technologicky vyspělého openair sportovního a zábavního centra s kapacitu diváků, a to včetně 217 luxusních apartmá. Nový stadion je domácím hřištěm New York Giants a New York Jets. 6. Univerzitní nemocnice New Karolinska Švédsko New Karolinska v Solně je prvním PPP projektem v oblasti zdravotnictví a zdravotní péče ve Švédsku.

16 16 Profil 2015 Co děláme? Stavíme pro veřejný i soukromý sektor rozsáhlé inženýrské stavby i malé rodinné domy. Stavění máme rádi.

17 Profil

18 18 Profil 2015 Bytové stavby 1 Pro veřejné i privátní investory stavíme v České i Slovenské republice širokou škálu nových bytových jednotek, komplexů a řadových domů. Důraz klademe především na kvalitu použitých postupů a materiálů. Stavíme domy na městských sídlištích s mnoha desítkami bytů i menší projekty včetně vilových čtvrtí a řadových domků. 1. Městské vily Villa Rustica, Bratislava 2. Bytový dům Slovanka, Praha 3. Obytný soubor Milíčovský háj jih, Praha 4. Bytový dům Pod Vodárenskou věží, Praha 5. Bytový dům Nová Ruda, Liberec 6. Bytový dům Kytlická, Praha 7. Obytný soubor Jégeho Alej III, Bratislava

19 Profil ČVUT rekonstrukce objektu A, Praha 2. Realizace opláštění Towers Ostrava 3. Rekonstrukce Galerie Mánes, Praha 4. Obytný soubor Jégeho Alej III, Bratislava 5. Autosalon Klokočka, LOP, Praha 6. Lázeňská zóna Lednice 7. Technologie metra V.A 8. Nadace Partnerství Rekonstrukce objektu B 9. OC Brezno Občanské stavby Rekonstrukce historických budov Naši specialisté získali zkušenosti při rekonstrukcích nejvýznamnějších historických památek v celé České republice. Vždy respektujeme původní ráz stavby a při zavádění moderních technologií jsme maximálně ohleduplní k jejímu historickému charakteru. 7 8 Výstavba a modernizace Stavíme obchodní prostory hypermarkety a shopping centra, modernizujeme i budujeme nové administrativní budovy, hotely, sportovní zařízení, budovy pro zdravotnictví i vzdělávání a letištní terminály. 9

20 20 Profil 2015 Průmyslové stavby Během krátké doby jsme schopni realizovat díla šetrná k životnímu prostředí, kde jsou efektivně použity nejmodernější stavební metody. Skladová a logistická centra Provádíme komplexní zakázky výstavby velkých skladových areálů a logistických center včetně ostatních souvisejících objektů podle požadavků investora. Součástí dodávky je příprava území před stavbou i konečné terénní úpravy okolí. K dispozici máme osvědčené systémy pro zakládání, konstrukční systémy hal a veškeré moderní technologie. Výrobní haly Vyrábíme a montujeme výrobní haly s nosnou konstrukcí z oceli, železobetonu a dřeva včetně nezbytných rozvodů inženýrských sítí a technologických celků Zímní stadion Varnsdorf 2. Centrální sklad hotových výrobků, Tyrolit 3. Tesco, Ivančice 4. Obchodně servisní středisko DAGROS 5. Technický objekt Phoenix Zeppelin, Košice 6. Výrobní hala ZWL Slovakia, Sučany 5 6

21 Profil Inženýrské a ekologické stavby 1. Rekonstrukce kanalizace a vodovodu Děčín 2. Otevřená zahrada a poradenské centrum NNO Údolní, Brno 3. Skupinový projekt Kutnohorsko Čáslavsko ČOV Kutná Hora 4. Riverview Vodovody a kanalizace Provádíme výstavbu nových a opravy stávajících kanalizačních a vodovodních řadů s použitím klasických i moderních technologií. Potrubní systémy Nabízíme komplexní služby od průzkumu po projektovou, dodavatelskou či servisní činnost v oblasti potrubních systémů a produktovodů. Čistírny odpadních vod Stavíme a rekonstruujeme čistírny odpadních vod. Pracujeme na vysoké technologické úrovni, aby výsledek plně odpovídal všem platným předpisům. Bioplynové stanice Provádíme výstavbu bioplynových stanic včetně nezbytných technologických celků. Pracujeme se špičkovými technologiemi, které zaručují splnění těch nejpřísnějších ekologických předpisů. Technická vybavenost, terénní a sadové úpravy Zabezpečujeme technickou vybavenost měst a obcí, provádíme stavby inženýrských sítí včetně domovních přípojek, výstavbu komunikací i terénní a sadové úpravy. Chemický průmysl Zajišťujeme služby a dodávky technologických zařízení pro chemický průmysl. Nabízíme spolupráci při technicko-ekonomickém řešení projektů. Disponujeme týmy pracovníků a specialisty, kteří mají zkušenosti s realizací investičních zakázek. Energetika Nabízíme souhrn služeb a dodávky pro komunální a průmyslovou energetiku i dílčí činnosti ve všech fázích projektu. Zaměřujeme se především na takové projekty, které ve svém důsledku vedou ke snížení měrné spotřeby energie a neobnovitelných přírodních zdrojů, a tím ke snížení zátěže životního prostředí. 1 2 Nízkoenergetické stavby Stavíme nejšetrnější objekty z hlediska spotřeby energie a provozních nákladů, tzv. pasivní domy. Při výstavbě používáme jak konvenční, tak ekologické stavební materiály, jako jsou nepálené cihly, hliněné omítky a slaměné izolace. Technologické dodávky pro ekologickou energetiku Realizujeme projekty a montáže technologických zařízení využívajících obnovitelná paliva (např. dřevní odpad, štěpka či sláma) a odpadní energie (výroba a využití bioplynu či odpadů ze skládek nebo čistíren odpadních vod). 4 3

22 22 Profil Silniční stavby 2 Stavíme silnice a dálnice, rozsáhlé liniové stavby i městské komunikace. Opíráme se o dlouholetou tradici a nejmodernější technologie. Asfaltové vozovky Pokládku hutněných asfaltových vrstev provádíme s využitím moderních finišerů, které zaručují vysokou kvalitu silnice. Používáme homogenizér asfaltových směsí. Provádíme recyklaci asfaltových vozovek za studena na místě i hloubkovou recyklaci. Betonové směsi a cementobetonové kryty Disponujeme sedmnácti stacionárními a jednou mobilní betonárnou po celé ČR s vlastní akreditovanou laboratoří pro kontrolu kvality betonu i celých staveb. Naše centra jsou vybavena plně automatizovaným systémem řízení výroby, který zajišťuje dodávku betonu v požadovaném množství a nejlepší kvalitě. Betonové vozovky Pokládka cementobetonového krytu je jednou ze specializací naší společnosti. Betonové vozovky a plochy se vyznačují několika uživatelskými výhodami: mají dlouhou životnost a výborné optické a protismykové vlastnosti. Pokládáme je nové, nebo rekonstruujeme staré. Provádíme opravy na frekventovaných úsecích dálnic tzv. rychlými betony. K našemu portfoliu patří zhotovení monolitických svodidel, žlabů, příkopů, obrubníků, štěrbinových žlabů apod. Letištní plochy Specializujeme se na rekonstrukce a výstavbu nových vzletových, přistávacích a pojezdových drah na civilních i vojenských letištích. Specializované činnosti: dodávka a montáž ocelových svodidel dodávka a montáž protihlukových stěn těžba a zpracování drceného kameniva zkoušky zemin a kameniva destruktivní a nedestruktivní zkoušky betonů demoliční a trhací práce půjčovna malé mechanizace půjčovna jeřábů a zdvihadel přeprava strojů na stavby akreditovaná laboratoř D47, stavba 4706 Hladké Životice Bílovec 2. Rychlostní silnice R4 Košice Milhosť 3. R7 MÚK Droužkovice MÚK Nové Spořice 4. Silnice I42 Brno, VMO, MÚK Dobrovského Svitavská radiála 5. Oprava RWY 06/24 I. etapa a úprava TWY E, Letiště Václava Havla Praha

23 Profil Kolejové stavby Jsme dodavatelem všech typů kolejových staveb v celém jejich životním cyklu, od výstavby přes údržbu až po rekonstrukci. Díky svým mnohaletým zkušenostem a využívání moderních technologií dokážeme garantovat včasnou a kvalitní realizaci zakázek jakéhokoliv rozsahu. Orientujeme se především na trhy v České a Slovenské republice a Polsku. Železnice Provádíme modernizace, údržbu a rekonstrukce železničních koridorů, regionálních tratí, železničních stanic a vleček včetně silno-proudých a slaboproudých technologií. Stavíme železniční mosty, podchody, propustky, odvodňovací systémy a provádíme protihluková opatření. Dále poskytujeme dodávky a služby v oblastech elektro, kolejová mechanizace a geodézie. V České republice jsme v roce 2014 úspěšně dokončili mimo jiné stavbu Průjezd uzlem Plzeň, na kterou navazujeme probíhajícím projektem Uzel Plzeň, přestavba pražského zhlaví. Nově jsme získali zakázku na zdvoukolejnění úseku Stéblová Opatovice nad Labem. Na Slovensku jsme realizovali rekonstrukci úseku Pstruša Viglaš. V Polsku jsme se podíleli na modernizaci železniční tratě v úseku Skarżysko Kielce a revitalizaci 1. Průjezd uzlem Plzeň ve směru III. TŽK 2. Optimalizace trati Zbiroh Rokycany tratě Paczyna Toszek Blotnica Strzelecka. Městská kolejová doprava Jako významný dodavatel kolejového svršku pražského metra a tramvajových tratí provádíme dodávky ucelených technologických celků i speciálních konstrukcí, a to jak při výstavbě, tak při rekonstrukcích. V loňském roce jsme úspěšně dokončili modernizaci tramvajové tratě Bělohorská v Praze. Dále již tradičně každoročně provádíme pravidelnou údržbu kolejového svršku pražského metra. V Polsku jsme realizovali již druhý úsek rekonstrukce tramvajové tratě v Lodži a předali jsme do provozu tři úseky tramvajových tratí v katovické aglomeraci. Nově jsme získali zakázku na výstavbu nové tramvajové tratě v Olsztýně. Více než 60 let budujeme kolejové stavby na českém a slovenském trhu. 1 2

24 24 Profil 2015 Mosty Ve stavbě mostů a mostních konstrukcí máme více než padesátiletou praxi a patříme v této oblasti ke špičce v České i Slovenské republice. Vysoce kvalifikovaní pracovníci zvládnou jak rekonstrukce a modernizace starších mostů, tak výstavbu nových mostů s jedinečnou konstrukcí či unikátními technologickými postupy. 2 Provádíme: monolitické železobetonové a předpjaté konstrukce prefabrikované mosty spřažené ocelobetonové mosty mosty zavěšené a visuté přesypané mosty (např. biokoridory) sanace a rekonstrukce Technologie: výsuvné skruže se spodním a s horním nosným systémem letmé betonáže pevné skruže a bednění předpínání betonových konstrukcí zvedání a spouštění těžkých břemen mostní svodidla a zábradlí portály dopravního značení Zavěšený dálniční most D1 Sverepec Vrtižer, městská estakáda v Považské Bystrici 2. Rekonstrukce Tyršova mostu v Přerově 3. Zavěšená lávka na cyklistické stezce Ostravská přes dálnici D47 4. Gulli Bridge v Norsku 5. Mostní objekt na rychlostní silnici R4 Košice Milhosť 5 V rámci projektu výstavby úseku silnice R7 spojující obce Droužkovice a Nové Spořice jsme vybudovali téměř 355 metrů dlouhou estakádu přes železniční trať Chomutov Cheb 355 m estakády

25 Profil Podzemní stavby 1 Máme letité zkušenosti s budováním tunelů a dalších podzemních staveb. V tunelech, které jsme realizovali, jezdí automobily i vlaky, nebo jsou jimi pod ulicemi měst rozvedeny inženýrské sítě. 2 Realizujeme otvírková důlní díla, velkoprostorová díla v podzemí a hloubíme svislé šachty. Ovládáme ražení pomocí vrtně- -trhacích prací, ale také pomocí razicích štítů. Díla s dlouhou životností jsou vyztužována definitivním ostěním z betonu nebo prefabrikátů. Přesnost naší práce zajišťujeme prostřednictvím vlastní geodetické skupiny. Díky multiprofesnímu zaměření a výborné technické vybavenosti dokážeme svou činnost přizpůsobit jakýmkoliv geologickým podmínkám. Kromě výstavby tunelů stavíme i nové části metra, ale jsme schopni rekonstruovat i stávající stanice a úseky. 1. Železniční tunel Turecký vrch 2. Stavba tunelu Kehärata, Finsko 3. Stavba tunelu Norsborg, Švédsko 3

26 26 Profil 2015 Hrubá stavba Jsme plně vybaveni veškerými zdroji, které jsou potřebné k výstavbě kompletních nosných železobetonových konstrukcí. Monolitické konstrukce Zajišťujeme kompletní dodávku monolitických železobetonových konstrukcí včetně zpracování nabídky a odborných konzultací technického řešení i profesionálního zpracování výrobní přípravy staveb. 2 Výroba a dodávka betonových směsí Naše výrobní centra jsou špičkově vybavena, aby zajišťovala dodávku betonu v určeném množství a nejvyšší kvalitě Corso Court, Praha 2. Polyfunkční objekt Střížkov, Praha 3. Rakouské gymnázium, Praha Stavební materiály a výrobky Stavební materiály a výrobky Zabýváme se výrobou, dopravou a čerpáním betonu a asfaltových směsí k dispozici je síť našich betonáren a obaloven. Nabízíme přes 80 základních receptur betonu. V rámci ČR provozujeme 11 moderních a výkonných obalovacích souprav pro výrobu asfaltových směsí pro hutněné asfaltové vrstvy a jednu obalovací soupravu pro výrobu litých asfaltů. Sedm obaloven vlastníme přímo, zbývajících pět je provozováno s obchodními partnery. Těžba a zpracování drceného kameniva Prostřednictvím našich třech lomů dodáváme vysoce kvalitní štěrk pro betonové a živičné směsi, kamenivo na stavby a pro kolejové lože. Provozovny mají platné výrobkové certifikáty a certifikát řízení systému jakosti. 4 5 Asfaltové vozovky Pokládku hutněných asfaltových vrstev provádíme s využitím moderních finišerů, které zaručují vysokou kvalitu silnice. Používáme homogenizér asfaltových směsí. Provádíme recyklaci asfaltových vozovek za studena na místě i hloubkovou recyklaci. 4. ECO CITY Malešice, Praha 5. Kaufland, Orlová

27 Profil Specializované činnosti 1 Naše společnost si bez problémů poradí i s neobvyklými nebo úzce specializovanými stavebními činnostmi. Umíme recyklovat asfaltové vrstvy za studena na místě, poradíme si s demoličními a střeleckými pracemi či výstavbou inženýrských staveb. Dovedeme vybudovat betonovou cyklostezku i zpracovat geodetický průzkum. Zabýváme se rovněž dodávkou, montáží a rekonstrukcí silničních svodidel či protihlukových stěn. Do svého výrobního programu jsme zařadili nový výrobek prefabrikované nástupiště Ska typu SUDOP, které dodáváme pro železniční stavby. Nezapomínáme ani na programy rekultivace krajiny odstraňující nejvážnější poškození přírody, kterou tak zachováváme čistou pro další generace. 1. Protihluková stěna, D47, stavba 4704 Lipník nad Bečvou Bělotín 2. Geodézie 3. Cyklostezka, Uherský Brod Nivnice 2 3 Stavba je tak kvalitní, jak kvalitní jsou její technologické části, proto prosazujeme používání nejmodernějších technologií. Technologie 1 Vzduchotechnika a klimatizace (1) Vyrábíme a prodáváme vzduchotechnické potrubí pro odvod tepla a kouře: potrubí pro odvod 1,25 mm, čtyřhranné skupiny 1, kulaté spiro potrubí a tlumiče hluku. Zajišťujeme prodej klimatizačního zařízení Airwell a ventilátorů Vortice či dodávky montáže technologie do tunelů. Nabízíme poradenskou a konzultační činnost včetně zajištění a optimalizace projektů VZT, záruční a pozáruční servis dodávané technologie. Technické zařízení budov Nabízíme komplexní dodávky a montáže v oblasti technického zařízení budov, projednávání koncepcí s investorem, vyhotovení projektů, cenových nabídek a kalkulací, realizace technologií vytápění a zdravotechnických zařízení, zajišťujeme poradenskou činnost, technickou podporu a servis těchto technologií. Domovní technika Zajišťujeme dílčí i celkové dodávky všech druhů domovní techniky, jako jsou kotelny, ústřední topení či strojovny. Elektro Poskytujeme dodávky a služby v oblasti kompletních elektroinstalací průmyslové, občanské a bytové výstavby a v oblasti slaboproudé a silnoproudé elektrotechnologie u liniových staveb, elektrických stanic, sítí a budov včetně výroby rozvaděčů. Stabilní hasicí zařízení Projektujeme, dodáváme a montujeme polostabilní i stabilní vodní, plynová, pěnová a vysokotlaká vodní hasicí zařízení. Provádíme nezbytné servisní a revizní práce. Vysokotlaká vodní mlha Technologie vysokotlaké vodní mlhy využívá k hašení jen 10 % vody oproti tradiční technologii. Při tlaku kolem 100 barů a užití speciálních rozprašovacích hlavic systém vytváří kapičky vody o velikosti mikronů. Díky vytlačování kyslíku a účinnému ochlazování prostoru je při hašení efektivnější.

28 28 Profil 2015 Služby Školicí středisko stabilních hasicích zařízení (1) Provozujeme speciální výukové centrum, jehož cílem je informovat, jak zacházet se systémy vodních, pěnových a plynových stabilních zařízení. Půjčovny malé mechanizace (2) Nabízíme pronájem strojů a zařízení charakteru malé mechanizace v našich provozovnách v Praze-Krči a Uhříněvsi, Brně, Olomouci, Bratislavě a v Prievidzi. Zajišťujeme přepravu strojů na stavby a nabízíme též prodej vybraného sortimentu nářadí a příslušenství značkových výrobců. Půjčovna jeřábů a zdvihadel Součástí jednotek zajišťujících dodávku hrubé stavby je středisko půjčovny jeřábů a zdvihadel. Tuto službu nabízíme i pro externí zákazníky. Akreditovaná laboratoř Laboratoře vykonávají průběžný dohled nad kvalitou jak vstupních materiálů, tak výrobní produkce. Zajišťujeme destruktivní a nedestruktivní zkoušky betonů, zkoušky čerstvého betonu a základní zkoušky zemin a kameniva. 1 2 Facility Management 3 Zajišťujeme kompletní servis komerčních nemovitostí, průmyslových a logistických parků i budov veřejné správy. Portfolio služeb zahrnuje komplexní správu nemovitostí technickou správu objektů, úklid, ostrahu, recepci, údržbu zeleně, revize, deratizace, dezinfekce, centrální dispečink, poradenství a další.

29 Profil Technologické dodávky 1 Provádíme komplexní technologické dodávky například pro metro, liniové stavby nebo chemický průmysl. Likvidace azbestu Azbest byl v minulosti využíván pro své izolační vlastnosti. Byly však zjištěny jeho zdraví škodlivé účinky. Odstraňujeme a sanujeme azbest z nejrůznějších objektů. Pro tuto speciální činnost jsme vybaveni technologií, znalostmi a nezbytnými oprávněními. Ocelové konstrukce Vyrábíme ocelové konstrukce a zajišťujeme technologické dodávky pro montáže ocelových konstrukcí, obvodových a střešních plášťů či světlíků. Vyrábíme a dodáváme ocelové konstrukce průmyslových či komerčních objektů včetně doplňkových komponentů a montáže opláštění. Dále se specializujeme i na silniční a železniční stavitelství, především v oblasti mostních konstrukcí, lávek, protihlukových stěn a mostních zábradlí. Sklohliníkové opláštění budov Provádíme poradenství v oblasti konstrukčních zásad lehkých obvodových plášťů, tepelné techniky, akustiky a statiky fasád, oken, dveří a prosklených zastřešení pro architekty i generální dodavatele. Naše projekční oddělení řeší nejen návrh optimálního objektového řešení LOP, ale i optimalizaci jednotlivých konstrukcí na základě architektonických, materiálových, statických a tepelnětechnických požadavků. Projekty zpracováváme ve 3D systémech Inventor a Revit. Kompletní výrobu lehkých obvodových plášťů zajišťujeme vlastními kapacitami v naší výrobní hale. Datová centra Zabezpečujeme komplexní stavební a technologickou dodávku datových center pro společnosti podnikající v oblastech průmyslové výroby a energetiky, telekomunikací i finančních služeb. Kompletní technologické dodávky dopravních a technologických staveb Zabezpečujeme komplexní technologické dodávky (projektovou dokumentaci, montáž, zkušební provoz, servisní prohlídky) dopravních staveb, a to jak nově budovaných (např. pražské metro IV.C1, metro IV.C2, metro V.A, tunelový komplex Pelcl Tyrolka, tunely stavby 513 Pražského okruhu, a především technologická část metra V.A v úseku Dejvická Motol), tak rekonstrukce stávajících staveb (opravy po povodních 2002, výměny eskalátorů, rekonstrukce stanice metra Stodůlky, rekonstrukce stanice metra Muzeum, generální opravy hlavního větrání pražského metra, záznamové zařízení kamerového systému v centrálním dispečinku metra, předstihové práce metra Dejvická) Likvidace azbestu 2. Heliport, nemocnice Liberec 3. ČVUT elektro 4. Aviatica Praha

30 30 Profil Rezidenční development 3 2 Skanska Reality a.s. v oblasti rezidenčního developmentu nabízí kompletní servis k naplnění jedné ze základních potřeb bydlení. Její činnost zahrnuje vyhledávání a nákup pozemků, vývoj nových projektů v oblasti bytové výstavby a následný prodej prostřednictvím vlastní realitní kanceláře. Byty a rodinné domy připravujeme v široké škále dispozic i standardů vybavení v mnoha rozličných projektech i lokalitách. Naši nabídku klientům rádi představíme ve Skanska Home Center na Pankráci, moderním prodejním místě, ve kterém je možné vyřešit vše, co souvisí s novým bydlením, na jednom místě od prvního kontaktu s realitním makléřem přes jednání týkající se dispozičních úprav a změn vybavení nového domova až po vyřizování záležitostí spojených se záručními závazky. Nově naše služby zahrnují i konzultace bytového designera. Svým klientům nabízíme také na míru ušité poradenství. Exkluzivní partner HypoSka, s. r. o., pro nás zajišťuje ve spolupráci se všemi bankovními domy, které poskytují hypoteční produkty, kompletní servis spojený s nákupem nemovitosti. Hypoteční specialisté za klienty vyřídí veškeré dokumenty, a navíc s námi klienti ušetří, neboť máme u bank vyjednané nadstandardní výhody. 1. Skanska Home Center, Praha Pankrác 2. Rezidenční čtvrť Botanica, Praha 3. Bytový dům Pod Vodárenskou věží, Praha 4. Milíčovský háj jih, 1. etapa, Praha 4

31 Profil Komerční development V České republice se developmentem komerčních nemovitostí zabývá Skanska Property Czech Republic, s.r.o., která je dceřinou společností Skanska Commercial Development Europe. Společnost spravuje všechny realizované projekty od prvotního konceptu přes jejich stavbu, pronájem až po prodej investorovi ve finální fázi Skanska Property Czech Republic, s.r.o., je na českém trhu aktivní od roku 1997 a od té doby realizovala řadu administrativních budov a obchodních prostor v Praze a Ostravě. V roce 2012 dokončila kancelářskou budovu City Green Court na pražském Pankráci, která má certifikaci LEED Platinum. Je to první budova na českém trhu, která se může pochlubit kombinací certifikátů LEED Platinum Core&Shell a LEED Platinum Commercial Interiors. Další z kancelářských projektů společnosti Skanska, Nordica Ostrava, obdržela jako první v České republice certifikát EU GreenBuilding za energetickou úsporu. V roce 2014 společnost dokončila výstavbu energeticky úsporného kancelářského projektu Riverview na pražském Smíchově. V současné době staví projekt Corso Court v Praze 8 Karlíně, který se v roce 2015 stane sídlem všech jednotek společnosti Skanska aktivních na českém trhu. Při navrhování a výstavbě tzv. zelených či šetrných budov vždy uplatňujeme nejnovější odborné znalosti globální skupiny Skanska a klademe důraz na úsporu energií a emisí uhlíku, šetrné hospodaření s vodou a minimalizaci odpadů. U každé z budov usilujeme o splnění nejvyšších environmentálních kritérií pro získání minimálně zlatého, ideálně platinového certifikátu LEED. Zvažujeme přednosti návrhů, které mají nižší provozní náklady po celou dobu životnosti nemovitosti. Již ve fázi plánování porovnáváme všechny vhodné alternativy, abychom vybrali tu nejefektivnější. Výsledný efekt zkušeností, znalostí a dovedností, které uplatňujeme při každém projektu, přetrvává i poté, co je nemovitost předána zákazníkovi Nordica, Ostrava 2. Riverview, Praha 3. Balabenka, Praha 4. City Green Court, Praha 5. Corso Court, Praha 3

O nás. Čím se zabýváme

O nás. Čím se zabýváme www.isco.cz O nás Hlavní činností společnosti ISCO s.r.o. je stavební a konzultační činností v oblastech pozemního a inženýrského stavitelství. Působnost je především v regionu Středočeského kraje a Prahy,

Více

Projekt Inovace studijního oboru Geotechnika, reg. č. CZ.1.07/2.2.00/28.0009. Subterra a.s.

Projekt Inovace studijního oboru Geotechnika, reg. č. CZ.1.07/2.2.00/28.0009. Subterra a.s. Projekt Inovace studijního oboru Geotechnika, reg. č. CZ.1.07/2.2.00/28.0009 Subterra a.s. Obsah Historie Mise, vize, strategie Významné stavby Organizační struktura a divize Kultura společnosti Historie

Více

KATALOG BETONOVÝCH VÝROBKŮ STAVEBNÍ SKUPINA EUROVIA CS ZÁVOD OSTRAVA

KATALOG BETONOVÝCH VÝROBKŮ STAVEBNÍ SKUPINA EUROVIA CS ZÁVOD OSTRAVA KATALOG BETONOVÝCH VÝROBKŮ STAVEBNÍ SKUPINA EUROVIA CS ZÁVOD OSTRAVA KONTAKTY ředitelství společnosti eurovia cs, a. s. Národní 10 113 19 Praha 1 T/ +420 224 952 022 F/ +420 224 933 551 E/ sekretariat@eurovia.cz

Více

CIMR Engineering. MAN Čestlice, obchodní zóna Průhonice - Čestlice

CIMR Engineering. MAN Čestlice, obchodní zóna Průhonice - Čestlice MAN Čestlice, obchodní zóna Průhonice - Čestlice MAN Česká republika 12/1998 04/1999 Inženýrská činnost, vedení stavby, technický dozor investora Třípodlažní železobetonový administrativní a obchodní objekt

Více

SKUPINA AWT SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST A DOBROVOLNICTVÍ

SKUPINA AWT SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST A DOBROVOLNICTVÍ SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST A DOBROVOLNICTVÍ Co přinese Evropský rok dobrovolnictví? Zastoupení Evropské komise v ČR, Praha, 15. 2. 2011 PROFIL Jeden z klíčových hráčů na trhu dopravy a logistiky ve střední

Více

SATPO consult. partner pro rozvoj nemovitostí SATPO-CONSULT.CZ

SATPO consult. partner pro rozvoj nemovitostí SATPO-CONSULT.CZ SATPO consult partner pro rozvoj nemovitostí SATPO-CONSULT.CZ Společnost SATPO má více než 20 let odborné praxe v řešení všech fází oceňování nemovitostí, rozvoje, plánování, řízení výstavby až po úspěšný

Více

F I R M A U N I W I N

F I R M A U N I W I N FIRMA UNIWIN Představení firmy Od roku 1997 nabízíme zákazníkům kvalitní výrobky a služby. Okna, dveře a fasády vyrábíme a montujeme z plastu, plast-hliníku, dřeva, hliníku a dřevohliníku. Naleznete u

Více

STAVITELSTVÍ. Představení bakalářského studijního oboru

STAVITELSTVÍ. Představení bakalářského studijního oboru Představení bakalářského studijního oboru STAVITELSTVÍ Studijní program: Stavební inženýrství Studijní obor: Stavitelství Vysoká škola: Západočeská univerzita v Plzni Fakulta: Fakulta aplikovaných věd

Více

... technika v souladu s přírodou

... technika v souladu s přírodou ... technika v souladu s přírodou filozofie Všechny oblasti podnikání společnosti TEDOM spojuje společná filozofie - efektivní a ekologické využití energetických palivových zdrojů. Tuto filozofii naplňujeme

Více

Skupina firem PKS. Generální dodavatel staveb

Skupina firem PKS. Generální dodavatel staveb Skupina firem PKS Generální dodavatel staveb Představení společnosti Vážení obchodní partneři, PKS stavby a.s. je stavební společnost, která disponuje vlastními výrobními kapacitami na veškeré rozhodující

Více

Projekt CEC5, hodnocení CESBA

Projekt CEC5, hodnocení CESBA Projekt CEC5, hodnocení CESBA Ing. arch. Martin Šimůnek, Ing. Karel Srdečný, EkoWATT Projekt CEC5: Demonstrace energetické efektivnosti a využití obnovitelných zdrojů energie ve veřejných budovách CEC5:

Více

Společenská odpovědnost v KPMG Česká republika kpmg.cz

Společenská odpovědnost v KPMG Česká republika kpmg.cz Společenská odpovědnost v KPMG Česká republika kpmg.cz KPMG v České republice 2 Společenská odpovědnost v KPMG Česká republika Staráme se o dění kolem nás. Společenská odpovědnost je součástí naší firemní

Více

PREZENTACE SKUPINY LUMEN

PREZENTACE SKUPINY LUMEN WWW.LUMEN.EU PREZENTACE SKUPINY LUMEN ÚNOR 2015 I. SKUPINA LUMEN působí prostřednictvím svých dceřiných společností v České republice, na Slovensku a v Polsku. Individuální projekty provádí i na Balkáně.

Více

VÝROBCE VZDUCHOTECHNICKÝCH, CHLADICÍCH A ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ

VÝROBCE VZDUCHOTECHNICKÝCH, CHLADICÍCH A ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ VÝROBCE VZDUCHOTECHNICKÝCH, CHLADICÍCH A ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ PŘESNÁ KLIMATIZACE KLIMATIZAČNÍ JEDNOTKY INŽENÝRING VZDUCHOTECHNIKY A KLIMATIZACE PROJEKČNÍ SLUŽBY AUTORSKÝ DOZOR STAVEB ŘÍDICÍ SYSTÉMY

Více

Veřejné za ká zk y pod lupou

Veřejné za ká zk y pod lupou Veřejné za ká zk y pod lupou Poskytovatelé APUeN Poskytovatel B2B Centrum, a. s., Praha CLANROY, a. s., Praha ecentre, a. s., Ostrava ECONOMY.CZ, s. r. o., Praha eeebid.com Inc., o. s., Praha NAR marketing,

Více

ENERGETICKÁ NÁROČNOST BUDOV

ENERGETICKÁ NÁROČNOST BUDOV Ing. Jiří Cihlář ENERGETICKÁ NÁROČNOST BUDOV Stavební veletrhy Seminář PERSPEKTIVY BYDLENÍ 24. dubna 2013, Brno 1 OSNOVA O čem budeme mluvit? - Hodnocení budov obecně přehled metod - Hodnocení energetické

Více

PROFIL společnosti heluz cihlářský průmysl v. o. s. nová generace STAVEBNÍHO SYSTÉMU vývoj FIRMY

PROFIL společnosti heluz cihlářský průmysl v. o. s. nová generace STAVEBNÍHO SYSTÉMU vývoj FIRMY PROFIL společnosti heluz cihlářský průmysl v. o. s. nová generace STAVEBNÍHO SYSTÉMU vývoj FIRMY oceněná KVALITA heluz KOMPLEXNÍ SYSTÉM Nová generace stavebního systému Společnost HELUZ cihlářský průmysl

Více

Skupina firem PKS. Generální dodavatel staveb

Skupina firem PKS. Generální dodavatel staveb Skupina firem PKS Generální dodavatel staveb Představení společnosti Vážení obchodní partneři, společnost PKS stavby a.s. je generální dodavatel staveb, jenž disponuje vlastními výrobními kapacitami na

Více

Představení společnosti

Představení společnosti TOPENÍ VODA PLYN MĚŘENÍ A REGULACE ELEKTROINSTALACE PROJEKTOVÁ ŘÍZENÍ V OBORU TZB Představení společnosti www.esl.cz 04 / 2012 Přinášíme nové systémy pro technická a technologická zařízení budov. Základní

Více

NÍZKOENERGETICKÉ BYDLENÍ Snížení energetické náročnosti. Komfortní bydlení - nový standard

NÍZKOENERGETICKÉ BYDLENÍ Snížení energetické náročnosti. Komfortní bydlení - nový standard NÍZKOENERGETICKÉ BYDLENÍ Snížení energetické náročnosti Snížení energetické závislosti Naše domy mají tak malé ztráty tepla. Využívají energii ze slunce, teplo vydávané domácími spotřebiči a samotnými

Více

Aktuální stav elektronizace veřejných zakázek v České republice

Aktuální stav elektronizace veřejných zakázek v České republice ELEKTRONICKÁ TRŽIŠTĚ NOVĚ Aktuální stav elektronizace veřejných zakázek v České republice Poskytovatelé APUeN Poskytovatel B2B Centrum, a. s., Praha CLANROY, a. s., Praha ecentre, a. s., Ostrava ECONOMY.CZ,

Více

Možnosti financování projektů dopravní infrastruktury. Ing. Jiří Fuchs Semily 16.9.2014

Možnosti financování projektů dopravní infrastruktury. Ing. Jiří Fuchs Semily 16.9.2014 Možnosti financování projektů dopravní infrastruktury Ing. Jiří Fuchs Semily 16.9.2014 CYRRUS ADVISORY, a.s. Provozujeme největší informační portály o dotacích www.dotacni.info a www.dotacni-noviny.cz

Více

NAŠE STROJE PRO VAŠI STAVBU. Katalog strojů Bomag

NAŠE STROJE PRO VAŠI STAVBU. Katalog strojů Bomag NAŠE STROJE PRO VAŠI STAVBU Katalog strojů Bomag PĚCHY, JEDNOSMĚRNÉ VIBRAČNÍ DESKY, OBOUSMĚRNÉ VIBRAČNÍ DESKY Hmotnost BP/BPR desky BT 60/4 BT 65/4 BT 80 D 62kg 68kg 81kg BPR 25/40 BPR 25/40 D BPR 25/50

Více

PROFIL SPOLEČNOSTI, REFERENCE

PROFIL SPOLEČNOSTI, REFERENCE PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI VÝBĚR Z REFERENCÍ STAVIMEHALY.CZ GCO plus, spol. s.r.o. 1/6 Profil firmy Společnost GCO plus, spol. s r. o. byla založena roce 1993. Hlavním předmětem podnikání společnosti je stavební

Více

Výroční zpráva 2013H

Výroční zpráva 2013H Výroční zpráva společnosti AZ KLIMA a. s. za hospodářské období 2013H (1.4.2013 31.3.2014) 1. Úvodní slovo ředitele společnosti: Společnosti AZ KLIMA a.s. dokončila proces změny vlastnické struktury a

Více

PREZENTACE. FLECK CS Elektroengineeringspol. s r.o., Hornoměcholupská 68, Praha 10-102 00

PREZENTACE. FLECK CS Elektroengineeringspol. s r.o., Hornoměcholupská 68, Praha 10-102 00 PREZENTACE Naše vize 1. Naše přední pozice na trhu České republiky v oblasti elektrotechniky,silnoproudých aslaboproudých instalací, řídicích systémů, elektrické instrumentace a technického zabezpečení

Více

MAS Opavsko směřuje k energetické nezávislosti

MAS Opavsko směřuje k energetické nezávislosti MAS Opavsko směřuje k energetické nezávislosti Ing. Jiří Krist předseda sdružení MAS Opavsko Bc. Petr Chroust - manažer MAS Opavsko www.masopavsko.cz Energetická koncepce území MAS Opavsko Podklad pro

Více

MODULOVÁ ŘEŠENÍ PRO MALOOBCHOD

MODULOVÁ ŘEŠENÍ PRO MALOOBCHOD MODULOVÁ ŘEŠENÍ PRO MALOOBCHOD www.touax.cz VAŠE POTŘEBY......NAŠE MODULOVÁ ŘEŠENÍ CHCETE ZÍSKAT NOVÉ ZÁKAZNÍKY RYCHLE A S NIŽŠÍMI NÁKLADY? OTEVŘETE SI RETAILOVÝ OBCHOD POSTAVENÝ MODULOVOU TECHNOLOGIÍ

Více

P R O FIL U NICO RN CO LLEGE

P R O FIL U NICO RN CO LLEGE P R O FIL U NICO RN CO LLEGE 2 013 VZDĚLÁNÍ UNICORN COLLEGE JE VAŠE OSOBNÍ KONKURENČNÍ VÝHODA Unicorn College je renomovaná soukromá vysoká škola, která nabízí kvalitní vysokoškolské vzdělání v oblasti

Více

NOVÁ ÉRA V OPLÁŠTĚNÍ BUDOV

NOVÁ ÉRA V OPLÁŠTĚNÍ BUDOV NOVÁ ÉRA V OPLÁŠTĚNÍ BUDOV THERMAL ENVIRONMENT FIRE GUARANTEE 40-LET SPOLEHLIVÁ IZOLACE 20% ZLEPŠENÍ TEPELNĚ-IZOLAČNÍCH VLASTNOSTÍ Vydejte se na cestu s IPN-QuadCore: ipn-quadcore.cz NOVÁ ÚROVEŇ POŽÁRNÍCH

Více

PROFIL SPOLEČNOSTI. Stavební společnost Jaroslav Oršuliak, a.s.

PROFIL SPOLEČNOSTI. Stavební společnost Jaroslav Oršuliak, a.s. PROFIL SPOLEČNOSTI 2011 Stavební společnost Jaroslav Oršuliak, a.s. společnost se zavedeným systémem jakosti dle: dle: ČSN ČSN EN EN ISO ISO 9001:2009, 9001:2001, ČSN CSN EN EN ISO ISO 14001:2005, OHSAS

Více

VŠE O SROVNÁVACÍM VÝZKUMU MĚSTO PRO BYZNYS V PĚTI MINUTÁCH

VŠE O SROVNÁVACÍM VÝZKUMU MĚSTO PRO BYZNYS V PĚTI MINUTÁCH VŠE O SROVNÁVACÍM VÝZKUMU MĚSTO PRO BYZNYS V PĚTI MINUTÁCH 1. Základní informace 2. Přínos obcím 3. Vyhodnocování 4. Výsledky předchozích ročníků 5. Harmonogram 6. Kontakty 1. ZÁKLADNÍ INFORMACE Oficiální

Více

KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ STAVBY

KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ STAVBY HALY STŘECHY OPLÁŠTĚNÍ KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ STAVBY REALIZACE O NÁS Firma ZEMAN PEM se věnuje realizaci halových staveb, ocelových konstrukcí a opláštění. Budujeme průmyslové objekty, sportovní haly, výstavní

Více

Výzkumná potřeba (budoucí výzkumný projekt) 1) Název: Výzkum ochrany objektů a prostor malých letišť s mezinárodním provozem

Výzkumná potřeba (budoucí výzkumný projekt) 1) Název: Výzkum ochrany objektů a prostor malých letišť s mezinárodním provozem Návrh výzkumné potřeby státní správy pro zadání veřejné zakázky na projekt z programu veřejných zakázek ve výzkumu, experimentálním vývoji a inovacích pro potřeby státní správy BETA Předkladatel - garant

Více

adresa Třebešovská 566/56, Praha 9, Horní Počernice objekt Rodinný dům

adresa Třebešovská 566/56, Praha 9, Horní Počernice objekt Rodinný dům akce: Výstavba podkroví, stavba na klíč adresa: Třebešovská 566/56, Praha 9, Horní Počernice objekt: Rodinný dům popis: Střecha, krovy, statika stropy, podlahy schodiště konstrukce ze sádrokartonů akce

Více

Projekty a reference

Projekty a reference Projekty a reference Energetické centrum Globus Ostrava - jedinečná realizace ostrovního provozu v Evropě V rámci smluvního vztahu s developerskou společností Praha West Investment, k.s., dceřinou společností

Více

Příklady certifikovaných budov

Příklady certifikovaných budov pobočka České Budějovice Praha 21.6.2012 Příklady certifikovaných budov Ing. Jan Tripes TZÚS Praha, s.p., Národní platforma SBToolCZ 2011 - První certifikovaný Rodinný dům v ČR Pasivní rodinný dům Na Podvolání

Více

O nás 3. Používané materiály a skladby 4. Difúzně otevřená konstrukce 5. Difúzně uzavřená konstrukce 6. Ukázky realizací v USA a ČR 7.

O nás 3. Používané materiály a skladby 4. Difúzně otevřená konstrukce 5. Difúzně uzavřená konstrukce 6. Ukázky realizací v USA a ČR 7. Obsah O nás 3 Používané materiály a skladby 4 Difúzně otevřená konstrukce 5 Difúzně uzavřená konstrukce 6 Ukázky realizací v USA a ČR 7 Typové domy 10 Kontaktní údaje 17 O nás VALA DŘEVOSTAVBY s.r.o. vyvíjí,

Více

HISTORIE A SOUČASNOST SPOLEČNOSTI EKONOMICKÉ A PERSONÁLNÍ UKAZATELE ZÁKLADNÍ INFORMACE O SPOLEČNOSTI ZATEPLENÍ BUDOV A STAVEBNÍ ČINNOST

HISTORIE A SOUČASNOST SPOLEČNOSTI EKONOMICKÉ A PERSONÁLNÍ UKAZATELE ZÁKLADNÍ INFORMACE O SPOLEČNOSTI ZATEPLENÍ BUDOV A STAVEBNÍ ČINNOST ZÁKLADNÍ INFORMACE O SPOLEČNOSTI HISTORIE A SOUČASNOST SPOLEČNOSTI Vznik společnosti Vekra stavební s.r.o. spadá do roku 2000. Vekra stavební byla založena jako garant a následník obchodních aktivit pana

Více

Connecting Markets Profil společnosti

Connecting Markets Profil společnosti Connecting Markets Profil společnosti Naše přepravní soustava propojuje energetické trhy již více než 40 let. Je zárukou bezpečnosti a spolehlivosti, provozní dokonalosti a inovativních řešení, které

Více

Možnost financování prostřednictvím metody EPC. na úspory energie

Možnost financování prostřednictvím metody EPC. na úspory energie Možnost financování prostřednictvím metody EPC ve financování komunálních projektů na úspory energie Vladimír Sochor SEVEn, Středisko pro efektivní využívání energie, o.p.s. Pakt starostů a primátorů -příležitost

Více

střední podniky - Podpora zakládání a rozvoje sítí Business Angels (Prosperita OPPI) - Finanční fóra pro malé a střední podniky

střední podniky - Podpora zakládání a rozvoje sítí Business Angels (Prosperita OPPI) - Finanční fóra pro malé a střední podniky Program Start Jeremie Progres Popis programu Realizace podnikatelských záměrů osob Podpora rizikového kapitálu, Umožnit realizaci rozvojových vstupujících do podnikání poprvé nebo mikropůjček a záruk pro

Více

Zpráva o vlivu ReTOS Varnsdorf s.r.o. na životní prostředí, 2014

Zpráva o vlivu ReTOS Varnsdorf s.r.o. na životní prostředí, 2014 Zpráva o vlivu ReTOS Varnsdorf s.r.o. na životní prostředí, 214 Stejně jako v minulém roce předkládáme veřejnosti ucelenou zprávu o vlivu na životní prostředí. Prioritou naší společnosti je ochrana životního

Více

Název školy: Střední odborná škola stavební Karlovy Vary Sabinovo náměstí 16, 360 09, Karlovy Vary Autor: MARIE KRAUSOVÁ Název materiálu:

Název školy: Střední odborná škola stavební Karlovy Vary Sabinovo náměstí 16, 360 09, Karlovy Vary Autor: MARIE KRAUSOVÁ Název materiálu: Název školy: Střední odborná škola stavební Karlovy Vary Sabinovo náměstí 16, 360 09, Karlovy Vary Autor: MARIE KRAUSOVÁ Název materiálu: VY_32_INOVACE_20_REVITALIZACE PANELOVÝCH DOMŮ_S4 Číslo projektu:

Více

Stavební pozemky v areálu EPL s platným územním rozhodnutím a v části areálu i stavebním povolením na výstavbu průmyslových hal

Stavební pozemky v areálu EPL s platným územním rozhodnutím a v části areálu i stavebním povolením na výstavbu průmyslových hal Stavební pozemky v areálu EPL s platným územním rozhodnutím a v části areálu i stavebním povolením na výstavbu průmyslových hal Základní popis stavebních pozemků Současný výrobní areál společnosti Elektroporcelánu

Více

Výroční zpráva 2012H

Výroční zpráva 2012H Výroční zpráva společnosti AZ KLIMA a. s. za hospodářské období 2012H (1.4.2012 31.3.2013) 1. Úvodní slovo generálního ředitele: Vznik společnosti AZ KLIMA a.s. (původní název BWY Czech a.s.) je výsledkem

Více

Firemní profil. Specializovaná firma pro dodávky. vázacích prostředků ocelových lan průmyslové zvedací techniky

Firemní profil. Specializovaná firma pro dodávky. vázacích prostředků ocelových lan průmyslové zvedací techniky Držitel certifikátů ČSN EN ISO 9001 a 14001, OHSAS 18001 a dalších. Specializovaná firma pro dodávky vázacích prostředků ocelových lan průmyslové zvedací techniky Firemní profil Ostrava, únor 2009 PAVLÍNEK

Více

KaBeDeX spol. s r.o., Březová 616/9, 734 01 Karviná-Ráj tel. +420 596 515 202, fax + 420 516 755, e-mail: info@kabedex.cz www.kabedex.

KaBeDeX spol. s r.o., Březová 616/9, 734 01 Karviná-Ráj tel. +420 596 515 202, fax + 420 516 755, e-mail: info@kabedex.cz www.kabedex. 1 Obsah Profil společnosti 3 Důlní železobetonové pažiny 4 Betonové výrobky pro výstavbu silnic 5 Betonové výrobky pro výstavbu kanalizace 7 Stavební prvky 8 Kontakt 9 2 Profil společnosti Firma KaBeDeX

Více

Schindler CZ, a.s. Profil společnosti. Od nás. Pro vás. www.schindler-cz.cz

Schindler CZ, a.s. Profil společnosti. Od nás. Pro vás. www.schindler-cz.cz Schindler CZ, a.s. Od nás. Pro vás. www.schindler-cz.cz Ovládáme čas i prostor Každý den přepravíme více než miliardu lidí po celém světě, tzn. zhruba půl milionu lidí za minutu. Náš produkt je mobilita.

Více

Smart Prague - chytré město začíná infrastrukturou

Smart Prague - chytré město začíná infrastrukturou Smart Prague - chytré město začíná infrastrukturou Praze CLAM GALLASŮV PALÁC 2.10.2014 Koncept Smart Prahy Vytváření vzájemných synergií mezi různými síťovými odvětvími jako je doprava, energetika, bezpečnost,

Více

VÍTKOVICE POWER ENGINEERING a.s. Dodávky pro dopravní koridory

VÍTKOVICE POWER ENGINEERING a.s. Dodávky pro dopravní koridory VÍTKOVICE POWER ENGINEERING a.s. Dodávky pro dopravní koridory Ing. Martin Pecina, MBA Ostrava, 10. 5. 2012 OSNOVA Dodávky VÍTKOVICE POWER ENGINEERING pro dopravní koridory 1) Výrobní střediska VÍTKOVICE

Více

(Úspory energie a obnovitelné zdroje

(Úspory energie a obnovitelné zdroje Možnosti technické pomoci při zlepšov ování environmentáln lní výkonnosti (Úspory energie a obnovitelné zdroje energie v ubytovacích ch zařízen zeních) Jaroslav Jakubes, ENVIROS Obsah prezentace Kontext

Více

SÍDLO SPOLEČNOSTI Barvířská 5

SÍDLO SPOLEČNOSTI Barvířská 5 KOLEKTORY SÍDLO SPOLEČNOSTI Barvířská 5 TECHNICKÉ SÍTĚ BRNO, akciová společnost zajišťuje provoz, správu a údržbu kolektorové sítě města Brna. Celková délka kolektorů pod Brnem přesahuje 21 km. Na území

Více

Technické parametry plastových oken

Technické parametry plastových oken Technické parametry plastových oken Schüco Corona CT 70 Nadčasový, bezpečný, efektivní systém Okenní systém Corona CT 70 je univerzálem v oblasti plastových okenních systémů s vysokou tepelnou izolací

Více

AMPER 2014. Seminář Elektrické autobusy pro město II. Mgr. Daniel Glas. Brno 18. března 2014

AMPER 2014. Seminář Elektrické autobusy pro město II. Mgr. Daniel Glas. Brno 18. března 2014 AMPER 2014 Seminář Elektrické autobusy pro město II Mgr. Daniel Glas Brno 18. března 2014 1 Allowance s.r.o. kdo jsme 1. příprava, zajištění financování a řízení realizace projektů 2. organizace veřejných

Více

Národní nástroj pro komplexní hodnocení kvality budov

Národní nástroj pro komplexní hodnocení kvality budov Národní nástroj pro komplexní hodnocení kvality budov Ing. Martin Vonka, Ph.D. Národní platforma SBToolCZ Fakulta stavební, ČVUT v Praze SBToolCZ Certifikační metodika pro udržitelnou výstavbu Hodnotí

Více

pozemní stavby Investor: ZEDNÍČEK, a.s. Doba plnění: 04/2006 09/2006 Objem: cca 80 mil. Kč

pozemní stavby Investor: ZEDNÍČEK, a.s. Doba plnění: 04/2006 09/2006 Objem: cca 80 mil. Kč pozemní stavby Sběrný přepravní uzel Ústí nad Labem I. a II. etapa Investor: Česká pošta s.o., o. z. Ústí nad Labem Doba plnění: 04/2004 05/2006, 10/2006 07/2008 Objem: I. etapa cca 141 mil. Kč, II. etapa

Více

TECHNOLOGICKÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY PO CELÉM SVĚTĚ

TECHNOLOGICKÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY PO CELÉM SVĚTĚ TECHNOLOGICKÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY PO CELÉM SVĚTĚ Indra je globální společnost, jejíž silnou stránkou jsou technologie, inovace a talent. Jako lídr ve svém odvětví poskytuje prvotřídní řešení s přidanou hodnotou

Více

TECHNOLOGICKÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY PO CELÉM SVĚTĚ

TECHNOLOGICKÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY PO CELÉM SVĚTĚ TECHNOLOGICKÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY PO CELÉM SVĚTĚ Indra je globální společnost, jejíž silnou stránkou jsou technologie, inovace a talent. Jako lídr ve svém odvětví poskytuje prvotřídní řešení s přidanou hodnotou

Více

Příloha č. 1. Rozsah plnění veřejné zakázky (Upřesnění zadávacích podmínek)

Příloha č. 1. Rozsah plnění veřejné zakázky (Upřesnění zadávacích podmínek) Příloha č. 1 Rozsah plnění veřejné zakázky (Upřesnění zadávacích podmínek) Praha 6, Veleslavín - Novostavba garáží a administrativní budovy - projektová příprava Předmět plnění: Provedení projektové dokumentace

Více

Statutární město Hradec králové www.hradeckralove.org. Statutární město Pardubice www.pardubice.eu

Statutární město Hradec králové www.hradeckralove.org. Statutární město Pardubice www.pardubice.eu * Statutární město Hradec králové www.hradeckralove.org Statutární město Pardubice www.pardubice.eu *ITI INTEGROVANÉ ÚZEMNÍ INVESTICE = NOVÝ přístup k územnímu (urbánnímu) rozvoji - investice na základě

Více

BMW Group Česká republika

BMW Group Česká republika pro Média Group Česká Dr. Josef Reiter Generální ředitel, Group Česká Group Group je se značkami, MINI a Rolls-Royce jedním z nejúspěšnějších výrobců automobilů a motocyklů na světě. Je globální společností

Více

s.r.o. +420 474688056 E mail ssgstavby@ssgstavby.cz 430 01 CHOMUTOV web www.ssgstavby.cz

s.r.o. +420 474688056 E mail ssgstavby@ssgstavby.cz 430 01 CHOMUTOV web www.ssgstavby.cz CHOMUTOV Společnost SSG s.r.o. je profesionální, spolehlivý adůvěryhodný partner pro realizaci vašich záměrů ve stavebnictví. SSG s.r.o. je stavební společnost, která se dynamicky rozrůstá ahledá nové

Více

MORAVSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA OLOMOUC

MORAVSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA OLOMOUC MORAVSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA OLOMOUC partner pro byznys inovace MORAVSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA OLOMOUC Hlavní zaměření: Odborná specializace: EKONOMIKA a MANAGEMENT Inovační management Informační a komunikační technologie

Více

IČ:25612760. Panelárna St. Město, a.s. VÝROČNÍ ZPRÁVA. obchodní společnosti Panelárna St. Město, a.s. za rok 2012

IČ:25612760. Panelárna St. Město, a.s. VÝROČNÍ ZPRÁVA. obchodní společnosti Panelárna St. Město, a.s. za rok 2012 VÝROČNÍ ZPRÁVA obchodní společnosti Panelárna St. Město, a.s. za rok 2012 1 OBSAH VÝROČNÍ ZPRÁVY 1. Základní charakteristika obchodní společnosti Panelárna St. Město, a.s. 1.1. Základní údaje o společnosti

Více

01120 ÚROKY Z ÚVĚRŮ NA STAVEBNÍ VYBAVENÍ KČ 0 Kč

01120 ÚROKY Z ÚVĚRŮ NA STAVEBNÍ VYBAVENÍ KČ 0 Kč 01110 ÚROKY Z ÚVĚRŮ NA SLOŽENÍ JISTOTY KČ 0 Kč Technická specifikace: zahrnuje veškeré úroky z úvěrů souvisejících s výstavbou 01120 ÚROKY Z ÚVĚRŮ NA STAVEBNÍ VYBAVENÍ KČ 0 Kč Technická specifikace: zahrnuje

Více

Nabídka... 4-5. Infrastruktura a ekologické stavby... 15. Rodinné domy... 19. Stavby občanské vybavenosti... 20-21

Nabídka... 4-5. Infrastruktura a ekologické stavby... 15. Rodinné domy... 19. Stavby občanské vybavenosti... 20-21 STAVÍME PRO VÁS Oslovení ředitele................................. 1 Informace o firmě................................ 2 Jakost......................................... 3 Nabídka.....................................

Více

PRIORITY EU V OBLASTI UDRŽITELNÉHO ROZVOJE CR

PRIORITY EU V OBLASTI UDRŽITELNÉHO ROZVOJE CR Vzdělávací program Podnikové řízení v oblasti cestovního ruchu je financován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR v rámci projektu Školení a vzdělávání pracovníků v cestovním ruchu. PRIORITY

Více

REMKO ARCTIC-WP INVERTOROVÁ TEPELNÁ ČERPADLA

REMKO ARCTIC-WP INVERTOROVÁ TEPELNÁ ČERPADLA REMKO ARCTIC-WP INVERTOROVÁ TEPELNÁ ČERPADLA Řešení s tepelnými čerpadly pro jednoduchou nástěnnou montáž Série RVT-ARCTIC 1-2014 Kvalita se systémem REMKO DODAVATEL SYSTÉMŮ ORIENTOVANÝ NA ZÁKAZNÍKY PO

Více

Výsledky výzkumného projektu Společenská odpovědnost firem působících v českém prostředí v roce 2012 Základní výstup prvostupňové třídění údajů

Výsledky výzkumného projektu Společenská odpovědnost firem působících v českém prostředí v roce 2012 Základní výstup prvostupňové třídění údajů Výsledky výzkumného projektu Společenská odpovědnost firem působících v českém prostředí v roce 2012 Základní výstup prvostupňové třídění údajů Organizátor výzkumného projektu: Business Leaders Forum Praha

Více

Ministerstvo průmyslu a obchodu a strategie v energetických úsporách

Ministerstvo průmyslu a obchodu a strategie v energetických úsporách Ministerstvo průmyslu a obchodu a strategie v energetických úsporách Konference Nová zelená úsporám 2015 Praha, Masarykova kolej ČVUT, 14. dubna 2015 Ing. Jiří Koliba náměstek ministra pro stavebnictví

Více

PRŮMYSLOVÁ ZÓNA STUDÉNKA

PRŮMYSLOVÁ ZÓNA STUDÉNKA Nabídka PRŮMYSLOVÁ ZÓNA STUDÉNKA ČESKÁ REPUBLIKA Duben 2010 Investorsko In enýrská a.s., Gorkého 658/15, 460 01 Liberec Tel. +420 485 253 333, fax +420 485 253 344, www.iias.cz, e-mail ii@iias.cz Vážení,

Více

POZEMNÍ STAVITELSTVÍ

POZEMNÍ STAVITELSTVÍ Střední průmyslová škola stavební Střední odborná škola stavební a technická Ústí nad Labem, příspěvková organizace tel.: 477 753 822 e-mail: sts@stsul.cz www.stsul.cz POZEMNÍ STAVITELSTVÍ Témata k profilové

Více

ANALÝZA ÚSPĚCHU METODY EPC V ČESKÉ REPUBLICE

ANALÝZA ÚSPĚCHU METODY EPC V ČESKÉ REPUBLICE ANALÝZA ÚSPĚCHU METODY EPC V ČESKÉ REPUBLICE PODSTATA METODY EPC projekty EPC nachází optimální váhu mezi investicí a úsporou nedílnou součástí jsou smluvní záruky za úspory nedosažení garantované úspory

Více

Profesionalita a spolehlivost

Profesionalita a spolehlivost Profesionalita a spolehlivost Švédská společnost Swegon působící v oblasti vzduchotechniky je synonymem kvality, technické dovednosti a energetické úspory. Swegon je jedním z předních evropských výrobců

Více

Regionální operační program Střední Morava. Přehled priorit a opatření. Duben 2007. Prioritní osy programu

Regionální operační program Střední Morava. Přehled priorit a opatření. Duben 2007. Prioritní osy programu Regionální operační program Střední Morava Přehled priorit a opatření Duben 2007 Prioritní osy programu Prioritní osa 1 Doprava... 2 Prioritní osa 2 - Integrovaný rozvoj a obnova regionu... 3 Prioritní

Více

ČESKÁ SPOŘITELNA a.s.

ČESKÁ SPOŘITELNA a.s. ČESKÁ SPOŘITELNA a.s. Vybrané programy podpory podnikání ČS Petr Laník Praha, 12.2.2008 ROZVOJ OBCHODU PROGRAM bez kvalitního financování to nejde! ČESKÁ SPOŘITELNA A FSČS FONDY EU 2007-2013 - FINANCOVÁNÍ

Více

Inovační technologie lepení pro Vaše okna

Inovační technologie lepení pro Vaše okna Inovační technologie lepení pro Vaše okna Technologie lepení oken nejnovější generace Používání inovačních technologií zlepšuje mnoho oblastí našeho života. Nové postupy a pokrok se nezastaví ani před

Více

R E A L I Z U J E M E V A Š E P Ř E D S T A V Y

R E A L I Z U J E M E V A Š E P Ř E D S T A V Y R E A L I Z U J E M E V A Š E P Ř E D S T A V Y HISTORIE Historie společnosti 1993 - založena společnost s ručením omezeným 1999 - TENZA transformována na akciovou společnost 2000 zavedení systému managementu

Více

Podpora využívání OZE a úspor energie

Podpora využívání OZE a úspor energie Podpora využívání OZE a úspor energie Seminář CEERES Praha, 22.listopadu 2005 Ing. Miroslav DOSTÁL Česká energetická agentura Obnovitelné zdroje Dosažení indikativního cíle 8% podílu výroby z OZE na hrubé

Více

PROSUN KOGENERAČNÍ JEDNOTKY ESS. alternative energy systems s.r.o.

PROSUN KOGENERAČNÍ JEDNOTKY ESS. alternative energy systems s.r.o. PROSUN alternative energy systems s.r.o. Přes 17let zkušeností v oboru tepelné a elektrické energie nyní využíváme v oblasti instalace solárních systémů, plynových kondenzačních kotelen, tepelných čerpadel

Více

ODBORNÉ PORADENSTVÍ PRO STRATEGICKÉ ŘÍZENÍ KATALOG 2013. Motto: Víte, kde jsou Vaše zdroje?

ODBORNÉ PORADENSTVÍ PRO STRATEGICKÉ ŘÍZENÍ KATALOG 2013. Motto: Víte, kde jsou Vaše zdroje? ODBORNÉ PORADENSTVÍ PRO STRATEGICKÉ ŘÍZENÍ KATALOG 2013 Motto: Víte, kde jsou Vaše zdroje? ODBORNÉ PORADENSTVÍ PRO STRATEGICKÉ ŘÍZENÍ AL-Consulting s.r.o. Metody strategického poradenství v dnešní době

Více

Č SN EN ISO 9001:2001

Č SN EN ISO 9001:2001 ČSN EN ISO 9001:2001 Charakteristika společnosti NOVING byl založen na půdě zaniklého Výzkumu ocelových konstrukcí VÍTKOVIC v roce 1990 a navázal na tradici uvedeného ústavu a mostárny Frýdek-Místek. NOVING

Více

Energetický management Průkazy energetické náročnosti budovy (PENB) Energetické audity (EA) Termovizní snímkování

Energetický management Průkazy energetické náročnosti budovy (PENB) Energetické audity (EA) Termovizní snímkování Energetický management Průkazy energetické náročnosti budovy (PENB) Energetické audity (EA) Termovizní snímkování Nabízíme Vám kvalitní a odborné zpracování studií, posudků a jiných expertních dokumentů

Více

celkem 36 z toho: 15 instalatérů 8 topenářů - plynařů 2 elektrikáři 6 zedníků obkladačů 3 technici 2 topiči

celkem 36 z toho: 15 instalatérů 8 topenářů - plynařů 2 elektrikáři 6 zedníků obkladačů 3 technici 2 topiči POČET ZAMĚSTNANCŮ celkem 36 z toho: 15 instalatérů 8 topenářů - plynařů 2 elektrikáři 6 zedníků obkladačů 3 technici 2 topiči FIRMA DISPONUJE Celkem 16ti dodávkovými automobily a šesti osobními vozy. Každý

Více

Požadavky na železniční síť v jednotném systému dálkové a regionální dopravy

Požadavky na železniční síť v jednotném systému dálkové a regionální dopravy Požadavky na železniční síť v jednotném systému dálkové a regionální dopravy Ing. Jindřich Kušnír Ředitel odboru drah, železniční a kombinované dopravy Železnice síťový dopravní mód, efektivita závislá

Více

Slovo úvodem 2-3 Organizační schéma 4 Základní údaje 5 Ekonomické výsledky 6 Výrok auditora 7

Slovo úvodem 2-3 Organizační schéma 4 Základní údaje 5 Ekonomické výsledky 6 Výrok auditora 7 VÝROČNÍ ZPRÁVA 2005 KRČSKÁ 511/51, 140 02 PRAHA 4 KRČ OBSAH: Slovo úvodem 2-3 Organizační schéma 4 Základní údaje 5 Ekonomické výsledky 6 Výrok auditora 7 Maritza Iztok II, Bulharsko, oprava chladící věže

Více

Případová studie. www.softwareone.cz

Případová studie. www.softwareone.cz Případová studie Skupina Metrostav díky SoftwareONE úspěšně prošla změnou multilicenčního programu, migrací na nové produkty i optimalizací procesů v oblasti nakládání se software dle ISO 19770-1 www.softwareone.cz

Více

PREZENTACE společnosti PDV RAILWAY a.s. Jan Franz člen představenstva PDV RAILWAY a.s.

PREZENTACE společnosti PDV RAILWAY a.s. Jan Franz člen představenstva PDV RAILWAY a.s. PREZENTACE společnosti PDV RAILWAY a.s. Jan Franz člen představenstva PDV RAILWAY a.s. 1 Kontaktní údaje na společnost PDV RAILWAY a.s. Sídlo společnosti Kontakty: PDV RAILWAY a.s. Blahoslavova 937/62

Více

Předběžné zhodnocení (Odborné stanovisko) revitalizace bytového domu s využitím státní dotace z programu Zelená úsporám a Nový panel

Předběžné zhodnocení (Odborné stanovisko) revitalizace bytového domu s využitím státní dotace z programu Zelená úsporám a Nový panel PORADENSKÉ CENTRUM ZELENÁ ÚSPORÁM Kontaktní osoba: Telefon: e-mail: Iva Rokytková 6668753 Předběžné zhodnocení (Odborné stanovisko) revitalizace bytového domu s využitím státní dotace z programu Zelená

Více

PŘEPRAVA NADROZMĚRNÝCH (SPECIÁLNÍCH) NÁKLADŮ

PŘEPRAVA NADROZMĚRNÝCH (SPECIÁLNÍCH) NÁKLADŮ VÝROBCE SPECIÁLNÍ DOPRAVNÍ TECHNIKY www.umikov.cz SPECIÁLNÍ TECHNIKA PRO PŘEVOZ NADMĚRNÝCH NÁKLADŮ * SPECIÁLNÍ NÁVĚSOVÁ A DOPRAVNÍ TECHNIKA NA KLÍČ SPECIÁLNÍ DOPRAVNÍ SYSTÉMY PŘEPRAVA NADROZMĚRNÝCH (SPECIÁLNÍCH)

Více

INFORMACE O FIRMĚ. Zateplování budov, revitalizace panelové výstavby. KVADROS, a.s. Název společnosti:

INFORMACE O FIRMĚ. Zateplování budov, revitalizace panelové výstavby. KVADROS, a.s. Název společnosti: Název společnosti: KVADROS, a.s. Sídlo: Železná 713/1a, 619 00 Brno IČ: 26240360 DIČ: CZ26240360 Společnost je zapsaná: Krajský soud v Brně, oddíl B, vložka 3553 Statutární zástupce: INFORMACE O FIRMĚ

Více

3 PROFIL SPOLEČNOSTI

3 PROFIL SPOLEČNOSTI PROFIL SPOLEČNOSTI 3 2 Základní údaje: Generální ředitel a člen představenstva: Ing. Jindřich Špringl Sídlo společnosti: Rohan Business Centre (Budova A, 6.patro) Rohanské nábřeží 671/15 186 00 Praha -

Více

Přírodovědné exploratorium rekonstrukce a dostavba Hvězdárny a planetária Mikuláše Koperníka v Brně

Přírodovědné exploratorium rekonstrukce a dostavba Hvězdárny a planetária Mikuláše Koperníka v Brně www.skanska.cz Základní informace Přírodovědné exploratorium rekonstrukce a dostavba Hvězdárny a planetária 23/8/2010 14/7/2011 Zastavěná plocha : 1725 m2 Obestavěný prostor celkem: 17322 m3 Kubatura -

Více

Páteřní infrastruktura

Páteřní infrastruktura Páteřní infrastruktura SENÁT PČR, 23. 1. 2014 petr.moos@rek.cvut.cz mobilita, energetika, ICT, sítě ŽP Východiska, Priority SMK, NPR 2 Východiska Klíčové strategie pro budoucí kohezní politiku: Dopravní

Více

Programy podpory pro inovativní

Programy podpory pro inovativní technologie a výrobky OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK) Vodovody a kanalizace 2015 Praha 21.5. 2015 1 OP PIK - Cíl programu dosažení konkurenceschopné a udržitelné ekonomiky založené

Více

SMC Váš partner pro automatizaci

SMC Váš partner pro automatizaci SMC Váš partner pro automatizaci SMC celosvětový lídr v automatizaci S 32% podílem na globálním trhu jsme předními světovými odborníky v oboru pneumatiky. Jsme silným partnerem pro průmysl a vytváříme

Více

Operační program Podnikání a inovace

Operační program Podnikání a inovace Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost 2014-20200 JUDr. Ing. Tomáš Novotný, Ph.D. náměstek ministra pro oblast fondů EU, výzkumu a vývoje, MPO 10. září 2014 Kohezní politika 2014+

Více

PREZENTACE FIRMY KVALITNÍ KONSTRUKCE A MODERNÍ DESIGN. www.volmut.cz

PREZENTACE FIRMY KVALITNÍ KONSTRUKCE A MODERNÍ DESIGN. www.volmut.cz PREZENTACE FIRMY KVALITNÍ KONSTRUKCE A MODERNÍ DESIGN www.volmut.cz HISTORIE FIRMY Firma VOLMUT vznikla v roce 1991 jako fyzická osoba. K transformaci na společnost s ručením omezeným došlo začátkem roku

Více