Dotace schválené usnesením RPK včetně podpory v režimu de minimis. Podpora v režimu de minimis (PDM) Sml. č. K.../13.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Dotace schválené usnesením RPK včetně podpory v režimu de minimis. Podpora v režimu de minimis (PDM) Sml. č. K.../13."

Transkript

1 Dotace schválené usnesením RPK včetně podpory Sml. č. 001 PaNaMo Divalní léto pod plzeňským nebem - 6. ročník Podstatou Divalního léta pod plzeňským nebem je každoroční vznik nové inscenace, která využívá jako základní scénografii některého z historických zákoutí centra Plzně. Základní dramaturgickou linií je uvení premiéry a 10 repríz a dalších 4-5 repríz premiérové inscenace předchozího ročníku v jednom měsíci. Hrací dny jsou oživeny nním programem, zaměřeným převším na rodiny s dětmi, mladé lidi a nekonvenční diváky. Dotace bu využita na pronájem technického vybavení hracího prostoru (pódium, elevace, jevištní prvky, mobilní toalety a další technické zabezpečení) PDM 002 Propolis Divalní léto v Chříči Divalní spolek MLASK Manětín Synagoga Concerts, s.r.o. 005 "JUNIORFEST" Bc. Hana Boříková Manětínský divalní podzim Nebílovské divalní léto VI. Mezinárodní filmový festival pro děti a mláž JUNIORFEST 2013 Výroba dokumentárního filmu o akamickém malíři Jiřím Kovaříkovi Cílem projektu je obohatit kulturní život na vesnici v zapadlém regionu Chříčska. Výstupem bu 10 divalních představení na vsi (potulné komediantské loutkové divadlo), 4 profesionální divadla, 4 divadla vytvořená a sehraná dětmi a mláží, 7 nní divalní tábor s workshopy pro děti ze sociálně slabších rodin. Účelem dotace jsou autorské honoráře, scénografický materiál. Úhrada nákladů na uspořádání nesoutěžní divalní přehlídky ochotnických souborů severního Plzeňska, která probíhá již tradičně v listopadu 21 let v KD Manětín (18. ročníků pod názvem "Manětínská opona"). Součástí přehlídky bu výstava fotografií z minulých ročníků a soutěž pro děti. 7. ročník minifestivalu proběhne v amfiterátru nádvoří zámku Nebílovy. Pod širým nebem se originálním způsobem představí 6 divalních a hubních večerů. V pěti festivalových dnech si organizátoři kladou za cíl rozšíření vědomostí v oblasti filmového umění u dětí z mateřských škol, žáků základních škol i stuntů středních a vysokých škol. Festival nabízí kvalitní kolekci filmů pro děti a mláž z celosvětové produkce. Realizace se uskuteční v Plzni, Horšovském Týně, Dobřanech, Přešticích a v Plzeňském domě v Bruselu. Účelem dotace je částečné pokrytí nákladů spojených s přípravou a organizací festivalu. Cílem projektu je výroba dokumentárního filmu o akamickém malíři Jiřím Kovaříkovi, plzeňském rodákovi, jehož tvorba a tvůrčí život v komunistické perzekuci jsou zatím poněkud opomíjeny, proto si zaslouží najít své místo v historii našeho regionu a nejen v něm PDM PDM 007 "Staroplzenecké varhany" Koncerty pro staroplzenecké varhany 2013 Konání koncertů pro podporu dostavby varhanního nástroje v kostele Nar.P.Marie ve Starém Plzenci. Dotace bu použita na cestovné a honoráře pro umělce. 008 Alliance française Plzeň Svátek hudby 2013 Cyklus vystoupení profesionálních i neprofesionálních umělců na veřejných prostranstvích v centru Plzně. Účelem dotace je tisk propagačních materiálů a náklady na dopravu umělců v rámci mezinárodního festivalu Svátek hudby.

2 Kruh přátel hudby při ZUŠ Kralovice Sdružení Vačkářův Zbiroh Cyklus koncertů kruhu přátel hudby při ZUŠ Kralovice 20. ročník Slavností české muziky - Vačkářův Zbiroh 2013 Cyklus abonentních koncertů profesionálních umělců převážně z oblasti vážné hudby v Muzeu a galerii severního Plzeňska v Mariánské Týnici, nabízející konfrontaci hudby a výtvarného umění. Dotace bu využita na honoráře, propagaci, dopravu umělců a svoz posluchačů. Jubilejní 20. ročník Slavností české muziky - Vačkářův Zbiroh 2013, k dostávají příležitost mladé chové orchestry, zejména žáci základních uměleckých škol. Dotace bu využita na částečné pokrytí nemateriálových nákladů - cestovné, ubytování a stravování účastníků Komunita Noe Hubní a divalní festival Holostok 2013 Holostok je víkendový hubní a divalní festival, který umožňuje seznámit se se začínajícími i známými osobnostmi naší hubní a divalní scény a jejich tvorbou. Prostor dostanou i mladé regionální kapely. Velký prostor budou mít letos odpolední tvořivé dílny rukodělné, hubní i divalní.účel dotace: honoráře kapel, pronájem stanů, laviček a mobilních toalet, ozvučení a osvětlení, tisk a propagace. 012 "Balet o.s." Galakoncert Mezinárodní exhibiční vystoupení žáků baletních škol Galakoncert Mezinárodní exhibiční vystoupení žáků baletních škol, jehož podstatou je umožnit žákům českých i zahraničních baletních škol vystoupit před diváky a porovnat vzájemně své výkony na půdě Velkého divadla J. K. Tyla v Plzni. Dotace bu využita zejména na honoráře a ostatní služby (administrace a účetnictví). 013 Ota Heller Mezinárodní festival chových hub 2013 účasti Plzeňské chovky Oty Hellera na mezinárodním festivalu chových hub v německém Chamu. Na základě velké divácké popularity festivalu je možné významně posílit povědomí o Plzeňském kraji a současně jej důstojně reprezentovat v zahraničí. Dotace je žádána na odměnu muzikantům + dopravu. 014 Soubor písní a tanců Jiskra Plzeň Slavnostní koncert k 55. výročí vzniku Souboru písní a tanců Jiskra Částečná úhrada nákladů (zejména nájem prostor a propagace) spojených s realizací slavnostního koncertu k 55. výročí vzniku Souboru písní a tanců Jiskra, místo konání Divadlo J. K. Tyla (Velké divadlo, Smetanovy sady 16, Plzeň) PDM 015 Svět podle Jakuba Koncerty "Probuzení Barbořiných varhan" putování stuntů Konzervatoře Plzeň společně s výstavou dětských výtvarných prací dětí ze ZUŠ Jagellonská Inspirováni varhany z kostela sv. Barbory v Manětíně zkomponovali bývalý stunti Konzervatoře Plzeň (Pavel Samiec, Jiří Vyšata, Martin Červenka) skladbu o sedmi částech v neobarokním stylu pro komorní orchestr, který nastudoval Komorní orchestr posluchačů Konzervatoře Plzeň. Na ohlas z loňského ročníku Koncertů "Probuzení Barbořiných varhan" navazují koncerty i v letošním roce, doprovázené výstavou dětských výtvarných děl pod názvem Baroko na Plzeňsku. Dotace bu využita zejména na honoráře umělců a adjustaci výtvarných prací.

3 016 Alena Korcová Rozmarné hraní na Gigantu 017 Divadlo pod lampou, o.p.s MÚZA - soutěžní přehlídka mladých hubních souborů 018 JAZZ BEZ HRANIC Jazz bez hranic Celoroční kulturní program ve Dvoře Gigant rozdělený do několika částí: hubní program vrcholových umělců české folkové scény navazující komorněji a úsporněji na ukončený GigantFest, svobodná kultura pod nebem na hrázi Dvorského rybníka jako prostor pro setkávání v kulturní atmosféře, jednorázová hubní vystoupení známých kapel a vánoční koncerty dětského sboru ze Záluží a jeho hostů. Dotace bu využita zejména na honoráře umělcům. MÚZA ročník soutěžní přehlídky mladých hubních souborů s vlastní autorskou tvorbou. Představí se cca 60 mladých a nadějných skupin. Každoročně je největší počet přihlášených skupin z Plzeňského kraje. Hlavním cílem je pomoci mladým skupinám, které nemají oficiální nahrávku, potkat se na jednom pódiu, konfrontovat svůj hubní styl i náhled na hudbu a v neposlední řadě získat i cenné hodnocení odborníků z hubní branže a medializaci. Dotace bu použita zejména na zvukařské a osvětlovací služby a na propagaci akce. Účelem dotace je podpora mezinárodního festivalu Jazz bez hranic, včetně jeho programu pro mláž, který patří mezi tradiční akce města Plzně a je součástí projektu Plzeň EHMK Projekt Jazz bez hranic, ke kterému kromě festivalu patří ještě činnost Plzeňského jazzového klubu, je neziskový a jeho hlavním posláním je šíření a propagace minoritního hubního žánru na všech úrovních a to v přeshraničním kontextu a spolupráci. Dotaci využijeme zejména na honoráře účinkujícím, pronájem prostor, propagaci akce a ubytování účinkujících PDM 019 Bohemia JazzFest, o.p.s Mezinárodní hubní festival Bohemia Jazz Fest ročník MHF Bohemia Jazz Fest 2013 pokračuje v prezentování a propagaci jazzu nejvyšší kvality z Evropy a USA. Festival se koná vždy v červenci jako série open air koncertů na historických náměstí českých a moravských měst. V tomto roce o festivale informují i taková světová média jako je Wallstreet Journa či Down Beat. Světový průvodce Michelling gui zařadila festival do své brožury - must see in Czech Republic. Česká televize, jakožto mediální partner odvysílá z každého města tzv. Festivalové minuty. V celkovém rozpočtu festivalu přiloženém k žádosti dotace je uvená položka služby (přepravné) jedná se o náklady na přepravu umělců PDM 020 Canticorum Plzeňské notování (2013) Několikanní festival Plzeňské notování bu hodnocenou přehlídkou zúčastněných sborů, která představí široké veřejnosti sborovou kulturu různých žánrů a doplní kulturní dění města Plzně. Na závěr festivalu proběhne galakoncert, na kterém vystoupí všechny zúčastněné sbory, a který publiku nabídne výběr nejlepších sklab. Dotace bu využita na pronájmy, technické zabezpečení a propagaci PDM

4 021 BFF-Production, s.r.o Basinfirefest 2013 Festival Basinfirefest je největší hubní festival pořádaný v Plzeňském kraji. Spolupráce a podpora Plzeňského kraje jako významného územního samosprávného celku v rámci České republiky je pro zdárný průběh festivalu nezbytná. Pro letošní 11. ročník festivalu připravili pořadatelé kromě tradičního vystoupení tuzemské hubní špičky představení celé řady zahraničních souborů. Dotace bu použita na honoráře umělcům a propagaci festivalu PDM 022 Jiří Fejt Letní hubní festival "Plánský Koupák" - 7. ročník Jedná se o 7. ročník jednonního multižánrového letního hubního open-air festivalu, který přibližuje návštěvníkům rozličné hubní styly a směry. Festival dává příležitost mladým, začínajícím amatérských umělcům ze západních Čech umožňuje jim získávání muzikantských zkušeností po boku profesionálních umělců a vystupování na velkém podiu před větším množstvím posluchačů. J o nejzápadnější festivalovou akci tohoto typu nejen v kraji, ale také v ČR, která má vliv na hubní vnímání a cítění obyvatel příhraničí a sousedního Bavorska. Z tohoto hlediska je akcí jedinečnou. Případná dotace bu využita zejména na zajištění technického zázemí festivalu tzn. podium, zvuková aparatura, světelný park, hygienické zázemí, zajištění bezpečnosti návštěvníků ostrahou, pronájem areálu. 023 ROKYTA 2011 s.r.o Rabštejnské rockové léto - historie rocku v Plzeňském kraji Rockový festival konaný na letišti v Hluboké u Žihle, který navazuje na loňské úspěšné Rabštejnské rockové léto. Opět se bu jednat o jednonní akci, na které vystoupí 7 regionálních kapel. Kace poskytne i doprovodný program pro děti. Dotace bu použita zejména na honoráře a technické zajištění akce PDM 024 Martin Joselevič Tachovské rockové léto, TAROCK 2013 Dvounní hubní festival s doprovodným programem (soutěže, přehlídka mocyklů, ohňová show). Dotace bu využita na rozšíření festivalu o druhou scénu (pronájem pódia a elektropříslušenství), dále na technické zajištění a bezpečnostní agenturu PDM 025 Tanec Praha o.s TANEC PLZEŇ 2013 / TANEC PRAHA 2013 v Plzni a TANEC PRAHA 2013 v Sušici Festival TANEC PLZEŇ 2013 je součástí jubilejního 25. ročníku Mezinárodního festivalu TANEC PRAHA Festival se tradičně koná v průběhu června v Praze a dalších 11 městech v regionech (včetně Plzně a nově i v Sušici). Snahou festivalu je převším obohatit místní kulturní scénu o umění současného tance a pohybového divadla. Uveme min. 6 tanečních inscenací, které představí současné zahraniční trendy, progresivní choreografické tennce a také novinky české taneční scény. Součástí programu budou workshopy pro profesionály a také ateliéry pro děti

5 026 Rak Charvát EXE mini festival experimentální elektronické hudby Hubní festival EXE je nový projekt, v r proběhl 1.ročník. Zaměřen je na multižánrový druh hudby experimentální elektronika. Projekt je koncipován jako mini festival tzn. představení pouze několika hubních projektů/umělců z dané oblasti. Do 2. ročníku jsou vybráni účinkující s různým přístupem v tomto žánru s cílem představit rozdílné pojetí a oslovit široké spektrum veřejnosti. 027 Ponton, občanské sdružení Unrbridge music fest Pixlování 2013 Projekt Unrbridge music fest Pixlování představuje kulturně zábavné odpoledne pro neorganizované děti a mláž nejen ze sociálně vyloučeného prostředí, pro odbornou veřejnost a ostatní zájemce. Termín konání ( ) je naplánován na akci Týn nízkoprahových klubů, kdy pořádají nízkoprahové kluby pro děti a mláž z celé ČR nejrůznější akce pro veřejnost přímo v místě svého působiště. V rámci Unrbridge music festu Pixlování budou mít návštěvníci možnost shlédnout hubní a taneční vystoupení jak hostujících kapel, tak dětí a mláže z různých NZDM, účastnit se workshopů a soutěží a v rámci otevřeného dne se seznámit zblízka s prací naší organizace. Po skončení hlavního programu proběhne diskuse. 028 Klub tanečních souborů Rokytka ročník ve zpěvu lidových písní "Rokycany 2013" Projekt má tři části - odborný seminář, soutěž ve zpěvu lidových písní (děti) a vystoupení vítězů za doprovodu profesionálních hubníků. Vítězové jsou dále nominováni do celorepublikové soutěže ve zpěvu lidových písní. 029 Jan Eret Západočeské oblastní kolo Porty 2013 Západočeské oblastního kolo českého soutěžního hubního festivalu PORTA v roce 2013 se uskuteční v Plzni 13. dubna Samotná soutěž dává příležitost převším začínajícím skupinám a je určena pro žánry trampská píseň, folk a country. Dotace bu využita na nájem sálu, propagaci, honoráře porotcům, hostům, morátorovi, částečně též na ozvučení. 030 Borská Loreta, o. s ročník festivalu Hubní léto Borska Mezinárodní festival vážné hudby ve formě několika koncertů, k vystoupí např. Kühnův smíšený sbor, Oratorienchor ze Schwandorfu, chový kvintet Trubačů Prazškého hradu, Orchestr Musica Dolce a další. Cílem projektu je rozšíření spolupráce mezi obyvateli západních Čech a Bavorska a prohloubení kulturního života v regionu. 031 Josef Pospíšil Sdružení Lochotínský pavilon Hubně zábavné programy s Agenturou Harmonika S hudbou za památkami Plzeňského kraje - Kralovicko a Švihov 033 Hudba bez hranic, o.s Ševčíkovy hubní večery 2013 Realizace hubně zábavných pořadů s populární a lidovou hudbou pro seniory a handicapované v místě bydliště dotyčných (obce PK, ÚSP, domovy seniorů aj.) Uspořádání 6 koncertů dobové hudby souznící s akustikou a historiií daného prostoru pam. objektu Kralovicka a Švihova (vystoupí vilolencellista Jiří Bárta, varhaník Jan Doležal, dámský soubor Fiorello a soubor Societas Incognitum) Cyklus komorních koncertů vysoké umělecké úrovně, často s prezentací mladých umělců v Horažďovicích. Součástí jsou i letní koncerty Zámeckého hubního léta. Připomínka prof. Otakara Ševčíka, zakladatele nové, celosvětově uznávané školy hry na housle, horažďovického rodáka.

6 034 Občanské sdružení Jakub Větší Koncert v Žebnici. Uspořádáním koncertu v kostele sv. Jakuba většího v Žebnici v době adventu zrealizovat kvalitní kulturní produkci v krásném prostředí pro posílení kulturního povědomí občanů v dnešní převážně konzumní společnosti. 035 Folklorní soubor Úsměv Horní Bříza Kaplička aneb folklórní minifestival v Horní Bříze Jedná se o akci určenou pro širokou veřejnost Plzeňského kraje, k se představí nejen folklór Plzeňského kraje, ale i další hubní žánry. Akce bu probíhat ve staré vsi v Horní Bříze v sobotu dne 25. května Hlavním bom programu je vystoupení dětských souborů Úsměváček z Horní Břízy a Sluníčko z Rokycan, dospělých souborů Úsměv z Horní Břízy a Jiskra z Plzně a Konrádyho dudácká muzika z Domažlic. Cílem projektu je sblížit trojici hlavních účastníků celé akce (dětské soubory, dospělé soubory a samotné diváky) a také prohloubení vztahů mezi folklórními oblastmi Plzeňského kraje (Domažlice, Rokycany, Plzeň a Horní Bříza). Kaplička je záklam pro pravilný minifestival v Horní Bříze, k folklór má více než pětapasátiletou tradici. 036 Chronos Vejprnice o.p.s Venkov žije hudbou - Rockové variace Vejprnice při pořádání kulturních akcí v obci Vejprnice - soubor čtyř koncertů určených mladší, ale i střední a starší generaci. 037 "Westmusic, o.s." Rockový open-air festival Pekelný ostrov Uspořádání II. ročníku hubního festivalu v Holýšově , zaměřeného multižánrově s důrazem na rock. Festival přinese i bohatý doprovodný program a soutěže o ceny. Dotace bu využita na technické zajištění akce PDM 038 "Kapela pětatřicátého plzeňského pěšího pluku - FOLIGNO" Promenádní koncerty v Plzni v roce 2013 Účelem těchto koncertů je pokračování v mnohaleté tradici koncertování, které provozovala v Plzni a okolí Kapela pětatřicátníků v meziválečném období. Dotace bu použita zejména na honoráře a dopravu hubníků. 039 Hana Peklová Hubní soutěž RockstarT 040 Klub Augusta Sedláčka Národní památkový ústav Nadace pozemního vojska AČR Sborník z konference Dějiny staveb 2013 Vydání třetího svazku sborníku "Památky západních Čech" Nikdo nemá právo zapomenout Hubní soutěž pro začínající amatérské hubníky z oblasti rockové hudby. Soutěž bu probíhat od září 2013 v 13 soutěžních večerech s prosincovým finále, kdy vítěz obdrží poukázku na nahrání a vydání alba. Dotace bu použita na propagaci a pořízení nahrávky vítězné skupiny. Vydání sborníku Dějiny staveb 2013 z konference Dějiny staveb, která se zabývá oborem stavebně historického průzkumu jako nutné součásti objevování, dokumentace a výzkumu našeho kulturního dědictví. Cílem projektu je připravit k vydání a vydat třetí svazek periodického sborníku "Památky západních Čech", který se věnuje dějinám hmotné kultury a obnově památkového fondu, a to se zaměřením na území Plzeňského kraje. Prostřednictvím tří dílčích projektů seznámit v době vzrůstajících extremistických hnutí školní mláž, veřejnost a zahraniční návštěvníky s historickými událostmi našeho státu a uctít památku obětí II. světové války. Výstavy přispějí k zvýšení kulturního cestovního ruchu Plzeňského kraje

7 043 Sdružení přátel Zoologické a botanické zahrady města Plzně IRIS Dny Japonské kultury 2013 v Zoologické a botanické zahradě města Plzně Cílem akce je přiblížit široké veřejnosti tradiční lidovou japonskou kulturu v souvislosti s kamennou japonskou zahradou Showa-en a v kontextu historických vztahů mezi Japonskem a Plzeňským krajem, které pokračují do současnosti v ekonomické oblasti. Akce je současně příležitostí pro seberealizaci přátel japonské kultury. 044 Centrum španělské kultury a vzdělávání Dny španělské kultury v Klatovech 5. ročník regionálního festivalu. Program zahrnuje: edukativní výstava o Svatojakubské cestě, setkání středních škol Plzeňského kraje s výukou španělského jazyka, přednášky a semináře zaměřené na vánoční zvyky španělsky hovořících zemí, workshop s rodilým mluvčím. Požadována dotace na nájmy prostor, přeprava výstavy, honoráře, propagace. 045 Centrum španělské kultury a vzdělávání Týn hispánské kultury v Plzni 4. ročník tradičního festivalu pod záštitou velvyslanectví Španělska a Mexika. Program zahrnuje: multimediální výstava fotografií Svatojakubská Pouť, oslava Dne mrtvých pro celou rodinu, výtvarné worshopy, kurzy vaření mexické kuchyně, přednášky, mexické taneční divadlo, dramatizace textů, jazyková pohotovost, pohádky pro děti, kinematografie PRESSFIL CART s. r. o Vydání knihy vzpomínek "Dřevěný chlebíček od Čerchova" Vydání knihy vzpomínek "Dřevěný chlebíček od Čerchova" autorky paní Marie Korandové, předpokládá vydání nehmotného kulturního dědictví Českého lesa, Domažlicka a Chodska ve formě knihy v II. a III. kvartálu roku 2013, a dále její nabízení zejména prostřednictvím Infocenter a Infostředisek na území Plzeňského kraje Zněk Procházka Recepty ze zámeckých kuchyní 048 Dana Raunerová Kniha o zvířatech II Jedná se o volné pokračování publikace "Tradiční jídla česko-bavorského příhraničí". Jedná se o recepty majitelek zámků v Halži a Kanicích. Kniha bu plnobarevná s českoněmeckým textem a barevnými fotografiemi jíl. Vznik původní autorské knihy pro děti - ilustrací, básniček a jejich zhubnění. Autor textů a básniček - Dana Raunerová, autor hudby Michal Vališ. 049 Zemědělská společnost Srbice a.s Land Art - Klíčení Kultivace vstupu do areálu Zemědělské společnosti Srbice a.s., střediska Poděvousy, který se nachází asi 10 metrů od hlavní silnice při vjezdu do obce a jeho zpřístupnění veřejnosti. Bu se jednat se o navršenou zeminu do výše asi 2,5 metru, o rozměrech 15 x 15 metrů v bývalé zahradě veliké asi 60x25metrů. Tento masiv bu tvarován jako nakloněná ska pomyslného stolu. Celá plocha bu zvýrazněna vyskládanými (téměř bílými) živcovými kameny. Kompozičním střem je 5,5 metrů dlouhý žulový balvan o váze 16 tun, ve tvaru klíčícího semene, symbolu naděje. Toto dílo bu odděleno od okolí doprovodnou zelení se soliterními lípami a odpočívadlem

8 050 Mgr. Helena Dienstbierová Šimicová Příběh Světovaru 2013 / Zapomenuté příběhy míst Zážitkové programy a site specific dílna budující vztah k areálu Světovar. Získané příběhy mají univerzální charakter a budou prezentované i v regionu prostřednictví výjezdů Autobusu Příprava a zpracování filmového dokumentu a podpora realizace pilotní verze webových stránek (interaktivní mapa zajímavých míst a mezilidských, obchodních a pracovních vztahů reflektující proměny obvodu a společnosti). 051 "Klášter Chotěšov - Lesovna" Chotěšovské zahradní slavnosti - Centrum klášter Chotěšov EHMK ročník Chotěšovských zahradních slavností - projektu EHMK Plzeň 2015 konaný je kulturní, společenskou a tradiční neziskovou akcí konanou v areálu nadregionální barokní památky Kláštera Chotěšov. Veškerý výtěžek z akce j vždy na určitou věc v roce 2013 na rekonstrukci kulturního, vzdělávacího a informačního centra v klášteře Chotěšov a podpoření této barokní památky. 052 OCET o.p.s Mezinárodní letní animační soustředění Animánie 2013 Požadovaná dotace bu použita na nákup výtvarného a technického materiálu, na zajištění propagace akce (tisk, PR, grafické práce), ubytování zahraničních účastníků a osobní náklady (dohody o provení práce) lektorů a produkčních PDM 053 "Kulturní a okrašlovací spolek - KOS" Výletnění multižánrový festival realizace nekomerčního festivalu s vícežánrovým programem, který je pořádán na malém městě a využívá k tomu jeho potenciál. Festival je chápán jako důležitá složka kulturní nabídky vedle velkého množství akcí komerčního charakteru. Na část programu nebu vybíráno vstupné a bu se ohrávat na veřejných prostranstvích PDM 054 "Pod Zelenou Horou" Hana Gerzanicová - životopisná publikace Zpracování a vydání životopisné publikace o významné vlastence, básnířce a mecenášce paní Haně Gerzanicové (nar v Plzni). Zachycení unikátních vzpomínek i dokumentů na starou Plzeň, zachycení neuvěřitelně silného životního příběhu. 055 Místní akční skupina svatého Jana z Nepomuku Sladké mámení - Dobroty na plotně i v kuchařce Předmětem projektu je položit základ tzv. knihovničky receptur obou krajů - jižního Plzeňska a Košicka, dále uspořádat dvě kulinářské akce a související výstavu. Projekt je součástí regionálního programu společnosti Plzeň - Evropské hlavní město kultury Alliance française Plzeň Bonjour Plzeň! 057 Lenka Vyskočilová Sejme se na rynku Cílem projektu je podpořit dialog mezi obyvateli Plzně a obyvateli pocházejících z frankofonních zemí prostřednictvím kulturních, kulturně-sociálních a uměleckých projektů. Žádáno na financování tisku, propagace a distribuce propagačních materiálů festivalu Bonjour! Plzeň Obnova lidových tradic ve městě (masopustní průvod, vynášení zimy a vítání jara, pálení čarodějnic, slavnosti vína), podpora setkávání občanů a převším stmelování dětského kolektivu, podpora cestovního ruchu PDM

9 058 KELTOI, STŘEDISKO PRÁŠILY Keltské víkendy v Archeoparku Prášily 2013 Obsahem vátého ročníku Keltských víkendů v Archeoparku Prášily je předvádění rekonstrukcí řemesel. Vybrána jsou tato řemesla Keltů: tkalcovství, kovářství, tavba železa, tavba bronzu, mincovnictví, výroba keramiky, příprava jídla a švartna. Provené rekonstrukce řemesel vycházejí z nálezů a jsou předváděna u rekonstrukcí dobových objektů PDM 059 Plzeňský lidový soubor Mladina, občanské sdružení Český tanec a slovenský taneční humor Pořad je koncipován jako celovečerní divalní představení, ve kterém bu uvena mj. choreografii Selské rebelie autorů Josefa Krčka (hudba) a Libuše Hynkové (choreografie), která neobyčejným způsobem reflektuje historické události z roku 1848 související s robotou a jejím zrušením. Součástí pořadu bu výstava velkoformátových fotografií českých krojů. V pořadu dále vystoupí Český lidový soubor Chrudim (bez nároku na honorář) a jako kontrast českému tanci soubor Všetečníci Bratislava se svým vtipným pojetím slovenského fokloru. Dotace žádána na honoráře, dopravu a propagaci Svaz českých divalních ochotníků, o.s Národní přehlídka DJH v Kaznějově 2013 azpč oblastní divalní přehlídky SČDO POHÁREK a KANDRDÁSEK 2013 Cílem je zajištit v Plzeňském kraji organizaci a realizaci prestižní národní přehlídky Divadla jednoho herce v Kaznějově a západočeských oblastních výběrových přehlík amatérského divadla v roce 2013, jejichž vyhlašovatelem je Svaz českých divalních ochotníků Evropské centrum pantomimy neslyšících, o.s Mezikrajová postupová přehlídka pantomimy a pohybového divadla Vytvořit pravilnou možnost a platfomu, umožnit skupinám i jednotlivcům dialog s odborníky, inspiraci s ostatními interprety a tvůrci pohybových oborů. Posláním otevřené přehlídky je podporovat a rozvíjet novou tradici a přispět tak k oživení české pantomimy. Na mezikrajových přehlídkách je zajištěno tlumočení do znakového jazyka Svaz českých divalních ochotníků, o.s Výběrové přehlídky amatérského divadla pořádané v PK pro vyhlašovatele NIPOS-ARTAMA v r Pořádání výběrových přehlík amatérského divadla pořádané v PK pro vyhlašovatele NIPOS-ARTAMA v r Jedná se o přehlídku činoherního a hubního divadla v Horažďovicích a o přehlídku činoherního divadla pro děti v Radnicích JOHAN o.s NA HRANICI 13 Projekt rozvoje regionálních přehlík amatérských dramatických aktivit pro kraje Plzeňský a Karlovarský v oblasti loutkového divadla, dětského divadla, stuntského a experimentujícího divadla, divadla poezie a uměleckého přednesu. Cílem podávaného projektu je rozvoj tradice přehlík amatérského divadla a podpora kulturní zájmové činnosti občanů (výrazně také dětí a mláže) v Plzeňském a Karlovarském kraji

10 064 Klub tanečních souborů Rokytka Krajská postupová přehlídka dětských folklorních souborů Plzeňska Cílem projektu je prohloubit zájem dětí o lidový tanec. Déle je cílem ukázat dětem náplň volného času s možností oživení české tradice taneční a hubní oblasti. Vybrány budou soubory, které postoupí na celostátní přehlídku dětských folklorních souborů. Přehlídky se účastní soubory Plzeňského kraje s průměrným věkem členů do 15 let. Předpoklad je 8 nebo 9 tanečních souborů, t.j. cca 150 dětských účastníků Domaslav Literární Domaslav a land-artový workshop FARA-ON 066 "Talent 4you" Dívka roku Ivo Hucl Občanské sdružení Ty a Já Countrysi ART Festival Šťáhlavy - Šťáhlavice 2013, 2.ročník Festival Na konci léta 2013 Literární Domaslav a land-artový workshop FARA-ON jsou víkendové akce multidimenzionálního charakteru, zaměřené na seznámení (převším) mladých lidí (SŠ a VŠ stuntů) s různými druhy umění, převším literárním a výtvarným, netradičním, kreativním způsobem, který je těmto lim blízký a je efektivní. Akce jsou však otevřeny i široké veřejnosti, která má zájem o danou problematiku. Jedná se o část soutěže, kdy z vítězek z celých Čech budou vybrány postupující do národního kola. Požadována dotace na financování pronájmů a zajištění technického zázemí. Záklam Countrysi - ART Festival Šťáhlavy-Šťáhlavice 2013 je společná fotografická a výtvarná výstava s bohatým doprovodným programem (koncerty, divadla). Přínos projektu ve znovuobnovení vztahu místních občanů k vlastní obci a společenskému životu v ní, převším pak u mladých lidí. Festival Na konci léta je již tradiční akcí, která se koná druhou sobotu v září v Křižíkových sach v Plzni. Jedná se o propojování uměleckých aktivit lidí s handicapem a profesionálních umělců. Každoročně se zapojují oraganizace z Plzně i vzdálenějšího okolí, které podporují zdravotně postižené "Občanské sdružení pro románský kostel v Potvorově" Navštivte Potvorov Projekt bu zahrnovat hubní koncerty s různými žánry a přednášku o historii se zaměřením na region. Pořádání projektu znamená rozvoj kultury ve venkovských oblastech Plzeňského kraje, podporu cestovního ruchu a v neposlední řadě využití kulturní památky. 070 Centrum dětí a rodičů Bolevecké slavnosti Ledovec, o.s Kulturní rok na Ledovci 2013 Tradiční akce pořádané od roku 2001 na Bolevecké návsi s cílem obnovit tradici pořádání kulturních představení pro děti. Obsahem projektu je uspořádání 5 kulturně řemeslných akcí pro veřejnost v Terapeutickém centru Ledovec. Akce: Hromnicové svíčkování, Velikonoční kraslicování, Velmi kulturní odpoledne, Svatojakubské pouťové veselí, Na Ledovec! Cílem akcí je udržování lidových tradic a seznámit s nimi městkou veřejnost PDM 072 CHOTĚŠOVSKÁ VLNA, o. s Večer pro klášter Chotěšov 11. roční tradiční kulturní akce v klášteře Chotěšov, která ma za cíl seznámit veřejnost s touto ohroženou památkou a to formou prohlík, přednášek a to včetně bohatého kulturního programu - koncerty, divadlo, šerm.

11 073 Zámek Hrák, s.r.o Zámecký kulturní rok Nepal Nefestík Obecně prospěšná společnost při společnosti PEGISAN s.r.o Dětský n na Bylinkovém panství Rochlov Cílem projektu je stálé připomínání tradic vážících se k jednotlivým svátkům během roku a doplnění regionální a nadregionální nabídky kulturního využití pro širokou veřejnost. Osloveny jsou děti, zájemci o lidovou tvorbu, milovníci historie, hudby, tance i divadla. Cílem projektu je vytvořit přehlídku toho, co se ohrálo během roku v oblasti alternativní, nekomerční a spontánní umělecké tvorby (hudba, divadlo, poezie, tanec, audiovize). Prezentace formou letního festivalu v ulicích Nepomuku. Cílem dětského dne je podpořit pěstounské rodiny, které každoročně navštěvují Bylinkové panství Rochlov. Úzká spolupráce s nadačním fonm Rozum a cit - patronka Naďa Konvalinková. 076 "Krása v srdci" ročník projektu Dívka Šumavy 2013 Dle realizátorů není Dívka Šumavy jen obyčejnou soutěží krásy, j také o propagaci zdravé krásy, zdravého životního stylu, hledání osobností. Dívkám jsou zprostředkovány školení, besedy, přednášky, společenský protokol, vystupování na veřejnosti, ekologická výchova, problematika drogové závislosti a poruch příjmu potravy. 077 SPORTOVNÍ KLUB PLZEŇ BOLEVEC Oslavy 100 let založení Sokola Bolevec Sportovní i kulturní program proběhne v areálu bolevecké sokolovny (házená, nohejbal, hubní vystoupení, výtvarná soutěž). Večerní posezení s hudbou a kulturním programem včetně předávání pamětních medailí se uskuteční v sokolovně (historie sportů v Bolevci, hubní a taneční vystoupení). 078 Svět podle Jakuba Publikace k výstavě dětských výtvarných děl v rámci projektu "Probuzení Barbořiných varhan" Výroba publikace - katalogu o projektu "Probuzení Barbořiných varhan" a dětských výtvarných prací na téma baroko. Za pomoci historika, umělců-hubníků i výtvarníků bu zpracována myšlenka barokní doby v souvislosti s projektem, včetně informací o varhanách i o podrobnostech hubní i výtvarné složky projektu s fotodokumentací. 079 Zňka Braunová "Obrázky z Němejcovy půdy" Unie výtvarných umělců plzeňské oblasti Soukromá střední uměleckoprůmyslová škola - Zámeček, s.r.o Jaroslav Votlučka, Karel Votlučka Sochy pro zvony - sochařské sympozium Výstava výtvarného kurzu amatérských umělců z Nepomuku, který pravilně probíhá v rodném domě A. Němejce. Částečné pokrytí nákladů na realizaci a propagaci výstav výtvarného kroužku v r Cílem projektu je první zpracování života a díla tohoto autora, ale i jeho bratra Karla, tedy kresby, grafiky, plastiky, murální techniky (sgrafito, freska), tak, aby vznikl relativně ucelený obraz těchto umělců v daném prostředí a době. Uspořádání sochařského sympozia ve veřejném prostoru města Plzně. Cílem projektu je podpořit zájem veřejnosti o tradiční řemeslné dovednosti sochařské práce v kameni. Účastníci - stunti, začínající umělci, mají možnost realizovat vlastní díla, která budou umístěna ve veřejném prostoru. Dalším cílem je rovněž vytvoření kvalitních kamenosochařských děl, která by se případně mohla stát součástí výzdoby veřejných prostor města Plzně.

12 Galerie města Plzně, o.p.s. Unie výtvarných umělců plzeňské oblasti Unie výtvarných umělců plzeňské oblasti Fantastický realismus : Vladivoj Kotyza Jan Jedlička Mikuláš Rachlík Voda věčně živá Jaroslav Zapletal - výstava výběru z celoživotní tvorby k autorovo životnímu jubileu Výstavní projekt uve malířskou tvorbu tří autorů Vladivoje Kotyzy, Jana Jedličky a Mikuláše Rachlíka v Galerii města Plzně a přinese nový úhel pohledu na české umění šesátých let. Plzeňský autor Vladivoj Kotyza, jehož tvorba hraje velmi významnou roli převším na regionální úrovni, se představí jako umělec uznávaný nejen v domácím prostředí, ale i po celém světě. Výstavní projekt vycházející ze skutečnosti, že územím kraje protékají čtyři řeky a podél nich vznikala sídla, města, osady, dodnes tvořící dominanty kraje a krajiny. Žádáno na administrativní a odborné zajištění projektu, honoráře, materiál, tisk propagačních kalendářů, grafické návrhy, tlumočení. Projekt má dvě fáze. První: únorová přehlídka zejména kresebných miniatur. Druhá: výstava v Galerii J. Trnky. K této výstavě by měl být vydán katalog, který by shrnul dosavadní umělecké výsledky PDM PDM Celkem

Veřejný program 2009

Veřejný program 2009 Veřejný program 2009 Centrum Bavaria Bohemia Freyung 1 92539 Schönsee Tel.: +49(0)9674-92 48 77 Fax: +49(0)9674 91 30 67 email: info@cebb.de Internet: www.bbkult.net Leden 2009 11.01.09 Cyklus Objevy :

Více

MIKULOV. město s vůní jihu. TOP akce 2010 duben září. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií. PRAHA BRNO WIEN EVROPSKÁ UNIE

MIKULOV. město s vůní jihu. TOP akce 2010 duben září. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií. PRAHA BRNO WIEN EVROPSKÁ UNIE MIKULOV město s vůní jihu TOP akce 2010 duben září D PRAHA Pl BRNO D Sk A WIEN EVROPSKÁ UNIE Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií. Zahájení sezony Regionálního muzea v Mikulově 1. dubna 2010

Více

správný cíl Vaší cesty

správný cíl Vaší cesty správný cíl Vaší cesty KULTURNÍ AKCE HRADECKO ČERVEN 2014 31. května - 1. června, sobota - neděle 9:00 ZA PRVNÍMI ZEMĚDĚLCI DO MLADŠÍ DOBY KAMENNÉ Archeopark pravěku Všestary Pokud si chcete pravěk zažít

Více

14. Mezinárodní folklorní festival CIOFF PLZEŇ 2010

14. Mezinárodní folklorní festival CIOFF PLZEŇ 2010 14. Mezinárodní folklorní festival CIOFF 2010 9. 13. 6. 2010 proběhne pod patronací hejtmanky Plzeňského kraje Milady Emmerové, náměstkyně primátora města Plzně Marcely Krejsové a starosty MO Plzeň 3 Jiřího

Více

Vyhodnocení Grantů v oblasti kultury pro rok 2007 I. kolo (rozpočet = 1.500.000,- Kč)

Vyhodnocení Grantů v oblasti kultury pro rok 2007 I. kolo (rozpočet = 1.500.000,- Kč) Příloha č. 1 k usnesení Rady MČ Praha 1 č.ur08_1168 ze dne 8.12.2008: Vyhodnocení Grantů v oblasti kultury pro rok I. kolo (rozpočet = 1.500.000,- Kč) č. Předkladatel, sídlo Název a popis projektu Celkový

Více

10. Přehled hlavních MAS působících na území Plzeňského kraje a akcí obnovy kulturního dědictví financovaného jejich prostřednictvím do roku 2012

10. Přehled hlavních MAS působících na území Plzeňského kraje a akcí obnovy kulturního dědictví financovaného jejich prostřednictvím do roku 2012 10. Přehled hlavních MAS působících na území Plzeňského kraje a akcí obnovy kulturního dědictví financovaného jejich prostřednictvím do roku 2012 PhDr. Jitka Vlčková, Odbor regionálního rozvoje a územního

Více

Veřejný program 2010

Veřejný program 2010 Veřejný program 2010 Centrum Bavaria Bohemia Freyung 1 92539 Schönsee Tel.: +49(0)9674-92 48 77 Fax: +49(0)9674 91 30 67 e-mail: info@cebb.de Internet: www.bbkult.net Veřejný program v Centru Bavaria Bohemia

Více

Oživení tradic a folkloru na jihu Moravy (2013 2015)

Oživení tradic a folkloru na jihu Moravy (2013 2015) Oživení tradic a folkloru na jihu Moravy (2013 2015) Projekt spolupráce Oživení tradic a folkloru na jihu Moravy je společným projektem místních akčních skupin Dolní Morava a Živé pomezí Krumlovsko-Jevišovicko.

Více

100% festival INTEGRACE 14.-16.3.2014. Ing. Michal Crhonek. koordinátor festivalu

100% festival INTEGRACE 14.-16.3.2014. Ing. Michal Crhonek. koordinátor festivalu festival 100% INTEGRACE 14.-16.3.2014 Ing. Michal Crhonek koordinátor festivalu tanecahandicap@gmail.com michal@michalcrhonek.cz tel: +420 603 284 760 www.tanecahandicap.cz O CO JDE? Projekt Tanec a handicap

Více

MULTIŽÁNROVÝ KULTURNÍ FESTIVAL FESTIVAL, který kulturně a společensky spojí celou Vysočinu. Je to multižánrové setkání měst a obyvatel Kraje Vysočina. S přesahem do celé České republiky. 2 FESTIVAL, který

Více

koncert Jan Rokyta & Solamente Naturali (CZ/ SK): Musical Globus

koncert Jan Rokyta & Solamente Naturali (CZ/ SK): Musical Globus PROGRAM FESTIVALU: Oblast NEPOMUK / SPÁLENÉ POŘÍČÍ 3.7.- 6.7. 2014 3.7. ČTVRTEK: zámek NEBÍLOVY Komponovaný večer barokních zábav: Západočeský symfonický orchestr, barokní vůně s originálními parfémy,

Více

Umělecký rezidenční pobyt v areálu Světovar. Termín rezidence: 23. července 21. září 2013. Počet účastníků rezidence: 2

Umělecký rezidenční pobyt v areálu Světovar. Termín rezidence: 23. července 21. září 2013. Počet účastníků rezidence: 2 Plzeň 2015 ve spolupráci s Košice 2013 vyhlašuje otevřenou výzvu pro umělce: Umělecký rezidenční pobyt v areálu Světovar Termín rezidence: 23. července 21. září 2013 Počet účastníků rezidence: 2 Profil

Více

Plzeň 2015 vyhlašuje otevřenou výzvu pro umělce: Umělecký residenční pobyt v Kapli Nečtiny. Termín residence: 12. 30. září 2012

Plzeň 2015 vyhlašuje otevřenou výzvu pro umělce: Umělecký residenční pobyt v Kapli Nečtiny. Termín residence: 12. 30. září 2012 Plzeň 2015 vyhlašuje otevřenou výzvu pro umělce: Umělecký residenční pobyt v Kapli Nečtiny Termín residence: 12. 30. září 2012 Země, z nichž se mohou residenti hlásit: ČR, Slovensko, Německo, Polsko, Rakousko

Více

Soupis dotací, příspěvků a darů poskytnutých z rozpočtu Plzeňského kraje v roce 2015

Soupis dotací, příspěvků a darů poskytnutých z rozpočtu Plzeňského kraje v roce 2015 příjemce transferu částka v tis. Kč účel podpora de minimis rozpočtová oblast Asociace krajů České republiky, IČO: 70933146 750 tis. Kč Členský příspěvek Ostatní financování Český institut interních auditorů,

Více

Memoriál Rosti Čtvrtlíka. II. ročník soutěžní přehlídky mladých recitátorů. Čtvrtlístek IČ : 7274620

Memoriál Rosti Čtvrtlíka. II. ročník soutěžní přehlídky mladých recitátorů. Čtvrtlístek IČ : 7274620 II. ročník soutěžní přehlídky mladých recitátorů Čtvrtlístek IČ : 7274620 IČO : 22757490 Akce je spolufinancována z projektu CZ.1.07/1.1.00/14.0143 1 Propozice soutěžní přehlídky mladých recitátorů Čtvrtlístek

Více

Dívčí Kámen. Nabídka na využití prostor zříceniny hradu. platná od 26. 5. 2014 do 31. 12. 2014. Určeno veškerým kulturním vystoupením

Dívčí Kámen. Nabídka na využití prostor zříceniny hradu. platná od 26. 5. 2014 do 31. 12. 2014. Určeno veškerým kulturním vystoupením Nabídka na využití prostor zříceniny hradu Dívčí Kámen platná od 26. 5. 2014 do 31. 12. 2014 Určeno veškerým kulturním vystoupením Foto: Petr Znachoř Nabízíme možnost prezentace uměleckých aktivit v netradičním

Více

Co se umlelo od března 2013 do března 2014? březen 2013 ukončení provozu mlýna vznik nezávislé iniciativy Mlýny městu!, jejímž cílem je vést otevřenou diskusi nad budoucností Automatických mlýnů 23. dubna

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA. KÜHNOVA DĚTSKÉHO SBORU, o. p. s. za rok 2008. Praha, 12.4.2009

VÝROČNÍ ZPRÁVA. KÜHNOVA DĚTSKÉHO SBORU, o. p. s. za rok 2008. Praha, 12.4.2009 VÝROČNÍ ZPRÁVA KÜHNOVA DĚTSKÉHO SBORU, o. p. s. za rok 2008 Praha, 12.4.2009 Kühnův dětský sbor o.p.s. I. Ze zakládací smlouvy obecně prospěšné společnosti Nadace Kühnova dětského sboru. IČO 66000696,

Více

Fresh Film Fest Praha 2014

Fresh Film Fest Praha 2014 11. Mezinárodní filmový festival debutů a studentských filmů Fresh Film Fest Praha 2014 Statut festivalu Článek 1 Fresh Film Fest je mezinárodní filmový festival zaměřující se na celovečerní debutové snímky

Více

Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny

Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny Leden sobota 17. 1. 2015 = 1. Velkolosinský ples (Areál zdraví víceúčelová hala, pořadatel MK Rajo s. r. o.) Únor neděle 1. 2. 2015 = Setkání s rysem Od 13

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 201O

VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 201O VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 201O Občanské sdružení BALET o.s. - 1 - OBSAH: 1. SLOVO ÚVODEM...3 2. OBČANSKÉ SDRUŽENÍ BALET o.s...4 2.1 ZÁKLADNÍ INFORMACE...4 2.2 HISTORIE...4 2.3 ČINNOST A POSLÁNÍ...5 2.4 CÍLE...5

Více

ICM Bruntál, Dr. E. Beneše 47, 79201 Bruntál. Zpravodaj Informačního centra pro mládež Bruntál při NZDM OPEN HOUSE Bruntál Bruntálsko 17.

ICM Bruntál, Dr. E. Beneše 47, 79201 Bruntál. Zpravodaj Informačního centra pro mládež Bruntál při NZDM OPEN HOUSE Bruntál Bruntálsko 17. Občan a stát: Pavilon v parku dostane nové zázemí Volný čas: ZMĚNA V DIVADLE: Drahé tety a já - detektivní komedie místo hry Play Strindberg. Prostor u hudebního pavilonu v bruntálském městském parku získá

Více

Účelové dotace v oblasti kultury pro rok 2010

Účelové dotace v oblasti kultury pro rok 2010 Příloha č. 1 ové v oblasti kultury pro rok 21 Č. Název organizace, sídlo, 1 DIDEDAnce taneční studio Galavečer DIDEDAnce tanečního studia 21 - pronájmy (pronájem sálu) - propagace (DVD, upomínk.předměty)

Více

Organizace: REMEDIUM. Projekt 1: LouDkové divadélko a Divadelní spolek Proměna. Celkové náklady: 141 100 Kč. DOTACE: 20 000 Kč

Organizace: REMEDIUM. Projekt 1: LouDkové divadélko a Divadelní spolek Proměna. Celkové náklady: 141 100 Kč. DOTACE: 20 000 Kč Organizace: REMEDIUM Projekt 1: LouDkové divadélko a Divadelní spolek Proměna Celkové náklady: 141 100 Kč DOTACE: 20 000 Kč Cílem projektu je potěšit dětské i dospělé publikum divadelní hrou, ale i vnášet

Více

úhel POHLEDU MIRKa KAUFMANa FRANTIŠEK KINSKÝ představuje/presents

úhel POHLEDU MIRKa KAUFMANa FRANTIŠEK KINSKÝ představuje/presents FRANTIŠEK KINSKÝ představuje/presents úhel POHLEDU MIRKa KAUFMANa GALERIE KINSKÝ / KOSTELEC NAD ORLICÍ / 15. 6. - 28. 7. 2013 PROJEKT S NÁZVEM ÚHEL POHLEDU SI KLADE ZA CÍL ZMAPOVAT A PŘEDSTAVIT TVORBU

Více

Seznam schválených dotací z Fondu malých projektů INTERREG IIIA v regionu Egrensis

Seznam schválených dotací z Fondu malých projektů INTERREG IIIA v regionu Egrensis Seznam schválených dotací z Fondu malých projektů INTERREG IIIA v regionu Egrensis Celková alokace FMP INTERREG IIIA v regionu Egrensis: 10 392 387,00 Kč Číslo projektu Název projektu Žadatel Výše dotace

Více

Smíšeného pěveckého sboru

Smíšeného pěveckého sboru Přehled koncertů, akcí a vystoupení Smíšeného pěveckého sboru VOŠP a SPgŠ Litomyšl za školní rok 2007/08 zpracováno 19. 6. 2008 PODZIM 2007 20. 9. 2007 Koncert pro Městský úřad Litomyšl, Zámecké divadélko,

Více

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA (IV. ročníku) festivalu TANEC DĚTEM 2011

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA (IV. ročníku) festivalu TANEC DĚTEM 2011 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA (IV. ročníku) festivalu TANEC DĚTEM 2011 Poprvé vznikla myšlenka tanečního festivalu určeného pro mladé diváky již v roce 2004, kdy byl zahájen festival TANEC PRAHA symbolicky na Den Dětí

Více

Více možností. Přihlásit

Více možností. Přihlásit 1 z 7 10.7.2013 12:47 Více možností Přihlásit Kam pojedete? Praha Střední Čechy Jižní Čechy Šumava Plzeňsko a Český les Západočeské lázně Severozápadní Čechy Českolipsko a Jizerské hory Český ráj Krkonoše

Více

PŘÍLOHA č. 1 SWOT ANALÝZY

PŘÍLOHA č. 1 SWOT ANALÝZY PŘÍLOHA č. 1 SWOT ANALÝZY SWOT analýza činnosti Střediska volného času - tradice v činnosti - zkušení kreativní pracovníci, kteří činnost vykonávají, jejich osobní zájem o rozvoj činnosti - máme v Opavě

Více

SOUTĚŽE VE ZPĚVU, V TANCI A O STÁRKOVSKÉ PRÁVO

SOUTĚŽE VE ZPĚVU, V TANCI A O STÁRKOVSKÉ PRÁVO Obecní úřad Tvrdonice a Slovácký Podlužácký krůžek Tvrdonice vyhlašují jako součást 62. ročníku národopisných slavností Podluží v písni a tanci ve dnech 5. - 7. června 2015 SOUTĚŽE VE ZPĚVU, V TANCI A

Více

Smíšeného pěveckého sboru

Smíšeného pěveckého sboru Přehled koncertů, akcí a vystoupení Smíšeného pěveckého sboru VOŠP a SPgŠ Litomyšl za školní rok 2008/09 zpracováno 24. 8. 2009 PODZIM 2008 6. 9. 2008 Vystoupení na zámku v Rudolticích 11. 9. 2008 Koncert

Více

ZPRAVODAJ Č. 6/2015. Vážení přátelé slánského muzea,

ZPRAVODAJ Č. 6/2015. Vážení přátelé slánského muzea, ZPRAVODAJ Č. 6/2015 Vážení přátelé slánského muzea, v květnu jsme zahájili hned čtyři výstavy, z nichž tři jsou stále k vidění. Máme za sebou muzejní noc, oslavy osvobození Československa, vyhlášení prestižní

Více

UMĚNÍM KE SVOBODĚ LABYRINT SMYSLŮ

UMĚNÍM KE SVOBODĚ LABYRINT SMYSLŮ UMĚNÍM KE SVOBODĚ LABYRINT SMYSLŮ - Výstava v Domě U Kamenného zvonu v Praze Výstava v OÖ Kulturquartier v Linci, Rakousko Úvod Výstava Uměním ke svobodě v Domě U Kamenného zvonu v centru Prahy je prvotním

Více

Aktivity CCRJM. březen 2013. www.ccrjm.cz

Aktivity CCRJM. březen 2013. www.ccrjm.cz Aktivity CCRJM březen 2013 Souhrn aktivit CCRJM Tvorba turistických produktů, programů, výletů Propagační materiály (distribuce), webové prezentace Fam tripy a press tripy domácí i zahraniční (Německo,

Více

Strašlivá Podívaná - hudební skupina z Plzně

Strašlivá Podívaná - hudební skupina z Plzně Strašlivá Podívaná - hudební skupina z Plzně Hudební skupina Strašlivá Podívaná vznikla na jaře 1988 a v roce 2013 tedy dosáhla věku 25 let. Písničky Strašlivky vycházejí z inspirací historickými a fantazijními

Více

BAREVNÁ DEVÍTKA je sedmý ročník přehlídky kultur zemí celého světa, který pořádá Městské částí Praha 9. cílová skupina. počet návštěvníků.

BAREVNÁ DEVÍTKA je sedmý ročník přehlídky kultur zemí celého světa, který pořádá Městské částí Praha 9. cílová skupina. počet návštěvníků. BAREVNÁ DEVÍTKA je sedmý ročník přehlídky kultur zemí celého světa, který pořádá Městské částí Praha 9 Pestrý festival mnoha vůní a strhujících vystoupení. Zábavné odpoledne pro rodiny s dětmi, večerní

Více

XII. ročník prestižní soutěže LOOK BELLA 2015

XII. ročník prestižní soutěže LOOK BELLA 2015 XII. ročník prestižní soutěže LOOK BELLA 2015 LOOK BELLA 2015 Luxury event & Big fashion show Soutěž plná krásných mladých dívek a mužů Na akcích vystupují populární osobnosti Semifinále soutěže proběhne

Více

Koncepce kultury města Lanškroun. prosinec 2011. Pro Radu města Lanškroun vypracoval David Knápek, Kulturní centrum Lanškroun

Koncepce kultury města Lanškroun. prosinec 2011. Pro Radu města Lanškroun vypracoval David Knápek, Kulturní centrum Lanškroun Koncepce kultury města Lanškroun prosinec 2011 Pro Radu města Lanškroun vypracoval David Knápek, Kulturní centrum Lanškroun Kultura je důležitou součástí života města a jeho obyvatel, zvyšuje kvalitu života,

Více

photo centre centrum ceské ˇ fotografie

photo centre centrum ceské ˇ fotografie Czech photo centre centrum ceské ˇ fotografie Naší filosofií je, aby se umělci zapojili do tvorby veřejného prostoru, spolupodíleli se na jeho vzniku A cítili pocit sounáležitosti... staňte se i vy součástí

Více

Slavonicko kouzlo zapomenutého dědictví. Interpretace místního dědictví Prezentace projektu

Slavonicko kouzlo zapomenutého dědictví. Interpretace místního dědictví Prezentace projektu Slavonicko kouzlo zapomenutého dědictví Interpretace místního dědictví Prezentace projektu Partneři Základní údaje o projektu Nositel projektu Slavonická renesanční společnost, občanské sdružení 1. občanská

Více

nabízíme ke krátkodobým jednorázovým i opakovaným pronájmům volné kapacity prostor našich pracovišť:

nabízíme ke krátkodobým jednorázovým i opakovaným pronájmům volné kapacity prostor našich pracovišť: NABÍDKA PRONÁJMŮ nabízíme ke krátkodobým jednorázovým i opakovaným pronájmům volné kapacity prostor našich pracovišť: DIVADLO POLÁRKA CENTRUM VOLNÉHO ČASU BOTANKA KLUB LEITNEROVA které jsou vhodné především

Více

Přehlídka krajových specialit a kuchyně

Přehlídka krajových specialit a kuchyně Přehlídka krajových specialit a kuchyně Základní informace Termín konání: 16. 19. září 2010 Místo: Praha, Kampa Místo na trhu: Tento nový projekt pokrývá a propojuje oblasti, kterým specializovaná akce

Více

Veřejné knihovny a výkon regionálních funkcí v Plzeňském kraji. Mgr. Hana Hendrychová Ing. Hana Petrovičová

Veřejné knihovny a výkon regionálních funkcí v Plzeňském kraji. Mgr. Hana Hendrychová Ing. Hana Petrovičová Veřejné knihovny a výkon regionálních funkcí v Plzeňském kraji Mgr. Hana Hendrychová Ing. Hana Petrovičová V Plzni 12. 10. 2011 Územní rozdělení v Plzeňském kraji Interní metodická pomůcka Schéma krajského

Více

Projekt. Sdružení na podporu talentované mládeže České republiky,o.s.

Projekt. Sdružení na podporu talentované mládeže České republiky,o.s. Projekt 2012 Sdružení na podporu talentované mládeže České republiky,o.s. 1 Sdružení na podporu talentované mládeže České republiky,o.s. Souhrnný projekt A) Mezinárodní soutěže, příprava, prezentace a

Více

Zpráva o činnosti a rozbor hospodaření za rok 2010

Zpráva o činnosti a rozbor hospodaření za rok 2010 Zpráva o činnosti a rozbor hospodaření za rok 2010 I. Umělecká činnost a provoz Umělecká činnost Divadlo Minor oslavilo 26. února 60 let od uvedení první inscenace Ústředního LD za účasti představitelů

Více

1. Varianta prohlídkový zámek + galerie. 2. Varianta prohlídkový zámek + hotel. 3. Varianta prohlídkový zámek + seniorský program

1. Varianta prohlídkový zámek + galerie. 2. Varianta prohlídkový zámek + hotel. 3. Varianta prohlídkový zámek + seniorský program Zámek Brtnice Program investora pro vyhledávací studii k jednotlivým variantám využití zámku v Brtnici. 1. Varianta prohlídkový zámek + galerie Využití celého zámku jako universálního turistického cíle

Více

PROGRAM MUZEJNÍ NOCI VE SVITAVÁCH V SOBOTU 2. ČERVNA 2012

PROGRAM MUZEJNÍ NOCI VE SVITAVÁCH V SOBOTU 2. ČERVNA 2012 PROGRAM MUZEJNÍ NOCI VE SVITAVÁCH V SOBOTU 2. ČERVNA 2012 PO CELÉ ODPOLEDNE A VEČER VSTUP ZDARMA!!! OD 12:15 FAKULTATIVNĚ SPOLEČNÝ OBĚD ESPERANTSKÝCH NÁVŠTĚVNÍKŮ V RESTAURACI ASTRA - v návaznosti na příjezd

Více

Zpráva o činnosti Ledovce za rok 2012

Zpráva o činnosti Ledovce za rok 2012 Zpráva o činnosti Ledovce za rok 2012 V roce 2012 jsme se věnovali těmto činnostem: - Poskytování sociálních služeb Chráněné bydlení Ledovec, Sociální rehabilitace Ledovec, Odborné sociální poradenství

Více

NÁRODNÍ DOTAČNÍ PROGRAMY MINISTERSTVO PRO MÍSTNÍ ROZVOJ. Ing. Klára Dostálová, 1. náměstkyně ministryně

NÁRODNÍ DOTAČNÍ PROGRAMY MINISTERSTVO PRO MÍSTNÍ ROZVOJ. Ing. Klára Dostálová, 1. náměstkyně ministryně NÁRODNÍ DOTAČNÍ PROGRAMY MINISTERSTVO PRO MÍSTNÍ ROZVOJ Ing. Klára Dostálová, 1. náměstkyně ministryně Národní dotační programy Regionální politika Podpora obnovy a rozvoje venkova Obnova obecního a krajského

Více

ČASOVÝ HARMONOGRAM PLESU

ČASOVÝ HARMONOGRAM PLESU ČASOVÝ HARMONOGRAM PLESU Slavnostní přijetí VIP hostů a zahraničních delegací plesu předsedou vlády ČR Mirkem Topolánkem, první místopředsedkyní Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Miroslavou Němcovou, generálním

Více

Plán akcí pro veřejnost - školní rok 2013/2014

Plán akcí pro veřejnost - školní rok 2013/2014 Plán akcí pro veřejnost - školní rok 2013/2014 ZÁŘÍ 2013 7. 9. Charitativní den pro Tichou 10. 9. Den, kdy svítí světlušky - sbírka pro nevidomé 11. 9. Zahájení činnosti Kouzelné hlíny - tvoření pro děti,

Více

Aktuality projektu za duben 2013

Aktuality projektu za duben 2013 Duben 2013 Aktuality projektu za duben 2013 Kontakt: Ing. Jakub Děd, Omnium o.s., Veřejná sbírka farnosti / Osvědčení ze dne 30.11.2012 / Oprávněná osoba: ThLic. M. Lanži Z obsahu: Kostel sv. Barbory v

Více

projekt dotek Horní Maršov, Krkonoše (dům obnovy tradic, ekologie a kultury horní maršov) rokyt cypřišovitý

projekt dotek Horní Maršov, Krkonoše (dům obnovy tradic, ekologie a kultury horní maršov) rokyt cypřišovitý projekt dotek (dům obnovy tradic, ekologie a kultury horní maršov) AKCE Pro VEŘEJnoST Horní Maršov, Krkonoše rokyt cypřišovitý ŠKOLNÍ ROK 2012/2013 Cíl projektu Smyslem projektu DOTEK je vybudování společenského,

Více

Výroční zpráva CENTRA KULTURY PÍSEK o.p.s. za rok 2008

Výroční zpráva CENTRA KULTURY PÍSEK o.p.s. za rok 2008 Výroční zpráva CENTRA KULTURY PÍSEK o.p.s. za rok 2008 Základní údaje o společnosti Název společnosti: Sídlo společnosti: Právní forma: CENTRUM KULTURY PÍSEK o.p.s. Tylova 69, 397 01 Písek Obecně prospěšná

Více

Průběžná zpráva o realizaci projektu pro projektové partnery Etapa 3-4

Průběžná zpráva o realizaci projektu pro projektové partnery Etapa 3-4 Květen 2011 Průběžná zpráva o realizaci projektu pro projektové partnery Etapa 3-4 HelpTour - Agentura pro rozvoj cestovního ruchu Projekt Prezentace a propagace církevních památek a kulturně-historického

Více

Studovala na státní konzervatoři v Žilině hru na housle a operní zpěv pokračovala na Státní konzervatoři v Praze, kde absolvovala hudebně-dramatický

Studovala na státní konzervatoři v Žilině hru na housle a operní zpěv pokračovala na Státní konzervatoři v Praze, kde absolvovala hudebně-dramatický Studovala na státní konzervatoři v Žilině hru na housle a operní zpěv pokračovala na Státní konzervatoři v Praze, kde absolvovala hudebně-dramatický obor. Získala prestižní divadelní cenu Thálie, 2x ocenění

Více

Žádosti o příspěvek formou školského grantu rok 2012 1. etapa

Žádosti o příspěvek formou školského grantu rok 2012 1. etapa Žádosti o příspěvek formou školského grantu rok 2012 1. etapa žadatel IČ účel požadovaná částka v Kč Mateřská škola Sovička, Česká Lípa, Antonína Sovy 1740, PO Mateřská škola Pastelka, Česká Lípa, Svárovská

Více

Nabídka dárcům projektu

Nabídka dárcům projektu Popis projektu Nabídka dárcům projektu Kulturní projekt e-moc-e je neziskovým občanským sdružením, jehož cílem je propagace nekomerčního umění v České republice a podpora umělců samotných. Na internetové

Více

TOTEM regionální dobrovolnické centrum

TOTEM regionální dobrovolnické centrum TOTEM regionální dobrovolnické centrum Posláním TOTEM RDC je vytvářet pozitivní a funkční mezilidské vztahy, jak v rámci rodiny, tak v širším kontextu občanské společnosti 1999 2014 DLOUHODOBÉ CÍLE A LINIE

Více

VZDĚLÁVACÍ AKCE: A1 Místo: Stařeč Datum: 16.9 Historické dědictví Zachraňme kořeny

VZDĚLÁVACÍ AKCE: A1 Místo: Stařeč Datum: 16.9 Historické dědictví Zachraňme kořeny Dobré odpoledne VZDĚLÁVACÍ AKCE: A1 Místo: Stařeč Datum: 16.9 Historické dědictví Zachraňme kořeny 1. Památky místního významu 2. Muzea a expozice místního a regionálního dědictví Dědictví musí být ve

Více

STŘEDISKO EKOLOGICKÉ VÝCHOVY A ETIKY RÝCHORY PROJEKT DOTEK KALENDÁŘ AKCÍ PRO VEŘEJNOST

STŘEDISKO EKOLOGICKÉ VÝCHOVY A ETIKY RÝCHORY PROJEKT DOTEK KALENDÁŘ AKCÍ PRO VEŘEJNOST STŘEDISKO EKOLOGICKÉ VÝCHOVY A ETIKY RÝCHORY PROJEKT DOTEK KALENDÁŘ AKCÍ PRO VEŘEJNOST ŠKOLNÍ ROK 2009/2010 O projektu DOTEK Dům obnovy tradice, ekologie a kultury je projekt Střediska ekologické výchovy

Více

DVĚ TVÁŘE PRAHY 8. ROČNÍK FOTO SOUTĚŽE

DVĚ TVÁŘE PRAHY 8. ROČNÍK FOTO SOUTĚŽE DVĚ TVÁŘE PRAHY 8. ROČNÍK FOTO SOUTĚŽE CÍLE FOTOSOUTĚŽE propagace Václavského náměstí v Praze jako největšího nákupního, společenského a zábavního centra České republiky konstruktivním způsobem poukázat

Více

Bc. Barbora Kocianová Katedra produkce DAMU 22. 5. 2014. Dotazníkové šetření k Noci divadel 2013

Bc. Barbora Kocianová Katedra produkce DAMU 22. 5. 2014. Dotazníkové šetření k Noci divadel 2013 Bc. Barbora Kocianová Katedra produkce DAMU 22. 5. 2014 Dotazníkové šetření k Noci divadel 2013 Dotazníky k Noci divadel 2013 byly vytvořeny Annou Černou, absolventkou Katedry sociologie FF UK. Jejich

Více

LOOK BELLA 2010 Luxury event & Big fashion show

LOOK BELLA 2010 Luxury event & Big fashion show LOOK BELLA 2010 Luxury event & Big fashion show Soutěž plná krásných mladých dívek a mužů Na akcích vystupují populární osobnosti Finále soutěže se koná v luxusních prostorách hotelu v Praze Jedinečná

Více

1. HISTORIE. 1978-1989 Okresní dům pionýrů a mládeže. 1989-1994 Dům dětí a mládeže. 1994 - Dům dětí a mládeže Kamarád

1. HISTORIE. 1978-1989 Okresní dům pionýrů a mládeže. 1989-1994 Dům dětí a mládeže. 1994 - Dům dětí a mládeže Kamarád P R E Z E N T A C E OBSAH 1. Historie 2. Současnost 3. Náhled na jednotlivá pracoviště 4. Hlavní náplň činnosti DDM a) pravidelná činnost b) příležitostná činnosti c) spontánní činnost d) metodická činnost

Více

Příloha č.3. Neposkytnuté dotace - neschválené Radou Plzeňského kraje. IČO/Datum narození. Poř. č. Zobrazovaný název. Název akce/projekt

Příloha č.3. Neposkytnuté dotace - neschválené Radou Plzeňského kraje. IČO/Datum narození. Poř. č. Zobrazovaný název. Název akce/projekt Neposkytnuté dotace - neschválené Radou Plzeňského kraje 1 2 Občanské sdružení STUDNICE 69980934 Festival "Divadlení pod Jabloní" Občanské sdružení taneční studio Slovan Plzeň 22670611 Vánoční defilé Představit

Více

KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO o.p.s. kultura na jižním městě

KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO o.p.s. kultura na jižním městě KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO o.p.s. ZAHRADA KC & Chodovská tvrz kultura na jižním městě OBSAH ÚVODEM PROJEKTY ZAHRADA KC ZEMĚ MĚSTO STREET FOR ART HUDBA MEZI BLOKY WORKSHOPPING DĚTSKÁ DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ VEČERNÍ

Více

HLAVNÍ MĚSTO PRAHA MAGISTRÁT HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY Odbor kultury, zahraničních vztahů a cestovního ruchu. www..

HLAVNÍ MĚSTO PRAHA MAGISTRÁT HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY Odbor kultury, zahraničních vztahů a cestovního ruchu. www.. HLAVNÍ MĚSTO PRAHA MAGISTRÁT HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY Odbor kultury, zahraničních vztahů a cestovního ruchu ŽÁDOST O JEDNOLETÝ GRANT HL.M. PRAHY v oblasti kultury a umění od 1.1.2012 právnická osoba/fyzická

Více

Účelové dotace v oblasti volného času dětí a mládeže pro rok 2012

Účelové dotace v oblasti volného času dětí a mládeže pro rok 2012 Příloha č. 3 ové v oblasti volného času dětí a mládeže pro rok 2012 Č. Název organizace Projekt Požadovaná 1 ČESKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ MÍSTNÍ ORGANIZACE OSTRAVA Celoroční organizovaná činnost dětí a mládeže

Více

Czech Event Awards 2015. Informace pro soutěžící 2015

Czech Event Awards 2015. Informace pro soutěžící 2015 Czech Event Awards 2015 Informace pro soutěžící 2015 Czech Event Awards O soutěži CEA je národní soutěž o nejlepší počiny v oblasti event marketingu, jejímž cílem je ocenit mimořádné eventové projekty,

Více

Klub českých turistů ve Šluknově ze SEVERNÍHO KRÁLOVSTVÍ organizuje pro rodiny s dětmi VI.ročník celoročního turistického soutěžení.

Klub českých turistů ve Šluknově ze SEVERNÍHO KRÁLOVSTVÍ organizuje pro rodiny s dětmi VI.ročník celoročního turistického soutěžení. Klub českých turistů ve Šluknově ze SEVERNÍHO KRÁLOVSTVÍ organizuje pro rodiny s dětmi VI.ročník celoročního turistického soutěžení Táta, máma a já Vyberte si aktivity z doporučeného přehledu turistických

Více

EVROPSKÁ CENA OBNOVY VENKOVA 2012. OBEC RATMĚŘICE Na stopě budoucnosti

EVROPSKÁ CENA OBNOVY VENKOVA 2012. OBEC RATMĚŘICE Na stopě budoucnosti EVROPSKÁ CENA OBNOVY VENKOVA 2012 OBEC RATMĚŘICE Na stopě budoucnosti Základní údaje 954 hektarů, 2 katastrální území 3 sídla: Ratměřice, Hrzín, Skrýšov 262 obyvatel 135 mužů (z toho 12 mladších 15- let)

Více

příběh jako zdroj inspirace Partnerská nabídka Fotofestival

příběh jako zdroj inspirace Partnerská nabídka Fotofestival příběh jako zdroj inspirace Partnerská nabídka Fotofestival Moravská Třebová 30. 6. 31. 8. 2012 Fotofestival FOTOFESTIVAL Moravská Třebová 2012 je přehlídkou umělecké fotografie, na které se představují

Více

Usnesení č. 4/137/1 - Příloha č. 1 Strana 1

Usnesení č. 4/137/1 - Příloha č. 1 Strana 1 Usnesení č. 4/137/1 - Příloha č. 1 Strana 1 PROGRAM PODPORY PROFESIONÁLNÍCH DIVADEL, PROFESIONÁLNÍCH SYMFONICKÝCH ORCHESTRŮ A PĚVECKÝCH SBORŮ V ROCE 2005 SEZNAM PROJEKTŮ S NAVRHOVANOU VÝŠÍ DOTACE Pořad.

Více

Setkání Škol obnovy venkova. 23. a 24. 5. 2013

Setkání Škol obnovy venkova. 23. a 24. 5. 2013 Setkání Škol obnovy venkova 23. a 24. 5. 2013 Strategické plánování na venkově Strategické plánování představuje systematické řízení jakékoliv organizace, podniku, obce či regionů. Zaměřuje se na to, aby

Více

SWEETSEN FEST 011 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA FRÝDEK-MÍSTEK SOBĚ 30/6 2/7/2011 WWW.SWEETSEN.CZ

SWEETSEN FEST 011 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA FRÝDEK-MÍSTEK SOBĚ 30/6 2/7/2011 WWW.SWEETSEN.CZ SWEETSEN FEST 011 FRÝDEK-MÍSTEK SOBĚ 30/6 2/7/2011 WWW.SWEETSEN.CZ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA Festival Sweetsen fest letos trhal rekordy. Jak v počtu návštěvníků, tak ve vybrané částce pro charitativní organizace.

Více

Zpráva o výsledku hospodaření za rok 2007

Zpráva o výsledku hospodaření za rok 2007 Zpráva o výsledku hospodaření za rok 2007 Na jaře tohoto roku měla premiéru inscenace podle kultovního komiksu Františka Skály Velké putování Vlase a Brady, v režii Apoleny Vynohradnykové. Získání význačného

Více

Sdružení rodičů a přátel Svobodné waldorfské školy v Písku o.s. Dr.M.Horákové 1720 397 01 Písek VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI SDRUŽENÍ ZA ROK

Sdružení rodičů a přátel Svobodné waldorfské školy v Písku o.s. Dr.M.Horákové 1720 397 01 Písek VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI SDRUŽENÍ ZA ROK Sdružení rodičů a přátel Svobodné waldorfské školy v Písku o.s. Dr.M.Horákové 1720 397 01 Písek VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI SDRUŽENÍ ZA ROK 2010 1. Základní údaje o sdružení Název: Sdružení rodičů a přátel

Více

Architektem projektu je Ing. arch. Jan Vrána Projekt vypracoval Ing. František Smetana Dodavatel stavby - VODOMONT-VS a. s.

Architektem projektu je Ing. arch. Jan Vrána Projekt vypracoval Ing. František Smetana Dodavatel stavby - VODOMONT-VS a. s. 30. 9. 2007 INFORMAČNÍ MEMORANDUM Projekt Regionální informační centrum v Dolních Počernicích s veřejně přístupným internetem byl předložen ve 3. výzvě Jednotného programového dokumentu pro Cíl 2 Regionu

Více

30. 4. Hobby závody pro jezdce i koně i bez licencí (Střední zemědělská škola Lanškroun)

30. 4. Hobby závody pro jezdce i koně i bez licencí (Střední zemědělská škola Lanškroun) KALENDÁŘ AKCÍ 2011 BŘEZEN 4.3. Ples ORPA, sál Kulturního domu Ţichlínek 5.3. Loučení se zimou Maškarní karneval na lyţích (Čenkovice) 5.3. Masopustní průvod (Horní Čermná) 5.3. Country bál (KČT Lanškroun)

Více

OSTROVSKÉ PŘÍBĚHY V NOVÉM SVĚTLE

OSTROVSKÉ PŘÍBĚHY V NOVÉM SVĚTLE Tisková zpráva, dne 16. září 2013 OSTROVSKÉ PŘÍBĚHY V NOVÉM SVĚTLE Klášterní areál Ostrov, kostel Zvěstování Panny Marie Večerní prohlídka bude probíhat v sobotu 14. září 2013 od 17:00 a od 19:30 hodin

Více

MINISTERSTVO ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ 100 10 PRAHA 10 - VRŠOVICE, Vršovická 65

MINISTERSTVO ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ 100 10 PRAHA 10 - VRŠOVICE, Vršovická 65 MINISTERSTVO ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ 100 10 PRAHA 10 - VRŠOVICE, Vršovická 65 dle rozdělovníku Váš dopis značky / ze dne: Naše značka: Vyřizuje: PRAHA 24024/2014-51 48371/ENV/14 Ing. Hejhal / l. 2730 11. 7.

Více

Péče o kulturní dědictví v podmínkách Ústeckého kraje. Mgr. Ivana Štěrbová Odbor kultury a památkové péče

Péče o kulturní dědictví v podmínkách Ústeckého kraje. Mgr. Ivana Štěrbová Odbor kultury a památkové péče Péče o kulturní dědictví v podmínkách Ústeckého kraje Mgr. Ivana Štěrbová Odbor kultury a památkové péče Památky Ústeckého kraje v číslech 1 archeologická památkové rezervace 5 městských památkových rezervací

Více

Současnost školy. Škola má vlastní vynikající kuchyni s velmi pěkně zrekonstruovanou jídelnou. Ve školní jídelně je denně vydáno okolo 260 obědů.

Současnost školy. Škola má vlastní vynikající kuchyni s velmi pěkně zrekonstruovanou jídelnou. Ve školní jídelně je denně vydáno okolo 260 obědů. Současnost školy Ve školním roce 2011/2012 má škola celkem 12 tříd, z toho 6 tříd 1. stupně a 6 tříd 2. stupně, které navštěvuje celkem 265 žáků. Průměrný počet žáků ve třídě je 22,1. Škola má 10 odborných

Více

P R O G R A M. 65. ročníku Mezinárodního folklorního festivalu Strážnice 2010 28. ročníku festivalu Dětská Strážnice 2010

P R O G R A M. 65. ročníku Mezinárodního folklorního festivalu Strážnice 2010 28. ročníku festivalu Dětská Strážnice 2010 P R O G R A M 65. ročníku Mezinárodního folklorního festivalu Strážnice 2010 28. ročníku festivalu Dětská Strážnice 2010 Čtvrtek 24. 6. 2010 9.30-11.30 hod. amfiteátr Bludník Zahraniční pořad pro školy

Více

ZRCADLENÍ 2014 IV. ROČNÍK CELOSTÁTNÍHO FOTOGRAFICKÉHO FESTIVALU PŘEDSTAVENÍ A POPIS PROJEKTU FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ WEBOVÁ FOTOGALERIE VÝSTAVY FOTOGRAFŮ

ZRCADLENÍ 2014 IV. ROČNÍK CELOSTÁTNÍHO FOTOGRAFICKÉHO FESTIVALU PŘEDSTAVENÍ A POPIS PROJEKTU FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ WEBOVÁ FOTOGALERIE VÝSTAVY FOTOGRAFŮ Organizátor: KUMŠT o. s., e-mail: info@kumst-os.cz IV. ROČNÍK CELOSTÁTNÍHO FOTOGRAFICKÉHO FESTIVALU ZRCADLENÍ 2014 PŘEDSTAVENÍ A POPIS PROJEKTU FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ WEBOVÁ FOTOGALERIE VÝSTAVY FOTOGRAFŮ

Více

Členská schůze MAS Krajina srdce. 31.5.2012 Mladá Vožice

Členská schůze MAS Krajina srdce. 31.5.2012 Mladá Vožice Členská schůze MAS Krajina srdce 31.5.2012 Mladá Vožice Program schůze 1. Zpráva z konference v Bruselu 2. Výroční zpráva za rok 2011 3. Zpráva o hospodaření 4. Územní působnost MAS Krajina srdce 5. Výzvy

Více

Svaz učitelů tance ČR ve spolupráci s Taneční školou BOHÉMIA Ing. Bohumil a Hana Černých za podpory Pardubického kraje a Ministerstva kultury ČR

Svaz učitelů tance ČR ve spolupráci s Taneční školou BOHÉMIA Ing. Bohumil a Hana Černých za podpory Pardubického kraje a Ministerstva kultury ČR Svaz učitelů tance ČR ve spolupráci s Taneční školou BOHÉMIA Ing. Bohumil a Hana Černých za podpory Pardubického kraje a Ministerstva kultury ČR pořádají Mistrovství ČR SUT plesových předtančení Mistrovství

Více

Seznam schválených dotací z Dispozičního fondu INTERREG IIIA v regionu Egrensis

Seznam schválených dotací z Dispozičního fondu INTERREG IIIA v regionu Egrensis Seznam schválených dotací z Dispozičního fondu INTERREG IIIA v regionu Egrensis Celková alokace DF INTERREG IIIA v regionu Egrensis: 10 077 705,00 Kč Číslo projektu Název projektu Žadatel Výše dotace v

Více

ALEJ ČESKÝCH LIP. Projekt pro žáky základních škol. www.cz100.cz

ALEJ ČESKÝCH LIP. Projekt pro žáky základních škol. www.cz100.cz ALEJ ČESKÝCH LIP Projekt pro žáky základních škol www.cz100.cz Projekt určeným žákům základních škol, kteří v roce 2018 dovrší 15ti let a získají občanství ČR v roce 2018 oslaví občané ČR významné výročí

Více

Zápis ze setkání zástupců MAS Orlicko a veřejnosti

Zápis ze setkání zástupců MAS Orlicko a veřejnosti Zápis ze setkání zástupců MAS Orlicko a veřejnosti Místo konání: Ústí nad Orlicí, Dolní Čermná, Žamberk Dne: 22. 4., 23. 4., 25. 4. 2014 Účastníci: zástupci MAS Orlicko a veřejnost Ve dnech 22. 4., 23.

Více

Granty NČA na rok 2015 Přehled projektů

Granty NČA na rok 2015 Přehled projektů 1 Katalog lidové architektury O 208 000 50 000 9-0-0 20 000 Barrister and Principal, o.p.s., Brno 157 595 2 ERA 21 Ročník 2014 P 5 530 000 60 000 9-0-0 60 000 ERA Média s.r.o., Brno 5 470 000 časopis 3

Více

PRO TEBE. mladé plody rostou na starých stromech. Budoucnost dětí pomáhají vytvářet jejich rodiče.

PRO TEBE. mladé plody rostou na starých stromech. Budoucnost dětí pomáhají vytvářet jejich rodiče. mladé plody rostou na starých stromech Budoucnost dětí pomáhají vytvářet jejich rodiče. Ale kdo tvoří budoucnost těch osamělých, které rodiče nemají? Nebo těch, které rodiče opustili, ať z vlastní vůle

Více

Iniciativa Dokořán, z. s. Stanovy spolku

Iniciativa Dokořán, z. s. Stanovy spolku Iniciativa Dokořán, z. s. Stanovy spolku Čl. I Název a sídlo Iniciativa Dokořán, z. s. (dále jen spolek ) má své sídlo v Karviné, na adrese Masarykovo nám. 4/3, PSČ 733 01. Anglický ekvivalent jména spolku:

Více

Základní školy a víceletá gymnázia. Oddělení pro děti a mládež hrabuvka.detske@kmo.cz tel.: 599 522 311

Základní školy a víceletá gymnázia. Oddělení pro děti a mládež hrabuvka.detske@kmo.cz tel.: 599 522 311 Základní školy a víceletá gymnázia Oddělení pro děti a mládež hrabuvka.detske@kmo.cz tel.: 599 522 311 Oddělení pro dospělé hrabuvka@kmo.cz tel.: 599 522 300 Dr. Martínka 4 700 30 Ostrava-Hrabůvka ODDĚLENÍ

Více

Máš umělecké střevo? Soutěž pro studenty středních škol a gymnázií

Máš umělecké střevo? Soutěž pro studenty středních škol a gymnázií Máš umělecké střevo? Soutěž pro studenty středních škol a gymnázií Máš umělecké střevo? Máš umělecké střevo? ( MUS? ) je soutěž určená žákům středních škol a gymnázií se zájmem o výtvarné umění. Cílem

Více

FRANTIŠEK NEDVĚD zpívá ZLATÉ NEDVĚDOVKY

FRANTIŠEK NEDVĚD zpívá ZLATÉ NEDVĚDOVKY FRANTIŠEK NEDVĚD zpívá ZLATÉ NEDVĚDOVKY speciální hosté LUCIE BÍLÁ a SPIRITUÁL KVINTET DIVADLO HYBERNIA František Nedvěd zpívá Zlaté Nedvědovky Z vyprodaného Strahova, přes mnoho míst českých a slovenských,

Více

Pravidla Rady kraje Vysočina pro poskytování finančních příspěvků v oblasti neprofesionálního umění

Pravidla Rady kraje Vysočina pro poskytování finančních příspěvků v oblasti neprofesionálního umění Pravidla Rady kraje Vysočina pro poskytování finančních příspěvků v oblasti neprofesionálního umění Opatření Programu rozvoje kraje 2.4.1: Podpora rozvoje aktivit volného času s důrazem na vytváření a

Více