Dotace schválené usnesením RPK včetně podpory v režimu de minimis. Podpora v režimu de minimis (PDM) Sml. č. K.../13.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Dotace schválené usnesením RPK včetně podpory v režimu de minimis. Podpora v režimu de minimis (PDM) Sml. č. K.../13."

Transkript

1 Dotace schválené usnesením RPK včetně podpory Sml. č. 001 PaNaMo Divalní léto pod plzeňským nebem - 6. ročník Podstatou Divalního léta pod plzeňským nebem je každoroční vznik nové inscenace, která využívá jako základní scénografii některého z historických zákoutí centra Plzně. Základní dramaturgickou linií je uvení premiéry a 10 repríz a dalších 4-5 repríz premiérové inscenace předchozího ročníku v jednom měsíci. Hrací dny jsou oživeny nním programem, zaměřeným převším na rodiny s dětmi, mladé lidi a nekonvenční diváky. Dotace bu využita na pronájem technického vybavení hracího prostoru (pódium, elevace, jevištní prvky, mobilní toalety a další technické zabezpečení) PDM 002 Propolis Divalní léto v Chříči Divalní spolek MLASK Manětín Synagoga Concerts, s.r.o. 005 "JUNIORFEST" Bc. Hana Boříková Manětínský divalní podzim Nebílovské divalní léto VI. Mezinárodní filmový festival pro děti a mláž JUNIORFEST 2013 Výroba dokumentárního filmu o akamickém malíři Jiřím Kovaříkovi Cílem projektu je obohatit kulturní život na vesnici v zapadlém regionu Chříčska. Výstupem bu 10 divalních představení na vsi (potulné komediantské loutkové divadlo), 4 profesionální divadla, 4 divadla vytvořená a sehraná dětmi a mláží, 7 nní divalní tábor s workshopy pro děti ze sociálně slabších rodin. Účelem dotace jsou autorské honoráře, scénografický materiál. Úhrada nákladů na uspořádání nesoutěžní divalní přehlídky ochotnických souborů severního Plzeňska, která probíhá již tradičně v listopadu 21 let v KD Manětín (18. ročníků pod názvem "Manětínská opona"). Součástí přehlídky bu výstava fotografií z minulých ročníků a soutěž pro děti. 7. ročník minifestivalu proběhne v amfiterátru nádvoří zámku Nebílovy. Pod širým nebem se originálním způsobem představí 6 divalních a hubních večerů. V pěti festivalových dnech si organizátoři kladou za cíl rozšíření vědomostí v oblasti filmového umění u dětí z mateřských škol, žáků základních škol i stuntů středních a vysokých škol. Festival nabízí kvalitní kolekci filmů pro děti a mláž z celosvětové produkce. Realizace se uskuteční v Plzni, Horšovském Týně, Dobřanech, Přešticích a v Plzeňském domě v Bruselu. Účelem dotace je částečné pokrytí nákladů spojených s přípravou a organizací festivalu. Cílem projektu je výroba dokumentárního filmu o akamickém malíři Jiřím Kovaříkovi, plzeňském rodákovi, jehož tvorba a tvůrčí život v komunistické perzekuci jsou zatím poněkud opomíjeny, proto si zaslouží najít své místo v historii našeho regionu a nejen v něm PDM PDM 007 "Staroplzenecké varhany" Koncerty pro staroplzenecké varhany 2013 Konání koncertů pro podporu dostavby varhanního nástroje v kostele Nar.P.Marie ve Starém Plzenci. Dotace bu použita na cestovné a honoráře pro umělce. 008 Alliance française Plzeň Svátek hudby 2013 Cyklus vystoupení profesionálních i neprofesionálních umělců na veřejných prostranstvích v centru Plzně. Účelem dotace je tisk propagačních materiálů a náklady na dopravu umělců v rámci mezinárodního festivalu Svátek hudby.

2 Kruh přátel hudby při ZUŠ Kralovice Sdružení Vačkářův Zbiroh Cyklus koncertů kruhu přátel hudby při ZUŠ Kralovice 20. ročník Slavností české muziky - Vačkářův Zbiroh 2013 Cyklus abonentních koncertů profesionálních umělců převážně z oblasti vážné hudby v Muzeu a galerii severního Plzeňska v Mariánské Týnici, nabízející konfrontaci hudby a výtvarného umění. Dotace bu využita na honoráře, propagaci, dopravu umělců a svoz posluchačů. Jubilejní 20. ročník Slavností české muziky - Vačkářův Zbiroh 2013, k dostávají příležitost mladé chové orchestry, zejména žáci základních uměleckých škol. Dotace bu využita na částečné pokrytí nemateriálových nákladů - cestovné, ubytování a stravování účastníků Komunita Noe Hubní a divalní festival Holostok 2013 Holostok je víkendový hubní a divalní festival, který umožňuje seznámit se se začínajícími i známými osobnostmi naší hubní a divalní scény a jejich tvorbou. Prostor dostanou i mladé regionální kapely. Velký prostor budou mít letos odpolední tvořivé dílny rukodělné, hubní i divalní.účel dotace: honoráře kapel, pronájem stanů, laviček a mobilních toalet, ozvučení a osvětlení, tisk a propagace. 012 "Balet o.s." Galakoncert Mezinárodní exhibiční vystoupení žáků baletních škol Galakoncert Mezinárodní exhibiční vystoupení žáků baletních škol, jehož podstatou je umožnit žákům českých i zahraničních baletních škol vystoupit před diváky a porovnat vzájemně své výkony na půdě Velkého divadla J. K. Tyla v Plzni. Dotace bu využita zejména na honoráře a ostatní služby (administrace a účetnictví). 013 Ota Heller Mezinárodní festival chových hub 2013 účasti Plzeňské chovky Oty Hellera na mezinárodním festivalu chových hub v německém Chamu. Na základě velké divácké popularity festivalu je možné významně posílit povědomí o Plzeňském kraji a současně jej důstojně reprezentovat v zahraničí. Dotace je žádána na odměnu muzikantům + dopravu. 014 Soubor písní a tanců Jiskra Plzeň Slavnostní koncert k 55. výročí vzniku Souboru písní a tanců Jiskra Částečná úhrada nákladů (zejména nájem prostor a propagace) spojených s realizací slavnostního koncertu k 55. výročí vzniku Souboru písní a tanců Jiskra, místo konání Divadlo J. K. Tyla (Velké divadlo, Smetanovy sady 16, Plzeň) PDM 015 Svět podle Jakuba Koncerty "Probuzení Barbořiných varhan" putování stuntů Konzervatoře Plzeň společně s výstavou dětských výtvarných prací dětí ze ZUŠ Jagellonská Inspirováni varhany z kostela sv. Barbory v Manětíně zkomponovali bývalý stunti Konzervatoře Plzeň (Pavel Samiec, Jiří Vyšata, Martin Červenka) skladbu o sedmi částech v neobarokním stylu pro komorní orchestr, který nastudoval Komorní orchestr posluchačů Konzervatoře Plzeň. Na ohlas z loňského ročníku Koncertů "Probuzení Barbořiných varhan" navazují koncerty i v letošním roce, doprovázené výstavou dětských výtvarných děl pod názvem Baroko na Plzeňsku. Dotace bu využita zejména na honoráře umělců a adjustaci výtvarných prací.

3 016 Alena Korcová Rozmarné hraní na Gigantu 017 Divadlo pod lampou, o.p.s MÚZA - soutěžní přehlídka mladých hubních souborů 018 JAZZ BEZ HRANIC Jazz bez hranic Celoroční kulturní program ve Dvoře Gigant rozdělený do několika částí: hubní program vrcholových umělců české folkové scény navazující komorněji a úsporněji na ukončený GigantFest, svobodná kultura pod nebem na hrázi Dvorského rybníka jako prostor pro setkávání v kulturní atmosféře, jednorázová hubní vystoupení známých kapel a vánoční koncerty dětského sboru ze Záluží a jeho hostů. Dotace bu využita zejména na honoráře umělcům. MÚZA ročník soutěžní přehlídky mladých hubních souborů s vlastní autorskou tvorbou. Představí se cca 60 mladých a nadějných skupin. Každoročně je největší počet přihlášených skupin z Plzeňského kraje. Hlavním cílem je pomoci mladým skupinám, které nemají oficiální nahrávku, potkat se na jednom pódiu, konfrontovat svůj hubní styl i náhled na hudbu a v neposlední řadě získat i cenné hodnocení odborníků z hubní branže a medializaci. Dotace bu použita zejména na zvukařské a osvětlovací služby a na propagaci akce. Účelem dotace je podpora mezinárodního festivalu Jazz bez hranic, včetně jeho programu pro mláž, který patří mezi tradiční akce města Plzně a je součástí projektu Plzeň EHMK Projekt Jazz bez hranic, ke kterému kromě festivalu patří ještě činnost Plzeňského jazzového klubu, je neziskový a jeho hlavním posláním je šíření a propagace minoritního hubního žánru na všech úrovních a to v přeshraničním kontextu a spolupráci. Dotaci využijeme zejména na honoráře účinkujícím, pronájem prostor, propagaci akce a ubytování účinkujících PDM 019 Bohemia JazzFest, o.p.s Mezinárodní hubní festival Bohemia Jazz Fest ročník MHF Bohemia Jazz Fest 2013 pokračuje v prezentování a propagaci jazzu nejvyšší kvality z Evropy a USA. Festival se koná vždy v červenci jako série open air koncertů na historických náměstí českých a moravských měst. V tomto roce o festivale informují i taková světová média jako je Wallstreet Journa či Down Beat. Světový průvodce Michelling gui zařadila festival do své brožury - must see in Czech Republic. Česká televize, jakožto mediální partner odvysílá z každého města tzv. Festivalové minuty. V celkovém rozpočtu festivalu přiloženém k žádosti dotace je uvená položka služby (přepravné) jedná se o náklady na přepravu umělců PDM 020 Canticorum Plzeňské notování (2013) Několikanní festival Plzeňské notování bu hodnocenou přehlídkou zúčastněných sborů, která představí široké veřejnosti sborovou kulturu různých žánrů a doplní kulturní dění města Plzně. Na závěr festivalu proběhne galakoncert, na kterém vystoupí všechny zúčastněné sbory, a který publiku nabídne výběr nejlepších sklab. Dotace bu využita na pronájmy, technické zabezpečení a propagaci PDM

4 021 BFF-Production, s.r.o Basinfirefest 2013 Festival Basinfirefest je největší hubní festival pořádaný v Plzeňském kraji. Spolupráce a podpora Plzeňského kraje jako významného územního samosprávného celku v rámci České republiky je pro zdárný průběh festivalu nezbytná. Pro letošní 11. ročník festivalu připravili pořadatelé kromě tradičního vystoupení tuzemské hubní špičky představení celé řady zahraničních souborů. Dotace bu použita na honoráře umělcům a propagaci festivalu PDM 022 Jiří Fejt Letní hubní festival "Plánský Koupák" - 7. ročník Jedná se o 7. ročník jednonního multižánrového letního hubního open-air festivalu, který přibližuje návštěvníkům rozličné hubní styly a směry. Festival dává příležitost mladým, začínajícím amatérských umělcům ze západních Čech umožňuje jim získávání muzikantských zkušeností po boku profesionálních umělců a vystupování na velkém podiu před větším množstvím posluchačů. J o nejzápadnější festivalovou akci tohoto typu nejen v kraji, ale také v ČR, která má vliv na hubní vnímání a cítění obyvatel příhraničí a sousedního Bavorska. Z tohoto hlediska je akcí jedinečnou. Případná dotace bu využita zejména na zajištění technického zázemí festivalu tzn. podium, zvuková aparatura, světelný park, hygienické zázemí, zajištění bezpečnosti návštěvníků ostrahou, pronájem areálu. 023 ROKYTA 2011 s.r.o Rabštejnské rockové léto - historie rocku v Plzeňském kraji Rockový festival konaný na letišti v Hluboké u Žihle, který navazuje na loňské úspěšné Rabštejnské rockové léto. Opět se bu jednat o jednonní akci, na které vystoupí 7 regionálních kapel. Kace poskytne i doprovodný program pro děti. Dotace bu použita zejména na honoráře a technické zajištění akce PDM 024 Martin Joselevič Tachovské rockové léto, TAROCK 2013 Dvounní hubní festival s doprovodným programem (soutěže, přehlídka mocyklů, ohňová show). Dotace bu využita na rozšíření festivalu o druhou scénu (pronájem pódia a elektropříslušenství), dále na technické zajištění a bezpečnostní agenturu PDM 025 Tanec Praha o.s TANEC PLZEŇ 2013 / TANEC PRAHA 2013 v Plzni a TANEC PRAHA 2013 v Sušici Festival TANEC PLZEŇ 2013 je součástí jubilejního 25. ročníku Mezinárodního festivalu TANEC PRAHA Festival se tradičně koná v průběhu června v Praze a dalších 11 městech v regionech (včetně Plzně a nově i v Sušici). Snahou festivalu je převším obohatit místní kulturní scénu o umění současného tance a pohybového divadla. Uveme min. 6 tanečních inscenací, které představí současné zahraniční trendy, progresivní choreografické tennce a také novinky české taneční scény. Součástí programu budou workshopy pro profesionály a také ateliéry pro děti

5 026 Rak Charvát EXE mini festival experimentální elektronické hudby Hubní festival EXE je nový projekt, v r proběhl 1.ročník. Zaměřen je na multižánrový druh hudby experimentální elektronika. Projekt je koncipován jako mini festival tzn. představení pouze několika hubních projektů/umělců z dané oblasti. Do 2. ročníku jsou vybráni účinkující s různým přístupem v tomto žánru s cílem představit rozdílné pojetí a oslovit široké spektrum veřejnosti. 027 Ponton, občanské sdružení Unrbridge music fest Pixlování 2013 Projekt Unrbridge music fest Pixlování představuje kulturně zábavné odpoledne pro neorganizované děti a mláž nejen ze sociálně vyloučeného prostředí, pro odbornou veřejnost a ostatní zájemce. Termín konání ( ) je naplánován na akci Týn nízkoprahových klubů, kdy pořádají nízkoprahové kluby pro děti a mláž z celé ČR nejrůznější akce pro veřejnost přímo v místě svého působiště. V rámci Unrbridge music festu Pixlování budou mít návštěvníci možnost shlédnout hubní a taneční vystoupení jak hostujících kapel, tak dětí a mláže z různých NZDM, účastnit se workshopů a soutěží a v rámci otevřeného dne se seznámit zblízka s prací naší organizace. Po skončení hlavního programu proběhne diskuse. 028 Klub tanečních souborů Rokytka ročník ve zpěvu lidových písní "Rokycany 2013" Projekt má tři části - odborný seminář, soutěž ve zpěvu lidových písní (děti) a vystoupení vítězů za doprovodu profesionálních hubníků. Vítězové jsou dále nominováni do celorepublikové soutěže ve zpěvu lidových písní. 029 Jan Eret Západočeské oblastní kolo Porty 2013 Západočeské oblastního kolo českého soutěžního hubního festivalu PORTA v roce 2013 se uskuteční v Plzni 13. dubna Samotná soutěž dává příležitost převším začínajícím skupinám a je určena pro žánry trampská píseň, folk a country. Dotace bu využita na nájem sálu, propagaci, honoráře porotcům, hostům, morátorovi, částečně též na ozvučení. 030 Borská Loreta, o. s ročník festivalu Hubní léto Borska Mezinárodní festival vážné hudby ve formě několika koncertů, k vystoupí např. Kühnův smíšený sbor, Oratorienchor ze Schwandorfu, chový kvintet Trubačů Prazškého hradu, Orchestr Musica Dolce a další. Cílem projektu je rozšíření spolupráce mezi obyvateli západních Čech a Bavorska a prohloubení kulturního života v regionu. 031 Josef Pospíšil Sdružení Lochotínský pavilon Hubně zábavné programy s Agenturou Harmonika S hudbou za památkami Plzeňského kraje - Kralovicko a Švihov 033 Hudba bez hranic, o.s Ševčíkovy hubní večery 2013 Realizace hubně zábavných pořadů s populární a lidovou hudbou pro seniory a handicapované v místě bydliště dotyčných (obce PK, ÚSP, domovy seniorů aj.) Uspořádání 6 koncertů dobové hudby souznící s akustikou a historiií daného prostoru pam. objektu Kralovicka a Švihova (vystoupí vilolencellista Jiří Bárta, varhaník Jan Doležal, dámský soubor Fiorello a soubor Societas Incognitum) Cyklus komorních koncertů vysoké umělecké úrovně, často s prezentací mladých umělců v Horažďovicích. Součástí jsou i letní koncerty Zámeckého hubního léta. Připomínka prof. Otakara Ševčíka, zakladatele nové, celosvětově uznávané školy hry na housle, horažďovického rodáka.

6 034 Občanské sdružení Jakub Větší Koncert v Žebnici. Uspořádáním koncertu v kostele sv. Jakuba většího v Žebnici v době adventu zrealizovat kvalitní kulturní produkci v krásném prostředí pro posílení kulturního povědomí občanů v dnešní převážně konzumní společnosti. 035 Folklorní soubor Úsměv Horní Bříza Kaplička aneb folklórní minifestival v Horní Bříze Jedná se o akci určenou pro širokou veřejnost Plzeňského kraje, k se představí nejen folklór Plzeňského kraje, ale i další hubní žánry. Akce bu probíhat ve staré vsi v Horní Bříze v sobotu dne 25. května Hlavním bom programu je vystoupení dětských souborů Úsměváček z Horní Břízy a Sluníčko z Rokycan, dospělých souborů Úsměv z Horní Břízy a Jiskra z Plzně a Konrádyho dudácká muzika z Domažlic. Cílem projektu je sblížit trojici hlavních účastníků celé akce (dětské soubory, dospělé soubory a samotné diváky) a také prohloubení vztahů mezi folklórními oblastmi Plzeňského kraje (Domažlice, Rokycany, Plzeň a Horní Bříza). Kaplička je záklam pro pravilný minifestival v Horní Bříze, k folklór má více než pětapasátiletou tradici. 036 Chronos Vejprnice o.p.s Venkov žije hudbou - Rockové variace Vejprnice při pořádání kulturních akcí v obci Vejprnice - soubor čtyř koncertů určených mladší, ale i střední a starší generaci. 037 "Westmusic, o.s." Rockový open-air festival Pekelný ostrov Uspořádání II. ročníku hubního festivalu v Holýšově , zaměřeného multižánrově s důrazem na rock. Festival přinese i bohatý doprovodný program a soutěže o ceny. Dotace bu využita na technické zajištění akce PDM 038 "Kapela pětatřicátého plzeňského pěšího pluku - FOLIGNO" Promenádní koncerty v Plzni v roce 2013 Účelem těchto koncertů je pokračování v mnohaleté tradici koncertování, které provozovala v Plzni a okolí Kapela pětatřicátníků v meziválečném období. Dotace bu použita zejména na honoráře a dopravu hubníků. 039 Hana Peklová Hubní soutěž RockstarT 040 Klub Augusta Sedláčka Národní památkový ústav Nadace pozemního vojska AČR Sborník z konference Dějiny staveb 2013 Vydání třetího svazku sborníku "Památky západních Čech" Nikdo nemá právo zapomenout Hubní soutěž pro začínající amatérské hubníky z oblasti rockové hudby. Soutěž bu probíhat od září 2013 v 13 soutěžních večerech s prosincovým finále, kdy vítěz obdrží poukázku na nahrání a vydání alba. Dotace bu použita na propagaci a pořízení nahrávky vítězné skupiny. Vydání sborníku Dějiny staveb 2013 z konference Dějiny staveb, která se zabývá oborem stavebně historického průzkumu jako nutné součásti objevování, dokumentace a výzkumu našeho kulturního dědictví. Cílem projektu je připravit k vydání a vydat třetí svazek periodického sborníku "Památky západních Čech", který se věnuje dějinám hmotné kultury a obnově památkového fondu, a to se zaměřením na území Plzeňského kraje. Prostřednictvím tří dílčích projektů seznámit v době vzrůstajících extremistických hnutí školní mláž, veřejnost a zahraniční návštěvníky s historickými událostmi našeho státu a uctít památku obětí II. světové války. Výstavy přispějí k zvýšení kulturního cestovního ruchu Plzeňského kraje

7 043 Sdružení přátel Zoologické a botanické zahrady města Plzně IRIS Dny Japonské kultury 2013 v Zoologické a botanické zahradě města Plzně Cílem akce je přiblížit široké veřejnosti tradiční lidovou japonskou kulturu v souvislosti s kamennou japonskou zahradou Showa-en a v kontextu historických vztahů mezi Japonskem a Plzeňským krajem, které pokračují do současnosti v ekonomické oblasti. Akce je současně příležitostí pro seberealizaci přátel japonské kultury. 044 Centrum španělské kultury a vzdělávání Dny španělské kultury v Klatovech 5. ročník regionálního festivalu. Program zahrnuje: edukativní výstava o Svatojakubské cestě, setkání středních škol Plzeňského kraje s výukou španělského jazyka, přednášky a semináře zaměřené na vánoční zvyky španělsky hovořících zemí, workshop s rodilým mluvčím. Požadována dotace na nájmy prostor, přeprava výstavy, honoráře, propagace. 045 Centrum španělské kultury a vzdělávání Týn hispánské kultury v Plzni 4. ročník tradičního festivalu pod záštitou velvyslanectví Španělska a Mexika. Program zahrnuje: multimediální výstava fotografií Svatojakubská Pouť, oslava Dne mrtvých pro celou rodinu, výtvarné worshopy, kurzy vaření mexické kuchyně, přednášky, mexické taneční divadlo, dramatizace textů, jazyková pohotovost, pohádky pro děti, kinematografie PRESSFIL CART s. r. o Vydání knihy vzpomínek "Dřevěný chlebíček od Čerchova" Vydání knihy vzpomínek "Dřevěný chlebíček od Čerchova" autorky paní Marie Korandové, předpokládá vydání nehmotného kulturního dědictví Českého lesa, Domažlicka a Chodska ve formě knihy v II. a III. kvartálu roku 2013, a dále její nabízení zejména prostřednictvím Infocenter a Infostředisek na území Plzeňského kraje Zněk Procházka Recepty ze zámeckých kuchyní 048 Dana Raunerová Kniha o zvířatech II Jedná se o volné pokračování publikace "Tradiční jídla česko-bavorského příhraničí". Jedná se o recepty majitelek zámků v Halži a Kanicích. Kniha bu plnobarevná s českoněmeckým textem a barevnými fotografiemi jíl. Vznik původní autorské knihy pro děti - ilustrací, básniček a jejich zhubnění. Autor textů a básniček - Dana Raunerová, autor hudby Michal Vališ. 049 Zemědělská společnost Srbice a.s Land Art - Klíčení Kultivace vstupu do areálu Zemědělské společnosti Srbice a.s., střediska Poděvousy, který se nachází asi 10 metrů od hlavní silnice při vjezdu do obce a jeho zpřístupnění veřejnosti. Bu se jednat se o navršenou zeminu do výše asi 2,5 metru, o rozměrech 15 x 15 metrů v bývalé zahradě veliké asi 60x25metrů. Tento masiv bu tvarován jako nakloněná ska pomyslného stolu. Celá plocha bu zvýrazněna vyskládanými (téměř bílými) živcovými kameny. Kompozičním střem je 5,5 metrů dlouhý žulový balvan o váze 16 tun, ve tvaru klíčícího semene, symbolu naděje. Toto dílo bu odděleno od okolí doprovodnou zelení se soliterními lípami a odpočívadlem

8 050 Mgr. Helena Dienstbierová Šimicová Příběh Světovaru 2013 / Zapomenuté příběhy míst Zážitkové programy a site specific dílna budující vztah k areálu Světovar. Získané příběhy mají univerzální charakter a budou prezentované i v regionu prostřednictví výjezdů Autobusu Příprava a zpracování filmového dokumentu a podpora realizace pilotní verze webových stránek (interaktivní mapa zajímavých míst a mezilidských, obchodních a pracovních vztahů reflektující proměny obvodu a společnosti). 051 "Klášter Chotěšov - Lesovna" Chotěšovské zahradní slavnosti - Centrum klášter Chotěšov EHMK ročník Chotěšovských zahradních slavností - projektu EHMK Plzeň 2015 konaný je kulturní, společenskou a tradiční neziskovou akcí konanou v areálu nadregionální barokní památky Kláštera Chotěšov. Veškerý výtěžek z akce j vždy na určitou věc v roce 2013 na rekonstrukci kulturního, vzdělávacího a informačního centra v klášteře Chotěšov a podpoření této barokní památky. 052 OCET o.p.s Mezinárodní letní animační soustředění Animánie 2013 Požadovaná dotace bu použita na nákup výtvarného a technického materiálu, na zajištění propagace akce (tisk, PR, grafické práce), ubytování zahraničních účastníků a osobní náklady (dohody o provení práce) lektorů a produkčních PDM 053 "Kulturní a okrašlovací spolek - KOS" Výletnění multižánrový festival realizace nekomerčního festivalu s vícežánrovým programem, který je pořádán na malém městě a využívá k tomu jeho potenciál. Festival je chápán jako důležitá složka kulturní nabídky vedle velkého množství akcí komerčního charakteru. Na část programu nebu vybíráno vstupné a bu se ohrávat na veřejných prostranstvích PDM 054 "Pod Zelenou Horou" Hana Gerzanicová - životopisná publikace Zpracování a vydání životopisné publikace o významné vlastence, básnířce a mecenášce paní Haně Gerzanicové (nar v Plzni). Zachycení unikátních vzpomínek i dokumentů na starou Plzeň, zachycení neuvěřitelně silného životního příběhu. 055 Místní akční skupina svatého Jana z Nepomuku Sladké mámení - Dobroty na plotně i v kuchařce Předmětem projektu je položit základ tzv. knihovničky receptur obou krajů - jižního Plzeňska a Košicka, dále uspořádat dvě kulinářské akce a související výstavu. Projekt je součástí regionálního programu společnosti Plzeň - Evropské hlavní město kultury Alliance française Plzeň Bonjour Plzeň! 057 Lenka Vyskočilová Sejme se na rynku Cílem projektu je podpořit dialog mezi obyvateli Plzně a obyvateli pocházejících z frankofonních zemí prostřednictvím kulturních, kulturně-sociálních a uměleckých projektů. Žádáno na financování tisku, propagace a distribuce propagačních materiálů festivalu Bonjour! Plzeň Obnova lidových tradic ve městě (masopustní průvod, vynášení zimy a vítání jara, pálení čarodějnic, slavnosti vína), podpora setkávání občanů a převším stmelování dětského kolektivu, podpora cestovního ruchu PDM

9 058 KELTOI, STŘEDISKO PRÁŠILY Keltské víkendy v Archeoparku Prášily 2013 Obsahem vátého ročníku Keltských víkendů v Archeoparku Prášily je předvádění rekonstrukcí řemesel. Vybrána jsou tato řemesla Keltů: tkalcovství, kovářství, tavba železa, tavba bronzu, mincovnictví, výroba keramiky, příprava jídla a švartna. Provené rekonstrukce řemesel vycházejí z nálezů a jsou předváděna u rekonstrukcí dobových objektů PDM 059 Plzeňský lidový soubor Mladina, občanské sdružení Český tanec a slovenský taneční humor Pořad je koncipován jako celovečerní divalní představení, ve kterém bu uvena mj. choreografii Selské rebelie autorů Josefa Krčka (hudba) a Libuše Hynkové (choreografie), která neobyčejným způsobem reflektuje historické události z roku 1848 související s robotou a jejím zrušením. Součástí pořadu bu výstava velkoformátových fotografií českých krojů. V pořadu dále vystoupí Český lidový soubor Chrudim (bez nároku na honorář) a jako kontrast českému tanci soubor Všetečníci Bratislava se svým vtipným pojetím slovenského fokloru. Dotace žádána na honoráře, dopravu a propagaci Svaz českých divalních ochotníků, o.s Národní přehlídka DJH v Kaznějově 2013 azpč oblastní divalní přehlídky SČDO POHÁREK a KANDRDÁSEK 2013 Cílem je zajištit v Plzeňském kraji organizaci a realizaci prestižní národní přehlídky Divadla jednoho herce v Kaznějově a západočeských oblastních výběrových přehlík amatérského divadla v roce 2013, jejichž vyhlašovatelem je Svaz českých divalních ochotníků Evropské centrum pantomimy neslyšících, o.s Mezikrajová postupová přehlídka pantomimy a pohybového divadla Vytvořit pravilnou možnost a platfomu, umožnit skupinám i jednotlivcům dialog s odborníky, inspiraci s ostatními interprety a tvůrci pohybových oborů. Posláním otevřené přehlídky je podporovat a rozvíjet novou tradici a přispět tak k oživení české pantomimy. Na mezikrajových přehlídkách je zajištěno tlumočení do znakového jazyka Svaz českých divalních ochotníků, o.s Výběrové přehlídky amatérského divadla pořádané v PK pro vyhlašovatele NIPOS-ARTAMA v r Pořádání výběrových přehlík amatérského divadla pořádané v PK pro vyhlašovatele NIPOS-ARTAMA v r Jedná se o přehlídku činoherního a hubního divadla v Horažďovicích a o přehlídku činoherního divadla pro děti v Radnicích JOHAN o.s NA HRANICI 13 Projekt rozvoje regionálních přehlík amatérských dramatických aktivit pro kraje Plzeňský a Karlovarský v oblasti loutkového divadla, dětského divadla, stuntského a experimentujícího divadla, divadla poezie a uměleckého přednesu. Cílem podávaného projektu je rozvoj tradice přehlík amatérského divadla a podpora kulturní zájmové činnosti občanů (výrazně také dětí a mláže) v Plzeňském a Karlovarském kraji

10 064 Klub tanečních souborů Rokytka Krajská postupová přehlídka dětských folklorních souborů Plzeňska Cílem projektu je prohloubit zájem dětí o lidový tanec. Déle je cílem ukázat dětem náplň volného času s možností oživení české tradice taneční a hubní oblasti. Vybrány budou soubory, které postoupí na celostátní přehlídku dětských folklorních souborů. Přehlídky se účastní soubory Plzeňského kraje s průměrným věkem členů do 15 let. Předpoklad je 8 nebo 9 tanečních souborů, t.j. cca 150 dětských účastníků Domaslav Literární Domaslav a land-artový workshop FARA-ON 066 "Talent 4you" Dívka roku Ivo Hucl Občanské sdružení Ty a Já Countrysi ART Festival Šťáhlavy - Šťáhlavice 2013, 2.ročník Festival Na konci léta 2013 Literární Domaslav a land-artový workshop FARA-ON jsou víkendové akce multidimenzionálního charakteru, zaměřené na seznámení (převším) mladých lidí (SŠ a VŠ stuntů) s různými druhy umění, převším literárním a výtvarným, netradičním, kreativním způsobem, který je těmto lim blízký a je efektivní. Akce jsou však otevřeny i široké veřejnosti, která má zájem o danou problematiku. Jedná se o část soutěže, kdy z vítězek z celých Čech budou vybrány postupující do národního kola. Požadována dotace na financování pronájmů a zajištění technického zázemí. Záklam Countrysi - ART Festival Šťáhlavy-Šťáhlavice 2013 je společná fotografická a výtvarná výstava s bohatým doprovodným programem (koncerty, divadla). Přínos projektu ve znovuobnovení vztahu místních občanů k vlastní obci a společenskému životu v ní, převším pak u mladých lidí. Festival Na konci léta je již tradiční akcí, která se koná druhou sobotu v září v Křižíkových sach v Plzni. Jedná se o propojování uměleckých aktivit lidí s handicapem a profesionálních umělců. Každoročně se zapojují oraganizace z Plzně i vzdálenějšího okolí, které podporují zdravotně postižené "Občanské sdružení pro románský kostel v Potvorově" Navštivte Potvorov Projekt bu zahrnovat hubní koncerty s různými žánry a přednášku o historii se zaměřením na region. Pořádání projektu znamená rozvoj kultury ve venkovských oblastech Plzeňského kraje, podporu cestovního ruchu a v neposlední řadě využití kulturní památky. 070 Centrum dětí a rodičů Bolevecké slavnosti Ledovec, o.s Kulturní rok na Ledovci 2013 Tradiční akce pořádané od roku 2001 na Bolevecké návsi s cílem obnovit tradici pořádání kulturních představení pro děti. Obsahem projektu je uspořádání 5 kulturně řemeslných akcí pro veřejnost v Terapeutickém centru Ledovec. Akce: Hromnicové svíčkování, Velikonoční kraslicování, Velmi kulturní odpoledne, Svatojakubské pouťové veselí, Na Ledovec! Cílem akcí je udržování lidových tradic a seznámit s nimi městkou veřejnost PDM 072 CHOTĚŠOVSKÁ VLNA, o. s Večer pro klášter Chotěšov 11. roční tradiční kulturní akce v klášteře Chotěšov, která ma za cíl seznámit veřejnost s touto ohroženou památkou a to formou prohlík, přednášek a to včetně bohatého kulturního programu - koncerty, divadlo, šerm.

11 073 Zámek Hrák, s.r.o Zámecký kulturní rok Nepal Nefestík Obecně prospěšná společnost při společnosti PEGISAN s.r.o Dětský n na Bylinkovém panství Rochlov Cílem projektu je stálé připomínání tradic vážících se k jednotlivým svátkům během roku a doplnění regionální a nadregionální nabídky kulturního využití pro širokou veřejnost. Osloveny jsou děti, zájemci o lidovou tvorbu, milovníci historie, hudby, tance i divadla. Cílem projektu je vytvořit přehlídku toho, co se ohrálo během roku v oblasti alternativní, nekomerční a spontánní umělecké tvorby (hudba, divadlo, poezie, tanec, audiovize). Prezentace formou letního festivalu v ulicích Nepomuku. Cílem dětského dne je podpořit pěstounské rodiny, které každoročně navštěvují Bylinkové panství Rochlov. Úzká spolupráce s nadačním fonm Rozum a cit - patronka Naďa Konvalinková. 076 "Krása v srdci" ročník projektu Dívka Šumavy 2013 Dle realizátorů není Dívka Šumavy jen obyčejnou soutěží krásy, j také o propagaci zdravé krásy, zdravého životního stylu, hledání osobností. Dívkám jsou zprostředkovány školení, besedy, přednášky, společenský protokol, vystupování na veřejnosti, ekologická výchova, problematika drogové závislosti a poruch příjmu potravy. 077 SPORTOVNÍ KLUB PLZEŇ BOLEVEC Oslavy 100 let založení Sokola Bolevec Sportovní i kulturní program proběhne v areálu bolevecké sokolovny (házená, nohejbal, hubní vystoupení, výtvarná soutěž). Večerní posezení s hudbou a kulturním programem včetně předávání pamětních medailí se uskuteční v sokolovně (historie sportů v Bolevci, hubní a taneční vystoupení). 078 Svět podle Jakuba Publikace k výstavě dětských výtvarných děl v rámci projektu "Probuzení Barbořiných varhan" Výroba publikace - katalogu o projektu "Probuzení Barbořiných varhan" a dětských výtvarných prací na téma baroko. Za pomoci historika, umělců-hubníků i výtvarníků bu zpracována myšlenka barokní doby v souvislosti s projektem, včetně informací o varhanách i o podrobnostech hubní i výtvarné složky projektu s fotodokumentací. 079 Zňka Braunová "Obrázky z Němejcovy půdy" Unie výtvarných umělců plzeňské oblasti Soukromá střední uměleckoprůmyslová škola - Zámeček, s.r.o Jaroslav Votlučka, Karel Votlučka Sochy pro zvony - sochařské sympozium Výstava výtvarného kurzu amatérských umělců z Nepomuku, který pravilně probíhá v rodném domě A. Němejce. Částečné pokrytí nákladů na realizaci a propagaci výstav výtvarného kroužku v r Cílem projektu je první zpracování života a díla tohoto autora, ale i jeho bratra Karla, tedy kresby, grafiky, plastiky, murální techniky (sgrafito, freska), tak, aby vznikl relativně ucelený obraz těchto umělců v daném prostředí a době. Uspořádání sochařského sympozia ve veřejném prostoru města Plzně. Cílem projektu je podpořit zájem veřejnosti o tradiční řemeslné dovednosti sochařské práce v kameni. Účastníci - stunti, začínající umělci, mají možnost realizovat vlastní díla, která budou umístěna ve veřejném prostoru. Dalším cílem je rovněž vytvoření kvalitních kamenosochařských děl, která by se případně mohla stát součástí výzdoby veřejných prostor města Plzně.

12 Galerie města Plzně, o.p.s. Unie výtvarných umělců plzeňské oblasti Unie výtvarných umělců plzeňské oblasti Fantastický realismus : Vladivoj Kotyza Jan Jedlička Mikuláš Rachlík Voda věčně živá Jaroslav Zapletal - výstava výběru z celoživotní tvorby k autorovo životnímu jubileu Výstavní projekt uve malířskou tvorbu tří autorů Vladivoje Kotyzy, Jana Jedličky a Mikuláše Rachlíka v Galerii města Plzně a přinese nový úhel pohledu na české umění šesátých let. Plzeňský autor Vladivoj Kotyza, jehož tvorba hraje velmi významnou roli převším na regionální úrovni, se představí jako umělec uznávaný nejen v domácím prostředí, ale i po celém světě. Výstavní projekt vycházející ze skutečnosti, že územím kraje protékají čtyři řeky a podél nich vznikala sídla, města, osady, dodnes tvořící dominanty kraje a krajiny. Žádáno na administrativní a odborné zajištění projektu, honoráře, materiál, tisk propagačních kalendářů, grafické návrhy, tlumočení. Projekt má dvě fáze. První: únorová přehlídka zejména kresebných miniatur. Druhá: výstava v Galerii J. Trnky. K této výstavě by měl být vydán katalog, který by shrnul dosavadní umělecké výsledky PDM PDM Celkem

Veřejný program 2012

Veřejný program 2012 Veřejný program 2012 Centrum Bavaria Bohemia Freyung 1 92539 Schönsee Tel.: +49 (0) 9674-92 48 77 Fax: +49 (0) 9674 91 30 67 email: info@cebb.de Internet: www.bbkult.net Leden 2012 4. 1. 2012 I 19.00 h

Více

Veřejný program 2009

Veřejný program 2009 Veřejný program 2009 Centrum Bavaria Bohemia Freyung 1 92539 Schönsee Tel.: +49(0)9674-92 48 77 Fax: +49(0)9674 91 30 67 email: info@cebb.de Internet: www.bbkult.net Leden 2009 11.01.09 Cyklus Objevy :

Více

Představení projektu. na Setkání podnikatelů dne 17. června 2013

Představení projektu. na Setkání podnikatelů dne 17. června 2013 Představení projektu na Setkání podnikatelů dne 17. června 2013 Obsah co znamená projekt Evropské hlavní město kultury přehled programu klíčové události časový harmonogram představení společnosti Plzeň

Více

MIKULOV. město s vůní jihu. TOP akce 2010 duben září. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií. PRAHA BRNO WIEN EVROPSKÁ UNIE

MIKULOV. město s vůní jihu. TOP akce 2010 duben září. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií. PRAHA BRNO WIEN EVROPSKÁ UNIE MIKULOV město s vůní jihu TOP akce 2010 duben září D PRAHA Pl BRNO D Sk A WIEN EVROPSKÁ UNIE Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií. Zahájení sezony Regionálního muzea v Mikulově 1. dubna 2010

Více

Poskytnuté dotace včetně abecedně řazeného seznamu náhradních projektů - schválené Radou Plzeňského kraje

Poskytnuté dotace včetně abecedně řazeného seznamu náhradních projektů - schválené Radou Plzeňského kraje Poskytnuté dotace včetně abecedně řazeného seznamu náhradních projektů - schválené Radou Plzeňského kraje 001 Divadelní spolek MLASK Manětín 70973598 Manětínský divadelní podzim Manětínský divadelní podzim

Více

Usnesení č. 9/810/1 - Příloha č. 1 Strana 1 Počet stran přílohy: 7

Usnesení č. 9/810/1 - Příloha č. 1 Strana 1 Počet stran přílohy: 7 Usnesení č. 9/810/1 - Příloha č. 1 Strana 1 Seznam projektů, kterým bude poskytnuta dotace v dotačním Programu podpory aktivit příslušníků národnostních menšin žijících na území Moravskoslezského kraje

Více

100% festival INTEGRACE 14.-16.3.2014. Ing. Michal Crhonek. koordinátor festivalu

100% festival INTEGRACE 14.-16.3.2014. Ing. Michal Crhonek. koordinátor festivalu festival 100% INTEGRACE 14.-16.3.2014 Ing. Michal Crhonek koordinátor festivalu tanecahandicap@gmail.com michal@michalcrhonek.cz tel: +420 603 284 760 www.tanecahandicap.cz O CO JDE? Projekt Tanec a handicap

Více

Plzeň Evropské hlavní město kultury 2015 a regionální spolupráce

Plzeň Evropské hlavní město kultury 2015 a regionální spolupráce Plzeň Evropské hlavní město kultury 2015 a regionální spolupráce XIII. volební sněm Sdružení měst a obcí Plzeňského kraje 8. dubna 2011 1 1. Evropské hlavní město kultury 2. Regionální spolupráce 2 1 26.7.2011

Více

14. Mezinárodní folklorní festival CIOFF PLZEŇ 2010

14. Mezinárodní folklorní festival CIOFF PLZEŇ 2010 14. Mezinárodní folklorní festival CIOFF 2010 9. 13. 6. 2010 proběhne pod patronací hejtmanky Plzeňského kraje Milady Emmerové, náměstkyně primátora města Plzně Marcely Krejsové a starosty MO Plzeň 3 Jiřího

Více

Kultura a vzdělávání: (kulturní domy a zařízení, kluby, ZUŠ, divadla, kina, knihovny a muzea)

Kultura a vzdělávání: (kulturní domy a zařízení, kluby, ZUŠ, divadla, kina, knihovny a muzea) Kultura a vzdělávání: (kulturní domy a zařízení, kluby, ZUŠ, divadla, kina, knihovny a muzea) Dětský pěvecký sbor Melodie (občanské sdružení) T 596 612 102 E sekretariat@zsgepiky.cz W www.zsgepiky.cz Základní

Více

nabízíme ke krátkodobým jednorázovým i opakovaným pronájmům volné kapacity prostor našich pracovišť:

nabízíme ke krátkodobým jednorázovým i opakovaným pronájmům volné kapacity prostor našich pracovišť: NABÍDKA PRONÁJMŮ nabízíme ke krátkodobým jednorázovým i opakovaným pronájmům volné kapacity prostor našich pracovišť: DIVADLO POLÁRKA CENTRUM VOLNÉHO ČASU BOTANKA KLUB LEITNEROVA které jsou vhodné především

Více

správný cíl Vaší cesty

správný cíl Vaší cesty správný cíl Vaší cesty KULTURNÍ AKCE HRADECKO ČERVEN 2014 31. května - 1. června, sobota - neděle 9:00 ZA PRVNÍMI ZEMĚDĚLCI DO MLADŠÍ DOBY KAMENNÉ Archeopark pravěku Všestary Pokud si chcete pravěk zažít

Více

MULTIŽÁNROVÝ KULTURNÍ FESTIVAL FESTIVAL, který kulturně a společensky spojí celou Vysočinu. Je to multižánrové setkání měst a obyvatel Kraje Vysočina. S přesahem do celé České republiky. 2 FESTIVAL, který

Více

Přehlídka krajových specialit a kuchyně

Přehlídka krajových specialit a kuchyně Přehlídka krajových specialit a kuchyně Základní informace Termín konání: 16. 19. září 2010 Místo: Praha, Kampa Místo na trhu: Tento nový projekt pokrývá a propojuje oblasti, kterým specializovaná akce

Více

Plzeň 2015 vyhlašuje otevřenou výzvu pro umělce: Umělecký residenční pobyt v Kapli Nečtiny. Termín residence: 12. 30. září 2012

Plzeň 2015 vyhlašuje otevřenou výzvu pro umělce: Umělecký residenční pobyt v Kapli Nečtiny. Termín residence: 12. 30. září 2012 Plzeň 2015 vyhlašuje otevřenou výzvu pro umělce: Umělecký residenční pobyt v Kapli Nečtiny Termín residence: 12. 30. září 2012 Země, z nichž se mohou residenti hlásit: ČR, Slovensko, Německo, Polsko, Rakousko

Více

Účelové dotace v oblasti kultury pro rok 2010

Účelové dotace v oblasti kultury pro rok 2010 Příloha č. 1 ové v oblasti kultury pro rok 21 Č. Název organizace, sídlo, 1 DIDEDAnce taneční studio Galavečer DIDEDAnce tanečního studia 21 - pronájmy (pronájem sálu) - propagace (DVD, upomínk.předměty)

Více

Umělecký rezidenční pobyt v areálu Světovar. Termín rezidence: 23. července 21. září 2013. Počet účastníků rezidence: 2

Umělecký rezidenční pobyt v areálu Světovar. Termín rezidence: 23. července 21. září 2013. Počet účastníků rezidence: 2 Plzeň 2015 ve spolupráci s Košice 2013 vyhlašuje otevřenou výzvu pro umělce: Umělecký rezidenční pobyt v areálu Světovar Termín rezidence: 23. července 21. září 2013 Počet účastníků rezidence: 2 Profil

Více

Sdružení pro rozvoj Soláně občanské sdružení

Sdružení pro rozvoj Soláně občanské sdružení Sdružení pro rozvoj Soláně občanské sdružení 1. Projekt Informační centrum a galerie Zvonice Soláň 2. Projekt Galerie v přírodě, valašská zahrada a valašská krajina na Soláni Sdružení pro rozvoj Soláně,o.s.

Více

Krása v srdci o.s. Kolmá 314 330 08 Zruč Senec VÝROČNÍ ZPRÁVA

Krása v srdci o.s. Kolmá 314 330 08 Zruč Senec VÝROČNÍ ZPRÁVA VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011 1 OBSAH: 1. VZNIK 2. POSLÁNÍ 3. VIZE 4. POHLED DO HISTORIE str. 3. 5. ČINNOST V ROCE 2011..str. 5. 6. EKONOMICKÉ ÚDAJE, ZÁVĚR str. 7. 2 1. VZNIK 2. POSLÁNÍ Krása v srdci o.s. o.s. Krása

Více

Partnerství v oblasti kultury 2013 příloha č. 1 zápisu Ceny v oblasti kultury a umění

Partnerství v oblasti kultury 2013 příloha č. 1 zápisu Ceny v oblasti kultury a umění Ceny v oblasti kultury a umění 1) Mezinárodní literární Cena Franze Kafky 2013 projekt organizuje: Společnost Franze Kafky, o. s. termín předání ceny: každoročně ve IV. čtvrtletí roku celkové náklady:

Více

Vyhodnocení Grantů v oblasti kultury pro rok 2007 I. kolo (rozpočet = 1.500.000,- Kč)

Vyhodnocení Grantů v oblasti kultury pro rok 2007 I. kolo (rozpočet = 1.500.000,- Kč) Příloha č. 1 k usnesení Rady MČ Praha 1 č.ur08_1168 ze dne 8.12.2008: Vyhodnocení Grantů v oblasti kultury pro rok I. kolo (rozpočet = 1.500.000,- Kč) č. Předkladatel, sídlo Název a popis projektu Celkový

Více

KULTURA SPORT 2015. Stručný přehled hlavních společenských, kulturních a sportovních akcí v Klatovech v roce 2015.

KULTURA SPORT 2015. Stručný přehled hlavních společenských, kulturních a sportovních akcí v Klatovech v roce 2015. KULTURA SPORT 2015 Stručný přehled hlavních společenských, kulturních a sportovních akcí v Klatovech v roce 2015. VYDALO MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO KLATOVY LEDEN - ÚNOR 1. ledna PŘIVÍTÁNÍ NOVÉHO ROKU 2015

Více

58. FESTIVAL SBOROVÉHO UMĚNÍ JIHLAVA 2015

58. FESTIVAL SBOROVÉHO UMĚNÍ JIHLAVA 2015 58. FESTIVAL SBOROVÉHO UMĚNÍ JIHLAVA 2015 5. 7. června 2015, Jihlava Z pověření a za finančního přispění Ministerstva kultury pořádají NIPOS-ARTAMA Praha a Společnost pro FSU, o. s., Jihlava. I. CHARAKTERISTIKA

Více

Memoriál Rosti Čtvrtlíka. II. ročník soutěžní přehlídky mladých recitátorů. Čtvrtlístek IČ : 7274620

Memoriál Rosti Čtvrtlíka. II. ročník soutěžní přehlídky mladých recitátorů. Čtvrtlístek IČ : 7274620 II. ročník soutěžní přehlídky mladých recitátorů Čtvrtlístek IČ : 7274620 IČO : 22757490 Akce je spolufinancována z projektu CZ.1.07/1.1.00/14.0143 1 Propozice soutěžní přehlídky mladých recitátorů Čtvrtlístek

Více

Festival amatérského divadla Kladno 2015

Festival amatérského divadla Kladno 2015 Festival amatérského divadla Kladno 2015 4. ročník, 24. 26. dubna 2015 Přihláška Festival amatérského divadla Kladno Obecné podmínky účasti Informace o inscenaci, škole/souboru Technické požadavky ní osoba

Více

Příloha č. 1. Přehled schválených dotací pro rok 2015 Sml. č. K.../15 Žadatel IČO Název akce/projekt Popis projektu. Dotace Kč

Příloha č. 1. Přehled schválených dotací pro rok 2015 Sml. č. K.../15 Žadatel IČO Název akce/projekt Popis projektu. Dotace Kč Přehled schválených dotací pro rok 2015 Sml. č. 1 "Rašelina - kulturní spolek" 2 Biskupství plzeňské 45334439 02465515 KULATÝ WERICH PilsAlive - Pohádkové náměstí 3 Centrum dětí a rodičů 64354547 Rodinný

Více

Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny

Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny Leden sobota 17. 1. 2015 = 1. Velkolosinský ples (Areál zdraví víceúčelová hala, pořadatel MK Rajo s. r. o.) Únor neděle 1. 2. 2015 = Setkání s rysem Od 13

Více

Více možností. Přihlásit

Více možností. Přihlásit 1 z 7 10.7.2013 12:47 Více možností Přihlásit Kam pojedete? Praha Střední Čechy Jižní Čechy Šumava Plzeňsko a Český les Západočeské lázně Severozápadní Čechy Českolipsko a Jizerské hory Český ráj Krkonoše

Více

ICM Bruntál, Dr. E. Beneše 47, 79201 Bruntál. Zpravodaj Informačního centra pro mládež Bruntál při NZDM OPEN HOUSE Bruntál Bruntálsko 17.

ICM Bruntál, Dr. E. Beneše 47, 79201 Bruntál. Zpravodaj Informačního centra pro mládež Bruntál při NZDM OPEN HOUSE Bruntál Bruntálsko 17. Občan a stát: Pavilon v parku dostane nové zázemí Volný čas: ZMĚNA V DIVADLE: Drahé tety a já - detektivní komedie místo hry Play Strindberg. Prostor u hudebního pavilonu v bruntálském městském parku získá

Více

Veřejné knihovny a výkon regionálních funkcí v Plzeňském kraji. Mgr. Hana Hendrychová Ing. Hana Petrovičová

Veřejné knihovny a výkon regionálních funkcí v Plzeňském kraji. Mgr. Hana Hendrychová Ing. Hana Petrovičová Veřejné knihovny a výkon regionálních funkcí v Plzeňském kraji Mgr. Hana Hendrychová Ing. Hana Petrovičová V Plzni 12. 10. 2011 Územní rozdělení v Plzeňském kraji Interní metodická pomůcka Schéma krajského

Více

Veřejný program 2010

Veřejný program 2010 Veřejný program 2010 Centrum Bavaria Bohemia Freyung 1 92539 Schönsee Tel.: +49(0)9674-92 48 77 Fax: +49(0)9674 91 30 67 e-mail: info@cebb.de Internet: www.bbkult.net Veřejný program v Centru Bavaria Bohemia

Více

Dívčí Kámen. Nabídka na využití prostor zříceniny hradu. platná od 26. 5. 2014 do 31. 12. 2014. Určeno veškerým kulturním vystoupením

Dívčí Kámen. Nabídka na využití prostor zříceniny hradu. platná od 26. 5. 2014 do 31. 12. 2014. Určeno veškerým kulturním vystoupením Nabídka na využití prostor zříceniny hradu Dívčí Kámen platná od 26. 5. 2014 do 31. 12. 2014 Určeno veškerým kulturním vystoupením Foto: Petr Znachoř Nabízíme možnost prezentace uměleckých aktivit v netradičním

Více

Obsah. 1) Úvodem 2) Cíle a poslání 3) Popis realizovaných akcí 4) Náklady a financování 5) Plánované akce na rok 2012 6) Dlouhodobé cíle 7) Závěr

Obsah. 1) Úvodem 2) Cíle a poslání 3) Popis realizovaných akcí 4) Náklady a financování 5) Plánované akce na rok 2012 6) Dlouhodobé cíle 7) Závěr Ve Vtelně, 31.3.2012 Obsah 1) Úvodem 2) Cíle a poslání 3) Popis realizovaných akcí 4) Náklady a financování 5) Plánované akce na rok 2012 6) Dlouhodobé cíle 7) Závěr 1) Úvodem Myšlenka založit sdružení

Více

10. Přehled hlavních MAS působících na území Plzeňského kraje a akcí obnovy kulturního dědictví financovaného jejich prostřednictvím do roku 2012

10. Přehled hlavních MAS působících na území Plzeňského kraje a akcí obnovy kulturního dědictví financovaného jejich prostřednictvím do roku 2012 10. Přehled hlavních MAS působících na území Plzeňského kraje a akcí obnovy kulturního dědictví financovaného jejich prostřednictvím do roku 2012 PhDr. Jitka Vlčková, Odbor regionálního rozvoje a územního

Více

Buskers fest 2013 festival pouličního umění

Buskers fest 2013 festival pouličního umění Buskers fest 2013 festival pouličního umění České Budějovice 27. 28. 6. 2013 Busking je označení pro jakékoli pouliční vystupování ať už hudební, divadelní či třeba artistické. Vystupující člověk se nazývá

Více

NADAČNÍ PROGRAM ROKU 2014

NADAČNÍ PROGRAM ROKU 2014 NADAČNÍ PROGRAM ROKU 2014 PO 2. KOLE VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ Sídlo nadace: Vítkovická 3108/11, 702 00 Ostrava Telefon: +420 596 620 045 E-mail: nadace.landek@okd.cz +420 604 168 008 Internet: www.nadace-landek.cz

Více

Kaple sv. Barbory na frýdeckém zámku. úterý 4.12. 17.00 Mše svatá

Kaple sv. Barbory na frýdeckém zámku. úterý 4.12. 17.00 Mše svatá Datum Čas Název akce Místo konání sobota 1.12. 15.00-18.00 Doneste si zvoneček, rozsvítíme stromeček aneb VELKÝ POHÁDKOVÝ MEJDAN Vánoční dílny neděle 2.12. 09.00-18.00 Advent na náměstí - Reprodukovaná

Více

úhel POHLEDU MIRKa KAUFMANa FRANTIŠEK KINSKÝ představuje/presents

úhel POHLEDU MIRKa KAUFMANa FRANTIŠEK KINSKÝ představuje/presents FRANTIŠEK KINSKÝ představuje/presents úhel POHLEDU MIRKa KAUFMANa GALERIE KINSKÝ / KOSTELEC NAD ORLICÍ / 15. 6. - 28. 7. 2013 PROJEKT S NÁZVEM ÚHEL POHLEDU SI KLADE ZA CÍL ZMAPOVAT A PŘEDSTAVIT TVORBU

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA OBECNĚ PROSPĚŠNÉ SPOLEČNOSTI ZA ROK 2009

VÝROČNÍ ZPRÁVA OBECNĚ PROSPĚŠNÉ SPOLEČNOSTI ZA ROK 2009 VÝROČNÍ ZPRÁVA OBECNĚ PROSPĚŠNÉ SPOLEČNOSTI ZA ROK 2009 Výroční zpráva obecně prospěšné společnosti za rok 2009 Účetní jednotka: Umělecká agentura Ambrozia při ZŠ Pouchov HK o.p.s. IČ: 27551008 K Sokolovně

Více

Přivádíme módu přímo do ulic Prahy.

Přivádíme módu přímo do ulic Prahy. Přivádíme módu přímo do ulic Prahy. 3km Nejdelší molo světa Proč tu jsme? Mladí návrháři nemají prostředky na uspořádání své vlastní přehlídky. I když tvoří úžasné věci, nikdo je zatím nezná. My jim

Více

Aktivity CCRJM. březen 2013. www.ccrjm.cz

Aktivity CCRJM. březen 2013. www.ccrjm.cz Aktivity CCRJM březen 2013 Souhrn aktivit CCRJM Tvorba turistických produktů, programů, výletů Propagační materiály (distribuce), webové prezentace Fam tripy a press tripy domácí i zahraniční (Německo,

Více

Úspěšné projekty Prahy 10

Úspěšné projekty Prahy 10 Úspěšné projekty Prahy 10 Praha 10 Město stromů 2012/2013 Městská část Praha 10 se v roce 2012 stala vítězem celorepublikové soutěže, kterou každoročně pořádá Nadace Partnerství ve spolupráci s městem

Více

Program MgA. Kateřina Melenová 9 TÝDNŮ BAROKA 2015 Baroko

Program MgA. Kateřina Melenová 9 TÝDNŮ BAROKA 2015 Baroko Program 9 TÝDNŮ BAROKA 2015 MgA. Kateřina Melenová Baroko TÝDEN PRVNÍ NEPOMUK / SPÁLENÉ POŘÍČÍ 29.6.- 5.7. 2015 Kolébka sv. Jana Nepomuckého 29.6. PONDĚLÍ:# # SPÁLENÉ POŘÍČÍ / BLOVICE - CESTA OTEVŘENÁ

Více

MÁ VLAST V SRDCI EVROPY 6 Poznej ji a chraň 1. ZÁMĚR ČI PROJEKT MONITORING STAVU PAMÁTEK

MÁ VLAST V SRDCI EVROPY 6 Poznej ji a chraň 1. ZÁMĚR ČI PROJEKT MONITORING STAVU PAMÁTEK 1. ZÁMĚR ČI PROJEKT MONITORING STAVU PAMÁTEK C 1993 Jakub Zechovský C 1994 Lucie Zápalová gymnázium Zikmunda Wintra Rakovník práce práce kontakt Hrad Kostomlaty pod Milešovkou - minulost a současnost 1

Více

Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny

Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny Kulturní akce pro rok 2015 v obci Velké Losiny Leden sobota 17. 1. 2015 = 1. Velkolosinský ples (Areál zdraví víceúčelová hala, pořadatel MK Rajo s. r. o.) Únor neděle 1. 2. 2015 = Setkání s rysem Od 13

Více

Fresh Film Fest Praha 2014

Fresh Film Fest Praha 2014 11. Mezinárodní filmový festival debutů a studentských filmů Fresh Film Fest Praha 2014 Statut festivalu Článek 1 Fresh Film Fest je mezinárodní filmový festival zaměřující se na celovečerní debutové snímky

Více

DVĚ TVÁŘE PRAHY 8. ROČNÍK FOTO SOUTĚŽE

DVĚ TVÁŘE PRAHY 8. ROČNÍK FOTO SOUTĚŽE DVĚ TVÁŘE PRAHY 8. ROČNÍK FOTO SOUTĚŽE CÍLE FOTOSOUTĚŽE propagace Václavského náměstí v Praze jako největšího nákupního, společenského a zábavního centra České republiky konstruktivním způsobem poukázat

Více

Výroční zpráva 2012. UCHO, o.s. Univerzální chodská organizace

Výroční zpráva 2012. UCHO, o.s. Univerzální chodská organizace Výroční zpráva 2012 UCHO, o.s. Univerzální chodská organizace Obsah Základní informace o UCHO, o.s...3 Sídlo...3 Organizační struktura...3 Základní cíle sdružení...4 Formy činnosti sdružení...4 Zpráva

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 2014 FUTRA, OBČANSKÉ SDRUŽENÍ PRO HORŇÁCKO

VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 2014 FUTRA, OBČANSKÉ SDRUŽENÍ PRO HORŇÁCKO VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 2014 FUTRA, OBČANSKÉ SDRUŽENÍ PRO HORŇÁCKO 1. Základní informace o organizaci 2. Historie a členové 3. Cíle 4. Přehled činností roku 2014 4.1. Jednání Rady 4.2. Přehled realizovaných

Více

BAREVNÁ DEVÍTKA je sedmý ročník přehlídky kultur zemí celého světa, který pořádá Městské částí Praha 9. cílová skupina. počet návštěvníků.

BAREVNÁ DEVÍTKA je sedmý ročník přehlídky kultur zemí celého světa, který pořádá Městské částí Praha 9. cílová skupina. počet návštěvníků. BAREVNÁ DEVÍTKA je sedmý ročník přehlídky kultur zemí celého světa, který pořádá Městské částí Praha 9 Pestrý festival mnoha vůní a strhujících vystoupení. Zábavné odpoledne pro rodiny s dětmi, večerní

Více

Statut festivalu. Článek 1.: Charakteristika festivalu

Statut festivalu. Článek 1.: Charakteristika festivalu Statut festivalu Článek 1.: Charakteristika festivalu 1.1. Finále Plzeň je festival českých a slovenských filmů. Jeho posláním je umožnit návštěvníkům festivalu v období jednoho týdne srovnání: současné

Více

Mezinárodní festival. Romale

Mezinárodní festival. Romale Mezinárodní festival Romale Naši drazí přátelé a milovníci romské hudby, dovolte, abych vás všechny tímto pozvala na další ročník mezinárodního romského festivalu "ROMALE" romská oslava / Gypsy Celebration,

Více

O AKCI SPORTOVNÍ ČÁST DOPROVODNÝ PROGRAM

O AKCI SPORTOVNÍ ČÁST DOPROVODNÝ PROGRAM Brněnské výstaviště 7. 8. listopadu 2015 O AKCI Sport Life Run je kulturně sportovní akce, která je určená pro celé rodiny. Tato dvoudenní událost se uskuteční 7. 8. listopadu 2015 a její centrum bude

Více

KULTURA A SPORT 2013 Stručný přehled hlavních společenských, kulturních a sportovních akcí v Klatovech v roce 2013

KULTURA A SPORT 2013 Stručný přehled hlavních společenských, kulturních a sportovních akcí v Klatovech v roce 2013 KULTURA A SPORT 2013 Stručný přehled hlavních společenských, kulturních a sportovních akcí v Klatovech v roce 2013 LEDEN 1. ledna PŘIVÍTÁNÍ NOVÉHO ROKU 2013 Náměstí Míru, začátek v 17.00 hodin. 15. ledna

Více

SWEETSEN FEST 011 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA FRÝDEK-MÍSTEK SOBĚ 30/6 2/7/2011 WWW.SWEETSEN.CZ

SWEETSEN FEST 011 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA FRÝDEK-MÍSTEK SOBĚ 30/6 2/7/2011 WWW.SWEETSEN.CZ SWEETSEN FEST 011 FRÝDEK-MÍSTEK SOBĚ 30/6 2/7/2011 WWW.SWEETSEN.CZ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA Festival Sweetsen fest letos trhal rekordy. Jak v počtu návštěvníků, tak ve vybrané částce pro charitativní organizace.

Více

Průběžná zpráva o realizaci projektu pro projektové partnery Etapa 3-4

Průběžná zpráva o realizaci projektu pro projektové partnery Etapa 3-4 Květen 2011 Průběžná zpráva o realizaci projektu pro projektové partnery Etapa 3-4 HelpTour - Agentura pro rozvoj cestovního ruchu Projekt Prezentace a propagace církevních památek a kulturně-historického

Více

MKD KURZ PLETENÍ Z PEDIGU

MKD KURZ PLETENÍ Z PEDIGU Mekuc 11/2015 Úterý 3. listopadu v 15.30 hodin hudební sál MKD PŘÍVORANKA Středa 4. listopadu v 17.00 hodin hudební sál MKD JAZZ WORLD PHOTO 2015 Zahájení výstavy fotografií a Jazzového listopadu v MEKUC.

Více

PONEC. Nabídka akcí v divadle Ponec TANEC PRAHA. Divadlo Ponec provozuje o. s. Tanec Praha

PONEC. Nabídka akcí v divadle Ponec TANEC PRAHA. Divadlo Ponec provozuje o. s. Tanec Praha Nabídka akcí v divadle Ponec Divadlo Ponec provozuje o. s. Tanec Praha Hledáte originální místo pro firemní večírek, vánoční párty nebo setkání s klienty? Uspořádejte netradiční akci v divadle Ponec, kterou

Více

Tisková konference k otevření Mecenášského klubu Národního divadla

Tisková konference k otevření Mecenášského klubu Národního divadla Tisková konference k otevření Mecenášského klubu Národního divadla pondělí 30. listopadu 2009 v 11 hodin v hlavním foyeru Národního divadla ředitel Národního divadla: Ondřej Černý vedoucí odboru vnějších

Více

vyhlašuje 18. ročník soutěže

vyhlašuje 18. ročník soutěže vyhlašuje 18. ročník soutěže patronka soutěže Lilian Sarah Fischerová druhá Česká vícemiss 2007 DDM Talent o.p.s. Plzeň a Občanské sdružení Talent 4you vyhlašuje 18. ročník soutěže v Plzeňském kraji pod

Více

Kulturní instituce. Divadla, kina, kulturní střediska, kulturní instituty, spolky, kluby. IS1 SŠJS Tábor 2014/2015

Kulturní instituce. Divadla, kina, kulturní střediska, kulturní instituty, spolky, kluby. IS1 SŠJS Tábor 2014/2015 Kulturní instituce Divadla, kina, kulturní střediska, kulturní instituty, spolky, kluby IS1 SŠJS Tábor 2014/2015 Divadla O Divadlo je výkonné čili múzické umění, při němž herci (případně zpěváci a tanečníci)

Více

Hana Husenicová: Krajané na Slovensku a kultura

Hana Husenicová: Krajané na Slovensku a kultura Hana Husenicová: Krajané na Slovensku a kultura Český spolek na Slovensku vznikl v krátkém čase po rozdělení Československa za velice pohnutých okolností a citových traumat Čechů, zvláště těch starších.

Více

Regionální pravidla pro udělení značky Regionální potravina Plzeňského kraje 2015

Regionální pravidla pro udělení značky Regionální potravina Plzeňského kraje 2015 Regionální pravidla pro udělení značky Regionální potravina Plzeňského kraje 2015 Regionální podmínky pro udělení ocenění Regionální potravina Plzeňského kraje zpřesňují pravidla, která jsou uvedena v

Více

Nabídka dárcům projektu

Nabídka dárcům projektu Popis projektu Nabídka dárcům projektu Kulturní projekt e-moc-e je neziskovým občanským sdružením, jehož cílem je propagace nekomerčního umění v České republice a podpora umělců samotných. Na internetové

Více

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3 Rada městské části U S N E S E N Í

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3 Rada městské části U S N E S E N Í č.j.: 730/2015 MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3 Rada městské části U S N E S E N Í č. 689 ze dne 09.09.2015 Podněty Komise pro kulturu, památkovou péči, turistický ruch a zahraniční vztahy Rady městské části Rada

Více

Závěrečná zpráva akce Slavie Ožije! Pořádalo občanské sdružení Budějovice Kulturní 27. a 28. 9. 2011

Závěrečná zpráva akce Slavie Ožije! Pořádalo občanské sdružení Budějovice Kulturní 27. a 28. 9. 2011 Závěrečná zpráva akce Slavie Ožije! Pořádalo občanské sdružení Budějovice Kulturní 27. a 28. 9. 2011 Slavie ožije! / 27. a 28. 9. 2011 / České Budějovice Jednoapůldenní kulturně zábavné setkání pro celou

Více

SOUTĚŽE VE ZPĚVU, V TANCI A O STÁRKOVSKÉ PRÁVO

SOUTĚŽE VE ZPĚVU, V TANCI A O STÁRKOVSKÉ PRÁVO Obecní úřad Tvrdonice a Slovácký Podlužácký krůžek Tvrdonice vyhlašují jako součást 62. ročníku národopisných slavností Podluží v písni a tanci ve dnech 5. - 7. června 2015 SOUTĚŽE VE ZPĚVU, V TANCI A

Více

od 20. července do 16. srpna 2009

od 20. července do 16. srpna 2009 Třetí ročník Ballet & Dance Workshop Ostrava PROJEKT SE KONÁ POD ZÁŠTITOU NÁMĚSTKA PRIMÁTORA STATUTÁRNÍHO MĚSTA OSTRAVY L U B O M Í R A P O S P Í Š I L A od 20. července do 16. srpna 2009 Class Pointe

Více

1. Varianta prohlídkový zámek + galerie. 2. Varianta prohlídkový zámek + hotel. 3. Varianta prohlídkový zámek + seniorský program

1. Varianta prohlídkový zámek + galerie. 2. Varianta prohlídkový zámek + hotel. 3. Varianta prohlídkový zámek + seniorský program Zámek Brtnice Program investora pro vyhledávací studii k jednotlivým variantám využití zámku v Brtnici. 1. Varianta prohlídkový zámek + galerie Využití celého zámku jako universálního turistického cíle

Více

příběh jako zdroj inspirace Partnerská nabídka Fotofestival

příběh jako zdroj inspirace Partnerská nabídka Fotofestival příběh jako zdroj inspirace Partnerská nabídka Fotofestival Moravská Třebová 30. 6. 31. 8. 2012 Fotofestival FOTOFESTIVAL Moravská Třebová 2012 je přehlídkou umělecké fotografie, na které se představují

Více

Návrh Správní rady Fondu pro podporu a rozvoj vzdělávání - II. kolo 2013

Návrh Správní rady Fondu pro podporu a rozvoj vzdělávání - II. kolo 2013 Návrh Správní rady Fondu pro podporu a rozvoj vzdělávání - II. kolo 2013 Tematické zařazení projektu: 1) soutěže a projekty 2) mimořádné vzdělávací akce na území Statutárního města Liberec a akce nadregionálního

Více

Projekt Národní centrum zahradní kultury v Kroměříži Metodické, odborné a edukační centrum péče a obnovy historických zahrad a parků

Projekt Národní centrum zahradní kultury v Kroměříži Metodické, odborné a edukační centrum péče a obnovy historických zahrad a parků Projekt Národní centrum zahradní kultury v Kroměříži Metodické, odborné a edukační centrum péče a obnovy historických zahrad a parků Ing. Jitka Gajdoštinová + Ing. Lenka Křesadlova Ph.D. - NPÚ ÚOP v Kroměříži

Více

Maximální variabilitu a přizpůsobivost ohledně hracího prostoru. Možnost domluvy ohledně finančních podmínek.

Maximální variabilitu a přizpůsobivost ohledně hracího prostoru. Možnost domluvy ohledně finančních podmínek. Kdo jsme a co nabízíme: Občanské sdružení Do Houslí je divadelní zájezdová společnost, která vznikla 2. října 2007. Našimi členy jsou výhradně profesionální herci, čemuž také odpovídá kvalita uváděných

Více

Soupis dotací, příspěvků a darů poskytnutých z rozpočtu Plzeňského kraje v roce 2015

Soupis dotací, příspěvků a darů poskytnutých z rozpočtu Plzeňského kraje v roce 2015 příjemce transferu částka v tis. Kč účel podpora de minimis rozpočtová oblast Asociace krajů České republiky, IČO: 70933146 750 tis. Kč Členský příspěvek Ostatní financování Český institut interních auditorů,

Více

Příloha č. 1. Příloha č. 1 Přehled schválených dotací - Mikrogranty 2015. Dotace Kč. Sml. č. M.../15 Žadatel

Příloha č. 1. Příloha č. 1 Přehled schválených dotací - Mikrogranty 2015. Dotace Kč. Sml. č. M.../15 Žadatel Přehled schválených dotací - Mikrogranty Příloha č. 1 1 "Studentské kulturní sdružení Klatovy" 22816542 Klatovský Majáles 6. ročník neziskového studentského festivalu Klatovský Majáles - třídenní, převážně

Více

Co se umlelo od března 2013 do března 2014? březen 2013 ukončení provozu mlýna vznik nezávislé iniciativy Mlýny městu!, jejímž cílem je vést otevřenou diskusi nad budoucností Automatických mlýnů 23. dubna

Více

AKADEMIE UMĚNÍ A KULTURY PRO SENIORY HMP

AKADEMIE UMĚNÍ A KULTURY PRO SENIORY HMP AKADEMIE UMĚNÍ A KULTURY PRO SENIORY HMP Projekt základních uměleckých škol (příspěvkových organizací) a HMP, určený pro seniory v oblasti celoživotního uměleckého vzdělávání Osnova: 1. Název projektu

Více

Krása v srdci o.s. Kolmá 314 330 08 Zruč Senec VÝROČNÍ ZPRÁVA

Krása v srdci o.s. Kolmá 314 330 08 Zruč Senec VÝROČNÍ ZPRÁVA VÝROČNÍ ZPRÁVA 2009 1 OBSAH: 1. VZNIK 2. POSLÁNÍ 3. VIZE. str. 3. 4. ČINNOST V ROCE 2009.. str. 4. 5. EKONOMICKÉ ÚDAJE, ZÁVĚR str. 7. 2 1. VZNIK Krása v srdci o.s. o.s. Krása v srdci vzniklo dne 16. 3.

Více

MKD LACO DECZI A CELULA NEW YORK

MKD LACO DECZI A CELULA NEW YORK PROGRAM MEKUC ČERVEN 2015 Pondělí 1. června až čtvrtek 4. června Městská knihovna Mělník TÝDEN ČTENÍ DĚTEM Program pro děti i rodiče konaný v rámci celorepublikové akce. Středa 3. června v 19.30 hodin

Více

LOOK BELLA 2010 Luxury event & Big fashion show

LOOK BELLA 2010 Luxury event & Big fashion show LOOK BELLA 2010 Luxury event & Big fashion show Soutěž plná krásných mladých dívek a mužů Na akcích vystupují populární osobnosti Finále soutěže se koná v luxusních prostorách hotelu v Praze Jedinečná

Více

Doplňující informace pro Lipý Česká Lípa příspěvková organizace

Doplňující informace pro Lipý Česká Lípa příspěvková organizace Lipý Česká Lípa, příspěvková organizace, U Vodního hradu 63 470 01 Česká Lípa, IČ : 72090642 Doplňující informace pro Lipý Česká Lípa příspěvková organizace Služby v rámci hlavní činnosti: Dle Zřizovací

Více

1. Dům kultury Vsetín, spol. s r. o., IČ 47972114 v celkové výši 74.400 Kč na akce: Chrám i tvrz 22. Vsetínský jazzový festival

1. Dům kultury Vsetín, spol. s r. o., IČ 47972114 v celkové výši 74.400 Kč na akce: Chrám i tvrz 22. Vsetínský jazzový festival Rada Zlínského kraje dne 23. 3. 2015, usnesení č. 0221/R07/15 a Zastupitelstvo Zlínského kraje dne 29. 4. 2015 usnesení č. 0471/Z16/15 rozhodli o poskytnutí účelových neinvestičních dotací z Fondu kultury

Více

Aktuality projektu za duben 2013

Aktuality projektu za duben 2013 Duben 2013 Aktuality projektu za duben 2013 Kontakt: Ing. Jakub Děd, Omnium o.s., Veřejná sbírka farnosti / Osvědčení ze dne 30.11.2012 / Oprávněná osoba: ThLic. M. Lanži Z obsahu: Kostel sv. Barbory v

Více

Rodinné centrum MOZAIKA o.s.

Rodinné centrum MOZAIKA o.s. Rodinné centrum MOZAIKA o.s. nezisková organizace Mgr. Alena Ptáčková Ing. Bc. Jana Kovaříková Co naše skupina chtěla? rodinné bezbariérové centrum pro místní obyvatele místo setkávání pro aktivity, vzdělání,

Více

OSTROVSKÉ PŘÍBĚHY V NOVÉM SVĚTLE

OSTROVSKÉ PŘÍBĚHY V NOVÉM SVĚTLE Tisková zpráva, dne 16. září 2013 OSTROVSKÉ PŘÍBĚHY V NOVÉM SVĚTLE Klášterní areál Ostrov, kostel Zvěstování Panny Marie Večerní prohlídka bude probíhat v sobotu 14. září 2013 od 17:00 a od 19:30 hodin

Více

CIVIC MINDS. WORKSHOPY / VÝSTAVA / FILMY Mezinárodní putovní projekt Praha, Bratislava, Vídeň, Krakov 2012

CIVIC MINDS. WORKSHOPY / VÝSTAVA / FILMY Mezinárodní putovní projekt Praha, Bratislava, Vídeň, Krakov 2012 CIVIC MINDS WORKSHOPY / VÝSTAVA / FILMY Mezinárodní putovní projekt Praha, Bratislava, Vídeň, Krakov 2012 PŘEDSTAVENÍ PROJEKTU STRANA 1 Co jsme? Jací jsme? Co formuje naše emoce a postoje v dnešní zmatené

Více

NADAČNÍ PROGRAM ROKU 2015

NADAČNÍ PROGRAM ROKU 2015 NADAČNÍ PROGRAM ROKU 2015 PO 1. KOLE VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ Sídlo nadace: Vítkovická 3108/11, 702 00 Ostrava Telefon: +420 595 620 045 E-mail: info@nadace-landek.cz +420 604 168 008 Internet: www.nadace-landek.cz

Více

Týden 31. 5. - 6. 6. 2014

Týden 31. 5. - 6. 6. 2014 správný cíl Vaší cesty Týden 31. 5. - 6. 6. 2014 Milovníci grilování mohou vyrazit do nově zrekonstruovaných Šimkových sadů v Hradci Králové. Tento týden sem byly znovu instalovány tři venkovní grily.

Více

Program na leden 2012

Program na leden 2012 Program na leden 2012 Po Čt 9.1. Setkání s klienty - diskuse s p. ředitelem - od 14.00 hod. na jídelně 12. 1. Vystoupení Církevní mateřské školy z Pacova - od 13.30 hod. na společ. místnosti Pá 6.1. Mše

Více

Magni Cesty s příběhem

Magni Cesty s příběhem Cesty s příběhem Magni Cesty s příběhem ROZVOJ POZNÁVACÍHO A KULTURNÍHO CESTOVNÍHO RUCHU MĚST A REGIONŮ PRO DOMÁCÍ A ZAHRANIČNÍ TURISTY HelpTour - Agentura pro rozvoj cestovního ruchu Ing. Marek Toušek

Více

BADMINTON Club Kladno

BADMINTON Club Kladno BADMINTON Club Kladno Badminton Club Kladno byl založen v roce 1969. Z jeho řad vyšli hráči a hráčky, kteří v průběhu jeho osmatřicetiletého působení získali řadu domácích i zahraničních mistrovských titulů.

Více

Příloha č. 2 usnesení Zastupitelstva městské části Praha 12 č. Z-12-011-16

Příloha č. 2 usnesení Zastupitelstva městské části Praha 12 č. Z-12-011-16 Příloha č. 2 usnesení Zastupitelstva městské části Praha 12 č. Z-12-011-16 Přehled dotací v oblasti kultury na rok 2016 částky uvedeny v Kč Poř. č. Předkladatel Název Požadováno na Celkový rozpočet Požadovaná

Více

Žádosti o příspěvek formou školského grantu rok 2012 1. etapa

Žádosti o příspěvek formou školského grantu rok 2012 1. etapa Žádosti o příspěvek formou školského grantu rok 2012 1. etapa žadatel IČ účel požadovaná částka v Kč Mateřská škola Sovička, Česká Lípa, Antonína Sovy 1740, PO Mateřská škola Pastelka, Česká Lípa, Svárovská

Více

INNOREF SUB-PROJEKT. CULTURE - Kulturní a společenská spolupráce v Mikroregionu Hranicko. Zkratka projektu: CULTURE

INNOREF SUB-PROJEKT. CULTURE - Kulturní a společenská spolupráce v Mikroregionu Hranicko. Zkratka projektu: CULTURE INNOREF SUB-PROJEKT CULTURE - Kulturní a společenská spolupráce v Mikroregionu Hranicko Zkratka projektu: CULTURE Žadatel sub-projektu: Název: Obec Hustopeče nad Bečvou Adresa: Náměstí Míru 21, Hustopeče

Více

Maximální variabilitu a přizpůsobivost ohledně hracího prostoru. Možnost domluvy ohledně finančních podmínek.

Maximální variabilitu a přizpůsobivost ohledně hracího prostoru. Možnost domluvy ohledně finančních podmínek. Kdo jsme a co nabízíme: Občanské sdružení Do Houslí je divadelní zájezdová společnost, která vznikla 2. října 2007. Našimi členy jsou výhradně profesionální herci, čemuž také odpovídá kvalita uváděných

Více

Smíšeného pěveckého sboru

Smíšeného pěveckého sboru Přehled koncertů, akcí a vystoupení Smíšeného pěveckého sboru VOŠP a SPgŠ Litomyšl za školní rok 2008/09 zpracováno 24. 8. 2009 PODZIM 2008 6. 9. 2008 Vystoupení na zámku v Rudolticích 11. 9. 2008 Koncert

Více

Příloha č. 4 zápisu - usnesení č. 197/2013/RK-7

Příloha č. 4 zápisu - usnesení č. 197/2013/RK-7 Příloha č. 4 zápisu - usnesení č. 197/13/RK-7 Radou Jihočeského kraje schválené projekty v rámci Dotačního programu Jihočeského kraje pro poskytování příspěvků v oblasti kultury v r. 13 Divadlo D001 Kulturní

Více

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli, Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli, KONCERT PRO ŽÁKY 5. TŘÍD ZŠ Ten vánoční čas, aneb Jak Anděl málem propadl dovolujeme si Vám nabídnout výchovné koncerty, které základní umělecká škola Bedřicha

Více

koncert Jan Rokyta & Solamente Naturali (CZ/ SK): Musical Globus

koncert Jan Rokyta & Solamente Naturali (CZ/ SK): Musical Globus PROGRAM FESTIVALU: Oblast NEPOMUK / SPÁLENÉ POŘÍČÍ 3.7.- 6.7. 2014 3.7. ČTVRTEK: zámek NEBÍLOVY Komponovaný večer barokních zábav: Západočeský symfonický orchestr, barokní vůně s originálními parfémy,

Více