KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ LETOUNU SKYLEADER SKYLEADER AIRCRAFT SPARE PARTS CATALOGUE

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ LETOUNU SKYLEADER SKYLEADER AIRCRAFT SPARE PARTS CATALOGUE"

Transkript

1 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ LETOUNU SKYLEADER SKYLEADER AIRCRAFT SPARE PARTS CATALOGUE JIHLAVAN airplanes, s.r.o. Znojemská Jihlava Česká republika / Czech Republic Web: Tel.: Fax.:

2 Výrobní číslo letounu Aircraft serial number Platnost katalogu Tthe spare parts catalogue validity Rok výroby letounu Aircraft produced Vydal Issued by Katalog vydán nebo revidován Catalogue is issued or altered Číslo výtisku nebo kopie Print or copy number Poznámka Note 3

3 SEZNAM ZMĚN LIST OF ALTERATIONS Tuto tabulku vyplňuje uživatel v souladu se zněním odstavce.změny v části. Všeobecně. This table is filled in by user in consonance with chapter. Alterations in part. General Pořadové číslo Číslo bulletinu, kterým byla změna předepsána Číslo stran, kterých se změna týká Datum vydání nových listů Datum výměny listů a podpis Serial number Number of newslwtter imparting alteration Number of pages have to be s altered Date of altered pages issue Date of substitution of pages and sign.

4 OBSAH CONTENT Titulní list s údaji o letadle 3 Front page with airplane information Seznam změn List of alterations Obsah 5 Content I. Všeobecně 6 General information. Úvod 6 Introduction. Změny 6 Alterations 3. Vysvětlení orientace v katalogu 6 How to orientate in catalogue. Zkratky a definice 7 Abbreviations and definitions II. Katalog 7 Catalogue Seznam vyobrazení a rozčlenění letounu / List of pictures and airplane dividing. KP U Sova Aircraft KP U Vnější křídlo Outer wing Centroplán Center wing section Přední trup Nose fuselage Zadní trup Rear fuselage SOP Vertical tail VOP Horizontal tail Hlavní podvozek Main landing gear Přední podvozek Nose landing gear Překryt kabiny Canopy Motor 9 Engine Výbava letadla Aircraft equipment Palivová soustava Fuel system

5 . Řízení Controls Sedačka Seat Ovládání Controls Stavitelné vrtule Controlable props Vrtule Prop Palubní deska Instrument panel Stupačka Footboard Záchranný systém Rescue system Zavazadlový prostor Baggage compartment Pevný podvozek Fixed landing gear Přistávací reflektor Landing headlight REF Vlečné zařízení Towing gear VLEK Seznam nýtů Rivet list

6 I. VŠEOBECNĚ GENERAL. Úvod Introduction Tento katalog náhradních dílů Vám pomůže snadno a rychle určit náhradní díly k Vašemu letounu KP U. This spare parts catalogue will help you easy specify desired parts for your plane KP U.. Změny Alterations Pokud vznikne nutnost změnit nebo doplnit text tohoto katalogu, zašle výrobce letounu majiteli katalogu nové opravené listy. Majitel katalogu je povinen vyměnit neplatné listy za listy opravené a provede zápis o obdržení změny do tabulky Seznam změn na straně 3. Opravené listy budou označeny datem vydání změny a zkratkou REV. Změněné nebo doplněné části textu budou označeny po straně svislou čarou. If will arise a need to alter any part of catalogue text, aircraft producer will mail altered pages to owner of this catalogue. The owner is mandatory to substitute alterated pages and confirm receipt of altered pages into Table of alterations on page 3. Altered pages will be marked by abbreviation REV and dated. Altered text parts will be marked by vertical line on side of page 3. Vysvětlení orientace v katalogu Explanation of orientation in catalogue Popis významu sloupců v katalogu. Description of catalogue column. Pozice Position Uvádí číslo pozice v daném zobrazení. Presents purchase number of part. Číslo části Part number Uvádí objednací číslo součásti/dílce. Presents purchase number of part. Počet kusů Number of pieces Uvádí počet kusů potřebných pro montáž na letadlo v uvedené sestavě. States number of pieces needed for aircraft in mentioned assembly. 7

7 Název části Part name Uvádí objednací název dílce. Presents purchase part name.. Zkratky a definice Abbreviations and definitions NNO / NSD není na obrázku / not showed on drawing PP pevný podvozek / fixed landing gear kr krátká verze motorových krytů / short version of engine housing L levý(levá,levé) / left P pravý(pravá, pravé) / right II. KATALOG CATALOGUE 8

8 KP U SOVA

9 KP U Letoun KP U Aircraft KP U 0

10 KP U Letoun KP U Aircraft KP U Složeno z poz. Consists of pos. -,3- Poz. Pos. Číslo části Part num. Ks Pcs Název části Part name Poznámka Note Vnější křídlo Outer wing Centroplán Center wing section Přední část trupu Nose fuselage part Zadní část trupu Fuselage SOP Vertical tail unit VOP Horizontal tail unit Hlavní povozek Main landing gear Přední podvozek Nose landing gear Překryt kabiny Cockpit canopy Motor 9 Engine Rotax Výbava letadla Equipment NNO / NSD Palivová soustava Fuel system NNO / NSD 800 Řízení Controls NNO / NSD Sedačka Seat Ovládání Controls NNO / NSD Vrtule stavitelné Controlable props Vrtule pevné Prop Palubní deska Instrument panel Stupačka Footboard NNO / NSD 800 Záchranný systém Rescue system NNO / NSD 800 Zavazadlový prostor Baggage compartment NNO / NSD Pevný podvozek Fixed landing gear NNO / NSD REF Přistávací reflektor Landing headlight NNO / NSD 5 VLEK Vlečné zařízení Towing gear NNO / NSD

11 Záměrně nepoužito Intentionally left blank

12 Vnější křídlo Outer wing Vnější křídlo levé / Left outer wing Vnější křídlo pravé / Right outer wing Ovládání klapek levé a pravé / Left and right flap controls Ovládání křidélek levé a pravé / Left and right aileron controls Vztlaková klapka levá a pravá / Left and right Fowler flap Křidélko levé a pravé / Left and right aileron Víko I / Cover I Víko II / Cover II 0 95 Pitotova trubice / Pitot tube 3

13 Záměrně nepoužito Intentionally left blank

14 Nahradit výkresem A3 / Replace with the A3 drawing 5

15 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Název části Vnější křídlo levé Left outer wing Part name Složeno z poz. Consists of pos. -8, 3-9, 50-57,59,60 Poznámka Note Křídlo levé Left outer wing Ovládání klapek levé Left flap controls Ovládání křidélek levé Left aileron controls Vztlaková klapka levé Left Fowler flap Křidélko levé Left aileron Víko I Cover I Víko II Cover II Winglet levý Left winglett 0 0 Rolna Roll Kluzná podložka Sliding pad Podložka Washer Šroub klapky Flap screw Rolna Roll Distanční vložka Spacing pad Šroub M5x6(7) Screw M5x6(7) Šroub Mx6(8) Screw Mx6(8) 5 0 Šroub Mx0() Screw Mx0() Matice M5 Nut M Matice M5 Nut M Matice M Nut M Podložka 5.3 Washer 5, Podložka.3 Washer, Závlačka x Split pin x Závlačka.x Split pin,x Loctite Loctite NNO / NSD 6

16 Záměrně nepoužito Intentionally left blank 7

17 Nahradit výkresem A3 / Replace with the A3 drawing 8

18 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Vnější křídlo pravé Right outer wing Název části Part name Složeno z poz. Consists of pos. -9, 3-9, 50-57,59,60 Poznámka Note Křídlo pravé Right wing Ovládání klapek pravé Right flaps controls Ovládání křidélek pravé Right aileron controls Vztlaková klapka pravá Right flap Křidélko pravé Right aileron Víko I Cover I Víko II Cover II Pitotova trubice Pitot tube Winglet pravý Rolna Kluzná podložka Podložka Šroub klapky Rolna Distanční vložka Right winglet Roll Sliding washer Washer Flap screw Roll Spacing pad Šroub M5x6(7) Šroub Mx6(8) Šroub Mx0() Matice M5 Matice M5 Matice M Podložka 5.3 Podložka.3 Screw M5x6(7) Screw Mx6(8) Screw Mx0() Nut M5 Nut M5 Nut M Washer 5,3 Washer, Závlačka x Závlačka.x Split pin x Split pin,x Loctite Loctite NNO / NSD 9

19 Záměrně nepoužito Intentionally left blank 0

20 Nahradit výkresem A3 / Replace with the A3 drawing

21 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Ovládání klapek levé Left flap controls Název části Part name Složeno z poz. Consists of pos. -,5-56 Poznámka Note 0 30 Vnitřní kolo Inner wheel 0 30 Pouzdro ložiska Bearing casing Vnější kolo Outer wheel 0 30 Zakružované pouzdro Slide bearing Kloub kardanu Cross-pin cardan joint Spojka kardanu Cardan mating sleeve Trubka kardanu Cardan tube Vnitřní kroužek Inner ring Vnější kroužek Outer ring Hřeben vnitřní Inner rack 0 3 Těleso vnitřní Inner body 0 3 Hřeben vnější Outer rack Těleso vnější Outer body 0 3 Rolna Roll Čep Pin Šroub Screw Pouzdro Bushing Distanční podložka Spacing pad Podložka Washer Vložka Insertion 6 3 Čep Pin Šroub M5x50 Screw M5x Šroub M5x5 Screw M5x Šroub M5x Screw M5x Kolík 5x Pin 5x Matice M5 Nut M Matice M5 Nut M5

22 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Ovládání klapek levé Left flap controls Název části Part name Složeno z poz. Consists of pos. 58,59,6,6-67 Poznámka Note Podložka 5.3 Washer 5, Podložka.3 Washer, Podložka 5. Washer 5, Závlačka.6x6 Pojistný kroužek 0 Ložisko 65 Oko stavitelné s ložiskem 5xx6 Split pin,6x6 Securing ring 0 Bearing 65 Adjustable eye with bearing 5xx6 3

23 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Ovládání klapek pravé Right flap controls Název části Part name Složeno z poz. Consists of pos. -,5-56 Poznámka Note 0 30 Vnitřní kolo Inner wheel 0 30 Pouzdro ložiska Bearing casing Vnější kolo Outer wheel 0 30 Zakružované pouzdro Slide bearing Kloub kardanu Cross-pin cardan joint Spojka kardanu Cardan mating sleeve Trubka kardanu Cardan tube Vnitřní kroužek Inner ring Vnější kroužek Outer ring Hřeben vnitřní Inner rack 0 3 Těleso vnitřní Inner body 0 3 Hřeben vnější Outer rack Těleso vnější Outer body 0 3 Rolna Roll Čep Pin Šroub Screw Pouzdro Bushing Distanční podložka Spacing pad Podložka Washer Vložka Insertion 6 3 Čep Pin Šroub M5x50 Screw M5x Šroub M5x5 Screw M5x Šroub M5x Screw M5x Kolík 5x Pin 5x Matice M5 Nut M Matice M5 Nut M5

24 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Ovládání klapek pravé Right flap controls Název části Part name Složeno z poz. Consists of pos. 58,59,6,6-67 Poznámka Note Podložka 5.3 Washer 5, Podložka.3 Washer, Podložka 5. Washer 5, Závlačka.6x6 Split pin,6x Pojistný kroužek 0 Securing ring Ložisko 65 Bearing Oko stavitelné s Adjustable eye with ložiskem 5xx6 bearing 5xx6 5

25 Záměrně nepoužito Intentionally left blank 6

26 KP U Ovládání křidélek levé Left aileron controls 7

27 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Ovládání křidélek levé Left aileron controls Název části Part name Složeno z poz. Consists of pos. -,5-56,58,59 Poznámka Note Táhlo II Rod II 0 9 Táhlo III Rod III Páka úplná Complete lever 0 0 Distanční trubka Distance tube Šroub M5x3(3) Screw M5x3(3) 5 0 Šroub Mx0() Screw Mx0() Matice M5 Nut M Matice M Nut M Podložka 5.3 Washer 5, Podložka.3 Washer, Závlačka.x Split pin,x Závlačka x Split pin x 8

28 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Ovládání křidélek pravé Right aileron controls Název části Part name Složeno z poz. Consists of pos. -,5-56,58,59 Poznámka Note Táhlo II Rod II 0 9 Táhlo III Rod III Páka úplná Comlete lever 0 0 Distanční trubka Distance tube Šroub M5x3(3) Screw M5x3(3) 5 0 Šroub Mx0() Screw Mx0() Matice M5 Nut M Matice M Nut M Podložka 5.3 Podložka.3 Washer 5,3 Washer, Závlačka.x Split pin,x Závlačka x Split pin x 9

29 Záměrně nepoužito Intentionally left blank 30

30 KP U Vztlaková klapka levá Left Fowler flap 3

31 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Vztlaková klapka levá Left Fowler flap Název části Part name Složeno z poz. Consists of pos. 5-,- Poznámka Note Žebro 05 Rib Žebro 50 A Rib 50 A Žebro 900 A Rib 900 A Žebro 350 A Rib 350 A Žebro 789 Rib Žebro 50 B Rib 50 B 0 5. Žebro 900 B Rib 900 B 0 5. Žebro 350 B Rib 350 B 0 5. Výztuha žebra 05 Rib 05 reinforcement Výztuha žebra 789 Rib 789 reinforcement Potah horní Upper skinning Potah dolní Lower skinning Závěs 05 A Suspension 05 A Závěs 05 B Suspension 05 B Závěs 789 A Suspension 789 A Závěs 789 B Suspension 789 B Nosník klapek Fowler flap spar 3

32 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Vztlaková klapka pravá Right Fowler flap Název části Part name Složeno z poz. Consists of pos. 5-,- Poznámka Note Žebro 05 Rib Žebro 50 A Rib 50 A Žebro 900 A Rib 900 A Žebro 350 A Rib 350 A Žebro 789 Rib Žebro 50 B Rib 50 B 0 5. Žebro 900 B Rib 900 B 0 5. Žebro 350 B Rib 350 B 0 5. Výztuha žebra 05 Rib 05 reinforcement Výztuha žebra 789 Rib 789 reinforcement Potah horní Upper skinning Potah dolní Lower skinning Závěs 05 A Suspension 05 A Závěs 05 B Suspension 05 B Závěs 789 A Suspension 789 A Závěs 789 B Suspension 789 B Nosník klapek Fowler flap spar 33

33 Záměrně nepoužito Intentionally left blank 3

34 KP U Křidélko levé Left aileron 35

35 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Název části Křidélko levé Left aileron Part name Složeno z poz. Consists of pos.,,-6,8,9, -3,6-3,5,6 Poznámka Note Nosník Spar 0 60 Žebro 80 A Rib 80 A 0 60 Žebro 333 A Rib 333 A Žebro 866 A Rib 866 A Žebro 338 Rib Žebro 3600 Rib Žebro 80 B Rib 80 A 0 6. Žebro 333 B Rib 333 B 0 6. Žebro 866 B Rib 866 B Žebro 3399 Rib Výztuha Reinforcement Vložka Insertion Závěs Suspension Páka Lever Závěs Suspension 0 6. Závěs Suspension 0 6 Výztuha Reinforcement Výztuha Reinforcement Potah horní Upper skinning Potah dolní Lower skinning 36

36 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Název části Křidélko pravé Right aileron Part name Složeno z poz. Consists of pos.,,-6,8,9, -3,6-3,5,6 Poznámka Note Nosník Spar 0 60 Žebro 80 A Rib 80 A 0 60 Žebro 333 A Rib 333 A Žebro 866 A Rib 866 A Žebro 338 Rib Žebro 3600 Rib Žebro 80 B Rib 80 A 0 6. Žebro 333 B Rib 333 B 0 6. Žebro 866 B Rib 866 B Žebro 3399 Rib Výztuha Reinforcement Vložka Insertion Závěs Suspension Páka Lever Závěs Suspension 0 6. Závěs Suspension 0 6 Výztuha Reinforcement Výztuha Reinforcement Potah horní Upper skinning Potah dolní Lower skinning 37

37 Záměrně nepoužito Intentionally left blank 38

38 KP U Víko I Cover I 39

39 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Název části Víko I Cover I Part name Složeno z poz. Consists of pos. -3 Poznámka Note 0 30 Kryt Cover 0 3 Podložka Washer Pero Feather 0

40 KP U Víko II Cover II

41 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Název části Víko II Cover II Part name Složeno z poz. Consists of pos. -3 Poznámka Note 0 33 Kryt Cover 0 3 Podložka Washer Pero Feather

42 KP U 0 95 Pitotova trubice Pitot tube 3

43 Poz. Pos. KP U 0 95 Číslo části Part num. Ks Pcs Název části Pitotova trubice Pitot tube Part name Složeno z poz. Consists of pos. -,5-5 Poznámka Note 0 70 Vstupní trubka Entering tube 0 70 Krycí trubka Covering tube Ucpávka Packing 0 70 Příruba Flange Trubka Tube Spojka Coupling Příchytka Clamp Vložka Insert Koleno Elbow Hadička Piping 0 7 Spojka hadičky Piping coupling Loctite Loctite Silikon SR Silikon SR Průchodka 8x Bush 8x Allert mini.5 Allert mini,5

44 Záměrně nepoužito Intentionally left blank 5

45 Centroplán Center wing section Centroplán / Center wing section Levá nádrž / Left fuel tank Pravá nádrž / Right fuel tank 0 80 Ovládání klapek / Flap controls Ovládání podvozku / Landing gear controls Ovládání aretace / Arrestment controls Nouzové vysouvání / Emergency extending 0 93 Víčko nádrže s měrkou / Fuel tank cap with dipstick 6

46 KP U Centroplán Center wing section 7

47 KP U Centroplán Center wing section Složeno z poz. Consists of pos. 38-0,7,8 Poz. Pos. Číslo části Part num. Ks Pcs Název části Part name Poznámka Note Šroub M8x3 (spoj.cetr.+kř.) Šroub M8x (spoj.cetr.+kř.) Bolt M8x3 (center wing section fuselage joint) Bolt M8x (center wing section Při objednávce Poz. 38 je nutné uvést číslo letadla a číslo uvedené na hlavě šroubu (nesmí dojít k záměně!) Podložka Matice M8 Závlačka x0 fuselage joit) Washer Nut M8 Split pin x0 When you order, it s neccesary to write aircraft number and number written on screw head (do not replace one another!) 8

48 KP U Levá nádrž Left fuel tank 9

49 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Název části Levá nádrž Left fuel tank Part name Složeno z poz. Consists of pos. -3,-3,5-53,55 Poznámka Note Víko vnější Outer cover Víko vnitřní Inner cover Středové žebro Middle rib 0 30 Zadní stěna Back wall Hrdlo JS Filler neck JS Hrdlo JS 6 Filler neck JS Příruba Flange Potah Metal sheet jacket Těsnění Flat packing Palivoměr-úprava Fuel gauge 0 3 Matice Nut 0 3 Podložka Washer Těsnění Flat packing 0 93 Víčko s měrkou Cap with dipstick 0 93 Odkalovač Drain Klíč Hexagon spanner Šroub M5x5 Screw M5x Matice M5 Nut M Podložka 5.3 Washer 5, Hrdlo Z- Filler neck Z- Tmel Sealant NNO / NSD 50

50 KP U Pravá nádrž Right fuel tank 5

51 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Název části Pravá nádrž Right fuel tank Part name Složeno z poz. Consists of pos. -3,-3,5-53,55 Poznámka Note Víko vnější Outercover Víko vnitřní Inner cover Středové žebro Middle rib 0 30 Zadní stěna Back wall Hrdlo JS Filler neck JS Hrdlo JS 6 Filler neck JS Příruba Flange Potah Metal sheet jacket Těsnění Flat packing Palivoměr-úprava Fuel gauge 0 3 Matice Nut 0 3 Podložka Washer Těsnění Flat packing 0 93 Víčko s měrkou Cap with dipstick 0 93 Odkalovač Drain Klíč Hexagon spanner Šroub M5x5 Screw M5x Matice M5 Nut M Podložka 5.3 Washer 5, Hrdlo Z- Filler neck z- Tmel Sealant NNO / NSD 5

52 KP U 0 80 Ovládání klapek Flap controls 53

53 Poz. Pos. KP U 0 80 Číslo části Part num. Ks Pcs Název části Ovládání klapek Flap controls Part name Složeno z poz. Consists of pos.,5-7,,5-5 Poznámka Note 0 0 Kladka Pulley Pastorek Pinion Opěrný kroužek Rest ring Pouzdro Sleeve 0 9. Závěs pohonu levý Left bracket 0 9. Závěs pohonu pravý Right bracket Šroub M5x8(9) Screw M5x8(9) Matice M5 Nut M Podložka 5.3 Washer 5, Pojistný kroužek 0 Securing ring 0 5

54 KP U Ovládání podvozku Landing gear controls 55

55 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Ovládání podvozku Landing gear controls Název části Part name Složeno z poz. Consists of pos.,,,,5-53 Poznámka Note 0 50 Torzní trubka levá Left torsion tube Torzní trubka pravá Right torsion tube 0 95 Zlamovací vzpěra Breakstrut 0 95 Páka zatahování Lever of landing gear podvozku retracting Šroub M5x3(5) Screw M5x3(5) Matice M5 Nut M Podložka 5.3 Washer 5,3 56

56 KP U Ovládání aretace Arrestment controls 57

57 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Ovládání aretace Arrestment controls Název části Part name Složeno z poz. Consists of pos. -9,,,5-57 Poznámka Note 0 60 Šroub M5x3() Screw M5x3() Nosič snímače zadní Rear induction sensor bracket Nosič snímače zadní Rear induction sensor bracket Distanční trubka Distance tube 0 60 Kontakt Magnetic touch Lanko Steel stranded wire Bowden s výstelkou Bowden cable Pouzdro Mechanical touch Podložka Washer Šroub lanka Stranded wire securing screw Páka aretace levá Left locking hook Páka aretace pravá Right locking hook 0 96 Koncovka Bowden cable termination Indukční snímač - Induction sensor úprava Matice M5 Nut M Šroub M5x6 Screw M5x Podložka 5.3 Washer 5, Pružina tažná Tension spring.5x.5x60,5x,5x Vázací páska P,5x00 Clip P,5x Koncovka bowdenu 6 Bowden cable jacket termination 6 58

58 KP U Nouzové vysouvání Landing gear emergency extending 59

59 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Nouzové vysouvání Landing gear emergency extension Název části Part name Složeno z poz. Consists of pos. -6.,5-5 Poznámka Note 0 70 Příčka Transversal 0 70 Výztuha Reinforcement Podložka Plate 0 70 Napínák Winch Šroub Mx3(5) Screw Mx3(5) Šroub Mx0() Screw Mx0() 0 97 Páka vysouvání Crank Šroub M3x0 Screw M3x Matice M Nut M Podložka.3 Washer, Podložka 3. Washer 3, 60

60 KP U 0 93 Víčko nádrže s měrkou Fuel tank cap with dipstick 6

61 Poz. Pos. KP U 0 93 Číslo části Part num. Ks Pcs Víčko nádrže s měrkou Fuel tank cap with dipstick Název části Part name Složeno z poz. Consists of pos. -5,5-53 Poznámka Note 0 3 Víčko Cap 0 3 Vložka Distance sleeve Pružina Spring 0 3 Čep zamykání Locking screw Měrka Dipstick Závlačka x0 Split pin x Kroužek 8x Ring 8x Těsnící kroužek Z- Packing ring Z- 6

62 Záměrně nepoužito Intentionally left blank 63

63 Přední trup Nose fuselage Zamykání kabiny / Cockpit locking Signalizace podvozku / Landing gear signalling Ovládání aretace / Arrestment controls Pohon podvozku / Landing gear drive Závěs pedálů / Pedals holder Nosič se zámkem / Carrier with lock 6

64 KP U Zamykání kabiny Cockpit locking 65

65 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Název části Zamykání kabiny Cockpit locking Part name Složeno z poz. Consists of pos. -,-5,5-57 Poznámka Note 03 0 Spojka Connecting tube 03 0 Vložka Distance sleeve Podložka Washer 03 0 Pouzdro Bush Spojovací táhlo Connecting rod Spojovací táhlo Connecting rod Podložka Washer Vnější páka Outer crank Vodítko Guide Šroub Mx6(8) Screw Mx6(8) Šroub M5x Screw M5x 03 Šroub Mx8 Screw Mx Přední závěs levý Front left lockin lever Zadní závěs Rear locking lever Zadní závěs Rear locking lever Přední závěs pravý Front right locking lever 03 9 Závora Bolt Klika Crank Matice M Matice M5 Podložka.3 Nut M Nut M5 Washer, Podložka 5.3 Washer 5, Závlačka x0 Split pin x Pružina tažná Tensional spring.5x.5x60,5x,5x Zámek lamelový Lock 66

66 KP U Signalizace podvozku Landing gear signalling 67

67 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Signalizace podvozku Landing gear signalling Název části Part name Složeno z poz. Consists of pos.,,,,5-53 Poznámka Note Pouzdro Bushing Vložka Insertion Ukazatel Indicator Dolní vodítko Lower guide Podložka 8. Washer 8, Závlačka x0 Split pin x Pružina tlačná x0x60 Pusher spring x0x60 68

68 KP U Ovládání aretace Arrestment controls 69

69 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Ovládání aretace Arrestment controls Název části Part name Složeno z poz. Consists of pos. -9,,,5-59 Poznámka Note Nosič snímače přední Nose lockind hook Distanční vložka Distance sleeve Koncovka bowdenu Bowden termination Opěra Rest Bowden s výstelkou Bowden cable Šroub M5x5(6) Screw M5x5(6) Šroub Mx5(6) Screw Mx5(6) Závěs lanka Stranded wire Kontakt Mechanical touch Hák s nosičem Hook with carrier () 03 6 Hák přední Front hook () 03 6 Nosič kontaktu Contact carrier 0 96 Koncovka Termination Matice M Nut M Matice M5 Nut M Podložka.3 Washer, Podložka 5.3 Washer 5, Pružina tažná Tensional spring.5x.5x60,5x,5x Koncovka bowdenu 6 Bowden termination Lanko.6 (zad.brzdy) Stranded steel wire Indukční snímač - Induction sensor úprava Šroub M5x0 Screw M5x0 70

70 KP U Pohon podvozku Landing gear drive 7

71 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Název části Pohon podvozku Landing gear drive Part name Složeno z poz. Consists of pos. -0,-3,5-63 Poznámka Note Oko Eye Klínek Wedge Distanční trubka Distance tube Šroub Screw Šroub páky Lever screw Podložka Washer Kluzná podložka Slidind washer Šroub Screw Distanční trubka Distance tube Kryt navijáku Winch housing Táhlo podvozku Landing gear rod Osa Axis Nosič se zámkem Carrier with lock Elektrická vzpěra Electric actuator Šroub M6x7(7) Screw M6x7(7) Matice M8 Nut M Matice M6 Nut M Podložka 6. Washer 6, Podložka 8. Washer 8, Závlačka x0 Split pin x Matice M6 Nut M Závlačka.6x6 Spit pin,6x Matice M6 Nut M Těsnící páska 30x5 Packing tape 30x Vázací páska P,5x00 Locking tape P,5x Oboustranná páska 0x Both side tape 0x 7

72 KP U Závěs pedálů Pedals holder 73

73 KP U Poz. Pos. Číslo části Part num. Ks Pcs Název části Závěs pedálů Pedals holder Part name Složeno z poz. Consists of pos. -,5,5 Poznámka Note 03 6 Závěs pedálu Pedals holder Zesílení dolní Lower reinforcement Zesílení dolní Lower reinforcement Zesílení horní Upper reinforcement Šroub M5x5(6) Screw M5x5(6) Matice M5 Nut M Podložka 5.3 Washer 5,3 7

74 KP U Nosič se zámkem Carrier with lock 75

75 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Název části Nosič se zámkem Carrier with lock Part name Složeno z poz. Consists of pos. -3,,,5-53 Poznámka Note Vložka Distance sleeve Kluzná podložka Sliding washer Šroub Screw Vidle Fork Hák s lanem Hook with cable Podložka.3 Washer, Matice M Nut M Pružina tažná Tensional spring 0.7x6.7x35 0,7x6,7x35 76

76 Záměrně nepoužito Intentionally left blank 77

77 Zadní trup Rear fuselage Ovládání SOP / Rudder controls 0 80 Ovládání VOP / Elevator controls 78

78 KP U Ovládání SOP Rudder controls 79

79 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Název části Ovládání SOP Rudder controls Part name Složeno z poz. Consists of pos. -,,,5-6 Poznámka Note 0 30 Distanční trubka Distance sleeve 0 30 Pouzdro Bushing Pouzdro napínáku Bushing 0 Šroub Mx0() Screw Mx0 () 0 93 Páka předlohy SOP Lever 0 93 Táhlo SOP Rod Šroub M5x(3) Screw M5x(3) Šroub M6x3(3) Screw M6x3(3) Šroub M6x3() Screw M6x3() Matice M6 Nut M Matice M Nut M Matice M5 Nut M Podložka.3 Washer, Podložka 5.3 Washer 5, Podložka 6. Washer 6, Závlačka.6x6 Split pin,6x Závlačka x Split pin x Závlačka.x Split pin,x Napínák 6 Turnbuckle Podložka 8x Washer 8x 80

80 KP U 0 80 Ovládání VOP Elevator controls 8

81 Poz. Pos. KP U 0 80 Číslo části Part num. Ks Pcs Název části Ovládání VOP Elevator controls Part name Složeno z poz. Consists of pos. -,-,5-60 Poznámka Note 0 0 Páka Lever 0 0 Dist.trubka Distance tube Těsnění ložiska Bearing packing 0 7 Šroub M6x() Screw M6x() 0 9 Páka předlohy VOP Lever 0 9 Táhlo III Rod III Příruba páky Lever flange 0 9 Unášeč Carrier Šroub M8x65(53) Šroub M5x3(3) Matice M6 Matice M8 Matice M5 Podložka 5.3 Screw M8x65(53) Screw M5x3(3) Nut M6 Nut M8 Nut M5 Washer 5, Podložka 6. Washer 6, Podložka 8. Washer 8, Závlačka,6x6 Split pin,6x Závlačka x0 Split pin x0 8

82 Záměrně nepoužito Intentionally left blank 83

83 Svislé ocasní plochy (SOP) Vertical tail SOP / Rudder Kýl / Fin Směrovka / Rudder 05 9 Koncovka SOP / Fin tip 8

84 KP U SOP Vertical tail 85

85 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Název části SOP Vertical tail Part name Složeno z poz. Consists of pos., Poznámka Note Kýl Fin Dodáván jako celek bez součástí uvedených v sestavě číslo / Supplied as complet but without patrs stated in assembly no Směrovka Rudder 86

86 KP U Kýl Fin 87

87 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Název části Kýl Fin Part name Složeno z poz. Consists of pos.,5-5 Poznámka Note 05 9 Koncovka SOP Fin tip Šroub M6x9(9) ScrewM6x9(9) Matice M6 Nut M Podložka 6. Washer 6, Závlačka.6x6 Split pin,6x6 88

88 KP U Směrovka Rudder 89

89 Poz. Pos. KP U Číslo části Part num. Ks Pcs Název části Směrovka Rudder Part name Složeno z poz. Consists of pos. -7,9-, Poznámka Note 05 0 Nosník Spar 05 0 Žebro S0 Rib S Žebro Sb- Rib Sb Žebro Sc Rib Sc Žebro Sb Rib Sb Žebro Sc Rib Sc Žebro S3b Rib S3b Žebro S3c Rib S3c Žebro Sb Rib Sb Žebro Sc Rib Sc 05 Žebro S5bc Rib S5bc 05 Spojka žebra S5bc Rib S5bc jumper Úhelník S0 Angle S0 05 Úhelník Sc Angle Sc Úhelník S5bc Angle S5bc Závěs Suspension Žebro Sb+ Rib Sb Čep směrovky Rudder pivot Potah přední Front skinning 05. Potah levý Left skinning 05. Potah pravý Right skinning 05 9 Páka směrovky Rudder lever 90

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 587000001 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x50 1 3 Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 587000001 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x50 1 3 Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5 1 587000001 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x50 1 3 Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5 Pojistná matice M10 Lock nut M10 12 6 587000006 Lůžko motoru Engine base plate 1 7 B54100044 Šroub

Více

R O T A R Y S L O P E M O W E R. PARTS MANUAL Spider MINI II (s.n. 735 - )

R O T A R Y S L O P E M O W E R. PARTS MANUAL Spider MINI II (s.n. 735 - ) R O T A R Y S L O P E M O W E R PARTS MANUAL Spider MINI II (s.n. 735 - ) Revision/ vydání 08-01-01-2014 Dvořák svahové sekačky, s.r.o. Dvorce 62 Havlíčkův Brod 58001 Czech Republic Tel: +420 569 425 767

Více

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 Chladič 10 Čistič 11 Zapalování - úplné 12 Přístrojová

Více

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 č. artiklu artikl počet kusů cena Kč / ks bez DPH 301069 Ventilátor alternátoru avie 2 36,89 73,78 301076 Relé alternátoru s uhlíkem 28V 1 286,63 286,63

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 55

Katalog náhradních dílů IGLAND 55 Katalog náhradních dílů IGLAND IG LES, s.r.o. J. Tomáška 7 0 ROKYCANY Tel.: +0 0 9 Fax: +0 0 9 Email: vacovsky@igland.cz www.igland.cz, www.igles.cz IGLAND AS Roresanden 09 N Grimstad, Norway Phone + 7

Více

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Kat.číslo Název 34-07-009-2 sahara 34-07-026-2 pouzdro 34-07-040-2 koleno 34-09-000-3 Převodovka kompl.p 34-09-500-3 Převodovka kompl.l 34-09-001-3 Pastorek kompletní

Více

Návod k použití a katalog náhradních dílů Vysokozdvižný vozík s ručním ovládáním MSX_E500/1600, nosnot 500 kg MSX_E1000/1600, nosnost 1000 kg

Návod k použití a katalog náhradních dílů Vysokozdvižný vozík s ručním ovládáním MSX_E500/1600, nosnot 500 kg MSX_E1000/1600, nosnost 1000 kg Bankovní spojení: Komerční banka EMPORO, s.r.o. 43-1814280237/0100 Brandýská 84/10 CZ, 181 00 Praha 8 Firma je zapsaná v OR u MS V Praze tel.: +420 242 428 600 oddíl C, vložka 136881 fax: +420 242 428

Více

Plynový gril. Návod na montáž

Plynový gril. Návod na montáž Plynový gril CZ Návod na montáž GT4RSB Seznam součástí GT4RSB-S Č. Popis Výrobní číslo Množství víko Lid Assembly P004742E4 P004742E4 2 teploměr Temperature Gauge P0060484C P0060484C 3 držadlo Lid Handle

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA II 180 EUROPA II 5-9 radličný se střižným a EUROPA II 5-8 pružinovým systémem

Více

TECHNICKÁ ZPRÁVA SLZ. SPITFIRE Mk XIV MINI

TECHNICKÁ ZPRÁVA SLZ. SPITFIRE Mk XIV MINI TECHNICKÁ ZPRÁVA SLZ SPITFIRE Mk XIV MINI Předkládá: Datum: 17.9.2012 Podpis: Označení typu: SPITFIRE Mk XIV MINI Předpis: Stavba byla zahájena 17.09.2012. Letoun je polomaketa stíhačky 2. Sv. války Supermarine

Více

Katalog výroby od 1.9.2014

Katalog výroby od 1.9.2014 Katalog výroby od 1.9.2014 Výroba: vyroba@tkmoto.cz Telefon výroba: 733 689 983 Popis výrobku Obrázek Skl. číslo Jawa pérák Krytka zadního kola, surová 0001 Krytka zadního kola, chrom 0002 Krytka předního

Více

SEZNAM NÁHRADNÍCH DÍLŮ KITin 1500HF SPARE PARTS LIST OF KITin 1500HF. Kód stroje Machine code. Obj. číslo Part number. Poz. Typ stroje.

SEZNAM NÁHRADNÍCH DÍLŮ KITin 1500HF SPARE PARTS LIST OF KITin 1500HF. Kód stroje Machine code. Obj. číslo Part number. Poz. Typ stroje. SEZNAM NÁHRADNÍCH DÍLŮ KITin 1500HF SPARE PARTS LIST OF KITin 1500HF KITin 1500HF Kód stroje code model Poz. Pos. Part description CZ Cena Kč 50113 KITin 1500HF 31987 1 HF transformátor HF transformer

Více

Katalog náhradních dílů na paletové vozíky různých světových značek:

Katalog náhradních dílů na paletové vozíky různých světových značek: Katalog náhradních dílů na paletové vozíky různých světových značek: OBSAH BOLZONI 5 BOLZONI TSM EASYLIFT - HYDRAULICKÁ JEDNOTKA 5 BOLZONI TSM EASYLIFT - HLAVNÍ RÁM 8 BOLZONI TSM QUICKLIFT - HYDRAULICKÁ

Více

1+2. Obr.1. Počet / Cena brutto Název Anglický název skútr za 1 kus* Symbol HART. Číslo dílu

1+2. Obr.1. Počet / Cena brutto Název Anglický název skútr za 1 kus* Symbol HART. Číslo dílu Obr. Obr. Řídítka Nr Číslo dílu Anglický název skútr za kus* 4000BM0T00 39 488 Řídítka HANDLE JOINTING COMP. 2 B009004063 007 928 Šroub FLANGE BOLT 3 B04702563 007 929 Matice U NUT 0X.25MM 4 4000BM0T000

Více

L13/001 P Zvětšení vůle mezi lemem koncového žebra křidél- 1. - 2. serie ka a táhlem řízení pro max. vychýlení křidélka nahoru.

L13/001 P Zvětšení vůle mezi lemem koncového žebra křidél- 1. - 2. serie ka a táhlem řízení pro max. vychýlení křidélka nahoru. PŘEHLED BULLETINŮ VYDANÝCH PRO KLUZÁKY L 13 ----------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------- P - provozní I - informační Z -

Více

TECHNICKÝ MANUÁL ROLETOVÉ SYSTÉMY REFLEXOL, VERANDA

TECHNICKÝ MANUÁL ROLETOVÉ SYSTÉMY REFLEXOL, VERANDA TECHNICKÝ MANUÁL ROLETOVÉ SYSTÉMY REFLEXOL, VERANDA Reflexol 76 Základní specifikace produktu Reflexol 76 Řezy KAZETA VEDENÍ A SPODNÍ PROFIL Vedení lanka Spodní profil Ø 42 Spodní profil Ø 35 Spodní profil

Více

s l y Série SLY je dostupná v těchto povrchových úpravách: SLY range is available in the following finishes: CR chrom chrome plated sly

s l y Série SLY je dostupná v těchto povrchových úpravách: SLY range is available in the following finishes: CR chrom chrome plated sly Série SLY je dostupná v těchto povrchových úpravách: SLY range is available in the following finishes: chrom chrome plated sly Uvedené ceny jsou doporučené MOC bez DPH. Změna cen vyhrazena. s l y SY 010

Více

Dveřní rám Palermo Glass door frame PALERMO

Dveřní rám Palermo Glass door frame PALERMO Dveřní rám Palermo Glass door frame PALERMO PALERMO Dveřní rám ke skleněným dveřím, používaný u skleněných dělících příček Door frame, installed on glass partition walls Detail 1 / Detail 1 FCM nebo DRM

Více

VIADRUS HERCULES ECO nový design 5 čl.

VIADRUS HERCULES ECO nový design 5 čl. VIADRUS HERCULES ECO nový design 1/20 Kotlové těleso Objednací - Kotlové těleso 1 67,128 6 398 Odlitek článku přední ks 1 55,000 2 492 Zátka G 1 1/2 ks 2 0,345 8 853 Těsnění F 60 x 48 x 2 mm ks 2 0,001

Více

Citis SN h a n d b o o k

Citis SN h a n d b o o k handbook Kancelářský systém Úvod Pevná varianta stolového systému CITIS je vhodná do běžného administrativního provozu pro vybavování všech druhů kanceláří, call center, zasedacích či školicích místností

Více

CENÍK - KOMPONENTY / PRICE LIST - COMPONENTS Interiérové vertikální žaluzie / Interior Vertical blinds

CENÍK - KOMPONENTY / PRICE LIST - COMPONENTS Interiérové vertikální žaluzie / Interior Vertical blinds IL 110 V 0750 0000 V 0751 V 0901 V 0902 V 0903 V 0403 9010 V 0404/P IL 126 V 0904 9010 V 0801 9010 V 033 9016 V 034 9016 2-00009-0000 2-00059-0000 2-00061-0000 2-00062-0000 2-00063-0000 2-00064-0000 2-00065-9010

Více

M114 Aerodynamika, konstrukce a systémy letounů (RB1)

M114 Aerodynamika, konstrukce a systémy letounů (RB1) M114 Aerodynamika, konstrukce a systémy letounů (RB1) úroveň 114.1 Teorie letu (11.1) 114.1a Aerodynamika letounu a řízení letu Činnost a účinek řízení: příčného náklonu křidélka a spoilery; podélného

Více

CNC řízený vrtací a frézovací stroj pro výrobce oken a dveří CNC drilling machine for windows and doors manufacturers

CNC řízený vrtací a frézovací stroj pro výrobce oken a dveří CNC drilling machine for windows and doors manufacturers CNC řízený vrtací a frézovací stroj pro výrobce oken a dveří CNC drilling machine for windows and doors manufacturers CNC vrtací a frézovací stroj se 6 pracovními jednotkami, se dvěma pohyblivými a jedním

Více

Stručné vysvětlení a instrukce pro zpracování

Stručné vysvětlení a instrukce pro zpracování page 1 of 5 Stručné vysvětlení a instrukce pro zpracování Smyslem této studie je konstrukční zlepšení ochrany posádky před zraněním při "přežitelných nehodách" větroňů.. Pro tento účel je zapotřebí znát

Více

KOMPONENTY GEZE - koncový ceník Ceny jsou v Kč bez DPH. Ceny neobsahují dopravu z Králova Dvora. Ceny neobsahují instalaci komponentů.

KOMPONENTY GEZE - koncový ceník Ceny jsou v Kč bez DPH. Ceny neobsahují dopravu z Králova Dvora. Ceny neobsahují instalaci komponentů. KOMPONENTY GEZE - koncový ceník Ceny jsou v Kč bez DPH. Ceny neobsahují dopravu z Králova Dvora. Ceny neobsahují instalaci komponentů. 101767 GEZE-TS-1000-tělo a rameno bíl. 603,00 Kč 784 101768 GEZE-TS-1000-tělo

Více

Základní technický popis...10. Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13

Základní technický popis...10. Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13 Obsah Úvodem...9 Základní technický popis...10 Škoda Felicia se představuje...10 Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13 Údržba a kontrola technického stavu...14 Pravidelná

Více

Tipo C 44. Obsah. strana. jako náhradní díly 4. - Schéma zavěšení zadních kol 4 GEOMETRIE KOL. - Geometrie předních kol 5 - Geometrie zadních kol 6

Tipo C 44. Obsah. strana. jako náhradní díly 4. - Schéma zavěšení zadních kol 4 GEOMETRIE KOL. - Geometrie předních kol 5 - Geometrie zadních kol 6 Zavěšení kol a kola Obsah strana ZAVĚŠENÍ PŘEDNÍCH KOL - Schéma zavěšení předních kol 1 - Prvky zavěšení předních kol dodávané jako náhradní díly 2 ZAVĚŠENÍ ZADNÍCH KOL - Schéma zavěšení zadních kol 4

Více

Top Line 22. Konstrukční svoboda pro velké skříně

Top Line 22. Konstrukční svoboda pro velké skříně Konstrukční svoboda pro velké skříně Konstrukční svoboda pro velké skříně Kování pro posuvné dveře, zejména pro těžká křídla v ložnicových skříních. Speciální vozíky pro křídla s dřevěným nebo hliníkovým

Více

BDR-1200. WMV-Dresden, Ersatzteilservice für Elektrowerkzeuge, Motor- und Gartengeräte. Dvoububnová sekačka Double-drum mower Zweitrommelmäher

BDR-1200. WMV-Dresden, Ersatzteilservice für Elektrowerkzeuge, Motor- und Gartengeräte. Dvoububnová sekačka Double-drum mower Zweitrommelmäher Dvoububnová sekačka Double-drum mower Zweitrommelmäher BD-00 CZ Česky EN English DE Deutsch Náhradní díly Spare parts Ersatzteile 00 7 WMV-Dresden, Ersatzteilservice für Elektrowerkzeuge, Motor- und Gartengeräte

Více

TAŽENÝ KARTÁČOVÝ SBĚRAČ PROVOZNÍ PŘÍRUČKA

TAŽENÝ KARTÁČOVÝ SBĚRAČ PROVOZNÍ PŘÍRUČKA TAŽENÝ KARTÁČOVÝ SBĚRAČ PROVOZNÍ PŘÍRUČKA BEZPEČNOSTNÍ PRAVIDLA Nezapomeňte, že každé silové zařízení může způsobit zranění, pokud je ovládáno nesprávným způsobem nebo pokud uživatel nerozumí tomu, jak

Více

Esprit h a n d b o o k

Esprit h a n d b o o k handbook Kancelářský systém Úvod Kovové podnoží Základními stavebními komponenty podnoží jsou bočnice a čelní příčky. Noha je svařencem ve tvaru obráceného hranatého písmene U. Použitý materiál je dutý

Více

Katalog automatických a ručních dveří

Katalog automatických a ručních dveří Katalog automatických a ručních dveří VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol s r.o. OBSAH KATALOGU Automatické dveře Ruční dveře Montážní pokyny Návod na údržbu a mazání Popis šachetních dveří s požární odolností Schéma

Více

Komponenty pro dřevěné rolety

Komponenty pro dřevěné rolety Komponenty pro dřevěné rolety Materiál Barva Cena za j. Jednotka Nosič čelní kov 105,- 1513 Nosič boční kov 59,- 1514 Hruška dřevo dub 19,- 142 Brzda kov + + 93,- 1519 Dvoukladka kov + + 45,- 1511 Jednokladka

Více

Ministerstvo dopravy České republiky Ministry of Transport of the Czech Republic COMMUNICATION

Ministerstvo dopravy České republiky Ministry of Transport of the Czech Republic COMMUNICATION Ministerstvo dopravy České republiky Ministry of Transport of the OSV~DČEN( o: Nábřeží L.Svobody 12, CZ-110 15 Praha 1 UDĚLENí HOMOLOGACE RozšlŘENI ~OMOLOGACE ODEJMUTI ~OMOLOGACE UKONČENI VÝROBY COMMUNICATION

Více

ROZSAH PRACÍ PŘI OPRAVĚ VOZIDLA CAS 32 T815-PR2 6x6.1 KK

ROZSAH PRACÍ PŘI OPRAVĚ VOZIDLA CAS 32 T815-PR2 6x6.1 KK ROZSAH PRACÍ PŘI OPRAVĚ VOZIDLA CAS 32 T815-PR2 6x6.1 KK POPIS VOZIDLA Cisternová automobilová stříkačka s třínápravovým podvozkem, odstředivým vodním čerpadlem, s vodní nádrží o objemu 9000 l, s nádrží

Více

The machine for manipulation with hazardous wastes

The machine for manipulation with hazardous wastes Název funkčního vzorku v originále Stroj pro přepravu nebezpečných odpadů Název funkčního vzorku anglicky The machine for manipulation with hazardous wastes C B A Obrázek 1 Počítačový 3D-model funkčního

Více

Exxcurve. Exxcurve. W 940 x H 1050 x D 560 mm. deska Graphic size: Cena celkem. Exxcurve Mini. W 780 x H 950 x D 460 mm.

Exxcurve. Exxcurve. W 940 x H 1050 x D 560 mm. deska Graphic size: Cena celkem. Exxcurve Mini. W 780 x H 950 x D 460 mm. EXXCOUNTER model MODEL kat. ART č. NR rozměry SIZE grafiky PRICE cena () 57609 57609 Exxcurve Exxcurve W 940 x H 1050 x D 560 2 ks. 390x1000 čelní 1 pcs zahnutá 903x1000 deska, 2 pcs 390x1000 1 ks. 903x1000

Více

Manipulační technika, kladkostroje / Hoisting devices

Manipulační technika, kladkostroje / Hoisting devices Ráčnový řetězový zvedák / Lever chain hoist specifikace: řetěz a háky z leg. oceli tř.7 / chain, hooks forged and tempered steel použití / appl.: do lehkých provozů, 360 o rotace / for light duty, 360

Více

S O U T Ě Ž N Í P R A V I D L A

S O U T Ě Ž N Í P R A V I D L A S O U T Ě Ž N Í P R A V I D L A Pro hodnocení plastikových modelů na soutěžích pořádaných sdružením modelářských klubů Sdružení modelářských klubů Army park, Divnice 123, 763 21 Slavičín 1. BODOVACÍ SYSTÉM

Více

NOVINKY 01/2012. obj. číslo: 100-05075 obj. číslo: 100-05076 obj. číslo: 100-05077. Ráčna teleskopická

NOVINKY 01/2012. obj. číslo: 100-05075 obj. číslo: 100-05076 obj. číslo: 100-05077. Ráčna teleskopická - s výkyvnou hlavou - s přepínací páčkou - s vyhazovákem 1/4", 170-220 mm 3/8", 250-350 mm 1/2", 350-490 mm 72 1/4" z obj. číslo: 100-05075 obj. číslo: 100-05076 obj. číslo: 100-05077 Kleště telefonní

Více

Kompaktní vyvrtávací stroj pro výrobce oken a dveří Compact boring machine for manufacturers of windows and doors.

Kompaktní vyvrtávací stroj pro výrobce oken a dveří Compact boring machine for manufacturers of windows and doors. Kompaktní vyvrtávací stroj pro výrobce oken a dveří Compact boring machine for manufacturers of windows and doors. VERSA DRILLING Vrtací verze stroje je navržena pro vrtání kolíkovacích otvorů ve schématu

Více

Schémata elektrických obvodů

Schémata elektrických obvodů Schémata elektrických obvodů Schémata elektrických obvodů Číslo linie napájení Elektrický obvod 30 Propojení s kladným pólem akumulátorové baterie 31 Kostra 15, 15a Propojení s kladným pólem akumulátorové

Více

CENÍK ND 2015 PLATNÝ OD 1.2.2015 DO 31.12.2015. CENA 2015 Cena bez DPH. Cena s DPH. Č.položky Název Balení

CENÍK ND 2015 PLATNÝ OD 1.2.2015 DO 31.12.2015. CENA 2015 Cena bez DPH. Cena s DPH. Č.položky Název Balení CENÍK ND 2015 PLATNÝ OD 1.2.2015 DO 31.12.2015 Č.položky Název Balení CENA 2015 Cena bez DPH Cena s DPH 1011314 ŠROUB M6x25 ČSN 021151.25 1 1,35 1,63 1012570 ŠROUB M6x6 ČSN 021103.55 1 2,41 2,92 1300516

Více

NÁSTROJE PRO STOMATOLOGII / INSTRUMENTS FOR DENTISTRY 133

NÁSTROJE PRO STOMATOLOGII / INSTRUMENTS FOR DENTISTRY 133 F Sterilizace a pomocné vybavení Sterilization and Accessories NÁSTROJE PRO STOMATOLOGII / INSTRUMENTS FOR DENTISTRY 133 Nádobky Boxes 135 Držátka ubrousku Napkin Holders 135 Toulce Quivers 136 Kazety,

Více

S-609, S-610 TBM Metro Praha PREZENTACE stroje TBM EPB pro projekt Metro VA

S-609, S-610 TBM Metro Praha PREZENTACE stroje TBM EPB pro projekt Metro VA S-609, S-610 TBM Metro Praha PREZENTACE stroje TBM EPB pro projekt Metro VA Patrick Rennkamp, Herrenknecht David Cyroň, Metrostav a.s Základníčásti strojů TBM-EPB S-609 (Tonda), S-610 (Adéla) Štít Závěs

Více

UKOSOVACÍ A ODHROTOVACÍ SYSTÉM B5

UKOSOVACÍ A ODHROTOVACÍ SYSTÉM B5 N.KO spol. s r.o. IČO: 261 61 109 TÁBORSKÁ 398/22 DIČ: CZ261 61 109 293 01 MLADÁ BOLESLAV č.ú.: Raiffeisen Bank 6626171001/5500 CZECH REPUBLIC email: nko@nko.cz http:www.nko.cz TEL.:++420 326 772 001 FAX:

Více

PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU (pouze pro zvedání materiálu) STAVEBNÍ VRÁTEK P-300

PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU (pouze pro zvedání materiálu) STAVEBNÍ VRÁTEK P-300 PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU (pouze pro zvedání materiálu) STAVEBNÍ VRÁTEK P-00 TATO PŘÍRUČKA JE NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ ZAŘÍZENÍ Důležité upozornění: Před začátkem používání zařízení si tuto příručku důkladně

Více

Položky s mernou jednotkou BAL je možné objednať iba po celých baleniach. Cena za ks je iba informatívna.

Položky s mernou jednotkou BAL je možné objednať iba po celých baleniach. Cena za ks je iba informatívna. 1. OBJÍMKY - LEHKÁ ŘADA strana č. 4 Objímky - lehká řada - jednodílné LUPJ s maticí M8, s gum. vložkou 11010015 objímka LUPJ 1/4", 12-15mm, BAL. 100ks 0,45 ks G 11010019 objímka LUPJ 3/8", 15-19mm, BAL.

Více

Demontáž a montáž převodky servořízení (převodky řízení s posilovačem) u vozi... volantem na levé straně

Demontáž a montáž převodky servořízení (převodky řízení s posilovačem) u vozi... volantem na levé straně Stránka č. 1 z 7 Demontáž a montáž převodky servořízení (převodky řízení s posilovačem) u vozidel s volantem na levé straně Potřebné speciální nářadí, zkušební a měřicí přístroje a pomocné prostředky Hadicové

Více

TOLMAX TRX57 Tlačené rozmetadlo

TOLMAX TRX57 Tlačené rozmetadlo TOLMAX TRX57 Tlačené rozmetadlo Návod k použití a montážní návod Mikel s.r.o., obchodní a logistické centrum, výdejní místo internetového obchodu Záhumenní V 329, 763 02 Zlín-Louky (areál Pozemního stavitelství

Více

Úchytka velká žl. Zn Úchytka velká Zn

Úchytka velká žl. Zn Úchytka velká Zn ČÍSLO VÝROBKU NÁZEV ÚCHYTKY 195901 Úchytka velká Zn. 195909 195910 Úchytka velká žl. Zn Úchytka velká Zn 195911 Úchytka velká bílá 195903 Úchytka velká bílá 195904 Úchytka velká hnědá 47401 Úchytka malá

Více

Technické informace Technical book MANITOU MI 15-35

Technické informace Technical book MANITOU MI 15-35 Technické informace Technical book MANITOU MI 15-35 Vysokozdvižné vozíky, pohon: nafta / plyn Forklift trucks, diesel / gas MI 20-25 MI 30-35 Ostatní Misc. Motor Engine Výkony Performances Rozměry Dimensions

Více

SERVISNÍ JEDNOTKY PRO SÁNÍ A ČIŠTĚNÍ PŘENOSNÝCH MOBILNÍCH TOALET WWW.ROMBV.COM WWW.EUROM.CZ

SERVISNÍ JEDNOTKY PRO SÁNÍ A ČIŠTĚNÍ PŘENOSNÝCH MOBILNÍCH TOALET WWW.ROMBV.COM WWW.EUROM.CZ SERVISNÍ JEDNOTKY PRO SÁNÍ A ČIŠTĚNÍ PŘENOSNÝCH MOBILNÍCH TOALET WWW.EUROM.CZ WWW.ROMBV.COM EUROM... VÍCE NEŽ JEN STROJE Používáno vice jak 1350 uživateli denně Velmi snadná obsluha díky ergonomii Vyčištění

Více

RB 3, RB 4, RB 5. Návod k používání pro. rozvodné baterie. PERMON s.r.o. Roztoky 217 270 23 Křivoklát

RB 3, RB 4, RB 5. Návod k používání pro. rozvodné baterie. PERMON s.r.o. Roztoky 217 270 23 Křivoklát PERMON s.r.o. Roztoky 217 270 23 Křivoklát VÝVOJ, VÝROBA, PRODEJ A SERVIS PNEUMATICKÉHO NÁŘADÍ tel : 313 521 511 fax : 313 521 553, 313 521 554 E-mail: permon@permon.cz www.permon.cz Návod k používání

Více

KONTROLA NASTAVENÍ ROZVODU

KONTROLA NASTAVENÍ ROZVODU KONTROLA NASTAVENÍ ROZVODU Nářadí [1] Tyčka na zajištění setrvačníku (dvojitý setrvačník) : (-).0198.A [2] Přípravek pro vystředění krytu pohonu rozvodu : (-).0198.G [3] Tyčka na zajištění ozub. kola vačkového

Více

Popis Svislá markýza, typ 470

Popis Svislá markýza, typ 470 Popis Svislá markýza, typ 470 1 3 4 Hřídel z průtlačně lisovaného hliníku, Ø mm, tloušťka stěny 1,5 mm, s kedrovou drážkou pro upevnění závěsu. V hřídeli je zabudovaný vřetenový zámek pro vymezení pojezdu

Více

1 190 Kč 25302 Kryty klik děrované - ABS chrom, Milotec 610 Kč 25306 Kryty klik děrované - ABS karbon, Milotec 470 Kč

1 190 Kč 25302 Kryty klik děrované - ABS chrom, Milotec 610 Kč 25306 Kryty klik děrované - ABS karbon, Milotec 470 Kč Ceník MILOTEC-CZ pro konečné zákazníky 26.9.2006 Plastservis Mobilla s.r.o. - výrobce autodoplňků Milotec Vrchlického 520, 270 54 Řevničov Tel.: +420 313 564 078, fax: +420 313 564 899 E-mail: prodej@milotec.net,

Více

Pedestals H A N D B O O K

Pedestals H A N D B O O K Pedestals HANDBOOK Kontejnery Úvod Kontejnery kovové Korpus celokovových kontejnerů a čela zásuvek jsou vyrobeny z hlubokotažného ocelového plechu o tloušťce 0,8 mm povrchově upraveného práškovou barvou.

Více

OPEL CARE DELŠÍ BEZSTAROSTNÁ JÍZDA

OPEL CARE DELŠÍ BEZSTAROSTNÁ JÍZDA OPEL CARE DELŠÍ BEZSTAROSTNÁ JÍZDA Opel Service Od pondělí do pátku od 8 do 17 hodin: www.cargarantie.com 105807.2 06/2012 TAKTO OMEZÍTE NÁKLADY NA OPRAVY V případě záruční opravy hradí CarGarantie plné

Více

SPOJOVACÍ MATERIÁL N A B Í D K O V Ý K A T A L O G

SPOJOVACÍ MATERIÁL N A B Í D K O V Ý K A T A L O G Z E B R A F A S T N A B Í D K O V Ý K A T A L O G Z E B R A F A S T N A B Í D K O V Ý K A T A L O G Z E B R A F A S T N A B Í D K O V Ý K A T A L O G Z E B R A F A S T N A B Í D K O V Ý K A T A L O G N

Více

SPRINKLEROVÁ CERPADLA s certifikátem VdS 2100

SPRINKLEROVÁ CERPADLA s certifikátem VdS 2100 SPRINKLEROVÁ CERPADLA s certifikátem VdS 2100 Datum vydání: 2009 Řada: U a LT SPECK provedení s elektromotorem provedení s dieselmotorem R 0 Popis : Odstředivá čerpadla Speck pro sprinklerová zařízení,

Více

Platí od 2012-IV-04 do 2012 -IV-15

Platí od 2012-IV-04 do 2012 -IV-15 Náhradní díly TATRA: Výprodej nadnormativních zásob # Obchodní číslo Interní kód Název CZ Název EN Počet MJ Cena/MJ Hmotnost/MJ Cena celkem CZK 1 1201764055 VIKO ZADNI 7 ks 986,83 140,98 3,40 2 2721110020

Více

GWSystém spol. s r.o. Hafner - Pneumatik Krämer KG

GWSystém spol. s r.o. Hafner - Pneumatik Krämer KG FRL jednotky HAFNER Hafner - Pneumatik Krämer KG Stammheimer Strasse 10 D - 70806 Kornwestheim tel.:+49 7154 82 72 60 fax:+49 7154 82 72 68 e-mail: info@hafner-pneumatik.de www.hafner-pneumatik.com prodej

Více

CENÍK Kancelářské stoly NEW EASY (k cenám se připočítává 21 % DPH) platný od 28.4.2015

CENÍK Kancelářské stoly NEW EASY (k cenám se připočítává 21 % DPH) platný od 28.4.2015 CENÍK Kancelářské stoly NEW EASY (k cenám se připočítává 21 % DPH) platný od 28.4.2015 Dodací lhůty a podmínky: * 4-5 týdnů po objednání * zabezpečujeme dopravu na místo určení na náklady zákazníka * při

Více

IZOLTECH s.r.o. Izolační materiály ze syntetického kaučuku

IZOLTECH s.r.o. Izolační materiály ze syntetického kaučuku IZOLTECH s.r.o. ceník izolací K-FLEX Izolační materiály ze syntetického kaučuku Platnost od 1. 1. 2014 Ceník K-FLEX EC hadice 2m Použití: pro izolování rozvodů chladící vody v systémech chlazení pro izolování

Více

FRÉZOVACÍ NÁSTROJE A VÝSTRUŽNÍKY

FRÉZOVACÍ NÁSTROJE A VÝSTRUŽNÍKY K a t a l o g p r o d u k t ů 2 0 1 4 w w w. k o v y s. c z FRÉZOVACÍ NÁSTROJE A VÝSTRUŽNÍKY 22001 22002 22003 21001 22001 Fréza hlavového složení 1" 22002 Fréza hlavového složení 1 1/8" 22003 Fréza hlavového

Více

Průmyslové vysokotlaké čističe - horkovodní

Průmyslové vysokotlaké čističe - horkovodní 4 FA Technologie FA (Flow Activated) je zcela nová konstrukce regulačního bloku eliminující zbytkový tlak v čerpadle, v hadici a pistoli na minimum. Tato technologie zaručuje delší životnost stroje a poskytuje

Více

TECHNICKÉ PŘEDPISY SKÚTR Národní předpis (2008) Federace motocyklového sportu AČR FMS ACR, Opletalova 29, 110 00 Praha 1 Federace motocyklového sportu AČR schválila a vydala Národní technické předpisy

Více

ÚLOHY K PROCVIČOVÁNÍ U 11

ÚLOHY K PROCVIČOVÁNÍ U 11 ÚLOHY K PROCVIČOVÁNÍ U 11 SPOJENÍ NOSIČE ČEPU S RÁMEM Nosič čepu je přišroubován k rámu průchozími šrouby. Poloha čepu nemusí být přesná. Díry pro šrouby volte podle jemné šroubů a a 1 b b 1 1 M 5 4 30

Více

Obsah. Úvodem... 9. Přehled výroby traktorů Zetor v letech 1946 2008... 17. Provoz a údržba traktorů Zetor... 141

Obsah. Úvodem... 9. Přehled výroby traktorů Zetor v letech 1946 2008... 17. Provoz a údržba traktorů Zetor... 141 Obsah Úvodem............................................................. 9 Historie traktorů Zetor................................................ 10 Traktory Zetor UŘ I..................................................

Více

Přepravníky lodí. 14-20 stop 22-26 stop Přepravníky pro lodě s pevným kýlem Lodní vozíky

Přepravníky lodí. 14-20 stop 22-26 stop Přepravníky pro lodě s pevným kýlem Lodní vozíky Přepravníky lodí 14-20 stop 22-26 stop Přepravníky pro lodě s pevným kýlem Lodní vozíky 14-20 stop... Přepravníky lodí značky Thule zajišťují maxim Voděodolná ložiska za používání přívěs Podpory bez brzd

Více

opřete se o nás KATALOG NEREZOVÉHO ZÁBRADLÍ

opřete se o nás KATALOG NEREZOVÉHO ZÁBRADLÍ opřete se o nás KATALOG NEREZOVÉHO ZÁBRADLÍ sloupek s bočním kotvením, oblý držák skla, s kaleným bezpečnostním sklem (5 5 2) float čirý, dřevěné madlo sloupek s horním kotvením, 5 prutů, dřevěné madlo

Více

VÝPIS MATERIÁLU 07 DOSTAVBA SEKCE OPTIKY - SLOVANKA. Atelier EGIS spol.s.r.o. Projektování a p íprava staveb Na Boti i5, Praha 10 106 00

VÝPIS MATERIÁLU 07 DOSTAVBA SEKCE OPTIKY - SLOVANKA. Atelier EGIS spol.s.r.o. Projektování a p íprava staveb Na Boti i5, Praha 10 106 00 Atelier EGIS spol.s.r.o. Projektování a p íprava staveb Na Boti i5, Praha 10 106 00 I O: 28375327 Tel.: Fax: e-mail: 272 769 786 272 773 116 info@egis.cz Investor: Místo stavby: Stavba: Profese: 0bsah

Více

Průmyslové vysokotlaké čističe - horkovodní

Průmyslové vysokotlaké čističe - horkovodní 5 FA Technologie FA (Flow Activated) je zcela nová konstrukce regulačního bloku eliminující zbytkový tlak v čerpadle, v hadici a pistoli na minimum. Tato technologie zaručuje delší životnost stroje a poskytuje

Více

Compact power switches K 16 and K 32 J. Kompaktní výkonové spínače K 16 a K 32 J. Použití. Use > 96 <

Compact power switches K 16 and K 32 J. Kompaktní výkonové spínače K 16 a K 32 J. Použití. Use > 96 < Použití K 16 J a K 32 J jsou 2-modulové třípólové vypínače jmenovitého proudu 16A a 32A se spínacím úhlem 90. Spínače mohou být upevněny na DIN lištu, nebo pomocí šroubů M4 na základovou desku. Rovněž

Více

Montážní a provozní návod JUDO PROmi JPM 1 ½ - 2

Montážní a provozní návod JUDO PROmi JPM 1 ½ - 2 Kostečka Group spol. s r.o. Borského 1011/1 CZ 152 00 Praha 5 IČ: 14501899 DIČ: CZ14501899 Montážní a provozní návod JUDO PROmi JPM 1 ½ - 2 Účel použití: Domácí úpravna vody JUDO PROmi je určena k filtraci

Více

SEDAČKY DO MANIPULAČNÍ TECHNIKY A ZEMNÍCH STAVEBNÍCH STROJŮ

SEDAČKY DO MANIPULAČNÍ TECHNIKY A ZEMNÍCH STAVEBNÍCH STROJŮ SEDAČKY DO MANIPULAČNÍ TECHNIKY A ZEMNÍCH STAVEBNÍCH STROJŮ 1 SEDAČKY DO MANIPULAČNÍ TECHNIKY A ZEMNÍCH STAVEBNÍCH STROJŮ B 12 mechanicky odpružená sedačka zdvih pérování 40 mm nastavení pérování na hmotnost

Více

NABÍDKA PLASTOVÝCH OKEN A DVEŘÍ

NABÍDKA PLASTOVÝCH OKEN A DVEŘÍ NABÍDKA PLASTOVÝCH OKEN A DVEŘÍ Místo: Objekt: Instalace: Nabídka je vyhotovena v tomto provedení: - šesti komorový profil GEALAN S 8000 - stavební hloubka profilu - 74 mm, Uw -1,2 - izolační sklo s Ug-1,1

Více

Průmyslové vysokotlaké čističe - horkovodní

Průmyslové vysokotlaké čističe - horkovodní 4 FA Technologie FA (Flow Activated) je zcela nová konstrukce regulačního bloku eliminující zbytkový tlak v čerpadle, v hadici a pistoli na minimum. Tato technologie zaručuje delší životnost stroje a poskytuje

Více

Otevírač nadsvětlíků GEZE OL90 N

Otevírač nadsvětlíků GEZE OL90 N - Tisk č.: 0 0 CZ - Otevírač nadsvětlíků GEZE OL0 N - Nahoře uložený otevírač oken a nadsvětlíků pro svisle osazovaná okna pravoúhlého tvaru s šířkou otevření 0 mm - velká šířka otevření 0 mm - plná šířka

Více

OMEZOVAČE RYCHLOSTI - OR DO STROJOVNY LBD 200, LBD300 str.1 - OR DO STROJOVNY VEGA, VEGA PLUS str.2 - NAPÍNACÍ ZÁVAŽÍ TEN 200, TEN 300 str.

OMEZOVAČE RYCHLOSTI - OR DO STROJOVNY LBD 200, LBD300 str.1 - OR DO STROJOVNY VEGA, VEGA PLUS str.2 - NAPÍNACÍ ZÁVAŽÍ TEN 200, TEN 300 str. OMEZOVAČE RYCHLOSTI - OR DO STROJOVNY LBD 200, LBD300 str.1 - OR DO STROJOVNY VEGA, VEGA PLUS str.2 - NAPÍNACÍ ZÁVAŽÍ TEN 200, TEN 300 str.4 - OR NA KABINU STAR, STAR PLUS str.5 - NAPÍNÁNÍ LANKA PRO STAR

Více

NÁVOD NA POUŽITÍ CZ OCTAVIA DO. centrální zamykání na dálkové ovládání

NÁVOD NA POUŽITÍ CZ OCTAVIA DO. centrální zamykání na dálkové ovládání NÁVOD NA POUŽITÍ CZ OCTAVIA DO centrální zamykání na dálkové ovládání Obsah balení 1x kabelový svazek 1x řídící jednotka 2x dvu vodičový servomotor 2x pěti vodičový servomotor 2x dálkový ovladač 4x táhla

Více

Záznamy vozidla. Popis počet cena/ks cena nakup vozu cena 169 tis. (viz smlouva) 0:00 300,00 0,00

Záznamy vozidla. Popis počet cena/ks cena nakup vozu cena 169 tis. (viz smlouva) 0:00 300,00 0,00 Záznamy vozidla Str. 1 26.6.2013 22:21:54 Záznamy vozidla SPZ: 2B6 8788 Jméno: Sobek, Martin Značka, typ: Volkswagen Passat Variant B5 3BGAVBXOS...Adresa: Na lánech 22 Motor: AVB 1,9 TDI PD 74/4000 BOLATICE

Více

Náhradní díly. Stránka 1 z 5

Náhradní díly. Stránka 1 z 5 Sady těsnění k sifonům EU00000 Sada těsnění k umyvadlovým E sif a Sif. (mimo x33x) 1 29,00 ED00000 Sada těsnění k dřezovým E sif a Sif. (mimo x33x; x44x) 1 62,00 EM00000 Sada těsnění k matkovým E sif a

Více

b) P- V3S M2 valník P V3S valník

b) P- V3S M2 valník P V3S valník P - V3S a) P-V3S valník Automobil P-V3S je třínápravový střední nákladní terénní automobil 6 x 4 x 2 s polokapotovou valníkovou karosérií. Je určen pro přepravu materiálu nebo osob po komunikacích i v

Více

KOVOVÝ NÁBYTEK. Základní barevné provedení : barva šedá RAL 7035. Skříně. Příloha č 2 k RS kovový nábytek č.j. MV-86810-65/VZ-2013 39113600-3

KOVOVÝ NÁBYTEK. Základní barevné provedení : barva šedá RAL 7035. Skříně. Příloha č 2 k RS kovový nábytek č.j. MV-86810-65/VZ-2013 39113600-3 KOVOVÝ NÁBYTEK Příloha č 2 k RS kovový nábytek Základní barevné provedení : barva šedá RAL 7035 NÁZEV POPIS MATERIÁL NIPEZ KÓD Lavice šatní lavička, 150 cm konstrukce nohou z ocelových trubek, sedák -

Více

CZ Horizontální žaluzie isotra_sesit_horizontalni zaluzie_2011.indd 1 6/29/11 8:49 PM

CZ Horizontální žaluzie isotra_sesit_horizontalni zaluzie_2011.indd 1 6/29/11 8:49 PM Horizontální žaluzie CZ Obsah - Horizontální žaluzie Isotra System Hit II 3 Základní specifikace produktu 4 Objednávkový formulář 5 Montáž 6 Isotra System Hit 7 Základní specifikace produktu 8 Objednávkový

Více

KUZMA. Zákaznický ceník platný od května 2014 včetně DPH 21% I.Tonearms

KUZMA. Zákaznický ceník platný od května 2014 včetně DPH 21% I.Tonearms I.Tonearms Each tonearm is supplied with accessory kit (tools, screws, protractors, ) - see comments. Stogi S Stogi S* no armbase mounts on Stabi S directly 1 180 Stogi S no armbase silver wiring 1 800

Více

MANUÁL EXT 50, INT 50. SERVIS CLIMAX s.r.o. Jasenice 1253 755 01 Vsetín. Tel./fax: 571 405 601. Manuál 2 (8/2004)

MANUÁL EXT 50, INT 50. SERVIS CLIMAX s.r.o. Jasenice 1253 755 01 Vsetín. Tel./fax: 571 405 601. Manuál 2 (8/2004) MANUÁL VENKOVNÍ ŽALUZIE EXT 50, INT 50 Tel./fax: 571 405 601 SERVIS CLIMAX s.r.o. Jasenice 1253 755 01 Vsetín Manuál 2 (8/2004) 1. ÚČEL POUŽITÍ Venkovní žaluzie Ext 50 a Int 50 umožňují plynule regulovat

Více

Tlakové hadice, balancéry a spojovací materiál

Tlakové hadice, balancéry a spojovací materiál Tlakové hadice, balancéry a spojovací materiál Praktičtí a nezbytní pomocníci. Pro pořádek na pracovišti a ke každému nářadí. Program spojovacího materiálu, balancérů, odolných elastických hadic z PVC

Více

TRACK BASES PROFESSIONAL -DATASHEET TRAŤOVÁ PODLOŽÍ PROFESSIONAL -DATOVÝ LIST

TRACK BASES PROFESSIONAL -DATASHEET TRAŤOVÁ PODLOŽÍ PROFESSIONAL -DATOVÝ LIST TRACK BASES PROFESSIONAL -DATASHEET TRAŤOVÁ PODLOŽÍ PROFESSIONAL -DATOVÝ LIST 7.9.2014 TABLE OF CONTENT/ OBSAH Perfect shape of the rail track base We spent time to develop high level of quality Perfektní

Více

NÁVOD NA POUŽITÍ CZ FABIA DO. centrální zamykání na dálkové ovládání

NÁVOD NA POUŽITÍ CZ FABIA DO. centrální zamykání na dálkové ovládání NÁVOD NA POUŽITÍ CZ FABIA DO centrální zamykání na dálkové ovládání Obsah balení 2x dvou vodičový servomotor 4x táhla 4x sada (4 šrouby, 1x objímka táhla, 1x úchytka) 1x kabelový svazek 2x pět vodičový

Více

Odtoky pro dřezy, výlevky a přístroje. CZ 3/15 Ceník 2015 Změny vyhrazeny. Odvodňovací technika

Odtoky pro dřezy, výlevky a přístroje. CZ 3/15 Ceník 2015 Změny vyhrazeny. Odvodňovací technika Odtoky pro, výlevky a přístroje CZ 3/ Ceník 20 Změny vyhrazeny. Odvodňovací technika Odtoky, zápachové uzávěry a příslušenství pro, výlevky a přístroje, podle DIN EN 274. Vysoce kvalitní technické vybavení

Více

Uzavírací klapky PN 63-160 DN 80/80-300/250. Oblasti použití. Varianty standardního provedení. Provozní data. Materiály. Instrukce.

Uzavírací klapky PN 63-160 DN 80/80-300/250. Oblasti použití. Varianty standardního provedení. Provozní data. Materiály. Instrukce. Typový list 7338.1/10-64 AKG-A/AKGS-A Uzavírací klapky se samotěsnícím závěrem krytu spřírubami event. s přivařovacími konci PN 63-160 DN 80/80-300/250 Oblasti použití Průmyslová zařízení, elektrárny,

Více

projekce a výroba elektrozařízení automatizace technologických procesů výroba rozváděčů a ovládacích pultů engineering a dodávky do strojírenství

projekce a výroba elektrozařízení automatizace technologických procesů výroba rozváděčů a ovládacích pultů engineering a dodávky do strojírenství projekce a výroba elektrozařízení automatizace technologických procesů výroba rozváděčů a ovládacích pultů engineering a dodávky do strojírenství Rozváděčové skříně DSR Rozváděčové skříně DSR-EKO Datové

Více

ŠKODA 110R ŽIJE - www.unicos.cz/skoda

ŠKODA 110R ŽIJE - www.unicos.cz/skoda UPOZORNĚNÍ Součásti v tomto seznamu uvedené platí pro osobní vůz Škoda 110 R - (levé a pravé řízení) Série Číslo motoru 36 (od 1.1.1973) 919 970-961 969 37 (od 1.4.1973) 961 970-1002 969 38 (od 1.8.1973)

Více

Příslušenství L200 DOUBLE CAB PRODLOUŽENÁ VERZE

Příslušenství L200 DOUBLE CAB PRODLOUŽENÁ VERZE Příslušenství L200 DOUBLE CAB PRODLOUŽENÁ VERZE Hard top, Utility Top Plus Nízká verze, s předním posuvným oknem, zatmavenými bočními vyklápěcími okny a zatmaveným zadním oknem. Zadní dveře se stylovým

Více

Zvedací zařízení. Teleskopická tyč - ruční tyč pro lanový zvedák. Skříňka pro lanový zvedák - pro kompletní zvedák a jeho transport. Materiál ocel.

Zvedací zařízení. Teleskopická tyč - ruční tyč pro lanový zvedák. Skříňka pro lanový zvedák - pro kompletní zvedák a jeho transport. Materiál ocel. Zvedací zařízení. Lanový zvedák SAT - kompletní základní vybavení. Zvedák, odlitý z aluminia, ocel. lano s hákem, tel. tyč a náhradní střižný kolík. SAT-08-20.00 800 kg 8,4 mm 13,9 kg 6 189 SAT-16-20.00

Více

Tuning & Výkon OCHRANNÝ KRYT NÁRAZNÍKU SADA KOL Z LEHKÉ SLITINY 16

Tuning & Výkon OCHRANNÝ KRYT NÁRAZNÍKU SADA KOL Z LEHKÉ SLITINY 16 Sedici Tuning & Výkon SADA KOL Z LEHKÉ SLITINY 16 Rozměry: 6,5J x 16 Pro použití s pneumatikami 205/60 R16. Skládá se ze čtyř ráfků 71805635. č. 71805634 Ozdobná modrá krytka. č. 71803435 Ozdobná červená

Více

ZB5AV013 bílá signální hlavice Ø22 plná čočka pro integ. LED

ZB5AV013 bílá signální hlavice Ø22 plná čočka pro integ. LED Characteristics bílá signální hlavice Ø22 plná čočka pro integ. LED Doplňky CAD celková šířka CAD celková výška CAD celková hloubka Hmotnost přístroje Označení skříně Označení el. složení Prostředí Stupeň

Více