Karate Pro děti od 4 do 8 let a od 8 do 12 let. První schůzka se koná ve středu v 17:30 hod. u tělocvičny OU Hostinné.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Karate Pro děti od 4 do 8 let a od 8 do 12 let. První schůzka se koná ve středu 1.10. 2008 v 17:30 hod. u tělocvičny OU Hostinné."

Transkript

1

2 S P O R T Horolezci Pro děti od 4. třídy. Naučíte se práci s lanem, lézt po umělé stěně, používat horolezecké vybavení. První schůzka se koná ve středu v 17:00 hod. ve velké tělocvičně Gymnázia. Karate Pro děti od 4 do 8 let a od 8 do 12 let. První schůzka se koná ve středu v 17:30 hod. u tělocvičny OU Hostinné. Florbal Pro chlapce i děvčata od 5. do 9.tř. Vyzkoušíme prostředí nové sokolovny v Hostinném, zdokonalíme své dovednosti, nově příchozí uvedeme do tajů a triků hry. První schůzka se koná ve středu v 15:30 hod v DDM. Aerobic pro mladší Pro děti od 4. do 6. tř. Cvičení s hudbou, protahovací cviky. První schůzka se koná v pondělí v 15:00 hod. v DDM. Aerobic pro starší Pro děti od 7. do 9. tř. Cvičení s hudbou, protahovací cviky. První schůzka se koná v pondělí v 15:00 hod. v DDM. Rock n roll pro začátečníky Pro děti od 1. do 4. tř. Základy a nácvik tohoto tance. Účast na soutěžích. První schůzka se koná v pondělí v 15:00 hod. v DDM. Stolní tenis Rekreační ping-pong, pro děti od 2.tříd, s sebou vlastní pálku. První schůzka se koná ve středu v 17:00 hod. v nové sportovní hale. Míčové hry Pro děti od 5. do 9. třídy, které si chtějí zahrát basketbal, přehazovanou, volejbal, vybíjenou a další hry s míčem. První schůzka se koná v pondělí v 15:00 hod v DDM. Cvičení rodičů a dětí Koťata Pro sportovně založené rodiče a děti od jednoho a půl roku. První schůzka se koná ve čtvrtek v 16:00 hod. v malé tělocvičně gymnázia. Cena:20,-Kč/lekci Kick-box Méně známá pohybová aktivita pro všechny děti od 9 let, které mají rády pohyb a potřebují vybít přebytečnou energii. První schůzka se koná v úterý v DDM. Cena 300,- Kč Badminton Základní techniky jednotlivých úderů používaných ve hře, pravidla hry, něco o vybavení, taktika hry, později kombinace jednotlivých prvků, možno účast na dětských turnajích. První schůzka se koná ve středu v 15:00 hod v DDM.

3 P Ř Í R O D O V Ě D A Biokroužek Pro žáky ZŠ a studenty Gymnázia, kteří mají zájem o přírodu a její ochranu, chtějí vědět a poznat více o rostlinách, živočiších, přírodě a jejích zákonitostech. Součástí Biokroužku jsou besedy, návštěvy chovatelů, výpravy do přírody, účast na akcích s přírodní tématikou i chov zajímavých druhů živočichů. Náplň pro tento rok rozšíříme o zajímavé pokusy, praktické úkoly, o dlouhodobá pozorování a sběr přírodnin. Celoroční úsilí bude odměněno účastí na přírodovědném soustředění. První schůzka se uskuteční ve čtvrtek od 14:00hod v DDM. Branně sportovní Pro neposedné děti od 5 do 10 let. Chcete svoje dítě zklidnit nebo naopak rozhýbat? Zvládneme obojí. Budeme si u toho hrát, sportovat, chodit na výlety, naučíme se mnoho nového a budeme mít spoustu báječných zážitků. První schůzka se koná v pondělí ve 14:30 hod. v DDM. T E C H N I K A Elektrotechnika Pro děti od 7. tř. a mládež do 18 let. Sestavování jednoduchých i složitých obvodů, vysílačky a radia. První schůzka se koná v pondělí v 15:00 hod. v DDM. Studio mladých reportérů Pro děti od 6. do 9. tříd. Baví Tě sledovat dění kolem nás? Chceš o něm podávat zprávy? Kroužek je určen pro ty, kteří chtějí spolupracovat se všemi médii od tisku až po televizi a informovat o událostech v našem městě i okolí. První schůzka se koná v úterý v 15:30 hod. v DDM. Počítačové hry Tento kroužek je určen pro děti všech věkových kategorií. Děti zde budou mít možnost hrát hry, které je nejvíce zaujmou. NEJEDNÁ SE O HRY, VE KTERÝCH SE STŘÍLÍ A NÁSILNĚ ZABÍJÍ! Přijď se naučit i jiné typy her, např. obchodně-budovatelské, strategické, RPG či logické. První schůzka se koná v úterý v 15:00 hod. v DDM. Šachový kroužek pro děti Pro děti od 2. do 9. tř. Proniknutí do tajů královské hry. První schůzka se koná v úterý od 15:00 hod. v DDM. Deskové hry Pro děti od 2. do 9. tř. Hraní deskových her nové éry, např. Osadníci z Katanu hra roku 1995, CARCASSONNE hra pro celou rodinu a spousta dalších (strategie, obchodně-budovatelské, RPG hry ) Jednoduchá pravidla a spousta zábavy. První schůzka se koná v úterý v 15:30 hod. v DDM. Počítače - začátečníci Kroužek pro děti od 4.tř. Děti se zde seznámí s počítačem, k čemu počítač slouží, z čeho se skládá, atd. Naučí se rovněž základní pojmy výpočetní techniky, základy Windows, instalovat, kopírovat, ukládat a používat soubory. Kroužek je veden zábavnou formou a je určen pro úplné začátečníky, kteří hodlají vstoupit do světa počítačů. První schůzka se koná ve čtvrtek ve 14:00 hod. v DDM.

4 Počítače pokročilí Kroužek pro děti které již mají základní znalosti, na které budou navazovat. Naučí se zde pracovat s programy MS Word a MS Excel. V neposlední řadě se naučí práci s Internetem s možností založit si svůj vlastní . Pohybovat se v síti Internet a vyřizovat elektronickou poštu patří dnes k běžně používaným operacím na PC. První schůzka se koná ve čtvrtek ve 14:00 hod. v DDM. Psaní všemi deseti na PC I Pro děti od 5. třídy. Naučte se s námi ovládat celou klávesnici počítače desetiprstovou hmatovou metodou. Budeme využívat počítačový software ATF psaní všemi deseti, který je vhodný pro výuku na školách i pro jednotlivce. První schůzka se koná ve středu v 15:00 hod v DDM. Šikovné ruce Pro děvčata, která se chtějí naučit nejen domácí ruční práce (vyšívání, háčkování, ). Vysvětlíme si např. jak háčkovat dečky či doplňky do bytu, popíšeme si základní značky používané v časopisech... První schůzka se koná v pondělí ve 14:00 hod. v DDM. Vaření a stolničení I. pro děti od třídy, příprava jednoduchých jídel, moučníků, dezertů, základy zdravé výživy, úprava stolu, výroba jednoduchých ozdob. První schůzka se koná ve středu ve 14:30 hod. v DDM. Vaření a stolničení II. pro děti od třídy, příprava jednoduchých jídel, moučníků, dezertů, základy zdravé výživy, úprava stolu, výroba jednoduchých ozdob. První schůzka se koná ve středu ve 14:30 hod. v DDM. Paličkování Výtvarná technika, pomocí které vzniká nádherná krajka. Pro všechny, kteří mají dostatek trpělivosti a chtějí se naučit něco, co ovládá málokdo. První schůzka pro zájemce od 12 let se koná v 15:30 v DDM Cena: 500,-Kč Autodráha Už tě nebaví jezdit doma sám a přemlouvat mamku s taťkou, ať si jdou jezdit s tebou? Zkus to u nás, postavíme autodráhu větší, než se ti vejde doma do pokojíčku, vnikneme autíčkům i pod kapotu a třeba si zkusíme i svoje auto sestavit. Hlavně ale zažijeme hromadu zábavy, závodů a turnajů První schůzka se koná ve 14:30 v DDM. J A Z Y K Y Španělština začátečníci Pro děti od 2. třídy. Výuka základní slovní zásoby přizpůsobené věku dítěte, jednoduchá španělská mluvnice, zábavná forma učení, ve skupině max. 10 dětí. První schůzka se koná v pondělí ve 14:00 hod. v DDM. První schůzka se koná ve 14:30 v DDM. Angličtina - začátečníci Základy angličtiny, výslovnost, základy konverzace. Určeno pro děti z 1. a 2. tříd. První schůzka se koná ve čtvrtek v 16:30 hod. v DDM. E S T E T I K A Píšťalka pro nejmenší Pro děti od 1. do 5. třídy. Dechová cvičení, základy hry na flétnu. Vlastní píšťalka nutná. První schůzka se koná v pondělí ve 14:00 hod. v DDM.

5 Keramika pro začátečníky, pro pokročilé Práce s hlínou je velmi příjemná pomůcka jak rozvíjet motoriku, proto je vhodná pro ty, kteří potřebují trénovat pohyblivost ruky. Rozvíjí výtvarné cítění a pod vedením zkušené výtvarnice Lenky Máslové-Špetlové přináší i radost z hotového díla. Vhodné nejen pro děti, ale i pro dospělé až do pozdního seniorského věku. Zájemce všech věkových kategorií zveme na první schůzku v 15:30 v DDM. Cena: 500,-Kč Z Á J M O V Á Č I N N O S T V R U D N Í K U Volejbal dívky Schůzky se konají od října každé úterý od 15:15 do 16:45 hod. v ZŠ Rudník. Sportovní hry (florbal, softbal) Schůzky se konají od října každý pátek od 13:10 do 14:40 hod. v ZŠ Rudník. Pohyb v přírodě (orientační běh; běžky v zimě) Schůzky se konají od října každý pátek od 13:10 do 14:40 hod. v ZŠ Rudník. Dovedené ruce (šití) Schůzky se konají od října každé pondělí od 12:30 do 14:00 hod. v ZŠ Rudník. Šachy Schůzky se konají od října každé úterý od 14:15 do 15:45 hod. v ZŠ Rudník. Cena: 100,- Kč Cena: 100,- Kč Cena: 100,- Kč N A B Í D K A P R O D O S P Ě L É Kondiční cvičení Pro dospělé a mládež od 15 let. Posilování problémových partií, protahování, zvýšení kondice. Každé pondělí a čtvrtek od 18:00 hod. v DDM. Psaní všemi deseti na PC II - dospělí Naučte se s námi ovládat celou počítačovou klávesnici desetiprstovou hmatovou metodou. Budeme využívat počítačový software ATF psaní všemi deseti, který je vhodný pro výuku na školách i pro jednotlivce. První schůzka se koná ve středu v 15:00 hod. v DDM. Kurz počítačů pro začátečníky Taky nevíte jak zapnout počítač, co je to myš, Word, Excel, web, a stydíte se? Právě pro vás tu je náš kurz. Naučíme vás úplným základům, bez stresu a v pohodě. První schůzka se koná ve čtvrtek v 16:30 hod. v DDM. Šachy Pro všechny, kteří milují královskou hru. Schůzky každý čtvrtek v 19:00 hod. v DDM. Deskové hry Pro všechny, kteří se chtějí naučit deskové hry nové éry, např. Osadníci z Katanu hra roku 1995; CARCASSONNE hra pro celou rodinu a další. Schůzky každý čtvrtek v 18:00 hod. v DDM. Cena: 200,-Kč

6 K L U B Y Klub deskových her Žákům všech typů škol, kteří si rádi zahrají společenské hry, zkrátí si tím volnou chvíli, ale také cvičí logické myšlení. Každý čtvrtek od 15:00 hodin. V případě zájmu i každý další den od 15:00 hodin. Hrajeme moderní deskové i karetní hry: Osadníci z Katanu, Carcassonne, Abalone, Bang!, 6 bere, Elektrárny, Toscana Klub přátel internetu Pro žáky základních a středních škol, kteří rádi brouzdají po internetu, nabízíme klubovou kartu v ceně od 100,-Kč/měsíc. S možností využívání internetu v pracovní době DDM. Internet Po Čt od 8:00 do 18:00 Děti 100,- Kč/měsíc - nové počítače 150,- Kč/měsíc Pá od 8:00 do 14:30 Dospělí 150,- Kč/měsíc - nové počítače 200,- Kč/měsíc Děti/Dospělí 30,- Kč/1 hod. Možnost dohody i mimo pracovní dobu na tel Mateřský klub Jedná se o aktivitu, která umožní dětem najít si první kamarády, pohrát si s nimi v zajímavém prostředí a taky se občas naučit něco nového. Maminky (nebo tatínkové) na mateřské dovolené určitě uvítají možnost popovídat si s ostatními rodiči, nebo se zúčastnit některé z aktivit z nabídky klubu. Klubovna otevřena pravidelně každé úterý a středu, po domluvě kdykoliv. Cena: 20,- Kč/den Šikulky Během měsíce nabídneme organizované zájmové činnosti pracovního či výtvarného charakteru. Během těchto činností vytvoříme výzdobu mateřského klubu, vyrobíme pomůcky a hračky pro děti. Školička Dopolední hlídání dětí pro maminky na kurzu angličtiny či počítačů. Nebo naléhavé případy potřeby (návštěva zubaře, úřadu apod.). Vždy nutno osobně domluvit před odchodem se služební maminkou. Slunečnice Klub pro maminky s odrostlými dětmi, které se začínají cítit sami, hledají společnost a zábavu. Organizaci klubu, čas schůzek a jejich náplň si utvoří maminky společně po vzájemné dohodě. K dispozici jsou prostory MK, materiál a pomůcky. Zda jen posedíte u kávy nebo se rozhodnete pro aktivní činnost, záleží na Vás.

7 S L U Ž B Y Rehabilitační cvičení Pro dospělé a mládež od 15 let s drobnými zdravotními problémy. Každou středu od 19:00 hod v DDM Cena: 20,-Kč/hod Advokátní poradna Úterý od 12:00 do 15:00 hod. v DDM, vchod C. Informace na tel Půjčování drobného materiálu Krátkodobý pronájem prostor Stany, spací pytle, molitany, nádobí. Informace na tel Informace na tel Dům dětí a mládeže Hostinné Horská

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE, CHLUMEC NAD CIDLINOU, 9.KVĚTNA 198

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE, CHLUMEC NAD CIDLINOU, 9.KVĚTNA 198 DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE, CHLUMEC NAD CIDLINOU, 9.KVĚTNA 198 Vážení rodiče, milé děti, nabízíme vám širokou možnost využití volného času, rozvíjení talentu a získávání nových poznatků, vědomostí a kamarádů.

Více

výtvarné, rukodělné a řemeslné

výtvarné, rukodělné a řemeslné výtvarné, rukodělné a řemeslné KÓD VR 07 KÓD VR 06 KÓD VR 05 KÓD VR 04 KÓD VR 03 KÓD VR 02 KÓD VR 01 MALOVÁNÍ PRO NEJMENŠÍ Pastelka pro děti 4 6 let Pro malé malíře od 4 do 6 let, kteří stále něco malují.

Více

Informace - kroužky DDM Nová generace 2014/2015

Informace - kroužky DDM Nová generace 2014/2015 Informace - kroužky DDM Nová generace 2014/2015 I letos jsme pro vás připravili pestrou nabídku našich kroužků, na které se můžou vaše děti těšit. Mezi nové kroužky patří například školní časopis, historický

Více

Nabídka zájmové činnosti na školní rok 2014/2015

Nabídka zájmové činnosti na školní rok 2014/2015 Dům dětí a mládeže Základní umělecké školy Horská 166 543 71 Hostinné Tel. 499 524 131, IČ: 674 407 03 www.ddmhostinne.cz Nabídka zájmové činnosti na školní rok 2014/2015 Vážení rodiče, Pracoviště DDM

Více

Zápisné: 500,- Kč/ rok

Zápisné: 500,- Kč/ rok Umění 1. Pohybová skupina Mažoretky Sova a Barbíny Pochody, taneční formace a sestavy na hudbu různých žánrů pro dívky od třetí třídy do osmnácti let. Vedoucí mažoretek je Běla Šilhánková, dlouholetá vedoucí

Více

Nabídkový list pravidelné, příležitostné, táborové a ostatní činnosti pro školní rok 2014/ 2015

Nabídkový list pravidelné, příležitostné, táborové a ostatní činnosti pro školní rok 2014/ 2015 Dům dětí a mládeže RADOVÁNEK, Kaznějov, Pod Továrnou 333 Adresa: Pod Továrnou 333, 331 51 Kaznějov www.radovanek.cz tel.: 373 332 229, 737 215 121 e-mail: kaznejov@radovanek.cz Bankovní spojení: ČNB Plzeň

Více

UMĚNÍ Keramika pro pokročilé Keramika pro začátečníky Keramické studio Streetdance Mažoretková skupina " Pomněnky " Pohybová skupina Mažoretky Sova

UMĚNÍ Keramika pro pokročilé Keramika pro začátečníky Keramické studio Streetdance Mažoretková skupina  Pomněnky  Pohybová skupina Mažoretky Sova UMĚNÍ Keramika pro pokročilé Keramika pro pokročilé zde se nemusí nic vysvětlovat, neboť pokročilí ví, o co jde. Čeká vás logické pokračování v tříbení již nabitých znalostí a dovedností. První schůzka

Více

Kontakt: Zdeněk Chládek, Větrná 263, Broumov Tel.:777-16 11 00, zchladek@financealbatros.cz

Kontakt: Zdeněk Chládek, Větrná 263, Broumov Tel.:777-16 11 00, zchladek@financealbatros.cz Inzerce bezplatné poradenství v oblasti zajištění rodin proti ztrátě příjmu v případě úrazu nebo nemoci pojištění hospitalizace v případě nemoci, nebo úrazu (v případě hospitalizace dítěte v Hradci Králové

Více

NABÍDKA. zájmové činnosti školní rok 2013/2014. Předškoláci. Školáci. Jazykové. Estetické. Taneční. Sportovní. Přírodovědné.

NABÍDKA. zájmové činnosti školní rok 2013/2014. Předškoláci. Školáci. Jazykové. Estetické. Taneční. Sportovní. Přírodovědné. Předškoláci NABÍDKA zájmové činnosti školní rok 2013/2014 Školáci Jazykové Estetické Taneční Sportovní Přírodovědné Dům dětí a mládeže DAMIÁN, Lanškroun Vančurova 46, 563 01 Lanškroun tel.: 465 322 515,

Více

Na setkání se těší pracovníci DDM Jednička VYPLNĚNOU A PODEPSANOU PŘIHLÁŠKU DORUČTE VE DNECH 1. 30. ZÁŘÍ 2015 DO DDM JEDNIČKA.

Na setkání se těší pracovníci DDM Jednička VYPLNĚNOU A PODEPSANOU PŘIHLÁŠKU DORUČTE VE DNECH 1. 30. ZÁŘÍ 2015 DO DDM JEDNIČKA. pro školní rok 2015-2016 Nabízíme vám širokou možnost využití volného času, rozvíjení talentu, získávání nových poznatků, vědomostí, dovedností, ale i kamarádů. Nabídka je určena nejen předškolákům a školákům,

Více

KROUŽKY PRO PŘEDŠKOLÁKY

KROUŽKY PRO PŘEDŠKOLÁKY KROUŽKY PRO PŘEDŠKOLÁKY Hello Pinky pro děti předškolního věku (5 6 let) seznámení s angličtinou pomocí her, obrázků a písniček, cílem kurzu je osvojit si základní slovní zásobu, získat pozitivní vztah

Více

Do sekce prázdniny Letní činnost 2010

Do sekce prázdniny Letní činnost 2010 Do sekce prázdniny Letní činnost 2010 Letní soustředění judistů Sportovní soustředění judistů ve spolupráci s JK Plzeň. Pobytový stanový tábor s výcvikem juda pod dohledem zkušených trenérů. Letní tématický

Více

NECHTE SI SVÉ DĚTI V DOMEČKU HRÁT A NEMUSÍTE SE O NĚ BÁT!

NECHTE SI SVÉ DĚTI V DOMEČKU HRÁT A NEMUSÍTE SE O NĚ BÁT! Nabídka ZÚ Křížová 18 (1954 1993) Křižíkova 10 (1993 1995) Brněnská 46 (1995 ) Brněnská 29 (2001 ) MOTTO: NECHTE SI SVÉ DĚTI V DOMEČKU HRÁT A NEMUSÍTE SE O NĚ BÁT! Webové stránky: www.ddmjihlava.cz E-mail:

Více

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE, CHLUMEC NAD CIDLINOU, 9.KVĚTNA 198

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE, CHLUMEC NAD CIDLINOU, 9.KVĚTNA 198 DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE, CHLUMEC NAD CIDLINOU, 9.KVĚTNA 198 Vážení rodiče, milé děti, nabízíme vám širokou možnost využití volného času, rozvíjení talentu a získávání nových poznatků, vědomostí a kamarádů.

Více

D ů m d ě t í a m l á d e ž e Jihlava. Brněnská 29, Jihlava

D ů m d ě t í a m l á d e ž e Jihlava. Brněnská 29, Jihlava D ů m d ě t í a m l á d e ž e Jihlava Brněnská 29, Jihlava PRO OBDOBÍ 2011-2012 Obsah I. Charakteristika zařízení:... 3 II. Cíle vzdělávání:... 3 III. Délka vzdělávání:... 4 IV. Formy a obsah vzdělávání:...

Více

KROUŢKY PRO PŘEDŠKOLÁKY

KROUŢKY PRO PŘEDŠKOLÁKY KROUŢKY PRO PŘEDŠKOLÁKY Hello Pinky pro děti předškolního věku (4 6 let) seznámení s angličtinou pomocí her, obrázků, básniček a písniček, cílem kurzu je osvojit si základní slovní zásobu, získat pozitivní

Více

Informace - kroužky DDM Nová generace 2013/2014

Informace - kroužky DDM Nová generace 2013/2014 Informace - kroužky DDM Nová generace 2013/2014 I letos jsme pro vás připravili pestrou nabídku našich kroužků, na které se můžou vaše děti těšit. Mezi nové kroužky patří například výuka kytary, kroužek

Více

Dům dětí a mládeže Ústí nad Labem

Dům dětí a mládeže Ústí nad Labem Dům dětí a mládeže Ústí nad Labem Právní forma: příspěvková organizace V obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ústí nad Labem v oddílu Pr, vložce číslo 823 adresa: Velká Hradební 19 (vchod z

Více

NABÍDKA ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ

NABÍDKA ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE SOVA CHEB Goethova 26, příspěvková organizace 350 02, Cheb www.ddmcheb.cz NABÍDKA ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ ŠKOLNÍ ROK 2014 / 2015 Pravidelné zájmové kroužky Na následujících stránkách naleznete

Více

NABÍDKA KROUŽKŮ a KLUBŮ pro školní rok 2015 2016

NABÍDKA KROUŽKŮ a KLUBŮ pro školní rok 2015 2016 NABÍDKA KROUŽKŮ a KLUBŮ pro školní rok 2015 2016 DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE SLUNÍČKO Lomnice n. Pop. DDM Sluníčko Komenského 1037 512 51 Lomnice nad Popelkou 481 671 979 ddm@ddmlomnice.cz www.ddmlomnice.cz facebook:

Více

Nabídka činností DDM Symfonie Poděbrady školní rok 2015/2016

Nabídka činností DDM Symfonie Poděbrady školní rok 2015/2016 Nabídka činností DDM Symfonie Poděbrady školní rok 2015/2016 DDM Symfonie Poděbrady přichází s nabídkou 104 kroužků a kurzů pro nový školní rok. V přehledu uvádíme číslo kroužku/kurzu, název kroužku/kurzu,

Více

volnočasové aktivity příloha berounského měsíčníku Radniční list

volnočasové aktivity příloha berounského měsíčníku Radniční list volnočasové aktivity příloha berounského měsíčníku Radniční list 2012/2013 Seznam organizací Aikido Ikeda Dojo Beroun... 4 Aqua Aerobic - Alena Beránková Vančová... 3 Angličtina s Jimmym... 9 Ateliér na

Více

DDM Sova Cheb Goethova 26, příspěvková organizace 350 02 Cheb www.ddmcheb.cz NABÍDKA ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ 2015/2016

DDM Sova Cheb Goethova 26, příspěvková organizace 350 02 Cheb www.ddmcheb.cz NABÍDKA ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ 2015/2016 DDM Sova Cheb Goethova 26, příspěvková organizace 350 02 Cheb www.ddmcheb.cz NABÍDKA ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ 2015/2016 Pravidelné zájmové kroužky Na následujících stránkách naleznete seznam pravidelných zájmových

Více

volnočasové aktivity 2010/2011 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list

volnočasové aktivity 2010/2011 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list volnočasové aktivity 2010/2011 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list 8 Aqua-aerobik Baby Club Hrošík Telefon: 737 148 736 babyclub.hrosik@seznam.cz Internetové stránky: www.babyclub-hrosik.cz.

Více

volnočasové aktivity 2011/2012 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list

volnočasové aktivity 2011/2012 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list volnočasové aktivity 2011/2012 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list 2 8 Aqua-aerobik Alena Beránková Vančová Telefon: 774 896 711 alena.vancova@seznam.cz Internetové stránky: www.aquaerobic.eu

Více

Nabídka kroužků DDM Vimperk 2014 2015

Nabídka kroužků DDM Vimperk 2014 2015 Nabídka kroužků DDM Vimperk 2014 2015 Organizační informace: Zájmová činnost začíná 29. září 2014 a končí 1. června 2015 Přihlášky neposílejte e-mailem ani poštou. Je nutno předat je osobně při zápisu

Více

volnočasové aktivity 2009/2010 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list

volnočasové aktivity 2009/2010 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list volnočasové aktivity 2009/2010 Speciální příloha berounského měsíčníku Radniční list 8 Aqua-aerobik Baby Club Hrošík Telefon: 737 148 736 babyclub.hrosik@seznam.cz Internetové stránky: www.babyclub-hrosik.cz.

Více

ŠKOLNÍ KLUB - KROUŽKY

ŠKOLNÍ KLUB - KROUŽKY ŠKOLNÍ KLUB - KROUŽKY Ve školním klubu budou opět organizovány nejen kroužky, ale bude i zajištěn dohled nad žáky 4. a 5. třídy (I. oddělení pí. uč. Lucie Špačková) a 2. stupně (II. oddělení pí. uč. Veronika

Více

Dům dětí a mládeže Benešov Poštovní 1668, 256 01 Benešov Školní vzdělávací program

Dům dětí a mládeže Benešov Poštovní 1668, 256 01 Benešov Školní vzdělávací program Dům dětí a mládeže Benešov Poštovní 1668, 256 01 Benešov Školní vzdělávací program Vypracovala: Milada Rýdlová ředitelka DDM Benešov Obsah: 1. Identifikační údaje 2. Charakteristika DDM 3. Cíle zájmového

Více

qwertyuiopasdfghjklzxcvbnmqwertyuio pasdfghjklzxcvbnmqwertyuiopasdfghjkl zxcvbnmqwertyuiopasdfghjklzxcvbnmq wertyuiopasdfghjklzxcvbnmqwertyuiop

qwertyuiopasdfghjklzxcvbnmqwertyuio pasdfghjklzxcvbnmqwertyuiopasdfghjkl zxcvbnmqwertyuiopasdfghjklzxcvbnmq wertyuiopasdfghjklzxcvbnmqwertyuiop qwertyuiopasdfghjklzxcvbnmqwertyuio pasdfghjklzxcvbnmqwertyuiopasdfghjkl zxcvbnmqwertyuiopasdfghjklzxcvbnmq Školní vzdělávací program DDM Nymburk wertyuiopasdfghjklzxcvbnmqwertyuiop 2011 / 2012 asdfghjklzxcvbnmqwertyuiopasdfghjklz

Více