Uživatelská příručka

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Uživatelská příručka"

Transkript

1 Uživatelská příručka Poděkování: Vážený uživateli, děkujeme vám za zakoupení našeho výrobku. Zde jsou provozní pokyny pro rychlé a pohodlné ovládání, před použitím si přečtěte pozorně návod. Obsah: 1. Poznámky 2. Příslušenství 3. Hardwarové specifikace 4. Spouštění a vypínání 5. Ovládací plocha 6. Tlačítko 7. Nastavení systému * Nastavení času a data * Jas obrazovky * Pohotovostní obrazovka * Bezdrátové připojení WIFI 8. Instalace, odstraňování a spuštění aplikace 9. Kalibrace dotyku 10. Hudba 11. Video 12. Obrázky 13. Síťová nastavení 14. Záznam 15. klient 16. Tapeta 17. Externí zařízení * USB připojení * OTG použití * Klávesnice a myš 18. Aktualizace firmware 19. Často kladené dotazy Poznámky * Tento produkt je vyroben vysoce přesnou elektronickou výrobou, nerozebírejte jej. * Nevystavujte jej silným nárazům. * Vyhněte se použití tohoto výrobku za těchto podmínek: vysoké a nízké teploty, vlhkost, prach, silnému magnetickému poli, a dlouhodobému vystavení slunečnímu světlu.

2 * Použijte vlhký bavlněný hadřík pro jemné otřetení krytu přístroje, nepoužívejte jiné chemické čisticí roztoky. Tento produkt by neměl být vystaven kapající nebo stříkající vodě, neměl by být umístěn ani v blízkosti sklenice naplněné vodou. * Při častém poslouchání sluchátek při vysoké hlasitosti, může být způsobeno trvalé poškození sluchu. * Nepoužívejte sluchátka při chůzi přes silnici, řízení motorového vozidla nebo využívání jízdních kol, aby se zabránilo dopravním nehodám. * Používejte pouze povolené baterie, nabíječky a příslušenství, při použití jiného typu výrobků jde o porušení záruky a zařízení mohou být nebezpečná. * Prosím, postupujte podle příslušných místních předpisů o životním prostředí pro recyklaci zastaralého stroje a příslušenství. * Pokud máte v průběhu používání produktu nějaké dotazy, obraťte se na příslušného prodejce nebo přímo na servisní středisko. * Při možném poškození zařízení, opravách a ztrátách, nenese výrobce žádnou zodpovědnost při ztrátě dat uložených v zařízení. Postupujte dle návodu pro pravidelné zálohování dat. Přiložené příslušenství MID Napájecí adaptér 9V 1.5A DC Příručka pro rychlý start USB kabel

3

4 Spouštění a vypínání *Spouštění systému: Stiskněte a podržte tlačítko Power, rozsvítí se zelená LED dioda, systém se začne spouštět, tímto způsobem: Bootovací logo při startu... Systém spuštěn, nyní načítá Android systém: Systém spustí výchozí domácí obrazovku *Vypnutí: Stiskněte tlačítko Power, zobrazí se okno možnosti zařízení Device Options, označte vypnout Shut Down :

5 Stiskněte OK, pro bezpečné vypnutí zařízení. Režim spánku: při používání zařízení v v normálním režimu krátce stiskněte tlačítko Power, nyní se vypne diplej a zařízení je v režimu spánku. Dalším krátkým stiskem tlačítka Power se zapne displej a zařízení je v normálním režimu. Tuto funkci využijte pro úsporu energie. Plocha Po dokončení bootování systému se na displeji zobrazí uživatelské rozhraní Android 2.1. Výchozí pracovní plocha: Stavový řádek, Rychlé vyhledávání, označení hlavního menu a ikony:

6 Stavový řádek zobrazuje aktuální stav systému, sítě, baterie a informace o času. Pole rychlého vyhledávání slouží pro hledání zadáním klíčových slov. V pravé krajní části displeje je zobrazen symbol hlavního menu, stiskněte nebo táhněte symbol na levou stranu displeje pro zobrazení menu. Ve spodní části displeje je ikona pro zobrazení webového prohlížeče. Stavový řádek také obsahuje dvě ikony pro ovládání hlasitosti: zesílení, a zeslabení. Tlačítka Klávesy pro ovládání hlasitosti: na hlavním panelu Volume +, Volume-. Tlačítko Power: stiskněte dlouze pro zapnutí/vypnutí. Krátkým stiskem lze aktivovat nebo deaktivovat režim spánku. Tlačítko Menu: zobrazí hlavní menu. Tlačítko Home: zpět na hlavní plochu Tlačítko Return: návrat o krok zpět. Hlavní Menu Pro zobrazení menu stiskněte nebo táhněte symbol hlavního menu na levou stranu displeje. V tomto menu je možné instalovat a odinstalovat aplikace, jako např.: kalibrace, přehrávač hudby, přehrávač videa, webový prohlížeč, hry a další aplikace.

7 Nastavení systému V hlavním menu zvolte ikonu Settings pro otevření následující nabídky: Vyberte některé z následujících nastavení: - Bezdrátové sítě - Zvuk a displej - Nastavení data a času - O produktu

8 Nastavení data a času Vyberte "time and date settings options" pro nastavení data a času: Pokud zvolíte Automatic : zařízení použije nastavení ze sítě. Může také vybrat manuální nastavení data, vyberte časové pásmo, nastavení času, formát času, formát data a další informace: Stiskněte +: pro navýšení o 1, Stiskněte -: pro snížení o 1. Také je možné přímo vložit dané číslo, stiskněte číslo v nastavení, na displeji se zobrazí klávesnice, zadejte požadované číslo a potvrďte, pokud je zadané číslo reálné, bude potvrzeno, pokud ne, budete požádání o opětovné zadání čísla.

9 Jas displeje V nastavení Settings zvolte "Sound&Display" pro nastavení zvuku a zobrazení, zde vyberte "Brightness", nastavení jasu potvrďte OK. Pohotovostní režim Standby screen: the screen automatically locks the delay before. V nastavení Settings zvolte "Sound&Display" pro nastavení zvuku a zobrazení, zde zvolte "Standby screen" pro nastavení pohotovostního režimu. Pozn. Při přehrávání videa je funkce pohotovostního režimu automaticky deaktivována. AŽ SEM JE MANUÁL EN/CZ, odtud jen CZ

10 WiFi Bezdrátová komunikace V menu nastavení zvolte "Bezdrátová připojení a sítě". Stiskněte WiFi pro zapnutí/vypnutí bezdrátové komunikace. Pro nastavení WiFi sítě zvolte Nastavení WiFi : V nastavení WiFi zvolte Přidat síť WiFi zařízení začne vyhledávat dostupné WiFi sítě v okolí. Po stisknutí na nalezenou WiFi síť proběhne připojení k této síti, pokud je síť zabezpečená bude vyžadováno zadání hesla:

11 Nastavení HDMI a TVOUT Zařízení podporuje HDMI a TVOUT výstup. Použijte HDMI kabel pro připojení dalšího zařízení. V nastavení zvolte Obraz a zvuk a dále zvolte Nastavení výstupu. Pokud zvolíte HDMI výstup, zobrazí se Nastavení HDMI, zde poté 1920x1080P 60Hz nebo 1280x720P 60Hz.

12 Pokud zvolíte Kompozitní výstup zobrazí se Kompozitní nastavení, zde zvolte "NTSC" nebo "PAL" formát. Pokud využíváte HDMI nebo kompozitní připojení, obraz bude zobrazován na displeji i na připojeném zařízení současně. Instalace, odinstalace, spouštění aplikace Instalace aplikací U systému Android je možné instalovat aplikace několika různými způsoby, např. Z USB disku, nebo pomocí programu APK Installer. Zvolte v menu APK Installer pro instalaci a odinstalaci programů:

13 Zvolte Installer pro instalaci programů, zde vyberte program a cestu kde má být uložen, dále zvolte Instalovat automaticky. Po dokončení instalace se v menu objeví ikona daného programu. Je možné využít online instalaci přes Android Market, nebo stáhnout program pomocí PC a nahrát do zařízení, nebo využít webový prohlížeč a a plikaci stáhnout a instalovat přes něj. Odinstalování aplikací Je možné použít jiný software pro Android k odinstalování a managementu programů. Zvolte menu Nastavení - Aplikace, zde je možné aplikace odinstalovat. Kalibrace displeje Při prvním spuštění systému se doporučuje provést tzv. kalibrace displeje. Kalibraci je možné provést po zvolení Menu Nastavení Kalibrace. Postupujte dle pokynů na displeji pro dokončení kalibrace, pokud bude provedena správně, automaticky se zobrazí pokyn k ukončení.

14 Síťová nastavení Prohlížení webu Pokud jste připojeni k bezdrátové síti je možnost prohlížení Internetových stránek. Otevřete webový prohlížeč, a zadejte adresu webu URL. Také je možnost zrychlené volby, kdy přímo v základním náhledu Plochy zadejte adresu URL do okna Rychlého vyhledávání. Pokud je zobrazí webové stránky příliš velké / malé je možné využít zoom: oddálení / přiblížení.

15 Online video Pomocí Android marketu je možné stažení on-line video přehrávače, Online TV přehrávače, on-line hudební přehrávač, a dalších programů pro online přehrávání. Hudba V menu zvolte ikonu hudebního přehrávače. Click the main menu in the "music" icon, you can enter the music player interface. Zde jsou zobrazeny veškeré hudební soubory uložené v zařízení. Další hudební soubory je možné přidat využitím USB flash disků, SD karet,

16 popřípadě stažením z Internetu. Stisknutím vyberte způsob řazení dle: Interpret, Album, Skladba. Stisknutím na požadovanou skladbu se zobrazí přehrávání: Video V menu zvolte Galerie, budou zobrazeny všechny video soubory a fotografie v zařízení: Stisknutím označte video soubor. Pro ovládání videa jsou tlačítka: Play, Stop, Hlasitost +, Hlasitost -,Rychle vpřed, Zpět a Posouvání stopy.

17 Prohlížení fotografií V menu zvolte Galerie, budou zobrazeny všechny video soubory a fotografie v zařízení: Označte fotografii, bude zobrazena nabídka na následujícím obrázku. Zde můžete využít Zoom, narrow, Sdílení, Předchozí fotografie, Další fotografie, Nastavit a Vymazat. Tapeta Systém podporuje pro nastavení tapety jak statický obrázek tak 3D tapety. V základním rozhraní pracovní plochy podržte tlačítko Menu, ve vyskakovacím

18 menu zvolte "Tapeta", a zde "Vybrat zdroj tapety": Zde je pro nastavení tapety na výběr: - Galerie tapet : slouží pro výběr statického obrázku. - Rozšířená tapeta : slouží pro výběr 3D tapety. - Fotografie : slouží pro výběr pořízené fotografie. Nahrávání V hlavním menu zvolte položku Rekordér : Poznámka: Pokud je vložena SD karta, bude zvukový soubor uložen na na této kartě. Zvolte tlačítko Record pro nahrávání, pro skončení nahrávání zvolte Stop. Nyní

19 můžete zvolit tlačítko Play pro přehřátí právě pořízeného zvukového záznamu. Zvolte Použít tento záznam, pro uložení, poté bude nahrávka uložena buď na SD kartu pokud je dostupná, neo do Galerie. Pokud nechcete záznam uložit, zvolte tlačítko Zahodit. klient V základním menu zvolte " " pro otevření ového klienta. Při prvním použití budete dotázáni na nastavení ového účtu: K připojení na je nutné zajistit připojení k síti Internet. ovou adresu zadejte ve formátu: Heslo zadejte ve formátu: Zvolte Další a vyberte typ účtu:

20 Pro ukázku jsme vybrali připojení POP3. Zobrazí se nastavení připojení k serveru: Prosím pečlivě nastavte připojení dle informací od poskytovatele ové služby. Hodnota POP3 serveru by měla být ve formátu: pop3.example.com Číslo portu ve formátu 110 Otevřete rolovací tlačítko, zvolte Další a poté Kontrola nastavení serveru příchozí pošty, pokud je nastavení v pořádku budete vyzváni k nastavení serveru odchozí pošty:

21 Hodnota SMTP serveru by měla být ve formátu: smtp.example.com Číslo portu ve formátu 587 nebo 25 Otevřete rolovací tlačítko, zvolte Další a poté Kontrola nastavení serveru odchozí pošty. Pokud je nastavení správné budete vyzvání k zadaní dalších informací: Zvolte Další, zde můžete zadejte informace o účtu a jméno:

22 V položce Jméno zadejte váš název nastavení odchozí pošty. Potvrďte zvolením "Konec". Následně již bude již zobrazeno ové rozhraní a doručená pošta: Vyberte požadovaný a kliknutím se otevře. Zde je na výběr: Odpovědět, Vymazat, Otevřít přílohu a další.

23 Externí zařízení USB Připojení Zařízení používá USB k připojení k PC, v defaultním nastavení je synchronní mód. Pro zobrazení stavu USB připojení otevřete horní stavový panel: USB Připojeno : Vyberte soubory pro kopírování z SD karty do PC a obráceně. Pokud chcete kopírovat data mezi interní pamětí zařízení a PC zvolte Mount :

24 Jakmile bude stahování kompletní, PC zobrazí zprávu o stavu. USB OTG (On-The-Go) Zařízení podporuje FAT32 formát pro připojení mobilních telefonů, a USB disků. Připojení typu Plug and Play. Použijte USB OTG kabel k zařízení do USB OTG portu a připojte externí zařízení. USB Klávesnice, myši Zařízení podporuje připojení USB klávesnice a USB myši. Aktualizace Firmware Při aktualizaci firmware bude probíhat formátování vnitřní flash paměti, doporučujeme před aktualizací zálohovat data. Pro aktualizaci firmware systému Android je použit speciální program. Program ke stažení a nejnovější firmware najdete na webu FAQ Často kladené otázky 1) Co je Android? Android je operační systém na bázi Linuxu od společnosti Google ( 5.listopadu 2007 ). 2) Co je APK? APK je instalační balíček programu pro Android systém. 3) Jakým způsobem získat APK?

25 Instalační balíčky APK je možné stáhnout do PC a po nahrání do zařízení instalovat, nebo ke stažení využít přímo Android market v zařízení. 4) Jaká je verze operační systému v zařízení? Zařízení obsahuje verzi Android 2.3, s hardwarovou 3D akcelerací. 5) Je možné nabíjet zařízení pomocí USB portu? Ne. Pro nabíjení baterie doporučujeme použít přiložený napájecí adaptér. Obrázky v tomto manuálu jsou pouze orientační, mohou se lišit dle typu zařízení, a mohou se změnit bez předchozího upozornění.

Obecné pokyny pro užívání zařízení... 2 Doplňující informace... 2 Obsah balení... 2

Obecné pokyny pro užívání zařízení... 2 Doplňující informace... 2 Obsah balení... 2 Obsah Obecné pokyny pro užívání zařízení... 2 Doplňující informace... 2 Obsah balení... 2 1.0 Základní informace... 3 1.1 Tlačítka a konektory... 3 1.2 Zapnutí a vypnutí... 3 2.0 Představení Google Android

Více

Point of View ProTab 2 IPS - Android 4.0 Tablet PC. Obsah... 1 Obecné pokyny pro užívání zařízení... 2 Doplňující informace... 2 Obsah balení...

Point of View ProTab 2 IPS - Android 4.0 Tablet PC. Obsah... 1 Obecné pokyny pro užívání zařízení... 2 Doplňující informace... 2 Obsah balení... Čeština Obsah Obsah... 1 Obecné pokyny pro užívání zařízení... 2 Doplňující informace... 2 Obsah balení... 2 1.0 Základní informace... 3 1.1 Tlačítka a konektory... 3 1.2 Zapnutí a vypnutí... 3 2.0 Představení

Více

T76GPS T76GPS TV UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA

T76GPS T76GPS TV UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA GOCLEVER TAB T76GPS T76GPS TV UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA NAVŠTIVTE WEBOVÉ STRÁNKY WWW.GOCLEVER.COM A PROHLÉDNĚTE SI DALŠÍ VÝROBKY TAB, NAVIO, DVR, DVB-T Před instalací a prvním použitím si přečtěte tuto příručku.

Více

Obsah. 4.0 Základní nastavení... 9 4.1 Výběr jazyka... 9 4.2 Wi-Fi nastavení... 9 4.3 Připojení tabletu k vašemu PC...10

Obsah. 4.0 Základní nastavení... 9 4.1 Výběr jazyka... 9 4.2 Wi-Fi nastavení... 9 4.3 Připojení tabletu k vašemu PC...10 Čeština Obsah Obsah... 1 Obecné pokyny pro užívání zařízení... 2 Doplňující informace... 2 Obsah balení... 2 1.0 Základní informace... 3 1.1 Tlačítka a konektory... 3 1.2 Zapnutí a vypnutí... 3 2.0 Představení

Více

GoClever TAB I71 UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA. www.goclever.com

GoClever TAB I71 UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA. www.goclever.com GoClever TAB I71 UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA www.goclever.com Důležité informace Prohlášení o shodě Tímto GOCLEVER Technology prohlašuje, že výrobek splňuje základní požadavky a další ustanovení Směrnice 199/5/WE.

Více

ARCHOS A101 G9. Uživatelský manuál OBECNÉ POKYNY. Péče o produkt. První kroky

ARCHOS A101 G9. Uživatelský manuál OBECNÉ POKYNY. Péče o produkt. První kroky ARCHOS A101 G9 Uživatelský manuál Děkujeme, že jste si vybrali produkt ARCHOS. Doufáme, že vám přinese uspokojení na mnoho let dopředu. Tento tablet se systémem Android vám umožní stáhnout velké množství

Více

GOCLEVER TAB A104 / A104.2

GOCLEVER TAB A104 / A104.2 GOCLEVER TAB A104 / A104.2 (OS Android 4.0.3) UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA www.goclever.com Prohlášení o shodě Tímto GOCLEVER Technology prohlašuje, že výrobek splňuje základní požadavky a další ustanovení Směrnice

Více

ÚVOD. Děkujeme vám, že jste si zakoupili Android tablet Orin HD od společnosti Vonino.

ÚVOD. Děkujeme vám, že jste si zakoupili Android tablet Orin HD od společnosti Vonino. UŽIVATELSKÝ MANUÁL ÚVOD Děkujeme vám, že jste si zakoupili Android tablet Orin HD od společnosti Vonino. Než začnete zařízení používat, přečtěte si prosím pečlivě tento uživatelský manuál, který vám poskytuje

Více

8.1 Hodiny... 30 8.2 Kalkulačka... 31 8.3 Správce souborů... 31 9 Instalace aplikací... 34 9.1 Instalace... 34 9.2 Odinstalování... 34 9.

8.1 Hodiny... 30 8.2 Kalkulačka... 31 8.3 Správce souborů... 31 9 Instalace aplikací... 34 9.1 Instalace... 34 9.2 Odinstalování... 34 9. Obsah Obsah... 1 1 Úvod... 1 1.2 Sdělení... 1 1.3 Bezpečnostní pokyny... 2 1.4 Zkratky / terminologie... 3 2 Úvod... 3 2.1 Příslušenství... 4 2.2 Použití a příprava... 4 2.3 Stavový řádek... 4 3 Uživatelská

Více

Rejstřík 1 Před prvním použitím 2 Konstrukce tabletu, ovládací tlačítka 3 Spuštění tabletu 4 Domovská obrazovka Androidu 5 Nastavení tabletu Ainol

Rejstřík 1 Před prvním použitím 2 Konstrukce tabletu, ovládací tlačítka 3 Spuštění tabletu 4 Domovská obrazovka Androidu 5 Nastavení tabletu Ainol Návod k obsluze Rejstřík 1 Před prvním použitím 2 Konstrukce tabletu, ovládací tlačítka 3 Spuštění tabletu 4 Domovská obrazovka Androidu 4.1 Přidávání nástrojů a zástupců na domovskou obrazovku 4.2 Nabídka

Více

TAB R105BK UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA

TAB R105BK UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA TAB R105BK UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA NAVŠTIVTE NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY WWW.GOCLEVER.COM A PROHLÉDNĚTE SI DALŠÍ VÝROBKY TAB, NAVIO, DVR, DVB-T Před instalací a prvním použitím si přečtěte tuto příručku. Obsah Důležité

Více

Uživatelská příručka. Joyplus DM-7G Dual SIM

Uživatelská příručka. Joyplus DM-7G Dual SIM Uživatelská příručka Joyplus DM-7G Dual SIM Uživatelská příručka Joyplus DM-7G POPIS ZAŘÍZENÍ Tlačítka a porty Joyplus DM-7G Upozornění: - Micro USB port slouží také k nabíjení zařízení. Připojte nabíjecí

Více

Rikomagic MK902 II. Uživatelská příručka CZ

Rikomagic MK902 II. Uživatelská příručka CZ Rikomagic MK902 II Uživatelská příručka CZ Děkujeme Vám za zakoupení Rikomagic MK902 II MK902 II je revoluční TV Box na bázi Android 4.4 KitKat s čtyřjádrovým procesorem RK3288 a grafikou Mali T764. S

Více

MANUÁL stránky 1 až 40 CZ

MANUÁL stránky 1 až 40 CZ MANUÁL stránky 1 až 40 ÚVODEM Vážený zákazníku, Děkujeme vám, že jste si zakoupili Android tablet Orin HD od společnosti Vonino. Než začnete zařízení používat, přečtěte si prosím pečlivě tento uživatelský

Více

Uživatelská příručka. UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA MultiPad2 Ultra Duo 8.0 3G (PMP7280C3G_Duo) 1. www.prestigio.com

Uživatelská příručka. UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA MultiPad2 Ultra Duo 8.0 3G (PMP7280C3G_Duo) 1. www.prestigio.com Uživatelská příručka UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA MultiPad2 Ultra Duo 8.0 3G (PMP7280C3G_Duo) 1 www.prestigio.com Všeobecné informace Vážení zákazníci, děkujeme, že jste si vybrali tablet Prestigio MultiPad2 Ultra

Více

MultiPad2 Prime DUO 8.0 PMP5780D_DUO Uživatelská příručka UŽIVATELS KÁ PŘÍRU

MultiPad2 Prime DUO 8.0 PMP5780D_DUO Uživatelská příručka UŽIVATELS KÁ PŘÍRU MultiPad2 Prime DUO 8.0 PMP5780D_DUO Tablet PC Uživatelská příručka www.prestigio.com UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA MultiPad2 PRIME DUO 8.0 (PMP5780D_DUO) 5 Společné informace Vážení zákazníci, děkujeme, že jste

Více

Uživatelská příručka pro mobilní telefony s ANDROIDEM 4.4.2.

Uživatelská příručka pro mobilní telefony s ANDROIDEM 4.4.2. Uživatelská příručka pro mobilní telefony s ANDROIDEM 4.4.2. verze 1.1 Obsah 1. ZÁKLADNÍ PŘEDSTAVENÍ... - 6-1.1. POPIS SPODNÍCH KLÁVES TELEFONU... - 6-1.2. WIDGETY... - 6-2. FUNKCE SMS/MMS A VOLÁNÍ...

Více

Uživatelský manuál CZ Joyplus DR-10

Uživatelský manuál CZ Joyplus DR-10 Uživatelský manuál CZ Joyplus DR-10 Uživatelská příručka Joyplus DR-10 OBSAH Obsah... 2 Popis zařízení... 3 Tlačítka a porty... 3 Bezpečnostní instrukce... 4 První zapnutí... 5 Použití nabíjecího adaptéru...

Více

Uživatelská příručka PocketBook SURFpad

Uživatelská příručka PocketBook SURFpad Uživatelská příručka PocketBook SURFpad Obsah 2 BEZPEČNOSTNÍ POKYNY 4 Podmínky pro skladování, přepravu a použití 4 Údržba 5 Bezpečnost RF 5 Používání 6 VZHLED 7 TECHNICKÉ SPECIFIKACE 8 ZÁKLADNÍ INFORMACE

Více

Uživatelský manuál CZ

Uživatelský manuál CZ Uživatelský manuál CZ Důležité upozornění:... 3 1. Tlačítka... 4 1.1 Dotykový panel... 4 1.2 POWER... 4 1.3 ESC... 4 1.4 Menu... 4 1.5 Hlasitost... 4 1.6 Sluchátka... 4 1.7 Video výstup... 4 1.8 TF karta...

Více

mytab 10 Návod mytab 10 NÁVOD Děkujeme, za nákup tabletu mytab. Tento návod je určen pro základní seznámení se službami a funkcemi tabletu mytab.

mytab 10 Návod mytab 10 NÁVOD Děkujeme, za nákup tabletu mytab. Tento návod je určen pro základní seznámení se službami a funkcemi tabletu mytab. mytab 10 NÁVOD Děkujeme, za nákup tabletu mytab. Tento návod je určen pro základní seznámení se službami a funkcemi tabletu mytab. Bez předchozího písemného souhlasu společnosti myphone nesmí být žádná

Více

GOCLEVER TAB I101. Uživatelská příručka. www.goclever.com

GOCLEVER TAB I101. Uživatelská příručka. www.goclever.com GOCLEVER TAB I101 Uživatelská příručka www.goclever.com Prohlášení o shodě Tímto GOCLEVER technologie prohlašuje, že výrobek splňuje základní požadavky a další ustanovení směrnice 199/5/WE. Ochrana životního

Více

Všechny značky a symboly jsou registrovány jejich vlastníky. Zákaz kopírování bez souhlasu ELKO TRADING, spol. s r.o. NAVON PLATINUM TABLET 10

Všechny značky a symboly jsou registrovány jejich vlastníky. Zákaz kopírování bez souhlasu ELKO TRADING, spol. s r.o. NAVON PLATINUM TABLET 10 NAVON PLATINUM TABLET 10 1 Obsah Přehled funkcí... 3 Příslušenství... 3 Tlačítka & porty... 3 Nabíjení baterie... 3 Instalace paměťové karty... 4 Přenesení souborů... 4 Zapínání/Vypínání... 4 Odemknutí

Více

Rejstřík. Vážený uživateli,

Rejstřík. Vážený uživateli, Rejstřík 1 Před prvním použitím 2 Spuštění GoTab 3 Domovská obrazovka Androidu 3.1 Přidávání nástrojů a zástupců na domovskou obrazovku 3.2 Nastavení tapety 3.3 Nabídka aplikace 4 Nastavení zařízení Yarvik

Více

Uživatelský manuál CZ. NextBook Premium 7SE/8SE Uživatelský manuál CZ

Uživatelský manuál CZ. NextBook Premium 7SE/8SE Uživatelský manuál CZ Uživatelský manuál CZ NextBook Premium 7SE/8SE Uživatelský manuál CZ 1 NextBook tablety (Android 4) OBSAH Obsah... 2 Popis zařízení... 3 Tlačítka a porty... 3 Bezpečnostní instrukce... 5 První zapnutí...

Více

KynectTAB 32013G. Uživatelská příručka

KynectTAB 32013G. Uživatelská příručka Uživatelská příručka 1 Vítejte 3 Důležité poznámky 3 Klávesy a funkce 4 I. Začínáme 6 1.1 Zapnutí a vypnutí vašeho tabletu KynectTAB 6 1.1.1 Zapnutí vašeho tabletu KynectTAB 6 1.1.2 Vypnutí vašeho tabletu

Více

SM-N910C SM-N910F SM-N910H. Uživatelská příručka. Czech. 01/2015. Rev.1.0. www.samsung.com

SM-N910C SM-N910F SM-N910H. Uživatelská příručka. Czech. 01/2015. Rev.1.0. www.samsung.com SM-N910C SM-N910F SM-N910H Uživatelská příručka Czech. 01/2015. Rev.1.0 www.samsung.com Obsah Nejdříve si přečtěte Úvodní informace 7 Obsah balení 8 Rozvržení zařízení 10 S Pen 13 Používání SIM nebo USIM

Více

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA CZ UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA 10" LCD DVR MONITOR + 4 CH H.264 LAN DVR + 4 X IR LED KAMERA SET KATALÓGOVÉ ČÍSLO: DL1004+4XC137+HDD Děkujeme Vám, že jste si zakoupili námi distribuovaný, moderní sledovací systém

Více

LG-GD880. Uživatelská příručka ČESKY SLOVENSKY ENGLISH. www.lgmobile.com P/NO : MMBB0000000 (1.0) H

LG-GD880. Uživatelská příručka ČESKY SLOVENSKY ENGLISH. www.lgmobile.com P/NO : MMBB0000000 (1.0) H ČESKY SLOVENSKY ENGLISH Všeobecné dotazy 810 555 810 * Před voláním se ujistěte, že máte správné číslo. Všeobecné otázky

Více

Vážený zákazníku, Děkujeme, že jste si vybral mobilní telefon značky EVOLVE s operačním systémem Android 4.1.

Vážený zákazníku, Děkujeme, že jste si vybral mobilní telefon značky EVOLVE s operačním systémem Android 4.1. Vážený zákazníku, Děkujeme, že jste si vybral mobilní telefon značky s operačním systémem Android 4.1. Doporučení pro péči o telefon a jeho bezpečné použití tento telefon je složité elektronické zařízení,

Více