Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108."

Transkript

1 up!

2 02 03 Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108.

3 04 05 Na up! se můžete těšit z několika důvodů. Přestože jeho vnější rozměry jsou malé, velkorysé je to, co se za nimi skrývá: například velmi kvalitní design nebo moderní technologie, které se v tak kompaktním automobilu objevují vůbec poprvé. Rovněž jeho každodenní využití přináší spoustu pohodlí, a to díky precizně promyšlené funkčnosti. Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108.

4 06 07 Na pouhých 3,54 m ukazuje up! nejmodernější interpretaci výrazových prostředků designu automobilů Volkswagen: například charakteristicky tvarovaná boční okna, jedinečná kola z lehké slitiny nebo zcela prosklené dveře zavazadlového prostoru. Znaky typickými pro automobily Volkswagen jsou také průběžné horizontální linie čela vozu nebo tvarově čisté plochy boků karoserie. Výsledkem je design, který nezaujme jen na první pohled, ale moderním dojmem působí i po mnoha letech. Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108.

5 Ať v dvoudveřovém* nebo čtyřdveřovém provedení, ve voze up! na Vás za každými dveřmi čeká neuvěřitelná spousta prostoru. Přesto zde však najdete jemný rozdíl. Zatímco u dvoudveřového provedení spodní linie oken směrem dozadu dynamicky stoupá, u čtyřdveřové varianty probíhá vodorovně. Díky tomu mohou mít okna zadních dveří větší plochu a cestující na zadních místech mají pocit většího prostoru. * Dvoudveřová karoserie není v nabídce pro Českou republiku. Na pouhých 3,54 m ukazuje up! nejmodernější interpretaci výrazových prostředků designu automobilů Volkswagen: například charakteristicky tvarovaná boční okna, jedinečná kola z lehké slitiny nebo zcela prosklené dveře zavazadlového prostoru. Znaky typickými pro automobily Volkswagen jsou také průběžné horizontální linie čela vozu nebo tvarově čisté plochy boků karoserie. Výsledkem je design, který nezaujme jen na první pohled, ale moderním dojmem působí i po mnoha letech. Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108.

6 up! je plnohodnotný čtyřmístný automobil s dostatkem komfortu i prostoru Objem zavazadlového prostoru při nesklopených zadních sedadlech činí 251 litrů, což je nejlepší hodnota v této automobilové třídě. up! je radost, o kterou se můžete podělit až se třemi dalšími spolujezdci. Nabízí více místa než kterýkoliv jiný automobil v této třídě a k tomu ještě spoustu odkládacích prostor. Od výbavové linie move up! je navíc k dispozici mimořádně variabilní zavazadlový prostor: lavice zadního sedadla je dělitelná a sklopná a podlaha zavazadlového prostoru může být nastavena ve dvou rovinách vznikne tak buď maximální úložný prostor, nebo zcela rovná ložná plocha. Je zde zkrátka neuvěřitelná spousta místa pro každého a pro vše od malých dětí až po velké nákupy. Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108. Pro vytvoření většího zavazadlového prostoru je zadní sedadlo v závislosti na linii výbavy dělené nebo zcela sklopné. Při transportu neskladných nebo velmi dlouhých předmětů je možné zcela sklopit opěradlo sedadla spolujezdce.

7 INDIVIDUALITA VE VELKÉM STYLU Abyste se ve voze up! cítili tak dobře, jak je to jen možné, můžete si jej vybavit přesně podle Vašich přání. Základem, ze kterého můžete vycházet, jsou výbavové linie take up!, move up! a high up! a model cross up! take up! move up! high up! cross up! To co činí up! velkým a výjimečným, je k dispozici již v základní výbavě: například velká využitelnost díky spoustě promyšlených úložných prostor a rozsáhlá bezpečnostní výbava, která mimo jiné zahrnuje čtyři airbagy, nebo komfort mimořádně pohodlných integrálních sedadel. Součástí sériové výbavy je také příprava pro rádio. A kdyby snad ještě nějaké přání zůstalo nesplněné, máte mnoho možností, jak můžete svůj take up! dále vylepšit. Při pohledu zvenčí poznáte linii výbavy move up! podle krytů vnějších zpětných zrcátek a madel klik dveří lakovaných v barvě vozu. Hodnotu interiéru navyšují černé leštěné dekory a speciální potahové látky. Sériový komfortní paket přispívá k pohodlí cestujících mnoha prvky, jako např. elektrickým ovládáním oken předních dveří nebo centrálním zamykáním. Součástí bezpečnostní výbavy je elektronický stabilizační systém. Linie high up! vděčí za své jméno nejrozsáhlejším možnostem individualizace a bohaté sériové výbavě. K ní patří např. patnáctipalcová kola z lehké slitiny spoke, mlhové světlomety, klimatizace, rádio s podporou MP3, volant potažený kůží, vyhřívaná přední sedadla a palubní počítač. V interiéru můžete vybírat z několika vzorů potahových látek a kvalitních palubních desek s integrovaným přístrojovým panelem. Řada interiérových prvků je navíc zdobena chromem. Nový cross up! s motorem o výkonu 55 kw* má díky podvozku zvýšenému o 15 mm, rozšířeným blatníkům a prahům v antracitově černé barvě i výrazným nárazníkům vpředu i vzadu ty nejvyšší ambice. Mlhové světlomety se postarají o dobrou viditelnost za špatných povětrnostních podmínek. Magnetem pro pohledy okolí jsou pak podélné střešní nosiče, šestnáctipalcová kola z lehké slitiny cross a vnější zpětná zrcátka lakovaná stříbrnou metalízou light silver. Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108. * Motor 1,0 l, 55 kw (75 k): Spotřeba paliva (l/100 km): město 5,8; mimo město od 4,1; kombinovaný provoz 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 109; energetická třída: C. Více informací o modelu cross up! najdete na stranách

8 LAKY 06 Pro up! si můžete zvolit jeden z osmi laků. Ať se však rozhodnete pro kterýkoli z nich, výsledkem bude vždy jeho vysoká kvalita a dlouhá trvanlivost, jež jsou zaručeny náročným procesem lakování a dokonalou protikorozní ochranou Základní lak červená (G2) SO 02. Základní lak bílá (B4) S 03. Základní lak modrá (D7) S 04. Metalíza light silver (8E) SO 05. Metalíza dark silver (K5) SO 06. Metalíza dark blue (Z2) SO 07. Lak s perleťovým efektem bílá pearl (0R) SO 08. Lak s perleťovým efektem černá pearl (2T) SO Sériová výbava/take up! S Sériově pro move up! M Sériově pro high up! H Výbava za příplatek SO Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108.

9 KOLA Ať se rozhodnete pro kola s celoplošnými kryty nebo pro kola z lehké slitiny, pro velikost čtrnáct, patnáct či šestnáct palců, pro kola sportovní nebo elegantní jedno budou mít vždy společné: design každého z nich byl vytvořen speciálně pro up! Ocelové kolo s celoplošným krytem, 5 J x 14, pneumatika Ocelové kolo s celoplošným krytem, 5 J x 14, pneumatika 165/70 R Kolo z lehké slitiny spoke, 5,5 J x 15, pneumatika Kolo z lehké slitiny spoke anthracite, 5,5 J x 15, pneumatika Kolo z lehké slitiny waffle, 5,5 J x 15, pneumatika 185/55 R /70 R 14. S S, pouze pro BlueMotion Technology M 185/55 R 15. H 185/55 R 15. SO, pouze pro výbavu high up! SO, pouze pro výbavu move up! Kolo z lehké slitiny classic 1), Kolo z lehké slitiny classic white 1) Kolo z lehké slitiny upsilon 2), Kolo z lehké slitiny triangle 1), Kolo z lehké slitiny triangle black 1), Kolo z lehké slitiny polygon 1), J x 16, pneumatika 185/50 R 16. s bílým krytem středu, 6 J x 16, 6 J x 16, pneumatika 185/50 R 16. N 6 J x 16, pneumatika 185/50 R 16. N 6 J x 16, pneumatika 185/50 R 16. SO 6,5 J x 17, pneumatika 195/40 R 17. N SO, pouze pro výbavu high up! pneumatika 185/50 R 16. N 1) Nabídka firmy Volkswagen R GmbH. 2) Originální příslušenství Volkswagen se vztahuje pouze na německý trh. O odchylkách pro Českou republiku se prosím informujte u svého prodejce automobilů Volkswagen. Další informace získáte na Naše automobily jsou sériově vybaveny letními pneumatikami. Pro zimní období je nutné respektovat zákonnou úpravu. O zimní výbavě se prosím poraďte se svým prodejcem automobilů značky Volkswagen. Kola vyobrazená na stranách 18 a 19 nejsou v nabídce pro model cross up! Kola určená pro tento model najdete na stranách Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108. Sériová výbava/take up! S Sériově pro move up! M Sériově pro high up! H Výbava za příplatek SO Není v nabídce pro Českou republiku N

10 20 21 Každý up! vyrábíme s maximální pečlivostí. Můžete to pocítit na vlastní kůži podle použitých materiálů a jejich zpracování. Navíc máte k dispozici i širokou nabídku výbavy a designů a rozsáhlé možnosti individuálního přizpůsobení. Abyste se však cítili nejenom pohodlně, ale také okamžitě našli vše, co potřebujete, je každý spínač a každý přístroj přesně tam, kde jej intuitivně očekáváte. Kromě potěšení pro Váš zrak jde i o důležitý příspěvek k bezpečné a uvolněné jízdě. Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108.

11 PANELY PALUBNÍ DESKY Panely palubní desky vnášejí do interiéru barevné akcenty. V závislosti na linii výbavy jsou k dispozici varianty barevného provedení béžová grained, stříbrná metalíza dark, červená, černá perleť pearl, bílá perleť pearl, modrá a bílá pure. Dolní panel palubní desky je vyveden v jedné ze dvou barev v závislosti na barvě zvoleného polstrování buď v béžové, nebo v barvě anthracite spodní panel palubní desky: béžová, horní panel palubní desky: bílá pure H spodní panel palubní desky: béžová, horní panel palubní desky: bílá pearl H spodní panel palubní desky: anthracite, horní panel palubní desky: červená H spodní panel palubní desky: anthracite, horní panel palubní desky: modrá H spodní panel palubní desky: anthracite, horní panel palubní desky: bílá pearl H spodní panel palubní desky: béžová, horní panel palubní desky: béžová grained M spodní panel palubní desky: béžová, horní panel palubní desky: červená H spodní panel palubní desky: béžová, horní panel palubní desky: stříbrná metalíza dark H spodní panel palubní desky: béžová, horní panel palubní desky: černá pearl H spodní panel palubní desky: anthracite, horní panel palubní desky: bílá pure H spodní panel palubní desky: anthracite, horní panel palubní desky: stříbrná metalíza dark H spodní panel palubní desky: anthracite, horní panel palubní desky: černá pearl M H Sériová výbava/take up! S Sériově pro move up! M Sériově pro high up! H Výbava za příplatek SO Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108.

12 SEDADLA Linie výbavy, resp. model Potahová látka Horní panel palubní desky bílá (B4) modrá (D7) červená (G2) stříbrná metalíza light silver (8E) stříbrná metalíza dark silver (K5) modrá metalíza dark blue (Z2) bílá pearl (0R) černá pearl (2T) Dolní panel palubní desky Koberce Čalounění stropu KOMBINACE take up! Látkové potahy dots anthracite (JM) anthracite černá světle šedá V interiéru na Vás čekají integrální sedadla, která jsou nejen pohodlná, ale současně potěší i Váš zrak. Jejich design a barevnost se liší v závislosti na výbavové linii. 01. Látkové potahy dots, anthracite (JM) S 02. Látkové potahy structure, anthracite (JI/JM) M 03. Látkové potahy structure, černá denim béžová (JS) M 04. Látkové potahy dots, černá anthracite (JK) H 05. Látkové potahy dots, béžová šedá čevená salsa (JT) H 06. Látkové potahy dots, béžová šedá hnědá (JV) H 07. Potahy z umělé kůže squares, anthracite (OO)* SO Sériová výbava/take up! S Sériově pro move up! M Sériově pro high up! H Výbava za příplatek SO Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108. Výše uvedené potahové látky nejsou v nabídce pro model cross up! Individuální potahové látky pro model cross up! najdete na straně 44. * Výbava za příplatek. Lze získat jako součást paketu leatherette Volkswagen Exclusive. Nabídka firmy Volkswagen R GmbH. Není v nabídce pro model take up! move up! high up! cross up! Látkové potahy structure anthracite (JI) béžová grained béžová černá světle šedá anthracite (JM) černá pearl anthracite černá světle šedá černá denim béžová (JS) béžová grained béžová černá světle šedá Potahy z umělé kůže squares 1) anthracite (OO) černá pearl anthracite černá světle šedá Látkové potahy dots černá anthracite (JK) bílá pure anthracite černá světle šedá červená anthracite černá světle šedá stříbr. metal. dark anthracite černá světle šedá modrá anthracite černá světle šedá bílá pearl anthracite černá světle šedá černá pearl anthracite černá světle šedá béžová šedá hnědá (JV) bílá pure béžová černá světle šedá stříbr. metal. dark béžová černá světle šedá bílá pearl béžová černá světle šedá černá pearl béžová černá světle šedá béžová šedá červená salsa (JT) bílá pure béžová černá světle šedá červená béžová černá světle šedá stříbr. metal. dark béžová černá světle šedá bílá pearl béžová černá světle šedá černá pearl béžová černá světle šedá Potahy z umělé kůže squares 1) anthracite (OO) bílá pure anthracite černá světle šedá červená anthracite černá světle šedá stříbr. metal. dark anthracite černá světle šedá modrá anthracite černá světle šedá bílá pearl anthracite černá světle šedá černá pearl anthracite černá světle šedá Látkové potahy cross anthracite quarz (JO) červená anthracite černá světle šedá stříbr. metal. dark anthracite černá světle šedá černá pearl anthracite černá světle šedá červená quarz (JC) červená anthracite černá světle šedá Sériová výbava Výbava za příplatek Tato kombinace se nedodává. 1) Výbava za příplatek. Nabídka firmy Volkswagen R GmbH. Lze získat jako součást paketu leatherette Volkswagen Exclusive. Vyobrazení na těchto stranách jsou pouze orientační, protože tiskové barvy nemohou vyjádřit sytost a brilanci laků ani krásu a příjemnost čalounění tak, jak vypadají ve skutečnosti. Vozidla vyobrazená v tomto katalogu jsou částečně vybavena příplatkovou výbavou. Údaje o vzhledu, výkonech, rozměrech a hmotnostech, spotřebě pohonných hmot a provozních nákladech automobilu vycházejí z podmínek německého trhu a odpovídají stavu v době tisku tohoto katalogu. Na případné odchylky pro Českou republiku se prosím informujte u svého prodejce automobilů Volkswagen. Změny vyhrazeny. Skutečnost, že značka není v tomto dokumentu označena, nelze vykládat tak, že není registrovanou značkou a/nebo že by mohla být použita bez předchozího písemného svolení akciové společnosti Volkswagen. Volkswagen zajišťuje zpětný odběr a recyklaci starých vozů. Všechny vozy Volkswagen jsou proto ekologicky recyklovatelné a při splnění zákonných předpokladů mohou být bezplatně odevzdány k recyklaci. Bližší informace obdržíte u svého prodejce automobilů Volkswagen, na internetové adrese nebo na telefonní lince 0800 VOLKSWAGEN ( ), která je v rámci Německa bezplatná.

13 EXISTUJE POKROK, KTERÝ JE DOST VELKÝ PRO KAŽDÉHO. FUNKCE NOUZOVÉHO BRZDĚNÍ CITY up! je prvním automobilem v této automobilové třídě, jehož výbava zahrnuje funkci nouzového brzdění City, která je cenným příspěvkem k bezpečnosti jízdy. Systém prostřednictvím laserového senzoru v horní části čelního skla sleduje vpředu jedoucí vozidla a překážky v dosahu do deseti metrů před vozem. Systém je funkční při rychlosti do 30 km/h a v případě nebezpečí vyvine v rámci daných možností tak vysoký brzdný tlak, že v mnoha situacích sníží následky kolize na minimum nebo v ideálním případě kolizi zcela zabrání. ELEKTRONICKÝ STABILIZAČNÍ SYSTÉM Elektronický stabilizační systém může v kritických jízdních situacích v rámci daných možností zabránit smyku automobilu prostřednictvím cíleného zásahu do řídicího systému motoru a brzd.* M H SO PARKPILOT Systém ParkPilot Vás při parkování v rámci daných možností varuje prostřednictvím akustických signálů před překážkami za vozem: čím kratší je vzdálenost překážky od ultrazvukových senzorů, tím vyšší je frekvence varovných tónů. Ve spojení s přenosným navigačním a infotainment systémem maps + more, který je dodáván na přání, máte k dispozici také optické informace. SO, ne pro výbavu take up! SO KONTROLA POKLESU TLAKU V PNEUMATIKÁCH Kontrola poklesu tlaku vzduchu v pneumatikách podporuje řidiče při sledování stavu nahuštění jednotlivých kol. Díky permanentní kontrole tlaku vzduchu v pneumatikách je zajištěna vysoká bezpečnost. Správný tlak vzduchu v kolech AIRBAGY Kromě čelních airbagů pro řidiče a spolujezdce jsou součástí sériové výbavy také velkoplošné boční airbagy. V případě nehody chrání hlavu a hrudník cestujících na předních místech. S TO VŠE NAJDETE V NEJBEZPEČNĚJ- ŠÍM VOZE TÉTO AUTOMOBILOVÉ TŘÍDY. prodlužuje životnost pneumatik a současně přispívá k nižší Uvedení co možná největšího 3,54 m množství inovací do praxe je silnou stránkou našich techniků. Proto je up! skutečným symbolem. Jeho výbava zahrnuje spotřebě paliva. S řadu opatření, která činí jízdu komfortnější, efektivnější a hlavně bezpečnější. A právě v tom tkví skutečná velikost vozu up! Sériová výbava/take up! S Sériově pro move up! M Sériově pro high up! H Výbava za příplatek SO Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108. * I přesto je však nutné dbát na zásady bezpečné jízdy, protože ani elektronický stabilizační systém nedokáže zrušit platnost fyzikálních zákonů.

14 THINK BLUE. Kdo vyrábí automobily, nese odpovědnost. Za své zákazníky i za životní prostředí. Pro Volkswagen jsou proto stálost a trvalé hodnoty podnikatelským cílem, a tedy i něčím víc než jen pouhým ušlechtilým úmyslem. Chceme méně mluvit a více konat, a to každý den. Říkáme tomu Think Blue. Myslet modře. Zvláštností na Think Blue. je, že se tohoto procesu můžete zúčastnit i Vy. Chceme totiž společně s Vámi přispět k vyšší odpovědnosti při jízdě automobilem a k ohleduplnějšímu chování vůči životnímu prostředí obecně, nejen v autě, ale i všude mimo něj. S našimi BlueMotion Technologies určujeme již dnes nová měřítka v silničním provozu. Výroba automobilů, které produkují méně CO 2, aniž by bylo nutno rezignovat na komfort a každodenní využitelnost, je však pro nás pouhým začátkem. Prostřednictvím řady inovací, sahajících od naftových a benzinových motorů s nízkou spotřebou i emisemi, přes nejrůznější technologie směřující k dalším úsporám paliva až po celé modely BlueMotion, chceme podpořit řidiče vozů značky Volkswagen a zároveň umožnit šetrné využívání přírodních zdrojů. Našich společných cílů můžeme totiž dosáhnout jen díky společnému myšlení a jednání. Více informací na BLUEMOTION TECHNOLOGY* Opatření BlueMotion Technology *, mezi která patří využívání energie uvolněné při brzdění, systém Start-Stop a pneumatiky se sníženým valivým odporem, zajišťují ještě nižší spotřebu paliva a emise CO 2. VYUŽITÍ ENERGIE ZÍSKANÉ PŘI BRZDĚNÍ SYSTÉM START-STOP PNEUMATIKY SE SNÍŽENÝM ODPOREM TRENÉR THINK BLUE. Díky systému využívání energie uvolněné Systém Start-Stop se stará o to, aby motor Pneumatiky mají optimalizovaný valivý Trenér Think Blue. je součástí navigačního a infotain- při brzdění je energie získaná při zpoma- byl v činnosti pouze v případě, kdy je to odpor a ve srovnání s modely bez Blue- ment systému maps + more, jenž Vám pomáhá při lování ukládána do akumulátoru vozu. skutečně nutné. Proto v situacích, kdy je Motion Technology je u nich také mírně úsporné jízdě, která je šetrná k životnímu prostředí. Dis- Snižuje se tak zatížení motoru, což vede automobil v klidu, například při stání na zvýšen tlak vzduchu. Přispívají tak rovněž plej na základě statistiky zobrazuje aktuální spotřebu ke snížení spotřeby paliva. červenou, systém automaticky motor vypne ke snížení spotřeby paliva a emisí CO 2. a dává tipy pro úsporný způsob jízdy. Detailní informace a po sešlápnutí pedálu spojky jej opět na- o systému maps + more najdete na straně 38. startuje. Lze jej deaktivovat pomocí tlačítka. * BlueMotion Technology není v nabídce pro Českou republiku. Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108.

15 TANKUJTE JINAK: TANKUJTE MÉNĚ ČASTO. Díky úspornému pohonu na zemní plyn a mnoha opatřením BlueMotion Technology zatěžuje model eco up! výrazně méně jak životní prostředí, tak Vaši peněženku. Zemní plyn je podstatně výhodnější než benzin nebo nafta a při spotřebě pouhých 2,9 kg na 100 km může snížit náklady na palivo až o 50 procent. A to zcela bez komplikací. Tankovat můžete u více než 60 tankovacích stanic po celé republice. A jejich počet neustále roste. JEZDĚTE NEUVĚŘITELNĚ: NEUVĚŘITELNĚ ČISTĚ. eco up! dosahuje s pouhými 79 g/km nejlepší úrovně emisí ve své automobilové třídě. K dosažení této hodnoty přispívají nejen moderní technologie, ale zejména podstata principu Think Blue. automobilky Volkswagen vyjadřující odpovědnost při jízdě automobilem. Připojte se i Vy k našemu úsilí o ochranu životního prostředí. Více se dozvíte na OBSAH NÁDRŽE 220 km 10 l BENZIN 11 kg CNG D O J E Z D O V Á V Z D Á L E N O S T km Na obrázku je model 1.0 EcoFuel BlueMotion Technology: Spotřeba paliva (kg/100 km) [m 3 /100 km]: město 3,6 [5,5]; mimo město 2,5 [3,8]; kombinovaný provoz 2,9 [4,4]. Emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz 79. Energetická třída: A+.

16 MOTORY S vozem up! budete již dnes jezdit velmi ekonomicky. Důvodem je nejen jeho nízká hmotnost, ale také velmi efektivní technologie pohonných jednotek. Odpovědí na každodenní výzvy městského provozu jsou motory, které jsou těmto podmínkám optimálně přizpůsobené Benzinové motory 44 kw (60 k) 44 kw (60 k) 6) BlueMotion Technology 55 kw (75 k) 3) 55 kw (75 k)3), 6) BlueMotion Technology Spotřeba paliva (l/100 km) 1) s manuální převodovkou: 5stupňovou 5stupňovou 5stupňovou 7) 5stupňovou město 5,6 5,0 5,9 5,1 mimo město 3,9 3,6 4,0 3,7 kombinovaný provoz 4,5 4,1 4,7 4,2 se sekvenční převodovkou ASG: 5stupňovou 5stupňovou město 5,3 5,5 mimo město 3,9 4,0 kombinovaný provoz 4,4 4,5 Emise CO 2 kombinace (g/km) 1) s manuální převodovkou: se sekvenční převodovkou ASG: Energetická třída 2) s manuální převodovkou: C B C B se sekvenční převodovkou ASG: C C 50 kw (68 k) EcoFuel EcoFuel/Motor na stlačený zemní plyn BlueMotion Technology Spotřeba paliva zemní plyn CNG 4) (kg/100 km) 5) s manuální převodovkou: 5stupňovou město 3,6 mimo město 2,5 kombinovaný provoz 2,9 Spotřeba paliva zemní plyn CNG 4) (m 3 /100 km) 5) s manuální převodovkou: 5stupňovou město 5,5 mimo město 3,8 kombinovaný provoz 4,4 Emise CO 2 kombinace (g/km) 1), 5) s manuální převodovkou: 79 Energetická třída 2) s manuální převodovkou: A+ SEKVENČNÍ PŘEVODOVKA ASG Chovejte se v hektickém prostředí městského provozu zcela uvolněně. Sekvenční převodovka ASG Vás zbaví nutnosti řazení a ovládání pedálu spojky. Převodovka podle aktuální jízdní situace zvolí optimální převodový stupeň i okamžik řazení a ve srovnání s již úspornou manuální převodovkou ještě více snižuje spotřebu paliva. Navíc můžete kdykoliv přepnout do módu manuálního řazení. Údaje o výkonu a spotřebě paliva předpokládají použití benzinu s oktanovým číslem 95 podle normy DIN EN 228. Při provozu je v zásadě možné použít bezolovnatý benzin s oktanovým číslem 95 s maximálním podílem etanolu do 10 procent. Podrobné informace o kompatibilitě paliva E10 najdete na nebo na 1) Uvedené hodnoty jsou získávány předepsaným způsobem měření. Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky, ale slouží pouze pro účely srovnání jednotlivých typů vozidel. Spotřeba paliva a emise CO2 konkrétního vozidla závisí nejen na hospodárném využití paliva, ale jsou ovlivněny také způsobem jízdy a dalšími netechnickými faktory (např. okolními podmínkami). Dodatečná výbava a příslušenství (nástavby, pneumatiky atd.) mohou mít za následek změnu jízdních parametrů, např. hmotnosti, valivého odporu či aerodynamických vlastností, a mohou tak kromě počasí a podmínek v dopravě rovněž ovlivnit spotřebu paliva a výkon. Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 jsou získány jako aritmetický průměr měření a mohou se lišit v závislosti na zvoleném formátu pneumatik a použití prvků výbavy na přání. Podle pokynů směrnice ES 1999/94, v platném znění, je návod na měření spotřeby paliva, emisí CO2 a energetické spotřeby, který obsahuje údaje pro všechny nové modely osobních automobilů, zdarma k dostání na všech prodejních místech v rámci celé Evropské unie. 2) Energetické třídy hodnotí vozidla podle produkovaných emisí CO2 při zohlednění jejich užitečné hmotnosti. Automobily, které dosahují průměrných hodnot, jsou zařazeny do třídy D. Vozidla, jež dosahují lepších hodnot, než je aktuální průměr, jsou klasifikována do třídy A+, A, B nebo C a ta, jejichž hodnoty jsou vyšší než současný průměr, jsou zařazena do třídy E, F nebo G. 3) Není v nabídce pro výbavu take up! 4) Kvalita plynu H nebo L. 5) Udávané hodnoty se vztahují na H-plyn. Při použití L-plynu mohou vycházet jiné hodnoty pro výkon, točivý moment, jízdní výkony a spotřebu. Šíře rozpětí hodnot spotřeby vychází z hmotnosti prázdného vozidla s dodatečnou výbavou. 6) Není v nabídce pro Českou republiku. 7) Pro model cross up! platí odlišné hodnoty: Spotřeba paliva (l/100 km): město 5,8; mimo město 4,1; kombinovaný provoz 4,7. Emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz 109. Energetická třída: C.

17 Ať jsou to první jarní sluneční paprsky nebo vlahý letní podvečer pod širým nebem up! má výjimečný smysl pro okamžiky, které jsou k nezaplacení. Výbava na přání proto zahrnuje panoramatické výklopné a posuvné střešní okno, jehož plocha je mnohem větší než u běžného střešního okna. Jeho zásluhou je interiér vozu dokonale prosvětlen a současně je zajištěn i přísun čerstvého vzduchu. Panoramatické střešní okno, vybavené sluneční žaluzií a ochranou proti přivření, lze plynule otevřít nebo vyklopit Pro vůz up! jsme vytvořili pakety výbavy, které se budou náležitým způsobem starat o Vaše pohodlí, podporu při řízení a zábavu. PAKET COMFORT COOL & SOUND DRIVE PACK WINTER PACK 4 DVEŘE PAKET LEATHERETTE * VOLKSWAGEN EXCLUSIVE PAKET CHROM * VOLKSWAGEN EXCLUSIVE SPORTOVNÍ PAKET* TRIANGLE BLACK SPORTOVNÍ PAKET* POLYGON Tento paket kromě jiného zahrnuje elek- Dvě nepostradatelné výbavy v jednom Ať jedete v hustém městském provozu Zárukou většího komfortu a bezpečnosti up! se čtyřmi dveřmi usnadňuje nejenom Obsahuje vysoce kvalitní čalounění sedadel K umocnění lesku Vašeho vozu přispívají chro- Sportovní design šestnáctipalcových kol Sportovní podvozek, černé čalounění stropu, trické ovládání oken dveří, centrální paketu: klimatizace a rádio RCD 215 nebo po dálnici, s tempomatem, systé- v chladných obdobích roku jsou vyhří- nastupování, ale i nakládání a vykládání squares z umělé kůže s bílými ozdobnými lemy mované kryty vnějších zpětných zrcátek a boční z lehké slitiny triangle black propůjčuje zatmavené sklo dveří zavazadlového pro- zamykání s dálkovým ovládáním s CD přehrávačem s podporou formátu mem ParkPilot pro kontrolu prostoru vaná přední sedadla, elektricky nastavi- rozměrnějších předmětů. Také instalace a logy up! na opěradlech. Jeho součástí je také ochranné lišty. Dalším prvkem, který přitahuje vozu více dynamiky, a to jak vizuálně, tak storu a zadních bočních dveří, stejně jako a výškově nastavitelné sedadlo MP3, rozhraním AUX-IN, dvěma repro- za vozem a multifunkčním displejem telná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka dětských sedaček na zadní sedadlo je vyhřívání předních sedadel, další interiérové prvky pohledy okolí, jsou chromované lemy mlhových i z hlediska jeho jízdních vlastností. Součástí speciálně pro up! navržená obzvláště řidiče. M H C SO duktory a výkonem 2x 20 W. Pro Českou palubního počítače bude Vaše cestování a mlhové světlomety. u této varianty mnohem pohodlnější. potažené kůží a kvalitní textilní koberce s černo- světlometů. paketu je také sportovní podvozek, zatma- velká sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny republiku se tyto výbavy dodávají v rámci daných možností a v závislosti H SO, ne pro výbavu take up! Výklopná zadní boční okna zajistí přísun bílým olemováním. SO, ne pro výbavu take up! SO, pouze pro výbavu high up! vené sklo zadních dveří, černé čalounění polygon podtrhují sportovní vzhled Vašeho samostatně. H C SO na sklonu stoupání či klesání mnohem čerstvého vzduchu do interiéru. S stropu a zatmavená zadní boční okna. SO vozu up! N jednodušší. SO, ne pro výbavu take up! Sériová výbava/take up! S Sériově pro move up! M Sériově pro high up! H Sériově pro cross up! C Výbava za příplatek SO Není v nabídce pro ČR N Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108. Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108. * Nabídka firmy Volkswagen R GmbH.

18 Zajímavým prvkem výbavy na přání je přenosný navigační a infotainment systém maps + more, který je možné získat v kombinaci s rádiem RCD 215. Systém spojuje veškeré informační a komunikační funkce a dokonale integruje uživatelská i předdefinovaná data. 01 Zobrazení a ovládání se uskutečňuje prostřednictvím 01. Automobil. V této sekci se dozvíte vše o otáčkách motoru, vnější teplotě, barevného dotykového displeje. C SO spotřebě paliva a ve spojení s paketem plus o odstupu při parkování. 02. Think Blue. Trainer. Trenér Think Blue. představuje pro Volkswagen konkrétní cíl dosažení ekologicky udržitelné jízdy automobilem. Systém maps + more k tomuto cíli prakticky přispívá tím, že po každé jízdě provede její analýzu a připraví cenné tipy ke zlepšení ekologického způsobu cestování. 03. Média. Pod touto položkou se skrývá celý svět hudby. Zahrnuje funkce rádia, ovládání slotu pro SD karty do kapacity 32 GB a funkce přehrávače skladeb ve formátu MP Navigace. Srdcem systému maps + more je integrovaný navigační systém, k jehož výbavě patří například hlasové ovládání, kniha jízd, mód pro chodce a cyklisty, poznávací a oblíbené funkce, stejně jako databáze více než dvou milionů různých cílů po celé Evropě. 05. Telefon. Prostřednictvím bluetooth handsfree s hlasovým ovládáním můžete v průběhu jízdy pohodlně komunikovat. Sériová výbava/take up! S Sériově pro move up! M Sériově pro high up! H Sériově pro cross up! C Výbava za příplatek SO Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108.

19 AUDIOSYSTÉM FENDER 02 SLUŽBA GARMIN LIVE GARMIN Důležité informace přijdou vhod zejména v situaci, kdy je člověk potřebuje. GARMIN je bezplatný software, díky kterému můžete aktualizovat Váš Zde jede dokonalá hudba! Exkluzivní audiosystém, jenž byl A to nejlépe okamžitě. Se službou Garmin Live budete mít vždy ta nejaktuál- přenosný navigační a infotainment systém maps + more nebo rozšířit jeho vyladěn kultovním výrobcem kytar Fender a jehož součástí nější data. Traffic Live (informace o dopravě), Local Search (vyhledávání lokálních cílů) a Weather Live (aktuální předpověď počasí) Vám poskytnou funkce. Řidiči vozů up! si tak mohou bezpečně stáhnout aktualizovaná data map, řadu bezplatných služeb a aktualizace softwaru, stejně jako data pro je šest reproduktorů, promění Váš up! ve skutečný hudební zázrak veškeré informace, které budete v průběhu jízdy potřebovat. Ovládání pří- přístroj maps + more. Současně získají přístup k praktickým aplikacím, jako stroje je přitom velmi jednoduché přes bluetooth propojíte navigaci je radiostanice up! či textový editor Notepad light, dále kapesní baterku 01. Jádrem audiosystému Fender je integrované rádio Garmin s Vaším mobilním telefonem a získáte tak přístup k internetu. Službu s vysokou svítivostí a mnoho dalšího. RCD 215 vybavené příjmem digitálního vysílání DAB+, které Garmin Live si můžete nezávazně bezplatně vyzkoušet po dobu čtyř týdnů. přijímá i digitálně vysílané stanice a informace o aktuální Další informace získáte na adrese dopravní situaci. SO 02. O dokonalý a intenzivní zvuk na délce pouhých 3,54 m Služby Live pro maps + more mohou být využívány pouze prostřednictvím mobilních telefonů (s podporou bluetooth), které pracují s operačním systémem ios od verze 4.0, nebo pomocí vybraných modelů se systémem Android od verze 3.0. V závislosti na Vašem tarifu může být připojení přes bluetooth se postarají dvě dvojice výškových reproduktorů umístěné v trojúhelnících proti vnějším zpětným zrcátkům a vzadu v bočním obložení, hlubokotónové reproduktory vpředu i vzadu a navíc také subwoofer, stejně jako zesilovač omezeno operátorem mobilní sítě. Seznam kompatibilních mobilních telefonů najdete na stránce o výkonu 300 wattů. SO 01

20 Nový Malý je teď ještě všestrannější: nový cross up! je stejně kompaktní a účelný jako jeho sourozenci, avšak díky své výbavě probouzí ještě větší touhu po dobrodružství Motor 1,0 l, 55 kw (75 k): Spotřeba paliva (l/100 km): město 5,8; mimo město od 4,1; kombinovaný provoz 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 109; energetická třída: C.

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nový Caddy

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nový Caddy Technická data Platná pro modelový rok 2016 Nový Spotřeba paliva, emise CO 2 skříňový vůz/skříňový vůz BlueMotion novaný provoz (l/100 km) novaný provoz (g/ km) 1,2 l TSI BMT 5stupňová manuální 62 (84)

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Multivan

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Multivan Technická data Platná pro modelový rok 13 Užitkové vozy Multivan Informace o spotřebě paliva, emisích CO 2 a energetických třídách najdete uvnitř této brožury Technická data. Ne všechny kombinace motoru,

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nový Transporter

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nový Transporter Technická data Platná pro modelový rok 2016 Nový Transporter Motory splňující emisní normu Euro 5 plus Motor 2,0 l TDI 62 kw (84 k) Motor 2,0 l TDI 75 kw (102 k) Motor / Počet ventilů na válec 4válcový

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Caddy

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Caddy Technická data Platná pro modelový rok 13 Užitkové vozy Caddy Informace o spotřebě paliva, emisích CO 2 a energetických třídách najdete uvnitř této brožury Technická data. Ne všechny kombinace motoru,

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Amarok

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Amarok Technická data Platná pro modelový rok 2013 Užitkové vozy Amarok Informace o spotřebě paliva a emisích CO 2 najdete uvnitř této brožury Technická data. Ne všechny kombinace motoru, převodovky a karoserie

Více

Stáhněte si do Vašeho iphonu nebo chytrého. mobilního telefonu s operačním systémem. Android bezplatně aplikaci VW seemore,

Stáhněte si do Vašeho iphonu nebo chytrého. mobilního telefonu s operačním systémem. Android bezplatně aplikaci VW seemore, up! 02 03 Stáhněte si do Vašeho iphonu nebo chytrého mobilního telefonu s operačním systémem Android bezplatně aplikaci VW seemore, která je dostupná jak na App Store, tak na Google Play. Nainstalujte

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Transporter

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Transporter Technická data Platná pro modelový rok 3 Užitkové vozy Transporter Informace o spotřebě paliva a emisích CO 2 najdete uvnitř této brožury Technická data. Ne všechny kombinace motoru, převodovky a karoserie

Více

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000

LS LT LT+ motor 1,6 16V 91 kw/124 k 351 000 377 000 1,8 16V 104 kw/141 k 415 000 Modelový rok '12 LS LT LT+ LTZ 351 000 377 000 395 000 415 000 442 200 1,7D 96 kw/130 k ECO 461 400 493 000 2,0 VCDi 120 kw/163 k 462 000 500 200 AKČNÍ 1,7D 96 kw/130 k ECO 2,0 VCDi 120 kw/163 k LS LT

Více

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 Ceník M{zd{ MX-5 Výkon kw (k) Převodovka Emotion Challenge Revolution 1.8 Roadster 93 (126) man. 5st. 574 900 631 900-1.8 Roadster Coupé 93 (126) man. 5st. - 681

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo příslušenství Pakety Square a Move

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Citigo příslušenství Pakety Square a Move SIMPLY CLEVER ŠKODA Citigo příslušenství Pakety Square a Move Když se objeví, ulice se změní v galerii. Vyjadřuje individualitu i moderní pohled na svět. Představuje vzkaz městu plnému impulsů, tvarů a

Více

*Výbava na obrázku exteriéru a interiéru nemusí odpovídat specifikaci tohoto nabízeného vozidla. A03 Passion 0,00

*Výbava na obrázku exteriéru a interiéru nemusí odpovídat specifikaci tohoto nabízeného vozidla. A03 Passion 0,00 Cenová nabídka vozu *Výbava na obrázku exteriéru a interiéru nemusí odpovídat specifikaci tohoto nabízeného vozidla. Všechny ceny jsou v CZK. Ceny jsou platné k 13.04.2015. Nabídka byla naposledy aktualizována

Více

LÁSKA, POHODA, TECHNOLOGIE.

LÁSKA, POHODA, TECHNOLOGIE. LÁSKA, POHODA, TECHNOLOGIE. IKONA VE SVÉ ŠESTÉ GENERACI. Multivan je ve své šesté generaci znovu nově vytvořený a přesto se jako nový Multivan Gene ration Six na první pohled zcela jasně hlásí ke svému

Více

Kombinovaná spotřeba l/100 km. Výkon kw (k)

Kombinovaná spotřeba l/100 km. Výkon kw (k) Ceník Golf Sportsvan Zdvihový objem (l) Manuální 6 st. pr./manuální 5 st. pr. Kombinovaná spotřeba l/100 km Výkon kw (k) Comfortline 3.6 81 (110) 527 900 1,2 TSI BMT 5.1 81 (110) 467 900 496 900 1,2 TSI

Více

SIMPLY CLEVER. ŠkodaOctavia Edition AKČNÍ NABÍDKA

SIMPLY CLEVER. ŠkodaOctavia Edition AKČNÍ NABÍDKA SIMPLY CLEVER ŠkodaOctavia Edition AKČNÍ NABÍDKA Akční ceník Octavia Edition OCTAVIA OCTAVIA COMBI PRIMA EDITION CZ 1,2 TSI/77 kw 334 900 Kč 39 000 Kč 364 900 Kč 49 000 Kč 1,4 TSI/90 kw 374 900 Kč nově

Více

Akční ceník Platný od 1. ledna 2013. Užitkové vozy. Caddy

Akční ceník Platný od 1. ledna 2013. Užitkové vozy. Caddy Akční ceník Platný od 1. ledna 2013 Užitkové vozy Caddy Akční ceník může obsahovat modely a výbavy, které budou do výroby zařazeny později. Aktuální nabídka může být ovlivněna změnami vyvolanými např.

Více

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ!

Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky. Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle svých představ! NOVÉ TWINGO Již od 149 900 Kč* včetně prodloužené záruky a servisních prohlídek až na 4 roky AKTUÁLNÍ AKCE S Novým Twingem vám bude město ležet u nohou! Povolte uzdy své fantazii a vytvořte si Twingo podle

Více

let vozu Multivan. let pohonu všech kol značky Volkswagen.

let vozu Multivan. let pohonu všech kol značky Volkswagen. Multivan dition 25 let vozu Multivan. let pohonu všech kol značky Volkswagen. Jak oslavit významné výročí? Nebo lépe: Jak oslavit dvě významná výročí? Není to totiž jenom Multivan, od jehož vzniku uplynulo

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Magic. Fotografie jsou pouze ilustrativní. Akční nabídka. Fabia Fabia Combi Roomster

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Magic. Fotografie jsou pouze ilustrativní. Akční nabídka. Fabia Fabia Combi Roomster SIMPLY CLEVER ŠKODA Magic Fotografie jsou pouze ilustrativní. Akční nabídka Fabia Fabia Combi Roomster Akční ceník Magic (ceny jsou uvedeny včetně zákaznické výhody) Fabia Classic 1,2 HTP/44 kw 229 900

Více

OSOBNÍ AUTOMOBIL STŘEDNÍ TŘÍDY TYP A

OSOBNÍ AUTOMOBIL STŘEDNÍ TŘÍDY TYP A Příloha č. 1 - Technická specifikace vozidel Parametry požadované zadavatelem sedan (4dveřový) / liftback (5dveřový) 5ti místný (homologováno pro řidiče + 4 cestující) motor zážehový, přeplňovaný (palivo

Více

LAUNCh CONTROL SYSTÉM KONTROLOVANÉhO NEJRYChLEJŠÍhO ROZJEZDU S PEVNÝM STARTEM. CENÍKOVÁ CENA Clio R.S. 1,6 TURBO R.S. 200/147 kw EDC 564 900

LAUNCh CONTROL SYSTÉM KONTROLOVANÉhO NEJRYChLEJŠÍhO ROZJEZDU S PEVNÝM STARTEM. CENÍKOVÁ CENA Clio R.S. 1,6 TURBO R.S. 200/147 kw EDC 564 900 CLIO ZÁVODNÍM JEZDCEM KAŽDÝ DEN Od 564 900 Kč QQ LAUNCh CONTROL SYSTÉM KONTROLOVANÉhO NEJRYChLEJŠÍhO ROZJEZDU S PEVNÝM STARTEM QQ DRIVE VOLBA 3 REŽIMŮ NASTAVENÍ VOZU MOTOR CENÍKOVÁ CENA Clio 1,6 TURBO

Více

Golf Sportsvan. Ceník. Manuální 5 st. pr./manuální 6 st. pr. Aut. DSG7/Aut. DSG6

Golf Sportsvan. Ceník. Manuální 5 st. pr./manuální 6 st. pr. Aut. DSG7/Aut. DSG6 Ceník Golf Sportsvan Zdvihový objem (l) Manuální 5 st. pr./manuální 6 st. pr. Převodovka Kombinovaná spotřeba l/100 km Výkon kw (k) 1,2 TSI BMT Manuální 5 st. pr. 5.2 63 (85) 447 900 1,2 TSI BMT Manuální

Více

Kombinovaná spotřeba l/100 km. Výkon kw (k)

Kombinovaná spotřeba l/100 km. Výkon kw (k) Ceník Polo Zdvihový objem (l) Manuální 5 st. pr./manuální 6 st. pr. Kombinovaná spotřeba l/100 km Výkon kw (k) Comfort Edition 1,2 TSI BMT 4.7 66 (90) 324 900 1,2 TSI BMT 4.7 66 (90) 316 900 342 900 1,0

Více

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFamily. akční. Fotografie jsou pouze ilustrativní.

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFamily. akční. Fotografie jsou pouze ilustrativní. SIMPLY CLEVER ŠkodaFamily akční NABÍDKA Fotografie jsou pouze ilustrativní. Akční ceník Family (ceny jsou uvedeny včetně metalízy a paketu Plus) motorizace standardní ZVÝHODNĚNÍ FAMILY LINE* FAMILY LINE

Více

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFamily AKČNÍ NABÍDKA. Fotografie jsou pouze ilustrativní.

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFamily AKČNÍ NABÍDKA. Fotografie jsou pouze ilustrativní. SIMPLY CLEVER ŠkodaFamily AKČNÍ NABÍDKA Fotografie jsou pouze ilustrativní. Akční ceník Family (ceny jsou uvedeny včetně metalízy a paketu Plus) MOTORIZACE STANDARDNÍ ZVÝHODNĚNÍ FAMILY LINE* FAMILY LINE

Více

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ

VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ VÝBAVY A CENY AVEO 5DVEŘOVÉ CENÍK PLATNÝ OD 1.4.2012 CENA 1.2 Edice 100 CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA 273 900 Kč Interiér Kapsa na zadní straně sedadla řidiče Kapsa na zadní straně sedadla spolujezdce Sluneční

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Caravelle

Technická data Platná pro modelový rok 2013. Užitkové vozy. Caravelle Technická data Platná pro modelový rok 13 Užitkové vozy Caravelle Informace o spotřebě paliva, emisích CO 2 a energetických třídách najdete uvnitř této brožury Technická data. Ne všechny kombinace motoru,

Více

Technická specifika zboží

Technická specifika zboží Technická specifika zboží Příloha č. 2 zadávací dokumentace 1 ks automobilu ve specifikaci: Model: typ: provedení: automobil osobní silniční vyšší střední třída; sedan; počet dveří: minimálně 4; počet

Více

www.kiamotors.cz Kia Soul Originální příslušenství

www.kiamotors.cz Kia Soul Originální příslušenství www.kiamotors.cz Kia Soul Originální příslušenství Kia Soul osvoboďte svoji mysl Městský crossover Kia Soul je dalším výrazem revolučního rozšiřování produktové řady osobních automobilů značky Kia. Jako

Více

TOYOTA HILUX. Prodej a servis vozů

TOYOTA HILUX. Prodej a servis vozů TOYOTA CENÍK TOYOTA který si tato značka zaslouží. Double Cab 5 místná verze motor výkon (kw) převodovka Terra Luna Sol 2,5 l D-4D 120 88 kw 5 A/T 719 950 Kč 1 950 000 Kč 3,0 l D-4D 170 126 kw 5 A/T 856

Více

Kombinovaná spotřeba (l / 100km) Kombinované emise CO 2 (g / km)

Kombinovaná spotřeba (l / 100km) Kombinované emise CO 2 (g / km) CENÍK Mii TECHNOLOGY TO ENJOY Ceník Mii Ceny Motory Výkon kw/k Kombinovaná spotřeba (l / 100km) Kombinované emise CO 2 (g / km) Mii 3dveřové Mii 5dveřové 44/60 4,5 105 193 900 Kč 202 900 Kč 55/75 4,7 108

Více

Manuální 6 st. pr. Manuální 6 st. pr. Manuální 6 st. pr.

Manuální 6 st. pr. Manuální 6 st. pr. Manuální 6 st. pr. Ceník Nový Sharan Zdvihový objem (l) 2,0 TDI BMT 2,0 TDI BMT 4MOTION 2,0 TDI BMT Převodovka Kombinovaná spotřeba l/100 km Výkon kw (k) 5.0 110 (150) 910 900 940 900 5.6 110 (150) 970 900 1 000 900 5.3

Více

NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč. ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0 % ÚROKEM NEBO 30 000 Kč BONUS PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE

NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč. ENERGY FINANCOVÁNÍ NA 1/3 S 0 % ÚROKEM NEBO 30 000 Kč BONUS PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE NOVÉ CLIO R.S. Od 564 900 Kč OOEXKLUZIVNÍ LIMITOVANÁ SÉRIE CLIO R.S. MONACO GP OOLAUNCh CONTROL SYSTÉM KONTROLOVANÉhO NEJRYChLEJŠÍhO ROZJEZDU S PEVNÝM STARTEM OOR.S. DRIVE VOLBA 3 REŽIMŮ NASTAVENÍ VOZU

Více

Golf Sportsvan. Ceník. Manuální 5 st. pr./manuální 6 st. pr. Aut. DSG7/Aut. DSG6

Golf Sportsvan. Ceník. Manuální 5 st. pr./manuální 6 st. pr. Aut. DSG7/Aut. DSG6 Ceník Golf Sportsvan Zdvihový objem (l) Manuální 5 st. pr./manuální 6 st. pr. Převodovka Kombinovaná spotřeba l/100 km Výkon kw (k) Comfortline 1,2 TSI BMT Manuální 5 st. pr. 5.2 63 (85) 447 900 1,2 TSI

Více

Prohlédněte si video na téma personalizace vozu 208

Prohlédněte si video na téma personalizace vozu 208 PŘÍSLUŠENSTVÍ 208 OSOBITOST Vybrali jste si vůz Peugeot 208 a uskutečnili jste tak opravdový generační skok. Je to moderní a technologicky dokonalý vůz a jeho přirozená intuice vás nepřestává příjemně

Více

PŘÍSLUŠENSTVÍ CITROËN BERLINGO A CITROËN NEMO

PŘÍSLUŠENSTVÍ CITROËN BERLINGO A CITROËN NEMO PŘÍSLUŠENSTVÍ CITROËN BERLINGO A CITROËN NEMO BEZPEČNOST 04 PŘEPRAVA 06 OCHRANA 08 MULTIMÉDIA 10 VESTYLUCITROËN Rozhodnout se pro Citroën znamená zvolit kvalitu, bezpečnost a styl. Tato tři klíčová slova

Více

VÝBAVY A CENY AVEO 4DVEŘOVÉ

VÝBAVY A CENY AVEO 4DVEŘOVÉ VÝBAVY A CENY AVEO 4DVEŘOVÉ CENÍK PLATNÝ OD 1.4.2012 CENA 1.2 Edice 100 1.4 Edice 100 CENÍKOVÁ CENA AKČNÍ CENA 279 900 Kč 286 900 Kč \ Interiér Kapsa na zadní straně sedadla řidiče Zapalovač a popelník

Více

VAŠE TOYOTA HILUX. 2.5l D-4D 145 DPF STUPEŇ STANDARDNÍ VÝBAVY. Červená - chilli (3E5) Tmavě šedá látka (FX10) ZÁKLADNÍ CENA (vč.

VAŠE TOYOTA HILUX. 2.5l D-4D 145 DPF STUPEŇ STANDARDNÍ VÝBAVY. Červená - chilli (3E5) Tmavě šedá látka (FX10) ZÁKLADNÍ CENA (vč. VAŠE TOYOTA HILUX ZÁKLADNÍ ÚDAJE KAROSERIE MOTOR PŘEVODOVKA STUPEŇ STANDARDNÍ VÝBAVY Double Cab 2.5l D-4D 145 DPF 5 M/T Luna BARVY EXTERIÉR INTERIÉR Červená - chilli (3E5) Tmavě šedá látka (FX10) CENA

Více

Nový SEAT Leon je vozem pro srdce i hlavu

Nový SEAT Leon je vozem pro srdce i hlavu Nejkrásnější způsob, jak řídit praktický automobil Nový SEAT Leon je vozem pro srdce i hlavu / Ohromující design překypující emocemi / Inovace jako například přední LED světlomety / Příkladná dynamika

Více

Požadované údaje. Stránka 3 z 10

Požadované údaje. Stránka 3 z 10 Technické podmínky Každé vozidlo musí být jiné tovární značky! Uchazeč musí použít technické podmínky zadavatele a bude specifikovat údaje podle předem připravené barevné legendy: konkrétní údaj obchodní

Více

Porsche Brno. Citigo Elegance 1,0 MPI AP 55kW (75 PS) 158115. Citigo Elegance 1,0 MPI 44kW (60 PS) 132740

Porsche Brno. Citigo Elegance 1,0 MPI AP 55kW (75 PS) 158115. Citigo Elegance 1,0 MPI 44kW (60 PS) 132740 Motorizace modelu Fabia: /63kW EU5-5,2 l/100km - 121 g/km CO2, Motorizace modelu Roomster: /63kW EU5-5,7 l/100km - 134 g/kmco2, Motorizace modelu : /63kW EU5-6,1 l/100km - 119 g/kmco2, /77kW EU5-6,4 l/100km

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nový Multivan

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nový Multivan Technická data Platná pro modelový rok 2016 Nový Multivan Motory splňující emisní normu Euro 6 Typ motoru/počet ventilů na válec Vstřikování/přeplňování Zdvihový objem (cm 3 ) Max. výkon (kw) při otáčkách

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nový Caravelle

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nový Caravelle Technická data Platná pro modelový rok 2016 Nový Caravelle Motory splňující emisní normu Euro 6 Typ motoru/počet ventilů na válec Vstřikování/přeplňování Zdvihový objem (cm 3 ) Max. výkon (kw) při otáčkách

Více

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč

MEGANE COUPÉ. Od 299 900 Kč MEGANE COUPÉ Od 299 900 Kč RENAULT MÉGANE COUPÉ LIMITED OD 284 900 Kč SLEVA 40 000 Kč BONUS PŘI VÝKUPU STARÉHO VOZU 15 000 Kč DODATEČNÁ SLEVA PŘI FINANCOVÁNÍ RENAULT FINANCE 20 000 Kč* SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Více

CENÍK. Mii. Style TECHNOLOGY TO ENJOY

CENÍK. Mii. Style TECHNOLOGY TO ENJOY CENÍK Mii Style TECHNOLOGY TO ENJOY Ceník Mii Ceny Motory Výkon kw/k Kombinovaná spotřeba (l / 100km) Kombinované emise CO 2 (g / km) Mii 3dveřové Mii 5dveřové Style 1.0 44/60 4,5 105 197 900 Kč 206 900

Více

Technické podmínky dodávky

Technické podmínky dodávky Digitálně podepsal Radomír Doležel DN: c=cz, o=povodí Odry, státní podnik [IČ 70890021], ou=105916, cn=radomír Doležel, serialnumber=p434615 Datum: 2015.05.29 12:46:55 +02'00' Příloha č. 1 Technické podmínky

Více

Terénní užitkové vozidlo

Terénní užitkové vozidlo Terénní užitkové vozidlo Společník pro práci a volný čas Mechron Je jedno, zda chcete pracovat na farmě nebo v lese, Kioti Mechron 4 4 se hodí pro všechny práce. Se čtyřmi nezávisle zavěšenými koly zadní

Více

CENÍK FORD KUGA. Titanium. Trend. Feel the difference. Trend. Titanium. Trend. Titanium. Náš tip

CENÍK FORD KUGA. Titanium. Trend. Feel the difference. Trend. Titanium. Trend. Titanium. Náš tip CENÍK FORD KUGA Základní ceny Motor Výkon Převodovka Pohon Cena včetně DPH 2.0 Duratorq TDCi 103 kw / 140 k 6st. manuální 4x2 587 990 2.0 Duratorq TDCi 103 kw / 140 k 6st. manuální 4x4 679 990 2.0 Duratorq

Více

NOVÝ MEgaNE COUPÉ. od 279 900 Kč*

NOVÝ MEgaNE COUPÉ. od 279 900 Kč* NOVÝ MEgaNE COUPÉ od 279 900 Kč* ZVÝHODNĚNÍ AŽ 60 000 Kč* FINANCOVáNÍ ALL4LimiteD první rok havarijního pojištění zdarma další roky za zvýhodněnou sazbu 1,8 % s 10% spoluúčastí bez poplatků za zpracování

Více

Camaro Hot Wheels splněný sen

Camaro Hot Wheels splněný sen Camaro Hot Wheels splněný sen S e n m i l i ó n ů f a n o u š k ů H o t W h e e l s v š e c h v ě k o v ý c h k a t e g o r i í s e s t a l s k u t e č n o s t í. V ý r a z n ý, o d v á ž n ý a a t r a

Více

Nový Tiguan. Ceník. Manuální 6 st. pr. Aut. DSG7 2,0 TDI BMT 5.0 110 (150) 735 900 827 900

Nový Tiguan. Ceník. Manuální 6 st. pr. Aut. DSG7 2,0 TDI BMT 5.0 110 (150) 735 900 827 900 Ceník Nový Tiguan Zdvihový objem (l) Manuální 6 st. pr. Kombinovaná spotřeba l/100 km Výkon kw (k) 2,0 TDI BMT 5.0 110 (150) 735 900 827 900 Aut. DSG7 2,0 TSI BMT 4MOTION 8.6 132 (180) 838 900 2,0 TDI

Více

Akční nabídka Škoda Family

Akční nabídka Škoda Family Akční nabídka Škoda Family AKČNÍ MODELY ŠKODA FAMILY Fabia Family Fabia Family Grand Roomster Family Roomster Family Grand Octavia Tour Family verzi Škoda Fabia Family a Fabia Combi Family Pod kapotou

Více

Kit Corporate 2008 2

Kit Corporate 2008 2 Kit Corporate 2008 2 Kit Corporate 2008 3 Kit Corporate 2008 4 Kit Corporate 2008 5 1 2 3 4 5 Kit Corporate 2008 7 Kit Corporate 2008 8 Model Délka Rozměry v mm Šířka (bez zpětných zrcátek) Výška Objem

Více

Golf. Ceník. Manuální 5 st. pr./manuální 6 st. pr.

Golf. Ceník. Manuální 5 st. pr./manuální 6 st. pr. Ceník Golf Zdvihový objem (l) Převodovka Kombinovaná spotřeba l/100 km 5 st. pr./ 1,6 TDI BM 1,2 TSI 1,4 TGI CNG 1,4 TGI CNG 1,2 TSI 1,4 TSI ACT 2,0 TDI 1,2 TSI 2,0 TDI 4MOT 1,4 TSI 1,6 TDI 1,6 TDI 4MOT

Více

VITO 116CDI KB SPORT

VITO 116CDI KB SPORT VITO 116CDI KB SPORT Cena základního modelu VITO 116CDI/K KB SPORT Cena s DPH (Kč) 774 000,- Cena bez DPH (Kč) 645 000,- Základní technická specifikace vozu Označení motoru 116CDI Typ Vznětový Počet válců

Více

CENÍK TOLEDO. Basis Reference Style ENJOYNEERING

CENÍK TOLEDO. Basis Reference Style ENJOYNEERING CENÍK TOLEDO Reference Style ENJOYNEERING Ceník Toledo Ceny Motory Výkon kw/k Kombinovaná spotřeba (l / 100km) Kombinované emise CO 2 (g / km) Toledo 1.2 55/75 5,9 137 269 900 Kč Reference 1.2 TSI 63/85

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nový Caddy

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nový Caddy Technická data Platná pro modelový rok 16 Nový Caddy Motory splňující emisní normu Euro 6 1,2 l TSI 62 kw (84 k) 1,4 l TSI 92 kw (125 k) Typ motoru/počet ventilů na válec Vstřikování/přeplňování Zdvihový

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nová California

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nová California Technická data Platná pro modelový rok 2016 Nová California Motory splňující emisní normu Euro 6 Typ motoru/počet ventilů na válec Vstřikování/přeplňování Zdvihový objem (cm 3 ) Max. výkon (kw) při otáčkách

Více

Alfa Brera a Alfa Spider

Alfa Brera a Alfa Spider Alfa Brera a Alfa Spider Řešení na míru PŘEDNÍ SPOILER ** č. 50903198 ZADNÍ SPOILER ** Pouze Brera. č. 50903199 2 Řešení na míru ZADNÍ SPOILER ** Pouze Spider. č. 50903200 SADA PRAHOVÝCH NÁSTAVCŮ ** č.

Více

www.volkswagen.cz Volkswagen Golf Comfort Edition Výkon kw (k)

www.volkswagen.cz Volkswagen Golf Comfort Edition Výkon kw (k) www.volkswagen.cz Volkswagen Golf ceník Zdvihový objem (l) Výkon kw (k) Převodovka Comfort Edition 1,2 TSI 63 (85) 5stupňová 329 900 1,2 TSI 63 (85) 7st. DSG 387 900 1,2 TSI 77 (105) 6stupňová 353 900

Více

Nová Dacia Sandero a Sandero Stepway. Originální příslušenství

Nová Dacia Sandero a Sandero Stepway. Originální příslušenství Nová Dacia Sandero a Sandero Stepway Originální příslušenství ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ I NOVÁ DACIA SANDERO A SANDERO STEPWAY Vše co potřebujete pro dlouhodobou ochranu a maximální komfort. Jednoduše chytrá

Více

Akční ceník Platný od 1. ledna 2013. Užitkové vozy. Transporter

Akční ceník Platný od 1. ledna 2013. Užitkové vozy. Transporter Akční ceník Platný od 1. ledna 2013 Užitkové vozy Transporter Akční ceník může obsahovat modely a výbavy, které budou do výroby zařazeny později. Aktuální nabídka může být ovlivněna změnami vyvolanými

Více

VE STYLU CITROËN. Nechte se inspirovat inovativním designem doplňků a postavte si Váš vlastní Citroën DS5.

VE STYLU CITROËN. Nechte se inspirovat inovativním designem doplňků a postavte si Váš vlastní Citroën DS5. VE STYLU CITROËN Rozhodnout se pro CITROËN znamená zvolit kvalitu, bezpečnost a styl. Tato tři klíčová slova charakterizují i řadu originálních doplňků navržených speciálně pro Váš vůz. Nechte se inspirovat

Více

Ceník Mercedes-Benz Viano FUN osobní vůz s lůžkovou úpravou (5-7 sedadel) Platné od výrobního měsíce Duben 2014

Ceník Mercedes-Benz Viano FUN osobní vůz s lůžkovou úpravou (5-7 sedadel) Platné od výrobního měsíce Duben 2014 5 sériově 4,65 6 sériově, 7 jako prostoru DxŠxV * 2422 (2624) x 1650 x 1353 Ceník Mercedes-Benz Viano FUN osobní vůz s lůžkovou úpravou (5-7 sedadel) Platné od výrobního měsíce Duben 2014 Viano CDI 2.0

Více

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014

m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 m{zd{ MX-5 Ceník platnost od 1. 2. 2014 Ceník M{zd{ MX-5 Výkon kw (k) Převodovka Emotion Challenge Revolution 1.8 Roadster 93 (126) man. 5st. 574 900 631 900-1.8 Roadster Coupé 93 (126) man. 5st. - 681

Více

Akční ceník s nabídkou Trumf a Magic

Akční ceník s nabídkou Trumf a Magic SIMPLY CLEVER Akční ceník s nabídkou Trumf a Magic Akční nabídka Trumf a Magic s cenovou výhodou až 90 000 Kč Fabia Magic 189 900 Kč 86 300 Kč Fabia Easy Magic Fabia Active Magic Fabia Ambition Magic Akční

Více

OPEL Combo Combi. Diesel. Combo Combi (N1) www.opel.cz. Motor. Převodovka 335.000 405.350 350.000 423.500 380.000 459.800 365.000 441.

OPEL Combo Combi. Diesel. Combo Combi (N1) www.opel.cz. Motor. Převodovka 335.000 405.350 350.000 423.500 380.000 459.800 365.000 441. Diesel OPEL Combo Combo (N1) L1H1 L2H1 Motor Převodovka 1.4 70kW (95k) 5-st. manuální 33 405.350 350.000 423.500 1.3 CDTI 66kW (90k) 5-st. manuální 36 441.650 380.000 459.800 1.6 CDTI 66kW (90k) 5-st.

Více

Kombinovaná spotřeba l/100 km. Výkon kw (k)

Kombinovaná spotřeba l/100 km. Výkon kw (k) Ceník Beetle Cabrio Zdvihový objem (l) Manuální 6 st. pr./manuální 5 st. pr. Kombinovaná spotřeba l/100 km Výkon kw (k) 1,2 TSI BMT 5.5 77 (105) 521 900 549 900 549 900 1,4 TSI BMT 5.8 110 (150) 599 900

Více

Renault FLUENCE CLIO CENÍK. ZÍSKEJTE BONUS 15 000 Kč. SLEVA 30 000 Kč NA VŠECHNY VERZE. RENAULT FLUENCE LIMITED OD 294 900 Kč*

Renault FLUENCE CLIO CENÍK. ZÍSKEJTE BONUS 15 000 Kč. SLEVA 30 000 Kč NA VŠECHNY VERZE. RENAULT FLUENCE LIMITED OD 294 900 Kč* CLIO Renault FLUENCE CENÍK MOTOR Authentique LIFE Limited Intens 1,6 16V 115 304 900 319 900 344 900 364 900 Energy dci 110 404 900 424 900 RENAULT FLUENCE LIMITED OD 294 900 Kč* SLEVA 30 000 Kč NA VŠECHNY

Více

více radosti Více emocí, NOVÁ KIA RIO VROZENÁ DYNAMIKA

více radosti Více emocí, NOVÁ KIA RIO VROZENÁ DYNAMIKA NOVÁ KIA RIO Více emocí, více radosti Stačí jeden pohled na atraktivní, sportovní design nového modelu Kia Rio a Vaše fantazie začne horečně vymýšlet důvody, proč usednout za volant a vyrazit na vyjížďku.

Více

(uvedené ceny jsou bez DPH) MERCEDES BENZ SPRINTER 519 CDI BLUETEC

(uvedené ceny jsou bez DPH) MERCEDES BENZ SPRINTER 519 CDI BLUETEC (uvedené ceny jsou bez DPH) MERCEDES BENZ SPRINTER 519 CDI BLUETEC Motor - 2987cm3 (OM 642 DE30LA) Převodovka manuální 6-ti stupňová Výkon - 140 kw / 190 koní Barva ČERNÁ METALÍZA Emisní norma EURO 6 Celková

Více

Ceník NOVÝ FORD FOCUS

Ceník NOVÝ FORD FOCUS Ceník NOVÝ FORD FOCUS Feel the difference Základní ceny motor výkon převodovka Trend Titanium Cena včetně DPH 5dv. sedan kombi 1.6 Duratec Ti-VCT 77 kw / 105 k 5st. manuální 424 990 Kč 449 990 Kč 458 990

Více

V zdání se odpovědnosti

V zdání se odpovědnosti Shrnutí Vaší Volvo XC90 Vaše konfigurace Exteriér Barva Kola 717 - černá Onyx Black Metallic 19" kola z lehké slitiny, 10 paprsků v provedení turbíny, stříbrná Turbine Silver, pneumatiky 235/55 Interiér

Více

OPEL Vivaro Tour. Diesel. Vivaro Tour L1H1. ecoflex. ecoflex. www.opel.cz. 2.0 CDTI 66kW (90k) 502.500 608.025 522.500 632.225. 6-st.

OPEL Vivaro Tour. Diesel. Vivaro Tour L1H1. ecoflex. ecoflex. www.opel.cz. 2.0 CDTI 66kW (90k) 502.500 608.025 522.500 632.225. 6-st. Diesel OPEL Vivaro Tour 1,21 Vivaro Tour L1H1 Motor Převodovka 66kW (90k) 502.500 608.025 522.500 632.225 66kW (90k) ecoflex 510.000 617.100 530.000 641.300 84kW (114k) 6-st. automatická 530.000 641.300

Více

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nový Caddy

Technická data Platná pro modelový rok 2016. Nový Caddy Technická data Platná pro modelový rok 16 Nový Caddy Motory splňující emisní normu Euro 6 1,2 l TSI 62 kw (84 k) 1,4 l TSI 92 kw (125 k) Typ motoru/počet ventilů na válec Vstřikování/přeplňování Zdvihový

Více

1/12 Číslo protokolu: csob cr 1669

1/12 Číslo protokolu: csob cr 1669 1/12 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE ÚDAJE O

Více

Ceník příslušenství Audi A5

Ceník příslušenství Audi A5 Náskok díky technice www.audi.cz Příslušenství Audi: 100% Audi. Sport a design 6 7 Hliníkový litý disk, s 5 dutými rameny, leštěný 9 J x 19, pro pneumatiky 255/35 R 19 antracitový stříbrný 1 Údaje o rozsahu

Více

STYLOVÉ DOPLŇKY. Karbonové boční lišty dveří. Sada karbonových stylových doplňků. Boční lišty dveří v klavírové černé

STYLOVÉ DOPLŇKY. Karbonové boční lišty dveří. Sada karbonových stylových doplňků. Boční lišty dveří v klavírové černé STYLOVÉ DOPLŇKY Dostaňte se tam, kam potřebujete, a udělejte při tom velký dojem je to snadné díky příslušenství jako jsou výrazná boční obloženi nebo široký výběr elegantních či sportovních disků kol.

Více

NEOBYČEJNĚ BEZPEČNÉ. NEOBYČEJNĚ INOVATIVNÍ.

NEOBYČEJNĚ BEZPEČNÉ. NEOBYČEJNĚ INOVATIVNÍ. Nové Polo NEOBYČEJNĚ BEZPEČNÉ. NEOBYČEJNĚ INOVATIVNÍ. V novém voze Polo Vás jen tak něco nevyvede z míry. Je totiž vybavené tolika asistenčními systémy jako nikdy dříve. Ty dokáží permanentně sledovat

Více

Dacia Logan & Logan MCV

Dacia Logan & Logan MCV Dacia Logan & Logan MCV Komfort a inteligentní technologie Dotykový multimediální systém Media Nav 2.0*. Tempomat s omezovačem rychlosti*. Zadní parkovací senzor. * Dostupný v závislosti na verzi. Nevídaný

Více

MotoR LIMITED BOSE. RenaULt LaGUna GRanDtoUR LiMiteD od 509 900 kč

MotoR LIMITED BOSE. RenaULt LaGUna GRanDtoUR LiMiteD od 509 900 kč CLio Renault LaGUna GRanDtoUR Ceník MotoR LIMITED BOSE 16v 140 569 900 dci 130 607 900 dci 150 627 900 677 900 energy dci 150 637 900 dci 175 at esm 735 900 RenaULt LaGUna GRanDtoUR LiMiteD od 509 900

Více

12E1 CITROËN C8 1 CZ 1 CZ

12E1 CITROËN C8 1 CZ 1 CZ 12E1 CITROËN C8 1 CZ 1 CZ 12E5 04B34 07E7 DÉTAIL1 13E1 12C35 12C36 PROJEĎTE SE! Model Citroën C8 zve Vás a celou Vaši rodinu na jedinečnou vyjížďku. Elegantní linie vozu a jeho dynamický styl jsou zvýrazněné

Více

1/16 Číslo Expertízy: csobl crg 805

1/16 Číslo Expertízy: csobl crg 805 1/16 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 ÚDAJE O PROHLÍDCE Dokumenty od

Více

Passat Lim HL 2,0 TDI BMT 6DSG

Passat Lim HL 2,0 TDI BMT 6DSG Passat Lim HL 2,0 TDI BMT 6DSG Informativní zobrazení Celková cena 3G245Y10 Passat Lim HL 2,0 TDI BMT 6DSG Celkem: Kč 934 401 Motor 1 968ccm Přední pohon Aut. DSG6 Výkon: 110 kw / 150 k Normovaná spotřeba

Více

Město je nyní kompletní.

Město je nyní kompletní. Město je nyní kompletní. Města jsou centra dění. A ve městě se ix35 cítí jako ryba ve vodě. V jeho charakteru se zrcadlí sofistikovanost, charisma a smyslnost. Odvážně zvolené, ale velmi praktické křivky

Více

Na obrázku je model Jazz 1.3 i-vtec Elegance v barvě Sunset Orange s 16" koly z lehkých slitin a volitelným systémem Honda CONNECT s navigací Garmin.

Na obrázku je model Jazz 1.3 i-vtec Elegance v barvě Sunset Orange s 16 koly z lehkých slitin a volitelným systémem Honda CONNECT s navigací Garmin. NOVÝ JAZZ Na obrázku je model Jazz 1.3 i-vtec Elegance v barvě Sunset Orange s 16" koly z lehkých slitin a volitelným systémem Honda CONNECT s navigací Garmin. [MALÉ AUTO VELKÝ DOJEM Nový tvar karoserie

Více

Navíc oproti výbavě Trend:

Navíc oproti výbavě Trend: FORD KA I CENÍK Výbava Motor Palivo Výkon Převodovka Cena vč. DPH Trend 1.2 Duratec benzín 69 k (51 kw) 5st. manuální 184 990 Trend Plus 1.2 Duratec benzín 69 k (51 kw) 5st. manuální 199 990 Titanium 1.2

Více

CENÍK. Leon CUPRA TECHNOLOGY TO ENJOY

CENÍK. Leon CUPRA TECHNOLOGY TO ENJOY CENÍK Leon TECHNOLOGY TO ENJOY Ceník Leon 5dv. Motory Výkon kw/k Kombinovaná spotřeba (l / 100km) Kombinované emise CO 2 (g / km) Základní cena Sleva Akční cena 2.0 TSI 206/280 6,6 154 695 900 Kč 26 000

Více

LEON. Aerodynamická sada ENJOYNEERING

LEON. Aerodynamická sada ENJOYNEERING LEON Aerodynamická sada ENJOYNEERING AERODYNAMIKA, KTERÁ MĚNÍ SÍLU ODPORU NA PODPORU LEON AERODYNAMICKÁ SADA Výkon a elegance na pozadí aerodynamiky Aerodynamická sada SEAT je určena pro skvělý zážitek

Více

Příslušenství FordKa. Feel the difference. All-model accessory catalogue

Příslušenství FordKa. Feel the difference. All-model accessory catalogue Příslušenství FordKa Feel the difference All-model accessory catalogue Ka_Acc_Broschure_270109 CZECS.in1 1 27.01.2009 15:22:03 Uhr Pořiďte si, co potřebuje Zcela nový model FordKa má vše pro radost z jízdy.

Více

CENÍK SEAT EXEO. Reference Style Sport ENJOYNEERING

CENÍK SEAT EXEO. Reference Style Sport ENJOYNEERING CENÍK SEAT EXEO Style Sport ENJOYNEERING Ceník Exeo Ceny Motory Výkon kw/k Spotřeba paliva (l / 100km) Emise CO 2 (g / km) Exeo Exeo ST 1.8 TSI 88/120 7,3/7,4* 169/172* 545 900 Kč 582 900 Kč 88/120 4,9/5,0*

Více

>> Nový smart. forfour. Ceník. Platnost od 17. listopadu 2014.

>> Nový smart. forfour. Ceník. Platnost od 17. listopadu 2014. >> Nový smart forfour Ceník. Platnost od 17. listopadu 2014. >> smart forfour. Motory. Motor/typ 45 kw (61 k) 1 benzín Řadový tříválcový motor, 999 cm 3, 5stupňová manuální převodovka s automatickým systémem

Více

Ceník platný od 1. července 2015

Ceník platný od 1. července 2015 Ceník platný od 1. července 2015 3050 kg 4,65 2422 (2624) x 1650 x 1353 5,19 2667 (2869) x 1650 x 1353 Ceník Mercedes-Benz třída V velkoprostorový osobní vůz (6-8 sedadel) V 200d K 1 070 245,- V 220d K

Více

5-st. manuální. 6-st. manuální. 6-st. manuální. 5-st. automatická. 6-st. manuální. 6-st. manuální. 5-st. manuální. 6-st. manuální. 5-st.

5-st. manuální. 6-st. manuální. 6-st. manuální. 5-st. automatická. 6-st. manuální. 6-st. manuální. 5-st. manuální. 6-st. manuální. 5-st. Diesel Diesel Benzín OPEL Combo Tour 1,2 Combo Tour L1H1 Motor 1.4 70kW (95k) Převodovka 5st. manuální 325.000 341.250 350.000 390.000 409.500 420.000 1.4 CNG Turbo 88kW (120k) 66kW (90k) 6st. manuální

Více

Cenová nabídka skladový vůz

Cenová nabídka skladový vůz Autodružstvo Podbabská Jméno: Cenová nabídka skladový vůz Autodružstvo Podbabská Sídlo: Pod Paťankou 217/1, 16000 Praha 6 IČO: 48030325 Info email: info@autopodbaba.cz DIČ: CZ48030325 Tel: +420 234 700

Více

1/11 Číslo protokolu: csob banka 80

1/11 Číslo protokolu: csob banka 80 1/11 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE ÚDAJE O

Více

AKTUÁLNÍ AKCE. Úroveň výbavy Motor EURO 6 kw / k CEE Cena Sleva

AKTUÁLNÍ AKCE. Úroveň výbavy Motor EURO 6 kw / k CEE Cena Sleva CITROËN C-ELYSÉE AKTUÁLNÍ AKCE Sleva až 47 600 Kč Prodloužená značková záruka EssentialDrive na 5 let nebo 80 000 km* Exkluzivní financování s Citroën Financial Services s dodatečnou slevou 40 000 Kč na

Více

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU

Inovace představující špičku ve své třídě UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU Inovace představující špičku ve své třídě od 199 900 Kč s financováním dodatečná sleva 30 000 Kč V případě využití financování Nissan Finance sada zimních pneumatik zdarma NOVÝ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM NISSAN

Více

1/10 Číslo protokolu: csob cr 2269

1/10 Číslo protokolu: csob cr 2269 1/10 DEKRA CZ a.s. Türkova 1001, 149 00 Praha 4 IČ: 49240188, Zapsaná u Městského soudu v Praze, Oddíl B, vložka 1967 ČSOB Leasing, a.s. Na Pankráci 310/60 140 00 Praha 4 INFORMACE O PROHLÍDCE ÚDAJE O

Více

AKTUÁLNÍ AKCE. Motor kw / k CEE Cena Sleva

AKTUÁLNÍ AKCE. Motor kw / k CEE Cena Sleva 0% NAVÝŠENÍ 4 100 Kč/měsíčně* CITROËN C3 AKTUÁLNÍ AKCE * splátka platná při 50% akontaci na 36 měsíců včetně havarijního pojištění pro vůz LIVE EDITION 1.0 PureTech 68 MAN Exkluzivní financování s Citroën

Více

Technické podmínky. pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015

Technické podmínky. pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015 Příloha č. 1 zadávací dokumentace Technické podmínky pro veřejnou zakázku s názvem Centrální nákup automobilů pro resort Ministerstva životního prostředí v roce 2015 Automobily musí splňovat následující

Více