Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108."

Transkript

1 up!

2 02 03 Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108.

3 04 05 Na up! se můžete těšit z několika důvodů. Přestože jeho vnější rozměry jsou malé, velkorysé je to, co se za nimi skrývá: například velmi kvalitní design nebo moderní technologie, které se v tak kompaktním automobilu objevují vůbec poprvé. Rovněž jeho každodenní využití přináší spoustu pohodlí, a to díky precizně promyšlené funkčnosti. Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108.

4 06 07 Na pouhých 3,54 m ukazuje up! nejmodernější interpretaci výrazových prostředků designu automobilů Volkswagen: například charakteristicky tvarovaná boční okna, jedinečná kola z lehké slitiny nebo zcela prosklené dveře zavazadlového prostoru. Znaky typickými pro automobily Volkswagen jsou také průběžné horizontální linie čela vozu nebo tvarově čisté plochy boků karoserie. Výsledkem je design, který nezaujme jen na první pohled, ale moderním dojmem působí i po mnoha letech. Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108.

5 Ať v dvoudveřovém* nebo čtyřdveřovém provedení, ve voze up! na Vás za každými dveřmi čeká neuvěřitelná spousta prostoru. Přesto zde však najdete jemný rozdíl. Zatímco u dvoudveřového provedení spodní linie oken směrem dozadu dynamicky stoupá, u čtyřdveřové varianty probíhá vodorovně. Díky tomu mohou mít okna zadních dveří větší plochu a cestující na zadních místech mají pocit většího prostoru. * Dvoudveřová karoserie není v nabídce pro Českou republiku. Na pouhých 3,54 m ukazuje up! nejmodernější interpretaci výrazových prostředků designu automobilů Volkswagen: například charakteristicky tvarovaná boční okna, jedinečná kola z lehké slitiny nebo zcela prosklené dveře zavazadlového prostoru. Znaky typickými pro automobily Volkswagen jsou také průběžné horizontální linie čela vozu nebo tvarově čisté plochy boků karoserie. Výsledkem je design, který nezaujme jen na první pohled, ale moderním dojmem působí i po mnoha letech. Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108.

6 up! je plnohodnotný čtyřmístný automobil s dostatkem komfortu i prostoru Objem zavazadlového prostoru při nesklopených zadních sedadlech činí 251 litrů, což je nejlepší hodnota v této automobilové třídě. up! je radost, o kterou se můžete podělit až se třemi dalšími spolujezdci. Nabízí více místa než kterýkoliv jiný automobil v této třídě a k tomu ještě spoustu odkládacích prostor. Od výbavové linie move up! je navíc k dispozici mimořádně variabilní zavazadlový prostor: lavice zadního sedadla je dělitelná a sklopná a podlaha zavazadlového prostoru může být nastavena ve dvou rovinách vznikne tak buď maximální úložný prostor, nebo zcela rovná ložná plocha. Je zde zkrátka neuvěřitelná spousta místa pro každého a pro vše od malých dětí až po velké nákupy. Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108. Pro vytvoření většího zavazadlového prostoru je zadní sedadlo v závislosti na linii výbavy dělené nebo zcela sklopné. Při transportu neskladných nebo velmi dlouhých předmětů je možné zcela sklopit opěradlo sedadla spolujezdce.

7 INDIVIDUALITA VE VELKÉM STYLU Abyste se ve voze up! cítili tak dobře, jak je to jen možné, můžete si jej vybavit přesně podle Vašich přání. Základem, ze kterého můžete vycházet, jsou výbavové linie take up!, move up! a high up! a model cross up! take up! move up! high up! cross up! To co činí up! velkým a výjimečným, je k dispozici již v základní výbavě: například velká využitelnost díky spoustě promyšlených úložných prostor a rozsáhlá bezpečnostní výbava, která mimo jiné zahrnuje čtyři airbagy, nebo komfort mimořádně pohodlných integrálních sedadel. Součástí sériové výbavy je také příprava pro rádio. A kdyby snad ještě nějaké přání zůstalo nesplněné, máte mnoho možností, jak můžete svůj take up! dále vylepšit. Při pohledu zvenčí poznáte linii výbavy move up! podle krytů vnějších zpětných zrcátek a madel klik dveří lakovaných v barvě vozu. Hodnotu interiéru navyšují černé leštěné dekory a speciální potahové látky. Sériový komfortní paket přispívá k pohodlí cestujících mnoha prvky, jako např. elektrickým ovládáním oken předních dveří nebo centrálním zamykáním. Součástí bezpečnostní výbavy je elektronický stabilizační systém. Linie high up! vděčí za své jméno nejrozsáhlejším možnostem individualizace a bohaté sériové výbavě. K ní patří např. patnáctipalcová kola z lehké slitiny spoke, mlhové světlomety, klimatizace, rádio s podporou MP3, volant potažený kůží, vyhřívaná přední sedadla a palubní počítač. V interiéru můžete vybírat z několika vzorů potahových látek a kvalitních palubních desek s integrovaným přístrojovým panelem. Řada interiérových prvků je navíc zdobena chromem. Nový cross up! s motorem o výkonu 55 kw* má díky podvozku zvýšenému o 15 mm, rozšířeným blatníkům a prahům v antracitově černé barvě i výrazným nárazníkům vpředu i vzadu ty nejvyšší ambice. Mlhové světlomety se postarají o dobrou viditelnost za špatných povětrnostních podmínek. Magnetem pro pohledy okolí jsou pak podélné střešní nosiče, šestnáctipalcová kola z lehké slitiny cross a vnější zpětná zrcátka lakovaná stříbrnou metalízou light silver. Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108. * Motor 1,0 l, 55 kw (75 k): Spotřeba paliva (l/100 km): město 5,8; mimo město od 4,1; kombinovaný provoz 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 109; energetická třída: C. Více informací o modelu cross up! najdete na stranách

8 LAKY 06 Pro up! si můžete zvolit jeden z osmi laků. Ať se však rozhodnete pro kterýkoli z nich, výsledkem bude vždy jeho vysoká kvalita a dlouhá trvanlivost, jež jsou zaručeny náročným procesem lakování a dokonalou protikorozní ochranou Základní lak červená (G2) SO 02. Základní lak bílá (B4) S 03. Základní lak modrá (D7) S 04. Metalíza light silver (8E) SO 05. Metalíza dark silver (K5) SO 06. Metalíza dark blue (Z2) SO 07. Lak s perleťovým efektem bílá pearl (0R) SO 08. Lak s perleťovým efektem černá pearl (2T) SO Sériová výbava/take up! S Sériově pro move up! M Sériově pro high up! H Výbava za příplatek SO Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108.

9 KOLA Ať se rozhodnete pro kola s celoplošnými kryty nebo pro kola z lehké slitiny, pro velikost čtrnáct, patnáct či šestnáct palců, pro kola sportovní nebo elegantní jedno budou mít vždy společné: design každého z nich byl vytvořen speciálně pro up! Ocelové kolo s celoplošným krytem, 5 J x 14, pneumatika Ocelové kolo s celoplošným krytem, 5 J x 14, pneumatika 165/70 R Kolo z lehké slitiny spoke, 5,5 J x 15, pneumatika Kolo z lehké slitiny spoke anthracite, 5,5 J x 15, pneumatika Kolo z lehké slitiny waffle, 5,5 J x 15, pneumatika 185/55 R /70 R 14. S S, pouze pro BlueMotion Technology M 185/55 R 15. H 185/55 R 15. SO, pouze pro výbavu high up! SO, pouze pro výbavu move up! Kolo z lehké slitiny classic 1), Kolo z lehké slitiny classic white 1) Kolo z lehké slitiny upsilon 2), Kolo z lehké slitiny triangle 1), Kolo z lehké slitiny triangle black 1), Kolo z lehké slitiny polygon 1), J x 16, pneumatika 185/50 R 16. s bílým krytem středu, 6 J x 16, 6 J x 16, pneumatika 185/50 R 16. N 6 J x 16, pneumatika 185/50 R 16. N 6 J x 16, pneumatika 185/50 R 16. SO 6,5 J x 17, pneumatika 195/40 R 17. N SO, pouze pro výbavu high up! pneumatika 185/50 R 16. N 1) Nabídka firmy Volkswagen R GmbH. 2) Originální příslušenství Volkswagen se vztahuje pouze na německý trh. O odchylkách pro Českou republiku se prosím informujte u svého prodejce automobilů Volkswagen. Další informace získáte na Naše automobily jsou sériově vybaveny letními pneumatikami. Pro zimní období je nutné respektovat zákonnou úpravu. O zimní výbavě se prosím poraďte se svým prodejcem automobilů značky Volkswagen. Kola vyobrazená na stranách 18 a 19 nejsou v nabídce pro model cross up! Kola určená pro tento model najdete na stranách Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108. Sériová výbava/take up! S Sériově pro move up! M Sériově pro high up! H Výbava za příplatek SO Není v nabídce pro Českou republiku N

10 20 21 Každý up! vyrábíme s maximální pečlivostí. Můžete to pocítit na vlastní kůži podle použitých materiálů a jejich zpracování. Navíc máte k dispozici i širokou nabídku výbavy a designů a rozsáhlé možnosti individuálního přizpůsobení. Abyste se však cítili nejenom pohodlně, ale také okamžitě našli vše, co potřebujete, je každý spínač a každý přístroj přesně tam, kde jej intuitivně očekáváte. Kromě potěšení pro Váš zrak jde i o důležitý příspěvek k bezpečné a uvolněné jízdě. Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108.

11 PANELY PALUBNÍ DESKY Panely palubní desky vnášejí do interiéru barevné akcenty. V závislosti na linii výbavy jsou k dispozici varianty barevného provedení béžová grained, stříbrná metalíza dark, červená, černá perleť pearl, bílá perleť pearl, modrá a bílá pure. Dolní panel palubní desky je vyveden v jedné ze dvou barev v závislosti na barvě zvoleného polstrování buď v béžové, nebo v barvě anthracite spodní panel palubní desky: béžová, horní panel palubní desky: bílá pure H spodní panel palubní desky: béžová, horní panel palubní desky: bílá pearl H spodní panel palubní desky: anthracite, horní panel palubní desky: červená H spodní panel palubní desky: anthracite, horní panel palubní desky: modrá H spodní panel palubní desky: anthracite, horní panel palubní desky: bílá pearl H spodní panel palubní desky: béžová, horní panel palubní desky: béžová grained M spodní panel palubní desky: béžová, horní panel palubní desky: červená H spodní panel palubní desky: béžová, horní panel palubní desky: stříbrná metalíza dark H spodní panel palubní desky: béžová, horní panel palubní desky: černá pearl H spodní panel palubní desky: anthracite, horní panel palubní desky: bílá pure H spodní panel palubní desky: anthracite, horní panel palubní desky: stříbrná metalíza dark H spodní panel palubní desky: anthracite, horní panel palubní desky: černá pearl M H Sériová výbava/take up! S Sériově pro move up! M Sériově pro high up! H Výbava za příplatek SO Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108.

12 SEDADLA Linie výbavy, resp. model Potahová látka Horní panel palubní desky bílá (B4) modrá (D7) červená (G2) stříbrná metalíza light silver (8E) stříbrná metalíza dark silver (K5) modrá metalíza dark blue (Z2) bílá pearl (0R) černá pearl (2T) Dolní panel palubní desky Koberce Čalounění stropu KOMBINACE take up! Látkové potahy dots anthracite (JM) anthracite černá světle šedá V interiéru na Vás čekají integrální sedadla, která jsou nejen pohodlná, ale současně potěší i Váš zrak. Jejich design a barevnost se liší v závislosti na výbavové linii. 01. Látkové potahy dots, anthracite (JM) S 02. Látkové potahy structure, anthracite (JI/JM) M 03. Látkové potahy structure, černá denim béžová (JS) M 04. Látkové potahy dots, černá anthracite (JK) H 05. Látkové potahy dots, béžová šedá čevená salsa (JT) H 06. Látkové potahy dots, béžová šedá hnědá (JV) H 07. Potahy z umělé kůže squares, anthracite (OO)* SO Sériová výbava/take up! S Sériově pro move up! M Sériově pro high up! H Výbava za příplatek SO Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108. Výše uvedené potahové látky nejsou v nabídce pro model cross up! Individuální potahové látky pro model cross up! najdete na straně 44. * Výbava za příplatek. Lze získat jako součást paketu leatherette Volkswagen Exclusive. Nabídka firmy Volkswagen R GmbH. Není v nabídce pro model take up! move up! high up! cross up! Látkové potahy structure anthracite (JI) béžová grained béžová černá světle šedá anthracite (JM) černá pearl anthracite černá světle šedá černá denim béžová (JS) béžová grained béžová černá světle šedá Potahy z umělé kůže squares 1) anthracite (OO) černá pearl anthracite černá světle šedá Látkové potahy dots černá anthracite (JK) bílá pure anthracite černá světle šedá červená anthracite černá světle šedá stříbr. metal. dark anthracite černá světle šedá modrá anthracite černá světle šedá bílá pearl anthracite černá světle šedá černá pearl anthracite černá světle šedá béžová šedá hnědá (JV) bílá pure béžová černá světle šedá stříbr. metal. dark béžová černá světle šedá bílá pearl béžová černá světle šedá černá pearl béžová černá světle šedá béžová šedá červená salsa (JT) bílá pure béžová černá světle šedá červená béžová černá světle šedá stříbr. metal. dark béžová černá světle šedá bílá pearl béžová černá světle šedá černá pearl béžová černá světle šedá Potahy z umělé kůže squares 1) anthracite (OO) bílá pure anthracite černá světle šedá červená anthracite černá světle šedá stříbr. metal. dark anthracite černá světle šedá modrá anthracite černá světle šedá bílá pearl anthracite černá světle šedá černá pearl anthracite černá světle šedá Látkové potahy cross anthracite quarz (JO) červená anthracite černá světle šedá stříbr. metal. dark anthracite černá světle šedá černá pearl anthracite černá světle šedá červená quarz (JC) červená anthracite černá světle šedá Sériová výbava Výbava za příplatek Tato kombinace se nedodává. 1) Výbava za příplatek. Nabídka firmy Volkswagen R GmbH. Lze získat jako součást paketu leatherette Volkswagen Exclusive. Vyobrazení na těchto stranách jsou pouze orientační, protože tiskové barvy nemohou vyjádřit sytost a brilanci laků ani krásu a příjemnost čalounění tak, jak vypadají ve skutečnosti. Vozidla vyobrazená v tomto katalogu jsou částečně vybavena příplatkovou výbavou. Údaje o vzhledu, výkonech, rozměrech a hmotnostech, spotřebě pohonných hmot a provozních nákladech automobilu vycházejí z podmínek německého trhu a odpovídají stavu v době tisku tohoto katalogu. Na případné odchylky pro Českou republiku se prosím informujte u svého prodejce automobilů Volkswagen. Změny vyhrazeny. Skutečnost, že značka není v tomto dokumentu označena, nelze vykládat tak, že není registrovanou značkou a/nebo že by mohla být použita bez předchozího písemného svolení akciové společnosti Volkswagen. Volkswagen zajišťuje zpětný odběr a recyklaci starých vozů. Všechny vozy Volkswagen jsou proto ekologicky recyklovatelné a při splnění zákonných předpokladů mohou být bezplatně odevzdány k recyklaci. Bližší informace obdržíte u svého prodejce automobilů Volkswagen, na internetové adrese nebo na telefonní lince 0800 VOLKSWAGEN ( ), která je v rámci Německa bezplatná.

13 EXISTUJE POKROK, KTERÝ JE DOST VELKÝ PRO KAŽDÉHO. FUNKCE NOUZOVÉHO BRZDĚNÍ CITY up! je prvním automobilem v této automobilové třídě, jehož výbava zahrnuje funkci nouzového brzdění City, která je cenným příspěvkem k bezpečnosti jízdy. Systém prostřednictvím laserového senzoru v horní části čelního skla sleduje vpředu jedoucí vozidla a překážky v dosahu do deseti metrů před vozem. Systém je funkční při rychlosti do 30 km/h a v případě nebezpečí vyvine v rámci daných možností tak vysoký brzdný tlak, že v mnoha situacích sníží následky kolize na minimum nebo v ideálním případě kolizi zcela zabrání. ELEKTRONICKÝ STABILIZAČNÍ SYSTÉM Elektronický stabilizační systém může v kritických jízdních situacích v rámci daných možností zabránit smyku automobilu prostřednictvím cíleného zásahu do řídicího systému motoru a brzd.* M H SO PARKPILOT Systém ParkPilot Vás při parkování v rámci daných možností varuje prostřednictvím akustických signálů před překážkami za vozem: čím kratší je vzdálenost překážky od ultrazvukových senzorů, tím vyšší je frekvence varovných tónů. Ve spojení s přenosným navigačním a infotainment systémem maps + more, který je dodáván na přání, máte k dispozici také optické informace. SO, ne pro výbavu take up! SO KONTROLA POKLESU TLAKU V PNEUMATIKÁCH Kontrola poklesu tlaku vzduchu v pneumatikách podporuje řidiče při sledování stavu nahuštění jednotlivých kol. Díky permanentní kontrole tlaku vzduchu v pneumatikách je zajištěna vysoká bezpečnost. Správný tlak vzduchu v kolech AIRBAGY Kromě čelních airbagů pro řidiče a spolujezdce jsou součástí sériové výbavy také velkoplošné boční airbagy. V případě nehody chrání hlavu a hrudník cestujících na předních místech. S TO VŠE NAJDETE V NEJBEZPEČNĚJ- ŠÍM VOZE TÉTO AUTOMOBILOVÉ TŘÍDY. prodlužuje životnost pneumatik a současně přispívá k nižší Uvedení co možná největšího 3,54 m množství inovací do praxe je silnou stránkou našich techniků. Proto je up! skutečným symbolem. Jeho výbava zahrnuje spotřebě paliva. S řadu opatření, která činí jízdu komfortnější, efektivnější a hlavně bezpečnější. A právě v tom tkví skutečná velikost vozu up! Sériová výbava/take up! S Sériově pro move up! M Sériově pro high up! H Výbava za příplatek SO Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108. * I přesto je však nutné dbát na zásady bezpečné jízdy, protože ani elektronický stabilizační systém nedokáže zrušit platnost fyzikálních zákonů.

14 THINK BLUE. Kdo vyrábí automobily, nese odpovědnost. Za své zákazníky i za životní prostředí. Pro Volkswagen jsou proto stálost a trvalé hodnoty podnikatelským cílem, a tedy i něčím víc než jen pouhým ušlechtilým úmyslem. Chceme méně mluvit a více konat, a to každý den. Říkáme tomu Think Blue. Myslet modře. Zvláštností na Think Blue. je, že se tohoto procesu můžete zúčastnit i Vy. Chceme totiž společně s Vámi přispět k vyšší odpovědnosti při jízdě automobilem a k ohleduplnějšímu chování vůči životnímu prostředí obecně, nejen v autě, ale i všude mimo něj. S našimi BlueMotion Technologies určujeme již dnes nová měřítka v silničním provozu. Výroba automobilů, které produkují méně CO 2, aniž by bylo nutno rezignovat na komfort a každodenní využitelnost, je však pro nás pouhým začátkem. Prostřednictvím řady inovací, sahajících od naftových a benzinových motorů s nízkou spotřebou i emisemi, přes nejrůznější technologie směřující k dalším úsporám paliva až po celé modely BlueMotion, chceme podpořit řidiče vozů značky Volkswagen a zároveň umožnit šetrné využívání přírodních zdrojů. Našich společných cílů můžeme totiž dosáhnout jen díky společnému myšlení a jednání. Více informací na BLUEMOTION TECHNOLOGY* Opatření BlueMotion Technology *, mezi která patří využívání energie uvolněné při brzdění, systém Start-Stop a pneumatiky se sníženým valivým odporem, zajišťují ještě nižší spotřebu paliva a emise CO 2. VYUŽITÍ ENERGIE ZÍSKANÉ PŘI BRZDĚNÍ SYSTÉM START-STOP PNEUMATIKY SE SNÍŽENÝM ODPOREM TRENÉR THINK BLUE. Díky systému využívání energie uvolněné Systém Start-Stop se stará o to, aby motor Pneumatiky mají optimalizovaný valivý Trenér Think Blue. je součástí navigačního a infotain- při brzdění je energie získaná při zpoma- byl v činnosti pouze v případě, kdy je to odpor a ve srovnání s modely bez Blue- ment systému maps + more, jenž Vám pomáhá při lování ukládána do akumulátoru vozu. skutečně nutné. Proto v situacích, kdy je Motion Technology je u nich také mírně úsporné jízdě, která je šetrná k životnímu prostředí. Dis- Snižuje se tak zatížení motoru, což vede automobil v klidu, například při stání na zvýšen tlak vzduchu. Přispívají tak rovněž plej na základě statistiky zobrazuje aktuální spotřebu ke snížení spotřeby paliva. červenou, systém automaticky motor vypne ke snížení spotřeby paliva a emisí CO 2. a dává tipy pro úsporný způsob jízdy. Detailní informace a po sešlápnutí pedálu spojky jej opět na- o systému maps + more najdete na straně 38. startuje. Lze jej deaktivovat pomocí tlačítka. * BlueMotion Technology není v nabídce pro Českou republiku. Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108.

15 TANKUJTE JINAK: TANKUJTE MÉNĚ ČASTO. Díky úspornému pohonu na zemní plyn a mnoha opatřením BlueMotion Technology zatěžuje model eco up! výrazně méně jak životní prostředí, tak Vaši peněženku. Zemní plyn je podstatně výhodnější než benzin nebo nafta a při spotřebě pouhých 2,9 kg na 100 km může snížit náklady na palivo až o 50 procent. A to zcela bez komplikací. Tankovat můžete u více než 60 tankovacích stanic po celé republice. A jejich počet neustále roste. JEZDĚTE NEUVĚŘITELNĚ: NEUVĚŘITELNĚ ČISTĚ. eco up! dosahuje s pouhými 79 g/km nejlepší úrovně emisí ve své automobilové třídě. K dosažení této hodnoty přispívají nejen moderní technologie, ale zejména podstata principu Think Blue. automobilky Volkswagen vyjadřující odpovědnost při jízdě automobilem. Připojte se i Vy k našemu úsilí o ochranu životního prostředí. Více se dozvíte na OBSAH NÁDRŽE 220 km 10 l BENZIN 11 kg CNG D O J E Z D O V Á V Z D Á L E N O S T km Na obrázku je model 1.0 EcoFuel BlueMotion Technology: Spotřeba paliva (kg/100 km) [m 3 /100 km]: město 3,6 [5,5]; mimo město 2,5 [3,8]; kombinovaný provoz 2,9 [4,4]. Emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz 79. Energetická třída: A+.

16 MOTORY S vozem up! budete již dnes jezdit velmi ekonomicky. Důvodem je nejen jeho nízká hmotnost, ale také velmi efektivní technologie pohonných jednotek. Odpovědí na každodenní výzvy městského provozu jsou motory, které jsou těmto podmínkám optimálně přizpůsobené Benzinové motory 44 kw (60 k) 44 kw (60 k) 6) BlueMotion Technology 55 kw (75 k) 3) 55 kw (75 k)3), 6) BlueMotion Technology Spotřeba paliva (l/100 km) 1) s manuální převodovkou: 5stupňovou 5stupňovou 5stupňovou 7) 5stupňovou město 5,6 5,0 5,9 5,1 mimo město 3,9 3,6 4,0 3,7 kombinovaný provoz 4,5 4,1 4,7 4,2 se sekvenční převodovkou ASG: 5stupňovou 5stupňovou město 5,3 5,5 mimo město 3,9 4,0 kombinovaný provoz 4,4 4,5 Emise CO 2 kombinace (g/km) 1) s manuální převodovkou: se sekvenční převodovkou ASG: Energetická třída 2) s manuální převodovkou: C B C B se sekvenční převodovkou ASG: C C 50 kw (68 k) EcoFuel EcoFuel/Motor na stlačený zemní plyn BlueMotion Technology Spotřeba paliva zemní plyn CNG 4) (kg/100 km) 5) s manuální převodovkou: 5stupňovou město 3,6 mimo město 2,5 kombinovaný provoz 2,9 Spotřeba paliva zemní plyn CNG 4) (m 3 /100 km) 5) s manuální převodovkou: 5stupňovou město 5,5 mimo město 3,8 kombinovaný provoz 4,4 Emise CO 2 kombinace (g/km) 1), 5) s manuální převodovkou: 79 Energetická třída 2) s manuální převodovkou: A+ SEKVENČNÍ PŘEVODOVKA ASG Chovejte se v hektickém prostředí městského provozu zcela uvolněně. Sekvenční převodovka ASG Vás zbaví nutnosti řazení a ovládání pedálu spojky. Převodovka podle aktuální jízdní situace zvolí optimální převodový stupeň i okamžik řazení a ve srovnání s již úspornou manuální převodovkou ještě více snižuje spotřebu paliva. Navíc můžete kdykoliv přepnout do módu manuálního řazení. Údaje o výkonu a spotřebě paliva předpokládají použití benzinu s oktanovým číslem 95 podle normy DIN EN 228. Při provozu je v zásadě možné použít bezolovnatý benzin s oktanovým číslem 95 s maximálním podílem etanolu do 10 procent. Podrobné informace o kompatibilitě paliva E10 najdete na nebo na 1) Uvedené hodnoty jsou získávány předepsaným způsobem měření. Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky, ale slouží pouze pro účely srovnání jednotlivých typů vozidel. Spotřeba paliva a emise CO2 konkrétního vozidla závisí nejen na hospodárném využití paliva, ale jsou ovlivněny také způsobem jízdy a dalšími netechnickými faktory (např. okolními podmínkami). Dodatečná výbava a příslušenství (nástavby, pneumatiky atd.) mohou mít za následek změnu jízdních parametrů, např. hmotnosti, valivého odporu či aerodynamických vlastností, a mohou tak kromě počasí a podmínek v dopravě rovněž ovlivnit spotřebu paliva a výkon. Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 jsou získány jako aritmetický průměr měření a mohou se lišit v závislosti na zvoleném formátu pneumatik a použití prvků výbavy na přání. Podle pokynů směrnice ES 1999/94, v platném znění, je návod na měření spotřeby paliva, emisí CO2 a energetické spotřeby, který obsahuje údaje pro všechny nové modely osobních automobilů, zdarma k dostání na všech prodejních místech v rámci celé Evropské unie. 2) Energetické třídy hodnotí vozidla podle produkovaných emisí CO2 při zohlednění jejich užitečné hmotnosti. Automobily, které dosahují průměrných hodnot, jsou zařazeny do třídy D. Vozidla, jež dosahují lepších hodnot, než je aktuální průměr, jsou klasifikována do třídy A+, A, B nebo C a ta, jejichž hodnoty jsou vyšší než současný průměr, jsou zařazena do třídy E, F nebo G. 3) Není v nabídce pro výbavu take up! 4) Kvalita plynu H nebo L. 5) Udávané hodnoty se vztahují na H-plyn. Při použití L-plynu mohou vycházet jiné hodnoty pro výkon, točivý moment, jízdní výkony a spotřebu. Šíře rozpětí hodnot spotřeby vychází z hmotnosti prázdného vozidla s dodatečnou výbavou. 6) Není v nabídce pro Českou republiku. 7) Pro model cross up! platí odlišné hodnoty: Spotřeba paliva (l/100 km): město 5,8; mimo město 4,1; kombinovaný provoz 4,7. Emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz 109. Energetická třída: C.

17 Ať jsou to první jarní sluneční paprsky nebo vlahý letní podvečer pod širým nebem up! má výjimečný smysl pro okamžiky, které jsou k nezaplacení. Výbava na přání proto zahrnuje panoramatické výklopné a posuvné střešní okno, jehož plocha je mnohem větší než u běžného střešního okna. Jeho zásluhou je interiér vozu dokonale prosvětlen a současně je zajištěn i přísun čerstvého vzduchu. Panoramatické střešní okno, vybavené sluneční žaluzií a ochranou proti přivření, lze plynule otevřít nebo vyklopit Pro vůz up! jsme vytvořili pakety výbavy, které se budou náležitým způsobem starat o Vaše pohodlí, podporu při řízení a zábavu. PAKET COMFORT COOL & SOUND DRIVE PACK WINTER PACK 4 DVEŘE PAKET LEATHERETTE * VOLKSWAGEN EXCLUSIVE PAKET CHROM * VOLKSWAGEN EXCLUSIVE SPORTOVNÍ PAKET* TRIANGLE BLACK SPORTOVNÍ PAKET* POLYGON Tento paket kromě jiného zahrnuje elek- Dvě nepostradatelné výbavy v jednom Ať jedete v hustém městském provozu Zárukou většího komfortu a bezpečnosti up! se čtyřmi dveřmi usnadňuje nejenom Obsahuje vysoce kvalitní čalounění sedadel K umocnění lesku Vašeho vozu přispívají chro- Sportovní design šestnáctipalcových kol Sportovní podvozek, černé čalounění stropu, trické ovládání oken dveří, centrální paketu: klimatizace a rádio RCD 215 nebo po dálnici, s tempomatem, systé- v chladných obdobích roku jsou vyhří- nastupování, ale i nakládání a vykládání squares z umělé kůže s bílými ozdobnými lemy mované kryty vnějších zpětných zrcátek a boční z lehké slitiny triangle black propůjčuje zatmavené sklo dveří zavazadlového pro- zamykání s dálkovým ovládáním s CD přehrávačem s podporou formátu mem ParkPilot pro kontrolu prostoru vaná přední sedadla, elektricky nastavi- rozměrnějších předmětů. Také instalace a logy up! na opěradlech. Jeho součástí je také ochranné lišty. Dalším prvkem, který přitahuje vozu více dynamiky, a to jak vizuálně, tak storu a zadních bočních dveří, stejně jako a výškově nastavitelné sedadlo MP3, rozhraním AUX-IN, dvěma repro- za vozem a multifunkčním displejem telná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka dětských sedaček na zadní sedadlo je vyhřívání předních sedadel, další interiérové prvky pohledy okolí, jsou chromované lemy mlhových i z hlediska jeho jízdních vlastností. Součástí speciálně pro up! navržená obzvláště řidiče. M H C SO duktory a výkonem 2x 20 W. Pro Českou palubního počítače bude Vaše cestování a mlhové světlomety. u této varianty mnohem pohodlnější. potažené kůží a kvalitní textilní koberce s černo- světlometů. paketu je také sportovní podvozek, zatma- velká sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny republiku se tyto výbavy dodávají v rámci daných možností a v závislosti H SO, ne pro výbavu take up! Výklopná zadní boční okna zajistí přísun bílým olemováním. SO, ne pro výbavu take up! SO, pouze pro výbavu high up! vené sklo zadních dveří, černé čalounění polygon podtrhují sportovní vzhled Vašeho samostatně. H C SO na sklonu stoupání či klesání mnohem čerstvého vzduchu do interiéru. S stropu a zatmavená zadní boční okna. SO vozu up! N jednodušší. SO, ne pro výbavu take up! Sériová výbava/take up! S Sériově pro move up! M Sériově pro high up! H Sériově pro cross up! C Výbava za příplatek SO Není v nabídce pro ČR N Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108. Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108. * Nabídka firmy Volkswagen R GmbH.

18 Zajímavým prvkem výbavy na přání je přenosný navigační a infotainment systém maps + more, který je možné získat v kombinaci s rádiem RCD 215. Systém spojuje veškeré informační a komunikační funkce a dokonale integruje uživatelská i předdefinovaná data. 01 Zobrazení a ovládání se uskutečňuje prostřednictvím 01. Automobil. V této sekci se dozvíte vše o otáčkách motoru, vnější teplotě, barevného dotykového displeje. C SO spotřebě paliva a ve spojení s paketem plus o odstupu při parkování. 02. Think Blue. Trainer. Trenér Think Blue. představuje pro Volkswagen konkrétní cíl dosažení ekologicky udržitelné jízdy automobilem. Systém maps + more k tomuto cíli prakticky přispívá tím, že po každé jízdě provede její analýzu a připraví cenné tipy ke zlepšení ekologického způsobu cestování. 03. Média. Pod touto položkou se skrývá celý svět hudby. Zahrnuje funkce rádia, ovládání slotu pro SD karty do kapacity 32 GB a funkce přehrávače skladeb ve formátu MP Navigace. Srdcem systému maps + more je integrovaný navigační systém, k jehož výbavě patří například hlasové ovládání, kniha jízd, mód pro chodce a cyklisty, poznávací a oblíbené funkce, stejně jako databáze více než dvou milionů různých cílů po celé Evropě. 05. Telefon. Prostřednictvím bluetooth handsfree s hlasovým ovládáním můžete v průběhu jízdy pohodlně komunikovat. Sériová výbava/take up! S Sériově pro move up! M Sériově pro high up! H Sériově pro cross up! C Výbava za příplatek SO Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz od 4,1 do 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 95 do 108.

19 AUDIOSYSTÉM FENDER 02 SLUŽBA GARMIN LIVE GARMIN Důležité informace přijdou vhod zejména v situaci, kdy je člověk potřebuje. GARMIN je bezplatný software, díky kterému můžete aktualizovat Váš Zde jede dokonalá hudba! Exkluzivní audiosystém, jenž byl A to nejlépe okamžitě. Se službou Garmin Live budete mít vždy ta nejaktuál- přenosný navigační a infotainment systém maps + more nebo rozšířit jeho vyladěn kultovním výrobcem kytar Fender a jehož součástí nější data. Traffic Live (informace o dopravě), Local Search (vyhledávání lokálních cílů) a Weather Live (aktuální předpověď počasí) Vám poskytnou funkce. Řidiči vozů up! si tak mohou bezpečně stáhnout aktualizovaná data map, řadu bezplatných služeb a aktualizace softwaru, stejně jako data pro je šest reproduktorů, promění Váš up! ve skutečný hudební zázrak veškeré informace, které budete v průběhu jízdy potřebovat. Ovládání pří- přístroj maps + more. Současně získají přístup k praktickým aplikacím, jako stroje je přitom velmi jednoduché přes bluetooth propojíte navigaci je radiostanice up! či textový editor Notepad light, dále kapesní baterku 01. Jádrem audiosystému Fender je integrované rádio Garmin s Vaším mobilním telefonem a získáte tak přístup k internetu. Službu s vysokou svítivostí a mnoho dalšího. RCD 215 vybavené příjmem digitálního vysílání DAB+, které Garmin Live si můžete nezávazně bezplatně vyzkoušet po dobu čtyř týdnů. přijímá i digitálně vysílané stanice a informace o aktuální Další informace získáte na adrese dopravní situaci. SO 02. O dokonalý a intenzivní zvuk na délce pouhých 3,54 m Služby Live pro maps + more mohou být využívány pouze prostřednictvím mobilních telefonů (s podporou bluetooth), které pracují s operačním systémem ios od verze 4.0, nebo pomocí vybraných modelů se systémem Android od verze 3.0. V závislosti na Vašem tarifu může být připojení přes bluetooth se postarají dvě dvojice výškových reproduktorů umístěné v trojúhelnících proti vnějším zpětným zrcátkům a vzadu v bočním obložení, hlubokotónové reproduktory vpředu i vzadu a navíc také subwoofer, stejně jako zesilovač omezeno operátorem mobilní sítě. Seznam kompatibilních mobilních telefonů najdete na stránce o výkonu 300 wattů. SO 01

20 Nový Malý je teď ještě všestrannější: nový cross up! je stejně kompaktní a účelný jako jeho sourozenci, avšak díky své výbavě probouzí ještě větší touhu po dobrodružství Motor 1,0 l, 55 kw (75 k): Spotřeba paliva (l/100 km): město 5,8; mimo město od 4,1; kombinovaný provoz 4,7; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz od 109; energetická třída: C.

California přináší každý den nové zážitky.

California přináší každý den nové zážitky. California California přináší každý den nové zážitky. 02 California 02 California 02 California 24 Exteriér 26 Kola 28 Interiér 30 Motory, převodovky a podvozek 32 California s BlueMotion Technology 33

Více

Užitkové vozy. Caravelle. Caravelle 01

Užitkové vozy. Caravelle. Caravelle 01 Užitkové vozy aravelle aravelle 01 Vaše motto: každý host si zaslouží jen to nejlepší. Již při příjezdu. Příjemný pobyt by měl začít už při příjezdu. Volkswagen aravelle odveze Vaše hosty tak, jak to očekávají

Více

California znamená zažít každý den něco jiného.

California znamená zažít každý den něco jiného. Nová alifornia alifornia znamená zažít každý den něco jiného. 04 Koncepce vozu 06 Bezpečnost a asistenční systémy 10 Motory 14 4Motion 18 Nová alifornia omfortline 18 Vnitřní výbava 20 Vnější výbava 22

Více

Nové Vito Tourer. Chce, umí, pracuje.

Nové Vito Tourer. Chce, umí, pracuje. Nové Vito Tourer. Nové Vito Tourer. Chce, umí, pracuje. Jste vždy připraveni plnit své úkoly? Vykonáváte svou práci cílevědomě? Milujete nové výzvy? Pak si zasloužíte vozidlo, které je pro Vás jako stvořené:

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí se

Více

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34 Nové Vito. Kombi. Obsah Vito kombi 4 Interiér 10 Flexibilita 10 Komfort a funkčnost 12 Vito CREW 14 Technika 16 Motory a BlueEFFICIENCY 16 Podvozek a pohon všech kol 4x4 18 Technické údaje 30 Údaje o motoru

Více

Skříňová dodávka & Mixto.

Skříňová dodávka & Mixto. Vito. Skříňová dodávka & Mixto. Obsah Skříňová dodávka Vito 4 Vito Mixto 12 Řešení pro jednotlivé obory/ Nástavby a vestavby 16 Interiér 18 Komfort a funkčnost 18 Technika 20 Motory 20 BlueEFFICIENCY 22

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA SIMPLY CLEVER ŠKODA AUTO J OD ROKU 1895 Stále je nad čím žasnout. Stačí se jen podívat na život novýma očima. S vozem ŠKODA Octavia. Se svým elegantním nadčasovým designem,

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Superb

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Superb SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Superb Asi tak tři roky života strávíte v autě. Vybírejte proto s rozvahou. Nová ŠKODA Superb. Bez cestování si už dnešní svět asi nikdo z nás nedovede představit. I když Vám přitom

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA SUPERB

SIMPLY CLEVER ŠKODA SUPERB SIMPLY CLEVER ŠKODA SUPERB Asi tak tři roky života strávíte v autě. Vybírejte proto s rozvahou. ŠKODA Superb. Bez cestování si už dnešní svět asi nikdo z nás nedovede představit. I když Vám přitom Váš

Více

ŠKODA RAPID SPACEBACK

ŠKODA RAPID SPACEBACK SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID SPACEBACK ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 Prostor se nedá uchopit, ale každodenně se nás dotýká. A tak do něj můžeme promítnout svoje emoce a kreativitu, aby se z něj

Více

Nový Citan. Skříňová dodávka & Mixto.

Nový Citan. Skříňová dodávka & Mixto. Nový Citan. Skříňová dodávka & Mixto. Město má nového hrdinu. N ov ý Cit an. Mercedes-Benz rozšiřuje rodinu dodávkových vozidel o další výrobní řadu. Se skříňovým vozidlem Citan a Mixto je v nabídce poprvé

Více

Viano. TREND, AMBIENTE a AVANTGARDE.

Viano. TREND, AMBIENTE a AVANTGARDE. Viano. TREND, AMBIENTE a AVANTGARDE. Viano 3 Via no. Svoboda pohybu. Obsah To, že velikost je relativní, víme už od dob Alberta Einsteina. Že může být velikost také komfortní, účinná a šetrná k životnímu

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID SPACEBACK

SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID SPACEBACK SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID SPACEBACK Prostor z nové perspektivy. Prostor, kde se cítíme nejlépe, je obvykle ten, který jsme spoluvytvářeli. Odrážejí se v něm naše emoce, temperament i kreativita, a tak

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Octavia Ať už Vaše každodenní cesty vedou kamkoli, všude se právě děje spousta nevšedních věcí. Malé i větší zázraky života a přírody můžete vnímat doslova na každém kroku. Stačí

Více

Nový Sprinter. Valníky a podvozky.

Nový Sprinter. Valníky a podvozky. Nový Sprinter. Valníky a podvozky. Nejlepší Sprinter všech dob. Výkonný a pracovitý nový Sprinter je víc než jen vozidlo. Je to pravý partner, na kterého se můžete ve všem spolehnout a který Vám důsledně

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Superb

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Superb SIMPLY CLEVER ŠKODA Superb Elegance se setkává s účelností a opravdová velikost s dokonalými liniemi. ŠKODA Superb a Superb Combi. Design byl vytvářen s ohledem na eleganci a celkovou harmonii stejně jako

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA

SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA Když máte stále plný diář a chcete skloubit práci, koníčky i domácnost, pak je to právě všestranná ŠKODA Fabia, se kterou to půjde lehce. Každý den Vás přivítá svým přátelským

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Je až neuvěřitelné, kolik variant nabízí modelová řada ŠKODA Fabia. Nový výraz důvěrně známé tváře. S příchodem nového loga ŠKODA získávají vozy Fabia působivý dynamický výraz.

Více

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Rapid Spaceback

SIMPLY CLEVER. Nová ŠKODA Rapid Spaceback SIMPLY CLEVER Nová ŠKODA Rapid Spaceback Prostor z nové perspektivy. Prostor, kde se cítíme nejlépe, je obvykle ten, který jsme spoluvytvářeli. Odrážejí se v něm naše emoce, temperament i kreativita, a

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia Je až neuvěřitelné, kolik nabízí proměn: modelová řada ŠKODA Fabia se svými devíti variantami. Kompaktní vůz s mimořádným vnitřním prostorem: ŠKODA Fabia hatchback. Design vozů

Více

SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895

SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 SIMPLY CLEVER ŠKODA RAPID ŠKODA AUTO SIMPLY CLEVER J OD ROKU 1895 Často se stává, že nemáte na výběr a musíte v životě zvládnout více úloh. Zastáváte různé role a občas také všechny najednou. A právě pro

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Yeti SIMPLY CLEVER ŠKODA Yeti Objevte nepoznaný svět plný zážitků s vozem ŠKODA Yeti. Některá místa na mapě nenajdete. Malá dobrodružství mohou čekat hned za Vaším domem. Perfektní pro dlážděné cesty, nákupní

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER ŠKODA Octavia Jedinečné spojení kvality, designu a dostupnosti. Prostor pro všechny Vaše cíle. Elegantní vzhled se známou tváří. ŠKODA Octavia. Maska chladiče s výrazným chromovaným rámečkem

Více

Uvolnění pro jízdu: všechno o audiovizuálních, multimediálních a jízdních systémech, klimatizaci a komfortních sedadlech. Komfort od strany 20

Uvolnění pro jízdu: všechno o audiovizuálních, multimediálních a jízdních systémech, klimatizaci a komfortních sedadlech. Komfort od strany 20 Třída CL. Fascinace. CL není jenom synonymem pro eleganci a luxus, je mistrovským technickým dílem. Generace motorů V8 s technologií BlueDIRECT stanovuje měřítka v oblasti efektivity a výkonu. Četné senzory

Více

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Octavia SIMPLY CLEVER ŠKODA Octavia Jedinečné spojení kvality, designu a dostupnosti. Prostor pro všechny Vaše cíle. Elegantní vzhled se známou tváří. ŠKODA Octavia. Maska chladiče s výrazným chromovaným rámečkem

Více

ŠkodaOctavia SIMPLY CLEVER

ŠkodaOctavia SIMPLY CLEVER ŠkodaOctavia SIMPLY CLEVER Nejspíš ji už znáte od vidění, a přesto Vás vždy znovu překvapí svou prostorností stejně jako bezpečností a spolehlivostí, které z ní už na pohled vyzařují,... ... svou dynamikou,

Více

ŠkodaSuperb Combi SIMPLY CLEVER

ŠkodaSuperb Combi SIMPLY CLEVER ŠkodaSuperb Combi SIMPLY CLEVER Design definuje prostor. Linie se setkají a spoutají svět mezi sebou. Tvary se protnou a vytvoří novou dimenzi. Umělecké dílo, které nemusíte obdivovat jen zvenčí, ale můžete

Více

>> Skvělý nápad do města. smart fortwo pure, pulse, passion, smart BRABUS a BRABUS Xclusive.

>> Skvělý nápad do města. smart fortwo pure, pulse, passion, smart BRABUS a BRABUS Xclusive. >> Skvělý nápad do města. smart fortwo pure, pulse, passion, smart BRABUS a BRABUS Xclusive. Nikde jinde není život tak různorodý jako ve městě. Dalším rysem městského života je jeho unikátní požadavek

Více