17. VELETRH BYDLENÍ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "17. VELETRH BYDLENÍ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.forhabitat.cz 18. 21. 3. 2010 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY"

Transkript

1 17. VELETRH BYDLENÍ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY

2 ÚVODNÍ SLOVO Vážení vystavovatelé a obchodní přátelé, veletrh FOR HABITAT má za sebou již 17. ročník a opět se potvrdil zájem veřejnosti o bydlení a o všechny obory s tím související. Dokazuje to nejen zvýšená návštěvnost veletrhu, ale i spokojenost návštěvníků. I přes stále trvající finanční krizi nás potěšil zájem firem, které se rozhodly prezentovat na tomto veletrhu. Velké procento z těchto firem zde vystavovalo vůbec poprvé a i díky tomu se zvýšila obsazená výstavní plocha na veletrhu. Kromě samotných expozic firem si mohli návštěvníci vybrat z bohatého doprovodného programu. Tradičně byly k vidění doprovodné výstavy Interiér trendy a Brána řemesel. Současně proběhly dva semináře, které se vztahovaly k aktuálním tématům, a to Revitalizace bytových domů a Zelená úsporám. Na závěr bych chtěl předeslat plány na následující v pořadí 18. ročník veletrhu. Pro rok 2011 chystáme nový soubor veletrhů, který je sestaven tak, aby lépe oslovil cílovou skupinu návštěvníků. V roce 2011 se tedy můžete těšit na souběžně probíhající veletrhy FOR FURNITURE, FOR OFFICE, FOR GREENERY a tradiční veletrh FOR GARDEN. Za tým pořádající společnosti ABF se na setkání s vámi těší Mgr. Lukáš Vilímek manažer veletrhu Počet vystavovatelů: 257 Celková výstavní plocha: m 2 Čistá výstavní plocha: m 2 Návštěvnost doprovodného programu: 152 Počet hostů společenského večera: 286 Počet akreditovaných novinářů: 90 Počet návštěvníků: (soubor FOR FAMILY) VYSTAVOVATELÉ VÝSTAVNÍ PLOCHA NÁVŠTĚVNOST SOUBOR VELETRHŮ FOR FAMILY

3 VERNISÁŽ Soubor veletrhů pro bydlení, rodinu a volný čas FOR FAMILY slavnostně zahájil místostarosta městské části Praha Letňany David Kolínský, generální ředitel společnosti ABF Radomír Dočekal a ředitelka obchodního týmu volnočasových aktivit veletržní správy Maria Wohlrabová. Mezi dalšími významnými hosty byla také Martina Pásková z Ministerstva životního prostředí. DOPROVODNÝ PROGRAM REVITALIZACE BYTOVÝCH DOMŮ Program Panel JUDr. Jan Wagner, ředitel SFRB Právní aspekty revitalizace JUDr. Marek Novotný, advokát, právník Družstevního marketingového sdružení ČR Postup investora při revitalizaci Hana Chlebcová, ředitelka RCB Význam projektu při revitalizaci Ing. Ivan Řehoř, vedoucí projekční a expertní skupiny a zkušební laboratoře, MCT spol. s r. o. Prezentace úspěšných projektů Mgr. Martin Kroh, předseda představenstva SBD Praha Zateplení, vady a poruchy Ing. Tomáš Fendrych, prezident CERPAD ZELENÁ ÚSPORÁM Jak úspěšně žádat o dotace z programu Zelená úsporám Petr Sopoliga specialista programu Zelená úsporám Partnerství Zelená úsporám a Národního programu označování ekologicky šetrných výrobků a služeb Mgr. Daniel Hájek MŽP ČR Odborné poradenství během semináře Ing. Andrej Babečka odborný konzultant programu Zelená úsporám BRÁNA ŘEMESEL Ve spolupráci se sdružením pro umělecká řemesla RUDOLFINEA proběhl 5. ročník doprovodné výstavy. MÓDNÍ PŘEHLÍDKA Prezentace špeků a středověkých kostýmů. Módní přehlídku připravilo sdružení pro umělecká řemesla RUDOLFINEA. VELKÁ NÁVŠTĚVNICKÁ SOUTĚŽ V návštěvnické soutěži bylo v neděli vylosováno 40 výherců. Rozdělili si ceny v hodnotě Kč.

4 SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ VÝROBEK GRAND PRIX 2010 V rámci slavnostního večera vystavovatelů souboru veletrhů FOR FAMILY byli vyhlášeni vítězové soutěže o nejlepší výrobek Grand Prix. Touto cenou ohodnotila odborná komise první den veletrhu vybrané exponáty, které byly do soutěže přihlášeny. Celkově udělila porota tři ceny Grand Prix FOR HABITAT o nejlepší výrobek. OCENĚNÍ V SOUTĚŽI GRAND PRIX Lhotský s.r.o. za objekt z ručně malovaného, pískovaného a broušeného skla Zdůvodnění: Válcové skleněné objekty se vyznačují svébytným kubizujícím dekorem. Díky optickému efektu získávají tyto vázy nadčasovou dimenzi. ABAT INTERIÉR za sekretář Cubus Zdůvodnění: Tvarově úsporný a kompaktní objekt sekretáře z masivního ořechu nabízí víceúčelové využití pro kancelářské práce a potřeby. BEGO s.r.o.za TRAUMSCHWINGER závěsné křeslo Zdůvodnění: Komise hodnotí invenční aplikaci nového užití přírodního materiálu do závěsného systému odpočinkového sezení. SOUTĚŽ O NEJZDAŘILEJŠÍ EXPOZICI TOP EXPO V rámci soutěže TOP EXPO Odborná porota vyhodnotila jako nejlepší expozici firmy Woodface, spol. s r. o. Komise ohodnotila pojetí uvedené expozice, které se vyznačuje dlouhodobou konzistentní péčí o prezentaci firemního stylu. Ten je charakterizován jednoduchým a přehledným prostorovým uspořádáním a kreativní grafikou.

5 TRENDY INTERIÉR V hale 3 probíhal letos již 4. ročník výběrové výstavy TRENDY INTERIÉR designových objektů, novinek z oboru a exponátů se zajímavým technickým řešením, kreativního a moderního přístupu návrhářů a výrobců. Cílem trendového fóra není jen prezentace kvalitního designu, ale i prezentace kvalitních materiálů a technologií. MEDIÁLNÍ PARTNER PROGRAMU SPOLEČENSKÝ VEČER VYSTAVOVATELŮ V pátek 19. března se v Pražském veletržním areálu Letňany konal společenský večer vystavovatelů, na kterém byly slavnostně vyhlášeny výsledky soutěží GRAND PRIX a TOP EXPO. Po skončení vyhlášení výsledků následoval raut. O estetický zážitek se postaralo vystoupení páru profesionálních tanečníků.

6 MEDIÁLNÍ KAMPAŇ Propagace 17. ročníku veletrhu bydlení FOR HABITAT byla po celý rok směrována na odborníky v oboru, později také na širokou laickou veřejnost. Mediální kampaň byla ve srovnání s minulým ročníkem více posílena. Propagace probíhala nejen v odborném a denním tisku, ale také v rádiích, na internetu, v televizi a formou venkovní reklamy. Byla také podpořena zajímavými soutěžemi o hodnotné ceny. Pozvánka na FOR HABITAT se objevila i v pořadu Receptář prima nápadů na TV Prima. Do medií organizátor investoval opět nemalé prostředky o tom, že účelně, nejvýmluvněji vypovídá nárůst návštěvnosti o 12 %. Mediální mix FOR HABITAT OBOROVÉ ČASOPISY Design&Home, Domo, Spektra, BUILDING WORLD Magazine, Stavba, Domov, Doma atd., Pěkné bydlení, HOME, Stavebnictví a interiér, Projekt, Bydlení Stavby Reality, Realit, Projekt, Panel plus, Pěkné bydlení, Project & Property, Nové byty a domy, Grand Bydlení, Stavospoj, Interiér veřejných budov, BUILD INFO INTERNET OUTDOOR Billboardy na hlavních silničních tazích do Prahy, rámečky B1 v metru, QS fólie na tramvajích v Praze, LED obrazovka City Channel (Nuselský most, Argentinská) RÁDIA Frekvence 1, Evropa 2, radiodj, Rock Zone, Bonton, Impuls Praha a střední Čechy TELEVIZE TV Prima sponzorství Receptář prima nápadů, TV Barrandov, 13 kabelových stanic (AXN, Film+, Spektrum, Zone Romantika, Hallmark, Sport 1, Disney Channel, Minimax, TV Deko, TV Paprika, Public TV, MGM, CS Film) EVENTS Tisková konference v Clarion Congress Hotel Prague, vernisáž, doprovodné programy DIRECT MARKETING veletržní správa vydala ve spolupráci se společností FILIP Media, a.s. Veletržního průvodce, který byl distribuován v počtu ks do poštovních schránek v Praze SOUTĚŽE spotřebitelské soutěže s vystavovateli o hodnotné ceny, mediálními partnery např. Country rádio, Chvilka pro tebe, České noviny.

7 5D Ateliér A&D STUDIO, Hakulín A-BLOCK AAA BYTY.CZ AAAstránky Pavel Tesárek Absolínová Františka aheadmedia mfactory ALBION Group Alena Sargsyan (Business Panorama) Aleš Kuchař Aleš Svoboda GREENSPOL Alfa SECURITY Systems Alois Dallmayr Automaten-Service andrew / ebma ANGELINA LIMI ANNONCE Publishing ANTICO INTERIÉRY ANTISA Dana Fulínová Antonín Krejča, Easy Clean Apis zateplování oken ARENA KOBERCE Artemide Praha Asociace českých nábytkářů ASON interier ATEX Planá Atila AUSTRIA WEIN INVEST HOUSE Bakero export-import BAZÉNY KREIDL Bazény Brandejský BDK Glass BE KARA OK Bego MONTEBU Betonové stavby - GROUP BLACK DESIGN BLAKAR trading BOKNÄS BOLESLAWIEC ZAKLADY CERAMICZNE Building World BURDA Praha Business Media CZ BYDLENI.CZ BYTCENTRUM CAG CARELLI CCB Centers Publishing City Production Cizler Rudolf COMPEX Concept 2M Cook&Grill CORHA Jihlava Časopisy pro volný čas Časopisy 2005 ČESKÉSTAVBY Českomoravská stavební spořitelna ČZT D.A.S. pojišťovna právní ochrany D.R.E.G.S. DEGR postele DELSO Design&Home Vydavatelství ATEMI Diamant Spa DODO Zbyněk Dokulil Dřevostavby na zakázku Rodinné bydlení DUM-DUM E*tech e-domicil CZ EKOSPOL EL TRADE CZ ELBEN ESSENTIA Europe Holding EUROtest Exatherm FENESTRA střešní okna FINTALK Invest FITIS FONTANA WATERCOOLERS FORIS František Hörl FH interier FURNITURE GAPA MB GARNET GEO CENTRUM Gerda SK GIBBUS GlobalPromo GOLEM GROUP GRAND PRINC GROWING UP H&D H.Q.PRINT HANY Nábytek, matrace HEDA Historická kamna HOKA interier Home-Office HomeDeco SMP Hospodářské provozní družstvo HUŠEK, divize DYNAST HUŠEK, divize PLOTOVÉ SYSTÉMY IGNIS TRADE Ing. Radovan Pešl Ing. Václav Dostál TERRAPOLIS INT Interdesign Praha Interiér del Arte INTERIOR EVERGREEN.cz INZERTSPOJ ISMC BOHEMIA Jaga Media Jana Střelbová Jaromír Golasovski Nábytek Jaroslav Kadlec Jaroslav Martínek Jaroslav Zika PROZI Jawa furniture reinvented JECH CZ JHP interiéry Jindřich Světnica JK Plus Josef Čurda JV POHODA K-atelier Kaplan nábytek Keramika Šenauerová Macek Kika Nábytek KMD PLUS KRESSIDA La Casa Nova LEDKA.TV LENALI CZ Lešetínská kovárna Josef Hošek Lhotková Helena LHOTSKÝ LIRA PRAHA LOMAX & Co. Lubomír Baštář Luboš Francl LUEX LUPA LUXFERY.net LUXUSNÍ SEDAČKY M&T MAIGOT International Marianne bydlení MAXI STORE MEDEXO CZ MEDIA LABORATORY Mikolášek Pavel Miloslav Jahoda MIRLAND Miroslav Procházka ABAT INTERIÉR Mladá fronta Modrá pyramida stavební spořitelna Monika Prouzová můjsoftub.cz vířivé bazény N & H NÁBYTEK - Lupínková NAKLADATELSTVÍ MISE NERIS Net Press Media NEXT NEXUS GROUP NIZZA NK HOLDING No. 1 FAMILY NOMA NÁBYTEK NUDE Juice and Smoothie obydleni.cz Odborný závod PORTAS - Jan Masopust ONYX PANEL PLUS PRESS Pavel Ciml CIMEX Pavel Jandík WOODEXPORT Pavel Nádeníček Výroba nábytku Pavel ŠPELDA Umělecké řezbářství a rámařství Pavel Tesárek (AAAstránky) PEGA PK Interiér Pavel Kružík PLAS PostScriptum PRAGO-MEDIA Pražská vydavatelská společnost PRO BYT Vladimír Chilko PROMONT střešní okna Reflexní tepelná izolace Haasová-Menhart RENAPUR René Podleiner Restaurátorské dílny Zbraslav Richard Kanta SKLOART ROLLO ROSANA ROSENKRANZOVÁ HANA sittingbags.cz ROTT RUDOLFINEA S.O.S. - Dekorace SACH CZ SAUNA Sednisi.cz SEMQELB Seznam.cz SICC kuchyňské studio SKALA INVEST GROUP Skanska, divize Skanska Reality Slezák Jaroslav Smreček Zdeněk SOFALAND SPACE4LIVING Státní fond rozvoje bydlení Olomouc Stav.Servis Lakam Strategic Consulting Střední škola řemesel a služeb SULTÁN výroba nábytku SUNCOM CZ TEWIKO systems TKG TRADE GROUP TopAudio Praha TOPP Štěpán Kos TOSCANA BA Total Brokers Partners Tritón Pardubice, spol. s r.o. TROJA CATERING Truhlářství Martin Čuda UNIFORM PRAHA UNIPRO CZECH UNIVERSUM USBY infratopení WELLINA Václav Kouba Václav Šebek VAX VDG Vega VETOS dveře a zárubně VOIVO Interaccess VOPE ZLÍN Vydavatelství BEDEKER Publishing Vydavatelství LENNY WERTO WILLIAMS GALERIE SVĚTLA Mirek Hruška WM Profi WOOD INVEST Woodface WS International XIAN JU Zdislaw Krajewski Scarlett ZDRAVÉ SPANÍ ZEPTER INTERNATIONAL Žaneta Hanuliaková ZANA VYSTAVOVATELÉ 2010

8 SOUBĚŽNÉ AKCE FOR FURNITURE FOR OFFICE FOR GARDEN FOR GREENERY ředitelka obchodního týmu Ing. arch. Maria Wohlrabová tel.: fax: ZVEME VÁS NA 18. VELETRH BYDLENÍ, RENOVACÍ A STAVBY manažer veletrhu Mgr. Lukáš Vilímek tel.: fax.: produkce veletrhu Bc. Jana Zahradníčková tel.: fax.: PROBÍHAJÍCÍ V RÁMCI VELETRHŮ PRO BYDLENÍ, VEŘEJNÉ PROSTORY A ZELEŇ ABF, a. s. veletržní správa Mimoňská Praha 9 - Prosek PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY

16. VELETRH BYDLENÍ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.forhabitat.cz 5. 8. 3. 2009 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY

16. VELETRH BYDLENÍ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.forhabitat.cz 5. 8. 3. 2009 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY 16. VELETRH BYDLENÍ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.forhabitat.cz 5. 8. 3. 2009 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY ÚVODNÍ SLOVO Vážení vystavovatelé a obchodní přátelé, veletrh bydlení FOR HABITAT má za sebou šestnáctý

Více

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 17. 20. 3. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY. www.abf.cz

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 17. 20. 3. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY. www.abf.cz ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.abf.cz 17. 20. 3. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY Termín konání: 17. 20. března 2011 Místo konání: Pražský veletržní areál Letňany Organizátor: ABF, a.s. Soubor veletrhů: Počet

Více

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 21. 24. 3. 2013

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 21. 24. 3. 2013 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.abf.cz 21. 24. 3. 2013 ÚVODNÍ SLOVO Termín konání: 21. 24. března 2013 místo konání: PVA EXPO PRAHA Organizátor: ABF, a.s. Počet vystavovatelů: 592 Návštěvnost: 36 296 Čistá výstavní

Více

18 th TRADE FAIR OF LIVING, RENOVATIONS AND BUILDING FINAL REPORT. www.abf.cz. March 17 20, 2011 EXHIBITION CENTRE PRAGUE LETNANY

18 th TRADE FAIR OF LIVING, RENOVATIONS AND BUILDING FINAL REPORT. www.abf.cz. March 17 20, 2011 EXHIBITION CENTRE PRAGUE LETNANY 18 th TRADE FAIR OF LIVING, RENOVATIONS AND BUILDING FINAL REPORT www.abf.cz March 17 20, 2011 EXHIBITION CENTRE PRAGUE LETNANY INTRODUCTORY WORD FOR HABITAT Term: March 17 20, 2011 Place: Exhibition Centre

Více

5. VELETRH PRO PLNOHODNOTNÝ AKTIVNÍ ŽIVOT ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.forsenior.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY

5. VELETRH PRO PLNOHODNOTNÝ AKTIVNÍ ŽIVOT ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.forsenior.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY 5. VELETRH PRO PLNOHODNOTNÝ AKTIVNÍ ŽIVOT ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.forsenior.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY ÚVODNÍ SLOVO FOR SENIOR Termín konání: 31. 3. 3. 4. března 2011 Místo konání:

Více

7. VELETRH POTŘEB PRO DĚTI ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.forkids.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY

7. VELETRH POTŘEB PRO DĚTI ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.forkids.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY 7. VELETRH POTŘEB PRO DĚTI ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.forkids.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY ÚVODNÍ SLOVO Vážení vystavovatelé a obchodní přátelé, ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala

Více

ZPRÁVA ZÁVĚREČNÁ. www.abf.cz 4. VELETRH NÁBYTKU, INTERIÉRŮ A DESIGNU 4. VELETRH DEKORACÍ, BYTOVÝCH DOPLŇKŮ A DÁRKŮ

ZPRÁVA ZÁVĚREČNÁ. www.abf.cz 4. VELETRH NÁBYTKU, INTERIÉRŮ A DESIGNU 4. VELETRH DEKORACÍ, BYTOVÝCH DOPLŇKŮ A DÁRKŮ 4. VELETRH NÁBYTKU, INTERIÉRŮ A DESIGNU 4. VELETRH DEKORACÍ, BYTOVÝCH DOPLŇKŮ A DÁRKŮ 3. VELETRH GASTRONOMICKÉHO ZAŘÍZENÍ, VYBAVENÍ RESTAURACÍ A HOTELŮ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.abf.cz 26. 29. 9. 2013 SOUBOR

Více

5. VELETRH PRO PLNOHODNOTNÝ AKTIVNÍ ŽIVOT ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.forsenior.cz

5. VELETRH PRO PLNOHODNOTNÝ AKTIVNÍ ŽIVOT ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.forsenior.cz 5. VELETRH PRO PLNOHODNOTNÝ AKTIVNÍ ŽIVOT ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.forsenior.cz 12. 15. 4. 2012 ÚVODNÍ SLOVO FOR SENIOR Termín konání: 12. 15. dubna 2012 Místo konání: PVA EXPO PRAHA v Letňanech Organizátor:

Více

FINAL REPORT. March 17 20, 2011 EXHIBITION CENTRE PRAGUE LETNANY. www.abf.cz

FINAL REPORT. March 17 20, 2011 EXHIBITION CENTRE PRAGUE LETNANY. www.abf.cz FINAL REPORT www.abf.cz March 17 20, 2011 EXHIBITION CENTRE PRAGUE LETNANY Date: March 17 20, 2011 Place: Exhibition Centre Prague Letnany Organizer: ABF, a.s. Set of trade fairs: Number of exhibitors:

Více

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. 15-18 9 2011 Výstaviště Praha - Holešovice. www.tendence.eu www.bonexpo.cz. nábytek - osvětlení - stolování - kuchyně

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. 15-18 9 2011 Výstaviště Praha - Holešovice. www.tendence.eu www.bonexpo.cz. nábytek - osvětlení - stolování - kuchyně ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA nábytek - osvětlení - stolování - kuchyně spotřebiče - podlahy - dekorace - textil 15-18 9 2011 Výstaviště Praha - Holešovice www.tendence.eu www.bonexpo.cz 16. mezinárodní veletrh interiéru

Více

VELETRH CHOVATELSKÝCH POTŘEB PRO DOMÁCÍ ZVÍŘATA ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.for-pets.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY

VELETRH CHOVATELSKÝCH POTŘEB PRO DOMÁCÍ ZVÍŘATA ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.for-pets.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY VELETRH CHOVATELSKÝCH POTŘEB PRO DOMÁCÍ ZVÍŘATA ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.for-pets.cz 31. 3. 3. 4. 2011 PRAŽSKÝ VELETRŽNÍ AREÁL LETŇANY ÚVODNÍ SLOVO FOR PETS Termín konání: 31. 3. 3. 4. 2011 Místo konání: Pražský

Více

ABSCHLUSSBERICHT. www.abf.cz. 17. 20. März, 2011 Prager Messegelände Letňany

ABSCHLUSSBERICHT. www.abf.cz. 17. 20. März, 2011 Prager Messegelände Letňany ABSCHLUSSBERICHT www.abf.cz 17. 20. März, 2011 Prager Messegelände Letňany Termin: 17. 20. März 2011 Ort: Prager Messegelände Letňany Organisator: ABF, a.s. Komplex der Messen: Ausstelleranzahl: 535 Ausstellerfläche

Více

ZPRÁVA ZÁVĚREČNÁ. www.forarch.cz 24. MEZINÁRODNÍ STAVEBNÍ VELETRH 4. VELETRH VYTÁPĚNÍ, ALTERNATIVNÍCH ZDROJŮ ENERGIE A VZDUCHOTECHNIKY

ZPRÁVA ZÁVĚREČNÁ. www.forarch.cz 24. MEZINÁRODNÍ STAVEBNÍ VELETRH 4. VELETRH VYTÁPĚNÍ, ALTERNATIVNÍCH ZDROJŮ ENERGIE A VZDUCHOTECHNIKY 24. MEZINÁRODNÍ STAVEBNÍ VELETRH 4. VELETRH VYTÁPĚNÍ, ALTERNATIVNÍCH ZDROJŮ ENERGIE A VZDUCHOTECHNIKY 8. VELETRH DŘEVOSTAVEB A VYUŽITÍ DŘEVA PRO STAVBU 8. MEZINÁRODNÍ VELETRH BAZÉNŮ, BAZÉNOVÝCH TECHNOLOGIÍ

Více

4. VELETRH CHOVATELSKÝCH POTŘEB PRO DOMÁCÍ ZVÍŘATA ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.for-pets.cz

4. VELETRH CHOVATELSKÝCH POTŘEB PRO DOMÁCÍ ZVÍŘATA ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. www.for-pets.cz 4. VELETRH CHOVATELSKÝCH POTŘEB PRO DOMÁCÍ ZVÍŘATA ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.for-pets.cz 3. 6. 4. 2014 ÚVODNÍ SLOVO FOR PETS Termín konání: 3. 6. dubna 2014 Místo konání: PVA EXPO PRAHA v Letňanech Organizátor:

Více

3. VELETRH CHOVATELSKÝCH POTŘEB PRO DOMÁCÍ ZVÍŘATA ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA

3. VELETRH CHOVATELSKÝCH POTŘEB PRO DOMÁCÍ ZVÍŘATA ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 3. VELETRH CHOVATELSKÝCH POTŘEB PRO DOMÁCÍ ZVÍŘATA ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA www.for-pets.cz 11. 14. 4. 2013 ÚVODNÍ SLOVO FOR PETS Termín konání: 11. 14. dubna 2013 Místo konání: PVA EXPO PRAHA v Letňanech Organizátor:

Více

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 22. 24. 1. 2015 PVA EXPO PRAHA LETŇANY

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 22. 24. 1. 2015 PVA EXPO PRAHA LETŇANY ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 22. 24. 1. 2015 PVA EXPO PRAHA LETŇANY 17. ročník veletrhu střešních materiálů, doplňků, dřevěných konstrukcí a služeb pro stavbu a renovace střech 11. ročník veletrhu úspor energií a

Více

Doprovodný program. Doprovodné akce 22. - 25.3. 2012 DOPROVODNÝ PROGRAM. Design Shaker - špičkový český a zahraniční design Hala 2 sektor D

Doprovodný program. Doprovodné akce 22. - 25.3. 2012 DOPROVODNÝ PROGRAM. Design Shaker - špičkový český a zahraniční design Hala 2 sektor D Doprovodný program Doprovodné akce 22. - 25.3. 202 DOPROVODNÝ PROGRAM Design Shaker - špičkový český a zahraniční design Hala 2 sektor D Nábytek roku 202 - přehlídka finalistů soutěže pořádané AČN Vstupní

Více

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. 16. 20. září 2014

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. 16. 20. září 2014 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 6. ročník mezinárodního veletrhu nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky systémů a služeb 16. 20. září 2014 PVA EXPO PRAHA v Letňanech Organizátor: Generální

Více

závěrečná zpráva art & interior 2008

závěrečná zpráva art & interior 2008 9. ročník komplexu výběrových mezinárodních výstav moderního designu nábytku, svítidel, architektury a developmentu 9. 12. října 2008 Z Á V Ě R E Č N Á Z P R Á V A 1 OBSAH: 1. statistické údaje a základní

Více

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ FOR ARCH FOR THERM FOR WOOD BAZÉNY, SAUNY & SPA FOR WASTE & WATER OBSAH: UZÁVĚRKA: 18. 7.

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ FOR ARCH FOR THERM FOR WOOD BAZÉNY, SAUNY & SPA FOR WASTE & WATER OBSAH: UZÁVĚRKA: 18. 7. OBJEDNÁVKOVÝ KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE FOR ARCH FOR THERM FOR WOOD BAZÉNY, SAUNY & SPA FOR WASTE & WATER OBSAH: 1 Důležitá upozornění 2 Objednávka parkování, vjezdu, vystavovatelských a montážních

Více

15. 19. 9. 2015. představení veletrhu. www.forarch.cz 26. MEZINÁRODNÍ STAVEBNÍ VELETRH ENERGETICKÁ NÁROČNOST BUDOV

15. 19. 9. 2015. představení veletrhu. www.forarch.cz 26. MEZINÁRODNÍ STAVEBNÍ VELETRH ENERGETICKÁ NÁROČNOST BUDOV 26. MEZINÁRODNÍ STAVEBNÍ VELETRH Hlavní téma veletrhu: ENERGETICKÁ NÁROČNOST BUDOV představení veletrhu Souběžně probíhající veletrhy: FOR THERM FOR WOOD BAZÉNY, SAUNY & SPA FOR WASTE & WATER www.forarch.cz

Více

SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE

SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE Obsah: 1 Plánek PVA 2 Organizační pokyny 3 Produkční služby a/ Parkovací karta do areálu b/ Jednodenní parkovací karta c/ Parkovací lístek pro partnery d/

Více

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ FOR HABITAT FOR FURNITURE FOR OFFICE FOR GARDEN BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY OBSAH: UZÁVĚRKA: 14. 2.

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ FOR HABITAT FOR FURNITURE FOR OFFICE FOR GARDEN BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY OBSAH: UZÁVĚRKA: 14. 2. OBJEDNÁVKOVÝ KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE FOR HABITAT FOR FURNITURE FOR OFFICE FOR GARDEN BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY OBSAH: 1 Důležitá upozornění 2 Objednávka parkování, vjezdu, vystavovatelských a montážních

Více

e-zpravodaj 2/2014 Den dřevostaveb 2014 v centru vzorových domů EDEN 3000 Nové vzdělávací kurzy EdUR v Praze

e-zpravodaj 2/2014 Den dřevostaveb 2014 v centru vzorových domů EDEN 3000 Nové vzdělávací kurzy EdUR v Praze Den dřevostaveb 2014 v centru vzorových domů EDEN 3000 Nové vzdělávací kurzy EdUR v Praze Připravujeme miniveletrh pracovních příležitostí... než začnete stavět!!! Obsah Úvodník 3 Novinky Nový vystavovatel

Více

fairherald Tomáš Verner: Mám víc práce než dřív Luxusní dámské prádlo na veletrzích STYL a KABO Motosalon s rekordní návštěvností

fairherald Tomáš Verner: Mám víc práce než dřív Luxusní dámské prádlo na veletrzích STYL a KABO Motosalon s rekordní návštěvností Zpravodaj pro návštěvníky a vystavovatele veletrhů a výstav BVV 2 2015 fairherald Motosalon s rekordní návštěvností Pozvánka na Stavební veletrhy Brno Vojenská a záchranářská technika míří na brněnské

Více

Panel 2013+ poskytuje zakázky i mimo stavební sezonu

Panel 2013+ poskytuje zakázky i mimo stavební sezonu 3/2013 Newsletter Editorial Předvolební rétorika politických stran se zase opakuje. Jako před každými volbami nám všichni slibovali, jak se bude úspěšně rozvíjet ekonomika, jak se zlepší konkurenceschopnost

Více

ČESKOMORAVSKÉ. 5 6/2006, roč. 13 9 Kč

ČESKOMORAVSKÉ. 5 6/2006, roč. 13 9 Kč Kalendáře veletržních organizací z ČR a ze zahraničí na rok 2007 Fenomén České Budějovice, str. 8 ČD nabízejí vystavovatelům služby z domu do domu, str. 3 Jarní Pragointeriér ve zcela nové podobě, str.

Více

MOTOCYKL/MOTOCYKEL. Vystavovatel a návštěvník spojené nádoby bez jednoho ani druhého není kvalitní akce

MOTOCYKL/MOTOCYKEL. Vystavovatel a návštěvník spojené nádoby bez jednoho ani druhého není kvalitní akce Salima sleduje trendy v potravinářství (str. 2) Kalendáře veletrhů v ČR a zahraničí únor až duben 2008 (str. 10, 12, 13) Pozvánka na jarní veletrhy Incheby Praha a Bratislava (str. I VIII) Redakce je čestným

Více

e-zpravodaj 3/2013 Otevření podávání žádostí Nová zelená úsporám Pozvánka na veletrh ForArch Otevřeny nové vzdělávací kurzy EdUR

e-zpravodaj 3/2013 Otevření podávání žádostí Nová zelená úsporám Pozvánka na veletrh ForArch Otevřeny nové vzdělávací kurzy EdUR 3/2013 Otevření podávání žádostí Nová zelená úsporám Pozvánka na veletrh ForArch Otevřeny nové vzdělávací kurzy EdUR... než začnete stavět!!! Obsah Úvodník 3 Co bylo akce, veletrhy Pilotní ověření vzdělávacího

Více

SOUBOR VELETRHŮ 15. VELETRH BYDLENÍ, NÁBYTKU, VYBAVENÍ INTERIÉRŮ A BAZÉNŮ 2. VELETRH ZAHRADNÍ ARCHITEKTURY, NÁBYTKU A TECHNIKY

SOUBOR VELETRHŮ 15. VELETRH BYDLENÍ, NÁBYTKU, VYBAVENÍ INTERIÉRŮ A BAZÉNŮ 2. VELETRH ZAHRADNÍ ARCHITEKTURY, NÁBYTKU A TECHNIKY SOUBOR VELETRHŮ 15. VELETRH BYDLENÍ, NÁBYTKU, VYBAVENÍ INTERIÉRŮ A BAZÉNŮ 2. VELETRH ZAHRADNÍ ARCHITEKTURY, NÁBYTKU A TECHNIKY 4. VELETRH POTŘEB PRO DĚTI 2. VELETRH PRO PLNOHODNOTNÝ AKTIVNÍ ŽIVOT VE ZRALÉM

Více